Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (1999 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1988 až 1998), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1978 až 1987), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1968 až 1977), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1958 až 1967), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1948 až 1957), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1947 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 6 Elite STRNAD Aleš ('86) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 01:24:31.5  
2. 63 M19-29 LUDVÍK Vojtěch ('93) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:24:33.3 00:00:01.8
3. 24 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:24:37.5 00:00:06.0
4. 112 Elite WOLF Jan ('89) Regal Bike 01:24:38.8 00:00:07.3
5. 27 M19-29 VLÁŠEK Michal ('89) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:24:40.5 00:00:09.0
6. 101 M19-29 JARÝ David ('98) JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:24:41.5 00:00:10.0
7. 9 M19-29 HORÁČEK Jan ('92) RAJEC Allivictus 01:24:42.8 00:00:11.3
8. 81 M30-39 JINDRA Pavel ('78) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team ELEVEN I. 01:24:44.7 00:00:13.2
9. 106 M19-29 JIRKŮ Jakub ('96) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN I. 01:24:46.8 00:00:15.3
10. 54 M19-29 HLŮŽEK Radim ('92) Superior cyklofit sport team SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 01:24:57.5 00:00:26.0
11. 95 M40-49 JIRANEK Tomas ('73) Lawi 01:24:57.6 00:00:26.1
12. 62 M30-39 NOVOTA Jan ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:24:58.3 00:00:26.8
13. 125 M40-49 ČAPEK Jan ('73) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:25:00.3 00:00:28.8
14. 98 M19-29 BLAŽEK Lukáš ('98) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 01:25:02.5 00:00:31.0
15. 82 M19-29 NOVÁK Michal ('91) VELOCENTRUM -STRATOS AUTO 01:25:06.5 00:00:35.0
16. 56 M30-39 POLMAN Daniel ('79) lidé&HORY 01:25:08.8 00:00:37.3
17. 91 M19-29 LOUDA František ('88) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:25:08.8 00:00:37.3
18. 93 M19-29 BŘEZINA Jonáš ('98) MS Bike Academy 01:25:09.8 00:00:38.3
19. 8 M19-29 PRENEK Ondrej ('96) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN I. 01:25:12.8 00:00:41.3
20. 105 M30-39 KUBÍČEK Michal ('84) CK Vinohradské šlapky 01:25:13.3 00:00:41.8
21. 116 M19-29 ŠIMŮNEK Adam ('98) ELEVEN I. 01:25:13.8 00:00:42.3
22. 89 Elite BOGAR Kryštof ('94) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:25:20.8 00:00:49.3
23. 43 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) Ski Paudera 01:25:23.3 00:00:51.8
24. 117 M19-29 STARÝ Dominik ('97) Jaroslav Kulhavý Cycling Team Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:25:33.3 00:01:01.8
25. 58 M30-39 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 1 NH Car Bike Team 1 01:25:34.8 00:01:03.3
26. 17 Elite RYDVAL Jakub ('94) postavkolo.cz 01:25:35.5 00:01:04.0
27. 103 M40-49 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:25:52.3 00:01:20.8
28. 120 M30-39 KNOT Jindra ('85) REVITBUILD - SWEEP CYCLING SWEET CYCLING 01:25:53.8 00:01:22.3
29. 119 M40-49 KUČERA Radek ('72) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 01:25:54.8 00:01:23.3
30. 12 M40-49 HROMÁDKO Tomáš ('73) ELEVEN II. 01:25:56.5 00:01:25.0
31. 80 M40-49 VÁŇA Marek ('71) MM AUTO mtb Team 01:25:56.8 00:01:25.3
32. 37 M30-39 NÝČ Michal ('82) 01:25:57.8 00:01:26.3
33. 92 M19-29 KYNDL Lukáš ('93) BSK racing 01:26:06.3 00:01:34.8
34. 104 M40-49 NEUBAUER Radim ('77) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS ELEVEN III. 01:26:19.5 00:01:48.0
35. 114 M40-49 TOMAN Luboš ('69) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:26:26.8 00:01:55.3
36. 118 M40-49 KOVÁŘ Petr ('75) 01:26:27.3 00:01:55.8
37. 99 M19-29 VÍCH Michal ('98) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 01:26:33.8 00:02:02.3
38. 38 M30-39 STRÁNSKÝ Jiří ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:26:34.3 00:02:02.8
39. 53 M30-39 KRAUS Václav ('84) 01:28:58.2 00:04:26.7
40. 35 M50-59 ZVOLSKÝ Roman ('65) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:29:03.3 00:04:31.8
41. 69 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 1 NH Car Bike Team 1 01:29:03.8 00:04:32.3
42. 78 M30-39 MACÁK Jiří ('78) TJ Sokol Radim 01:29:05.8 00:04:34.3
43. 32 M30-39 TONDR David ('79) Lawi Author Team Lawi Author Team 01:29:05.9 00:04:34.4
44. 49 M19-29 ZEMAN David ('92) Bike & Ski Racing Team Bike & Ski Racing Team 01:29:06.9 00:04:35.4
45. 45 M40-49 MIKULÁŠ Martin ('73) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN III. 01:29:08.5 00:04:37.0
46. 55 M40-49 KUCHAŘ Martin ('69) Kbely cycling team 01:29:09.8 00:04:38.3
47. 16 M50-59 KLEINER Robert ('66) ELEVEN II. 01:29:12.9 00:04:41.4
48. 68 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:29:15.3 00:04:43.8
49. 121 M30-39 FOJT Petr ('87) R2 01:29:21.5 00:04:50.0
50. 124 M50-59 KOCIAN Václav ('58) AUTHOR MASTERS 01:29:30.5 00:04:59.0
51. 61 M40-49 KADLECEK Frantisek ('74) Bajker.eu 01:29:35.9 00:05:04.4
52. 33 M30-39 TULACH Lukáš ('84) 01:29:41.2 00:05:09.7
53. 79 M19-29 PETRILAK Petr ('95) 24team Endorphin Republic 01:29:42.3 00:05:10.8
54. 50 M19-29 ŽIŽKA David ('89) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN III. 01:29:43.8 00:05:12.3
55. 42 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Gintrek.Čech 01:29:46.3 00:05:14.8
56. 39 M40-49 HLADÍK Ondřej ('76) BIKRESPECT 01:29:53.8 00:05:22.3
57. 67 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:30:09.9 00:05:38.4
58. 74 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:31:53.1 00:07:21.6
59. 3 Elite TOMAN Lukáš ('91) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:31:53.6 00:07:22.1
60. 34 M40-49 KOHOUT Pavel ('75) KupKolo.cz MTBO 01:31:56.6 00:07:25.1
61. 30 M40-49 PALOUNEK Michal ('77) BSB Bakajda - KOLO.guru 01:31:57.3 00:07:25.8
62. 25 M19-29 NĚMEČEK Aleš ('91) 01:31:58.6 00:07:27.1
63. 97 M19-29 BLAŽEK Jakub ('98) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 2 01:32:00.1 00:07:28.6
64. 26 M40-49 JEŽEK Kamil ('68) BMW Invelt 01:32:02.1 00:07:30.6
65. 51 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:32:03.8 00:07:32.3
66. 102 M50-59 ZDENĚK Richard ('66) Kbely cycling team 01:32:10.3 00:07:38.8
67. 11 M50-59 VÝBORA Jiří ('65) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS ELEVEN II. 01:32:45.1 00:08:13.6
68. 328 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) Sám za sebe :-) 01:32:50.1 00:08:18.6
69. 29 M30-39 KYSELA Jan ('80) BSB Bakajda - KOLO.guru 01:32:51.8 00:08:20.3
70. 31 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) REVITBUILD MTB Team 01:32:57.1 00:08:25.6
71. 1044 M40-49 WOOD Ian ('69) AC Sparta Praha cycling akademie 01:33:26.6 00:08:55.1
72. 115 M19-29 ŠKODA Jan ('88) Hollandia Bike Crew 01:33:30.8 00:08:59.3
73. 1123 M19-29 STRNAD Tomáš ('93) KSM HRÁDEK 01:33:34.1 00:09:02.6
74. 730 M40-49 SYTAŘ Tomáš ('75) Koloshop Team 01:33:34.4 00:09:02.9
75. 1277 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) 01:33:37.8 00:09:06.3
76. 1213 M19-29 HEBELKA Jakub ('93) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:33:38.3 00:09:06.8
77. 100 Tandem REŠL & LEDECKÝ Petr & Radek ('00) 01:33:39.3 00:09:07.8
78. 1015 M30-39 KOTEN Adam ('81) MST Jihlava 01:33:40.3 00:09:08.8
79. 1024 M40-49 GITTLER Vladislav ('68) 01:33:44.3 00:09:12.8
80. 1031 M40-49 STREJČEK Pavel ('75) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS ELEVEN III. 01:33:50.3 00:09:18.8
81. 651 M40-49 ŠEMLEJ Vladimír ('71) TJ Lokomotiva Nymburk 01:33:50.8 00:09:19.3
82. 633 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:33:53.3 00:09:21.8
83. 398 M19-29 NOVÁK Martin ('92) 01:33:56.1 00:09:24.6
84. 884 M30-39 HUŠEK Martin ('79) SSC ŽELEZNÝ BROD 01:33:56.1 00:09:24.6
85. 692 M30-39 JURIS Bohumil ('84) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 2 01:33:59.8 00:09:28.3
86. 570 M50-59 BINTER Dalibor ('64) SDH Všelibice 01:34:08.6 00:09:37.1
87. 490 M50-59 TIŠER Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3 01:34:09.0 00:09:37.5
88. 950 M50-59 SKÁCEL Pavel ('66) BBC Zaječov 01:34:29.6 00:09:58.1
89. 382 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:34:30.6 00:09:59.1
90. 123 M60-69 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) Auto Kelly 01:34:47.6 00:10:16.1
91. 13 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS ELEVEN II. 01:34:52.8 00:10:21.3
92. 60 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 1 NH Car Bike Team 1 01:34:58.3 00:10:26.8
93. 892 M40-49 LEDECKÝ Petr ('76) 01:35:06.1 00:10:34.6
