Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži / 50 km (Licence Elite, U23, Junior), M18 Muži / 50 km (1995 a mladší), M19-29 Muži / 50 km (1984 až 1994), M30-39 Muži / 50 km (1974 až 1983), M40-49 Muži / 50 km (1964 až 1973), M50-59 Muži / 50 km (1954 až 1963), M60+ Muži / 50 km (1953 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví), Z18 Ženy / 50 km (1995 a mladší), Z19-29 Ženy / 50 km (1984 až 1994), Z30-39 Ženy / 50 km (1974 až 1983), Z40-49 Ženy / 50 km (1964 až 1973), Z50+ Ženy / 50 km (1963 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 Elite Ježek Václav ('77) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:24:31.5  
2. 24 Elite Spěšný Milan ('77) Kola-bbm.cz 01:27:24.8 00:02:53.3
3. 11 Elite Novák Jiří ('85) Superior Brentiens MTB Team 01:27:24.9 00:02:53.4
4. 936 Elite Bogar Kryštof ('94) CK Kolokrám - Svijany 01:27:26.1 00:02:54.6
5. 28 Elite Tvrdík Tomáš ('85) TOYOTA Dolák MTB 01:27:26.8 00:02:55.3
6. 35 Elite Nesvadba Jan ('91) Madeta Fitness Haibike 01:27:26.9 00:02:55.4
7. 12 M30-39 Hruška Jan ('75) TOYOTA Dolák MTB 01:27:28.0 00:02:56.5
8. 4 Elite Bubílek Michal ('86) Kellys BikeRanch team Kellys Bike Ranch Team 01:27:28.6 00:02:57.1
9. 3 Elite Hejduk Stanislav ('77) Madeta Fitness Haibike 01:27:28.6 00:02:57.1
10. 17 Elite Fojtík Jan ('88) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:27:29.8 00:02:58.3
11. 1178 Elite Berger Tomáš ('87) CARLA KUPKOLO.CZ 01:27:30.8 00:02:59.3
12. 79 M30-39 Jindra Pavel ('78) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM I. 01:27:34.6 00:03:03.1
13. 29 Elite Sáblík Lukáš ('87) TOYOTA Dolák MTB 01:27:41.6 00:03:10.1
14. 10 M19-29 Splítek Martin ('88) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:27:42.5 00:03:11.0
15. 6 Elite Strož Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:27:45.6 00:03:14.1
16. 2 Elite Dlask Petr ('76) Lawi Team 01:28:17.6 00:03:46.1
17. 7 M19-29 Klouček František ('85) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:28:18.1 00:03:46.6
18. 74 M19-29 Strnad Aleš ('86) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM I. 01:28:24.3 00:03:52.8
19. 693 M19-29 Řehák Martin ('91) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:28:27.3 00:03:55.8
20. 98 M30-39 Lecnar Jaromír ('83) SK Pítrs bikes team GIANT Pítrs bikes 01:31:55.8 00:07:24.3
21. 8 M40-49 Netík Ivo ('72) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:31:59.1 00:07:27.6
22. 1008 M19-29 Strnad Jiří ('84) Eleven Team Příchovice Eleven team Příchovice 01:31:59.9 00:07:28.4
23. 19 M30-39 Turner Martin ('78) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:32:02.1 00:07:30.6
24. 21 M30-39 Bambula Stanislav ('83) ČEZ CT Tábor 01:32:05.9 00:07:34.4
25. 1065 M30-39 Šinkovský Roman ('76) 01:32:05.9 00:07:34.4
26. 44 M19-29 Vlášek Michal ('89) Kellys BikeRanch team Kellys Bike Ranch Team 01:32:06.5 00:07:35.0
27. 64 M30-39 Beneš Petr ('79) Author Masters 01:32:07.4 00:07:35.9
28. 34 M50-59 Paudera Vladimír ('62) Ski Paudera Ski Paudera 01:32:08.6 00:07:37.1
29. 9 M30-39 Kyzivát Vladimír ('82) Johnson Controls AŠ MB 01:32:08.9 00:07:37.4
30. 76 M40-49 Jiřena Pavel ('67) Author Masters 01:32:09.5 00:07:38.0
31. 996 M40-49 Čapek Jan ('73) SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 01:32:10.3 00:07:38.8
32. 80 M30-39 Erben Libor ('83) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM I. 01:32:10.6 00:07:39.1
33. 1038 M19-29 Boubín Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:32:12.1 00:07:40.6
34. 1051 M30-39 Polman Daniel ('79) lidé&HORY Duratec lidé&HORY Duratec 01:32:14.3 00:07:42.8
35. 16 M19-29 Mikule Ondřej ('88) Kellys BikeRanch team Kellys Bike Ranch Team 01:32:19.8 00:07:48.3
36. 53 M40-49 Durdil Radek ('68) Ski Paudera 01:32:23.6 00:07:52.1
37. 70 M19-29 Truhlář Luboš ('87) TriSport Team 01:32:24.1 00:07:52.6
38. 38 M30-39 ??? ??? ('81) 01:32:28.6 00:07:57.1
39. 13 M30-39 Krkoška David ('78) 01:33:12.6 00:08:41.1
40. 27 M30-39 Hájek Vlastimil ('74) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:33:14.5 00:08:43.0
41. 30 M50-59 Kocián Václav ('58) Author Masters 01:33:17.1 00:08:45.6
42. 1174 M18 Březina Jonáš ('98) SK Velo Praha 01:33:37.4 00:09:05.9
43. 39 M19-29 Holan Pavel ('85) CT WEBER CT WEBER 01:33:54.1 00:09:22.6
44. 366 M40-49 Jiránek Tomáš ('73) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:35:17.1 00:10:45.6
45. 5 M40-49 Kuba Petr ('73) BIKE GALLERY 01:35:22.8 00:10:51.3
46. 1061 M50-59 Blažek Jiří ('63) Author Masters 01:36:08.7 00:11:37.2
47. 1126 M30-39 Kysela Marek ('79) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:36:18.2 00:11:46.7
48. 92 M30-39 Pithart Jan ('78) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. 01:36:18.7 00:11:47.2
49. 1191 M30-39 Janků Miloš ('78) Kupkolo.cz 01:36:18.9 00:11:47.4
50. 40 M19-29 Louda František ('88) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:36:20.6 00:11:49.1
51. 23 M40-49 Polák Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov Cyklo Kampo Turnov 01:36:27.7 00:11:56.2
52. 1073 M40-49 Bušek Marek ('73) BTT Libochovice 01:36:31.1 00:11:59.6
53. 72 M30-39 Tondr David ('79) LAWI TEAM 01:36:34.1 00:12:02.6
54. 1091 M40-49 Fox Miloš ('68) Symbio+Giant race team 01:36:53.6 00:12:22.1
55. 1106 M19-29 Minka Jakub ('94) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:36:54.9 00:12:23.4
56. 794 M19-29 Svoboda Jiří ('92) www.CykloVAPE.cz 01:37:55.0 00:13:23.5
57. 1130 M30-39 Machota Jaroslav ('83) CS Stodůlky 01:38:09.9 00:13:38.4
58. 37 M19-29 Vidner Štěpán ('85) TSK Praha 01:38:18.4 00:13:46.9
59. 85 M19-29 Bílek Jan ('86) Alltraining - Lawi Alltraining - Lawi 01:38:28.3 00:13:56.8
60. 93 M19-29 Pilát Tomáš ('89) bike team Piráti bike team Piráti 01:38:32.1 00:14:00.6
61. 83 M30-39 Martínek Jaromír ('74) TOYOTA Dolak TOYOTA Dolák MTB 01:38:36.2 00:14:04.7
62. 1007 M30-39 Pelc Stanislav ('83) Eleven Team Příchovice Eleven team Příchovice 01:38:37.1 00:14:05.6
63. 970 M40-49 Zdeněk Richard ('66) SK Kbely 01:38:40.1 00:14:08.6
64. 33 M40-49 Mosig Uwe ('68) Sebnitzer RV 01:38:41.5 00:14:10.0
65. 20 M30-39 Tůma Radek ('76) TJ Rumburk 01:38:47.7 00:14:16.2
66. 89 M30-39 Veis Zdeněk ('76) 01:38:51.6 00:14:20.1
67. 75 Z30-39 Loubková Ivana ('80) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. 01:39:10.9 00:14:39.4
68. 71 M40-49 Hromádko Tomáš ('73) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. 01:39:14.3 00:14:42.8
69. 66 M40-49 Čermák Pavel ('65) Author Masters 01:39:23.3 00:14:51.8
70. 25 M19-29 Šťastný Michal ('85) 01:39:47.2 00:15:15.7
71. 566 M40-49 Mráček Petr ('73) 01:40:09.6 00:15:38.1
72. 26 M50-59 Štastný Jiří ('55) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:40:15.4 00:15:43.9
73. 97 M40-49 Ledecký Radek ('66) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:40:17.7 00:15:46.2
74. 717 Tandem Tomáš Prchal Jaroslav Rys ('83) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:40:33.7 00:16:02.2
75. 1105 M50-59 Vosyka Richard ('54) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:40:37.2 00:16:05.7
76. 67 M50-59 Holub Vlastislav ('61) Ski Paudera 01:40:39.9 00:16:08.4
77. 52 M19-29 Swárovský Pavel ('94) BeManiax race team ŠSK Lučany nad Nisou-Race team 01:41:07.9 00:16:36.4
78. 91 M40-49 Binter Dalibor ('64) 01:41:22.4 00:16:50.9
79. 62 M30-39 Sytař Tomáš ('74) 01:41:22.6 00:16:51.1
80. 250 M30-39 Fux Martin ('76) 01:41:40.8 00:17:09.3
81. 1101 M19-29 Hlůžek Radim ('92) Symbio- GIANT TEAM Symbio+cycling 01:41:55.6 00:17:24.1
82. 738 M19-29 Sirůček Roman ('85) Kalas racing team 01:42:01.2 00:17:29.7
83. 1092 M60+ Krupička Petr ('51) Symbio- GIANT TEAM 01:42:04.7 00:17:33.2
84. 998 M30-39 Kovář Petr ('75) PAC Jablonec PAC Jablonec 01:42:05.0 00:17:33.5
85. 406 M19-29 Knittel Tomáš ('84) 01:42:18.3 00:17:46.8
86. 81 M30-39 Linhart Lukáš ('80) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. 01:42:19.3 00:17:47.8
87. 590 M19-29 Novák Martin ('92) 01:42:32.6 00:18:01.1
88. 876 M40-49 Zvolský Roman ('65) Kellys BikeRanch team 01:42:53.1 00:18:21.6
89. 940 M40-49 Vodrážka Jiří ('69) Symbio- GIANT TEAM 01:43:23.1 00:18:51.6
90. 1117 M30-39 Eftimov Jan ('76) SIX MONKEYS SIX MONKEYS 01:43:26.4 00:18:54.9
91. 49 M30-39 Zlámal Tomáš ('79) Nutrend 01:43:28.4 00:18:56.9
92. 1030 M19-29 Doškář Jakub ('88) McBike.cz 01:43:29.4 00:18:57.9
93. 103 M19-29 Antonín Adam ('91) 01:43:30.1 00:18:58.6
94. 86 M30-39 Falta Jiří ('80) GASSO TEAM GASSO TEAM 01:43:30.3 00:18:58.8
95. 1127 M30-39 Bulíř Martin ('74) Petře, prosím do 1. 100vky 01:43:30.4 00:18:58.9
96. 73 M30-39 Nýdrle Miloslav ('77) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. 01:43:32.4 00:19:00.9
97. 1146 M40-49 Zajíc Jakub ('73) Silvini Ski Trab team 01:43:35.3 00:19:03.8
98. 680 Z30-39 Prochazkova Michaela ('78) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:43:39.9 00:19:08.4
99. 559 M19-29 Mokrý Jakub ('90) Kalas racing team Kalas racing team 01:43:41.3 00:19:09.8
100. 972 M19-29 Zeman David ('92) CykloFit Liberec MTB team 01:43:52.6 00:19:21.1
101. 593 M19-29 Novák Vojtěch ('89) REDFROG REDFROG 01:44:01.1 00:19:29.6
102. 900 M30-39 Varhan David ('79) REDFROG REDFROG 01:44:01.2 00:19:29.7
103. 238 M30-39 Filip Martin ('77) Alltraining Alltraining hobby team 01:44:01.4 00:19:29.9
