Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), M18 Muži do 18 let / 50 km (1996 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1985 až 1995), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1975 až 1984), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1965 až 1974), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1955 až 1964), M60+ Muži nad 60 let / 50 km (1954 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1996 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1985 až 1995), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1975 až 1984), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1965 až 1974), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1964 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 10 Elite Splítek Martin ('88) CS Specialized HK 01:28:50.2  
2. 1441 Elite Kubín Michael ('93) SK CYKLO VAPE STEVENS RACING TEAM SK CYKLO VAPE STEVENS RACING TEAM 01:29:02.7 00:00:12.5
3. 3 M30-39 Hruška Jan ('75) Nilfisk ALTO Pro cycling ELEVEN-RUBENA I. 01:29:24.4 00:00:34.2
4. 1438 Elite Berger Tomáš ('87) CARLA KUPKOLO DVŮR KRÁLOVÉ n. Labem 01:29:41.7 00:00:51.5
5. 29 M40-49 Jiránek Tomáš ('73) 01:29:47.4 00:00:57.2
6. 55 M30-39 Jindra Pavel ('78) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:29:54.2 00:01:04.0
7. 52 M19-29 Tatíček Petr ('95) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:30:06.9 00:01:16.7
8. 18 M19-29 Strnad Aleš ('86) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:30:14.2 00:01:24.0
9. 37 M19-29 Truhlář Luboš ('87) 01:30:16.7 00:01:26.5
10. 22 M40-49 Netík Ivo ('72) 01:32:11.9 00:03:21.7
11. 27 M30-39 Beneš Petr ('79) Author Masters Author Masters 01:32:13.2 00:03:23.0
12. 1434 M19-29 Rauchfuss Marek ('90) Kellys Bike Ranch team 01:32:15.7 00:03:25.5
13. 1433 M30-39 Polman Daniel ('79) lidé&HORY Duratec lidé&HORY Duratec 01:32:22.4 00:03:32.2
14. 51 M40-49 Polák Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:32:53.7 00:04:03.5
15. 1436 M40-49 Šípal Ivan ('67) Alltraining LAWI 01:32:54.2 00:04:04.0
16. 81 M19-29 Hlůžek Radim ('92) SYMBIO+ CANNONDALE 01:32:54.4 00:04:04.2
17. 1444 M30-39 Neubauer Radim ('77) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:32:54.4 00:04:04.2
18. 5 Elite Kyzivat Vladimír ('82) Johnson Control AŠ MB 01:32:54.7 00:04:04.5
19. 19 M40-49 Hájek Vlastimil ('74) 01:32:54.9 00:04:04.7
20. 1404 M40-49 Hýsek Pavel ('65) AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM 01:32:55.2 00:04:05.0
21. 17 M19-29 Machota Jaroslav ('86) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:32:55.4 00:04:05.2
22. 6 M30-39 Hendrich Zdeněk ('81) Emerge - BSB Bakajda Emerge - BSB Bakajda 01:32:55.9 00:04:05.7
23. 1445 M19-29 Louda František ('88) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:32:57.4 00:04:07.2
24. 58 M19-29 Vidner Štěpán ('85) MyBody-ID MyBody-ID 01:32:58.9 00:04:08.7
25. 25 M30-39 Šinkovský Roman ('76) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:33:02.7 00:04:12.5
26. 45 M40-49 Fox Miloš ('68) Author Masters Author Masters 01:33:05.7 00:04:15.5
27. 1440 M30-39 Kysela Marek ('79) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:33:06.9 00:04:16.7
28. 23 M30-39 Matějka Jan ('76) 01:33:09.9 00:04:19.7
29. 59 M19-29 Bílek Jan ('86) Alltraining 01:33:09.9 00:04:19.7
30. 86 M40-49 Hruška Jan ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:33:12.9 00:04:22.7
31. 56 M19-29 Svoboda Jiří ('92) SK Kbely 01:33:22.7 00:04:32.5
32. 53 M30-39 Tondr David ('79) LAWI 01:33:25.0 00:04:34.8
33. 4 M19-29 Roubínek Jan ('85) Emerge - BSB Bakajda Emerge - BSB Bakajda 01:33:25.4 00:04:35.2
34. 1416 M19-29 Bičík Robert ('86) CYKLOHELIOS CYKLOHELIOS 01:34:23.9 00:05:33.7
35. 1450 M40-49 Durdil Radek ('68) 01:34:53.7 00:06:03.5
36. 8 Elite Bubílek Michal ('86) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 01:35:00.7 00:06:10.5
37. 70 M19-29 Šťastný Michal ('85) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:35:25.7 00:06:35.5
38. 1240 M19-29 Novák Michal ('91) CS Specialized HK 01:35:29.1 00:06:38.9
39. 21 M30-39 Turner Martin ('78) 01:36:01.4 00:07:11.2
40. 1382 M30-39 Zima Ota ('84) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 01:36:07.8 00:07:17.6
41. 947 M19-29 Trenda Filip ('95) RADWIN.team Rock Machine-Cyklomax 01:36:11.3 00:07:21.1
42. 1302 M30-39 Málek Tomáš ('80) ELEVEN team Příchovice ELEVEN team Příchovice 01:36:32.3 00:07:42.1
43. 1435 M40-49 Štěrba Roman ('68) CK Lovosice CK Lovosice 01:37:02.7 00:08:12.5
44. 2 M50-59 Klouček František ('60) 01:37:03.4 00:08:13.2
45. 84 M30-39 Kovář Petr ('75) PAC Jablonec PAC Jablonec 01:37:03.9 00:08:13.7
46. 1412 M30-39 Švec Frantisek ('79) Dexter Cycling Dexter Cycling 01:37:03.9 00:08:13.7
47. 75 M60+ Vosyka Richard ('54) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:37:04.2 00:08:14.0
48. 43 M19-29 Holan Pavel ('85) CT Weber CT Weber 01:37:04.7 00:08:14.5
49. 1431 M30-39 Tříska Lukáš ('77) 01:37:04.9 00:08:14.7
50. 82 M30-39 Tichý Tomáš ('84) I-TRENINK:COM 01:37:06.2 00:08:16.0
51. 99 M19-29 Mokrý Jakub ('90) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:37:06.4 00:08:16.2
52. 76 M50-59 Holub Vlastislav ('61) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:37:33.2 00:08:43.0
53. 262 M30-39 Filka Pavel ('76) Alwaid Team 01:37:34.6 00:08:44.4
54. 1145 M30-39 Homolka Tomáš ('75) CYKLOTRENINK.COM 01:37:38.3 00:08:48.1
55. 63 M40-49 Hromádko Tomáš ('73) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA / CAPE EPIC 01:37:44.4 00:08:54.2
56. 393 M30-39 Jindřišek Jiří ('77) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:37:46.3 00:08:56.1
57. 1257 M40-49 Vaculík Jan ('72) 01:37:47.3 00:08:57.1
58. 531 M19-29 Kundrát Jan ('87) 01:37:50.3 00:09:00.1
59. 746 M19-29 Rameš Michael ('86) Kbely Cycling Team SK KBELY 01:38:03.3 00:09:13.1
60. 49 M19-29 Kavalír Jakub ('93) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA I. 01:38:17.2 00:09:27.0
61. 72 M50-59 Šťastný Jiří ('55) 01:38:19.9 00:09:29.7
62. 16 M40-49 Kleiner Robert ('66) BMC 01:38:20.7 00:09:30.5
63. 1443 M40-49 Kuba Petr ('73) BIKE GALLERY BIKE GALLERY 01:38:20.7 00:09:30.5
64. 41 M50-59 Kocián Václav ('58) Author Masters Author Masters 01:38:21.7 00:09:31.5
65. 92 M30-39 Filip Martin ('77) Alltraining 01:38:24.4 00:09:34.2
66. 83 M18 Hlaváček Jan ('96) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:38:27.2 00:09:37.0
67. 54 M19-29 Dvořák Miroslav ('87) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA II. 01:38:30.7 00:09:40.5
68. 1409 M30-39 Vaněk Vladimír ('83) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:38:31.2 00:09:41.0
69. 7 M30-39 Kysela Jan ('80) Emerge - BSB Bakajda Emerge - BSB Bakajda 01:38:31.7 00:09:41.5
70. 1437 M40-49 Zdeněk Richard ('66) SK Kbely 01:38:32.2 00:09:42.0
71. 48 M30-39 Krajíček Jiří ('75) 01:38:33.9 00:09:43.7
72. 69 M40-49 Čermák Pavel ('65) Author Masters Author Masters 01:38:34.2 00:09:44.0
73. 67 Z30-39 Loubková Ivana ('80) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:38:34.9 00:09:44.7
74. 100 M19-29 Zeman David ('92) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:38:35.4 00:09:45.2
75. 12 Z30-39 Erbenová Helena ('79) Team LAWI sport 01:38:36.9 00:09:46.7
76. 872 M40-49 Šemlej Vladimír ('71) TJ lokomotiva Nymburk, 01:38:43.1 00:09:52.9
77. 1410 M30-39 Nádvorník Jiří ('78) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:38:56.4 00:10:06.2
78. 9 Elite Toman Lukáš ('91) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:38:58.2 00:10:08.0
79. 34 M40-49 Oswald Jan ('69) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 01:39:11.4 00:10:21.2
80. 91 M30-39 Zlámal Tomáš ('79) NUTREND 01:39:20.8 00:10:30.6
81. 1350 M30-39 Scholze René ('77) 01:39:23.6 00:10:33.4
82. 66 M30-39 Veis Zdeněk ('76) Radonice 01:39:25.7 00:10:35.5
83. 1449 M40-49 Bulíř Martin ('74) Auto Kelly 01:39:25.7 00:10:35.5
84. 1211 M50-59 Zdrálek Jan ('64) BikePart 01:39:37.1 00:10:46.9
85. 1357 M18 Pech Martin ('97) 01:39:42.3 00:10:52.1
86. 787 M19-29 Sklenář Adam ('95) 01:39:47.1 00:10:56.9
87. 821 M19-29 Steiner Petr ('85) Kalas Racing Team 01:39:48.1 00:10:57.9
88. 1383 M19-29 Kalfař Jakub ('92) SK Kbely 01:39:52.8 00:11:02.6
89. 412 M30-39 Kafka Libor ('79) BC Sport Semily 01:39:54.6 00:11:04.4
90. 1126 M19-29 Růžička Zbyněk ('91) SKI PAUDERA 01:40:24.3 00:11:34.1
91. 13 Elite Pokorný Karel ('95) JOHNSON CONTROLS AŠ Mladá Boleslav JOHNSON CONTROLS AŠ Mladá Boleslav 01:40:25.4 00:11:35.2
92. 873 M40-49 Žákovský Marek ('72) 01:40:27.1 00:11:36.9
93. 68 M40-49 Výbora Jiří ('65) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA / CAPE EPIC 01:40:27.7 00:11:37.5
94. 1278 M40-49 Fišer Pavel ('72) Sponser K. Vary 01:40:28.3 00:11:38.1
95. 855 M40-49 Svoboda Jiří ('66) MyBody-ID MyBody-ID 01:40:30.3 00:11:40.1
96. 1163 M30-39 Makalouš Jakub ('82) BOOTCAMPS BOOTCAMPS 01:40:31.8 00:11:41.6
97. 89 M50-59 Šenk Jaroslav ('55) Author Masters Author Masters 01:40:32.9 00:11:42.7
98. 137 M50-59 Boháč Zdeněk ('59) EMCO 1 01:40:38.3 00:11:48.1
99. 329 M40-49 Hlavatý Milan ('72) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:40:42.8 00:11:52.6
100. 167 M19-29 Capouch Jaroslav ('90) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:40:49.8 00:11:59.6
101. 1069 M30-39 Obr Tomas ('77) MyBody-ID MyBody-ID 01:40:53.1 00:12:02.9
102. 927 M19-29 Šusta Jan ('85) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:41:01.4 00:12:11.2
103. 96 M30-39 Nýdrle Miloslav ('77) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:41:10.2 00:12:20.0
104. 841 M30-39 Stránský Jiří ('81) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:41:16.0 00:12:25.8
105. 40 M40-49 Loffelmann Zdenek ('69) Ceska sporitelna specialized 01:41:21.9 00:12:31.7
106. 1162 M40-49 Lorenc Martin ('70) CS Specialized HK 01:41:23.8 00:12:33.6
107. 508 M30-39 Krykorka Pavel ('78) ZP cykloservis STEVENS cycling 01:41:26.3 00:12:36.1
108. 33 M19-29 Boubín Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:41:35.9 00:12:45.7
109. 1281 M30-39 Merunka Jindřich ('78) PAC Jablonec PAC Jablonec 01:41:41.6 00:12:51.4
110. 1208 M30-39 Weber Roman ('77) 01:41:42.8 00:12:52.6
111. 982 M30-39 Vigner Luděk ('81) Trek 01:41:51.8 00:13:01.6
112. 87 M19-29 Novák Martin ('92) CYKLO SPORT JEŽEK, Benátky nad Jizerou 01:41:58.7 00:13:08.5
113. 409 M50-59 Kadlec Petr ('62) Šroubárna Turnov 01:41:59.5 00:13:09.3
114. 1018 M40-49 Hájek Stanislav ('70) CK Liptákov 01:42:02.3 00:13:12.1
115. 339 M30-39 Holan Jiří ('77) O-VIDEO 01:42:11.1 00:13:20.9
116. 108 M30-39 Bališ Petr ('75) NH Car Bike Team 3 01:42:17.3 00:13:27.1
117. 1092 M40-49 Kutil Pavel ('72) Dexter BSK racing 01:42:23.8 00:13:33.6
118. 98 Z30-39 Prochazkova Michaela ('78) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:42:28.2 00:13:38.0
119. 1447 M50-59 Ščučka Radek ('64) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:42:28.7 00:13:38.5
120. 463 M30-39 Koňařik Milan ('78) 2k bike club Odry 01:42:35.9 00:13:45.7
121. 356 M40-49 Hrdý Milan ('74) Orel Bořitov 01:42:38.1 00:13:47.9
122. 1076 M18 Brzobohatý Václav ('98) Bike and Ski Bakajda 01:42:38.8 00:13:48.6
123. 36 M30-39 Prokop Michal ('78) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA II. 01:42:40.2 00:13:50.0
124. 1439 M50-59 Binter Dalibor ('64) 01:42:43.2 00:13:53.0
125. 73 M40-49 Ledecký Radek ('66) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:42:48.4 00:13:58.2
126. 911 M40-49 Zvánovec Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:42:48.8 00:13:58.6
127. 1159 M40-49 Kubrycht Miloš ('67) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:42:49.6 00:13:59.4
128. 1276 M50-59 Bouška Karel ('62) Magic Veterans 01:42:59.6 00:14:09.4
129. 60 M19-29 Pilát Tomáš ('89) Piráti Piráti 01:43:03.7 00:14:13.5
130. 85 M40-49 Kadleček František ('74) 01:43:04.2 00:14:14.0
131. 238 M40-49 Ducháček Jan ('68) 01:43:05.6 00:14:15.4
132. 1196 M30-39 Stinka Jan ('84) NH Car Bike Team 12 01:43:07.5 00:14:17.3
133. 1212 M50-59 Zeidler Milan ('61) NH Car Bike Team 13 01:43:07.7 00:14:17.5
