Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), M18 Muži do 18 let / 50 km (1996 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1985 až 1995), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1975 až 1984), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1965 až 1974), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1955 až 1964), M60+ Muži nad 60 let / 50 km (1954 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 10 Elite Splítek Martin ('88) CS Specialized HK 01:28:50.2  
2. 1441 Elite Kubín Michael ('93) SK CYKLO VAPE STEVENS RACING TEAM SK CYKLO VAPE STEVENS RACING TEAM 01:29:02.7 00:00:12.5
3. 3 M30-39 Hruška Jan ('75) Nilfisk ALTO Pro cycling ELEVEN-RUBENA I. 01:29:24.4 00:00:34.2
4. 1438 Elite Berger Tomáš ('87) CARLA KUPKOLO DVŮR KRÁLOVÉ n. Labem 01:29:41.7 00:00:51.5
5. 29 M40-49 Jiránek Tomáš ('73) 01:29:47.4 00:00:57.2
6. 55 M30-39 Jindra Pavel ('78) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:29:54.2 00:01:04.0
7. 52 M19-29 Tatíček Petr ('95) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:30:06.9 00:01:16.7
8. 18 M19-29 Strnad Aleš ('86) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:30:14.2 00:01:24.0
9. 37 M19-29 Truhlář Luboš ('87) 01:30:16.7 00:01:26.5
10. 22 M40-49 Netík Ivo ('72) 01:32:11.9 00:03:21.7
11. 27 M30-39 Beneš Petr ('79) Author Masters Author Masters 01:32:13.2 00:03:23.0
12. 1434 M19-29 Rauchfuss Marek ('90) Kellys Bike Ranch team 01:32:15.7 00:03:25.5
13. 1433 M30-39 Polman Daniel ('79) lidé&HORY Duratec lidé&HORY Duratec 01:32:22.4 00:03:32.2
14. 51 M40-49 Polák Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:32:53.7 00:04:03.5
15. 1436 M40-49 Šípal Ivan ('67) Alltraining LAWI 01:32:54.2 00:04:04.0
16. 81 M19-29 Hlůžek Radim ('92) SYMBIO+ CANNONDALE 01:32:54.4 00:04:04.2
17. 1444 M30-39 Neubauer Radim ('77) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:32:54.4 00:04:04.2
18. 5 Elite Kyzivat Vladimír ('82) Johnson Control AŠ MB 01:32:54.7 00:04:04.5
19. 19 M40-49 Hájek Vlastimil ('74) 01:32:54.9 00:04:04.7
20. 1404 M40-49 Hýsek Pavel ('65) AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM 01:32:55.2 00:04:05.0
21. 17 M19-29 Machota Jaroslav ('86) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:32:55.4 00:04:05.2
22. 6 M30-39 Hendrich Zdeněk ('81) Emerge - BSB Bakajda Emerge - BSB Bakajda 01:32:55.9 00:04:05.7
23. 1445 M19-29 Louda František ('88) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:32:57.4 00:04:07.2
24. 58 M19-29 Vidner Štěpán ('85) MyBody-ID MyBody-ID 01:32:58.9 00:04:08.7
25. 25 M30-39 Šinkovský Roman ('76) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:33:02.7 00:04:12.5
26. 45 M40-49 Fox Miloš ('68) Author Masters Author Masters 01:33:05.7 00:04:15.5
27. 1440 M30-39 Kysela Marek ('79) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:33:06.9 00:04:16.7
28. 23 M30-39 Matějka Jan ('76) 01:33:09.9 00:04:19.7
29. 59 M19-29 Bílek Jan ('86) Alltraining 01:33:09.9 00:04:19.7
30. 86 M40-49 Hruška Jan ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:33:12.9 00:04:22.7
31. 56 M19-29 Svoboda Jiří ('92) SK Kbely 01:33:22.7 00:04:32.5
32. 53 M30-39 Tondr David ('79) LAWI 01:33:25.0 00:04:34.8
33. 4 M19-29 Roubínek Jan ('85) Emerge - BSB Bakajda Emerge - BSB Bakajda 01:33:25.4 00:04:35.2
34. 1416 M19-29 Bičík Robert ('86) CYKLOHELIOS CYKLOHELIOS 01:34:23.9 00:05:33.7
35. 1450 M40-49 Durdil Radek ('68) 01:34:53.7 00:06:03.5
36. 8 Elite Bubílek Michal ('86) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 01:35:00.7 00:06:10.5
37. 70 M19-29 Šťastný Michal ('85) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:35:25.7 00:06:35.5
38. 1240 M19-29 Novák Michal ('91) CS Specialized HK 01:35:29.1 00:06:38.9
39. 21 M30-39 Turner Martin ('78) 01:36:01.4 00:07:11.2
40. 1382 M30-39 Zima Ota ('84) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 01:36:07.8 00:07:17.6
41. 947 M19-29 Trenda Filip ('95) RADWIN.team Rock Machine-Cyklomax 01:36:11.3 00:07:21.1
42. 1302 M30-39 Málek Tomáš ('80) ELEVEN team Příchovice ELEVEN team Příchovice 01:36:32.3 00:07:42.1
43. 1435 M40-49 Štěrba Roman ('68) CK Lovosice CK Lovosice 01:37:02.7 00:08:12.5
44. 2 M50-59 Klouček František ('60) 01:37:03.4 00:08:13.2
45. 84 M30-39 Kovář Petr ('75) PAC Jablonec PAC Jablonec 01:37:03.9 00:08:13.7
46. 1412 M30-39 Švec Frantisek ('79) Dexter Cycling Dexter Cycling 01:37:03.9 00:08:13.7
47. 75 M60+ Vosyka Richard ('54) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:37:04.2 00:08:14.0
48. 43 M19-29 Holan Pavel ('85) CT Weber CT Weber 01:37:04.7 00:08:14.5
49. 1431 M30-39 Tříska Lukáš ('77) 01:37:04.9 00:08:14.7
50. 82 M30-39 Tichý Tomáš ('84) I-TRENINK:COM 01:37:06.2 00:08:16.0
51. 99 M19-29 Mokrý Jakub ('90) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:37:06.4 00:08:16.2
52. 76 M50-59 Holub Vlastislav ('61) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:37:33.2 00:08:43.0
53. 262 M30-39 Filka Pavel ('76) Alwaid Team 01:37:34.6 00:08:44.4
54. 1145 M30-39 Homolka Tomáš ('75) CYKLOTRENINK.COM 01:37:38.3 00:08:48.1
55. 63 M40-49 Hromádko Tomáš ('73) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA / CAPE EPIC 01:37:44.4 00:08:54.2
56. 393 M30-39 Jindřišek Jiří ('77) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:37:46.3 00:08:56.1
57. 1257 M40-49 Vaculík Jan ('72) 01:37:47.3 00:08:57.1
58. 531 M19-29 Kundrát Jan ('87) 01:37:50.3 00:09:00.1
59. 746 M19-29 Rameš Michael ('86) Kbely Cycling Team SK KBELY 01:38:03.3 00:09:13.1
60. 49 M19-29 Kavalír Jakub ('93) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:38:17.2 00:09:27.0
61. 72 M50-59 Šťastný Jiří ('55) 01:38:19.9 00:09:29.7
62. 16 M40-49 Kleiner Robert ('66) BMC 01:38:20.7 00:09:30.5
63. 1443 M40-49 Kuba Petr ('73) BIKE GALLERY BIKE GALLERY 01:38:20.7 00:09:30.5
64. 41 M50-59 Kocián Václav ('58) Author Masters Author Masters 01:38:21.7 00:09:31.5
65. 92 M30-39 Filip Martin ('77) Alltraining 01:38:24.4 00:09:34.2
66. 83 M18 Hlaváček Jan ('96) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:38:27.2 00:09:37.0
67. 54 M19-29 Dvořák Miroslav ('87) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA II. 01:38:30.7 00:09:40.5
68. 1409 M30-39 Vaněk Vladimír ('83) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:38:31.2 00:09:41.0
69. 7 M30-39 Kysela Jan ('80) Emerge - BSB Bakajda Emerge - BSB Bakajda 01:38:31.7 00:09:41.5
70. 1437 M40-49 Zdeněk Richard ('66) SK Kbely 01:38:32.2 00:09:42.0
71. 48 M30-39 Krajíček Jiří ('75) 01:38:33.9 00:09:43.7
72. 69 M40-49 Čermák Pavel ('65) Author Masters Author Masters 01:38:34.2 00:09:44.0
73. 100 M19-29 Zeman David ('92) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:38:35.4 00:09:45.2
74. 872 M40-49 Šemlej Vladimír ('71) TJ lokomotiva Nymburk, 01:38:43.1 00:09:52.9
75. 1410 M30-39 Nádvorník Jiří ('78) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:38:56.4 00:10:06.2
76. 9 Elite Toman Lukáš ('91) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:38:58.2 00:10:08.0
77. 34 M40-49 Oswald Jan ('69) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 01:39:11.4 00:10:21.2
78. 91 M30-39 Zlámal Tomáš ('79) NUTREND 01:39:20.8 00:10:30.6
79. 1350 M30-39 Scholze René ('77) 01:39:23.6 00:10:33.4
80. 66 M30-39 Veis Zdeněk ('76) Radonice 01:39:25.7 00:10:35.5
81. 1449 M40-49 Bulíř Martin ('74) Auto Kelly 01:39:25.7 00:10:35.5
82. 1211 M50-59 Zdrálek Jan ('64) BikePart 01:39:37.1 00:10:46.9
83. 1357 M18 Pech Martin ('97) 01:39:42.3 00:10:52.1
84. 787 M19-29 Sklenář Adam ('95) 01:39:47.1 00:10:56.9
85. 821 M19-29 Steiner Petr ('85) Kalas Racing Team 01:39:48.1 00:10:57.9
86. 1383 M19-29 Kalfař Jakub ('92) SK Kbely 01:39:52.8 00:11:02.6
87. 412 M30-39 Kafka Libor ('79) BC Sport Semily 01:39:54.6 00:11:04.4
88. 1126 M19-29 Růžička Zbyněk ('91) SKI PAUDERA 01:40:24.3 00:11:34.1
89. 13 Elite Pokorný Karel ('95) JOHNSON CONTROLS AŠ Mladá Boleslav JOHNSON CONTROLS AŠ Mladá Boleslav 01:40:25.4 00:11:35.2
90. 873 M40-49 Žákovský Marek ('72) 01:40:27.1 00:11:36.9
91. 68 M40-49 Výbora Jiří ('65) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA / CAPE EPIC 01:40:27.7 00:11:37.5
92. 1278 M40-49 Fišer Pavel ('72) Sponser K. Vary 01:40:28.3 00:11:38.1
93. 855 M40-49 Svoboda Jiří ('66) MyBody-ID MyBody-ID 01:40:30.3 00:11:40.1
94. 1163 M30-39 Makalouš Jakub ('82) BOOTCAMPS BOOTCAMPS 01:40:31.8 00:11:41.6
95. 89 M50-59 Šenk Jaroslav ('55) Author Masters Author Masters 01:40:32.9 00:11:42.7
96. 137 M50-59 Boháč Zdeněk ('59) EMCO 1 01:40:38.3 00:11:48.1
97. 329 M40-49 Hlavatý Milan ('72) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:40:42.8 00:11:52.6
98. 167 M19-29 Capouch Jaroslav ('90) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:40:49.8 00:11:59.6
99. 1069 M30-39 Obr Tomas ('77) MyBody-ID MyBody-ID 01:40:53.1 00:12:02.9
100. 927 M19-29 Šusta Jan ('85) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:41:01.4 00:12:11.2
101. 96 M30-39 Nýdrle Miloslav ('77) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:41:10.2 00:12:20.0
102. 841 M30-39 Stránský Jiří ('81) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:41:16.0 00:12:25.8
103. 40 M40-49 Loffelmann Zdenek ('69) Ceska sporitelna specialized 01:41:21.9 00:12:31.7
104. 1162 M40-49 Lorenc Martin ('70) CS Specialized HK 01:41:23.8 00:12:33.6
105. 508 M30-39 Krykorka Pavel ('78) ZP cykloservis STEVENS cycling 01:41:26.3 00:12:36.1
106. 33 M19-29 Boubín Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:41:35.9 00:12:45.7
107. 1281 M30-39 Merunka Jindřich ('78) PAC Jablonec PAC Jablonec 01:41:41.6 00:12:51.4
108. 1208 M30-39 Weber Roman ('77) 01:41:42.8 00:12:52.6
109. 982 M30-39 Vigner Luděk ('81) Trek 01:41:51.8 00:13:01.6
110. 87 M19-29 Novák Martin ('92) CYKLO SPORT JEŽEK, Benátky nad Jizerou 01:41:58.7 00:13:08.5
111. 409 M50-59 Kadlec Petr ('62) Šroubárna Turnov 01:41:59.5 00:13:09.3
112. 1018 M40-49 Hájek Stanislav ('70) CK Liptákov 01:42:02.3 00:13:12.1
113. 339 M30-39 Holan Jiří ('77) O-VIDEO 01:42:11.1 00:13:20.9
114. 108 M30-39 Bališ Petr ('75) NH Car Bike Team 3 01:42:17.3 00:13:27.1
115. 1092 M40-49 Kutil Pavel ('72) Dexter BSK racing 01:42:23.8 00:13:33.6
116. 1447 M50-59 Ščučka Radek ('64) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:42:28.7 00:13:38.5
117. 463 M30-39 Koňařik Milan ('78) 2k bike club Odry 01:42:35.9 00:13:45.7
118. 356 M40-49 Hrdý Milan ('74) Orel Bořitov 01:42:38.1 00:13:47.9
119. 1076 M18 Brzobohatý Václav ('98) Bike and Ski Bakajda 01:42:38.8 00:13:48.6
