Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), M18 Muži do 18 let / 50 km (1997 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1986 až 1996), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1976 až 1985), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1966 až 1975), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1956 až 1965), M60-69 Muži 50-59 let / 50 km (1946 až 1955), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1945 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 21 Elite BUBÍLEK Michal ('86) Kellys Bikeranch Team 01:29:20.1  
2. 115 Elite ŠILAR Jakub ('89) Bikeclinic Cannondale 01:29:22.7 00:00:02.6
3. 55 M19-29 STRNAD Aleš ('86) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS I 01:29:28.8 00:00:08.7
4. 1 Elite SPLÍTEK Martin ('88) Nilfisk Alto pro cycling 01:29:56.5 00:00:36.4
5. 1296 M30-39 STRNAD Jiří ('84) Eleven Příchovice 01:29:56.8 00:00:36.7
6. 104 M19-29 ANDRLE David ('91) SYMBIO+CANNONDALE 01:29:57.8 00:00:37.7
7. 100 Elite MINKA Jakub ('94) SYMBIO+ CANNONDALE 01:29:58.4 00:00:38.3
8. 95 M30-39 HOLUB Václav ('83) Velosport Valenta Scott Team 01:30:00.4 00:00:40.3
9. 49 M19-29 NOVÁK Michal ('91) Velocentrum Velocentrum 01:30:39.4 00:01:19.3
10. 883 M19-29 BOUBÍN Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:31:09.3 00:01:49.2
11. 35 M19-29 MOKRÝ Jakub ('90) SYMBIO+ CANNONDALE 01:31:31.9 00:02:11.8
12. 37 M19-29 SVOBODA Jiří ('92) SK Kbely 01:31:31.9 00:02:11.8
13. 149 M19-29 HOFMAN Lukáš ('91) Ski a Bike centrum Radotín 01:31:32.4 00:02:12.3
14. 1243 M40-49 KARBAN Štěpán ('71) FOR BIKES cycling team 01:31:32.8 00:02:12.7
15. 799 M30-39 TATÍČEK Petr ('85) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS I 01:31:33.3 00:02:13.2
16. 68 M30-39 JINDRA Pavel ('78) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS I 01:31:37.5 00:02:17.4
17. 114 Elite KUBÍN Michael ('93) CykloVAPE racing team Cyklo VAPE 01:33:53.9 00:04:33.8
18. 11 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:34:06.6 00:04:46.5
19. 141 M18 PECH Martin ('97) Alltraining.cz-Lawi 01:34:51.3 00:05:31.2
20. 5 Elite KYZIVAT Vladimir ('82) Johnson Control AŠ MB 01:34:52.4 00:05:32.3
21. 54 M40-49 ŠÍPAL Ivan ('67) Alltraining 01:34:52.5 00:05:32.4
22. 42 Elite PRENĚK Ondřej ('96) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS I 01:34:52.8 00:05:32.7
23. 98 M30-39 ŠINKOVSKÝ Roman ('76) 01:34:53.7 00:05:33.6
24. 28 M50-59 HÝSEK Pavel ('65) AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM 01:34:53.9 00:05:33.8
25. 1042 M40-49 ČAPEK Jan ('73) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:34:54.3 00:05:34.2
26. 51 M40-49 KOVÁŘ Petr ('75) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS II 01:34:56.5 00:05:36.4
27. 41 M40-49 HRUŠKA Jan ('69) KC KOOPERATIVA 01:34:56.8 00:05:36.7
28. 30 M30-39 POLMAN Daniel ('79) lidé&Hory Duratec 01:34:57.7 00:05:37.6
29. 91 M30-39 HROUDA Milan ('77) CYKLOFIT SUPERIOR HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 01:34:58.2 00:05:38.1
30. 96 M30-39 KOROS Stanislav ('84) Nilfisk Alto pro cycling Nilfisk ALTO Pro cycling 01:34:58.2 00:05:38.1
31. 144 M18 BLAŽEK Lukáš ('98) Velosport Jihlava 01:35:23.3 00:06:03.2
32. 14 M40-49 ŽÁKOVSKÝ Marek ('72) 01:35:44.7 00:06:24.6
33. 99 M40-49 HÁJEK Vlastimil ('74) 01:35:58.2 00:06:38.1
34. 67 M40-49 JIŘENA Pavel ('67) Author Masters 1. 01:37:56.8 00:08:36.7
35. 107 M40-49 KUBA Petr ('73) BIKE GALLERY 01:38:00.5 00:08:40.4
36. 97 M19-29 VLÁŠEK Michal ('89) Kellys Bike ranch team 01:38:03.7 00:08:43.6
37. 148 M19-29 UHLÍŘ Tomáš ('92) A3moto-cyklo 01:38:06.2 00:08:46.1
38. 74 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) 01:38:07.2 00:08:47.1
39. 46 Elite TOMAN Lukáš ('91) CARLA.KUPKOLO DK. n.L. CARLA.KUPKOLO DK. n. L. 01:38:08.1 00:08:48.0
40. 22 M30-39 STEINER Petr ('85) 01:38:11.2 00:08:51.1
41. 44 M30-39 HOLAN Pavel ('85) CT Weber 01:38:11.3 00:08:51.2
42. 112 M30-39 POHL Miloslav ('81) TJ - Lokomotiva Nymburk 01:38:11.3 00:08:51.2
43. 65 M50-59 BLAŽEK Jiří ('63) Author Masters 1. 01:38:11.8 00:08:51.7
44. 23 Elite STRÁNSKÝ Jiří ('81) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:38:12.2 00:08:52.1
45. 61 M50-59 ČERMÁK Pavel ('65) Author Masters 2. 01:38:12.5 00:08:52.4
46. 19 M60-69 VOSYKA Richard ('54) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS III 01:38:12.6 00:08:52.5
47. 71 Elite TRÁVNÍČEK David ('75) Sportinvest 01:38:12.8 00:08:52.7
48. 39 M19-29 LOUDA František ('88) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:38:13.1 00:08:53.0
49. 64 M19-29 MORAVEC Karel ('96) Author Masters 2. 01:38:13.3 00:08:53.2
50. 38 M40-49 ZDENĚK Richard ('66) SK Kbely 01:38:13.8 00:08:53.7
51. 82 M30-39 SKUČEK Petr ('77) NH Car Bike Team 2 01:38:14.1 00:08:54.0
52. 1124 M30-39 FRÜHBAUER Aleš ('82) Emco Team 1 01:38:14.7 00:08:54.6
53. 17 M30-39 KAFKA Libor ('79) BC SPORT SEMILY 01:38:23.3 00:09:03.2
54. 4 M30-39 TURNER Martin ('78) 01:38:25.1 00:09:05.0
55. 81 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 2 01:38:26.3 00:09:06.2
56. 813 M30-39 PROCHÁZKA Jindřich ('83) Catus Team Světlá nad Sázavou 01:38:26.9 00:09:06.8
57. 29 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) Ski Paudera 01:38:29.5 00:09:09.4
58. 1212 M19-29 JANEČEK Pavel ('90) Cyklo VAPE Cyklo VAPE 01:38:30.2 00:09:10.1
59. 16 Elite KOSINA Jakub ('96) CARLA.KUPKOLO.CZ 2k bike club odry 01:38:30.7 00:09:10.6
60. 389 M50-59 ZVOLSKÝ Roman ('65) Kellys Bikeranch Team 01:38:32.2 00:09:12.1
61. 1358 M19-29 LUXEMBURG Jan ('96) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 01:38:41.0 00:09:20.9
62. 1045 M19-29 DŘÍMAL Jan ('87) 01:38:42.7 00:09:22.6
63. 1218 M19-29 PETRILAK Petr ('95) 24Team 01:38:47.5 00:09:27.4
64. 394 M40-49 MIKULÁŠ Martin ('73) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS II 01:38:49.2 00:09:29.1
65. 53 M19-29 RAMEŠ Michael ('86) Kbely Cycling team Kbely Cycling Team 01:38:50.1 00:09:30.0
66. 598 M19-29 VĚTROVSKÝ Jan ('90) KELLYS BIKE RANCH TEAM Kellys Bike ranch team 01:38:52.0 00:09:31.9
67. 76 M40-49 LORENC Martin ('70) Velocentrum 01:38:52.3 00:09:32.2
68. 875 M40-49 DLAB Jaroslav ('69) ssc zelezny brod 01:38:58.0 00:09:37.9
69. 48 M19-29 BÍLEK Jan ('86) Czech Tallboys 01:38:59.3 00:09:39.2
70. 1021 M30-39 KVASNIČKA Daniel ('78) HKNMPSM CYKLOFIT SUPERIOR HIGH5 TEAM 01:39:01.2 00:09:41.1
71. 27 M30-39 TONDR David ('79) LAWI 01:39:02.1 00:09:42.0
72. 542 M50-59 LIDICKY Zdenek ('57) slavia k. vary 01:39:12.2 00:09:52.1
73. 33 Elite ZAAL Pavel ('75) Cajk Bike 01:39:12.6 00:09:52.5
74. 109 M40-49 OSWALD Jan ('69) MIMOŇ 01:39:16.7 00:09:56.6
75. 77 Elite ZLÁMAL Tomáš ('79) NUTREND 01:39:35.7 00:10:15.6
76. 105 M30-39 KRAUS Václav ('84) 01:39:44.8 00:10:24.7
77. 143 M18 BLAŽEK Jakub ('98) Velosport Jihlava 01:39:48.7 00:10:28.6
78. 810 M19-29 VANĚK Martin ('92) 01:39:49.7 00:10:29.6
79. 1387 M30-39 JAROŠ David ('82) Petr Čech Sport 01:39:53.7 00:10:33.6
80. 467 M19-29 PILÁT Tomáš ('89) Challengers 01:39:54.0 00:10:33.9
81. 771 M40-49 MARTINEK Jaromir ('74) Nilfisk Alto pro cycling 01:39:54.3 00:10:34.2
82. 45 M19-29 KALFAŘ Jakub ('92) Kbely Cycling team 01:39:57.6 00:10:37.5
83. 1087 M30-39 SMOLA Karel ('84) Alltraining 01:40:04.2 00:10:44.1
84. 886 M40-49 JIRKA Jan ('72) 01:40:07.5 00:10:47.4
85. 102 M30-39 HLADÍK Ondřej ('76) Nilfisk Alto pro cycling 01:40:16.8 00:10:56.7
86. 47 M30-39 VEIS Zdeněk ('76) 01:40:18.7 00:10:58.6
87. 192 M30-39 KOŇAŘÍK Milan ('78) 2K Bike Club Odry 01:40:50.3 00:11:30.2
88. 113 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 01:40:58.7 00:11:38.6
89. 856 M40-49 GITTLER Vladislav ('68) 01:41:13.1 00:11:53.0
90. 164 M19-29 LESKOVJAN Martin ('89) Budišov nad Budišovkou 01:41:16.2 00:11:56.1
91. 142 M40-49 VACULÍK Jan ('72) TREK Praha 01:41:22.2 00:12:02.1
92. 92 M40-49 LOFFELMANN Zdeněk ('69) Ceska spořitelna accolade Česká Spořitelna-Accolade 01:41:27.8 00:12:07.7
93. 311 M30-39 LIPENSKÝ Jiří ('78) 01:41:40.0 00:12:19.9
94. 75 M30-39 ŠROLL Marek ('78) 01:41:44.8 00:12:24.7
95. 412 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Trek 01:41:47.0 00:12:26.9
96. 1070 M30-39 SVOBODA Robert ('77) SYMBIO+CANNONDALE Symbio+cannondale 01:41:58.2 00:12:38.1
97. 818 M40-49 FUTÓ Michal ('74) MTB Hrádek nad Nisou 01:41:58.4 00:12:38.3
98. 1227 M30-39 TOMÁŠEK Jiří ('82) 01:42:00.2 00:12:40.1
99. 1067 M18 HOLUB Jan ('98) SYMBIO+CANNONDALE Symbio+cannondale 01:42:06.3 00:12:46.2
100. 106 M40-49 KADLEČEK František ('74) SYMBIO+ CANNONDALE Challengers 01:42:11.8 00:12:51.7
101. 760 M30-39 HÁJEK Jan ('85) 01:42:14.7 00:12:54.6
102. 1371 M50-59 LUBINA Ladislav ('59) LRT Milevsko 01:42:15.4 00:12:55.3
103. 530 M40-49 ZVÁNOVEC Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:42:17.7 00:12:57.6
104. 1183 M30-39 KADEČKA Jan ('78) Časopis Cykloservis 01:42:21.6 00:13:01.5
105. 1018 M19-29 KOŘÁN Jakub ('87) alltraining.cz 01:42:28.1 00:13:08.0
106. 50 M40-49 HROMÁDKO Tomáš ('73) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS II 01:42:28.2 00:13:08.1
107. 103 M30-39 KOPČAN Michal ('78) MDMB 01:42:29.7 00:13:09.6
108. 208 M40-49 KOHOUT Pavel ('75) KupKolo.cz MTBO 01:42:37.0 00:13:16.9
109. 1242 M40-49 BENDA Pavel ('68) KH Tour Giant Cycling Team 01:42:39.9 00:13:19.8
110. 1016 M40-49 STREJČEK Pavel ('75) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS III 01:42:42.0 00:13:21.9
111. 1220 M30-39 VERBA Aleš ('78) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:42:43.0 00:13:22.9
112. 365 M19-29 HORÁČEK Jan ('92) 01:42:46.5 00:13:26.4
113. 572 M30-39 ŠUSTA Jan ('85) SYMBIO+ CANNONDALE 01:42:49.0 00:13:28.9
114. 1015 M19-29 ŽIŽKA David ('89) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS III 01:42:51.8 00:13:31.7
115. 736 M40-49 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:42:52.7 00:13:32.6
116. 1160 M40-49 JEŽEK Kamil ('68) BMW Invelt 01:42:53.7 00:13:33.6
117. 43 Elite ZÁLESKÝ Milan ('92) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS I 01:42:54.6 00:13:34.5
118. 1206 M40-49 SYTAŘ Tomáš ('74) Koloshop Team 01:43:06.3 00:13:46.2
