Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1999 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1988 až 1998), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1978 až 1987), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1968 až 1977), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1967 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1251 Z19-29 MATĚJČKOVÁ Eva ('93) Rohozec Amulet Team 01:37:03.8  
2. 15 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Michaela ('78) Lawi Author Team Lawi Author Team 01:40:25.3 00:03:21.5
3. 569 Z30-39 MIKULÁŠOVÁ Lenka ('84) ELEVEN MERCEDES MITAS ELEVEN III. 01:43:36.6 00:06:32.8
4. 20 Z40-49 KLAPKOVÁ Monika ('70) BE MANIAX MADBIKE BE MANIAX MADBIKE 01:43:46.6 00:06:42.8
5. 1089 Z19-29 NOVÁKOVÁ Veronika ('94) 01:43:47.3 00:06:43.5
6. 868 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha 01:44:30.1 00:07:26.3
7. 679 Z40-49 VODEHNALOVÁ Milena ('73) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 4 01:45:09.6 00:08:05.8
8. 584 Z50+ ŽÁČKOVÁ Jana ('67) BSK racing 01:45:25.9 00:08:22.1
9. 1164 Z40-49 KOTENOVÁ Simona ('77) MST Jihlava 01:45:51.7 00:08:47.9
10. 1225 Z30-39 TROJANOVÁ Andrea ('83) Alisy dresy na zakázku 01:47:41.6 00:10:37.8
11. 64 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:47:42.6 00:10:38.8
12. 622 Z19-29 VTÍPILOVÁ Jana ('92) ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 01:47:44.1 00:10:40.3
13. 580 Z19-29 ŠOLCOVÁ Michaela ('89) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 5 01:49:18.4 00:12:14.6
14. 1073 Z30-39 VEJNAROVÁ Zdeňka ('81) Author I 01:49:39.4 00:12:35.6
15. 1135 Z40-49 ČERVINKOVÁ Petra ('71) Bikestars Vrchlabí 01:50:47.4 00:13:43.6
16. 912 Z30-39 KREJČÍKOVÁ Helena ('79) 01:52:29.6 00:15:25.8
17. 1119 Z30-39 DVORAKOVA Simona ('81) Nesnasimkopce 01:53:40.3 00:16:36.5
18. 154 Z30-39 PÍŠOVÁ Martina ('78) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 01:53:57.1 00:16:53.3
19. 639 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:55:37.6 00:18:33.8
20. 1243 Z40-49 BÁRTOVÁ Růžena ('68) 01:55:57.2 00:18:53.4
21. 85 Z18 PILNA Bára ('00) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:56:11.4 00:19:07.6
22. 182 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NH Car Bike Team 4 NH Car Bike Team 4 01:57:02.9 00:19:59.1
23. 351 Z40-49 ČERNOŠKOVÁ Lenka ('72) MTB MEL MTB MEL 01:57:23.4 00:20:19.6
24. 1179 Z19-29 BLAŽKOVÁ Michaela ('95) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 5 01:58:18.8 00:21:15.0
25. 979 Z30-39 ZEDNÍKOVÁ Iveta ('87) BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:59:30.2 00:22:26.4
26. 303 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 02:00:14.2 00:23:10.4
27. 877 Z40-49 ZIMOVA Jana ('73) 02:02:13.9 00:25:10.1
28. 384 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:15.2 00:25:11.4
29. 1177 Z19-29 POPOVÁ Tereza ('98) TOM KČT Kralupy TOM KČT Kralupy 02:04:38.4 00:27:34.6
30. 1143 Z30-39 HALAMOVÁ Iveta ('86) Cyklistické brýle Cyklistické brýle 02:05:14.9 00:28:11.1
31. 624 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) TJ Lokomotiva Nymburk/BAK 02:05:38.4 00:28:34.6
32. 314 Z40-49 JUCHELKOVÁ Iveta ('70) Růženky 02:05:55.9 00:28:52.1
33. 870 Z30-39 TRUBLOVÁ Magdaléna ('81) 02:06:31.8 00:29:28.0
34. 875 Z40-49 BUREŠOVÁ Lenka ('75) 02:06:36.7 00:29:32.9
35. 909 Z19-29 HAVLÍČKOVÁ Aneta ('89) 02:06:45.4 00:29:41.6
36. 753 Z40-49 VÍDEŇSKÁ Drahomíra ('72) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:06:48.2 00:29:44.4
37. 563 Z19-29 BEDŘICHOVÁ Alena ('89) SPP Pičín 02:08:32.8 00:31:29.0
38. 277 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing 02:08:35.9 00:31:32.1
39. 211 Z30-39 CHMELAŘOVÁ Zuzana ('87) Prodoli Prodoli 02:12:26.2 00:35:22.4
40. 443 Z19-29 ULLÍKOVÁ Pavla ('88) 02:13:05.2 00:36:01.4