134. 30 M40-49 Zeithammer Martin ('66) NH Car Bike Team 1 01:43:07.8 00:14:17.6
135. 249 M50-59 Ewald Joachim ('63) NH Car Bike Team 5 01:43:08.2 00:14:18.0
136. 62 Z30-39 Hrušková Monika ('81) Nilfisk ALTO Pro cycling ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:43:08.7 00:14:18.5
137. 1088 M40-49 Futó Michal ('74) Hrádek nad Nisou 01:43:11.1 00:14:20.9
138. 595 M50-59 Matoušek Michal ('62) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:43:29.1 00:14:38.9
139. 888 M30-39 Šindelář Martin ('83) MTB Chrudim 01:43:29.6 00:14:39.4
140. 1313 M30-39 Reichert Vojtěch ('82) Korkyho MTB Korkyho MTB 01:43:31.0 00:14:40.8
141. 397 M40-49 Jirman Jiří ('70) Šroubárna Turnov 01:43:31.1 00:14:40.9
142. 1374 M40-49 Voleský Miloš ('69) Specialized CS Hradec Králové 01:43:32.1 00:14:41.9
143. 1380 M40-49 Kristián Jan ('70) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:43:34.6 00:14:44.4
144. 1101 M30-39 Fejfárek Tomáš ('83) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf 01:43:42.8 00:14:52.6
145. 1388 M18 Svoboda Petr ('96) Nilfisk ALTO Pro cycling Nilfisk AUTO Pro cycling 01:43:45.3 00:14:55.1
146. 39 M50-59 Schejbal Ladislav ('60) 01:43:51.7 00:15:01.5
147. 42 M30-39 Hladík Ondřej ('76) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:43:51.7 00:15:01.5
148. 46 M60+ Krupička Petr ('51) Author Masters Author Masters 01:43:52.4 00:15:02.2
149. 1058 M19-29 Jabůrek Jan ('92) Dexter Cycling Dexter Cycling 01:44:01.6 00:15:11.4
150. 331 M40-49 Hlůžek Jiří ('65) SYMBIO+ CANNONDALE 01:44:02.1 00:15:11.9
151. 1168 M40-49 Moucha Petr ('74) Six Monkeys 01:44:10.8 00:15:20.6
152. 1198 M60+ Svoboda Miroslav ('52) SK Kbely SK KBELY 01:44:16.3 00:15:26.1
153. 1411 M30-39 Svačina Lukáš ('79) 01:44:18.5 00:15:28.3
154. 569 M40-49 Mahovský Libor ('71) Ligum team 01:44:23.1 00:15:32.9
155. 447 M40-49 Kniha Martin ('72) 01:44:23.8 00:15:33.6
156. 280 M50-59 Gábriš Jan ('63) 01:44:31.3 00:15:41.1
157. 401 M30-39 Jodas Antonín ('77) 01:44:33.4 00:15:43.2
158. 1305 M30-39 Hrůša Zdeněk ('75) CYKLO PACOV CYKLO PACOV 01:44:46.1 00:15:55.9
159. 38 Tandem Pospíšilovi Jirka a Bára 01:44:49.2 00:15:59.0
160. 1120 M30-39 Pecánek Jiří ('76) MMB Třebenice 01:44:50.5 00:16:00.3
161. 717 M40-49 Polák Karel ('74) 01:44:52.8 00:16:02.6
162. 858 M30-39 Svoboda Robert ('77) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 01:44:53.8 00:16:03.6
163. 1261 M30-39 Dobiáš David ('77) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 01:44:57.3 00:16:07.1
164. 1234 M40-49 Heller Martin ('70) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:45:05.4 00:16:15.2
165. 515 M40-49 Kubíček Zdeněk ('72) 01:45:06.6 00:16:16.4
166. 1086 M30-39 Nebeský Jaroslav ('77) 01:45:10.8 00:16:20.6
167. 843 M30-39 Strejček Pavel ('75) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 01:45:13.8 00:16:23.6
168. 375 M30-39 Janda Petr ('82) Komikoni 01:45:27.4 00:16:37.2
169. 284 M40-49 Gittler Vladislav ('68) 01:45:28.6 00:16:38.4
170. 1106 M40-49 Vávra Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:45:36.6 00:16:46.4
171. 134 M19-29 Blecha Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:45:42.6 00:16:52.4
172. 32 M30-39 Makový Jakub ('76) NH Car Bike Team 1 01:45:43.2 00:16:53.0
173. 898 M30-39 Šnajdr Filip ('75) NH Car Bike Team 2 01:45:43.7 00:16:53.5
174. 561 M40-49 Macháček Petr ('74) Elektro Macháček 01:45:44.6 00:16:54.4
175. 805 M60+ Smitka Ladislav ('52) Šroubárna Turnov 01:45:47.8 00:16:57.6
176. 1105 M19-29 Čada Jakub ('92) 01:45:49.1 00:16:58.9
177. 1340 M19-29 Bezděk Pavel ('86) Redpoint HQBC Team 01:46:03.5 00:17:13.3
178. 577 M30-39 Malinský Michal ('78) DVA 01:46:11.8 00:17:21.6
179. 917 M30-39 Štejnar Miloš ('79) 01:46:14.1 00:17:23.9
180. 737 M30-39 Pršala Pavel ('77) galaxi bike 01:46:14.3 00:17:24.1
181. 155 M40-49 Brož Vítězslav ('70) Alltraining 01:46:16.3 00:17:26.1
182. 565 M30-39 Macko Roman ('81) 01:46:21.1 00:17:30.9
183. 826 M18 Stejskal Přemysl ('96) 01:46:22.7 00:17:32.5
184. 35 M60+ Svárovský Stanislav ('54) KCL Kooperativa-Svijany 01:46:25.2 00:17:35.0
185. 941 Z19-29 Tlustá Gabriela ('87) Bicykl Kříž Team Bicykl Kříž Team 01:46:34.9 00:17:44.7
186. 1124 M30-39 Havelka Rostislav ('77) 01:46:41.4 00:17:51.2
187. 162 M30-39 Burger Jan ('81) 01:46:43.5 00:17:53.3
188. 1297 M30-39 Laňka Petr ('75) Dexter BSK racing 01:46:43.8 00:17:53.6
189. 879 M30-39 Šilhavý Josef ('78) Alltraining 01:46:44.8 00:17:54.6
190. 1359 Z19-29 Kolářová Anna ('86) Velospoert Valenta Scott team 01:46:48.6 00:17:58.4
191. 358 M30-39 Zámečník René ('79) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 01:46:49.1 00:17:58.9
192. 74 M30-39 Češka Martin ('81) Stevens 01:46:54.2 00:18:04.0
193. 79 M30-39 Jirásek Stanislav ('84) BKL Machov 01:46:57.7 00:18:07.5
194. 1303 Z19-29 Skrbková Jana ('86) ELEVEN team Příchovice ELEVEN team Příchovice 01:47:01.1 00:18:10.9
195. 1029 M50-59 Čechura Jiří ('64) Alltraining 01:47:03.9 00:18:13.7
196. 394 M19-29 Jiránek Vít ('93) žádný 01:47:10.8 00:18:20.6
197. 24 Z30-39 Cibulková Lenka ('80) Lawi Sport Team 01:47:14.2 00:18:24.0
198. 1399 M50-59 Pelnář Jiří ('58) 01:47:19.5 00:18:29.3
199. 1152 M30-39 Jindra Jan ('82) 01:47:27.6 00:18:37.4
200. 468 M19-29 Kořán Jakub ('87) Alltraining 01:47:31.1 00:18:40.9
201. 28 M19-29 Antonín Adam ('91) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:47:32.2 00:18:42.0
202. 71 M19-29 Žižka David ('89) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 01:47:36.3 00:18:46.1
203. 416 M19-29 Kamínek Petr ('95) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:43.1 00:18:52.9
204. 118 M19-29 Bělecký Petr ('85) 01:47:44.6 00:18:54.4
205. 969 M40-49 Vávra Jaroslav ('70) Šroubárna Turnov 01:47:44.8 00:18:54.6
206. 1209 M40-49 Zajíc Jakub ('73) 01:47:46.5 00:18:56.3
207. 417 M19-29 Kamínek Václav ('92) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:47.1 00:18:56.9
208. 490 M30-39 Zachoval Daniel ('76) 01:47:49.1 00:18:58.9
209. 1206 M40-49 Vodrazka Jiri ('69) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:49.6 00:18:59.4
210. 707 M50-59 Piskač Luděk ('62) 01:47:50.5 00:19:00.3
211. 172 M40-49 Charuza Jiří ('69) Probenet Racing 01:47:50.8 00:19:00.6
212. 1292 M40-49 Bezemek Jan ('73) ONTEX Turnov 01:47:57.1 00:19:06.9
213. 816 M30-39 Stanislav Martin ('75) NH Car Bike Team 7 01:48:02.6 00:19:12.4
214. 1232 M30-39 Čech Jaroslav ('76) 01:48:09.1 00:19:18.9
215. 97 M40-49 Kolman Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:48:15.2 00:19:25.0
216. 890 M30-39 Šíp Jiří ('81) 01:48:17.8 00:19:27.6
217. 861 M30-39 Szegidewicz Adam ('77) 01:48:19.1 00:19:28.9
218. 815 M40-49 Staněk Dušan ('70) 01:48:19.9 00:19:29.7
219. 884 M40-49 Šimek Karel ('73) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:48:20.2 00:19:30.0
220. 591 M30-39 Matěja Marek ('75) 2k bike club Odry 2k bike club odry 01:48:22.6 00:19:32.4
221. 1014 M50-59 Walzel Viktor ('61) 01:48:36.6 00:19:46.4
222. 635 M19-29 Němec Lukáš ('90) 01:48:38.1 00:19:47.9
223. 535 M40-49 Kyml Radek ('70) 01:48:39.6 00:19:49.4
224. 704 M30-39 Pindik Václav ('76) žádný 01:48:42.8 00:19:52.6
225. 1055 M19-29 Hájek Jan ('85) 01:48:55.3 00:20:05.1
226. 1446 M60+ Hrubec Milan ('54) TJ lokomotiva Nymburk, 01:48:55.7 00:20:05.5
227. 924 M40-49 Šulc Radek ('70) 01:48:55.8 00:20:05.6
228. 135 M40-49 Boček Jiří ('74) 01:48:57.8 00:20:07.6
229. 1115 M30-39 Varhan David ('79) REDFROG REDFROG 01:49:02.3 00:20:12.1
230. 516 M30-39 Kubík Martin ('77) 01:49:03.7 00:20:13.5
231. 1047 M50-59 Kolesa Luděk ('61) SK Kbely 01:49:04.4 00:20:14.2
232. 65 Z30-39 Loubková Kateřina ('81) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:49:05.5 00:20:15.3
233. 1065 M60+ Kára Bohuslav ('53) AC SPARTA PRAHA 01:49:10.1 00:20:19.9
234. 478 M30-39 Koten Adam ('81) Jihlavské bajky 01:49:13.6 00:20:23.4
235. 20 M30-39 Gorog Viktor ('76) 01:49:15.2 00:20:25.0
236. 299 M30-39 Harant Radek ('78) 01:49:15.8 00:20:25.6
237. 512 M40-49 Kubeš Radek ('71) 01:49:21.8 00:20:31.6
238. 723 M40-49 Prchlík Roman ('71) SK Luštěnice 2012 01:49:26.8 00:20:36.6
239. 1178 M30-39 Pejchal Petr ('82) 01:49:27.9 00:20:37.7
240. 124 M30-39 Bestoso Patrik ('79) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:49:30.1 00:20:39.9
241. 142 M40-49 Borůvka Zdeněk ('65) 01:49:33.6 00:20:43.4
242. 1330 M30-39 Březina Tomáš ('80) SK Nepoměřice 01:49:33.8 00:20:43.6
243. 180 M19-29 Chrumko Adam ('90) 01:49:42.3 00:20:52.1
244. 308 M40-49 Havlíček Vratislav ('73) NH Car Bike Team 3 01:49:46.6 00:20:56.4
245. 910 M60+ Zuzánek František ('50) Biathlon Horní Branná 01:49:47.6 00:20:57.4
246. 679 M40-49 Paulík Martin ('66) Jizerské pekárny 01:49:59.3 00:21:09.1
247. 474 M30-39 Košnář Jan ('79) Spirit Force 01:50:00.4 00:21:10.2
248. 747 M30-39 Randa Jan ('75) 01:50:03.3 00:21:13.1
249. 44 M40-49 Saska Josef ('70) 01:50:12.2 00:21:22.0
250. 330 M19-29 Hlína Tomáš ('85) Uran bike team Příbram 01:50:19.6 00:21:29.4
251. 382 M40-49 Jareš Josef ('68) SK Polar 01:50:20.1 00:21:29.9
252. 885 M30-39 Šimonek Jan ('80) 01:50:25.1 00:21:34.9
253. 1298 M19-29 Mengr Tomáš ('88) Dexter BSK racing 01:50:25.1 00:21:34.9
254. 14 Z30-39 Šmejkalová Natalie ('83) UGO Allivictus 01:50:25.5 00:21:35.3
255. 944 M30-39 Tomášek Petr ('78) ZPA Bike Team 01:50:28.6 00:21:38.4
256. 1137 M40-49 Cakl Roman ('71) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:50:29.3 00:21:39.1
257. 1128 M40-49 Vavřina Jiří ('66) 01:50:32.1 00:21:41.9
258. 688 M50-59 Peřina Jiří ('58) 01:50:34.3 00:21:44.1
259. 1415 M50-59 Fryč Vlastimil ('60) 01:50:39.7 00:21:49.5
260. 436 M19-29 Kletečka Jiří ('92) KVM1881 01:50:41.6 00:21:51.4
261. 1059 M18 Toman Jan ('97) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:50:43.0 00:21:52.8
262. 1347 M40-49 Heubauer Jan ('71) GC Litoměřice GC Litoměřice 01:50:45.6 00:21:55.4
263. 64 Z19-29 Wernerová Zuzana ('88) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:50:49.4 00:21:59.2
264. 1053 M40-49 Šlehuber Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 01:50:51.9 00:22:01.7
265. 168 M40-49 Carboch Pavel ('69) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 01:51:07.6 00:22:17.4
266. 146 M30-39 Brada Radek ('76) Chrpová Bikers 01:51:12.8 00:22:22.6
267. 1252 M30-39 Sedlák Michal ('81) Energy Team 01:51:13.1 00:22:22.9
268. 373 M50-59 Jambor Luděk ('63) Alltraining 01:51:14.8 00:22:24.6
269. 529 M40-49 Kulhavý Milan ('67) 01:51:16.1 00:22:25.9
270. 802 M30-39 Slezák Martin ('84) žádný Bike Team KC Jaroměř 01:51:21.8 00:22:31.6
271. 120 M30-39 Beran Martin ('76) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:51:27.4 00:22:37.2
272. 413 M30-39 Kaftan Petr ('78) Kafty s.r.o. 01:51:29.9 00:22:39.7
273. 1363 M40-49 Svoboda Radek ('69) 01:51:30.8 00:22:40.6
274. 666 M40-49 Oncirk Vlasta ('70) Cykloteam Ostrov 01:51:32.8 00:22:42.6
275. 1187 M40-49 Prokop Jan ('73) 01:51:33.6 00:22:43.4
276. 304 M30-39 Havelka Roman ('75) SK Luštěnice 2012 01:51:36.8 00:22:46.6
277. 440 M30-39 Kliment Petr ('79) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 01:51:37.0 00:22:46.8
278. 263 M19-29 Fírer David ('87) 01:51:38.3 00:22:48.1
279. 105 M30-39 Babický Josef ('77) 01:51:41.3 00:22:51.1
280. 1189 M40-49 Rauchfuss Marek ('69) CK MTB Maraton Hlinsko 01:51:42.9 00:22:52.7
281. 421 M40-49 Karban Ivo ('74) ATOMBIKE TREK FORBIKES team 01:51:46.0 00:22:55.8
282. 696 M30-39 Petrák Tomáš ('76) EMCO 1 01:51:46.3 00:22:56.1
283. 80 M30-39 Westfal Radek ('82) AC SPARTA PRAHA 01:51:48.5 00:22:58.3
284. 732 M30-39 Procházka Michal ('79) BikeStars Vrchlabí 01:51:50.4 00:23:00.2
285. 1430 M40-49 Martinek Jaromir ('74) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:51:53.8 00:23:03.6
286. 291 M30-39 Hajek Stanislav ('82) Primaizol Racing Team 01:52:01.8 00:23:11.6
287. 809 M40-49 Somr Jaroslav ('73) 01:52:02.8 00:23:12.6
288. 157 M19-29 Buchta Tomáš ('87) MTB Hodkovice 01:52:04.6 00:23:14.4
289. 497 M40-49 Kraus Jan ('65) PAC Jablonec 01:52:05.8 00:23:15.6
290. 1002 M40-49 Volman Václav ('73) CYKLO SKI Žitník Draci 01:52:06.6 00:23:16.4
