Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (1998 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1987 až 1997), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1977 až 1986), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1967 až 1976), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1957 až 1966), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1947 až 1956), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1946 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 14 Elite ŠULC Jakub ('96) MS Bike Academy Racing BSB Bakajda 01:29:01.2  
2. 12 Elite KUBÍN Michael ('93) BMC CZ Racing team 01:29:01.3 00:00:00.1
3. 120 Elite GONDA Pavel ('81) Duratec Weil 01:29:01.5 00:00:00.3
4. 118 Elite BERGER Tomáš ('87) Carla.Kupkolo.cz 01:29:01.6 00:00:00.4
5. 71 M19-29 NOVÁK Michal ('91) STRATOS AUTO STRATOS AUTO 01:29:01.7 00:00:00.5
6. 87 M30-39 JINDRA Pavel ('78) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:29:02.1 00:00:00.9
7. 101 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:29:02.3 00:00:01.1
8. 17 M40-49 POSPÍŠIL Jiří ('73) BSB Bakajda 01:29:22.6 00:00:21.4
9. 82 M19-29 HLŮŽEK Radim ('92) Symbio + Cannondale 01:29:35.6 00:00:34.4
10. 84 M19-29 SVOBODA Jiří ('92) Kbely cycling team 01:29:41.6 00:00:40.4
11. 91 M19-29 TRUHLÁŘ Luboš ('87) Endurance Lab 01:29:46.3 00:00:45.1
12. 8 M40-49 JIRÁNEK Tomáš ('73) Lawi Team 01:32:14.6 00:03:13.4
13. 37 M40-49 HRUŠKA Jan ('69) KCL Kooperativa 01:32:16.6 00:03:15.4
14. 121 Elite AŠKA Václav ('86) Duratec Weil 01:32:16.8 00:03:15.6
15. 68 M30-39 POLMAN Daniel ('79) lidé&HORY Duratec 01:32:17.1 00:03:15.9
16. 13 Elite ŠŇUPÁREK Václav ('95) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:32:18.6 00:03:17.4
17. 20 M40-49 CHROUSTOVSKÝ Štěpán ('74) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:32:19.6 00:03:18.4
18. 21 M19-29 ROŽEK Jan ('87) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:32:20.1 00:03:18.9
19. 48 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) Ski Paudera 01:32:20.1 00:03:18.9
20. 110 M18 VÍCH Michal ('98) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:32:59.3 00:03:58.1
21. 70 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) 01:35:24.8 00:06:23.6
22. 102 M40-49 ČAPEK Jan ('73) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:35:25.1 00:06:23.9
23. 72 M40-49 KOVÁŘ Petr ('75) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:35:25.8 00:06:24.6
24. 24 M40-49 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:35:26.1 00:06:24.9
25. 83 M30-39 STRNAD Jiří ('84) Příchovice MTB 01:35:26.6 00:06:25.4
26. 32 M30-39 STRÁNSKÝ Jiří ('81) CK Šluknovsko 01:35:26.8 00:06:25.6
27. 80 M40-49 HÁJEK Vlastimil ('74) IVAR CS-AUTHOR TEAM 01:35:26.8 00:06:25.6
28. 111 M40-49 EHRLICH Václav ('76) Ski Paudera 01:35:27.1 00:06:25.9
29. 66 M50-59 LEDECKÝ Radek ('66) IVAR CS-AUTHOR TEAM 01:35:27.8 00:06:26.6
30. 94 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice BTT Libochovice 01:35:27.8 00:06:26.6
31. 116 M40-49 SUCHÁNEK Jiří ('74) Velosport Valenta Scott Team 01:35:29.8 00:06:28.6
32. 28 M40-49 LEPIČ Martin ('68) PRODOLI Racing Team 01:35:31.8 00:06:30.6
33. 103 M30-39 VOBORA Pavel ('84) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:35:32.8 00:06:31.6
34. 73 M40-49 KUBA Petr ('73) Dukla Praha 01:35:34.3 00:06:33.1
35. 85 M40-49 PETERA Karel ('73) 01:35:34.8 00:06:33.6
36. 52 M30-39 SKŮČEK Petr ('77) NH Car Bike Team 2 01:35:35.3 00:06:34.1
37. 67 M30-39 TONDR David ('79) Lawi Author Lawi Author 01:35:35.8 00:06:34.6
38. 97 M30-39 PROCHÁZKA Jindřich ('83) AZ Tým Světlá nad Sázavou 01:35:35.8 00:06:34.6
39. 43 M40-49 MIKULÁŠ Martin ('73) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:35:42.1 00:06:40.9
40. 115 M30-39 NEUBAUER Radim ('77) Eleven Mercedes Mitas 01:35:42.3 00:06:41.1
41. 45 M50-59 ZVOLSKÝ Roman ('65) Kellys Bikeranch team 01:35:42.4 00:06:41.2
42. 81 M30-39 FRÜHBAUER Aleš ('82) Emco 3 01:35:42.6 00:06:41.4
43. 31 M40-49 ŽÁKOVSKÝ Marek ('72) 01:35:43.3 00:06:42.1
44. 109 M40-49 KUCHAŘ Martin ('69) Kbely cycling team 01:35:43.6 00:06:42.4
45. 15 M18 BRZOBOHATÝ Václav ('98) BSB Bakajda 01:35:44.1 00:06:42.9
46. 42 M19-29 PRENĚK Ondřej ('96) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:35:45.1 00:06:43.9
47. 75 M19-29 ZEMAN David ('92) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:35:45.1 00:06:43.9
48. 59 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike team 1 01:35:46.1 00:06:44.9
49. 89 Elite MARZINI Štěpán ('76) Lahofer 01:35:46.6 00:06:45.4
50. 112 M19-29 ŘEŠÁTKO Jiří ('94) SRAM MITAS TREK 01:35:52.6 00:06:51.4
51. 78 M60-69 VOSYKA Richard ('54) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:35:54.1 00:06:52.9
52. 74 M40-49 HROMÁDKO Tomáš ('73) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:36:04.6 00:07:03.4
53. 55 M50-59 ZEITHAMMER Martin ('66) NH Car Bike team 1 01:36:05.1 00:07:03.9
54. 1 M60-69 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) 01:36:06.1 00:07:04.9
55. 34 M19-29 PILÁT Tomáš ('89) Piráti 01:36:07.1 00:07:05.9
56. 51 M40-49 DLAB Jaroslav ('69) ssc zelzny brod 01:36:07.1 00:07:05.9
57. 35 M40-49 HLADIK Ondrej ('76) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:36:25.8 00:07:24.6
58. 1073 M30-39 MÁLEK Tomáš ('80) Eleven Team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:36:31.8 00:07:30.6
59. 114 M40-49 KAZIMIERS Michael ('70) Sebnitzer RV 01:36:37.8 00:07:36.6
60. 49 M40-49 OSWALD Jan ('69) Mimoň 01:36:48.6 00:07:47.4
61. 25 M50-59 KOCIÁN Václav ('58) Author Masters 01:37:31.6 00:08:30.4
62. 1268 M30-39 ŠTROSSMAJER Radek ('79) Velosport Valenta Scott Team 01:38:31.1 00:09:29.9
63. 33 M30-39 KOŇAŘIK Milan ('78) 2K-Bike Club Odry 01:38:42.1 00:09:40.9
64. 58 M30-39 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike team 1 01:38:44.8 00:09:43.6
65. 1065 M19-29 ŽIŽKA David ('89) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:39:00.8 00:09:59.6
66. 38 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Trek 01:39:10.3 00:10:09.1
67. 1162 M19-29 FOJT Petr ('87) R2 01:39:11.1 00:10:09.9
68. 466 M30-39 NÝČ Michal ('82) 01:39:16.6 00:10:15.4
69. 1276 M19-29 ŠVARC Martin ('94) Auto Martin 01:39:23.4 00:10:22.2
70. 108 M40-49 VÁVRA Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:39:33.1 00:10:31.9
71. 46 M40-49 LORENC Martin ('70) STRATOS AUTO 01:39:33.6 00:10:32.4
72. 767 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa Svijany 01:39:36.6 00:10:35.4
73. 716 M18 KOHOUT Martin ('98) Kovo Praha 01:39:39.4 00:10:38.2
74. 16 M30-39 KYSELA Jan ('80) BSB Bakajda 01:39:41.0 00:10:39.8
75. 39 M30-39 LIPENSKÝ Jiří ('78) 01:39:45.3 00:10:44.1
76. 491 M40-49 KOHOUT Pavel ('75) KupKolo.cz MTBO 01:39:48.9 00:10:47.7
77. 36 M30-39 KRAUS Václav ('84) Čistý Sport 01:39:50.6 00:10:49.4
78. 44 M50-59 ZDENĚK Richard ('66) KBELY CYCLING TEAM 01:39:52.8 00:10:51.6
79. 93 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:39:54.1 00:10:52.9
80. 666 M30-39 ŠILER Jiří ('83) Cyklinder 01:39:58.4 00:10:57.2
81. 18 M40-49 JEŽEK Kamil ('68) BMW Invelt 01:39:59.6 00:10:58.4
82. 446 M40-49 SPÁČIL Radek ('71) 01:40:03.1 00:11:01.9
83. 270 M19-29 NĚMEČEK Aleš ('91) 01:40:03.6 00:11:02.4
84. 722 M40-49 URBANEC David ('70) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:40:04.6 00:11:03.4
85. 113 M40-49 MOSIG Uwe ('68) Sebnitzer RV 01:40:15.1 00:11:13.9
86. 995 M40-49 BENDA Pavel ('68) KH Tour Giant Cycling team 01:40:28.9 00:11:27.7
87. 735 M30-39 GAJDOŠÍK Jakub ('81) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:41:51.3 00:12:50.1
88. 1273 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) 01:41:52.6 00:12:51.4
89. 61 M30-39 VESELÝ Jiří ('79) NH Car Bike Team 2 01:41:55.9 00:12:54.7
90. 355 M40-49 ZVÁNOVEC Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:42:13.1 00:13:11.9
91. 1179 M40-49 PUCHERNA Eduard ('74) MTBO SNS Smržovka 01:42:18.1 00:13:16.9
92. 602 M40-49 LOCHMAN Jiri ('71) Ergo Liberec 01:42:18.6 00:13:17.4
93. 219 M30-39 TULACH Lukáš ('84) 01:42:27.6 00:13:26.4
94. 990 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:42:36.4 00:13:35.2
95. 23 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) CK MTB Maraton Hlinsko 01:42:45.4 00:13:44.2
96. 1278 M40-49 TINDEL Petr ('72) Polabská smečka 01:42:51.4 00:13:50.2
97. 1289 M30-39 VICHERA Pavel ('78) TJ Lokomotiva Nymburk 01:42:53.8 00:13:52.6
98. 813 M19-29 ŠKODA Jan ('88) Hollandia bike crew 01:42:54.1 00:13:52.9
99. 364 M40-49 NOVOTNÝ Luděk ('74) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:57.4 00:13:56.2
100. 751 M40-49 NOVÁK Milan ('67) Ergo Liberec 01:42:59.5 00:13:58.3
