Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1998 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1987 až 1997), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1977 až 1986), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1967 až 1976), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1966 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 104 Z30-39 LOUBKOVÁ Iva ('81) ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:36:35.9  
2. 26 Z30-39 CESNAKOVÁ Milena ('85) Cyklo Team Weber 01:40:03.6 00:03:27.7
3. 1202 Z30-39 SKRBKOVÁ Jana ('86) Eleven Team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:40:43.4 00:04:07.5
4. 90 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi Team 01:43:05.1 00:06:29.2
5. 106 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Michaela ('78) Lawi Author Lawi Author 01:46:58.4 00:10:22.5
6. 1242 Z18 SUCHÁ Petra ('99) SKP Kornspitz Jablonec 01:49:49.4 00:13:13.5
7. 743 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:50:54.1 00:14:18.2
8. 692 Z30-39 BORUFKOVÁ Lenka ('84) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:51:48.4 00:15:12.5
9. 1251 Z30-39 TROJANOVÁ Andrea ('83) ALISY.CZ 01:52:08.1 00:15:32.2
10. 105 Z30-39 LOUBKOVÁ Kateřina ('81) ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 01:52:20.6 00:15:44.7
11. 513 Z19-29 MAŤHOVÁ Andrea ('97) 01:53:20.6 00:16:44.7
12. 721 Z40-49 KLAPKOVÁ Monika ('70) Cyklo Point Jičín Jičíňáci 01:54:20.7 00:17:44.8
13. 1274 Z40-49 SOMMEROVÁ Jana ('76) CykloVAPE racing Team 01:56:12.9 00:19:37.0
14. 1248 Z40-49 BÁRTOVÁ Růžena ('68) Šrouby a matice, Bártová, Prachatice Šrouby a matice, Bártová, Prachatice 01:58:21.2 00:21:45.3
15. 515 Z40-49 ŽÁČKOVÁ Jana ('67) BSK racing team 01:58:30.6 00:21:54.7
16. 479 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) BSK racing team 01:58:30.9 00:21:55.0
17. 1147 Z19-29 BAREŠOVÁ Nikola ('93) HAVEN Team 01:59:06.2 00:22:30.3
18. 689 Z30-39 HRNČÍŘOVÁ Lucie ('84) 02:02:19.9 00:25:44.0
19. 1146 Z50+ MATEJCKOVA Ludmila ('58) KOLABRABEC RUMBURK 02:04:40.4 00:28:04.5
20. 54 Z40-49 VESELÁ Pavlína ('70) NH Car Bike Ladies Team 1 02:04:44.1 00:28:08.2
21. 496 Z40-49 BUREŠOVÁ Lenka ('75) 02:05:01.7 00:28:25.8
22. 827 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:53.9 00:29:18.0
23. 595 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:21.1 00:29:45.2
24. 347 Z40-49 HANOUSKOVÁ Kateřina ('74) Titáni 02:07:12.7 00:30:36.8
25. 1280 Z30-39 HUBENÁ Martina ('86) 02:08:30.2 00:31:54.3
26. 1026 Z18 POSPÍŠILOVÁ Klára ('99) 02:08:39.6 00:32:03.7
27. 1195 Z40-49 TOMAŠTIKOVÁ Michaela ('76) 02:08:57.1 00:32:21.2
28. 852 Z30-39 KREJČÍKOVÁ Helena ('79) 02:10:01.7 00:33:25.8
29. 354 Z40-49 ČERNOŠKOVÁ Lenka ('72) MTB MEL MTB MEL 02:10:40.9 00:34:05.0
30. 736 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Markéta ('96) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:10:44.1 00:34:08.2
31. 795 Z40-49 BLAŽKOVÁ Lucie ('70) Carla.Kupkolo.cz 02:12:46.2 00:36:10.3
32. 661 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) 02:14:10.4 00:37:34.5
