Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1996 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1985 až 1995), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1975 až 1984), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1965 až 1974), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1964 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 67 Z30-39 Loubková Ivana ('80) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:38:34.9  
2. 12 Z30-39 Erbenová Helena ('79) Team LAWI sport 01:38:36.9 00:00:02.0
3. 98 Z30-39 Prochazkova Michaela ('78) SYMBIO+ CANNONDALE SYMBIO+ CANNONDALE 01:42:28.2 00:03:53.3
4. 62 Z30-39 Hrušková Monika ('81) Nilfisk ALTO Pro cycling ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:43:08.7 00:04:33.8
5. 941 Z19-29 Tlustá Gabriela ('87) Bicykl Kříž Team Bicykl Kříž Team 01:46:34.9 00:08:00.0
6. 1359 Z19-29 Kolářová Anna ('86) Velospoert Valenta Scott team 01:46:48.6 00:08:13.7
7. 1303 Z19-29 Skrbková Jana ('86) ELEVEN team Příchovice ELEVEN team Příchovice 01:47:01.1 00:08:26.2
8. 24 Z30-39 Cibulková Lenka ('80) Lawi Sport Team 01:47:14.2 00:08:39.3
9. 65 Z30-39 Loubková Kateřina ('81) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:49:05.5 00:10:30.6
10. 14 Z30-39 Šmejkalová Natalie ('83) UGO Allivictus 01:50:25.5 00:11:50.6
11. 64 Z19-29 Wernerová Zuzana ('88) HSK cycling team Hradec Králové HSK cycling team Hradec Králové 01:50:49.4 00:12:14.5
12. 1197 Z30-39 Svatoňová Linda ('84) CS Specialized HK 01:52:29.1 00:13:54.2
13. 332 Z40-49 Hlůžková Markéta ('68) SYMBIO+ CANNONDALE 01:52:37.4 00:14:02.5
14. 429 Z19-29 Zadáková Klára ('88) 01:53:08.9 00:14:34.0
15. 235 Z30-39 Drobníková Markéta ('84) MTBO ČZU Praha 01:54:47.6 00:16:12.7
16. 598 Z18 Matoušková Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:56:18.1 00:17:43.2
17. 492 Z30-39 Krajňáková Katarina ('81) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:56:56.1 00:18:21.2
18. 424 Z19-29 Kárniková Kateřina ('91) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 01:57:18.9 00:18:44.0
19. 430 Z19-29 Khýrová Aneta ('93) Pro Music Prolog Bike Trutnov Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:58:05.4 00:19:30.5
20. 370 Z40-49 Jáčová Pavla ('73) NH Car Ladies Bike Team 1 01:58:42.4 00:20:07.5
21. 410 Z50+ Kadlecová Hana ('59) 01:59:44.4 00:21:09.5
22. 871 Z40-49 Šemberová Jana ('70) Vazouni 01:59:53.4 00:21:18.5
23. 1188 Z30-39 Pučeglová Jana ('84) Six Monkeys Supersonic 02:01:23.9 00:22:49.0
24. 1242 Z19-29 Mertenová Kateřina ('89) Kellys Bike Ranch team Kellys Bike Ranch team 02:01:33.7 00:22:58.8
25. 1321 Z19-29 Lojínová Kateřina ('93) Kraken Team Dobříš Kraken Team Dobříš 02:01:48.3 00:23:13.4
26. 597 Z18 Matoušková Markéta ('96) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:01:49.7 00:23:14.8
27. 479 Z30-39 Kotenová Simona ('77) Jihlavské bajky 02:01:52.9 00:23:18.0