119. 66 M40-49 LEDECKÝ Radek ('66) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:43:10.6 00:13:50.5
120. 56 M19-29 ZEMAN David ('92) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 01:43:16.1 00:13:56.0
121. 25 M30-39 FILKA Pavel ('76) Pells Team 01:44:10.8 00:14:50.7
122. 873 M19-29 HAJNÝ Martin ('86) CYKLOTRENINK.com 01:44:24.0 00:15:03.9
123. 544 M30-39 RYCHTERA Aleš ('76) CC Charlie 01:44:29.6 00:15:09.5
124. 764 M40-49 ERNEST Jiri ('72) Cyklistický spolek Pekáč 01:44:35.4 00:15:15.3
125. 110 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) Auto Kelly 01:44:44.2 00:15:24.1
126. 1074 M19-29 BENEŠ Radek ('90) CykloVAPE CykloVAPE 01:45:05.7 00:15:45.6
127. 738 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:45:08.2 00:15:48.1
128. 854 M40-49 BOČEK Jiří ('74) Dieselpower 01:45:16.2 00:15:56.1
129. 421 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) CK MTB MARATON HLINSKO 01:45:23.4 00:16:03.3
130. 285 M30-39 SLEZÁK Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř 01:45:25.9 00:16:05.8
131. 423 M50-59 PRŮCHA Vladimír ('59) alltraining.cz 01:45:30.1 00:16:10.0
132. 811 M40-49 NOVOTNÝ Luděk ('74) CK Carla.kupkolo.cz CK Carla.kupkolo.cz 01:45:31.7 00:16:11.6
133. 1298 M19-29 SLAVÍČEK Marek ('90) Kellys Bikeranch Team Kellys BikeRanch Team 01:45:34.4 00:16:14.3
134. 1151 M30-39 TOMÁŠEK Petr ('78) ZPA Bike Team 01:45:36.7 00:16:16.6
135. 189 M30-39 PRŠALA Pavel ('77) cube bike 01:45:41.4 00:16:21.3
136. 1312 M50-59 KUBR Lubomír ('64) Huntovice Flyers 01:45:43.0 00:16:22.9
137. 744 M30-39 SUCHÁNEK Petr ('77) Bike Club Svitavy 01:45:44.5 00:16:24.4
138. 145 M50-59 VYBORA Jiri ('65) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:45:46.8 00:16:26.7
139. 750 M50-59 MATOUŠEK Michal ('62) BTK EURO BIKE Praha BTK rodinka 01:45:52.0 00:16:31.9
140. 31 Elite MARZINI Štěpán ('76) Cajk Bike 01:45:55.8 00:16:35.7
141. 1235 M40-49 ZAJÍC Jakub ('73) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:45:58.2 00:16:38.1
142. 1384 M30-39 BEČVÁŘ Robert ('79) Merida Biking Team 01:46:01.9 00:16:41.8
143. 1330 M40-49 PIVNIČKA Luděk ('73) 01:46:04.7 00:16:44.6
144. 524 M40-49 PROVAZNÍK Jaroslav ('71) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 01:46:05.5 00:16:45.4
145. 1341 M60-69 ŠLÉGR Jirka ('54) SK AUTOREST 01:46:06.8 00:16:46.7
146. 670 M50-59 JÍCHA Roman ('56) BBC Zaječov 01:46:08.9 00:16:48.8
147. 1093 M50-59 TISER Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 01:46:09.5 00:16:49.4
148. 250 M30-39 KREMLÍK Tomáš ('76) 01:46:11.9 00:16:51.8
149. 936 M30-39 ČURDA Miroslav ('80) NH Car Bike Team 7 01:46:14.0 00:16:53.9
150. 1327 M30-39 ZEMÁNEK Zdeněk ('82) BIKE TEAM TPCA 01:46:14.4 00:16:54.3
151. 661 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) Šroubárna Turnov 01:46:25.2 00:17:05.1
152. 85 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team 1 01:46:32.6 00:17:12.5
153. 89 M40-49 HLAČÍK Zdeněk ('75) NH Car Bike Team 1 01:46:41.3 00:17:21.2
154. 643 M19-29 KUDI Antonin ('86) 01:46:54.4 00:17:34.3
155. 1366 M40-49 KUBRYCHT Miloš ('67) ROCK MACHINE CYKLOMAX 01:46:55.7 00:17:35.6
156. 87 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team 1 01:47:06.2 00:17:46.1
157. 295 M60-69 DOLEŽAL Luboš ('54) Bike Team KC Jaroměř 01:47:07.7 00:17:47.6
158. 872 M40-49 SPÁČIL Radek ('71) Sokol Kácov 01:47:08.6 00:17:48.5
159. 59 M60-69 ŠENK Jaroslav ('55) Author Masters 2. 01:47:14.6 00:17:54.5
160. 94 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) Magic Veterans 01:47:17.8 00:17:57.7
161. 1200 M40-49 TŮMA Michal ('69) 01:47:20.7 00:18:00.6
162. 1083 M30-39 FEJFÁREK Tomáš ('83) CYKLOBULF HROBCE Bulfové 01:47:24.2 00:18:04.1
163. 1189 M19-29 ŠVARC Matěj ('96) 01:47:27.5 00:18:07.4
164. 390 M60-69 HRUBEC Milan ('54) Lokomotiva Nymburk 01:47:32.0 00:18:11.9
165. 1255 M40-49 VÁŇA Petr ('70) 01:47:33.3 00:18:13.2
166. 571 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) SKP NYMBURK 01:47:35.0 00:18:14.9
167. 1288 M40-49 CIRKOVSKÝ David ('68) ČS Specialized MTB 01:47:41.2 00:18:21.1
168. 199 M40-49 PETR Ladislav ('71) Cykloservis Petr 01:47:41.4 00:18:21.3
169. 1225 M18 KOHOUT Martin ('98) 01:47:47.3 00:18:27.2
170. 1347 M19-29 BARTOŇ Vojtěch ('88) Veslaři Bohemians 01:47:50.9 00:18:30.8
171. 178 M30-39 TULACH Lukáš ('84) 01:47:53.0 00:18:32.9
172. 838 M40-49 POLÁK Karel ('74) 01:47:54.2 00:18:34.1
173. 1140 M30-39 BIČ Tomáš ('78) VISA TEAM 4 01:47:55.2 00:18:35.1
174. 1205 M40-49 KHEK Roman ('67) Kraken Team Dobříš 01:47:56.5 00:18:36.4
175. 1354 M50-59 PTÁČNÍK Václav ('64) CS Stodůlky 01:48:03.7 00:18:43.6
176. 330 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:48:05.5 00:18:45.4
177. 1365 M30-39 PIVKO David ('76) 01:48:11.3 00:18:51.2
178. 283 M30-39 HORÁK Jiří ('76) Bike Team KC Jaroměř 01:48:20.0 00:18:59.9
179. 1335 M40-49 HARTMANN Jiří ('67) 01:48:21.2 00:19:01.1
180. 57 M40-49 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:48:21.3 00:19:01.2
181. 1043 M40-49 BEZEMEK Jan ('73) Rallye team 01:48:21.6 00:19:01.5
182. 922 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 4 01:48:32.8 00:19:12.7
183. 414 M40-49 KRÁL Michal ('75) SYMBIO+ CANNONDALE 01:48:34.4 00:19:14.3
184. 441 M30-39 BERAN Martin ('76) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:48:35.1 00:19:15.0
185. 188 M50-59 PISKAČ Luděk ('62) 01:48:35.4 00:19:15.3
186. 1244 M30-39 LEHKÝ Jiří ('80) Nilfisk Alto pro cycling 01:48:37.1 00:19:17.0
187. 83 M30-39 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike Team 2 01:48:37.6 00:19:17.5
188. 1214 M50-59 ŠÍPEK Miroslav ('65) KH-tour Gct 01:48:38.9 00:19:18.8
189. 1173 M30-39 HUŠEK Martin ('79) 01:48:44.0 00:19:23.9
190. 1175 M30-39 PŘIKRYL Vladimír ('83) CGM Sportovní klub 01:48:44.2 00:19:24.1
191. 520 M50-59 JAMBOR Luděk ('63) alltraining.cz 01:48:45.0 00:19:24.9
192. 452 M30-39 MARX Petr ('79) 01:48:45.2 00:19:25.1
193. 974 M40-49 KARELLA Michal ('69) NH Car Bike Team 14 01:48:52.8 00:19:32.7
194. 368 M40-49 ŠORM Michal ('70) Losers 01:48:56.3 00:19:36.2
195. 316 M40-49 LOCHMAN Jiří ('71) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:49:03.0 00:19:42.9
196. 1097 M30-39 ŠILHAVÝ Josef ('78) 01:49:09.0 00:19:48.9
197. 740 M40-49 VALEŠ Josef ('75) 01:49:10.9 00:19:50.8
198. 876 M30-39 ŠILER Jiří ('83) Martina 01:49:11.5 00:19:51.4
199. 903 M30-39 MAKOVÝ Jakub ('76) NH Car Bike team 3 01:49:13.5 00:19:53.4
200. 1095 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:49:14.3 00:19:54.2
201. 654 M40-49 VÁVRA Jaroslav ('70) SSC Železný Brod Šroubárna Turnov 01:49:15.0 00:19:54.9
202. 1014 M30-39 ŠTEJNAR Miloš ('79) BIKE FREAKS HOLICE 01:49:16.1 00:19:56.0
203. 1059 M19-29 PROCHÁZKA Jan ('90) 01:49:21.0 00:20:00.9
204. 151 M30-39 ŠULEK Josef ('79) 01:49:21.3 00:20:01.2
205. 1311 M30-39 SVOBODA Michal ('77) 01:49:24.4 00:20:04.3
206. 20 Elite RICHTRMOC Petr ('79) MTB HANZ 01:49:25.5 00:20:05.4
207. 618 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:49:29.5 00:20:09.4
208. 470 M30-39 ZÁMEČNÍK René ('79) SYMBIO+ cycling 01:49:40.5 00:20:20.4
209. 378 M40-49 PAROULEK Jaroslav ('70) ELCO Nymburk 01:49:44.7 00:20:24.6
210. 84 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 1 01:49:44.8 00:20:24.7
211. 176 M40-49 MATĚJA Marek ('75) 2K Bike Club Odry 2k bike club odry 01:49:47.0 00:20:26.9
212. 973 M40-49 KAPR Michael ('70) NH Car Bike Team 14 01:49:47.2 00:20:27.1
213. 13 M19-29 CAPOUCH Jaroslav ('90) Nilfisk Alto pro cycling 01:49:56.3 00:20:36.2
214. 86 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 1 01:49:58.6 00:20:38.5
215. 1064 M40-49 BERAN Radek ('74) SYMBIO+CANNONDALE Symbio+cannondale 01:50:02.8 00:20:42.7
216. 469 M50-59 DVOŘÁK Jiří ('58) 01:50:04.7 00:20:44.6
217. 592 M19-29 ARLT Martin ('90) TJ Jiskra josefův důl 01:50:17.7 00:20:57.6
218. 8 M50-59 KRUŠINSKÝ Přemysl ('59) Wüstenrot 01:50:22.6 00:21:02.5
219. 1260 M30-39 ŠIMRAL Jindřich ('85) 01:50:28.6 00:21:08.5
220. 649 M50-59 BORŮVKA Zdeněk ('65) Jerrysport team 01:50:35.0 00:21:14.9
221. 567 M19-29 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB HANZ 01:50:37.7 00:21:17.6
222. 1338 M30-39 VÁVRA Jaromír ('76) MTB Hrádek nad nisou 01:50:43.9 00:21:23.8
223. 801 M40-49 NOVÁK Milan ('67) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:50:46.5 00:21:26.4
224. 363 M40-49 ŠEMBERA Jan ('68) Vazouni 01:50:47.0 00:21:26.9
225. 1278 M30-39 NOVÁK Petr ('77) 01:50:49.0 00:21:28.9
226. 168 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) 01:50:55.3 00:21:35.2
227. 617 M19-29 VRÁNA Jan ('87) ROKYTNICE NAD JIZEROU 01:51:07.7 00:21:47.6
228. 346 M30-39 JODAS Antonín ('77) 01:51:20.8 00:22:00.7
229. 1171 M40-49 ŠPÍNA Martin ('74) Nilfisk-Alto pro cycling 01:51:22.3 00:22:02.2
230. 439 M40-49 KAUŠKA Petr ('66) 01:51:23.6 00:22:03.5
231. 201 M19-29 NĚMEČEK Aleš ('91) 01:51:27.1 00:22:07.0
232. 1367 M30-39 MEJDRECH Lukáš ('85) PRAHA 5 01:51:30.8 00:22:10.7
233. 849 M18 KOCMAN Jan ('98) 01:51:38.3 00:22:18.2
234. 889 M40-49 UHLÍK Michal ('74) STPA A 01:51:41.5 00:22:21.4
235. 847 M18 TOMAN Jeník Von ('97) CARLA.KUPKOLO DK. n.L. CARLA.KUPKOLO DK. n. L. 01:51:42.3 00:22:22.2
236. 1141 M30-39 SOVA Jan ('81) VISA TEAM 4 01:51:43.2 00:22:23.1
237. 698 M40-49 MINX Jan ('73) 01:51:58.5 00:22:38.4
238. 1357 M40-49 STANĚK Dušan ('70) beManiax 01:52:01.0 00:22:40.9
239. 198 M19-29 PETR Lukáš ('93) Cykloservis Petr 01:52:01.5 00:22:41.4
240. 733 M30-39 PROCHÁZKA Michal ('79) BikeStars Vrchlabí 01:52:03.2 00:22:43.1
241. 692 M30-39 KOT Jan ('84) 01:52:03.3 00:22:43.2
242. 535 M30-39 RUBEŠ Pavel ('77) Fincentrum Slaný 01:52:09.2 00:22:49.1
243. 791 M40-49 ŠIMEK Karel ('73) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 01:52:09.4 00:22:49.3
244. 397 M40-49 URBANEC David ('70) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS IV 01:52:12.4 00:22:52.3
245. 375 M30-39 MALIŠ Petr ('79) 01:52:16.5 00:22:56.4
246. 229 M50-59 PEŘINA Jiří ('58) 01:52:17.5 00:22:57.4
247. 477 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 01:52:18.3 00:22:58.2
248. 226 M30-39 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 01:52:21.0 00:23:00.9
