Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. ELEVEN-RUBENA I. Hruška Jan, Jindra Pavel, Tatíček Petr 04:29:25.5  
2. Kellys Bike Ranch team Rauchfuss Marek, Bubílek Michal, Zima Ota 04:43:24.2 00:13:58.7
3. Author Masters Beneš Petr, Fox Miloš, Kocián Václav 04:43:40.6 00:14:15.1
4. Emerge - BSB Bakajda Hendrich Zdeněk, Roubínek Jan, Kysela Jan 04:44:53.0 00:15:27.5
5. HSK cycling team Hradec Králové Šinkovský Roman, Vaněk Vladimír, Nádvorník Jiří 04:50:30.3 00:21:04.8
6. MyBody-ID Vidner Štěpán, Svoboda Jiří, Obr Tomas 04:54:22.3 00:24:56.8
7. SYMBIO+ CANNONDALE Mokrý Jakub, Hlavatý Milan, Šusta Jan 04:58:50.6 00:29:25.1
8. ELEVEN-RUBENA III. Jindřišek Jiří, Nýdrle Miloslav, Stránský Jiří 05:00:12.5 00:30:47.0
9. ELEVEN-RUBENA kopretiny Loubková Ivana, Hrušková Monika, Loubková Kateřina 05:10:49.1 00:41:23.6
10. PAC Jablonec Kovář Petr, Merunka Jindřich, Kraus Jan 05:10:51.3 00:41:25.8
11. Šroubárna Turnov Kadlec Petr, Jirman Jiří, Smitka Ladislav 05:11:18.4 00:41:52.9
12. ELEVEN-RUBENA IV. Oswald Jan, Strejček Pavel, Žižka David 05:12:01.5 00:42:36.0
13. Ergo Liberec Kristián Jan, Heller Martin, Cakl Roman 05:19:09.3 00:49:43.8
14. NH Car Bike Team 1 Zeithammer Martin, Makový Jakub, Řehoř Radek 05:21:01.5 00:51:36.0
15. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM Zeman David, Antonín Adam, Krajňáková Katarina 05:23:03.7 00:53:38.2
16. NH Car Bike Team 3 Bališ Petr, Havlíček Vratislav, Richtr Jiří 05:26:36.0 00:57:10.5
17. EMCO 1 Boháč Zdeněk, Petrák Tomáš, Boháč Milan 05:29:48.6 01:00:23.1
18. NH Car Bike Team 13 Zeidler Milan, Brynda David, Moudřík Petr 05:30:49.9 01:01:24.4
19. KČT MTB Kralupy Blecha Michal, Šimek Karel, Blecha Jan 05:31:26.5 01:02:01.0
20. NH Car Bike Team 2 Šnajdr Filip, Tejnor Jan, Šonský Dominik 05:37:06.3 01:07:40.8
21. MTB Team Hodkovice nad Mohelkou Bestoso Patrik, Sluka Martin, Kauška Petr 05:40:56.1 01:11:30.6
22. NH Car Bike Team 5 Ewald Joachim, Dolanský Michal, Všianský Ondřej 05:41:09.5 01:11:44.0
23. FOUR M Matoušek Michal, Matoušková Michaela, Matoušková Markéta 05:41:36.9 01:12:11.4
24. BOOTCAMPS Makalouš Jakub, Kallmünzer Pavel, Kořínek Pavel 05:41:44.5 01:12:19.0
25. žádný Jiránek Vít, Prachař Roman, Sulek Bohumil 05:42:42.7 01:13:17.2
26. ZPA Bike Team Tomášek Petr, Havelka Daniel, Sadílek Radovan 05:42:54.7 01:13:29.2
27. VIRTUAL Cup Dařbujan Petr, Řepa Jan, Matys Jan 05:44:20.3 01:14:54.8
28. MTB HANZ Richtrmoc Petr, Moravec Tomáš, Jašek Jaroslav 05:55:30.8 01:26:05.3
29. Cyklobulf Fejfárek Tomáš, Zikmund Tomáš, Landkammer Karel 05:55:40.3 01:26:14.8
30. Bike Team KC Jaroměř Slezák Martin, Vít Jan, Kubíček Jiří 05:58:03.0 01:28:37.5
31. STPA CZ Uhlík Michal, Flek Zdeněk, Stránský Pavel 06:00:10.6 01:30:45.1
32. Tomíno Gizela Marek, Zlámal Aleš, Šifta Ladislav 06:01:40.6 01:32:15.1
33. NikiLouda Kment Radek, Přibyl Michal, Kolátor Aleš 06:02:18.6 01:32:53.1
34. Cykloteam SDH SOLEC Brdlík Vladimír, Pařík Miroslav, Koprnický Luboš 06:03:17.6 01:33:52.1
35. Continental Adršpach Šefl Martin, Sedláček Miroslav, Kunc Petr 06:04:58.3 01:35:32.8