101. 730 M30-39 HOLAN Jiří ('77) SYMBIO+ Cannondale 01:43:11.1 00:14:09.9
102. 56 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike team 1 01:43:20.6 00:14:19.4
103. 483 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:43:23.8 00:14:22.6
104. 664 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:43:39.3 00:14:38.1
105. 1254 M40-49 PROVAZNÍK Jaroslav ('71) SK Blíževedly 01:43:48.2 00:14:47.0
106. 601 M40-49 OKTÁBEC Radek ('72) Chanel racing 01:43:49.3 00:14:48.1
107. 27 M50-59 BINTER Dalibor ('64) 01:44:10.6 00:15:09.4
108. 668 M40-49 ŠEMLEJ Vladimír ('71) 01:44:17.1 00:15:15.9
109. 1206 M30-39 DOBIÁŠ David ('77) Bikeranch Team Bikeranch Team 01:44:18.8 00:15:17.6
110. 943 M30-39 HARANT Radek ('78) 01:44:21.3 00:15:20.1
111. 1256 M30-39 KOŽÍŠEK Karel ('77) TJ Prazdroj kanoe 01:44:24.1 00:15:22.9
112. 1283 M19-29 VĚTROVSKÝ Jan ('90) HAVEN Team HAVEN Team 01:44:31.4 00:15:30.2
113. 389 M30-39 MACÁK Jiří ('78) TJ Sokol Radim 01:44:32.9 00:15:31.7
114. 1058 M40-49 KUBEČEK Tonda ('74) 01:44:35.6 00:15:34.4
115. 593 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 01:44:36.1 00:15:34.9
116. 706 M30-39 VRÁNA Petr ('83) 01:44:37.9 00:15:36.7
117. 69 M30-39 RAMEŠ Michael ('86) KBELY CYCLING TEAM 01:44:53.6 00:15:52.4
118. 1028 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:44:56.1 00:15:54.9
119. 1064 M40-49 STREJČEK Pavel ('75) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:44:58.3 00:15:57.1
120. 1000 M60-69 FEIGE Miroslav ('56) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:44:58.9 00:15:57.7
121. 451 M50-59 KRUŠINSKÝ Přemysl ('59) 01:45:01.6 00:16:00.4
122. 946 M50-59 ČECHURA Jiří ('64) Čistý sport 01:45:08.1 00:16:06.9
123. 478 M60-69 MORÁVEK Vladimír ('52) 01:45:11.6 00:16:10.4
124. 1081 M18 MAREK Jan ('98) Ck Sázava bike team 01:45:17.4 00:16:16.2
125. 1123 M30-39 HUŠEK Martin ('79) SSC Železný Brod 01:45:18.6 00:16:17.4
126. 1098 M40-49 TRUHLÁŘ Luboš ('70) Air Bank Air Bank 01:45:23.3 00:16:22.1
127. 568 M30-39 JODAS Antonín ('77) 01:45:28.9 00:16:27.7
128. 363 M40-49 HORÁK Jiří ('76) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:45:29.3 00:16:28.1
129. 975 M50-59 MATOUŠEK Michal ('62) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:45:57.4 00:16:56.2
130. 859 M50-59 PISKAČ Luděk ('62) 01:45:57.8 00:16:56.6
131. 212 M40-49 ROBEK Robert ('70) 01:46:03.1 00:17:01.9
132. 1072 M30-39 HEJRA David ('80) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:46:03.8 00:17:02.6
133. 339 M30-39 HORÁČEK Zdeněk ('83) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:46:04.1 00:17:02.9
134. 1170 M19-29 KOREL Michal ('94) 01:46:05.5 00:17:04.3
135. 564 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) SKP Nymburk 01:46:12.6 00:17:11.4
136. 775 M30-39 SLEZÁK Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:46:21.2 00:17:20.0
137. 369 M60-69 DOLEŽAL Luboš ('54) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:46:27.7 00:17:26.5
138. 1041 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) Šroubárna Turnov, a.s. 01:46:46.6 00:17:45.4
139. 62 M30-39 ČURDA Miroslav ('80) NH Car Bike Team 2 01:46:51.9 00:17:50.7
140. 616 M40-49 MINX Jan ('73) 01:46:52.4 00:17:51.2
141. 244 M30-39 HOLÁNEK Miloš ('81) 01:46:55.8 00:17:54.6
142. 508 M60-69 CHMELAŘ Petr ('56) Prodoli 01:46:58.1 00:17:56.9
143. 64 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 3 01:46:59.4 00:17:58.2
144. 545 M40-49 ŠOREJS Michal ('74) 01:47:03.2 00:18:02.0
145. 657 M30-39 JANDA Petr ('82) 01:47:07.6 00:18:06.4
146. 419 M30-39 SVOBODA Michal ('77) 01:47:12.1 00:18:10.9
147. 489 M50-59 BEDŘICH Pavel ('65) SPP Pičín 01:47:18.6 00:18:17.4
148. 707 M40-49 SEDLATÝ Martin ('72) Čelákovice 01:47:40.6 00:18:39.4
149. 1021 M30-39 RUBEŠ Pavel ('77) Fincentrum, Slaný 01:47:45.1 00:18:43.9
150. 482 M18 RESL Jiří ('99) 01:47:45.3 00:18:44.1
151. 77 Tandem REŠL + ČEŠKA Petr + Martin ('70) 01:47:57.9 00:18:56.7
152. 1176 M40-49 MAHOVSKÝ Libor ('71) 01:48:04.6 00:19:03.4
153. 612 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian - SPV Strunkovice 01:48:07.3 00:19:06.1
154. 1171 M40-49 RYCHTERA Aleš ('76) CC Charlie 01:48:16.6 00:19:15.4
155. 973 M40-49 BERAN Radek ('74) 01:48:17.4 00:19:16.2
156. 903 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 12 01:48:17.8 00:19:16.6
157. 47 M50-59 PTÁČNÍK Václav ('64) 01:48:23.4 00:19:22.2
158. 40 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:48:29.1 00:19:27.9
159. 967 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) Vinárna Hacienda 01:48:29.4 00:19:28.2
160. 1045 M40-49 PODSKALSKY Radovan ('67) 01:48:39.4 00:19:38.2
161. 242 M30-39 ŠULEK Josef ('79) 01:48:39.6 00:19:38.4
162. 858 Tandem VOJTĚCH + ŠUK Pavel + Jan ('64) TJ Lokomotiva Nymburk 01:48:47.0 00:19:45.8
163. 773 M40-49 KYML Radek ('70) J-Elita Praha 01:48:50.1 00:19:48.9
164. 11 M30-39 PALOUNEK Michal ('77) BSB Bakajda 01:48:56.1 00:19:54.9
165. 710 M30-39 ŠILHAVÝ Josef ('78) 01:48:57.4 00:19:56.2
166. 1241 M30-39 MALINSKÝ Martin ('79) Sázava Bike Team Cyklo Klub Sázava 01:48:58.4 00:19:57.2
167. 1900 M19-29 TOVÁREK Ondřej ('87) 01:48:58.6 00:19:57.4
168. 1017 M30-39 BUŘIČ Lubor ('80) 01:49:05.3 00:20:04.1
169. 723 M40-49 MARŠÍK Jindřich ('74) 01:49:05.8 00:20:04.6
170. 925 M19-29 NOVÁK Jan ('93) Vostrý hrany 01:49:08.1 00:20:06.9
171. 1124 M19-29 VOPAVA Daniel ('95) 01:49:09.4 00:20:08.2
172. 57 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike team 1 01:49:09.9 00:20:08.7
173. 63 M30-39 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 2 01:49:12.1 00:20:10.9
174. 107 M40-49 POSLT Tomáš ('75) Bike Team Kosořice 01:49:13.1 00:20:11.9
175. 627 M40-49 VYLEŤAL Zbyněk ('72) Poděbrady 01:49:14.3 00:20:13.1
176. 653 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:49:15.1 00:20:13.9
177. 646 M19-29 FÍRER David ('87) 01:49:15.9 00:20:14.7
178. 522 M40-49 NIČ Zdeněk ('74) 01:49:17.1 00:20:15.9
179. 686 M30-39 MARX Petr ('79) 01:49:21.1 00:20:19.9
180. 514 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB Hanz 01:49:22.6 00:20:21.4
181. 386 M50-59 KOMÍNEK Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:49:27.6 00:20:26.4
182. 1249 M70+ BARTÁK Vladimír ('46) Šrouby a matice, Bártová, Prachatice Šrouby a matice, Bártová, Prachatice 01:49:36.3 00:20:35.1
183. 1233 M40-49 SAILER Tomáš ('76) BS4 Racing 01:49:37.8 00:20:36.6
184. 1159 M40-49 ŘEPA Jan ('67) SK DNF 01:49:40.6 00:20:39.4
185. 862 M40-49 UHER Tomáš ('75) NH Car Bike Team 3 01:49:41.6 00:20:40.4
186. 703 M30-39 JALOVIČÁR Martin ('80) 01:49:41.7 00:20:40.5
187. 469 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) TJ Lokomotiva Nymburk 01:49:43.3 00:20:42.1
188. 1154 M40-49 RAJNIS Vlastimil ('76) 01:49:45.3 00:20:44.1
189. 1905 M40-49 KOCMAN Petr ('70) 01:49:47.1 00:20:45.9
190. 149 M30-39 MAZAČ Michal ('77) 01:49:50.8 00:20:49.6
191. 22 M60-69 HRUBEC Milan ('54) Lokomotiva Nymburk 01:49:59.4 00:20:58.2
192. 759 M30-39 DVOŘÁK Michal ('81) Trosky 01:50:03.2 00:21:02.0
193. 367 M19-29 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB Hanz 01:50:05.3 00:21:04.1
194. 622 M30-39 MIHULA Jiří ('79) MTB HANZ MTB Hanz 01:50:06.2 00:21:05.0
195. 1107 M30-39 MADEJ Tomáš ('82) BMW Invelt 01:50:16.4 00:21:15.2
196. 803 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 01:50:17.4 00:21:16.2
197. 470 M40-49 ONCIRK Vlastimil ('70) Cykloteam Ostrov 01:50:18.8 00:21:17.6
198. 260 M40-49 BRADA Radek ('76) ChrBi 01:50:21.2 00:21:20.0
199. 1277 M30-39 DUB Josef ('84) 01:50:22.4 00:21:21.2
200. 834 M40-49 UHLÍK Michal ('74) STPA CZ 01:50:22.8 00:21:21.6
201. 1192 M30-39 KRYL Jan ('80) 01:50:24.3 00:21:23.1
202. 1227 M40-49 WACHSMANN Aleš ('70) Cyklo Market Nový Knín Cyklo Market Nový Knín 01:50:24.8 00:21:23.6
203. 1015 M40-49 SECKÝ Martin ('74) 01:50:27.9 00:21:26.7
204. 243 M30-39 VALENTA Oto ('81) 01:50:29.9 00:21:28.7
205. 499 M40-49 PAROULEK Jaroslav ('70) SKP Nymburk 01:50:32.1 00:21:30.9
206. 492 M50-59 KAUŠKA Petr ('66) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:50:43.8 00:21:42.6
207. 425 M40-49 BROŽ Vítězslav ('70) 01:50:51.7 00:21:50.5
208. 1007 M40-49 HORÁK Jaroslav ('76) 01:50:53.2 00:21:52.0
209. 1109 M40-49 ZATLOUKAL Marek ('70) Bike/Peloton 01:50:56.3 00:21:55.1
210. 626 M40-49 HODBOĎ Zdeněk ('72) TJ Lokomotiva Nymburk 01:51:02.3 00:22:01.1
211. 1279 M19-29 ZMIJELSKÝ Lukáš ('96) 01:51:07.9 00:22:06.7
212. 739 M40-49 HÁVA Zbyněk ('67) RETRO BIKE TEAM Starý Harcov 01:51:13.4 00:22:12.2
213. 327 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) Cannondale Mratín 01:51:14.2 00:22:13.0
214. 1165 M40-49 BARTH Aleš ('72) Hasičský sportovní klub Plzeň 01:51:25.6 00:22:24.4
215. 733 M50-59 STEINHAUSER Zdeněk ('63) 01:51:25.8 00:22:24.6