94. 487 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) 01:35:23.1 00:10:51.6
95. 108 M40-49 HORÁK Jan ('75) Bike & Ski Racing Team 01:35:31.1 00:10:59.6
96. 40 M40-49 ZVÁNOVEC Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:35:34.1 00:11:02.6
97. 65 M40-49 HOLAN Jiří ('77) SYMBIO+ BMC 01:35:34.6 00:11:03.1
98. 76 M40-49 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:35:38.1 00:11:06.6
99. 47 M40-49 LOCHMAN Jiří ('71) Ergo Liberec 01:35:43.6 00:11:12.1
100. 44 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:35:44.6 00:11:13.1
101. 71 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team 1 NH Car Bike Team 1 01:35:45.8 00:11:14.3
102. 113 M18 HANOUSEK Filip ('00) Superior Cyklofit Sport TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 2 01:35:46.1 00:11:14.6
103. 4 Elite TOMAN Jan ('97) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:35:47.6 00:11:16.1
104. 19 M18 ŘÍHA Jiří ('01) Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav 01:35:55.6 00:11:24.1
105. 787 M40-49 JAREŠ Martin ('72) KCL Kooperativa Svijany 01:36:02.6 00:11:31.1
106. 52 M30-39 ŠILER Jiří ('83) Cyklinder Cylinder 01:36:09.6 00:11:38.1
107. 339 M40-49 RAJNIŠ Vlastimil ('76) 01:36:20.6 00:11:49.1
108. 1016 M30-39 LABA Robert ('78) SK Donocykl 01:36:37.2 00:12:05.7
109. 22 M40-49 VANĚK Daniel ('74) Pinguin Diving Team 01:36:38.3 00:12:06.8
110. 306 M50-59 KHEK Roman ('67) Kraken team Dobříš 01:36:38.3 00:12:06.8
111. 73 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:36:39.1 00:12:07.6
112. 243 M40-49 BABICKÝ Josef ('77) Čistý Sport Way 2 Live 01:36:42.3 00:12:10.8
113. 562 M30-39 JALOVIČÁR Martin ('80) 01:36:42.8 00:12:11.3
114. 617 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 01:36:43.6 00:12:12.1
115. 714 M40-49 NOVOTNÝ Luděk ('74) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:36:56.6 00:12:25.1
116. 680 M60-69 DOLEŽAL Luboš ('54) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:36:57.1 00:12:25.6
117. 993 M30-39 SLEZAK Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:36:57.3 00:12:25.8
118. 403 M60-69 HRUBEC Milan ('54) Lokmotiva Nymburk 01:37:13.8 00:12:42.3
119. 1130 M50-59 NOVÁK Milan ('67) Ergo Liberec Ergo Liberec 01:37:19.6 00:12:48.1
120. 615 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:37:31.3 00:12:59.8
121. 1214 M30-39 BEDNÁŘ Petr ('80) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:37:33.3 00:13:01.8
122. 335 M30-39 DUDA Radim ('84) 01:37:35.3 00:13:03.8
123. 1162 M40-49 HAVELKA Rostislav ('77) SYMBIO+ BMC 01:37:40.3 00:13:08.8
124. 724 M40-49 KYML Radek ('70) J-Elita Praha 01:37:41.1 00:13:09.6
125. 733 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:37:42.6 00:13:11.1
126. 1206 M40-49 DOBIÁŠ David ('77) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:37:44.6 00:13:13.1
127. 417 M30-39 HEJRA David ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:37:53.6 00:13:22.1
128. 556 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3 01:37:54.1 00:13:22.6
129. 433 M40-49 RYCHTERA Aleš ('76) CC Charlie Praha 01:37:59.3 00:13:27.8
130. 86 M40-49 KARELLA Michal ('69) NH Car Bike Team 1 01:38:06.3 00:13:34.8
131. 761 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:38:14.8 00:13:43.3
132. 1067 M40-49 POSPÍŠIL Vít ('70) 01:38:21.3 00:13:49.8
133. 282 M50-59 PISKAČ Luděk ('62) 01:38:30.4 00:13:58.9
134. 1239 M40-49 ČERNÝ Václav ('73) 01:38:37.1 00:14:05.6
135. 1047 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:38:40.1 00:14:08.6
136. 96 M40-49 HLAČÍK Zdeněk ('75) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:38:42.6 00:14:11.1
137. 1220 M30-39 HRDINA Jan ('79) 01:38:44.8 00:14:13.3
138. 620 M18 KRSIČKA Martin ('00) NikiLouda 01:38:46.7 00:14:15.2
139. 94 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) KABA-SPORT Chotěboř 01:38:56.6 00:14:25.1
140. 66 M40-49 ZADINA Petr ('68) KABA-SPORT Chotěboř 01:38:57.3 00:14:25.8
141. 57 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa Svijany 01:39:08.3 00:14:36.8
142. 746 M19-29 NOVÁK Jan ('93) Vostrý hrany 01:39:10.6 00:14:39.1
143. 1219 M30-39 KOLAJTA Pavel ('78) 01:39:14.1 00:14:42.6
144. 77 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team 11 NH Car Bike Team 3 01:39:26.1 00:14:54.6
145. 210 M60-69 CHMELAŘ Petr ('56) Prodoli Prodoli 01:39:32.1 00:15:00.6
146. 927 M40-49 SEDLATY Martin ('72) Buffino Team 01:39:41.8 00:15:10.3
147. 650 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:39:46.8 00:15:15.3
148. 75 M30-39 ČURDA Miroslav ('80) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:39:48.1 00:15:16.6
149. 1175 M18 MAREČEK Šimon ('99) 01:39:54.9 00:15:23.4
150. 1174 M19-29 ŠPATNÝ Patrik ('91) VELOSPORT Valenta Scott team 01:39:59.1 00:15:27.6
151. 165 M30-39 HYKYŠ Ivo ('79) NH Car Bike Team 8 NH Car Bike Team 8 01:40:00.4 00:15:28.9
152. 489 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:40:05.6 00:15:34.1
153. 1232 M18 RESL Jiří ('99) 01:40:05.8 00:15:34.3
154. 821 M30-39 DVOŘÁK Michal ('81) Trosky 01:40:12.7 00:15:41.2
155. 1092 Tandem RYS & DUTÝ Jaroslav & Jaroslav ('00) 01:40:13.8 00:15:42.3
156. 582 M19-29 HANWALD Matěj ('88) 01:40:14.2 00:15:42.7
157. 820 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 01:40:16.8 00:15:45.3
158. 109 M30-39 FOCKE Jiří ('87) Bike & Ski Racing Team 01:40:23.8 00:15:52.3
159. 862 M19-29 LISIČAN Petr ('90) 01:40:25.6 00:15:54.1
160. 414 M18 SLANAŘ Josef ('00) 01:40:36.6 00:16:05.1
161. 435 M40-49 BERAN Martin ('76) IVAR SC - AUTHOR TEAM 01:40:38.7 00:16:07.2
162. 994 M40-49 WACHSMANN Ales ('70) cyklomarket Novy Knin 01:40:44.3 00:16:12.8
163. 1230 M30-39 DUŠÁTKO Jan ('85) 01:40:56.3 00:16:24.8
164. 810 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) 01:41:04.1 00:16:32.6
165. 614 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 01:41:04.6 00:16:33.1
166. 896 M40-49 KOLÁŘ Michal ('75) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 4 01:41:05.6 00:16:34.1
167. 935 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 01:41:08.7 00:16:37.2
168. 657 M30-39 PATOČKA Karel ('78) 01:41:11.8 00:16:40.3
169. 847 M50-59 BORŮVKA Zdeněk ('65) JERRYSPORT TEAM 01:41:13.9 00:16:42.4
170. 493 M40-49 FREMUT Ludvík ('70) Fremut Ritter 01:41:21.6 00:16:50.1
171. 5 Elite LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:41:34.1 00:17:02.6
172. 830 M50-59 DVOŘÁK Jiří ('58) 01:41:34.5 00:17:03.0
173. 957 M30-39 ŠULEK Josef ('79) 01:41:39.6 00:17:08.1
174. 1046 M30-39 BRUMLICH Vlastimil ('78) 01:41:43.8 00:17:12.3
175. 416 M30-39 ČECHOVIČ Martin ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:41:44.4 00:17:12.9
176. 941 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) 01:41:51.1 00:17:19.6
177. 936 M60-69 RAMEŠ Jiří ('54) Kbely Cycling Team 01:42:01.3 00:17:29.8
178. 1000 M30-39 ČEŘOVSKÝ Jakub ('83) tj lázně bělohrad 01:42:04.1 00:17:32.6
179. 722 M40-49 POSLT Tomáš ('75) Bike Team Kosořice 01:42:05.3 00:17:33.8
180. 710 M40-49 JAKEŠ Jiří ('77) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 4 01:42:06.2 00:17:34.7
181. 949 M50-59 PTÁČNÍK Václav ('64) bajker.eu 01:42:16.1 00:17:44.6
182. 1012 M40-49 PRCHLÍK Roman ('71) SK Luštěnice 2012 01:42:21.1 00:17:49.6
183. 1025 M50-59 ŠVÁCHA Martin ('64) 01:42:21.6 00:17:50.1
184. 988 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 01:42:29.1 00:17:57.6
185. 1168 M30-39 GRUND Tomáš ('85) BIKE TEAM BIG SHOCK 01:42:36.1 00:18:04.6
186. 463 M19-29 LEHMAN Tomáš ('88) 01:42:38.1 00:18:06.6
187. 232 M40-49 VYLEŤAL Zbyněk ('72) 01:42:38.3 00:18:06.8
188. 110 M40-49 FOLPRECHT Tomáš ('71) Bike a Ski Racing Team 01:42:38.6 00:18:07.1
189. 1454 M50-59 ŠANÍK Luděk ('59) Černí koně Handicap muži C3-C5 01:42:40.3 00:18:08.8
190. 980 M50-59 DRDA Ladislav ('65) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3 01:42:42.9 00:18:11.4
191. 111 M30-39 KOPAL Robert ('82) Bike a Ski Racing Team 01:42:46.8 00:18:15.3
192. 1458 M30-39 MASTÍK Tomas ('78) Černí Koně - Bikeinvest Handicap muži C3-C5 01:42:56.4 00:18:24.9
193. 786 M40-49 HAVELKA Roman ('75) 01:43:05.6 00:18:34.1
194. 634 M30-39 MIHULA Jiří ('79) MTB Hanz MTB Hanz 01:43:09.6 00:18:38.1
195. 84 M30-39 GROENEVELD Swen ('84) 01:43:10.3 00:18:38.8
196. 441 M30-39 PELIKÁN Jiří ('86) 01:43:13.8 00:18:42.3
197. 568 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:43:14.8 00:18:43.3
198. 298 M40-49 VOJTÍŠEK Karel ('77) Kolínokrám 01:43:18.3 00:18:46.8
199. 1204 M19-29 JORDÁN Daniel ('97) 01:43:19.6 00:18:48.1
200. 1005 M40-49 HRDINA Lukáš ('77) Bikeři z Československa 01:43:20.8 00:18:49.3
201. 379 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) MTB Mácháč 01:43:22.1 00:18:50.6
