Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (2000 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1989 až 1999), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1979 až 1988), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1969 až 1978), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1959 až 1968), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1949 až 1958), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1948 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 93 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:28:10.5  
2. 8 Elite KUNT Lukas ('97) GHOST TEAM 01:28:14.7 00:00:04.2
3. 126 M19-29 CMUNT Petr ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:28:28.7 00:00:18.2
4. 1 Elite STRNAD Aleš ('86) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:28:38.7 00:00:28.2
5. 117 M19-29 HORÁČEK Jan ('92) BSB Bakajda / Kolo Guru 01:28:39.5 00:00:29.0
6. 83 M19-29 VLÁŠEK Michal ('89) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:28:42.3 00:00:31.8
7. 127 M19-29 SRBECKÝ Filip ('99) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:44.4 00:00:33.9
8. 6 Elite KOBLIC Radek ('93) ČEZ Cykloteam Tábor 01:28:45.2 00:00:34.7
9. 40 M30-39 NOVOTA Jan ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:45.5 00:00:35.0
10. 46 M30-39 POLMAN Daniel ('79) 01:28:45.5 00:00:35.0
11. 71 Elite KUBÍČEK Michal ('84) Sparta Praha 01:28:46.4 00:00:35.9
12. 91 M19-29 BRŇÁK Jan ('96) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:59.2 00:00:48.7
13. 124 M40-49 JINDRA Pavel ('78) Multisport Team BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:29:00.4 00:00:49.9
14. 30 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) Ski Paudera Staré Splavy 01:29:01.5 00:00:51.0
15. 94 M30-39 NOSEK Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:33:26.0 00:05:15.5
16. 72 M50-59 LEPIČ Martin ('68) PRODOLI Racing Team 01:33:36.2 00:05:25.7
17. 122 M40-49 JIRÁNEK Tomáš ('73) Lawi team 01:33:51.7 00:05:41.2
18. 58 M30-39 MALÍŘ Jan ('80) CHOCOLAND - GHOST Team CHOCOLAND 01:33:56.5 00:05:46.0
19. 51 M40-49 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 2 01:33:57.2 00:05:46.7
20. 81 M30-39 VANÍČEK Vojtěch ('85) BAKAKO Nová Paka 01:33:57.7 00:05:47.2
21. 114 M40-49 KUČERA Radek ('72) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:33:57.7 00:05:47.2
22. 133 M40-49 TOMAN Luboš ('69) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:33:59.2 00:05:48.7
23. 140 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:34:02.7 00:05:52.2
24. 96 M30-39 LOUDA František ('88) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:34:02.7 00:05:52.2
25. 130 M19-29 PETR Ondřej ('97) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:34:03.5 00:05:53.0
26. 23 M30-39 TULACH Lukáš ('84) Cykloliberec.cz 01:34:06.0 00:05:55.5
27. 125 M30-39 MIKULE Ondřej ('88) ROCKMACHINE CYKLOMAX 01:34:06.2 00:05:55.7
28. 19 M19-29 BERKA Jan ('89) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:34:07.0 00:05:56.5
29. 115 M18 SLANAŘ Josef ('00) GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 01:34:08.2 00:05:57.7
30. 138 M40-49 FUTÓ Michal ('74) SPORT TEAM HRÁDEK SPORT TEAM HRÁDEK 01:34:08.5 00:05:58.0
31. 49 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 1 01:34:11.2 00:06:00.7
32. 52 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 2 01:34:15.2 00:06:04.7
33. 771 M19-29 TRUHLÁŘ Jakub ('97) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:34:21.1 00:06:10.6
34. 766 M30-39 POLESNÝ Martin ('80) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:34:24.9 00:06:14.4
35. 20 M18 HANOUSEK Filip ('00) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:34:30.5 00:06:20.0
36. 78 M30-39 KRAUS Vaclav ('84) 01:34:33.0 00:06:22.5
37. 136 M40-49 SUCHANEK Jiri ('74) 01:34:36.0 00:06:25.5
38. 2 Elite PRENĚK Ondřej ('96) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:34:42.7 00:06:32.2
39. 135 M30-39 PELČARSKÝ Aleš ('81) 01:35:05.8 00:06:55.3
40. 41 M40-49 KADLEČEK František ('74) bajker.eu 01:35:08.0 00:06:57.5
41. 53 M50-59 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:36:06.7 00:07:56.2
42. 73 M40-49 PETERA Karel ('73) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:36:07.0 00:07:56.5
43. 82 M50-59 FOX Miloš ('68) team Author Masters 01:36:08.5 00:07:58.0
44. 32 M40-49 MIKULÁŠ Martin ('73) Eleven Mercedes Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:36:09.0 00:07:58.5
45. 1154 M19-29 HOVORKA Dominik ('94) AKTIVIT Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:36:12.6 00:08:02.1
46. 47 M19-29 ZEMAN David ('92) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:36:14.7 00:08:04.2
47. 579 M19-29 NÁHLOVSKÝ David ('92) TJ Sokol Frýdštejn 01:36:21.4 00:08:10.9
48. 1206 M18 SKRBEK Jan ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:36:30.9 00:08:20.4
49. 183 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:36:32.7 00:08:22.2
50. 48 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 1 01:36:53.2 00:08:42.7
51. 77 M30-39 TONDR David ('79) Lawi Author Team Lawi 01:37:23.5 00:09:13.0
52. 890 M40-49 BABICKÝ Josef ('77) 01:37:44.4 00:09:33.9
53. 109 M40-49 HROMÁDKO Tomáš ('73) Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:37:50.0 00:09:39.5
54. 38 M30-39 VIGNER Luděk ('81) trek 01:37:58.0 00:09:47.5
55. 21 M19-29 STRNAD Tomáš ('93) Multisport Team Multisport Team 01:38:00.2 00:09:49.7
56. 56 M30-39 BARTSCH Tomáš ('88) TRANSBRODY 01:38:00.2 00:09:49.7
57. 44 M40-49 HLADIK Ondrej ('76) Bikerespect 01:38:04.7 00:09:54.2
58. 59 M30-39 NOVÝ Karel ('80) NH Car Bike Team 1 01:38:07.0 00:09:56.5
59. 105 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) Bitters Superior Cyklofit team BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:38:11.5 00:10:01.0
60. 29 M40-49 MACÁK Jiří ('78) TJ Sokol Radim 01:38:11.7 00:10:01.2
61. 31 M50-59 ZDENĚK Richard ('66) KBELY CYCLING TEAM 01:38:12.5 00:10:02.0
62. 715 M50-59 SVOBODA Jiří ('66) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:38:21.4 00:10:10.9
63. 110 M30-39 KOTEN Adam ('81) MST Jihlava MST Jihlava 01:38:26.2 00:10:15.7
64. 942 M50-59 MACHÁČEK Martin ('64) #machacekuchyne 01:38:27.9 00:10:17.4
65. 112 M40-49 VÁŇA Marek ('71) MM AUTO mtb Team 01:38:28.0 00:10:17.5
66. 113 M19-29 KYNDL Lukáš ('93) BSK racing 01:38:29.5 00:10:19.0
67. 134 M30-39 ZEMAN Vojtěch ('85) GHOST TEAM 01:38:31.2 00:10:20.7
68. 39 M30-39 JURIS Bohumil ('84) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:38:31.2 00:10:20.7
69. 24 M40-49 KOHOUT Pavel ('75) KUPKOLO MTBO 01:38:34.0 00:10:23.5
70. 128 M50-59 HÝSEK Pavel ('65) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:38:34.7 00:10:24.2
71. 137 M30-39 STRAKOŠ Jan ('83) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:38:35.7 00:10:25.2
72. 1163 M40-49 MAREK Radek ('78) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:38:37.6 00:10:27.1
73. 95 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:38:37.7 00:10:27.2
74. 141 M40-49 SYTAŘ Tomáš ('74) Koloshop Team 01:38:40.0 00:10:29.5
75. 1008 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) GHOST TEAM 01:38:41.6 00:10:31.1
76. 767 M30-39 MÁLEK Tomáš ('80) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:38:41.9 00:10:31.4
77. 1039 M30-39 JANSTA Milan ('86) MIREAS REALITY 01:38:41.9 00:10:31.4
78. 63 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) NH Car Bike Team 3 01:38:42.5 00:10:32.0
79. 107 M50-59 GITTLER Vladislav ('68) 01:38:51.2 00:10:40.7
80. 28 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) Vebrovyboudy.com Vebrovyboudy.com 01:38:51.8 00:10:41.3
81. 443 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:38:55.1 00:10:44.6
82. 894 M30-39 SVOBODA Aleš ('81) CK Přestavlky CK Přestavlky 01:38:59.4 00:10:48.9
83. 1033 M19-29 MACEK Tomáš ('95) 01:39:01.9 00:10:51.4
84. 769 M30-39 FOCKE Jiri ('87) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:39:04.6 00:10:54.1
85. 1205 M18 CMUNT Ondřej ('03) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:39:11.1 00:11:00.6
86. 1103 M30-39 JANATA Pavel ('83) Tj Lokomotiva Nymburk 01:39:12.9 00:11:02.4
87. 1196 M50-59 BENDA Pavel ('68) Expres CZ Scott Team Kolin 01:39:13.1 00:11:02.6
88. 648 M30-39 HUŠEK Martin ('79) SSC ŽELEZNÝ BROD 01:39:26.6 00:11:16.1
89. 36 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lazne Belohrad 01:39:34.0 00:11:23.5
90. 100 Tandem REŠL + LEDECKÝ Petr + Radek ('70) 01:39:42.2 00:11:31.7
91. 840 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) 01:39:44.4 00:11:33.9
92. 3 Elite DOBŠOVIČ Vojtěch ('97) KELLYS BIKERANCH TEAM KELLYS BIKERANCH TEAM 01:39:57.5 00:11:47.0
93. 655 M19-29 VÍT Jan ('89) 01:40:07.9 00:11:57.4
94. 1081 M50-59 DRDA Ladislav ('65) Cyklofit mtb Liberec BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:40:15.8 00:12:05.3
95. 620 M19-29 ŠVÁB Jan ('91) Greyhound Racing Team 01:40:26.4 00:12:15.9
96. 1198 M40-49 NOVÝ Lukáš ('76) 01:40:48.4 00:12:37.9
97. 7 M60-69 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) AUTO KELLY 01:40:52.0 00:12:41.5
98. 35 M50-59 KLEINER Robert ('66) Eleven Mercedes Mitas 01:40:53.0 00:12:42.5
99. 57 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) Rockmore 01:40:54.0 00:12:43.5
100. 129 M19-29 BERÁNEK Ladislav ('90) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:41:07.2 00:12:56.7
101. 1094 M40-49 ČAPEK Lubomír ('74) České dráhy 01:41:07.9 00:12:57.4
