Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (2000 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1989 až 1999), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1979 až 1988), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1969 až 1978), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1959 až 1968), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1949 až 1958), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1948 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (2000 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1989 až 1999), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1979 až 1988), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1969 až 1978), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1968 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 93 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:28:10.5  
2. 8 Elite KUNT Lukas ('97) GHOST TEAM 01:28:14.7 00:00:04.2
3. 126 M19-29 CMUNT Petr ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:28:28.7 00:00:18.2
4. 1 Elite STRNAD Aleš ('86) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:28:38.7 00:00:28.2
5. 117 M19-29 HORÁČEK Jan ('92) BSB Bakajda / Kolo Guru 01:28:39.5 00:00:29.0
6. 83 M19-29 VLÁŠEK Michal ('89) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:28:42.3 00:00:31.8
7. 127 M19-29 SRBECKÝ Filip ('99) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:44.4 00:00:33.9
8. 6 Elite KOBLIC Radek ('93) ČEZ Cykloteam Tábor 01:28:45.2 00:00:34.7
9. 40 M30-39 NOVOTA Jan ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:45.5 00:00:35.0
10. 46 M30-39 POLMAN Daniel ('79) 01:28:45.5 00:00:35.0
11. 71 Elite KUBÍČEK Michal ('84) Sparta Praha 01:28:46.4 00:00:35.9
12. 91 M19-29 BRŇÁK Jan ('96) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:59.2 00:00:48.7
13. 124 M40-49 JINDRA Pavel ('78) Multisport Team BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:29:00.4 00:00:49.9
14. 30 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) Ski Paudera Staré Splavy 01:29:01.5 00:00:51.0
15. 94 M30-39 NOSEK Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:33:26.0 00:05:15.5
16. 72 M50-59 LEPIČ Martin ('68) PRODOLI Racing Team 01:33:36.2 00:05:25.7
17. 122 M40-49 JIRÁNEK Tomáš ('73) Lawi team 01:33:51.7 00:05:41.2
18. 58 M30-39 MALÍŘ Jan ('80) CHOCOLAND - GHOST Team CHOCOLAND 01:33:56.5 00:05:46.0
19. 51 M40-49 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 2 01:33:57.2 00:05:46.7
20. 81 M30-39 VANÍČEK Vojtěch ('85) BAKAKO Nová Paka 01:33:57.7 00:05:47.2
21. 114 M40-49 KUČERA Radek ('72) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:33:57.7 00:05:47.2
22. 133 M40-49 TOMAN Luboš ('69) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:33:59.2 00:05:48.7
23. 140 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:34:02.7 00:05:52.2
24. 96 M30-39 LOUDA František ('88) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:34:02.7 00:05:52.2
25. 130 M19-29 PETR Ondřej ('97) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:34:03.5 00:05:53.0
26. 23 M30-39 TULACH Lukáš ('84) Cykloliberec.cz 01:34:06.0 00:05:55.5
27. 125 M30-39 MIKULE Ondřej ('88) ROCKMACHINE CYKLOMAX 01:34:06.2 00:05:55.7
28. 19 M19-29 BERKA Jan ('89) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:34:07.0 00:05:56.5
29. 115 M18 SLANAŘ Josef ('00) GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 01:34:08.2 00:05:57.7
30. 138 M40-49 FUTÓ Michal ('74) SPORT TEAM HRÁDEK SPORT TEAM HRÁDEK 01:34:08.5 00:05:58.0
31. 49 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 1 01:34:11.2 00:06:00.7
32. 52 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 2 01:34:15.2 00:06:04.7
33. 771 M19-29 TRUHLÁŘ Jakub ('97) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:34:21.1 00:06:10.6
34. 766 M30-39 POLESNÝ Martin ('80) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:34:24.9 00:06:14.4
35. 20 M18 HANOUSEK Filip ('00) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:34:30.5 00:06:20.0
36. 78 M30-39 KRAUS Vaclav ('84) 01:34:33.0 00:06:22.5
37. 136 M40-49 SUCHANEK Jiri ('74) 01:34:36.0 00:06:25.5
38. 2 Elite PRENĚK Ondřej ('96) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:34:42.7 00:06:32.2
39. 135 M30-39 PELČARSKÝ Aleš ('81) 01:35:05.8 00:06:55.3
40. 41 M40-49 KADLEČEK František ('74) bajker.eu 01:35:08.0 00:06:57.5
41. 53 M50-59 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:36:06.7 00:07:56.2
42. 73 M40-49 PETERA Karel ('73) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:36:07.0 00:07:56.5
43. 82 M50-59 FOX Miloš ('68) team Author Masters 01:36:08.5 00:07:58.0
44. 32 M40-49 MIKULÁŠ Martin ('73) Eleven Mercedes Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:36:09.0 00:07:58.5
45. 1154 M19-29 HOVORKA Dominik ('94) AKTIVIT Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:36:12.6 00:08:02.1
46. 47 M19-29 ZEMAN David ('92) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:36:14.7 00:08:04.2
47. 579 M19-29 NÁHLOVSKÝ David ('92) TJ Sokol Frýdštejn 01:36:21.4 00:08:10.9
48. 1206 M18 SKRBEK Jan ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:36:30.9 00:08:20.4
49. 183 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:36:32.7 00:08:22.2
50. 48 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 1 01:36:53.2 00:08:42.7
51. 77 M30-39 TONDR David ('79) Lawi Author Team Lawi 01:37:23.5 00:09:13.0
52. 890 M40-49 BABICKÝ Josef ('77) 01:37:44.4 00:09:33.9
53. 109 M40-49 HROMÁDKO Tomáš ('73) Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:37:50.0 00:09:39.5
54. 38 M30-39 VIGNER Luděk ('81) trek 01:37:58.0 00:09:47.5
55. 21 M19-29 STRNAD Tomáš ('93) Multisport Team Multisport Team 01:38:00.2 00:09:49.7
56. 56 M30-39 BARTSCH Tomáš ('88) TRANSBRODY 01:38:00.2 00:09:49.7
57. 44 M40-49 HLADIK Ondrej ('76) Bikerespect 01:38:04.7 00:09:54.2
58. 59 M30-39 NOVÝ Karel ('80) NH Car Bike Team 1 01:38:07.0 00:09:56.5
59. 105 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) Bitters Superior Cyklofit team BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:38:11.5 00:10:01.0
60. 29 M40-49 MACÁK Jiří ('78) TJ Sokol Radim 01:38:11.7 00:10:01.2
61. 31 M50-59 ZDENĚK Richard ('66) KBELY CYCLING TEAM 01:38:12.5 00:10:02.0
62. 715 M50-59 SVOBODA Jiří ('66) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:38:21.4 00:10:10.9
63. 110 M30-39 KOTEN Adam ('81) MST Jihlava MST Jihlava 01:38:26.2 00:10:15.7
64. 942 M50-59 MACHÁČEK Martin ('64) #machacekuchyne 01:38:27.9 00:10:17.4
65. 112 M40-49 VÁŇA Marek ('71) MM AUTO mtb Team 01:38:28.0 00:10:17.5
66. 113 M19-29 KYNDL Lukáš ('93) BSK racing 01:38:29.5 00:10:19.0
67. 134 M30-39 ZEMAN Vojtěch ('85) GHOST TEAM 01:38:31.2 00:10:20.7
68. 39 M30-39 JURIS Bohumil ('84) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:38:31.2 00:10:20.7
69. 24 M40-49 KOHOUT Pavel ('75) KUPKOLO MTBO 01:38:34.0 00:10:23.5
70. 128 M50-59 HÝSEK Pavel ('65) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:38:34.7 00:10:24.2
71. 137 M30-39 STRAKOŠ Jan ('83) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:38:35.7 00:10:25.2
72. 1163 M40-49 MAREK Radek ('78) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:38:37.6 00:10:27.1
73. 95 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:38:37.7 00:10:27.2
74. 141 M40-49 SYTAŘ Tomáš ('74) Koloshop Team 01:38:40.0 00:10:29.5
75. 1008 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) GHOST TEAM 01:38:41.6 00:10:31.1
76. 767 M30-39 MÁLEK Tomáš ('80) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:38:41.9 00:10:31.4
77. 1039 M30-39 JANSTA Milan ('86) MIREAS REALITY 01:38:41.9 00:10:31.4
78. 63 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) NH Car Bike Team 3 01:38:42.5 00:10:32.0
79. 116 Z19-29 BAJGEROVÁ Nikola ('97) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:38:48.0 00:10:37.5
80. 107 M50-59 GITTLER Vladislav ('68) 01:38:51.2 00:10:40.7
81. 28 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) Vebrovyboudy.com Vebrovyboudy.com 01:38:51.8 00:10:41.3
82. 443 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:38:55.1 00:10:44.6
83. 894 M30-39 SVOBODA Aleš ('81) CK Přestavlky CK Přestavlky 01:38:59.4 00:10:48.9
84. 1033 M19-29 MACEK Tomáš ('95) 01:39:01.9 00:10:51.4
85. 769 M30-39 FOCKE Jiri ('87) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:39:04.6 00:10:54.1
86. 1205 M18 CMUNT Ondřej ('03) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:39:11.1 00:11:00.6
87. 1103 M30-39 JANATA Pavel ('83) Tj Lokomotiva Nymburk 01:39:12.9 00:11:02.4
88. 1196 M50-59 BENDA Pavel ('68) Expres CZ Scott Team Kolin 01:39:13.1 00:11:02.6
89. 648 M30-39 HUŠEK Martin ('79) SSC ŽELEZNÝ BROD 01:39:26.6 00:11:16.1
90. 36 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lazne Belohrad 01:39:34.0 00:11:23.5
91. 100 Tandem REŠL + LEDECKÝ Petr + Radek ('70) 01:39:42.2 00:11:31.7
92. 840 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) 01:39:44.4 00:11:33.9
93. 3 Elite DOBŠOVIČ Vojtěch ('97) KELLYS BIKERANCH TEAM KELLYS BIKERANCH TEAM 01:39:57.5 00:11:47.0
94. 655 M19-29 VÍT Jan ('89) 01:40:07.9 00:11:57.4
95. 102 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) Rohozec Amulet Cvikov Rohozec Amulet Team 01:40:09.3 00:11:58.8
96. 1081 M50-59 DRDA Ladislav ('65) Cyklofit mtb Liberec BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:40:15.8 00:12:05.3
97. 620 M19-29 ŠVÁB Jan ('91) Greyhound Racing Team 01:40:26.4 00:12:15.9
98. 1198 M40-49 NOVÝ Lukáš ('76) 01:40:48.4 00:12:37.9
99. 7 M60-69 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) AUTO KELLY 01:40:52.0 00:12:41.5
100. 35 M50-59 KLEINER Robert ('66) Eleven Mercedes Mitas 01:40:53.0 00:12:42.5
101. 57 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) Rockmore 01:40:54.0 00:12:43.5
102. 129 M19-29 BERÁNEK Ladislav ('90) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:41:07.2 00:12:56.7
103. 1094 M40-49 ČAPEK Lubomír ('74) České dráhy 01:41:07.9 00:12:57.4
104. 976 M40-49 KALITA Radek ('69) České dráhy 01:41:08.4 00:12:57.9
105. 144 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team \"X\" 01:41:23.5 00:13:13.0
106. 615 M40-49 ČECH Zdeněk ('71) Unicam System s.r.o. 01:41:23.6 00:13:13.1
107. 70 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) #machacekuchyne 01:41:24.6 00:13:14.1
108. 64 M40-49 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike Team 3 01:41:26.7 00:13:16.2