28. 1370 Z30-39 Zemanová Andrea ('83) 02:02:36.1 00:24:01.2
29. 1028 Z40-49 Miková Michaela ('73) SYMBIO+ CANNONDALE 02:03:54.9 00:25:20.0
30. 1073 Z40-49 Blažková Denisa ('68) 02:04:29.9 00:25:55.0
31. 1283 Z18 Pospíšilová Klára ('99) ČKL Harrachov 02:04:48.6 00:26:13.7
32. 528 Z19-29 Kulhavá Šárka ('93) 02:05:05.7 00:26:30.8
33. 989 Z19-29 Vlášková Lucie ('87) Kellys Bike Ranch team 02:05:12.4 00:26:37.5
34. 1362 Z50+ Matějčková Ludmila ('58) Kola Brabec Liberec 02:06:33.1 00:27:58.2
35. 1236 Z19-29 Růžičková Zlata ('86) TRIO HAVEL s.r.o. 02:06:38.8 00:28:03.9
36. 1341 Z30-39 Píšová Martina ('78) Luigi Coccoti Luigi Coccoti 02:07:00.9 00:28:26.0
37. 1201 Z18 Šulcová Martina ('98) ČKL Harrachov 02:08:54.8 00:30:19.9
38. 500 Z30-39 Krejčíková Helena ('79) 02:09:06.6 00:30:31.7
39. 1407 Z30-39 Vejnarová Zdeňka ('81) 02:09:22.2 00:30:47.3
40. 1322 Z40-49 Hrubá Hana ('73) Kraken Team Dobříš 02:09:30.8 00:30:55.9
41. 835 Z30-39 Stránská Pavlína ('81) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA kopretiny 02:09:30.9 00:30:56.0
42. 1042 Z40-49 Jandusová Hana ('74) 02:11:14.1 00:32:39.2
43. 411 Z30-39 Volfová Hana ('79) NH Car Ladies Bike Team 1 02:11:56.4 00:33:21.5
44. 1195 Z30-39 Sommerová Jana ('76) GIANT BRNO SPORT TEAM 02:11:57.9 00:33:23.0
45. 1392 Z40-49 Trnčíková Jarmila ('68) 02:12:00.1 00:33:25.2
46. 248 Z40-49 Eva Švecová ('72) Komikoni 02:12:08.1 00:33:33.2
47. 1318 Z19-29 Kretková Michaela ('87) 02:12:26.9 00:33:52.0
48. 1385 Z19-29 Matulková Jana ('88) CT Weber 02:12:35.9 00:34:01.0
49. 607 Z30-39 Melková Martina ('84) Zájezdy na klíč 02:17:26.9 00:38:52.0
50. 1110 Z30-39 Puhalová Jana ('80) 02:18:52.4 00:40:17.5
51. 197 Z40-49 Černošková Lenka ('72) MTB MEL NikiLouda 02:19:06.4 00:40:31.5
52. 1324 Z30-39 Nešněrová Veronika ('76) TJ lokomotiva Nymburk, 02:19:15.9 00:40:41.0
53. 1024 Z30-39 Helclová Barbora ('75) 02:19:24.1 00:40:49.2
54. 992 Z50+ Vnuková Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:20:27.1 00:41:52.2
55. 1279 Z30-39 Doudová Zuzana ('78) 02:20:56.7 00:42:21.8
56. 312 Z19-29 Havlíková Pavlína ('89) 02:21:23.6 00:42:48.7
57. 804 Z30-39 Smíšková Jitka ('79) 02:21:51.1 00:43:16.2
58. 915 Z19-29 Šrytrová Veronika ('88) 02:22:57.9 00:44:23.0
59. 349 Z18 Horová Tereza ('96) Dingáni 02:23:39.4 00:45:04.5
60. 1061 Z19-29 Trnková Zuzana ('85) 02:23:40.4 00:45:05.5
61. 596 Z40-49 Matoušková Hana ('65) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:23:53.1 00:45:18.2
62. 567 Z50+ Madarová Radmila ('60) RADWIN.team 02:24:02.1 00:45:27.2
63. 156 Z19-29 Brožová Aneta ('94) GyTu Photons 02:24:12.2 00:45:37.3
64. 608 Z30-39 Melková Petra ('80) Zájezdy na klíč 02:24:25.9 00:45:51.0
65. 1231 Z19-29 Novotná Maruška ('86) Josyma Tomíno 02:24:43.1 00:46:08.2
66. 836 Z40-49 Stránská Václava ('65) 02:24:46.4 00:46:11.5
67. 351 Z40-49 Hošková Stanislava ('69) Bike Tuning Team Rudná Bike Tuning Team Rudná 02:24:50.9 00:46:16.0
