Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1997 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1986 až 1996), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1976 až 1985), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1966 až 1975), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1965 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 108 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:40:22.8  
2. 90 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi Sport Team 01:41:00.1 00:00:37.3
3. 1334 Z19-29 FRIDRICHOVÁ Lenka ('94) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH 5 LIBEREC 01:46:21.8 00:05:59.0
4. 1221 Z30-39 LOUBKOVÁ Kateřina ('81) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:49:31.3 00:09:08.5
5. 386 Z30-39 BORUFKOVÁ Lenka ('84) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN MERCEDES MITAS IV 01:52:45.8 00:12:23.0
6. 1071 Z40-49 KRISTKOVÁ Helena ('75) Symbio+cannondale 01:54:14.7 00:13:51.9
7. 1029 Z19-29 PIRZKALLOVÁ Zuzana ('93) 01:55:45.5 00:15:22.7
8. 1345 Z19-29 BERGEROVÁ Karolína ('92) CK Carla.kupkolo.cz 01:56:22.0 00:15:59.2
9. 528 Z19-29 BAREŠOVÁ Nikola ('93) KELLYS BIKE RANCH TEAM Kellys Bike ranch team 01:56:50.4 00:16:27.6
10. 753 Z18 MATOUŠKOVÁ Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha BTK rodinka 01:57:40.5 00:17:17.7
11. 78 Z30-39 LORENC Linda ('84) Velocentrum 02:00:10.1 00:19:47.3
12. 673 Z30-39 HRNČÍŘOVÁ Lucie ('84) 02:02:10.7 00:21:47.9
13. 845 Z50+ KADLECOVÁ Hana ('59) Metrostav 02:02:35.2 00:22:12.4
14. 996 Z30-39 VLKOVÁ Markéta ('84) NH Car Bike Ladies Team 1 02:03:58.2 00:23:35.4
15. 1263 Z18 KŘÍŽOVÁ Veronika ('99) CykloVAPE racing team 02:04:57.2 00:24:34.4
16. 860 Z40-49 KOVÁŘOVÁ Petra ('73) 02:05:11.5 00:24:48.7
17. 861 Z30-39 KŘIKAVOVÁ Alena ('77) AZ tým Světlá nad Sázavou 02:05:27.2 00:25:04.4
18. 3 Z30-39 FABIÁNOVÁ Pavla ('80) 02:06:44.6 00:26:21.8
19. 1340 Z50+ MATĚJČKOVÁ Ludmila ('58) KOLA BRABEC rumburk 02:06:44.7 00:26:21.9
20. 1246 Z40-49 KLVAČOVÁ Kamila ('75) Nilfisk Alto pro cycling 02:07:14.7 00:26:51.9
21. 789 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB KRALUPY KČT MTB Kralupy 02:07:58.1 00:27:35.3
22. 153 Z30-39 MOKRÁ Kateřina ('83) 02:08:38.8 00:28:16.0
23. 1359 Z19-29 MATULKOVÁ Jana ('88) CTweber 02:08:46.0 00:28:23.2
24. 1147 Z30-39 KREJČÍKOVÁ Helena ('79) 02:08:51.1 00:28:28.3
25. 1165 Z30-39 STRATÍLKOVÁ Veronika ('85) Author 1 02:10:52.9 00:30:30.1
26. 998 Z30-39 VOLFOVÁ Hana ('79) NH Car Bike Ladies Team 1 02:11:12.4 00:30:49.6