36. Vazouni Šemberová Jana, Šembera Jan, Vincík Radek 06:09:21.2 01:39:55.7
37. NH Car Bike Team 7 Stanislav Martin, Kašparec Jiří, Fůsek Jan 06:11:14.7 01:41:49.2
38. BBC Zaječov Komínek Stanislav, Straňák Tomáš, Švamberk Jiří 06:13:13.1 01:43:47.6
39. Agresivní hlemýždi Kliment Petr, Kliment Jan, Kliment Jaromír 06:13:38.1 01:44:12.6
40. Komikoni Janda Petr, Eva Švecová, Lžičař Martin 06:13:44.1 01:44:18.6
41. NH Car Bike Team 10 Hatina Petr, Donner Radek, Marták Jan 06:27:47.8 01:58:22.3
42. Bike Team Újezd nad Lesy Carboch Pavel, Komárek Luboš, Carboch Petr 06:31:01.4 02:01:35.9
43. Sokol Skuhrov Trdla Tomáš, Trdla Tomáš, Nagy Josef 06:36:00.5 02:06:35.0
44. Apple bike Kladno Jirka Matej, Rojek Jan, Pecuš Dušan 06:37:54.7 02:08:29.2
45. NH Car Ladies Bike Team 1 Jáčová Pavla, Volfová Hana, Šímová Irena 06:38:47.3 02:09:21.8
46. Cajk Bike Team Jaček Martin, Novák Martin, Šarochová Jitka 06:38:48.8 02:09:23.3
47. Ždírec Bike Moučka Tomáš, Jelínek Pavel, Šotola Martin 06:39:26.7 02:10:01.2
48. Zájezdy na klíč Ševčík Libor, Melková Martina, Melková Petra 06:41:14.5 02:11:49.0
49. NH Car Bike Team 4 Šír Vladimír, Macek Jiří, Vybíral Milan 06:41:43.7 02:12:18.2
50. EMCO 2 Vošický Petr, Procházka David, Vůjtěch Tomáš 06:43:11.2 02:13:45.7
51. PHMZ Racing Horvát Michal, Flídr Zbyněk, Tetřev Jan 06:45:36.1 02:16:10.6
52. NH Car Bike Team 6 Komenda Tomáš, Odstrčil Petr, Lukáš Daniel 06:49:05.1 02:19:39.6
53. Ligum team Mahovský Libor, Virth Miloslav, Horák Radek 06:49:10.3 02:19:44.8
54. NH Car Bike Team 8 Volek Roman, Binder Pavel, Šulc David 06:53:01.2 02:23:35.7
55. Spirit Force Košnář Jan, Duban Lukáš, Košnářová Lenka 06:53:09.5 02:23:44.0
56. Kubašok Bike Team Marko Ján, Jícha Oldřich, Jakubský Marek 06:55:16.5 02:25:51.0
57. Dingáni Hora Jiří, Vlastník Jiří, Horová Tereza 07:01:38.1 02:32:12.6
58. MTB Team Brudra Vančura Miloš, Krátký Jan, Hendlinger Aleš 07:02:39.9 02:33:14.4
59. NH Car Bike Team 11 Zeidler Milan, Dušek Petr, Budín Milan 07:04:08.3 02:34:42.8
60. SK Blíževedly Komenda Zdeněk, Flieger Bohumil, Flieger Jiří 07:04:10.0 02:34:44.5
61. Moravští lyžníci Kotlář Milan, Sochor František, Sochor Petr 07:05:46.7 02:36:21.2
62. Griotte Team Pulec Robert, Šimeček Miroslav, Hofman Tomáš 07:08:04.9 02:38:39.4
63. NH Car Bike Team 12 Stinka Jan, Němec Marek, Hrdina Richard 07:19:55.6 02:50:30.1
64. Rykol Lafek Petr, Horák Josef, Fidrmuc Pavel 07:23:25.2 02:53:59.7
65. PAKOBYLKA team Makrlík Libor, Lupač Michal, Dolanský Jiří 07:28:14.9 02:58:49.4
66. Bůček Votava David, Burešová Štěpánka, Šplíchal Milan 07:32:55.2 03:03:29.7
67. NH Car Bike Team 9 Lev Michal, Šíma Jiří, Polák Jan 07:36:06.3 03:06:40.8
68. ELEVEN-RUBENA II. Dvořák Miroslav, Prokop Michal, Mikuláš Martin 07:44:41.1 03:15:15.6
69. Nováci Chovan Martin, Sladovník Jan, Peisar Tadeáš 08:05:40.0 03:36:14.5
70. Krutopřísňáci Šádek Adam, Hnátková Veronika, Horáček Marek 08:13:57.9 03:44:32.4
71. NH Car Ladies Bike Team 2 Foltán David, Koláčná Radka, Sušírová Lenka 08:21:08.5 03:51:43.0
72. AUTHOR Nemanský Petr, Fabiánová Pavla, Chmelíková Radka 08:29:44.2 04:00:18.7