Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy / 50 km (1995 a mladší), Z19-29 Ženy / 50 km (1984 až 1994), Z30-39 Ženy / 50 km (1974 až 1983), Z40-49 Ženy / 50 km (1964 až 1973), Z50+ Ženy / 50 km (1963 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 75 Z30-39 Loubková Ivana ('80) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. 01:39:10.9  
2. 680 Z30-39 Prochazkova Michaela ('78) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:43:39.9 00:04:29.0
3. 14 Z30-39 Cibulková Lenka ('80) LAWI TEAM 01:44:33.1 00:05:22.2
4. 1172 Z19-29 Drahovzalová Markéta ('94) Junior MTB Specialized Tým 01:46:44.5 00:07:33.6
5. 32 Z40-49 Hladíková Jana ('73) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:48:26.2 00:09:15.3
6. 18 Z30-39 Zmeškalová Natálie ('83) UGO Allivictus Čistý sport UGO Allivictus Čistý sport 01:48:32.8 00:09:21.9
7. 54 Z19-29 Bečvářová Alice ('90) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:48:59.6 00:09:48.7
8. 69 Z19-29 Barešová Nikola ('93) Kellys BikeRanch team Kellys Bike Ranch Team 01:50:59.5 00:11:48.6
9. 1102 Z40-49 Hlůžková Markéta ('68) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:51:38.0 00:12:27.1
10. 730 Z19-29 Schwarzová Veronika ('92) TJ TŽ Třinec 01:54:23.2 00:15:12.3
11. 828 Z30-39 Škvorová Lenka ('79) 01:55:57.8 00:16:46.9
12. 1048 Z19-29 Tlustá Gabriela ('87) 01:56:34.7 00:17:23.8
13. 966 Z19-29 Zadáková Klára ('88) 01:57:33.0 00:18:22.1
14. 952 Z50+ Vozáková Vladimíra ('60) Bronec sport Jablonec 01:58:03.1 00:18:52.2
15. 126 Z40-49 Žáčková Jana ('67) Dexter BSK racing 01:58:45.3 00:19:34.4
16. 1108 Z30-39 Syrovátková Irena ('83) Symbio- GIANT TEAM 02:00:53.0 00:21:42.1
17. 442 Z19-29 Kratochvílová Eva ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 02:01:09.7 00:21:58.8
18. 1093 Z40-49 Kovářová Petra ('73) Symbio- GIANT TEAM 02:02:02.3 00:22:51.4
19. 380 Z50+ Kadlecová Hana ('59) 02:02:48.6 00:23:37.7
20. 138 Z40-49 Blažková Lucie ('70) CARLA KUPKOLO.CZ 02:02:58.6 00:23:47.7
21. 45 Z40-49 Dlabová Zuzana ('69) SK Velo Praha 02:03:22.2 00:24:11.3
22. 840 Z30-39 Španihelová Katarina ('81) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:03:44.0 00:24:33.1
23. 748 Z19-29 Skupieňová Kateřina ('94) TJ TŽ Třinec 02:04:48.1 00:25:37.2
24. 916 Z40-49 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:07:19.6 00:28:08.7
25. 1098 Z40-49 Miková Michaela ('73) Symbio- GIANT TEAM 02:07:31.3 00:28:20.4
26. 132 Z30-39 Bílková Andrea ('80) Alltraining - Lawi Alltraining - Lawi 02:07:52.9 00:28:42.0
27. 755 Z30-39 Smíšková Jitka ('79) 02:09:49.1 00:30:38.2
28. 728 Z30-39 Schwaningerová Petra ('82) RockMachine-Cyklomax 02:10:47.9 00:31:37.0
29. 1080 Z19-29 Růžičková Zlata ('86) 02:11:28.6 00:32:17.7
30. 875 Z40-49 Trnčíková Jarmila ('68) 02:11:52.9 00:32:42.0
31. 383 Z30-39 Kalinová Zuzana ('81) 02:13:14.0 00:34:03.1