27. 1248 Z30-39 SOMMEROVÁ Jana ('76) CykloVAPE 02:11:56.4 00:31:33.6
28. 1158 Z19-29 NÁDVORNÍKOVÁ Eva ('88) NUTREND 02:12:13.9 00:31:51.1
29. 650 Z30-39 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:12:51.4 00:32:28.6
30. 1025 Z40-49 JAHODOVÁ Šárka ('75) Osmikrásky Osmikrásky 02:13:18.8 00:32:56.0
31. 1285 Z18 POSPÍŠILOVÁ Klára ('99) 02:13:27.1 00:33:04.3
32. 395 Z19-29 KOVÁŘOVÁ Michaela ('91) Ekonom Praha Outdoor Ekonom Praha Outdoor 02:14:10.6 00:33:47.8
33. 1033 Z40-49 BLAŽKOVÁ Denisa ('68) 02:14:23.3 00:34:00.5
34. 413 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) 02:17:11.8 00:36:49.0
35. 322 Z30-39 KOCOURKOVÁ Eva ('77) 02:17:25.8 00:37:03.0
36. 808 Z40-49 ČERNOŠKOVÁ Lenka ('72) MTB MEL 02:18:10.6 00:37:47.8
37. 834 Z18 MAŤHOVÁ Andrea ('97) 02:18:15.8 00:37:53.0
38. 731 Z30-39 SCHWANINGEROVÁ Petra ('82) ROCK MACHINE CYKLOMAX 02:18:37.5 00:38:14.7
39. 174 Z40-49 RYŠAVÁ Kateřina ('73) Hostavice 02:19:02.1 00:38:39.3
40. 167 Z19-29 ŠINDELÁŘOVÁ Karolína ('88) 02:21:26.7 00:41:03.9
41. 223 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:21:33.7 00:41:10.9
42. 1154 Z40-49 HLIŇÁKOVÁ Petra ('72) ADVENTURA 02:22:10.8 00:41:48.0
43. 1236 Z40-49 SVOBODOVÁ Patricie ('73) ELEVEN MERCEDES MITAS 02:22:44.3 00:42:21.5
44. 1058 Z40-49 JANDUSOVÁ Hana ('74) 02:24:23.9 00:44:01.1
45. 541 Z50+ LIDICKÁ Eva ('61) slavia k. vary 02:24:34.1 00:44:11.3
46. 1321 Z19-29 HUBENÁ Martina ('86) 02:25:30.6 00:45:07.8
47. 1202 Z19-29 ROZKOŠOVÁ Veronika ('87) ROCK MACHINE CYKLOMAX 02:25:35.1 00:45:12.3
48. 637 Z19-29 HANSÍKOVÁ Jana ('89) 02:25:50.1 00:45:27.3
49. 797 Z19-29 HOROVÁ Tereza ('96) Dingáni 02:26:18.1 00:45:55.3
50. 248 Z40-49 BUKOVJANOVÁ Věra ('66) 02:26:18.5 00:45:55.7
51. 1001 Z30-39 MULLEROVÁ Markéta ('85) NH Car Bike Ladies Team 2 02:26:43.8 00:46:21.0
52. 294 Z30-39 BAKEŠOVÁ Eva ('85) Bike Team KC Jaroměř 02:28:00.1 00:47:37.3
53. 385 Z19-29 BEDŘICHOVÁ Pavla ('94) SPP PIČÍN 02:28:31.3 00:48:08.5
54. 752 Z50+ MATOUŠKOVÁ Hana ('65) BTK EURO BIKE Praha BTK rodinka 02:30:27.4 00:50:04.6
55. 566 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) 02:31:21.1 00:50:58.3
56. 479 Z30-39 VÁGNEROVÁ Jaroslava ('80) 02:33:02.9 00:52:40.1
57. 870 Z19-29 CHMELAŘOVÁ Zuzana ('87) Prodoli 02:33:16.7 00:52:53.9
58. 1379 Z19-29 ŠRÁMOVÁ Aneta ('90) 02:33:49.4 00:53:26.6
59. 1002 Z19-29 PAVLOVSKÁ Míša ('90) NH Car Bike Ladies Team 2 02:35:02.6 00:54:39.8
60. 288 Z19-29 GABRIŠKOVÁ Markéta ('90) 02:35:04.1 00:54:41.3
61. 227 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) 02:36:45.5 00:56:22.7