249. 1257 M19-29 BENDA Pavel ('88) Merida klub Benatky 01:52:24.0 00:23:03.9
250. 1149 M30-39 HAVELKA Daniel ('77) ZPA Bike Team 01:52:31.8 00:23:11.7
251. 538 M40-49 POSLT Tomáš ('75) Bike Team Kosořice 01:52:32.0 00:23:11.9
252. 945 M30-39 DUCHOSLAV Josef ('79) NH Car Bike Team 8 01:52:32.0 00:23:11.9
253. 302 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) TJ Lokomotiva Nymburk 01:52:37.8 00:23:17.7
254. 599 M30-39 ANTOS Miloslav ('79) 01:52:47.9 00:23:27.8
255. 1068 M40-49 PANUŠ Karel ('74) Symbio+cannondale 01:52:53.3 00:23:33.2
256. 805 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) Coond´Uptuck bike team 01:52:55.5 00:23:35.4
257. 723 M19-29 TICHÝ Miroslav ('88) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 01:53:08.4 00:23:48.3
258. 1020 M40-49 BROŽ Vítězslav ('70) All training.cz 01:53:14.6 00:23:54.5
259. 682 M19-29 HAUSR Kamil ('90) ivar cs 01:53:20.3 00:24:00.2
260. 1231 M30-39 ZAJÍC Daniel ('80) Bike Team Stará Paka 01:53:22.3 00:24:02.2
261. 1351 M19-29 FEJK LukÁŠ ('88) Carla - kupkolo.cz 01:53:26.0 00:24:05.9
262. 7 M40-49 MALÝ Jaroslav ('72) LAWI SPORT LAWI sport 01:53:26.6 00:24:06.5
263. 1060 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:53:38.8 00:24:18.7
264. 653 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) 01:53:44.5 00:24:24.4
265. 894 M30-39 JANECKÝ Jaroslav ('77) Gay and Lesbiens 01:53:48.0 00:24:27.9
266. 225 M40-49 ZAJGER Miloslav ('69) 01:53:52.5 00:24:32.4
267. 222 M40-49 HAVELKA Roman ('75) 01:53:53.5 00:24:33.4
268. 726 M50-59 JOSEF Vít ('65) AZ tým Světlá nad Sázavou 01:53:55.5 00:24:35.4
269. 594 M40-49 PETR Luděk ('70) 01:53:55.9 00:24:35.8
270. 523 M40-49 RANDA Jan ('75) Orsec 01:53:56.9 00:24:36.8
271. 1348 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:53:59.4 00:24:39.3
272. 850 M50-59 CHMELAŘ Petr ('56) Prodoli 01:54:00.3 00:24:40.2
273. 357 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) 01:54:02.4 00:24:42.3
274. 1210 M19-29 BARTOŠ Martin ('86) 01:54:06.3 00:24:46.2
275. 1377 M30-39 GOGA Martin ('83) Špinavý záda 01:54:06.7 00:24:46.6
276. 251 M30-39 ČERNÝ Petr ('81) 01:54:08.0 00:24:47.9
277. 342 M50-59 ZÍMA Vladimír ('60) Alltreining.cz 01:54:13.0 00:24:52.9
278. 431 M50-59 JIRMAN Josef ('64) 01:54:16.1 00:24:56.0
279. 1215 M30-39 MIHULA Jiří ('79) 01:54:22.7 00:25:02.6
280. 522 M30-39 MALINSKY Martin ('79) Cykloklub Sazava-Cykloservis 01:54:41.0 00:25:20.9
281. 179 M30-39 BRADA Radek ('76) Chrpova Bikers 01:54:41.9 00:25:21.8
282. 1239 M18 GROSCHAFT Jan ('97) 01:54:49.8 00:25:29.7
283. 570 M19-29 FÍRER David ('87) 01:54:51.5 00:25:31.4
284. 260 M40-49 ŠKVOR Robert ('66) BRONEC SPORT TEAM 01:54:52.0 00:25:31.9
285. 1188 M40-49 ŠVARC Michal ('66) 01:54:57.6 00:25:37.5
286. 278 M40-49 MARŠÍK Jindřich ('74) Váha ví Hadi 01:54:59.0 00:25:38.9
287. 1304 M19-29 SLAVÍČEK Jan ('88) KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:54:59.4 00:25:39.3
288. 493 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:55:00.5 00:25:40.4
289. 1109 M40-49 VOŠICKÝ Petr ('67) Emco Team 2 01:55:08.8 00:25:48.7
290. 1156 M19-29 DVOŘÁK Radek ('86) ADVENTURA 01:55:13.5 00:25:53.4
291. 70 M40-49 REŠL Petr ('70) 01:55:13.6 00:25:53.5
292. 1096 M40-49 KUDRNOVSKÝ Vít ('72) ZELENEČ 01:55:15.3 00:25:55.2
293. 757 M50-59 KOLESA Luděk ('61) Kbely Cycling team Kbely Cycling Team 01:55:17.9 00:25:57.8
294. 759 M50-59 VOJTĚCH Pavel ('64) Cyklistika Nymburk 01:55:22.8 00:26:02.7
295. 219 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Mapei 01:55:25.3 00:26:05.2
296. 1350 M30-39 ČECH Martin ('76) mtb Hodkovice 01:55:29.4 00:26:09.3
297. 529 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:55:29.5 00:26:09.4
298. 865 M40-49 ČECH Miroslav ('74) 01:55:30.6 00:26:10.5
299. 877 M40-49 PIRZKALL František ('70) 01:55:41.1 00:26:21.0
300. 393 M40-49 GIZELA Marek ('70) tomino 01:55:41.7 00:26:21.6
301. 246 M30-39 ŠOUREK František ('82) 01:55:45.3 00:26:25.2
302. 624 M40-49 VLČEK Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:55:54.3 00:26:34.2
303. 257 M50-59 SVOBODA Bedřich ('64) 01:55:57.5 00:26:37.4
304. 1162 M30-39 PRKAR Jaroslav ('82) Author 1 01:56:01.2 00:26:41.1
305. 1161 M30-39 MADEJ Tomáš ('82) BMW Invelt 01:56:04.9 00:26:44.8
306. 139 M18 BRZOBOHATÝ Václav ('98) Bike & Ski Bakajda 01:56:05.1 00:26:45.0
307. 1063 M30-39 KŘIKAVA Václav ('83) SYMBIO+CANNONDALE 01:56:08.8 00:26:48.7
308. 253 M18 RESL Jiří ('99) 01:56:10.5 00:26:50.4
309. 426 M40-49 FRANK Marek ('67) 01:56:16.8 00:26:56.7
310. 1339 M18 VÁVRA Vítězslav ('98) MTB Hrádek nad nisou 01:56:23.8 00:27:03.7
311. 1127 M40-49 TRUHLÁŘ Roman ('66) VISA TEAM 1 01:56:26.4 00:27:06.3
312. 1072 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) SYMBIO+CANNONDALE Symbio+cannondale 01:56:32.7 00:27:12.6
313. 767 M40-49 PODSKALSKÝ Radovan ('67) Vimperk 01:56:35.0 00:27:14.9
314. 543 M30-39 JANÝR Pavel ('79) 01:56:36.8 00:27:16.7
315. 26 Elite BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ MTB HANZ 01:56:40.6 00:27:20.5
316. 234 M30-39 ABRT Jan ('76) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 01:56:42.3 00:27:22.2
317. 634 M40-49 VENGLÁŘ Jiří ('67) 01:56:45.8 00:27:25.7
318. 683 M40-49 CVEJN Jan ('70) HZS UL 01:56:48.0 00:27:27.9
319. 275 M30-39 BERAN Roman ('76) BRONEC SPORT TEAM 01:56:53.3 00:27:33.2
320. 221 M19-29 PELIKÁN Jiří ('86) Pedal Damn It! 01:56:55.0 00:27:34.9
321. 1376 M19-29 SVOBODA Tomáš ('90) Ekonom Praha Outdoor Ekonom Praha Outdoor 01:56:58.8 00:27:38.7
322. 247 M40-49 NĚMEC Petr ('74) 01:57:02.7 00:27:42.6
323. 1150 M30-39 MALINSKÝ Jan ('79) ZPA Bike Team 01:57:10.8 00:27:50.7
324. 1302 M40-49 MIŇOVSKÝ Pavel ('73) Sokol Veltěž 01:57:15.4 00:27:55.3
325. 784 M40-49 ČIHÁK Milan ('73) XCT Sport Hospůdka Karolína 01:57:19.2 00:27:59.1
326. 1052 M50-59 NOVOTNÝ Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk 01:57:26.7 00:28:06.6
327. 1128 M30-39 ČERMÁK Vítek ('76) VISA TEAM 1 01:57:31.1 00:28:11.0
328. 1197 M40-49 ČERMÁK Pavel ('67) 01:57:35.3 00:28:15.2
329. 434 M50-59 BRDLÍK Vladimír ('57) 01:57:36.1 00:28:16.0
330. 904 M30-39 TEJNOR Jan ('81) NH Car Bike team 3 01:57:39.0 00:28:18.9
331. 1181 M19-29 FAJTA Viktor ('86) ADVENTURA 01:57:45.4 00:28:25.3
332. 864 M30-39 HARANT Radek ('78) 01:57:48.7 00:28:28.6
333. 387 M30-39 KOS Viktor ('77) 01:57:50.5 00:28:30.4
334. 280 M30-39 MAZAČ Michal ('77) 01:57:51.3 00:28:31.2
335. 366 M30-39 ŠOTOLA Rostislav ('76) 01:57:51.4 00:28:31.3
336. 627 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) vebrovyboudy.com 01:57:52.5 00:28:32.4
337. 561 M19-29 WIRTH Marek ('88) 01:57:53.3 00:28:33.2
338. 707 M40-49 MALINA Pavel ('75) AZ tým 01:57:53.9 00:28:33.8
339. 614 M50-59 HAJNÝ Svatoslav ('63) CYKLOTRENINK.com 01:57:57.5 00:28:37.4
340. 424 M30-39 ŘEZNÍČEK Rostislav ('80) Rozderyci 01:58:00.7 00:28:40.6
341. 471 M30-39 KRÁL Zdeněk ('79) Rozderyci 01:58:01.4 00:28:41.3
342. 586 M30-39 JALOVIČÁR Martin ('80) 01:58:04.9 00:28:44.8
343. 1380 M50-59 KULHÁNEK Ota ('62) 01:58:07.4 00:28:47.3
344. 1125 M40-49 STEHLÍK Jan ('68) Losers 01:58:08.8 00:28:48.7
345. 708 M40-49 ŘEPA Jan ('67) Lighthouse 01:58:12.5 00:28:52.4
346. 1030 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:58:18.0 00:28:57.9
347. 454 M50-59 KRAUS Jan ('65) PAC Jablonec 01:58:18.8 00:28:58.7
348. 795 M19-29 BLECHA Michal ('91) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 01:58:37.3 00:29:17.2
349. 734 M40-49 LOCKER Marian ('71) 01:58:39.0 00:29:18.9
350. 678 M30-39 PODĚBRADSKÝ Jiří ('84) 01:58:43.3 00:29:23.2
351. 18 Elite LINHART Petr ('84) TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 01:58:47.5 00:29:27.4
352. 685 M40-49 KLETEČKA Jaroslav ('69) 01:58:49.0 00:29:28.9
353. 160 M19-29 SLABOCH David ('88) PRAHA 5 Stark Cycling Team 01:59:01.9 00:29:41.8
354. 568 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB HANZ 01:59:03.0 00:29:42.9
355. 1313 M30-39 PETRŽÍLEK Tomáš ('76) Huntovice Flyers 01:59:03.4 00:29:43.3
356. 1261 M50-59 ČERVINKA Zdenľk ('64) BIKESTARS VRCHLABÍ 01:59:04.5 00:29:44.4
357. 1053 M40-49 STŘÍBRNÝ Aleš ('66) Team Louny 01:59:08.0 00:29:47.9
358. 679 M40-49 DVOŘÁK Tomáš ('68) 01:59:08.2 00:29:48.1
359. 1307 M40-49 KÁLEŠ Jaroslav ('73) 01:59:12.0 00:29:51.9
360. 1011 M19-29 HLOUŠEK Marcel ('88) 01:59:12.5 00:29:52.4
361. 841 M40-49 STRÁNSKÝ Jiří ('73) STPA A 01:59:21.2 00:30:01.1
362. 853 M19-29 PTÁČEK David ('87) alltraining.cz Alltraining.cz 01:59:26.4 00:30:06.3
363. 1318 M40-49 SKÁCEL Pavel ('66) MTB Zaječov 01:59:26.9 00:30:06.8
364. 629 M50-59 POPEL Karel ('60) Bike Tuning Rudná 01:59:32.3 00:30:12.2
365. 398 M30-39 SCHIEFERT Michal ('84) BIKESTARS VRCHLABÍ BikeStars Vrchlabí 01:59:42.0 00:30:21.9
366. 887 M40-49 STRÁNSKÝ Pavel ('75) STPA A 01:59:43.0 00:30:22.9
367. 1346 M40-49 MIKEŠ ŠtĚpÁn ('74) ŽďÍREC BIKE 01:59:46.5 00:30:26.4
368. 1306 M40-49 NĚMEČEK René ('72) Velocentrum 01:59:48.3 00:30:28.2
369. 270 M40-49 KADANÍK Daniel ('75) 01:59:49.5 00:30:29.4
370. 623 M40-49 KOPERNICKY Jiri ('74) 01:59:49.8 00:30:29.7
371. 929 M19-29 BRYNDA David ('90) NH Car Bike Team 5 01:59:52.7 00:30:32.6
372. 927 M40-49 MOUDŘÍK Petr ('73) NH Car Bike Team 5 02:00:00.8 00:30:40.7
373. 443 M30-39 MACEK Daniel ('79) 02:00:06.1 00:30:46.0
374. 728 M50-59 RAINDL Stanislav ('62) 02:00:07.0 00:30:46.9
375. 1126 M30-39 BRENDL David ('77) VISA TEAM 1 02:00:14.3 00:30:54.2
376. 404 M50-59 ČERNÝ Jan ('56) 02:00:14.7 00:30:54.6
377. 672 M50-59 SKLENÁŘ Vladimír ('63) XCT Hospůdka Karolína 02:00:20.3 00:31:00.2
378. 521 M18 DOLEJŠ Ondřej ('98) 02:00:27.4 00:31:07.3
379. 370 M40-49 CUC Petr ('66) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:00:29.7 00:31:09.6
380. 926 M30-39 ŠULC David ('79) NH Car Bike Team 5 02:00:34.9 00:31:14.8
381. 268 M19-29 PAVLÍČEK David ('94) 02:00:35.3 00:31:15.2
382. 1164 M30-39 SAMEK Matěj ('83) Author 1 02:00:35.5 00:31:15.4
383. 241 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) Pedal Damn It! 02:00:47.5 00:31:27.4
384. 667 M19-29 DINGA Lukáš ('87) 02:00:49.9 00:31:29.8