202. 769 M40-49 MAHOVSKÝ Libor ('71) 01:43:22.4 00:18:50.9
203. 1198 M30-39 HABURA Jiří ('79) 01:43:24.4 00:18:52.9
204. 530 M30-39 DVOŘÁČEK Ondřej ('83) 01:43:27.6 00:18:56.1
205. 777 M40-49 UHLÍK Michal ('74) STPA CZ 01:43:28.4 00:18:56.9
206. 21 M40-49 BOHUŇOVSKÝ Radek ('69) Pinguin Diving Team 01:43:29.1 00:18:57.6
207. 836 M50-59 HÁVA Zbyněk ('67) 01:43:47.9 00:19:16.4
208. 631 M30-39 HANTL Aleš ('87) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:43:51.8 00:19:20.3
209. 1235 M19-29 DRUMECKÝ Patrik ('97) 01:43:51.9 00:19:20.4
210. 853 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) TJ Lokomotiva Nymburk 01:43:54.6 00:19:23.1
211. 1117 M30-39 SULEK Bohumil ('80) 01:44:02.4 00:19:30.9
212. 535 M40-49 KLEIN Petr ('73) 01:44:07.6 00:19:36.1
213. 1166 M30-39 ČECHOVIČ David ('78) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:44:12.6 00:19:41.1
214. 1242 M70+ BARTÁK Vladimír ('46) 01:44:20.1 00:19:48.6
215. 1221 M30-39 JAMBOR Michal ('83) Cyklonadšenci MKC 01:44:21.6 00:19:50.1
216. 295 M40-49 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:44:22.9 00:19:51.4
217. 1081 M30-39 MATOUŠEK Jiří ('84) Česká televize 01:44:26.1 00:19:54.6
218. 632 M30-39 MARX Petr ('79) 01:44:27.6 00:19:56.1
219. 227 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) MTB Mácháč 01:44:29.3 00:19:57.8
220. 1202 M40-49 SVOBODA Tomáš ('68) 01:44:34.0 00:20:02.5
221. 881 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:44:36.6 00:20:05.1
222. 256 M40-49 BRADA Radek ('76) Chrpova Bikers 01:44:37.6 00:20:06.1
223. 189 M30-39 TEJNOR Jan ('81) NH Car Bike Team 3 NH Car Bike Team 3 01:44:39.3 00:20:07.8
224. 1075 M50-59 TRUHLÁŘ Roman ('66) 01:44:39.4 00:20:07.9
225. 1053 M30-39 NOVOTNÝ Stanislav ('87) 01:44:40.4 00:20:08.9
226. 671 M30-39 TRNKA Zbyněk ('81) Cyklo Bartys Team 01:44:42.9 00:20:11.4
227. 585 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:44:45.1 00:20:13.6
228. 515 M50-59 ŠIMŮNEK Petr ('60) 01:44:50.1 00:20:18.6
229. 1011 M40-49 TRDLA Tomáš ('69) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 01:44:51.4 00:20:19.9
230. 613 M40-49 PĚCHOUČEK Zdeněk ('69) BAKAKO NOVÁ P\\KA 01:44:52.4 00:20:20.9
231. 352 M40-49 KMENT Radek ('72) MTB MEL MTB MEL 01:44:56.1 00:20:24.6
232. 1093 M30-39 NEUSTUPA David ('85) 01:44:57.3 00:20:25.8
233. 677 M18 MIKL Vojtěch ('99) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 4 01:45:04.9 00:20:33.4
234. 1209 M30-39 JELÍNEK Jan ('87) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 01:45:11.9 00:20:40.4
235. 1098 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team 11 01:45:20.8 00:20:49.3
236. 1032 M30-39 ŠRAJER Petr ('78) Tradiční Dům Tradiční Dům 01:45:21.4 00:20:49.9
237. 721 M40-49 ŠEVČÍK Rostislav ('74) 01:45:25.9 00:20:54.4
238. 653 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:45:29.9 00:20:58.4
239. 550 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) Ústí nad Labem 01:45:38.9 00:21:07.4
240. 254 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) MAPEI 01:45:39.0 00:21:07.5
241. 832 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:45:40.5 00:21:09.0
242. 1227 M19-29 HRADIL Jakub ('91) Bikesport HK Bikesport HK 01:45:43.6 00:21:12.1
243. 944 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:45:45.1 00:21:13.6
244. 447 M40-49 POJDA Lukáš ('75) Gepard Pardubice Gepard Pardubice 01:45:45.9 00:21:14.4
245. 107 Tandem VOJTĚCH & ŠUK Pavel & Jan ('00) TJ Lokomotiva Nymburk 01:45:48.9 00:21:17.4
246. 1070 M40-49 HAVELKA Michal ('76) ČEZ 01:45:50.6 00:21:19.1
247. 534 M19-29 CIBULKA Jan ('93) Besip Nymburk 01:45:51.4 00:21:19.9
248. 609 M50-59 TYPLT Pavel ('66) 01:45:54.5 00:21:23.0
249. 221 M40-49 MARŠÍK Jindřich ('74) 01:45:56.4 00:21:24.9
250. 1238 M19-29 GITTLER Vladislav ('97) 01:46:01.4 00:21:29.9
251. 592 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:46:02.1 00:21:30.6
252. 169 M19-29 PLZÁK Lukáš ('90) NH Car Bike Team 7 NH Car Bike Team 7 01:46:06.6 00:21:35.1
253. 694 M30-39 IMIÁLEK Michal ('80) 01:46:08.0 00:21:36.5
254. 521 M19-29 VÍT Jan ('89) 01:46:09.4 00:21:37.9
255. 785 M40-49 DVOŘÁK Tomáš ('68) Malá Skála 01:46:10.6 00:21:39.1
256. 1003 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) Cooonduptuck bike team 01:46:16.4 00:21:44.9
257. 1125 M50-59 JÍRŮ Jan ('66) AC Sparta Praha cycling akademie 01:46:18.6 00:21:47.1
258. 932 M40-49 MALEC Jiří ('69) KNPROJECT 01:46:23.1 00:21:51.6
259. 795 M40-49 KUCHTA Michal ('68) 01:46:23.9 00:21:52.4
260. 673 M30-39 VÍT Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:46:24.9 00:21:53.4
261. 1080 M30-39 ŘÍPA Vojtěch ('82) Česká televize 01:46:26.6 00:21:55.1
262. 762 M50-59 UREDNICEK Svatopluk ('67) 01:46:27.1 00:21:55.6
263. 601 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 01:46:28.4 00:21:56.9
264. 837 M40-49 NOVOTNÝ Jiří ('71) UNO Srch UNO Srch 01:46:33.4 00:22:01.9
265. 1165 M40-49 MAGÁL Jiří ('77) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 2 01:46:35.4 00:22:03.9
266. 207 M19-29 NEVOLE Ondřej ('97) 01:46:39.1 00:22:07.6
267. 1229 M30-39 GOGA Martin ('83) Špinavý záda 01:46:39.9 00:22:08.4
268. 1019 M19-29 BENEŠ Lukáš ('90) 01:46:41.1 00:22:09.6
269. 1200 M18 ŽALEK Roman ('89) 01:46:41.9 00:22:10.4
270. 743 M19-29 VOREL Marek ('91) 01:46:47.6 00:22:16.1
271. 300 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) AGRO Chomutice 01:46:48.4 00:22:16.9
272. 828 M50-59 ZÁVADA Miroslav ('64) ck Lovosice 01:46:50.1 00:22:18.6
273. 532 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB Hanz 01:46:58.1 00:22:26.6
274. 548 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB Hanz MTB Hanz 01:46:59.6 00:22:28.1
275. 595 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB Hanz 01:47:03.6 00:22:32.1
276. 405 M40-49 BERAN Roman ('76) Bronec Sport Racing Bronec Sport Racing 01:47:06.5 00:22:35.0
277. 669 M40-49 JUNGWIRT David ('71) Čistý Sport 01:47:08.6 00:22:37.1
278. 1074 M40-49 ČERMÁK Vít ('77) 01:47:15.2 00:22:43.7
279. 744 M19-29 VOPAVA Daniel ('95) MVV team 01:47:17.6 00:22:46.1
280. 593 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB Hanz 01:47:19.2 00:22:47.7
281. 1226 M30-39 VASZILY Lumír ('86) SK Skivelo neslyšících Olomouc 01:47:23.6 00:22:52.1
282. 290 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino Tmino 01:47:25.6 00:22:54.1
283. 1055 M60-69 PIDRMAN Miroslav ('53) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:47:31.2 00:22:59.7
284. 152 M19-29 ŠVÁB Jan ('91) Greyhound Racing Team 01:47:32.1 00:23:00.6
285. 219 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:47:33.9 00:23:02.4
286. 878 M30-39 KNÉBL Ondřej ('87) Malý Rohozec 01:47:36.6 00:23:05.1
287. 215 M40-49 VAJSEJTL Petr ('71) 01:47:37.4 00:23:05.9
288. 716 M40-49 DOHNAL Luděk ('75) DEVIL 01:47:40.4 00:23:08.9
289. 90 M40-49 LOUTKA Radek ('70) 01:47:41.1 00:23:09.6
290. 1224 M40-49 TROJAN Miroslav ('72) Alisy dresy na zakázku 01:47:43.3 00:23:11.8
291. 776 M40-49 STRÁNSKÝ Jiří ('73) STPA CZ 01:47:45.9 00:23:14.4
292. 775 M30-39 VLČEK Karel ('79) 01:47:57.4 00:23:25.9
293. 326 M30-39 PERLÍK Tomáš ('84) 01:48:00.4 00:23:28.9
294. 1072 M40-49 KRÁČALÍK Martin ('77) Seven Days Agency 01:48:01.6 00:23:30.1
295. 908 M40-49 ONCIRK Vlastimil ('70) LiOn 01:48:07.6 00:23:36.1
296. 882 M30-39 VRÁNA Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:48:12.1 00:23:40.6
297. 816 M19-29 HORKÝ Michal ('90) Besip Nymburk 01:48:13.3 00:23:41.8
298. 914 M19-29 SEJKORA Jan ('88) 01:48:21.0 00:23:49.5
299. 625 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) 01:48:22.9 00:23:51.4
300. 1126 M30-39 SKALICKÝ Martin ('85) 01:48:23.1 00:23:51.6
301. 699 M30-39 FUXA Martin ('79) Ck sazava-bike team 01:48:23.6 00:23:52.1
302. 698 M30-39 HLÍNA Tomáš ('85) 01:48:28.6 00:23:57.1
303. 916 M19-29 HARÁK Martin ('89) 01:48:31.4 00:23:59.9
304. 672 M30-39 BLAŽEK Michal ('79) BIKE TEAM BIG SHOCK 01:48:33.6 00:24:02.1
305. 768 M50-59 VOHÁNKA Petr ('67) Ekometal 01:48:33.8 00:24:02.3
306. 767 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) Stadion Louny 01:48:34.4 00:24:02.9
307. 450 M40-49 KOPERNICKY Jiri ('74) Břewnov 01:48:35.4 00:24:03.9
308. 305 M40-49 MAZAČ Michal ('77) 01:48:40.1 00:24:08.6
309. 564 M19-29 PROKŮPEK Adolf ('88) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 5 01:48:41.1 00:24:09.6
310. 822 M30-39 RYŠÁNEK Jiří ('79) SEM-JE 01:48:45.6 00:24:14.1
311. 1088 M50-59 NOVÁK Václav ('61) 01:48:46.6 00:24:15.1
312. 697 M30-39 HOLMAN Lukáš ('83) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:48:50.4 00:24:18.9
313. 1154 M50-59 ZELENÝ Petr ('60) eleven mercedes mitas team 01:48:54.3 00:24:22.8
314. 392 M50-59 FALTUS Luba ('67) Virtuailis Loštice 01:48:54.6 00:24:23.1