109. 1148 M19-29 MAROUŠEK František ('95) 01:41:28.6 00:13:18.1
110. 222 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team 01:41:30.1 00:13:19.6
111. 700 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:41:39.4 00:13:28.9
112. 1007 Z19-29 VTÍPILOVÁ Jana ('92) GHOST TEAM 01:41:42.6 00:13:32.1
113. 106 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 01:41:46.5 00:13:36.0
114. 637 M40-49 ŠILHAVÝ Josef ('78) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:41:52.1 00:13:41.6
115. 622 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:41:53.4 00:13:42.9
116. 886 M19-29 ŠPATNÝ Patrik ('91) Velosport Valenta SCOTT Team 01:41:53.7 00:13:43.2
117. 531 M30-39 JALOVIČÁR Martin ('80) 01:41:54.4 00:13:43.9
118. 587 M30-39 HANWALD Matěj ('88) 01:41:54.9 00:13:44.4
119. 308 M30-39 MALINSKY Martin ('79) REVITBUILD MTB Team REVITBUILD MTB Team 01:41:55.6 00:13:45.1
120. 990 M50-59 ZEMAN Igor ('64) www.bajker.eu 01:42:00.4 00:13:49.9
121. 476 M40-49 ČECHOVIČ David ('78) MTB Horoměřice 01:42:02.1 00:13:51.6
122. 754 M40-49 VÁVRA Jaroslav ('70) SSC Železný Brod 01:42:06.4 00:13:55.9
123. 947 M40-49 SVOBODA Radek ('69) 01:42:08.6 00:13:58.1
124. 525 M50-59 KHEK Roman ('67) Kraken Team Dobříš 01:42:10.6 00:14:00.1
125. 123 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi team 01:42:10.8 00:14:00.3
126. 42 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:42:11.2 00:14:00.7
127. 1180 M30-39 ROH Martin ('84) 01:42:17.9 00:14:07.4
128. 1172 M40-49 TRUHLÁŘ Luboš ('70) 01:42:25.9 00:14:15.4
129. 601 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:42:25.9 00:14:15.4
130. 631 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:42:31.6 00:14:21.1
131. 533 M60-69 DOLEŽAL Luboš ('54) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:33.6 00:14:23.1
132. 37 M40-49 LOCHMAN Jiří ('71) Ergo Liberec 01:42:38.5 00:14:28.0
133. 521 M40-49 NOVOTNÝ Luděk ('74) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:40.9 00:14:30.4
134. 610 M40-49 HORÁK Jiří ('76) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:42.2 00:14:31.7
135. 43 M18 PROCHÁZKA Lukáš ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:42:47.0 00:14:36.5
136. 629 M40-49 VAŠÍČEK Roman ('74) Continentál Adršpach 01:42:58.4 00:14:47.9
137. 518 M60-69 RAMEŠ Jiří ('54) KBELY CYCLING TEAM 01:43:00.4 00:14:49.9
138. 487 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:43:04.1 00:14:53.6
139. 25 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) REVITBUILD MTB Team REVITBUILD MTB Team 01:43:12.5 00:15:02.0
140. 119 M40-49 POSPÍŠIL Jiří ('73) BSB Bakajda / Kolo Guru 01:43:16.7 00:15:06.2
141. 650 M30-39 HANTL Aleš ('87) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:43:17.4 00:15:06.9
142. 946 Z19-29 BERGEROVÁ Karolina ('92) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:43:19.4 00:15:08.9
143. 61 M40-49 BERAN David ('76) NH Car Bike Team 2 01:43:24.7 00:15:14.2
144. 98 M19-29 BOUŠKA Ondřej ('94) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:43:25.5 00:15:15.0
145. 34 M40-49 HOLAN Jiří ('77) Symbio+CE.Energy 01:43:28.2 00:15:17.7
146. 996 M40-49 KYML Radek ('70) J-Elita Praha 01:43:29.4 00:15:18.9
147. 88 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:43:33.5 00:15:23.0
148. 26 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:43:40.5 00:15:30.0
149. 821 M30-39 MORAVEC Pavel ('80) 01:44:02.1 00:15:51.6
150. 145 M40-49 KARELLA Michal ('69) NH Car Bike Team \"X\" 01:44:08.7 00:15:58.2
151. 111 M40-49 STREJČEK Pavel ('75) Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 01:44:10.0 00:15:59.5
152. 1174 M50-59 ŽIVEC Petr ('66) 01:44:11.2 00:16:00.7
153. 727 M30-39 BAUER Zdeněk ('85) MTB TEAM SK CHYŇAVA 01:44:20.4 00:16:09.9
154. 963 M40-49 URBANEC David ('70) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 01:44:22.1 00:16:11.6
155. 90 M40-49 WOOD Ian ('69) AC Sparta Praha cycling akademie 01:44:24.0 00:16:13.5
156. 403 M40-49 LEBDUŠKA Jan ('75) KSM HRÁDEK 01:44:25.9 00:16:15.4
157. 75 M50-59 TIŠER Robert ('62) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:44:27.2 00:16:16.7
158. 139 M40-49 SAILER Tomáš ('76) R2 - This team is 40+ 01:44:29.0 00:16:18.5
159. 827 M19-29 FLÉGL Lukáš ('93) 01:44:35.7 00:16:25.2
160. 999 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:44:35.9 00:16:25.4
161. 120 M40-49 VÁVRA Václav ('74) BSB Bakajda / Kolo Guru 01:44:41.2 00:16:30.7
162. 69 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 4 01:44:43.7 00:16:33.2
163. 371 M40-49 RYCHTERA Aleš ('76) CC Charlie Praha 01:44:48.4 00:16:37.9
164. 236 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:45:06.7 00:16:56.2
165. 705 M50-59 TRUHLÁŘ Roman ('66) Expedice Jeremiah 01:45:07.4 00:16:56.9
166. 1143 M60-69 TOMEK Jaromír ('52) REVITBUILD TEAM 01:45:11.9 00:17:01.4
167. 660 Z19-29 SUCHÁ Petra ('99) SKP Kornspitz Jablonec 01:45:12.1 00:17:01.6
168. 1208 M19-29 FEJK Petr ('89) 01:45:12.5 00:17:02.0
169. 770 Z19-29 SKRBKOVÁ Denisa ('89) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:45:16.6 00:17:06.1
170. 342 M19-29 NOVÁK Jan ('93) Vostre hrany 01:45:20.4 00:17:09.9
171. 869 M19-29 SOVÁK Zdeněk ('90) 01:45:28.9 00:17:18.4
172. 1188 M30-39 HEJRA David ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:45:29.1 00:17:18.6
173. 74 Tandem DUTÝ + RYS Jaroslav + Jaroslav ('81) SOKOL Kněžmost 01:45:29.2 00:17:18.7
174. 861 M30-39 RAMEŠ Jan ('79) 01:46:06.7 00:17:56.2
175. 196 M40-49 BRADA Radek ('76) 01:46:10.4 00:17:59.9
176. 373 M50-59 RYDVAL Tomáš ('68) ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:46:12.4 00:18:01.9
177. 324 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:46:23.1 00:18:12.6
178. 867 M30-39 SULEK Bohumil ('80) 01:46:23.9 00:18:13.4
179. 419 M50-59 ZADINA Petr ('68) Kaba-sport Chotěboř 01:46:26.9 00:18:16.4
180. 511 M19-29 DŘEVÍNEK Pavel ('90) 01:46:26.9 00:18:16.4
181. 446 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) Kaba-sport Chotěboř 01:46:29.2 00:18:18.7
182. 530 M30-39 VALENTA Pavel ('79) 01:46:34.1 00:18:23.6
183. 988 M30-39 VANIŠ Marek ('79) bajker.eu 01:46:36.0 00:18:25.5
184. 399 M30-39 ZEMÁNEK Zdeněk ('82) TPCA bike team 01:46:38.9 00:18:28.4
185. 720 M50-59 KUBEŠ Petr ('64) Sokol Vrát 01:46:41.7 00:18:31.2
186. 326 M40-49 BARBIER Frederic ('76) 01:46:46.7 00:18:36.2
187. 636 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 01:46:52.9 00:18:42.4
188. 1009 M50-59 MATOUŠEK Michal ('62) BTK EURO BIKE Praha 01:46:57.6 00:18:47.1
189. 893 M50-59 HÁVA Zbyněk ('67) 01:46:58.2 00:18:47.7
190. 599 M40-49 PATOČKA Karel ('78) Rove 01:46:59.9 00:18:49.4
191. 668 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:47:04.2 00:18:53.7
192. 742 M40-49 HAVELKA Rostislav ('77) Symbio+CE.Energy 01:47:04.9 00:18:54.4
193. 202 M40-49 VANCL Marek ('74) Bike Brezova 01:47:10.9 00:19:00.4
194. 1215 M40-49 ZAJÍC Jakub ('73) 01:47:15.9 00:19:05.4
195. 1133 M60-69 VOŇKA Jiří ('54) Carla-Kupkolo.cz 01:47:16.4 00:19:05.9
196. 1150 M30-39 KRÁL Martin ('79) 01:47:17.4 00:19:06.9
197. 1145 M30-39 NOUZÁK Roman ('81) WÜRTH Cycling Team WÜRTH Cycling Team 01:47:18.1 00:19:07.6
198. 1006 M19-29 HRADIL Jakub ('91) Bike Sport 01:47:29.7 00:19:19.2
199. 1136 M40-49 KRUŠINA Jan ('77) Louny 01:47:37.1 00:19:26.6
200. 276 M60-69 HRUBEC Milan ('54) lokomotiva nymburk 01:47:38.1 00:19:27.6
201. 439 M19-29 ROTHE Matěj ('99) Bohemian coffee house 01:47:38.7 00:19:28.2
202. 318 M50-59 PILNAJ Leoš ('67) ONE 01:47:40.9 00:19:30.4
203. 730 M30-39 MEJSNAR Jiří ('82) PROSTĚ DÝCHEJ PROSTĚ DÝCHEJ 01:47:59.4 00:19:48.9
204. 982 M40-49 HAVELKA Michal ('76) CEZ Eagles 01:48:03.9 00:19:53.4
205. 540 M19-29 JAROLÍM Rudolf ('89) Cyklo Bartys Team Cyklo Bartys Team 01:48:06.2 00:19:55.7
206. 1100 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) Symbio+CE.Energy 01:48:06.7 00:19:56.2
207. 690 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) Tj Lokomotiva Nymburk 01:48:07.4 00:19:56.9
208. 394 Z30-39 KATARÍNA Krajňáková ('81) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:48:11.7 00:20:01.2
209. 1020 M50-59 NOVÁK Milan ('67) Ergo Liberec 01:48:15.6 00:20:05.1
210. 613 M40-49 BENES Martin ('74) CK Skuteč 01:48:19.2 00:20:08.7
211. 941 M60-69 MENČL Josef ('55) VETAS Kralupy 01:48:26.2 00:20:15.7
212. 839 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian - SPV Strunkovice 01:48:30.1 00:20:19.6
213. 902 M50-59 HORKÝ Roman ('66) SPP Pičín 01:48:32.7 00:20:22.2
214. 977 M40-49 REMEK Danko ('74) České dráhy 01:48:34.9 00:20:24.4
215. 1060 M40-49 MAGÁL Jiří ('77) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:48:37.7 00:20:27.2
216. 619 M50-59 PODSKALSKÝ Radovan ('67) 01:48:38.9 00:20:28.4
217. 1175 M50-59 SVOBODA Tomáš ('68) 01:48:40.4 00:20:29.9
218. 993 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha 01:48:43.9 00:20:33.4
219. 1195 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) SLUŠNEJ VODDÍL 01:48:50.1 00:20:39.6
220. 784 M30-39 MELICHAR Vladimír ('81) NH Car Bike Team 10 01:48:53.7 00:20:43.2
221. 689 M19-29 CHODÚR Jiří ('95) Firesport25 01:48:53.7 00:20:43.2
222. 486 M40-49 TROJAN Miroslav ('72) ALISY Sportswear 01:49:18.4 00:21:07.9
223. 1164 M40-49 HOLUB Michal ('78) MTC 01:49:20.4 00:21:09.9
224. 45 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) 01:49:24.2 00:21:13.7
225. 198 M60-69 CHMELAŘ Petr ('56) PRODOLI 01:49:25.2 00:21:14.7
226. 670 M50-59 KAUŠKA Petr ('66) 01:49:28.4 00:21:17.9
227. 651 M30-39 HOLMAN Lukáš ('83) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 01:49:30.5 00:21:20.0
228. 528 M50-59 ČERVINKA Zdeněk ('64) BIKESTARS 01:49:34.4 00:21:23.9
229. 351 M40-49 ČÍLA Michal ('77) 01:49:35.2 00:21:24.7
230. 132 M18 HECZKO Stanislav ('01) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:49:49.5 00:21:39.0
231. 944 M40-49 KOLÁŘ Michal ('75) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:49:51.9 00:21:41.4
232. 1057 M40-49 BRUMLICH Vlastimil ('78) 01:49:52.4 00:21:41.9
233. 1194 M30-39 ČERVINKA Zdeněk ('86) Bikestars Vrchlabí 01:49:57.4 00:21:46.9
234. 79 Z40-49 KOTENOVÁ Simona ('77) MST Jihlava MST Jihlava 01:49:57.7 00:21:47.2
235. 593 M30-39 LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:49:59.9 00:21:49.4
236. 936 M40-49 SASKA Josef ('70) Beko Bike Team 01:50:11.9 00:22:01.4
237. 277 M40-49 VOJTÍŠEK Karel ('77) KOLínOkrám 01:50:16.4 00:22:05.9
238. 178 M19-29 KUCHTA Ondřej ('94) jESA MTB Team jESA MTB Team 01:50:16.9 00:22:06.4
239. 260 M19-29 NEVOLE Ondřej ('97) 01:50:30.4 00:22:19.9