385. 792 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 02:00:51.3 00:31:31.2
386. 794 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 02:00:51.8 00:31:31.7
387. 702 M40-49 SVOBODA Radek ('69) 02:00:54.0 00:31:33.9
388. 569 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 02:00:54.8 00:31:34.7
389. 737 M40-49 ŠTOLC Jiří ('71) 02:00:56.8 00:31:36.7
390. 694 M40-49 PAVLÍČEK František ('73) 02:00:57.8 00:31:37.7
391. 401 M50-59 SLAVÍK Vladimír ('64) 02:01:00.8 00:31:40.7
392. 473 M50-59 RAK Česlav ('65) Alfa team Alfa team 02:01:02.9 00:31:42.8
393. 242 M40-49 RAUER Luboš ('66) FitPraha 02:01:04.9 00:31:44.8
394. 190 M30-39 STRÁNSKÝ Jiří ('76) ZELENEČ 02:01:05.5 00:31:45.4
395. 202 M40-49 LINHART Petr ('71) 02:01:08.0 00:31:47.9
396. 846 M40-49 NOVOTNÝ Dalibor ('68) Fofr Most 02:01:14.3 00:31:54.2
397. 410 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) Stadion Louny 02:01:18.3 00:31:58.2
398. 400 M19-29 JÍLEK Jiří ('88) P&P 02:01:19.3 00:31:59.2
399. 907 M30-39 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike team 3 02:01:19.5 00:31:59.4
400. 1349 M19-29 JÁGR Jan ('88) 02:01:19.9 00:31:59.8
401. 381 M40-49 NOVOTNÝ Jiří ('71) UNO Srch Uno Srch 02:01:21.2 00:32:01.1
402. 272 M40-49 OPPOLZER Leoš ('73) SK RESTYL Liberec 02:01:24.3 00:32:04.2
403. 1352 M30-39 RAŠÍN Pavel ('84) 02:01:27.3 00:32:07.2
404. 464 M60-69 DRÁB Václav ('47) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS IV 02:01:29.3 00:32:09.2
405. 593 M50-59 JOKLÍK Tomáš ('64) EUROSEAL 02:01:31.3 00:32:11.2
406. 1169 M19-29 STRNAD Michal ('89) 02:01:32.5 00:32:12.4
407. 447 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) 02:01:35.6 00:32:15.5
408. 701 M30-39 PŠENIČKA Jakub ('85) Pedal Damn It! 02:01:43.5 00:32:23.4
409. 1238 M19-29 BRABEC Petr ('90) alltraining 02:01:46.3 00:32:26.2
410. 619 M19-29 PUCHOLT Tomáš ('94) 02:01:53.6 00:32:33.5
411. 924 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 4 02:01:53.9 00:32:33.8
412. 999 M19-29 BÍM Jiří ('95) 02:02:01.2 00:32:41.1
413. 259 M40-49 PŘIBYL Petr ('67) 02:02:03.2 00:32:43.1
414. 821 M19-29 VALHA Miroslav ('91) 02:02:09.8 00:32:49.7
415. 207 M50-59 DRAHOTA Michael ('64) 02:02:13.7 00:32:53.6
416. 214 M19-29 HRABOVSKÝ Zdeněk ('90) 02:02:16.5 00:32:56.4
417. 1080 M30-39 TOZER Leigh ('80) 02:02:18.3 00:32:58.2
418. 880 M30-39 ZIEBIKER Robert ('78) Alef Nula a.s. 02:02:18.8 00:32:58.7
419. 345 M50-59 FILIP Tomáš ('64) BIKESTARS VRCHLABÍ 02:02:19.0 00:32:58.9
420. 69 Elite KAŠPAR Karel ('74) ADVENTURA 02:02:21.6 00:33:01.5
421. 284 M40-49 KUBÍČEK Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř 02:02:24.0 00:33:03.9
422. 204 M40-49 NOVÁK Pavel ('72) 02:02:27.6 00:33:07.5
423. 498 M40-49 HAJNÍK Filip ('72) Luštěnice 2012 02:02:28.5 00:33:08.4
424. 730 M40-49 FORET Ivos ('68) autolakovna micha plachta 02:02:29.7 00:33:09.6
425. 1355 M40-49 REJCEK Michal ('71) 02:02:32.4 00:33:12.3
426. 1234 M30-39 ŠRAJLA Josef ('83) TJ Kobylnice 02:02:35.0 00:33:14.9
427. 303 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:40.5 00:33:20.4
428. 1024 M19-29 PŘIBYL Michal ('96) NikiLouda 02:02:41.3 00:33:21.2
429. 422 M50-59 ŠNAJDR Pavel ('64) 02:02:41.4 00:33:21.3
430. 353 M40-49 ČERVENÝ Miloš ('66) Cs Bike Team 02:02:42.0 00:33:21.9
431. 1378 M19-29 SVOBODA Jakub ('87) Ekonom Praha Outdoor 02:02:47.9 00:33:27.8
432. 1152 M30-39 SADÍLEK Radovan ('78) ZPA Bike Team 02:02:52.7 00:33:32.6
433. 836 M60-69 PAVELKA Jan ('52) CK PIVOVAR VRATISLAVICE 02:02:55.5 00:33:35.4
434. 399 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) Johnnyho šlapky 02:02:57.3 00:33:37.2
435. 297 M50-59 KOUBA Zdeněk ('64) 02:02:59.3 00:33:39.2
436. 1372 M40-49 KARBAN Ivo ('74) ATOMBIKE TREK 02:03:01.4 00:33:41.3
437. 1368 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 02:03:02.1 00:33:42.0
438. 511 M40-49 CULEK Bohumil ('74) Rybák Team 02:03:02.2 00:33:42.1
439. 532 M19-29 HORKÝ Lukáš ('86) 02:03:03.5 00:33:43.4
440. 181 M30-39 BRADA Michal ('79) 02:03:04.7 00:33:44.6
441. 583 M40-49 JUNGWIRT David ('71) 02:03:10.0 00:33:49.9
442. 1262 M30-39 VOLF Martin ('84) BHK TURNOV 02:03:13.3 00:33:53.2
443. 309 M30-39 RŮŽIČKA Jakub ('82) 02:03:20.8 00:34:00.7
444. 163 M19-29 KNESL Aleš ('90) PRAHA 6 Sanitka 02:03:23.9 00:34:03.8
445. 1222 M50-59 KOHOUT Aleš ('60) 02:03:24.0 00:34:03.9
446. 1233 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) MTB Chrudim 02:03:24.8 00:34:04.7
447. 296 M30-39 VOJTĚCH Zdeněk ('76) Bike Team KC Jaroměř 02:03:31.3 00:34:11.2
448. 638 M30-39 KLIMENT Jan ('82) Agresivní Hlemýždi 02:03:33.5 00:34:13.4
449. 273 M30-39 NÝČ Michal ('82) 02:03:33.8 00:34:13.7
450. 338 M19-29 BEDNÁŘ Michal ('87) 02:03:39.0 00:34:18.9
451. 774 M50-59 KLIMENT Jaromír ('57) Agresivní Hlemýždi 02:03:39.5 00:34:19.4
452. 855 M30-39 MIŠKOV Pavel ('76) 02:03:45.9 00:34:25.8
453. 1216 M40-49 BERÁNEK Aleš ('68) 02:03:47.0 00:34:26.9
454. 1034 M40-49 ŠTĚPÁN Martin ('75) 2K Bike Club Odry 02:03:54.0 00:34:33.9
455. 481 M30-39 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 02:04:04.4 00:34:44.3
456. 800 M19-29 KRYL Lukáš ('88) 02:04:08.9 00:34:48.8
457. 584 M30-39 JIROUSEK Jan ('78) Černodolský Štěk 02:04:10.0 00:34:49.9
458. 52 Elite RUZICKA Jiri ('77) 02:04:14.7 00:34:54.6
459. 1391 M40-49 BEDNÁŘ Josef ('71) Margl Bike Team 02:04:15.0 00:34:54.9
460. 862 M50-59 MEDEK Jaromír ('63) 02:04:26.3 00:35:06.2
461. 616 M50-59 VRÁNA Josef ('58) ROKYTNICE NAD JIZEROU 02:04:38.4 00:35:18.3
462. 1121 M30-39 PETRÁK Tomáš ('76) Emco Team 2 02:04:39.2 00:35:19.1
463. 646 M30-39 BITMAN Luboš ('82) 02:04:42.3 00:35:22.2
464. 515 M50-59 MRŇÁVEK Roman ('63) 02:04:43.7 00:35:23.6
465. 1310 M40-49 PROUZA Ladislav ('72) Vrchlabi 02:04:46.8 00:35:26.7
466. 1230 M30-39 HLAVSA Martin ('76) STPA B STPA B 02:04:48.1 00:35:28.0
467. 666 M40-49 NOVOTNÝ Aleš ('74) 02:04:48.4 00:35:28.3
468. 196 M50-59 PETŘÍK Jiří ('65) 02:04:48.8 00:35:28.7
469. 516 M50-59 HAVLÍK Richard ('63) Černí koně 02:04:53.7 00:35:33.6
470. 1192 M30-39 FUXA Martin ('79) Cykloklub Sazava 02:04:54.7 00:35:34.6
471. 705 M30-39 VENDL Zdenek ('81) PODĚBRADY 02:04:57.0 00:35:36.9
472. 809 M40-49 KMENT Radek ('72) MTB MEL 02:04:57.7 00:35:37.6
473. 1209 M19-29 SMÉKAL Tomáš ('88) Pedal Damn It! 02:05:03.0 00:35:42.9
474. 503 M30-39 MACHAČKA Vít ('79) 02:05:04.8 00:35:44.7
475. 788 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 02:05:10.4 00:35:50.3
476. 982 M30-39 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 16 02:05:13.1 00:35:53.0
477. 997 M50-59 KRÁL Miroslav ('61) 02:05:13.7 00:35:53.6
478. 1386 M30-39 BRZOBOHATÝ Zdeněk ('83) Kbely Cycling team 02:05:17.5 00:35:57.4
479. 348 M40-49 GAVELČÍK Kamil ('74) 02:05:19.9 00:35:59.8
480. 1069 M40-49 KUS Jaroslav ('71) Symbio+cannondale 02:05:23.9 00:36:03.8
481. 1388 M30-39 KUTÁK Jiří ('82) 02:05:28.0 00:36:07.9
482. 1361 M30-39 KŘOVINA Martin ('76) 02:05:30.7 00:36:10.6
483. 761 M19-29 BLÁHA Jan ('87) 02:05:37.0 00:36:16.9
484. 589 M50-59 CICHRA Petr ('61) Vinohradské šlapky 02:05:37.9 00:36:17.8
485. 716 M30-39 ŠRONĚK Martin ('84) Lighthouse 02:05:43.3 00:36:23.2
486. 460 M40-49 ŠEVČÍK Libor ('66) Deluxea.cz 02:05:46.8 00:36:26.7
487. 277 M30-39 MALÝ Lukáš ('85) 02:05:49.2 00:36:29.1
488. 1219 M19-29 VÍTEK Vojtěch ('89) 02:05:54.6 00:36:34.5
489. 668 M50-59 VOPAVA Daniel ('62) 02:05:58.0 00:36:37.9
490. 209 M30-39 HLADEČEK Jindřich ('78) 02:05:58.8 00:36:38.7
491. 73 Elite KRÁČALÍK Martin ('77) 02:05:59.3 00:36:39.2
492. 266 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:06:00.5 00:36:40.4
493. 407 M19-29 FLÉGL Lukáš ('93) 02:06:03.3 00:36:43.2
494. 298 M40-49 DOLEJŠ Miloš ('74) 02:06:04.3 00:36:44.2
495. 1102 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) Apache Loko Trutnov 02:06:10.0 00:36:49.9
496. 1177 M60-69 FORMÁNEK Jiří ('54) USN Těptín 02:06:10.2 00:36:50.1
497. 465 M50-59 HOUŠKA Zdeněk ('64) 02:06:14.5 00:36:54.4
498. 1153 M30-39 HORÁK Jakub ('82) ZPA Bike Team 02:06:17.5 00:36:57.4
499. 690 M40-49 HYBL Jaromír ('68) Nezmar 02:06:18.0 00:36:57.9
500. 1276 M18 ŠPLÍCHAL Jan ('98) 02:06:19.3 00:36:59.2
501. 645 M70+ HÁJEK Stanislav ('45) Kosmonosy Lékárna U zámku 02:06:22.0 00:37:01.9
502. 1201 M30-39 LACMAN Vojtěch ('84) 02:06:25.2 00:37:05.1
503. 955 M30-39 PALEČEK Petr ('80) NH Car Bike Team 10 02:06:28.0 00:37:07.9
504. 1035 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) 02:06:30.4 00:37:10.3
505. 425 M50-59 LANDKAMMER Karel ('61) CYKLOBULF HROBCE Bulfové 02:06:34.4 00:37:14.3
506. 1094 M30-39 PADUCHA Arnošt ('82) 02:06:40.6 00:37:20.5
507. 610 M50-59 VÁŇA Miloslav ('63) 02:06:42.5 00:37:22.4
508. 1180 M40-49 HEJKAL Jaroslav ('75) 02:06:45.1 00:37:25.0
509. 755 M50-59 KARBAN Vladimír ('59) 02:06:46.4 00:37:26.3
510. 928 M50-59 HORYNA Zdeněk ('65) NH Car Bike Team 5 02:06:51.8 00:37:31.7
511. 910 M19-29 KOLÍNSKÝ Tomáš ('87) 02:06:52.6 00:37:32.5
512. 80 M30-39 TITĚRA Pavel ('78) NH Car Bike Team 2 02:06:54.4 00:37:34.3
513. 1390 M19-29 ŠVINGAL Ondřej ('86) 02:06:56.1 00:37:36.0
514. 1245 M19-29 ŠTĚRBA Ondřej ('93) Ekonom Praha Outdoor Ekonom Praha Outdoor 02:06:57.0 00:37:36.9
515. 1143 M40-49 ZAFAR Sirus ('70) VISA TEAM 4 02:06:58.8 00:37:38.7
516. 935 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team 6 02:06:59.8 00:37:39.7
517. 983 M30-39 MAUDR Miloš ('82) NH Car Bike Team 16 02:07:01.1 00:37:41.0
518. 1224 M50-59 KLOUČEK František ('61) 02:07:01.3 00:37:41.2
519. 1036 M60-69 ŠVORC Jan ('48) 02:07:07.2 00:37:47.1
520. 829 M40-49 KUNTOŠ Jiří ('73) 02:07:07.8 00:37:47.7
521. 892 M60-69 URBAN Vladimír ('50) Peklo Krkonoš 02:07:07.9 00:37:47.8
522. 739 M18 NOVOTNÝ Lukáš ('98) Fofr Most 02:07:11.3 00:37:51.2
523. 1223 M60-69 SVOBODA Ladislav ('52) 02:07:12.9 00:37:52.8
524. 1040 M19-29 RYSKA David ('88) 02:07:13.3 00:37:53.2
525. 824 M19-29 POLÍVKA Petr ('86) Stevens Strava Roadbike 02:07:13.9 00:37:53.8
526. 669 M19-29 RUML Pavel ('92) 02:07:15.3 00:37:55.2
527. 1363 M40-49 KUBIŠTA Michal ('71) 02:07:25.1 00:38:05.0
528. 430 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 02:07:26.7 00:38:06.6