102. 976 M40-49 KALITA Radek ('69) České dráhy 01:41:08.4 00:12:57.9
103. 144 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team \"X\" 01:41:23.5 00:13:13.0
104. 615 M40-49 ČECH Zdeněk ('71) Unicam System s.r.o. 01:41:23.6 00:13:13.1
105. 70 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) #machacekuchyne 01:41:24.6 00:13:14.1
106. 64 M40-49 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike Team 3 01:41:26.7 00:13:16.2
107. 1148 M19-29 MAROUŠEK František ('95) 01:41:28.6 00:13:18.1
108. 222 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team 01:41:30.1 00:13:19.6
109. 700 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:41:39.4 00:13:28.9
110. 106 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 01:41:46.5 00:13:36.0
111. 637 M40-49 ŠILHAVÝ Josef ('78) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:41:52.1 00:13:41.6
112. 622 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:41:53.4 00:13:42.9
113. 886 M19-29 ŠPATNÝ Patrik ('91) Velosport Valenta SCOTT Team 01:41:53.7 00:13:43.2
114. 531 M30-39 JALOVIČÁR Martin ('80) 01:41:54.4 00:13:43.9
115. 587 M30-39 HANWALD Matěj ('88) 01:41:54.9 00:13:44.4
116. 308 M30-39 MALINSKY Martin ('79) REVITBUILD MTB Team REVITBUILD MTB Team 01:41:55.6 00:13:45.1
117. 990 M50-59 ZEMAN Igor ('64) www.bajker.eu 01:42:00.4 00:13:49.9
118. 476 M40-49 ČECHOVIČ David ('78) MTB Horoměřice 01:42:02.1 00:13:51.6
119. 754 M40-49 VÁVRA Jaroslav ('70) SSC Železný Brod 01:42:06.4 00:13:55.9
120. 947 M40-49 SVOBODA Radek ('69) 01:42:08.6 00:13:58.1
121. 525 M50-59 KHEK Roman ('67) Kraken Team Dobříš 01:42:10.6 00:14:00.1
122. 42 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:42:11.2 00:14:00.7
123. 1180 M30-39 ROH Martin ('84) 01:42:17.9 00:14:07.4
124. 1172 M40-49 TRUHLÁŘ Luboš ('70) 01:42:25.9 00:14:15.4
125. 601 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:42:25.9 00:14:15.4
126. 631 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:42:31.6 00:14:21.1
127. 533 M60-69 DOLEŽAL Luboš ('54) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:33.6 00:14:23.1
128. 37 M40-49 LOCHMAN Jiří ('71) Ergo Liberec 01:42:38.5 00:14:28.0
129. 521 M40-49 NOVOTNÝ Luděk ('74) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:40.9 00:14:30.4
130. 610 M40-49 HORÁK Jiří ('76) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:42:42.2 00:14:31.7
131. 43 M18 PROCHÁZKA Lukáš ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:42:47.0 00:14:36.5
132. 629 M40-49 VAŠÍČEK Roman ('74) Continentál Adršpach 01:42:58.4 00:14:47.9
133. 518 M60-69 RAMEŠ Jiří ('54) KBELY CYCLING TEAM 01:43:00.4 00:14:49.9
134. 487 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:43:04.1 00:14:53.6
135. 25 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) REVITBUILD MTB Team REVITBUILD MTB Team 01:43:12.5 00:15:02.0
136. 119 M40-49 POSPÍŠIL Jiří ('73) BSB Bakajda / Kolo Guru 01:43:16.7 00:15:06.2
137. 650 M30-39 HANTL Aleš ('87) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:43:17.4 00:15:06.9
138. 61 M40-49 BERAN David ('76) NH Car Bike Team 2 01:43:24.7 00:15:14.2
139. 98 M19-29 BOUŠKA Ondřej ('94) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:43:25.5 00:15:15.0
140. 34 M40-49 HOLAN Jiří ('77) Symbio+CE.Energy 01:43:28.2 00:15:17.7
141. 996 M40-49 KYML Radek ('70) J-Elita Praha 01:43:29.4 00:15:18.9
142. 88 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:43:33.5 00:15:23.0
143. 26 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:43:40.5 00:15:30.0
144. 821 M30-39 MORAVEC Pavel ('80) 01:44:02.1 00:15:51.6
145. 145 M40-49 KARELLA Michal ('69) NH Car Bike Team \"X\" 01:44:08.7 00:15:58.2
146. 111 M40-49 STREJČEK Pavel ('75) Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 01:44:10.0 00:15:59.5
147. 1174 M50-59 ŽIVEC Petr ('66) 01:44:11.2 00:16:00.7
148. 727 M30-39 BAUER Zdeněk ('85) MTB TEAM SK CHYŇAVA 01:44:20.4 00:16:09.9
149. 963 M40-49 URBANEC David ('70) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 01:44:22.1 00:16:11.6
150. 90 M40-49 WOOD Ian ('69) AC Sparta Praha cycling akademie 01:44:24.0 00:16:13.5
151. 403 M40-49 LEBDUŠKA Jan ('75) KSM HRÁDEK 01:44:25.9 00:16:15.4
152. 75 M50-59 TIŠER Robert ('62) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:44:27.2 00:16:16.7
153. 139 M40-49 SAILER Tomáš ('76) R2 - This team is 40+ 01:44:29.0 00:16:18.5
154. 827 M19-29 FLÉGL Lukáš ('93) 01:44:35.7 00:16:25.2
155. 999 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:44:35.9 00:16:25.4
156. 120 M40-49 VÁVRA Václav ('74) BSB Bakajda / Kolo Guru 01:44:41.2 00:16:30.7
157. 69 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 4 01:44:43.7 00:16:33.2
158. 371 M40-49 RYCHTERA Aleš ('76) CC Charlie Praha 01:44:48.4 00:16:37.9
159. 236 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:45:06.7 00:16:56.2
160. 705 M50-59 TRUHLÁŘ Roman ('66) Expedice Jeremiah 01:45:07.4 00:16:56.9
161. 1143 M60-69 TOMEK Jaromír ('52) REVITBUILD TEAM 01:45:11.9 00:17:01.4
162. 1208 M19-29 FEJK Petr ('89) 01:45:12.5 00:17:02.0
163. 342 M19-29 NOVÁK Jan ('93) Vostre hrany 01:45:20.4 00:17:09.9
164. 869 M19-29 SOVÁK Zdeněk ('90) 01:45:28.9 00:17:18.4
165. 1188 M30-39 HEJRA David ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:45:29.1 00:17:18.6
166. 74 Tandem DUTÝ + RYS Jaroslav + Jaroslav ('81) SOKOL Kněžmost 01:45:29.2 00:17:18.7
167. 861 M30-39 RAMEŠ Jan ('79) 01:46:06.7 00:17:56.2
168. 196 M40-49 BRADA Radek ('76) 01:46:10.4 00:17:59.9
169. 373 M50-59 RYDVAL Tomáš ('68) ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:46:12.4 00:18:01.9
170. 324 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:46:23.1 00:18:12.6
171. 867 M30-39 SULEK Bohumil ('80) 01:46:23.9 00:18:13.4
172. 419 M50-59 ZADINA Petr ('68) Kaba-sport Chotěboř 01:46:26.9 00:18:16.4
173. 511 M19-29 DŘEVÍNEK Pavel ('90) 01:46:26.9 00:18:16.4
174. 446 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) Kaba-sport Chotěboř 01:46:29.2 00:18:18.7
175. 530 M30-39 VALENTA Pavel ('79) 01:46:34.1 00:18:23.6
176. 988 M30-39 VANIŠ Marek ('79) bajker.eu 01:46:36.0 00:18:25.5
177. 399 M30-39 ZEMÁNEK Zdeněk ('82) TPCA bike team 01:46:38.9 00:18:28.4
178. 720 M50-59 KUBEŠ Petr ('64) Sokol Vrát 01:46:41.7 00:18:31.2
179. 326 M40-49 BARBIER Frederic ('76) 01:46:46.7 00:18:36.2
180. 636 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 01:46:52.9 00:18:42.4
181. 1009 M50-59 MATOUŠEK Michal ('62) BTK EURO BIKE Praha 01:46:57.6 00:18:47.1
182. 893 M50-59 HÁVA Zbyněk ('67) 01:46:58.2 00:18:47.7
183. 599 M40-49 PATOČKA Karel ('78) Rove 01:46:59.9 00:18:49.4
184. 668 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:47:04.2 00:18:53.7
185. 742 M40-49 HAVELKA Rostislav ('77) Symbio+CE.Energy 01:47:04.9 00:18:54.4
186. 202 M40-49 VANCL Marek ('74) Bike Brezova 01:47:10.9 00:19:00.4
187. 1215 M40-49 ZAJÍC Jakub ('73) 01:47:15.9 00:19:05.4
188. 1133 M60-69 VOŇKA Jiří ('54) Carla-Kupkolo.cz 01:47:16.4 00:19:05.9
189. 1150 M30-39 KRÁL Martin ('79) 01:47:17.4 00:19:06.9
190. 1145 M30-39 NOUZÁK Roman ('81) WÜRTH Cycling Team WÜRTH Cycling Team 01:47:18.1 00:19:07.6
191. 1006 M19-29 HRADIL Jakub ('91) Bike Sport 01:47:29.7 00:19:19.2
192. 1136 M40-49 KRUŠINA Jan ('77) Louny 01:47:37.1 00:19:26.6
193. 276 M60-69 HRUBEC Milan ('54) lokomotiva nymburk 01:47:38.1 00:19:27.6
194. 439 M19-29 ROTHE Matěj ('99) Bohemian coffee house 01:47:38.7 00:19:28.2
195. 318 M50-59 PILNAJ Leoš ('67) ONE 01:47:40.9 00:19:30.4
196. 730 M30-39 MEJSNAR Jiří ('82) PROSTĚ DÝCHEJ PROSTĚ DÝCHEJ 01:47:59.4 00:19:48.9
197. 982 M40-49 HAVELKA Michal ('76) CEZ Eagles 01:48:03.9 00:19:53.4
198. 540 M19-29 JAROLÍM Rudolf ('89) Cyklo Bartys Team Cyklo Bartys Team 01:48:06.2 00:19:55.7
199. 1100 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) Symbio+CE.Energy 01:48:06.7 00:19:56.2
200. 690 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) Tj Lokomotiva Nymburk 01:48:07.4 00:19:56.9
201. 1020 M50-59 NOVÁK Milan ('67) Ergo Liberec 01:48:15.6 00:20:05.1
202. 613 M40-49 BENES Martin ('74) CK Skuteč 01:48:19.2 00:20:08.7
203. 941 M60-69 MENČL Josef ('55) VETAS Kralupy 01:48:26.2 00:20:15.7
204. 839 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian - SPV Strunkovice 01:48:30.1 00:20:19.6
205. 902 M50-59 HORKÝ Roman ('66) SPP Pičín 01:48:32.7 00:20:22.2
206. 977 M40-49 REMEK Danko ('74) České dráhy 01:48:34.9 00:20:24.4
207. 1060 M40-49 MAGÁL Jiří ('77) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:48:37.7 00:20:27.2
208. 619 M50-59 PODSKALSKÝ Radovan ('67) 01:48:38.9 00:20:28.4
209. 1175 M50-59 SVOBODA Tomáš ('68) 01:48:40.4 00:20:29.9
210. 1195 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) SLUŠNEJ VODDÍL 01:48:50.1 00:20:39.6
211. 784 M30-39 MELICHAR Vladimír ('81) NH Car Bike Team 10 01:48:53.7 00:20:43.2
212. 689 M19-29 CHODÚR Jiří ('95) Firesport25 01:48:53.7 00:20:43.2
213. 486 M40-49 TROJAN Miroslav ('72) ALISY Sportswear 01:49:18.4 00:21:07.9
214. 1164 M40-49 HOLUB Michal ('78) MTC 01:49:20.4 00:21:09.9
215. 45 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) 01:49:24.2 00:21:13.7
216. 198 M60-69 CHMELAŘ Petr ('56) PRODOLI 01:49:25.2 00:21:14.7
217. 670 M50-59 KAUŠKA Petr ('66) 01:49:28.4 00:21:17.9
218. 651 M30-39 HOLMAN Lukáš ('83) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 01:49:30.5 00:21:20.0
219. 528 M50-59 ČERVINKA Zdeněk ('64) BIKESTARS 01:49:34.4 00:21:23.9
220. 351 M40-49 ČÍLA Michal ('77) 01:49:35.2 00:21:24.7