62. 721 Z30-39 PĚCHOVÁ Veronika ('85) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:37:15.4 00:56:52.6
63. 560 Z30-39 TRUBLOVÁ Magdaléna ('81) 02:38:53.1 00:58:30.3
64. 1232 Z50+ ŠINDELÁŘOVÁ Marie ('62) MTB Chrudim 02:39:01.6 00:58:38.8
65. 494 Z19-29 JIREŠOVÁ Petra ('86) Tomíno 02:40:06.1 00:59:43.3
66. 1081 Z40-49 ZIMOVA Jana ('73) 02:40:15.1 00:59:52.3
67. 719 Z30-39 VOJTĚCHOVÁ Eva ('81) Lighthouse 02:40:59.9 01:00:37.1
68. 459 Z30-39 MELKOVÁ Martina ('84) Deluxea.cz 02:41:21.1 01:00:58.3
69. 1047 Z19-29 TRNKOVÁ Kristýna ('96) cykloteam ostrov 02:41:50.1 01:01:27.3
70. 1013 Z30-39 BOLECHOVA Veronika ('79) Osmikrásky 02:42:05.5 01:01:42.7
71. 1117 Z19-29 HRUBÁ Kateřina ('90) Emco Team 3 02:43:16.3 01:02:53.5
72. 490 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:44:12.7 01:03:49.9
73. 358 Z30-39 HAVLÍKOVÁ Klára ('84) Losers 02:44:51.7 01:04:28.9
74. 632 Z19-29 POKORNÁ Pavlína ('88) 02:45:29.4 01:05:06.6
75. 1362 Z40-49 ŠANÍKOVÁ Martina ('73) 02:46:06.2 01:05:43.4
76. 480 Z40-49 DALIBOROVÁ Ivana ('70) Zápy 02:46:59.5 01:06:36.7
77. 781 Z18 KOLÁTOROVÁ Alena ('01) MTB MEL MTB MEL 02:47:05.9 01:06:43.1
78. 336 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ - Lokomotiva Nymburk 02:47:31.7 01:07:08.9
79. 640 Z19-29 NOVOTNÁ Maruška ('86) Tomíno 02:48:13.9 01:07:51.1
80. 729 Z30-39 NOVOTNÁ Kristýna ('85) Tomíno 02:48:14.4 01:07:51.6
81. 1273 Z30-39 SŮVOVÁ Michaela ('79) Osmikrásky 02:48:21.2 01:07:58.4
82. 677 Z40-49 ŠTĚPÁNKOVÁ Pavla ('72) 02:48:26.7 01:08:03.9
83. 264 Z30-39 MELKOVÁ Petra ('80) Deluxea.cz 02:49:08.7 01:08:45.9
84. 492 Z18 PUDILOVÁ Lucie ('97) Tomíno 02:50:13.0 01:09:50.2
85. 1046 Z40-49 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana ('68) BTK Eurobike Praha 02:50:20.2 01:09:57.4
86. 217 Z30-39 AKRMANOVÁ Jitka ('76) PRAHA 6 02:52:13.7 01:11:50.9
87. 1315 Z30-39 PETROF Eva ('77) 02:52:27.4 01:12:04.6
88. 548 Z30-39 RYCHLÁ Linda ('77) 02:53:12.9 01:12:50.1
89. 445 Z30-39 ČAPKOVÁ Radka ('77) 02:53:53.9 01:13:31.1
90. 324 Z40-49 ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:54:17.6 01:13:54.8
91. 747 Z30-39 VALTROVÁ Kateřina ('81) 02:54:37.4 01:14:14.6
92. 1005 Z30-39 HATINOVÁ Andrea ('83) NH Car Bike Ladies Team 3 02:54:51.7 01:14:28.9
93. 1037 Z30-39 BĚHOUNKOVÁ Kateřina ('77) Koloběžky Cross country forever 02:55:22.9 01:15:00.1
94. 1000 Z40-49 OLSEN Michaela ('74) NH Car Bike Ladies Team 1 02:55:24.2 01:15:01.4
95. 1027 Z40-49 ŠOLCOVÁ Pavlína ('71) 02:56:45.8 01:16:23.0
96. 1138 Z30-39 KUBÁTOVÁ Věra ('83) VISA TEAM 3 02:56:46.7 01:16:23.9