291. 276 M30-39 Fuchs Rudolf ('75) FÁBERA TEAM 01:52:08.3 00:23:18.1
292. 31 M30-39 Řehoř Radek ('77) NH Car Bike Team 1 01:52:10.5 00:23:20.3
293. 174 M50-59 Chmelař Petr ('56) Prodoli 01:52:10.6 00:23:20.4
294. 954 M40-49 Uhlík Michal ('74) STPA CZ 01:52:10.6 00:23:20.4
295. 648 M19-29 Novák Jan ('93) Vostrý hrany 01:52:16.9 00:23:26.7
296. 822 M50-59 Steinhauser zdeněk ('63) 01:52:22.6 00:23:32.4
297. 694 M40-49 Petr Luděk ('70) 01:52:24.1 00:23:33.9
298. 1197 Z30-39 Svatoňová Linda ('84) CS Specialized HK 01:52:29.1 00:23:38.9
299. 1035 M40-49 Novák Milan ('67) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:52:29.8 00:23:39.6
300. 701 M19-29 Pilík Jan ('85) 01:52:34.1 00:23:43.9
301. 1275 M40-49 Tachovský Robert ('67) 01:52:34.4 00:23:44.2
302. 332 Z40-49 Hlůžková Markéta ('68) SYMBIO+ CANNONDALE 01:52:37.4 00:23:47.2
303. 491 M30-39 Krajňák Peter ('77) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:52:39.8 00:23:49.6
304. 242 M50-59 Dvořák Jiří ('58) 01:52:41.4 00:23:51.2
305. 1142 M19-29 Havel Miroslav ('86) TRIO HAVEL s.r.o. 01:52:43.8 00:23:53.6
306. 369 M30-39 Jaček Martin ('77) Cajk Bike Team 01:52:46.9 00:23:56.7
307. 583 M40-49 Mareš David ('70) 01:52:50.9 00:24:00.7
308. 721 M19-29 Prachař Roman ('85) žádný žádný 01:52:52.3 00:24:02.1
309. 1312 M40-49 Pecánek Jan ('72) MMB Třebenice MMB Třebenice 01:52:55.0 00:24:04.8
310. 690 M30-39 Perlík Tomáš ('84) 01:52:56.4 00:24:06.2
311. 878 M30-39 Šiler Jiří ('83) 01:53:02.3 00:24:12.1
312. 1036 M19-29 Honc Radek ('91) 01:53:08.6 00:24:18.4
313. 429 Z19-29 Zadáková Klára ('88) 01:53:08.9 00:24:18.7
314. 573 M40-49 Malec Jiří ('69) RKC Zábřeh 01:53:11.9 00:24:21.7
315. 1082 M30-39 Petsch Jaroslav ('75) 01:53:15.4 00:24:25.2
316. 1448 M30-39 Žák Jaromír ('82) 01:53:16.2 00:24:26.0
317. 1397 M19-29 Kučera Vít ('90) 01:53:18.1 00:24:27.9
318. 987 M40-49 Vít Josef ('65) 01:53:18.4 00:24:28.2
319. 973 M50-59 Zámečník Pavel ('64) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:53:20.9 00:24:30.7
320. 610 Tandem Michal Strnad Martin Nikl ('89) 01:53:25.1 00:24:34.9
321. 1336 M50-59 Ptáčník Václav ('64) Symbio + Cycling Symbio + Cycling 01:53:28.1 00:24:37.9
322. 1125 M60+ Havelka Rostislav ('54) 01:53:34.6 00:24:44.4
323. 813 M40-49 Spielvogel Karel ('71) 01:53:38.9 00:24:48.7
324. 643 M40-49 Nezkusil Leoš ('69) PAC Jablonec 01:53:45.1 00:24:54.9
325. 1253 M19-29 Podrábský Petr ('92) Penzion Agáth Krkonoše 01:53:47.8 00:24:57.6
326. 1136 M19-29 Brynda David ('90) NH Car Bike Team 13 01:53:49.1 00:24:58.9
327. 147 M50-59 Brdlík Vladimír ('57) Cykloteam SDH SOLEC 01:53:52.1 00:25:01.9
328. 1169 M40-49 Moudřík Petr ('73) NH Car Bike Team 13 01:53:53.1 00:25:02.9
329. 1358 M40-49 Krejča Martin ('71) Luigi Coccoti 01:54:03.6 00:25:13.4
330. 568 M30-39 Madej Tomáš ('82) TODUPE Bike Team 01:54:03.7 00:25:13.5
331. 126 M40-49 Wolf Petr ('74) 01:54:07.4 00:25:17.2
332. 1109 M30-39 Poslt Tomáš ('75) Bike Team Kosořice Bike team Kosořice 01:54:07.6 00:25:17.4
333. 160 M30-39 Bulan Jiří ('83) IronTime 01:54:09.4 00:25:19.2
334. 1213 M30-39 Zelenka Tomáš ('83) 01:54:12.6 00:25:22.4
335. 1239 M40-49 Mottl Martin ('70) 01:54:13.1 00:25:22.9
336. 337 M30-39 Holaj Jiří ('82) Cykloski J. Žitník Lomnice nad Popelkou 01:54:17.6 00:25:27.4
337. 763 M50-59 Rosecký Josef ('60) 01:54:19.6 00:25:29.4
338. 1177 M40-49 Pavlíček františek ('73) Birell 01:54:20.9 00:25:30.7
339. 217 M40-49 Dařbujan Petr ('69) ATOMBIKE TREK FORBIKES team VIRTUAL Cup 01:54:21.4 00:25:31.2
340. 507 M40-49 Wachsmann Ales ('70) Cyklomarket Novy Knin 01:54:22.6 00:25:32.4
341. 1034 M19-29 Troiak Milan ('85) Sportovní klub MS AUTO 01:54:23.1 00:25:32.9
342. 328 M40-49 Hlaváček Stanislav ('67) FÁBERA TEAM 01:54:28.9 00:25:38.7
343. 669 M19-29 Paděra Martin ('90) ADVENTURA 01:54:32.0 00:25:41.8
344. 757 M30-39 Richtr Jiří ('75) NH Car Bike Team 3 01:54:32.1 00:25:41.9
345. 731 M30-39 Procházka Jan ('76) CYKLO SKI Žitník 01:54:35.9 00:25:45.7
346. 754 M40-49 Řepa Jan ('67) SK DNF VIRTUAL Cup 01:54:38.8 00:25:48.6
347. 662 M19-29 Novotný Stanislav ('87) 01:54:43.6 00:25:53.4
348. 462 M50-59 Komínek Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:54:44.4 00:25:54.2
349. 239 M30-39 Duchoslav Josef ('79) NH Car Bike Team 3 01:54:45.6 00:25:55.4
350. 303 M30-39 Havelka Daniel ('77) ZPA Bike Team 01:54:46.8 00:25:56.6
351. 235 Z30-39 Drobníková Markéta ('84) MTBO ČZU Praha 01:54:47.6 00:25:57.4
352. 936 M30-39 Tejnor Jan ('81) NH Car Bike Team 2 01:54:50.1 00:25:59.9
353. 722 M30-39 Právec Jiří ('76) 01:54:52.6 00:26:02.4
354. 990 M40-49 Vlček Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:54:53.3 00:26:03.1
355. 1393 M18 Trnčík Matěj ('97) TJ Cykloprag TJ Cykloprag 01:54:53.9 00:26:03.7
356. 619 M30-39 Motlíček Richard ('78) 01:54:57.6 00:26:07.4
357. 189 M40-49 Čarný Josef ('73) MMB Třebenice 01:55:01.9 00:26:11.7
358. 906 M30-39 Šourek František ('82) 01:55:02.9 00:26:12.7
359. 789 M50-59 Sklenář Vladimír ('63) XCT Hospůdka Karolína 01:55:03.4 00:26:13.2
360. 812 M50-59 Soukal František ('62) CK Nymburk 01:55:05.1 00:26:14.9
361. 185 M40-49 Cvejn Jan ('70) HZS UL 01:55:08.8 00:26:18.6
362. 803 M40-49 Sluka Martin ('71) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:55:18.4 00:26:28.2
363. 600 M30-39 Matys Jan ('80) VIRTUAL Cup 01:55:20.1 00:26:29.9
364. 273 M40-49 Frank Marek ('67) CK Nymburk 01:55:22.1 00:26:31.9
365. 450 M30-39 Kocourek Jan ('76) 01:55:26.4 00:26:36.2
366. 976 M40-49 Veselý Jan ('74) NH Car Bike Team 3 01:55:26.4 00:26:36.2
367. 355 M19-29 Hrabovský Zdeněk ('90) 01:55:28.6 00:26:38.4
368. 1083 M40-49 Koskuba Josef ('74) CK Libochovice 01:55:29.1 00:26:38.9
369. 1057 M30-39 Protiva Tomáš ('84) 01:55:32.6 00:26:42.4
370. 425 M40-49 Kašpar Karel ('74) 01:55:33.3 00:26:43.1
371. 376 M30-39 Janecký Jaroslav ('77) Gay and lesbiens 01:55:34.6 00:26:44.4
372. 1041 M40-49 Venglář Jiří ('67) 01:55:37.6 00:26:47.4
373. 1181 M40-49 Polívka Tomáš ('70) DGP 01:55:40.4 00:26:50.2
374. 452 M30-39 Kohout Pavel ('75) BAKAKO Nová Paka 01:55:40.9 00:26:50.7
375. 525 M19-29 Kudi Antonin ('86) 01:55:42.1 00:26:51.9
376. 1012 M19-29 Vrána Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:55:45.8 00:26:55.6
377. 1066 M19-29 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf 01:55:48.4 00:26:58.2
378. 1291 M40-49 Bouček Tomáš ('69) 01:55:52.3 00:27:02.1
379. 1354 M40-49 Tomášek Roman ('70) 01:55:54.0 00:27:03.8
380. 1084 M50-59 Šnajdr Jiří ('60) 01:55:56.6 00:27:06.4
381. 1332 M19-29 Sládek Jakub ('93) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM SYMBIO+ CANNONDALE 01:55:58.4 00:27:08.2
382. 451 M40-49 Kočí Ladislav ('72) 01:56:01.4 00:27:11.2
383. 588 M30-39 Marx Petr ('79) 01:56:02.3 00:27:12.1
384. 520 M40-49 Kučera Jan ('74) 01:56:02.6 00:27:12.4
385. 428 M40-49 Kauška Petr ('66) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:56:07.6 00:27:17.4
386. 1288 M30-39 Kubr Marek ('84) Machine 01:56:10.4 00:27:20.2
387. 1289 M50-59 Kubr Lubomír ('64) Machine 01:56:11.1 00:27:20.9
388. 112 M19-29 Bartoš Martin ('86) 01:56:11.9 00:27:21.7
389. 1287 M30-39 Petržílek Tomáš ('76) Machine 01:56:12.3 00:27:22.1
390. 598 Z18 Matoušková Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:56:18.1 00:27:27.9
391. 1432 M40-49 Kocourek Ivo ('66) 01:56:18.2 00:27:28.0
392. 1328 M50-59 Svačina Luděk ('64) 01:56:18.7 00:27:28.5
393. 399 M30-39 Jirouš David ('81) KADADO KADADO 01:56:20.4 00:27:30.2
394. 767 M30-39 Rubeš Pavel ('77) Fincentrum, Slaný 01:56:24.3 00:27:34.1
395. 576 M30-39 Malinsky Martin ('79) 01:56:29.6 00:27:39.4
396. 1087 M60+ Šenkýř Ivan ('51) 01:56:30.3 00:27:40.1
397. 901 M19-29 Šonský Dominik ('93) NH Car Bike Team 2 01:56:32.5 00:27:42.3
398. 700 M60+ Pidrman Miroslav ('53) Bike Team Újezd nad Lesy 01:56:35.4 00:27:45.2
399. 347 M19-29 Horký Lukáš ('86) 01:56:36.9 00:27:46.7
400. 225 M30-39 Dolanský Michal ('76) NH Car Bike Team 5 01:56:46.2 00:27:56.0
401. 1179 M40-49 Petr Daniel ('66) 01:56:46.4 00:27:56.2
402. 1161 M18 Lank Karel ('98) Sk Telnice 01:56:49.0 00:27:58.8
403. 1080 M40-49 Úředníček Svatopluk ('67) 01:56:55.1 00:28:04.9
404. 1191 M30-39 Richtrmoc Petr ('79) MTB HANZ 01:56:55.6 00:28:05.4
405. 492 Z30-39 Krajňáková Katarina ('81) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:56:56.1 00:28:05.9
406. 305 M40-49 Vyleťal Zbyněk ('72) 01:56:58.6 00:28:08.4
407. 191 M40-49 Čech Miroslav ('74) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:56:59.1 00:28:08.9
408. 477 M40-49 Koštál Jiří ('70) 01:57:00.1 00:28:09.9
409. 121 M40-49 Beran Radek ('74) 01:57:00.9 00:28:10.7
410. 442 M40-49 Klust Robert ('73) IronTime 01:57:03.9 00:28:13.7
411. 511 M50-59 Kubeš Petr ('64) PAC Jablonec 01:57:04.2 00:28:14.0
412. 1123 M40-49 Peroutka Radek ('74) 01:57:04.9 00:28:14.7
413. 443 M40-49 Kment Radek ('72) MTB MEL NikiLouda 01:57:07.6 00:28:17.4
414. 708 M30-39 Poděbradský Jiří ('84) 01:57:08.9 00:28:18.7
415. 652 M40-49 Novák Pavel ('72) 01:57:09.8 00:28:19.6
416. 101 M30-39 Abrt Jan ('76) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:57:11.1 00:28:20.9
417. 1194 M50-59 Slavík Miroslav ('62) Luigi Coccoti 01:57:12.1 00:28:21.9
418. 251 M30-39 Fajgl Luboš ('75) 01:57:12.5 00:28:22.3
419. 602 M30-39 Mazač Michal ('77) 01:57:13.3 00:28:23.1
420. 424 Z19-29 Kárniková Kateřina ('91) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:57:18.9 00:28:28.7
421. 427 M30-39 Kašparec Jiří ('75) NH Car Bike Team 7 01:57:21.4 00:28:31.2
422. 1390 M19-29 Blecha Jan ('88) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:57:23.7 00:28:33.5
423. 136 M50-59 Boháč Milan ('61) EMCO 1 01:57:24.0 00:28:33.8
424. 348 M40-49 Horký Roman ('66) SPP Pičín 01:57:25.6 00:28:35.4
425. 1108 M30-39 Pikart František ('76) STOPRO Bike team 01:57:27.6 00:28:37.4
426. 1005 M19-29 Vopava Daniel ('95) 01:57:35.1 00:28:44.9
427. 1343 M19-29 Hájek Jakub ('86) Primaizol Racing Team 01:57:35.3 00:28:45.1
428. 441 M50-59 Klimeš Vlastimil ('56) 01:57:35.4 00:28:45.2
429. 667 M30-39 Orlowski Petr ('78) P5 bike 01:57:36.2 00:28:46.0
430. 1226 M40-49 Gizela Marek ('70) Josyma Tomíno 01:57:39.1 00:28:48.9
431. 776 M30-39 Sadílek Radovan ('78) ZPA Bike Team 01:57:39.3 00:28:49.1
432. 818 M40-49 Stehlík Jan ('68) 01:57:40.4 00:28:50.2
433. 1008 M40-49 Vošický Petr ('67) EMCO 2 01:57:42.6 00:28:52.4
434. 1218 M40-49 Zlámal Aleš ('72) Josyma Tomíno 01:57:47.9 00:28:57.7
435. 1406 M30-39 Kožíšek Dušan ('83) 01:57:55.8 00:29:05.6
436. 674 M40-49 Panuš Karel ('74) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 01:57:56.1 00:29:05.9
437. 559 M30-39 Macek Daniel ('79) 01:57:57.2 00:29:07.0
438. 470 M30-39 Kos Viktor ('77) 01:57:58.9 00:29:08.7
439. 964 M19-29 Vanický Jan ('94) TJ lokomotiva Nymburk, 01:58:00.6 00:29:10.4
440. 562 M30-39 Machačka Vít ('79) 01:58:00.7 00:29:10.5
441. 999 M30-39 Vojtíšek Karel ('77) 01:58:01.9 00:29:11.7
442. 1147 M40-49 Horyna Zdeněk ('65) NH Car Bike Team 13 01:58:02.4 00:29:12.2
443. 751 M30-39 Řehoř Lukáš ('84) 01:58:03.1 00:29:12.9
444. 430 Z19-29 Khýrová Aneta ('93) Pro Music Prolog Bike Trutnov Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:58:05.4 00:29:15.2
445. 1394 M30-39 Cicala David ('80) Six Monkeys 01:58:05.6 00:29:15.4
446. 1442 M50-59 Dongres Miroslav ('56) Rapha 01:58:09.7 00:29:19.5
447. 1215 M40-49 Polák Martin ('70) Funbiketeam 01:58:13.6 00:29:23.4
448. 902 M30-39 Šorm Jaroslav ('77) 01:58:17.4 00:29:27.2
449. 1325 M19-29 Hamáš Jiří ('88) Letohrad 01:58:22.6 00:29:32.4
450. 233 M19-29 Dřevínek Pavel ('90) 01:58:26.3 00:29:36.1
451. 1153 M40-49 Jindřich Ivo ('67) 01:58:26.6 00:29:36.4
452. 1099 M40-49 Moravec Tomáš ('74) neorganizovan MTB HANZ 01:58:27.1 00:29:36.9
453. 1156 M30-39 Kamenský Ján ('83) 01:58:27.6 00:29:37.4
454. 455 M19-29 Koláčný Václav ('88) NH Car Bike Team 2 01:58:27.9 00:29:37.7
455. 292 M40-49 Hajník Filip ('72) SK Luštěnice 2012 SK Luštěnice 2012 01:58:32.4 00:29:42.2
456. 26 M40-49 Malý Jaroslav ('72) LAwi sport 01:58:33.7 00:29:43.5