315. 823 M30-39 BEER Honza ('83) NorthBike.cz NorthBike.cz 01:48:55.6 00:24:24.1
316. 659 M40-49 MAREK Petr ('68) CK Čejetice 01:49:00.6 00:24:29.1
317. 852 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 01:49:06.6 00:24:35.1
318. 437 M40-49 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 01:49:09.6 00:24:38.1
319. 1076 M40-49 TRUHLÁŘ Luboš ('70) 01:49:11.1 00:24:39.6
320. 188 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 3 NH Car Bike Team 3 01:49:17.4 00:24:45.9
321. 1060 M40-49 NIKODEM Libor ('76) 01:49:21.6 00:24:50.1
322. 1215 M30-39 BOREK Miroslav ('78) Brveck.Team Brveck 01:49:24.4 00:24:52.9
323. 424 M19-29 HLUCHÝ Petr ('98) CT Exil 01:49:28.9 00:24:57.4
324. 248 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) Pedal Damn It! 01:49:29.6 00:24:58.1
325. 635 M19-29 HŮZA Jiří ('92) Vinárna Hacienda 01:49:35.9 00:25:04.4
326. 640 M50-59 BLECHA Josef ('66) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:49:39.9 00:25:08.4
327. 808 M30-39 NAŇKA Tomáš ('81) Krásná Studánka 01:49:40.4 00:25:08.9
328. 1156 M50-59 VENGLÁŘ Jiří ('67) 01:49:40.9 00:25:09.4
329. 495 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK Verne 01:49:42.4 00:25:10.9
330. 529 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:49:47.9 00:25:16.4
331. 567 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:49:48.6 00:25:17.1
332. 664 M40-49 DOBIÁŠ Luděk ('73) 01:49:48.9 00:25:17.4
333. 275 M50-59 PEŘINA Jiří ('58) 01:49:50.6 00:25:19.1
334. 1170 M30-39 CULEK Jakub ('86) 01:49:50.9 00:25:19.4
335. 1453 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Černí koně Handicap muži C3-C5 01:50:01.6 00:25:30.1
336. 661 M40-49 ČEŘOVSKÝ Jan ('75) 01:50:10.0 00:25:38.5
337. 1194 M50-59 ŠEVČÍK Libor ('67) 01:50:12.1 00:25:40.6
338. 446 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 01:50:18.5 00:25:47.0
339. 675 M19-29 MUSAL Filip ('96) MVV team 01:50:19.9 00:25:48.4
340. 831 M50-59 BAJER Václav ('66) 01:50:25.8 00:25:54.3
341. 245 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) 01:50:27.1 00:25:55.6
342. 557 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:50:29.0 00:25:57.5
343. 898 M40-49 NOVOTNÝ Miroslav ('73) 01:50:31.6 00:26:00.1
344. 72 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:50:32.6 00:26:01.1
345. 1050 M30-39 ŘEZNÍČEK Rostislav ('80) Cyklo PaE06 01:50:32.6 00:26:01.1
346. 317 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 01:50:41.1 00:26:09.6
347. 782 M30-39 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 01:50:41.4 00:26:09.9
348. 701 M30-39 FADRHONS Petr ('84) 01:50:42.9 00:26:11.4
349. 1069 M40-49 VALLA Vojtěch ('73) 01:50:43.6 00:26:12.1
350. 289 M40-49 LOHR Tomáš ('76) LFC GROUP 01:50:44.6 00:26:13.1
351. 1122 M50-59 ČERVINKA Zdeněk ('64) Bikestars Vrchlabí 01:50:47.7 00:26:16.2
352. 203 M30-39 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:50:50.6 00:26:19.1
353. 257 M30-39 BRADA Michal ('79) Chrpova Bikers 01:50:52.6 00:26:21.1
354. 164 M40-49 HYKYŠ Vladimír ('76) NH Car Bike Team 8 NH Car Bike Team 8 01:50:55.4 00:26:23.9
355. 1187 M40-49 VORLÍČEK Marek ('77) Eleven Mercedes Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:51:00.2 00:26:28.7
356. 930 M40-49 DOLEJŠ Miloš ('74) 01:51:06.2 00:26:34.7
357. 794 M40-49 BRUS Jiří ('76) 01:51:06.8 00:26:35.3
358. 284 M40-49 PINTNER Petr ('73) 01:51:07.9 00:26:36.4
359. 792 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) 01:51:08.6 00:26:37.1
360. 253 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 01:51:09.8 00:26:38.3
361. 833 M50-59 SKLENÁŘ Vladimír ('63) XCT sport Hospůdka Karolína 01:51:12.6 00:26:41.1
362. 840 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) TJ Lokomotiva Nymburk 01:51:20.8 00:26:49.3
363. 1145 M50-59 KRÁLÍK Michal ('62) 01:51:21.1 00:26:49.6
364. 666 M40-49 KUBÍČEK Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:51:21.5 00:26:50.0
365. 667 M40-49 PERGNER David ('69) 01:51:23.2 00:26:51.7
366. 542 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 01:51:24.9 00:26:53.4
367. 989 M40-49 JENÍK Martin ('71) Nymburk 01:51:28.6 00:26:57.1
368. 586 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 01:51:29.4 00:26:57.9
369. 411 M40-49 FORET Ivoš ('68) Rybník Habeš 01:51:33.4 00:27:01.9
370. 361 M50-59 SVÁROVSKÝ Miloš ('65) Ořešínští draci Losers 01:51:39.4 00:27:07.9
371. 291 M30-39 MEJSNAR Jiří ('82) Vratislavičtí poršáci 01:51:40.6 00:27:09.1
372. 1002 M19-29 MÁLEK Tomáš ('89) BBT - Libice 01:51:42.9 00:27:11.4
373. 616 M30-39 MALEČEK Radek ('79) 01:51:44.6 00:27:13.1
374. 726 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno Tomíno 01:51:51.9 00:27:20.4
375. 888 M40-49 KLETEČKA Jaroslav ('69) 01:51:57.1 00:27:25.6
376. 255 M40-49 MICHAL Radek ('71) Polabští vrchaři 01:52:00.1 00:27:28.6
377. 611 M60-69 BRDLÍK Vladimír ('57) 01:52:00.1 00:27:28.6
378. 334 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) GHOST Team 01:52:01.9 00:27:30.4
379. 539 M50-59 HAVLÍK Richard ('63) Černí Koně 01:52:04.9 00:27:33.4
380. 1141 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) 01:52:08.3 00:27:36.8
381. 1142 M60-69 SVOBODA Ladislav ('52) 01:52:11.1 00:27:39.6
382. 953 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:52:12.7 00:27:41.2
383. 225 M40-49 KADLEČEK Petr ('69) MTB Mácháč 01:52:13.4 00:27:41.9
384. 226 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) MTB Mácháč 01:52:13.4 00:27:41.9
385. 1030 M19-29 KAJUK Jakub ('98) XCT sport Hospůdka Karolína 01:52:18.4 00:27:46.9
386. 588 M30-39 FÍRER David ('87) 01:52:20.9 00:27:49.4
387. 466 M40-49 PÁNEK Martin ('77) SK Městec Králové 01:52:21.1 00:27:49.6
388. 954 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) Bike Team Kosořice 01:52:21.4 00:27:49.9
389. 765 M60-69 BYSTRIANSKÝ Josef ('54) GHOST Team 01:52:38.6 00:28:07.1
390. 921 M30-39 BABORSKÝ Michal ('81) Bikeinvest Cyklo Team 01:52:42.2 00:28:10.7
391. 486 M40-49 VLČEK Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:52:45.2 00:28:13.7
392. 691 M19-29 JEČNÝ Josef ('91) 01:52:47.1 00:28:15.6
393. 172 M19-29 NĚMEC Marek ('90) NH Car Bike Team 6 NH Car Bike Team 6 01:53:01.3 00:28:29.8
394. 630 M40-49 HAJNÍK Filip ('72) Morava forever! 01:53:08.6 00:28:37.1
395. 665 M40-49 VYSKOČIL Jaroslav ('68) 01:53:10.6 00:28:39.1
396. 378 M40-49 SPÁLENSKÝ Jirka ('72) Emco 01:53:11.0 00:28:39.5
397. 723 M40-49 VEVERKA Václav ('73) Survival 01:53:13.6 00:28:42.1
398. 406 M40-49 STEHLÍK Jan ('68) Ořešínští draci Losers 01:53:21.1 00:28:49.6
399. 181 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 5 NH Car Bike Team 5 01:53:23.5 00:28:52.0
400. 512 M60-69 ČECH Pavel ('53) USN CZ 01:53:27.1 00:28:55.6
401. 648 M30-39 SCHOVANEC Ondřej ('79) Cyklo Bartys Team 01:53:27.6 00:28:56.1
402. 1460 M50-59 ČERVENKA Petr ('67) Černí Koně Handicap muži C3-C5 01:53:28.6 00:28:57.1
403. 1139 M30-39 CHRTEK Jan ('78) www.cyklistickebryle.cz 01:53:29.4 00:28:57.9
404. 604 M50-59 JAURIS Luboš ('66) 01:53:30.0 00:28:58.5
405. 1036 M30-39 ČMEJLA Jan ('82) Cyklistický oddíl starších a pokročilých 01:53:39.6 00:29:08.1
406. 799 M40-49 KORDA Vladimír ('68) 01:53:39.9 00:29:08.4
407. 1207 M50-59 VRÁNA Petr ('64) Tempo - Bike Tempo - Bike 01:53:42.1 00:29:10.6
408. 492 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB Hanz 01:53:48.4 00:29:16.9
409. 483 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 01:53:51.4 00:29:19.9
410. 536 M40-49 DOSTÁLEK Petr ('73) 01:53:52.4 00:29:20.9
411. 503 M19-29 VINCÍK David ('94) Vazouni 01:53:52.9 00:29:21.4
412. 252 M19-29 HRUBÝ Aleš ('88) Běhej s Álou 01:53:54.7 00:29:23.2
413. 506 M40-49 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 01:53:56.1 00:29:24.6
414. 1151 M60-69 ŠVORC Jan ('48) 01:54:08.4 00:29:36.9
415. 678 M18 ROGNER Jáchym ('00) 01:54:12.2 00:29:40.7
416. 1178 M40-49 HLADIK Vlastimil ('75) 01:54:12.6 00:29:41.1
417. 236 M40-49 RICHTR Josef ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 01:54:12.9 00:29:41.4
418. 1153 M60-69 VOŘÍŠEK Václav ('53) e-kolo-Praha 01:54:14.0 00:29:42.5
419. 355 M40-49 KOLÁTOR Aleš ('72) MTB MEL MTB MEL 01:54:17.1 00:29:45.6
420. 728 M40-49 FIDLER Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:54:23.1 00:29:51.6
421. 778 M40-49 STRÁNSKÝ Pavel ('75) STPA CZ 01:54:27.9 00:29:56.4
422. 327 M30-39 MUŠINSKÝ Ladislav ('78) 01:54:35.1 00:30:03.6
423. 299 M40-49 HLADÍK Jan ('76) 01:54:47.1 00:30:15.6
424. 458 M50-59 SLAVÍK Otomar ('58) 01:54:48.6 00:30:17.1
425. 444 M19-29 MACÁK Miroslav ('89) MTB Team Broken Nový Bydžov 01:54:49.6 00:30:18.1
426. 122 M40-49 STRÁNSKÝ Jiří ('76) Zeleneč 01:54:53.6 00:30:22.1
427. 1087 M40-49 KŘESŤAN Miloš ('68) 01:54:55.4 00:30:23.9