104. 94 M30-39 Kohout Pavel ('75) BAKAKO Nová Paka 01:44:10.7 00:19:39.2
105. 855 M40-49 Šulc Radek ('70) 01:44:11.2 00:19:39.7
106. 868 M50-59 Tišer Robert ('62) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:44:12.1 00:19:40.6
107. 325 M50-59 Hrubec Milan ('54) 01:44:12.6 00:19:41.1
108. 252 M50-59 Gábriš Jan ('63) 01:44:18.5 00:19:47.0
109. 363 M50-59 Jícha Roman ('56) BBC Zaječov 01:44:19.6 00:19:48.1
110. 703 M40-49 Žákovský Marek ('72) 01:44:20.3 00:19:48.8
111. 1170 M19-29 Luňák Milan ('85) Koloobchod.cz Kolobchod.cz 01:44:21.2 00:19:49.7
112. 234 M50-59 Feige Miroslav ('56) PAC Jablonec PAC Jablonec 01:44:32.7 00:20:01.2
113. 14 Z30-39 Cibulková Lenka ('80) LAWI TEAM 01:44:33.1 00:20:01.6
114. 502 M30-39 Lukáš Petr ('74) 01:44:36.2 00:20:04.7
115. 1072 M18 Rydval Filip ('96) ŠSK Lučany nad Nisou ŠSK Lučany nad Nisou-Race team 01:44:39.3 00:20:07.8
116. 1031 M40-49 Hýsek Pavel ('65) AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM 01:44:40.9 00:20:09.4
117. 651 M40-49 Podskalský Radovan ('67) 01:44:43.5 00:20:12.0
118. 1123 M40-49 Drda Ladislav ('65) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:44:49.9 00:20:18.4
119. 1100 M40-49 Hlůžek Jiří ('65) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:44:50.9 00:20:19.4
120. 418 M30-39 Kopčan Michal ('78) 01:44:52.8 00:20:21.3
121. 799 M18 Swárovský Michal ('98) ŠSK Lučany nad Nisou ŠSK Lučany nad Nisou-Race team 01:45:08.4 00:20:36.9
122. 378 M40-49 Jursík Martin ('72) Autocombi team 01:45:08.5 00:20:37.0
123. 294 M30-39 Hladík Ondřej ('76) KPO 01:45:10.6 00:20:39.1
124. 775 M19-29 Žižka David ('89) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:45:11.6 00:20:40.1
125. 469 M30-39 Kučera Roman ('74) Alltraining Alltraining - Lawi 01:45:15.0 00:20:43.5
126. 417 M30-39 Koňařík Milan ('78) 2k bike club odry 01:45:15.5 00:20:44.0
127. 140 M19-29 Blecha Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:45:34.8 00:21:03.3
128. 197 M60+ Čihák Lubomír ('53) 01:45:41.6 00:21:10.1
129. 414 M40-49 Kolman Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:46:08.4 00:21:36.9
130. 146 M50-59 Bouška Karel ('62) Magic Veterans 01:46:12.9 00:21:41.4
131. 1033 M19-29 Jirásek Stanislav ('84) BKL Machov BKL Machov 01:46:19.5 00:21:48.0
132. 331 M30-39 Hykyš Vladimír ('76) SIX MONKEYS SIX MONKEYS 01:46:19.8 00:21:48.3
133. 128 M30-39 Beran Martin ('76) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:46:21.7 00:21:50.2
134. 842 M30-39 Špiláček Dominik ('83) Genesia 01:46:22.8 00:21:51.3
135. 1119 M40-49 Mráz Antonín ('72) Adventura Race team 01:46:28.5 00:21:57.0
136. 629 M30-39 Žitný Michal ('79) KOLOMRDI.CZ 01:46:29.1 00:21:57.6
137. 266 M40-49 Hájek Stanislav ('70) 01:46:29.9 00:21:58.4
138. 403 M50-59 Klusoň Petr ('63) 01:46:30.8 00:21:59.3
139. 920 M40-49 Velímský David ('71) Autocombi team 01:46:31.3 00:21:59.8
140. 1150 M19-29 Klomínský Václav ('87) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:46:34.5 00:22:03.0
141. 1172 Z19-29 Drahovzalová Markéta ('94) Junior MTB Specialized Tým 01:46:44.5 00:22:13.0
142. 1132 M30-39 Punčochář Petr ('80) CS Stodůlky 01:46:45.5 00:22:14.0
143. 55 M40-49 Saska Josef ('70) 01:46:47.9 00:22:16.4
144. 185 M40-49 Čechura Jiří ('64) Alltraining 01:46:54.4 00:22:22.9
145. 1018 M50-59 Fryč Vlastimil ('60) 01:46:55.5 00:22:24.0
146. 551 M30-39 Míl Milan ('80) Bike Team KC Jaroměř 01:46:57.9 00:22:26.4
147. 1134 M40-49 Sonr Jaroslav ('73) 01:47:01.4 00:22:29.9
148. 78 M40-49 Petera Karel ('73) FARID COMERCIA 01:47:02.1 00:22:30.6
149. 122 M19-29 Bělecký Petr ('85) 01:47:05.6 00:22:34.1
150. 212 M19-29 Dolenský Miloslav ('84) Cyklo Benda - TJ sokol Plavy 01:47:06.9 00:22:35.4
151. 1013 M30-39 Hasman Petr ('83) SK Orbea Czech Master Parker 01:47:12.0 00:22:40.5
152. 1131 M30-39 Bezdička Miroslav ('80) CS Stodůlky 01:47:13.9 00:22:42.4
153. 1199 Tandem Pospíšil, Pospíšilová Jiří, Barbora ('00) 01:47:16.3 00:22:44.8
154. 344 M50-59 Jambor Luděk ('63) Alltraining 01:47:17.4 00:22:45.9
155. 346 M30-39 Janda Petr ('82) Komikoni Komikoni 01:47:32.7 00:23:01.2
156. 818 M40-49 Šimek Karel ('73) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:47:33.6 00:23:02.1
157. 309 M19-29 Honzík Robert ('90) SKINS CZ HONZÍK TEAM 01:47:36.3 00:23:04.8
158. 382 M30-39 Kaftan Petr ('78) Kafty s.r.o. 01:47:38.9 00:23:07.4
159. 165 M19-29 Capouch Jaroslav ('90) Kalas racing team 01:47:39.3 00:23:07.8
160. 766 M30-39 Spudich Jiří ('78) Alltraining hobby team 01:47:41.0 00:23:09.5
161. 405 M40-49 Kniha Martin ('72) 01:47:43.5 00:23:12.0
162. 625 M50-59 Peřina Jiří ('58) 01:47:44.3 00:23:12.8
163. 813 M30-39 Šilhavý Josef ('78) Alltraining 01:47:45.4 00:23:13.9
164. 236 M30-39 Fejfárek Tomáš ('83) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 01:47:47.2 00:23:15.7
165. 450 M30-39 Krištof Miroslav ('76) ALWIL Trade ALWIL Trade 01:47:49.8 00:23:18.3
166. 732 M50-59 Sedlák Milan ('61) MODŘANY Power Ski Paudera 01:48:01.7 00:23:30.2
167. 715 M30-39 Rychtera Aleš ('76) CC Charlie Praha 01:48:15.2 00:23:43.7
168. 32 Z40-49 Hladíková Jana ('73) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:48:26.2 00:23:54.7
169. 18 Z30-39 Zmeškalová Natálie ('83) UGO Allivictus Čistý sport UGO Allivictus Čistý sport 01:48:32.8 00:24:01.3
170. 1160 M30-39 Krajíček Jiří ('79) 01:48:36.1 00:24:04.6
171. 893 M40-49 Váňa Petr ('70) 01:48:44.3 00:24:12.8
172. 68 M60+ Smitka Ladislav ('52) šroubárna turnov 01:48:48.4 00:24:16.9
173. 36 M19-29 Štarman Michal ('90) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:48:48.6 00:24:17.1
174. 761 M30-39 Solil Pavel ('83) 01:48:51.1 00:24:19.6
175. 54 Z19-29 Bečvářová Alice ('90) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:48:59.6 00:24:28.1
176. 56 M40-49 Maroul Ladislav ('68) SOBI 20 team 01:49:00.9 00:24:29.4
177. 464 M40-49 Kubíček Zdeněk ('72) Silvini Ski Trab team 01:49:02.4 00:24:30.9
178. 1159 M60+ Goldman Jaromír ('50) Lokomotiva Krnov 01:49:04.3 00:24:32.8
179. 1037 M19-29 Znamenaný Zdeněk ('89) 01:49:04.4 00:24:32.9
180. 22 M40-49 Novák Martin ('69) Kola BSP Planá nad Lužnicí 01:49:09.9 00:24:38.4
181. 1186 M30-39 Weber Roman ('77) Jablonec nad Nisou 01:49:15.5 00:24:44.0
182. 700 M30-39 Kadleček František ('74) 01:49:22.1 00:24:50.6
183. 278 M30-39 Harant Radek ('78) 01:49:22.4 00:24:50.9
184. 934 M40-49 Vlasák Richard ('68) 01:49:39.1 00:25:07.6
185. 372 M30-39 Jodas Antonín ('77) 01:49:39.2 00:25:07.7
186. 416 M50-59 Komínek Stanislav ('61) BBC Zaječov BBC Zaječov 01:49:44.0 00:25:12.5
187. 901 M40-49 Vašek Petr ('71) Inlajn.cz 01:49:44.8 00:25:13.3
188. 808 M40-49 Šembera Jan ('68) Vazouni Vazouni 01:49:53.0 00:25:21.5
189. 306 M30-39 Holaj Jiří ('82) CYKLO SKI J. Žitník CYKLO SKI J. Žitník 01:49:54.5 00:25:23.0
190. 1183 M40-49 Mottl Martin ('70) 01:49:55.0 00:25:23.5
191. 145 M40-49 Borůvka Zdeněk ('65) 01:49:59.8 00:25:28.3
192. 784 M30-39 Suchánek Petr ('77) Bike club Svitavy 01:50:13.4 00:25:41.9
193. 1171 M40-49 Luňák Milan ('66) Koloobchod.cz Kolobchod.cz 01:50:14.2 00:25:42.7
194. 209 M19-29 Dobias Jiří ('85) bike team Piráti bike team Piráti 01:50:20.0 00:25:48.5
195. 1145 M18 Petruňa Vojtěch ('96) TJ TŽ Třinec 01:50:22.5 00:25:51.0
196. 389 M60+ Kára Bohuslav ('53) AC Sparta Praha 01:50:27.2 00:25:55.7
197. 1144 M40-49 Swaczyna Patrik ('73) TJ Třinec 01:50:28.8 00:25:57.3
198. 218 M19-29 Dřevínek Pavel ('90) Joudové z JZD 01:50:31.3 00:25:59.8
199. 1096 M40-49 Karkoška Milan ('68) Symbio- GIANT TEAM 01:50:37.5 00:26:06.0
200. 1094 M40-49 Ptáčník Václav ('64) Symbio- GIANT TEAM 01:50:38.1 00:26:06.6
201. 69 Z19-29 Barešová Nikola ('93) Kellys BikeRanch team Kellys Bike Ranch Team 01:50:59.5 00:26:28.0
202. 676 M30-39 Procházka Jan ('76) CYKLO SKI J. Žitník 01:51:07.7 00:26:36.2
203. 668 M40-49 Prchlík Roman ('71) SK Luštěnice 2012 SK Luštěnice 2012 01:51:11.8 00:26:40.3
204. 307 M30-39 Holan Jiří ('77) Widle S-WORKS Praha 01:51:14.5 00:26:43.0
205. 905 M30-39 Vávra Václav ('74) Tri&Bike Team Kosořice Tri&Bike Team Kosořice 01:51:21.1 00:26:49.6
206. 1032 M19-29 Doležal Jiří ('86) 01:51:22.5 00:26:51.0
207. 612 M40-49 Paroulek Jaroslav ('70) SKP Nymburk 01:51:31.3 00:26:59.8
208. 1177 M30-39 Jilek Petr ('81) 01:51:34.2 00:27:02.7
209. 1102 Z40-49 Hlůžková Markéta ('68) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:51:38.0 00:27:06.5
210. 993 M30-39 Vlček Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:51:42.4 00:27:10.9
211. 921 M40-49 Venglář Jiří ('67) 01:51:47.6 00:27:16.1
212. 164 M40-49 Cakl Roman ('71) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:51:47.7 00:27:16.2
213. 158 M40-49 Brož Vítězslav ('70) Alltraining - Lawi 01:51:57.9 00:27:26.4
214. 443 M40-49 Kraus Jan ('65) PAC Jablonec 01:52:02.6 00:27:31.1
215. 489 M40-49 Lasota Roman ('67) 01:52:05.3 00:27:33.8
216. 578 M30-39 Němec Michal ('75) 01:52:05.6 00:27:34.1
217. 834 M50-59 Šnajdr Jiří ('60) Coond´Uptuck bike team 01:52:07.6 00:27:36.1
218. 726 M19-29 Schiefert Michal ('84) Bikestars Vrchlabí Bikestars Vrchlabí 01:52:09.5 00:27:38.0
219. 1187 M30-39 Pohl Miloslav ('81) 01:52:09.5 00:27:38.0
220. 820 M30-39 Šimonek Jan ('80) SKP Nymburk 01:52:15.1 00:27:43.6
221. 683 M30-39 Pršala Pavel ('77) 01:52:18.9 00:27:47.4
222. 978 M19-29 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 01:52:20.1 00:27:48.6