457. 549 M40-49 Linhart Petr ('71) 01:58:38.6 00:29:48.4
458. 1165 M19-29 Mařík Jan ('86) 01:58:41.9 00:29:51.7
459. 370 Z40-49 Jáčová Pavla ('73) NH Car Ladies Bike Team 1 01:58:42.4 00:29:52.2
460. 663 M50-59 Novotný Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk 01:58:42.8 00:29:52.6
461. 57 M30-39 Verba Aleš ('78) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA III. 01:58:45.5 00:29:55.3
462. 575 M30-39 Malinský Jan ('79) ZPA Bike Team 01:58:46.3 00:29:56.1
463. 1020 M19-29 Pavlíček David ('94) 01:58:48.6 00:29:58.4
464. 675 M50-59 Pařík Miroslav ('56) Cykloteam SDH SOLEC 01:58:50.4 00:30:00.2
465. 434 M50-59 Klein Antonín ('60) Nezmar 01:58:55.4 00:30:05.2
466. 203 M19-29 Červinka Jakub ('93) 01:58:58.7 00:30:08.5
467. 1344 M40-49 MARTINEC ROMAN ('71) 01:59:00.6 00:30:10.4
468. 714 M50-59 Pokorný Petr ('61) Koloshop Team Teplice 01:59:15.1 00:30:24.9
469. 208 M40-49 Čihák Milan ('73) XCT Hospůdka Karolína 01:59:17.8 00:30:27.6
470. 875 M40-49 Ševčík Libor ('66) Zájezdy na klíč 01:59:21.7 00:30:31.5
471. 340 M50-59 Holeček Pavel ('61) White Dragon 01:59:25.4 00:30:35.2
472. 1157 M40-49 Karafiát Tomáš ('71) Birell 01:59:28.9 00:30:38.7
473. 1402 M19-29 Brož Antonín ('87) 01:59:30.2 00:30:40.0
474. 1046 M19-29 Kallmünzer Pavel ('85) BOOTCAMPS BOOTCAMPS 01:59:31.1 00:30:40.9
475. 727 M18 Přibyl Michal ('96) NikiLouda 01:59:34.6 00:30:44.4
476. 986 M30-39 Vít Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř 01:59:39.6 00:30:49.4
477. 868 M30-39 Šefl Martin ('81) Continental Adršpach 01:59:42.8 00:30:52.6
478. 1367 M30-39 Pazdera Pavel ('78) 01:59:43.4 00:30:53.2
479. 728 M30-39 Přibyl Miroslav ('75) 01:59:43.9 00:30:53.7
480. 1032 M18 Kocman Jan ('98) 01:59:43.9 00:30:53.7
481. 410 Z50+ Kadlecová Hana ('59) 01:59:44.4 00:30:54.2
482. 739 M19-29 Pšenička Jakub ('85) 01:59:44.6 00:30:54.4
483. 78 M50-59 Filip Tomáš ('64) BikeStars Vrchlabí 01:59:51.8 00:31:01.6
484. 871 Z40-49 Šemberová Jana ('70) Vazouni 01:59:53.4 00:31:03.2
485. 870 M40-49 Šembera Jan ('68) Vazouni 01:59:53.6 00:31:03.4
486. 1117 M30-39 Kozel František ('76) HBC Kozel 01:59:56.3 00:31:06.1
487. 199 M50-59 Černý Jan ('56) 01:59:56.4 00:31:06.2
488. 893 M40-49 Škvor Robert ('66) Bronec Sport Team 02:00:03.5 00:31:13.3
489. 1103 M19-29 Jašek Jaroslav ('87) MTB Hodkovice MTB HANZ 02:00:08.1 00:31:17.9
490. 1348 M30-39 Kahánek Stanislav ('81) 02:00:08.1 00:31:17.9
491. 445 M19-29 Knápek Martin ('86) 02:00:08.6 00:31:18.4
492. 102 M19-29 Adamec Zdenek ('87) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 02:00:17.1 00:31:26.9
493. 680 M60+ Pavelka Jan ('52) Pivovar Vratislavice 02:00:18.6 00:31:28.4
494. 300 M30-39 Hatina Petr ('81) NH Car Bike Team 10 02:00:22.4 00:31:32.2
495. 1373 M40-49 Mukařovský Jaroslav ('69) 02:00:22.8 00:31:32.6
496. 720 M30-39 Potoček Martin ('80) 02:00:30.1 00:31:39.9
497. 392 M19-29 Záleský Ondřej ('87) 02:00:32.1 00:31:41.9
498. 1114 M40-49 Křivánek Lubomír ('68) 02:00:36.8 00:31:46.6
499. 1245 M60+ Vančura Miloš ('54) 02:00:41.4 00:31:51.2
500. 1130 M18 Kubeš Michael ('97) 02:00:42.1 00:31:51.9
501. 623 M30-39 Moučka Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:00:42.4 00:31:52.2
502. 435 M40-49 Kletečka Jaroslav ('69) Ško-energo Teplárna 02:00:44.1 00:31:53.9
503. 975 M19-29 Veselý Ivo ('88) 02:00:46.1 00:31:55.9
504. 350 M19-29 Horvát Michal ('89) PHMZ Racing 02:00:49.6 00:31:59.4
505. 103 M40-49 Anděl František ('72) 02:00:51.4 00:32:01.2
506. 1070 M50-59 Klouček František ('61) 02:00:55.6 00:32:05.4
507. 830 M50-59 Stohwasser Richard ('55) CEPro team 02:00:56.4 00:32:06.2
508. 287 M40-49 Gregor Luboš ('73) SK CykloVAPE.cz 02:01:01.6 00:32:11.4
509. 266 M50-59 Flek Zdeněk ('61) STPA CZ 02:01:05.1 00:32:14.9
510. 1364 M19-29 Svoboda Jakub ('87) Ekonom Praha Outdoor 02:01:05.9 00:32:15.7
511. 1049 M40-49 Brouk Petr ('66) 02:01:12.4 00:32:22.2
512. 1401 M19-29 Brož Lukáš ('85) 02:01:12.7 00:32:22.5
513. 1339 M19-29 Vízner Jiří ('87) 02:01:14.4 00:32:24.2
514. 1015 M40-49 Všianský Ondřej ('72) NH Car Bike Team 5 02:01:15.1 00:32:24.9
515. 444 M30-39 Knápek Jan ('80) 02:01:22.9 00:32:32.7
516. 1188 Z30-39 Pučeglová Jana ('84) Six Monkeys Supersonic 02:01:23.9 00:32:33.7
517. 780 M30-39 Schejbal Josef ('82) Byk Bike Team Vernéřovice 02:01:25.4 00:32:35.2
518. 715 M40-49 Pokorný Petr ('74) 02:01:27.1 00:32:36.9
519. 1164 M19-29 Mařík Jan ('87) 02:01:27.1 00:32:36.9
520. 781 M40-49 Sedláček Miroslav ('71) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:01:28.1 00:32:37.9
521. 1242 Z19-29 Mertenová Kateřina ('89) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 02:01:33.7 00:32:43.5
522. 527 M50-59 Kulhánek Ota ('62) 02:01:35.6 00:32:45.4
523. 438 M30-39 Kliment Jan ('82) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:01:38.9 00:32:48.7
524. 955 M60+ Urban Vladimír ('50) 02:01:41.6 00:32:51.4
525. 1045 M19-29 Kořínek Pavel ('85) BOOTCAMPS BOOTCAMPS 02:01:41.6 00:32:51.4
526. 795 M40-49 Slabý Aleš ('70) 02:01:44.4 00:32:54.2
527. 742 M40-49 Pták Josef ('69) BikeStars Vrchlabí 02:01:46.0 00:32:55.8
528. 1321 Z19-29 Lojínová Kateřina ('93) Kraken Team Dobříš Kraken Team Dobříš 02:01:48.3 00:32:58.1
529. 422 M40-49 Kareš Petr ('69) STS Chvojkovice - Brod 02:01:48.6 00:32:58.4
530. 597 Z18 Matoušková Markéta ('96) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:01:49.7 00:32:59.5
531. 270 M60+ Žalský Šlechtislav ('42) Apache LOKO Trutnov 02:01:49.9 00:32:59.7
532. 479 Z30-39 Kotenová Simona ('77) Jihlavské bajky 02:01:52.9 00:33:02.7
533. 604 M40-49 Meca Vladimír ('67) 2k bike club Odry 02:01:54.3 00:33:04.1
534. 423 M40-49 Karkoška Milan ('68) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM SYMBIO+ CANNONDALE 02:01:57.6 00:33:07.4
535. 165 M60+ Bystrianský Josef ('54) Nilfisk ALTO Pro cycling 02:01:58.6 00:33:08.4
536. 729 M30-39 Přikryl Vladimír ('83) CGM Sportovní klub 02:01:59.8 00:33:09.6
537. 833 M30-39 Straňák Tomáš ('82) Bike Team Stará Paka BBC Zaječov 02:02:03.3 00:33:13.1
538. 933 M30-39 Zajíc Daniel ('81) Bike Team Stará Paka 02:02:03.4 00:33:13.2
539. 554 M30-39 Ziebiker Robert ('78) 02:02:12.1 00:33:21.9
540. 387 M40-49 Jeník Martin ('71) 02:02:14.4 00:33:24.2
541. 188 M40-49 Čada Michal ('68) 02:02:20.1 00:33:29.9
542. 1391 M40-49 Bednář Josef ('71) Marel Bike team Marel Bike team 02:02:23.6 00:33:33.4
543. 909 M30-39 Špinka Martin ('79) Metalurgie Rumburk 02:02:26.8 00:33:36.6
544. 1139 M30-39 Čtrnáctý Václav ('80) 02:02:27.1 00:33:36.9
545. 377 M19-29 Janeček Robin ('85) 02:02:27.9 00:33:37.7
546. 938 M18 Tislický Jan ('96) KVM1881 KVM1881 02:02:29.6 00:33:39.4
547. 1370 Z30-39 Zemanová Andrea ('83) 02:02:36.1 00:33:45.9
548. 849 M30-39 Sulek Bohumil ('80) žádný 02:02:39.6 00:33:49.4
549. 698 M40-49 Petřík Jiří ('65) MTB Angels Team 02:02:43.1 00:33:52.9
550. 743 M30-39 Pulec Robert ('76) Griotte Team 02:02:46.6 00:33:56.4
551. 294 M40-49 Hanka Michal ('73) 02:02:47.4 00:33:57.2
552. 965 M40-49 Vanický Miroslav ('65) TJ lokomotiva Nymburk, 02:02:55.1 00:34:04.9
553. 1203 M50-59 Vágner Miloš ('63) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 02:02:56.4 00:34:06.2
554. 1112 M40-49 Přibyl Petr ('67) 02:02:57.6 00:34:07.4
555. 1355 M18 Kučera Lukáš ('96) 02:02:58.4 00:34:08.2
556. 190 M30-39 Čech Martin ('76) 02:03:03.8 00:34:13.6
557. 550 M30-39 Lipenský Jiří ('78) 02:03:06.5 00:34:16.3
558. 957 M30-39 Valach Jan ('79) 02:03:09.1 00:34:18.9
559. 396 M30-39 Jirman Jiri ('78) 02:03:11.6 00:34:21.4
560. 1004 M50-59 Vopava Daniel ('62) 02:03:11.8 00:34:21.6
561. 122 M30-39 Beran Roman ('76) Bronec Sport Team 02:03:13.1 00:34:22.9
562. 202 M40-49 Červený Miloš ('66) ČS BIKE TEAM ČS BIKE TEAM 02:03:13.1 00:34:22.9
563. 1175 M30-39 Pačanda Jiří ('75) 02:03:19.9 00:34:29.7
564. 1183 M40-49 Pospíšil Martin ('73) 02:03:21.8 00:34:31.6
565. 971 M19-29 Vejrosta Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:21.9 00:34:31.7
566. 232 M30-39 Drešer Michal ('81) 02:03:23.6 00:34:33.4
567. 889 M40-49 Šindelář Miloš ('67) TJ lokomotiva Nymburk, žádný 02:03:33.9 00:34:43.7
568. 979 M40-49 Veverka Václav ('73) 02:03:42.6 00:34:52.4
569. 530 M40-49 Kunc Petr ('67) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:03:47.4 00:34:57.2
570. 934 M19-29 Tautz Aleš ('90) 02:03:49.4 00:34:59.2
571. 1028 Z40-49 Miková Michaela ('73) SYMBIO+ CANNONDALE 02:03:54.9 00:35:04.7
572. 601 M60+ Matys Jan ('51) VIRTUAL Cup 02:04:06.4 00:35:16.2
573. 290 M60+ Hájek Stanislav ('45) Kosmonosy Lékárna U zámku 02:04:10.6 00:35:20.4
574. 419 M40-49 Kaniscev Roman ('70) Bikesport Mohelnice 02:04:12.4 00:35:22.2
575. 187 M18 Čada Jakub ('99) Stalak Devoss Rychnov nad Kněžnou 02:04:16.4 00:35:26.2
576. 800 M50-59 Slavík Vladimír ('64) 02:04:16.9 00:35:26.7
577. 892 M40-49 Šír Vladimír ('66) NH Car Bike Team 4 02:04:17.1 00:35:26.9
578. 1360 M40-49 Čermák Čeněk ('68) 02:04:22.1 00:35:31.9
579. 1293 M40-49 Beránek Aleš ('68) 02:04:26.3 00:35:36.1
580. 862 M19-29 Šádek Adam ('89) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 02:04:27.8 00:35:37.6
581. 1043 M50-59 Konvička Michal ('64) 02:04:28.6 00:35:38.4
582. 1073 Z40-49 Blažková Denisa ('68) 02:04:29.9 00:35:39.7
583. 177 M19-29 Chramosil Jakub ('92) SYMBIO+ CANNONDALE 02:04:32.4 00:35:42.2
584. 234 M19-29 Drobník Lukáš ('85) SC Jičín 02:04:44.4 00:35:54.2
585. 1107 M40-49 Vancl Karel ('73) 02:04:44.4 00:35:54.2
586. 899 M50-59 Šnajdr Pavel ('64) 02:04:44.9 00:35:54.7
587. 837 M30-39 Stránský Jiří ('76) 02:04:45.4 00:35:55.2
588. 541 M19-29 Lauryn Tomáš ('86) SK CykloRD 02:04:47.4 00:35:57.2
589. 517 M19-29 Kubišta Tomáš ('93) žádný žádný 02:04:48.6 00:35:58.4
590. 1283 Z18 Pospíšilová Klára ('99) ČKL Harrachov 02:04:48.6 00:35:58.4
591. 856 M60+ Svoboda Ladislav ('52) 02:04:50.4 00:36:00.2
592. 1184 M40-49 Pospíšil Vít ('70) Sokol Kněžmost 02:04:50.8 00:36:00.6
593. 634 M30-39 Němec Jan ('78) 02:04:56.1 00:36:05.9
594. 493 M30-39 Král Michal ('75) SYMBIO+ CANNONDALE 02:04:56.6 00:36:06.4
595. 171 M40-49 Chára Miroslav ('66) 02:05:02.6 00:36:12.4
596. 970 M19-29 Vavřín Jan ('85) žádný PA 02:05:03.1 00:36:12.9
597. 528 Z19-29 Kulhavá Šárka ('93) 02:05:05.7 00:36:15.5
598. 887 M60+ Šimůnek Antonín ('53) CykloPešek Hradec Králové 02:05:08.1 00:36:17.9
599. 1247 M30-39 Zavřel Miroslav ('75) SYMBIO+ CANNONDALE 02:05:09.5 00:36:19.3
600. 388 M30-39 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:05:09.6 00:36:19.4
601. 989 Z19-29 Vlášková Lucie ('87) Kellys Bike Ranch team 02:05:12.4 00:36:22.2
602. 854 M30-39 Svoboda Jan ('81) 02:05:13.6 00:36:23.4
603. 381 M30-39 Janýr Pavel ('79) 02:05:16.6 00:36:26.4
604. 977 M40-49 Veselý Otto ('70) 02:05:18.6 00:36:28.4
605. 212 M50-59 Čivrný Jiří ('62) 02:05:19.1 00:36:28.9
606. 659 M40-49 Novotný Jiří ('71) USC Drtikol 02:05:19.6 00:36:29.4
607. 1365 M40-49 Kopernický Jiří ('74) neorganizovan 02:05:20.4 00:36:30.2
608. 1207 M30-39 Volf Martin ('84) 02:05:23.4 00:36:33.2
609. 453 M50-59 Kohout Pavel ('62) Crazy Cocks 02:05:27.1 00:36:36.9
610. 853 M40-49 SVÍTIL JAN ('69) 02:05:29.1 00:36:38.9
611. 415 M40-49 Kaiser Richard ('65) TJ Starý Harcov Liberec SCOTT BIKER RETRO TEAM Starý Harcov 02:05:29.6 00:36:39.4
612. 456 M40-49 Kolátor Aleš ('72) MTB MEL NikiLouda 02:05:36.4 00:36:46.2
613. 1376 M40-49 Frolík Stanislav ('65) 02:05:44.6 00:36:54.4
614. 485 M40-49 Kovářík Jiří ('70) STS Chvojkovice - Brod 02:05:47.9 00:36:57.7
615. 952 M60+ Turek Zdeněk ('53) Kameňák 02:05:55.1 00:37:04.9
616. 657 M40-49 Novotný Dalibor ('68) 02:06:02.1 00:37:11.9
617. 1378 M30-39 Vávra Jaromír ('76) Dřevostyl s.r.o. 02:06:06.4 00:37:16.2
618. 106 M19-29 Baborák Ladislav ('90) 02:06:07.7 00:37:17.5
619. 1030 M40-49 Trdla Tomáš ('69) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:06:09.9 00:37:19.7
620. 1403 M40-49 Brož Antonín ('67) ZP cykloservis STEVENS cycling ZP cykloservis STEVENS cycling 02:06:12.4 00:37:22.2
621. 151 M30-39 Brouček Jan ('75) Šroubárna Turnov 02:06:13.1 00:37:22.9
622. 877 M19-29 Šifta Ladislav ('93) Josyma Tomíno 02:06:13.6 00:37:23.4