97. 312 Z50+ LIMANOVA Jirina ('59) 02:58:01.7 01:17:38.9
98. 819 Z30-39 KRUPKOVÁ Kristýna ('78) 02:58:18.5 01:17:55.7
99. 1258 Z30-39 NEMEŠKALOVÁ Markéta ('85) 02:58:26.2 01:18:03.4
100. 749 Z19-29 VAŘÍLKOVÁ Klára ('88) 02:58:40.4 01:18:17.6
101. 724 Z30-39 JÍLKOVÁ Zuzana ('84) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:59:36.8 01:19:14.0
102. 779 Z40-49 NAGYOVÁ Jana ('71) NikiLouda 02:59:56.2 01:19:33.4
103. 1003 Z19-29 FIŠEROVÁ Klára ('96) NH Car Bike Ladies Team 2 03:01:07.0 01:20:44.2
104. 1112 Z50+ KLIMENTOVÁ Ivana ('63) Emco Team 3 03:02:31.9 01:22:09.1
105. 1115 Z50+ HRUBÁ Jana ('64) Emco Team 3 03:03:43.1 01:23:20.3
106. 1323 Z30-39 FISCHEROVÁ Magdalena ('85) 03:03:58.5 01:23:35.7
107. 1291 Z18 DOLEŽALOVÁ Viktorie ('01) 03:05:15.5 01:24:52.7
108. 232 Z19-29 RAMPASOVÁ Alice ('89) 03:07:51.0 01:27:28.2
109. 657 Z50+ ČESKÁ Irena ('61) 03:08:00.2 01:27:37.4
110. 1106 Z40-49 EBELOVÁ Miroslava ('71) Emco Team 3 03:09:11.5 01:28:48.7
111. 709 Z19-29 FIŠEROVÁ Martina ('89) Lighthouse 03:10:22.6 01:29:59.8
112. 1136 Z30-39 LANTOROVÁ Romana ('80) VISA TEAM 3 03:10:26.3 01:30:03.5
113. 780 Z40-49 KOLÁTOROVÁ Pavlína ('72) MTB MEL MTB MEL 03:15:41.5 01:35:18.7
114. 504 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 03:17:27.2 01:37:04.4
115. 1007 Z30-39 SVOBODOVÁ Veronika ('82) NH Car Bike Ladies Team 3 03:19:46.8 01:39:24.0
116. 1295 Z40-49 ŠAFRÁNKOVÁ Michala ('69) 03:20:25.9 01:40:03.1
117. 807 Z18 KMENTOVÁ Natálie ('01) MTB MEL 03:21:23.0 01:41:00.2
118. 540 Z19-29 SLOVÁKOVÁ Lucia ('87) 03:21:31.5 01:41:08.7
119. 320 Z30-39 RODROVÁ Jana ('85) 03:21:31.8 01:41:09.0
120. 292 Z30-39 JUKLOVÁ Gabriela ('84) 03:22:53.0 01:42:30.2
121. 671 Z30-39 VLČKOVÁ Lucie ('77) 03:22:56.8 01:42:34.0
122. 606 Z30-39 JAKUBCOVÁ Monika ('76) 03:24:41.8 01:44:19.0
123. 1283 Z18 POSPÍŠILOVÁ Barbora ('05) 03:26:33.5 01:46:10.7
124. 205 Z50+ BALTZEROVÁ Ivana ('61) 03:28:29.8 01:48:07.0
125. 711 Z19-29 DRÁBKOVÁ Lucie ('92) Lighthouse 03:30:24.5 01:50:01.7
126. 715 Z19-29 ŠÁMALOVÁ Kristýna ('86) Lighthouse 03:30:32.3 01:50:09.5
127. 919 Z19-29 DRAHONOVSKÁ Lucie ('86) Pepek 03:30:54.2 01:50:31.4
128. 1008 Z40-49 ČÍŽKOVÁ Magda ('72) NH Car Bike Ladies Team 3 03:32:25.0 01:52:02.2
129. 271 Z30-39 KARASOVÁ Marcela ('78) 03:35:35.8 01:55:13.0
130. 1328 Z30-39 MINKSOVÁ Karolína ('84) 03:35:39.5 01:55:16.7
131. 1195 Z40-49 PROVÁZKOVÁ Věra ('69) 03:37:21.3 01:56:58.5
132. 1107 Z30-39 BARANYUK Halyna ('85) Emco Team 3 03:51:01.5 02:10:38.7
133. 1123 Z40-49 HEPNAROVÁ Petra ('72) Emco Team 3 04:02:12.7 02:21:49.9