223. 1049 M30-39 Frühbauer Aleš ('82) Emco 1 01:52:25.5 00:27:54.0
224. 394 M40-49 Kauška Petr ('66) MTB Team Hodkovice 01:52:29.7 00:27:58.2
225. 189 M50-59 Černý Jan ('56) 01:52:30.6 00:27:59.1
226. 851 M30-39 Štěpán Pavel ('77) 01:52:38.2 00:28:06.7
227. 290 M30-39 Hejtmánek Robert ('77) Kalas racing team Kalas racing team 01:52:53.1 00:28:21.6
228. 1141 M30-39 Žahour Petr ('75) Liščí pacička Liščí pacička 01:52:56.3 00:28:24.8
229. 429 M30-39 Koten Adam ('81) Jihlavské bajky 01:53:00.8 00:28:29.3
230. 142 M30-39 Boček Jiří ('74) 01:53:01.4 00:28:29.9
231. 846 M30-39 Šreier Jiří ('82) 01:53:18.4 00:28:46.9
232. 438 M30-39 Král Michal ('75) Symbio- GIANT TEAM 01:53:30.4 00:28:58.9
233. 824 M30-39 Šíp Jiří ('81) 01:53:32.2 00:29:00.7
234. 968 M40-49 Zámečník Pavel ('64) SKP HRADEC KRÁLOVÉ 01:53:35.3 00:29:03.8
235. 1128 M18 Brzobohatý Václav ('98) Bike & Ski Bakajda 01:53:37.4 00:29:05.9
236. 981 M40-49 Zlámal Aleš ('72) Josyma Tomíno 01:53:49.4 00:29:17.9
237. 498 M30-39 Lipenský Jiří ('78) 01:53:56.6 00:29:25.1
238. 235 M30-39 Feigl Tomáš ('77) SK Luštěnice 2012 SK Luštěnice 2012 01:53:57.7 00:29:26.2
239. 1004 M19-29 Novák Jan ('93) Vostré hrany 01:54:10.8 00:29:39.3
240. 1017 M30-39 Fuchs Rudolf ('75) 01:54:18.7 00:29:47.2
241. 730 Z19-29 Schwarzová Veronika ('92) TJ TŽ Třinec 01:54:23.2 00:29:51.7
242. 1147 M30-39 Skorunka Martin ('78) REDFROG REDFROG 01:54:24.0 00:29:52.5
243. 1103 M19-29 Chramosil Jakub ('92) Symbio- GIANT TEAM Symbio+cycling 01:54:24.9 00:29:53.4
244. 797 M30-39 Svoboda Robert ('77) 01:54:27.6 00:29:56.1
245. 125 M30-39 Beneš Jan ('74) PRAGUE´S SNAILS 01:54:42.3 00:30:10.8
246. 1138 M40-49 Svoboda Radek ('69) 01:54:42.4 00:30:10.9
247. 500 M30-39 Löw Miroslav ('79) 01:54:50.2 00:30:18.7
248. 408 M40-49 Kočí Ladislav ('72) 01:54:57.9 00:30:26.4
249. 582 M40-49 Nezkusil Leoš ('69) PAC Jablonec 01:54:57.9 00:30:26.4
250. 15 Elite Steinhauser Zdeněk ('63) 01:55:03.9 00:30:32.4
251. 386 M19-29 Kamínek Václav ('92) Symbio- GIANT TEAM 01:55:04.4 00:30:32.9
252. 385 M18 Kamínek Petr ('95) Symbio- GIANT TEAM 01:55:04.6 00:30:33.1
253. 511 M40-49 Mahovský Libor ('71) Ligum team 01:55:05.4 00:30:33.9
254. 648 M50-59 Piskač Luděk ('62) 01:55:05.9 00:30:34.4
255. 172 M50-59 Chmelař Petr ('56) Prodoli 01:55:07.5 00:30:36.0
256. 769 M40-49 Stanislav Janča ('66) 2k bike club odry 01:55:17.2 00:30:45.7
257. 667 M30-39 Právec Jiří ('76) 01:55:25.0 00:30:53.5
258. 640 M19-29 Pilát Ondřej ('89) bike team Piráti 01:55:30.8 00:30:59.3
259. 426 M30-39 Košnář Jan ('79) Spirituální násosky 01:55:33.7 00:31:02.2
260. 718 M30-39 Rysl Tomáš ('81) TJ Zentiva 01:55:34.0 00:31:02.5
261. 599 M19-29 Novotný Stanislav ('87) 01:55:34.8 00:31:03.3
262. 1140 M30-39 Čech Jaroslav ('76) 01:55:39.7 00:31:08.2
263. 1014 M30-39 Škranc Martin ('83) 01:55:40.8 00:31:09.3
264. 854 M19-29 Šulc Ladislav ('85) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:55:41.2 00:31:09.7
265. 1078 M19-29 Troiak Milan ('85) Sportovní klub MS AUTO 01:55:42.5 00:31:11.0
266. 192 M40-49 Červený Miloš ('66) ČS BIKE TEAM 01:55:42.7 00:31:11.2
267. 1052 M19-29 Buchta Tomáš ('87) MTB Team Hodkovice 01:55:46.4 00:31:14.9
268. 324 M19-29 Hrouda Štěpán ('85) Pivní Liga 01:55:47.2 00:31:15.7
269. 1161 M50-59 Machota Jaroslav ('61) DRACULA CZ 01:55:49.9 00:31:18.4
270. 866 M30-39 Tejnor Jan ('81) 01:55:55.1 00:31:23.6
271. 828 Z30-39 Škvorová Lenka ('79) 01:55:57.8 00:31:26.3
272. 119 M40-49 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 01:56:00.5 00:31:29.0
273. 798 M40-49 Svoboda Tomáš ('68) 01:56:10.6 00:31:39.1
274. 910 M40-49 Vavřina Jiří ('66) 01:56:15.2 00:31:43.7
275. 532 M19-29 Matějíček Michal ('87) Kalas racing team 01:56:17.6 00:31:46.1
276. 636 M18 Petrilak Petr ('95) Kalas racing team Kalas racing team 01:56:20.6 00:31:49.1
277. 898 M40-49 Vaníček Martin ('68) Bike & Ski Bakajda 01:56:28.6 00:31:57.1
278. 789 M40-49 Svárovský Miloš ('65) Sokol Ořešín Ořešínští draci 01:56:33.0 00:32:01.5
279. 1048 Z19-29 Tlustá Gabriela ('87) 01:56:34.7 00:32:03.2
280. 770 M30-39 Stanislav Martin ('75) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 01:56:35.8 00:32:04.3
281. 280 M30-39 Havelka Daniel ('77) ZPA Bike Team 01:56:40.6 00:32:09.1
282. 367 M30-39 Jirek Jiři ('77) 01:56:41.0 00:32:09.5
283. 933 M19-29 Vízner Aleš ('89) 01:56:44.8 00:32:13.3
284. 658 M40-49 Polivka Tomas ('70) DGP 01:56:46.2 00:32:14.7
285. 400 M30-39 Kliment Petr ('79) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 01:56:57.4 00:32:25.9
286. 187 M19-29 Čermák Dominik ('87) 01:57:02.6 00:32:31.1
287. 753 M19-29 Slezák Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř 01:57:10.8 00:32:39.3
288. 772 M40-49 Stehlík Jan ('68) Ořešínští draci 01:57:10.8 00:32:39.3
289. 589 M19-29 Novák Jan ('85) Cyklo Erben Mělník Cyklo Erben Mělník 01:57:13.2 00:32:41.7
290. 1063 M40-49 Šlehuber Martin ('69) 01:57:16.3 00:32:44.8
291. 226 M19-29 Dyrczyk Jan ('89) beespee.cz 01:57:26.1 00:32:54.6
292. 182 M30-39 Čech Miroslav ('74) 01:57:27.3 00:32:55.8
293. 966 Z19-29 Zadáková Klára ('88) 01:57:33.0 00:33:01.5
294. 809 M40-49 Šemlej Vladimír ('71) 01:57:34.8 00:33:03.3
295. 401 M50-59 Klimeš Vlastimil ('56) 01:57:37.2 00:33:05.7
296. 1099 M40-49 Zeman Igor ('64) Symbio- GIANT TEAM 01:57:43.4 00:33:11.9
297. 614 M30-39 Pastuszek Jakub ('75) MTBO Zlín 01:57:47.3 00:33:15.8
298. 821 M60+ Šimůnek Antonín ('53) CykloPešek Hradec Králové 01:57:52.3 00:33:20.8
299. 166 M40-49 Carboch Pavel ('69) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 01:57:52.7 00:33:21.2
300. 152 M50-59 Brdlík Vladimír ('57) SDH Solec 01:57:55.4 00:33:23.9
301. 661 M30-39 Poslt Tomáš ('75) Tri&Bike Team Kosořice Tri&Bike Team Kosořice 01:57:56.6 00:33:25.1
302. 1115 M30-39 Procházka Zdeněk ('76) 01:58:01.9 00:33:30.4
303. 952 Z50+ Vozáková Vladimíra ('60) Bronec sport Jablonec 01:58:03.1 00:33:31.6
304. 1015 M30-39 Šorejs Michal ('74) 01:58:06.4 00:33:34.9
305. 890 M40-49 Valda Petr ('73) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 01:58:06.9 00:33:35.4
306. 1043 M30-39 Šmejkal Karel ('76) 01:58:07.2 00:33:35.7
307. 329 M30-39 Hušek Martin ('79) 01:58:09.3 00:33:37.8
308. 199 M30-39 Číla Michal ('77) 01:58:17.4 00:33:45.9
309. 1079 M19-29 Havel Miroslav ('86) 01:58:19.8 00:33:48.3
310. 600 M50-59 Novotný Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk 01:58:28.3 00:33:56.8
311. 857 M30-39 Šulek Josef ('79) 01:58:39.8 00:34:08.3
312. 179 M30-39 Culek Bohumil ('74) 01:58:40.8 00:34:09.3
313. 490 M19-29 Lauryn Tomáš ('86) SK CykoRD 01:58:41.8 00:34:10.3
314. 168 M40-49 Chlapec Petr ('72) TEAM PRO-RADOST 01:58:42.9 00:34:11.4
315. 967 M30-39 Zajíc Josef ('76) lepus.cz lepus.cz 01:58:43.2 00:34:11.7
316. 229 M30-39 Fajgl Luboš ('75) 01:58:43.8 00:34:12.3
317. 467 M19-29 Kučera Ondřej ('85) ABT Česana Rohozec 01:58:45.0 00:34:13.5
318. 126 Z40-49 Žáčková Jana ('67) Dexter BSK racing 01:58:45.3 00:34:13.8
319. 210 M30-39 Dolejš Miloš ('74) 01:58:50.2 00:34:18.7
320. 1149 M60+ Žalský Šlechtislav ('42) Lokomotiva Trutnov Apache loko Trutnov 01:58:58.7 00:34:27.2
321. 616 M60+ Pavelka Jan ('52) CK Pivovar Vratislavice 01:59:03.6 00:34:32.1
322. 320 M19-29 Hrábek Lukáš ('84) 01:59:21.9 00:34:50.4
323. 321 M50-59 Hradecký Jaroslav ('63) OK Doksy 01:59:25.2 00:34:53.7
324. 436 M30-39 Krajňák Peter ('77) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 01:59:26.1 00:34:54.6
325. 1182 M18 Švec Marek ('97) 01:59:31.7 00:35:00.2
326. 979 M40-49 Zitka Jakub ('72) 01:59:34.5 00:35:03.0
327. 256 M40-49 Gittler Vladislav ('68) 01:59:36.0 00:35:04.5
328. 687 M30-39 Pulec Robert ('76) 01:59:46.7 00:35:15.2
329. 786 M30-39 Sulek Bohumil ('80) Continental 01:59:48.9 00:35:17.4
330. 835 M40-49 Šnajdr Pavel ('64) 01:59:52.7 00:35:21.2
331. 553 M19-29 Miler Vít ('87) Emco 2 01:59:57.2 00:35:25.7
332. 637 M30-39 Petržílek Tomáš ('76) 02:00:00.4 00:35:28.9
333. 505 M30-39 Lžičař Martin ('82) Komikoni 02:00:06.6 00:35:35.1
334. 300 M19-29 Hlína Tomáš ('85) Uran bike team Příbram 02:00:07.0 00:35:35.5
335. 398 M30-39 Kliment Jan ('82) Agresivní hlemýždi 02:00:12.6 00:35:41.1
336. 699 M50-59 Repáň Miloš ('63) 02:00:15.3 00:35:43.8
337. 644 M19-29 Pilik Jan ('85) 02:00:16.3 00:35:44.8
338. 509 M30-39 Madej Tomáš ('82) 02:00:17.2 00:35:45.7
339. 807 M30-39 Šefl Martin ('81) Continental 02:00:19.4 00:35:47.9
340. 608 M30-39 Orlowski Petr ('78) Klokani 02:00:19.6 00:35:48.1
341. 1113 M19-29 Drbohlav Jakub ('86) LikeBike.cz Tour De Sám 02:00:29.4 00:35:57.9
342. 180 M40-49 Cvejn Jan ('70) HZS UL 02:00:30.4 00:35:58.9
343. 319 M19-29 Hrábek Jakub ('87) 02:00:31.9 00:36:00.4
344. 543 M40-49 Meca Vladimír ('67) 2k bike club odry 02:00:32.2 00:36:00.7
345. 802 M40-49 Šaffek Vít ('65) skoky praha 02:00:34.2 00:36:02.7
346. 787 M30-39 Surňák Peter ('81) HISPORT Team 02:00:39.3 00:36:07.8
347. 526 M40-49 Martinec Roman ('71) 02:00:40.0 00:36:08.5
348. 630 M30-39 Petrák Tomáš ('76) Emco 1 02:00:42.5 00:36:11.0
349. 665 M30-39 Potměšil Petr ('74) 02:00:42.8 00:36:11.3
350. 393 M30-39 Kauška Pavel ('74) MTB Team Hodkovice 02:00:43.1 00:36:11.6
351. 1108 Z30-39 Syrovátková Irena ('83) Symbio- GIANT TEAM 02:00:53.0 00:36:21.5
352. 342 M30-39 Jalovičár Martin ('80) 02:00:53.7 00:36:22.2
353. 837 M30-39 Šorm Jaroslav ('77) JaZu team 02:00:58.5 00:36:27.0