221. 132 M18 HECZKO Stanislav ('01) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:49:49.5 00:21:39.0
222. 944 M40-49 KOLÁŘ Michal ('75) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:49:51.9 00:21:41.4
223. 1057 M40-49 BRUMLICH Vlastimil ('78) 01:49:52.4 00:21:41.9
224. 1194 M30-39 ČERVINKA Zdeněk ('86) Bikestars Vrchlabí 01:49:57.4 00:21:46.9
225. 593 M30-39 LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:49:59.9 00:21:49.4
226. 936 M40-49 SASKA Josef ('70) Beko Bike Team 01:50:11.9 00:22:01.4
227. 277 M40-49 VOJTÍŠEK Karel ('77) KOLínOkrám 01:50:16.4 00:22:05.9
228. 178 M19-29 KUCHTA Ondřej ('94) jESA MTB Team jESA MTB Team 01:50:16.9 00:22:06.4
229. 260 M19-29 NEVOLE Ondřej ('97) 01:50:30.4 00:22:19.9
230. 895 M30-39 MATĚJÍČEK Michal ('87) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:50:32.4 00:22:21.9
231. 992 M30-39 PELIKÁN Jiří ('86) PROSTĚ DÝCHEJ 01:50:37.2 00:22:26.7
232. 479 M40-49 HAVELKA Roman ('75) 01:50:40.2 00:22:29.7
233. 916 M50-59 ČERMÁK Pavel ('67) 01:50:47.4 00:22:36.9
234. 841 M40-49 FIŠER Štěpán ('72) Rájkol 01:50:48.7 00:22:38.2
235. 706 M50-59 KUCHTA Michal ('68) TMP 01:50:59.9 00:22:49.4
236. 68 M40-49 PALMAN Marek ('75) NH Car Bike Team 3 01:51:01.0 00:22:50.5
237. 429 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB HANZ 01:51:01.4 00:22:50.9
238. 652 M30-39 KOTLÁŘ František ('88) 01:51:02.9 00:22:52.4
239. 824 M40-49 KOS Viktor ('77) 01:51:05.9 00:22:55.4
240. 585 M30-39 SLEZÁK Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:51:06.4 00:22:55.9
241. 1165 M40-49 MAHOVSKÝ Libor ('71) LIGUM 01:51:09.4 00:22:58.9
242. 516 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:51:15.7 00:23:05.2
243. 915 M30-39 HROMADKO Ales ('79) Ořešínští draci 01:51:19.9 00:23:09.4
244. 920 M30-39 KOŘÍNEK Václav ('86) 01:51:22.2 00:23:11.7
245. 851 M40-49 KONTI SEHNAL Petr ('75) Pepek bikers 01:51:22.4 00:23:11.9
246. 686 M18 BŘEŇ Daniel ('01) SMS Team Kladno 01:51:23.7 00:23:13.2
247. 365 M40-49 PETR Luděk ('70) 01:51:24.2 00:23:13.7
248. 884 M30-39 VRÁNA Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:51:25.9 00:23:15.4
249. 203 M40-49 MIKOLÍN Radek ('71) Bike Brezova 01:51:34.9 00:23:24.4
250. 633 M40-49 MARŠÍK Jindřich ('74) Široká veřejnost 01:51:35.2 00:23:24.7
251. 626 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike 01:51:37.7 00:23:27.2
252. 191 M30-39 ŠÁLEK David ('79) 01:51:38.9 00:23:28.4
253. 826 M40-49 FLÉGL Jaromír ('71) 01:51:39.4 00:23:28.9
254. 1080 M50-59 POHLAVSON Stiger ('68) 01:51:44.4 00:23:33.9
255. 1011 M19-29 ŠAFRÁN Martin ('90) 01:51:48.5 00:23:38.0
256. 937 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:51:52.2 00:23:41.7
257. 764 M50-59 JANOUŠEK Miroslav ('63) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:51:58.7 00:23:48.2
258. 772 M50-59 TACHOVSKÝ Robert ('67) Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:51:59.1 00:23:48.6
259. 304 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) Ekometal 01:51:59.2 00:23:48.7
260. 702 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) Šroubárna Turnov 01:52:02.4 00:23:51.9
261. 607 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) Bike Team Kosořice Bike Team Kosořice 01:52:02.9 00:23:52.4
262. 372 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 01:52:02.9 00:23:52.4
263. 54 M40-49 ŽIŽKA Jan ('71) 01:52:06.0 00:23:55.5
264. 845 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 01:52:06.9 00:23:56.4
265. 588 M30-39 HLÍNA Tomáš ('85) 01:52:10.4 00:23:59.9
266. 904 M30-39 VÁCLAV David ('84) 01:52:24.2 00:24:13.7
267. 1023 M50-59 PTÁČNÍK Václav ('64) bajker.eu bajker.eu 01:52:25.4 00:24:14.9
268. 1216 M30-39 GOGA Martin ('83) Spinavy zada 01:52:26.9 00:24:16.4
269. 809 M40-49 HYKYŠ Vladimír ('76) NH Car Bike Team 8 01:52:27.2 00:24:16.7
270. 694 M30-39 STEINER Zdeněk ('88) MTB TEAM SK CHYŇAVA 01:52:29.5 00:24:19.0
271. 33 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:52:34.7 00:24:24.2
272. 400 M40-49 KAČÍREK David ('77) Kupkolo MTB Team Pardubice 01:52:35.9 00:24:25.4
273. 1047 M40-49 ČERNÍK Miroslav ('75) 01:52:40.9 00:24:30.4
274. 153 M30-39 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes Benz Mitas Team 01:52:43.7 00:24:33.2
275. 649 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike 01:52:44.9 00:24:34.4
276. 1159 M40-49 KRÁSNÝ Libor ('69) Žalov 01:52:46.2 00:24:35.7
277. 578 M19-29 HŮZA Jiří ('92) Kola Chaloupka 01:52:46.9 00:24:36.4
278. 426 M30-39 TRNKA Zbyněk ('81) Cyklo Bartys Team 01:52:47.9 00:24:37.4
279. 389 M40-49 KMENT Radek ('72) MTB MEL MTB MEL 01:52:51.9 00:24:41.4
280. 238 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) 01:52:53.7 00:24:43.2
281. 76 M30-39 ZÁMEČNÍK René ('79) bajker.eu 01:52:55.7 00:24:45.2
282. 868 M30-39 REJŠEK Jakub ('86) 01:52:55.9 00:24:45.4
283. 97 M30-39 KOŽÍŠEK Dušan ('83) Rohozec Amulet Team 01:52:59.7 00:24:49.2
284. 1024 M40-49 PETŘÍČEK Michal ('75) 01:53:05.2 00:24:54.7
285. 983 M40-49 VALLA Vojtěch ('73) CEZ Eagles 01:53:05.9 00:24:55.4
286. 815 M40-49 TRDLA Tomáš ('69) HEXENSCHOOS 01:53:06.4 00:24:55.9
287. 711 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:53:09.9 00:24:59.4
288. 1167 M60-69 ŠROT Radek ('49) HM Sport Český Krumlov 01:53:13.2 00:25:02.7
289. 589 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) Rove 01:53:15.0 00:25:04.5
290. 186 M40-49 VYLEŤAL Zbyněk ('72) 01:53:15.4 00:25:04.9
291. 577 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:53:16.7 00:25:06.2
292. 595 M30-39 VLČEK Karel ('79) Eleven Mercedes Benz Mitas Team 01:53:21.6 00:25:11.1
293. 1146 M50-59 BERGER Petr ('59) WÜRTH Cycling Team 01:53:22.2 00:25:11.7
294. 287 M18 RAUCHFUSS Jonatan ('03) REVITBUILD MTB Team 01:53:22.9 00:25:12.4
295. 1152 M30-39 HORÁK Jakub ('82) ZPA Bike Team ZPA Bike Team 01:53:22.9 00:25:12.4
296. 348 M50-59 NOVÁK Pavel ('66) 01:53:24.4 00:25:13.9
297. 914 M40-49 KAISER Pavel ('72) 01:53:24.4 00:25:13.9
298. 335 M40-49 LOCKER Marian ('71) 01:53:25.4 00:25:14.9
299. 926 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) ČKL Harrachov 01:53:28.7 00:25:18.2
300. 927 M40-49 POSPÍŠIL Adam ('75) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 01:53:28.9 00:25:18.4
301. 725 M30-39 DVOŘÁK Michal ('81) Trosky 01:53:36.7 00:25:26.2
302. 905 M19-29 MÁLEK Tomáš ('89) BBT-LIBICE 01:53:41.4 00:25:30.9
303. 948 M40-49 GEISLER Martin ('75) Alltraining.cz Hobby tým 01:53:48.2 00:25:37.7
304. 459 M40-49 CULEK Bohumil ('74) 01:53:48.9 00:25:38.4
305. 640 M40-49 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:53:49.4 00:25:38.9
306. 357 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) PROSTĚ DÝCHEJ PROSTĚ DÝCHEJ 01:53:51.2 00:25:40.7
307. 526 M50-59 BORŮVKA Zdeněk ('65) Jerrysport team 01:53:52.4 00:25:41.9
308. 380 M40-49 KUNC Petr ('74) 01:53:54.4 00:25:43.9
309. 337 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino 01:53:58.7 00:25:48.2
310. 1123 M30-39 KOMÁREK Karel ('81) 01:53:59.7 00:25:49.2
311. 1066 M40-49 MASTÍK Tomáš ('78) Černí koně Černí koně 01:54:00.7 00:25:50.2
312. 197 M40-49 VAJSEJTL Petr ('71) 01:54:01.7 00:25:51.2
313. 1153 M19-29 BABICKÝ Ondřej ('91) Aktivit Nový Bor 01:54:04.2 00:25:53.7
314. 713 M50-59 BEDŘICH Pavel ('65) SPP Pičín 01:54:06.4 00:25:55.9
315. 701 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 01:54:11.4 00:26:00.9
316. 897 M50-59 VENGLÁŘ Jiří ('67) LOM Praha 01:54:11.9 00:26:01.4
317. 922 M50-59 RŮŽIČKA Pavel ('66) Ústí nad labem 01:54:15.4 00:26:04.9
318. 382 M19-29 VOREL Marek ('91) 01:54:16.2 00:26:05.7
319. 65 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) NH Car Bike Team 3 01:54:17.0 00:26:06.5
320. 302 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) Kolokrám Team 01:54:17.4 00:26:06.9
321. 699 M30-39 COUFAL Martin ('82) SALAEGRO Medical Racing team 01:54:21.4 00:26:10.9
322. 172 M40-49 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 01:54:24.4 00:26:13.9
323. 442 M40-49 ŠIMŮNEK Jaroslav ('75) 01:54:27.9 00:26:17.4
324. 146 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team \"X\" 01:54:30.2 00:26:19.7
325. 793 M30-39 KOUDELKA Luboš ('81) NH Car Bike Team 4 01:54:39.7 00:26:29.2
326. 678 M40-49 OUŘEDNÍK Martin ('77) 01:54:40.7 00:26:30.2
327. 156 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 01:54:44.5 00:26:34.0
328. 917 M40-49 PIKART František ('76) STOPRO Bike Team 01:54:49.4 00:26:38.9
329. 953 M40-49 STAFFA Pavel ('75) TJ Sokol Racice nad Trotinou 01:54:52.7 00:26:42.2
330. 529 M50-59 ŠIMŮNEK Petr ('60) 01:54:53.7 00:26:43.2
331. 558 M40-49 LABAJ Petr ('78) 01:54:57.4 00:26:46.9
332. 602 M40-49 PĚCHOUČEK Zdeněk ('69) BAKAKO Nová Paka 01:54:58.4 00:26:47.9
333. 340 M30-39 SOROKA Jan ('80) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 01:55:03.4 00:26:52.9
334. 179 M18 HANČ Vojtěch ('02) GHOST Junior Team 01:55:03.7 00:26:53.2
335. 1192 M18 DVOŘÁK Vojtěch ('03) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:55:04.4 00:26:53.9
336. 931 M19-29 ČEČELSKÁ Jakub ('92) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 01:55:10.2 00:26:59.7
337. 1183 M40-49 ALBL Zdeněk ('77) 01:55:13.2 00:27:02.7
338. 174 M40-49 SVOBODA Miroslav ('77) 01:55:13.2 00:27:02.7
339. 1214 M40-49 CHRTEK Jan ('78) www.cyklobryle.cz 01:55:16.7 00:27:06.2
340. 67 M40-49 UHER Tomáš ('75) NH Car Bike Team 3 01:55:18.5 00:27:08.0
341. 1093 M19-29 WIEGEL Jakub ('94) 01:55:18.9 00:27:08.4
342. 325 M50-59 STEHLÍK Jan ('68) Ořešínští draci Losers 01:55:19.4 00:27:08.9