216. 288 M30-39 VOJTÍŠEK Karel ('77) 01:51:26.4 00:22:25.2
217. 1163 M30-39 JANÁK Jiří ('82) LASVIT bikers Nový Bor 01:51:52.1 00:22:50.9
218. 281 M40-49 BERAN Roman ('76) Bronec Sport Team Bronec Sport 01:51:53.4 00:22:52.2
219. 640 M30-39 TŘEBICKÝ Petr ('77) 01:51:54.4 00:22:53.2
220. 1094 M30-39 PEKAŘ Jaroslav ('82) AUTHOR 01:51:59.2 00:22:58.0
221. 1131 M30-39 ČECHOVIČ Martin ('80) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:52:02.6 00:23:01.4
222. 1209 M30-39 VYHLÍDAL Jiří ('80) 01:52:02.9 00:23:01.7
223. 1091 M30-39 SAMEK Matěj ('83) AUTHOR 01:52:03.1 00:23:01.9
224. 472 M40-49 HAVELKA Roman ('75) Chrti 01:52:05.9 00:23:04.7
225. 1133 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:52:08.4 00:23:07.2
226. 299 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Mapei 01:52:22.1 00:23:20.9
227. 938 M40-49 BERAN Martin ('76) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:52:25.6 00:23:24.4
228. 1226 M30-39 LUKÁŠ Petr ('78) Cuby Bike 01:52:29.9 00:23:28.7
229. 440 M50-59 NOVOTNÝ Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk Cyklo Team Polabí 01:52:31.7 00:23:30.5
230. 465 M40-49 BERAN David ('76) Beran-catering bike team 01:52:38.1 00:23:36.9
231. 682 M19-29 VRÁNA Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:52:44.7 00:23:43.5
232. 989 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:52:56.1 00:23:54.9
233. 228 M50-59 JELÍNEK Václav ('64) 01:53:05.9 00:24:04.7
234. 713 M19-29 VINCÍK David ('94) Vazouni 01:53:14.7 00:24:13.5
235. 688 M30-39 PERLÍK Tomáš ('84) 01:53:16.6 00:24:15.4
236. 1076 M40-49 TROJAN Miroslav ('72) ALISY.CZ 01:53:17.1 00:24:15.9
237. 404 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Team Bronec Sport 01:53:17.9 00:24:16.7
238. 241 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:53:20.1 00:24:18.9
239. 356 M40-49 LAVRÍK Josef ('73) 01:53:33.2 00:24:32.0
240. 634 M40-49 MALEC Jiří ('69) KN PROJECT 01:53:33.4 00:24:32.2
241. 894 M40-49 MOUDŘÍK Petr ('73) NH Car Bike Team 11 01:53:35.6 00:24:34.4
242. 529 M40-49 KRATOCHVIL Michal ('71) Brcykl 01:53:42.9 00:24:41.7
243. 1029 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) 01:53:43.1 00:24:41.9
244. 831 M19-29 BLECHA Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:53:46.3 00:24:45.1
245. 257 M60-69 PIDRMAN Miroslav ('53) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:53:51.4 00:24:50.2
246. 588 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 01:53:59.6 00:24:58.4
247. 934 M40-49 MATĚJA Marek ('75) 2K-Bike Club Odry 01:54:03.2 00:25:02.0
248. 1243 M30-39 PAVLŮ Pavel ('85) TJ Sokol Maxičky 01:54:05.4 00:25:04.2
249. 1272 M30-39 GRUND Tomáš ('85) 01:54:07.9 00:25:06.7
250. 290 M19-29 REJHON Matěj ('87) 01:54:14.9 00:25:13.7
251. 501 M30-39 JANECKÝ Jaroslav ('77) 01:54:18.1 00:25:16.9
252. 60 M30-39 TEJNOR Jan ('81) NH Car Bike Team 2 01:54:22.4 00:25:21.2
253. 597 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:54:24.4 00:25:23.2
254. 278 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB Hanz 01:54:24.7 00:25:23.5
255. 1002 M40-49 JINDŘICH Ivo ('67) Tradiční dům 01:54:26.3 00:25:25.1
256. 221 M30-39 ŘEZNÍČEK Rostislav ('80) Cyklo PaE06 01:54:27.8 00:25:26.6
257. 204 M30-39 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes Mitas 01:54:29.8 00:25:28.6
258. 531 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:54:34.8 00:25:33.6
259. 1151 M40-49 TRDLA Tomáš ('69) HEXEN SCHOOS 01:54:38.9 00:25:37.7
260. 259 M50-59 CUC Petr ('66) Cyklo Team Bašť 01:54:40.7 00:25:39.5
261. 1014 M40-49 GERTNER Petr ('69) G-PEND / VAZOUNI 01:54:40.7 00:25:39.5
262. 1085 M40-49 KUCHTA Michal ('68) 01:54:41.3 00:25:40.1
263. 464 M40-49 MAREK Gizela ('70) Tomino Tomíno 01:54:44.4 00:25:43.2
264. 1116 M19-29 BLÁHA Jan ('87) 01:54:46.9 00:25:45.7
265. 248 M50-59 SVÁROVSKÝ Miloš ('65) Losers 01:54:49.2 00:25:48.0
266. 861 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:54:52.4 00:25:51.2
267. 1169 M30-39 ŠUMSKÝ David ('80) 01:54:53.7 00:25:52.5
268. 1038 M40-49 JENÍK Martin ('71) 01:55:01.9 00:26:00.7
269. 1904 M30-39 MASTÍK Tomáš ('78) 01:55:04.4 00:26:03.2
270. 263 M50-59 PEŘINA Jiří ('58) 01:55:10.1 00:26:08.9
271. 519 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 01:55:14.4 00:26:13.2
272. 678 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) Bikemarast 01:55:14.7 00:26:13.5
273. 1250 M19-29 BRABEC Petr ('90) Alltraining 01:55:17.8 00:26:16.6
274. 781 M40-49 FLÉGL Jaromír ('71) 01:55:18.6 00:26:17.4
275. 1229 M19-29 JELÍNEK Jan ('87) Bikemarast 01:55:19.7 00:26:18.5
276. 495 M40-49 PETR Luděk ('70) 01:55:24.7 00:26:23.5
277. 717 M50-59 KOHOUT Aleš ('60) ski klub Otice 01:55:26.2 00:26:25.0
278. 672 M40-49 PEROUTKA Martin ('75) 01:55:27.2 00:26:26.0
279. 798 M50-59 SKLENÁŘ Vladimír ('63) XCT sport Hospůdka Karolína 01:55:31.1 00:26:29.9
280. 1263 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike 01:55:33.3 00:26:32.1
281. 658 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 01:55:36.3 00:26:35.1
282. 742 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) Coonduptuck bike team 01:55:36.4 00:26:35.2
283. 615 M50-59 ŠIMŮNEK Petr ('60) 01:55:39.2 00:26:38.0
284. 1075 M30-39 FUXA Martin ('79) Ck sazava-bike team 01:55:40.9 00:26:39.7
285. 562 M30-39 REJŠEK Jakub ('86) 01:55:44.2 00:26:43.0
286. 527 M18 PŘIBYL Jiří ('99) NikiLouda 01:55:47.1 00:26:45.9
287. 1235 M40-49 REJFEK Michal ('71) LAWI SPORT 01:55:47.9 00:26:46.7
288. 771 M50-59 HORKÝ Roman ('66) SPP Pičín 01:55:48.4 00:26:47.2
289. 613 M18 KAJUK Jakub ('98) XCT sport Hospůdka Karolína 01:55:51.7 00:26:50.5
290. 316 M40-49 KYZIVÁT Zdeněk ('72) TenPigs 01:56:00.1 00:26:58.9
291. 1087 M40-49 KOCOUREK Jan ('76) 01:56:04.8 00:27:03.6
292. 596 M60-69 BYSTRIANSKÝ Josef ('54) Nilfisk procycling 01:56:05.4 00:27:04.2
293. 808 M40-49 NOVOTNÝ Jiří ('71) UNO Srch UNO Srch 01:56:10.2 00:27:09.0
294. 1285 M30-39 ČERVINKA Zdeněk ('86) HOBBY BIKE TEAM 01:56:10.9 00:27:09.7
295. 724 M40-49 KORDA Vladimír ('68) OFTEX OČNÍ KLINIKA PARDUBICE 01:56:13.2 00:27:12.0
296. 528 M19-29 PŘIBYL Michal ('96) NikiLouda 01:56:13.7 00:27:12.5
297. 542 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) 01:56:20.6 00:27:19.4
298. 876 M30-39 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team 7 01:56:28.3 00:27:27.1
299. 1138 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:56:31.2 00:27:30.0
300. 525 M40-49 SPIELVOGEL Karel ('71) 01:56:37.6 00:27:36.4
301. 117 M19-29 KALFAŘ Jakub ('92) Kbely cycling team 01:56:44.1 00:27:42.9
302. 974 M40-49 ČIHÁK Milan ('73) XCT sport Hospůdka Karolína 01:56:48.4 00:27:47.2
303. 283 M19-29 MACÁK Miroslav ('89) MTB Team Broken Nový Bydžov 01:56:50.4 00:27:49.2
304. 814 M40-49 FOLPRECHT Tomas ('71) HH CH.D.O. Old Bikes&Ski HH CH.D.O. Old Bikes&Ski 01:56:52.8 00:27:51.6
305. 1071 M30-39 BLAŽEK Michal ('79) Big Shock Team 01:56:58.9 00:27:57.7
306. 663 M30-39 KLIMENT Jan ('82) Agresivní Hlemýždi 01:57:00.6 00:27:59.4
307. 328 M30-39 MALÝ Lukáš ('85) 01:57:02.2 00:28:01.0
308. 791 M19-29 HOUŠKA Jakub ('91) 01:57:03.7 00:28:02.5
309. 1238 M40-49 MACHEK Jiří ('71) 01:57:03.7 00:28:02.5
310. 833 M40-49 STRÁNSKÝ Jiří ('73) STPA CZ 01:57:08.9 00:28:07.7
311. 752 M30-39 VALACH Jan ('79) 01:57:11.4 00:28:10.2
312. 1102 M30-39 HORÁK Jakub ('82) ZPA Bike Team ZPA Bike Team 01:57:11.9 00:28:10.7
313. 1104 M30-39 MALINSKÝ Jan ('79) ZPA Bike Team ZPA Bike Team 01:57:12.9 00:28:11.7
314. 684 M40-49 DVOŘÁK Tomáš ('68) 01:57:17.2 00:28:16.0
315. 765 M30-39 MAŘAN Jiří ('83) 01:57:20.6 00:28:19.4
316. 1197 M40-49 ČECH Martin ('76) mtb Hodkovice 01:57:22.7 00:28:21.5
317. 693 M40-49 ÚŘEDNÍČEK Svatopluk ('67) Přejezďáci 01:57:25.1 00:28:23.9
318. 1156 M19-29 MACÁK Radek ('88) MTB Team Broken Nový Bydžov 01:57:25.4 00:28:24.2
319. 521 M19-29 RAIZER Tomáš ('88) Hollandia 01:57:31.9 00:28:30.7
320. 656 M30-39 BABÍK Michal ('80) 01:57:33.4 00:28:32.2
321. 1097 M50-59 TRUHLÁŘ Roman ('66) Air Bank Air Bank 01:57:47.9 00:28:46.7
322. 461 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 01:57:48.9 00:28:47.7
323. 353 M40-49 KMENT Radek ('72) MTB MEL MTB MEL 01:58:06.4 00:29:05.2
324. 1237 M40-49 KOSKUBA Josef ('77) Lovosice Cyklo City 01:58:12.4 00:29:11.2
325. 936 M30-39 HLÍNA Tomáš ('85) 01:58:13.2 00:29:12.0
326. 429 M30-39 ZIEBIKER Robert ('78) Alef Nula a.s. 01:58:13.9 00:29:12.7
327. 1105 M30-39 SADÍLEK Radovan ('78) ZPA Bike Team ZPA Bike Team 01:58:17.2 00:29:16.0
328. 19 M30-39 KRÁČALÍK Martin ('77) 01:58:20.1 00:29:18.9
329. 629 M19-29 MÁLEK Tomáš ('89) BBT - Libice 01:58:22.7 00:29:21.5
330. 1046 M40-49 FRANK Marek ('67) 01:58:23.4 00:29:22.2
