Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 Ježek Václav, Splítek Martin, Strož Jan 04:19:59.6  
2. TOYOTA Dolák MTB Tvrdík Tomáš, Hruška Jan, Sáblík Lukáš 04:22:36.4 00:02:36.8
3. ELEVEN RUBENA TEST TEAM I. Jindra Pavel, Strnad Aleš, Erben Libor 04:28:09.5 00:08:09.9
4. Kellys Bike Ranch Team Bubílek Michal, Vlášek Michal, Mikule Ondřej 04:31:54.9 00:11:55.3
5. IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 Řehák Martin, Netík Ivo, Turner Martin 04:32:28.5 00:12:28.9
6. Author Masters Beneš Petr, Jiřena Pavel, Kocián Václav 04:37:34.0 00:17:34.4
7. Symbio+Giant race team Fojtík Jan, Fox Miloš, Minka Jakub 04:41:18.3 00:21:18.7
8. IVAR CS - AUTHOR TEAM Boubín Jan, Kysela Marek, Louda František 04:44:50.9 00:24:51.3
9. Ski Paudera Paudera Vladimír, Durdil Radek, Holub Vlastislav 04:45:12.1 00:25:12.5
10. LAWI TEAM Dlask Petr, Tondr David, Cibulková Lenka 04:49:24.8 00:29:25.2
11. ELEVEN RUBENA TEST TEAM II. Pithart Jan, Loubková Ivana, Hromádko Tomáš 04:54:43.9 00:34:44.3
12. ŠSK Lučany nad Nisou-Race team Swárovský Pavel, Rydval Filip, Swárovský Michal 05:10:55.6 00:50:56.0
13. CS Stodůlky Machota Jaroslav, Punčochář Petr, Bezdička Miroslav 05:12:09.3 00:52:09.7
14. Kalas racing team Sirůček Roman, Mokrý Jakub, Capouch Jaroslav 05:13:21.8 00:53:22.2
15. PAC Jablonec Kovář Petr, Feige Miroslav, Kraus Jan 05:18:40.3 00:58:40.7
16. KČT MTB Kralupy Blecha Michal, Klomínský Václav, Šimek Karel 05:19:42.9 00:59:43.3
17. REDFROG Novák Vojtěch, Varhan David, Skorunka Martin 05:22:26.3 01:02:26.7
18. bike team Piráti Pilát Tomáš, Dobias Jiří, Pilát Ondřej 05:24:22.9 01:04:23.3
19. Alltraining - Lawi Bílek Jan, Kučera Roman, Bílková Andrea 05:31:36.2 01:11:36.6
20. SIX MONKEYS Eftimov Jan, Hykyš Vladimír, Hykyš Ivo 05:39:48.3 01:19:48.7
21. Symbio+cycling Hlůžek Radim, Chramosil Jakub, Hnídek Jan 05:43:14.6 01:23:15.0
22. CykloFit Liberec MTB team Tišer Robert, Krajňák Peter, Abrt Jan 05:44:42.6 01:24:43.0
23. Cyklobulf Hrobce Fejfárek Tomáš, Zikmund Tomáš, Landkammer Karel 05:50:12.6 01:30:13.0
24. Bike Team KC Jaroměř Míl Milan, Slezák Martin, Vít Jan 05:50:35.1 01:30:35.5
25. FARID COMERCIA Petera Karel, Rylich Vojtěch, Čečelský Jakub 05:55:24.7 01:35:25.1
26. Luigi Cocotti Stanislav Martin, Valda Petr, Nový Karel 05:57:23.2 01:37:23.6
27. SK Luštěnice 2012 Prchlík Roman, Feigl Tomáš, Hajník Filip 06:01:45.5 01:41:45.9
28. Tomíno Zlámal Aleš, Gizela Marek, Kůla Tomáš 06:08:56.3 01:48:56.7
29. Ořešínští draci Svárovský Miloš, Stehlík Jan, Havlík Václav 06:09:02.0 01:49:02.4
30. Agresivní hlemýždi Kliment Petr, Kliment Jan, Kliment Jaromír 06:12:11.6 01:52:12.0
31. Bikestars Vrchlabí Schiefert Michal, Červinka Jan, Červinka Jakub 06:13:22.2 01:53:22.6
32. Continental Sulek Bohumil, Šefl Martin, Hanka Michal 06:14:34.0 01:54:34.4
33. VIRTUAL Cup Matys Jan, Dařbujan Petr, Řepa Jan 06:14:45.0 01:54:45.4
34. Cyklo City Lovosice Koskuba Josef, Opravil Leoš, Panoch Lukáš 06:18:46.7 01:58:47.1
35. NH Car Techlovský Petr, Kubů Jaroslav, Marták Jan 06:29:56.8 02:09:57.2
36. Sotio team Kvasnička Michal, Čonka Martin, Martínková Eva 06:34:22.4 02:14:22.8
37. Emco 2 Miler Vít, Skřek Pavel, Procházka David 06:34:26.1 02:14:26.5
38. Teplárna Doležal Jan, Bobek František, Sekáč Miloš 06:34:32.7 02:14:33.1
39. mBank Vondra Vlastimil, Šafránek Michal, Truhlář Roman 06:35:17.1 02:15:17.5
40. BBC Zaječov Komínek Stanislav, Švamberk Jiří, Švamberková Hana 06:35:32.0 02:15:32.4
41. lepus.cz Zajíc Josef, Mikula Tomáš, Vrublovský Pavel 06:37:07.2 02:17:07.6
42. Vazouni Šembera Jan, Vincík David, Vincík Radek 06:39:16.8 02:19:17.2
43. Spirituální násosky Košnář Jan, Duban Lukáš, Košnářová Lenka 06:42:21.1 02:22:21.5
44. Bike Team Újezd nad Lesy Carboch Pavel, Komárek Luboš, Kostrhunová Dominika 06:44:52.0 02:24:52.4
45. ZPA Bike Team Havelka Daniel, Malinský Jan, Sadílek Radovan 06:44:54.4 02:24:54.8
46. Apple bike Kladno Pecuš Dušan, Markup Jan, Rojek Jan 06:48:38.0 02:28:38.4
47. MTB Team Brudra Weidenthaler Lukáš, Hájek Jan, Faktor Jiří 06:53:57.6 02:33:58.0
48. JS Cyklo Denemark Jiří, Svítek Jan, Gengela Jan 07:00:58.1 02:40:58.5
49. Kubašok Bike Team Marko Ján, Jícha Oldřich, Jakubský Marek 07:02:23.7 02:42:24.1
50. Emco 3 Růžek Zdeněk, Mráz Pavel, Čechlovský Milan 07:04:11.4 02:44:11.8
51. Liščí pacička Žahour Petr, Havlík Petr, Havlíková Běla 07:13:09.6 02:53:10.0
52. MTB HANZ Beneš Jan, Bělka David, Ludický Tomáš 07:13:58.6 02:53:59.0
53. Dingáni Hora Jiří, Vlastník Jiří, Horová Tereza 07:17:15.8 02:57:16.2
54. Ligum team Mahovský Libor, Zeithaml Pavel, Pilz Václav 08:09:17.7 03:49:18.1
55. N.A.C.O. Liberec Ježek Jan, Janeček Vladimír, Havlík Radek 08:12:42.5 03:52:42.9