33. 590 Z50+ HLAVÁČOVÁ Iva ('61) BSK racing team 02:16:14.9 00:39:39.0
34. 303 Z30-39 PUHALOVÁ Jana ('80) Čistý sport 02:16:16.2 00:39:40.3
35. 996 Z40-49 JURČÍKOVÁ Kateřina ('75) Borci na konci 02:16:36.5 00:40:00.6
36. 749 Z50+ MATOUŠKOVÁ Hana ('65) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:17:15.2 00:40:39.3
37. 488 Z19-29 BUREŠOVÁ Štěpánka ('90) 02:17:21.1 00:40:45.2
38. 806 Z30-39 ROUDNÁ Jana ('83) Memphis 02:17:49.1 00:41:13.2
39. 458 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) 02:18:23.5 00:41:47.6
40. 217 Z40-49 PROCHÁZKOVÁ Martina ('76) 02:19:26.2 00:42:50.3
41. 796 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:19:31.2 00:42:55.3
42. 276 Z30-39 DOUDOVÁ Zuzana ('78) 02:22:09.2 00:45:33.3
43. 750 Z19-29 HAVLÍČKOVÁ Aneta ('89) 02:23:08.9 00:46:33.0
44. 1020 Z30-39 TRUBLOVÁ Magdaléna ('81) 02:23:39.7 00:47:03.8
45. 53 Z19-29 ŠIMKOVÁ Petra ('94) NH Car Bike Ladies Team 1 02:24:35.2 00:47:59.3
46. 381 Z40-49 MAIOVÁ Kateřina ('74) Titáni 02:24:50.2 00:48:14.3
47. 500 Z19-29 BAJEROVÁ Eliška ('90) 02:26:16.2 00:49:40.3
48. 633 Z30-39 BORDOVSKÁ Hana ('85) 02:28:21.4 00:51:45.5
49. 1057 Z40-49 KADLECOVÁ Markéta ('76) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:29:04.7 00:52:28.8
50. 804 Z30-39 ADAMOVÁ Eva ('82) 02:30:11.5 00:53:35.6
51. 416 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:30:34.6 00:53:58.7
52. 637 Z40-49 NAGYOVÁ Jana ('71) NikiLouda NikiLouda 02:30:47.0 00:54:11.1
53. 456 Z19-29 HANSÍKOVÁ Jana ('89) 02:30:58.7 00:54:22.8
54. 1175 Z40-49 BAIEROVÁ Martina ('71) ROHOZEC AMULET TEAM ROHOZEC AMULET TEAM 02:31:55.5 00:55:19.6
55. 1212 Z40-49 VESELÁ Olga ('68) 02:32:34.5 00:55:58.6
56. 962 Z30-39 MENCLOVÁ Lenka ('80) 02:32:41.2 00:56:05.3
57. 702 Z30-39 PETROF Eva ('77) 02:32:58.7 00:56:22.8
58. 1267 Z19-29 ZELENKOVÁ Radka ('89) 02:33:29.4 00:56:53.5
59. 507 Z19-29 CHMELAŘOVÁ Zuzana ('87) 02:33:44.5 00:57:08.6
60. 930 Z30-39 STRÁNSKÁ Eva ('77) NH Car Bike Ladies Team 2 02:33:51.8 00:57:15.9
61. 592 Z30-39 ČAPKOVÁ Radka ('77) 02:33:57.7 00:57:21.8
62. 1033 Z50+ HRABAŇOVÁ Hana ('66) 02:33:59.2 00:57:23.3
63. 854 Z40-49 KOVÁŘOVÁ Jana ('67) 02:34:02.9 00:57:27.0
64. 202 KLB-Z BĚHOUNKOVÁ Kateřina ('77) Koloběžky Cross country forever 02:34:26.5 00:57:50.6
65. 418 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ-Lokomotiva Nymburk 02:34:57.8 00:58:21.9
66. 454 Z30-39 POGAČOVÁ Darka ('79) 02:36:07.4 00:59:31.5
67. 509 Z30-39 MOŠNIČKOVÁ Zuzka ('81) CC Charlie 02:36:32.2 00:59:56.3
68. 442 Z40-49 ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:37:08.0 01:00:32.1
69. 1053 Z30-39 ORTMANNOVÁ Lucie ('78) MiluMilu 02:38:16.8 01:01:40.9
70. 421 Z30-39 MACHOVÁ Zuzana ('84) 02:38:58.2 01:02:22.3
71. 1082 Z40-49 LEDVINOVA Lenka ('75) 02:39:11.5 01:02:35.6
72. 818 Z40-49 PROVÁZKOVÁ Věra ('69) 02:39:33.0 01:02:57.1
73. 680 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:39:45.4 01:03:09.5
74. 563 Z30-39 NOVOTNÁ Kristýna ('85) Tomíno 02:41:50.8 01:05:14.9
75. 1205 Z19-29 VAŘÍLKOVÁ Klára ('88) 02:42:56.7 01:06:20.8