354. 742 M50-59 Sklenář Vladimir ('63) XCT Hospůdka Karolína 02:01:03.4 00:36:31.9
355. 100 M30-39 Abrt Jan ('76) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:01:04.4 00:36:32.9
356. 613 M50-59 Pařík Miroslav ('56) SDH Solec 02:01:06.1 00:36:34.6
357. 482 M19-29 Kvasnička Michal ('87) Sotio team 02:01:08.5 00:36:37.0
358. 688 M40-49 Rabiňák Jiří ('71) JR JR 02:01:08.5 00:36:37.0
359. 442 Z19-29 Kratochvílová Eva ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 02:01:09.7 00:36:38.2
360. 914 M19-29 Vejrosta Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:01:10.5 00:36:39.0
361. 539 M30-39 Matys Jan ('80) VIRTUAL Cup 02:01:13.6 00:36:42.1
362. 1152 M40-49 Selichar Pavel ('73) 02:01:14.9 00:36:43.4
363. 397 M40-49 Kletečka Jaroslav ('69) 02:01:17.9 00:36:46.4
364. 655 M50-59 Pokorný Petr ('61) Koloshop 02:01:19.8 00:36:48.3
365. 777 M40-49 Steklý Josef ('71) 02:01:20.5 00:36:49.0
366. 351 M30-39 Jarec Radim ('78) 02:01:20.7 00:36:49.2
367. 213 M50-59 Doležal Jan ('63) Ško-energo Teplárna 02:01:23.7 00:36:52.2
368. 1042 M40-49 Kudrnovský Vít ('72) 02:01:26.7 00:36:55.2
369. 203 M40-49 Dařbujan Petr ('69) VIRTUAL Cup 02:01:28.1 00:36:56.6
370. 1121 M19-29 Rylich Vojtěch ('91) FARID COMERCIA 02:01:31.4 00:36:59.9
371. 752 M40-49 Slavík Vladimír ('64) 02:01:31.4 00:36:59.9
372. 1135 M18 Kala Martin ('95) Good Times Cyklo Team Děčín 02:01:38.1 00:37:06.6
373. 371 M50-59 Jirouš Josef ('56) Madeta Fitness 02:01:38.2 00:37:06.7
374. 1163 M40-49 Palata Vlastimil ('64) D6P 02:01:38.8 00:37:07.3
375. 1180 M60+ Šrot Radek ('49) HM Sport Český Krumlov 02:01:39.5 00:37:08.0
376. 1026 M40-49 Petr Daniel ('66) 02:01:46.9 00:37:15.4
377. 245 M40-49 Frank Marek ('67) CK Nymburk 02:01:52.5 00:37:21.0
378. 815 M19-29 Šimáně David ('92) 02:01:59.0 00:37:27.5
379. 1093 Z40-49 Kovářová Petra ('73) Symbio- GIANT TEAM 02:02:02.3 00:37:30.8
380. 528 M30-39 Marx Petr ('79) 02:02:14.4 00:37:42.9
381. 623 M40-49 Pelda Karel ('71) 02:02:15.9 00:37:44.4
382. 481 M60+ Kvarda Jaroslav ('52) 02:02:19.7 00:37:48.2
383. 520 M40-49 Mareš David ('70) 02:02:20.5 00:37:49.0
384. 451 M40-49 Křivánek Lubomír ('68) 02:02:23.1 00:37:51.6
385. 602 M30-39 Nový Karel ('80) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:02:40.5 00:38:09.0
386. 380 Z50+ Kadlecová Hana ('59) 02:02:48.6 00:38:17.1
387. 138 Z40-49 Blažková Lucie ('70) CARLA KUPKOLO.CZ 02:02:58.6 00:38:27.1
388. 945 M30-39 Vojtíšek Karel ('77) 02:02:58.9 00:38:27.4
389. 707 M30-39 Rubeš Pavel ('77) Fincentrum 02:02:59.0 00:38:27.5
390. 670 M18 Přibyl Michal ('96) 02:03:01.0 00:38:29.5
391. 118 M30-39 Bednář Petr ('78) STS Bikers Hostivař STS Bikers Hostivař 02:03:07.4 00:38:35.9
392. 178 M30-39 Cocher Vít ('79) 02:03:20.7 00:38:49.2
393. 315 M40-49 Horych Pavel ('70) KOB Kladno 02:03:22.0 00:38:50.5
394. 45 Z40-49 Dlabová Zuzana ('69) SK Velo Praha 02:03:22.2 00:38:50.7
395. 827 M40-49 Škvor Robert ('66) 02:03:25.9 00:38:54.4
396. 1069 M18 Outrata Vojtěch ('98) 02:03:26.4 00:38:54.9
397. 749 M30-39 Slabý Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:28.4 00:38:56.9
398. 437 M40-49 Král Luděk ('64) 02:03:29.6 00:38:58.1
399. 265 M40-49 Hájek Jiří ('71) 02:03:30.0 00:38:58.5
400. 944 M30-39 Bezemek Jan ('73) ONTEX 02:03:38.2 00:39:06.7
401. 908 M30-39 Vavřich Stanislav ('77) 02:03:38.3 00:39:06.8
402. 154 M30-39 Brhel Aleš ('82) 02:03:38.9 00:39:07.4
403. 678 M30-39 Procházka Michal ('79) Bikestars Vrchlabí 02:03:42.1 00:39:10.6
404. 370 M30-39 Jirouš David ('81) Madeta Fitness 02:03:43.4 00:39:11.9
405. 48 M50-59 Vančura Miloš ('54) 02:03:43.7 00:39:12.2
406. 840 Z30-39 Španihelová Katarina ('81) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:03:44.0 00:39:12.5
407. 765 M50-59 Soukal František ('62) 02:03:46.3 00:39:14.8
408. 756 M19-29 Zvěřina Milan ('87) 02:03:47.5 00:39:16.0
409. 388 M40-49 Kaniščev Roman ('70) Tri klub Loštice 02:03:47.9 00:39:16.4
410. 422 M30-39 Koskuba Josef ('74) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 02:03:56.3 00:39:24.8
411. 903 M40-49 Vávra Jaroslav ('70) Šroubárna Turnov 02:04:12.1 00:39:40.6
412. 938 M40-49 Voda Jan ('72) 02:04:13.8 00:39:42.3
413. 1193 M30-39 Preisler Rudolf ('81) 02:04:15.5 00:39:44.0
414. 101 M40-49 Anděl František ('72) 02:04:15.7 00:39:44.2
415. 746 M30-39 Skřek Pavel ('82) Emco 2 02:04:17.6 00:39:46.1
416. 811 M19-29 Šidák Vojtěch ('89) 02:04:18.2 00:39:46.7
417. 929 M30-39 Vít Martin ('74) 02:04:20.2 00:39:48.7
418. 617 M19-29 Pavlíček David ('94) 02:04:21.4 00:39:49.9
419. 692 M50-59 Rédl Ivo ('63) 02:04:22.3 00:39:50.8
420. 882 M40-49 Uhlíř Pavel ('66) Kalas Racing Team 02:04:23.9 00:39:52.4
421. 985 M60+ Hájek Stanislav ('45) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:04:25.6 00:39:54.1
422. 957 M40-49 Výborný Miroslav ('69) Hrozivý Dodo 02:04:28.5 00:39:57.0
423. 915 M50-59 Vejrosta Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:29.4 00:39:57.9
424. 374 M40-49 Joklík Tomáš ('64) 02:04:33.2 00:40:01.7
425. 240 M19-29 Fírer David ('87) 02:04:34.2 00:40:02.7
426. 348 M19-29 Janeček Robin ('85) 02:04:42.4 00:40:10.9
427. 151 M30-39 Brada Radek ('76) Chrpova Bikers 02:04:42.5 00:40:11.0
428. 299 M40-49 Hlaváček Stanislav ('67) 02:04:44.9 00:40:13.4
429. 1082 M18 Stejskal Přemysl ('96) TJ Sokol Holé Vrchy 02:04:45.4 00:40:13.9
430. 1124 M50-59 Huml Jiří ('56) VELOSPORT Domažlice 02:04:46.3 00:40:14.8
431. 588 M18 Novák Jan ('96) 02:04:46.5 00:40:15.0
432. 415 M30-39 Komárek Luboš ('81) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:04:47.4 00:40:15.9
433. 748 Z19-29 Skupieňová Kateřina ('94) TJ TŽ Třinec 02:04:48.1 00:40:16.6
434. 974 M50-59 Zeman Vladimír ('60) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:04:48.4 00:40:16.9
435. 108 M40-49 Bajzík Štefan ('64) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:04:52.0 00:40:20.5
436. 865 M30-39 Techlovský Petr ('74) NH Car 02:04:53.4 00:40:21.9
437. 407 M30-39 Knížek Josef ('82) 02:04:54.3 00:40:22.8
438. 745 M19-29 Skoupý Tomáš ('94) Eleven Team Příchovice 02:05:05.4 00:40:33.9
439. 201 M19-29 Čonka Martin ('87) Sotio team 02:05:08.0 00:40:36.5
440. 123 M40-49 Bělohoubek Tomáš ('69) 02:05:10.1 00:40:38.6
441. 704 M60+ Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:05:12.9 00:40:41.4
442. 598 M40-49 Novotný Jiří ('71) UNO Srch 02:05:22.4 00:40:50.9
443. 963 M30-39 Zabloudil Josef ('75) 02:05:28.1 00:40:56.6
444. 577 M30-39 Němec Jan ('78) 02:05:30.2 00:40:58.7
445. 889 M30-39 Valach Jan ('79) 02:05:30.4 00:40:58.9
446. 949 M50-59 Vopava Daniel ('62) 02:05:32.8 00:41:01.3
447. 671 M30-39 Přibyl Miroslav ('75) 02:05:38.4 00:41:06.9
448. 541 M60+ Mázl Miroslav ('47) TJ Spartak Vrchlabí 02:05:43.5 00:41:12.0
449. 270 M30-39 Hanč Tomáš ('76) 02:05:43.9 00:41:12.4
450. 475 M40-49 Kunc Petr ('67) Jiskra Adršpach 02:05:45.8 00:41:14.3
451. 163 M50-59 Bystriansky Josef ('54) 02:05:53.0 00:41:21.5
452. 885 M30-39 Urban Vladimír ('78) 02:05:53.6 00:41:22.1
453. 823 M40-49 Šindelář Miloš ('67) 02:05:54.1 00:41:22.6
454. 838 M30-39 Šourek František ('82) 02:05:57.8 00:41:26.3
455. 1077 M19-29 Zámečník Pavel ('84) 02:06:01.1 00:41:29.6
456. 830 M30-39 Šmíd Ivo ('77) STS Bikers Hostivař STS Bikers Hostivař 02:06:01.7 00:41:30.2
457. 554 M18 Miroszka Jan ('95) 02:06:04.2 00:41:32.7
458. 1035 M30-39 Mihula Jiří ('79) 02:06:08.3 00:41:36.8
459. 1036 M30-39 Petsch Jaroslav ('75) 02:06:19.6 00:41:48.1
460. 887 M50-59 Vágner Miloš ('63) Genesia 02:06:20.5 00:41:49.0
461. 606 M40-49 Opravil Leoš ('70) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 02:06:21.8 00:41:50.3
462. 285 M50-59 Havlík Richard ('63) Černí koně 02:06:23.5 00:41:52.0
463. 928 M30-39 Vít Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř 02:06:26.4 00:41:54.9
464. 220 M30-39 Duban Lukáš ('75) Spirituální násosky 02:06:28.2 00:41:56.7
465. 904 M30-39 Vávra Petr ('74) 02:06:29.6 00:41:58.1
466. 685 M40-49 Pták Josef ('69) 02:06:34.4 00:42:02.9
467. 357 M40-49 Jenik Martin ('71) 02:06:38.4 00:42:06.9
468. 1053 M40-49 Kubů Jaroslav ('67) NH Car 02:06:39.8 00:42:08.3
469. 352 M40-49 Jaroš Michal ('64) 02:06:40.5 00:42:09.0
470. 114 M40-49 Baško Karel ('71) 02:06:41.8 00:42:10.3
471. 909 M19-29 Vavřín Jan ('85) 02:06:45.2 00:42:13.7
472. 575 M50-59 Nedorost Antonín ('62) 02:06:51.0 00:42:19.5
473. 1120 M19-29 Čečelský Jakub ('92) FARID COMERCIA 02:06:51.2 00:42:19.7
474. 1104 M30-39 Hnídek Jan ('83) Symbio- GIANT TEAM Symbio+cycling 02:06:54.1 00:42:22.6
475. 257 M40-49 Gizela Marek ('70) Josyma Tomíno 02:06:55.1 00:42:23.6
476. 491 M40-49 Žák Stanislav ('73) 02:06:55.5 00:42:24.0
477. 896 M19-29 Vanický Jan ('94) CK Nymburk 02:07:00.6 00:42:29.1
478. 537 M40-49 Matůš Miloš ('72) MTB Rybníčky MTB Rybníčky 02:07:01.6 00:42:30.1
479. 850 M30-39 Štěpán Martin ('75) 2k bike club odry 02:07:03.3 00:42:31.8
480. 931 M19-29 Vítek Lukáš ('88) 02:07:03.9 00:42:32.4
481. 239 M40-49 Filip Tomáš ('64) 02:07:04.9 00:42:33.4
482. 133 M18 Bím Jiří ('95) 02:07:05.9 00:42:34.4
483. 1071 M40-49 Foret Ivoš ('68) Cykloteam Penzion Vyskeř 02:07:06.0 00:42:34.5
484. 1137 M40-49 Chára Miroslav ('66) 02:07:08.8 00:42:37.3
485. 471 M19-29 Kudi Antonín ('86) 02:07:09.2 00:42:37.7
486. 428 M40-49 Koštál Jiří ('70) Cyklo Žacléř 02:07:11.3 00:42:39.8