240. 895 M30-39 MATĚJÍČEK Michal ('87) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:50:32.4 00:22:21.9
241. 992 M30-39 PELIKÁN Jiří ('86) PROSTĚ DÝCHEJ 01:50:37.2 00:22:26.7
242. 479 M40-49 HAVELKA Roman ('75) 01:50:40.2 00:22:29.7
243. 916 M50-59 ČERMÁK Pavel ('67) 01:50:47.4 00:22:36.9
244. 841 M40-49 FIŠER Štěpán ('72) Rájkol 01:50:48.7 00:22:38.2
245. 706 M50-59 KUCHTA Michal ('68) TMP 01:50:59.9 00:22:49.4
246. 68 M40-49 PALMAN Marek ('75) NH Car Bike Team 3 01:51:01.0 00:22:50.5
247. 429 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB HANZ 01:51:01.4 00:22:50.9
248. 652 M30-39 KOTLÁŘ František ('88) 01:51:02.9 00:22:52.4
249. 824 M40-49 KOS Viktor ('77) 01:51:05.9 00:22:55.4
250. 585 M30-39 SLEZÁK Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:51:06.4 00:22:55.9
251. 1165 M40-49 MAHOVSKÝ Libor ('71) LIGUM 01:51:09.4 00:22:58.9
252. 516 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:51:15.7 00:23:05.2
253. 915 M30-39 HROMADKO Ales ('79) Ořešínští draci 01:51:19.9 00:23:09.4
254. 920 M30-39 KOŘÍNEK Václav ('86) 01:51:22.2 00:23:11.7
255. 851 M40-49 KONTI SEHNAL Petr ('75) Pepek bikers 01:51:22.4 00:23:11.9
256. 686 M18 BŘEŇ Daniel ('01) SMS Team Kladno 01:51:23.7 00:23:13.2
257. 365 M40-49 PETR Luděk ('70) 01:51:24.2 00:23:13.7
258. 884 M30-39 VRÁNA Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:51:25.9 00:23:15.4
259. 203 M40-49 MIKOLÍN Radek ('71) Bike Brezova 01:51:34.9 00:23:24.4
260. 633 M40-49 MARŠÍK Jindřich ('74) Široká veřejnost 01:51:35.2 00:23:24.7
261. 626 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike 01:51:37.7 00:23:27.2
262. 191 M30-39 ŠÁLEK David ('79) 01:51:38.9 00:23:28.4
263. 826 M40-49 FLÉGL Jaromír ('71) 01:51:39.4 00:23:28.9
264. 1080 M50-59 POHLAVSON Stiger ('68) 01:51:44.4 00:23:33.9
265. 1011 M19-29 ŠAFRÁN Martin ('90) 01:51:48.5 00:23:38.0
266. 937 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:51:52.2 00:23:41.7
267. 764 M50-59 JANOUŠEK Miroslav ('63) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:51:58.7 00:23:48.2
268. 772 M50-59 TACHOVSKÝ Robert ('67) Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:51:59.1 00:23:48.6
269. 304 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) Ekometal 01:51:59.2 00:23:48.7
270. 702 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) Šroubárna Turnov 01:52:02.4 00:23:51.9
271. 607 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) Bike Team Kosořice Bike Team Kosořice 01:52:02.9 00:23:52.4
272. 372 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 01:52:02.9 00:23:52.4
273. 54 M40-49 ŽIŽKA Jan ('71) 01:52:06.0 00:23:55.5
274. 845 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 01:52:06.9 00:23:56.4
275. 588 M30-39 HLÍNA Tomáš ('85) 01:52:10.4 00:23:59.9
276. 904 M30-39 VÁCLAV David ('84) 01:52:24.2 00:24:13.7
277. 1023 M50-59 PTÁČNÍK Václav ('64) bajker.eu bajker.eu 01:52:25.4 00:24:14.9
278. 1216 M30-39 GOGA Martin ('83) Spinavy zada 01:52:26.9 00:24:16.4
279. 809 M40-49 HYKYŠ Vladimír ('76) NH Car Bike Team 8 01:52:27.2 00:24:16.7
280. 694 M30-39 STEINER Zdeněk ('88) MTB TEAM SK CHYŇAVA 01:52:29.5 00:24:19.0
281. 33 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:52:34.7 00:24:24.2
282. 400 M40-49 KAČÍREK David ('77) Kupkolo MTB Team Pardubice 01:52:35.9 00:24:25.4
283. 1047 M40-49 ČERNÍK Miroslav ('75) 01:52:40.9 00:24:30.4
284. 153 M30-39 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes Benz Mitas Team 01:52:43.7 00:24:33.2
285. 649 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike 01:52:44.9 00:24:34.4
286. 1159 M40-49 KRÁSNÝ Libor ('69) Žalov 01:52:46.2 00:24:35.7
287. 578 M19-29 HŮZA Jiří ('92) Kola Chaloupka 01:52:46.9 00:24:36.4
288. 426 M30-39 TRNKA Zbyněk ('81) Cyklo Bartys Team 01:52:47.9 00:24:37.4
289. 389 M40-49 KMENT Radek ('72) MTB MEL MTB MEL 01:52:51.9 00:24:41.4
290. 238 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) 01:52:53.7 00:24:43.2
291. 76 M30-39 ZÁMEČNÍK René ('79) bajker.eu 01:52:55.7 00:24:45.2
292. 868 M30-39 REJŠEK Jakub ('86) 01:52:55.9 00:24:45.4
293. 97 M30-39 KOŽÍŠEK Dušan ('83) Rohozec Amulet Team 01:52:59.7 00:24:49.2
294. 1024 M40-49 PETŘÍČEK Michal ('75) 01:53:05.2 00:24:54.7
295. 983 M40-49 VALLA Vojtěch ('73) CEZ Eagles 01:53:05.9 00:24:55.4
296. 815 M40-49 TRDLA Tomáš ('69) HEXENSCHOOS 01:53:06.4 00:24:55.9
297. 711 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:53:09.9 00:24:59.4
298. 1167 M60-69 ŠROT Radek ('49) HM Sport Český Krumlov 01:53:13.2 00:25:02.7
299. 589 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) Rove 01:53:15.0 00:25:04.5
300. 186 M40-49 VYLEŤAL Zbyněk ('72) 01:53:15.4 00:25:04.9
301. 577 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:53:16.7 00:25:06.2
302. 595 M30-39 VLČEK Karel ('79) Eleven Mercedes Benz Mitas Team 01:53:21.6 00:25:11.1
303. 1146 M50-59 BERGER Petr ('59) WÜRTH Cycling Team 01:53:22.2 00:25:11.7
304. 287 M18 RAUCHFUSS Jonatan ('03) REVITBUILD MTB Team 01:53:22.9 00:25:12.4
305. 1152 M30-39 HORÁK Jakub ('82) ZPA Bike Team ZPA Bike Team 01:53:22.9 00:25:12.4
306. 348 M50-59 NOVÁK Pavel ('66) 01:53:24.4 00:25:13.9
307. 914 M40-49 KAISER Pavel ('72) 01:53:24.4 00:25:13.9
308. 335 M40-49 LOCKER Marian ('71) 01:53:25.4 00:25:14.9
309. 926 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) ČKL Harrachov 01:53:28.7 00:25:18.2
310. 927 M40-49 POSPÍŠIL Adam ('75) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 01:53:28.9 00:25:18.4
311. 725 M30-39 DVOŘÁK Michal ('81) Trosky 01:53:36.7 00:25:26.2
312. 905 M19-29 MÁLEK Tomáš ('89) BBT-LIBICE 01:53:41.4 00:25:30.9
313. 948 M40-49 GEISLER Martin ('75) Alltraining.cz Hobby tým 01:53:48.2 00:25:37.7
314. 459 M40-49 CULEK Bohumil ('74) 01:53:48.9 00:25:38.4
315. 640 M40-49 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:53:49.4 00:25:38.9
316. 357 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) PROSTĚ DÝCHEJ PROSTĚ DÝCHEJ 01:53:51.2 00:25:40.7
317. 526 M50-59 BORŮVKA Zdeněk ('65) Jerrysport team 01:53:52.4 00:25:41.9
318. 380 M40-49 KUNC Petr ('74) 01:53:54.4 00:25:43.9
319. 337 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino 01:53:58.7 00:25:48.2
320. 1123 M30-39 KOMÁREK Karel ('81) 01:53:59.7 00:25:49.2
321. 1066 M40-49 MASTÍK Tomáš ('78) Černí koně Černí koně 01:54:00.7 00:25:50.2
322. 197 M40-49 VAJSEJTL Petr ('71) 01:54:01.7 00:25:51.2
323. 1153 M19-29 BABICKÝ Ondřej ('91) Aktivit Nový Bor 01:54:04.2 00:25:53.7
324. 713 M50-59 BEDŘICH Pavel ('65) SPP Pičín 01:54:06.4 00:25:55.9
325. 701 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 01:54:11.4 00:26:00.9
326. 897 M50-59 VENGLÁŘ Jiří ('67) LOM Praha 01:54:11.9 00:26:01.4
327. 922 M50-59 RŮŽIČKA Pavel ('66) Ústí nad labem 01:54:15.4 00:26:04.9
328. 382 M19-29 VOREL Marek ('91) 01:54:16.2 00:26:05.7
329. 65 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) NH Car Bike Team 3 01:54:17.0 00:26:06.5
330. 302 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) Kolokrám Team 01:54:17.4 00:26:06.9
331. 699 M30-39 COUFAL Martin ('82) SALAEGRO Medical Racing team 01:54:21.4 00:26:10.9
332. 172 M40-49 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 01:54:24.4 00:26:13.9
333. 442 M40-49 ŠIMŮNEK Jaroslav ('75) 01:54:27.9 00:26:17.4
334. 146 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team \"X\" 01:54:30.2 00:26:19.7
335. 793 M30-39 KOUDELKA Luboš ('81) NH Car Bike Team 4 01:54:39.7 00:26:29.2
336. 678 M40-49 OUŘEDNÍK Martin ('77) 01:54:40.7 00:26:30.2
337. 156 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 01:54:44.5 00:26:34.0
338. 917 M40-49 PIKART František ('76) STOPRO Bike Team 01:54:49.4 00:26:38.9
339. 953 M40-49 STAFFA Pavel ('75) TJ Sokol Racice nad Trotinou 01:54:52.7 00:26:42.2
340. 529 M50-59 ŠIMŮNEK Petr ('60) 01:54:53.7 00:26:43.2
341. 558 M40-49 LABAJ Petr ('78) 01:54:57.4 00:26:46.9
342. 602 M40-49 PĚCHOUČEK Zdeněk ('69) BAKAKO Nová Paka 01:54:58.4 00:26:47.9
343. 340 M30-39 SOROKA Jan ('80) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 01:55:03.4 00:26:52.9
344. 179 M18 HANČ Vojtěch ('02) GHOST Junior Team 01:55:03.7 00:26:53.2
345. 1192 M18 DVOŘÁK Vojtěch ('03) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:55:04.4 00:26:53.9
346. 931 M19-29 ČEČELSKÁ Jakub ('92) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 01:55:10.2 00:26:59.7
347. 1183 M40-49 ALBL Zdeněk ('77) 01:55:13.2 00:27:02.7
348. 174 M40-49 SVOBODA Miroslav ('77) 01:55:13.2 00:27:02.7
349. 1214 M40-49 CHRTEK Jan ('78) www.cyklobryle.cz 01:55:16.7 00:27:06.2
350. 67 M40-49 UHER Tomáš ('75) NH Car Bike Team 3 01:55:18.5 00:27:08.0
351. 1093 M19-29 WIEGEL Jakub ('94) 01:55:18.9 00:27:08.4
352. 325 M50-59 STEHLÍK Jan ('68) Ořešínští draci Losers 01:55:19.4 00:27:08.9
353. 327 M30-39 NAŇKA Tomáš ('81) Mokrý kožíšky 01:55:22.7 00:27:12.2
354. 794 M40-49 KUNEŠ Jiří ('75) NH Car Bike Team 5 01:55:27.9 00:27:17.4
355. 739 Z40-49 VODEHNALOVÁ Milena ('73) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:55:31.2 00:27:20.7
356. 316 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 01:55:36.9 00:27:26.4
357. 391 M40-49 KOLÁTOR Aleš ('72) MTB MEL MTB MEL 01:55:38.7 00:27:28.2
358. 216 M30-39 WIRTH Marek ('88) 01:55:41.4 00:27:30.9
359. 217 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 01:55:43.2 00:27:32.7
360. 465 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:55:43.7 00:27:33.2
361. 297 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 01:55:54.4 00:27:43.9
362. 104 M19-29 PETRILAK Petr ('95) 24team Endorphin Republic 01:55:55.8 00:27:45.3
363. 1040 M60-69 HAVELKA Rostislav ('54) 01:55:55.9 00:27:45.4
364. 336 M40-49 KNAPPEK Libor ('69) 01:55:56.9 00:27:46.4
365. 211 M40-49 ANDERLE Karel ('69) FAnn.cz 01:55:57.2 00:27:46.7
366. 142 M40-49 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team \"X\" 01:55:58.7 00:27:48.2
367. 638 M40-49 SMOLÍK Petr ('77) Polabští vrchaři 01:56:00.0 00:27:49.5
368. 1061 M40-49 SVOBODA Jan ('73) 01:56:00.2 00:27:49.7
369. 1135 Z19-29 MAREŠOVÁ mARTINA ('95) BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ NAD LABEM 01:56:00.9 00:27:50.4
370. 474 M40-49 MAREK David ('75) agro kolín 01:56:00.9 00:27:50.4
371. 305 M40-49 RAKUŠAN František ('73) Bicykl Kříž Team 01:56:03.7 00:27:53.2
372. 1022 M40-49 PODZIMEK Milan ('75) 01:56:04.9 00:27:54.4
373. 1118 M70+ BARTÁK vLADIMÍR ('46) ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 01:56:10.9 00:28:00.4