76. 1004 Z30-39 RUMÁNKOVÁ Šárka ('78) 02:42:59.7 01:06:23.8
77. 444 Z40-49 ŠVAMBERKOVÁ Hana ('68) BBC Zaječov 02:43:34.7 01:06:58.8
78. 332 Z40-49 KASAFÍRKOVÁ Jitka ('75) 02:44:19.0 01:07:43.1
79. 1114 Z18 ŠPAČKOVÁ Tereza ('00) AC Kobylisy 02:46:25.5 01:09:49.6
80. 350 Z40-49 KOLÁTOROVÁ Pavlína ('72) MTB MEL MTB MEL 02:46:34.9 01:09:59.0
81. 235 Z40-49 JAURISOVÁ Monika ('71) 02:47:14.3 01:10:38.4
82. 949 Z19-29 TRNKOVÁ Kristýna ('96) Cykloteam Ostrov 02:47:23.8 01:10:47.9
83. 849 Z30-39 PETRÁSKOVÁ Anna ('86) Emco 2 02:47:43.3 01:11:07.4
84. 532 Z40-49 ZLÁMALOVÁ Renata ('70) Tomíno 02:48:00.7 01:11:24.8
85. 1078 Z19-29 KALÁBOVÁ Anežka ('91) Orel Blažovice 02:48:46.4 01:12:10.5
86. 783 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 02:49:48.7 01:13:12.8
87. 252 Z50+ ŠINDELÁŘOVÁ Marie ('62) 02:50:07.0 01:13:31.1
88. 1119 Z19-29 ČERMÁKOVÁ Tereza ('87) 02:51:50.3 01:15:14.4
89. 931 Z19-29 KOPACEK Barbara ('87) NH Car Bike Ladies Team 2 02:52:22.3 01:15:46.4
90. 784 Z30-39 VACIKOVA Jana ('79) 02:53:53.7 01:17:17.8
91. 352 Z18 KOLÁTOROVÁ Alena ('01) MTB MEL MTB MEL 02:54:28.0 01:17:52.1
92. 793 Z30-39 RYCHLÁ Linda ('77) 02:54:36.8 01:18:00.9
93. 970 Z18 KUČEROVÁ Kristina ('00) 02:54:43.5 01:18:07.6
94. 1203 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) 02:54:50.3 01:18:14.4
95. 1198 Z40-49 MAZOURKOVÁ Ilona ('76) 02:55:35.5 01:18:59.6
96. 1118 Z30-39 ŠAFRANOVÁ Zuzana ('80) TJ Zentiva Cyklo PaE06 02:58:28.2 01:21:52.3
97. 823 Z40-49 MACÍKOVÁ Bohdana ('72) 02:59:06.0 01:22:30.1
98. 956 Z40-49 ŠOLCOVÁ Pavlína ('71) 02:59:06.5 01:22:30.6
99. 275 Z30-39 BRENNOVA Lenka ('83) 02:59:36.3 01:23:00.4
100. 786 Z19-29 RAMPASOVÁ Alice ('89) 02:59:48.8 01:23:12.9
101. 420 Z30-39 ADAMČÍKOVÁ Lenka ('84) 03:00:16.1 01:23:40.2
102. 30 Z30-39 PÍŠOVÁ Martina ('78) NH Car Bike Ladies Team 1 03:00:36.3 01:24:00.4
103. 981 Z30-39 DUNDÁČKOVÁ Zuzana ('82) 03:00:43.3 01:24:07.4
104. 337 Z50+ NOVOTNÁ Jitka ('59) 03:01:42.2 01:25:06.3
105. 776 Z30-39 BÁRTOVÁ Zuzana ('85) 03:01:44.2 01:25:08.3
106. 603 Z19-29 NOVOTNÁ Michaela ('88) Cyklo Team Polabí 03:01:56.5 01:25:20.6
107. 265 Z40-49 ZIMOVÁ Jana ('73) 03:04:24.3 01:27:48.4
108. 802 Z50+ DLASKOVÁ Marcela ('53) 03:06:20.8 01:29:44.9
109. 223 Z19-29 KURELOVA Kamila ('88) 03:08:06.1 01:31:30.2
110. 971 Z40-49 ŠEVČÍKOVÁ Zuzana ('68) BTK Eurobike Praha 03:15:01.1 01:38:25.2
111. 794 Z40-49 RYCHTEROVÁ Tereza ('76) 03:15:20.3 01:38:44.4
112. 272 Z40-49 KOSÍKOVÁ Růžena ('76) 03:15:51.0 01:39:15.1
113. 558 Z40-49 NÁDHEROVÁ Hana ('68) 03:20:58.3 01:44:22.4
114. 645 Z19-29 ZAHÁLKOVÁ Hanka ('92) 03:24:27.3 01:47:51.4
115. 598 Z30-39 MARCOŇOVÁ Veronika ('83) 03:25:03.5 01:48:27.6
116. 1194 Z30-39 PHAMOVÁ Lucie ('83) MiluMilu 03:26:29.3 01:49:53.4
117. 304 Z40-49 PUHALOVÁ Lenka ('76) 03:30:32.6 01:53:56.7
118. 792 Z30-39 VLČKOVÁ Lucie ('77) 03:33:53.3 01:57:17.4
119. 841 Z40-49 EBELOVÁ Miroslava ('71) Emco 3 03:35:36.8 01:59:00.9
120. 409 Z30-39 ŠVARCOVÁ Michaela ('77) Meretech 03:45:25.9 02:08:50.0
121. 1290 Z30-39 KUČEROVÁ Andrea ('78) 03:52:39.8 02:16:03.9