343. 327 M30-39 NAŇKA Tomáš ('81) Mokrý kožíšky 01:55:22.7 00:27:12.2
344. 794 M40-49 KUNEŠ Jiří ('75) NH Car Bike Team 5 01:55:27.9 00:27:17.4
345. 316 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 01:55:36.9 00:27:26.4
346. 391 M40-49 KOLÁTOR Aleš ('72) MTB MEL MTB MEL 01:55:38.7 00:27:28.2
347. 216 M30-39 WIRTH Marek ('88) 01:55:41.4 00:27:30.9
348. 217 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 01:55:43.2 00:27:32.7
349. 465 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:55:43.7 00:27:33.2
350. 297 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 01:55:54.4 00:27:43.9
351. 104 M19-29 PETRILAK Petr ('95) 24team Endorphin Republic 01:55:55.8 00:27:45.3
352. 1040 M60-69 HAVELKA Rostislav ('54) 01:55:55.9 00:27:45.4
353. 336 M40-49 KNAPPEK Libor ('69) 01:55:56.9 00:27:46.4
354. 211 M40-49 ANDERLE Karel ('69) FAnn.cz 01:55:57.2 00:27:46.7
355. 142 M40-49 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team \"X\" 01:55:58.7 00:27:48.2
356. 638 M40-49 SMOLÍK Petr ('77) Polabští vrchaři 01:56:00.0 00:27:49.5
357. 1061 M40-49 SVOBODA Jan ('73) 01:56:00.2 00:27:49.7
358. 474 M40-49 MAREK David ('75) agro kolín 01:56:00.9 00:27:50.4
359. 305 M40-49 RAKUŠAN František ('73) Bicykl Kříž Team 01:56:03.7 00:27:53.2
360. 1022 M40-49 PODZIMEK Milan ('75) 01:56:04.9 00:27:54.4
361. 1118 M70+ BARTÁK vLADIMÍR ('46) ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 01:56:10.9 00:28:00.4
362. 424 M40-49 KUNTOŠ Jiří ('73) DRAKUN 01:56:12.7 00:28:02.2
363. 741 M40-49 JANECKÝ Jaroslav ('77) Gay & Lesbiens 01:56:13.2 00:28:02.7
364. 862 M40-49 NOVOTNÝ Jiří ('71) UNO Srch 01:56:14.4 00:28:03.9
365. 880 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:56:18.7 00:28:08.2
366. 456 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:56:19.9 00:28:09.4
367. 870 M30-39 KLIMEŠ Václav ('81) 01:56:22.2 00:28:11.7
368. 985 M40-49 KRÁČALÍK Martin ('77) Seven Days Agency 01:56:23.2 00:28:12.7
369. 1055 M30-39 MĚCHÁČEK Radek ('85) Kristian - SPV Strunkovice 01:56:35.2 00:28:24.7
370. 1144 M40-49 JENÍK Martin ('71) Barton Nymburk 01:56:38.4 00:28:27.9
371. 229 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) Mácháč Team Bike 01:56:41.2 00:28:30.7
372. 1029 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) 01:56:42.4 00:28:31.9
373. 1169 M50-59 HLAVÁČEK Jiří ('64) KPC Praha KPC Praha 01:56:44.2 00:28:33.7
374. 489 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:56:45.0 00:28:34.5
375. 1104 M40-49 NAVRÁTIL Ondřej ('75) 01:56:49.4 00:28:38.9
376. 1089 M19-29 ANDĚL Václav ('92) 01:56:52.2 00:28:41.7
377. 121 M50-59 DVORSKÝ Ladislav ('67) 01:56:53.7 00:28:43.2
378. 1161 M30-39 BIRHANZL Jiří ('79) DEPRE REPRE 2014 01:56:55.2 00:28:44.7
379. 582 M19-29 HLUCHÝ Petr ('98) Symbio+CE.Energy 01:56:56.2 00:28:45.7
380. 1181 M50-59 RAUER Luboš ('66) Kaba-sport Chotěboř 01:56:56.9 00:28:46.4
381. 998 M18 KAŇKA David ('03) BAKAKO Nová Paka 01:57:05.5 00:28:55.0
382. 522 M40-49 VÍT Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:57:07.4 00:28:56.9
383. 312 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 01:57:08.9 00:28:58.4
384. 695 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK Verneřice 01:57:09.9 00:28:59.4
385. 889 M60-69 VRÁNA Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 01:57:10.2 00:28:59.7
386. 1189 M30-39 JANÁK Jiří ('82) HAVEN team 01:57:16.7 00:29:06.2
387. 483 M40-49 KOUBA Pavel ('75) nový bor 01:57:20.9 00:29:10.4
388. 524 M40-49 FIDLER Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:57:23.2 00:29:12.7
389. 256 M50-59 ŠNAJDR Pavel ('64) 01:57:30.2 00:29:19.7
390. 559 M30-39 IMIÁLEK Michal ('80) 01:57:31.9 00:29:21.4
391. 358 M30-39 JARY Honza ('84) Superkaja team 01:57:32.2 00:29:21.7
392. 1096 M19-29 MELICH Tomáš ('91) Loko Česká Lípa 01:57:36.7 00:29:26.2
393. 423 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB HANZ 01:57:41.9 00:29:31.4
394. 1151 M30-39 DOLEŽAL Václav ('80) 01:57:43.4 00:29:32.9
395. 322 M30-39 MALEČEK Radek ('79) 01:57:44.4 00:29:33.9
396. 1097 M40-49 KRCH David ('74) 01:57:45.2 00:29:34.7
397. 627 M40-49 HOMOLKA Dušan ('72) 01:57:46.9 00:29:36.4
398. 1067 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Černí koně 01:57:47.5 00:29:37.0
399. 477 M40-49 DURDIS Tomáš ('74) 01:57:54.4 00:29:43.9
400. 979 M40-49 HLADÍK Jan ('76) 01:57:55.9 00:29:45.4
401. 957 M50-59 ČERNÝ Aleš ('64) JKF Jaroměř 01:58:00.2 00:29:49.7
402. 1085 M50-59 VALEŠ Luboš ('68) 01:58:00.4 00:29:49.9
403. 192 M30-39 KUČERA Petr ('84) GARLAND 01:58:02.7 00:29:52.2
404. 717 M50-59 VALÁŠEK Milan ('64) BMV bike team 01:58:12.2 00:30:01.7
405. 1149 M50-59 GARA Petr ('66) Ždírec bike Ždírec bike 01:58:12.7 00:30:02.2
406. 666 M50-59 MOKŘÍŽ Bohuslav ('64) BMV bike team 01:58:13.9 00:30:03.4
407. 736 M19-29 MUSAL Filip ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:58:18.4 00:30:07.9
408. 1088 M19-29 HOUSER Martin ('90) 01:58:24.2 00:30:13.7
409. 752 M50-59 LIŠKA Oldřich ('60) 01:58:30.2 00:30:19.7
410. 624 M50-59 SKLENÁŘ Vladimír ('63) XCT sport Hospůdka Karolína 01:58:32.7 00:30:22.2
411. 833 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) Symbio+CE.Energy 01:58:34.7 00:30:24.2
412. 62 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team 2 01:58:42.0 00:30:31.5
413. 527 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Racing 01:58:47.9 00:30:37.4
414. 1166 M50-59 VANĚK Jiří ('66) KPC Praha 01:58:49.9 00:30:39.4
415. 460 M40-49 DUŠEK Michal ('70) 01:58:56.2 00:30:45.7
416. 654 M19-29 VOPAVA Daniel ('95) 01:59:02.3 00:30:51.8
417. 975 M30-39 ČERMÁK Petr ('83) České dráhy 01:59:04.9 00:30:54.4
418. 765 M40-49 FOLPRECHT Tomáš ('71) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:59:06.6 00:30:56.1
419. 1170 M40-49 KALENDA Josef ('76) 01:59:06.9 00:30:56.4
420. 1105 M40-49 PROCHÁZKA Aleš ('73) METAL PRODEX 01:59:11.4 00:31:00.9
421. 1065 M40-49 ŠVORC Martin ('71) 01:59:15.4 00:31:04.9
422. 319 M50-59 KAŠPAR Zdeněk ('67) 01:59:16.2 00:31:05.7
423. 498 M19-29 MAREK Miroslav ('90) 01:59:19.0 00:31:08.5
424. 710 M50-59 KOMÍNEK Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:59:27.9 00:31:17.4
425. 734 M19-29 PŘIBYL Michal ('96) NikiLouda NikiLouda 01:59:30.2 00:31:19.7
426. 517 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) CK Nymburk 01:59:31.4 00:31:20.9
427. 1221 M30-39 DOLEŽAL Roman ('80) 01:59:33.1 00:31:22.6
428. 1160 M40-49 PURM Michal ('72) RCHLÁ SMEČKA 01:59:35.4 00:31:24.9
429. 478 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) 01:59:36.9 00:31:26.4
430. 377 M50-59 ZÁVADA Miroslav ('64) CK Lovosice 01:59:39.4 00:31:28.9
431. 1210 M40-49 DRÁBEK Milan ('71) DRAKUN 01:59:39.7 00:31:29.2
432. 634 M40-49 DOSTÁLEK Petr ('73) 01:59:41.2 00:31:30.7
433. 581 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) Rove 01:59:41.9 00:31:31.4
434. 259 M40-49 ZLATNÍK Roman ('78) Team Schmideberg Erzgebirge, Kovářská 01:59:42.7 00:31:32.2
435. 860 M30-39 ZÁHORA Václav ('81) 01:59:44.9 00:31:34.4
436. 959 M40-49 VEVERKA Václav ('73) Survival 01:59:46.2 00:31:35.7
437. 844 M19-29 KOHOUT Ondřej ('97) Crazy Cocks 01:59:48.2 00:31:37.7
438. 1083 M40-49 MARTÍNEK Aleš ('76) 01:59:50.2 00:31:39.7
439. 806 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 7 01:59:54.4 00:31:43.9
440. 210 M19-29 ROŠTEJNSKÝ Marek ('94) 01:59:57.7 00:31:47.2
441. 594 M30-39 VAVŘÍN Jan ('85) 01:59:59.7 00:31:49.2
442. 494 M30-39 FOMÍN Miroslav ('86) Vodafone Cycling Club 02:00:00.7 00:31:50.2
443. 570 M50-59 HLUCHÝ Petr ('66) 02:00:04.2 00:31:53.7
444. 206 M40-49 MICHAL Radek ('71) Polabští vrchaři 02:00:08.4 00:31:57.9
445. 275 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 02:00:08.4 00:31:57.9
446. 538 M19-29 HARÁK Martin ('89) 02:00:08.7 00:31:58.2
447. 1158 M40-49 HANZEL René ('74) MTB HANZ MTB HANZ 02:00:18.4 00:32:07.9
448. 675 M60-69 PELNÁŘ Jiří ('58) 02:00:24.7 00:32:14.2
449. 413 M70+ MÁZL Miroslav ('47) MTB Spartak Vrchlabí 02:00:26.2 00:32:15.7
450. 991 M50-59 HŮLKA Tomáš ('68) 02:00:29.7 00:32:19.2
451. 708 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:00:30.4 00:32:19.9
452. 331 M50-59 SVÁROVSKÝ Miloš ('65) Ořešínští draci Losers 02:00:37.2 00:32:26.7
453. 536 M50-59 JAURIS Luboš ('66) Číčovice Není čas prohrávat 02:00:38.7 00:32:28.2
454. 252 M40-49 DUŠIČKA Václav ('76) 02:00:40.7 00:32:30.2
455. 361 Tandem FLIEGER + FLIEGER Jiří + Bohumil ('70) SK Blíževedly 02:00:41.9 00:32:31.4
456. 164 M30-39 PERLÍK Tomáš ('84) 02:00:45.4 00:32:34.9
457. 193 M30-39 BRADA Michal ('79) 02:00:49.9 00:32:39.4
458. 883 M19-29 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:00:50.7 00:32:40.2
459. 891 M40-49 STINDL Pavel ('71) 02:00:51.4 00:32:40.9
460. 718 M50-59 SLAVÍK Vladimír ('64) 02:00:55.9 00:32:45.4
461. 590 M30-39 FUXA Martin ('79) 02:00:56.7 00:32:46.2
462. 721 M50-59 VÁCLAVÍK Josef ('62) ŠKODA AUTO team 02:01:00.2 00:32:49.7
463. 228 M60-69 FORMÁNEK Jiří ('54) 02:01:00.5 00:32:50.0
464. 303 M50-59 VOHÁNKA Petr ('67) Ekometal 02:01:00.9 00:32:50.4
465. 1184 M50-59 SMOLKA Jan ('66) 02:01:14.4 00:33:03.9
466. 792 M50-59 PETRÁŇ Jan ('63) NH Car Bike Team 4 02:01:28.2 00:33:17.7
467. 89 M40-49 VANIŠ Antonín ('74) šlapky z ČT 02:01:32.4 00:33:21.9
468. 438 M19-29 HOUBA Vaclav ('95) 02:01:42.7 00:33:32.2
469. 925 M30-39 KOVAŘÍK Jan ('86) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 02:01:53.7 00:33:43.2
470. 1063 M40-49 ZIMA Josef ('75) 02:01:54.7 00:33:44.2