120. 36 M30-39 Prokop Michal ('78) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA II. 01:42:40.2 00:13:50.0
121. 1439 M50-59 Binter Dalibor ('64) 01:42:43.2 00:13:53.0
122. 73 M40-49 Ledecký Radek ('66) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:42:48.4 00:13:58.2
123. 911 M40-49 Zvánovec Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:42:48.8 00:13:58.6
124. 1159 M40-49 Kubrycht Miloš ('67) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:42:49.6 00:13:59.4
125. 1276 M50-59 Bouška Karel ('62) Magic Veterans 01:42:59.6 00:14:09.4
126. 60 M19-29 Pilát Tomáš ('89) Piráti Piráti 01:43:03.7 00:14:13.5
127. 85 M40-49 Kadleček František ('74) 01:43:04.2 00:14:14.0
128. 238 M40-49 Ducháček Jan ('68) 01:43:05.6 00:14:15.4
129. 1196 M30-39 Stinka Jan ('84) NH Car Bike Team 12 01:43:07.5 00:14:17.3
130. 1212 M50-59 Zeidler Milan ('61) NH Car Bike Team 13 01:43:07.7 00:14:17.5
131. 30 M40-49 Zeithammer Martin ('66) NH Car Bike Team 1 01:43:07.8 00:14:17.6
132. 249 M50-59 Ewald Joachim ('63) NH Car Bike Team 5 01:43:08.2 00:14:18.0
133. 1088 M40-49 Futó Michal ('74) Hrádek nad Nisou 01:43:11.1 00:14:20.9
134. 595 M50-59 Matoušek Michal ('62) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:43:29.1 00:14:38.9
135. 888 M30-39 Šindelář Martin ('83) MTB Chrudim 01:43:29.6 00:14:39.4
136. 1313 M30-39 Reichert Vojtěch ('82) Korkyho MTB Korkyho MTB 01:43:31.0 00:14:40.8
137. 397 M40-49 Jirman Jiří ('70) Šroubárna Turnov 01:43:31.1 00:14:40.9
138. 1374 M40-49 Voleský Miloš ('69) Specialized CS Hradec Králové 01:43:32.1 00:14:41.9
139. 1380 M40-49 Kristián Jan ('70) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:43:34.6 00:14:44.4
140. 1101 M30-39 Fejfárek Tomáš ('83) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf 01:43:42.8 00:14:52.6
141. 1388 M18 Svoboda Petr ('96) Nilfisk ALTO Pro cycling Nilfisk AUTO Pro cycling 01:43:45.3 00:14:55.1
142. 39 M50-59 Schejbal Ladislav ('60) 01:43:51.7 00:15:01.5
143. 42 M30-39 Hladík Ondřej ('76) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:43:51.7 00:15:01.5
144. 46 M60+ Krupička Petr ('51) Author Masters Author Masters 01:43:52.4 00:15:02.2
145. 1058 M19-29 Jabůrek Jan ('92) Dexter Cycling Dexter Cycling 01:44:01.6 00:15:11.4
146. 331 M40-49 Hlůžek Jiří ('65) SYMBIO+ CANNONDALE 01:44:02.1 00:15:11.9
147. 1168 M40-49 Moucha Petr ('74) Six Monkeys 01:44:10.8 00:15:20.6
148. 1198 M60+ Svoboda Miroslav ('52) SK Kbely SK KBELY 01:44:16.3 00:15:26.1
149. 1411 M30-39 Svačina Lukáš ('79) 01:44:18.5 00:15:28.3
150. 569 M40-49 Mahovský Libor ('71) Ligum team 01:44:23.1 00:15:32.9
151. 447 M40-49 Kniha Martin ('72) 01:44:23.8 00:15:33.6
152. 280 M50-59 Gábriš Jan ('63) 01:44:31.3 00:15:41.1
153. 401 M30-39 Jodas Antonín ('77) 01:44:33.4 00:15:43.2
154. 1305 M30-39 Hrůša Zdeněk ('75) CYKLO PACOV CYKLO PACOV 01:44:46.1 00:15:55.9
155. 1120 M30-39 Pecánek Jiří ('76) MMB Třebenice 01:44:50.5 00:16:00.3
156. 717 M40-49 Polák Karel ('74) 01:44:52.8 00:16:02.6
157. 858 M30-39 Svoboda Robert ('77) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 01:44:53.8 00:16:03.6
158. 1261 M30-39 Dobiáš David ('77) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 01:44:57.3 00:16:07.1
159. 1234 M40-49 Heller Martin ('70) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:45:05.4 00:16:15.2
160. 515 M40-49 Kubíček Zdeněk ('72) 01:45:06.6 00:16:16.4
161. 1086 M30-39 Nebeský Jaroslav ('77) 01:45:10.8 00:16:20.6
162. 843 M30-39 Strejček Pavel ('75) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 01:45:13.8 00:16:23.6
163. 375 M30-39 Janda Petr ('82) Komikoni 01:45:27.4 00:16:37.2
164. 284 M40-49 Gittler Vladislav ('68) 01:45:28.6 00:16:38.4
165. 1106 M40-49 Vávra Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:45:36.6 00:16:46.4
166. 134 M19-29 Blecha Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:45:42.6 00:16:52.4
167. 32 M30-39 Makový Jakub ('76) NH Car Bike Team 1 01:45:43.2 00:16:53.0
168. 898 M30-39 Šnajdr Filip ('75) NH Car Bike Team 2 01:45:43.7 00:16:53.5
169. 561 M40-49 Macháček Petr ('74) Elektro Macháček 01:45:44.6 00:16:54.4
170. 805 M60+ Smitka Ladislav ('52) Šroubárna Turnov 01:45:47.8 00:16:57.6
171. 1105 M19-29 Čada Jakub ('92) 01:45:49.1 00:16:58.9
172. 1340 M19-29 Bezděk Pavel ('86) Redpoint HQBC Team 01:46:03.5 00:17:13.3
173. 577 M30-39 Malinský Michal ('78) DVA 01:46:11.8 00:17:21.6
174. 917 M30-39 Štejnar Miloš ('79) 01:46:14.1 00:17:23.9
175. 737 M30-39 Pršala Pavel ('77) galaxi bike 01:46:14.3 00:17:24.1
176. 155 M40-49 Brož Vítězslav ('70) Alltraining 01:46:16.3 00:17:26.1
177. 565 M30-39 Macko Roman ('81) 01:46:21.1 00:17:30.9
178. 826 M18 Stejskal Přemysl ('96) 01:46:22.7 00:17:32.5
179. 35 M60+ Svárovský Stanislav ('54) KCL Kooperativa-Svijany 01:46:25.2 00:17:35.0
180. 1124 M30-39 Havelka Rostislav ('77) 01:46:41.4 00:17:51.2
181. 162 M30-39 Burger Jan ('81) 01:46:43.5 00:17:53.3
182. 1297 M30-39 Laňka Petr ('75) Dexter BSK racing 01:46:43.8 00:17:53.6
183. 879 M30-39 Šilhavý Josef ('78) Alltraining 01:46:44.8 00:17:54.6
184. 358 M30-39 Zámečník René ('79) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 01:46:49.1 00:17:58.9
185. 74 M30-39 Češka Martin ('81) Stevens 01:46:54.2 00:18:04.0
186. 79 M30-39 Jirásek Stanislav ('84) BKL Machov 01:46:57.7 00:18:07.5
187. 1029 M50-59 Čechura Jiří ('64) Alltraining 01:47:03.9 00:18:13.7
188. 394 M19-29 Jiránek Vít ('93) žádný 01:47:10.8 00:18:20.6
189. 1399 M50-59 Pelnář Jiří ('58) 01:47:19.5 00:18:29.3
190. 1152 M30-39 Jindra Jan ('82) 01:47:27.6 00:18:37.4
191. 468 M19-29 Kořán Jakub ('87) Alltraining 01:47:31.1 00:18:40.9
192. 28 M19-29 Antonín Adam ('91) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:47:32.2 00:18:42.0
193. 71 M19-29 Žižka David ('89) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 01:47:36.3 00:18:46.1
194. 416 M19-29 Kamínek Petr ('95) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:43.1 00:18:52.9
195. 118 M19-29 Bělecký Petr ('85) 01:47:44.6 00:18:54.4
196. 969 M40-49 Vávra Jaroslav ('70) Šroubárna Turnov 01:47:44.8 00:18:54.6
197. 1209 M40-49 Zajíc Jakub ('73) 01:47:46.5 00:18:56.3
198. 417 M19-29 Kamínek Václav ('92) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:47.1 00:18:56.9
199. 490 M30-39 Zachoval Daniel ('76) 01:47:49.1 00:18:58.9
200. 1206 M40-49 Vodrazka Jiri ('69) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:49.6 00:18:59.4
201. 707 M50-59 Piskač Luděk ('62) 01:47:50.5 00:19:00.3
202. 172 M40-49 Charuza Jiří ('69) Probenet Racing 01:47:50.8 00:19:00.6
203. 1292 M40-49 Bezemek Jan ('73) ONTEX Turnov 01:47:57.1 00:19:06.9
204. 816 M30-39 Stanislav Martin ('75) NH Car Bike Team 7 01:48:02.6 00:19:12.4
205. 1232 M30-39 Čech Jaroslav ('76) 01:48:09.1 00:19:18.9
206. 97 M40-49 Kolman Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:48:15.2 00:19:25.0
207. 890 M30-39 Šíp Jiří ('81) 01:48:17.8 00:19:27.6
208. 861 M30-39 Szegidewicz Adam ('77) 01:48:19.1 00:19:28.9
209. 815 M40-49 Staněk Dušan ('70) 01:48:19.9 00:19:29.7
210. 884 M40-49 Šimek Karel ('73) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:48:20.2 00:19:30.0
211. 591 M30-39 Matěja Marek ('75) 2k bike club Odry 2k bike club odry 01:48:22.6 00:19:32.4
212. 1014 M50-59 Walzel Viktor ('61) 01:48:36.6 00:19:46.4
213. 635 M19-29 Němec Lukáš ('90) 01:48:38.1 00:19:47.9
214. 535 M40-49 Kyml Radek ('70) 01:48:39.6 00:19:49.4
215. 704 M30-39 Pindik Václav ('76) žádný 01:48:42.8 00:19:52.6
216. 1055 M19-29 Hájek Jan ('85) 01:48:55.3 00:20:05.1
217. 1446 M60+ Hrubec Milan ('54) TJ lokomotiva Nymburk, 01:48:55.7 00:20:05.5
218. 924 M40-49 Šulc Radek ('70) 01:48:55.8 00:20:05.6
219. 135 M40-49 Boček Jiří ('74) 01:48:57.8 00:20:07.6
220. 1115 M30-39 Varhan David ('79) REDFROG REDFROG 01:49:02.3 00:20:12.1
221. 516 M30-39 Kubík Martin ('77) 01:49:03.7 00:20:13.5
222. 1047 M50-59 Kolesa Luděk ('61) SK Kbely 01:49:04.4 00:20:14.2
223. 1065 M60+ Kára Bohuslav ('53) AC SPARTA PRAHA 01:49:10.1 00:20:19.9
224. 478 M30-39 Koten Adam ('81) Jihlavské bajky 01:49:13.6 00:20:23.4
225. 20 M30-39 Gorog Viktor ('76) 01:49:15.2 00:20:25.0
226. 299 M30-39 Harant Radek ('78) 01:49:15.8 00:20:25.6
227. 512 M40-49 Kubeš Radek ('71) 01:49:21.8 00:20:31.6
228. 723 M40-49 Prchlík Roman ('71) SK Luštěnice 2012 01:49:26.8 00:20:36.6
229. 1178 M30-39 Pejchal Petr ('82) 01:49:27.9 00:20:37.7
230. 124 M30-39 Bestoso Patrik ('79) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:49:30.1 00:20:39.9
231. 142 M40-49 Borůvka Zdeněk ('65) 01:49:33.6 00:20:43.4
232. 1330 M30-39 Březina Tomáš ('80) SK Nepoměřice 01:49:33.8 00:20:43.6
233. 180 M19-29 Chrumko Adam ('90) 01:49:42.3 00:20:52.1
234. 308 M40-49 Havlíček Vratislav ('73) NH Car Bike Team 3 01:49:46.6 00:20:56.4
235. 910 M60+ Zuzánek František ('50) Biathlon Horní Branná 01:49:47.6 00:20:57.4
236. 679 M40-49 Paulík Martin ('66) Jizerské pekárny 01:49:59.3 00:21:09.1
237. 474 M30-39 Košnář Jan ('79) Spirit Force 01:50:00.4 00:21:10.2
238. 747 M30-39 Randa Jan ('75) 01:50:03.3 00:21:13.1
239. 44 M40-49 Saska Josef ('70) 01:50:12.2 00:21:22.0
240. 330 M19-29 Hlína Tomáš ('85) Uran bike team Příbram 01:50:19.6 00:21:29.4
241. 382 M40-49 Jareš Josef ('68) SK Polar 01:50:20.1 00:21:29.9
242. 885 M30-39 Šimonek Jan ('80) 01:50:25.1 00:21:34.9
243. 1298 M19-29 Mengr Tomáš ('88) Dexter BSK racing 01:50:25.1 00:21:34.9
244. 944 M30-39 Tomášek Petr ('78) ZPA Bike Team 01:50:28.6 00:21:38.4
245. 1137 M40-49 Cakl Roman ('71) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:50:29.3 00:21:39.1
246. 1128 M40-49 Vavřina Jiří ('66) 01:50:32.1 00:21:41.9
247. 688 M50-59 Peřina Jiří ('58) 01:50:34.3 00:21:44.1
248. 1415 M50-59 Fryč Vlastimil ('60) 01:50:39.7 00:21:49.5
249. 436 M19-29 Kletečka Jiří ('92) KVM1881 01:50:41.6 00:21:51.4
250. 1059 M18 Toman Jan ('97) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:50:43.0 00:21:52.8
251. 1347 M40-49 Heubauer Jan ('71) GC Litoměřice GC Litoměřice 01:50:45.6 00:21:55.4
252. 1053 M40-49 Šlehuber Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 01:50:51.9 00:22:01.7
253. 168 M40-49 Carboch Pavel ('69) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 01:51:07.6 00:22:17.4
254. 146 M30-39 Brada Radek ('76) Chrpová Bikers 01:51:12.8 00:22:22.6
255. 1252 M30-39 Sedlák Michal ('81) Energy Team 01:51:13.1 00:22:22.9
256. 373 M50-59 Jambor Luděk ('63) Alltraining 01:51:14.8 00:22:24.6
257. 529 M40-49 Kulhavý Milan ('67) 01:51:16.1 00:22:25.9
258. 802 M30-39 Slezák Martin ('84) žádný Bike Team KC Jaroměř 01:51:21.8 00:22:31.6