32. 137 Z40-49 Blažková Denisa ('68) 02:13:50.6 00:34:39.7
33. 198 Z50+ Čiháková Iva ('57) 02:15:13.0 00:36:02.1
34. 445 Z30-39 Krejčíková Helena ('79) 02:16:03.3 00:36:52.4
35. 1164 Z50+ Matějčková Ludmila ('58) Kola Brabec Rumburk 02:16:18.9 00:37:08.0
36. 785 Z40-49 Suchánková Lenka ('68) Bike club Svitavy 02:17:28.8 00:38:17.9
37. 485 Z30-39 Lamberková Zita ('75) 02:18:15.9 00:39:05.0
38. 937 Z50+ Vnuková Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:18:33.0 00:39:22.1
39. 430 Z30-39 Kotenová Simona ('77) Jihlavské bajky 02:18:40.3 00:39:29.4
40. 1040 Z30-39 Kosinová Veronika ('83) 02:18:55.3 00:39:44.4
41. 347 Z30-39 Jandusová Hana ('74) 02:20:01.0 00:40:50.1
42. 660 Z18 Popová Tereza ('98) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:20:04.7 00:40:53.8
43. 147 Z19-29 Brabcová Markéta ('86) 02:20:32.9 00:41:22.0
44. 1185 Z19-29 Melková Martina ('84) Mauritius.cz 02:21:29.5 00:42:18.6
45. 316 Z40-49 Hoskova Stana ('69) 02:21:44.2 00:42:33.3
46. 859 Z40-49 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:23:43.2 00:44:32.3
47. 561 Z40-49 Molínová Petra ('73) 02:23:56.1 00:44:45.2
48. 860 Z40-49 Švecová Eva ('72) 02:24:26.0 00:45:15.1
49. 1070 Z30-39 Doudová Zuzana ('78) 02:24:35.5 00:45:24.6
50. 912 Z40-49 Vávrová Lenka ('73) Šroubárna Turnov 02:25:50.1 00:46:39.2
51. 1044 Z18 Pospíšilová Klára ('99) FARID COMERCIA 02:26:03.4 00:46:52.5
52. 856 Z18 Šulcová Martina ('95) FARID COMERCIA 02:26:03.5 00:46:52.6
53. 946 Z30-39 Vokačova Kateřina ('77) KAH sport Vrchlabi KAH sport Vrchlabi 02:26:43.9 00:47:33.0
54. 305 Z19-29 Holá Markéta ('90) 02:27:16.9 00:48:06.0
55. 527 Z19-29 Martínková Eva ('87) Sotio team 02:28:05.9 00:48:55.0
56. 343 Z30-39 Jamai Petra ('75) Klokani 02:28:07.1 00:48:56.2
57. 744 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:29:36.5 00:50:25.6
58. 120 Z19-29 Bedřichová Alena ('89) SPP Pičín 02:30:04.5 00:50:53.6
59. 632 Z30-39 Petráková Zuzana ('79) Emco 3 02:31:14.2 00:52:03.3
60. 312 Z18 Horová Tereza ('96) Dingáni 02:31:24.0 00:52:13.1
61. 274 Z19-29 Hansíková Jana ('89) 02:33:10.8 00:53:59.9
62. 183 Z40-49 Rešlová Miroslava ('71) 02:33:25.4 00:54:14.5
63. 377 Z19-29 Jurišicová Lenka ('92) 02:35:15.1 00:56:04.2
64. 113 Z19-29 Bartošová Nela ('86) VIRTUAL Cup 02:35:32.1 00:56:21.2
65. 105 Z19-29 Bardyová Lenka ('85) 02:36:35.2 00:57:24.3
66. 878 Z30-39 Tušinská Klára ('79) SIK BÍLINA 02:36:36.0 00:57:25.1
67. 888 Z30-39 Vágnerová Jaroslava ('80) 02:36:50.6 00:57:39.7
68. 975 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 02:37:03.8 00:57:52.9
69. 1097 Z40-49 Komárková Jitka ('70) Symbio- GIANT TEAM 02:37:18.1 00:58:07.2
70. 1133 Z19-29 Havlová Marie ('89) 02:38:16.6 00:59:05.7
71. 861 Z19-29 Švecová Jana ('86) 02:38:35.2 00:59:24.3
72. 459 Z30-39 Krupková Kristýna ('78) 02:39:25.3 01:00:14.4