623. 182 M50-59 Chvalina Jan ('56) JimBeamTeam 02:06:23.1 00:37:32.9
624. 603 M60+ Mázl Miroslav ('47) TJ Spartak Vrchlabí 02:06:23.2 00:37:33.0
625. 770 M50-59 Rumler Ladislav ('62) 02:06:24.6 00:37:34.4
626. 201 M40-49 Červenka Martin ('73) 02:06:26.6 00:37:36.4
627. 1077 M60+ Formánek Jiří ('54) 02:06:26.6 00:37:36.4
628. 219 M40-49 Denemark Jiří ('68) 02:06:31.1 00:37:40.9
629. 352 M50-59 Houška Zdeněk ('64) v prodejně EXPERT CYKLOCENTRUM, Laurinova 529/18, Mladá Boleslav 02:06:31.3 00:37:41.1
630. 1362 Z50+ Matějčková Ludmila ('58) Kola Brabec Liberec 02:06:33.1 00:37:42.9
631. 496 M19-29 Kratochvíl Jan ('90) 02:06:33.3 00:37:43.1
632. 1236 Z19-29 Růžičková Zlata ('86) TRIO HAVEL s.r.o. 02:06:38.8 00:37:48.6
633. 184 M40-49 Cinibulk Josef ('72) TJ ZEntiva 02:06:38.9 00:37:48.7
634. 1413 M40-49 Janoušek Roman ('68) 02:06:39.5 00:37:49.3
635. 222 M19-29 Dlabola Aleš ('88) 02:06:46.6 00:37:56.4
636. 1127 M50-59 Hajzler Karel ('58) Lawi Sport Team 02:06:46.7 00:37:56.5
637. 1050 M30-39 Švec Peter ('81) Cykloklub Obora 02:06:49.9 00:37:59.7
638. 842 M30-39 Stránský Pavel ('75) STPA CZ 02:06:54.9 00:38:04.7
639. 1341 Z30-39 Píšová Martina ('78) Luigi Coccoti Luigi Coccoti 02:07:00.9 00:38:10.7
640. 514 M40-49 Kubíček Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř 02:07:01.6 00:38:11.4
641. 1320 M30-39 Juříček Tomáš ('81) 02:07:03.7 00:38:13.5
642. 786 M50-59 Skála Jiří ('59) 02:07:05.9 00:38:15.7
643. 918 M40-49 Štěpán Jaroslav ('70) MAPEI 02:07:15.6 00:38:25.4
644. 735 M40-49 Protivínský Petr ('73) MTB Angels Team 02:07:17.9 00:38:27.7
645. 831 M40-49 Strádal Jan ('69) 02:07:17.9 00:38:27.7
646. 1118 M30-39 Šourek Martin ('84) 02:07:23.6 00:38:33.4
647. 579 M30-39 Malysz Pavel ('78) MTBA 02:07:25.6 00:38:35.4
648. 366 M30-39 Hylena Martin ('79) VIRTUAL Cup 02:07:31.8 00:38:41.6
649. 584 M40-49 Mareš Jiří ('73) 02:07:33.1 00:38:42.9
650. 362 M30-39 Jonáš Filip ('80) 02:07:35.7 00:38:45.5
651. 130 M30-39 Bitman Luboš ('82) 02:07:41.4 00:38:51.2
652. 810 M40-49 Sorad Petr ('70) 02:07:41.4 00:38:51.2
653. 1104 M30-39 Benes Jan ('75) MTB HANZ 02:07:41.7 00:38:51.5
654. 627 M40-49 Nagy Libor ('68) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA IV. 02:07:42.4 00:38:52.2
655. 1131 M19-29 Herbolt Lukáš ('87) 02:07:45.4 00:38:55.2
656. 386 M50-59 Jelínek Václav ('64) 02:07:48.6 00:38:58.4
657. 1251 M40-49 Chumlen Luboš ('65) 02:07:50.1 00:38:59.9
658. 310 M50-59 Havlík Richard ('63) Černí koně 02:07:51.1 00:39:00.9
659. 336 M30-39 Hohl Josef ('78) 02:07:56.9 00:39:06.7
660. 676 M50-59 Pařízek Petr ('62) 02:07:57.9 00:39:07.7
661. 344 M30-39 Horák Jakub ('82) ZPA Bike Team 02:07:59.6 00:39:09.4
662. 244 M40-49 Dvořák Tomáš ('68) 02:08:00.9 00:39:10.7
663. 586 M40-49 Marko Ján ('67) Kubašok Bike Team 02:08:04.4 00:39:14.2
664. 819 M40-49 Stehlík Radek ('73) 02:08:05.6 00:39:15.4
665. 1356 M40-49 Drbal Pavel ('73) 02:08:05.6 00:39:15.4
666. 1408 M30-39 Kráčalík Martin ('77) 02:08:07.9 00:39:17.7
667. 1386 M30-39 Sochor Martin ('75) 02:08:22.6 00:39:32.4
668. 940 M30-39 Tlapák Petr ('76) Metalurgie Rumburk 02:08:22.8 00:39:32.6
669. 1026 M50-59 Šimůnek Petr ('60) 02:08:24.1 00:39:33.9
670. 1361 M40-49 Kiša Marek ('73) Cyklosen 02:08:25.9 00:39:35.7
671. 1229 M60+ Novotný František ('52) Josyma Tomíno 02:08:26.9 00:39:36.7
672. 395 M19-29 Jirka Matej ('91) Apple bike Kladno Apple bike Kladno 02:08:27.2 00:39:37.0
673. 127 M40-49 Bím Jiří ('70) 02:08:27.6 00:39:37.4
674. 1254 M40-49 Podrábský Petr ('73) Penzion Agáth Krkonoše 02:08:29.6 00:39:39.4
675. 271 M50-59 Frána Zdeněk ('61) 02:08:30.1 00:39:39.9
676. 459 M30-39 Komárek Luboš ('81) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:08:36.4 00:39:46.2
677. 962 M50-59 Vančura Miloš ('62) MTB Team Brudra 02:08:36.9 00:39:46.7
678. 272 M40-49 Franc Pavel ('70) 02:08:40.2 00:39:50.0
679. 551 M40-49 Lisner Vít ('73) 02:08:44.3 00:39:54.1
680. 1217 M18 Kůla Tomáš ('98) Josyma Tomíno 02:08:44.6 00:39:54.4
681. 133 M40-49 Blecha Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:08:45.4 00:39:55.2
682. 314 M19-29 Hawiger Tomáš ('88) 02:08:52.1 00:40:01.9
683. 1225 M19-29 Čapek Roman ('85) Josyma Tomíno 02:08:52.6 00:40:02.4
684. 268 M40-49 Foret Ivoš ('68) autolakovna Michal plachta autolakovna Michal Plachta 02:08:53.7 00:40:03.5
685. 1201 Z18 Šulcová Martina ('98) ČKL Harrachov 02:08:54.8 00:40:04.6
686. 1182 M30-39 Pospíšil Adam ('75) Sokol Kněžmost 02:08:54.9 00:40:04.7
687. 1007 M60+ Voříšek Václav ('53) 02:09:02.6 00:40:12.4
688. 500 Z30-39 Krejčíková Helena ('79) 02:09:06.6 00:40:16.4
689. 1172 M19-29 Němec Marek ('90) NH Car Bike Team 12 02:09:07.4 00:40:17.2
690. 653 M30-39 Novák Pavel ('81) 02:09:08.4 00:40:18.2
691. 281 M40-49 Gavelčík Kamil ('74) 02:09:12.3 00:40:22.1
692. 206 M30-39 Volek Roman ('77) NH Car Bike Team 8 02:09:12.4 00:40:22.2
693. 1037 M19-29 Honc Lukáš ('89) 02:09:13.1 00:40:22.9
694. 402 M50-59 Joklík Tomáš ('64) SPORT BRONEC 02:09:14.6 00:40:24.4
695. 866 M30-39 Šebetka Vladimír ('78) 02:09:16.4 00:40:26.2
696. 687 M40-49 Pelda Karel ('71) 02:09:17.9 00:40:27.7
697. 297 M50-59 Hanuš Jan ('59) 02:09:18.9 00:40:28.7
698. 637 M19-29 Němeček Aleš ('91) 02:09:21.9 00:40:31.7
699. 1407 Z30-39 Vejnarová Zdeňka ('81) 02:09:22.2 00:40:32.0
700. 1013 M50-59 Vrána Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:09:26.4 00:40:36.2
701. 448 M30-39 Knížek Josef ('82) 02:09:26.7 00:40:36.5
702. 1322 Z40-49 Hrubá Hana ('73) Kraken Team Dobříš 02:09:30.8 00:40:40.6
703. 835 Z30-39 Stránská Pavlína ('81) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 02:09:30.9 00:40:40.7
704. 852 M40-49 Svítek Jan ('74) 02:09:33.1 00:40:42.9
705. 995 M40-49 Vodička Michal ('73) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:09:33.6 00:40:43.4
706. 984 M40-49 Vincík Radek ('68) Vazouni Vazouni 02:09:34.2 00:40:44.0
707. 983 M19-29 Vincík David ('94) Vazouni Vazouni 02:09:34.6 00:40:44.4
708. 252 M30-39 Fajman Jaroslav ('79) 02:09:36.1 00:40:45.9
709. 1396 M30-39 Svoboda Ondřej ('81) 02:09:36.6 00:40:46.4
710. 1040 M30-39 Trachta Martin ('77) Dafit 02:09:40.9 00:40:50.7
711. 1085 M50-59 Vejvoda Luboš ('59) 02:09:58.4 00:41:08.2
712. 502 M30-39 Křikava Václav ('83) SYMBIO+ CANNONDALE 02:10:00.6 00:41:10.4
713. 1315 M30-39 Komenda Zdeněk ('75) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:10:06.4 00:41:16.2
714. 432 M40-49 Kimla Jan ('68) STS Chvojkovice - Brod 02:10:06.6 00:41:16.4
715. 966 M30-39 Vaníček Libor ('76) 02:10:10.9 00:41:20.7
716. 860 M40-49 Synovec Jindřich ('65) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:10:13.4 00:41:23.2
717. 671 M30-39 Pánek Martin ('77) 02:10:14.4 00:41:24.2
718. 540 M30-39 Laurin Jan ('84) 02:10:17.8 00:41:27.6
719. 1062 M40-49 Rojek Jan ('72) Apple bike Kladno 02:10:25.6 00:41:35.4
720. 404 M40-49 Jungwirt David ('71) 02:10:28.5 00:41:38.3
721. 467 M40-49 Koprnický Luboš ('73) Cykloteam SDH SOLEC 02:10:35.1 00:41:44.9
722. 1075 M30-39 Valenta Oto ('81) 02:10:37.2 00:41:47.0
723. 1214 M19-29 Rylich Vojtěch ('91) SDH Dneboh 02:10:43.0 00:41:52.8
724. 1019 M40-49 Vrňák Antonín ('65) 02:10:44.1 00:41:53.9
725. 581 M30-39 Mareček Štěpán ('77) 02:10:48.1 00:41:57.9
726. 951 M30-39 Trubač Lukáš ('77) 02:10:49.9 00:41:59.7
727. 446 M30-39 Knebl Milan ('75) 02:10:55.0 00:42:04.8
728. 691 M50-59 Pešina František ('63) 02:10:59.4 00:42:09.2
729. 919 M30-39 Štěpán Martin ('75) 2k bike club Odry 02:11:02.1 00:42:11.9
730. 1042 Z40-49 Jandusová Hana ('74) 02:11:14.1 00:42:23.9
731. 469 M40-49 Korec René ('70) 02:11:16.4 00:42:26.2
732. 670 M30-39 Vacek Jan ('80) NH Car Bike Team 2 02:11:18.6 00:42:28.4
733. 869 M18 Šéfr Tadeáš ('98) 02:11:22.9 00:42:32.7
734. 891 M50-59 Šír Milan ('64) BikeStars Vrchlabí 02:11:25.2 00:42:35.0
735. 1346 M30-39 Procházka Jiří ('82) SK Skivelo Neslyšících Olomouc 02:11:26.6 00:42:36.4
736. 321 M50-59 Zounek Jan ('58) 02:11:29.4 00:42:39.2
737. 897 M40-49 Šmíd Miroslav ('71) 02:11:29.9 00:42:39.7
738. 1337 M30-39 Riegel Lukáš ('84) 02:11:29.9 00:42:39.7
739. 811 M40-49 Souček Martin ('74) 02:11:32.4 00:42:42.2
740. 797 M30-39 Slabý Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:11:32.6 00:42:42.4
741. 724 M40-49 Preissler Tomáš ('70) 02:11:34.1 00:42:43.9
742. 958 M19-29 Valenta Libor ('85) EZÚ, s.p. 02:11:37.7 00:42:47.5
743. 1277 M19-29 Jarolím Jan ('92) 02:11:44.4 00:42:54.2
744. 1021 M40-49 Markup Jan ('70) Apple bike Kladno 02:11:52.4 00:43:02.2
745. 461 M30-39 Komenda Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:11:53.6 00:43:03.4
746. 665 M40-49 Odstrčil Petr ('74) NH Car Bike Team 6 02:11:54.1 00:43:03.9
747. 907 M50-59 Šourek Radim ('56) TJ Starý Harcov Liberec 02:11:54.2 00:43:04.0
748. 650 M19-29 Novák Martin ('86) Cajk Bike Team 02:11:56.2 00:43:06.0
749. 411 Z30-39 Volfová Hana ('79) NH Car Ladies Bike Team 1 02:11:56.4 00:43:06.2
750. 1195 Z30-39 Sommerová Jana ('76) GIANT BRNO SPORT TEAM 02:11:57.9 00:43:07.7
751. 327 M30-39 Hlava Josef ('77) SKI KLUB 02:11:58.9 00:43:08.7
752. 1392 Z40-49 Trnčíková Jarmila ('68) 02:12:00.1 00:43:09.9
753. 227 M40-49 Donner Radek ('74) NH Car Bike Team 10 02:12:00.9 00:43:10.7
754. 400 M50-59 Jirouš Josef ('56) CEPro team 02:12:05.4 00:43:15.2
755. 123 M30-39 Berný Martin ('80) 02:12:06.2 00:43:16.0
756. 466 M40-49 Kopecký Petr ('71) 02:12:06.6 00:43:16.4
757. 248 Z40-49 Eva Švecová ('72) Komikoni 02:12:08.1 00:43:17.9
758. 689 M50-59 Peřina Milan ('64) 02:12:17.6 00:43:27.4
759. 365 M40-49 Hubený Vladimír ('66) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:12:22.2 00:43:32.0
760. 876 M19-29 Šidák Vojtěch ('89) Specialized Concept Store Pardubice 02:12:22.6 00:43:32.4
761. 1052 M30-39 Tušinský Petr ('76) 02:12:24.2 00:43:34.0
762. 758 M60+ Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:12:26.9 00:43:36.7
763. 1318 Z19-29 Kretková Michaela ('87) 02:12:26.9 00:43:36.7
764. 1385 Z19-29 Matulková Jana ('88) CT Weber 02:12:35.9 00:43:45.7
765. 783 M40-49 Sekrt Michal ('70) 02:12:37.1 00:43:46.9
766. 683 M60+ Pech Pavel ('54) SPP Pičín 02:13:03.2 00:44:13.0
767. 1377 M18 Schauer Jan ('99) Školní tým Lučany n. N. Školní tým Lučany n. N. 02:13:04.8 00:44:14.6
768. 712 M40-49 Pohanka Václav ('69) 02:13:06.7 00:44:16.5
769. 1296 M30-39 Šťastný Pavel ('77) 02:13:06.9 00:44:16.7
770. 820 M30-39 Steidl Tomáš ('75) 02:13:07.9 00:44:17.7
771. 141 M19-29 Borůvka Tomáš ('90) 02:13:09.9 00:44:19.7
772. 1241 M30-39 Březina Lukáš ('81) FullSolutions 02:13:11.6 00:44:21.4
773. 200 M19-29 Černý Lukáš ('95) GyTu Photons 02:13:18.2 00:44:28.0
774. 905 M30-39 Šoukal Vít ('79) Bike Team Kola Kaňkovský 02:13:24.2 00:44:34.0
775. 539 M30-39 Langer Andrej ('76) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEAM 02:13:31.6 00:44:41.4
776. 138 M50-59 Bohuňovský Luboš ('61) 02:13:42.2 00:44:52.0
777. 859 M30-39 Sýkora Michal ('75) 02:13:44.1 00:44:53.9
778. 1307 M19-29 Procházka Honza ('90) 02:13:45.2 00:44:55.0
779. 311 M60+ Havlík Václav ('50) Ořešínští draci 02:13:46.4 00:44:56.2
780. 480 M50-59 Kotlář Milan ('55) Moravští lyžníci 02:13:47.1 00:44:56.9
781. 546 M40-49 Líbal Martin ('71) Jihlavské bajky 02:13:49.0 00:44:58.8
782. 1031 M19-29 Trdla Tomáš ('95) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:13:52.9 00:45:02.7
783. 840 M40-49 Stránský Jiří ('73) STPA CZ 02:14:05.1 00:45:14.9
784. 1250 M18 Rylich Matěj ('01) BK Mladá Boleslav 02:14:07.7 00:45:17.5
785. 578 M19-29 Malý Václav ('86) žádný 02:14:14.9 00:45:24.7
786. 996 M30-39 Vodička Tomáš ('79) 02:14:22.6 00:45:32.4
787. 1089 M30-39 Šlemín Rostislav ('75) 02:14:25.2 00:45:35.0
788. 144 M19-29 Brabec Petr ('90) 02:14:25.7 00:45:35.5
789. 865 M50-59 Šavel Zdeněk ('56) 02:14:28.1 00:45:37.9
790. 1048 M50-59 Nedorost Antonín ('62) 02:14:30.1 00:45:39.9
791. 259 M40-49 Fidler Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř 02:14:33.9 00:45:43.7
792. 1295 M40-49 Brož Vojtěch ('74) Velociraptors Velociraptors 02:14:37.9 00:45:47.7
793. 341 M30-39 Holovič Martin ('76) 02:14:44.4 00:45:54.2