259. 120 M30-39 Beran Martin ('76) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:51:27.4 00:22:37.2
260. 413 M30-39 Kaftan Petr ('78) Kafty s.r.o. 01:51:29.9 00:22:39.7
261. 1363 M40-49 Svoboda Radek ('69) 01:51:30.8 00:22:40.6
262. 666 M40-49 Oncirk Vlasta ('70) Cykloteam Ostrov 01:51:32.8 00:22:42.6
263. 1187 M40-49 Prokop Jan ('73) 01:51:33.6 00:22:43.4
264. 304 M30-39 Havelka Roman ('75) SK Luštěnice 2012 01:51:36.8 00:22:46.6
265. 440 M30-39 Kliment Petr ('79) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 01:51:37.0 00:22:46.8
266. 263 M19-29 Fírer David ('87) 01:51:38.3 00:22:48.1
267. 105 M30-39 Babický Josef ('77) 01:51:41.3 00:22:51.1
268. 1189 M40-49 Rauchfuss Marek ('69) CK MTB Maraton Hlinsko 01:51:42.9 00:22:52.7
269. 421 M40-49 Karban Ivo ('74) ATOMBIKE TREK FORBIKES team 01:51:46.0 00:22:55.8
270. 696 M30-39 Petrák Tomáš ('76) EMCO 1 01:51:46.3 00:22:56.1
271. 80 M30-39 Westfal Radek ('82) AC SPARTA PRAHA 01:51:48.5 00:22:58.3
272. 732 M30-39 Procházka Michal ('79) BikeStars Vrchlabí 01:51:50.4 00:23:00.2
273. 1430 M40-49 Martinek Jaromir ('74) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:51:53.8 00:23:03.6
274. 291 M30-39 Hajek Stanislav ('82) Primaizol Racing Team 01:52:01.8 00:23:11.6
275. 809 M40-49 Somr Jaroslav ('73) 01:52:02.8 00:23:12.6
276. 157 M19-29 Buchta Tomáš ('87) MTB Hodkovice 01:52:04.6 00:23:14.4
277. 497 M40-49 Kraus Jan ('65) PAC Jablonec 01:52:05.8 00:23:15.6
278. 1002 M40-49 Volman Václav ('73) CYKLO SKI Žitník Draci 01:52:06.6 00:23:16.4
279. 276 M30-39 Fuchs Rudolf ('75) FÁBERA TEAM 01:52:08.3 00:23:18.1
280. 31 M30-39 Řehoř Radek ('77) NH Car Bike Team 1 01:52:10.5 00:23:20.3
281. 174 M50-59 Chmelař Petr ('56) Prodoli 01:52:10.6 00:23:20.4
282. 954 M40-49 Uhlík Michal ('74) STPA CZ 01:52:10.6 00:23:20.4
283. 648 M19-29 Novák Jan ('93) Vostrý hrany 01:52:16.9 00:23:26.7
284. 822 M50-59 Steinhauser zdeněk ('63) 01:52:22.6 00:23:32.4
285. 694 M40-49 Petr Luděk ('70) 01:52:24.1 00:23:33.9
286. 1035 M40-49 Novák Milan ('67) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:52:29.8 00:23:39.6
287. 701 M19-29 Pilík Jan ('85) 01:52:34.1 00:23:43.9
288. 1275 M40-49 Tachovský Robert ('67) 01:52:34.4 00:23:44.2
289. 491 M30-39 Krajňák Peter ('77) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:52:39.8 00:23:49.6
290. 242 M50-59 Dvořák Jiří ('58) 01:52:41.4 00:23:51.2
291. 1142 M19-29 Havel Miroslav ('86) TRIO HAVEL s.r.o. 01:52:43.8 00:23:53.6
292. 369 M30-39 Jaček Martin ('77) Cajk Bike Team 01:52:46.9 00:23:56.7
293. 583 M40-49 Mareš David ('70) 01:52:50.9 00:24:00.7
294. 721 M19-29 Prachař Roman ('85) žádný žádný 01:52:52.3 00:24:02.1
295. 1312 M40-49 Pecánek Jan ('72) MMB Třebenice MMB Třebenice 01:52:55.0 00:24:04.8
296. 690 M30-39 Perlík Tomáš ('84) 01:52:56.4 00:24:06.2
297. 878 M30-39 Šiler Jiří ('83) 01:53:02.3 00:24:12.1
298. 1036 M19-29 Honc Radek ('91) 01:53:08.6 00:24:18.4
299. 573 M40-49 Malec Jiří ('69) RKC Zábřeh 01:53:11.9 00:24:21.7
300. 1082 M30-39 Petsch Jaroslav ('75) 01:53:15.4 00:24:25.2
301. 1448 M30-39 Žák Jaromír ('82) 01:53:16.2 00:24:26.0
302. 1397 M19-29 Kučera Vít ('90) 01:53:18.1 00:24:27.9
303. 987 M40-49 Vít Josef ('65) 01:53:18.4 00:24:28.2
304. 973 M50-59 Zámečník Pavel ('64) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:53:20.9 00:24:30.7
305. 1336 M50-59 Ptáčník Václav ('64) Symbio + Cycling Symbio + Cycling 01:53:28.1 00:24:37.9
306. 1125 M60+ Havelka Rostislav ('54) 01:53:34.6 00:24:44.4
307. 813 M40-49 Spielvogel Karel ('71) 01:53:38.9 00:24:48.7
308. 643 M40-49 Nezkusil Leoš ('69) PAC Jablonec 01:53:45.1 00:24:54.9
309. 1253 M19-29 Podrábský Petr ('92) Penzion Agáth Krkonoše 01:53:47.8 00:24:57.6
310. 1136 M19-29 Brynda David ('90) NH Car Bike Team 13 01:53:49.1 00:24:58.9
311. 147 M50-59 Brdlík Vladimír ('57) Cykloteam SDH SOLEC 01:53:52.1 00:25:01.9
312. 1169 M40-49 Moudřík Petr ('73) NH Car Bike Team 13 01:53:53.1 00:25:02.9
313. 1358 M40-49 Krejča Martin ('71) Luigi Coccoti 01:54:03.6 00:25:13.4
314. 568 M30-39 Madej Tomáš ('82) TODUPE Bike Team 01:54:03.7 00:25:13.5
315. 126 M40-49 Wolf Petr ('74) 01:54:07.4 00:25:17.2
316. 1109 M30-39 Poslt Tomáš ('75) Bike Team Kosořice Bike team Kosořice 01:54:07.6 00:25:17.4
317. 160 M30-39 Bulan Jiří ('83) IronTime 01:54:09.4 00:25:19.2
318. 1213 M30-39 Zelenka Tomáš ('83) 01:54:12.6 00:25:22.4
319. 1239 M40-49 Mottl Martin ('70) 01:54:13.1 00:25:22.9
320. 337 M30-39 Holaj Jiří ('82) Cykloski J. Žitník Lomnice nad Popelkou 01:54:17.6 00:25:27.4
321. 763 M50-59 Rosecký Josef ('60) 01:54:19.6 00:25:29.4
322. 1177 M40-49 Pavlíček františek ('73) Birell 01:54:20.9 00:25:30.7
323. 217 M40-49 Dařbujan Petr ('69) ATOMBIKE TREK FORBIKES team VIRTUAL Cup 01:54:21.4 00:25:31.2
324. 507 M40-49 Wachsmann Ales ('70) Cyklomarket Novy Knin 01:54:22.6 00:25:32.4
325. 1034 M19-29 Troiak Milan ('85) Sportovní klub MS AUTO 01:54:23.1 00:25:32.9
326. 328 M40-49 Hlaváček Stanislav ('67) FÁBERA TEAM 01:54:28.9 00:25:38.7
327. 669 M19-29 Paděra Martin ('90) ADVENTURA 01:54:32.0 00:25:41.8
328. 757 M30-39 Richtr Jiří ('75) NH Car Bike Team 3 01:54:32.1 00:25:41.9
329. 731 M30-39 Procházka Jan ('76) CYKLO SKI Žitník 01:54:35.9 00:25:45.7
330. 754 M40-49 Řepa Jan ('67) SK DNF VIRTUAL Cup 01:54:38.8 00:25:48.6
331. 662 M19-29 Novotný Stanislav ('87) 01:54:43.6 00:25:53.4
332. 462 M50-59 Komínek Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:54:44.4 00:25:54.2
333. 239 M30-39 Duchoslav Josef ('79) NH Car Bike Team 3 01:54:45.6 00:25:55.4
334. 303 M30-39 Havelka Daniel ('77) ZPA Bike Team 01:54:46.8 00:25:56.6
335. 936 M30-39 Tejnor Jan ('81) NH Car Bike Team 2 01:54:50.1 00:25:59.9
336. 722 M30-39 Právec Jiří ('76) 01:54:52.6 00:26:02.4
337. 990 M40-49 Vlček Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:54:53.3 00:26:03.1
338. 1393 M18 Trnčík Matěj ('97) TJ Cykloprag TJ Cykloprag 01:54:53.9 00:26:03.7
339. 619 M30-39 Motlíček Richard ('78) 01:54:57.6 00:26:07.4
340. 189 M40-49 Čarný Josef ('73) MMB Třebenice 01:55:01.9 00:26:11.7
341. 906 M30-39 Šourek František ('82) 01:55:02.9 00:26:12.7
342. 789 M50-59 Sklenář Vladimír ('63) XCT Hospůdka Karolína 01:55:03.4 00:26:13.2
343. 812 M50-59 Soukal František ('62) CK Nymburk 01:55:05.1 00:26:14.9
344. 185 M40-49 Cvejn Jan ('70) HZS UL 01:55:08.8 00:26:18.6
345. 803 M40-49 Sluka Martin ('71) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:55:18.4 00:26:28.2
346. 600 M30-39 Matys Jan ('80) VIRTUAL Cup 01:55:20.1 00:26:29.9
347. 273 M40-49 Frank Marek ('67) CK Nymburk 01:55:22.1 00:26:31.9
348. 450 M30-39 Kocourek Jan ('76) 01:55:26.4 00:26:36.2
349. 976 M40-49 Veselý Jan ('74) NH Car Bike Team 3 01:55:26.4 00:26:36.2
350. 355 M19-29 Hrabovský Zdeněk ('90) 01:55:28.6 00:26:38.4
351. 1083 M40-49 Koskuba Josef ('74) CK Libochovice 01:55:29.1 00:26:38.9
352. 1057 M30-39 Protiva Tomáš ('84) 01:55:32.6 00:26:42.4
353. 425 M40-49 Kašpar Karel ('74) 01:55:33.3 00:26:43.1
354. 376 M30-39 Janecký Jaroslav ('77) Gay and lesbiens 01:55:34.6 00:26:44.4
355. 1041 M40-49 Venglář Jiří ('67) 01:55:37.6 00:26:47.4
356. 1181 M40-49 Polívka Tomáš ('70) DGP 01:55:40.4 00:26:50.2
357. 452 M30-39 Kohout Pavel ('75) BAKAKO Nová Paka 01:55:40.9 00:26:50.7
358. 525 M19-29 Kudi Antonin ('86) 01:55:42.1 00:26:51.9
359. 1012 M19-29 Vrána Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:55:45.8 00:26:55.6
360. 1066 M19-29 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf 01:55:48.4 00:26:58.2
361. 1291 M40-49 Bouček Tomáš ('69) 01:55:52.3 00:27:02.1
362. 1354 M40-49 Tomášek Roman ('70) 01:55:54.0 00:27:03.8
363. 1084 M50-59 Šnajdr Jiří ('60) 01:55:56.6 00:27:06.4
364. 1332 M19-29 Sládek Jakub ('93) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM SYMBIO+ CANNONDALE 01:55:58.4 00:27:08.2
365. 451 M40-49 Kočí Ladislav ('72) 01:56:01.4 00:27:11.2
366. 588 M30-39 Marx Petr ('79) 01:56:02.3 00:27:12.1
367. 520 M40-49 Kučera Jan ('74) 01:56:02.6 00:27:12.4
368. 428 M40-49 Kauška Petr ('66) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:56:07.6 00:27:17.4
369. 1288 M30-39 Kubr Marek ('84) Machine 01:56:10.4 00:27:20.2
370. 1289 M50-59 Kubr Lubomír ('64) Machine 01:56:11.1 00:27:20.9
371. 112 M19-29 Bartoš Martin ('86) 01:56:11.9 00:27:21.7
372. 1287 M30-39 Petržílek Tomáš ('76) Machine 01:56:12.3 00:27:22.1
373. 1432 M40-49 Kocourek Ivo ('66) 01:56:18.2 00:27:28.0
374. 1328 M50-59 Svačina Luděk ('64) 01:56:18.7 00:27:28.5
375. 399 M30-39 Jirouš David ('81) KADADO KADADO 01:56:20.4 00:27:30.2
376. 767 M30-39 Rubeš Pavel ('77) Fincentrum, Slaný 01:56:24.3 00:27:34.1
377. 576 M30-39 Malinsky Martin ('79) 01:56:29.6 00:27:39.4
378. 1087 M60+ Šenkýř Ivan ('51) 01:56:30.3 00:27:40.1
379. 901 M19-29 Šonský Dominik ('93) NH Car Bike Team 2 01:56:32.5 00:27:42.3
380. 700 M60+ Pidrman Miroslav ('53) Bike Team Újezd nad Lesy 01:56:35.4 00:27:45.2
381. 347 M19-29 Horký Lukáš ('86) 01:56:36.9 00:27:46.7
382. 225 M30-39 Dolanský Michal ('76) NH Car Bike Team 5 01:56:46.2 00:27:56.0
383. 1179 M40-49 Petr Daniel ('66) 01:56:46.4 00:27:56.2
384. 1161 M18 Lank Karel ('98) Sk Telnice 01:56:49.0 00:27:58.8
385. 1080 M40-49 Úředníček Svatopluk ('67) 01:56:55.1 00:28:04.9
386. 1191 M30-39 Richtrmoc Petr ('79) MTB HANZ 01:56:55.6 00:28:05.4
387. 305 M40-49 Vyleťal Zbyněk ('72) 01:56:58.6 00:28:08.4
388. 191 M40-49 Čech Miroslav ('74) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:56:59.1 00:28:08.9
389. 477 M40-49 Koštál Jiří ('70) 01:57:00.1 00:28:09.9
390. 121 M40-49 Beran Radek ('74) 01:57:00.9 00:28:10.7
391. 442 M40-49 Klust Robert ('73) IronTime 01:57:03.9 00:28:13.7
392. 511 M50-59 Kubeš Petr ('64) PAC Jablonec 01:57:04.2 00:28:14.0
393. 1123 M40-49 Peroutka Radek ('74) 01:57:04.9 00:28:14.7
394. 443 M40-49 Kment Radek ('72) MTB MEL NikiLouda 01:57:07.6 00:28:17.4
395. 708 M30-39 Poděbradský Jiří ('84) 01:57:08.9 00:28:18.7
396. 652 M40-49 Novák Pavel ('72) 01:57:09.8 00:28:19.6
397. 101 M30-39 Abrt Jan ('76) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:57:11.1 00:28:20.9
398. 1194 M50-59 Slavík Miroslav ('62) Luigi Coccoti 01:57:12.1 00:28:21.9
399. 251 M30-39 Fajgl Luboš ('75) 01:57:12.5 00:28:22.3
400. 602 M30-39 Mazač Michal ('77) 01:57:13.3 00:28:23.1
401. 427 M30-39 Kašparec Jiří ('75) NH Car Bike Team 7 01:57:21.4 00:28:31.2
402. 1390 M19-29 Blecha Jan ('88) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:57:23.7 00:28:33.5
403. 136 M50-59 Boháč Milan ('61) EMCO 1 01:57:24.0 00:28:33.8