529. 1326 M30-39 MYSLIVEC Radek ('77) RM 02:07:27.5 00:38:07.4
530. 680 M60-69 BYSTRIANSKÝ Josef ('54) Nilfisk Alto pro cycling 02:07:38.5 00:38:18.4
531. 921 M30-39 ŠNAJDR Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 4 02:07:45.3 00:38:25.2
532. 1144 M40-49 POSPÍŠIL Martin ('73) 02:07:45.9 00:38:25.8
533. 347 M40-49 KNIHA Martin ('72) CK KOLOKRÁM 02:07:50.0 00:38:29.9
534. 1314 M50-59 HORÁK Miroslav ('62) 02:07:54.8 00:38:34.7
535. 950 M30-39 HEDRLÍN Miloš ('83) NH Car Bike Team 9 02:07:55.0 00:38:34.9
536. 948 M30-39 HUMENÍK Tomáš ('84) NH Car Bike Team 9 02:07:55.4 00:38:35.3
537. 546 M40-49 ANDĚL František ('72) Výtopna Kopisty 02:07:56.6 00:38:36.5
538. 545 M40-49 STRAKA Vlastimil ('66) 02:07:58.3 00:38:38.2
539. 652 M30-39 HYBLER Michal ('85) 02:07:58.6 00:38:38.5
540. 364 M60-69 LÍBAL Miroslav ('50) Pohodáři 02:07:59.7 00:38:39.6
541. 1048 M60-69 MÁZL Miroslav ('47) Sp MTB Vrchlabí 02:08:01.7 00:38:41.6
542. 274 M50-59 JIROUŠ Josef ('56) Cepro team 02:08:02.2 00:38:42.1
543. 565 M30-39 GRUBER Josef ('85) 02:08:02.3 00:38:42.2
544. 564 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) 02:08:02.8 00:38:42.7
545. 1241 M19-29 FUTÓ Lukáš ('91) 02:08:07.4 00:38:47.3
546. 408 M40-49 FLÉGL Jaromír ('71) 02:08:14.3 00:38:54.2
547. 722 M30-39 PĚCHA Petr ('83) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 02:08:14.9 00:38:54.8
548. 305 M40-49 VÁŇA Pavel ('66) 02:08:18.4 00:38:58.3
549. 1364 M40-49 LUPAČ Michal ('75) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 02:08:20.3 00:39:00.2
550. 602 M19-29 PLECHÁČ Roman ('88) 02:08:24.8 00:39:04.7
551. 562 M40-49 POŠVÁŘ Petr ('73) 02:08:28.3 00:39:08.2
552. 331 M30-39 MAREČEK Štěpán ('77) 02:08:33.5 00:39:13.4
553. 1228 M30-39 DANEIL Zachoval ('76) 02:08:38.3 00:39:18.2
554. 938 M50-59 VLK Vítězslav ('61) NH Car Bike Team 7 02:08:38.4 00:39:18.3
555. 793 M19-29 BLECHA Jan ('88) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 02:08:46.8 00:39:26.7
556. 743 M30-39 MLÍKA Martin ('76) 02:08:47.5 00:39:27.4
557. 778 M40-49 BĚLKA David ('72) 02:09:05.5 00:39:45.4
558. 340 M40-49 STINDL Pavel ('71) 02:09:09.1 00:39:49.0
559. 554 M50-59 FRÁNA Zdeněk ('61) 02:09:09.6 00:39:49.5
560. 1176 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec bike 02:09:11.3 00:39:51.2
561. 343 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 02:09:13.3 00:39:53.2
562. 350 M30-39 KRUŠINA Tomáš ('84) 02:09:14.0 00:39:53.9
563. 416 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK-Verne 02:09:20.6 00:40:00.5
564. 941 M40-49 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 8 02:09:28.1 00:40:08.0
565. 906 M30-39 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike team 3 02:09:29.3 00:40:09.2
566. 293 M30-39 VÍT Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř 02:09:29.4 00:40:09.3
567. 191 M50-59 JELÍNEK Václav ('64) 02:09:33.1 00:40:13.0
568. 814 M30-39 MALANÍK David ('77) 02:09:34.5 00:40:14.4
569. 762 M19-29 SOUČEK Josef ('88) 02:09:42.1 00:40:22.0
570. 419 M30-39 LANGER Andrej ('76) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS IV 02:09:42.2 00:40:22.1
571. 1187 M60-69 KOPECKÝ Karel ('54) NAC Pardubice 02:09:42.3 00:40:22.2
572. 595 M19-29 SEBEK Karel ('89) 02:09:47.2 00:40:27.1
573. 1331 M30-39 HAVLÍČEK Jan ('76) Bikemarast 02:09:49.2 00:40:29.1
574. 663 M19-29 LUBAS Matouš ('91) SSC Železný Brod Šroubárna Turnov 02:09:52.7 00:40:32.6
575. 325 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 02:09:54.3 00:40:34.2
576. 639 M40-49 DENEMARK Jiří ('68) 02:09:55.2 00:40:35.1
577. 651 M30-39 PREUSLER Ruda ('81) 02:09:55.8 00:40:35.7
578. 923 M40-49 TECHLOVSKÝ Petr ('74) NH Car Bike Team 4 02:09:57.8 00:40:37.7
579. 418 M50-59 HOLEČEK Pavel ('61) CK White Dragon 02:10:02.9 00:40:42.8
580. 286 M30-39 MÍL Milan ('80) Bike Team KC Jaroměř 02:10:04.7 00:40:44.6
581. 852 M19-29 VOREL Marek ('91) 02:10:07.3 00:40:47.2
582. 1207 M19-29 KNÁPEK Martin ('86) 02:10:07.7 00:40:47.6
583. 1256 M30-39 LAURIN Jan ('84) 02:10:08.5 00:40:48.4
584. 287 M40-49 FIDLER Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř 02:10:11.7 00:40:51.6
585. 1191 M19-29 VASZILY Lumír ('86) SK Skivelo 02:10:12.9 00:40:52.8
586. 182 M19-29 NEUMANN Jakub ('92) Pedal Damn It! 02:10:26.1 00:41:06.0
587. 925 M30-39 FÚSEK Jan ('78) NH Car Bike Team 4 02:10:27.1 00:41:07.0
588. 455 M50-59 ČERVINKA Jan ('64) BIKESTARS VRCHLABÍ 02:10:27.3 00:41:07.2
589. 932 M50-59 PETRÁŇ Jan ('63) NH Car Bike Team 6 02:10:31.3 00:41:11.2
590. 704 M50-59 KLEIN Antonín ('60) Nezmar 02:10:37.3 00:41:17.2
591. 754 M30-39 HOLMAN Lukáš ('83) 02:10:37.6 00:41:17.5
592. 488 M30-39 MOŠNIČKA Lubomír ('80) 02:10:46.1 00:41:26.0
593. 931 M40-49 PALMAN Marek ('75) NH Car Bike Team 6 02:10:47.4 00:41:27.3
594. 1098 M40-49 JAURIS Luboš ('66) 02:10:49.8 00:41:29.7
595. 518 M40-49 NOVÁČEK Dan ('69) 02:10:51.3 00:41:31.2
596. 1062 M40-49 ZAVŘEL Miroslav ('75) SYMBIO+CANNONDALE Symbio+cannondale 02:11:03.8 00:41:43.7
597. 450 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANS 02:11:04.4 00:41:44.3
598. 1317 M40-49 KRÁL Jiří ('68) 02:11:04.7 00:41:44.6
599. 665 M40-49 KUNC Petr ('67) Continental Adršpach 02:11:12.1 00:41:52.0
600. 1118 M19-29 PÁNÍK Tomáš ('88) Emco Team 3 02:11:13.1 00:41:53.0
601. 166 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) 02:11:14.3 00:41:54.2
602. 249 M40-49 SKALNÍK Milan ('74) 02:11:17.8 00:41:57.7
603. 36 Elite STEJSKAL Petr ('82) 02:11:21.4 00:42:01.3
604. 725 M40-49 RŮŽIČKA Jan ('75) 02:11:23.0 00:42:02.9
605. 956 M19-29 PLZÁK Lukáš ('92) NH Car Bike Team 11 02:11:26.8 00:42:06.7
606. 867 M30-39 BUBENÍČEK Jan ('85) 02:11:35.2 00:42:15.1
607. 706 M50-59 RUMLER Ladislav ('62) 02:11:46.6 00:42:26.5
608. 203 M30-39 VOJTÍŠEK Karel ('77) 02:11:49.3 00:42:29.2
609. 658 M40-49 BROUČEK Jan ('75) Šroubárna Turnov 02:11:53.9 00:42:33.8
610. 989 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 17 02:12:00.8 00:42:40.7
611. 466 M19-29 HOUŠKA Jakub ('91) 02:12:03.9 00:42:43.8
612. 1277 M30-39 ROMPORT Jaroslav ('77) 02:12:04.8 00:42:44.7
613. 777 M50-59 KAISER Richard ('65) TJ Starý Harcov Liberec TJ Starý Harcov Liberec 02:12:06.6 00:42:46.5
614. 842 M50-59 FLEK Zdeněk ('61) STPA A 02:12:09.8 00:42:49.7
615. 1253 M19-29 BUŠEK Štěpán ('93) Ekonom Praha Outdoor Ekonom Praha Outdoor 02:12:11.5 00:42:51.4
616. 600 M60-69 STOHWASSER Richard ('55) Cepro team 02:12:13.3 00:42:53.2
617. 1199 M40-49 CINIBULK Josef ('72) TJ ZENTIVA 02:12:20.7 00:43:00.6
618. 417 M50-59 ČIVRNÝ Jiří ('62) Benteler Biketeam 02:12:25.8 00:43:05.7
619. 884 M50-59 SKOŘEPA Antonin ('65) Vorvani 02:12:28.1 00:43:08.0
620. 507 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:12:29.3 00:43:09.2
621. 717 M40-49 DAŘBUJAN Petr ('69) ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:12:30.1 00:43:10.0
622. 180 M60-69 BRADA Josef ('51) 02:12:40.7 00:43:20.6
623. 713 M30-39 MATYS Jan ('80) Lighthouse 02:12:41.8 00:43:21.7
624. 1356 M50-59 NEDOROST Antonín ('62) 02:12:45.6 00:43:25.5
625. 687 M40-49 DEJMAL Radek ('74) AZ tým 02:12:51.3 00:43:31.2
626. 279 M30-39 KOCOUREK Jan ('76) 02:12:52.5 00:43:32.4
627. 245 M30-39 DOSTÁL David ('80) 02:12:56.1 00:43:36.0
628. 790 M40-49 BLECHA Josef ('66) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 02:12:58.3 00:43:38.2
629. 1381 M50-59 BARTOŇ Zdeněk ('63) 02:13:01.1 00:43:41.0
630. 816 M50-59 NOVÝ Jiří ('58) 02:13:01.7 00:43:41.6
631. 911 M30-39 ČERNÝ Marek ('78) 02:13:16.0 00:43:55.9
632. 1249 M40-49 KŘÍŽ Petr ('74) 02:13:18.1 00:43:58.0
633. 1280 M18 BENC Patrik ('97) 02:13:18.3 00:43:58.2
634. 158 M40-49 ERBRT Zdeněk ('66) MNICHOVO HRADIŠTĚ 02:13:18.7 00:43:58.6
635. 224 M60-69 ŘÍPA Milan ('48) Slavoj ˇVáslav 02:13:23.6 00:44:03.5
636. 1145 M19-29 MACÁK Miroslav ('89) 02:13:24.6 00:44:04.5
637. 1279 M40-49 POSPÍŠIL Vít ('70) 02:13:29.2 00:44:09.1
638. 830 M40-49 SOUČEK Martin ('74) 02:13:33.7 00:44:13.6
639. 986 M19-29 LUKÁŠ Daniel ('87) NH Car Bike Team 17 02:13:34.1 00:44:14.0
640. 1075 M40-49 VANCL Karel ('73) ALFILU 02:13:34.6 00:44:14.5
641. 472 M40-49 DUNDA Pavel ('73) AC 1866 02:13:35.8 00:44:15.7
642. 519 M40-49 PAULÁT Jirka ('68) 02:13:38.4 00:44:18.3
643. 1254 M30-39 NOVOTNÝ Ondřej ('85) 02:13:39.7 00:44:19.6
644. 476 M50-59 DZAN Ladislav ('64) 02:13:41.3 00:44:21.2
645. 866 M30-39 NĚMEC Jan ('78) 02:13:47.2 00:44:27.1
646. 590 M50-59 ŠOUREK Radim ('56) TJ Starý Harcov Liberec 02:13:56.1 00:44:36.0
647. 581 M19-29 HORVÁT Michal ('89) PHMZ Racing 02:14:07.8 00:44:47.7
648. 732 M50-59 SLAVÍK Otomar ('58) 02:14:16.1 00:44:56.0
649. 825 M30-39 ŠKULA Petr ('80) 02:14:19.7 00:44:59.6
650. 1194 M40-49 VEVERKA Václav ('73) 02:14:20.7 00:45:00.6
651. 1044 M19-29 HAWIGER Tomáš ('88) 02:14:24.3 00:45:04.2
652. 359 M30-39 HAVLÍK Václav ('83) Losers 02:14:29.4 00:45:09.3
653. 159 M40-49 KIMLA Jan ('68) 02:14:34.9 00:45:14.8
654. 172 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:14:37.6 00:45:17.5
655. 1289 M30-39 SULEK Bohumil ('80) Continental 02:14:37.8 00:45:17.7
656. 496 M30-39 STARÝ Václav ('84) 02:14:39.6 00:45:19.5
657. 611 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 02:14:39.8 00:45:19.7
658. 177 M60-69 ČÍLA Pavel ('49) 02:14:49.6 00:45:29.5
659. 444 M40-49 NOVÁK Jan ('69) 02:14:52.8 00:45:32.7
660. 775 M30-39 BLAŽEK Michal ('79) Big Shock 02:14:54.1 00:45:34.0
661. 355 M50-59 VRŇÁK Antonín ('65) PRAHA 02:14:56.6 00:45:36.5
662. 200 M40-49 POHANKA Václav ('69) 02:14:57.6 00:45:37.5
663. 1267 M30-39 ULRICH Jan ('78) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:15:00.3 00:45:40.2
664. 953 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 10 02:15:05.8 00:45:45.7
665. 1061 M50-59 GAMBA Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 02:15:06.8 00:45:46.7
666. 382 M18 NOVOTNÝ Vojtěch ('00) UNO Srch Uno Srch 02:15:11.2 00:45:51.1
667. 947 M30-39 NOVÁK Pavel ('81) NH Car Bike Team 9 02:15:13.3 00:45:53.2
668. 539 M40-49 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:15:16.9 00:45:56.8
669. 1292 M18 DOLEŽAL Kryštof ('98) 02:15:21.1 00:46:01.0