428. 1149 M19-29 FRANCŮ Tomáš ('94) Rybík Habeš 01:54:56.0 00:30:24.5
429. 897 M40-49 IZAKOVIČ Petr ('76) 01:54:58.1 00:30:26.6
430. 800 M40-49 KIMLA Jan ('68) STS Chvojkovice - Brod 01:55:00.4 00:30:28.9
431. 374 M40-49 DVOŘÁK Milan ('77) Zlá fosa 01:55:02.4 00:30:30.9
432. 385 M30-39 SUMSKY David ('80) 01:55:06.6 00:30:35.1
433. 330 M40-49 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 01:55:11.9 00:30:40.4
434. 347 M40-49 KANIŠČEV Roman ('70) Bikesport Mohelnice 01:55:12.4 00:30:40.9
435. 612 M60-69 MAŠIN Karel ('51) Sokol Žireč -jiskra jaroměř 01:55:12.4 00:30:40.9
436. 485 M40-49 NOVOTNÝ Dalibor ('68) fofr Most 01:55:16.9 00:30:45.4
437. 975 M19-29 POKORNÝ Tomáš ('91) PAV-TOM 01:55:25.4 00:30:53.9
438. 990 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:55:26.8 00:30:55.3
439. 220 M40-49 PATLEJCH Richard ('69) 01:55:27.6 00:30:56.1
440. 720 M40-49 ŠIMŮNEK Jaroslav ('75) 01:55:31.6 00:31:00.1
441. 1190 M40-49 HOLOVIČ Martin ('76) 01:55:35.6 00:31:04.1
442. 260 M60-69 BRADA Josef ('51) Chrpova Bikers 01:55:36.1 00:31:04.6
443. 340 M40-49 KOSKUBA Jaroslav ('70) 01:55:36.8 00:31:05.3
444. 525 M30-39 SÁBL Martin ('78) MONO 50 01:55:38.4 00:31:06.9
445. 731 M40-49 OUŘEDNÍK Martin ('77) 01:55:41.0 00:31:09.5
446. 1203 Tandem MOROZOV & CHARVÁTOVÁ Václav & Jana ('63) AGRO 21 01:55:44.4 00:31:12.9
447. 662 M40-49 HLAVSA Martin ('76) SEM-JE 01:55:45.6 00:31:14.1
448. 280 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 01:55:48.4 00:31:16.9
449. 177 M50-59 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 5 NH Car Bike Team 5 01:55:50.9 00:31:19.4
450. 1150 M70+ MÁZL Miroslav ('47) Spartak Vrchlabí 01:55:59.1 00:31:27.6
451. 1186 M50-59 SLAVÍK Vladimír ('64) 01:56:01.6 00:31:30.1
452. 1026 M40-49 DUŠIČKA Václav ('76) 01:56:06.9 00:31:35.4
453. 1222 M40-49 SÝKORA Libor ('73) 01:56:07.4 00:31:35.9
454. 842 M50-59 VRÁNA Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 01:56:12.1 00:31:40.6
455. 590 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB Hanz 01:56:18.3 00:31:46.8
456. 251 M60-69 VANČURA Miloš ('54) HISPORT 01:56:19.4 00:31:47.9
457. 863 M30-39 VESECKÝ Richard ('79) 01:56:20.4 00:31:48.9
458. 1079 M40-49 ŠATRA Jiří ('69) BMW Invelt 01:56:25.9 00:31:54.4
459. 735 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:56:31.9 00:32:00.4
460. 654 M40-49 BARTÁČEK Petr ('71) Cyklo Bartys Team 01:56:41.1 00:32:09.6
461. 519 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('77) 01:56:43.4 00:32:11.9
462. 479 M19-29 NOVOTNÝ Lukáš ('98) fofr Most 01:56:44.6 00:32:13.1
463. 1158 M40-49 ŠVORC Martin ('71) 01:56:44.6 00:32:13.1
464. 1228 M40-49 SMOLÍK Petr ('77) Polabští vrchaři 01:56:48.9 00:32:17.4
465. 286 M30-39 MARŠÁLEK Jaroslav ('81) 01:56:49.9 00:32:18.4
466. 1115 M40-49 BĚLOHOUBEK Tomáš ('69) 01:56:51.9 00:32:20.4
467. 859 M19-29 KUČERA Benjamin ('91) 01:56:56.9 00:32:25.4
468. 572 M40-49 STEHNO Lukáš ('77) Emco 1 01:56:57.7 00:32:26.2
469. 508 M40-49 SEKRT Michal ('70) 01:56:59.4 00:32:27.9
470. 308 M30-39 TULPA Michal ('81) 01:56:59.7 00:32:28.2
471. 208 M40-49 KUČERA Radek ('72) 01:57:00.5 00:32:29.0
472. 337 M30-39 ŠTEFAČEK Martin ('79) 01:57:00.5 00:32:29.0
473. 576 M50-59 DOLEŽAL Martin ('64) Emco 3 01:57:02.6 00:32:31.1
474. 141 M40-49 VÝTVAR Luboš ('75) 01:57:13.8 00:32:42.3
475. 272 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 01:57:15.9 00:32:44.4
476. 737 M30-39 VAVŘÍN Jan ('85) 01:57:19.4 00:32:47.9
477. 242 M40-49 PTÁČEK Martin ('68) 01:57:19.9 00:32:48.4
478. 806 M30-39 GRUBER Josef ('85) 01:57:28.4 00:32:56.9
479. 952 M50-59 VOPAVA Daniel ('62) MVV team 01:57:28.4 00:32:56.9
480. 396 M30-39 ZÁBRODSKÝ Michal ('83) 01:57:32.5 00:33:01.0
481. 400 M50-59 RYSAVY Jarda ('65) 01:57:32.6 00:33:01.1
482. 491 M50-59 BARTOŇ Zdeněk ('63) CW Bike Team 01:57:33.3 00:33:01.8
483. 864 M18 PŘIBYL Jiří ('99) NikiLouda 01:57:40.9 00:33:09.4
484. 229 M50-59 KOPEČNÝ Bořivoj ('59) 01:57:42.9 00:33:11.4
485. 452 M30-39 VALEŠ Jan ('83) ApartmanyRokytnice.cz 01:57:42.9 00:33:11.4
486. 1244 M40-49 HEJSKAL Jaroslav ('75) 01:57:44.7 00:33:13.2
487. 999 M60-69 ŘÍPA Milan ('48) slavoj čáslav triatlon 01:57:56.4 00:33:24.9
488. 269 M18 RAUCHFUSS Jonatan ('03) REVITBUILD MTB Team 01:58:01.2 00:33:29.7
489. 418 M50-59 RUMLER Ladislav ('62) 01:58:03.2 00:33:31.7
490. 504 M40-49 ABRT Jan ('76) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3 01:58:05.4 00:33:33.9
491. 860 M19-29 KUČERA Lukáš ('96) 01:58:08.6 00:33:37.1
492. 858 M19-29 KUČERA Tobias ('92) 01:58:10.0 00:33:38.5
493. 801 M30-39 KATUŠ Jaroslav ('87) J-One Sport systems 01:58:12.1 00:33:40.6
494. 844 M50-59 POPEL Karel ('60) Bike tuning Rudná 01:58:12.7 00:33:41.2
495. 962 M40-49 HERŠÁLEK Luboš ('77) 01:58:14.9 00:33:43.4
496. 158 M40-49 BŘEZINA Miroslav ('68) NH Car Bike Team 9 NH Car Bike Team 9 01:58:19.2 00:33:47.7
497. 448 M40-49 STINDL Pavel ('71) CW Bike 01:58:23.0 00:33:51.5
498. 834 M50-59 HNÁTEK Karel ('61) SK Blíževedly 01:58:36.6 00:34:05.1
499. 1132 M18 BŘEŇ Daniel ('01) 01:58:40.1 00:34:08.6
500. 465 M40-49 ČEŘOVSKÝ Jaroslav ('77) 01:58:41.2 00:34:09.7
501. 1176 M40-49 JANOUŠEK Marek ('77) 01:58:41.9 00:34:10.4
502. 1138 M30-39 VELECHOVSKÝ Lukáš ('84) Cyklonadšenci MKC 01:58:54.7 00:34:23.2
503. 23 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:58:57.8 00:34:26.3
504. 687 M50-59 LANDKAMMER Karel ('61) Cyklobulf Hrobce 01:59:02.6 00:34:31.1
505. 267 M50-59 VESELÝ Jiří ('63) 01:59:03.4 00:34:31.9
506. 331 M40-49 BUDEK Tomáš ('70) 01:59:05.9 00:34:34.4
507. 565 M19-29 JÍLEK Jiří ('88) 01:59:09.4 00:34:37.9
508. 1236 M30-39 VOLF Martin ('84) 01:59:17.2 00:34:45.7
509. 674 M30-39 ŠAK David ('79) SEM-JE 01:59:18.9 00:34:47.4
510. 608 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 01:59:21.4 00:34:49.9
511. 376 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) 01:59:22.6 00:34:51.1
512. 422 M30-39 JŮNA Jan ('84) NorthBike.cz NorthBike.cz 01:59:22.7 00:34:51.2
513. 488 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 01:59:23.2 00:34:51.7
514. 904 M60-69 ŠILHÁN Jaroslav ('49) 01:59:24.4 00:34:52.9
515. 741 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) 01:59:40.9 00:35:09.4
516. 1163 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 01:59:42.4 00:35:10.9
517. 88 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team 3 01:59:50.6 00:35:19.1
518. 553 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB Hanz 01:59:51.4 00:35:19.9
519. 281 M40-49 PROCHÁZKA Martin ('76) H club 01:59:53.9 00:35:22.4
520. 356 M40-49 LANGER Andrej ('76) Eleven Mercedes Mitas 01:59:53.9 00:35:22.4
521. 902 M40-49 POSPÍŠIL Pavel ('71) 02:00:00.2 00:35:28.7
522. 1134 M18 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:00:05.0 00:35:33.5
523. 827 M50-59 LÍVA Petr ('66) 02:00:07.9 00:35:36.4
524. 900 M40-49 KRBEC Pavel ('73) 02:00:09.4 00:35:37.9
525. 607 M50-59 LOKVENC Miroslav ('66) Apache Loko Trutnov 02:00:13.4 00:35:41.9
526. 770 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:00:15.0 00:35:43.5
527. 440 M30-39 NECHANICKÝ Jiří ('82) 02:00:15.9 00:35:44.4
528. 809 M30-39 KRÁL Zdeněk ('79) Cyklo PaE06 02:00:16.9 00:35:45.4
529. 1456 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Černí koně Handicap muži C1-C2 02:00:25.9 00:35:54.4
530. 357 M40-49 STRÁNSKÝ Leo ('68) Ořešínští draci Losers 02:00:29.9 00:35:58.4
531. 636 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) Apache Loko Trutnov 02:00:31.9 00:36:00.4
532. 1188 M40-49 HORÁK Miloš ('76) 02:00:33.9 00:36:02.4
533. 537 M40-49 MISAŘ Radek ('68) 02:00:35.9 00:36:04.4
534. 574 M30-39 CIBULKA Martin ('79) Emco 1 02:00:37.2 00:36:05.7
535. 1196 KLB-M JISL Jarda ('73) Craft Team Jablonec 02:00:42.7 00:36:11.2
536. 725 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno Tomíno 02:00:44.2 00:36:12.7
537. 943 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:00:45.7 00:36:14.2
538. 1459 Tandem EKRTOVÁ & RACEK Lada & Tomáš ('00) Eleven Mercedes Mitas 02:00:46.6 00:36:15.1
539. 682 M50-59 BABKA Michal ('64) 02:00:47.4 00:36:15.9
540. 1160 M40-49 POSPÍŠIL Martin ('73) 02:00:47.6 00:36:16.1
541. 270 M40-49 RAUCHFUSS Jiří ('72) REVITBUILD MTB Team 02:00:49.6 00:36:18.1
542. 670 M30-39 GRACL Lubomír ('78) 02:00:50.9 00:36:19.4
543. 756 M50-59 KAISER Richard ('65) RETRO BIKE TEAM OLD HARCOV RETRO BIKE TEAM OLD HARCOV 02:00:55.2 00:36:23.7
544. 991 M19-29 HEROLD Václav ('93) 02:00:56.2 00:36:24.7
545. 180 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 5 NH Car Bike Team 5 02:01:04.5 00:36:33.0
546. 516 M50-59 NAGY Josef ('67) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:01:05.4 00:36:33.9
547. 589 M30-39 ŠIMÁK Jakub ('81) 02:01:16.4 00:36:44.9