404. 348 M40-49 Horký Roman ('66) SPP Pičín 01:57:25.6 00:28:35.4
405. 1108 M30-39 Pikart František ('76) STOPRO Bike team 01:57:27.6 00:28:37.4
406. 1005 M19-29 Vopava Daniel ('95) 01:57:35.1 00:28:44.9
407. 1343 M19-29 Hájek Jakub ('86) Primaizol Racing Team 01:57:35.3 00:28:45.1
408. 441 M50-59 Klimeš Vlastimil ('56) 01:57:35.4 00:28:45.2
409. 667 M30-39 Orlowski Petr ('78) P5 bike 01:57:36.2 00:28:46.0
410. 1226 M40-49 Gizela Marek ('70) Josyma Tomíno 01:57:39.1 00:28:48.9
411. 776 M30-39 Sadílek Radovan ('78) ZPA Bike Team 01:57:39.3 00:28:49.1
412. 818 M40-49 Stehlík Jan ('68) 01:57:40.4 00:28:50.2
413. 1008 M40-49 Vošický Petr ('67) EMCO 2 01:57:42.6 00:28:52.4
414. 1218 M40-49 Zlámal Aleš ('72) Josyma Tomíno 01:57:47.9 00:28:57.7
415. 1406 M30-39 Kožíšek Dušan ('83) 01:57:55.8 00:29:05.6
416. 674 M40-49 Panuš Karel ('74) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 01:57:56.1 00:29:05.9
417. 559 M30-39 Macek Daniel ('79) 01:57:57.2 00:29:07.0
418. 470 M30-39 Kos Viktor ('77) 01:57:58.9 00:29:08.7
419. 964 M19-29 Vanický Jan ('94) TJ lokomotiva Nymburk, 01:58:00.6 00:29:10.4
420. 562 M30-39 Machačka Vít ('79) 01:58:00.7 00:29:10.5
421. 999 M30-39 Vojtíšek Karel ('77) 01:58:01.9 00:29:11.7
422. 1147 M40-49 Horyna Zdeněk ('65) NH Car Bike Team 13 01:58:02.4 00:29:12.2
423. 751 M30-39 Řehoř Lukáš ('84) 01:58:03.1 00:29:12.9
424. 1394 M30-39 Cicala David ('80) Six Monkeys 01:58:05.6 00:29:15.4
425. 1442 M50-59 Dongres Miroslav ('56) Rapha 01:58:09.7 00:29:19.5
426. 1215 M40-49 Polák Martin ('70) Funbiketeam 01:58:13.6 00:29:23.4
427. 902 M30-39 Šorm Jaroslav ('77) 01:58:17.4 00:29:27.2
428. 1325 M19-29 Hamáš Jiří ('88) Letohrad 01:58:22.6 00:29:32.4
429. 233 M19-29 Dřevínek Pavel ('90) 01:58:26.3 00:29:36.1
430. 1153 M40-49 Jindřich Ivo ('67) 01:58:26.6 00:29:36.4
431. 1099 M40-49 Moravec Tomáš ('74) neorganizovan MTB HANZ 01:58:27.1 00:29:36.9
432. 1156 M30-39 Kamenský Ján ('83) 01:58:27.6 00:29:37.4
433. 455 M19-29 Koláčný Václav ('88) NH Car Bike Team 2 01:58:27.9 00:29:37.7
434. 292 M40-49 Hajník Filip ('72) SK Luštěnice 2012 SK Luštěnice 2012 01:58:32.4 00:29:42.2
435. 26 M40-49 Malý Jaroslav ('72) LAwi sport 01:58:33.7 00:29:43.5
436. 549 M40-49 Linhart Petr ('71) 01:58:38.6 00:29:48.4
437. 1165 M19-29 Mařík Jan ('86) 01:58:41.9 00:29:51.7
438. 663 M50-59 Novotný Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk 01:58:42.8 00:29:52.6
439. 57 M30-39 Verba Aleš ('78) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:58:45.5 00:29:55.3
440. 575 M30-39 Malinský Jan ('79) ZPA Bike Team 01:58:46.3 00:29:56.1
441. 1020 M19-29 Pavlíček David ('94) 01:58:48.6 00:29:58.4
442. 675 M50-59 Pařík Miroslav ('56) Cykloteam SDH SOLEC 01:58:50.4 00:30:00.2
443. 434 M50-59 Klein Antonín ('60) Nezmar 01:58:55.4 00:30:05.2
444. 203 M19-29 Červinka Jakub ('93) 01:58:58.7 00:30:08.5
445. 1344 M40-49 MARTINEC ROMAN ('71) 01:59:00.6 00:30:10.4
446. 714 M50-59 Pokorný Petr ('61) Koloshop Team Teplice 01:59:15.1 00:30:24.9
447. 208 M40-49 Čihák Milan ('73) XCT Hospůdka Karolína 01:59:17.8 00:30:27.6
448. 875 M40-49 Ševčík Libor ('66) Zájezdy na klíč 01:59:21.7 00:30:31.5
449. 340 M50-59 Holeček Pavel ('61) White Dragon 01:59:25.4 00:30:35.2
450. 1157 M40-49 Karafiát Tomáš ('71) Birell 01:59:28.9 00:30:38.7
451. 1402 M19-29 Brož Antonín ('87) 01:59:30.2 00:30:40.0
452. 1046 M19-29 Kallmünzer Pavel ('85) BOOTCAMPS BOOTCAMPS 01:59:31.1 00:30:40.9
453. 727 M18 Přibyl Michal ('96) NikiLouda 01:59:34.6 00:30:44.4
454. 986 M30-39 Vít Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř 01:59:39.6 00:30:49.4
455. 868 M30-39 Šefl Martin ('81) Continental Adršpach 01:59:42.8 00:30:52.6
456. 1367 M30-39 Pazdera Pavel ('78) 01:59:43.4 00:30:53.2
457. 728 M30-39 Přibyl Miroslav ('75) 01:59:43.9 00:30:53.7
458. 1032 M18 Kocman Jan ('98) 01:59:43.9 00:30:53.7
459. 739 M19-29 Pšenička Jakub ('85) 01:59:44.6 00:30:54.4
460. 78 M50-59 Filip Tomáš ('64) BikeStars Vrchlabí 01:59:51.8 00:31:01.6
461. 870 M40-49 Šembera Jan ('68) Vazouni 01:59:53.6 00:31:03.4
462. 1117 M30-39 Kozel František ('76) HBC Kozel 01:59:56.3 00:31:06.1
463. 199 M50-59 Černý Jan ('56) 01:59:56.4 00:31:06.2
464. 893 M40-49 Škvor Robert ('66) Bronec Sport Team 02:00:03.5 00:31:13.3
465. 1103 M19-29 Jašek Jaroslav ('87) MTB Hodkovice MTB HANZ 02:00:08.1 00:31:17.9
466. 1348 M30-39 Kahánek Stanislav ('81) 02:00:08.1 00:31:17.9
467. 445 M19-29 Knápek Martin ('86) 02:00:08.6 00:31:18.4
468. 102 M19-29 Adamec Zdenek ('87) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 02:00:17.1 00:31:26.9
469. 680 M60+ Pavelka Jan ('52) Pivovar Vratislavice 02:00:18.6 00:31:28.4
470. 300 M30-39 Hatina Petr ('81) NH Car Bike Team 10 02:00:22.4 00:31:32.2
471. 1373 M40-49 Mukařovský Jaroslav ('69) 02:00:22.8 00:31:32.6
472. 720 M30-39 Potoček Martin ('80) 02:00:30.1 00:31:39.9
473. 392 M19-29 Záleský Ondřej ('87) 02:00:32.1 00:31:41.9
474. 1114 M40-49 Křivánek Lubomír ('68) 02:00:36.8 00:31:46.6
475. 1245 M60+ Vančura Miloš ('54) 02:00:41.4 00:31:51.2
476. 1130 M18 Kubeš Michael ('97) 02:00:42.1 00:31:51.9
477. 623 M30-39 Moučka Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:00:42.4 00:31:52.2
478. 435 M40-49 Kletečka Jaroslav ('69) Ško-energo Teplárna 02:00:44.1 00:31:53.9
479. 975 M19-29 Veselý Ivo ('88) 02:00:46.1 00:31:55.9
480. 350 M19-29 Horvát Michal ('89) PHMZ Racing 02:00:49.6 00:31:59.4
481. 103 M40-49 Anděl František ('72) 02:00:51.4 00:32:01.2
482. 1070 M50-59 Klouček František ('61) 02:00:55.6 00:32:05.4
483. 830 M50-59 Stohwasser Richard ('55) CEPro team 02:00:56.4 00:32:06.2
484. 287 M40-49 Gregor Luboš ('73) SK CykloVAPE.cz 02:01:01.6 00:32:11.4
485. 266 M50-59 Flek Zdeněk ('61) STPA CZ 02:01:05.1 00:32:14.9
486. 1364 M19-29 Svoboda Jakub ('87) Ekonom Praha Outdoor 02:01:05.9 00:32:15.7
487. 1049 M40-49 Brouk Petr ('66) 02:01:12.4 00:32:22.2
488. 1401 M19-29 Brož Lukáš ('85) 02:01:12.7 00:32:22.5
489. 1339 M19-29 Vízner Jiří ('87) 02:01:14.4 00:32:24.2
490. 1015 M40-49 Všianský Ondřej ('72) NH Car Bike Team 5 02:01:15.1 00:32:24.9
491. 444 M30-39 Knápek Jan ('80) 02:01:22.9 00:32:32.7
492. 780 M30-39 Schejbal Josef ('82) Byk Bike Team Vernéřovice 02:01:25.4 00:32:35.2
493. 715 M40-49 Pokorný Petr ('74) 02:01:27.1 00:32:36.9
494. 1164 M19-29 Mařík Jan ('87) 02:01:27.1 00:32:36.9
495. 781 M40-49 Sedláček Miroslav ('71) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:01:28.1 00:32:37.9
496. 527 M50-59 Kulhánek Ota ('62) 02:01:35.6 00:32:45.4
497. 438 M30-39 Kliment Jan ('82) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:01:38.9 00:32:48.7
498. 955 M60+ Urban Vladimír ('50) 02:01:41.6 00:32:51.4
499. 1045 M19-29 Kořínek Pavel ('85) BOOTCAMPS BOOTCAMPS 02:01:41.6 00:32:51.4
500. 795 M40-49 Slabý Aleš ('70) 02:01:44.4 00:32:54.2
501. 742 M40-49 Pták Josef ('69) BikeStars Vrchlabí 02:01:46.0 00:32:55.8
502. 422 M40-49 Kareš Petr ('69) STS Chvojkovice - Brod 02:01:48.6 00:32:58.4
503. 270 M60+ Žalský Šlechtislav ('42) Apache LOKO Trutnov 02:01:49.9 00:32:59.7
504. 604 M40-49 Meca Vladimír ('67) 2k bike club Odry 02:01:54.3 00:33:04.1
505. 423 M40-49 Karkoška Milan ('68) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM SYMBIO+ CANNONDALE 02:01:57.6 00:33:07.4
506. 165 M60+ Bystrianský Josef ('54) Nilfisk ALTO Pro cycling 02:01:58.6 00:33:08.4
507. 729 M30-39 Přikryl Vladimír ('83) CGM Sportovní klub 02:01:59.8 00:33:09.6
508. 833 M30-39 Straňák Tomáš ('82) Bike Team Stará Paka BBC Zaječov 02:02:03.3 00:33:13.1
509. 933 M30-39 Zajíc Daniel ('81) Bike Team Stará Paka 02:02:03.4 00:33:13.2
510. 554 M30-39 Ziebiker Robert ('78) 02:02:12.1 00:33:21.9
511. 387 M40-49 Jeník Martin ('71) 02:02:14.4 00:33:24.2
512. 188 M40-49 Čada Michal ('68) 02:02:20.1 00:33:29.9
513. 1391 M40-49 Bednář Josef ('71) Marel Bike team Marel Bike team 02:02:23.6 00:33:33.4
514. 909 M30-39 Špinka Martin ('79) Metalurgie Rumburk 02:02:26.8 00:33:36.6
515. 1139 M30-39 Čtrnáctý Václav ('80) 02:02:27.1 00:33:36.9
516. 377 M19-29 Janeček Robin ('85) 02:02:27.9 00:33:37.7
517. 938 M18 Tislický Jan ('96) KVM1881 KVM1881 02:02:29.6 00:33:39.4
518. 849 M30-39 Sulek Bohumil ('80) žádný 02:02:39.6 00:33:49.4
519. 698 M40-49 Petřík Jiří ('65) MTB Angels Team 02:02:43.1 00:33:52.9
520. 743 M30-39 Pulec Robert ('76) Griotte Team 02:02:46.6 00:33:56.4
521. 294 M40-49 Hanka Michal ('73) 02:02:47.4 00:33:57.2
522. 965 M40-49 Vanický Miroslav ('65) TJ lokomotiva Nymburk, 02:02:55.1 00:34:04.9
523. 1203 M50-59 Vágner Miloš ('63) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 02:02:56.4 00:34:06.2
524. 1112 M40-49 Přibyl Petr ('67) 02:02:57.6 00:34:07.4
525. 1355 M18 Kučera Lukáš ('96) 02:02:58.4 00:34:08.2
526. 190 M30-39 Čech Martin ('76) 02:03:03.8 00:34:13.6
527. 550 M30-39 Lipenský Jiří ('78) 02:03:06.5 00:34:16.3
528. 957 M30-39 Valach Jan ('79) 02:03:09.1 00:34:18.9
529. 396 M30-39 Jirman Jiri ('78) 02:03:11.6 00:34:21.4
530. 1004 M50-59 Vopava Daniel ('62) 02:03:11.8 00:34:21.6
531. 122 M30-39 Beran Roman ('76) Bronec Sport Team 02:03:13.1 00:34:22.9
532. 202 M40-49 Červený Miloš ('66) ČS BIKE TEAM ČS BIKE TEAM 02:03:13.1 00:34:22.9
533. 1175 M30-39 Pačanda Jiří ('75) 02:03:19.9 00:34:29.7
534. 1183 M40-49 Pospíšil Martin ('73) 02:03:21.8 00:34:31.6
535. 971 M19-29 Vejrosta Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:21.9 00:34:31.7
536. 232 M30-39 Drešer Michal ('81) 02:03:23.6 00:34:33.4
537. 889 M40-49 Šindelář Miloš ('67) TJ lokomotiva Nymburk, žádný 02:03:33.9 00:34:43.7
538. 979 M40-49 Veverka Václav ('73) 02:03:42.6 00:34:52.4
539. 530 M40-49 Kunc Petr ('67) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:03:47.4 00:34:57.2
540. 934 M19-29 Tautz Aleš ('90) 02:03:49.4 00:34:59.2
541. 601 M60+ Matys Jan ('51) VIRTUAL Cup 02:04:06.4 00:35:16.2
542. 290 M60+ Hájek Stanislav ('45) Kosmonosy Lékárna U zámku 02:04:10.6 00:35:20.4
543. 419 M40-49 Kaniscev Roman ('70) Bikesport Mohelnice 02:04:12.4 00:35:22.2
544. 187 M18 Čada Jakub ('99) Stalak Devoss Rychnov nad Kněžnou 02:04:16.4 00:35:26.2
545. 800 M50-59 Slavík Vladimír ('64) 02:04:16.9 00:35:26.7
546. 892 M40-49 Šír Vladimír ('66) NH Car Bike Team 4 02:04:17.1 00:35:26.9
547. 1360 M40-49 Čermák Čeněk ('68) 02:04:22.1 00:35:31.9
548. 1293 M40-49 Beránek Aleš ('68) 02:04:26.3 00:35:36.1
549. 862 M19-29 Šádek Adam ('89) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 02:04:27.8 00:35:37.6
550. 1043 M50-59 Konvička Michal ('64) 02:04:28.6 00:35:38.4