670. 939 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 7 02:15:23.6 00:46:03.5
671. 24 Elite VAVŘÍN Jan ('85) 02:15:27.8 00:46:07.7
672. 756 M19-29 BEZVODA David ('88) 02:15:33.4 00:46:13.3
673. 839 M40-49 HUDEC Michal ('75) 02:15:38.3 00:46:18.2
674. 1086 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) SYMBIO+CANNONDALE Symbio+cannondale 02:15:39.3 00:46:19.2
675. 1079 M30-39 DOLEZAL Roman ('80) 02:15:46.7 00:46:26.6
676. 1264 M40-49 SVÍTIL Jan ('69) 02:15:47.8 00:46:27.7
677. 826 M30-39 MIKLÁNEK Michal ('83) 02:15:56.1 00:46:36.0
678. 727 M40-49 CESTR Tomáš ('67) 02:15:57.7 00:46:37.6
679. 495 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:15:57.8 00:46:37.7
680. 383 M30-39 ŘÍPA Vojtěch ('82) 02:15:59.5 00:46:39.4
681. 1056 M50-59 ZEMAN Vladimír ('60) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 02:15:59.6 00:46:39.5
682. 1104 M30-39 VŮJTĚCH Tomáš ('76) Emco Team 2 02:16:01.5 00:46:41.4
683. 534 M19-29 VINCIK David ('94) Vazouni 02:16:05.9 00:46:45.8
684. 1057 M40-49 DRÁBIK Milan ('71) 02:16:13.3 00:46:53.2
685. 1091 M30-39 GAMBA Lukáš ('84) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 02:16:21.6 00:47:01.5
686. 500 M30-39 VEČEREK Martin ('84) 02:16:28.7 00:47:08.6
687. 691 M50-59 KUČERA Petr ('65) Nezmar 02:16:31.6 00:47:11.5
688. 485 M30-39 ČAPEK Roman ('85) Tomíno 02:16:32.6 00:47:12.5
689. 827 M50-59 ŠIMŮNEK Petr ('60) 02:16:35.8 00:47:15.7
690. 607 M30-39 VLČEK Jan ('76) 02:16:40.6 00:47:20.5
691. 372 M40-49 ROHÁČEK Libor ('72) 02:16:43.3 00:47:23.2
692. 1167 M19-29 POKORNÝ Ondřej ('90) 02:16:53.1 00:47:33.0
693. 1119 M19-29 SMETÁK Michal ('88) Emco Team 3 02:16:55.0 00:47:34.9
694. 344 M50-59 ŠÍR Milan ('64) BIKESTARS VRCHLABÍ 02:16:55.1 00:47:35.0
695. 1132 M40-49 VACEK Jan ('72) VISA TEAM 2 02:16:56.8 00:47:36.7
696. 1353 M19-29 DOLEŽAL LukÁŠ ('88) 02:16:57.5 00:47:37.4
697. 601 M40-49 NAGY Josef ('67) Sokol Skuhrov 02:17:05.4 00:47:45.3
698. 576 M50-59 NOVÁK Jan ('63) 02:17:09.6 00:47:49.5
699. 536 M19-29 SKOUPÝ Tomáš ('94) ELEVEN team Příchovice 02:17:11.7 00:47:51.6
700. 681 M30-39 ŠTEFACEK Martin ('79) 02:17:14.6 00:47:54.5
701. 840 M40-49 KARAFIÁT Tomáš ('71) 02:17:24.1 00:48:04.0
702. 438 M30-39 DEMETER Marián ('85) 02:17:24.3 00:48:04.2
703. 1305 M19-29 RAUL Lukáš ('88) 02:17:47.1 00:48:27.0
704. 915 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek 02:17:52.6 00:48:32.5
705. 388 M50-59 STRNAD Petr ('63) 02:17:56.8 00:48:36.7
706. 631 M50-59 FERKO Jozef ('65) 02:17:56.9 00:48:36.8
707. 218 M40-49 AKRMAN Libor ('74) PRAHA 6 02:17:59.2 00:48:39.1
708. 360 M50-59 LOUDA Miloslav ('61) 02:18:00.6 00:48:40.5
709. 1101 M50-59 HUML Jiří ('56) Velosport Domažlice 02:18:01.1 00:48:41.0
710. 185 M40-49 BENDA Petr ('71) BENDAFOLIE CZ 02:18:01.4 00:48:41.3
711. 318 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM LIBEREC 02:18:05.3 00:48:45.2
712. 662 M19-29 LUBAS Marek ('88) Šroubárna Turnov 02:18:11.1 00:48:51.0
713. 1337 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) 02:18:11.8 00:48:51.7
714. 773 M30-39 TYPLT Luboš ('79) 02:18:19.8 00:48:59.7
715. 352 M60-69 PECH Pavel ('54) SPP PIČÍN 02:18:24.1 00:49:04.0
716. 451 M19-29 ČERVINKA Jakub ('93) BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:26.6 00:49:06.5
717. 783 M18 KOLÁTOR Matyáš ('99) MTB MEL MTB MEL 02:18:33.5 00:49:13.4
718. 376 M40-49 AJCHLER Roman ('66) 02:18:39.9 00:49:19.8
719. 769 M40-49 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:18:40.8 00:49:20.7
720. 512 M30-39 HOLAN Jaromír ('79) 02:18:42.8 00:49:22.7
721. 550 M40-49 VODEHNAL David ('72) 02:18:53.8 00:49:33.7
722. 587 M60-69 KOTLÁŘ Milan ('55) Moravští lyžníci Moravští lyžníci 02:18:54.6 00:49:34.5
723. 461 M40-49 RACH Jiří ('74) SK RESTYL Liberec 02:18:55.1 00:49:35.0
724. 362 M30-39 CHOVAN Martin ('83) 02:19:01.8 00:49:41.7
725. 409 M40-49 KOMÁREK Jiří ('67) 02:19:01.9 00:49:41.8
726. 573 M19-29 MALÝ Václav ('86) 02:19:02.1 00:49:42.0
727. 405 M60-69 HAUPTVOGEL Jaroslav ('47) Pohodáři 02:19:19.6 00:49:59.5
728. 835 M50-59 BERNARD Arnošt ('61) TJ Lázně Bělohrad 02:19:27.3 00:50:07.2
729. 341 M40-49 FILIP Rudolf ('70) 02:19:28.3 00:50:08.2
730. 1274 M30-39 NOSEK Viktor ('77) 02:19:31.6 00:50:11.5
731. 636 M30-39 BĚŽEL Jakub ('85) 02:19:34.3 00:50:14.2
732. 577 M30-39 KNÍŽEK Josef ('82) 02:19:36.1 00:50:16.0
733. 1038 M60-69 PIDRMAN Miroslav ('53) BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:19:36.5 00:50:16.4
734. 1089 M19-29 BABORÁK Ladislav ('90) 02:19:39.6 00:50:19.5
735. 585 M19-29 ČECH Lukáš ('91) Optika Bímá 02:19:45.3 00:50:25.2
736. 173 M30-39 BUDKA Jan ('77) Dubeč 02:19:45.6 00:50:25.5
737. 1190 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) Bezbabtour 02:19:49.2 00:50:29.1
738. 1130 M40-49 MATOUŠ Tomáš ('75) VISA TEAM 1 02:19:52.6 00:50:32.5
739. 609 M30-39 DOBIAS Jiri ('85) Challengers 02:19:53.1 00:50:33.0
740. 937 M40-49 SLÁNSKÝ Martin ('72) NH Car Bike Team 7 02:19:56.8 00:50:36.7
741. 213 M40-49 MATOUŠEK Lubor ('67) 02:20:03.8 00:50:43.7
742. 233 M40-49 KUBA Libor ('67) 02:20:04.3 00:50:44.2
743. 308 M50-59 ZOUNEK Jan ('58) 02:20:05.6 00:50:45.5
744. 420 M30-39 CÍR Tomáš ('80) Vrzáci 02:20:11.0 00:50:50.9
745. 659 M40-49 HEJDUK Martin ('72) Šroubárna Turnov 02:20:17.1 00:50:57.0
746. 1019 M50-59 SKLENÁŘ Peter ('63) 02:20:17.3 00:50:57.2
747. 1247 M40-49 VEIS Ondřej ('75) NMS Bikeriding 02:20:17.6 00:50:57.5
748. 888 M40-49 BÁRTA Jan ('74) STPA B 02:20:28.8 00:51:08.7
749. 912 M40-49 SKOČDOPOL František ('72) 02:20:36.3 00:51:16.2
750. 1009 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) Corratec team 02:20:38.8 00:51:18.7
751. 165 M50-59 KOŠŤÁK Milan ('61) KČT MTB KRALUPY NAD VLTAVOU 02:20:43.6 00:51:23.5
752. 958 M30-39 NOVOTNÝ Michal ('81) NH Car Bike Team 11 02:20:47.4 00:51:27.3
753. 526 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:20:49.3 00:51:29.2
754. 874 M30-39 POTOČEK Martin ('80) 02:20:49.6 00:51:29.5
755. 527 M50-59 FLIEGER Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:20:56.8 00:51:36.7
756. 236 M30-39 OBRTANEC Peter ('85) 02:21:00.1 00:51:40.0
757. 415 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:21:02.6 00:51:42.5
758. 878 M40-49 ŘEZNÍČEK Dan ('72) 02:21:03.6 00:51:43.5
759. 1113 M40-49 MRÁZ Pavel ('67) Emco Team 3 02:21:12.3 00:51:52.2
760. 1133 M30-39 TICHÝ Miroslav ('81) VISA TEAM 2 02:21:12.3 00:51:52.2
761. 509 M30-39 VODIČKA Tomáš ('79) 02:21:17.2 00:51:57.1
762. 463 M40-49 LAFEK Petr ('71) Rykol 02:21:19.8 00:51:59.7
763. 1026 M19-29 HRÁBEK Jakub ('87) 02:21:23.8 00:52:03.7
764. 993 M50-59 MARTÁK Jan ('65) NH Car Bike Team 18 02:21:30.1 00:52:10.0
765. 946 M30-39 NOVÁK Vladimír ('79) NH Car Bike Team 9 02:21:31.8 00:52:11.7
766. 1332 M19-29 TVRZNÍK Michal ('86) 02:21:37.8 00:52:17.7
767. 613 M19-29 ROJÍK Adam ('96) Gay&Lesbiens 02:21:42.4 00:52:22.3
768. 574 M70+ RAUCHFUSS Ladislav ('43) Hlinsko 02:21:47.5 00:52:27.4
769. 1294 M40-49 TITĚRA Petr ('75) 02:21:50.8 00:52:30.7
770. 301 M30-39 ČEJKA Ondřej ('84) 02:22:02.8 00:52:42.7
771. 6 M40-49 NAGY Jan ('75) Wüstenrot 02:22:03.7 00:52:43.6
772. 1137 M40-49 BIELIK Pavel ('75) VISA TEAM 3 02:22:06.6 00:52:46.5
773. 885 M50-59 KŘEN Petr ('58) MTB team Kácov 02:22:16.3 00:52:56.2
774. 1198 M40-49 PITÁK Milan ('74) Lighthouse 02:22:17.8 00:52:57.7
775. 252 M18 ČERNÝ Vít ('99) 02:22:18.2 00:52:58.1
776. 796 M40-49 HORA Jiří ('71) Dingáni 02:22:18.3 00:52:58.2
777. 766 M30-39 PŠENIČKA Marek ('82) 02:22:20.1 00:53:00.0
778. 1226 M40-49 SÝKORA Jan ('66) 02:22:26.6 00:53:06.5
779. 689 M50-59 DOLEŽAL Rudolf ('63) Nezmar 02:22:30.3 00:53:10.2
780. 531 M40-49 PELDA Karel ('71) 02:22:30.7 00:53:10.6
781. 154 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:22:35.3 00:53:15.2
782. 255 M40-49 VAŠÍČEK Jaroslav ('66) 02:22:41.1 00:53:21.0
783. 559 M30-39 JARÝ Honza ('84) 02:22:43.1 00:53:23.0
784. 812 M50-59 JIRÁŇ Jiří ('65) Bike Club Svitavy 02:22:48.6 00:53:28.5
785. 700 M60-69 PŠENIČKA Miroslav ('55) 02:22:53.3 00:53:33.2
786. 489 M50-59 MAŠEK Libor ('58) 02:22:54.3 00:53:34.2
787. 626 M50-59 HANSÍK Milan ('60) 02:23:06.9 00:53:46.8
788. 1099 M40-49 FRANTZ Christian ('71) 02:23:07.6 00:53:47.5
789. 1342 M40-49 PURM Michal ('72) 02:23:12.0 00:53:51.9
790. 660 M40-49 HRONEK Ladislav ('71) Šroubárna Turnov 02:23:12.1 00:53:52.0
791. 1085 M19-29 VIKTORIN František ('95) 02:23:14.8 00:53:54.7
792. 994 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 18 02:23:29.3 00:54:09.2
793. 858 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:23:38.5 00:54:18.4
794. 304 M40-49 MECA Vladimír ('67) 2K Bike Club Odry 02:23:39.1 00:54:19.0
795. 675 M40-49 PILAŘ Roman ('71) 02:23:41.3 00:54:21.2
796. 333 M40-49 ŠMÍD Miroslav ('71) 02:23:42.1 00:54:22.0
797. 1293 M40-49 ŠIMEČEK Miroslav ('75) 02:23:43.3 00:54:23.2
798. 254 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) Kolo Stará Bělá 02:23:44.8 00:54:24.7
799. 291 M40-49 SORÁD Petr ('70) 02:23:45.8 00:54:25.7
800. 1041 M50-59 HAVLÍK Pavel ('65) 02:23:46.7 00:54:26.6
801. 1076 M30-39 VRBA Michal ('80) Symbio 2 02:23:48.2 00:54:28.1
802. 210 M30-39 GRUNT František ('76) Cognito and Gauss Algorithmic sports club 02:23:50.3 00:54:30.2
803. 1178 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 02:23:56.7 00:54:36.6
804. 686 M40-49 SEKÁČ Miloš ('70) Ško-Energo Teplárna 02:23:59.3 00:54:39.2
805. 349 M30-39 ČERNÝ David ('83) 02:23:59.8 00:54:39.7
806. 879 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:24:09.7 00:54:49.6
807. 831 M40-49 BORISOV Marcel ('75) 02:24:10.2 00:54:50.1
808. 361 M30-39 MUŠINSKÝ Ladislav ('78) 02:24:13.6 00:54:53.5
809. 578 M40-49 NAVRÁTIL Jaroslav ('73) 02:24:25.3 00:55:05.2
810. 1297 M30-39 MACHAČÍK Martin ('77) 02:24:25.7 00:55:05.6
811. 975 M40-49 GOTHARD Tomáš ('68) NH Car Bike Team 14 02:24:33.9 00:55:13.8
812. 1333 M19-29 TVRZNÍK TomÁŠ ('87) 02:24:34.8 00:55:14.7
813. 442 M60-69 PRECLIK Karel ('53) 02:24:36.6 00:55:16.5
814. 379 M18 NOVOTNÝ Jan ('98) UNO Srch Uno Srch 02:25:01.6 00:55:41.5
815. 238 M50-59 BARCHÁNEK Ivan ('65) 02:25:02.5 00:55:42.4