331. 1132 M30-39 PŠENIČKA Jakub ('85) 01:58:23.4 00:29:22.2
332. 1902 M40-49 MATOUŠEK Martin ('69) Handicap - Lehký 01:58:23.4 00:29:22.2
333. 1187 M30-39 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 01:58:26.6 00:29:25.4
334. 1167 M40-49 POLÁK Martin ('70) 01:58:42.9 00:29:41.7
335. 1066 M40-49 VENGLÁŘ Jiří ('67) 01:58:44.9 00:29:43.7
336. 1090 M40-49 NIKODEM Libor ('76) 01:58:51.1 00:29:49.9
337. 1080 M30-39 KRUŠINA Tomáš ('84) 01:58:52.9 00:29:51.7
338. 313 M30-39 MEJSNAR Jiří ('82) 01:58:54.6 00:29:53.4
339. 609 M40-49 ČERMÁK Pavel ('67) 01:59:02.4 00:30:01.2
340. 610 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:59:11.6 00:30:10.4
341. 655 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) 01:59:15.6 00:30:14.4
342. 1120 M19-29 LEHMAN Tomáš ('88) 01:59:16.9 00:30:15.7
343. 1148 M19-29 ROSENBERG Martin ('93) 01:59:17.4 00:30:16.2
344. 462 M40-49 KANIŠČEV Roman ('70) Bikesport Mohelnice 01:59:17.7 00:30:16.5
345. 830 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:59:20.4 00:30:19.2
346. 1221 M30-39 PETRŽÍLEK Tomáš ('76) Dukla Praha 01:59:20.9 00:30:19.7
347. 1216 M18 KRSIČKA Martin ('00) NikiLouda 01:59:28.9 00:30:27.7
348. 361 M30-39 PREUSLER Ruda ('81) 01:59:29.4 00:30:28.2
349. 530 M19-29 MUSAL Filip ('96) 01:59:29.7 00:30:28.5
350. 757 M18 KRSIČKA Jan ('98) NikiLouda 01:59:32.4 00:30:31.2
351. 1135 M19-29 SOJKA Matěj ('97) 01:59:41.1 00:30:39.9
352. 762 M30-39 SKALA Jiří ('83) HS Šneci 01:59:41.4 00:30:40.2
353. 886 M19-29 HOUŠKA Václav ('90) NH Car Bike Team 9 01:59:41.4 00:30:40.2
354. 992 M40-49 VLČEK Jiří ('74) TJ Sokol Kacanovy 01:59:41.9 00:30:40.7
355. 868 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team 4 01:59:42.4 00:30:41.2
356. 969 M19-29 KUČERA Tobiáš ('92) 01:59:42.7 00:30:41.5
357. 433 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 01:59:44.9 00:30:43.7
358. 379 M30-39 VÍT Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:59:51.2 00:30:50.0
359. 298 M30-39 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 01:59:56.6 00:30:55.4
360. 344 M30-39 CALETKA Jakub ('81) Titáni 01:59:59.1 00:30:57.9
361. 315 M30-39 KAZDA Jan ('79) 02:00:02.9 00:31:01.7
362. 959 M50-59 VOPAVA Daniel ('62) 02:00:04.6 00:31:03.4
363. 1070 M40-49 ŠULC Martin ('72) 02:00:09.7 00:31:08.5
364. 870 M30-39 ŠULC David ('79) NH Car Bike Team 6 02:00:13.7 00:31:12.5
365. 475 M40-49 RICHTR Josef ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:00:16.1 00:31:14.9
366. 330 M40-49 MECA Vladimír ('67) 2K-Bike Club Odry 02:00:18.9 00:31:17.7
367. 426 M40-49 DENEMARK Jiří ('68) 02:00:32.9 00:31:31.7
368. 732 M40-49 CÍSAŘ Marek ('76) 02:00:41.2 00:31:40.0
369. 258 M30-39 BRADA Michal ('79) ChrBi 02:00:45.4 00:31:44.2
370. 277 M30-39 ČERNÝ Petr ('81) SK Doksy 02:00:46.2 00:31:45.0
371. 325 M50-59 ČERVINKA Zdeněk ('64) HOBBY BIKE TEAM 02:00:49.7 00:31:48.5
372. 740 M50-59 VRÁNA Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:00:53.1 00:31:51.9
373. 338 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:01:05.7 00:32:04.5
374. 453 M30-39 MOŠNIČKA Lubomír ('80) 02:01:06.7 00:32:05.5
375. 966 M19-29 FOLTA Lukáš ('88) 02:01:11.1 00:32:09.9
376. 553 M30-39 MAREČEK Štěpán ('77) 02:01:12.2 00:32:11.0
377. 687 M30-39 HOLMAN Lukáš ('83) BBC Zaječov 02:01:13.2 00:32:12.0
378. 866 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team 4 02:01:20.4 00:32:19.2
379. 662 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 02:01:28.9 00:32:27.7
380. 817 M40-49 VÁCLAV Veverka ('73) 02:01:30.9 00:32:29.7
381. 565 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) NILFISK alto pro cycling 02:01:41.2 00:32:40.0
382. 449 M40-49 STEHLÍK Jan ('68) Losers 02:01:44.2 00:32:43.0
383. 544 M50-59 SLAVÍK Vladimír ('64) 02:01:44.7 00:32:43.5
384. 517 M40-49 ABRT Jan ('76) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:01:46.2 00:32:45.0
385. 201 M40-49 KIMLA Jan ('68) 02:01:51.9 00:32:50.7
386. 608 M19-29 MILOŠEVIČ Michal ('88) 02:01:51.9 00:32:50.7
387. 591 M40-49 CULEK Bohumil ('74) Bakovští šlapeři 02:01:53.9 00:32:52.7
388. 704 M40-49 BRUS Jiří ('76) Symbio + Cannondale 02:01:55.4 00:32:54.2
389. 800 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) SYMBIO+ Cannondale SYMBIO+Cannondale 02:01:55.6 00:32:54.4
390. 844 M40-49 SPÁLENSKÝ Jiří ('73) Emco 2 02:02:01.9 00:33:00.7
391. 665 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) 02:02:11.7 00:33:10.5
392. 341 M19-29 BÍM Jiří ('95) 02:02:12.9 00:33:11.7
393. 651 M30-39 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 02:02:14.9 00:33:13.7
394. 249 M40-49 STRÁNSKÝ Leo ('68) Losers 02:02:16.2 00:33:15.0
395. 1106 M50-59 KREJČÍ Jaroslav ('63) Silvini Madshus team 02:02:18.9 00:33:17.7
396. 758 M40-49 HAJNÍK Filip ('72) Chrti 02:02:21.4 00:33:20.2
397. 1010 M40-49 FRYC Ondřej ('73) Tradiční dům 02:02:25.1 00:33:23.9
398. 1011 M30-39 ŠRAJER Petr ('78) Tradiční dům 02:02:29.7 00:33:28.5
399. 731 M30-39 VACEK Lukáš ('86) Koloshop Team Teplice 02:02:34.7 00:33:33.5
400. 985 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) Žádný 02:02:34.9 00:33:33.7
401. 546 M40-49 POSPÍŠIL Martin ('73) 02:02:35.2 00:33:34.0
402. 1920 M30-39 HRSTKA František ('78) BikeTime Team Bulls Handicap - Těžký 02:02:35.9 00:33:34.7
403. 251 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 02:02:51.2 00:33:50.0
404. 961 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 02:02:52.4 00:33:51.2
405. 855 M60-69 ČECH Pavel ('53) USN CZ 02:02:57.2 00:33:56.0
406. 430 M50-59 KAISER Richard ('65) RETRO BIKE TEAM Starý Harcov RETRO BIKE TEAM Starý Harcov 02:02:57.9 00:33:56.7
407. 632 M40-49 NAGY Pavel ('70) NikiLouda NikiLouda 02:03:02.9 00:34:01.7
408. 282 M30-39 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 02:03:03.1 00:34:01.9
409. 764 M50-59 BAJER Václav ('66) 02:03:03.9 00:34:02.7
410. 557 M30-39 VAVŘÍN Jan ('85) P-A 02:03:09.4 00:34:08.2
411. 614 M40-49 ŠEVČÍK Rostislav ('74) Chomutovice 02:03:16.3 00:34:15.1
412. 778 M40-49 NOVOTNÝ Aleš ('74) 02:03:16.7 00:34:15.5
413. 516 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 02:03:18.6 00:34:17.4
414. 382 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko trutnov 02:03:22.9 00:34:21.7
415. 447 M40-49 ŠOTOLA Rostislav ('76) KNP 02:03:24.1 00:34:22.9
416. 829 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:24.1 00:34:22.9
417. 1039 M40-49 HOLOVIČ Martin ('76) 02:03:28.9 00:34:27.7
418. 1084 M40-49 HLAVIČKA Aleš ('68) 02:03:29.4 00:34:28.2
419. 1193 M40-49 KUBIŠTA Michal ('71) 02:03:31.2 00:34:30.0
420. 790 M50-59 HOUŠKA Zdeněk ('64) 02:03:31.4 00:34:30.2
421. 468 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) TJ Lokomotiva Nymburk 02:03:34.9 00:34:33.7
422. 310 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) 02:03:39.9 00:34:38.7
423. 1157 M30-39 KAFKA Petr ('83) 02:03:40.7 00:34:39.5
424. 718 M19-29 KLÁPŠTĚ Daniel ('97) 02:03:44.7 00:34:43.5
425. 376 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) 02:03:49.2 00:34:48.0
426. 410 M30-39 VALENTA Libor ('85) 02:03:58.4 00:34:57.2
427. 1207 M30-39 VOLF Martin ('84) 02:03:58.6 00:34:57.4
428. 1059 M30-39 TOZER Leigh ('80) 02:04:03.1 00:35:01.9
429. 826 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:06.6 00:35:05.4
430. 1282 M18 NOVOTNÝ Vojtěch ('00) UNO Srch UNO Srch 02:04:07.7 00:35:06.5
431. 837 M30-39 ŠEFL Martin ('81) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:04:08.7 00:35:07.5
432. 413 M30-39 ČERMÁK Jan ('78) Kola Rtyně 02:04:10.4 00:35:09.2
433. 434 M30-39 MĚCHÁČEK Radek ('85) Kristián - SPV Strunkovice Kristián - SPV Strunkovice 02:04:10.4 00:35:09.2
434. 1149 M30-39 HÁJEK Petr ('82) 02:04:11.6 00:35:10.4
435. 712 M40-49 KUNC Petr ('67) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:04:11.9 00:35:10.7
436. 1150 M30-39 KNÁPEK Martin ('86) 02:04:12.9 00:35:11.7
437. 428 M50-59 ČERVINKA Jan ('64) 02:04:13.6 00:35:12.4
438. 467 M30-39 UHLÍŘ Jan ('81) 02:04:22.4 00:35:21.2
439. 533 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 02:04:23.9 00:35:22.7
440. 333 M50-59 VALOVIČ Petr ('66) 02:04:28.2 00:35:27.0
441. 1031 M40-49 KOUBA Pavel ('75) nový bor 02:04:32.6 00:35:31.4
442. 1231 M30-39 LAURIN Tomáš ('86) SK Cyklo RD 02:04:36.1 00:35:34.9
443. 1275 M50-59 BARTOŇ Zdeněk ('63) 02:04:39.4 00:35:38.2
444. 725 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) Stadion Louny 02:04:39.9 00:35:38.7
445. 1230 M40-49 KOPERNICKÝ Jiří ('74) 02:04:41.9 00:35:40.7
446. 209 M40-49 PATLEJCH Richard ('69) Fantozzi Team 02:04:42.1 00:35:40.9
447. 1145 M30-39 HOBERLAND Daniel ('77) 02:04:42.8 00:35:41.6
448. 547 M60-69 ŘÍPA Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:04:46.7 00:35:45.5