551. 177 M19-29 Chramosil Jakub ('92) SYMBIO+ CANNONDALE 02:04:32.4 00:35:42.2
552. 234 M19-29 Drobník Lukáš ('85) SC Jičín 02:04:44.4 00:35:54.2
553. 1107 M40-49 Vancl Karel ('73) 02:04:44.4 00:35:54.2
554. 899 M50-59 Šnajdr Pavel ('64) 02:04:44.9 00:35:54.7
555. 837 M30-39 Stránský Jiří ('76) 02:04:45.4 00:35:55.2
556. 541 M19-29 Lauryn Tomáš ('86) SK CykloRD 02:04:47.4 00:35:57.2
557. 517 M19-29 Kubišta Tomáš ('93) žádný žádný 02:04:48.6 00:35:58.4
558. 856 M60+ Svoboda Ladislav ('52) 02:04:50.4 00:36:00.2
559. 1184 M40-49 Pospíšil Vít ('70) Sokol Kněžmost 02:04:50.8 00:36:00.6
560. 634 M30-39 Němec Jan ('78) 02:04:56.1 00:36:05.9
561. 493 M30-39 Král Michal ('75) SYMBIO+ CANNONDALE 02:04:56.6 00:36:06.4
562. 171 M40-49 Chára Miroslav ('66) 02:05:02.6 00:36:12.4
563. 970 M19-29 Vavřín Jan ('85) žádný PA 02:05:03.1 00:36:12.9
564. 887 M60+ Šimůnek Antonín ('53) CykloPešek Hradec Králové 02:05:08.1 00:36:17.9
565. 1247 M30-39 Zavřel Miroslav ('75) SYMBIO+ CANNONDALE 02:05:09.5 00:36:19.3
566. 388 M30-39 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:05:09.6 00:36:19.4
567. 854 M30-39 Svoboda Jan ('81) 02:05:13.6 00:36:23.4
568. 381 M30-39 Janýr Pavel ('79) 02:05:16.6 00:36:26.4
569. 977 M40-49 Veselý Otto ('70) 02:05:18.6 00:36:28.4
570. 212 M50-59 Čivrný Jiří ('62) 02:05:19.1 00:36:28.9
571. 659 M40-49 Novotný Jiří ('71) USC Drtikol 02:05:19.6 00:36:29.4
572. 1365 M40-49 Kopernický Jiří ('74) neorganizovan 02:05:20.4 00:36:30.2
573. 1207 M30-39 Volf Martin ('84) 02:05:23.4 00:36:33.2
574. 453 M50-59 Kohout Pavel ('62) Crazy Cocks 02:05:27.1 00:36:36.9
575. 853 M40-49 SVÍTIL JAN ('69) 02:05:29.1 00:36:38.9
576. 415 M40-49 Kaiser Richard ('65) TJ Starý Harcov Liberec SCOTT BIKER RETRO TEAM Starý Harcov 02:05:29.6 00:36:39.4
577. 456 M40-49 Kolátor Aleš ('72) MTB MEL NikiLouda 02:05:36.4 00:36:46.2
578. 1376 M40-49 Frolík Stanislav ('65) 02:05:44.6 00:36:54.4
579. 485 M40-49 Kovářík Jiří ('70) STS Chvojkovice - Brod 02:05:47.9 00:36:57.7
580. 952 M60+ Turek Zdeněk ('53) Kameňák 02:05:55.1 00:37:04.9
581. 657 M40-49 Novotný Dalibor ('68) 02:06:02.1 00:37:11.9
582. 1378 M30-39 Vávra Jaromír ('76) Dřevostyl s.r.o. 02:06:06.4 00:37:16.2
583. 106 M19-29 Baborák Ladislav ('90) 02:06:07.7 00:37:17.5
584. 1030 M40-49 Trdla Tomáš ('69) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:06:09.9 00:37:19.7
585. 1403 M40-49 Brož Antonín ('67) ZP cykloservis STEVENS cycling ZP cykloservis STEVENS cycling 02:06:12.4 00:37:22.2
586. 151 M30-39 Brouček Jan ('75) Šroubárna Turnov 02:06:13.1 00:37:22.9
587. 877 M19-29 Šifta Ladislav ('93) Josyma Tomíno 02:06:13.6 00:37:23.4
588. 182 M50-59 Chvalina Jan ('56) JimBeamTeam 02:06:23.1 00:37:32.9
589. 603 M60+ Mázl Miroslav ('47) TJ Spartak Vrchlabí 02:06:23.2 00:37:33.0
590. 770 M50-59 Rumler Ladislav ('62) 02:06:24.6 00:37:34.4
591. 201 M40-49 Červenka Martin ('73) 02:06:26.6 00:37:36.4
592. 1077 M60+ Formánek Jiří ('54) 02:06:26.6 00:37:36.4
593. 219 M40-49 Denemark Jiří ('68) 02:06:31.1 00:37:40.9
594. 352 M50-59 Houška Zdeněk ('64) v prodejně EXPERT CYKLOCENTRUM, Laurinova 529/18, Mladá Boleslav 02:06:31.3 00:37:41.1
595. 496 M19-29 Kratochvíl Jan ('90) 02:06:33.3 00:37:43.1
596. 184 M40-49 Cinibulk Josef ('72) TJ ZEntiva 02:06:38.9 00:37:48.7
597. 1413 M40-49 Janoušek Roman ('68) 02:06:39.5 00:37:49.3
598. 222 M19-29 Dlabola Aleš ('88) 02:06:46.6 00:37:56.4
599. 1127 M50-59 Hajzler Karel ('58) Lawi Sport Team 02:06:46.7 00:37:56.5
600. 1050 M30-39 Švec Peter ('81) Cykloklub Obora 02:06:49.9 00:37:59.7
601. 842 M30-39 Stránský Pavel ('75) STPA CZ 02:06:54.9 00:38:04.7
602. 514 M40-49 Kubíček Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř 02:07:01.6 00:38:11.4
603. 1320 M30-39 Juříček Tomáš ('81) 02:07:03.7 00:38:13.5
604. 786 M50-59 Skála Jiří ('59) 02:07:05.9 00:38:15.7
605. 918 M40-49 Štěpán Jaroslav ('70) MAPEI 02:07:15.6 00:38:25.4
606. 735 M40-49 Protivínský Petr ('73) MTB Angels Team 02:07:17.9 00:38:27.7
607. 831 M40-49 Strádal Jan ('69) 02:07:17.9 00:38:27.7
608. 1118 M30-39 Šourek Martin ('84) 02:07:23.6 00:38:33.4
609. 579 M30-39 Malysz Pavel ('78) MTBA 02:07:25.6 00:38:35.4
610. 366 M30-39 Hylena Martin ('79) VIRTUAL Cup 02:07:31.8 00:38:41.6
611. 584 M40-49 Mareš Jiří ('73) 02:07:33.1 00:38:42.9
612. 362 M30-39 Jonáš Filip ('80) 02:07:35.7 00:38:45.5
613. 130 M30-39 Bitman Luboš ('82) 02:07:41.4 00:38:51.2
614. 810 M40-49 Sorad Petr ('70) 02:07:41.4 00:38:51.2
615. 1104 M30-39 Benes Jan ('75) MTB HANZ 02:07:41.7 00:38:51.5
616. 627 M40-49 Nagy Libor ('68) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 02:07:42.4 00:38:52.2
617. 1131 M19-29 Herbolt Lukáš ('87) 02:07:45.4 00:38:55.2
618. 386 M50-59 Jelínek Václav ('64) 02:07:48.6 00:38:58.4
619. 1251 M40-49 Chumlen Luboš ('65) 02:07:50.1 00:38:59.9
620. 310 M50-59 Havlík Richard ('63) Černí koně 02:07:51.1 00:39:00.9
621. 336 M30-39 Hohl Josef ('78) 02:07:56.9 00:39:06.7
622. 676 M50-59 Pařízek Petr ('62) 02:07:57.9 00:39:07.7
623. 344 M30-39 Horák Jakub ('82) ZPA Bike Team 02:07:59.6 00:39:09.4
624. 244 M40-49 Dvořák Tomáš ('68) 02:08:00.9 00:39:10.7
625. 586 M40-49 Marko Ján ('67) Kubašok Bike Team 02:08:04.4 00:39:14.2
626. 819 M40-49 Stehlík Radek ('73) 02:08:05.6 00:39:15.4
627. 1356 M40-49 Drbal Pavel ('73) 02:08:05.6 00:39:15.4
628. 1408 M30-39 Kráčalík Martin ('77) 02:08:07.9 00:39:17.7
629. 1386 M30-39 Sochor Martin ('75) 02:08:22.6 00:39:32.4
630. 940 M30-39 Tlapák Petr ('76) Metalurgie Rumburk 02:08:22.8 00:39:32.6
631. 1026 M50-59 Šimůnek Petr ('60) 02:08:24.1 00:39:33.9
632. 1361 M40-49 Kiša Marek ('73) Cyklosen 02:08:25.9 00:39:35.7
633. 1229 M60+ Novotný František ('52) Josyma Tomíno 02:08:26.9 00:39:36.7
634. 395 M19-29 Jirka Matej ('91) Apple bike Kladno Apple bike Kladno 02:08:27.2 00:39:37.0
635. 127 M40-49 Bím Jiří ('70) 02:08:27.6 00:39:37.4
636. 1254 M40-49 Podrábský Petr ('73) Penzion Agáth Krkonoše 02:08:29.6 00:39:39.4
637. 271 M50-59 Frána Zdeněk ('61) 02:08:30.1 00:39:39.9
638. 459 M30-39 Komárek Luboš ('81) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:08:36.4 00:39:46.2
639. 962 M50-59 Vančura Miloš ('62) MTB Team Brudra 02:08:36.9 00:39:46.7
640. 272 M40-49 Franc Pavel ('70) 02:08:40.2 00:39:50.0
641. 551 M40-49 Lisner Vít ('73) 02:08:44.3 00:39:54.1
642. 1217 M18 Kůla Tomáš ('98) Josyma Tomíno 02:08:44.6 00:39:54.4
643. 133 M40-49 Blecha Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:08:45.4 00:39:55.2
644. 314 M19-29 Hawiger Tomáš ('88) 02:08:52.1 00:40:01.9
645. 1225 M19-29 Čapek Roman ('85) Josyma Tomíno 02:08:52.6 00:40:02.4
646. 268 M40-49 Foret Ivoš ('68) autolakovna Michal plachta autolakovna Michal Plachta 02:08:53.7 00:40:03.5
647. 1182 M30-39 Pospíšil Adam ('75) Sokol Kněžmost 02:08:54.9 00:40:04.7
648. 1007 M60+ Voříšek Václav ('53) 02:09:02.6 00:40:12.4
649. 1172 M19-29 Němec Marek ('90) NH Car Bike Team 12 02:09:07.4 00:40:17.2
650. 653 M30-39 Novák Pavel ('81) 02:09:08.4 00:40:18.2
651. 281 M40-49 Gavelčík Kamil ('74) 02:09:12.3 00:40:22.1
652. 206 M30-39 Volek Roman ('77) NH Car Bike Team 8 02:09:12.4 00:40:22.2
653. 1037 M19-29 Honc Lukáš ('89) 02:09:13.1 00:40:22.9
654. 402 M50-59 Joklík Tomáš ('64) SPORT BRONEC 02:09:14.6 00:40:24.4
655. 866 M30-39 Šebetka Vladimír ('78) 02:09:16.4 00:40:26.2
656. 687 M40-49 Pelda Karel ('71) 02:09:17.9 00:40:27.7
657. 297 M50-59 Hanuš Jan ('59) 02:09:18.9 00:40:28.7
658. 637 M19-29 Němeček Aleš ('91) 02:09:21.9 00:40:31.7
659. 1013 M50-59 Vrána Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:09:26.4 00:40:36.2
660. 448 M30-39 Knížek Josef ('82) 02:09:26.7 00:40:36.5
661. 852 M40-49 Svítek Jan ('74) 02:09:33.1 00:40:42.9
662. 995 M40-49 Vodička Michal ('73) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:09:33.6 00:40:43.4
663. 984 M40-49 Vincík Radek ('68) Vazouni Vazouni 02:09:34.2 00:40:44.0
664. 983 M19-29 Vincík David ('94) Vazouni Vazouni 02:09:34.6 00:40:44.4
665. 252 M30-39 Fajman Jaroslav ('79) 02:09:36.1 00:40:45.9
666. 1396 M30-39 Svoboda Ondřej ('81) 02:09:36.6 00:40:46.4
667. 1040 M30-39 Trachta Martin ('77) Dafit 02:09:40.9 00:40:50.7
668. 1085 M50-59 Vejvoda Luboš ('59) 02:09:58.4 00:41:08.2
669. 502 M30-39 Křikava Václav ('83) SYMBIO+ CANNONDALE 02:10:00.6 00:41:10.4
670. 1315 M30-39 Komenda Zdeněk ('75) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:10:06.4 00:41:16.2
671. 432 M40-49 Kimla Jan ('68) STS Chvojkovice - Brod 02:10:06.6 00:41:16.4
672. 966 M30-39 Vaníček Libor ('76) 02:10:10.9 00:41:20.7
673. 860 M40-49 Synovec Jindřich ('65) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:10:13.4 00:41:23.2
674. 671 M30-39 Pánek Martin ('77) 02:10:14.4 00:41:24.2
675. 540 M30-39 Laurin Jan ('84) 02:10:17.8 00:41:27.6
676. 1062 M40-49 Rojek Jan ('72) Apple bike Kladno 02:10:25.6 00:41:35.4
677. 404 M40-49 Jungwirt David ('71) 02:10:28.5 00:41:38.3
678. 467 M40-49 Koprnický Luboš ('73) Cykloteam SDH SOLEC 02:10:35.1 00:41:44.9
679. 1075 M30-39 Valenta Oto ('81) 02:10:37.2 00:41:47.0
680. 1214 M19-29 Rylich Vojtěch ('91) SDH Dneboh 02:10:43.0 00:41:52.8
681. 1019 M40-49 Vrňák Antonín ('65) 02:10:44.1 00:41:53.9
682. 581 M30-39 Mareček Štěpán ('77) 02:10:48.1 00:41:57.9
683. 951 M30-39 Trubač Lukáš ('77) 02:10:49.9 00:41:59.7
684. 446 M30-39 Knebl Milan ('75) 02:10:55.0 00:42:04.8
685. 691 M50-59 Pešina František ('63) 02:10:59.4 00:42:09.2
686. 919 M30-39 Štěpán Martin ('75) 2k bike club Odry 02:11:02.1 00:42:11.9
687. 469 M40-49 Korec René ('70) 02:11:16.4 00:42:26.2
688. 670 M30-39 Vacek Jan ('80) NH Car Bike Team 2 02:11:18.6 00:42:28.4
689. 869 M18 Šéfr Tadeáš ('98) 02:11:22.9 00:42:32.7
690. 891 M50-59 Šír Milan ('64) BikeStars Vrchlabí 02:11:25.2 00:42:35.0
691. 1346 M30-39 Procházka Jiří ('82) SK Skivelo Neslyšících Olomouc 02:11:26.6 00:42:36.4
692. 321 M50-59 Zounek Jan ('58) 02:11:29.4 00:42:39.2
693. 897 M40-49 Šmíd Miroslav ('71) 02:11:29.9 00:42:39.7
694. 1337 M30-39 Riegel Lukáš ('84) 02:11:29.9 00:42:39.7
695. 811 M40-49 Souček Martin ('74) 02:11:32.4 00:42:42.2
696. 797 M30-39 Slabý Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:11:32.6 00:42:42.4
697. 724 M40-49 Preissler Tomáš ('70) 02:11:34.1 00:42:43.9
698. 958 M19-29 Valenta Libor ('85) EZÚ, s.p. 02:11:37.7 00:42:47.5
699. 1277 M19-29 Jarolím Jan ('92) 02:11:44.4 00:42:54.2
700. 1021 M40-49 Markup Jan ('70) Apple bike Kladno 02:11:52.4 00:43:02.2
701. 461 M30-39 Komenda Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:11:53.6 00:43:03.4
702. 665 M40-49 Odstrčil Petr ('74) NH Car Bike Team 6 02:11:54.1 00:43:03.9