816. 934 M30-39 KOMEDA Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:25:06.5 00:55:46.4
817. 815 M30-39 RICHTR Lukáš ('79) 02:25:07.1 00:55:47.0
818. 152 M40-49 KOLÁŘ Petr ('70) Vostré hrany Liberec 02:25:09.9 00:55:49.8
819. 317 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:25:10.5 00:55:50.4
820. 1320 M40-49 GEISLER Martin ('75) 02:25:13.3 00:55:53.2
821. 642 M19-29 LIDÁK Tomáš ('86) 02:25:16.9 00:55:56.8
822. 276 M40-49 STEIDL Tomáš ('75) 02:25:34.8 00:56:14.7
823. 604 M50-59 ŠVAMBERK Jiří ('59) BBC Zaječov 02:25:40.6 00:56:20.5
824. 1271 M40-49 ADAM Viktor ('74) Kotelníci severu 02:25:46.4 00:56:26.3
825. 478 M40-49 KŘÍŽEK Petr ('72) 02:25:48.1 00:56:28.0
826. 1185 M19-29 ŠIFTA Ladislav ('93) LAWI SPORT 02:25:50.9 00:56:30.8
827. 1237 M50-59 ČERNÝ Zdeněk ('60) Vazouni Vazouni 02:25:51.1 00:56:31.0
828. 391 M40-49 RABIŇÁK Jiří ('71) JR 02:25:51.6 00:56:31.5
829. 688 M40-49 FALTA Jiří ('67) Nezmar 02:25:56.0 00:56:35.9
830. 525 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:26:04.5 00:56:44.4
831. 763 M30-39 OPPITZ Vilém ('81) 02:26:07.1 00:56:47.0
832. 306 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:26:24.7 00:57:04.6
833. 427 M40-49 MOTTL Martin ('67) 02:26:32.6 00:57:12.5
834. 1329 M40-49 BÍNA Pavel ('69) 02:26:34.6 00:57:14.5
835. 963 M40-49 VŠIANSKÝ Ondřej ('72) NH Car Bike Team 12 02:26:35.1 00:57:15.0
836. 101 Elite JURKE Pavel ('77) 02:26:35.8 00:57:15.7
837. 987 M50-59 ZEIDLER Milan ('61) NH Car Bike Team 17 02:26:36.9 00:57:16.8
838. 832 M30-39 ZAVŘEL Stanislav ('78) CK-Verne 02:26:45.7 00:57:25.6
839. 428 M19-29 MOTTL Jiří ('96) 02:26:47.7 00:57:27.6
840. 508 M19-29 BUCHBAUER Petr ('89) 02:26:50.4 00:57:30.3
841. 959 M40-49 SUŠÍR Ladislav ('73) NH Car Bike Team 11 02:26:57.6 00:57:37.5
842. 1051 M40-49 FRANC Pavel ('70) 02:26:58.5 00:57:38.4
843. 373 M30-39 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. LIBEREC N.A.C.O. Liberec 02:27:07.7 00:57:47.6
844. 1300 M30-39 HOFMAN Michal ('79) 02:27:08.7 00:57:48.6
845. 215 M19-29 MOCÁK Marek ('93) 02:27:23.9 00:58:03.8
846. 502 M30-39 SEDLÁK Marek ('76) 02:27:27.1 00:58:07.0
847. 1229 M40-49 SINGULE Vladislav ('68) 02:27:39.6 00:58:19.5
848. 1078 M30-39 DVORAK Martin ('77) 02:27:43.8 00:58:23.7
849. 1023 M18 PŘIBYL Jiří ('99) NikiLouda 02:27:44.4 00:58:24.3
850. 991 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 18 02:27:46.4 00:58:26.3
851. 551 M50-59 KROUSKÝ Václav ('59) 02:27:46.5 00:58:26.4
852. 356 M40-49 BANÝR Milan ('66) 02:28:30.2 00:59:10.1
853. 453 M30-39 JIROUŠ David ('81) KADADO 02:28:31.1 00:59:11.0
854. 1103 M40-49 ŠPEJZL Luďek ('74) Emco Team 3 02:28:31.2 00:59:11.1
855. 384 M50-59 BEDŘICH Pavel ('65) SPP PIČÍN 02:28:32.1 00:59:12.0
856. 703 M50-59 CIMR Miroslav ('63) Lighthouse 02:28:33.5 00:59:13.4
857. 776 M19-29 DLABOLA Aleš ('88) 02:28:34.6 00:59:14.5
858. 868 M30-39 ŠTEFAN Ivan ('80) 02:28:39.1 00:59:19.0
859. 990 M50-59 WONDREYS Michael ('63) NH Car Bike Team 17 02:28:40.3 00:59:20.2
860. 335 M50-59 ŠŤOVÍČEK Stanislav ('63) 02:28:42.9 00:59:22.8
861. 965 M40-49 ŠÍR Vladimír ('66) NH Car Bike Team 12 02:28:50.4 00:59:30.3
862. 161 M19-29 SLABOCH Lukáš ('94) PRAHA 6 Sanitka 02:28:53.4 00:59:33.3
863. 1055 M50-59 MACHALICKÝ Zbyněk ('63) 02:28:57.2 00:59:37.1
864. 79 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 2 02:29:01.2 00:59:41.1
865. 380 M40-49 STRÁNSKÝ Leo ('68) Losers 02:29:01.8 00:59:41.7
866. 211 M40-49 LISNER Vít ('73) 02:29:04.4 00:59:44.3
867. 899 M40-49 KLEIN Pavel ('68) 02:29:13.1 00:59:53.0
868. 392 M60-69 CIHLÁŘ Josef ('54) Stone bikers 02:29:19.5 00:59:59.4
869. 411 M40-49 VÁVRA Josef ('67) 02:29:23.1 01:00:03.0
870. 1142 M30-39 MENDEL Martin ('76) VISA TEAM 4 02:29:39.4 01:00:19.3
871. 307 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) 02:29:41.4 01:00:21.3
872. 742 M30-39 MLÍKA Josef ('85) 02:29:50.4 01:00:30.3
873. 267 M60-69 GENGELA Jan ('55) 02:29:56.6 01:00:36.5
874. 718 M30-39 HYLENA Martin ('79) Lighthouse 02:30:03.9 01:00:43.8
875. 603 M50-59 TOMANDL Martin ('65) 02:30:04.5 01:00:44.4
876. 712 M50-59 KOŽNAR Ivo ('64) Lighthouse 02:30:22.9 01:01:02.8
877. 237 M30-39 NAVRÁTIL František ('82) 02:30:28.9 01:01:08.8
878. 822 M30-39 VEČERNÍK Miroslav ('80) 02:30:34.0 01:01:13.9
879. 863 M30-39 ČEJP Jiří ('79) 02:30:34.1 01:01:14.0
880. 323 M30-39 STRNAD Petr ('78) 02:30:38.8 01:01:18.7
881. 697 M30-39 PLACHÝ Karel ('85) 02:30:39.1 01:01:19.0
882. 979 M50-59 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 15 02:30:39.5 01:01:19.4
883. 1131 M30-39 RITTMANN Pavel ('76) VISA TEAM 1 02:30:42.4 01:01:22.3
884. 433 M19-29 JEČNÝ Josef ('91) 02:30:48.3 01:01:28.2
885. 1217 M40-49 SVOBODA Radek ('72) 02:30:48.7 01:01:28.6
886. 772 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:30:57.9 01:01:37.8
887. 1272 M19-29 MAZÁNEK Karel ('87) 02:31:02.0 01:01:41.9
888. 1265 M30-39 LINET Jaroslav ('76) 02:31:03.6 01:01:43.5
889. 1204 M40-49 FRANĚK Petr ('75) 02:31:03.9 01:01:43.8
890. 676 M19-29 JAROŠ Jan ('90) 02:31:08.5 01:01:48.4
891. 582 M40-49 HRODEK Lukáš ('74) 02:31:17.6 01:01:57.5
892. 195 M50-59 TOMÍČEK František ('56) 02:31:19.9 01:01:59.8
893. 462 M30-39 HORÁK Josef ('80) Rykol 02:31:24.4 01:02:04.3
894. 664 M40-49 KOMENDA Zdeněk ('75) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 02:31:27.7 01:02:07.6
895. 517 M40-49 TLUSTOŠ Ladislav ('72) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:31:35.9 01:02:15.8
896. 909 M30-39 ŠEFL Martin ('81) Continental 02:31:52.4 01:02:32.3
897. 806 M30-39 ŠOLTIS Pavel ('82) 02:31:54.1 01:02:34.0
898. 943 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 8 02:31:59.2 01:02:39.1
899. 798 M30-39 ANDERT Martin ('83) 02:32:00.5 01:02:40.4
900. 1240 M30-39 HRSTKA František ('78) BIKELIVE 02:32:19.6 01:02:59.5
901. 972 M30-39 POLÁK Jan ('81) NH Car Bike Team 14 02:32:48.4 01:03:28.3
902. 988 M18 ŠNAJDR šimon ('02) NH Car Bike Team 17 02:33:01.4 01:03:41.3
903. 1211 M60-69 HEINZ Rudolf ('54) 02:33:31.6 01:04:11.5
904. 770 M30-39 TVRDÍK Jaroslav ('81) Auto Kelly 02:33:37.2 01:04:17.1
905. 289 M30-39 FIDRMUC Pavel ('83) Rykol 02:33:44.5 01:04:24.4
906. 828 M40-49 TOMAN Luboš ('69) CARLA.KUPKOLO DK. n.L. CARLA.KUPKOLO DK. n. L. 02:33:47.9 01:04:27.8
907. 1325 M30-39 ZEMANEC Petr ('77) 02:33:49.6 01:04:29.5
908. 1344 Elite ROUČKA Jiří ('83) 02:33:55.4 01:04:35.3
909. 1343 M50-59 PROCHÁZKA Jindřich ('57) AZ tým Světlá nad Sázavou 02:34:03.9 01:04:43.8
910. 933 M40-49 BOLEK Dušan ('75) NH Car Bike Team 6 02:34:16.0 01:04:55.9
911. 183 M30-39 RYBIČKA Pavel ('83) 02:34:25.8 01:05:05.7
912. 693 M40-49 KATZER Martin ('74) 02:34:29.1 01:05:09.0
913. 1286 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) 02:34:47.5 01:05:27.4
914. 1281 M40-49 BROTANEK Radek ('75) 02:34:49.0 01:05:28.9
915. 630 M50-59 MEJZR Václav ('62) 02:34:55.0 01:05:34.9
916. 1182 M30-39 SÝKORA Lukáš ('80) 02:34:59.7 01:05:39.6
917. 1299 M19-29 HEJDA Tomáš ('86) 02:35:09.3 01:05:49.2
918. 735 M50-59 HOLUB Petr ('61) CK-Verne 02:35:12.9 01:05:52.8
919. 497 M30-39 HADAČ Jakub ('76) h-club 02:35:15.0 01:05:54.9
920. 902 M30-39 HÁK Ondřej ('79) 02:35:17.4 01:05:57.3
921. 537 M40-49 BÍMA Jiří ('72) 02:35:56.0 01:06:35.9
922. 1208 M40-49 KAČER Roman ('73) 02:36:07.1 01:06:47.0
923. 1077 M40-49 PIKNER Tomáš ('69) 02:36:07.9 01:06:47.8
924. 228 M40-49 PŘIBYL Zbyněk ('66) 02:36:42.9 01:07:22.8
925. 1010 M30-39 MATRKA Rostislav ('85) 02:36:54.6 01:07:34.5
926. 1031 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:37:06.4 01:07:46.3
927. 449 M30-39 SOJAK Tomas ('80) 02:37:07.0 01:07:46.9
928. 329 M30-39 FAJTA Jaroslav ('79) 02:37:18.9 01:07:58.8
929. 377 M19-29 PANGRÁC Vojtěch ('87) 02:37:25.6 01:08:05.5
930. 823 M30-39 HEJNÝ Jan ('77) 02:37:30.8 01:08:10.7
931. 881 M50-59 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:37:31.3 01:08:11.2
932. 326 M30-39 ŠVEC Ondřej ('78) 02:37:37.5 01:08:17.4
933. 435 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike 02:38:09.0 01:08:48.9
934. 175 M40-49 RYŠAVÝ Ondřej ('74) Hostavice 02:38:23.4 01:09:03.3
935. 908 M50-59 DVOŘÁK Viktor ('61) Pepek 02:38:39.3 01:09:19.2
936. 918 M50-59 ŠPLÍCHAL Milan ('62) Pepek 02:38:57.1 01:09:37.0
937. 859 M30-39 LEHEČKA Zdeněk ('85) 02:38:59.9 01:09:39.8
938. 967 M30-39 ZADÁK Michal ('81) NH Car Bike Team 13 02:39:05.4 01:09:45.3
939. 402 M30-39 MAROŠ Bačik ('78) 02:39:10.9 01:09:50.8
940. 748 M40-49 VAŘÍLEK Karel ('66) 02:39:23.4 01:10:03.3
941. 588 M60-69 SOCHOR Petr ('51) Moravští lyžníci Moravští lyžníci 02:39:27.1 01:10:07.0
942. 197 M40-49 PROTIVÍNSKÝ Petr ('73) 02:39:33.2 01:10:13.1
943. 446 M50-59 FEHER Roman ('65) 02:39:38.1 01:10:18.0
944. 482 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno 02:39:39.4 01:10:19.3
945. 499 M30-39 ŘEHOŘEK Vladimír ('77) 02:39:45.0 01:10:24.9
946. 891 M40-49 PAVLÍČEK Tomáš ('72) STPA B 02:39:51.8 01:10:31.7
947. 621 M60-69 BEKA Josef ('49) INSTATOP Kosmonosy 02:39:52.0 01:10:31.9
948. 674 M40-49 HLÁSEK Pavel ('68) 02:40:20.2 01:11:00.1
949. 1105 M18 PROCHÁZKA David ('97) Emco Team 2 02:40:20.7 01:11:00.6
950. 765 M40-49 ČERNÝ František ('69) 02:40:21.6 01:11:01.5
951. 1082 M40-49 STEDRON Libor ('66) 02:40:33.2 01:11:13.1
952. 951 M40-49 DUŠEK \"Petr;\" ('70) NH Car Bike Team 10 02:40:33.6 01:11:13.5
953. 337 M50-59 KUBATA Josef ('62) SPP PIČÍN 02:40:53.6 01:11:33.5
954. 1213 M40-49 HOUŠKA Tomáš ('71) Optika Bíma 02:40:59.6 01:11:39.5
955. 1196 M18 HOUŠKA ML. Tomáš ('98) Optika Bíma 02:41:11.9 01:11:51.8
956. 940 M40-49 MIKA Vladislav ('72) NH Car Bike Team 7 02:41:30.1 01:12:10.0
957. 558 M40-49 KAŠPAR Miroslav ('72) 02:41:31.9 01:12:11.8
958. 695 M19-29 ŠEDA Ondřej ('91) 02:41:35.9 01:12:15.8
959. 403 M40-49 SKUPA Petr ('75) 02:41:43.5 01:12:23.4
960. 371 M19-29 VANĚK Petr ('89) 02:42:16.4 01:12:56.3
961. 615 M40-49 PINTA Petr ('74) 02:42:17.9 01:12:57.8
962. 580 M60-69 SOCHOR František ('54) Moravští lyžníci Moravští lyžníci 02:42:23.6 01:13:03.5
963. 579 M50-59 HOLÍČEK Josef ('56) Morav?t? ly?n?ci 02:42:23.8 01:13:03.7
964. 641 M60-69 NOVOTNÝ František ('52) Tomíno 02:42:30.9 01:13:10.8