471. 157 M60-69 KLÍMA Jiří ('58) 02:01:55.4 00:33:44.9
472. 568 M60-69 BYSTRIANSKÝ Jožka ('54) GHOST TEAM 02:02:02.2 00:33:51.7
473. 332 M50-59 STRÁNSKÝ Leo ('68) Ořešínští draci Losers 02:02:03.9 00:33:53.4
474. 1185 M40-49 HNĚVSA Milan ('69) 02:02:06.2 00:33:55.7
475. 514 M40-49 ABRT Jan ('76) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. 02:02:07.0 00:33:56.5
476. 401 M40-49 NAGY Pavel ('70) NikiLouda NikiLouda 02:02:07.2 00:33:56.7
477. 251 M30-39 KOUKAL Jan ('83) 02:02:08.0 00:33:57.5
478. 349 M40-49 HOLOVIČ Martin ('76) 02:02:12.2 00:34:01.7
479. 644 M30-39 ŠEFL Martin ('81) 02:02:13.4 00:34:02.9
480. 355 M50-59 BŘÍZA Jiří ('68) Žatec 02:02:25.4 00:34:14.9
481. 1017 M18 ROGNER Jáchym ('00) 02:02:35.7 00:34:25.2
482. 782 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 10 02:02:37.2 00:34:26.7
483. 892 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) Ti na Mělník 02:02:45.9 00:34:35.4
484. 292 M40-49 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 02:02:50.9 00:34:40.4
485. 698 M30-39 LEHMAN Tomáš ('88) TMP 02:02:52.2 00:34:41.7
486. 167 M40-49 PETRŽÍLKA Jiří ('75) 02:02:55.2 00:34:44.7
487. 512 M30-39 FÍRER David ('87) 02:02:56.7 00:34:46.2
488. 896 M19-29 KAJUK Jakub ('98) XCT sport Hospůdka Karolína 02:02:58.2 00:34:47.7
489. 250 M30-39 PŘIBYL Jiří ('79) 02:02:58.7 00:34:48.2
490. 266 M30-39 MALEJOVSKÝ Pavel ('79) 02:02:59.9 00:34:49.4
491. 876 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:04.4 00:34:53.9
492. 807 M40-49 VIKTORIN František ('71) NH Car Bike Team 7 02:03:06.7 00:34:56.2
493. 230 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) Mácháč Team Bike 02:03:07.2 00:34:56.7
494. 777 M30-39 MUNDI Karol ('85) CHOCOLAND CHOCOLAND 02:03:07.9 00:34:57.4
495. 1199 M50-59 BERÁNEK Michal ('67) 02:03:08.5 00:34:58.0
496. 1099 M50-59 GAŽUR Pavel ('63) Beton Bike Litvínov 02:03:09.7 00:34:59.2
497. 535 M50-59 KUBÍČEK Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř 02:03:14.5 00:35:04.0
498. 1068 M50-59 ČERVENKA Petr ('67) Černí koně 02:03:18.9 00:35:08.4
499. 745 M40-49 ČERVENKA Martin ('73) 02:03:19.2 00:35:08.7
500. 347 M19-29 KOČKA Martin ('89) Unhošť 02:03:20.7 00:35:10.2
501. 669 M50-59 KAISER Richard ('65) SCOTT RICA BIKE SCOTT RICA BIKE 02:03:22.4 00:35:11.9
502. 932 M19-29 BENC Patrik ('97) Spartak Rokytnice 02:03:32.2 00:35:21.7
503. 246 M30-39 TULPA Michal ('81) 02:03:32.4 00:35:21.9
504. 732 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) Ždírec Bike 02:03:36.7 00:35:26.2
505. 315 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) GHOST TEAM 02:03:42.9 00:35:32.4
506. 921 M40-49 BARTÁK Antonín ('73) Bike Team KC Jaroměř 02:03:42.9 00:35:32.4
507. 642 M30-39 VESECKÝ Richard ('79) 02:03:47.7 00:35:37.2
508. 783 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team 10 02:03:48.4 00:35:37.9
509. 185 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) tina mělník 02:03:52.9 00:35:42.4
510. 583 M19-29 TRAJER Štěpán ('90) 02:03:53.9 00:35:43.4
511. 969 M40-49 ŠKOLÁK Jan ('77) 02:04:01.7 00:35:51.2
512. 838 M50-59 VALOVIČ Petr ('66) 02:04:01.7 00:35:51.2
513. 1012 M30-39 BABORSKÝ Michal ('81) 02:04:03.7 00:35:53.2
514. 735 M19-29 PŘIBYL Jiří ('99) NikiLouda NikiLouda 02:04:07.7 00:35:57.2
515. 604 M40-49 MIŠKOV Pavel ('76) 02:04:10.7 00:36:00.2
516. 611 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Ještěd Skyrace 02:04:12.9 00:36:02.4
517. 662 M40-49 Vávra Petr ('74) 02:04:25.4 00:36:14.9
518. 418 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:04:30.5 00:36:20.0
519. 997 M30-39 MAŘAN Jiří ('83) 02:04:30.9 00:36:20.4
520. 714 M50-59 PAVELKA Milan ('59) Lehkoatletický klub Černý havran v Táboře 02:04:40.4 00:36:29.9
521. 753 M30-39 FOLTA Lukáš ('88) 02:04:40.9 00:36:30.4
522. 50 M40-49 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 2 02:04:44.5 00:36:34.0
523. 903 M50-59 KORDA Vladimír ('68) 02:04:46.2 00:36:35.7
524. 621 M30-39 BABIC Pavel ('87) 02:04:49.4 00:36:38.9
525. 645 M30-39 HOZA Jiří ('80) 02:04:51.7 00:36:41.2
526. 1058 M50-59 SINGULE Vladislav ('68) 02:04:52.4 00:36:41.9
527. 674 M60-69 BRDLÍK Vladimír ('57) 02:04:54.4 00:36:43.9
528. 441 M40-49 ROSULEK Lukas ('75) Tunelteam MTB division 02:04:58.4 00:36:47.9
529. 639 M40-49 POSPÍŠIL Pavel ('71) ROULA BOYS 02:04:59.4 00:36:48.9
530. 1073 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Černí koně 02:05:04.4 00:36:53.9
531. 1171 M30-39 VASZILY Lumír ('86) SK Skivelo Olomouc nyslyšících 02:05:04.7 00:36:54.2
532. 871 M50-59 POPEL Karel ('60) Bike tuning Rudná 02:05:05.2 00:36:54.7
533. 1179 M19-29 GITTLER Vladislav ('97) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 02:05:08.2 00:36:57.7
534. 200 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:05:09.4 00:36:58.9
535. 152 M30-39 CHMELIK Pavel ('83) Příbram 02:05:11.4 00:37:00.9
536. 683 M40-49 KRBEC Pavel ('73) TMP 02:05:15.4 00:37:04.9
537. 1025 M40-49 VAJDEČKA Milan ('75) Bílina 02:05:15.9 00:37:05.4
538. 719 M50-59 STRUNZ Petr ('63) PROFIKA.CZ PROFIKA 02:05:22.2 00:37:11.7
539. 606 M40-49 BARTÁČEK Petr ('71) Cyklo Bartys Team Cyklo Bartys Team 02:05:42.4 00:37:31.9
540. 748 M40-49 LOJKA Petr ('73) 02:05:44.7 00:37:34.2
541. 1155 M60-69 SVOBODA Ladislav ('52) 02:05:51.2 00:37:40.7
542. 928 M40-49 POSPÍŠIL Vít ('70) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 02:05:52.9 00:37:42.4
543. 882 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:53.4 00:37:42.9
544. 22 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:05:54.5 00:37:44.0
545. 696 M30-39 HRÁBEK Jakub ('87) 02:05:55.2 00:37:44.7
546. 492 M30-39 PETRÁSEK Lukáš ('84) 02:06:09.9 00:37:59.4
547. 552 M40-49 HEPNAR Roman ('72) Emco 1 02:06:13.4 00:38:02.9
548. 832 M50-59 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:23.2 00:38:12.7
549. 84 M40-49 ČECH Luděk ('73) invelt BMW 02:06:23.8 00:38:13.3
550. 808 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 7 02:06:30.4 00:38:19.9
551. 788 M50-59 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 9 02:06:36.4 00:38:25.9
552. 85 M40-49 ŠATRA Jiří ('69) invelt BMW 02:06:40.3 00:38:29.8
553. 726 M30-39 BÁRTFAY Tomáš ('86) 02:06:40.9 00:38:30.4
554. 143 M40-49 HLAČÍK Zdeněk ('75) NH Car Bike Team \"X\" 02:06:44.0 00:38:33.5
555. 497 M19-29 KVAJSAR Tomáš ('95) 02:06:50.4 00:38:39.9
556. 398 M19-29 JEČNÝ Josef ('91) 02:06:51.9 00:38:41.4
557. 245 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko Trutnov 02:07:01.9 00:38:51.4
558. 692 M30-39 FOIT Filip ('87) 02:07:08.7 00:38:58.2
559. 986 M40-49 ZÁCHA Petr ('71) Adventura team 02:07:10.4 00:38:59.9
560. 184 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:07:17.7 00:39:07.2
561. 966 M30-39 SCHOVANEC Ondřej ('79) Cyklo Bartys Team 02:07:19.2 00:39:08.7
562. 729 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verneřice 02:07:23.7 00:39:13.2
563. 321 M40-49 STRYCH Michal ('76) 02:07:24.4 00:39:13.9
564. 513 M30-39 BUZAŠ Michal ('88) 02:07:26.3 00:39:15.8
565. 488 M40-49 PROTIVÍNSKÝ Petr ('73) 02:07:26.4 00:39:15.9
566. 940 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB HANZ 02:07:26.9 00:39:16.4
567. 232 M40-49 KADLEČEK Petr ('69) Mácháč Team Bike 02:07:31.4 00:39:20.9
568. 929 M40-49 NIKODEM Libor ('76) SOKOL Kněžmost SOKOL Kněžmost 02:07:43.2 00:39:32.7
569. 509 M60-69 VOSYKA Richard ('54) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 2 02:07:46.7 00:39:36.2
570. 731 M30-39 JÁGR Jan ('88) 02:07:52.7 00:39:42.2
571. 954 M30-39 BUCHAR Zdeněk ('83) 02:07:56.7 00:39:46.2
572. 866 M50-59 LANDKAMMER Karel ('61) Cyklobulf Hrobce 02:07:57.7 00:39:47.2
573. 816 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:07:59.9 00:39:49.4
574. 647 M30-39 KATUŠ Jaroslav ('87) J-One Sport systems 02:08:04.7 00:39:54.2
575. 1000 M40-49 MACH Radim ('76) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 02:08:09.2 00:39:58.7
576. 405 M40-49 MARYŠKA Tomáš ('72) 02:08:14.2 00:40:03.7
577. 781 M60-69 VRCHLABSKÝ Tomáš ('53) NH Car Bike Team 10 02:08:14.2 00:40:03.7
578. 450 M40-49 IZAKOVIČ Petr ('76) 02:08:14.7 00:40:04.2
579. 830 M30-39 DOLEŽAL Lukáš ('88) 02:08:18.4 00:40:07.9
580. 295 M19-29 MUSIL Jiří ('91) 02:08:22.4 00:40:11.9
581. 887 M40-49 KAJUK Petr ('72) 02:08:22.7 00:40:12.2
582. 1209 M30-39 GRMOLEC Lukáš ('88) 02:08:28.9 00:40:18.4
583. 1191 M40-49 MENNTIBERGER Štěpán ('70) DEPRE REPRE 2014 DEPRE REPRE 2014 02:08:33.4 00:40:22.9
584. 1101 M19-29 BENEŠ Michal ('89) Sport Team Břežany 02:08:40.9 00:40:30.4
585. 664 M50-59 RUMLER Ladislav ('62) 02:08:41.4 00:40:30.9
586. 551 M40-49 SPÁLENSKÝ Jiří ('72) 02:08:42.0 00:40:31.5
587. 402 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:08:42.4 00:40:31.9
588. 458 M30-39 PEŠL Jan ('88) 02:08:42.7 00:40:32.2
589. 515 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:08:44.2 00:40:33.7
590. 60 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 1 02:08:48.3 00:40:37.8
591. 616 M60-69 BEYR Luboš ('53) Koloshop Team Teplice 02:08:49.4 00:40:38.9
592. 428 M30-39 HAVEL Jakub ('85) 02:08:59.9 00:40:49.4
593. 924 M19-29 BELINGER Jan ('92) 02:09:01.9 00:40:51.4
594. 949 M30-39 SEJKORA Jan ('88) O+S Sej. 02:09:01.9 00:40:51.4
595. 417 M50-59 BABKA Michal ('64) 02:09:06.4 00:40:55.9
596. 1019 M30-39 TOZER Leigh ('80) 02:09:07.7 00:40:57.2
597. 1162 M40-49 FRANK Lukáš ('70) DEPRE REPRE 2014 02:09:07.7 00:40:57.2
598. 852 M50-59 KOHOUT Pavel ('62) Crazy Cocks 02:09:26.9 00:41:16.4