68. 950 Z18 Trnková Kristýna ('96) Cykloteam Ostrov žádný 02:26:15.2 00:47:40.3
69. 298 Z19-29 Hanušová Lucie ('89) Jumping@ Kněžmost 02:26:21.2 00:47:46.3
70. 296 Z19-29 Hansíková Jana ('89) 02:27:34.2 00:48:59.3
71. 231 Z30-39 Dostálová Jana ('82) 02:27:46.4 00:49:11.5
72. 931 Z19-29 Švecová Jana ('86) 02:27:58.7 00:49:23.8
73. 1384 Z19-29 Nádvorníková Eva ('88) 02:28:00.6 00:49:25.7
74. 886 Z30-39 Šímová Irena ('76) NH Car Ladies Bike Team 1 02:28:08.5 00:49:33.6
75. 929 Z40-49 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:28:23.2 00:49:48.3
76. 629 Z40-49 Nagyová Jana ('71) NikiLouda 02:28:43.7 00:50:08.8
77. 265 Z18 Fišerová Klůára ('96) NH Car Ladies Bike Team 1 02:30:36.2 00:52:01.3
78. 113 Z19-29 Bartošová Nela ('86) VIRTUAL Cup 02:31:29.9 00:52:55.0
79. 759 Z19-29 Rodrová Jana ('85) HospitalGrupe Jičín 02:32:37.4 00:54:02.5
80. 215 Z30-39 Čuhaničová Pavlína ('84) Zájezdy na klíč 02:33:10.4 00:54:35.5
81. 116 Z19-29 Bedřichová Pavla ('94) SPP Pičín 02:33:22.7 00:54:47.8
82. 460 Z40-49 Komárková Jitka ('70) SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM SYMBIO+ CANNONDALE 02:33:46.9 00:55:12.0
83. 863 Z30-39 Šarochová Jitka ('80) Cajk Bike Team 02:34:05.7 00:55:30.8
84. 1155 Z30-39 Kadlecová Markéta ('76) 02:34:19.4 00:55:44.5
85. 793 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:34:21.8 00:55:46.9
86. 161 Z19-29 Burešová Štěpánka ('90) Bůček 02:35:01.6 00:56:26.7
87. 1219 Z18 Pudilová Lucie ('97) Josyma Tomíno 02:35:38.4 00:57:03.5
88. 398 Z30-39 Jirmanová Markéta ('83) 02:35:50.2 00:57:15.3
89. 471 Z30-39 Kostrhunová Dominika ('83) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:36:18.7 00:57:43.8
90. 655 Z50+ Novotná Miloslava ('60) Bike Frýdlant 02:37:30.6 00:58:55.7
91. 475 Z30-39 Košnářová Lenka ('79) Spirit Force 02:37:31.7 00:58:56.8
92. 532 Z18 Kurková Natálie ('01) 02:37:53.5 00:59:18.6
93. 1310 Z19-29 Jirmářová Ivana ('91) 02:38:17.9 00:59:43.0
94. 1304 Z30-39 Mašková Alena ('82) Cyklomarket 02:38:21.1 00:59:46.2
95. 998 Z19-29 Vojtěchová Petra ('89) Piráti Piráti 02:38:36.9 01:00:02.0
96. 618 Z30-39 Mošničková Zuzka ('81) 02:39:04.4 01:00:29.5
97. 769 Z50+ Rudolfová Martina ('62) 02:39:47.7 01:01:12.8
98. 372 Z30-39 Jamai Petra ('75) P5 bike 02:40:38.1 01:02:03.2
99. 420 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 02:40:45.9 01:02:11.0
100. 775 Z30-39 Rychterová Tereza ('76) CC Charlie 02:41:55.7 01:03:20.8
101. 313 Z19-29 Havlová Marie ('89) 02:43:45.0 01:05:10.1
102. 718 Z30-39 Poloprutská Klára ('79) 02:43:51.4 01:05:16.5
103. 454 Z19-29 Koláčná Radka ('91) NH Car Ladies Bike Team 2 02:44:37.2 01:06:02.3
104. 316 Z19-29 Hejdová Zuzana ('85) Cajk Bike Team 02:44:49.2 01:06:14.3
105. 956 Z30-39 Vágnerová Jaroslava ('80) 02:44:52.1 01:06:17.2
106. 790 Z40-49 Sklenářová Markéta ('70) 02:46:45.2 01:08:10.3
107. 1074 Z40-49 Daliborová Ivana ('70) MTB Zápy 02:47:27.1 01:08:52.2