703. 907 M50-59 Šourek Radim ('56) TJ Starý Harcov Liberec 02:11:54.2 00:43:04.0
704. 650 M19-29 Novák Martin ('86) Cajk Bike Team 02:11:56.2 00:43:06.0
705. 327 M30-39 Hlava Josef ('77) SKI KLUB 02:11:58.9 00:43:08.7
706. 227 M40-49 Donner Radek ('74) NH Car Bike Team 10 02:12:00.9 00:43:10.7
707. 400 M50-59 Jirouš Josef ('56) CEPro team 02:12:05.4 00:43:15.2
708. 123 M30-39 Berný Martin ('80) 02:12:06.2 00:43:16.0
709. 466 M40-49 Kopecký Petr ('71) 02:12:06.6 00:43:16.4
710. 689 M50-59 Peřina Milan ('64) 02:12:17.6 00:43:27.4
711. 365 M40-49 Hubený Vladimír ('66) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:12:22.2 00:43:32.0
712. 876 M19-29 Šidák Vojtěch ('89) Specialized Concept Store Pardubice 02:12:22.6 00:43:32.4
713. 1052 M30-39 Tušinský Petr ('76) 02:12:24.2 00:43:34.0
714. 758 M60+ Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:12:26.9 00:43:36.7
715. 783 M40-49 Sekrt Michal ('70) 02:12:37.1 00:43:46.9
716. 683 M60+ Pech Pavel ('54) SPP Pičín 02:13:03.2 00:44:13.0
717. 1377 M18 Schauer Jan ('99) Školní tým Lučany n. N. Školní tým Lučany n. N. 02:13:04.8 00:44:14.6
718. 712 M40-49 Pohanka Václav ('69) 02:13:06.7 00:44:16.5
719. 1296 M30-39 Šťastný Pavel ('77) 02:13:06.9 00:44:16.7
720. 820 M30-39 Steidl Tomáš ('75) 02:13:07.9 00:44:17.7
721. 141 M19-29 Borůvka Tomáš ('90) 02:13:09.9 00:44:19.7
722. 1241 M30-39 Březina Lukáš ('81) FullSolutions 02:13:11.6 00:44:21.4
723. 200 M19-29 Černý Lukáš ('95) GyTu Photons 02:13:18.2 00:44:28.0
724. 905 M30-39 Šoukal Vít ('79) Bike Team Kola Kaňkovský 02:13:24.2 00:44:34.0
725. 539 M30-39 Langer Andrej ('76) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEAM 02:13:31.6 00:44:41.4
726. 138 M50-59 Bohuňovský Luboš ('61) 02:13:42.2 00:44:52.0
727. 859 M30-39 Sýkora Michal ('75) 02:13:44.1 00:44:53.9
728. 1307 M19-29 Procházka Honza ('90) 02:13:45.2 00:44:55.0
729. 311 M60+ Havlík Václav ('50) Ořešínští draci 02:13:46.4 00:44:56.2
730. 480 M50-59 Kotlář Milan ('55) Moravští lyžníci 02:13:47.1 00:44:56.9
731. 546 M40-49 Líbal Martin ('71) Jihlavské bajky 02:13:49.0 00:44:58.8
732. 1031 M19-29 Trdla Tomáš ('95) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:13:52.9 00:45:02.7
733. 840 M40-49 Stránský Jiří ('73) STPA CZ 02:14:05.1 00:45:14.9
734. 1250 M18 Rylich Matěj ('01) BK Mladá Boleslav 02:14:07.7 00:45:17.5
735. 578 M19-29 Malý Václav ('86) žádný 02:14:14.9 00:45:24.7
736. 996 M30-39 Vodička Tomáš ('79) 02:14:22.6 00:45:32.4
737. 1089 M30-39 Šlemín Rostislav ('75) 02:14:25.2 00:45:35.0
738. 144 M19-29 Brabec Petr ('90) 02:14:25.7 00:45:35.5
739. 865 M50-59 Šavel Zdeněk ('56) 02:14:28.1 00:45:37.9
740. 1048 M50-59 Nedorost Antonín ('62) 02:14:30.1 00:45:39.9
741. 259 M40-49 Fidler Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř 02:14:33.9 00:45:43.7
742. 1295 M40-49 Brož Vojtěch ('74) Velociraptors Velociraptors 02:14:37.9 00:45:47.7
743. 341 M30-39 Holovič Martin ('76) 02:14:44.4 00:45:54.2
744. 1329 M40-49 Koranda Jaroslav ('65) 02:14:50.1 00:45:59.9
745. 1233 M40-49 Pošvář Petr ('73) 02:14:50.4 00:46:00.2
746. 241 M40-49 Dušek Richard ('66) 02:14:58.6 00:46:08.4
747. 651 M40-49 Novák Miroslav ('66) 02:15:05.1 00:46:14.9
748. 755 M50-59 Zeidler Milan ('61) NH Car Bike Team 11 02:15:05.3 00:46:15.1
749. 750 M50-59 Rédl Ivo ('63) 02:15:08.3 00:46:18.1
750. 1192 M30-39 Růžička Jiří ('77) 02:15:13.4 00:46:23.2
751. 1079 M19-29 Viktorin František ('95) 02:15:13.9 00:46:23.7
752. 1113 M60+ Renč Jaroslav ('52) TJ lokomotiva Nymburk, 02:15:14.1 00:46:23.9
753. 1352 M50-59 Šafránek Jiří ('54) 02:15:17.4 00:46:27.2
754. 1033 M30-39 Palman Marek ('75) 02:15:17.6 00:46:27.4
755. 587 M40-49 Marták Jan ('65) NH Car Bike Team 10 02:15:24.5 00:46:34.3
756. 817 M30-39 Starý Václav ('84) 02:15:34.8 00:46:44.6
757. 283 M50-59 gerhat ivan ('64) 02:15:36.7 00:46:46.5
758. 289 M50-59 Hájek Stanislav ('57) M50/50KM 02:15:38.6 00:46:48.4
759. 628 M40-49 Nagy Pavel ('70) NikiLouda 02:15:41.7 00:46:51.5
760. 131 M40-49 Blažek Jan ('69) 02:15:53.4 00:47:03.2
761. 626 M18 Nagy Josef ('00) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:15:57.7 00:47:07.5
762. 1379 M18 Vávra Vítězslav ('98) Dřevostyl s.r.o. 02:16:08.4 00:47:18.2
763. 558 M30-39 Lžičař Martin ('82) Komikoni 02:16:08.6 00:47:18.4
764. 538 M50-59 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf 02:16:09.1 00:47:18.9
765. 660 M18 Novotný Lukáš ('98) 02:16:13.4 00:47:23.2
766. 1220 M30-39 Dubský Pavel ('76) Josyma Tomíno 02:16:14.9 00:47:24.7
767. 519 M19-29 Kučera Benjamin ('91) 02:16:22.4 00:47:32.2
768. 1143 M50-59 Hnátek Karel ('61) 02:16:23.4 00:47:33.2
769. 523 M19-29 Kučera Tobias ('92) 02:16:23.7 00:47:33.5
770. 928 M50-59 Švamberk Jiří ('59) BBC Zaječov 02:16:25.4 00:47:35.2
771. 1091 M30-39 Pátek Robert ('77) Metrostav 02:16:26.1 00:47:35.9
772. 1204 M19-29 Vítek Vojtěch ('89) 02:16:26.1 00:47:35.9
773. 385 M40-49 Jelínek Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:16:27.1 00:47:36.9
774. 552 M40-49 Lochman Petr ('69) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 02:16:29.9 00:47:39.7
775. 1078 M40-49 Viktorin František ('71) 02:16:32.2 00:47:42.0
776. 1096 M40-49 Nešický Pavel ('69) 02:16:32.9 00:47:42.7
777. 642 M30-39 Neumann Kamil ('82) 02:16:33.2 00:47:43.0
778. 685 M30-39 Pekař Jaroslav ('81) 02:16:36.1 00:47:45.9
779. 1095 M19-29 Bubeníček Jan ('85) 02:16:37.2 00:47:47.0
780. 343 M40-49 Hora Jiří ('71) Dingáni 02:16:43.1 00:47:52.9
781. 166 M40-49 Zavázal Jaroslav ('65) 02:16:44.7 00:47:54.5
782. 295 M50-59 Hansík Milan ('60) 02:16:46.7 00:47:56.5
783. 960 M40-49 Váňa Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:16:59.7 00:48:09.5
784. 1150 M30-39 Hušek Matěj ('75) 02:17:00.4 00:48:10.2
785. 426 M40-49 Kašpar Zdeněk ('67) Rock Racing 02:17:04.6 00:48:14.4
786. 1395 M30-39 Kindermann Luboš ('84) Daddy Carl MTB Daddy Carl MTB 02:17:05.4 00:48:15.2
787. 792 M40-49 Skořepa Antonin ('65) 02:17:14.2 00:48:24.0
788. 1009 M19-29 Votava David ('91) Bůček 02:17:18.4 00:48:28.2
789. 560 M19-29 Macek Jiří ('95) NH Car Bike Team 4 02:17:23.9 00:48:33.7
790. 744 M40-49 Rabiňák Jiří ('71) JR 02:17:35.2 00:48:45.0
791. 176 M30-39 Chovan Martin ('83) Nováci 02:17:44.4 00:48:54.2
792. 641 M19-29 Neumann Jakub ('92) P.T.S. 02:17:46.1 00:48:55.9
793. 246 M50-59 Dzan Ladislav ('64) 02:17:47.4 00:48:57.2
794. 963 M30-39 Vaněk Lukáš ('79) Zentiva 02:17:47.7 00:48:57.5
795. 384 M19-29 Ječný Josef ('91) 02:17:48.9 00:48:58.7
796. 791 M40-49 Skočdopol František ('72) 02:17:59.1 00:49:08.9
797. 566 M50-59 Macoun David ('58) 02:17:59.9 00:49:09.7
798. 632 M30-39 Nedvěd Tomáš ('82) AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA 02:18:03.4 00:49:13.2
799. 119 M40-49 Benda Petr ('71) BENDA FÓLIE. CZ 02:18:04.1 00:49:13.9
800. 389 M40-49 Jícha Oldřich ('69) Kubašok Bike Team 02:18:07.9 00:49:17.7
801. 1193 M30-39 Schovanec Martin ('81) 02:18:10.9 00:49:20.7
802. 537 M40-49 Lafek Petr ('71) Rykol 02:18:18.1 00:49:27.9
803. 1200 M50-59 Šťastný Miroslav ('55) 02:18:26.1 00:49:35.9
804. 1375 M40-49 Frantz Christian ('71) 02:18:27.9 00:49:37.7
805. 506 M30-39 Kruncl Jan ('82) 02:18:30.9 00:49:40.7
806. 309 M40-49 Havlík Pavel ('65) 02:18:36.1 00:49:45.9
807. 267 M19-29 Flídr Zbyněk ('94) PHMZ Racing 02:18:38.6 00:49:48.4
808. 782 M40-49 Sekáč Miloš ('70) Ško-energo Teplárna 02:18:55.1 00:50:04.9
809. 342 M30-39 Homolka Karel ('82) Gay and Lesbiens 02:18:58.7 00:50:08.5
810. 1038 M40-49 Pecuš Dušan ('72) Apple bike Kladno Apple bike Kladno 02:19:01.9 00:50:11.7
811. 916 M30-39 Štefan Ivan ('80) 02:19:08.7 00:50:18.5
812. 1333 M18 Jisl Jan ('96) Craft TEAM 02:19:23.9 00:50:33.7
813. 625 M40-49 Nagy Josef ('67) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:19:30.4 00:50:40.2
814. 616 M50-59 Ženatý Emil ('62) 02:19:30.7 00:50:40.5
815. 140 M30-39 Borek Miroslav ('78) RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ 02:19:39.2 00:50:49.0
816. 243 M50-59 Zeman Vladimír ('60) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:19:40.4 00:50:50.2
817. 129 M30-39 Binder Pavel ('75) NH Car Bike Team 8 02:19:42.9 00:50:52.7
818. 997 M30-39 Vohnický Zbyněk ('84) 02:19:42.9 00:50:52.7
819. 1102 M30-39 Hladeček Jindřich ('78) 02:19:46.1 00:50:55.9
820. 1116 M30-39 Nagy Jan ('75) 02:19:47.6 00:50:57.4
821. 807 M60+ Sochor František ('54) Moravští lyžníci 02:19:48.4 00:50:58.2
822. 1167 M30-39 Mihula Jiří ('79) 02:20:01.1 00:51:10.9
823. 719 M40-49 Vybíral Milan ('66) NH Car Bike Team 4 02:20:02.7 00:51:12.5
824. 240 M40-49 Dušek Petr ('70) NH Car Bike Team 11 02:20:11.1 00:51:20.9
825. 439 M50-59 Kliment Jaromír ('57) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:20:22.2 00:51:32.0
826. 194 M30-39 Čejp Jiří ('79) 02:20:22.4 00:51:32.2
827. 1349 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) SULOV 02:20:25.9 00:51:35.7
828. 832 M40-49 Straka Tomáš ('73) VIRTUAL Cup 02:20:28.9 00:51:38.7
829. 522 M40-49 Kučera Radek ('72) 02:20:29.9 00:51:39.7
830. 1301 M30-39 Zemanec Petr ('77) 02:20:31.2 00:51:41.0
831. 361 M60+ Hruša Karel ('43) 02:20:57.6 00:52:07.4
832. 536 M40-49 Lacina Petr ('67) HC Slavoj Zbraslav 02:20:59.2 00:52:09.0
833. 158 M60+ Budějský Miroslav ('53) 02:20:59.4 00:52:09.2
834. 646 M40-49 Nováček Dan ('69) 02:21:02.9 00:52:12.7
835. 1294 M50-59 Horák Miroslav ('62) 02:21:03.0 00:52:12.8
836. 1334 M40-49 Jisl Jarda ('73) Craft TEAM 02:21:03.1 00:52:12.9
837. 649 M50-59 Novák Jan ('63) Vostrý hrany 02:21:06.4 00:52:16.2
838. 656 M40-49 Novotný Aleš ('74) 02:21:08.2 00:52:18.0
839. 730 M18 Procházka David ('97) EMCO 2 02:21:14.9 00:52:24.7
840. 988 M30-39 Vlastník Jiří ('76) Dingáni 02:21:15.6 00:52:25.4
841. 726 M18 Přibyl Jiří ('99) NikiLouda 02:21:21.4 00:52:31.2
842. 1006 M30-39 Voplakal Lukáš ('84) 02:21:26.1 00:52:35.9
843. 806 M60+ Sochacký Miloslav ('45) 02:21:29.9 00:52:39.7
844. 483 M18 Kousal Jan ('99) 02:21:45.7 00:52:55.5
845. 1174 M30-39 Ostřížek Michal ('83) 02:22:02.2 00:53:12.0
846. 229 M40-49 Dostál Michal ('74) MTB HANZ 02:22:02.4 00:53:12.2
847. 814 M50-59 Šplíchal Vladimír ('63) 02:22:08.9 00:53:18.7
848. 145 M60+ Brada Josef ('51) Chrpová Bikers 02:22:15.4 00:53:25.2
849. 903 M40-49 Šotola Martin ('71) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:22:17.2 00:53:27.0
850. 1054 M30-39 Keznikl Roman ('83) CK-Verne 02:22:20.4 00:53:30.2
851. 286 M40-49 Gothard Tomáš ('68) NH Car Bike Team 4 02:22:25.9 00:53:35.7
852. 617 M40-49 Modráček Zdeněk ('67) 02:22:32.1 00:53:41.9
