Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (2000 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1989 až 1999), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1979 až 1988), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1969 až 1978), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1968 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 116 Z19-29 BAJGEROVÁ Nikola ('97) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 1 01:38:48.0  
2. 102 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) Rohozec Amulet Cvikov Rohozec Amulet Team 01:40:09.3 00:01:21.3
3. 1007 Z19-29 VTÍPILOVÁ Jana ('92) GHOST TEAM 01:41:42.6 00:02:54.6
4. 123 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi team 01:42:10.8 00:03:22.8
5. 946 Z19-29 BERGEROVÁ Karolina ('92) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:43:19.4 00:04:31.4
6. 660 Z19-29 SUCHÁ Petra ('99) SKP Kornspitz Jablonec 01:45:12.1 00:06:24.1
7. 770 Z19-29 SKRBKOVÁ Denisa ('89) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:45:16.6 00:06:28.6
8. 394 Z30-39 KATARÍNA Krajňáková ('81) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:48:11.7 00:09:23.7
9. 993 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha 01:48:43.9 00:09:55.9
10. 79 Z40-49 KOTENOVÁ Simona ('77) MST Jihlava MST Jihlava 01:49:57.7 00:11:09.7
11. 739 Z40-49 VODEHNALOVÁ Milena ('73) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:55:31.2 00:16:43.2
12. 1135 Z19-29 MAREŠOVÁ mARTINA ('95) BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ NAD LABEM 01:56:00.9 00:17:12.9
13. 55 Z40-49 MÜLLEROVÁ Ivana ('73) LO MB 01:57:02.0 00:18:14.0
14. 148 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NH Car Ladies Bike Team 01:57:02.0 00:18:14.0
15. 18 Z19-29 ŠILHÁNOVÁ Tereza ('89) BRONEC BEAUTIES BRONEC BEAUTIES 01:57:32.7 00:18:44.7
16. 131 Z40-49 DIVIŠOVÁ Dana ('71) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:57:54.8 00:19:06.8
17. 393 Z40-49 ČENOŠKOVÁ Lenka ('72) MTB MEL MTB MEL 01:58:36.9 00:19:48.9
18. 235 Z19-29 VOJTĚCHOVSKÁ Alena ('91) 01:59:07.9 00:20:19.9
19. 657 Z50+ ŽÁČKOVÁ Jana ('67) BSK racing 01:59:49.9 00:21:01.9
20. 834 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) TJ Lokomotiva Nymburk 02:00:30.9 00:21:42.9
21. 968 Z40-49 SOMMEROVÁ Jana ('76) Sportovní klub Kola Koblížek 02:00:49.4 00:22:01.4
22. 147 Z19-29 KARELLOVÁ Michaela ('99) NH Car Ladies Bike Team 02:00:49.5 00:22:01.5
23. 433 Z19-29 VANČUROVÁ Linda ('90) HISPORT 02:01:08.7 00:22:20.7
24. 875 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:02:24.4 00:23:36.4
25. 1015 Z50+ KADLECOVÁ Hana ('59) bajker.eu 02:02:47.4 00:23:59.4
26. 842 Z30-39 KREJČÍKOVÁ Helena ('79) 02:03:11.9 00:24:23.9
27. 154 Z40-49 MICHLOVÁ Veronika ('77) jirčanští rychlíci 02:05:06.9 00:26:18.9
28. 930 Z19-29 POSPÍŠILOVÁ Klára ('96) ČKL Harrachov 02:05:52.4 00:27:04.4
29. 836 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) Tj Lokomotiva Nymburk 02:06:12.7 00:27:24.7
30. 215 Z30-39 ŠINDELÁŘOVÁ Karolína ('88) 02:07:44.2 00:28:56.2
31. 510 Z40-49 VÁVROVÁ Lenka ('73) SSC Železný Brod 02:09:25.4 00:30:37.4
32. 1119 Z50+ BÁRTOVÁ Růžena ('68) ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 02:10:07.9 00:31:19.9
33. 1131 Z40-49 KOLOCOVÁ Kateřina ('74) 02:10:37.4 00:31:49.4
34. 99 Z18 PILNÁ Bára ('00) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:11:17.8 00:32:29.8