374. 424 M40-49 KUNTOŠ Jiří ('73) DRAKUN 01:56:12.7 00:28:02.2
375. 741 M40-49 JANECKÝ Jaroslav ('77) Gay & Lesbiens 01:56:13.2 00:28:02.7
376. 862 M40-49 NOVOTNÝ Jiří ('71) UNO Srch 01:56:14.4 00:28:03.9
377. 880 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:56:18.7 00:28:08.2
378. 456 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:56:19.9 00:28:09.4
379. 870 M30-39 KLIMEŠ Václav ('81) 01:56:22.2 00:28:11.7
380. 985 M40-49 KRÁČALÍK Martin ('77) Seven Days Agency 01:56:23.2 00:28:12.7
381. 1055 M30-39 MĚCHÁČEK Radek ('85) Kristian - SPV Strunkovice 01:56:35.2 00:28:24.7
382. 1144 M40-49 JENÍK Martin ('71) Barton Nymburk 01:56:38.4 00:28:27.9
383. 229 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) Mácháč Team Bike 01:56:41.2 00:28:30.7
384. 1029 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) 01:56:42.4 00:28:31.9
385. 1169 M50-59 HLAVÁČEK Jiří ('64) KPC Praha KPC Praha 01:56:44.2 00:28:33.7
386. 489 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:56:45.0 00:28:34.5
387. 1104 M40-49 NAVRÁTIL Ondřej ('75) 01:56:49.4 00:28:38.9
388. 1089 M19-29 ANDĚL Václav ('92) 01:56:52.2 00:28:41.7
389. 121 M50-59 DVORSKÝ Ladislav ('67) 01:56:53.7 00:28:43.2
390. 1161 M30-39 BIRHANZL Jiří ('79) DEPRE REPRE 2014 01:56:55.2 00:28:44.7
391. 582 M19-29 HLUCHÝ Petr ('98) Symbio+CE.Energy 01:56:56.2 00:28:45.7
392. 1181 M50-59 RAUER Luboš ('66) Kaba-sport Chotěboř 01:56:56.9 00:28:46.4
393. 55 Z40-49 MÜLLEROVÁ Ivana ('73) LO MB 01:57:02.0 00:28:51.5
394. 148 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NH Car Ladies Bike Team 01:57:02.0 00:28:51.5
395. 998 M18 KAŇKA David ('03) BAKAKO Nová Paka 01:57:05.5 00:28:55.0
396. 522 M40-49 VÍT Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:57:07.4 00:28:56.9
397. 312 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 01:57:08.9 00:28:58.4
398. 695 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK Verneřice 01:57:09.9 00:28:59.4
399. 889 M60-69 VRÁNA Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 01:57:10.2 00:28:59.7
400. 1189 M30-39 JANÁK Jiří ('82) HAVEN team 01:57:16.7 00:29:06.2
401. 483 M40-49 KOUBA Pavel ('75) nový bor 01:57:20.9 00:29:10.4
402. 524 M40-49 FIDLER Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:57:23.2 00:29:12.7
403. 256 M50-59 ŠNAJDR Pavel ('64) 01:57:30.2 00:29:19.7
404. 559 M30-39 IMIÁLEK Michal ('80) 01:57:31.9 00:29:21.4
405. 358 M30-39 JARY Honza ('84) Superkaja team 01:57:32.2 00:29:21.7
406. 18 Z19-29 ŠILHÁNOVÁ Tereza ('89) BRONEC BEAUTIES BRONEC BEAUTIES 01:57:32.7 00:29:22.2
407. 1096 M19-29 MELICH Tomáš ('91) Loko Česká Lípa 01:57:36.7 00:29:26.2
408. 423 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB HANZ 01:57:41.9 00:29:31.4
409. 1151 M30-39 DOLEŽAL Václav ('80) 01:57:43.4 00:29:32.9
410. 322 M30-39 MALEČEK Radek ('79) 01:57:44.4 00:29:33.9
411. 1097 M40-49 KRCH David ('74) 01:57:45.2 00:29:34.7
412. 627 M40-49 HOMOLKA Dušan ('72) 01:57:46.9 00:29:36.4
413. 1067 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Černí koně 01:57:47.5 00:29:37.0
414. 477 M40-49 DURDIS Tomáš ('74) 01:57:54.4 00:29:43.9
415. 131 Z40-49 DIVIŠOVÁ Dana ('71) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:57:54.8 00:29:44.3
416. 979 M40-49 HLADÍK Jan ('76) 01:57:55.9 00:29:45.4
417. 957 M50-59 ČERNÝ Aleš ('64) JKF Jaroměř 01:58:00.2 00:29:49.7
418. 1085 M50-59 VALEŠ Luboš ('68) 01:58:00.4 00:29:49.9
419. 192 M30-39 KUČERA Petr ('84) GARLAND 01:58:02.7 00:29:52.2
420. 717 M50-59 VALÁŠEK Milan ('64) BMV bike team 01:58:12.2 00:30:01.7
421. 1149 M50-59 GARA Petr ('66) Ždírec bike Ždírec bike 01:58:12.7 00:30:02.2
422. 666 M50-59 MOKŘÍŽ Bohuslav ('64) BMV bike team 01:58:13.9 00:30:03.4
423. 736 M19-29 MUSAL Filip ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:58:18.4 00:30:07.9
424. 1088 M19-29 HOUSER Martin ('90) 01:58:24.2 00:30:13.7
425. 752 M50-59 LIŠKA Oldřich ('60) 01:58:30.2 00:30:19.7
426. 624 M50-59 SKLENÁŘ Vladimír ('63) XCT sport Hospůdka Karolína 01:58:32.7 00:30:22.2
427. 833 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) Symbio+CE.Energy 01:58:34.7 00:30:24.2
428. 393 Z40-49 ČENOŠKOVÁ Lenka ('72) MTB MEL MTB MEL 01:58:36.9 00:30:26.4
429. 62 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team 2 01:58:42.0 00:30:31.5
430. 527 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Racing 01:58:47.9 00:30:37.4
431. 1166 M50-59 VANĚK Jiří ('66) KPC Praha 01:58:49.9 00:30:39.4
432. 460 M40-49 DUŠEK Michal ('70) 01:58:56.2 00:30:45.7
433. 654 M19-29 VOPAVA Daniel ('95) 01:59:02.3 00:30:51.8
434. 975 M30-39 ČERMÁK Petr ('83) České dráhy 01:59:04.9 00:30:54.4
435. 765 M40-49 FOLPRECHT Tomáš ('71) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:59:06.6 00:30:56.1
436. 1170 M40-49 KALENDA Josef ('76) 01:59:06.9 00:30:56.4
437. 235 Z19-29 VOJTĚCHOVSKÁ Alena ('91) 01:59:07.9 00:30:57.4
438. 1105 M40-49 PROCHÁZKA Aleš ('73) METAL PRODEX 01:59:11.4 00:31:00.9
439. 1065 M40-49 ŠVORC Martin ('71) 01:59:15.4 00:31:04.9
440. 319 M50-59 KAŠPAR Zdeněk ('67) 01:59:16.2 00:31:05.7
441. 498 M19-29 MAREK Miroslav ('90) 01:59:19.0 00:31:08.5
442. 710 M50-59 KOMÍNEK Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:59:27.9 00:31:17.4
443. 734 M19-29 PŘIBYL Michal ('96) NikiLouda NikiLouda 01:59:30.2 00:31:19.7
444. 517 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) CK Nymburk 01:59:31.4 00:31:20.9
445. 1221 M30-39 DOLEŽAL Roman ('80) 01:59:33.1 00:31:22.6
446. 1160 M40-49 PURM Michal ('72) RCHLÁ SMEČKA 01:59:35.4 00:31:24.9
447. 478 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) 01:59:36.9 00:31:26.4
448. 377 M50-59 ZÁVADA Miroslav ('64) CK Lovosice 01:59:39.4 00:31:28.9
449. 1210 M40-49 DRÁBEK Milan ('71) DRAKUN 01:59:39.7 00:31:29.2
450. 634 M40-49 DOSTÁLEK Petr ('73) 01:59:41.2 00:31:30.7
451. 581 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) Rove 01:59:41.9 00:31:31.4
452. 259 M40-49 ZLATNÍK Roman ('78) Team Schmideberg Erzgebirge, Kovářská 01:59:42.7 00:31:32.2
453. 860 M30-39 ZÁHORA Václav ('81) 01:59:44.9 00:31:34.4
454. 959 M40-49 VEVERKA Václav ('73) Survival 01:59:46.2 00:31:35.7
455. 844 M19-29 KOHOUT Ondřej ('97) Crazy Cocks 01:59:48.2 00:31:37.7
456. 657 Z50+ ŽÁČKOVÁ Jana ('67) BSK racing 01:59:49.9 00:31:39.4
457. 1083 M40-49 MARTÍNEK Aleš ('76) 01:59:50.2 00:31:39.7
458. 806 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 7 01:59:54.4 00:31:43.9
459. 210 M19-29 ROŠTEJNSKÝ Marek ('94) 01:59:57.7 00:31:47.2
460. 594 M30-39 VAVŘÍN Jan ('85) 01:59:59.7 00:31:49.2
461. 494 M30-39 FOMÍN Miroslav ('86) Vodafone Cycling Club 02:00:00.7 00:31:50.2
462. 570 M50-59 HLUCHÝ Petr ('66) 02:00:04.2 00:31:53.7
463. 206 M40-49 MICHAL Radek ('71) Polabští vrchaři 02:00:08.4 00:31:57.9
464. 275 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 02:00:08.4 00:31:57.9
465. 538 M19-29 HARÁK Martin ('89) 02:00:08.7 00:31:58.2
466. 1158 M40-49 HANZEL René ('74) MTB HANZ MTB HANZ 02:00:18.4 00:32:07.9
467. 675 M60-69 PELNÁŘ Jiří ('58) 02:00:24.7 00:32:14.2
468. 413 M70+ MÁZL Miroslav ('47) MTB Spartak Vrchlabí 02:00:26.2 00:32:15.7
469. 991 M50-59 HŮLKA Tomáš ('68) 02:00:29.7 00:32:19.2
470. 708 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:00:30.4 00:32:19.9
471. 834 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) TJ Lokomotiva Nymburk 02:00:30.9 00:32:20.4
472. 331 M50-59 SVÁROVSKÝ Miloš ('65) Ořešínští draci Losers 02:00:37.2 00:32:26.7
473. 536 M50-59 JAURIS Luboš ('66) Číčovice Není čas prohrávat 02:00:38.7 00:32:28.2
474. 252 M40-49 DUŠIČKA Václav ('76) 02:00:40.7 00:32:30.2
475. 361 Tandem FLIEGER + FLIEGER Jiří + Bohumil ('70) SK Blíževedly 02:00:41.9 00:32:31.4
476. 164 M30-39 PERLÍK Tomáš ('84) 02:00:45.4 00:32:34.9
477. 968 Z40-49 SOMMEROVÁ Jana ('76) Sportovní klub Kola Koblížek 02:00:49.4 00:32:38.9
478. 147 Z19-29 KARELLOVÁ Michaela ('99) NH Car Ladies Bike Team 02:00:49.5 00:32:39.0
479. 193 M30-39 BRADA Michal ('79) 02:00:49.9 00:32:39.4
480. 883 M19-29 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:00:50.7 00:32:40.2
481. 891 M40-49 STINDL Pavel ('71) 02:00:51.4 00:32:40.9
482. 718 M50-59 SLAVÍK Vladimír ('64) 02:00:55.9 00:32:45.4
483. 590 M30-39 FUXA Martin ('79) 02:00:56.7 00:32:46.2
484. 721 M50-59 VÁCLAVÍK Josef ('62) ŠKODA AUTO team 02:01:00.2 00:32:49.7
485. 228 M60-69 FORMÁNEK Jiří ('54) 02:01:00.5 00:32:50.0
486. 303 M50-59 VOHÁNKA Petr ('67) Ekometal 02:01:00.9 00:32:50.4
487. 433 Z19-29 VANČUROVÁ Linda ('90) HISPORT 02:01:08.7 00:32:58.2
488. 1184 M50-59 SMOLKA Jan ('66) 02:01:14.4 00:33:03.9
489. 792 M50-59 PETRÁŇ Jan ('63) NH Car Bike Team 4 02:01:28.2 00:33:17.7
490. 89 M40-49 VANIŠ Antonín ('74) šlapky z ČT 02:01:32.4 00:33:21.9
491. 438 M19-29 HOUBA Vaclav ('95) 02:01:42.7 00:33:32.2
492. 925 M30-39 KOVAŘÍK Jan ('86) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 02:01:53.7 00:33:43.2
493. 1063 M40-49 ZIMA Josef ('75) 02:01:54.7 00:33:44.2
494. 157 M60-69 KLÍMA Jiří ('58) 02:01:55.4 00:33:44.9
495. 568 M60-69 BYSTRIANSKÝ Jožka ('54) GHOST TEAM 02:02:02.2 00:33:51.7
496. 332 M50-59 STRÁNSKÝ Leo ('68) Ořešínští draci Losers 02:02:03.9 00:33:53.4
497. 1185 M40-49 HNĚVSA Milan ('69) 02:02:06.2 00:33:55.7
498. 514 M40-49 ABRT Jan ('76) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. 02:02:07.0 00:33:56.5
499. 401 M40-49 NAGY Pavel ('70) NikiLouda NikiLouda 02:02:07.2 00:33:56.7
500. 251 M30-39 KOUKAL Jan ('83) 02:02:08.0 00:33:57.5
501. 349 M40-49 HOLOVIČ Martin ('76) 02:02:12.2 00:34:01.7
502. 644 M30-39 ŠEFL Martin ('81) 02:02:13.4 00:34:02.9
503. 875 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:02:24.4 00:34:13.9
504. 355 M50-59 BŘÍZA Jiří ('68) Žatec 02:02:25.4 00:34:14.9
505. 1017 M18 ROGNER Jáchym ('00) 02:02:35.7 00:34:25.2
506. 782 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 10 02:02:37.2 00:34:26.7
507. 892 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) Ti na Mělník 02:02:45.9 00:34:35.4
508. 1015 Z50+ KADLECOVÁ Hana ('59) bajker.eu 02:02:47.4 00:34:36.9
509. 292 M40-49 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 02:02:50.9 00:34:40.4
510. 698 M30-39 LEHMAN Tomáš ('88) TMP 02:02:52.2 00:34:41.7
511. 167 M40-49 PETRŽÍLKA Jiří ('75) 02:02:55.2 00:34:44.7
512. 512 M30-39 FÍRER David ('87) 02:02:56.7 00:34:46.2
513. 896 M19-29 KAJUK Jakub ('98) XCT sport Hospůdka Karolína 02:02:58.2 00:34:47.7
514. 250 M30-39 PŘIBYL Jiří ('79) 02:02:58.7 00:34:48.2
515. 266 M30-39 MALEJOVSKÝ Pavel ('79) 02:02:59.9 00:34:49.4