449. 548 M60-69 LULEK Jiří ('54) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:04:48.1 00:35:46.9
450. 953 M40-49 WOKURKA Jiří ('69) 02:04:54.7 00:35:53.5
451. 1093 M40-49 PAVLÍČEK František ('73) 02:05:00.4 00:35:59.2
452. 362 M30-39 RŮŽIČKA Jiří ('77) 02:05:01.4 00:36:00.2
453. 617 M50-59 KLEIN Antonín ('60) Nezmar 02:05:04.4 00:36:03.2
454. 621 M40-49 BERÁNEK Michal ('67) 02:05:16.6 00:36:15.4
455. 1032 M50-59 NEDOROST Antonín ('62) 02:05:21.6 00:36:20.4
456. 660 M40-49 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:05:22.5 00:36:21.3
457. 122 M40-49 MAREK Petr ('68) Chrti 02:05:25.9 00:36:24.7
458. 1244 M30-39 VASZILY Lumír ('86) SK Skivelo neslyšících Olomouc SK Skivelo neslyšících Olomouc 02:05:30.1 00:36:28.9
459. 1234 M19-29 ŠIFTA Ladislav ('93) LAWI SPORT 02:05:36.7 00:36:35.5
460. 307 M30-39 ZLATOHLÁVEK Radek ('80) RZ-CHIP Profesionální Chiptuning 02:05:37.2 00:36:36.0
461. 311 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) Padesátnici 02:05:37.4 00:36:36.2
462. 1261 M40-49 KOŠŤÁL Jiří ('70) Bike Žacléř 02:05:37.4 00:36:36.2
463. 600 M40-49 KMENT Radek ('75) 02:05:41.4 00:36:40.2
464. 65 M30-39 STEINER Jiří ('79) NH Car Bike Team 3 02:05:48.4 00:36:47.2
465. 326 M50-59 JOKLÍK Tomáš ('64) EUROSEAL 02:05:48.4 00:36:47.2
466. 960 M40-49 BLAŽEK Jan ('73) Bikestars Vrchlabí 02:05:50.9 00:36:49.7
467. 747 M30-39 KNÍŽEK Josef ('82) Komikoni 02:05:53.2 00:36:52.0
468. 1246 M19-29 TVRZNÍK Tomáš ('87) 02:05:54.4 00:36:53.2
469. 819 M40-49 NOVOTNÝ Miroslav ('73) 02:06:08.7 00:37:07.5
470. 887 M30-39 HUMENÍK Tomáš ('84) NH Car Bike Team 9 02:06:09.4 00:37:08.2
471. 1223 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 02:06:09.9 00:37:08.7
472. 889 M40-49 KUNEŠ Jiří ('75) NH Car Bike Team 9 02:06:10.2 00:37:09.0
473. 1089 M50-59 BRDLÍK Vladimír ('57) Solec 02:06:17.9 00:37:16.7
474. 874 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team 6 02:06:20.2 00:37:19.0
475. 763 M50-59 HAVLÍK Richard ('63) Černí koně 02:06:20.7 00:37:19.5
476. 441 M30-39 MARŠÁLEK Jaroslav ('81) 02:06:25.9 00:37:24.7
477. 815 M40-49 MAŘÁČEK Zdeněk ('67) 02:06:28.9 00:37:27.7
478. 349 M40-49 KOLÁTOR Aleš ('72) MTB MEL MTB MEL 02:06:30.0 00:37:28.8
479. 569 M50-59 SLAVÍK Otomar ('58) 02:06:32.4 00:37:31.2
480. 1013 M60-69 MÁZL Miroslav ('47) Spartak Vrchlabí 02:06:36.7 00:37:35.5
481. 875 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 7 02:06:41.9 00:37:40.7
482. 560 M40-49 FORET Ivos ('68) penzion vysker 02:06:43.2 00:37:42.0
483. 755 M40-49 MICHAL Radek ('71) Polabští vrchaři 02:06:47.4 00:37:46.2
484. 1112 M40-49 KARAFIÁT Tomáš ('71) 02:06:48.9 00:37:47.7
485. 801 M50-59 RUMLER Ladislav ('62) 02:06:51.4 00:37:50.2
486. 460 M50-59 VRŇÁK Antonín ('65) 02:06:55.2 00:37:54.0
487. 821 M18 VOLEK Filip ('98) UNO Srch UNO Srch 02:06:56.4 00:37:55.2
488. 667 M19-29 VIGNER Leoš ('88) 02:06:59.7 00:37:58.5
489. 261 M60-69 BRADA Josef ('51) Chrbi 02:07:14.1 00:38:12.9
490. 850 M30-39 CIBULKA Martin ('79) Emco 2 02:07:15.9 00:38:14.7
491. 983 M50-59 FRÁNA Zdeněk ('61) 02:07:25.9 00:38:24.7
492. 422 M40-49 DVOŘÁČEK Zdeněk ('75) 02:07:29.4 00:38:28.2
493. 867 M50-59 PETRÁŇ Jan ('63) NH Car Bike Team 4 02:07:30.4 00:38:29.2
494. 309 M40-49 KADLEČEK Michal ('69) Padesátnici 02:07:32.2 00:38:31.0
495. 1110 M30-39 HYJÁNEK Jaroslav ('78) ADVENTURA ADVENTURA 02:07:33.7 00:38:32.5
496. 1006 M40-49 ŠVORC Martin ('71) 02:07:35.2 00:38:34.0
497. 256 M30-39 RICHTR Lukáš ('79) 02:07:42.4 00:38:41.2
498. 370 M40-49 ŠMÍD Miroslav ('71) 02:07:42.4 00:38:41.2
499. 1245 M50-59 KOPEČNÝ Bořivoj ('59) Hany Bany 02:07:44.9 00:38:43.7
500. 968 M40-49 LOJKA Petr ('73) Chrti 02:07:47.9 00:38:46.7
501. 705 M50-59 KRČIL Martin ('63) 02:07:48.4 00:38:47.2
502. 810 M40-49 HLAVSA Martin ('76) SEM-JE 02:07:50.1 00:38:48.9
503. 944 M60-69 STOHWASSER Richard ('55) JK-cyklo 02:07:54.1 00:38:52.9
504. 534 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:07:55.4 00:38:54.2
505. 912 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 16 02:07:55.7 00:38:54.5
506. 618 M50-59 KUČERA Petr ('65) Nezmar 02:07:56.2 00:38:55.0
507. 647 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB Hanz 02:07:57.2 00:38:56.0
508. 247 M40-49 ROČEK René ('69) 02:07:58.2 00:38:57.0
509. 245 M40-49 ŠTĚPÁN Martin ('75) 2k bike club Odry 02:08:01.1 00:38:59.9
510. 676 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:08:13.2 00:39:12.0
511. 805 M40-49 KUNTOŠ Jiří ('73) 02:08:17.7 00:39:16.5
512. 1228 M30-39 WACHSMANN Štěpán ('77) The Kozí Hory 02:08:18.4 00:39:17.2
513. 685 M40-49 VYSLOUŽIL Petr ('74) www.VinoVintage.cz 02:08:30.2 00:39:29.0
514. 1025 M40-49 POSPÍŠIL Vít ('70) 02:08:37.9 00:39:36.7
515. 1086 M50-59 POŘÍZKA Zbyněk ('57) PROSTĚJOV 02:08:43.9 00:39:42.7
516. 824 M30-39 BUBENÍČEK Jan ('85) 02:08:47.7 00:39:46.5
517. 561 M30-39 HOLAS Ondra ('85) 02:08:56.9 00:39:55.7
518. 955 M30-39 HOLMAN Petr ('82) kwan 02:08:57.4 00:39:56.2
519. 611 M60-69 VANČURA Miloš ('54) HISPORT TEAM 02:09:00.4 00:39:59.2
520. 1208 M30-39 CULEK Jakub ('86) 02:09:01.7 00:40:00.5
521. 1260 M50-59 PROCHÁZKA Jindřich ('57) AZ Tým Světlá nad Sázavou AZ tým Světlá nad Sázavou 02:09:02.4 00:40:01.2
522. 216 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) 02:09:03.7 00:40:02.5
523. 979 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) 02:09:03.9 00:40:02.7
524. 1069 M50-59 PIONTEK Petr ('61) 02:09:04.9 00:40:03.7
525. 982 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('73) Bronec Sport 02:09:07.1 00:40:05.9
526. 604 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 02:09:08.4 00:40:07.2
527. 828 M50-59 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:09:08.4 00:40:07.2
528. 1001 M30-39 ORLOWSKI Petr ('78) OCMdraci 02:09:10.4 00:40:09.2
529. 1052 M30-39 ČECHOVIČ David ('78) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 02:09:16.7 00:40:15.5
530. 1060 M50-59 HNÁTEK Karel ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:09:17.9 00:40:16.7
531. 455 M40-49 HORAK Miroslav ('74) 02:09:18.9 00:40:17.7
532. 549 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:09:21.7 00:40:20.5
533. 280 M50-59 BARCHÁNEK Ivan ('65) Bronec Sport Team Bronec Sport 02:09:26.1 00:40:24.9
534. 555 M40-49 LOULA Roman ('70) 02:09:27.6 00:40:26.4
535. 294 M50-59 VAŠÍČEK Jaroslav ('66) 02:09:32.9 00:40:31.7
536. 914 M19-29 PLZÁK Lukáš ('90) NH Car Bike Team 16 02:09:40.2 00:40:39.0
537. 231 M50-59 JAURIS Luboš ('66) 02:09:42.7 00:40:41.5
538. 708 M30-39 BENEŠ Pavel ('78) Squash klub Poděbrady 02:09:42.7 00:40:41.5
539. 1012 M19-29 HLOUŠEK Marcel ('88) Tradiční dům 02:09:43.2 00:40:42.0
540. 319 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:09:47.4 00:40:46.2
541. 811 M30-39 RYŠÁNEK Jiří ('79) SEM-JE 02:09:48.1 00:40:46.9
542. 1005 M60-69 ŠVORC Jan ('48) 02:09:51.7 00:40:50.5
543. 551 M19-29 NEUMANN Jakub ('92) Pedal Damn It! 02:09:54.9 00:40:53.7
544. 1036 M40-49 ŠOHAJ Martin ('71) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 02:09:59.7 00:40:58.5
545. 1096 M40-49 MATOUŠ Tomáš ('75) Air Bank Air Bank 02:10:00.4 00:40:59.2
546. 856 M40-49 LISNER Vít ('73) ROCKMORE 02:10:02.2 00:41:01.0
547. 1034 M40-49 HEJDUK Martin ('72) Šroubárna Turnov,a.s. 02:10:05.4 00:41:04.2
548. 774 M19-29 PRUSKAVEC Zdeněk ('87) 02:10:16.9 00:41:15.7
549. 880 M50-59 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 8 02:10:17.6 00:41:16.4
550. 366 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:10:18.9 00:41:17.7
551. 487 M50-59 DZAN Ladislav ('64) 02:10:18.9 00:41:17.7
552. 857 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) 02:10:19.6 00:41:18.4
553. 698 M40-49 NOVÁK Jan ('69) Přejezďáci 02:10:21.1 00:41:19.9
554. 1271 M18 KRCHŇÁK Tomáš 02:10:24.9 00:41:23.7
555. 214 M40-49 PTÁČEK Martin ('68) Fantozzi Team 02:10:25.7 00:41:24.5
556. 753 M30-39 ŠUDOMA Martin ('80) 02:10:26.6 00:41:25.4
557. 540 M30-39 ROUBICEK Zdenek ('78) 02:10:26.7 00:41:25.5
558. 636 M40-49 NAGY Josef ('67) HEXEN SCHOOS HEXEN SCHOOS 02:10:29.2 00:41:28.0
559. 674 M50-59 FLIEGER Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:10:29.5 00:41:28.3
560. 1141 M30-39 DALIBOR Jaromir ('78) 02:10:29.7 00:41:28.5
561. 787 M50-59 JAREŠ Václav ('58) 02:10:30.4 00:41:29.2
562. 448 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) BezbabTour 02:10:35.1 00:41:33.9
563. 1128 M40-49 ROTTA Josef ('72) 02:10:40.9 00:41:39.7
564. 745 M19-29 HRÁBEK Jakub ('87) 02:10:41.2 00:41:40.0
565. 799 M19-29 HANWALD Matěj ('88) 02:10:43.2 00:41:42.0
566. 414 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) 02:10:45.4 00:41:44.2
567. 942 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) 02:10:45.6 00:41:44.4