487. 916 Z40-49 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:07:19.6 00:42:48.1
488. 1157 M30-39 Březina Tomáš ('80) SK Nepoměřice 02:07:22.3 00:42:50.8
489. 1098 Z40-49 Miková Michaela ('73) Symbio- GIANT TEAM 02:07:31.3 00:42:59.8
490. 710 M50-59 Rumler Ladislav ('62) 02:07:32.6 00:43:01.1
491. 587 M30-39 Žák Jaromír ('82) 02:07:36.1 00:43:04.6
492. 50 M30-39 Šplíchal Josef ('75) HSK Nutrend Hradec Králové 02:07:36.8 00:43:05.3
493. 51 M18 Šplíchal Jan ('98) HSK Nutrend Hradec Králové 02:07:36.9 00:43:05.4
494. 1107 M30-39 Zavřel Miroslav ('75) Symbio- GIANT TEAM 02:07:51.5 00:43:20.0
495. 1184 M40-49 Ševčík Libor ('66) Mauritius.cz Mauritius.cz 02:07:52.4 00:43:20.9
496. 132 Z30-39 Bílková Andrea ('80) Alltraining - Lawi Alltraining - Lawi 02:07:52.9 00:43:21.4
497. 457 M30-39 Kruncl Jan ('82) 02:07:53.3 00:43:21.8
498. 194 M40-49 Červinka Jan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:07:53.9 00:43:22.4
499. 880 M30-39 Tužil Petr ('80) 02:07:57.3 00:43:25.8
500. 656 M40-49 Pokorný Tomáš ('72) Zdonín 02:08:01.2 00:43:29.7
501. 597 M18 Novotný Jan ('98) UNO Srch 02:08:02.7 00:43:31.2
502. 549 M30-39 Mikula Tomáš ('78) lepus.cz lepus.cz 02:08:09.1 00:43:37.6
503. 474 M40-49 Kůla Tomáš ('69) Josyma Tomíno 02:08:11.8 00:43:40.3
504. 473 M18 Kůla Tomáš ('98) Josyma Tomíno 02:08:12.2 00:43:40.7
505. 817 M30-39 Šimeček Miroslav ('75) 02:08:14.6 00:43:43.1
506. 211 M18 Dolejš Ondřej ('98) 02:08:21.0 00:43:49.5
507. 611 M19-29 Panoch Lukáš ('88) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 02:08:28.6 00:43:57.1
508. 523 M19-29 Mařík Jan ('87) 02:08:31.1 00:43:59.6
509. 384 M19-29 Kallmünzer Pavel ('85) 02:08:31.5 00:44:00.0
510. 1016 M30-39 Richtrmoc Petr ('79) 02:08:31.8 00:44:00.3
511. 995 M30-39 Beneš Jan ('75) MTB HANZ 02:08:39.5 00:44:08.0
512. 763 M40-49 Sorád Petr ('70) 02:08:43.6 00:44:12.1
513. 960 M30-39 Weidenthaler Lukáš ('80) MTB Team Brudra 02:08:57.8 00:44:26.3
514. 709 M30-39 Rulík Pavel ('82) 02:08:58.6 00:44:27.1
515. 298 M30-39 Hlava Josef ('79) 02:08:59.4 00:44:27.9
516. 822 M50-59 Šimůnek Petr ('60) 02:09:02.5 00:44:31.0
517. 409 M50-59 Kohout Pavel ('62) Šílení Kohouti 02:09:09.8 00:44:38.3
518. 288 M40-49 Havrlant Pavel ('70) 02:09:15.2 00:44:43.7
519. 1125 M40-49 Vaněk Pavel ('66) 02:09:18.6 00:44:47.1
520. 638 M30-39 Pflugmacher Martin ('75) mtb mopf 02:09:23.7 00:44:52.2
521. 1189 M30-39 Karel Martin ('81) SMB Ski 02:09:38.7 00:45:07.2
522. 751 M50-59 Slavík Otomar ('58) HOKOK KLadno 02:09:40.9 00:45:09.4
523. 991 M18 Kohout Ondřej ('97) Crazy Cocks 02:09:42.6 00:45:11.1
524. 755 Z30-39 Smíšková Jitka ('79) 02:09:49.1 00:45:17.6
525. 506 M30-39 Macek Daniel ('79) 02:09:50.3 00:45:18.8
526. 1151 M30-39 Kučera Martin ('77) 02:09:52.5 00:45:21.0
527. 1059 M19-29 Vondra Vlastimil ('88) mBank 02:09:55.0 00:45:23.5
528. 701 M40-49 Čech Pavel ('71) 02:09:58.4 00:45:26.9
529. 987 M30-39 Ziebiker Robert ('78) Alef Nula 02:09:59.5 00:45:28.0
530. 313 M19-29 Horvát Michal ('89) 02:09:59.6 00:45:28.1
531. 652 M40-49 Pohanka Václav ('69) Dr.Avci 02:09:59.7 00:45:28.2
532. 330 M30-39 Hykyš Ivo ('79) SIX MONKEYS SIX MONKEYS 02:10:02.1 00:45:30.6
533. 1143 M18 Jisl Honza ('96) Koloběžky Český Ráj 02:10:02.3 00:45:30.8
534. 487 M50-59 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 02:10:05.3 00:45:33.8
535. 591 M40-49 Novák Milan ('67) Ergo Liberec Ergo Liberec 02:10:13.5 00:45:42.0
536. 275 M50-59 Hanuš Jan ('59) 02:10:15.1 00:45:43.6
537. 762 M50-59 Solil Stanislav ('58) 02:10:18.1 00:45:46.6
538. 653 M40-49 Pokorný Jan ('66) 02:10:19.7 00:45:48.2
539. 181 M19-29 Čapek Roman ('85) Josyma Tomíno 02:10:28.2 00:45:56.7
540. 404 M30-39 Knápek Jan ('80) 02:10:30.6 00:45:59.1
541. 729 M40-49 Schwarz Jindřich ('65) TJ TŽ Třinec 02:10:37.3 00:46:05.8
542. 754 M19-29 Smetana Martin ('87) 02:10:44.5 00:46:13.0
543. 728 Z30-39 Schwaningerová Petra ('82) RockMachine-Cyklomax 02:10:47.9 00:46:16.4
544. 1118 M30-39 Zoubek Petr ('76) 02:10:51.7 00:46:20.2
545. 517 M30-39 Mareček Štěpán ('77) 02:10:52.1 00:46:20.6
546. 711 M30-39 Růžek Zdeněk ('80) Emco 3 02:10:58.4 00:46:26.9
547. 897 M40-49 Vanický Miroslav ('65) CK Nymburk 02:10:59.0 00:46:27.5
548. 1023 M40-49 Vrňák Antonín ('65) 02:11:00.0 00:46:28.5
549. 1142 M40-49 Jisl Jaroslav ('73) Koloběžky Český Ráj 02:11:01.1 00:46:29.6
550. 891 M19-29 Valenta Libor ('85) EZÚ 02:11:03.4 00:46:31.9
551. 139 M40-49 Blecha Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:11:05.6 00:46:34.1
552. 335 M30-39 Jaček Martin ('77) Dezotým 02:11:07.8 00:46:36.3
553. 247 M30-39 Fritsch Miroslav ('81) 02:11:12.5 00:46:41.0
554. 176 M50-59 Chvalina Jan ('56) JimBeamTeam 02:11:28.0 00:46:56.5
555. 1080 Z19-29 Růžičková Zlata ('86) 02:11:28.6 00:46:57.1
556. 634 M40-49 Petřík Jiří ('65) 02:11:29.1 00:46:57.6
557. 328 M40-49 Hubený Vladimír ('66) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:11:31.7 00:47:00.2
558. 899 M50-59 Vaňous Josef ('58) Cyklotrénink Františka Trkala 02:11:38.0 00:47:06.5
559. 941 M40-49 Vohánka Libor ('65) 02:11:40.0 00:47:08.5
560. 524 M40-49 Marko Ján ('67) Kubašok Bike Team 02:11:45.6 00:47:14.1
561. 791 M40-49 Svítil Jan ('69) 02:11:47.5 00:47:16.0
562. 1060 M19-29 Šafránek Michal ('88) mBank 02:11:51.9 00:47:20.4
563. 875 Z40-49 Trnčíková Jarmila ('68) 02:11:52.9 00:47:21.4
564. 697 M40-49 Řepa Jan ('67) VIRTUAL Cup 02:12:03.3 00:47:31.8
565. 1024 M40-49 Balák Martin ('70) Favorit Brno 02:12:04.9 00:47:33.4
566. 452 M19-29 Kříž Michal ('84) 02:12:05.6 00:47:34.1
567. 969 M30-39 Zámečník René ('79) 02:12:07.6 00:47:36.1
568. 706 M40-49 Roule Jan ('69) Hrozivý Dodo 02:12:08.2 00:47:36.7
569. 849 M40-49 Štěpán Jaroslav ('70) Spinfit Liberec 02:12:14.0 00:47:42.5
570. 191 M40-49 Červenka Martin ('73) 02:12:14.1 00:47:42.6
571. 725 M30-39 Schejbal Josef ('82) 02:12:41.1 00:48:09.6
572. 639 M30-39 Pilař Jan ('75) D-K-V Group Hradec Králové D-K-V Group Hradec Králové 02:12:42.3 00:48:10.8
573. 601 M50-59 Nový Jiří ('58) 02:12:52.8 00:48:21.3
574. 375 M30-39 Jonáš Filip ('80) 02:12:54.7 00:48:23.2
575. 877 M60+ Turek Zdeněk ('53) 02:12:56.7 00:48:25.2
576. 925 M30-39 Vídeňský Petr ('74) Bike Team KC Jaroměř 02:12:56.9 00:48:25.4
577. 190 M50-59 Černý Zdeněk ('60) Vazouni 02:13:10.3 00:48:38.8
578. 734 M40-49 Sekrt Michal ('70) 02:13:11.5 00:48:40.0
579. 383 Z30-39 Kalinová Zuzana ('81) 02:13:14.0 00:48:42.5
580. 844 M30-39 Špíšek Radek ('75) Liščí pacička Sotio 02:13:16.2 00:48:44.7
581. 672 M40-49 Přibyl Petr ('67) 02:13:16.6 00:48:45.1
582. 193 M19-29 Červinka Jakub ('93) Bikestars Vrchlabí 02:13:18.8 00:48:47.3
583. 826 M30-39 Škula Petr ('80) 02:13:23.5 00:48:52.0
584. 997 M40-49 Havlík Pavel ('65) 02:13:24.9 00:48:53.4
585. 84 M40-49 Truhlář Roman ('66) mBank 02:13:30.2 00:48:58.7
586. 412 M40-49 Kolátor Aleš ('72) MTB MEL 02:13:34.0 00:49:02.5
587. 124 M40-49 Benda Petr ('71) BENDAFOLIE.CZ 02:13:47.1 00:49:15.6
588. 576 M30-39 Nedvěd Tomáš ('82) AC Sparta Praha 02:13:47.3 00:49:15.8
589. 112 M60+ Bartoš Josef ('42) SK Heskov 02:13:48.8 00:49:17.3
590. 1068 M40-49 Outrata Prokop ('64) 02:13:49.5 00:49:18.0
591. 137 Z40-49 Blažková Denisa ('68) 02:13:50.6 00:49:19.1
592. 839 M50-59 Šourek Radim ('56) 02:13:53.9 00:49:22.4
593. 951 M60+ Voříšek Václav ('53) 02:13:58.5 00:49:27.0
594. 804 M50-59 Šavel Zdeněk ('56) 02:13:58.8 00:49:27.3
595. 740 M30-39 Skala Jiří ('83) HS Šneci 02:14:00.6 00:49:29.1
596. 214 M60+ Doležal Oldřich ('50) KC kooperativa 02:14:04.5 00:49:33.0
597. 540 M60+ Matys Jan ('51) VIRTUAL Cup 02:14:11.4 00:49:39.9
598. 390 M40-49 Kareš Petr ('69) 02:14:14.7 00:49:43.2
599. 816 M50-59 Šimáně Libor ('63) 02:14:15.2 00:49:43.7
600. 223 M40-49 Dušek Richard ('66) 02:14:19.6 00:49:48.1
601. 635 M40-49 Petrilak Petr ('71) www.katkasiti.cz 02:14:21.5 00:49:50.0
602. 272 M40-49 Hanka Michal ('73) Continental 02:14:25.7 00:49:54.2
603. 484 M50-59 Lamberk David ('58) 02:14:31.6 00:50:00.1
604. 1088 M30-39 Čepa Petr ('74) 02:14:31.7 00:50:00.2
605. 431 M50-59 Kotlář Milan ('55) Moravští lyžníci 02:14:32.9 00:50:01.4
606. 954 M18 Vrabec Ondřej ('97) 02:14:34.6 00:50:03.1
607. 1136 M30-39 Hotový Petr ('77) 02:14:40.0 00:50:08.5
608. 204 M40-49 Denemark Jiří ('68) JS Cyklo 02:14:42.0 00:50:10.5
609. 984 M40-49 Dvořák Tomáš ('68) 02:14:52.9 00:50:21.4
610. 153 M60+ Březina Aleš ('51) 02:14:54.6 00:50:23.1
611. 892 M40-49 Váňa Pavel ('66) 02:14:55.9 00:50:24.4
612. 399 M50-59 Kliment Jaromír ('57) Agresivní hlemýždi 02:15:01.6 00:50:30.1
613. 354 M30-39 Jelínek Pavel ('74) Ždírec bike Ždírec bike 02:15:02.5 00:50:31.0
614. 503 M30-39 Lupač Michal ('75) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 02:15:04.1 00:50:32.6
615. 982 M40-49 Zvánovec Tomáš ('70) ALWIL Trade 02:15:11.3 00:50:39.8
616. 198 Z50+ Čiháková Iva ('57) 02:15:13.0 00:50:41.5
617. 286 M60+ Havlík Václav ('50) Ořešínští draci 02:15:18.2 00:50:46.7
618. 241 M50-59 Formánek Jiří ('54) 02:15:22.3 00:50:50.8
619. 922 M30-39 Verner Jiří ('75) 02:15:24.1 00:50:52.6
620. 149 M30-39 Brada Michal ('79) Chrpova Bikers 02:15:28.3 00:50:56.8
621. 411 M30-39 Kolařík Roman ('80) 02:15:30.4 00:50:58.9
622. 141 M50-59 Bobek František ('56) Ško-energo Teplárna 02:15:34.7 00:51:03.2
623. 773 M40-49 Stehlík Radek ('73) 02:15:40.8 00:51:09.3