548. 656 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:01:19.4 00:36:47.9
549. 457 M70+ POJDA Zvonimír ('46) Gepard Pardubice Gepard Pardubice 02:01:22.7 00:36:51.2
550. 1199 M40-49 PATOČKA Zdeněk ('75) 02:01:27.4 00:36:55.9
551. 237 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:01:28.7 00:36:57.2
552. 917 M19-29 FOLTA Lukáš ('88) 02:01:29.2 00:36:57.7
553. 886 M30-39 KAŇKA David ('79) 02:01:29.6 00:36:58.1
554. 789 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:01:30.6 00:36:59.1
555. 546 M50-59 ŠVAMBERK Jiří ('59) BBC Zaječov 02:01:30.7 00:36:59.2
556. 372 M50-59 HANSÍK Milan ('60) 02:01:32.8 00:37:01.3
557. 196 M40-49 ŠNAJDR Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 8 NH Car Bike Team 8 02:01:41.4 00:37:09.9
558. 10 M30-39 ŠIMON Dušan ('79) BSB Bakajda - KOLO.guru 02:01:45.3 00:37:13.8
559. 410 M40-49 KUČERA Pavel ('75) 02:01:50.7 00:37:19.2
560. 140 M40-49 HENDRYCH Václav ('77) 02:01:53.4 00:37:21.9
561. 386 M30-39 MACÁK Tomáš ('79) 02:01:54.7 00:37:23.2
562. 812 M30-39 HRÁBEK Jakub ('87) 02:02:03.1 00:37:31.6
563. 233 M19-29 HURDA Filip ('92) 02:02:05.4 00:37:33.9
564. 283 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:02:09.4 00:37:37.9
565. 241 M40-49 HURDA Martin ('71) 02:02:24.7 00:37:53.2
566. 937 M60-69 MALÝ Petr ('56) 02:02:37.4 00:38:05.9
567. 1010 M30-39 BUBENÍČEK Jan ('85) 02:02:40.8 00:38:09.3
568. 925 M40-49 VIGNER Jan ('77) SK Veselá 02:02:43.3 00:38:11.8
569. 1059 M19-29 BARTOŠ Marek ('98) 02:02:45.7 00:38:14.2
570. 968 M50-59 PIONTEK Petr ('61) 02:02:48.2 00:38:16.7
571. 477 Tandem KRSIČKA & KRSIČKA Pavel & Tomáš ('00) 02:02:50.7 00:38:19.2
572. 1181 M40-49 ROZUMEK Martin ('75) - 02:02:52.7 00:38:21.2
573. 920 M30-39 BURSA Miroslav ('83) Merida Čermná 02:02:53.1 00:38:21.6
574. 527 M30-39 HOUDEK Jaroslav ('80) NorthBike.cz NorthBike.cz 02:02:54.3 00:38:22.8
575. 727 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno Tomíno 02:02:54.4 00:38:22.9
576. 688 M50-59 FRÁNA Zdeněk ('61) 02:03:01.9 00:38:30.4
577. 297 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:03:02.9 00:38:31.4
578. 734 M40-49 MAJER Petr ('75) 02:03:11.9 00:38:40.4
579. 774 M60-69 ČÍLA Pavel ('49) Bohnice 02:03:20.9 00:38:49.4
580. 187 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 3 NH Car Bike Team 3 02:03:21.0 00:38:49.5
581. 413 M19-29 KOČKA Martin ('89) 02:03:23.7 00:38:52.2
582. 960 M40-49 ŠOHAJ Martin ('71) Rohozec Amulet Team 02:03:30.7 00:38:59.2
583. 1099 M40-49 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team 11 02:03:39.4 00:39:07.9
584. 498 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:03:54.4 00:39:22.9
585. 974 M50-59 MRÁZ Pavel ('67) PAV-TOM 02:03:58.9 00:39:27.4
586. 1210 M40-49 KUBOUŠEK Petr ('74) 02:04:06.7 00:39:35.2
587. 969 M19-29 MAREŠ David ('93) 02:04:06.9 00:39:35.4
588. 442 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) 02:04:07.4 00:39:35.9
589. 817 M19-29 VOLEK Filip ('98) Malčín UNO Srch 02:04:12.9 00:39:41.4
590. 791 M40-49 VANĚK Pavel ('72) 02:04:31.2 00:39:59.7
591. 496 M30-39 FOIT Filip ('87) 02:04:31.4 00:39:59.9
592. 849 M50-59 STEDRON Libor ('66) 02:04:33.9 00:40:02.4
593. 258 M30-39 ČECHAL Petr ('78) TJ Lokomotiva Nymburk 02:04:46.8 00:40:15.3
594. 626 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) znouzetým-Teplice 02:04:50.4 00:40:18.9
595. 1045 M40-49 NOVOTNÝ Aleš ('74) 02:04:52.1 00:40:20.6
596. 922 M30-39 PROKEŠ Martin ('87) 02:04:55.1 00:40:23.6
597. 663 M40-49 NOVÁK Jan ('69) SK Hrabětice 02:04:55.9 00:40:24.4
598. 939 M60-69 HUML Jiří ('56) Velosport Domažlice 02:05:04.2 00:40:32.7
599. 1231 M60-69 ALEKSEEV Alexander ('56) SC Horni Cerna Studenice SC Horni Cerna Studenice 02:05:05.7 00:40:34.2
600. 1068 M40-49 BROTHÁNEK Radek ('74) 02:05:10.4 00:40:38.9
601. 610 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) 02:05:16.6 00:40:45.1
602. 757 M50-59 NOVÁK Jan ('63) Vostrý hrany 02:05:18.9 00:40:47.4
603. 1008 M40-49 ŠAFAŘÍK Martin ('74) 02:05:20.7 00:40:49.2
604. 1234 M40-49 ADAM Viktor ('74) 02:05:21.7 00:40:50.2
605. 708 M40-49 RŮŽIČKA Jan ('75) 02:05:22.9 00:40:51.4
606. 846 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 4 02:05:25.7 00:40:54.2
607. 360 M50-59 ŠTOK Jiří ('64) Vazouni 02:05:26.8 00:40:55.3
608. 805 M30-39 ŠUHAJ Jan ('83) 02:05:28.2 00:40:56.7
609. 818 M18 NOVOTNÝ Vojtěch ('00) UNO Srch UNO Srch 02:05:35.2 00:41:03.7
610. 426 M30-39 MATĚJKA Jan ('84) NorthBike.cz NorthBike.cz 02:05:44.7 00:41:13.2
611. 1037 M50-59 MERTLÍK Jiří ('61) SK BP Lumen 02:05:46.4 00:41:14.9
612. 402 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Racing Bronec Sport Racing 02:05:49.9 00:41:18.4
613. 879 M30-39 ROUBÍČEK Zdeněk ('78) 02:05:50.5 00:41:19.0
614. 262 M50-59 TINTĚRA Štěpán ('59) 02:06:00.6 00:41:29.1
615. 717 M40-49 NAVRÁTIL Jaroslav ('73) 02:06:06.2 00:41:34.7
616. 771 M30-39 KUČERA Petr ('84) GARLAND 02:06:08.7 00:41:37.2
617. 857 M19-29 PŘIBYL Michal ('96) NikiLouda 02:06:08.9 00:41:37.4
618. 1065 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) 02:06:22.2 00:41:50.7
619. 1033 M30-39 SOJÁK Tomáš ('80) Koloshop Team 02:06:23.7 00:41:52.2
620. 524 M30-39 KUBIŠ Peter ('78) 02:06:26.0 00:41:54.5
621. 393 M50-59 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:33.2 00:42:01.7
622. 605 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:06:34.2 00:42:02.7
623. 1205 M40-49 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:06:36.2 00:42:04.7
624. 773 M40-49 POŠVÁŘ Petr ('73) 02:06:39.5 00:42:08.0
625. 758 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:06:46.7 00:42:15.2
626. 926 M40-49 PROTIVINSKY Petr ('73) MTB Angels Team 02:06:51.8 00:42:20.3
627. 292 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:06:53.7 00:42:22.2
628. 885 M30-39 PROCHÁZKA Michal ('79) Bikestars Vrchlabí 02:06:54.2 00:42:22.7
629. 471 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:06:54.4 00:42:22.9
630. 1124 M30-39 KRULIŠ Michal ('80) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:07:06.4 00:42:34.9
631. 511 M60-69 NOVÁK Stanislav ('49) BIKE CLUB SVITAVY 02:07:07.9 00:42:36.4
632. 1159 M40-49 HRUBEC Martin ('73) 02:07:17.2 00:42:45.7
633. 839 M50-59 KRČIL Martin ('63) 02:07:20.7 00:42:49.2
634. 750 M18 SAIDL Michal ('99) SEM-JE 02:07:25.7 00:42:54.2
635. 162 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team 9 NH Car Bike Team 9 02:07:26.2 00:42:54.7
636. 480 M19-29 KRSIČKA Jan ('98) NikiLouda 02:07:30.0 00:42:58.5
637. 399 M18 KUBÁLEK Ondřej ('00) 02:07:41.7 00:43:10.2
638. 788 M40-49 HÁJEK Tomáš ('73) 02:07:41.7 00:43:10.2
639. 732 M40-49 SAIDL Vladislav ('74) SEM-JE 02:07:43.4 00:43:11.9
640. 474 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:07:52.3 00:43:20.8
641. 996 M19-29 BUZAŠ Michal ('88) 02:07:54.7 00:43:23.2
642. 1452 M50-59 ŠÍDA Karel ('58) Černí koně Handicap muži C3-C5 02:07:58.7 00:43:27.2
643. 449 M40-49 KOPERNICKY Pet ('76) 02:07:59.7 00:43:28.2
644. 577 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) Emco 1 02:08:00.7 00:43:29.2
645. 502 M19-29 MOTTL Jiří ('96) 02:08:04.9 00:43:33.4
646. 1245 M50-59 MARTÍNEK Dušan ('60) 02:08:08.7 00:43:37.2
647. 848 M50-59 TAUCHMAN Petr ('66) 02:08:12.4 00:43:40.9
648. 341 M50-59 SKLENÁŘ Peter ('63) 02:08:14.4 00:43:42.9
649. 779 M40-49 PAVLÍČEK Tomáš ('73) STPA CZ 02:08:21.7 00:43:50.2
650. 228 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:08:26.7 00:43:55.2
651. 206 M40-49 STEIDL Tomas ('75) 02:08:30.9 00:43:59.4
652. 985 M40-49 VŠIANSKÝ Ondřej ('72) NH Car Bike Team 10 NH Car Bike Team 10 02:08:32.2 00:44:00.7
653. 606 M50-59 BEDŘICH Pavel ('65) SPP Pičín 02:08:33.9 00:44:02.4
654. 439 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) 02:08:38.9 00:44:07.4
655. 259 M60-69 URBAN Vladimír ('50) 02:08:39.4 00:44:07.9
656. 1071 M30-39 PIKAL Petr ('85) ČEZ 02:08:42.4 00:44:10.9
657. 907 M19-29 HORVÁT Michal ('89) PHMZ RACING 02:08:50.9 00:44:19.4
658. 1195 M40-49 SVOBODA Jan ('73) 02:08:52.9 00:44:21.4
659. 558 M50-59 NEDOROST Antonín ('62) 02:08:54.2 00:44:22.7
660. 369 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 02:09:03.1 00:44:31.6
661. 971 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek 02:09:07.8 00:44:36.3
662. 903 M40-49 SOUČEK Martin ('74) 02:09:11.8 00:44:40.3
663. 316 M50-59 DZAN Ladislav ('64) 02:09:14.3 00:44:42.8
664. 628 M40-49 BŘÍZA Jiří ('68) Žatec 02:09:31.7 00:45:00.2
665. 583 M19-29 VESELÝ Milan ('90) 02:09:34.2 00:45:02.7
666. 681 M60-69 BEYR Luboš ('53) TTT Teplice 02:09:37.9 00:45:06.4
667. 759 M50-59 WALTER Standa ('66) The Expendables 02:09:48.4 00:45:16.9
668. 693 M30-39 TRACH Josef ('80) HC Karhu Hudčice Cyklo PaE06 02:09:51.7 00:45:20.2
