Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1 STRNAD Aleš, HLŮŽEK Radim, BLAŽEK Lukáš 04:14:31.5  
2. ELEVEN I. JINDRA Pavel, JIRKŮ Jakub, PRENEK Ondrej 04:14:44.3 00:00:12.8
3. Rohozec Amulet Team HENDRICH Zdeněk, ČAPEK Jan, LOUDA František 04:14:46.6 00:00:15.1
4. ACTIVE TOUR CYCLING TEAM LUDVÍK Vojtěch, NOVOTA Jan, STRÁNSKÝ Jiří 04:16:05.9 00:01:34.4
5. ELEVEN III. NEUBAUER Radim, MIKULÁŠ Martin, ŽIŽKA David 04:25:11.8 00:10:40.3
6. ELEVEN II. HROMÁDKO Tomáš, KLEINER Robert, VÝBORA Jiří 04:27:54.5 00:13:23.0
7. NH Car Bike Team 1 SKŮČEK Petr, NOVÁK Vítězslav, NOVÁK Jan 04:29:36.9 00:15:05.4
8. Carla.Kupkolo.cz TOMAN Luboš, TOMAN Lukáš, HEBELKA Jakub 04:31:58.7 00:17:27.2
9. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 2 BLAŽEK Jakub, JURIS Bohumil, HANOUSEK Filip 04:41:46.0 00:27:14.5
10. NH Car Bike Team 2 HLINĚNÝ Jan, SKALICKÝ Petr, HAVLÍČEK Vratislav 04:44:10.3 00:29:38.8
11. Bike & Ski Racing Team ZEMAN David, HORÁK Jan, FOCKE Jiří 04:45:01.8 00:30:30.3
12. Bike Team KC Jaroměř NOVOTNÝ Luděk, DOLEŽAL Luboš, SLEZAK Martin 04:50:51.0 00:36:19.5
13. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 3 TIŠER Robert, HORÁČEK Roman, DRDA Ladislav 04:54:46.0 00:40:14.5
14. MTB Horoměřice HEJRA David, ČECHOVIČ Martin, ČECHOVIČ David 05:03:50.6 00:49:19.1
15. BSB Bakajda - KOLO.guru PALOUNEK Michal, KYSELA Jan, ŠIMON Dušan 05:06:34.4 00:52:02.9
16. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 4 KOLÁŘ Michal, JAKEŠ Jiří, MIKL Vojtěch 05:08:16.7 00:53:45.2
17. NH Car Bike Team 3 BALIŠ Petr, TEJNOR Jan, STANISLAV Martin 05:13:22.8 00:58:51.3
18. Handicap muži C3-C5 ŠANÍK Luděk, MASTÍK Tomas, KOCMAN Petr 05:15:38.3 01:01:06.8
19. Eleven Mercedes-Benz Mitas Team BEDNÁŘ Petr, NEDOROSTOVÁ Tereza, VORLÍČEK Marek 05:16:16.1 01:01:44.6
20. MTB Hanz MIHULA Jiří, RICHTRMOC Petr, JAŠEK Jaroslav 05:17:07.3 01:02:35.8
21. MTB KČT Kralupy VEJROSTA Jan, BLECHA Josef, VEJROSTA Zdeněk 05:22:43.3 01:08:11.8
22. STPA CZ UHLÍK Michal, STRÁNSKÝ Jiří, STRÁNSKÝ Pavel 05:25:42.2 01:11:10.7
23. NH Car Bike Team 8 HYKYŠ Ivo, HYKYŠ Vladimír, ŠNAJDR Zbyněk 05:32:37.2 01:18:05.7
24. Cyklo Bartys Team TRNKA Zbyněk, SCHOVANEC Ondřej, BARTÁČEK Petr 05:34:51.6 01:20:20.1
25. MVV team VOPAVA Daniel, MUSAL Filip, VOPAVA Daniel 05:35:05.9 01:20:34.4
26. SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 5 PROKŮPEK Adolf, ŠOLCOVÁ Michaela, BLAŽKOVÁ Michaela 05:36:18.3 01:21:46.8
27. MTB MEL KMENT Radek, KOLÁTOR Aleš, ČERNOŠKOVÁ Lenka 05:36:36.6 01:22:05.1
28. NikiLouda KRSIČKA Martin, PŘIBYL Jiří, PŘIBYL Michal 05:42:36.5 01:28:05.0
29. Ždírec Bike MOUČKA Tomáš, MIKEŠ Štěpán, JELÍNEK Pavel 05:43:06.1 01:28:34.6
30. SEM-JE RYŠÁNEK Jiří, HLAVSA Martin, ŠAK David 05:43:50.1 01:29:18.6
31. Losers SVÁROVSKÝ Miloš, STEHLÍK Jan, STRÁNSKÝ Leo 05:45:30.4 01:30:58.9
32. NH Car Bike Team 5 VODIČKA Michal, HUBENÝ Vladimír, RYBKA Tomáš 05:50:18.9 01:35:47.4
33. NorthBike.cz BEER Honza, JŮNA Jan, HOUDEK Jaroslav 05:51:12.6 01:36:41.1
34. Tomíno ZLÁMAL Aleš, KŮLA Tomáš, DUBSKÝ Pavel 05:55:30.5 01:40:59.0
35. HEXENSCHOOS TRDLA Tomáš, NAGY Josef, KRÁL Jiří 05:55:54.5 01:41:23.0
36. UNO Srch NOVOTNÝ Jiří, VOLEK Filip, NOVOTNÝ Vojtěch 05:56:21.5 01:41:50.0
37. Cyklo PaE06 ŘEZNÍČEK Rostislav, KRÁL Zdeněk, TRACH Josef 06:00:41.2 01:46:09.7
38. Emco 1 STEHNO Lukáš, CIBULKA Martin, ŠPEJZL Luděk 06:05:35.6 01:51:04.1
39. Gepard Pardubice POJDA Lukáš, POJDA Zvonimír, BARI Josef 06:07:26.6 01:52:55.1
40. NH Car Bike Team 11 ODSTRČIL Petr, ŘEHOŘ Radek, TECHLOVSKÝ Petr 06:07:51.2 01:53:19.7
41. Prodoli CHMELAŘ Petr, CHMELAŘOVÁ Zuzana, NĚMEC Ondřej 06:14:16.0 01:59:44.5
42. NH Car Bike Team 7 PLZÁK Lukáš, DUŠEK Petr, ŠULC Zdeněk 06:25:00.7 02:10:29.2
43. The Expendables WALTER Standa, ŠTROBACH René, WALTER Jakub 06:33:02.5 02:18:31.0
44. NH Car Bike Team 9 BŘEZINA Miroslav, UHER Filip, ZADÁK Michal 06:35:15.7 02:20:44.2
45. NH Car Bike Team 10 VŠIANSKÝ Ondřej, DONNER Radek, KAŠPAREC Jiří 06:40:40.3 02:26:08.8
46. PHMZ RACING HORVÁT Michal, FLÍDR Zbyněk, TETŘEV Jan 06:46:51.3 02:32:19.8
47. Emco 2 PLAČEK Miloš, HEPNAR Roman, PETRÁSKOVÁ Anna 06:54:39.6 02:40:08.1
48. TOM KČT Kralupy POPOVÁ Tereza, POPOVÁ Kateřina, POP Petr 06:56:01.5 02:41:30.0
49. NH Car Ladies Bike Team PÍŠOVÁ Martina, ŠÍMOVÁ Irena, SMRČENSKÁ Dominika 07:08:32.2 02:54:00.7
50. Bike Team Pohoda KOLLER David, DANIEL Libor, ŽAHOUREK Jiří 07:42:39.8 03:28:08.3
51. NH Car Bike Team 12 ŠÍMA Jiří, HELCL OSEF, ŠTÍCHA Jan 07:50:41.1 03:36:09.6
52. Krutopřísňáci DUNDÁČEK Ondřej, VONDROUŠ Jakub, HORÁČEK Marek 08:25:08.5 04:10:37.0