794. 1329 M40-49 Koranda Jaroslav ('65) 02:14:50.1 00:45:59.9
795. 1233 M40-49 Pošvář Petr ('73) 02:14:50.4 00:46:00.2
796. 241 M40-49 Dušek Richard ('66) 02:14:58.6 00:46:08.4
797. 651 M40-49 Novák Miroslav ('66) 02:15:05.1 00:46:14.9
798. 755 M50-59 Zeidler Milan ('61) NH Car Bike Team 11 02:15:05.3 00:46:15.1
799. 750 M50-59 Rédl Ivo ('63) 02:15:08.3 00:46:18.1
800. 1192 M30-39 Růžička Jiří ('77) 02:15:13.4 00:46:23.2
801. 1079 M19-29 Viktorin František ('95) 02:15:13.9 00:46:23.7
802. 1113 M60+ Renč Jaroslav ('52) TJ lokomotiva Nymburk, 02:15:14.1 00:46:23.9
803. 1352 M50-59 Šafránek Jiří ('54) 02:15:17.4 00:46:27.2
804. 1033 M30-39 Palman Marek ('75) 02:15:17.6 00:46:27.4
805. 587 M40-49 Marták Jan ('65) NH Car Bike Team 10 02:15:24.5 00:46:34.3
806. 817 M30-39 Starý Václav ('84) 02:15:34.8 00:46:44.6
807. 283 M50-59 gerhat ivan ('64) 02:15:36.7 00:46:46.5
808. 289 M50-59 Hájek Stanislav ('57) M50/50KM 02:15:38.6 00:46:48.4
809. 628 M40-49 Nagy Pavel ('70) NikiLouda 02:15:41.7 00:46:51.5
810. 131 M40-49 Blažek Jan ('69) 02:15:53.4 00:47:03.2
811. 626 M18 Nagy Josef ('00) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:15:57.7 00:47:07.5
812. 1379 M18 Vávra Vítězslav ('98) Dřevostyl s.r.o. 02:16:08.4 00:47:18.2
813. 558 M30-39 Lžičař Martin ('82) Komikoni 02:16:08.6 00:47:18.4
814. 538 M50-59 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf 02:16:09.1 00:47:18.9
815. 660 M18 Novotný Lukáš ('98) 02:16:13.4 00:47:23.2
816. 1220 M30-39 Dubský Pavel ('76) Josyma Tomíno 02:16:14.9 00:47:24.7
817. 519 M19-29 Kučera Benjamin ('91) 02:16:22.4 00:47:32.2
818. 1143 M50-59 Hnátek Karel ('61) 02:16:23.4 00:47:33.2
819. 523 M19-29 Kučera Tobias ('92) 02:16:23.7 00:47:33.5
820. 928 M50-59 Švamberk Jiří ('59) BBC Zaječov 02:16:25.4 00:47:35.2
821. 1091 M30-39 Pátek Robert ('77) Metrostav 02:16:26.1 00:47:35.9
822. 1204 M19-29 Vítek Vojtěch ('89) 02:16:26.1 00:47:35.9
823. 385 M40-49 Jelínek Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:16:27.1 00:47:36.9
824. 552 M40-49 Lochman Petr ('69) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 02:16:29.9 00:47:39.7
825. 1078 M40-49 Viktorin František ('71) 02:16:32.2 00:47:42.0
826. 1096 M40-49 Nešický Pavel ('69) 02:16:32.9 00:47:42.7
827. 642 M30-39 Neumann Kamil ('82) 02:16:33.2 00:47:43.0
828. 685 M30-39 Pekař Jaroslav ('81) 02:16:36.1 00:47:45.9
829. 1095 M19-29 Bubeníček Jan ('85) 02:16:37.2 00:47:47.0
830. 343 M40-49 Hora Jiří ('71) Dingáni 02:16:43.1 00:47:52.9
831. 166 M40-49 Zavázal Jaroslav ('65) 02:16:44.7 00:47:54.5
832. 295 M50-59 Hansík Milan ('60) 02:16:46.7 00:47:56.5
833. 960 M40-49 Váňa Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:16:59.7 00:48:09.5
834. 1150 M30-39 Hušek Matěj ('75) 02:17:00.4 00:48:10.2
835. 426 M40-49 Kašpar Zdeněk ('67) Rock Racing 02:17:04.6 00:48:14.4
836. 1395 M30-39 Kindermann Luboš ('84) Daddy Carl MTB Daddy Carl MTB 02:17:05.4 00:48:15.2
837. 792 M40-49 Skořepa Antonin ('65) 02:17:14.2 00:48:24.0
838. 1009 M19-29 Votava David ('91) Bůček 02:17:18.4 00:48:28.2
839. 560 M19-29 Macek Jiří ('95) NH Car Bike Team 4 02:17:23.9 00:48:33.7
840. 607 Z30-39 Melková Martina ('84) Zájezdy na klíč 02:17:26.9 00:48:36.7
841. 744 M40-49 Rabiňák Jiří ('71) JR 02:17:35.2 00:48:45.0
842. 176 M30-39 Chovan Martin ('83) Nováci 02:17:44.4 00:48:54.2
843. 641 M19-29 Neumann Jakub ('92) P.T.S. 02:17:46.1 00:48:55.9
844. 246 M50-59 Dzan Ladislav ('64) 02:17:47.4 00:48:57.2
845. 963 M30-39 Vaněk Lukáš ('79) Zentiva 02:17:47.7 00:48:57.5
846. 384 M19-29 Ječný Josef ('91) 02:17:48.9 00:48:58.7
847. 791 M40-49 Skočdopol František ('72) 02:17:59.1 00:49:08.9
848. 566 M50-59 Macoun David ('58) 02:17:59.9 00:49:09.7
849. 632 M30-39 Nedvěd Tomáš ('82) AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA 02:18:03.4 00:49:13.2
850. 119 M40-49 Benda Petr ('71) BENDA FÓLIE. CZ 02:18:04.1 00:49:13.9
851. 389 M40-49 Jícha Oldřich ('69) Kubašok Bike Team 02:18:07.9 00:49:17.7
852. 1193 M30-39 Schovanec Martin ('81) 02:18:10.9 00:49:20.7
853. 537 M40-49 Lafek Petr ('71) Rykol 02:18:18.1 00:49:27.9
854. 1200 M50-59 Šťastný Miroslav ('55) 02:18:26.1 00:49:35.9
855. 1375 M40-49 Frantz Christian ('71) 02:18:27.9 00:49:37.7
856. 506 M30-39 Kruncl Jan ('82) 02:18:30.9 00:49:40.7
857. 309 M40-49 Havlík Pavel ('65) 02:18:36.1 00:49:45.9
858. 267 M19-29 Flídr Zbyněk ('94) PHMZ Racing 02:18:38.6 00:49:48.4
859. 1110 Z30-39 Puhalová Jana ('80) 02:18:52.4 00:50:02.2
860. 782 M40-49 Sekáč Miloš ('70) Ško-energo Teplárna 02:18:55.1 00:50:04.9
861. 342 M30-39 Homolka Karel ('82) Gay and Lesbiens 02:18:58.7 00:50:08.5
862. 1038 M40-49 Pecuš Dušan ('72) Apple bike Kladno Apple bike Kladno 02:19:01.9 00:50:11.7
863. 197 Z40-49 Černošková Lenka ('72) MTB MEL NikiLouda 02:19:06.4 00:50:16.2
864. 916 M30-39 Štefan Ivan ('80) 02:19:08.7 00:50:18.5
865. 1324 Z30-39 Nešněrová Veronika ('76) TJ lokomotiva Nymburk, 02:19:15.9 00:50:25.7
866. 1333 M18 Jisl Jan ('96) Craft TEAM 02:19:23.9 00:50:33.7
867. 1024 Z30-39 Helclová Barbora ('75) 02:19:24.1 00:50:33.9
868. 625 M40-49 Nagy Josef ('67) Sokol Skuhrov Sokol Skuhrov 02:19:30.4 00:50:40.2
869. 616 M50-59 Ženatý Emil ('62) 02:19:30.7 00:50:40.5
870. 140 M30-39 Borek Miroslav ('78) RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ 02:19:39.2 00:50:49.0
871. 243 M50-59 Zeman Vladimír ('60) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:19:40.4 00:50:50.2
872. 129 M30-39 Binder Pavel ('75) NH Car Bike Team 8 02:19:42.9 00:50:52.7
873. 997 M30-39 Vohnický Zbyněk ('84) 02:19:42.9 00:50:52.7
874. 1102 M30-39 Hladeček Jindřich ('78) 02:19:46.1 00:50:55.9
875. 1116 M30-39 Nagy Jan ('75) 02:19:47.6 00:50:57.4
876. 807 M60+ Sochor František ('54) Moravští lyžníci 02:19:48.4 00:50:58.2
877. 1167 M30-39 Mihula Jiří ('79) 02:20:01.1 00:51:10.9
878. 719 M40-49 Vybíral Milan ('66) NH Car Bike Team 4 02:20:02.7 00:51:12.5
879. 240 M40-49 Dušek Petr ('70) NH Car Bike Team 11 02:20:11.1 00:51:20.9
880. 439 M50-59 Kliment Jaromír ('57) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:20:22.2 00:51:32.0
881. 194 M30-39 Čejp Jiří ('79) 02:20:22.4 00:51:32.2
882. 1349 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) SULOV 02:20:25.9 00:51:35.7
883. 992 Z50+ Vnuková Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:20:27.1 00:51:36.9
884. 832 M40-49 Straka Tomáš ('73) VIRTUAL Cup 02:20:28.9 00:51:38.7
885. 522 M40-49 Kučera Radek ('72) 02:20:29.9 00:51:39.7
886. 1301 M30-39 Zemanec Petr ('77) 02:20:31.2 00:51:41.0
887. 1279 Z30-39 Doudová Zuzana ('78) 02:20:56.7 00:52:06.5
888. 361 M60+ Hruša Karel ('43) 02:20:57.6 00:52:07.4
889. 536 M40-49 Lacina Petr ('67) HC Slavoj Zbraslav 02:20:59.2 00:52:09.0
890. 158 M60+ Budějský Miroslav ('53) 02:20:59.4 00:52:09.2
891. 646 M40-49 Nováček Dan ('69) 02:21:02.9 00:52:12.7
892. 1294 M50-59 Horák Miroslav ('62) 02:21:03.0 00:52:12.8
893. 1334 M40-49 Jisl Jarda ('73) Craft TEAM 02:21:03.1 00:52:12.9
894. 649 M50-59 Novák Jan ('63) Vostrý hrany 02:21:06.4 00:52:16.2
895. 656 M40-49 Novotný Aleš ('74) 02:21:08.2 00:52:18.0
896. 730 M18 Procházka David ('97) EMCO 2 02:21:14.9 00:52:24.7
897. 988 M30-39 Vlastník Jiří ('76) Dingáni 02:21:15.6 00:52:25.4
898. 726 M18 Přibyl Jiří ('99) NikiLouda 02:21:21.4 00:52:31.2
899. 312 Z19-29 Havlíková Pavlína ('89) 02:21:23.6 00:52:33.4
900. 1006 M30-39 Voplakal Lukáš ('84) 02:21:26.1 00:52:35.9
901. 806 M60+ Sochacký Miloslav ('45) 02:21:29.9 00:52:39.7
902. 483 M18 Kousal Jan ('99) 02:21:45.7 00:52:55.5
903. 804 Z30-39 Smíšková Jitka ('79) 02:21:51.1 00:53:00.9
904. 1174 M30-39 Ostřížek Michal ('83) 02:22:02.2 00:53:12.0
905. 229 M40-49 Dostál Michal ('74) MTB HANZ 02:22:02.4 00:53:12.2
906. 814 M50-59 Šplíchal Vladimír ('63) 02:22:08.9 00:53:18.7
907. 145 M60+ Brada Josef ('51) Chrpová Bikers 02:22:15.4 00:53:25.2
908. 903 M40-49 Šotola Martin ('71) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:22:17.2 00:53:27.0
909. 1054 M30-39 Keznikl Roman ('83) CK-Verne 02:22:20.4 00:53:30.2
910. 286 M40-49 Gothard Tomáš ('68) NH Car Bike Team 4 02:22:25.9 00:53:35.7
911. 617 M40-49 Modráček Zdeněk ('67) 02:22:32.1 00:53:41.9
912. 476 M50-59 Košťák Milan ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:22:35.2 00:53:45.0
913. 545 M30-39 Lev Michal ('79) NH Car Bike Team 9 02:22:39.2 00:53:49.0
914. 1119 M19-29 Tomšů Michael ('85) 02:22:41.2 00:53:51.0
915. 173 M50-59 Chlouba Karel ('56) 02:22:46.7 00:53:56.5
916. 542 M19-29 Lehečka Zdeněk ('85) 02:22:48.9 00:53:58.7
917. 915 Z19-29 Šrytrová Veronika ('88) 02:22:57.9 00:54:07.7
918. 495 M30-39 Krátký Jan ('79) MTB Team Brudra 02:23:01.1 00:54:10.9
919. 1230 M19-29 Novotný František ('89) Josyma Tomíno 02:23:02.6 00:54:12.4
920. 1317 M50-59 Flieger Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:23:05.4 00:54:15.2
921. 948 M30-39 Třešňák Tomáš ('76) 02:23:07.4 00:54:17.2
922. 1072 M40-49 Kašpar Miroslav ('72) 02:23:18.9 00:54:28.7
923. 317 M40-49 Hejduk Martin ('72) Šroubárna Turnov 02:23:22.4 00:54:32.2
924. 740 M50-59 Pšenička Miroslav ('55) 02:23:22.4 00:54:32.2
925. 170 M40-49 Cestr Tomáš ('67) 02:23:25.9 00:54:35.7
926. 349 Z18 Horová Tereza ('96) Dingáni 02:23:39.4 00:54:49.2
927. 1061 Z19-29 Trnková Zuzana ('85) 02:23:40.4 00:54:50.2
928. 274 M50-59 Frühbauer Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:23:52.2 00:55:02.0
929. 596 Z40-49 Matoušková Hana ('65) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:23:53.1 00:55:02.9
930. 609 M30-39 Méres Pavel ('82) 02:23:56.2 00:55:06.0
931. 827 M18 Stindl Jakub ('96) 02:23:58.7 00:55:08.5
932. 567 Z50+ Madarová Radmila ('60) RADWIN.team 02:24:02.1 00:55:11.9
933. 923 M30-39 Šulc David ('79) NH Car Bike Team 8 02:24:05.9 00:55:15.7
934. 156 Z19-29 Brožová Aneta ('94) GyTu Photons 02:24:12.2 00:55:22.0
935. 408 M40-49 Kadič Jan ('69) JAMAHO 02:24:12.7 00:55:22.5
936. 1016 M30-39 Vůjtěch Tomáš ('76) EMCO 2 02:24:13.7 00:55:23.5
937. 624 M40-49 Mráz Pavel ('67) EMCO 2 02:24:22.9 00:55:32.7
938. 198 M30-39 Černý David ('83) HospitalGrupe Jičín 02:24:25.0 00:55:34.8
939. 608 Z30-39 Melková Petra ('80) Zájezdy na klíč 02:24:25.9 00:55:35.7
940. 633 M40-49 Nemanský Petr ('74) AUTHOR 02:24:33.6 00:55:43.4
941. 1299 M40-49 Kysela Petr ('72) 02:24:39.9 00:55:49.7
942. 521 M40-49 Kučera Petr ('65) Nezmar 02:24:41.6 00:55:51.4
943. 1231 Z19-29 Novotná Maruška ('86) Josyma Tomíno 02:24:43.1 00:55:52.9
944. 1284 M30-39 Urban Vladimír ('78) 02:24:43.2 00:55:53.0
945. 836 Z40-49 Stránská Václava ('65) 02:24:46.4 00:55:56.2
946. 351 Z40-49 Hošková Stanislava ('69) Bike Tuning Team Rudná Bike Tuning Team Rudná 02:24:50.9 00:56:00.7
947. 513 M50-59 Kubíček Bohumil ('57) 02:25:08.9 00:56:18.7
948. 556 M19-29 Lukáš Daniel ('87) NH Car Bike Team 6 02:25:17.4 00:56:27.2
949. 164 M40-49 Bydžovsky Pavel ('66) 02:25:19.4 00:56:29.2
950. 828 M40-49 Stindl Pavel ('71) 02:25:22.3 00:56:32.1
951. 1290 M50-59 Kohout Petr ('64) Crazy Cocks 02:25:24.6 00:56:34.4
952. 825 M50-59 Stejskal Přemysl ('63) 02:25:25.9 00:56:35.7
953. 753 M30-39 Řehořek Vladimír ('77) AUTOBENEX HITY 02:25:26.9 00:56:36.7
954. 1372 M40-49 Zvonař Jaroslav ('72) 02:25:28.2 00:56:38.0
955. 236 M30-39 Duban Lukáš ('75) Spirit Force 02:25:37.4 00:56:47.2
956. 1300 M50-59 Duchoslav Jaroslav ('64) 02:25:40.4 00:56:50.2
957. 277 M30-39 Fůsek Jan ('78) NH Car Bike Team 7 02:25:50.7 00:57:00.5
958. 1199 M50-59 Šimáně Libor ('63) 02:25:51.9 00:57:01.7
959. 509 M40-49 Kuba Libor ('67) 02:25:54.7 00:57:04.5
960. 1027 M40-49 Lesák Petr ('73) žádný 02:26:00.3 00:57:10.1
961. 510 M50-59 Kubata Josef ('62) 02:26:03.2 00:57:13.0
962. 571 M40-49 Makrlík Libor ('70) PAKOBYLKA team 02:26:05.7 00:57:15.5
963. 937 M19-29 Tetřev Jan ('86) PHMZ Racing 02:26:07.9 00:57:17.7
964. 702 M40-49 Pilik Radek ('66) 02:26:12.0 00:57:21.8
965. 110 M40-49 Banýr Milan ('66) 02:26:15.2 00:57:25.0
966. 950 Z18 Trnková Kristýna ('96) Cykloteam Ostrov žádný 02:26:15.2 00:57:25.0
967. 615 M50-59 Mocák Jaroslav ('58) 02:26:15.4 00:57:25.2
968. 345 M30-39 Horák Josef ('80) Rykol 02:26:16.9 00:57:26.7