516. 876 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:04.4 00:34:53.9
517. 807 M40-49 VIKTORIN František ('71) NH Car Bike Team 7 02:03:06.7 00:34:56.2
518. 230 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) Mácháč Team Bike 02:03:07.2 00:34:56.7
519. 777 M30-39 MUNDI Karol ('85) CHOCOLAND CHOCOLAND 02:03:07.9 00:34:57.4
520. 1199 M50-59 BERÁNEK Michal ('67) 02:03:08.5 00:34:58.0
521. 1099 M50-59 GAŽUR Pavel ('63) Beton Bike Litvínov 02:03:09.7 00:34:59.2
522. 842 Z30-39 KREJČÍKOVÁ Helena ('79) 02:03:11.9 00:35:01.4
523. 535 M50-59 KUBÍČEK Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř 02:03:14.5 00:35:04.0
524. 1068 M50-59 ČERVENKA Petr ('67) Černí koně 02:03:18.9 00:35:08.4
525. 745 M40-49 ČERVENKA Martin ('73) 02:03:19.2 00:35:08.7
526. 347 M19-29 KOČKA Martin ('89) Unhošť 02:03:20.7 00:35:10.2
527. 669 M50-59 KAISER Richard ('65) SCOTT RICA BIKE SCOTT RICA BIKE 02:03:22.4 00:35:11.9
528. 932 M19-29 BENC Patrik ('97) Spartak Rokytnice 02:03:32.2 00:35:21.7
529. 246 M30-39 TULPA Michal ('81) 02:03:32.4 00:35:21.9
530. 732 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) Ždírec Bike 02:03:36.7 00:35:26.2
531. 315 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) GHOST TEAM 02:03:42.9 00:35:32.4
532. 921 M40-49 BARTÁK Antonín ('73) Bike Team KC Jaroměř 02:03:42.9 00:35:32.4
533. 642 M30-39 VESECKÝ Richard ('79) 02:03:47.7 00:35:37.2
534. 783 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team 10 02:03:48.4 00:35:37.9
535. 185 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) tina mělník 02:03:52.9 00:35:42.4
536. 583 M19-29 TRAJER Štěpán ('90) 02:03:53.9 00:35:43.4
537. 969 M40-49 ŠKOLÁK Jan ('77) 02:04:01.7 00:35:51.2
538. 838 M50-59 VALOVIČ Petr ('66) 02:04:01.7 00:35:51.2
539. 1012 M30-39 BABORSKÝ Michal ('81) 02:04:03.7 00:35:53.2
540. 735 M19-29 PŘIBYL Jiří ('99) NikiLouda NikiLouda 02:04:07.7 00:35:57.2
541. 604 M40-49 MIŠKOV Pavel ('76) 02:04:10.7 00:36:00.2
542. 611 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Ještěd Skyrace 02:04:12.9 00:36:02.4
543. 662 M40-49 Vávra Petr ('74) 02:04:25.4 00:36:14.9
544. 418 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:04:30.5 00:36:20.0
545. 997 M30-39 MAŘAN Jiří ('83) 02:04:30.9 00:36:20.4
546. 714 M50-59 PAVELKA Milan ('59) Lehkoatletický klub Černý havran v Táboře 02:04:40.4 00:36:29.9
547. 753 M30-39 FOLTA Lukáš ('88) 02:04:40.9 00:36:30.4
548. 50 M40-49 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 2 02:04:44.5 00:36:34.0
549. 903 M50-59 KORDA Vladimír ('68) 02:04:46.2 00:36:35.7
550. 621 M30-39 BABIC Pavel ('87) 02:04:49.4 00:36:38.9
551. 645 M30-39 HOZA Jiří ('80) 02:04:51.7 00:36:41.2
552. 1058 M50-59 SINGULE Vladislav ('68) 02:04:52.4 00:36:41.9
553. 674 M60-69 BRDLÍK Vladimír ('57) 02:04:54.4 00:36:43.9
554. 441 M40-49 ROSULEK Lukas ('75) Tunelteam MTB division 02:04:58.4 00:36:47.9
555. 639 M40-49 POSPÍŠIL Pavel ('71) ROULA BOYS 02:04:59.4 00:36:48.9
556. 1073 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Černí koně 02:05:04.4 00:36:53.9
557. 1171 M30-39 VASZILY Lumír ('86) SK Skivelo Olomouc nyslyšících 02:05:04.7 00:36:54.2
558. 871 M50-59 POPEL Karel ('60) Bike tuning Rudná 02:05:05.2 00:36:54.7
559. 154 Z40-49 MICHLOVÁ Veronika ('77) jirčanští rychlíci 02:05:06.9 00:36:56.4
560. 1179 M19-29 GITTLER Vladislav ('97) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 02:05:08.2 00:36:57.7
561. 200 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:05:09.4 00:36:58.9
562. 152 M30-39 CHMELIK Pavel ('83) Příbram 02:05:11.4 00:37:00.9
563. 683 M40-49 KRBEC Pavel ('73) TMP 02:05:15.4 00:37:04.9
564. 1025 M40-49 VAJDEČKA Milan ('75) Bílina 02:05:15.9 00:37:05.4
565. 719 M50-59 STRUNZ Petr ('63) PROFIKA.CZ PROFIKA 02:05:22.2 00:37:11.7
566. 606 M40-49 BARTÁČEK Petr ('71) Cyklo Bartys Team Cyklo Bartys Team 02:05:42.4 00:37:31.9
567. 748 M40-49 LOJKA Petr ('73) 02:05:44.7 00:37:34.2
568. 1155 M60-69 SVOBODA Ladislav ('52) 02:05:51.2 00:37:40.7
569. 930 Z19-29 POSPÍŠILOVÁ Klára ('96) ČKL Harrachov 02:05:52.4 00:37:41.9
570. 928 M40-49 POSPÍŠIL Vít ('70) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 02:05:52.9 00:37:42.4
571. 882 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:53.4 00:37:42.9
572. 22 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:05:54.5 00:37:44.0
573. 696 M30-39 HRÁBEK Jakub ('87) 02:05:55.2 00:37:44.7
574. 492 M30-39 PETRÁSEK Lukáš ('84) 02:06:09.9 00:37:59.4
575. 836 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) Tj Lokomotiva Nymburk 02:06:12.7 00:38:02.2
576. 552 M40-49 HEPNAR Roman ('72) Emco 1 02:06:13.4 00:38:02.9
577. 832 M50-59 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:23.2 00:38:12.7
578. 84 M40-49 ČECH Luděk ('73) invelt BMW 02:06:23.8 00:38:13.3
579. 808 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 7 02:06:30.4 00:38:19.9
580. 788 M50-59 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 9 02:06:36.4 00:38:25.9
581. 85 M40-49 ŠATRA Jiří ('69) invelt BMW 02:06:40.3 00:38:29.8
582. 726 M30-39 BÁRTFAY Tomáš ('86) 02:06:40.9 00:38:30.4
583. 143 M40-49 HLAČÍK Zdeněk ('75) NH Car Bike Team \"X\" 02:06:44.0 00:38:33.5
584. 497 M19-29 KVAJSAR Tomáš ('95) 02:06:50.4 00:38:39.9
585. 398 M19-29 JEČNÝ Josef ('91) 02:06:51.9 00:38:41.4
586. 245 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko Trutnov 02:07:01.9 00:38:51.4
587. 692 M30-39 FOIT Filip ('87) 02:07:08.7 00:38:58.2
588. 986 M40-49 ZÁCHA Petr ('71) Adventura team 02:07:10.4 00:38:59.9
589. 184 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:07:17.7 00:39:07.2
590. 966 M30-39 SCHOVANEC Ondřej ('79) Cyklo Bartys Team 02:07:19.2 00:39:08.7
591. 729 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verneřice 02:07:23.7 00:39:13.2
592. 321 M40-49 STRYCH Michal ('76) 02:07:24.4 00:39:13.9
593. 513 M30-39 BUZAŠ Michal ('88) 02:07:26.3 00:39:15.8
594. 488 M40-49 PROTIVÍNSKÝ Petr ('73) 02:07:26.4 00:39:15.9
595. 940 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB HANZ 02:07:26.9 00:39:16.4
596. 232 M40-49 KADLEČEK Petr ('69) Mácháč Team Bike 02:07:31.4 00:39:20.9
597. 929 M40-49 NIKODEM Libor ('76) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 02:07:43.2 00:39:32.7
598. 215 Z30-39 ŠINDELÁŘOVÁ Karolína ('88) 02:07:44.2 00:39:33.7
599. 509 M60-69 VOSYKA Richard ('54) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 02:07:46.7 00:39:36.2
600. 731 M30-39 JÁGR Jan ('88) 02:07:52.7 00:39:42.2
601. 954 M30-39 BUCHAR Zdeněk ('83) 02:07:56.7 00:39:46.2
602. 866 M50-59 LANDKAMMER Karel ('61) Cyklobulf Hrobce 02:07:57.7 00:39:47.2
603. 816 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:07:59.9 00:39:49.4
604. 647 M30-39 KATUŠ Jaroslav ('87) J-One Sport systems 02:08:04.7 00:39:54.2
605. 1000 M40-49 MACH Radim ('76) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 02:08:09.2 00:39:58.7
606. 405 M40-49 MARYŠKA Tomáš ('72) 02:08:14.2 00:40:03.7
607. 781 M60-69 VRCHLABSKÝ Tomáš ('53) NH Car Bike Team 10 02:08:14.2 00:40:03.7
608. 450 M40-49 IZAKOVIČ Petr ('76) 02:08:14.7 00:40:04.2
609. 830 M30-39 DOLEŽAL Lukáš ('88) 02:08:18.4 00:40:07.9
610. 295 M19-29 MUSIL Jiří ('91) 02:08:22.4 00:40:11.9
611. 887 M40-49 KAJUK Petr ('72) 02:08:22.7 00:40:12.2
612. 1209 M30-39 GRMOLEC Lukáš ('88) 02:08:28.9 00:40:18.4
613. 1191 M40-49 MENNTIBERGER Štěpán ('70) DEPRE REPRE 2014 DEPRE REPRE 2014 02:08:33.4 00:40:22.9
614. 1101 M19-29 BENEŠ Michal ('89) Sport Team Břežany 02:08:40.9 00:40:30.4
615. 664 M50-59 RUMLER Ladislav ('62) 02:08:41.4 00:40:30.9
616. 551 M40-49 SPÁLENSKÝ Jiří ('72) 02:08:42.0 00:40:31.5
617. 402 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:08:42.4 00:40:31.9
618. 458 M30-39 PEŠL Jan ('88) 02:08:42.7 00:40:32.2
619. 515 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:08:44.2 00:40:33.7
620. 60 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 1 02:08:48.3 00:40:37.8
621. 616 M60-69 BEYR Luboš ('53) Koloshop Team Teplice 02:08:49.4 00:40:38.9
622. 428 M30-39 HAVEL Jakub ('85) 02:08:59.9 00:40:49.4
623. 924 M19-29 BELINGER Jan ('92) 02:09:01.9 00:40:51.4
624. 949 M30-39 SEJKORA Jan ('88) O+S Sej. 02:09:01.9 00:40:51.4
625. 417 M50-59 BABKA Michal ('64) 02:09:06.4 00:40:55.9
626. 1019 M30-39 TOZER Leigh ('80) 02:09:07.7 00:40:57.2
627. 1162 M40-49 FRANK Lukáš ('70) DEPRE REPRE 2014 02:09:07.7 00:40:57.2
628. 510 Z40-49 VÁVROVÁ Lenka ('73) SSC Železný Brod 02:09:25.4 00:41:14.9
629. 852 M50-59 KOHOUT Pavel ('62) Crazy Cocks 02:09:26.9 00:41:16.4
630. 212 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 02:09:28.2 00:41:17.7
631. 542 M30-39 KALVODA Michal ('84) 02:09:37.9 00:41:27.4
632. 473 M40-49 GRACL Lubomír ('78) 02:09:51.0 00:41:40.5
633. 1003 M50-59 JUN Petr ('68) 02:09:52.2 00:41:41.7
634. 370 M40-49 STANĚK Martin ('76) 02:09:53.7 00:41:43.2
635. 1157 M30-39 HUK Matěj ('86) 02:09:56.2 00:41:45.7
636. 1177 M40-49 ŠÍDA Martin ('70) 02:09:56.7 00:41:46.2
637. 971 M19-29 DLOUHÝ Lukáš ('95) 02:10:04.9 00:41:54.4
638. 1119 Z50+ BÁRTOVÁ Růžena ('68) ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 02:10:07.9 00:41:57.4
639. 1044 M40-49 SÝKORA Libor ('73) 02:10:08.1 00:41:57.6
640. 472 M50-59 FORET Ivoš ('68) Penzion vysker 02:10:11.2 00:42:00.7
641. 964 M50-59 HNÁTEK Karel ('61) SK Blíževedly 02:10:12.4 00:42:01.9
642. 596 M40-49 HÁJEK Tomáš ('73) 02:10:15.9 00:42:05.4
643. 1050 M60-69 VLASÁK Jiří ('55) 02:10:18.7 00:42:08.2
644. 1016 M40-49 VARGA Daniel ('71) Symbio+CE.Energy 02:10:20.7 00:42:10.2
645. 835 M40-49 BUDEK Tomáš ('70) 02:10:21.7 00:42:11.2
646. 375 M50-59 HANSÍK Milan ('60) 02:10:25.9 00:42:15.4
647. 461 M40-49 ROZUMEK Martin ('75) - 02:10:26.0 00:42:15.5
648. 1190 M50-59 SOUČEK Petr ('64) Ski Club Loučeň 02:10:30.4 00:42:19.9
649. 268 M50-59 KOTRC Milan ('65) 02:10:34.2 00:42:23.7
650. 1131 Z40-49 KOLOCOVÁ Kateřina ('74) 02:10:37.4 00:42:26.9
651. 392 M19-29 KOLÁTOR Matyáš ('99) MTB MEL MTB MEL 02:10:38.2 00:42:27.7
652. 1078 M40-49 FEŘTR Miroslav ('72) Klub Hiceman Harrachov 02:10:40.0 00:42:29.5
653. 1125 M40-49 KUTTELWASHER Tomáš ('77) Lazy Pedals 02:10:41.7 00:42:31.2
654. 847 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek bikers 02:10:42.9 00:42:32.4
655. 1201 M50-59 VÁVRA Petr ('64) TEMPO-BIKE 02:10:53.9 00:42:43.4
656. 598 M40-49 STODOLA Ladislav ('72) CK Skuteč CK Skuteč 02:10:55.2 00:42:44.7
657. 481 M40-49 SVÍTIL Jan ('69) 02:10:56.2 00:42:45.7
658. 181 M40-49 ARLET Tomáš ('71) 02:11:10.4 00:42:59.9