624. 731 M40-49 Sedláček Miroslav ('71) Continental Adršpach 02:15:45.2 00:51:13.7
625. 990 M40-49 Kohout Petr ('64) Crazy Cocks 02:15:49.0 00:51:17.5
626. 698 M19-29 Repáň Jiří ('93) 02:15:50.6 00:51:19.1
627. 432 M40-49 Kovářík Jiří ('70) 02:15:52.3 00:51:20.8
628. 200 M50-59 Čivrný Jiří ('62) 02:16:02.5 00:51:31.0
629. 445 Z30-39 Krejčíková Helena ('79) 02:16:03.3 00:51:31.8
630. 621 M40-49 Pecuš Dušan ('72) Apple bike Kladno 02:16:09.6 00:51:38.1
631. 244 M50-59 Frána Zdeněk ('61) 02:16:10.6 00:51:39.1
632. 462 M50-59 Kubera Lubomír ('54) skoky praha 02:16:12.4 00:51:40.9
633. 310 M40-49 Hora Jiří ('71) Dingáni 02:16:12.9 00:51:41.4
634. 525 M40-49 Markup Jan ('70) Apple bike Kladno 02:16:14.1 00:51:42.6
635. 1009 M40-49 Rojek Jan ('72) Apple bike Kladno 02:16:14.3 00:51:42.8
636. 1164 Z50+ Matějčková Ludmila ('58) Kola Brabec Rumburk 02:16:18.9 00:51:47.4
637. 1158 M40-49 Tomek Martin ('73) 02:16:21.4 00:51:49.9
638. 781 M30-39 Strnad Petr ('78) 02:16:35.6 00:52:04.1
639. 267 M40-49 Hajník Filip ('72) SK Luštěnice 2012 SK Luštěnice 2012 02:16:36.0 00:52:04.5
640. 790 M30-39 Svítek Jan ('74) JS Cyklo 02:16:45.7 00:52:14.2
641. 943 M30-39 Vojáček Zbyněk ('82) 02:16:58.0 00:52:26.5
642. 449 M40-49 Kressl Josef ('73) 02:17:21.1 00:52:49.6
643. 396 M40-49 Kimla Jan ('68) STS Chvojkovice - Brod 02:17:26.8 00:52:55.3
644. 785 Z40-49 Suchánková Lenka ('68) Bike club Svitavy 02:17:28.8 00:52:57.3
645. 733 M40-49 Sekáč Miloš ('70) Ško-energo Teplárna 02:17:34.3 00:53:02.8
646. 939 M40-49 Vodička Michal ('73) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:17:38.2 00:53:06.7
647. 962 M60+ Zabloudil Josef ('52) 02:17:38.2 00:53:06.7
648. 622 M30-39 Pekař Jaroslav ('81) 02:17:39.7 00:53:08.2
649. 595 M60+ Novotný František ('52) Josyma Tomíno 02:17:44.2 00:53:12.7
650. 249 M19-29 Fuksa Petr ('90) Josyma Tomíno 02:17:46.1 00:53:14.6
651. 645 M40-49 Pilik Radek ('66) 02:17:46.6 00:53:15.1
652. 508 M50-59 Macoun David ('58) 02:17:48.5 00:53:17.0
653. 262 M50-59 Hajaler Karel ('58) LAWI LAWI 02:17:52.6 00:53:21.1
654. 1025 M50-59 Chlupsa Jan ('59) 02:18:03.1 00:53:31.6
655. 297 M40-49 Hlava Jiří ('64) 02:18:03.6 00:53:32.1
656. 507 M50-59 Machalický Zbyněk ('63) Alltraining Alltraining - Lawi 02:18:04.8 00:53:33.3
657. 565 M30-39 Moučka Tomáš ('83) Ždírec bike Ždírec bike 02:18:09.3 00:53:37.8
658. 419 M19-29 Kořínek Pavel ('85) 02:18:12.9 00:53:41.4
659. 1129 M19-29 Hůlka Pavel ('88) 02:18:13.2 00:53:41.7
660. 485 Z30-39 Lamberková Zita ('75) 02:18:15.9 00:53:44.4
661. 1050 M40-49 Marták Jan ('65) NH Car 02:18:23.6 00:53:52.1
662. 937 Z50+ Vnuková Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:18:33.0 00:54:01.5
663. 618 M50-59 Pazderník Stanislav ('62) Skyrim Oblivion 02:18:33.3 00:54:01.8
664. 825 M40-49 Šír Milan ('64) 02:18:38.0 00:54:06.5
665. 430 Z30-39 Kotenová Simona ('77) Jihlavské bajky 02:18:40.3 00:54:08.8
666. 782 M50-59 Strnad Petr ('63) 02:18:44.4 00:54:12.9
667. 603 M19-29 Nový Petr ('89) 02:18:46.3 00:54:14.8
668. 1040 Z30-39 Kosinová Veronika ('83) 02:18:55.3 00:54:23.8
669. 433 M40-49 Kozel Jan ('70) 02:18:59.3 00:54:27.8
670. 362 M40-49 Jícha Oldřich ('69) Kubašok Bike Team 02:19:01.4 00:54:29.9
671. 626 M40-49 Peřina Milan ('64) 02:19:01.7 00:54:30.2
672. 323 M30-39 Hrodek Lukáš ('74) 02:19:14.0 00:54:42.5
673. 1188 M30-39 Ťoupalík Luboš ('76) SMB Ski 02:19:15.9 00:54:44.4
674. 271 M30-39 Hančar Jirka ('76) BIKE Frýdlant 02:19:29.3 00:54:57.8
675. 251 M30-39 Gáborík Štefan ('81) 02:19:31.0 00:54:59.5
676. 448 M30-39 Křepelka Marek ('74) 02:19:43.6 00:55:12.1
677. 515 M30-39 Malinský Jan ('79) ZPA Bike Team 02:19:46.9 00:55:15.4
678. 160 M60+ Budějský Miroslav ('53) 02:19:47.8 00:55:16.3
679. 347 Z30-39 Jandusová Hana ('74) 02:20:01.0 00:55:29.5
680. 660 Z18 Popová Tereza ('98) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:20:04.7 00:55:33.2
681. 391 M40-49 Kašpar Zdeněk ('67) Rock Racing 02:20:05.2 00:55:33.7
682. 659 M40-49 Pop Petr ('71) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:20:06.1 00:55:34.6
683. 477 M40-49 Kunte Petr ('65) 02:20:09.7 00:55:38.2
684. 264 M30-39 Hájek Jan ('79) MTB Team Brudra 02:20:19.8 00:55:48.3
685. 843 M30-39 Špinka Martin ('79) 02:20:22.4 00:55:50.9
686. 741 M50-59 Sklenář Peter ('63) 02:20:25.5 00:55:54.0
687. 392 M30-39 Kašparec Jiří Kašparec ('75) NH Car 02:20:27.1 00:55:55.6
688. 832 M40-49 Šmíd Miroslav ('71) 02:20:28.7 00:55:57.2
689. 248 M50-59 Frühbauer Luboš ('61) 02:20:31.4 00:55:59.9
690. 147 Z19-29 Brabcová Markéta ('86) 02:20:32.9 00:56:01.4
691. 771 M19-29 Starý Václav ('84) 02:20:34.5 00:56:03.0
692. 355 M19-29 Jemelík Vojtěch ('92) 02:20:39.4 00:56:07.9
693. 881 M30-39 Tvrzník Jan ('79) 02:20:42.7 00:56:11.2
694. 373 M40-49 Jodas Karel ('72) 02:20:43.7 00:56:12.2
695. 579 M40-49 Nevím Aleš ('70) 02:20:54.9 00:56:23.4
696. 136 M40-49 Blažek Jan ('69) 02:21:17.5 00:56:46.0
697. 926 M19-29 Vincík David ('94) Vazouni Vazouni 02:21:18.4 00:56:46.9
698. 326 M60+ Hruša Karel ('43) 02:21:20.1 00:56:48.6
699. 1185 Z19-29 Melková Martina ('84) Mauritius.cz 02:21:29.5 00:56:58.0
700. 538 M40-49 Matuška Václav ('66) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:21:41.3 00:57:09.8
701. 316 Z40-49 Hoskova Stana ('69) 02:21:44.2 00:57:12.7
702. 615 M40-49 Paulát Jirka ('68) 02:21:59.8 00:57:28.3
703. 1034 M40-49 Singule Vladislav ('68) 02:22:02.6 00:57:31.1
704. 682 M40-49 Protivínský Petr ('73) 02:22:03.4 00:57:31.9
705. 858 M50-59 Švamberk Jiří ('59) BBC Zaječov 02:22:04.8 00:57:33.3
706. 255 M30-39 Gavelčík Kamil ('74) 02:22:08.8 00:57:37.3
707. 368 M30-39 Potoček Martin ('80) 02:22:18.5 00:57:47.0
708. 812 M30-39 Šiler Jiří ('83) 02:22:23.3 00:57:51.8
709. 956 M40-49 Všianský Ondřej ('72) NH Car 02:22:39.0 00:58:07.5
710. 884 M60+ Urban Vladimír ('50) 02:22:48.2 00:58:16.7
711. 863 M40-49 Tahal Zdeněk ('71) 02:22:52.2 00:58:20.7
712. 221 M30-39 Dubský Pavel ('76) Josyma Tomíno 02:23:06.7 00:58:35.2
713. 1087 M19-29 Flídr Zbyněk ('94) 02:23:12.7 00:58:41.2
714. 690 M30-39 Ramach Filip ('80) 02:23:14.9 00:58:43.4
715. 303 M40-49 Hofman Tomáš ('70) 02:23:19.2 00:58:47.7
716. 215 M30-39 Donner Radek ('74) NH Car 02:23:28.8 00:58:57.3
717. 723 M30-39 Saifrt Zbyněk ('79) 02:23:41.6 00:59:10.1
718. 705 M30-39 Řípa Vojtěch ('82) 02:23:41.9 00:59:10.4
719. 859 Z40-49 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:23:43.2 00:59:11.7
720. 510 M40-49 Madi Jaromír ('69) 02:23:44.9 00:59:13.4
721. 110 M40-49 Barchánek Ivan ('65) 02:23:49.2 00:59:17.7
722. 301 M50-59 Hnátek Karel ('61) 02:23:55.7 00:59:24.2
723. 561 Z40-49 Molínová Petra ('73) 02:23:56.1 00:59:24.6
724. 792 M40-49 Svoboda Jan ('73) 02:23:58.1 00:59:26.6
725. 143 M50-59 Bohuňovský Luboš ('61) 02:24:01.3 00:59:29.8
726. 560 M19-29 Molík Václav ('84) mtb mopf 02:24:15.3 00:59:43.8
727. 1064 M19-29 Jursik Jakub ('84) 02:24:23.7 00:59:52.2
728. 860 Z40-49 Švecová Eva ('72) 02:24:26.0 00:59:54.5
729. 870 M50-59 Tlučhoř Petr ('63) 02:24:30.1 00:59:58.6
730. 1070 Z30-39 Doudová Zuzana ('78) 02:24:35.5 01:00:04.0
731. 1167 M40-49 Bělka David ('72) MTB HANZ 02:24:39.9 01:00:08.4
732. 232 M19-29 Faktor Jiří ('85) MTB Team Brudra 02:24:40.0 01:00:08.5
733. 360 M19-29 Jetleb Miroslav ('86) PAC Jablonec PAC Jablonec 02:24:47.5 01:00:16.0
734. 1153 M30-39 Chvojka Michal ('76) 02:24:49.8 01:00:18.3
735. 568 M40-49 Mráz Pavel ('67) Emco 3 02:24:56.3 01:00:24.8
736. 162 M40-49 Bydzovsky Pavel ('66) 02:24:57.8 01:00:26.3
737. 254 M50-59 Gamba Robert ('62) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:25:03.0 01:00:31.5
738. 504 M30-39 Lupínek Marcel ('77) D-Active 02:25:07.5 01:00:36.0
739. 727 M50-59 Schiefert Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:25:12.8 01:00:41.3
740. 679 M40-49 Procházka Miroslav ('73) 02:25:14.9 01:00:43.4
741. 186 M30-39 Čejp Jiří ('79) 02:25:25.3 01:00:53.8
742. 237 M40-49 Fidler Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř 02:25:37.2 01:01:05.7
743. 521 M40-49 Mareš Jiří ('73) 02:25:46.4 01:01:14.9
744. 441 M30-39 Krátký Jan ('79) MTB Team Brudra 02:25:48.4 01:01:16.9
745. 912 Z40-49 Vávrová Lenka ('73) Šroubárna Turnov 02:25:50.1 01:01:18.6
746. 581 M40-49 Nevrkla Vladimír ('73) 02:25:51.4 01:01:19.9
747. 942 M19-29 Vohnický Zbyněk ('84) 02:25:56.3 01:01:24.8
748. 664 M40-49 Pospíšil Vít ('70) FARID COMERCIA 02:26:01.3 01:01:29.8
749. 1046 M60+ Doležal Čestmír ('43) 02:26:03.1 01:01:31.6
750. 1044 Z18 Pospíšilová Klára ('99) FARID COMERCIA 02:26:03.4 01:01:31.9
751. 856 Z18 Šulcová Martina ('95) FARID COMERCIA 02:26:03.5 01:01:32.0
752. 460 M40-49 Kuba Libor ('67) 02:26:19.8 01:01:48.3
753. 1081 M19-29 Šebest Marek ('91) 02:26:32.3 01:02:00.8
754. 988 M60+ Sochacký Miloslav ('45) 02:26:38.8 01:02:07.3
755. 1190 M30-39 Karel Petr ('75) 02:26:40.1 01:02:08.6
756. 174 M50-59 Chroust Miroslav ('55) 02:26:40.2 01:02:08.7
757. 946 Z30-39 Vokačova Kateřina ('77) KAH sport Vrchlabi KAH sport Vrchlabi 02:26:43.9 01:02:12.4
758. 1090 M30-39 Kozák Petr ('76) Chicos de leche 02:26:56.2 01:02:24.7
759. 1139 M30-39 Bystriansky Josef ('81) Chicos de leche 02:26:57.3 01:02:25.8
760. 654 M40-49 Pokorný Luboš ('70) Zdonín 02:26:57.9 01:02:26.4
761. 713 M30-39 Rychetský Tomáš ('74) 02:27:11.2 01:02:39.7
762. 776 M30-39 Stejskal Petr ('82) Vrzaci 02:27:16.4 01:02:44.9