853. 476 M50-59 Košťák Milan ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:22:35.2 00:53:45.0
854. 545 M30-39 Lev Michal ('79) NH Car Bike Team 9 02:22:39.2 00:53:49.0
855. 1119 M19-29 Tomšů Michael ('85) 02:22:41.2 00:53:51.0
856. 173 M50-59 Chlouba Karel ('56) 02:22:46.7 00:53:56.5
857. 542 M19-29 Lehečka Zdeněk ('85) 02:22:48.9 00:53:58.7
858. 495 M30-39 Krátký Jan ('79) MTB Team Brudra 02:23:01.1 00:54:10.9
859. 1230 M19-29 Novotný František ('89) Josyma Tomíno 02:23:02.6 00:54:12.4
860. 1317 M50-59 Flieger Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:23:05.4 00:54:15.2
861. 948 M30-39 Třešňák Tomáš ('76) 02:23:07.4 00:54:17.2
862. 1072 M40-49 Kašpar Miroslav ('72) 02:23:18.9 00:54:28.7
863. 317 M40-49 Hejduk Martin ('72) Šroubárna Turnov 02:23:22.4 00:54:32.2
864. 740 M50-59 Pšenička Miroslav ('55) 02:23:22.4 00:54:32.2
865. 170 M40-49 Cestr Tomáš ('67) 02:23:25.9 00:54:35.7
866. 274 M50-59 Frühbauer Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:23:52.2 00:55:02.0
867. 609 M30-39 Méres Pavel ('82) 02:23:56.2 00:55:06.0
868. 827 M18 Stindl Jakub ('96) 02:23:58.7 00:55:08.5
869. 923 M30-39 Šulc David ('79) NH Car Bike Team 8 02:24:05.9 00:55:15.7
870. 408 M40-49 Kadič Jan ('69) JAMAHO 02:24:12.7 00:55:22.5
871. 1016 M30-39 Vůjtěch Tomáš ('76) EMCO 2 02:24:13.7 00:55:23.5
872. 624 M40-49 Mráz Pavel ('67) EMCO 2 02:24:22.9 00:55:32.7
873. 198 M30-39 Černý David ('83) HospitalGrupe Jičín 02:24:25.0 00:55:34.8
874. 633 M40-49 Nemanský Petr ('74) AUTHOR 02:24:33.6 00:55:43.4
875. 1299 M40-49 Kysela Petr ('72) 02:24:39.9 00:55:49.7
876. 521 M40-49 Kučera Petr ('65) Nezmar 02:24:41.6 00:55:51.4
877. 1284 M30-39 Urban Vladimír ('78) 02:24:43.2 00:55:53.0
878. 513 M50-59 Kubíček Bohumil ('57) 02:25:08.9 00:56:18.7
879. 556 M19-29 Lukáš Daniel ('87) NH Car Bike Team 6 02:25:17.4 00:56:27.2
880. 164 M40-49 Bydžovsky Pavel ('66) 02:25:19.4 00:56:29.2
881. 828 M40-49 Stindl Pavel ('71) 02:25:22.3 00:56:32.1
882. 1290 M50-59 Kohout Petr ('64) Crazy Cocks 02:25:24.6 00:56:34.4
883. 825 M50-59 Stejskal Přemysl ('63) 02:25:25.9 00:56:35.7
884. 753 M30-39 Řehořek Vladimír ('77) AUTOBENEX HITY 02:25:26.9 00:56:36.7
885. 1372 M40-49 Zvonař Jaroslav ('72) 02:25:28.2 00:56:38.0
886. 236 M30-39 Duban Lukáš ('75) Spirit Force 02:25:37.4 00:56:47.2
887. 1300 M50-59 Duchoslav Jaroslav ('64) 02:25:40.4 00:56:50.2
888. 277 M30-39 Fůsek Jan ('78) NH Car Bike Team 7 02:25:50.7 00:57:00.5
889. 1199 M50-59 Šimáně Libor ('63) 02:25:51.9 00:57:01.7
890. 509 M40-49 Kuba Libor ('67) 02:25:54.7 00:57:04.5
891. 1027 M40-49 Lesák Petr ('73) žádný 02:26:00.3 00:57:10.1
892. 510 M50-59 Kubata Josef ('62) 02:26:03.2 00:57:13.0
893. 571 M40-49 Makrlík Libor ('70) PAKOBYLKA team 02:26:05.7 00:57:15.5
894. 937 M19-29 Tetřev Jan ('86) PHMZ Racing 02:26:07.9 00:57:17.7
895. 702 M40-49 Pilik Radek ('66) 02:26:12.0 00:57:21.8
896. 110 M40-49 Banýr Milan ('66) 02:26:15.2 00:57:25.0
897. 615 M50-59 Mocák Jaroslav ('58) 02:26:15.4 00:57:25.2
898. 345 M30-39 Horák Josef ('80) Rykol 02:26:16.9 00:57:26.7
899. 1094 M50-59 Bubeníček Jan ('56) 02:26:24.2 00:57:34.0
900. 1282 M50-59 Levý Petr ('63) 02:26:32.4 00:57:42.2
901. 631 M40-49 Nedbal Radek ('69) 02:26:35.1 00:57:44.9
902. 846 M60+ Studénka René ('54) cyklo RD 02:26:35.7 00:57:45.5
903. 534 M60+ Kvasnička Pavel ('48) ALL*2000 02:26:36.9 00:57:46.7
904. 282 M50-59 Gengela Jan ('55) JS Cyklo 02:26:43.1 00:57:52.9
905. 706 M40-49 Pinta Petr ('74) 02:26:46.9 00:57:56.7
906. 639 M19-29 Nerad Karel ('87) 02:26:56.2 00:58:06.0
907. 143 M40-49 Bouček Jan ('73) 02:27:10.7 00:58:20.5
908. 125 M19-29 Běžel Jakub ('85) Tiger - Jiu Jitsu 02:27:14.4 00:58:24.2
909. 183 M50-59 Cimr Miroslav ('63) VIRTUAL Cup 02:27:30.2 00:58:40.0
910. 974 M30-39 Verner Jiří ('75) 02:27:37.6 00:58:47.4
911. 1319 M19-29 Vaszily Lumír ('86) 02:27:46.4 00:58:56.2
912. 564 M50-59 Machalický Zbyněk ('63) Apache lovci skalpů Apache lovci skalpů 02:27:48.3 00:58:58.1
913. 1327 M30-39 Slivka Michal ('81) 02:27:53.0 00:59:02.8
914. 228 M30-39 Dostál David ('80) 02:27:53.2 00:59:03.0
915. 457 M18 Kolátor Matyáš ('99) MTB MEL NikiLouda 02:27:54.7 00:59:04.5
916. 111 M40-49 Barchánek Ivan ('65) 02:27:59.3 00:59:09.1
917. 220 M19-29 Dinga Lukáš ('87) 02:28:03.3 00:59:13.1
918. 223 M30-39 Dočekal Honza ('80) 02:28:06.4 00:59:16.2
919. 709 M19-29 Podlipný Jan ('93) 02:28:10.9 00:59:20.7
920. 1180 M40-49 Pilař Roman ('71) 02:28:14.9 00:59:24.7
921. 1160 M40-49 Kytka Petr ('74) 02:28:39.6 00:59:49.4
922. 725 M40-49 Přibyl Jiří ('74) NikiLouda 02:28:41.4 00:59:51.2
923. 612 M30-39 Míl Milan ('80) Bike Team KC Jaroměř 02:28:41.6 00:59:51.4
924. 159 M40-49 Budín Milan ('71) NH Car Bike Team 11 02:28:51.9 01:00:01.7
925. 503 M40-49 Křížek Petr ('72) 02:28:55.9 01:00:05.7
926. 749 M50-59 Rathovský Ladilslav ('64) NH Car Bike Team 6 02:28:57.3 01:00:07.1
927. 961 M40-49 Vancl Vladimír ('69) 02:28:58.4 01:00:08.2
928. 371 M40-49 Jakubský Marek ('68) Kubašok Bike Team 02:29:04.2 01:00:14.0
929. 765 M30-39 Rozman Zbyněk ('81) 02:29:05.4 01:00:15.2
930. 498 M30-39 Krause Vítězslav ('78) 02:29:35.4 01:00:45.2
931. 895 M40-49 Šmach Petr ('67) 02:29:35.9 01:00:45.7
932. 253 M30-39 Fajta Jaroslav ('79) 02:29:37.7 01:00:47.5
933. 664 M40-49 Ocelák Radovan ('70) 02:29:42.6 01:00:52.4
934. 139 M30-39 Bolek Dušan ('75) NH Car Bike Team 6 02:29:44.9 01:00:54.7
935. 247 M30-39 Erben Michal ('75) NH Car Bike Team 10 02:29:46.1 01:00:55.9
936. 318 M30-39 Hejný Jan ('77) 02:29:47.4 01:00:57.2
937. 734 M60+ Prokopec Pavel ('52) 02:29:52.4 01:01:02.2
938. 766 M30-39 Rubeš Jan ('75) PAKOBYLKA team 02:29:55.6 01:01:05.4
939. 1216 M40-49 Kůla Tomáš ('69) Josyma Tomíno 02:29:56.4 01:01:06.2
940. 557 M30-39 Lupač Michal ('75) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 02:29:56.6 01:01:06.4
941. 1248 M50-59 Mašín Miloš ('61) 02:29:59.4 01:01:09.2
942. 621 M18 Mottl Jiří ('96) 02:30:18.2 01:01:28.0
943. 264 M40-49 Fišer Jiří ('70) NH Car Bike Team 10 02:30:34.9 01:01:44.7
944. 163 M50-59 Burian Ladislav ('60) Ok 24 02:30:37.6 01:01:47.4
945. 306 M30-39 Zůček Lukáš ('80) 02:30:38.9 01:01:48.7
946. 693 M18 Peterka Martin ('00) 02:30:41.6 01:01:51.4
947. 622 M40-49 Mottl Martin ('67) 02:30:53.3 01:02:03.1
948. 1311 M40-49 Flieger Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:30:58.2 01:02:08.0
949. 1185 M40-49 Procházka Jan ('73) Pivní doga 02:31:00.9 01:02:10.7
950. 319 M40-49 Hendlinger Aleš ('68) MTB Team Brudra 02:31:01.9 01:02:11.7
951. 801 M50-59 Slenář Peter ('63) 02:31:11.1 01:02:20.9
952. 61 M40-49 Havlíček Jan ('73) Kodiak Pedals Team 02:31:16.3 01:02:26.1
953. 169 M40-49 Carboch Petr ('73) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:31:17.4 01:02:27.2
954. 1140 M19-29 Foit Filip ('87) 02:31:28.9 01:02:38.7
955. 985 M30-39 Virth Miloslav ('78) Ligum Team 02:31:51.3 01:03:01.1
956. 673 M19-29 Pangrác Vojtěch ('87) 02:32:04.2 01:03:14.0
957. 256 M40-49 Fedorov Petr ('69) 02:32:10.4 01:03:20.2
958. 808 M60+ Sochor Petr ('51) Moravští lyžníci 02:32:11.2 01:03:21.0
959. 224 M40-49 Dolanský Jiří ('74) PAKOBYLKA team 02:32:12.6 01:03:22.4
960. 1100 M30-39 Havlík Václav ('83) 02:32:27.1 01:03:36.9
961. 178 M50-59 Chroust Miroslav ('55) 02:32:31.4 01:03:41.2
962. 357 M40-49 Hrodek Lukáš ('74) 02:32:33.2 01:03:43.0
963. 883 M30-39 Šimeček Miroslav ('75) Griotte Team 02:32:36.4 01:03:46.2
964. 335 M40-49 Hofman Tomáš ('70) Griotte Team 02:32:41.9 01:03:51.7
965. 1097 M30-39 Čejka Ondřej ('84) Čahouni nad 2,5m 02:32:42.1 01:03:51.9
966. 346 M40-49 Horák Radek ('72) Ligum Team 02:32:55.9 01:04:05.7
967. 939 M30-39 Titěra Petr ('75) Griotte Team 02:32:56.9 01:04:06.7
968. 1338 M19-29 Votoček Vladimír ('36) 02:33:04.9 01:04:14.7
969. 326 M40-49 Hlásek Pavel ('68) 02:33:07.9 01:04:17.7
970. 501 M40-49 Krenc Tomas ('74) 02:33:09.2 01:04:19.0
971. 115 M40-49 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 02:33:22.6 01:04:32.4
972. 678 M40-49 Paulát Jirka ('68) 02:33:22.7 01:04:32.5
973. 748 M50-59 Rataj Jiří ('64) 02:33:37.7 01:04:47.5
974. 703 M19-29 Pilz Václav ('85) Ligum Team 02:33:42.4 01:04:52.2
975. 848 M40-49 Suchý Martin ('72) STPA CZ 02:33:45.9 01:04:55.7
976. 1314 M40-49 Král Jiří ('68) 02:33:49.9 01:04:59.7
977. 772 M30-39 Rybička Pavel ('83) 02:33:50.9 01:05:00.7
978. 921 M50-59 Štok Jiří ('64) Vazouni 02:33:53.6 01:05:03.4
979. 181 M30-39 Chudoba Jan ('76) NH Car Bike Team 7 02:33:54.4 01:05:04.2
980. 245 M30-39 Dytrych Petr ('80) Metalurgie Rumburk 02:33:54.6 01:05:04.4
981. 845 M30-39 Strnad Petr ('78) 02:33:56.1 01:05:05.9
982. 484 M40-49 Kousal Vladimír ('66) 02:33:56.6 01:05:06.4
983. 1146 M18 Horyna Jan ('95) NH Car Bike Team 13 02:34:02.4 01:05:12.2
984. 334 M40-49 Hoffman Vladimír ('66) Metalurgie Rumburk 02:34:08.6 01:05:18.4
985. 237 M30-39 Dubský Michal ('81) 02:34:49.7 01:05:59.5
986. 323 M30-39 Heršálek Michal ('80) 02:35:07.9 01:06:17.7
987. 1316 M50-59 Holubka Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:35:17.4 01:06:27.2
988. 1154 M40-49 Jirotka Václav ('72) Apple bike Kladno 02:35:17.7 01:06:27.5
989. 1366 M30-39 Bauman Karel ('82) 02:35:30.4 01:06:40.2
990. 1170 M18 Nedorost Antonín ('01) 02:35:30.7 01:06:40.5
991. 606 M18 Melíšek Jan ('97) 02:35:30.9 01:06:40.7
992. 359 M40-49 Hronek Ladislav ('71) Šroubárna Turnov 02:35:46.4 01:06:56.2
993. 1224 M19-29 Sobotka Jakub ('93) Josyma Tomíno 02:35:53.7 01:07:03.5
994. 307 M30-39 Havlíček Karel ('76) 02:35:53.9 01:07:03.7
995. 117 M60+ Beka Josef ('49) 02:35:54.4 01:07:04.2
996. 850 M40-49 Sušír Ladislav ('73) NH Car Bike Team 8 02:35:55.9 01:07:05.7
997. 1223 M19-29 Jonáček Petr ('92) Josyma Tomino 02:35:57.6 01:07:07.4
998. 555 M40-49 Ludický Tomáš ('73) MTB HANZ 02:35:58.7 01:07:08.5
999. 1243 M50-59 Cichák vaclav ('61) 02:36:15.9 01:07:25.7
1000. 760 M18 Rojík Adam ('96) Gay & Lesbiens 02:36:35.6 01:07:45.4
1001. 644 M19-29 Nikl Petr ('94) 02:36:43.2 01:07:53.0
1002. 880 M40-49 Šíma Jiří ('70) NH Car Bike Team 9 02:36:43.4 01:07:53.2
1003. 716 M30-39 Polák Jan ('81) NH Car Bike Team 9 02:36:43.7 01:07:53.5
1004. 894 M30-39 Šlehofer Lukáš ('79) VIRTUAL Cup 02:37:05.4 01:08:15.2
1005. 1308 M40-49 Kušta Zdeněk ('73) 02:37:22.1 01:08:31.9
1006. 592 M60+ Matoulek Václav ('48) ZPA Bike Team 02:37:22.6 01:08:32.4
1007. 900 M60+ Šoltys Karel ('54) Bike Frýdlant 02:37:29.4 01:08:39.2
1008. 472 M50-59 Košek Ivan ('61) Bike Frýdlant 02:37:30.4 01:08:40.2
1009. 645 M40-49 Foltán David ('74) NH Car Ladies Bike Team 2 02:37:40.9 01:08:50.7