659. 225 M30-39 ŠTOVČÍK Viktor ('79) FAnn.cz 02:11:10.9 00:43:00.4
660. 665 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) BMV bike team 02:11:14.9 00:43:04.4
661. 99 Z18 PILNÁ Bára ('00) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:11:17.8 00:43:07.3
662. 199 M60-69 BRADA Josef ('51) 02:11:18.0 00:43:07.5
663. 1071 M50-59 MATOUŠK Martin ('64) Černí koně 02:11:29.4 00:43:18.9
664. 724 M30-39 JENŠOVSKÝ Viktor ('79) 02:11:31.2 00:43:20.7
665. 1031 M40-49 ŠOHAJ Martin ('71) Rohozec Amulet Team 02:11:42.9 00:43:32.4
666. 204 M40-49 KUČERA Pavel ('75) 02:11:48.4 00:43:37.9
667. 778 M60-69 KASAL Zdeněk ('52) CK MTB MARATON Hlinsko 02:11:53.4 00:43:42.9
668. 1062 Z19-29 ZELENKOVÁ Radka ('89) 02:11:55.9 00:43:45.4
669. 118 M18 ZEMAN Radim ('04) BSB Bakajda / Kolo Guru 02:12:00.0 00:43:49.5
670. 282 M30-39 LUŇÁK Tomáš ('88) 02:12:03.0 00:43:52.5
671. 758 M30-39 VODIČKA Ladislav ('79) Žantov TEAM 02:12:05.4 00:43:54.9
672. 885 M40-49 SOBOTKA Daniel ('77) 02:12:09.2 00:43:58.7
673. 267 M40-49 KOUTNÍK Vladislav ('73) 02:12:09.2 00:43:58.7
674. 1178 M50-59 PETERKA Jiří ('66) 02:12:09.9 00:43:59.4
675. 857 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('78) 02:12:15.5 00:44:05.0
676. 961 M19-29 KARHÁNEK Jakub ('92) 7 gulí 02:12:16.0 00:44:05.5
677. 412 M50-59 VIDEMAN Martin ('66) 02:12:32.2 00:44:21.7
678. 223 M40-49 KANIŠČEV Roman ('70) Bike sport Mohelnice 02:12:36.4 00:44:25.9
679. 877 M50-59 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:12:38.7 00:44:28.2
680. 1014 M40-49 TOMEK Martin ('73) 02:12:41.4 00:44:30.9
681. 231 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:12:50.4 00:44:39.9
682. 464 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:12:51.7 00:44:41.2
683. 416 M50-59 MUSIL Miloslav ('67) 02:12:53.4 00:44:42.9
684. 1193 Z18 BENEŠOVÁ Anna ('04) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 02:13:04.5 00:44:54.0
685. 630 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 02:13:08.9 00:44:58.4
686. 600 M40-49 ŠAFAŘÍK Martin ('74) Jizerkovi 02:13:15.4 00:45:04.9
687. 188 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:13:16.0 00:45:05.5
688. 333 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:13:16.7 00:45:06.2
689. 220 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 02:13:23.4 00:45:12.9
690. 346 M50-59 NOVÁK Jan ('63) Vostre hrany 02:13:26.7 00:45:16.2
691. 1222 M30-39 BENDA Tomáš ('79) 02:13:30.2 00:45:19.7
692. 1156 M30-39 PRUSKAVEC Zdeněk ('87) MTC Velvary 02:13:40.4 00:45:29.9
693. 597 M40-49 ŠAFRA Pavel ('74) Joskatel team 02:13:43.2 00:45:32.7
694. 173 M30-39 KRÁL Ondřej ('81) 02:13:43.7 00:45:33.2
695. 796 M50-59 ŠÍR Vladimír ('66) NH Car Bike Team 5 02:13:47.7 00:45:37.2
696. 205 M30-39 KREJZA Tomáš ('86) Vodafone Cycling Club 02:13:50.2 00:45:39.7
697. 667 M50-59 VOPAVA Daniel ('62) 02:13:58.7 00:45:48.2
698. 1187 M50-59 MERTLÍK Jiří ('61) SK BP Lumen Úpice 02:14:00.4 00:45:49.9
699. 1043 M50-59 LEVY Petr ('63) 02:14:11.2 00:46:00.7
700. 744 M40-49 KNOTT Jakub ('73) SLOTHS 02:14:16.2 00:46:05.7
701. 369 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) 02:14:24.5 00:46:14.0
702. 913 M40-49 VAJC Jaroslav ('69) 02:14:26.9 00:46:16.4
703. 404 M40-49 NOVOTNÝ Aleš ('74) 02:14:27.0 00:46:16.5
704. 785 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 10 02:14:29.7 00:46:19.2
705. 334 M40-49 MAREŠ Jaroslav ('73) 02:14:31.5 00:46:21.0
706. 746 M40-49 VIGNER Jan ('77) Sk Veselá 02:14:32.4 00:46:21.9
707. 1086 Z30-39 ŠLECHTOVÁ Ester ('86) 02:14:38.9 00:46:28.4
708. 248 M19-29 KOZÁK Filip ('92) 02:14:44.7 00:46:34.2
709. 345 M40-49 KOCIAN Martin ('72) Vinohradské Šlapky 02:14:45.2 00:46:34.7
710. 1075 Tandem EKRTOVÁ + RACEK Lada + Tomáš ('79) Černí koně 02:14:47.7 00:46:37.2
711. 410 M50-59 NAGY Josef ('67) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:14:54.2 00:46:43.7
712. 307 M30-39 ŠÍSTEK Jan ('79) 02:14:57.5 00:46:47.0
713. 545 M30-39 HAVLÍK Václav ('83) Ořešínští draci Losers 02:14:57.5 00:46:47.0
714. 738 M18 ŠÍP Vojtěch ('02) 02:15:00.0 00:46:49.5
715. 279 M40-49 MAJER Petr ('75) 02:15:00.4 00:46:49.9
716. 628 M40-49 ŠNAJDAR Roman ('69) 02:15:00.7 00:46:50.2
717. 543 M30-39 ŘEZNÍČEK Rostislav ('80) Cyklo PaE06 02:15:04.2 00:46:53.7
718. 226 M30-39 SMEJKAL Jan ('79) 02:15:05.2 00:46:54.7
719. 1046 Z40-49 ZIMOVA Jana ('73) Prazdne duse 02:15:09.2 00:46:58.7
720. 1045 M50-59 ŠTĚDROŇ Libor ('66) Prazdne duse 02:15:16.7 00:47:06.2
721. 285 M30-39 TLÁSKAL Jan ('83) 02:15:19.2 00:47:08.7
722. 831 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) Vrzaci 02:15:24.5 00:47:14.0
723. 945 M19-29 ZAPADLO Jiří ('93) Mrejčná 02:15:24.7 00:47:14.2
724. 978 M40-49 ANDĚL František ('72) České dráhy 02:15:27.2 00:47:16.7
725. 688 M19-29 WALTER Jakub ('89) The Expendables The Expendables 02:15:31.4 00:47:20.9
726. 420 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:15:31.7 00:47:21.2
727. 532 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:15:33.2 00:47:22.7
728. 733 M19-29 FLÍDR Zbyněk ('94) PHMZ Racing 02:15:35.5 00:47:25.0
729. 960 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB HANZ MTB HANZ 02:15:49.2 00:47:38.7
730. 272 M19-29 VESELÝ Milan ('90) BezbabTour Junior 02:15:51.7 00:47:41.2
731. 646 M30-39 TRACH Josef ('80) Cyklo PaE06 02:15:54.2 00:47:43.7
732. 209 M30-39 POMAN Martin ('79) FAnn.cz 02:15:57.2 00:47:46.7
733. 243 M40-49 VAJDEČKA Petr ('74) 02:16:05.5 00:47:55.0
734. 680 M40-49 POKORNÝ Petr ('74) 02:16:06.2 00:47:55.7
735. 436 M60-69 VANČURA Miloš ('54) HISPORT 02:16:16.2 00:48:05.7
736. 548 M40-49 JANDA Tomáš ('77) 02:16:16.9 00:48:06.4
737. 151 M40-49 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:16:21.0 00:48:10.5
738. 567 KLB-M BROŽ Martin ('79) COCONi 02:16:26.2 00:48:15.7
739. 677 M30-39 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 02:16:26.5 00:48:16.0
740. 1010 M30-39 JABLONSKÝ Jiří ('80) 02:16:26.7 00:48:16.2
741. 580 M19-29 VINCÍK David ('94) Klub Vazounů 02:16:27.7 00:48:17.2
742. 300 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:16:37.7 00:48:27.2
743. 311 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) Aperam 02:16:38.5 00:48:28.0
744. 673 M60-69 PECH Pavel ('54) SPP Pičín 02:16:40.2 00:48:29.7
745. 503 M60-69 KOTLÁŘ Milan ('55) Moravští Lyžníci 02:16:40.9 00:48:30.4
746. 495 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) MTC Velvary 02:16:49.7 00:48:39.2
747. 843 M50-59 KOHOUT Petr ('64) Crazy Cocks 02:16:52.7 00:48:42.2
748. 697 M30-39 OPPITZ Vilém ('81) 02:16:54.5 00:48:44.0
749. 385 M60-69 GENGELA Jan ('55) 02:16:54.7 00:48:44.2
750. 1126 M30-39 VRBATA Leoš ('79) 02:17:06.0 00:48:55.5
751. 1037 M40-49 BENDA Petr ('71) Benda folie - Eleven 02:17:16.5 00:49:06.0
752. 344 M40-49 KUČERA Kamil ('77) SVIJÁNKY 02:17:18.4 00:49:07.9
753. 965 Z40-49 KADLECOVÁ Markéta ('76) SK Blíževedly 02:17:28.5 00:49:18.0
754. 1091 Tandem MOROZOV + CHARVÁTOVÁ Václav + Jana ('63) AGRO 21 02:17:44.2 00:49:33.7
755. 822 M30-39 PERSY Lukáš ('80) 02:17:47.7 00:49:37.2
756. 261 M30-39 RIEDL Jakub ('86) 02:17:49.0 00:49:38.5
757. 264 Z40-49 JUCHELKOVÁ Iveta ('70) Růženky 02:17:49.0 00:49:38.5
758. 1042 M50-59 THOŘ Radovan ('66) 02:17:50.2 00:49:39.7
759. 584 M19-29 HORVÁT Michal ('89) PHMZ Racing 02:17:51.2 00:49:40.7
760. 520 M40-49 KREJČA Jaroslav ('76) 02:17:54.4 00:49:43.9
761. 911 M50-59 NÁDHERA Petr ('67) 02:17:56.5 00:49:46.0
762. 556 M50-59 DOLEŽAL Martin ('64) 02:17:57.0 00:49:46.5
763. 635 M40-49 KOLLER David ('77) 02:17:57.2 00:49:46.7
764. 430 M19-29 VOJÍK Radek ('92) 02:18:01.5 00:49:51.0
765. 214 M30-39 MACÁK Tomáš ('79) 02:18:05.2 00:49:54.7
766. 762 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 11 02:18:07.0 00:49:56.5
767. 66 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 4 02:18:08.5 00:49:58.0
768. 330 M50-59 NĚMEC Jiří ('66) Rebels Pardubice 02:18:21.7 00:50:11.2
769. 189 Z40-49 KOUDELKOVÁ Kateřina ('77) 02:18:26.2 00:50:15.7
770. 366 M40-49 JÓN Tomáš ('72) Triathlon Stars Team Podbořany Triathlon stars team Podbořany 02:18:29.7 00:50:19.2
771. 406 M40-49 KOPAČKA Tomáš ('71) Triathlon stars team Podbořany 02:18:30.5 00:50:20.0
772. 353 M40-49 VIRÁG Pavol ('73) Triathlon Stars Team Podbořany Triathlon stars team Podbořany 02:18:32.0 00:50:21.5
773. 1051 M50-59 CERHA František ('61) PRONDO 02:18:38.0 00:50:27.5
774. 653 M19-29 RYLICH Vojtěch ('91) 02:18:41.0 00:50:30.5
775. 1069 M40-49 ŠKRLÍK Miroslav ('78) Černí koně 02:18:42.7 00:50:32.2
776. 317 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:18:51.2 00:50:40.7
777. 609 M40-49 SPERÁT Aleš ('77) CK Skuteč 02:19:28.5 00:51:18.0
778. 1147 M19-29 BRABEC Petr ('90) 02:19:34.7 00:51:24.2
779. 773 M40-49 VŠIANSKÝ Ondřej ('72) NH Car Bike Team 11 02:19:56.7 00:51:46.2
780. 271 M40-49 HOLÝ Ladislav ('73) 02:19:58.0 00:51:47.5
781. 757 M40-49 HORYCH Aleš ('78) Žantov TEAM 02:19:59.0 00:51:48.5
782. 499 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:19:59.2 00:51:48.7
783. 790 M50-59 GOTHARD Tomáš ('68) NH Car Bike Team 9 02:20:15.2 00:52:04.7
784. 1114 M40-49 ŠÍMA Joří ('70) NH Car Bike Team 12 02:20:25.0 00:52:14.5
785. 374 M50-59 MATUŠKA Valér ('61) 02:20:32.5 00:52:22.0
786. 625 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike 02:20:33.5 00:52:23.0
787. 263 M19-29 SEBEST Marek ('91) BezbabTour Junior 02:20:40.7 00:52:30.2
788. 1001 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:20:42.0 00:52:31.5
789. 554 M40-49 KATZER Martin ('74) Eylevel 02:20:45.7 00:52:35.2
790. 614 M40-49 KAČER Roman ('73) 02:20:47.5 00:52:37.0
791. 408 M40-49 PIKNER Tomáš ('69) 02:20:48.5 00:52:38.0
792. 576 M18 ŠPANIHEL Samuel ('01) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:20:51.7 00:52:41.2
793. 709 M50-59 KRÁL Jiří ('68) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:20:52.2 00:52:41.7
794. 825 M40-49 VLČEK Jiří ('74) Sokol Kacanovy 02:20:56.5 00:52:46.0
795. 362 M60-69 LÍVANEC Jiří ('58) 02:21:03.0 00:52:52.5
796. 386 M60-69 ČÍLA Pavel ('49) Praha 8 02:21:11.2 00:53:00.7
797. 909 M30-39 VOPLAKAL Lukas ('84) Turbonohy FC 02:21:16.4 00:53:05.9
798. 799 Z30-39 MAKOVÁ Hana ('79) NH Car Bike Team 6 02:21:17.0 00:53:06.5
799. 828 M40-49 ZLESÁK David ('75) HC JISKRA Skuteč 02:21:19.2 00:53:08.7
800. 1197 M50-59 MARTÍNEK Dušan ('60) LIFE BIKE RACOCHY 02:21:21.0 00:53:10.5
801. 995 M40-49 PÁLA Václav ('75) 02:21:22.0 00:53:11.5
802. 286 M60-69 ŠAVEL Zdeněk ('56) 02:21:23.5 00:53:13.0
803. 751 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:21:24.5 00:53:14.0