108. 320 Z50+ Hendlingerová Radka ('64) MTB Team Brudra 02:49:34.7 01:10:59.8
109. 1323 Z50+ Poddaná Jana ('53) TJ lokomotiva Nymburk, 02:49:37.2 01:11:02.3
110. 599 Z18 Matoušová Kristýna ('97) 02:50:27.7 01:11:52.8
111. 1051 Z30-39 Tušinská Klára ('79) 02:51:11.4 01:12:36.5
112. 458 Z40-49 Kolátorová Pavlína ('72) MTB MEL NikiLouda 02:52:26.7 01:13:51.8
113. 322 Z30-39 Herbrych Jaroslav ('75) Černí koně VIRTUAL Cup 02:52:57.5 01:14:22.6
114. 324 Z19-29 Hindráková Andrea ('85) 02:53:14.2 01:14:39.3
115. 914 Z19-29 Šrámová Aneta ('90) 02:53:58.0 01:15:23.1
116. 774 Z30-39 Rychlá Linda ('77) 02:54:02.0 01:15:27.1
117. 959 Z30-39 Valtrová Kateřina ('81) 02:54:20.7 01:15:45.8
118. 489 Z40-49 Kracíková Hana ('72) 02:55:04.4 01:16:29.5
119. 524 Z50+ Kuderová Šárka ('64) 02:55:04.4 01:16:29.5
120. 1176 Z30-39 Panušová Petra ('75) Ski Club Choteč 02:56:17.4 01:17:42.5
121. 736 Z40-49 Provázková Věra ('69) 02:56:32.5 01:17:57.6
122. 699 Z30-39 Petrof Eva ('77) 02:56:42.2 01:18:07.3
123. 851 Z40-49 Sušírová Lenka ('72) NH Car Ladies Bike Team 2 02:58:50.4 01:20:15.5
124. 1369 Z30-39 Hejtíková Renata ('82) 02:59:19.7 01:20:44.8
125. 553 Z40-49 Loschenkohlová Eva ('74) 03:00:09.7 01:21:34.8
126. 1064 Z19-29 Nováčková Tereza ('94) Bike and Ski Bakajda Bike and Ski Bakajda 03:00:55.0 01:22:20.1
127. 1111 Z30-39 Fabiánová Pavla ('80) AUTHOR 03:02:33.4 01:23:58.5
128. 1001 Z30-39 Chmelíková Radka ('79) AUTHOR 03:02:37.2 01:24:02.3
129. 920 Z40-49 Štěpánková Pavla ('72) 03:03:00.2 01:24:25.3
130. 209 Z40-49 Čiháková Kateřina ('74) Vazouni 03:03:35.3 01:25:00.4
131. 333 Z30-39 Hnátková Veronika ('83) krutopřísňáci krutopřísňáci 03:04:44.9 01:26:10.0
132. 364 Z50+ Hrychová Ivana ('59) 03:04:50.4 01:26:15.5
133. 1309 Z40-49 Škábová Simona ('65) 03:07:47.1 01:29:12.2
134. 1351 Z30-39 Mazourkova Ilona ('76) 03:10:05.2 01:31:30.3
135. 1353 Z40-49 Dyntarová Petra ('73) Sauny Dyntar 03:13:39.5 01:35:04.6
136. 768 Z40-49 Rückerová Pavla ('70) 03:15:56.7 01:37:21.8
137. 1286 Z19-29 Zahumenská Kateřina ('85) 03:17:41.0 01:39:06.1
138. 1335 Z19-29 Šedivá Michaela ('88) Ždírec Bike Ždírec Bike 03:21:46.7 01:43:11.8
139. 1081 Z50+ Jechoux Miroslava ('55) 03:23:58.0 01:45:23.1
140. 205 Z50+ Česká Irena ('61) 03:24:07.7 01:45:32.8
141. 543 Z30-39 Leitensdorferová Zdeňka ('76) 03:25:50.2 01:47:15.3
142. 214 Z30-39 Čížková Magda ('72) NH Car Ladies Bike Team 2 03:27:36.8 01:49:01.9
143. 991 Z30-39 Vlčková Lucie ('77) 03:28:16.7 01:49:41.8
144. 967 Z30-39 Vaňková Petra ('80) Zentiva 03:29:30.2 01:50:55.3
145. 494 Z30-39 Králová Veronika ('84) 03:31:43.7 01:53:08.8
146. 210 Z30-39 Čiháková Veronika ('83) 03:34:58.5 01:56:23.6
147. 464 Z30-39 Kopecká Ivana ('84) 03:36:25.2 01:57:50.3
148. 834 Z19-29 Boučková Barbora ('93) NH Car Ladies Bike Team 2 03:37:20.7 01:58:45.8
149. 196 Z40-49 Černohlávková Ivana ('70) 03:44:15.7 02:05:40.8