73. 127 Z30-39 Benešová Dagmar ('74) PRAGUE´S SNAILS 02:39:26.8 01:00:15.9
74. 427 Z30-39 Košnářová Lenka ('79) Spirituální násosky 02:40:19.2 01:01:08.3
75. 424 Z30-39 Kostrhunová Dominika ('83) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:42:11.9 01:03:01.0
76. 358 Z19-29 Jeřábková Ladislava ('94) 02:42:48.4 01:03:37.5
77. 478 Z40-49 Kunteová Eva ('68) 02:47:03.2 01:07:52.3
78. 287 Z30-39 Havlíková Běla ('74) Liščí pacička Liščí pacička 02:48:16.2 01:09:05.3
79. 1168 Z40-49 Panušová Radka ('73) 02:50:39.6 01:11:28.7
80. 716 Z30-39 Rychterová Tereza ('76) CC Charlie Praha 02:51:53.4 01:12:42.5
81. 1047 Z50+ Doležalová Zdeňka ('56) 02:57:22.7 01:18:11.8
82. 1054 Z30-39 Krejčová Petra ('80) NH Car 02:58:03.9 01:18:53.0
83. 470 Z40-49 Kuderová Šárka ('64) 02:58:14.3 01:19:03.4
84. 435 Z40-49 Kracíková Hana ('72) 02:58:43.1 01:19:32.2
85. 686 Z30-39 Puhalová Jana ('80) 02:59:34.3 01:20:23.4
86. 907 Z50+ Vavrečková Ivana ('63) 03:03:14.2 01:24:03.3
87. 852 Z40-49 Štěpánková Pavla ('72) 03:04:29.4 01:25:18.5
88. 594 Z50+ Novotná Miloslava ('60) BIKE Frýdlant 03:05:13.0 01:26:02.1
89. 743 Z40-49 Sklenářová Markéta ('70) 03:09:41.9 01:30:31.0
90. 1114 Z19-29 Koláčná Radka ('91) NH Car 03:09:42.0 01:30:31.1
91. 571 Z40-49 Nádherová Hana ('68) 03:10:25.8 01:31:14.9
92. 1011 Z40-49 Černohlávková Ivana ('70) 03:13:55.3 01:34:44.4
93. 333 Z18 Hyskova Lucie ('96) 03:15:25.2 01:36:14.3
94. 536 Z18 Matoušová Kristýna ('97) 03:15:46.9 01:36:36.0
95. 402 Z19-29 Kloudová Kamila ('89) Sotio team 03:17:05.6 01:37:54.7
96. 1067 Z19-29 Vlachová Martina ('84) 03:18:33.4 01:39:22.5
97. 1066 Z19-29 Vlachová Lenka ('86) 03:18:34.1 01:39:23.2
98. 1110 Z19-29 Česáková Ivana ('84) 03:19:20.6 01:40:09.7
99. 695 Z19-29 Rejman Marketa ('84) VIRTUAL Cup 03:22:15.5 01:43:04.6
100. 196 Z50+ Česká Irena ('61) 03:31:19.8 01:52:08.9
101. 522 Z30-39 Marešová Jana ('83) 03:35:41.9 01:56:31.0
102. 833 Z19-29 Šmídová Gabriela ('84) 03:36:49.2 01:57:38.3
103. 376 Z19-29 Juklova Andrea ('85) 03:37:24.3 01:58:13.4
104. 788 Z19-29 Sůsová Petra ('86) MTB Team Brudra 03:40:13.4 02:01:02.5
105. 894 Z19-29 Vančurová Irena ('86) Sotio team 03:41:39.7 02:02:28.8
106. 304 Z30-39 Hofmanová Petra ('76) 03:49:59.5 02:10:48.6
107. 607 Z40-49 Orlová Kateřina ('72) MTB Team Brudra 04:01:32.8 02:22:21.9
108. 913 Z30-39 Vávrová Marcela ('75) 04:16:34.0 02:37:23.1
109. 447 Z30-39 Krencová Jitka ('80) 04:17:28.3 02:38:17.4
110. 269 Z30-39 Hamouzová Lenka ('75) 04:17:30.3 02:38:19.4
111. 1022 Z50+ Hrychová Ivana ('59) 04:19:23.1 02:40:12.2
112. 102 Z40-49 Andělová Martina ('73) 04:20:03.8 02:40:52.9
113. 649 Z30-39 Pitrová Klára ('79) 04:23:42.2 02:44:31.3
114. 1058 Z30-39 Hromádková Petra ('76) ELEVEN RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEST TEAM III. 04:39:34.5 03:00:23.6
115. 806 Z30-39 Šedivá Kateřina ('81) 04:43:04.2 03:03:53.3