669. 240 M40-49 NOVÁK David ('75) 02:09:52.2 00:45:20.7
670. 745 M19-29 ŠTROBACH René ('89) The Expendables 02:09:53.9 00:45:22.4
671. 1212 M40-49 BÍNA Pavel ('69) 02:09:55.7 00:45:24.2
672. 965 M40-49 KRÁL Jiří ('68) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:09:57.7 00:45:26.2
673. 1191 M40-49 KUTTELWASCHER Tomáš ('77) 02:09:57.9 00:45:26.4
674. 1144 M30-39 ULRICH Jan ('78) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:10:04.7 00:45:33.2
675. 784 M40-49 BRANDEJS Josef ('72) 02:10:06.9 00:45:35.4
676. 202 M40-49 VONDRA Václav ('68) DB SCHENKER 02:10:10.9 00:45:39.4
677. 854 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) 02:10:11.1 00:45:39.6
678. 1077 M50-59 VÁLEK Roman ('67) 02:10:11.6 00:45:40.1
679. 997 M30-39 HAVLIK Václav ('83) Loosers 02:10:16.2 00:45:44.7
680. 1113 M19-29 ANDĚL Václav ('92) 02:10:24.9 00:45:53.4
681. 1090 M30-39 STARÝ Václav ('84) CK Čejetice 02:10:28.9 00:45:57.4
682. 353 M18 KOLÁTOR Matyáš ('99) MTB MEL MTB MEL 02:10:31.1 00:45:59.6
683. 1217 M19-29 DOLEŽAL Lukáš ('88) 02:10:34.3 00:46:02.8
684. 278 M30-39 HAJLICH Martin ('86) 02:11:00.9 00:46:29.4
685. 587 M30-39 KREJZA Tomáš ('86) 02:11:06.9 00:46:35.4
686. 951 M40-49 PITÁK Milan ('74) 02:11:11.4 00:46:39.9
687. 1146 M30-39 BRYNYCH Jan ('81) Rybník Habeš 02:11:17.5 00:46:46.0
688. 1017 M40-49 KAJUK Martin ('70) 02:11:18.4 00:46:46.9
689. 1007 M30-39 BÁRTFAY Tomáš ('86) SLOTHS 02:11:25.0 00:46:53.5
690. 1127 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verne 02:11:25.8 00:46:54.3
691. 1083 M30-39 CHOVAN Martin ('83) Česká televize 02:11:26.6 00:46:55.1
692. 329 M40-49 BENDA Petr ('71) BENDAFOLIE- ELEVEN 02:11:28.1 00:46:56.6
693. 222 M30-39 KRÁL Ondřej ('81) Remízek 02:11:35.2 00:47:03.7
694. 333 M40-49 VARGA Daniel ('71) 02:11:50.7 00:47:19.2
695. 934 M40-49 HRUBÝ Pavel ('72) 02:11:53.3 00:47:21.8
696. 591 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:12:18.9 00:47:47.4
697. 420 M60-69 KOTLÁŘ Milan ('55) Moravští lyžníci 02:12:28.2 00:47:56.7
698. 703 M30-39 OPPITZ Vilem ('81) 02:12:28.7 00:47:57.2
699. 1223 M19-29 MARŠÍČEK Jakub ('89) 02:12:43.6 00:48:12.1
700. 404 M50-59 VÁVRA Josef ('67) 02:12:43.7 00:48:12.2
701. 1028 M40-49 KNEBL Milan ('75) 02:12:50.6 00:48:19.1
702. 1246 M50-59 KOHOUT Petr ('64) 02:12:50.9 00:48:19.4
703. 992 M40-49 WACHSMANN Stepan ('77) Cyklomarket Novy Knin 02:12:59.2 00:48:27.7
704. 364 M30-39 FAJTA Jaroslav ('79) 02:13:09.2 00:48:37.7
705. 986 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 10 NH Car Bike Team 10 02:13:15.4 00:48:43.9
706. 571 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) Emco 2 02:13:19.9 00:48:48.4
707. 747 M19-29 WALTER Jakub ('89) The Expendables 02:13:20.2 00:48:48.7
708. 1250 M40-49 KAJUK Petr ('72) 02:13:22.0 00:48:50.5
709. 543 M50-59 FEHER Roman ('65) 02:13:22.6 00:48:51.1
710. 901 M40-49 PELDA Karel ('71) 02:13:26.5 00:48:55.0
711. 377 M40-49 ČECHLOVSKÝ Milan ('71) Emco 02:13:27.7 00:48:56.2
712. 887 M40-49 HRODEK Lukáš ('74) 02:13:29.5 00:48:58.0
713. 819 M18 ADAMEC Marcel ('04) DDM Poděbrady 02:13:42.2 00:49:10.7
714. 919 M30-39 ŠEFL Martin ('81) Continental Adršpach 02:13:45.4 00:49:13.9
715. 183 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 4 NH Car Bike Team 4 02:13:51.5 00:49:20.0
716. 170 M40-49 DUŠEK Petr ('70) NH Car Bike Team 7 NH Car Bike Team 7 02:13:59.0 00:49:27.5
717. 706 M40-49 VOJTĚCH Zdeněk ('76) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:13:59.9 00:49:28.4
718. 419 M60-69 SOCHOR Petr ('51) Moravští lyžníci 02:14:14.5 00:49:43.0
719. 375 M40-49 SEDLÁK Marek ('76) 02:14:50.2 00:50:18.7
720. 736 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 02:15:04.5 00:50:33.0
721. 763 M50-59 VRŇÁK Antonín ('65) 02:15:13.4 00:50:41.9
722. 358 M30-39 GÁBORÍK Štefan ('81) 02:15:13.5 00:50:42.0
723. 1201 M18 ZEMAN Radim ('04) Bike & Sky Bakajda Bike & Sky Bakajda 02:15:13.5 00:50:42.0
724. 408 M40-49 BŘEZINA Jan ('70) 02:15:18.5 00:50:47.0
725. 575 M40-49 HEPNAR Roman ('75) Emco 2 02:15:21.2 00:50:49.7
726. 214 M18 LÁC Jan ladislav ('01) 02:15:27.3 00:50:55.8
727. 421 M60-69 SOCHOR František ('54) Moravští lyžníci 02:15:30.3 00:50:58.8
728. 401 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:15:30.5 00:50:59.0
729. 621 M18 HANČ Vojtěch ('02) GHOST Team 02:15:31.0 00:50:59.5
730. 702 M30-39 KNÍŽEK Jiří ('87) 02:15:32.0 00:51:00.5
731. 1042 M50-59 DOKULIL Miloslav ('62) Cyklo Kampo Turnov cyklo kampo turnov 02:15:55.8 00:51:24.3
732. 947 M50-59 ŠIMÁNĚ Libor ('63) 02:16:04.3 00:51:32.8
733. 1457 M30-39 HRSTKA František ('78) Černí koně Handicap muži C1-C2 02:16:10.2 00:51:38.7
734. 476 M50-59 HOFFMAN Ladislav ('62) 02:16:17.7 00:51:46.2
735. 890 M40-49 PIKNER Tomáš ('69) 02:16:42.3 00:52:10.8
736. 976 M40-49 KAČER Roman ('73) 02:16:42.9 00:52:11.4
737. 428 M30-39 CUKAN Zdenek ('78) 02:16:58.5 00:52:27.0
738. 796 M40-49 AUGUSTIN Filip ('69) 02:16:59.7 00:52:28.2
739. 695 M30-39 JENŠOVSKÝ Viktor ('79) - 02:17:00.3 00:52:28.8
740. 217 M50-59 LÁC Jan ('60) 02:17:02.6 00:52:31.1
741. 552 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB Hanz 02:17:19.0 00:52:47.5
742. 972 M50-59 GAMBA Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM II SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3 02:17:32.0 00:53:00.5
743. 729 M40-49 KNOTT Jakub ('73) SLOTHS 02:17:32.2 00:53:00.7
744. 684 M60-69 ČABRÁDEK Milan ('54) 02:17:33.5 00:53:02.0
745. 1052 M19-29 FLÍDR Zbyněk ('94) PHMZ RACING 02:17:37.9 00:53:06.4
746. 325 M30-39 STRNAD Petr ('78) 02:17:48.5 00:53:17.0
747. 938 M60-69 ZÁZVORKA Vladimír ('57) 02:18:06.0 00:53:34.5
748. 964 M30-39 SMEJKAL Jan ('79) 02:18:19.5 00:53:48.0
749. 946 M50-59 KŮNA Jan ('58) BK Mělník 02:18:27.1 00:53:55.6
750. 312 M30-39 BLAŽEK Karel ('82) 02:18:29.3 00:53:57.8
751. 1157 M40-49 NOVÁČEK Karel ('68) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 02:18:35.0 00:54:03.5
752. 652 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:18:42.0 00:54:10.5
753. 555 M60-69 BEKA Josef ('49) INSTATOP Kosmonosy 02:18:48.9 00:54:17.4
754. 1097 M40-49 TECHLOVSKÝ Petr ('74) NH Car Bike Team 11 02:18:51.0 00:54:19.5
755. 1095 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 10 02:18:52.7 00:54:21.2
756. 1185 M50-59 ŠVEC Stanislav ('67) Stafex 02:18:54.2 00:54:22.7
757. 1105 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 12 02:18:57.7 00:54:26.2
758. 1216 M19-29 JÁGR Jan ('88) 02:19:02.2 00:54:30.7
759. 933 M40-49 HORÁK Martin ('73) SEM-JE 02:19:08.5 00:54:37.0
760. 218 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) Bikeranch 02:19:28.0 00:54:56.5
761. 522 M19-29 ŽIGA Miroslav ('92) 02:19:36.2 00:55:04.7
762. 599 M70+ RAUCHFUSS Ladislav ('43) REVITBUILD MTB Team 02:19:40.8 00:55:09.3
763. 704 M30-39 SEM Pavel ('80) 02:19:49.0 00:55:17.5
764. 1148 M30-39 HOLAS Ondřej ('85) Rybník Habeš 02:19:56.8 00:55:25.3
765. 1048 M18 KAŇKA David ('03) 02:20:05.7 00:55:34.2
766. 841 M50-59 PILIK Radek ('66) 02:20:06.0 00:55:34.5
767. 174 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 6 NH Car Bike Team 6 02:20:06.1 00:55:34.6
768. 454 M50-59 BARI Josef ('64) Gepard Pardubice Gepard Pardubice 02:20:18.0 00:55:46.5
769. 984 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 10 NH Car Bike Team 10 02:20:20.1 00:55:48.6
770. 811 M30-39 TETŘEV Jan ('86) PHMZ RACING 02:20:22.5 00:55:51.0
771. 1064 M18 POSPÍŠIL JR. Adam ('05) 02:20:26.1 00:55:54.6
772. 371 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) 02:20:27.5 00:55:56.0
773. 1063 M40-49 POSPÍŠIL Adam ('75) 02:20:27.5 00:55:56.0
774. 363 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) 02:20:51.1 00:56:19.6
775. 1058 M50-59 BARTOŠ Martin ('65) 02:21:11.3 00:56:39.8
776. 381 M40-49 DĚDEK Michal ('76) 02:21:16.5 00:56:45.0
777. 1121 M19-29 MRÁZEK Pavel ('94) KSM HRÁDEK KSM Hrádek 02:21:21.3 00:56:49.8
778. 456 M50-59 ZOUNEK Jan ('58) 02:21:27.6 00:56:56.1
779. 387 M30-39 JANOTA Marcel ('81) 02:21:44.2 00:57:12.7
780. 461 M30-39 KITTLER Martin ('79) 02:21:44.6 00:57:13.1
781. 279 M40-49 ŠUMPÍK Radek ('76) 02:21:51.2 00:57:19.7
782. 924 M40-49 HADAČ Jakub ('76) H club H club 02:22:08.5 00:57:37.0
783. 213 M30-39 NĚMEC Ondřej ('84) Prodoli Prodoli 02:22:17.7 00:57:46.2
784. 649 M30-39 JANATA Petr ('87) 02:22:23.6 00:57:52.1
785. 1001 M50-59 MÁLEK Luboš ('60) 02:22:25.3 00:57:53.8
786. 1056 M30-39 FOMÍN Miroslav ('86) 02:22:28.7 00:57:57.2
787. 301 M50-59 PRKNO Zdeněk ('58) AGRO Chomutice 02:22:31.2 00:57:59.7
788. 151 M60-69 SIXTA Bedřich ('51) 02:22:45.5 00:58:14.0
789. 1102 M40-49 FOLTÁN David ('74) NH Car Bike Team 11 02:22:54.1 00:58:22.6
790. 740 M30-39 PROKORÁT Petr ('78) 02:23:02.4 00:58:30.9