763. 305 Z19-29 Holá Markéta ('90) 02:27:16.9 01:02:45.4
764. 317 M30-39 Hozman Martin ('78) 02:27:22.2 01:02:50.7
765. 345 M30-39 Janda David ('78) 02:27:39.8 01:03:08.3
766. 924 M40-49 Videman Martin ('66) 02:28:00.7 01:03:29.2
767. 927 M40-49 Vincík Radek ('68) Vazouni Vazouni 02:28:05.4 01:03:33.9
768. 527 Z19-29 Martínková Eva ('87) Sotio team 02:28:05.9 01:03:34.4
769. 343 Z30-39 Jamai Petra ('75) Klokani 02:28:07.1 01:03:35.6
770. 556 M50-59 Mocák Jaroslav ('58) 02:28:16.5 01:03:45.0
771. 184 M40-49 Čechlovský Milan ('71) Emco 3 02:28:16.7 01:03:45.2
772. 721 M30-39 Sadílek Radovan ('78) ZPA Bike Team 02:28:26.9 01:03:55.4
773. 246 M40-49 Frantz Christian ('71) Sotio team 02:29:10.8 01:04:39.3
774. 1112 M19-29 Brabec Petr ('90) 02:29:14.4 01:04:42.9
775. 463 M40-49 Kubíček Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř 02:29:24.7 01:04:53.2
776. 134 M30-39 Binder Pavel ('75) NH Car 02:29:29.9 01:04:58.4
777. 994 M50-59 Gengela Jan ('55) JS Cyklo 02:29:30.4 01:04:58.9
778. 779 M40-49 Straka Tomáš ('73) VIRTUAL Cup 02:29:34.1 01:05:02.6
779. 231 M30-39 Fajta Jaroslav ('79) 02:29:35.1 01:05:03.6
780. 744 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:29:36.5 01:05:05.0
781. 483 M60+ Kvasnička Pavel ('48) ALL2000 02:29:38.5 01:05:07.0
782. 935 M30-39 Vlastník Jiří ('76) Dingáni 02:29:38.9 01:05:07.4
783. 261 M30-39 Hadač Jakub ('76) h-club 02:29:58.8 01:05:27.3
784. 795 M50-59 Svoboda Pavel ('57) skoky praha 02:30:01.0 01:05:29.5
785. 364 M19-29 Jílek Jiří ('88) P&P 02:30:03.7 01:05:32.2
786. 120 Z19-29 Bedřichová Alena ('89) SPP Pičín 02:30:04.5 01:05:33.0
787. 446 M30-39 Krenc Tomáš ('74) 02:30:06.4 01:05:34.9
788. 410 M30-39 Kolář Jan ('80) 02:30:08.2 01:05:36.7
789. 675 M18 Procházka David ('97) Emco 2 02:30:11.3 01:05:39.8
790. 1076 M30-39 Vůčka Petr ('75) 02:30:13.3 01:05:41.8
791. 361 M30-39 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:30:14.1 01:05:42.6
792. 188 M40-49 Černý František ('69) 02:30:14.7 01:05:43.2
793. 955 M30-39 Vrublovský Pavel ('83) lepus.cz lepus.cz 02:30:14.9 01:05:43.4
794. 273 M50-59 Hansík Milan ('60) 02:30:32.6 01:06:01.1
795. 281 M30-39 Havelka Roman ('75) SK Luštěnice 2012 SK Luštěnice 2012 02:30:33.3 01:06:01.8
796. 669 M30-39 Přibyl Jiří ('74) 02:30:39.4 01:06:07.9
797. 1029 M30-39 Karban Ivo ('74) ATOMBIKE TREK FORBIKES cycling team 02:30:50.6 01:06:19.1
798. 632 Z30-39 Petráková Zuzana ('79) Emco 3 02:31:14.2 01:06:42.7
799. 420 M50-59 Kormanak Pavel ('58) 02:31:23.4 01:06:51.9
800. 312 Z18 Horová Tereza ('96) Dingáni 02:31:24.0 01:06:52.5
801. 948 M30-39 Vondrouš Jakub ('80) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 02:31:26.6 01:06:55.1
802. 841 M30-39 Špejzl Luďek ('74) Emco 2 02:31:28.0 01:06:56.5
803. 341 M40-49 Jakubský Marek ('68) Kubašok Bike Team 02:31:36.7 01:07:05.2
804. 167 M40-49 Cestr Tomáš ('67) 02:31:37.7 01:07:06.2
805. 159 M50-59 Bubeníček Jan ('56) 02:31:39.5 01:07:08.0
806. 283 M40-49 Havlík Petr ('71) Liščí pacička Liščí pacička 02:31:57.1 01:07:25.6
807. 874 M30-39 Třešňák Tomáš ('76) 02:31:58.4 01:07:26.9
808. 379 M30-39 Kácha Bohuslav ('78) 02:31:59.6 01:07:28.1
809. 758 M50-59 Sobotka Vladimír ('63) Josyma Tomíno 02:32:24.0 01:07:52.5
810. 631 M19-29 Voráč Michal ('88) 02:32:33.1 01:08:01.6
811. 829 M30-39 Šlehofer Lukáš ('79) VIRTUAL Cup 02:32:33.4 01:08:01.9
812. 228 M30-39 Erben Michal ('75) NH Car 02:32:37.6 01:08:06.1
813. 902 M40-49 Vašíček Jaroslav ('66) 02:32:52.3 01:08:20.8
814. 369 M40-49 Jirotka Václav ('72) Apple bike Kladno 02:33:01.2 01:08:29.7
815. 848 M30-39 Štefan Ivan ('80) 02:33:04.3 01:08:32.8
816. 592 M40-49 Novák Pavel ('72) 02:33:04.6 01:08:33.1
817. 274 Z19-29 Hansíková Jana ('89) 02:33:10.8 01:08:39.3
818. 1155 M19-29 Kindermann Luboš ('84) Daddy Carl Daddy Carl 02:33:24.8 01:08:53.3
819. 183 Z40-49 Rešlová Miroslava ('71) 02:33:25.4 01:08:53.9
820. 217 M30-39 Drašar Marek ('80) TJ Jiskra Jaroměř - Potocký 02:33:25.7 01:08:54.2
821. 381 M40-49 Rešl Petr ('70) 02:33:25.9 01:08:54.4
822. 681 M60+ Prokopec Pavel ('52) 02:33:29.0 01:08:57.5
823. 466 M30-39 Kučera Karel ('78) 02:33:31.7 01:09:00.2
824. 107 M30-39 Bačik Maroš ('78) 02:33:40.0 01:09:08.5
825. 1122 M19-29 Brodský Michal ('91) Joudové z JZD 02:33:44.5 01:09:13.0
826. 225 M50-59 Dvořák Jiří ('58) 02:33:45.8 01:09:14.3
827. 1019 M40-49 Janoušek Roman ('68) 02:33:48.4 01:09:16.9
828. 534 M60+ Matoulek Václav ('48) GAST-PRO Team 02:33:49.1 01:09:17.6
829. 759 M50-59 Sochor František ('54) Moravští lyžníci 02:33:57.7 01:09:26.2
830. 760 M60+ Sochor Petr ('51) Moravští lyžníci 02:33:58.6 01:09:27.1
831. 529 M50-59 Mašín Miloš ('61) 02:34:19.7 01:09:48.2
832. 886 M40-49 Vacek Karel ('68) 02:34:26.1 01:09:54.6
833. 292 M30-39 Herbrych Jaroslav ('75) VIRTUAL Cup 02:34:28.1 01:09:56.6
834. 455 M40-49 Krsička Pavel ('71) 02:34:43.5 01:10:12.0
835. 572 M40-49 Nagy Pavel ('70) 02:34:43.9 01:10:12.4
836. 173 M30-39 Chovan Martin ('83) 02:34:49.6 01:10:18.1
837. 1084 M50-59 Stejskal Přemysl ('63) Plazy 02:34:53.3 01:10:21.8
838. 377 Z19-29 Jurišicová Lenka ('92) 02:35:15.1 01:10:43.6
839. 1095 M30-39 Chvojka Petr ('77) 02:35:26.8 01:10:55.3
840. 113 Z19-29 Bartošová Nela ('86) VIRTUAL Cup 02:35:32.1 01:11:00.6
841. 764 M30-39 Souček Martin ('74) 02:35:35.6 01:11:04.1
842. 476 M30-39 Kunstmüller Tomáš ('80) SkiBikeTeam Jirikovice 02:35:36.7 01:11:05.2
843. 291 M40-49 Heller Petr ('64) Vazouni vazouni 02:35:37.7 01:11:06.2
844. 708 M40-49 Rudolf Milan ('68) 02:35:38.7 01:11:07.2
845. 552 M50-59 Miler Jiří ('59) Emco 3 02:35:45.0 01:11:13.5
846. 1165 M30-39 Vodička Tomáš ('79) 02:35:50.1 01:11:18.6
847. 105 Z19-29 Bardyová Lenka ('85) 02:36:35.2 01:12:03.7
848. 878 Z30-39 Tušinská Klára ('79) SIK BÍLINA 02:36:36.0 01:12:04.5
849. 879 M30-39 Tušinský Petr ('76) SIK BÍLINA 02:36:37.7 01:12:06.2
850. 724 M40-49 Sarga Jiří ('73) 02:36:49.4 01:12:17.9
851. 888 Z30-39 Vágnerová Jaroslava ('80) 02:36:50.6 01:12:19.1
852. 423 M40-49 Kostelecký Petr ('68) 02:36:57.0 01:12:25.5
853. 975 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 02:37:03.8 01:12:32.3
854. 1097 Z40-49 Komárková Jitka ('70) Symbio- GIANT TEAM 02:37:18.1 01:12:46.6
855. 499 M40-49 Lisner Vít ('73) 02:37:24.5 01:12:53.0
856. 702 M40-49 Řezníček Dan ('72) 02:37:39.5 01:13:08.0
857. 1083 M30-39 Salač Jan ('74) 02:38:05.2 01:13:33.7
858. 156 M40-49 Brokeš Tomáš ('68) 02:38:05.7 01:13:34.2
859. 387 M50-59 Kaniščev Boris ('55) 02:38:06.5 01:13:35.0
860. 1133 Z19-29 Havlová Marie ('89) 02:38:16.6 01:13:45.1
861. 853 M50-59 Štípek Miroslav ('55) 02:38:19.2 01:13:47.7
862. 861 Z19-29 Švecová Jana ('86) 02:38:35.2 01:14:03.7
863. 547 M30-39 Rejnek Jaroslav ('79) Sotio team 02:38:39.6 01:14:08.1
864. 121 M60+ Beka Josef ('49) 02:38:44.5 01:14:13.0
865. 233 M40-49 Feher Roman ('65) 02:39:10.0 01:14:38.5
866. 459 Z30-39 Krupková Kristýna ('78) 02:39:25.3 01:14:53.8
867. 127 Z30-39 Benešová Dagmar ('74) PRAGUE´S SNAILS 02:39:26.8 01:14:55.3
868. 923 M40-49 Veselka Daniel ('68) 02:39:27.3 01:14:55.8
869. 1156 M30-39 Král Jaroslav ('83) Daddy Carl Daddy Carl 02:39:33.8 01:15:02.3
870. 1089 M50-59 Tomíček František ('56) 02:39:55.7 01:15:24.2
871. 895 M60+ Vaněk Josef ('46) CVK Nový Bor 02:40:02.8 01:15:31.3
872. 427 Z30-39 Košnářová Lenka ('79) Spirituální násosky 02:40:19.2 01:15:47.7
873. 1169 M30-39 Ludický Tomáš ('73) MTB HANZ 02:40:39.2 01:16:07.7
874. 106 M50-59 Bačák Milan ('62) HC Lovosice 02:40:43.5 01:16:12.0
875. 691 M40-49 Rechnovský Jiří ('73) 02:40:54.7 01:16:23.2
876. 869 M30-39 Tlapák Petr ('76) 02:41:00.3 01:16:28.8
877. 564 M40-49 Mottl Martin ('67) 02:41:25.1 01:16:53.6
878. 563 M18 Mottl Jiří ('96) 02:41:32.6 01:17:01.1
879. 311 M19-29 Horáček Marek ('86) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 02:41:40.3 01:17:08.8
880. 872 M40-49 Trehšl Richard ('65) Ško-energo Infrastruktura 02:41:54.7 01:17:23.2
881. 558 M40-49 Mocker Milan ('64) HO Grunmock Dolní Žleb 02:42:06.0 01:17:34.5
882. 424 Z30-39 Kostrhunová Dominika ('83) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:42:11.9 01:17:40.4
883. 289 M50-59 Heinz Rudolf ('54) 02:42:42.1 01:18:10.6
884. 358 Z19-29 Jeřábková Ladislava ('94) 02:42:48.4 01:18:16.9
885. 719 M40-49 Ryšavý Jarda ('65) 02:42:57.8 01:18:26.3
886. 1179 M30-39 Nagy Jan ('75) 02:43:14.5 01:18:43.0
887. 205 M19-29 Denovský Martin ('85) 02:43:20.3 01:18:48.8
888. 1173 M30-39 Stránský Jiří ('76) 02:43:28.1 01:18:56.6
889. 819 M50-59 Šimon Petr ('57) Emco 3 02:43:29.6 01:18:58.1
890. 958 M30-39 Vysloužil Petr ('74) 02:43:47.7 01:19:16.2
891. 965 M30-39 Zadák Tomáš ('78) NH Car 02:44:16.2 01:19:44.7
892. 989 M50-59 Košvanec Milouš ('59) 02:44:38.7 01:20:07.2
893. 434 M40-49 Kožnar Ivo ('64) VIRTUAL Cup 02:44:51.6 01:20:20.1
894. 302 M40-49 hoffman vladimir ('66) 02:45:11.6 01:20:40.1
895. 570 M40-49 Nádhera Petr ('67) 02:45:18.4 01:20:46.9
896. 814 M30-39 Šimáček Pavel ('77) 02:45:21.5 01:20:50.0
897. 604 M40-49 Ocelák Radovan ('70) 02:45:54.4 01:21:22.9
898. 440 M30-39 Král Roman ('75) 02:46:11.5 01:21:40.0
899. 496 M60+ Limberský Petr ('53) AŽDODNATEAM 02:46:21.4 01:21:49.9
900. 492 M30-39 Lédl Lukáš ('80) 02:46:43.6 01:22:12.1
901. 1176 M50-59 Herdegen Petr ('59) SIHENA Bike Team 02:46:49.7 01:22:18.2
902. 479 M40-49 Kušta Zdeněk ('73) BKN - Bike Praha 02:46:56.9 01:22:25.4