41. 234 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:14:31.2 00:37:27.4
42. 876 Z40-49 ŘEHÁKOVÁ Jana ('75) 02:17:57.5 00:40:53.7
43. 813 Z40-49 KADLECOVÁ Markéta ('76) SK Blíževedly 02:18:42.9 00:41:39.1
44. 499 Z30-39 SNOPKOVÁ Kateřina ('83) 02:19:01.3 00:41:57.5
45. 547 Z40-49 ŠVAMBERKOVÁ Hana ('68) 02:19:04.5 00:42:00.7
46. 752 Z40-49 PROVÁZKOVÁ Věra ('69) Survival 02:19:13.0 00:42:09.2
47. 346 Z30-39 MOŠNIČKOVÁ Zuzana ('81) 02:19:44.9 00:42:41.1
48. 268 Z40-49 VESELÁ Olga ('68) 02:20:02.3 00:42:58.5
49. 307 Z30-39 VALEŠOVÁ Jarmila ('82) Penzion Mauritz 02:22:05.0 00:45:01.2
50. 754 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:22:25.4 00:45:21.6
51. 566 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:22:28.8 00:45:25.0
52. 866 Z19-29 BAJEROVÁ Eliška ('90) 02:22:30.2 00:45:26.4
53. 871 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Olga ('78) GHOST Team 02:22:44.5 00:45:40.7
54. 915 Z50+ HRABAŇOVÁ Hanka ('66) bajker.eu 02:22:58.1 00:45:54.3
55. 263 Z40-49 KRACÍKOVÁ Hana ('72) 02:23:05.7 00:46:01.9
56. 462 Z30-39 MORÁVKOVÁ Gabriela ('78) 02:23:34.4 00:46:30.6
57. 579 Z30-39 POGAČOVÁ Darka ('79) Emco 3 02:23:46.0 00:46:42.2
58. 1193 Z30-39 MELKOVÁ Martina ('84) DELUXEA DELUXEA 02:24:27.5 00:47:23.7
59. 338 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ Lokomotiva Nymburk 02:24:58.5 00:47:54.7
60. 1183 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) TOM KČT Kralupy TOM KČT Kralupy 02:25:40.6 00:48:36.8
61. 573 Z30-39 PETRÁSKOVÁ Anna ('86) Emco 2 02:25:58.5 00:48:54.7
62. 911 Z40-49 BAIEROVÁ Martina ('71) Rohozec Amulet Team 02:26:59.9 00:49:56.1
63. 755 Z19-29 KRCHNÍKOVÁ Tereza ('90) 02:28:08.2 00:51:04.4
64. 500 Z30-39 KUDYNOVÁ Michaela ('86) 02:29:08.7 00:52:04.9
65. 1189 Z30-39 LEŠKOVÁ Tereza ('80) 02:31:36.0 00:54:32.2
66. 623 Z40-49 JAURISOVÁ Monika ('71) 02:31:56.8 00:54:53.0
67. 874 Z40-49 PETROF Eva ('77) 02:33:42.5 00:56:38.7
68. 910 Z40-49 ŠOLCOVÁ Pavlína ('71) 02:33:57.0 00:56:53.2
69. 383 Z40-49 NAGYOVÁ Jana ('71) NikiLouda 02:34:08.5 00:57:04.7
70. 1110 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NH Car Ladies Bike Team 02:35:04.8 00:58:01.0
71. 216 KLB-Z BĚHOUNKOVÁ Kateřina ('77) Koloběžky cross country forever 02:35:19.5 00:58:15.7
72. 1211 Z19-29 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) Pchery 02:38:21.0 01:01:17.2
73. 1133 Z19-29 JANATOVÁ Tereza ('88) 02:38:53.0 01:01:49.2
74. 1112 Z30-39 SMRČENSKÁ Dominika ('82) NH Car Ladies Bike Team 02:39:30.3 01:02:26.5
75. 153 Z30-39 ŠNAJDROVÁ Lucie ('82) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 02:39:31.1 01:02:27.3
76. 783 Z50+ BRANDEJSOVÁ DUBSKÁ Soňa ('66) 02:40:33.7 01:03:29.9
77. 451 Z30-39 KOPERNICKÁ Veronika ('78) 02:40:37.1 01:03:33.3
78. 313 Z40-49 KASAFÍRKOVÁ Jitka ('75) 02:40:43.7 01:03:39.9
79. 751 Z50+ BABKOVÁ Vladimíra ('67) 02:42:00.8 01:04:57.0
80. 354 Z40-49 KOLÁTOROVÁ Pavlína ('72) MTB MEL MTB MEL 02:44:15.1 01:07:11.3
81. 1051 Z30-39 DUNDÁČKOVÁ Zuzana ('82) 02:46:05.1 01:09:01.3
82. 345 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí Koně 02:48:44.6 01:11:40.8
83. 238 Z30-39 KRUŠINOVÁ Dana ('82) TJ Lokomotiva Nymburk 02:50:34.0 01:13:30.2
84. 482 Z40-49 NÁDHEROVÁ Hana ('68) 02:52:35.3 01:15:31.5
85. 1249 Z50+ DLASKOVÁ Marcela ('53) 02:53:31.6 01:16:27.8
86. 676 Z50+ LIMANOVÁ Jiřina ('59) 02:55:59.1 01:18:55.3
87. 1248 Z18 CHUDOBOVÁ Terezie ('04) Dětský závod Dětský závod 03:01:37.4 01:24:33.6
88. 873 Z18 ŠMACHOVÁ Natálie ('00) 03:08:59.4 01:31:55.6
89. 581 Z19-29 TRNKOVÁ Kristýna ('96) 03:11:22.9 01:34:19.1
90. 1066 Z18 KAUTZKÁ Karolína ('03) 03:11:53.3 01:34:49.5
91. 293 Z30-39 SVOBODOVÁ Veronika ('86) 03:22:19.9 01:45:16.1
92. 1018 Z30-39 BRENNOVA Lenka ('83) 03:33:52.6 01:56:48.8
93. 1023 Z30-39 VLASÁKOVÁ Tereza ('86) 03:37:26.4 02:00:22.6