804. 1132 M30-39 VOLF Martin ('84) 02:21:49.4 00:53:38.9
805. 933 M19-29 MORAVEC Jan ('89) 02:21:52.5 00:53:42.0
806. 1070 M60-69 ŠÍDA Karel ('58) Černí koně 02:21:56.7 00:53:46.2
807. 907 M40-49 KNEBL Milan ('75) 02:21:57.2 00:53:46.7
808. 1032 M19-29 POKORNÝ Tomáš ('91) CHOCOLAND 02:22:01.7 00:53:51.2
809. 262 M40-49 KARPÍŠEK Aleš ('76) FAnn.cz 02:22:04.5 00:53:54.0
810. 240 M40-49 PATLEJCH Richard ('69) fantozzi team 02:22:05.7 00:53:55.2
811. 162 M40-49 STEIDL Tomáš ('75) 02:22:12.2 00:54:01.7
812. 159 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:22:14.0 00:54:03.5
813. 470 M50-59 HUČKO Pavel ('67) SK Nižbor 02:22:21.0 00:54:10.5
814. 557 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:22:22.7 00:54:12.2
815. 707 M50-59 WALTER Standa ('66) The Expendables 02:22:32.7 00:54:22.2
816. 237 M40-49 ROTH Zdeněk ('71) 02:22:40.2 00:54:29.7
817. 755 M50-59 SVOBODA Jiří ('67) Žantov TEAM 02:22:48.2 00:54:37.7
818. 562 M30-39 CIBULKA Martin ('79) 02:22:49.2 00:54:38.7
819. 973 M30-39 ŠOLC Radim ('81) České dráhy 02:22:53.2 00:54:42.7
820. 848 M30-39 PFLEGER Michal ('85) Pepek bikers 02:23:00.2 00:54:49.7
821. 740 M40-49 KUŠIČKA Josef ('76) ČHTM Horní Jelení 02:23:03.7 00:54:53.2
822. 467 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:23:07.0 00:54:56.5
823. 255 M18 LÁC Jan ladislav ('01) 02:23:08.5 00:54:58.0
824. 254 M50-59 LÁC Jan ('60) fantozzi team 02:23:08.7 00:54:58.2
825. 819 M30-39 MICHALÍK Ben ('84) 02:23:29.2 00:55:18.7
826. 1028 M30-39 ŠOLTIS Pavel ('82) 02:23:42.0 00:55:31.5
827. 457 M30-39 GÁBORÍK Štefan ('81) 02:23:43.9 00:55:33.4
828. 491 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB HANZ 02:24:00.2 00:55:49.7
829. 1127 M50-59 HAVELKA Miroslav ('64) 02:24:00.5 00:55:50.0
830. 462 M40-49 SMÍTKA Jaroslav ('71) 02:24:14.0 00:56:03.5
831. 449 M40-49 HASIL František ('76) 02:24:16.7 00:56:06.2
832. 795 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 5 02:24:17.2 00:56:06.7
833. 434 Z30-39 ADAMOVÁ Eva ('82) DRAKUN 02:24:21.5 00:56:11.0
834. 354 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:24:30.5 00:56:20.0
835. 445 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:24:37.0 00:56:26.5
836. 463 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANZ 02:24:38.7 00:56:28.2
837. 414 M30-39 FAJTA Jaroslav ('79) MTC Velvary 02:24:44.7 00:56:34.2
838. 1207 Z40-49 BAIEROVÁ Martina ('71) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:24:45.0 00:56:34.5
839. 1213 Z50+ HEJLOVÁ Zdeňka ('66) TRIATLON MLADÁ BOLESLAV 02:24:55.0 00:56:44.5
840. 1035 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) AGRO Chomutice a.s. 02:24:55.2 00:56:44.7
841. 397 Z40-49 NAGYOVÁ Jana ('71) NikiLouda NikiLouda 02:24:57.2 00:56:46.7
842. 747 M40-49 PŘIBYL Jiří ('74) NikiLouda NikiLouda 02:24:57.5 00:56:47.0
843. 605 M40-49 ETZL Tomáš ('69) 02:25:03.2 00:56:52.7
844. 448 M50-59 FEHER Roman ('65) 02:25:15.7 00:57:05.2
845. 415 M50-59 NOVÁK Vladimír ('65) MTC Velvary 02:25:16.2 00:57:05.7
846. 309 Z30-39 MOŠNIČKOVÁ Zuzana ('81) 02:25:23.5 00:57:13.0
847. 534 M50-59 STRNAD Petr ('63) 02:25:32.0 00:57:21.5
848. 176 Z50+ VESELÁ Olga ('68) 02:25:35.5 00:57:25.0
849. 853 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:25:38.2 00:57:27.7
850. 1128 M40-49 BÍNA Pavel ('69) 02:25:39.0 00:57:28.5
851. 341 M60-69 KOLÁŘ Jan ('58) Sport-umění-peří 02:25:51.7 00:57:41.2
852. 155 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:25:55.0 00:57:44.5
853. 1102 M40-49 VANÍČEK Jaroslav ('77) 02:25:57.9 00:57:47.4
854. 687 M19-29 ŠTROBACH René ('89) The Expendables The Expendables 02:26:14.1 00:58:03.6
855. 257 M40-49 HUDEČEK Pavel ('72) 02:26:19.2 00:58:08.7
856. 166 M30-39 ŠÍR Jindřich ('85) GARLAND 02:26:25.2 00:58:14.7
857. 227 M50-59 KOŠŤÁK Milan ('61) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:26:27.2 00:58:16.7
858. 359 M30-39 SUSÍK Petr ('86) 02:26:33.5 00:58:23.0
859. 1079 M40-49 ČERNÝ Jan ('77) Klub Hiceman Harrachov 02:26:39.9 00:58:29.4
860. 239 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) Saganovci 02:26:55.5 00:58:45.0
861. 323 M30-39 DRÁBIK Tomáš ('81) Saganovci 02:26:57.0 00:58:46.5
862. 281 M50-59 KREJNUS Róbert ('65) 02:27:06.5 00:58:56.0
863. 691 M30-39 KRÁL Zdeněk ('79) Cyklo PaE06 02:27:09.8 00:58:59.3
864. 1053 M18 KUCHTA Tomáš ('02) jESA MTB 02:27:41.7 00:59:31.2
865. 180 Z40-49 IPPOLDTOVÁ Zdeňka ('74) 02:27:45.7 00:59:35.2
866. 289 M40-49 ČERNÝ Kamil ('71) 02:27:54.0 00:59:43.5
867. 918 M30-39 VANĚČEK Pavel ('84) Turbonohy FC 02:27:58.5 00:59:48.0
868. 451 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) MTC Velvary 02:28:25.2 01:00:14.7
869. 293 M40-49 ŠMÍD Miroslav ('71) 02:28:31.0 01:00:20.5
870. 169 M50-59 MUSIL Radek ('67) 02:28:32.0 01:00:21.5
871. 679 M40-49 SUCHÝ Lukáš ('78) 02:28:52.5 01:00:42.0
872. 749 M40-49 PROCHÁZKA Martin ('76) 02:28:54.2 01:00:43.7
873. 1168 Z50+ HRABAŇOVÁ Hana ('66) BAJKER.EU 02:29:04.0 01:00:53.5
874. 504 M60-69 BEKA Josef ('49) Instatop Kosmonosy 02:29:06.7 01:00:56.2
875. 612 M40-49 HRUBÝ Pavel ('72) 02:29:07.3 01:00:56.8
876. 507 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) 02:29:08.5 01:00:58.0
877. 537 M50-59 FORMÁČEK Eduard ('63) 02:29:12.5 01:01:02.0
878. 919 M30-39 VALENTA Libor ('85) 02:29:15.7 01:01:05.2
879. 1027 M40-49 PETŘÍK Petr ('69) M&T kliky team Dobruška 02:29:16.7 01:01:06.2
880. 658 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) 02:29:19.0 01:01:08.5
881. 201 M60-69 PRKNO Zdeněk ('58) 02:29:21.7 01:01:11.2
882. 1182 M50-59 KOLÁŘ Jiří ('64) 02:29:33.0 01:01:22.5
883. 352 M40-49 SKALICKÝ Vladimír ('75) Triathlon stars team Podbořany 02:29:44.7 01:01:34.2
884. 258 M40-49 ČERNÝ Jaroslav ('72) 02:29:49.2 01:01:38.7
885. 592 M30-39 ŠITERA Radek ('85) 02:29:50.0 01:01:39.5
886. 280 M50-59 ŠITERA Zdeněk ('59) 02:29:50.5 01:01:40.0
887. 906 M50-59 MÁLEK Luboš ('60) BBT-LIBICE 02:29:54.7 01:01:44.2
888. 573 Z40-49 SPERÁTOVÁ Iva ('78) CK Skuteč 02:29:55.2 01:01:44.7
889. 454 M19-29 MYSLIVEČEK Jindřich ('92) 02:29:59.0 01:01:48.5
890. 703 M60-69 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:30:00.7 01:01:50.2
891. 1026 Z50+ LOUBKOVÁ Helena ('53) Cyklorenova Cvikov 02:30:11.5 01:02:01.0
892. 482 M40-49 PINTA Petr ('74) 02:30:11.7 01:02:01.2
893. 571 Z30-39 BENESOVÁ Petra ('79) CK Skuteč 02:30:13.0 01:02:02.5
894. 1139 M60-69 MOJŽÍŠ Jaromír ('54) SPORT RACES - ISAAC TEAM 02:30:18.5 01:02:08.0
895. 1140 Z50+ MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava ('55) SPORT RACES - ISAAC TEAM 02:30:19.2 01:02:08.7
896. 550 M40-49 ČECHLOVSKÝ Milan ('71) Emco 1 02:30:21.5 01:02:11.0
897. 177 M30-39 JANATA Petr ('87) 02:30:27.7 01:02:17.2
898. 682 M40-49 HEGR Jan ('74) 02:30:44.7 01:02:34.2
899. 908 M19-29 HORKÝ Roman ('99) SPP Pičín 02:30:49.2 01:02:38.7
900. 265 M40-49 MALEJOVSKÝ Josef ('76) 02:30:50.5 01:02:40.0
901. 837 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 02:31:19.8 01:03:09.3
902. 1038 M40-49 MARTINKA Petr ('69) 02:31:22.5 01:03:12.0
903. 981 M30-39 PIKAL Petr ('85) CEZ Eagles 02:31:22.7 01:03:12.2
904. 566 M60-69 ZOUNEK Jan ('58) 02:31:33.7 01:03:23.2
905. 623 M50-59 WILLIAMS Graeme ('66) 02:31:39.2 01:03:28.7
906. 814 Z30-39 KORÁLOVÁ Eva ('83) 02:31:41.5 01:03:31.0
907. 791 M30-39 HOLEČEK Petr ('85) NH Car Bike Team 4 02:31:49.3 01:03:38.8
908. 910 M40-49 HRODEK Lukáš ('74) 02:31:50.7 01:03:40.2
909. 935 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:31:54.0 01:03:43.5
910. 1018 Z30-39 CHVOJKOVÁ Šárka ('82) GHOST TEAM 02:31:56.5 01:03:46.0
911. 789 M18 ŠNAJDR Šimon ('02) NH Car Bike Team 9 02:32:06.7 01:03:56.2
912. 1115 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 12 02:32:07.2 01:03:56.7
913. 1004 M60-69 KUBERA Lubomír ('54) Skoky Praha 02:32:12.5 01:04:02.0
914. 1049 M50-59 ŠVEC Stanislav ('67) Stafex 02:32:22.7 01:04:12.2
915. 539 Z40-49 JAURISOVÁ Monika ('71) Číčovice Není čas prohrávat 02:32:25.7 01:04:15.2
916. 523 M40-49 STRNAD Petr ('78) 02:32:36.5 01:04:26.0
917. 820 M50-59 SRNKA Pavel ('60) Most 02:32:41.5 01:04:31.0
918. 1124 M40-49 STAUD Zdeněk ('72) Lazy Pedals 02:32:47.2 01:04:36.7
919. 1116 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NH Car Bike Team 12 02:33:08.8 01:04:58.3
920. 1059 KLB-M BARTŮNĚK Ladislav ('83) KOBRA 02:33:11.0 01:05:00.5
921. 546 M30-39 HÁJEK Aleš ('83) 02:33:28.0 01:05:17.5
922. 608 M50-59 JOŽÁK Jiří ('66) CK Skuteč 02:33:32.5 01:05:22.0
923. 967 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí koně 02:33:45.7 01:05:35.2
924. 1220 Z30-39 RENNEROVÁ Jana ('79) 02:33:57.5 01:05:47.0
925. 278 M40-49 DĚDEK Michal ('76) 02:34:02.7 01:05:52.2
926. 1072 M18 TREFNÝ Jakub ('00) Černí koně 02:34:03.4 01:05:52.9
927. 1211 Z40-49 MACÍNOVÁ Bohdana ('72) DRAKUN 02:34:18.5 01:06:08.0
928. 958 Z40-49 PROVÁZKOVÁ Věra ('69) Survival 02:34:25.2 01:06:14.7
929. 313 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing 02:34:25.2 01:06:14.7
930. 421 M40-49 PECH Jiří ('69) 02:34:33.7 01:06:23.2
931. 756 M60-69 VINDUŠKA Vladimír ('56) Žantov TEAM 02:35:03.0 01:06:52.5
932. 502 M60-69 SOCHOR Petr ('51) Moravští Lyžníci 02:35:05.7 01:06:55.2
933. 798 M18 ŠNAJDR Matěj ('05) NH Car Bike Team 5 02:35:16.3 01:07:05.8
934. 1064 M70+ ŠVORC Jan ('48) 02:35:21.5 01:07:11.0
935. 493 M30-39 CHEJN Václav ('80) 02:35:40.7 01:07:30.2
936. 207 M70+ KVASNIČKA Pavel ('48) ALL*2000 02:35:57.7 01:07:47.2
937. 712 M50-59 MALÁSEK Petr ('64) 02:36:29.7 01:08:19.2
938. 437 M60-69 ČECH Pavel ('53) 02:36:48.0 01:08:37.5
939. 1074 M30-39 MARŠÁK Jiří ('86) Černí koně 02:36:53.0 01:08:42.5
940. 879 M30-39 SODOMKA Kamil ('81) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:37:01.5 01:08:51.0
941. 803 M30-39 SLUKA Jiří ('82) NH Car Bike Team 6 02:37:15.5 01:09:05.0
942. 165 M50-59 VONDRA Václav ('68) DB SCHENKER 02:37:24.5 01:09:14.0
943. 233 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:37:25.0 01:09:14.5
944. 468 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno 02:37:26.0 01:09:15.5
945. 603 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:37:28.2 01:09:17.7
946. 269 M40-49 STOLLE Jindřich ('74) 02:37:35.2 01:09:24.7
947. 501 M60-69 HAVLÍK Václav ('50) Ořešínští draci Losers 02:37:43.5 01:09:33.0
948. 409 M50-59 ČERNÝ Karel ('68) Stara Boleslav 02:37:46.5 01:09:36.0
949. 452 M19-29 MAREŠ Jaroslav ('97) 02:37:53.7 01:09:43.2
950. 218 M60-69 CIHLÁŘ Josef ('54) Stone bikers 02:37:54.7 01:09:44.2
951. 274 M40-49 ŠENK Petr ('74) 02:38:06.0 01:09:55.5