599. 212 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 02:09:28.2 00:41:17.7
600. 542 M30-39 KALVODA Michal ('84) 02:09:37.9 00:41:27.4
601. 473 M40-49 GRACL Lubomír ('78) 02:09:51.0 00:41:40.5
602. 1003 M50-59 JUN Petr ('68) 02:09:52.2 00:41:41.7
603. 370 M40-49 STANĚK Martin ('76) 02:09:53.7 00:41:43.2
604. 1157 M30-39 HUK Matěj ('86) 02:09:56.2 00:41:45.7
605. 1177 M40-49 ŠÍDA Martin ('70) 02:09:56.7 00:41:46.2
606. 971 M19-29 DLOUHÝ Lukáš ('95) 02:10:04.9 00:41:54.4
607. 1044 M40-49 SÝKORA Libor ('73) 02:10:08.1 00:41:57.6
608. 472 M50-59 FORET Ivoš ('68) Penzion vysker 02:10:11.2 00:42:00.7
609. 964 M50-59 HNÁTEK Karel ('61) SK Blíževedly 02:10:12.4 00:42:01.9
610. 596 M40-49 HÁJEK Tomáš ('73) 02:10:15.9 00:42:05.4
611. 1050 M60-69 VLASÁK Jiří ('55) 02:10:18.7 00:42:08.2
612. 1016 M40-49 VARGA Daniel ('71) Symbio+CE.Energy 02:10:20.7 00:42:10.2
613. 835 M40-49 BUDEK Tomáš ('70) 02:10:21.7 00:42:11.2
614. 375 M50-59 HANSÍK Milan ('60) 02:10:25.9 00:42:15.4
615. 461 M40-49 ROZUMEK Martin ('75) - 02:10:26.0 00:42:15.5
616. 1190 M50-59 SOUČEK Petr ('64) Ski Club Loučeň 02:10:30.4 00:42:19.9
617. 268 M50-59 KOTRC Milan ('65) 02:10:34.2 00:42:23.7
618. 392 M19-29 KOLÁTOR Matyáš ('99) MTB MEL MTB MEL 02:10:38.2 00:42:27.7
619. 1078 M40-49 FEŘTR Miroslav ('72) Klub Hiceman Harrachov 02:10:40.0 00:42:29.5
620. 1125 M40-49 KUTTELWASHER Tomáš ('77) Lazy Pedals 02:10:41.7 00:42:31.2
621. 847 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek bikers 02:10:42.9 00:42:32.4
622. 1201 M50-59 VÁVRA Petr ('64) TEMPO-BIKE 02:10:53.9 00:42:43.4
623. 598 M40-49 STODOLA Ladislav ('72) CK Skuteč CK Skuteč 02:10:55.2 00:42:44.7
624. 481 M40-49 SVÍTIL Jan ('69) 02:10:56.2 00:42:45.7
625. 181 M40-49 ARLET Tomáš ('71) 02:11:10.4 00:42:59.9
626. 225 M30-39 ŠTOVČÍK Viktor ('79) FAnn.cz 02:11:10.9 00:43:00.4
627. 665 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) BMV bike team 02:11:14.9 00:43:04.4
628. 199 M60-69 BRADA Josef ('51) 02:11:18.0 00:43:07.5
629. 1071 M50-59 MATOUŠK Martin ('64) Černí koně 02:11:29.4 00:43:18.9
630. 724 M30-39 JENŠOVSKÝ Viktor ('79) 02:11:31.2 00:43:20.7
631. 1031 M40-49 ŠOHAJ Martin ('71) Rohozec Amulet Team 02:11:42.9 00:43:32.4
632. 204 M40-49 KUČERA Pavel ('75) 02:11:48.4 00:43:37.9
633. 778 M60-69 KASAL Zdeněk ('52) CK MTB MARATON Hlinsko 02:11:53.4 00:43:42.9
634. 118 M18 ZEMAN Radim ('04) BSB Bakajda / Kolo Guru 02:12:00.0 00:43:49.5
635. 282 M30-39 LUŇÁK Tomáš ('88) 02:12:03.0 00:43:52.5
636. 758 M30-39 VODIČKA Ladislav ('79) Žantov TEAM 02:12:05.4 00:43:54.9
637. 885 M40-49 SOBOTKA Daniel ('77) 02:12:09.2 00:43:58.7
638. 267 M40-49 KOUTNÍK Vladislav ('73) 02:12:09.2 00:43:58.7
639. 1178 M50-59 PETERKA Jiří ('66) 02:12:09.9 00:43:59.4
640. 857 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('78) 02:12:15.5 00:44:05.0
641. 961 M19-29 KARHÁNEK Jakub ('92) 7 gulí 02:12:16.0 00:44:05.5
642. 412 M50-59 VIDEMAN Martin ('66) 02:12:32.2 00:44:21.7
643. 223 M40-49 KANIŠČEV Roman ('70) Bike sport Mohelnice 02:12:36.4 00:44:25.9
644. 877 M50-59 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:12:38.7 00:44:28.2
645. 1014 M40-49 TOMEK Martin ('73) 02:12:41.4 00:44:30.9
646. 231 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:12:50.4 00:44:39.9
647. 464 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:12:51.7 00:44:41.2
648. 416 M50-59 MUSIL Miloslav ('67) 02:12:53.4 00:44:42.9
649. 630 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 02:13:08.9 00:44:58.4
650. 600 M40-49 ŠAFAŘÍK Martin ('74) Jizerkovi 02:13:15.4 00:45:04.9
651. 188 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:13:16.0 00:45:05.5
652. 333 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:13:16.7 00:45:06.2
653. 346 M50-59 NOVÁK Jan ('63) Vostre hrany 02:13:26.7 00:45:16.2
654. 1222 M30-39 BENDA Tomáš ('79) 02:13:30.2 00:45:19.7
655. 1156 M30-39 PRUSKAVEC Zdeněk ('87) MTC Velvary 02:13:40.4 00:45:29.9
656. 597 M40-49 ŠAFRA Pavel ('74) Joskatel team 02:13:43.2 00:45:32.7
657. 173 M30-39 KRÁL Ondřej ('81) 02:13:43.7 00:45:33.2
658. 796 M50-59 ŠÍR Vladimír ('66) NH Car Bike Team 5 02:13:47.7 00:45:37.2
659. 205 M30-39 KREJZA Tomáš ('86) Vodafone Cycling Club 02:13:50.2 00:45:39.7
660. 667 M50-59 VOPAVA Daniel ('62) 02:13:58.7 00:45:48.2
661. 1187 M50-59 MERTLÍK Jiří ('61) SK BP Lumen Úpice 02:14:00.4 00:45:49.9
662. 1043 M50-59 LEVY Petr ('63) 02:14:11.2 00:46:00.7
663. 744 M40-49 KNOTT Jakub ('73) SLOTHS 02:14:16.2 00:46:05.7
664. 369 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) 02:14:24.5 00:46:14.0
665. 913 M40-49 VAJC Jaroslav ('69) 02:14:26.9 00:46:16.4
666. 404 M40-49 NOVOTNÝ Aleš ('74) 02:14:27.0 00:46:16.5
667. 785 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 10 02:14:29.7 00:46:19.2
668. 334 M40-49 MAREŠ Jaroslav ('73) 02:14:31.5 00:46:21.0
669. 746 M40-49 VIGNER Jan ('77) Sk Veselá 02:14:32.4 00:46:21.9
670. 248 M19-29 KOZÁK Filip ('92) 02:14:44.7 00:46:34.2
671. 345 M40-49 KOCIAN Martin ('72) Vinohradské Šlapky 02:14:45.2 00:46:34.7
672. 1075 Tandem EKRTOVÁ + RACEK Lada + Tomáš ('79) Černí koně 02:14:47.7 00:46:37.2
673. 410 M50-59 NAGY Josef ('67) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:14:54.2 00:46:43.7
674. 307 M30-39 ŠÍSTEK Jan ('79) 02:14:57.5 00:46:47.0
675. 545 M30-39 HAVLÍK Václav ('83) Ořešínští draci Losers 02:14:57.5 00:46:47.0
676. 738 M18 ŠÍP Vojtěch ('02) 02:15:00.0 00:46:49.5
677. 279 M40-49 MAJER Petr ('75) 02:15:00.4 00:46:49.9
678. 628 M40-49 ŠNAJDAR Roman ('69) 02:15:00.7 00:46:50.2
679. 543 M30-39 ŘEZNÍČEK Rostislav ('80) Cyklo PaE06 02:15:04.2 00:46:53.7
680. 226 M30-39 SMEJKAL Jan ('79) 02:15:05.2 00:46:54.7
681. 1045 M50-59 ŠTĚDROŇ Libor ('66) Prazdne duse 02:15:16.7 00:47:06.2
682. 285 M30-39 TLÁSKAL Jan ('83) 02:15:19.2 00:47:08.7
683. 831 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) Vrzaci 02:15:24.5 00:47:14.0
684. 945 M19-29 ZAPADLO Jiří ('93) Mrejčná 02:15:24.7 00:47:14.2
685. 978 M40-49 ANDĚL František ('72) České dráhy 02:15:27.2 00:47:16.7
686. 688 M19-29 WALTER Jakub ('89) The Expendables The Expendables 02:15:31.4 00:47:20.9
687. 420 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:15:31.7 00:47:21.2
688. 532 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:15:33.2 00:47:22.7
689. 733 M19-29 FLÍDR Zbyněk ('94) PHMZ Racing 02:15:35.5 00:47:25.0
690. 960 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB HANZ MTB HANZ 02:15:49.2 00:47:38.7
691. 272 M19-29 VESELÝ Milan ('90) BezbabTour Junior 02:15:51.7 00:47:41.2
692. 646 M30-39 TRACH Josef ('80) Cyklo PaE06 02:15:54.2 00:47:43.7
693. 209 M30-39 POMAN Martin ('79) FAnn.cz 02:15:57.2 00:47:46.7
694. 243 M40-49 VAJDEČKA Petr ('74) 02:16:05.5 00:47:55.0
695. 680 M40-49 POKORNÝ Petr ('74) 02:16:06.2 00:47:55.7
696. 436 M60-69 VANČURA Miloš ('54) HISPORT 02:16:16.2 00:48:05.7
697. 548 M40-49 JANDA Tomáš ('77) 02:16:16.9 00:48:06.4
698. 151 M40-49 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:16:21.0 00:48:10.5
699. 567 KLB-M BROŽ Martin ('79) COCONi 02:16:26.2 00:48:15.7
700. 677 M30-39 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 02:16:26.5 00:48:16.0
701. 1010 M30-39 JABLONSKÝ Jiří ('80) 02:16:26.7 00:48:16.2
702. 580 M19-29 VINCÍK David ('94) Klub Vazounů 02:16:27.7 00:48:17.2
703. 300 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:16:37.7 00:48:27.2
704. 311 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) Aperam 02:16:38.5 00:48:28.0
705. 673 M60-69 PECH Pavel ('54) SPP Pičín 02:16:40.2 00:48:29.7
706. 503 M60-69 KOTLÁŘ Milan ('55) Moravští Lyžníci 02:16:40.9 00:48:30.4
707. 495 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) MTC Velvary 02:16:49.7 00:48:39.2
708. 843 M50-59 KOHOUT Petr ('64) Crazy Cocks 02:16:52.7 00:48:42.2
709. 697 M30-39 OPPITZ Vilém ('81) 02:16:54.5 00:48:44.0
710. 385 M60-69 GENGELA Jan ('55) 02:16:54.7 00:48:44.2
711. 1126 M30-39 VRBATA Leoš ('79) 02:17:06.0 00:48:55.5
712. 1037 M40-49 BENDA Petr ('71) Benda folie - Eleven 02:17:16.5 00:49:06.0
713. 344 M40-49 KUČERA Kamil ('77) SVIJÁNKY 02:17:18.4 00:49:07.9
714. 1091 Tandem MOROZOV + CHARVÁTOVÁ Václav + Jana ('63) AGRO 21 02:17:44.2 00:49:33.7
715. 822 M30-39 PERSY Lukáš ('80) 02:17:47.7 00:49:37.2
716. 261 M30-39 RIEDL Jakub ('86) 02:17:49.0 00:49:38.5
717. 1042 M50-59 THOŘ Radovan ('66) 02:17:50.2 00:49:39.7
718. 584 M19-29 HORVÁT Michal ('89) PHMZ Racing 02:17:51.2 00:49:40.7
719. 520 M40-49 KREJČA Jaroslav ('76) 02:17:54.4 00:49:43.9
720. 911 M50-59 NÁDHERA Petr ('67) 02:17:56.5 00:49:46.0
721. 556 M50-59 DOLEŽAL Martin ('64) 02:17:57.0 00:49:46.5
722. 635 M40-49 KOLLER David ('77) 02:17:57.2 00:49:46.7
723. 430 M19-29 VOJÍK Radek ('92) 02:18:01.5 00:49:51.0
724. 214 M30-39 MACÁK Tomáš ('79) 02:18:05.2 00:49:54.7
725. 762 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 11 02:18:07.0 00:49:56.5
726. 66 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 4 02:18:08.5 00:49:58.0
727. 330 M50-59 NĚMEC Jiří ('66) Rebels Pardubice 02:18:21.7 00:50:11.2
728. 366 M40-49 JÓN Tomáš ('72) Triathlon Stars Team Podbořany Triathlon stars team Podbořany 02:18:29.7 00:50:19.2
729. 406 M40-49 KOPAČKA Tomáš ('71) Triathlon stars team Podbořany 02:18:30.5 00:50:20.0
730. 353 M40-49 VIRÁG Pavol ('73) Triathlon Stars Team Podbořany Triathlon stars team Podbořany 02:18:32.0 00:50:21.5
731. 1051 M50-59 CERHA František ('61) PRONDO 02:18:38.0 00:50:27.5
732. 653 M19-29 RYLICH Vojtěch ('91) 02:18:41.0 00:50:30.5