568. 1281 M40-49 GEISLER Martin ('75) 02:10:45.9 00:41:44.7
569. 503 M30-39 FINGER Robin ('84) AZ tým Světlá nad Sázavou 02:10:51.9 00:41:50.7
570. 954 M18 TITĚRA Tomáš ('03) Bikeclinic junior team 02:10:58.2 00:41:57.0
571. 840 M30-39 STEHNO Lukáš ('77) Emco 3 02:11:08.6 00:42:07.4
572. 232 M40-49 STEIDL Tomas ('75) 02:11:08.7 00:42:07.5
573. 552 M30-39 ČECHAL Petr ('78) TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:08.9 00:42:07.7
574. 1139 M30-39 MALEČEK Radek ('79) 02:11:24.2 00:42:23.0
575. 401 M40-49 STINDL Pavel ('71) 02:11:31.4 00:42:30.2
576. 1901 M30-39 ŠKRLÍK Miroslav ('78) Handicap - Lehký 02:11:31.9 00:42:30.7
577. 950 M19-29 BEDNÁŘ Michal ('87) 02:11:33.9 00:42:32.7
578. 1164 M60-69 SUK Jan ('53) 02:11:38.4 00:42:37.2
579. 619 M40-49 HYBL Jaromír ('68) Nezmar 02:11:41.4 00:42:40.2
580. 1168 M30-39 TVRDIK Jaroslav ('81) 02:11:46.4 00:42:45.2
581. 372 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) KoloshopTeam Teplice 02:11:46.9 00:42:45.7
582. 941 M30-39 ŠALŠA Radim ('83) 02:11:47.4 00:42:46.2
583. 1215 M30-39 SVOBODA Lukáš ('77) 02:11:53.4 00:42:52.2
584. 377 M30-39 GRUBER Josef ('85) 02:11:53.9 00:42:52.7
585. 571 M60-69 PECH Pavel ('54) SPP Pičín 02:11:56.2 00:42:55.0
586. 360 M30-39 STREJC Jarosalv ('79) Dubany 02:12:00.4 00:42:59.2
587. 233 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:12:14.1 00:43:12.9
588. 9 Elite LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 02:12:19.2 00:43:18.0
589. 1126 M30-39 KUTTELWASCHER Tomáš ('77) Lazy Pedals 02:12:22.7 00:43:21.5
590. 473 M40-49 MISAŘ Radek ('68) 02:12:22.9 00:43:21.7
591. 205 M50-59 ERBRT Zdeněk ('66) 02:12:36.9 00:43:35.7
592. 423 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB Hanz 02:12:41.0 00:43:39.8
593. 284 M30-39 HEJDA Tomáš ('86) MTB Team Broken Nový Bydžov 02:12:43.7 00:43:42.5
594. 965 M19-29 FLÍDR Zbyněk ('94) PHMZ RACING 02:12:44.2 00:43:43.0
595. 405 M19-29 HORVÁT Michal ('89) PHMZ RACING 02:12:48.4 00:43:47.2
596. 554 M30-39 ŠTEFÁČEK Martin ('79) 02:12:51.4 00:43:50.2
597. 754 M60-69 ŠŤASTNY Miroslav ('55) 02:12:52.0 00:43:50.8
598. 220 M30-39 KRÁL Zdeněk ('79) Cyklo PaE06 02:12:52.5 00:43:51.3
599. 570 M40-49 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:13:01.9 00:44:00.7
600. 738 M19-29 KAZDA Jan ('88) 02:13:03.4 00:44:02.2
601. 292 M40-49 KŘÍŽ Pavel ('68) 02:13:06.4 00:44:05.2
602. 1136 M60-69 SVOBODA Ladislav ('52) 02:13:18.7 00:44:17.5
603. 1196 M40-49 TOMÁŠEK Jan ('76) 02:13:19.9 00:44:18.7
604. 589 M30-39 LIDÁK Tomáš ('86) 02:13:23.4 00:44:22.2
605. 728 M19-29 VIKTORIN František ('95) 02:13:23.7 00:44:22.5
606. 445 M19-29 NIKL Martin ('89) 02:13:25.6 00:44:24.4
607. 1222 M40-49 MRAZ Pavel ('67) 02:13:30.0 00:44:28.8
608. 497 M40-49 SOUČEK Martin ('74) 02:13:30.1 00:44:28.9
609. 673 M40-49 HUDEC Michal ('75) 02:13:30.4 00:44:29.2
610. 1906 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Handicap - Těžký 02:13:45.9 00:44:44.7
611. 225 M30-39 MUŠINSKÝ Ladislav ('78) 02:14:08.6 00:45:07.4
612. 1155 M19-29 MEČÍŘ Milan ('88) 02:14:12.4 00:45:11.2
613. 923 M50-59 NOVÁK Jan ('63) Vostrý hrany 02:14:19.6 00:45:18.4
614. 459 M50-59 HANSÍK Milan ('60) 02:14:20.7 00:45:19.5
615. 1099 M19-29 NERVA Vijay ('92) Air Bank Air Bank 02:14:29.5 00:45:28.3
616. 1121 M40-49 HRUBÝ Pavel ('72) 02:14:34.2 00:45:33.0
617. 649 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:14:42.4 00:45:41.2
618. 535 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:14:45.2 00:45:44.0
619. 348 M50-59 ZOUNEK Jan ('58) 02:14:46.5 00:45:45.3
620. 709 M30-39 LADA Tomáš ('78) 02:14:50.1 00:45:48.9
621. 727 M40-49 VIKTORIN František ('71) 02:15:04.9 00:46:03.7
622. 1257 M30-39 PUR Petr ('80) 02:15:06.4 00:46:05.2
623. 809 M40-49 HORÁK Martin ('73) SEM-JE 02:15:09.3 00:46:08.1
624. 986 M19-29 VAVROUŠ Michal ('87) 02:15:18.6 00:46:17.4
625. 913 M30-39 VACEK Jan ('80) NH Car Bike Team 16 02:15:19.2 00:46:18.0
626. 623 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 02:15:21.4 00:46:20.2
627. 789 M19-29 BENEŠ Michal ('88) 02:15:21.7 00:46:20.5
628. 365 M30-39 ŘÁDEK Martin ('85) 02:15:27.7 00:46:26.5
629. 1210 M50-59 VESELÝ Jiří ('63) 02:15:29.5 00:46:28.3
630. 933 M19-29 ČERVINKA Jakub ('93) Bikestars Vrchlabí 02:15:38.4 00:46:37.2
631. 1220 M40-49 LEDVINA Martin ('72) 02:15:39.0 00:46:37.8
632. 1130 M40-49 HLAVÁČEK Tomáš ('73) MTB NEBÁKOV 02:15:42.2 00:46:41.0
633. 566 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:15:47.7 00:46:46.5
634. 690 M40-49 IZAKOVIČ Petr ('76) Hlásná 02:15:53.9 00:46:52.7
635. 939 M30-39 KUBIŠ Peter ('78) 02:15:55.1 00:46:53.9
636. 737 M50-59 ŠÍR Vladimír ('66) NH Car Bike Team 13 02:15:57.7 00:46:56.5
637. 1054 M40-49 KRBEC Pavel ('73) 02:15:59.4 00:46:58.2
638. 679 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:16:01.5 00:47:00.3
639. 1079 M50-59 VEJVODA Lubomír ('59) 02:16:10.9 00:47:09.7
640. 1143 M19-29 KUDERA Martin ('90) 02:16:13.6 00:47:12.4
641. 450 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:16:19.5 00:47:18.3
642. 807 M30-39 ŠOLTIS Pavel ('82) 02:16:21.2 00:47:20.0
643. 1240 M50-59 ŠMEJDA Pavel ('62) Cyklo Stratílek Sport klub 02:16:23.2 00:47:22.0
644. 669 M40-49 PROTIVINSKY Petr ('73) MTB Angels Kolín 02:16:23.9 00:47:22.7
645. 383 M40-49 JÍCHA Oldřich ('69) Kubašok Bike Team 02:16:26.9 00:47:25.7
646. 1142 M19-29 HORÁK Marian ('94) 02:16:40.1 00:47:38.9
647. 541 M40-49 FIDLER Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:16:40.7 00:47:39.5
648. 671 M40-49 BORISOV Marcel ('75) 02:16:41.7 00:47:40.5
649. 1027 M19-29 BENC Patrik ('97) 02:16:50.7 00:47:49.5
650. 210 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:17:09.9 00:48:08.7
651. 898 M30-39 SCHINDLER Jakub ('82) NH Car Bike Team 11 02:17:11.0 00:48:09.8
652. 699 M60-69 KOTLÁŘ Milan ('55) moravští lyžníci 02:17:17.0 00:48:15.8
653. 873 M19-29 LUKÁŠ Daniel ('87) NH Car Bike Team 6 02:17:25.4 00:48:24.2
654. 1048 M30-39 ROLEK Jiří ('80) Kometa 02:17:36.5 00:48:35.3
655. 359 M40-49 BURIÁNEK Martin ('70) 02:17:36.7 00:48:35.5
656. 820 M40-49 SAIDL Vladislav ('74) SEM-JE 02:17:37.4 00:48:36.2
657. 1191 M40-49 KAJUK Martin ('70) 02:17:45.2 00:48:44.0
658. 476 M30-39 POLÍVKA Jan ('84) 02:17:46.2 00:48:45.0
659. 1035 M30-39 VYMLÁTIL Petr ('80) 02:17:46.9 00:48:45.7
660. 675 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:17:50.2 00:48:49.0
661. 443 M50-59 ŠVAMBERK Jiří ('59) BBC Zaječov 02:17:53.5 00:48:52.3
662. 1183 M30-39 ULRICH Jan ('78) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:17:55.7 00:48:54.5
663. 1269 M40-49 PURM Michal ('72) 02:18:15.7 00:49:14.5
664. 227 M60-69 JIROUŠ Josef ('56) kadado,cz 02:18:17.9 00:49:16.7
665. 336 M40-49 KOUDELKA Drahomir ('71) 02:18:35.6 00:49:34.4
666. 1050 M30-39 HNILICA Tomáš ('80) Převážně neškodný DBT 02:18:37.9 00:49:36.7
667. 768 M19-29 JAROŠ Jan ('90) 02:18:38.6 00:49:37.4
668. 711 M30-39 VEČEREK Martin ('84) 02:18:42.6 00:49:41.4
669. 312 M40-49 MATOUŠEK Lubor ('67) 02:18:52.4 00:49:51.2
670. 838 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) Emco 1 02:18:56.4 00:49:55.2
671. 1239 M50-59 BŘEŇ Milan ('57) Cyklo Stratílek Sport klub Cyklo Stratílek Sport klub 02:19:03.2 00:50:02.0
672. 1218 M40-49 KAJUK Petr ('72) 02:19:10.7 00:50:09.5
673. 390 M30-39 FAJTA Jaroslav ('79) 02:19:11.9 00:50:10.7
674. 843 M40-49 ČECHLOVSKÝ Milan ('71) Emco 2 02:19:15.5 00:50:14.3
675. 891 M30-39 POLÁK Jan ('81) NH Car Bike Team 10 02:19:16.5 00:50:15.3
676. 1152 M60-69 HUML Jiří ('56) VELOSPORT DOMAŽLICE 02:19:18.5 00:50:17.3
677. 681 M50-59 KADLEC Pavel ('65) AZ tým Světlá nad Sázavou 02:19:19.2 00:50:18.0
678. 1158 KLB-M BARTŮNĚK Ladislav ('83) Ultima K.lap Team 02:19:19.5 00:50:18.3
679. 587 M19-29 SKOUPÝ Tomáš ('94) Eleven Team Příchovice 02:19:22.4 00:50:21.2
680. 358 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:19:25.7 00:50:24.5
681. 720 M40-49 CINIBULK Josef ('72) TJ Zentiva 02:19:36.4 00:50:35.2
682. 575 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) 02:19:36.9 00:50:35.7
683. 726 M60-69 HAVLÍK Václav ('50) Losers 02:19:38.7 00:50:37.5
684. 273 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:19:41.6 00:50:40.4
685. 1019 M19-29 KIŠŠ Josef ('93) Nudlák a Masák 02:19:46.0 00:50:44.8
686. 797 M40-49 ŠABAKA Petr ('74) 02:19:47.7 00:50:46.5
687. 582 M40-49 PELDA Karel ('71) 02:20:10.0 00:51:08.8
688. 1127 M30-39 ŠŤASTNÝ Marek ('84) 02:20:11.7 00:51:10.5
689. 1907 Tandem EKRTOVÁ + RACEK Lada + Tomáš ('79) Eleven Mercedes Mitas Handicap - Tandem 02:20:18.4 00:51:17.2
690. 1129 M40-49 ŠŤASTNÝ Miroslav ('73) 02:20:23.4 00:51:22.2
691. 761 M60-69 SKALA Jiří ('55) HS Šneci 02:20:24.6 00:51:23.4