952. 617 M50-59 ŠVAMBERK Jiří ('59) BBC Zaječov 02:38:11.7 01:10:01.2
953. 671 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. 02:38:20.5 01:10:10.0
954. 750 M50-59 URBÁNEK Jaromír ('66) 02:38:20.7 01:10:10.2
955. 427 M30-39 ŠVANCARÁN David ('86) 02:39:05.5 01:10:55.0
956. 411 M50-59 SKRUŽNÝ Zdeněk ('68) P.CA Milada 02:39:11.5 01:11:01.0
957. 591 M30-39 STRÁNSKÝ Jan ('84) 02:39:13.5 01:11:03.0
958. 1134 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) PŘÍZNIVCI BĚHU STRÁNKA 02:39:20.5 01:11:10.0
959. 440 M30-39 HYBLER Jan ('81) 02:39:21.7 01:11:11.2
960. 804 M30-39 NOVÁK Vladimír ('79) NH Car Bike Team 7 02:39:25.3 01:11:14.8
961. 1095 M40-49 KOZINKA Libor ('78) 02:39:31.7 01:11:21.2
962. 485 M40-49 RUBÁŠ Martin ('78) 02:39:32.5 01:11:22.0
963. 249 Z40-49 PRÖLLEROVÁ Petra ('74) Ždírec Bike 02:39:41.2 01:11:30.7
964. 1030 M50-59 VÁCLAVEK Roman ('66) 02:39:54.5 01:11:44.0
965. 802 M60-69 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 6 02:39:55.3 01:11:44.8
966. 541 M19-29 FORTIN Petr ('92) 02:39:59.3 01:11:48.8
967. 898 M60-69 JIRÁSEK Petr ('56) 02:40:08.5 01:11:58.0
968. 563 Z30-39 CIBULKOVÁ Anna ('86) Emco 2 02:40:36.7 01:12:26.2
969. 846 M50-59 SPLICHAL Milan ('62) Pepek bikers 02:40:39.2 01:12:28.7
970. 564 Z30-39 POGAČOVÁ Darka ('79) Emco 2 02:40:43.2 01:12:32.7
971. 716 M50-59 GAMBA Robert ('62) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. 02:41:23.7 01:13:13.2
972. 874 M60-69 NEUFUSS Jiří ('57) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:41:50.7 01:13:40.2
973. 194 M40-49 PŘIBYL Miroslav ('75) 02:42:01.5 01:13:51.0
974. 805 M40-49 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 7 02:42:11.7 01:14:01.2
975. 779 M40-49 JAKEŠ Jiří ('77) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:42:17.0 01:14:06.5
976. 797 M50-59 PROCHÁZKA Vladimír ('61) NH Car Bike Team 5 02:42:31.5 01:14:21.0
977. 290 M40-49 PŘICHYSTAL Jiří ('73) 02:42:46.5 01:14:36.0
978. 829 M50-59 LANDYŠ Petr ('63) 02:42:47.0 01:14:36.5
979. 722 KLB-Z TROJANCOVÁ Pavla ('87) COCONi 02:43:17.5 01:15:07.0
980. 888 M30-39 KASANDA Lukáš ('79) Demon 02:44:26.0 01:16:15.5
981. 1204 M50-59 THOMAS Stache ('67) 02:44:42.5 01:16:32.0
982. 435 Tandem KRSIČKA + KRSIČKA Pavel + Tomáš ('71) NikiLouda 02:45:09.0 01:16:58.5
983. 1212 M40-49 ŠINDELÁŘ David ('71) 02:45:09.8 01:16:59.3
984. 407 M40-49 HAMOUZ Libor ('75) 02:45:17.3 01:17:06.8
985. 422 M40-49 KRENC Tomáš ('74) 02:45:17.5 01:17:07.0
986. 1098 M30-39 FREIMANN Petr ('88) To bude Motolice 02:46:22.5 01:18:12.0
987. 455 M19-29 ZAKRŠMÍD Lukáš ('93) 02:47:04.3 01:18:53.8
988. 171 M50-59 URBAN Ivo ('63) 02:47:11.5 01:19:01.0
989. 951 M50-59 ČONKA Robert ('68) 02:47:26.1 01:19:15.6
990. 270 M40-49 ROSICKÝ Martin ('69) 02:47:26.5 01:19:16.0
991. 1176 M40-49 TROJAN Miroslav ('76) 02:47:36.5 01:19:26.0
992. 1002 M30-39 LIDÁK Tomáš ('86) 02:47:41.0 01:19:30.5
993. 1130 M40-49 HANČ Tomáš ('76) GHOST TEAM GHOST TEAM 02:47:45.7 01:19:35.2
994. 759 M30-39 ZÁMECKÝ Martin ('79) Žantov TEAM 02:47:47.8 01:19:37.3
995. 878 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:47:51.5 01:19:41.0
996. 950 M50-59 SEJKORA Zdeněk ('60) O+S Sej. 02:47:53.5 01:19:43.0
997. 873 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:47:55.5 01:19:45.0
998. 586 M30-39 MICHÁLEK Miroslav ('79) CK Skuteč 02:48:01.7 01:19:51.2
999. 544 M30-39 ŠVESTKA Martin ('79) 02:48:45.0 01:20:34.5
1000. 984 M40-49 PONDĚLÍČEK Aleš ('75) šlapky z ČT 02:49:21.8 01:21:11.3
1001. 549 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) Emco 1 02:49:39.3 01:21:28.8
1002. 368 M40-49 KOLÁŘ Petr ('70) Vostre hrany 02:50:00.5 01:21:50.0
1003. 1005 M60-69 SVOBODA Pavel ('57) Skoky Praha 02:50:06.3 01:21:55.8
1004. 329 M19-29 LOUČ Tomáš ('89) 02:50:15.3 01:22:04.8
1005. 244 M40-49 KYLNAR Vlastimil ('78) 02:50:16.0 01:22:05.5
1006. 314 M18 FIALA Jan ('00) 02:50:17.8 01:22:07.3
1007. 812 M40-49 SULOVSKÝ Jiří ('78) NH Car Bike Team 8 02:50:20.3 01:22:09.8
1008. 823 M40-49 VERNER Jiří ('75) 02:50:42.5 01:22:32.0
1009. 506 M50-59 HORNÍČEK Petr ('64) 02:51:18.3 01:23:07.8
1010. 1107 M18 BENEŠ Martin ('02) 02:51:51.5 01:23:41.0
1011. 1218 M30-39 KOVAŘÍK Tomáš ('83) 02:52:10.8 01:24:00.3
1012. 1219 Z30-39 KOVAŘÍKOVÁ Kristýna ('84) 02:52:11.8 01:24:01.3
1013. 432 Z50+ BABKOVA Vladimíra ('67) 02:52:12.6 01:24:02.1
1014. 618 Z50+ ŠVAMBERKOVÁ Hana ('68) BBC Zaječov 02:52:12.8 01:24:02.3
1015. 761 M19-29 POKORNÝ Ondřej ('90) Rockmore 02:52:18.0 01:24:07.5
1016. 170 Z19-29 URBANOVÁ Anna ('89) 02:52:46.3 01:24:35.8
1017. 643 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) 02:53:08.5 01:24:58.0
1018. 661 Z40-49 ŽÁROVÁ Petra ('78) 02:53:08.8 01:24:58.3
1019. 444 M50-59 BALADA Bedřich ('64) 02:53:27.3 01:25:16.8
1020. 641 M40-49 JAKUBEC Martin ('73) Demon 02:53:39.5 01:25:29.0
1021. 356 Z30-39 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) Pchery 02:53:58.0 01:25:47.5
1022. 575 Z50+ NÁDHEROVÁ Hana ('68) 02:54:02.0 01:25:51.5
1023. 381 M50-59 HANUŠ Petr ('64) 02:54:02.0 01:25:51.5
1024. 1048 M50-59 NOVÁČEK Karel ('68) bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 02:54:07.8 01:25:57.3
1025. 469 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 02:54:19.8 01:26:09.3
1026. 453 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:54:20.0 01:26:09.5
1027. 1137 M40-49 JIRKŮ Rostislav ('77) 02:54:44.5 01:26:34.0
1028. 1138 M18 JIRKŮ Mojmír ('03) 02:54:44.5 01:26:34.0
1029. 1108 M50-59 LULA Petr ('67) NH Car Bike Team 11 02:54:51.3 01:26:40.8
1030. 283 M30-39 ŠAVEL Martin ('84) 02:54:58.0 01:26:47.5
1031. 1129 M50-59 KAŠŠAY Josef ('62) 02:55:08.3 01:26:57.8
1032. 901 M60-69 MERVART Jan ('56) 02:55:26.0 01:27:15.5
1033. 1106 M40-49 ROJÍK Tomáš ('70) Gay & Lesbians 02:55:41.8 01:27:31.3
1034. 817 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:56:12.0 01:28:01.5
1035. 379 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB HANZ 02:56:14.8 01:28:04.3
1036. 425 M30-39 HRUBÝ Aleš ('88) HISPORT 02:57:31.8 01:29:21.3
1037. 572 Z40-49 PROKEŠOVÁ Jana ('69) 02:58:03.8 01:29:53.3
1038. 574 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 02:58:27.8 01:30:17.3
1039. 672 M70+ JAROŠ Petr ('44) elektrospoj 02:58:54.5 01:30:44.0
1040. 496 M30-39 PIDRA Ladislav ('86) 02:58:57.5 01:30:47.0
1041. 390 Z40-49 KOLÁTOROVÁ Pavlína ('72) MTB MEL MTB MEL 02:59:01.0 01:30:50.5
1042. 858 M40-49 KOVÁŘ Pavel ('73) 02:59:10.8 01:31:00.3
1043. 859 Z40-49 KOVÁŘOVÁ Ilona ('73) 02:59:12.8 01:31:02.3
1044. 310 M30-39 BODLÁK Petr ('80) GARLAND 02:59:41.3 01:31:30.8
1045. 987 M40-49 NASAVRCKÝ Miloš ('78) 03:00:25.3 01:32:14.8
1046. 1186 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 03:00:47.5 01:32:37.0
1047. 863 Z40-49 ŠIMÁKOVÁ Ilona ('75) 03:00:59.8 01:32:49.3
1048. 224 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 03:01:01.8 01:32:51.3
1049. 864 M30-39 TETŘEV Jan ('86) PHMZ Racing 03:01:02.5 01:32:52.0
1050. 367 M40-49 SORÁD Petr ('70) 03:01:34.0 01:33:23.5
1051. 881 Z30-39 PÁZLEROVÁ Lucie ('88) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 03:02:10.0 01:33:59.5
1052. 306 M40-49 OCELÁK Radovan ('70) 03:04:01.3 01:35:50.8
1053. 1109 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 11 03:04:10.3 01:35:59.8
1054. 149 Z40-49 PÍŠOVÁ Martina ('78) NH Car Ladies Bike Team 03:04:18.3 01:36:07.8
1055. 743 M40-49 VEJSKAL Václav ('70) 03:04:40.3 01:36:29.8
1056. 320 M70+ MOTTL Antonín ('37) 03:05:35.8 01:37:25.3
1057. 466 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 03:06:23.5 01:38:13.0
1058. 431 Z40-49 PLÍŠKOVÁ Romana ('71) 03:06:58.0 01:38:47.5
1059. 849 M50-59 VOTAVA Martin ('63) Pepek bikers 03:08:46.6 01:40:36.1
1060. 923 M40-49 KRAUS Marcel ('74) 03:09:59.6 01:41:49.1
1061. 972 M18 ABRAHAM Christian ('04) 03:10:05.8 01:41:55.3
1062. 1076 M60-69 VANČURA Milan ('58) Author 03:10:12.5 01:42:02.0
1063. 92 M30-39 SVOBODA Petr ('81) 03:10:18.5 01:42:08.0
1064. 760 Z30-39 CHMELÍKOVÁ Radka ('79) 03:10:19.3 01:42:08.8
1065. 298 M40-49 ŠKVOR Martin ('76) 03:10:37.5 01:42:27.0
1066. 301 M40-49 LANGHAMER Petr ('69) 03:10:37.8 01:42:27.3
1067. 299 M50-59 HLADÍK Marcel ('63) 03:10:39.0 01:42:28.5
1068. 1052 M19-29 NEPOKOJ Tomáš ('91) 03:11:22.5 01:43:12.0
1069. 339 Z40-49 MAREŠOVÁ Soňa ('76) 03:13:08.0 01:44:57.5
1070. 1200 Z30-39 NEVEČEŘALOVÁ Efi ('84) 03:13:51.8 01:45:41.3
1071. 1056 M30-39 NEVEČAŘAL Roman ('81) 03:13:52.3 01:45:41.8
1072. 776 M40-49 POLÁK Martin ('78) CHOCOLAND CHOCOLAND 03:14:11.0 01:46:00.5
1073. 775 Z40-49 POKORNÁ Kateřina ('74) CHOCOLAND CHOCOLAND 03:14:11.5 01:46:01.0
1074. 296 M30-39 RIEGER Jan ('81) 03:15:27.1 01:47:16.6
1075. 962 M40-49 SEMELKA Martin ('71) 03:15:35.8 01:47:25.3
1076. 338 Z50+ LIMANOVA Jiřina ('59) Ti na Mělník 03:18:06.3 01:49:55.8
1077. 1054 M40-49 ZAŇKA Rostislav ('73) 03:19:07.6 01:50:57.1
1078. 1202 KLB-Z FIŠEROVÁ Martina ('77) COCONi 03:19:26.3 01:51:15.8
1079. 952 Z40-49 ZIMOVA Petra ('71) 03:20:09.6 01:51:59.1
1080. 1203 M30-39 PETRŮ Josef ('86) 03:21:56.3 01:53:45.8
1081. 1041 Z40-49 THOŘOVÁ Jitka ('70) 03:25:36.6 01:57:26.1
1082. 1142 M18 KOLÁŘ Vít ('03) XCT Sport XCT Sport 03:27:17.6 01:59:07.1
1083. 1141 M40-49 APPL Vladimír ('72) XCT sport Hospůdka Karolína XCT Sport 03:27:23.3 01:59:12.8
1084. 242 M40-49 MEDUNA Radek ('73) 03:27:46.3 01:59:35.8
1085. 241 M40-49 DUCH Radek ('72) 03:27:46.8 01:59:36.3
1086. 728 M30-39 RUDINSKÝ Ján ('81) 03:31:04.6 02:02:54.1
1087. 1217 M18 POSPÍŠIL Matyáš ('01) 03:31:35.6 02:03:25.1
1088. 989 M19-29 KOSAŘ Marek ('90) 03:32:56.6 02:04:46.1
1089. 234 M19-29 HEROLD Václav ('93) Vodafone Cycling Club 03:32:57.8 02:04:47.3
1090. 800 M50-59 PĚKNÝ Vít ('63) NH Car Bike Team 6 03:34:21.1 02:06:10.6
1091. 780 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 11 03:34:27.8 02:06:17.3
1092. 87 M30-39 ŘÍPA Vojtěch ('82) šlapky 03:36:31.3 02:08:20.8
1093. 786 M30-39 HELCL Josef ('81) NH Car Bike Team 9 03:36:59.6 02:08:49.1
1094. 818 M40-49 KLEMENT Jan ('74) 03:37:38.3 02:09:27.8
1095. 813 M30-39 ŠTÍCHA Jan ('79) NH Car Bike Team 8 03:38:41.4 02:10:30.9
1096. 704 M70+ RAUCHFUSS Ladislav ('43) Revitbuild 03:41:58.8 02:13:48.3
1097. 1034 Z30-39 BARTÁČKOVÁ Hana ('79) 03:43:22.6 02:15:12.1
1098. 810 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NH Car Bike Team 8 03:54:17.4 02:26:06.9
1099. 787 M40-49 KOMEDA Tomáš ('77) NH Car Bike Team 9 03:54:19.6 02:26:09.1
1100. 801 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 6 03:54:22.6 02:26:12.1