791. 1057 M30-39 ŠÍR Jindřich ('85) 02:23:06.0 00:58:34.5
792. 1009 M60-69 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:23:16.0 00:58:44.5
793. 549 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) 02:23:56.9 00:59:25.4
794. 883 M30-39 NOVÁK Jakub ('82) Bija 02:23:58.7 00:59:27.2
795. 825 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) Caymanpharma MTB 02:23:59.2 00:59:27.7
796. 798 M40-49 DICSE Josef ('69) 02:24:00.0 00:59:28.5
797. 559 M50-59 MAŠEK Libor ('58) 02:24:17.7 00:59:46.2
798. 168 M30-39 ŠULC Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 7 NH Car Bike Team 7 02:24:55.1 01:00:23.6
799. 793 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:25:38.5 01:01:07.0
800. 501 M18 MOTTL Jan ('02) 02:25:41.0 01:01:09.5
801. 509 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:25:41.4 01:01:09.9
802. 1184 M40-49 POP Petr ('71) TOM KČT Kralupy TOM KČT Kralupy 02:25:42.5 01:01:11.0
803. 523 M30-39 HAVLÍČEK David ('85) 02:26:06.5 01:01:35.0
804. 478 M30-39 TATÍČEK Tomáš ('82) 02:26:26.7 01:01:55.2
805. 407 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) 02:26:35.1 01:02:03.6
806. 931 M40-49 KORITYÁK Daniel ('69) BC Písek 02:27:00.4 01:02:28.9
807. 923 M30-39 ZÁVODNÍK Jan ('85) 02:27:04.2 01:02:32.7
808. 309 M40-49 OCELÁK Radovan ('70) 02:27:04.4 01:02:32.9
809. 970 M50-59 ŠPLÍCHAL Milan ('62) Pepek 02:27:04.8 01:02:33.3
810. 1013 M30-39 ČAPEK Roman ('85) Tomíno 02:27:08.7 01:02:37.2
811. 1171 M30-39 HRUŠA Vojtěch ('87) 02:27:09.1 01:02:37.6
812. 517 M40-49 KRENC Tomáš ('74) 02:27:51.2 01:03:19.7
813. 520 M40-49 VERNER Jiří ('75) 02:28:01.0 01:03:29.5
814. 803 M30-39 TLÁSKAL Jan ('83) 02:28:15.2 01:03:43.7
815. 719 M40-49 SKUPA Petr ('75) SDH Všeň 02:28:22.2 01:03:50.7
816. 324 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:28:26.5 01:03:55.0
817. 1034 M50-59 SVOBODA Oldřich ('63) Cyklistický oddíl starších a pokročilých 02:29:08.5 01:04:37.0
818. 578 M60-69 JIRÁSEK Petr ('56) Emco 1 02:29:15.5 01:04:44.0
819. 159 M30-39 ZADÁK Michal ('81) NH Car Bike Team 9 NH Car Bike Team 9 02:29:30.3 01:04:58.8
820. 171 M40-49 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 7 NH Car Bike Team 7 02:29:58.2 01:05:26.7
821. 412 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:30:03.5 01:05:32.0
822. 514 M50-59 MOCÁK Jaroslav ('58) 02:30:33.8 01:06:02.3
823. 343 M60-69 TOMIČEK František ('56) 02:30:36.4 01:06:04.9
824. 619 M30-39 JACHEK Tomáš ('78) 02:30:50.2 01:06:18.7
825. 945 M50-59 MEJZR Václav ('62) 02:30:56.7 01:06:25.2
826. 1169 M30-39 KOŠVANEC Libor ('85) 02:31:03.3 01:06:31.8
827. 460 M60-69 HAVLÍK Václav ('50) Merkato Losers 02:31:19.8 01:06:48.3
828. 780 M19-29 NIKL Martin ('89) 02:31:20.7 01:06:49.2
829. 715 M40-49 PAULÁT Jirka ('68) 02:31:32.0 01:07:00.5
830. 1208 M30-39 ZAVADIL Marek ('86) 02:32:33.0 01:08:01.5
831. 764 M60-69 KVASNIČKA Pavel ('48) ALL2000 Liberec 02:32:36.8 01:08:05.3
832. 1022 M50-59 KAŠŠAY Josef ('62) 02:33:17.6 01:08:46.1
833. 380 M40-49 NAGY Pavel ('70) NikiLouda 02:34:06.7 01:09:35.2
834. 889 M40-49 PŘIBYL Jiří ('74) NikiLouda 02:34:08.0 01:09:36.5
835. 1237 M40-49 ČERNÝ Karel ('68) 02:34:10.8 01:09:39.3
836. 366 M40-49 KOLLER David ('77) Bike Team Pohoda 02:34:12.0 01:09:40.5
837. 365 M50-59 DANIEL Libor ('66) Bike Team Pohoda 02:34:13.5 01:09:42.0
838. 368 M40-49 ŽAHOUREK Jiří ('72) Bike Team Pohoda 02:34:14.3 01:09:42.8
839. 367 M40-49 POKORNÝ Pavel ('70) Bike Team Pohoda 02:34:15.0 01:09:43.5
840. 427 M30-39 CABRNOCH Tomáš ('87) 02:34:19.3 01:09:47.8
841. 843 M50-59 KUČERA Miloslav ('65) 02:34:20.2 01:09:48.7
842. 518 M40-49 SVOBODA Petr ('75) 02:34:34.8 01:10:03.3
843. 507 M40-49 HAMOUZ Libor ('75) 02:34:43.0 01:10:11.5
844. 1180 M40-49 LŽIČAŘ Milan ('73) Újezd nad Lesy 02:35:00.7 01:10:29.2
845. 261 M50-59 VLK Ludvík ('60) 02:35:19.5 01:10:48.0
846. 350 M30-39 VÁŠEK Ondřej ('80) 02:35:22.3 01:10:50.8
847. 178 M50-59 PROCHÁZKA Vladimír ('61) NH Car Bike Team 5 NH Car Bike Team 5 02:35:25.4 01:10:53.9
848. 310 M40-49 SORÁD Petr ('70) 02:35:36.0 01:11:04.5
849. 766 M60-69 BRONEC Václav ('50) 02:36:01.8 01:11:30.3
850. 1247 M30-39 PUR Petr ('80) 02:36:49.3 01:12:17.8
851. 1128 M40-49 ZACPAL Dušan ('71) 02:38:15.5 01:13:44.0
852. 531 M30-39 LUKEŠ Ondřej ('86) 02:38:18.8 01:13:47.3
853. 395 M40-49 ŠTARHA Stanislav ('71) VAZOUNI 02:38:21.5 01:13:50.0
854. 851 M70+ JAROŠ Petr ('44) elektrospoj 02:38:45.5 01:14:14.0
855. 713 M40-49 LUDICKY Tomas ('73) MTB HANZ 02:39:16.0 01:14:44.5
856. 87 M40-49 UHER Tomáš ('75) NH Car Bike Team 3 NH Car Bike Team 3 02:40:09.5 01:15:38.0
857. 1173 M19-29 HRUŠA Petr ('91) 02:40:26.2 01:15:54.7
858. 1082 M30-39 RUDINSKÝ Ján ('81) Česká televize 02:41:28.8 01:16:57.3
859. 431 M50-59 VÁCLAV Prát ('61) 02:41:56.4 01:17:24.9
860. 526 M30-39 BURIÁN Petr ('83) 02:42:51.6 01:18:20.1
861. 629 M40-49 APPL Vladimír ('72) Vinohradské Šlapky 02:43:03.5 01:18:32.0
862. 1147 M19-29 KRPELAN Jaroslav ('94) 02:43:24.3 01:18:52.8
863. 273 M50-59 KULHAVÝ Karel ('66) 02:43:39.3 01:19:07.8
864. 554 M60-69 PECH Pavel ('54) SPP Pičín 02:44:09.5 01:19:38.0
865. 538 M40-49 POSPÍŠIL Petr ('72) Porsche Prosek 02:44:19.1 01:19:47.6
866. 528 M30-39 PECHÁČEK Jan ('86) Porsche Prosek 02:44:19.2 01:19:47.7
867. 469 M30-39 JENIČEK Jindřich ('80) Rybnik Habeš 02:44:19.3 01:19:47.8
868. 1197 M40-49 MUSIL Jan ('73) Superior Cyklofit Sport TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 02:44:32.8 01:20:01.3
869. 905 M40-49 VEJSKAL Václav ('70) 02:45:07.4 01:20:35.9
870. 1108 M30-39 HELCL OSEF ('81) NH Car Bike Team 12 02:45:10.6 01:20:39.1
871. 1041 M30-39 ŠTURMA Robert ('80) 02:45:17.6 01:20:46.1
872. 1233 M30-39 DUNDÁČEK Ondřej ('82) Krutopřísňáci 02:46:05.1 01:21:33.6
873. 1107 M30-39 ŠTÍCHA Jan ('79) NH Car Bike Team 12 02:46:32.8 01:22:01.3
874. 161 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NH Car Bike Team 8 NH Car Bike Team 8 02:46:34.6 01:22:03.1
875. 1027 M50-59 MANNHART Pierre ('66) 02:47:46.8 01:23:15.3
876. 510 M70+ MOTTL Antonín ('37) 02:47:59.5 01:23:28.0
877. 1101 M40-49 ZIKMUND Jiří ('77) NH Car Bike Team 11 02:48:19.5 01:23:48.0
878. 1091 M30-39 VONDROUŠ Jakub ('80) Krutopřísňáci 02:49:04.8 01:24:33.3
879. 1109 M50-59 LULA Petr ('67) NH Car Bike Team 12 02:49:19.8 01:24:48.3
880. 807 M30-39 SUCHÝ Lukáš ('78) 02:49:36.6 01:25:05.1
881. 1129 M30-39 HORÁČEK Marek ('86) Krutopřísňáci 02:49:58.6 01:25:27.1
882. 475 M50-59 NÁDHERA Petr ('67) 02:52:36.1 01:28:04.6
883. 1096 M30-39 SLUKA Jiří ('82) NH Car Bike Team 10 02:55:29.0 01:30:57.5
884. 781 M60-69 ROKOS Oldřich ('54) - 02:55:31.0 01:30:59.5
885. 200 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 10 NH Car Bike Team 10 02:56:12.6 01:31:41.1
886. 274 M60-69 RASTISLAV Zelenský ('57) Hasiči Struhařov 02:56:55.8 01:32:24.3
887. 513 M50-59 BALADA Bedřich ('64) 02:57:33.1 01:33:01.6
888. 540 M50-59 HANUŠ Petr ('64) 02:57:33.8 01:33:02.3
889. 1104 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team 12 02:57:49.3 01:33:17.8
890. 1106 M18 ŠÍMA Jan ('03) NH Car Bike Team 12 02:57:51.6 01:33:20.1
891. 749 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno Tomíno 02:58:45.3 01:34:13.8
892. 760 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno Tomíno 02:58:45.3 01:34:13.8
893. 432 M50-59 KOŠVANEC Milouš ('59) 02:58:50.3 01:34:18.8
894. 739 M30-39 SEKNIČKA Jaroslav ('83) 02:59:37.1 01:35:05.6
895. 826 M70+ TYXA Vaclav ('45) 03:01:09.0 01:36:37.5
896. 179 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 5 NH Car Bike Team 5 03:01:39.9 01:37:08.4
897. 198 M60-69 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 11 NH Car Bike Team 10 03:03:31.4 01:38:59.9
898. 845 M50-59 ŠMACH Petr ('67) 03:09:00.1 01:44:28.6
899. 940 M60-69 ŠULC Vladimír ('55) 03:09:00.8 01:44:29.3
900. 391 M50-59 ŠMÍD Karel ('58) 03:09:01.7 01:44:30.2
901. 244 M40-49 JANECKÝ Jaroslav ('77) Gay and Lesbiens 03:11:18.9 01:46:47.4
902. 1172 M19-29 KOSAŘ Marek ('90) 03:11:22.3 01:46:50.8
903. 973 M19-29 BEZDĚK Jaroslav ('89) 03:11:22.6 01:46:51.1
904. 1062 M40-49 KAUTZKÝ Tomáš ('76) 03:11:53.1 01:47:21.6
905. 544 M60-69 VÍTEK Miloslav ('55) FitPraha 03:12:48.8 01:48:17.3
906. 1240 M19-29 GRYM David ('91) 03:19:05.4 01:54:33.9
907. 977 M19-29 ROJÍK Adam ('96) Gay&Lesbiens 03:19:11.7 01:54:40.2
908. 987 M40-49 ROJÍK Tomáš ('70) Gay&Lesbiens 03:19:12.1 01:54:40.6
909. 545 M60-69 MATES Rudolf ('55) FitPraha 03:23:30.7 01:58:59.2
910. 1241 M19-29 NIKL Petr ('94) 03:24:14.7 01:59:43.2
911. 1451 M50-59 MATOUŠEK Martin ('64) Černí koně Handicap muži C3-C5 03:27:09.4 02:02:37.9
912. 1118 M40-49 MALÁT Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:33:15.9 02:08:44.4