733. 1069 M40-49 ŠKRLÍK Miroslav ('78) Černí koně 02:18:42.7 00:50:32.2
734. 317 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:18:51.2 00:50:40.7
735. 609 M40-49 SPERÁT Aleš ('77) CK Skuteč 02:19:28.5 00:51:18.0
736. 1147 M19-29 BRABEC Petr ('90) 02:19:34.7 00:51:24.2
737. 773 M40-49 VŠIANSKÝ Ondřej ('72) NH Car Bike Team 11 02:19:56.7 00:51:46.2
738. 271 M40-49 HOLÝ Ladislav ('73) 02:19:58.0 00:51:47.5
739. 757 M40-49 HORYCH Aleš ('78) Žantov TEAM 02:19:59.0 00:51:48.5
740. 790 M50-59 GOTHARD Tomáš ('68) NH Car Bike Team 9 02:20:15.2 00:52:04.7
741. 1114 M40-49 ŠÍMA Joří ('70) NH Car Bike Team 12 02:20:25.0 00:52:14.5
742. 374 M50-59 MATUŠKA Valér ('61) 02:20:32.5 00:52:22.0
743. 625 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike 02:20:33.5 00:52:23.0
744. 263 M19-29 SEBEST Marek ('91) BezbabTour Junior 02:20:40.7 00:52:30.2
745. 554 M40-49 KATZER Martin ('74) Eylevel 02:20:45.7 00:52:35.2
746. 614 M40-49 KAČER Roman ('73) 02:20:47.5 00:52:37.0
747. 408 M40-49 PIKNER Tomáš ('69) 02:20:48.5 00:52:38.0
748. 576 M18 ŠPANIHEL Samuel ('01) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:20:51.7 00:52:41.2
749. 709 M50-59 KRÁL Jiří ('68) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:20:52.2 00:52:41.7
750. 825 M40-49 VLČEK Jiří ('74) Sokol Kacanovy 02:20:56.5 00:52:46.0
751. 362 M60-69 LÍVANEC Jiří ('58) 02:21:03.0 00:52:52.5
752. 386 M60-69 ČÍLA Pavel ('49) Praha 8 02:21:11.2 00:53:00.7
753. 909 M30-39 VOPLAKAL Lukas ('84) Turbonohy FC 02:21:16.4 00:53:05.9
754. 828 M40-49 ZLESÁK David ('75) HC JISKRA Skuteč 02:21:19.2 00:53:08.7
755. 1197 M50-59 MARTÍNEK Dušan ('60) LIFE BIKE RACOCHY 02:21:21.0 00:53:10.5
756. 995 M40-49 PÁLA Václav ('75) 02:21:22.0 00:53:11.5
757. 286 M60-69 ŠAVEL Zdeněk ('56) 02:21:23.5 00:53:13.0
758. 751 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:21:24.5 00:53:14.0
759. 1132 M30-39 VOLF Martin ('84) 02:21:49.4 00:53:38.9
760. 933 M19-29 MORAVEC Jan ('89) 02:21:52.5 00:53:42.0
761. 1070 M60-69 ŠÍDA Karel ('58) Černí koně 02:21:56.7 00:53:46.2
762. 907 M40-49 KNEBL Milan ('75) 02:21:57.2 00:53:46.7
763. 1032 M19-29 POKORNÝ Tomáš ('91) CHOCOLAND 02:22:01.7 00:53:51.2
764. 262 M40-49 KARPÍŠEK Aleš ('76) FAnn.cz 02:22:04.5 00:53:54.0
765. 240 M40-49 PATLEJCH Richard ('69) fantozzi team 02:22:05.7 00:53:55.2
766. 162 M40-49 STEIDL Tomáš ('75) 02:22:12.2 00:54:01.7
767. 159 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:22:14.0 00:54:03.5
768. 470 M50-59 HUČKO Pavel ('67) SK Nižbor 02:22:21.0 00:54:10.5
769. 557 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:22:22.7 00:54:12.2
770. 707 M50-59 WALTER Standa ('66) The Expendables 02:22:32.7 00:54:22.2
771. 237 M40-49 ROTH Zdeněk ('71) 02:22:40.2 00:54:29.7
772. 755 M50-59 SVOBODA Jiří ('67) Žantov TEAM 02:22:48.2 00:54:37.7
773. 562 M30-39 CIBULKA Martin ('79) 02:22:49.2 00:54:38.7
774. 973 M30-39 ŠOLC Radim ('81) České dráhy 02:22:53.2 00:54:42.7
775. 848 M30-39 PFLEGER Michal ('85) Pepek bikers 02:23:00.2 00:54:49.7
776. 740 M40-49 KUŠIČKA Josef ('76) ČHTM Horní Jelení 02:23:03.7 00:54:53.2
777. 467 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:23:07.0 00:54:56.5
778. 255 M18 LÁC Jan ladislav ('01) 02:23:08.5 00:54:58.0
779. 254 M50-59 LÁC Jan ('60) fantozzi team 02:23:08.7 00:54:58.2
780. 819 M30-39 MICHALÍK Ben ('84) 02:23:29.2 00:55:18.7
781. 1028 M30-39 ŠOLTIS Pavel ('82) 02:23:42.0 00:55:31.5
782. 457 M30-39 GÁBORÍK Štefan ('81) 02:23:43.9 00:55:33.4
783. 491 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB HANZ 02:24:00.2 00:55:49.7
784. 1127 M50-59 HAVELKA Miroslav ('64) 02:24:00.5 00:55:50.0
785. 462 M40-49 SMÍTKA Jaroslav ('71) 02:24:14.0 00:56:03.5
786. 449 M40-49 HASIL František ('76) 02:24:16.7 00:56:06.2
787. 795 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 5 02:24:17.2 00:56:06.7
788. 354 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:24:30.5 00:56:20.0
789. 445 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:24:37.0 00:56:26.5
790. 463 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANZ 02:24:38.7 00:56:28.2
791. 414 M30-39 FAJTA Jaroslav ('79) MTC Velvary 02:24:44.7 00:56:34.2
792. 1035 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) AGRO Chomutice a.s. 02:24:55.2 00:56:44.7
793. 747 M40-49 PŘIBYL Jiří ('74) NikiLouda NikiLouda 02:24:57.5 00:56:47.0
794. 605 M40-49 ETZL Tomáš ('69) 02:25:03.2 00:56:52.7
795. 448 M50-59 FEHER Roman ('65) 02:25:15.7 00:57:05.2
796. 415 M50-59 NOVÁK Vladimír ('65) MTC Velvary 02:25:16.2 00:57:05.7
797. 534 M50-59 STRNAD Petr ('63) 02:25:32.0 00:57:21.5
798. 853 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:25:38.2 00:57:27.7
799. 1128 M40-49 BÍNA Pavel ('69) 02:25:39.0 00:57:28.5
800. 341 M60-69 KOLÁŘ Jan ('58) Sport-umění-peří 02:25:51.7 00:57:41.2
801. 1102 M40-49 VANÍČEK Jaroslav ('77) 02:25:57.9 00:57:47.4
802. 687 M19-29 ŠTROBACH René ('89) The Expendables The Expendables 02:26:14.1 00:58:03.6
803. 257 M40-49 HUDEČEK Pavel ('72) 02:26:19.2 00:58:08.7
804. 166 M30-39 ŠÍR Jindřich ('85) GARLAND 02:26:25.2 00:58:14.7
805. 227 M50-59 KOŠŤÁK Milan ('61) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:26:27.2 00:58:16.7
806. 359 M30-39 SUSÍK Petr ('86) 02:26:33.5 00:58:23.0
807. 1079 M40-49 ČERNÝ Jan ('77) Klub Hiceman Harrachov 02:26:39.9 00:58:29.4
808. 239 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) Saganovci 02:26:55.5 00:58:45.0
809. 323 M30-39 DRÁBIK Tomáš ('81) Saganovci 02:26:57.0 00:58:46.5
810. 281 M50-59 KREJNUS Róbert ('65) 02:27:06.5 00:58:56.0
811. 691 M30-39 KRÁL Zdeněk ('79) Cyklo PaE06 02:27:09.8 00:58:59.3
812. 1053 M18 KUCHTA Tomáš ('02) jESA MTB 02:27:41.7 00:59:31.2
813. 289 M40-49 ČERNÝ Kamil ('71) 02:27:54.0 00:59:43.5
814. 918 M30-39 VANĚČEK Pavel ('84) Turbonohy FC 02:27:58.5 00:59:48.0
815. 451 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) MTC Velvary 02:28:25.2 01:00:14.7
816. 293 M40-49 ŠMÍD Miroslav ('71) 02:28:31.0 01:00:20.5
817. 169 M50-59 MUSIL Radek ('67) 02:28:32.0 01:00:21.5
818. 679 M40-49 SUCHÝ Lukáš ('78) 02:28:52.5 01:00:42.0
819. 749 M40-49 PROCHÁZKA Martin ('76) 02:28:54.2 01:00:43.7
820. 504 M60-69 BEKA Josef ('49) Instatop Kosmonosy 02:29:06.7 01:00:56.2
821. 612 M40-49 HRUBÝ Pavel ('72) 02:29:07.3 01:00:56.8
822. 507 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) 02:29:08.5 01:00:58.0
823. 537 M50-59 FORMÁČEK Eduard ('63) 02:29:12.5 01:01:02.0
824. 919 M30-39 VALENTA Libor ('85) 02:29:15.7 01:01:05.2
825. 1027 M40-49 PETŘÍK Petr ('69) M&T kliky team Dobruška 02:29:16.7 01:01:06.2
826. 201 M60-69 PRKNO Zdeněk ('58) 02:29:21.7 01:01:11.2
827. 1182 M50-59 KOLÁŘ Jiří ('64) 02:29:33.0 01:01:22.5
828. 352 M40-49 SKALICKÝ Vladimír ('75) Triathlon stars team Podbořany 02:29:44.7 01:01:34.2
829. 258 M40-49 ČERNÝ Jaroslav ('72) 02:29:49.2 01:01:38.7
830. 592 M30-39 ŠITERA Radek ('85) 02:29:50.0 01:01:39.5
831. 280 M50-59 ŠITERA Zdeněk ('59) 02:29:50.5 01:01:40.0
832. 906 M50-59 MÁLEK Luboš ('60) BBT-LIBICE 02:29:54.7 01:01:44.2
833. 454 M19-29 MYSLIVEČEK Jindřich ('92) 02:29:59.0 01:01:48.5
834. 703 M60-69 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:30:00.7 01:01:50.2
835. 482 M40-49 PINTA Petr ('74) 02:30:11.7 01:02:01.2
836. 1139 M60-69 MOJŽÍŠ Jaromír ('54) SPORT RACES - ISAAC TEAM 02:30:18.5 01:02:08.0
837. 550 M40-49 ČECHLOVSKÝ Milan ('71) Emco 1 02:30:21.5 01:02:11.0
838. 177 M30-39 JANATA Petr ('87) 02:30:27.7 01:02:17.2
839. 682 M40-49 HEGR Jan ('74) 02:30:44.7 01:02:34.2
840. 908 M19-29 HORKÝ Roman ('99) SPP Pičín 02:30:49.2 01:02:38.7
841. 265 M40-49 MALEJOVSKÝ Josef ('76) 02:30:50.5 01:02:40.0
842. 837 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 02:31:19.8 01:03:09.3
843. 1038 M40-49 MARTINKA Petr ('69) 02:31:22.5 01:03:12.0
844. 981 M30-39 PIKAL Petr ('85) CEZ Eagles 02:31:22.7 01:03:12.2
845. 566 M60-69 ZOUNEK Jan ('58) 02:31:33.7 01:03:23.2
846. 623 M50-59 WILLIAMS Graeme ('66) 02:31:39.2 01:03:28.7
847. 791 M30-39 HOLEČEK Petr ('85) NH Car Bike Team 4 02:31:49.3 01:03:38.8
848. 910 M40-49 HRODEK Lukáš ('74) 02:31:50.7 01:03:40.2
849. 935 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:31:54.0 01:03:43.5
850. 789 M18 ŠNAJDR Šimon ('02) NH Car Bike Team 9 02:32:06.7 01:03:56.2
851. 1115 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 12 02:32:07.2 01:03:56.7
852. 1004 M60-69 KUBERA Lubomír ('54) Skoky Praha 02:32:12.5 01:04:02.0
853. 1049 M50-59 ŠVEC Stanislav ('67) Stafex 02:32:22.7 01:04:12.2
854. 523 M40-49 STRNAD Petr ('78) 02:32:36.5 01:04:26.0
855. 820 M50-59 SRNKA Pavel ('60) Most 02:32:41.5 01:04:31.0
856. 1124 M40-49 STAUD Zdeněk ('72) Lazy Pedals 02:32:47.2 01:04:36.7
857. 1059 KLB-M BARTŮNĚK Ladislav ('83) KOBRA 02:33:11.0 01:05:00.5
858. 546 M30-39 HÁJEK Aleš ('83) 02:33:28.0 01:05:17.5
859. 608 M50-59 JOŽÁK Jiří ('66) CK Skuteč 02:33:32.5 01:05:22.0
860. 278 M40-49 DĚDEK Michal ('76) 02:34:02.7 01:05:52.2
861. 1072 M18 TREFNÝ Jakub ('00) Černí koně 02:34:03.4 01:05:52.9
862. 421 M40-49 PECH Jiří ('69) 02:34:33.7 01:06:23.2
863. 756 M60-69 VINDUŠKA Vladimír ('56) Žantov TEAM 02:35:03.0 01:06:52.5
864. 502 M60-69 SOCHOR Petr ('51) Moravští Lyžníci 02:35:05.7 01:06:55.2
865. 798 M18 ŠNAJDR Matěj ('05) NH Car Bike Team 5 02:35:16.3 01:07:05.8
866. 1064 M70+ ŠVORC Jan ('48) 02:35:21.5 01:07:11.0
867. 493 M30-39 CHEJN Václav ('80) 02:35:40.7 01:07:30.2
868. 207 M70+ KVASNIČKA Pavel ('48) ALL*2000 02:35:57.7 01:07:47.2