692. 439 M40-49 VANĚK Pavel ('72) 02:20:38.0 00:51:36.8
693. 477 M60-69 TOMÍČEK František ('56) 02:20:41.2 00:51:40.0
694. 897 M19-29 BRYNDA David ('90) NH Car Bike Team 11 02:20:42.7 00:51:41.5
695. 1023 M40-49 POSPÍŠIL Adam ('75) 02:20:50.9 00:51:49.7
696. 1024 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) 02:20:56.9 00:51:55.7
697. 345 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) kolo Stará Bělá 02:20:59.0 00:51:57.8
698. 1287 M30-39 NOVOTNÝ Martin ('82) 02:20:59.4 00:51:58.2
699. 576 M40-49 PROŠEK Richard ('70) 02:21:09.9 00:52:08.7
700. 506 M40-49 WOHLGEMUTH Radek ('69) 02:21:10.5 00:52:09.3
701. 779 M30-39 TETŘEV Jan ('86) PHMZ RACING 02:21:11.5 00:52:10.3
702. 885 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 9 02:21:27.2 00:52:26.0
703. 772 M30-39 OPPITZ Vilem ('81) 02:21:28.4 00:52:27.2
704. 639 M60-69 ŠOUREK Radim ('56) RETRO BIKE TEAM Starý Harcov RETRO BIKE TEAM Starý Harcov 02:21:47.9 00:52:46.7
705. 1201 M30-39 HAJLICH Martin ('86) 02:21:51.9 00:52:50.7
706. 744 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:21:58.3 00:52:57.1
707. 411 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:22:09.7 00:53:08.5
708. 250 M40-49 VÁVRA Josef ('67) 02:22:09.9 00:53:08.7
709. 906 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team 13 02:22:10.2 00:53:09.0
710. 230 M50-59 NĚMEČEK Jiří ('63) 02:22:30.0 00:53:28.8
711. 577 M40-49 POSPÍŠIL Pavel ('71) 02:22:36.4 00:53:35.2
712. 1219 M30-39 PLEVKA Michal ('77) 02:22:39.7 00:53:38.5
713. 351 M18 KOLÁTOR Matyáš ('99) MTB MEL MTB MEL 02:22:49.7 00:53:48.5
714. 1284 KLB-M JELÍNEK Milan ('55) SILVINI MADSHUS TEAM 02:22:52.2 00:53:51.0
715. 919 M50-59 MARTÁK Jan ('65) NH Car Bike Team 18 02:23:05.6 00:54:04.4
716. 746 M60-69 VOŘÍŠEK Václav ('53) e-kolo-Praha 02:23:09.0 00:54:07.8
717. 213 M30-39 KRÁL Ondřej ('81) Kněžmostští páni Kněžmostští páni 02:23:10.0 00:54:08.8
718. 484 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:23:15.7 00:54:14.5
719. 984 M30-39 MAŠEK Ondřej ('85) 02:23:19.7 00:54:18.5
720. 642 M40-49 HLAVSA Marek ('74) 02:23:24.0 00:54:22.8
721. 1018 M30-39 HOLAN Jaromír ('79) 02:23:26.1 00:54:24.9
722. 511 M30-39 DEMETER Maríán ('85) Tomíno Tomíno 02:23:56.6 00:54:55.4
723. 872 M30-39 KOMEDA Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:24:14.2 00:55:13.0
724. 734 M30-39 LAURIN Jan ('84) EUROSEAL 02:24:25.3 00:55:24.1
725. 1063 M19-29 URBAN Tomáš ('94) 02:24:30.4 00:55:29.2
726. 502 M40-49 HÁJEK Tomáš ('73) Chrti 02:24:34.7 00:55:33.5
727. 435 M19-29 FOIT Filip ('87) 02:24:38.2 00:55:37.0
728. 403 M50-59 VAŘÍLEK Karel ('66) 02:24:49.4 00:55:48.2
729. 490 M50-59 SKLENÁŘ Peter ('63) 02:24:55.9 00:55:54.7
730. 900 M30-39 KOUDELKA Luboš ('81) NH Car Bike Team 12 02:24:56.1 00:55:54.9
731. 620 M40-49 CHVOJKA Josef ('71) 02:24:56.9 00:55:55.7
732. 648 M50-59 KOLÁŘ Jan ('58) 02:25:08.7 00:56:07.5
733. 729 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:25:14.4 00:56:13.2
734. 976 M40-49 HRABÁNEK Michal ('69) 02:25:22.4 00:56:21.2
735. 631 M19-29 POKORNY Tomáš ('91) 02:25:24.3 00:56:23.1
736. 836 M30-39 ANDERT Martin ('83) Nudlák a Masák 02:25:26.0 00:56:24.8
737. 1044 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 02:25:52.2 00:56:51.0
738. 579 M19-29 JEČNÝ Josef ('91) 02:25:52.5 00:56:51.3
739. 1040 M30-39 ROSA Martin ('80) CK Holešovice 02:26:00.7 00:56:59.5
740. 206 M50-59 VEVERKA Zdeněk ('64) Bike Záchlumí 02:26:01.7 00:57:00.5
741. 556 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:26:13.2 00:57:12.0
742. 240 M30-39 HÁK Ondřej ('79) 02:26:18.7 00:57:17.5
743. 1122 M30-39 JEŘÁBEK Radek ('78) 02:26:20.7 00:57:19.5
744. 606 M40-49 BÍNA Pavel ('69) 02:26:22.2 00:57:21.0
745. 993 M40-49 SKOČDOPOL František ('72) 02:26:28.8 00:57:27.6
746. 578 M19-29 JANATA Petr ('87) 02:26:30.8 00:57:29.6
747. 207 M50-59 LÁC Jan ('60) Fantozzi Team 02:26:46.9 00:57:45.7
748. 832 M30-39 ČECH Pavel ('83) 02:26:48.3 00:57:47.1
749. 211 M18 LÁC Jan Ladislav ('01) Fantozzi Team 02:26:52.1 00:57:50.9
750. 1255 KLB-M BARTŮNĚK Jan ('86) Koloběžky Brandýs 02:26:52.5 00:57:51.3
751. 822 M18 NOVOTNÝ Jan ('98) UNO Srch UNO Srch 02:27:10.7 00:58:09.5
752. 991 M50-59 SVOBODA Jiří ('64) 02:27:19.4 00:58:18.2
753. 892 M30-39 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 10 02:27:22.8 00:58:21.6
754. 920 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 18 02:27:34.7 00:58:33.5
755. 1214 KLB-M BÁRTA Miroslav ('69) Jafiduto 02:27:45.7 00:58:44.5
756. 940 M30-39 MÁSLÍK Jan ('81) Fantozzi Team 02:27:54.4 00:58:53.2
757. 393 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) 02:28:04.2 00:59:03.0
758. 628 M50-59 MÁLEK Luboš ('60) BBT - Libice 02:28:04.2 00:59:03.0
759. 343 M30-39 TESAŘ Zdenek ('79) Titáni 02:28:06.5 00:59:05.3
760. 963 M30-39 VOPLAKAL Lukas ('84) 02:28:07.7 00:59:06.5
761. 394 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) 02:28:16.6 00:59:15.4
762. 1252 M18 HANČ Vojtěch ('02) 02:28:17.7 00:59:16.5
763. 1253 M40-49 HANČ Tomáš ('76) 02:28:19.5 00:59:18.3
764. 1160 M40-49 MACHÁČEK Jiří ('67) 02:28:37.2 00:59:36.0
765. 700 M60-69 SOCHOR Petr ('51) moravští lyžníci 02:28:50.5 00:59:49.3
766. 301 M40-49 MARTINČIČ Rudolf ('67) SK TRI CykloChlubna 02:28:51.9 00:59:50.7
767. 910 M50-59 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 15 02:28:56.7 00:59:55.5
768. 485 M40-49 ŠIMEČEK Miroslav ('75) GRIOTTE TEAM GRIOTTE TEAM 02:28:59.0 00:59:57.8
769. 641 M30-39 MACH Petr ('86) 02:29:06.2 01:00:05.0
770. 573 M19-29 RULC Michal ('93) 02:29:07.8 01:00:06.6
771. 825 M60-69 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:29:18.7 01:00:17.5
772. 481 M18 ČERNÝ Vít ('99) 02:29:27.5 01:00:26.3
773. 286 M19-29 JARÝ Miroslav ('97) Ždírec Bike 02:29:29.4 01:00:28.2
774. 269 M30-39 NAVRÁTIL František ('82) 02:29:39.9 01:00:38.7
775. 1049 M40-49 VLČEK Jan ('76) 02:30:26.0 01:01:24.8
776. 1108 M30-39 NOSEK Viktor ('77) Bike/Peloton 02:30:46.9 01:01:45.7
777. 504 M30-39 JODAS Martin ('80) 02:30:48.4 01:01:47.2
778. 523 M40-49 PŘIBYL Jiří ('74) NikiLouda 02:30:48.5 01:01:47.3
779. 926 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) 02:30:49.0 01:01:47.8
780. 438 M19-29 ŘÍHA Pavel ('89) 02:31:04.9 01:02:03.7
781. 1288 M40-49 HOFMAN Tomáš ('70) 02:31:05.7 01:02:04.5
782. 1199 M40-49 HUDEC Roman ('70) 02:31:08.2 01:02:07.0
783. 1224 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:31:12.7 01:02:11.5
784. 1180 M19-29 DLOUHÝ Lukáš ('95) 02:31:15.2 01:02:14.0
785. 371 M60-69 CIHLÁŘ Josef ('54) 02:31:20.1 01:02:18.9
786. 1055 M18 DOHNAL Jakub ('01) MiluMilu 02:31:21.0 01:02:19.8
787. 594 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) 02:31:24.5 01:02:23.3
788. 677 M30-39 STRNAD Petr ('78) 02:31:29.7 01:02:28.5
789. 335 M50-59 REJHON Martin ('65) 02:31:37.2 01:02:36.0
790. 670 M19-29 KOČKA Martin ('89) 02:32:33.0 01:03:31.8
791. 1211 M50-59 HAJZLER Karel ('58) Lawi Team 02:32:35.1 01:03:33.9
792. 1270 KLB-M KRCHŇÁK Karel ('69) Bezpedálů Bezpedálů 02:32:39.4 01:03:38.2
793. 407 M30-39 PREISSLER Martin ('86) Meretech 02:32:45.5 01:03:44.3
794. 586 M70+ RAUCHFUSS Ladislav ('43) Hlinsko 02:32:54.9 01:03:53.7
795. 375 M40-49 MOTTL Martin ('67) 02:33:03.2 01:04:02.0
796. 851 M40-49 MINÁR Vladimír ('71) Emco 3 02:33:06.7 01:04:05.5
797. 373 M18 MOTTL Jan ('02) 02:33:07.9 01:04:06.7
798. 543 M60-69 VINDUŠKA Vladimír ('56) 02:33:38.7 01:04:37.5
799. 683 M40-49 FALTA Jiří ('67) Nezmar 02:33:53.5 01:04:52.3
800. 878 M30-39 ZADÁK Michal ('81) NH Car Bike Team 7 02:33:54.2 01:04:53.0
801. 1125 M50-59 FEHER Roman ('65) 02:34:04.9 01:05:03.7
802. 236 M40-49 BENDA Petr ('71) BENDAFOLIE- ELEVEN 02:34:11.1 01:05:09.9
803. 972 M19-29 KNÍŽEK Jiří ('87) 02:34:17.4 01:05:16.2
804. 1117 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:34:23.4 01:05:22.2
805. 935 M40-49 SEDLÁK Marek ('76) 02:34:31.0 01:05:29.8
806. 392 M50-59 PRKNO Zdeněk ('58) 02:34:48.0 01:05:46.8
807. 505 M40-49 FLEK Michal ('76) Bakovští šlapeři 02:35:27.2 01:06:26.0
808. 264 M30-39 ŠAK David ('79) STPA CZ 02:36:04.2 01:07:03.0
809. 574 M19-29 MÜLLER Michal ('93) 02:36:11.9 01:07:10.7
810. 203 M30-39 ČEJKA Ondřej ('84) 02:36:17.9 01:07:16.7
811. 437 M40-49 KRENC Tomáš ('74) 02:36:30.2 01:07:29.0
812. 1083 M40-49 LEDVINA Martin ('73) 02:36:37.7 01:07:36.5
813. 780 M40-49 KROUPA Radek ('72) 02:37:03.9 01:08:02.7
814. 520 M40-49 HRODEK Lukáš ('74) 02:37:08.5 01:08:07.3
815. 1153 M50-59 VOKOLEK Ladislav ('63) Dennis Flyers 02:37:20.2 01:08:19.0
816. 1134 M60-69 PŠENIČKA Miroslav ('55) 02:37:25.2 01:08:24.0
817. 329 M40-49 SORÁD Petr ('70) 02:37:52.0 01:08:50.8
818. 978 M30-39 STARÝ Václav ('84) CK Čejetice 02:38:04.1 01:09:02.9