903. 478 Z40-49 Kunteová Eva ('68) 02:47:03.2 01:22:31.7
904. 242 M40-49 Frajbiš Václav ('68) 02:47:07.5 01:22:36.0
905. 647 M30-39 Pinta Petr ('74) 02:47:10.7 01:22:39.2
906. 1175 M19-29 Divila Tomáš ('90) 02:47:13.1 01:22:41.6
907. 327 M40-49 Hruška Václav ('70) 02:47:37.6 01:23:06.1
908. 494 M40-49 Líbal Martin ('71) Jihlavské bajky 02:47:46.0 01:23:14.5
909. 287 Z30-39 Havlíková Běla ('74) Liščí pacička Liščí pacička 02:48:16.2 01:23:44.7
910. 684 M30-39 Psotka Lukáš ('83) 02:48:31.9 01:24:00.4
911. 296 M40-49 Hlásek Pavel ('68) 02:48:37.3 01:24:05.8
912. 216 M40-49 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky 02:49:10.0 01:24:38.5
913. 501 M30-39 Lukáč Jan ('82) 02:49:40.8 01:25:09.3
914. 130 M19-29 Bígl Lukáš ('91) 02:50:15.4 01:25:43.9
915. 950 M18 Vopava Daniel ('95) LSK Lomnice nad Popelkou 02:50:21.5 01:25:50.0
916. 456 M40-49 Krulich Martin ('68) 02:50:33.0 01:26:01.5
917. 1168 Z40-49 Panušová Radka ('73) 02:50:39.6 01:26:08.1
918. 689 M40-49 Panuš Milan ('70) 02:50:43.2 01:26:11.7
919. 349 M30-39 Janeček Vladimír ('76) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:51:13.4 01:26:41.9
920. 284 M30-39 Havlík Radek ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:51:15.0 01:26:43.5
921. 314 M18 Horych Eduard ('97) KOB Kladno 02:51:26.5 01:26:55.0
922. 917 M40-49 Vejskal Václav ('70) 02:51:26.9 01:26:55.4
923. 716 Z30-39 Rychterová Tereza ('76) CC Charlie Praha 02:51:53.4 01:27:21.9
924. 555 M19-29 Mistoler Jan ('84) 02:52:01.6 01:27:30.1
925. 1039 M18 Sklenář Adam ('95) 02:52:39.4 01:28:07.9
926. 736 M30-39 Semenyšín Martin ('77) 02:52:39.8 01:28:08.3
927. 585 M40-49 Nikodem Jiří ('67) 02:54:53.6 01:30:22.1
928. 793 M30-39 Svoboda Jaroslav ('80) MTB Team Brudra 02:55:20.8 01:30:49.3
929. 472 M30-39 Kukla Milan ('78) 02:55:21.2 01:30:49.7
930. 531 M19-29 Mašín Petr ('88) 02:55:41.0 01:31:09.5
931. 276 M40-49 Hanuš Petr ('64) 02:56:04.0 01:31:32.5
932. 109 M40-49 Balada Bedřich ('64) 02:56:04.9 01:31:33.4
933. 1055 M19-29 Krejčí Jan ('90) NH Car 02:56:47.8 01:32:16.3
934. 1047 Z50+ Doležalová Zdeňka ('56) 02:57:22.7 01:32:51.2
935. 1045 M18 Pospíšil Viktor ('03) FARID COMERCIA 02:57:23.5 01:32:52.0
936. 135 M30-39 Bitman Luboš ('82) 02:57:45.6 01:33:14.1
937. 964 M30-39 Zadák Michal ('81) 02:57:59.8 01:33:28.3
938. 1054 Z30-39 Krejčová Petra ('80) NH Car 02:58:03.9 01:33:32.4
939. 862 M30-39 Švestka Martin ('79) 02:58:13.0 01:33:41.5
940. 470 Z40-49 Kuderová Šárka ('64) 02:58:14.3 01:33:42.8
941. 453 M40-49 Křížek Petr ('72) Všelibice 02:58:32.6 01:34:01.1
942. 980 M19-29 Zítka Matěj ('94) 02:58:34.7 01:34:03.2
943. 435 Z40-49 Kracíková Hana ('72) 02:58:43.1 01:34:11.6
944. 918 M30-39 Vejvoda Michal ('76) HP 02:59:32.5 01:35:01.0
945. 694 M30-39 Řehoř Hynek ('78) HP 02:59:33.4 01:35:01.9
946. 686 Z30-39 Puhalová Jana ('80) 02:59:34.3 01:35:02.8
947. 971 M30-39 Zeithaml Pavel ('75) Ligum team Ligum team 03:00:07.3 01:35:35.8
948. 1166 M30-39 Dreithaler Rudolf ('77) 03:00:28.3 01:35:56.8
949. 1010 M19-29 Drozda Matěj ('94) 03:00:32.6 01:36:01.1
950. 641 M50-59 Pilát Tomáš ('61) bike team Piráti 03:01:40.0 01:37:08.5
951. 488 M40-49 Landr Jiří ('64) Josyma Tomíno 03:01:58.7 01:37:27.2
952. 533 M50-59 Mates Rudolf ('55) FitPraha.cz 03:02:16.2 01:37:44.7
953. 983 M40-49 Lofaj Milan ('69) 03:02:16.6 01:37:45.1
954. 458 M30-39 Krupka David ('80) 03:02:17.2 01:37:45.7
955. 175 M30-39 Chudoba Jan ('76) Bike Mšeno 03:03:00.3 01:38:28.8
956. 906 M50-59 Vavrečka Jiří ('63) 03:03:12.8 01:38:41.3
957. 907 Z50+ Vavrečková Ivana ('63) 03:03:14.2 01:38:42.7
958. 334 M30-39 Inneman Jan ('76) NH Car 03:03:28.2 01:38:56.7
959. 395 M50-59 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu 03:03:52.9 01:39:21.4
960. 155 M40-49 Brnka Václav ('66) 03:03:54.9 01:39:23.4
961. 177 M40-49 Cinibulk Josef ('72) TJ Zentiva 03:03:58.0 01:39:26.5
962. 1028 M19-29 Veverka Martin ('88) Oslici z Pirinu 03:04:07.9 01:39:36.4
963. 852 Z40-49 Štěpánková Pavla ('72) 03:04:29.4 01:39:57.9
964. 594 Z50+ Novotná Miloslava ('60) BIKE Frýdlant 03:05:13.0 01:40:41.5
965. 712 M50-59 Rychetský Hynek ('55) 03:05:16.0 01:40:44.5
966. 836 M50-59 Šoltys Karel ('54) BIKE Frýdlant 03:05:22.5 01:40:51.0
967. 737 M19-29 Sirotný Marek ('93) Josyma Tomíno 03:05:40.2 01:41:08.7
968. 1162 M18 Tomek Miroslav ('98) 03:05:50.1 01:41:18.6
969. 580 M40-49 Nevrkla Miroslav ('73) 03:06:07.6 01:41:36.1
970. 259 M40-49 Guth Petr ('72) 03:06:34.4 01:42:02.9
971. 195 M50-59 Červinka Karel ('58) 03:06:51.9 01:42:20.4
972. 650 M50-59 Podlipný Miloš ('62) 03:06:52.2 01:42:20.7
973. 548 M30-39 Mikuda František ('78) 03:07:51.9 01:43:20.4
974. 308 M18 Honzík Daniel ('97) HONZÍK TEAM 03:09:17.4 01:44:45.9
975. 743 Z40-49 Sklenářová Markéta ('70) 03:09:41.9 01:45:10.4
976. 1114 Z19-29 Koláčná Radka ('91) NH Car 03:09:42.0 01:45:10.5
977. 571 Z40-49 Nádherová Hana ('68) 03:10:25.8 01:45:54.3
978. 567 M19-29 Mráz Filip ('94) Emco 3 03:11:32.8 01:47:01.3
979. 425 M50-59 Košek Ivan ('61) BIKE Frýdlant 03:11:41.6 01:47:10.1
980. 1003 M40-49 Lesák Petr ('73) 03:11:55.2 01:47:23.7
981. 747 M30-39 Skupa Petr ('75) 03:12:02.7 01:47:31.2
982. 999 M40-49 Sklenář Tomáš ('64) 03:12:12.6 01:47:41.1
983. 583 M19-29 Nikl Martin ('89) 03:13:40.3 01:49:08.8
984. 104 M40-49 Antoš Jaromír ('73) 03:13:42.8 01:49:11.3
985. 584 M19-29 Nikl Petr ('94) 03:13:44.7 01:49:13.2
986. 562 M60+ Mottl Antonín ('37) 03:13:49.1 01:49:17.6
987. 1011 Z40-49 Černohlávková Ivana ('70) 03:13:55.3 01:49:23.8
988. 883 M30-39 Ulrich Martin ('77) 03:14:04.5 01:49:33.0
989. 646 M19-29 Pilz Václav ('85) Ligum team 03:14:05.0 01:49:33.5
990. 953 M40-49 Vrabec Ctibor ('73) 03:14:06.1 01:49:34.6
991. 356 M19-29 Jeníček Zdeněk ('85) Continental Adršpach Continental 03:14:42.3 01:50:10.8
992. 780 M40-49 Střelec Jindřich ('67) Ligum team 03:15:10.2 01:50:38.7
993. 333 Z18 Hyskova Lucie ('96) 03:15:25.2 01:50:53.7
994. 332 M40-49 Hyska Vlastimil ('67) 03:15:27.0 01:50:55.5
995. 536 Z18 Matoušová Kristýna ('97) 03:15:46.9 01:51:15.4
996. 1020 M40-49 Novák Miroslav ('64) 03:16:40.7 01:52:09.2
997. 402 Z19-29 Kloudová Kamila ('89) Sotio team 03:17:05.6 01:52:34.1
998. 757 M19-29 Sobotka Jakub ('93) Josyma Tomíno 03:18:00.9 01:53:29.4
999. 1067 Z19-29 Vlachová Martina ('84) 03:18:33.4 01:54:01.9
1000. 1066 Z19-29 Vlachová Lenka ('86) 03:18:34.1 01:54:02.6
1001. 1110 Z19-29 Česáková Ivana ('84) 03:19:20.6 01:54:49.1
1002. 421 M60+ Koskuba Jaroslav ('47) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 03:19:20.7 01:54:49.2
1003. 1109 M30-39 Zetek Miroslav ('80) 03:19:21.3 01:54:49.8
1004. 535 M50-59 Matouš Vlastimil ('58) 03:19:27.8 01:54:56.3
1005. 171 M30-39 Chlum Lukáš ('78) 03:20:13.3 01:55:41.8
1006. 695 Z19-29 Rejman Marketa ('84) VIRTUAL Cup 03:22:15.5 01:57:44.0
1007. 353 M19-29 Ječný Josef ('91) 03:26:05.3 02:01:33.8
1008. 959 M40-49 Waclav Jan ('68) Sotio team 03:26:52.1 02:02:20.6
1009. 663 M30-39 Pospíšil Adam ('75) FARID COMERCIA 03:30:49.2 02:06:17.7
1010. 662 M18 Pospíšil Adam ('05) FARID COMERCIA 03:30:49.6 02:06:18.1
1011. 557 M60+ Mocek Jan ('52) 03:31:16.5 02:06:45.0
1012. 196 Z50+ Česká Irena ('61) 03:31:19.8 02:06:48.3
1013. 493 M60+ Lédl Zdeněk ('53) 03:32:39.9 02:08:08.4
1014. 627 M30-39 Peroutka Tomáš ('79) 03:35:07.0 02:10:35.5
1015. 522 Z30-39 Marešová Jana ('83) 03:35:41.9 02:11:10.4
1016. 268 M30-39 Hamouz Libor ('75) 03:35:47.5 02:11:16.0
1017. 833 Z19-29 Šmídová Gabriela ('84) 03:36:49.2 02:12:17.7
1018. 376 Z19-29 Juklova Andrea ('85) 03:37:24.3 02:12:52.8
1019. 831 M50-59 Šmíd Karel ('58) 03:37:29.7 02:12:58.2
1020. 129 M30-39 Bernat Tomáš ('75) 03:37:49.2 02:13:17.7
1021. 803 M19-29 Šavel Martin ('84) 03:39:09.5 02:14:38.0
1022. 546 M30-39 Svoboda Petr ('75) 03:39:16.7 02:14:45.2
1023. 788 Z19-29 Sůsová Petra ('86) MTB Team Brudra 03:40:13.4 02:15:41.9
1024. 894 Z19-29 Vančurová Irena ('86) Sotio team 03:41:39.7 02:17:08.2
1025. 148 M19-29 Brada Jakub ('92) 03:41:54.8 02:17:23.3
1026. 150 M40-49 Brada Petr ('70) 03:41:55.7 02:17:24.2
1027. 304 Z30-39 Hofmanová Petra ('76) 03:49:59.5 02:25:28.0
1028. 144 M40-49 Borecký Václav ('67) 03:52:30.5 02:27:59.0
1029. 778 M40-49 Stibor Pavel ('64) 03:52:32.5 02:28:01.0
1030. 513 M30-39 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:54:57.6 02:30:26.1
1031. 243 M50-59 Frajer Miloš ('58) 03:57:57.9 02:33:26.4
1032. 340 M40-49 Jakubec Martin ('73) 03:58:41.8 02:34:10.3
1033. 607 Z40-49 Orlová Kateřina ('72) MTB Team Brudra 04:01:32.8 02:37:01.3
1034. 913 Z30-39 Vávrová Marcela ('75) 04:16:34.0 02:52:02.5
1035. 447 Z30-39 Krencová Jitka ('80) 04:17:28.3 02:52:56.8
1036. 269 Z30-39 Hamouzová Lenka ('75) 04:17:30.3 02:52:58.8
1037. 1021 M50-59 Hrych Ladislav ('59) 04:19:21.7 02:54:50.2
1038. 1022 Z50+ Hrychová Ivana ('59) 04:19:23.1 02:54:51.6
1039. 102 Z40-49 Andělová Martina ('73) 04:20:03.8 02:55:32.3
1040. 714 M50-59 Rychlík Jan ('55) 04:20:33.1 02:56:01.6
1041. 930 M19-29 Vítek Aleš ('84) FitPraha.cz 04:21:03.1 02:56:31.6
1042. 649 Z30-39 Pitrová Klára ('79) 04:23:42.2 02:59:10.7
1043. 1058 Z30-39 Hromádková Petra ('76) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM III. 04:39:34.5 03:15:03.0
1044. 973 M30-39 Zeman Tomáš ('74) 04:43:02.1 03:18:30.6
1045. 806 Z30-39 Šedivá Kateřina ('81) 04:43:04.2 03:18:32.7