869. 712 M50-59 MALÁSEK Petr ('64) 02:36:29.7 01:08:19.2
870. 437 M60-69 ČECH Pavel ('53) 02:36:48.0 01:08:37.5
871. 1074 M30-39 MARŠÁK Jiří ('86) Černí koně 02:36:53.0 01:08:42.5
872. 879 M30-39 SODOMKA Kamil ('81) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:37:01.5 01:08:51.0
873. 803 M30-39 SLUKA Jiří ('82) NH Car Bike Team 6 02:37:15.5 01:09:05.0
874. 165 M50-59 VONDRA Václav ('68) DB SCHENKER 02:37:24.5 01:09:14.0
875. 233 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:37:25.0 01:09:14.5
876. 468 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno 02:37:26.0 01:09:15.5
877. 603 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:37:28.2 01:09:17.7
878. 269 M40-49 STOLLE Jindřich ('74) 02:37:35.2 01:09:24.7
879. 501 M60-69 HAVLÍK Václav ('50) Ořešínští draci Losers 02:37:43.5 01:09:33.0
880. 409 M50-59 ČERNÝ Karel ('68) Stara Boleslav 02:37:46.5 01:09:36.0
881. 452 M19-29 MAREŠ Jaroslav ('97) 02:37:53.7 01:09:43.2
882. 218 M60-69 CIHLÁŘ Josef ('54) Stone bikers 02:37:54.7 01:09:44.2
883. 274 M40-49 ŠENK Petr ('74) 02:38:06.0 01:09:55.5
884. 617 M50-59 ŠVAMBERK Jiří ('59) BBC Zaječov 02:38:11.7 01:10:01.2
885. 671 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. 02:38:20.5 01:10:10.0
886. 750 M50-59 URBÁNEK Jaromír ('66) 02:38:20.7 01:10:10.2
887. 427 M30-39 ŠVANCARÁN David ('86) 02:39:05.5 01:10:55.0
888. 411 M50-59 SKRUŽNÝ Zdeněk ('68) P.CA Milada 02:39:11.5 01:11:01.0
889. 591 M30-39 STRÁNSKÝ Jan ('84) 02:39:13.5 01:11:03.0
890. 1134 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) PŘÍZNIVCI BĚHU STRÁNKA 02:39:20.5 01:11:10.0
891. 440 M30-39 HYBLER Jan ('81) 02:39:21.7 01:11:11.2
892. 804 M30-39 NOVÁK Vladimír ('79) NH Car Bike Team 7 02:39:25.3 01:11:14.8
893. 1095 M40-49 KOZINKA Libor ('78) 02:39:31.7 01:11:21.2
894. 485 M40-49 RUBÁŠ Martin ('78) 02:39:32.5 01:11:22.0
895. 1030 M50-59 VÁCLAVEK Roman ('66) 02:39:54.5 01:11:44.0
896. 802 M60-69 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 6 02:39:55.3 01:11:44.8
897. 541 M19-29 FORTIN Petr ('92) 02:39:59.3 01:11:48.8
898. 898 M60-69 JIRÁSEK Petr ('56) 02:40:08.5 01:11:58.0
899. 846 M50-59 SPLICHAL Milan ('62) Pepek bikers 02:40:39.2 01:12:28.7
900. 716 M50-59 GAMBA Robert ('62) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. 02:41:23.7 01:13:13.2
901. 874 M60-69 NEUFUSS Jiří ('57) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:41:50.7 01:13:40.2
902. 194 M40-49 PŘIBYL Miroslav ('75) 02:42:01.5 01:13:51.0
903. 805 M40-49 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 7 02:42:11.7 01:14:01.2
904. 779 M40-49 JAKEŠ Jiří ('77) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:42:17.0 01:14:06.5
905. 797 M50-59 PROCHÁZKA Vladimír ('61) NH Car Bike Team 5 02:42:31.5 01:14:21.0
906. 290 M40-49 PŘICHYSTAL Jiří ('73) 02:42:46.5 01:14:36.0
907. 829 M50-59 LANDYŠ Petr ('63) 02:42:47.0 01:14:36.5
908. 888 M30-39 KASANDA Lukáš ('79) Demon 02:44:26.0 01:16:15.5
909. 1204 M50-59 THOMAS Stache ('67) 02:44:42.5 01:16:32.0
910. 435 Tandem KRSIČKA + KRSIČKA Pavel + Tomáš ('71) NikiLouda 02:45:09.0 01:16:58.5
911. 1212 M40-49 ŠINDELÁŘ David ('71) 02:45:09.8 01:16:59.3
912. 407 M40-49 HAMOUZ Libor ('75) 02:45:17.3 01:17:06.8
913. 422 M40-49 KRENC Tomáš ('74) 02:45:17.5 01:17:07.0
914. 1098 M30-39 FREIMANN Petr ('88) To bude Motolice 02:46:22.5 01:18:12.0
915. 455 M19-29 ZAKRŠMÍD Lukáš ('93) 02:47:04.3 01:18:53.8
916. 171 M50-59 URBAN Ivo ('63) 02:47:11.5 01:19:01.0
917. 951 M50-59 ČONKA Robert ('68) 02:47:26.1 01:19:15.6
918. 270 M40-49 ROSICKÝ Martin ('69) 02:47:26.5 01:19:16.0
919. 1176 M40-49 TROJAN Miroslav ('76) 02:47:36.5 01:19:26.0
920. 1002 M30-39 LIDÁK Tomáš ('86) 02:47:41.0 01:19:30.5
921. 1130 M40-49 HANČ Tomáš ('76) GHOST TEAM GHOST TEAM 02:47:45.7 01:19:35.2
922. 759 M30-39 ZÁMECKÝ Martin ('79) Žantov TEAM 02:47:47.8 01:19:37.3
923. 878 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:47:51.5 01:19:41.0
924. 950 M50-59 SEJKORA Zdeněk ('60) O+S Sej. 02:47:53.5 01:19:43.0
925. 586 M30-39 MICHÁLEK Miroslav ('79) CK Skuteč 02:48:01.7 01:19:51.2
926. 544 M30-39 ŠVESTKA Martin ('79) 02:48:45.0 01:20:34.5
927. 984 M40-49 PONDĚLÍČEK Aleš ('75) šlapky z ČT 02:49:21.8 01:21:11.3
928. 549 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) Emco 1 02:49:39.3 01:21:28.8
929. 368 M40-49 KOLÁŘ Petr ('70) Vostre hrany 02:50:00.5 01:21:50.0
930. 1005 M60-69 SVOBODA Pavel ('57) Skoky Praha 02:50:06.3 01:21:55.8
931. 329 M19-29 LOUČ Tomáš ('89) 02:50:15.3 01:22:04.8
932. 244 M40-49 KYLNAR Vlastimil ('78) 02:50:16.0 01:22:05.5
933. 314 M18 FIALA Jan ('00) 02:50:17.8 01:22:07.3
934. 812 M40-49 SULOVSKÝ Jiří ('78) NH Car Bike Team 8 02:50:20.3 01:22:09.8
935. 823 M40-49 VERNER Jiří ('75) 02:50:42.5 01:22:32.0
936. 506 M50-59 HORNÍČEK Petr ('64) 02:51:18.3 01:23:07.8
937. 1107 M18 BENEŠ Martin ('02) 02:51:51.5 01:23:41.0
938. 1218 M30-39 KOVAŘÍK Tomáš ('83) 02:52:10.8 01:24:00.3
939. 761 M19-29 POKORNÝ Ondřej ('90) Rockmore 02:52:18.0 01:24:07.5
940. 643 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) 02:53:08.5 01:24:58.0
941. 444 M50-59 BALADA Bedřich ('64) 02:53:27.3 01:25:16.8
942. 641 M40-49 JAKUBEC Martin ('73) Demon 02:53:39.5 01:25:29.0
943. 381 M50-59 HANUŠ Petr ('64) 02:54:02.0 01:25:51.5
944. 1048 M50-59 NOVÁČEK Karel ('68) bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 02:54:07.8 01:25:57.3
945. 469 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 02:54:19.8 01:26:09.3
946. 453 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:54:20.0 01:26:09.5
947. 1137 M40-49 JIRKŮ Rostislav ('77) 02:54:44.5 01:26:34.0
948. 1138 M18 JIRKŮ Mojmír ('03) 02:54:44.5 01:26:34.0
949. 1108 M50-59 LULA Petr ('67) NH Car Bike Team 11 02:54:51.3 01:26:40.8
950. 283 M30-39 ŠAVEL Martin ('84) 02:54:58.0 01:26:47.5
951. 1129 M50-59 KAŠŠAY Josef ('62) 02:55:08.3 01:26:57.8
952. 901 M60-69 MERVART Jan ('56) 02:55:26.0 01:27:15.5
953. 1106 M40-49 ROJÍK Tomáš ('70) Gay & Lesbians 02:55:41.8 01:27:31.3
954. 817 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:56:12.0 01:28:01.5
955. 379 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB HANZ 02:56:14.8 01:28:04.3
956. 425 M30-39 HRUBÝ Aleš ('88) HISPORT 02:57:31.8 01:29:21.3
957. 672 M70+ JAROŠ Petr ('44) elektrospoj 02:58:54.5 01:30:44.0
958. 496 M30-39 PIDRA Ladislav ('86) 02:58:57.5 01:30:47.0
959. 858 M40-49 KOVÁŘ Pavel ('73) 02:59:10.8 01:31:00.3
960. 310 M30-39 BODLÁK Petr ('80) GARLAND 02:59:41.3 01:31:30.8
961. 987 M40-49 NASAVRCKÝ Miloš ('78) 03:00:25.3 01:32:14.8
962. 1186 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 03:00:47.5 01:32:37.0
963. 224 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 03:01:01.8 01:32:51.3
964. 864 M30-39 TETŘEV Jan ('86) PHMZ Racing 03:01:02.5 01:32:52.0
965. 367 M40-49 SORÁD Petr ('70) 03:01:34.0 01:33:23.5
966. 306 M40-49 OCELÁK Radovan ('70) 03:04:01.3 01:35:50.8
967. 1109 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 11 03:04:10.3 01:35:59.8
968. 743 M40-49 VEJSKAL Václav ('70) 03:04:40.3 01:36:29.8
969. 320 M70+ MOTTL Antonín ('37) 03:05:35.8 01:37:25.3
970. 466 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 03:06:23.5 01:38:13.0
971. 849 M50-59 VOTAVA Martin ('63) Pepek bikers 03:08:46.6 01:40:36.1
972. 923 M40-49 KRAUS Marcel ('74) 03:09:59.6 01:41:49.1
973. 972 M18 ABRAHAM Christian ('04) 03:10:05.8 01:41:55.3
974. 1076 M60-69 VANČURA Milan ('58) Author 03:10:12.5 01:42:02.0
975. 92 M30-39 SVOBODA Petr ('81) 03:10:18.5 01:42:08.0
976. 298 M40-49 ŠKVOR Martin ('76) 03:10:37.5 01:42:27.0
977. 301 M40-49 LANGHAMER Petr ('69) 03:10:37.8 01:42:27.3
978. 299 M50-59 HLADÍK Marcel ('63) 03:10:39.0 01:42:28.5
979. 1052 M19-29 NEPOKOJ Tomáš ('91) 03:11:22.5 01:43:12.0
980. 1056 M30-39 NEVEČAŘAL Roman ('81) 03:13:52.3 01:45:41.8
981. 776 M40-49 POLÁK Martin ('78) CHOCOLAND CHOCOLAND 03:14:11.0 01:46:00.5
982. 296 M30-39 RIEGER Jan ('81) 03:15:27.1 01:47:16.6
983. 962 M40-49 SEMELKA Martin ('71) 03:15:35.8 01:47:25.3
984. 1054 M40-49 ZAŇKA Rostislav ('73) 03:19:07.6 01:50:57.1
985. 1203 M30-39 PETRŮ Josef ('86) 03:21:56.3 01:53:45.8
986. 1142 M18 KOLÁŘ Vít ('03) XCT Sport XCT Sport 03:27:17.6 01:59:07.1
987. 1141 M40-49 APPL Vladimír ('72) XCT sport Hospůdka Karolína XCT Sport 03:27:23.3 01:59:12.8
988. 242 M40-49 MEDUNA Radek ('73) 03:27:46.3 01:59:35.8
989. 241 M40-49 DUCH Radek ('72) 03:27:46.8 01:59:36.3
990. 728 M30-39 RUDINSKÝ Ján ('81) 03:31:04.6 02:02:54.1
991. 1217 M18 POSPÍŠIL Matyáš ('01) 03:31:35.6 02:03:25.1
992. 989 M19-29 KOSAŘ Marek ('90) 03:32:56.6 02:04:46.1
993. 234 M19-29 HEROLD Václav ('93) Vodafone Cycling Club 03:32:57.8 02:04:47.3
994. 800 M50-59 PĚKNÝ Vít ('63) NH Car Bike Team 6 03:34:21.1 02:06:10.6
995. 780 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 11 03:34:27.8 02:06:17.3
996. 87 M30-39 ŘÍPA Vojtěch ('82) šlapky 03:36:31.3 02:08:20.8
997. 786 M30-39 HELCL Josef ('81) NH Car Bike Team 9 03:36:59.6 02:08:49.1
998. 818 M40-49 KLEMENT Jan ('74) 03:37:38.3 02:09:27.8
999. 813 M30-39 ŠTÍCHA Jan ('79) NH Car Bike Team 8 03:38:41.4 02:10:30.9
1000. 704 M70+ RAUCHFUSS Ladislav ('43) Revitbuild 03:41:58.8 02:13:48.3
1001. 810 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NH Car Bike Team 8 03:54:17.4 02:26:06.9
1002. 787 M40-49 KOMEDA Tomáš ('77) NH Car Bike Team 9 03:54:19.6 02:26:09.1
1003. 801 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 6 03:54:22.6 02:26:12.1