1010. 711 M60+ Podsedníček Rudolf ('43) BIKE RPO Mladá Boleslav 02:37:43.4 01:08:53.2
1011. 823 M40-49 Steininger Patrik ('74) 02:38:22.7 01:09:32.5
1012. 1258 M50-59 Outrata Prokop ('64) 02:38:39.9 01:09:49.7
1013. 261 M30-39 Fidrmuc Pavel ('83) Rykol 02:38:50.2 01:10:00.0
1014. 713 M19-29 Pokorný Ondřej ('90) 02:39:05.0 01:10:14.8
1015. 254 M19-29 Faktor Jiří ('85) MTB Team Brudra 02:39:08.4 01:10:18.2
1016. 107 M50-59 Balada Bedřich ('64) 02:39:11.1 01:10:20.9
1017. 406 M30-39 Jursík Jakub ('84) 02:39:15.4 01:10:25.2
1018. 505 M40-49 Krulich Martin ('68) 02:39:17.9 01:10:27.7
1019. 1133 M30-39 Bartášek Jan ('80) 02:39:27.9 01:10:37.7
1020. 1132 M40-49 Adam Viktor ('74) Kotelníci severu 02:39:29.6 01:10:39.4
1021. 762 M30-39 Rosa Martin ('80) SK Holešovice 02:39:35.4 01:10:45.2
1022. 258 M30-39 Ferko Jiří ('79) 02:39:37.7 01:10:47.5
1023. 414 M30-39 Kaiser Ján ('81) 02:39:44.4 01:10:54.2
1024. 589 M19-29 Mašek Ondřej ('85) 02:40:02.4 01:11:12.2
1025. 630 M40-49 Zmeškal Robert ('67) 02:40:17.6 01:11:27.4
1026. 230 M40-49 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky 02:40:17.7 01:11:27.5
1027. 1023 M40-49 Martínek Vladimír ('69) 02:40:17.7 01:11:27.5
1028. 590 M19-29 Mašín Pavel ('90) 02:40:22.7 01:11:32.5
1029. 104 M18 Arnošt Jiří ('98) Ligum Team 02:40:29.5 01:11:39.3
1030. 912 M50-59 Šplíchal Milan ('62) Bůček 02:40:35.2 01:11:45.0
1031. 186 M19-29 Cvilinek Jakub ('85) 02:40:39.7 01:11:49.5
1032. 1331 M50-59 Mejzr Václav ('62) 02:40:49.0 01:11:58.8
1033. 1237 M40-49 Nevrkla Miroslav ('73) 02:40:53.4 01:12:03.2
1034. 488 M50-59 Kožnar Ivo ('64) VIRTUAL Cup 02:40:59.4 01:12:09.2
1035. 1238 M50-59 Šťovíček Stanislav ('63) 02:41:02.4 01:12:12.2
1036. 499 M30-39 Kreheľ František ('84) EMCO 2 02:41:36.5 01:12:46.3
1037. 547 M30-39 Malek Petr ('78) 02:41:42.9 01:12:52.7
1038. 1280 M19-29 Pečenka Petr ('89) 02:42:26.4 01:13:36.2
1039. 1306 M30-39 Gamba Lukáš ('84) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:42:42.4 01:13:52.2
1040. 1249 M30-39 Tvrdík Jaroslav ('81) Auto Kelly 02:43:07.2 01:14:17.0
1041. 518 M40-49 Kubů Jaroslav ('67) NH Car Bike Team 1 02:43:16.2 01:14:26.0
1042. 682 M30-39 Pavlina Michal ('82) 02:43:20.4 01:14:30.2
1043. 799 M50-59 Slavík Otomar ('58) HOKOK Kladno 02:43:21.2 01:14:31.0
1044. 838 M40-49 Stránský Jiří ('68) 02:43:47.9 01:14:57.7
1045. 658 M18 Novotný Jan ('98) USC Drtikol 02:43:52.5 01:15:02.3
1046. 981 M19-29 Vigner Leoš ('88) 02:44:19.2 01:15:29.0
1047. 175 M60+ Vychytil Radomír ('54) 02:44:28.7 01:15:38.5
1048. 1255 M30-39 Horák Jaroslav ('76) 02:44:33.0 01:15:42.8
1049. 288 M30-39 Hadač Jakub ('76) PA 02:45:11.4 01:16:21.2
1050. 1285 M40-49 Krulich Filip ('73) 02:45:17.2 01:16:27.0
1051. 1121 M19-29 Nedorost Tomas ('87) 02:45:40.4 01:16:50.2
1052. 647 M40-49 Novák Jan ('69) 02:45:59.5 01:17:09.3
1053. 1071 M18 Novák Jan ('97) 02:46:00.4 01:17:10.2
1054. 1186 M40-49 Procházka Miroslav ('73) 02:46:12.2 01:17:22.0
1055. 449 M19-29 Knob Petr ('92) 02:46:47.7 01:17:57.5
1056. 226 M19-29 Doležal Petr ('85) PHMZ Racing 02:46:51.7 01:18:01.5
1057. 315 M40-49 Hegr Jan ('74) 02:46:58.4 01:18:08.2
1058. 1044 M30-39 Jelinek David ('78) 02:47:22.0 01:18:31.8
1059. 1056 M40-49 Dalibor Antonín ('70) MTB Zápy 02:47:25.9 01:18:35.7
1060. 1244 M19-29 Benda Jaroslav ('87) 02:47:46.5 01:18:56.3
1061. 1068 M40-49 Semelka Martin ('71) 02:48:03.2 01:19:13.0
1062. 193 M40-49 Čechlovský Milan ('71) EMCO 2 02:48:10.0 01:19:19.8
1063. 257 M40-49 Feher Roman ('65) 02:48:18.4 01:19:28.2
1064. 150 M40-49 Brokeš Tomáš ('68) 02:48:23.4 01:19:33.2
1065. 738 M30-39 Psotka Lukáš ('83) 02:48:24.5 01:19:34.3
1066. 733 M30-39 Pročke Michal ('79) TJ Uhříněves 02:48:31.9 01:19:41.7
1067. 260 M50-59 Fidler Petr ('63) HST 02:48:32.2 01:19:42.0
1068. 922 M40-49 Šubrt Jiří ('72) 02:49:10.4 01:20:20.2
1069. 504 M18 Krsička Jan ('98) NikiLouda 02:49:10.5 01:20:20.3
1070. 993 M19-29 Vobořil Milan ('85) 02:49:14.0 01:20:23.8
1071. 844 M40-49 Střelec Jindřich ('67) Ligum Team 02:49:38.0 01:20:47.8
1072. 681 M19-29 Pavlas Jan ('87) 02:49:55.7 01:21:05.5
1073. 788 M50-59 Sklenář Tomáš ('64) 02:49:56.0 01:21:05.8
1074. 1039 M40-49 Vejskal Václav ('70) 02:50:02.7 01:21:12.5
1075. 383 M60+ Jaroš Petr ('44) 02:50:18.5 01:21:28.3
1076. 1371 M19-29 Divila Tomáš ('90) 02:50:37.9 01:21:47.7
1077. 50 M60+ Mocek Jan ('52) 02:50:42.3 01:21:52.1
1078. 932 M30-39 Švestka Martin ('79) 02:50:47.2 01:21:57.0
1079. 785 M19-29 Sixta Petr ('86) 02:50:52.5 01:22:02.3
1080. 580 M30-39 Marcoň David ('84) Cajk Bike Team 02:51:02.5 01:22:12.3
1081. 204 M50-59 Červinka Karel ('58) 02:51:16.0 01:22:25.8
1082. 695 M19-29 Petráček Michal ('86) Tiger - Jiu Jitsu 02:51:17.7 01:22:27.5
1083. 710 M50-59 Podlipný Miloš ('62) 02:51:34.7 01:22:44.5
1084. 378 M30-39 Janota Marcel ('81) 02:51:41.7 01:22:51.5
1085. 433 M30-39 Kittler Martin ('79) 02:51:42.9 01:22:52.7
1086. 302 M30-39 Havel Radek ('77) NH Car Bike Team 11 02:52:00.2 01:23:10.0
1087. 526 M30-39 Kukla Milan ('78) 02:52:00.5 01:23:10.3
1088. 925 M50-59 Šulc Vladimír ('55) 02:52:23.4 01:23:33.2
1089. 1345 M50-59 Moudrý Karel ('62) 02:52:25.0 01:23:34.8
1090. 798 M19-29 Sladovník Jan ('85) Nováci 02:52:27.7 01:23:37.5
1091. 847 M40-49 Sucharda Jiří ('73) 02:52:31.9 01:23:41.7
1092. 953 M60+ Tyxa Vaclav ('45) 02:52:54.4 01:24:04.2
1093. 1246 M40-49 Bradáč Michal ('71) 02:53:04.4 01:24:14.2
1094. 794 M30-39 Skupa Petr ('75) 02:53:15.2 01:24:25.0
1095. 487 M40-49 Kožený Aleš ('73) 02:53:15.4 01:24:25.2
1096. 778 M40-49 Sarga Jiří ('73) 02:53:19.5 01:24:29.3
1097. 913 M50-59 Šrám Karel ('61) 02:53:55.5 01:25:05.3
1098. 1067 M30-39 Starý Petr ('80) 02:53:58.5 01:25:08.3
1099. 218 M30-39 David Michal ('78) 02:54:03.5 01:25:13.3
1100. 368 M40-49 Hyška VLastimil ('67) 02:54:04.4 01:25:14.2
1101. 881 M30-39 Šimáček Pavel ('77) Radonice 02:54:30.2 01:25:40.0
1102. 686 M50-59 Pěkný Vít ('63) NH Car Bike Team 5 02:55:12.4 01:26:22.2
1103. 684 M30-39 Peisar Tadeáš ('78) Nováci 02:55:27.9 01:26:37.7
1104. 672 M40-49 Pangrác Miroslav ('65) 02:55:39.2 01:26:49.0
1105. 980 M60+ Veverka Václav ('46) 02:56:32.7 01:27:42.5
1106. 1256 M50-59 Stejskal František ('63) 02:56:55.2 01:28:05.0
1107. 614 M40-49 Moalic Yann ('73) Continental Adršpach 02:57:12.4 01:28:22.2
1108. 255 M40-49 Falta Jiří ('67) Nezmar 02:59:05.9 01:30:15.7
1109. 968 M40-49 Vašíček Jaroslav ('66) 02:59:19.2 01:30:29.0
1110. 1368 M40-49 Hartman Pavel ('73) 02:59:28.4 01:30:38.2
1111. 407 M30-39 Kácha Bohuslav ('78) 02:59:38.7 01:30:48.5
1112. 1398 M50-59 Helma Zdeněk ('64) 02:59:44.9 01:30:54.7
1113. 594 M40-49 Matoušek Lubor ('67) Go nutrixxion 03:00:10.2 01:31:20.0
1114. 1063 M40-49 Nováček Karel ('68) Bike and Ski Bakajda Bike and Ski Bakajda 03:00:40.1 01:31:49.9
1115. 1010 M19-29 Votava Filip ('93) Bůček 03:00:57.2 01:32:07.0
1116. 179 M19-29 Závodník Jan ('85) 03:01:00.0 01:32:09.8
1117. 473 M60+ Košnář Bohuslav ('44) 03:01:03.4 01:32:13.2
1118. 548 M50-59 Linder Jiří ('60) NH Car Bike Team 4 03:01:30.2 01:32:40.0
1119. 864 M30-39 Šavel Martin ('84) 03:01:57.7 01:33:07.5
1120. 764 M40-49 Rozlivka Milan ('70) VIRTUAL Cup 03:02:04.7 01:33:14.5
1121. 946 M40-49 Toncar Květoslav ('73) 03:02:09.2 01:33:19.0
1122. 661 M50-59 Novotný Petr ('59) 03:02:35.7 01:33:45.5
1123. 638 M30-39 Nepraš Jakub ('80) 03:02:37.4 01:33:47.2
1124. 761 M40-49 Rojík Tomáš ('70) Gay & Lesbiens 03:02:40.7 01:33:50.5
1125. 207 M40-49 Čihák Martin ('69) Vazouni 03:03:34.7 01:34:44.5
1126. 756 M40-49 Řezníček Dan ('72) 03:04:17.1 01:35:26.9
1127. 692 M60+ Peterka Jirka ('53) 03:04:40.7 01:35:50.5
1128. 1025 M19-29 Horáček Marek ('86) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 03:04:45.2 01:35:55.0
1129. 1003 M30-39 Vondrouš Jakub ('80) krutopřísňáci krutopřísňáci 03:04:46.9 01:35:56.7
1130. 1205 M40-49 Vodehnal David ('74) 03:04:56.9 01:36:06.7
1131. 1141 M40-49 Guth Petr ('72) 03:05:45.7 01:36:55.5
1132. 1017 M19-29 Vůjtěchová Anna ('87) EMCO 2 03:06:05.7 01:37:15.5
1133. 1158 M60+ Koskuba Jaroslav ('47) 03:06:39.2 01:37:49.0
1134. 1227 M19-29 Sirotný Marek ('93) Josyma Tomíno 03:09:44.0 01:40:53.8
1135. 593 M50-59 Matouš Vlastimil ('58) 03:09:54.3 01:41:04.1
1136. 279 M50-59 Gaberle Martin ('64) Zlámaniny-Vlkov 03:10:23.7 01:41:33.5
1137. 109 M40-49 Baloun Pavel ('74) 03:11:04.2 01:42:14.0
1138. 1011 M50-59 Cabrnoch Jiří ('63) AUTHOR 03:11:49.4 01:42:59.2
1139. 1342 M40-49 Dyntar Tomáš ('72) 03:13:36.5 01:44:46.3
1140. 896 M50-59 Šmíd Karel ('58) 03:14:54.4 01:46:04.2
1141. 779 M50-59 Votava Martin ('63) Bůček 03:16:22.7 01:47:32.5
1142. 293 M30-39 Hamouz Libor ('75) 03:18:11.2 01:49:21.0
1143. 857 M30-39 Svoboda Petr ('75) 03:18:13.7 01:49:23.5
1144. 705 M30-39 Pinta Milan ('79) 03:19:42.7 01:50:52.5
1145. 403 M19-29 Jonáš Zdeněk ('88) Rykol 03:19:59.4 01:51:09.2
1146. 994 M30-39 Vodička Jiří ('78) Rykol 03:20:44.9 01:51:54.7
1147. 301 M60+ Háva Jiří ('47) 03:20:57.5 01:52:07.3
1148. 926 M30-39 Šulc Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 1 03:25:34.5 01:56:44.3
1149. 620 M60+ Mottl Antonín ('37) 03:26:11.5 01:57:21.3
1150. 1326 M50-59 Tůma Hynek ('57) 03:27:30.2 01:58:40.0
1151. 1148 M50-59 Hrdina Richard ('62) NH Car Bike Team 12 03:27:40.7 01:58:50.5
1152. 563 M19-29 Machala Tibor ('93) 03:29:45.7 02:00:55.5
1153. 363 M50-59 Hrych Ladislav ('59) 03:30:32.0 02:01:41.8
1154. 148 M19-29 Brnka Matěj ('95) 03:31:43.0 02:02:52.8
1155. 149 M40-49 Brnka Václav ('66) 03:31:43.7 02:02:53.5
1156. 94 M19-29 Merxbauer Matěj ('92) NH Car Bike Team 8 03:37:19.2 02:08:29.0
1157. 1144 M40-49 Holeček Jan ('70) Hot Heads 03:39:15.6 02:10:25.4
1158. 114 M40-49 Batelka Marek ('74) NH Car Bike Team 11 03:39:24.8 02:10:34.6
1159. 213 M30-39 Čižinský Karel ('75) 03:41:49.3 02:12:59.1
1160. 978 M19-29 Veverka Martin ('88) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 03:42:37.2 02:13:47.0
1161. 431 M50-59 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 03:42:46.5 02:13:56.3
1162. 195 M40-49 Černohlávek Petr ('68) 03:42:49.2 02:13:59.0
1163. 1134 M50-59 Bartušek Pavel ('59) NH Car Bike Team 12 03:44:29.7 02:15:39.5
1164. 1381 M30-39 Jachek Tomáš ('78) 03:46:42.5 02:17:52.3
1165. 945 M30-39 Tomšů Ondřej ('78) NH Car Bike Team 5 03:47:32.0 02:18:41.8
1166. 465 M30-39 Kopecký David ('77) LAB PHARMA SLOWSTEP LAB PHARMA SLOWSTEP 03:47:40.3 02:18:50.1
1167. 572 M30-39 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:53:58.8 02:25:08.6
1168. 611 M40-49 Mikuláš Martin ('73) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA II. 04:23:30.2 02:54:40.0