965. 802 M40-49 BYDŽOVSKÝ Pavel ('66) 02:42:35.4 01:13:15.3
966. 1360 M30-39 DUBSKÝ Michal ('81) 02:42:37.1 01:13:17.0
967. 555 M30-39 DAVID Michal ('78) 02:42:37.6 01:13:17.5
968. 556 M30-39 JANOTA Marcel ('81) 02:42:37.6 01:13:17.5
969. 557 M30-39 KITTLER Martin ('79) 02:42:38.9 01:13:18.8
970. 1170 M18 JARÝ Miroslav ('97) Ždírec Bike Ždírec bike 02:42:58.9 01:13:38.8
971. 1269 M50-59 HRDINA Miloš ('65) 02:43:19.2 01:13:59.1
972. 1148 M60-69 MATOULEK Václav ('48) ZPA Bike Team 02:43:26.6 01:14:06.5
973. 1324 M40-49 KYSELA Petr ('72) 02:43:43.2 01:14:23.1
974. 314 M30-39 KUŽMA Aleš ('77) 02:43:46.4 01:14:26.3
975. 315 M30-39 ŽUFFA Lubomír ('77) 02:44:01.2 01:14:41.1
976. 491 M40-49 DALIBOR Antonín ('70) Zápy 02:44:08.4 01:14:48.3
977. 1389 M60-69 KUTÁK Miroslav ('55) CYKLOBibin 02:44:18.9 01:14:58.8
978. 980 M50-59 PĚKNÝ Vít ('63) NH Car Bike Team 15 02:44:33.4 01:15:13.3
979. 957 M30-39 JOHN Petr ('81) NH Car Bike Team 11 02:45:07.1 01:15:47.0
980. 1316 M70+ PODSEDNÍČEK Rudolf ('43) BIKE RPO Mladá Boleslav 02:45:21.0 01:16:00.9
981. 917 M50-59 HATAŠ Luděk ('62) Pepek 02:45:34.0 01:16:13.9
982. 1373 M30-39 LATIOK Roman ('85) Shark Team 02:45:37.2 01:16:17.1
983. 468 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) 02:45:51.2 01:16:31.1
984. 486 M19-29 FUKSA Petr ('90) Tomíno 02:46:00.4 01:16:40.3
985. 1336 M70+ TYXA Vaclav ('45) 02:46:00.4 01:16:40.3
986. 313 M19-29 FROLÍK Stanislav ('95) 02:46:02.9 01:16:42.8
987. 656 M60-69 MOCEK Jan ('52) 02:46:27.9 01:17:07.8
988. 1308 M30-39 PÁTEK Robert ('77) Moravany 02:47:18.5 01:17:58.4
989. 714 M40-49 STRAKA Tomáš ('73) Lighthouse 02:47:24.4 01:18:04.3
990. 475 M30-39 JACHEK Tomáš ('78) 02:47:31.3 01:18:11.2
991. 547 M40-49 FOJTÍK Michal ('69) 02:47:38.9 01:18:18.8
992. 1374 M19-29 HOFMAN Petr ('88) 02:47:45.9 01:18:25.8
993. 976 M19-29 HEJDÁNEK Jakub ('90) NH Car Bike Team 15 02:47:57.2 01:18:37.1
994. 440 M40-49 VERNER Jiří ('75) 02:47:59.4 01:18:39.3
995. 971 M60-69 SUŠÍR Ladislav ('47) NH Car Bike Team 14 02:48:01.9 01:18:41.8
996. 952 M30-39 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 10 02:48:49.4 01:19:29.3
997. 239 M30-39 BLAŽEK Karel ('82) 02:48:49.9 01:19:29.8
998. 1303 M30-39 MATUNA Martin ('82) 02:49:09.4 01:19:49.3
999. 429 M50-59 SCHIEFERT Petr ('62) BIKESTARS VRCHLABÍ 02:49:09.5 01:19:49.4
1000. 961 M40-49 VYBÍRAL Milan ('66) NH Car Bike Team 12 02:49:09.7 01:19:49.6
1001. 1268 M19-29 BÍLEK Jiří ('89) 02:49:17.5 01:19:57.4
1002. 1129 M40-49 KOPULETÝ Radovan ('66) 02:49:22.8 01:20:02.7
1003. 32 Elite RADOSTA Jakub ('81) Cajk Bike 02:50:06.5 01:20:46.4
1004. 803 M19-29 VRBA Miroslav ('88) 02:50:30.7 01:21:10.6
1005. 310 M19-29 NERAD Karel ('87) 02:50:40.8 01:21:20.7
1006. 612 M40-49 ROJÍK Tomáš ('70) Gay&Lesbiens 02:51:03.2 01:21:43.1
1007. 622 M40-49 MODRÁČEK Zdeněk ('67) 02:51:28.0 01:22:07.9
1008. 501 M18 SEDLÁK Ondřej ('99) 02:51:31.4 01:22:11.3
1009. 684 M19-29 PEČENKA Petr ('89) 02:51:35.8 01:22:15.7
1010. 746 M60-69 LIMBERSKÝ Petr ('53) 02:51:49.4 01:22:29.3
1011. 1322 M40-49 VYSLOUŽIL Petr ('74) 02:51:57.0 01:22:36.9
1012. 966 M30-39 ZADÁK Tomáš ('78) NH Car Bike Team 13 02:51:58.2 01:22:38.1
1013. 258 M40-49 OCELÁK Radovan ('70) 02:52:23.4 01:23:03.3
1014. 513 M60-69 RAUCHFUSS Jiří ('48) CK MTB MARATON HLINSKO 02:53:04.9 01:23:44.8
1015. 985 M50-59 RATHOVSKÝ Ladislav ('64) NH Car Bike Team 16 02:53:19.1 01:23:59.0
1016. 1383 M30-39 VÁCLAV Kahl ('85) Magnalink 02:53:20.2 01:24:00.1
1017. 901 M40-49 HOFMAN Tomáš ('70) 02:54:48.4 01:25:28.3
1018. 741 M50-59 MOCÁK Jaroslav ('58) 02:54:49.4 01:25:29.3
1019. 905 M30-39 HATINA Petr ('81) NH Car Bike team 3 02:54:53.5 01:25:33.4
1020. 710 M40-49 ČERNOHORSKÝ Vladimír ('70) Lighthouse 02:55:24.4 01:26:04.3
1021. 1309 M30-39 KAISER Ján ('81) 02:55:25.2 01:26:05.1
1022. 437 M40-49 KVASNIČKA Petr ('67) 02:55:34.0 01:26:13.9
1023. 786 M40-49 UHER Jan ('74) 02:55:49.9 01:26:29.8
1024. 851 M19-29 PŠENIČKA Viktor ('87) 02:55:51.3 01:26:31.2
1025. 1100 M40-49 NOVÁČEK Karel ('68) Bike&ski Bakov nad Jizerou 02:56:19.3 01:26:59.2
1026. 1108 M50-59 JIRÁSEK Petr ('56) Emco Team 3 02:56:19.9 01:26:59.8
1027. 898 M30-39 NOVOTNÝ Martin ('82) 02:56:23.4 01:27:03.3
1028. 833 M40-49 DICSE Josef ('69) 02:56:23.7 01:27:03.6
1029. 436 M40-49 ŠVEC Stanislav ('67) 02:56:29.3 01:27:09.2
1030. 768 M19-29 NOVOTNÝ František ('89) Tomíno 02:56:29.9 01:27:09.8
1031. 949 M30-39 LINHART Jan ('77) NH Car Bike Team 9 02:56:30.8 01:27:10.7
1032. 506 M30-39 KOPA Patrik ('79) Bike Star 02:56:38.9 01:27:18.8
1033. 1139 M30-39 KUBÁT Jan ('83) VISA TEAM 3 02:56:45.9 01:27:25.8
1034. 782 M70+ JAROŠ Petr ('44) 02:57:06.7 01:27:46.6
1035. 869 M19-29 MACHALA Tibor ('93) 02:57:20.7 01:28:00.6
1036. 483 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 02:57:25.2 01:28:05.1
1037. 484 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:57:25.2 01:28:05.1
1038. 837 M19-29 VIGNER Leoš ('88) 02:57:28.7 01:28:08.6
1039. 243 M60-69 VÍTEK Miloslav ('55) FitPraha 02:57:30.2 01:28:10.1
1040. 954 M30-39 ŠULC Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 10 02:58:16.7 01:28:56.6
1041. 1084 M40-49 VIKTORIN František ('71) 02:58:51.9 01:29:31.8
1042. 374 M50-59 PANGRÁC Miroslav ('65) 02:59:20.2 01:30:00.1
1043. 608 M40-49 VÁCLAVEK Roman ('66) 02:59:44.4 01:30:24.3
1044. 1022 M40-49 PŘIBYL Jiří ('74) NikiLouda 02:59:55.9 01:30:35.8
1045. 184 M50-59 NOVOTNÝ Petr ('59) 03:00:28.0 01:31:07.9
1046. 1319 M19-29 CHARVÁT Tomáš ('91) 03:01:04.4 01:31:44.3
1047. 995 M40-49 FIŠER Jiří ('70) NH Car Bike Team 18 03:01:07.0 01:31:46.9
1048. 552 M50-59 VOHNICKÝ Jiří ('64) BK Vodňany 03:01:58.2 01:32:38.1
1049. 1116 M50-59 HRUBÝ Jaroslav ('61) Emco Team 3 03:02:07.2 01:32:47.1
1050. 978 M19-29 HRDINA Richard ('88) NH Car Bike Team 15 03:02:27.5 01:33:07.4
1051. 432 M70+ MOTTL Antonín ('37) 03:02:42.2 01:33:22.1
1052. 914 M50-59 VOTAVA Martin ('63) Pepek 03:03:00.2 01:33:40.1
1053. 596 M19-29 SIROTNÝ Marek ('93) Tomíno 03:03:18.0 01:33:57.9
1054. 916 M19-29 VOTAVA Filip ('93) Pepek 03:03:47.3 01:34:27.2
1055. 785 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 03:04:22.5 01:35:02.4
1056. 240 M50-59 SZABÓ Štefan ('63) 03:04:23.4 01:35:03.3
1057. 1370 M40-49 VÍCH Tomáš ('71) 03:04:39.0 01:35:18.9
1058. 696 M40-49 ŠEDA Michal ('66) 03:04:50.0 01:35:29.9
1059. 1259 M50-59 BOHUŇOVSKÝ Luboš ('61) Cykloplaz Chomutov 03:04:55.3 01:35:35.2
1060. 1088 M30-39 MÁLEK Petr ('78) 03:05:01.0 01:35:40.9
1061. 1375 M40-49 ORENDAC Milan ('68) 03:05:03.3 01:35:43.2
1062. 1290 M40-49 DOLEŽAL Michal ('67) 03:05:19.2 01:35:59.1
1063. 1186 M30-39 VODIČKA Jiří ('78) RYKOK 03:05:34.0 01:36:13.9
1064. 1111 M50-59 KLIMENT Roman ('61) Emco Team 3 03:06:53.8 01:37:33.7
1065. 351 M50-59 RAMPAS Dušan ('65) 03:07:53.2 01:38:33.1
1066. 474 M40-49 VÁVRA Petr ('74) 03:09:35.6 01:40:15.5
1067. 553 M40-49 SVOBODA Petr ('75) 03:09:35.7 01:40:15.6
1068. 396 M40-49 HAMOUZ Libor ('75) 03:09:44.5 01:40:24.4
1069. 321 M40-49 KRENC Tomas ('74) 03:09:54.0 01:40:33.9
1070. 896 M30-39 PICHL Luděk ('81) 03:10:03.0 01:40:42.9
1071. 1174 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 03:10:04.2 01:40:44.1
1072. 1282 M40-49 POSPÍŠIL Adam ('75) 03:10:10.5 01:40:50.4
1073. 1287 M18 POSPÍŠIL Adam ('05) 03:10:10.5 01:40:50.4
1074. 745 M40-49 KNOTT Jakub ('73) 03:10:40.5 01:41:20.4
1075. 597 M19-29 PROŠEK Zdeněk ('89) 03:11:04.0 01:41:43.9
1076. 648 M19-29 KLAPÁLEK Pavel ('89) 03:11:10.2 01:41:50.1
1077. 170 M40-49 HORKÝ Roman ('66) 03:12:30.0 01:43:09.9
1078. 171 M18 HORKÝ Roman ('99) 03:12:30.2 01:43:10.1
1079. 964 M30-39 TOMŠŮ Ondřej ('78) NH Car Bike Team 12 03:13:23.0 01:44:02.9
1080. 1266 M30-39 HASMAN David ('77) 03:14:43.2 01:45:23.1
1081. 1054 M30-39 HANČ Tomáš ('76) 03:14:46.0 01:45:25.9
1082. 327 M40-49 ČERNHLÁVEK Petr ('66) Atelier Petrlenka 03:14:47.5 01:45:27.4
1083. 977 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 15 03:15:25.0 01:46:04.9
1084. 969 M40-49 BATELKA Marek ('74) NH Car Bike Team 13 03:15:43.2 01:46:23.1
1085. 1120 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) Emco Team 3 03:15:55.7 01:46:35.6
1086. 1184 M30-39 TROJAN Tomáš ('82) 03:16:22.6 01:47:02.5
1087. 890 M40-49 HUSÁK Petr ('72) STPA B 03:16:29.3 01:47:09.2
1088. 1032 M19-29 BENDA Jaroslav ('87) 03:16:32.2 01:47:12.1
1089. 960 M30-39 ŽIVNÝ Tomáš ('77) zivny.tomas@centrum.cz NH Car Bike Team 11 03:16:51.1 01:47:31.0
1090. 981 M40-49 FOLTÁN David ('74) NH Car Bike Team 16 03:16:52.5 01:47:32.4
1091. 1146 M30-39 KUKLA Milan ('78) 03:18:52.0 01:49:31.9
1092. 1251 M19-29 BOHÁČ Jindřich ('86) 03:21:02.7 01:51:42.6
1093. 857 M40-49 APPL Vláďa ('72) Vinohradské šlapky 03:21:03.0 01:51:42.9
1094. 1122 M40-49 HEPNAR Roman ('75) Emco Team 3 03:22:30.3 01:53:10.2
1095. 290 M50-59 ŠMÍD Karel ('58) 03:22:57.3 01:53:37.2
1096. 155 M30-39 CHVOJKA Petr ('77) 03:23:02.3 01:53:42.2
1097. 1252 M19-29 PETRÁČEK Michal ('86) 03:26:00.3 01:56:40.2
1098. 216 M60-69 MATES Rudolf ('55) FitPraha 03:28:21.3 01:59:01.2
1099. 206 M40-49 DANIEL Libor ('66) 03:28:29.0 01:59:08.9
1100. 970 M60-69 MAREČEK Milan ('50) NH Car Bike Team 13 03:28:59.3 01:59:39.2
1101. 354 M30-39 MALÁT Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:29:51.8 02:00:31.7
1102. 920 M30-39 PFLEGER Michal ('85) Pepek 03:30:52.0 02:01:31.9
1103. 1179 M40-49 VEJSKAL Václav ('70) 03:32:23.8 02:03:03.7
1104. 897 M30-39 HÁŠA David ('80) 03:34:09.3 02:04:49.2
1105. 1193 M60-69 VEVERKA Václav ('46) 03:37:21.0 02:08:00.9
1106. 1301 M30-39 PEROUTKA Tomáš ('79) 03:51:17.3 02:21:57.2
1107. 605 M40-49 JAKUBEC Martin ('73) 03:54:30.6 02:25:10.5
1108. 282 M19-29 VEVERKA Martin ('88) Oslici z Pirinu 03:59:18.5 02:29:58.4
1109. 162 M50-59 KICOV Boris ('57) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 03:59:21.4 02:30:01.3
1110. 817 M30-39 PINTA Milan ('79) 04:04:11.7 02:34:51.6
1111. 505 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) 04:06:08.4 02:36:48.3
1112. 968 M18 ERBEN Michal ('02) NH Car Bike Team 13 04:18:58.4 02:49:38.3
1113. 992 M40-49 ERBEN Michal ('75) NH Car Bike Team 18 04:19:03.7 02:49:43.6