969. 298 Z19-29 Hanušová Lucie ('89) Jumping@ Kněžmost 02:26:21.2 00:57:31.0
970. 1094 M50-59 Bubeníček Jan ('56) 02:26:24.2 00:57:34.0
971. 1282 M50-59 Levý Petr ('63) 02:26:32.4 00:57:42.2
972. 631 M40-49 Nedbal Radek ('69) 02:26:35.1 00:57:44.9
973. 846 M60+ Studénka René ('54) cyklo RD 02:26:35.7 00:57:45.5
974. 534 M60+ Kvasnička Pavel ('48) ALL*2000 02:26:36.9 00:57:46.7
975. 282 M50-59 Gengela Jan ('55) JS Cyklo 02:26:43.1 00:57:52.9
976. 706 M40-49 Pinta Petr ('74) 02:26:46.9 00:57:56.7
977. 639 M19-29 Nerad Karel ('87) 02:26:56.2 00:58:06.0
978. 143 M40-49 Bouček Jan ('73) 02:27:10.7 00:58:20.5
979. 125 M19-29 Běžel Jakub ('85) Tiger - Jiu Jitsu 02:27:14.4 00:58:24.2
980. 183 M50-59 Cimr Miroslav ('63) VIRTUAL Cup 02:27:30.2 00:58:40.0
981. 296 Z19-29 Hansíková Jana ('89) 02:27:34.2 00:58:44.0
982. 974 M30-39 Verner Jiří ('75) 02:27:37.6 00:58:47.4
983. 231 Z30-39 Dostálová Jana ('82) 02:27:46.4 00:58:56.2
984. 1319 M19-29 Vaszily Lumír ('86) 02:27:46.4 00:58:56.2
985. 564 M50-59 Machalický Zbyněk ('63) Apache lovci skalpů Apache lovci skalpů 02:27:48.3 00:58:58.1
986. 1327 M30-39 Slivka Michal ('81) 02:27:53.0 00:59:02.8
987. 228 M30-39 Dostál David ('80) 02:27:53.2 00:59:03.0
988. 457 M18 Kolátor Matyáš ('99) MTB MEL NikiLouda 02:27:54.7 00:59:04.5
989. 931 Z19-29 Švecová Jana ('86) 02:27:58.7 00:59:08.5
990. 111 M40-49 Barchánek Ivan ('65) 02:27:59.3 00:59:09.1
991. 1384 Z19-29 Nádvorníková Eva ('88) 02:28:00.6 00:59:10.4
992. 220 M19-29 Dinga Lukáš ('87) 02:28:03.3 00:59:13.1
993. 223 M30-39 Dočekal Honza ('80) 02:28:06.4 00:59:16.2
994. 886 Z30-39 Šímová Irena ('76) NH Car Ladies Bike Team 1 02:28:08.5 00:59:18.3
995. 709 M19-29 Podlipný Jan ('93) 02:28:10.9 00:59:20.7
996. 943 Tandem Tomáš Racek Ladislava Ekrtová ('78) 02:28:14.0 00:59:23.8
997. 1180 M40-49 Pilař Roman ('71) 02:28:14.9 00:59:24.7
998. 929 Z40-49 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:28:23.2 00:59:33.0
999. 1160 M40-49 Kytka Petr ('74) 02:28:39.6 00:59:49.4
1000. 725 M40-49 Přibyl Jiří ('74) NikiLouda 02:28:41.4 00:59:51.2
1001. 612 M30-39 Míl Milan ('80) Bike Team KC Jaroměř 02:28:41.6 00:59:51.4
1002. 629 Z40-49 Nagyová Jana ('71) NikiLouda 02:28:43.7 00:59:53.5
1003. 159 M40-49 Budín Milan ('71) NH Car Bike Team 11 02:28:51.9 01:00:01.7
1004. 503 M40-49 Křížek Petr ('72) 02:28:55.9 01:00:05.7
1005. 749 M50-59 Rathovský Ladilslav ('64) NH Car Bike Team 6 02:28:57.3 01:00:07.1
1006. 961 M40-49 Vancl Vladimír ('69) 02:28:58.4 01:00:08.2
1007. 371 M40-49 Jakubský Marek ('68) Kubašok Bike Team 02:29:04.2 01:00:14.0
1008. 765 M30-39 Rozman Zbyněk ('81) 02:29:05.4 01:00:15.2
1009. 498 M30-39 Krause Vítězslav ('78) 02:29:35.4 01:00:45.2
1010. 895 M40-49 Šmach Petr ('67) 02:29:35.9 01:00:45.7
1011. 253 M30-39 Fajta Jaroslav ('79) 02:29:37.7 01:00:47.5
1012. 664 M40-49 Ocelák Radovan ('70) 02:29:42.6 01:00:52.4
1013. 139 M30-39 Bolek Dušan ('75) NH Car Bike Team 6 02:29:44.9 01:00:54.7
1014. 247 M30-39 Erben Michal ('75) NH Car Bike Team 10 02:29:46.1 01:00:55.9
1015. 318 M30-39 Hejný Jan ('77) 02:29:47.4 01:00:57.2
1016. 734 M60+ Prokopec Pavel ('52) 02:29:52.4 01:01:02.2
1017. 766 M30-39 Rubeš Jan ('75) PAKOBYLKA team 02:29:55.6 01:01:05.4
1018. 1216 M40-49 Kůla Tomáš ('69) Josyma Tomíno 02:29:56.4 01:01:06.2
1019. 557 M30-39 Lupač Michal ('75) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 02:29:56.6 01:01:06.4
1020. 1248 M50-59 Mašín Miloš ('61) 02:29:59.4 01:01:09.2
1021. 621 M18 Mottl Jiří ('96) 02:30:18.2 01:01:28.0
1022. 264 M40-49 Fišer Jiří ('70) NH Car Bike Team 10 02:30:34.9 01:01:44.7
1023. 265 Z18 Fišerová Klůára ('96) NH Car Ladies Bike Team 1 02:30:36.2 01:01:46.0
1024. 163 M50-59 Burian Ladislav ('60) Ok 24 02:30:37.6 01:01:47.4
1025. 306 M30-39 Zůček Lukáš ('80) 02:30:38.9 01:01:48.7
1026. 693 M18 Peterka Martin ('00) 02:30:41.6 01:01:51.4
1027. 622 M40-49 Mottl Martin ('67) 02:30:53.3 01:02:03.1
1028. 1311 M40-49 Flieger Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:30:58.2 01:02:08.0
1029. 1185 M40-49 Procházka Jan ('73) Pivní doga 02:31:00.9 01:02:10.7
1030. 319 M40-49 Hendlinger Aleš ('68) MTB Team Brudra 02:31:01.9 01:02:11.7
1031. 801 M50-59 Slenář Peter ('63) 02:31:11.1 01:02:20.9
1032. 61 M40-49 Havlíček Jan ('73) Kodiak Pedals Team 02:31:16.3 01:02:26.1
1033. 169 M40-49 Carboch Petr ('73) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:31:17.4 01:02:27.2
1034. 1140 M19-29 Foit Filip ('87) 02:31:28.9 01:02:38.7
1035. 113 Z19-29 Bartošová Nela ('86) VIRTUAL Cup 02:31:29.9 01:02:39.7
1036. 985 M30-39 Virth Miloslav ('78) Ligum Team 02:31:51.3 01:03:01.1
1037. 673 M19-29 Pangrác Vojtěch ('87) 02:32:04.2 01:03:14.0
1038. 256 M40-49 Fedorov Petr ('69) 02:32:10.4 01:03:20.2
1039. 808 M60+ Sochor Petr ('51) Moravští lyžníci 02:32:11.2 01:03:21.0
1040. 224 M40-49 Dolanský Jiří ('74) PAKOBYLKA team 02:32:12.6 01:03:22.4
1041. 1100 M30-39 Havlík Václav ('83) 02:32:27.1 01:03:36.9
1042. 178 M50-59 Chroust Miroslav ('55) 02:32:31.4 01:03:41.2
1043. 357 M40-49 Hrodek Lukáš ('74) 02:32:33.2 01:03:43.0
1044. 883 M30-39 Šimeček Miroslav ('75) Griotte Team 02:32:36.4 01:03:46.2
1045. 759 Z19-29 Rodrová Jana ('85) HospitalGrupe Jičín 02:32:37.4 01:03:47.2
1046. 335 M40-49 Hofman Tomáš ('70) Griotte Team 02:32:41.9 01:03:51.7
1047. 1097 M30-39 Čejka Ondřej ('84) Čahouni nad 2,5m 02:32:42.1 01:03:51.9
1048. 346 M40-49 Horák Radek ('72) Ligum Team 02:32:55.9 01:04:05.7
1049. 939 M30-39 Titěra Petr ('75) Griotte Team 02:32:56.9 01:04:06.7
1050. 1338 M19-29 Votoček Vladimír ('36) 02:33:04.9 01:04:14.7
1051. 326 M40-49 Hlásek Pavel ('68) 02:33:07.9 01:04:17.7
1052. 501 M40-49 Krenc Tomas ('74) 02:33:09.2 01:04:19.0
1053. 215 Z30-39 Čuhaničová Pavlína ('84) Zájezdy na klíč 02:33:10.4 01:04:20.2
1054. 115 M40-49 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 02:33:22.6 01:04:32.4
1055. 116 Z19-29 Bedřichová Pavla ('94) SPP Pičín 02:33:22.7 01:04:32.5
1056. 678 M40-49 Paulát Jirka ('68) 02:33:22.7 01:04:32.5
1057. 748 M50-59 Rataj Jiří ('64) 02:33:37.7 01:04:47.5
1058. 703 M19-29 Pilz Václav ('85) Ligum Team 02:33:42.4 01:04:52.2
1059. 848 M40-49 Suchý Martin ('72) STPA CZ 02:33:45.9 01:04:55.7
1060. 460 Z40-49 Komárková Jitka ('70) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM SYMBIO+ CANNONDALE 02:33:46.9 01:04:56.7
1061. 1314 M40-49 Král Jiří ('68) 02:33:49.9 01:04:59.7
1062. 772 M30-39 Rybička Pavel ('83) 02:33:50.9 01:05:00.7
1063. 921 M50-59 Štok Jiří ('64) Vazouni 02:33:53.6 01:05:03.4
1064. 181 M30-39 Chudoba Jan ('76) NH Car Bike Team 7 02:33:54.4 01:05:04.2
1065. 245 M30-39 Dytrych Petr ('80) Metalurgie Rumburk 02:33:54.6 01:05:04.4
1066. 845 M30-39 Strnad Petr ('78) 02:33:56.1 01:05:05.9
1067. 484 M40-49 Kousal Vladimír ('66) 02:33:56.6 01:05:06.4
1068. 1146 M18 Horyna Jan ('95) NH Car Bike Team 13 02:34:02.4 01:05:12.2
1069. 863 Z30-39 Šarochová Jitka ('80) Cajk Bike Team 02:34:05.7 01:05:15.5
1070. 334 M40-49 Hoffman Vladimír ('66) Metalurgie Rumburk 02:34:08.6 01:05:18.4
1071. 1155 Z30-39 Kadlecová Markéta ('76) 02:34:19.4 01:05:29.2
1072. 793 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:34:21.8 01:05:31.6
1073. 237 M30-39 Dubský Michal ('81) 02:34:49.7 01:05:59.5
1074. 161 Z19-29 Burešová Štěpánka ('90) Bůček 02:35:01.6 01:06:11.4
1075. 323 M30-39 Heršálek Michal ('80) 02:35:07.9 01:06:17.7
1076. 1316 M50-59 Holubka Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:35:17.4 01:06:27.2
1077. 1154 M40-49 Jirotka Václav ('72) Apple bike Kladno 02:35:17.7 01:06:27.5
1078. 1366 M30-39 Bauman Karel ('82) 02:35:30.4 01:06:40.2
1079. 1170 M18 Nedorost Antonín ('01) 02:35:30.7 01:06:40.5
1080. 606 M18 Melíšek Jan ('97) 02:35:30.9 01:06:40.7
1081. 1219 Z18 Pudilová Lucie ('97) Josyma Tomíno 02:35:38.4 01:06:48.2
1082. 359 M40-49 Hronek Ladislav ('71) Šroubárna Turnov 02:35:46.4 01:06:56.2
1083. 398 Z30-39 Jirmanová Markéta ('83) 02:35:50.2 01:07:00.0
1084. 1224 M19-29 Sobotka Jakub ('93) Josyma Tomíno 02:35:53.7 01:07:03.5
1085. 307 M30-39 Havlíček Karel ('76) 02:35:53.9 01:07:03.7
1086. 117 M60+ Beka Josef ('49) 02:35:54.4 01:07:04.2
1087. 850 M40-49 Sušír Ladislav ('73) NH Car Bike Team 8 02:35:55.9 01:07:05.7
1088. 1223 M19-29 Jonáček Petr ('92) Josyma Tomino 02:35:57.6 01:07:07.4
1089. 555 M40-49 Ludický Tomáš ('73) MTB HANZ 02:35:58.7 01:07:08.5
1090. 1243 M50-59 Cichák vaclav ('61) 02:36:15.9 01:07:25.7
1091. 471 Z30-39 Kostrhunová Dominika ('83) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:36:18.7 01:07:28.5
1092. 760 M18 Rojík Adam ('96) Gay & Lesbiens 02:36:35.6 01:07:45.4
1093. 644 M19-29 Nikl Petr ('94) 02:36:43.2 01:07:53.0
1094. 880 M40-49 Šíma Jiří ('70) NH Car Bike Team 9 02:36:43.4 01:07:53.2
1095. 716 M30-39 Polák Jan ('81) NH Car Bike Team 9 02:36:43.7 01:07:53.5
1096. 894 M30-39 Šlehofer Lukáš ('79) VIRTUAL Cup 02:37:05.4 01:08:15.2
1097. 1308 M40-49 Kušta Zdeněk ('73) 02:37:22.1 01:08:31.9
1098. 592 M60+ Matoulek Václav ('48) ZPA Bike Team 02:37:22.6 01:08:32.4
1099. 900 M60+ Šoltys Karel ('54) Bike Frýdlant 02:37:29.4 01:08:39.2
1100. 472 M50-59 Košek Ivan ('61) Bike Frýdlant 02:37:30.4 01:08:40.2
1101. 655 Z50+ Novotná Miloslava ('60) Bike Frýdlant 02:37:30.6 01:08:40.4
1102. 475 Z30-39 Košnářová Lenka ('79) Spirit Force 02:37:31.7 01:08:41.5
1103. 645 M40-49 Foltán David ('74) NH Car Ladies Bike Team 2 02:37:40.9 01:08:50.7
1104. 711 M60+ Podsedníček Rudolf ('43) BIKE RPO Mladá Boleslav 02:37:43.4 01:08:53.2
1105. 532 Z18 Kurková Natálie ('01) 02:37:53.5 01:09:03.3
1106. 1310 Z19-29 Jirmářová Ivana ('91) 02:38:17.9 01:09:27.7
1107. 1304 Z30-39 Mašková Alena ('82) Cyklomarket 02:38:21.1 01:09:30.9
1108. 823 M40-49 Steininger Patrik ('74) 02:38:22.7 01:09:32.5
1109. 998 Z19-29 Vojtěchová Petra ('89) Piráti Piráti 02:38:36.9 01:09:46.7
1110. 1258 M50-59 Outrata Prokop ('64) 02:38:39.9 01:09:49.7
1111. 261 M30-39 Fidrmuc Pavel ('83) Rykol 02:38:50.2 01:10:00.0
1112. 618 Z30-39 Mošničková Zuzka ('81) 02:39:04.4 01:10:14.2
1113. 713 M19-29 Pokorný Ondřej ('90) 02:39:05.0 01:10:14.8
1114. 254 M19-29 Faktor Jiří ('85) MTB Team Brudra 02:39:08.4 01:10:18.2
1115. 107 M50-59 Balada Bedřich ('64) 02:39:11.1 01:10:20.9
1116. 406 M30-39 Jursík Jakub ('84) 02:39:15.4 01:10:25.2
1117. 505 M40-49 Krulich Martin ('68) 02:39:17.9 01:10:27.7
1118. 1133 M30-39 Bartášek Jan ('80) 02:39:27.9 01:10:37.7
1119. 1132 M40-49 Adam Viktor ('74) Kotelníci severu 02:39:29.6 01:10:39.4
1120. 762 M30-39 Rosa Martin ('80) SK Holešovice 02:39:35.4 01:10:45.2
1121. 258 M30-39 Ferko Jiří ('79) 02:39:37.7 01:10:47.5
1122. 414 M30-39 Kaiser Ján ('81) 02:39:44.4 01:10:54.2
1123. 769 Z50+ Rudolfová Martina ('62) 02:39:47.7 01:10:57.5
1124. 589 M19-29 Mašek Ondřej ('85) 02:40:02.4 01:11:12.2
1125. 630 M40-49 Zmeškal Robert ('67) 02:40:17.6 01:11:27.4
1126. 230 M40-49 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky 02:40:17.7 01:11:27.5
1127. 1023 M40-49 Martínek Vladimír ('69) 02:40:17.7 01:11:27.5
1128. 590 M19-29 Mašín Pavel ('90) 02:40:22.7 01:11:32.5
1129. 104 M18 Arnošt Jiří ('98) Ligum Team 02:40:29.5 01:11:39.3
1130. 912 M50-59 Šplíchal Milan ('62) Bůček 02:40:35.2 01:11:45.0
1131. 372 Z30-39 Jamai Petra ('75) P5 bike 02:40:38.1 01:11:47.9
1132. 186 M19-29 Cvilinek Jakub ('85) 02:40:39.7 01:11:49.5
1133. 420 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 02:40:45.9 01:11:55.7
1134. 1331 M50-59 Mejzr Václav ('62) 02:40:49.0 01:11:58.8
1135. 942 Tandem Krsičkovi Pavel a Tomáš ('71) NikiLouda 02:40:50.6 01:12:00.4
1136. 1237 M40-49 Nevrkla Miroslav ('73) 02:40:53.4 01:12:03.2
1137. 488 M50-59 Kožnar Ivo ('64) VIRTUAL Cup 02:40:59.4 01:12:09.2
1138. 1238 M50-59 Šťovíček Stanislav ('63) 02:41:02.4 01:12:12.2
1139. 499 M30-39 Kreheľ František ('84) EMCO 2 02:41:36.5 01:12:46.3
1140. 547 M30-39 Malek Petr ('78) 02:41:42.9 01:12:52.7
1141. 775 Z30-39 Rychterová Tereza ('76) CC Charlie 02:41:55.7 01:13:05.5
1142. 1280 M19-29 Pečenka Petr ('89) 02:42:26.4 01:13:36.2