819. 1062 M40-49 KNEBL Milan ('75) MiluMilu 02:38:17.4 01:09:16.2
820. 952 M19-29 ROJÍK Adam ('96) Gay&Lesbiens 02:38:29.9 01:09:28.7
821. 882 M40-49 DUŠEK Petr ('70) NH Car Bike Team 8 02:38:33.5 01:09:32.3
822. 537 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:38:34.9 01:09:33.7
823. 536 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 02:38:35.0 01:09:33.8
824. 839 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) Emco 3 02:38:52.2 01:09:51.0
825. 334 M50-59 URBÁNEK Jaromír ('66) 02:38:55.5 01:09:54.3
826. 494 M50-59 DVOŘÁK Vítězslav ('59) 02:38:57.4 01:09:56.2
827. 715 M19-29 HRUŠA Vojtěch ('87) 02:39:15.5 01:10:14.3
828. 719 M40-49 VERNER Jiří ('75) 02:39:19.7 01:10:18.5
829. 1213 M60-69 SKOTNICA Josef ('52) SKP Opava 02:40:12.7 01:11:11.5
830. 605 M30-39 ROUČKA Jiří ('83) MK 02:41:01.4 01:12:00.2
831. 1908 Tandem WOLF + KOMÁR Josef + Michal ('58) Handicap - Tandem Handicap - Tandem 02:41:08.4 01:12:07.2
832. 1264 M30-39 BRYNYCH Jan ('81) 02:41:09.9 01:12:08.7
833. 964 M40-49 DICSE Josef ('69) 02:41:29.3 01:12:28.1
834. 452 M60-69 GENGELA Jan ('55) 02:41:29.5 01:12:28.3
835. 988 M50-59 MAŠEK Libor ('58) 02:42:21.0 01:13:19.8
836. 1236 M50-59 RUBEŠ Zdeněk ('60) 02:42:32.5 01:13:31.3
837. 1204 M30-39 WIEDNER Jakub ('85) 02:42:57.0 01:13:55.8
838. 1003 M30-39 HORÁK Pavel ('86) 02:42:59.5 01:13:58.3
839. 321 M50-59 DANIEL Libor ('66) Bike Team Pohoda 02:43:57.3 01:14:56.1
840. 324 M30-39 KOLER David ('77) Bike Team Pohoda 02:43:58.0 01:14:56.8
841. 322 M40-49 POKORNÝ Pavel ('70) Bike Team Pohoda 02:43:58.8 01:14:57.6
842. 323 M40-49 ŽAHOUREK Jiří ('72) Bike Team Pohoda 02:44:00.3 01:14:59.1
843. 268 M30-39 DOLEŽAL Roman ('80) 02:44:06.2 01:15:05.0
844. 883 M40-49 FOLTÁN David ('74) NH Car Bike Team 8 02:44:29.0 01:15:27.8
845. 239 M30-39 ŠVESTKA Martin ('79) 02:44:53.9 01:15:52.7
846. 918 M40-49 ERBEN Michal ('75) NH Car Bike Team 18 02:44:58.8 01:15:57.6
847. 340 M40-49 OCELÁK Radovan ('70) 02:45:01.8 01:16:00.6
848. 384 M30-39 PAŠKULIAK Petr ('77) 02:45:03.0 01:16:01.8
849. 1903 M30-39 HORÁK Pavel ('85) Handicap - Lehký 02:45:15.7 01:16:14.5
850. 816 M70+ VÁCLAV Veverka ('46) 02:45:21.1 01:16:19.9
851. 395 KLB-M ŠARKOVSKÝ Pavel ('64) 02:45:23.9 01:16:22.7
852. 567 M60-69 NOVOTNÝ František ('52) Tomíno 02:45:24.8 01:16:23.6
853. 908 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 15 02:45:35.7 01:16:34.5
854. 864 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 3 02:45:39.5 01:16:38.3
855. 893 M19-29 HEJDÁNEK Jakub ('90) NH Car Bike Team 10 02:46:04.4 01:17:03.2
856. 318 M19-29 KOPECKÝ Milan ('88) 02:46:16.9 01:17:15.7
857. 1115 M40-49 ŠPAČEK Jan ('71) AC Kobylisy 02:46:26.4 01:17:25.2
858. 1266 M30-39 BRABEC Josef ('84) 02:46:29.8 01:17:28.6
859. 902 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 12 02:46:34.7 01:17:33.5
860. 1113 M40-49 KVASNIČKA Petr ('67) 02:47:13.2 01:18:12.0
861. 1067 M50-59 STŘELÁK Miroslav ('62) 02:47:30.5 01:18:29.3
862. 486 M40-49 TITĚRA Petr ('75) GRIOTTE TEAM GRIOTTE TEAM 02:47:47.2 01:18:46.0
863. 1074 M40-49 ŠVEC Stanislav ('67) 02:48:05.1 01:19:03.9
864. 921 M40-49 FIŠER Jiří ('70) NH Car Bike Team 18 02:48:24.8 01:19:23.6
865. 580 M40-49 SKUPA Petr ('75) 02:48:38.5 01:19:37.3
866. 1161 M30-39 HAVLÍK Václav ('83) Losers 02:48:45.8 01:19:44.6
867. 524 M30-39 SUCHÝ Lukáš ('78) 02:48:49.0 01:19:47.8
868. 760 M70+ VACLAV Tyxa ('45) 02:49:17.7 01:20:16.5
869. 951 M40-49 ROJÍK Tomáš ('70) Gay&Lesbiens 02:49:19.5 01:20:18.3
870. 1286 M30-39 PICHL Luděk ('81) 02:49:20.2 01:20:19.0
871. 218 M30-39 HOMOLKA Karel ('82) 02:49:44.5 01:20:43.3
872. 398 M50-59 FRÝBA Jaroslav ('57) 02:50:22.0 01:21:20.8
873. 238 M19-29 FORTIN Petr ('92) 02:50:28.2 01:21:27.0
874. 518 M19-29 NIKL Petr ('94) 02:50:55.7 01:21:54.5
875. 10 Elite LUKEŠ Ondřej ('86) 02:50:59.5 01:21:58.3
876. 869 M30-39 FÚSEK Jan ('78) NH Car Bike Team 4 02:51:03.0 01:22:01.8
877. 853 M18 ŠNAJDR Matěj ('05) NH Car Bike Team 13 02:51:03.2 01:22:02.0
878. 987 M40-49 BAKLIK Karel ('73) 02:51:11.5 01:22:10.3
879. 756 M18 KRSIČKA Tomáš ('00) NikiLouda 02:51:12.5 01:22:11.3
880. 905 M18 ŠNAJDR Šimon ('02) NH Car Bike Team 13 02:51:16.2 01:22:15.0
881. 424 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 02:51:27.0 01:22:25.8
882. 342 M50-59 BALADA Bedřich ('64) 02:51:29.8 01:22:28.6
883. 1232 M40-49 GUTH Petr ('72) 02:51:35.0 01:22:33.8
884. 1918 M50-59 ŠÍDA Karel ('58) Handicap - Lehký 02:51:42.5 01:22:41.3
885. 1200 M19-29 HÁLEK Jakub ('87) 02:52:22.3 01:23:21.1
886. 385 M50-59 HANUŠ Petr ('64) 02:52:32.8 01:23:31.6
887. 480 M60-69 RAUCHFUSS Jiří ('48) CK MTB Maraton Hlinsko 02:52:38.8 01:23:37.6
888. 1022 M50-59 STEJSKAL Přemysl ('63) STEMPR 02:52:43.3 01:23:42.1
889. 788 M30-39 JACHEK Tomáš ('78) 02:53:11.0 01:24:09.8
890. 770 M50-59 DUDIK Lubomir ('61) 02:53:17.8 01:24:16.6
891. 1174 M30-39 VONDROUŠ Jakub ('80) 02:53:29.5 01:24:28.3
892. 374 M70+ MOTTL Antonín ('37) 02:53:51.8 01:24:50.6
893. 267 M50-59 ŠTĚDROŇ Libor ('66) 02:53:52.2 01:24:51.0
894. 835 M40-49 VEJSKAL Václav ('70) 02:53:52.4 01:24:51.2
895. 911 M50-59 PĚKNÝ Vít ('63) NH Car Bike Team 15 02:54:08.7 01:25:07.5
896. 1262 M50-59 KUČERA Miloslav ('65) 02:54:42.5 01:25:41.3
897. 1061 M40-49 JAKUBEC Martin ('73) Demon 02:54:50.7 01:25:49.5
898. 391 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) 02:54:56.0 01:25:54.8
899. 1042 M19-29 MAŠÍN Pavel ('90) 02:55:35.7 01:26:34.5
900. 559 M30-39 KITTLER Martin ('79) 02:56:07.6 01:27:06.4
901. 1016 M50-59 VÁCLAVEK Roman ('66) 02:56:25.2 01:27:24.0
902. 399 M60-69 ROKOS Oldřich ('54) 02:56:54.3 01:27:53.1
903. 997 M18 JURČÍK Lukáš ('99) Borci na konci 02:56:54.8 01:27:53.6
904. 583 M30-39 JANOTA Marcel ('81) 02:56:59.3 01:27:58.1
905. 215 M50-59 HANUŠ Pavel ('64) Kněžmostští páni Kněžmostští páni 02:57:49.3 01:28:48.1
906. 1258 M19-29 ŠÁDEK Adam ('89) Krutopřísňáci 02:58:23.8 01:29:22.6
907. 1043 M50-59 MAŠÍN Miloš ('61) 02:59:06.3 01:30:05.1
908. 296 M30-39 SOROKA Jan ('80) Eleven Mercedes Mitas 02:59:38.7 01:30:37.5
909. 785 M50-59 RAMPAS Dušan ('65) 02:59:49.2 01:30:48.0
910. 271 M40-49 KOSÍK Tomáš ('71) 02:59:53.0 01:30:51.8
911. 881 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 8 03:00:11.0 01:31:09.8
912. 863 M40-49 TECHLOVSKÝ Petr ('74) NH Car Bike Team 3 03:00:11.7 01:31:10.5
913. 1144 M30-39 DUNDÁČEK Ondřej ('82) 03:00:43.5 01:31:42.3
914. 1259 M19-29 HORÁČEK Marek ('86) Krutopřísňáci Krutopřísňáci 03:00:47.0 01:31:45.8
915. 659 M19-29 GRYM David ('91) 03:01:04.5 01:32:03.3
916. 1173 M40-49 VITMAJER Vladimír ('76) 03:02:02.8 01:33:01.6
917. 812 M30-39 ČEŘOVSKÝ Jaroslav ('77) 03:02:59.8 01:33:58.6
918. 550 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 03:03:47.2 01:34:46.0
919. 493 M40-49 NOVÁČEK Karel ('68) Bike & Ski Bakajda 03:04:06.3 01:35:05.1
920. 1225 M18 ADAMEC Marcel ('04) 03:07:17.3 01:38:16.1
921. 1217 M60-69 VONÁŠEK Miroslav ('54) 03:07:21.5 01:38:20.3
922. 901 M40-49 FIŠER František ('73) NH Car Bike Team 12 03:07:28.7 01:38:27.5
923. 406 M30-39 PREISSLER Jaroslav ('84) Meretech 03:07:59.8 01:38:58.6
924. 474 M40-49 BALOUN Pavel ('74) 03:10:29.5 01:41:28.3
925. 907 M19-29 HRDINA Richard ('88) NH Car Bike Team 15 03:10:46.6 01:41:45.4
926. 387 M50-59 ZELENSKÝ Rastislav ('57) 03:11:12.3 01:42:11.1
927. 1068 M19-29 MAŠÍN Petr ('88) 03:12:35.1 01:43:33.9
928. 585 M40-49 PINTA Petr ('74) 03:13:46.1 01:44:44.9
929. 510 M40-49 SVITIL Jan ('69) 03:13:47.6 01:44:46.4
930. 769 M50-59 CHLOPČÍK Roman ('66) 03:14:05.0 01:45:03.8
931. 432 M60-69 MATES Rudolf ('55) 03:14:05.3 01:45:04.1
932. 1088 M40-49 MOALIC Yann ('73) Continental Adršpach Continental Adršpach 03:14:13.1 01:45:11.9
933. 229 M50-59 PEŘINA Milan ('64) 03:15:51.5 01:46:50.3
934. 254 M30-39 MALÁT Jiří ('77) 2 JIRINCI 03:19:34.3 01:50:33.1
935. 526 M40-49 SVOBODA Petr ('75) 03:19:44.8 01:50:43.6
936. 412 M40-49 HAMOUZ Libor ('75) 03:19:45.0 01:50:43.8
937. 884 M30-39 VOLEK Roman ('77) NH Car Bike Team 8 03:19:59.5 01:50:58.3
938. 915 M18 VOLEK Mikuláš ('07) NH Car Bike Team 16 03:19:59.5 01:50:58.3
939. 643 M19-29 ŠEDA Ondřej ('91) 03:24:26.8 01:55:25.6
940. 471 M50-59 ŠEDA Michal ('66) 03:24:52.0 01:55:50.8
941. 1190 M30-39 KUKLA Milan ('78) MiluMilu 03:26:26.0 01:57:24.8
942. 1166 KLB-M KALÁB Alois ('49) Orel Blažovice 03:30:10.8 02:01:09.6
943. 302 M50-59 ZETOCHA Miroslav ('66) 03:30:31.9 02:01:30.7
944. 922 M19-29 SEDLÁČEK Josef ('87) 03:44:36.4 02:15:35.2
945. 408 M30-39 TESAŘ Miroslav ('81) Meretech 03:45:24.6 02:16:23.4
946. 427 M30-39 PAVLÍK Ondřej ('85) 03:48:56.4 02:19:55.2
947. 1910 M50-59 NERAD Petr ('66) Handicap - Handbike 03:49:13.9 02:20:12.7
948. 1291 M50-59 HRDLIČKA Ladislav ('56) 03:52:40.2 02:23:39.0