1143. 1306 M30-39 Gamba Lukáš ('84) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:42:42.4 01:13:52.2
1144. 1249 M30-39 Tvrdík Jaroslav ('81) Auto Kelly 02:43:07.2 01:14:17.0
1145. 518 M40-49 Kubů Jaroslav ('67) NH Car Bike Team 1 02:43:16.2 01:14:26.0
1146. 682 M30-39 Pavlina Michal ('82) 02:43:20.4 01:14:30.2
1147. 799 M50-59 Slavík Otomar ('58) HOKOK Kladno 02:43:21.2 01:14:31.0
1148. 313 Z19-29 Havlová Marie ('89) 02:43:45.0 01:14:54.8
1149. 838 M40-49 Stránský Jiří ('68) 02:43:47.9 01:14:57.7
1150. 718 Z30-39 Poloprutská Klára ('79) 02:43:51.4 01:15:01.2
1151. 658 M18 Novotný Jan ('98) USC Drtikol 02:43:52.5 01:15:02.3
1152. 981 M19-29 Vigner Leoš ('88) 02:44:19.2 01:15:29.0
1153. 175 M60+ Vychytil Radomír ('54) 02:44:28.7 01:15:38.5
1154. 1255 M30-39 Horák Jaroslav ('76) 02:44:33.0 01:15:42.8
1155. 454 Z19-29 Koláčná Radka ('91) NH Car Ladies Bike Team 2 02:44:37.2 01:15:47.0
1156. 316 Z19-29 Hejdová Zuzana ('85) Cajk Bike Team 02:44:49.2 01:15:59.0
1157. 956 Z30-39 Vágnerová Jaroslava ('80) 02:44:52.1 01:16:01.9
1158. 288 M30-39 Hadač Jakub ('76) PA 02:45:11.4 01:16:21.2
1159. 1285 M40-49 Krulich Filip ('73) 02:45:17.2 01:16:27.0
1160. 1121 M19-29 Nedorost Tomas ('87) 02:45:40.4 01:16:50.2
1161. 647 M40-49 Novák Jan ('69) 02:45:59.5 01:17:09.3
1162. 1071 M18 Novák Jan ('97) 02:46:00.4 01:17:10.2
1163. 1186 M40-49 Procházka Miroslav ('73) 02:46:12.2 01:17:22.0
1164. 790 Z40-49 Sklenářová Markéta ('70) 02:46:45.2 01:17:55.0
1165. 449 M19-29 Knob Petr ('92) 02:46:47.7 01:17:57.5
1166. 226 M19-29 Doležal Petr ('85) PHMZ Racing 02:46:51.7 01:18:01.5
1167. 315 M40-49 Hegr Jan ('74) 02:46:58.4 01:18:08.2
1168. 1044 M30-39 Jelinek David ('78) 02:47:22.0 01:18:31.8
1169. 1056 M40-49 Dalibor Antonín ('70) MTB Zápy 02:47:25.9 01:18:35.7
1170. 1074 Z40-49 Daliborová Ivana ('70) MTB Zápy 02:47:27.1 01:18:36.9
1171. 1244 M19-29 Benda Jaroslav ('87) 02:47:46.5 01:18:56.3
1172. 1068 M40-49 Semelka Martin ('71) 02:48:03.2 01:19:13.0
1173. 193 M40-49 Čechlovský Milan ('71) EMCO 2 02:48:10.0 01:19:19.8
1174. 257 M40-49 Feher Roman ('65) 02:48:18.4 01:19:28.2
1175. 150 M40-49 Brokeš Tomáš ('68) 02:48:23.4 01:19:33.2
1176. 738 M30-39 Psotka Lukáš ('83) 02:48:24.5 01:19:34.3
1177. 733 M30-39 Pročke Michal ('79) TJ Uhříněves 02:48:31.9 01:19:41.7
1178. 260 M50-59 Fidler Petr ('63) HST 02:48:32.2 01:19:42.0
1179. 922 M40-49 Šubrt Jiří ('72) 02:49:10.4 01:20:20.2
1180. 504 M18 Krsička Jan ('98) NikiLouda 02:49:10.5 01:20:20.3
1181. 993 M19-29 Vobořil Milan ('85) 02:49:14.0 01:20:23.8
1182. 320 Z50+ Hendlingerová Radka ('64) MTB Team Brudra 02:49:34.7 01:20:44.5
1183. 1323 Z50+ Poddaná Jana ('53) TJ lokomotiva Nymburk, 02:49:37.2 01:20:47.0
1184. 844 M40-49 Střelec Jindřich ('67) Ligum Team 02:49:38.0 01:20:47.8
1185. 681 M19-29 Pavlas Jan ('87) 02:49:55.7 01:21:05.5
1186. 788 M50-59 Sklenář Tomáš ('64) 02:49:56.0 01:21:05.8
1187. 1039 M40-49 Vejskal Václav ('70) 02:50:02.7 01:21:12.5
1188. 383 M60+ Jaroš Petr ('44) 02:50:18.5 01:21:28.3
1189. 599 Z18 Matoušová Kristýna ('97) 02:50:27.7 01:21:37.5
1190. 1371 M19-29 Divila Tomáš ('90) 02:50:37.9 01:21:47.7
1191. 50 M60+ Mocek Jan ('52) 02:50:42.3 01:21:52.1
1192. 932 M30-39 Švestka Martin ('79) 02:50:47.2 01:21:57.0
1193. 785 M19-29 Sixta Petr ('86) 02:50:52.5 01:22:02.3
1194. 580 M30-39 Marcoň David ('84) Cajk Bike Team 02:51:02.5 01:22:12.3
1195. 1051 Z30-39 Tušinská Klára ('79) 02:51:11.4 01:22:21.2
1196. 204 M50-59 Červinka Karel ('58) 02:51:16.0 01:22:25.8
1197. 695 M19-29 Petráček Michal ('86) Tiger - Jiu Jitsu 02:51:17.7 01:22:27.5
1198. 710 M50-59 Podlipný Miloš ('62) 02:51:34.7 01:22:44.5
1199. 378 M30-39 Janota Marcel ('81) 02:51:41.7 01:22:51.5
1200. 433 M30-39 Kittler Martin ('79) 02:51:42.9 01:22:52.7
1201. 302 M30-39 Havel Radek ('77) NH Car Bike Team 11 02:52:00.2 01:23:10.0
1202. 526 M30-39 Kukla Milan ('78) 02:52:00.5 01:23:10.3
1203. 925 M50-59 Šulc Vladimír ('55) 02:52:23.4 01:23:33.2
1204. 1345 M50-59 Moudrý Karel ('62) 02:52:25.0 01:23:34.8
1205. 458 Z40-49 Kolátorová Pavlína ('72) MTB MEL NikiLouda 02:52:26.7 01:23:36.5
1206. 798 M19-29 Sladovník Jan ('85) Nováci 02:52:27.7 01:23:37.5
1207. 847 M40-49 Sucharda Jiří ('73) 02:52:31.9 01:23:41.7
1208. 953 M60+ Tyxa Vaclav ('45) 02:52:54.4 01:24:04.2
1209. 322 Z30-39 Herbrych Jaroslav ('75) Černí koně VIRTUAL Cup 02:52:57.5 01:24:07.3
1210. 1246 M40-49 Bradáč Michal ('71) 02:53:04.4 01:24:14.2
1211. 324 Z19-29 Hindráková Andrea ('85) 02:53:14.2 01:24:24.0
1212. 794 M30-39 Skupa Petr ('75) 02:53:15.2 01:24:25.0
1213. 487 M40-49 Kožený Aleš ('73) 02:53:15.4 01:24:25.2
1214. 778 M40-49 Sarga Jiří ('73) 02:53:19.5 01:24:29.3
1215. 913 M50-59 Šrám Karel ('61) 02:53:55.5 01:25:05.3
1216. 914 Z19-29 Šrámová Aneta ('90) 02:53:58.0 01:25:07.8
1217. 1067 M30-39 Starý Petr ('80) 02:53:58.5 01:25:08.3
1218. 774 Z30-39 Rychlá Linda ('77) 02:54:02.0 01:25:11.8
1219. 218 M30-39 David Michal ('78) 02:54:03.5 01:25:13.3
1220. 368 M40-49 Hyška VLastimil ('67) 02:54:04.4 01:25:14.2
1221. 959 Z30-39 Valtrová Kateřina ('81) 02:54:20.7 01:25:30.5
1222. 881 M30-39 Šimáček Pavel ('77) Radonice 02:54:30.2 01:25:40.0
1223. 489 Z40-49 Kracíková Hana ('72) 02:55:04.4 01:26:14.2
1224. 524 Z50+ Kuderová Šárka ('64) 02:55:04.4 01:26:14.2
1225. 686 M50-59 Pěkný Vít ('63) NH Car Bike Team 5 02:55:12.4 01:26:22.2
1226. 684 M30-39 Peisar Tadeáš ('78) Nováci 02:55:27.9 01:26:37.7
1227. 672 M40-49 Pangrác Miroslav ('65) 02:55:39.2 01:26:49.0
1228. 1176 Z30-39 Panušová Petra ('75) Ski Club Choteč 02:56:17.4 01:27:27.2
1229. 736 Z40-49 Provázková Věra ('69) 02:56:32.5 01:27:42.3
1230. 980 M60+ Veverka Václav ('46) 02:56:32.7 01:27:42.5
1231. 699 Z30-39 Petrof Eva ('77) 02:56:42.2 01:27:52.0
1232. 1256 M50-59 Stejskal František ('63) 02:56:55.2 01:28:05.0
1233. 614 M40-49 Moalic Yann ('73) Continental Adršpach 02:57:12.4 01:28:22.2
1234. 851 Z40-49 Sušírová Lenka ('72) NH Car Ladies Bike Team 2 02:58:50.4 01:30:00.2
1235. 255 M40-49 Falta Jiří ('67) Nezmar 02:59:05.9 01:30:15.7
1236. 968 M40-49 Vašíček Jaroslav ('66) 02:59:19.2 01:30:29.0
1237. 1369 Z30-39 Hejtíková Renata ('82) 02:59:19.7 01:30:29.5
1238. 1368 M40-49 Hartman Pavel ('73) 02:59:28.4 01:30:38.2
1239. 407 M30-39 Kácha Bohuslav ('78) 02:59:38.7 01:30:48.5
1240. 1398 M50-59 Helma Zdeněk ('64) 02:59:44.9 01:30:54.7
1241. 553 Z40-49 Loschenkohlová Eva ('74) 03:00:09.7 01:31:19.5
1242. 594 M40-49 Matoušek Lubor ('67) Go nutrixxion 03:00:10.2 01:31:20.0
1243. 1063 M40-49 Nováček Karel ('68) Bike and Ski Bakajda Bike and Ski Bakajda 03:00:40.1 01:31:49.9
1244. 1064 Z19-29 Nováčková Tereza ('94) Bike and Ski Bakajda Bike and Ski Bakajda 03:00:55.0 01:32:04.8
1245. 1010 M19-29 Votava Filip ('93) Bůček 03:00:57.2 01:32:07.0
1246. 179 M19-29 Závodník Jan ('85) 03:01:00.0 01:32:09.8
1247. 473 M60+ Košnář Bohuslav ('44) 03:01:03.4 01:32:13.2
1248. 548 M50-59 Linder Jiří ('60) NH Car Bike Team 4 03:01:30.2 01:32:40.0
1249. 864 M30-39 Šavel Martin ('84) 03:01:57.7 01:33:07.5
1250. 764 M40-49 Rozlivka Milan ('70) VIRTUAL Cup 03:02:04.7 01:33:14.5
1251. 946 M40-49 Toncar Květoslav ('73) 03:02:09.2 01:33:19.0
1252. 1111 Z30-39 Fabiánová Pavla ('80) AUTHOR 03:02:33.4 01:33:43.2
1253. 661 M50-59 Novotný Petr ('59) 03:02:35.7 01:33:45.5
1254. 1001 Z30-39 Chmelíková Radka ('79) AUTHOR 03:02:37.2 01:33:47.0
1255. 638 M30-39 Nepraš Jakub ('80) 03:02:37.4 01:33:47.2
1256. 761 M40-49 Rojík Tomáš ('70) Gay & Lesbiens 03:02:40.7 01:33:50.5
1257. 920 Z40-49 Štěpánková Pavla ('72) 03:03:00.2 01:34:10.0
1258. 207 M40-49 Čihák Martin ('69) Vazouni 03:03:34.7 01:34:44.5
1259. 209 Z40-49 Čiháková Kateřina ('74) Vazouni 03:03:35.3 01:34:45.1
1260. 756 M40-49 Řezníček Dan ('72) 03:04:17.1 01:35:26.9
1261. 692 M60+ Peterka Jirka ('53) 03:04:40.7 01:35:50.5
1262. 333 Z30-39 Hnátková Veronika ('83) krutopřísňáci krutopřísňáci 03:04:44.9 01:35:54.7
1263. 1025 M19-29 Horáček Marek ('86) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 03:04:45.2 01:35:55.0
1264. 1003 M30-39 Vondrouš Jakub ('80) krutopřísňáci krutopřísňáci 03:04:46.9 01:35:56.7
1265. 364 Z50+ Hrychová Ivana ('59) 03:04:50.4 01:36:00.2
1266. 1205 M40-49 Vodehnal David ('74) 03:04:56.9 01:36:06.7
1267. 1141 M40-49 Guth Petr ('72) 03:05:45.7 01:36:55.5
1268. 1017 M19-29 Vůjtěchová Anna ('87) EMCO 2 03:06:05.7 01:37:15.5
1269. 1158 M60+ Koskuba Jaroslav ('47) 03:06:39.2 01:37:49.0
1270. 1309 Z40-49 Škábová Simona ('65) 03:07:47.1 01:38:56.9
1271. 1227 M19-29 Sirotný Marek ('93) Josyma Tomíno 03:09:44.0 01:40:53.8
1272. 593 M50-59 Matouš Vlastimil ('58) 03:09:54.3 01:41:04.1
1273. 1351 Z30-39 Mazourkova Ilona ('76) 03:10:05.2 01:41:15.0
1274. 279 M50-59 Gaberle Martin ('64) Zlámaniny-Vlkov 03:10:23.7 01:41:33.5
1275. 109 M40-49 Baloun Pavel ('74) 03:11:04.2 01:42:14.0
1276. 1011 M50-59 Cabrnoch Jiří ('63) AUTHOR 03:11:49.4 01:42:59.2
1277. 1342 M40-49 Dyntar Tomáš ('72) 03:13:36.5 01:44:46.3
1278. 1353 Z40-49 Dyntarová Petra ('73) Sauny Dyntar 03:13:39.5 01:44:49.3
1279. 896 M50-59 Šmíd Karel ('58) 03:14:54.4 01:46:04.2
1280. 768 Z40-49 Rückerová Pavla ('70) 03:15:56.7 01:47:06.5
1281. 779 M50-59 Votava Martin ('63) Bůček 03:16:22.7 01:47:32.5
1282. 1286 Z19-29 Zahumenská Kateřina ('85) 03:17:41.0 01:48:50.8
1283. 293 M30-39 Hamouz Libor ('75) 03:18:11.2 01:49:21.0
1284. 857 M30-39 Svoboda Petr ('75) 03:18:13.7 01:49:23.5
1285. 705 M30-39 Pinta Milan ('79) 03:19:42.7 01:50:52.5
1286. 403 M19-29 Jonáš Zdeněk ('88) Rykol 03:19:59.4 01:51:09.2
1287. 994 M30-39 Vodička Jiří ('78) Rykol 03:20:44.9 01:51:54.7
1288. 301 M60+ Háva Jiří ('47) 03:20:57.5 01:52:07.3
1289. 1335 Z19-29 Šedivá Michaela ('88) Ždírec Bike Ždírec Bike 03:21:46.7 01:52:56.5
1290. 1081 Z50+ Jechoux Miroslava ('55) 03:23:58.0 01:55:07.8
1291. 205 Z50+ Česká Irena ('61) 03:24:07.7 01:55:17.5
1292. 926 M30-39 Šulc Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 1 03:25:34.5 01:56:44.3
1293. 543 Z30-39 Leitensdorferová Zdeňka ('76) 03:25:50.2 01:57:00.0
1294. 620 M60+ Mottl Antonín ('37) 03:26:11.5 01:57:21.3
1295. 1326 M50-59 Tůma Hynek ('57) 03:27:30.2 01:58:40.0
1296. 214 Z30-39 Čížková Magda ('72) NH Car Ladies Bike Team 2 03:27:36.8 01:58:46.6
1297. 1148 M50-59 Hrdina Richard ('62) NH Car Bike Team 12 03:27:40.7 01:58:50.5
1298. 991 Z30-39 Vlčková Lucie ('77) 03:28:16.7 01:59:26.5
1299. 967 Z30-39 Vaňková Petra ('80) Zentiva 03:29:30.2 02:00:40.0
1300. 563 M19-29 Machala Tibor ('93) 03:29:45.7 02:00:55.5
1301. 363 M50-59 Hrych Ladislav ('59) 03:30:32.0 02:01:41.8
1302. 148 M19-29 Brnka Matěj ('95) 03:31:43.0 02:02:52.8
1303. 149 M40-49 Brnka Václav ('66) 03:31:43.7 02:02:53.5
1304. 494 Z30-39 Králová Veronika ('84) 03:31:43.7 02:02:53.5
1305. 210 Z30-39 Čiháková Veronika ('83) 03:34:58.5 02:06:08.3
1306. 464 Z30-39 Kopecká Ivana ('84) 03:36:25.2 02:07:35.0
1307. 94 M19-29 Merxbauer Matěj ('92) NH Car Bike Team 8 03:37:19.2 02:08:29.0
1308. 834 Z19-29 Boučková Barbora ('93) NH Car Ladies Bike Team 2 03:37:20.7 02:08:30.5
1309. 1144 M40-49 Holeček Jan ('70) Hot Heads 03:39:15.6 02:10:25.4
1310. 114 M40-49 Batelka Marek ('74) NH Car Bike Team 11 03:39:24.8 02:10:34.6
1311. 213 M30-39 Čižinský Karel ('75) 03:41:49.3 02:12:59.1
1312. 978 M19-29 Veverka Martin ('88) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 03:42:37.2 02:13:47.0
1313. 431 M50-59 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 03:42:46.5 02:13:56.3
1314. 195 M40-49 Černohlávek Petr ('68) 03:42:49.2 02:13:59.0
1315. 196 Z40-49 Černohlávková Ivana ('70) 03:44:15.7 02:15:25.5
1316. 1134 M50-59 Bartušek Pavel ('59) NH Car Bike Team 12 03:44:29.7 02:15:39.5
1317. 1381 M30-39 Jachek Tomáš ('78) 03:46:42.5 02:17:52.3
1318. 945 M30-39 Tomšů Ondřej ('78) NH Car Bike Team 5 03:47:32.0 02:18:41.8
1319. 465 M30-39 Kopecký David ('77) LAB PHARMA SLOWSTEP LAB PHARMA SLOWSTEP 03:47:40.3 02:18:50.1
1320. 572 M30-39 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:53:58.8 02:25:08.6
1321. 611 M40-49 Mikuláš Martin ('73) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA II. 04:23:30.2 02:54:40.0