35. 1062 Z19-29 ZELENKOVÁ Radka ('89) 02:11:55.9 00:33:07.9
36. 1193 Z18 BENEŠOVÁ Anna ('04) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 02:13:04.5 00:34:16.5
37. 220 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 02:13:23.4 00:34:35.4
38. 1086 Z30-39 ŠLECHTOVÁ Ester ('86) 02:14:38.9 00:35:50.9
39. 1046 Z40-49 ZIMOVA Jana ('73) Prazdne duse 02:15:09.2 00:36:21.2
40. 965 Z40-49 KADLECOVÁ Markéta ('76) SK Blíževedly 02:17:28.5 00:38:40.5
41. 264 Z40-49 JUCHELKOVÁ Iveta ('70) Růženky 02:17:49.0 00:39:01.0
42. 189 Z40-49 KOUDELKOVÁ Kateřina ('77) 02:18:26.2 00:39:38.2
43. 499 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:19:59.2 00:41:11.2
44. 1001 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:20:42.0 00:41:54.0
45. 799 Z30-39 MAKOVÁ Hana ('79) NH Car Bike Team 6 02:21:17.0 00:42:29.0
46. 434 Z30-39 ADAMOVÁ Eva ('82) DRAKUN 02:24:21.5 00:45:33.5
47. 1207 Z40-49 BAIEROVÁ Martina ('71) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:24:45.0 00:45:57.0
48. 1213 Z50+ HEJLOVÁ Zdeňka ('66) TRIATLON MLADÁ BOLESLAV 02:24:55.0 00:46:07.0
49. 397 Z40-49 NAGYOVÁ Jana ('71) NikiLouda NikiLouda 02:24:57.2 00:46:09.2
50. 309 Z30-39 MOŠNIČKOVÁ Zuzana ('81) 02:25:23.5 00:46:35.5
51. 176 Z50+ VESELÁ Olga ('68) 02:25:35.5 00:46:47.5
52. 155 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:25:55.0 00:47:07.0
53. 180 Z40-49 IPPOLDTOVÁ Zdeňka ('74) 02:27:45.7 00:48:57.7
54. 1168 Z50+ HRABAŇOVÁ Hana ('66) BAJKER.EU 02:29:04.0 00:50:16.0
55. 658 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) 02:29:19.0 00:50:31.0
56. 573 Z40-49 SPERÁTOVÁ Iva ('78) CK Skuteč 02:29:55.2 00:51:07.2
57. 1026 Z50+ LOUBKOVÁ Helena ('53) Cyklorenova Cvikov 02:30:11.5 00:51:23.5
58. 571 Z30-39 BENESOVÁ Petra ('79) CK Skuteč 02:30:13.0 00:51:25.0
59. 1140 Z50+ MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava ('55) SPORT RACES - ISAAC TEAM 02:30:19.2 00:51:31.2
60. 814 Z30-39 KORÁLOVÁ Eva ('83) 02:31:41.5 00:52:53.5
61. 1018 Z30-39 CHVOJKOVÁ Šárka ('82) GHOST TEAM 02:31:56.5 00:53:08.5
62. 539 Z40-49 JAURISOVÁ Monika ('71) Číčovice Není čas prohrávat 02:32:25.7 00:53:37.7
63. 1116 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NH Car Bike Team 12 02:33:08.8 00:54:20.8
64. 967 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí koně 02:33:45.7 00:54:57.7
65. 1220 Z30-39 RENNEROVÁ Jana ('79) 02:33:57.5 00:55:09.5
66. 1211 Z40-49 MACÍNOVÁ Bohdana ('72) DRAKUN 02:34:18.5 00:55:30.5
67. 958 Z40-49 PROVÁZKOVÁ Věra ('69) Survival 02:34:25.2 00:55:37.2
68. 313 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing 02:34:25.2 00:55:37.2
69. 249 Z40-49 PRÖLLEROVÁ Petra ('74) Ždírec Bike 02:39:41.2 01:00:53.2
70. 563 Z30-39 CIBULKOVÁ Anna ('86) Emco 2 02:40:36.7 01:01:48.7
71. 564 Z30-39 POGAČOVÁ Darka ('79) Emco 2 02:40:43.2 01:01:55.2
72. 722 KLB-Z TROJANCOVÁ Pavla ('87) COCONi 02:43:17.5 01:04:29.5
73. 873 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:47:55.5 01:09:07.5
74. 1219 Z30-39 KOVAŘÍKOVÁ Kristýna ('84) 02:52:11.8 01:13:23.8
75. 432 Z50+ BABKOVA Vladimíra ('67) 02:52:12.6 01:13:24.6
76. 618 Z50+ ŠVAMBERKOVÁ Hana ('68) BBC Zaječov 02:52:12.8 01:13:24.8
77. 170 Z19-29 URBANOVÁ Anna ('89) 02:52:46.3 01:13:58.3
78. 661 Z40-49 ŽÁROVÁ Petra ('78) 02:53:08.8 01:14:20.8
79. 356 Z30-39 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) Pchery 02:53:58.0 01:15:10.0
80. 575 Z50+ NÁDHEROVÁ Hana ('68) 02:54:02.0 01:15:14.0
81. 572 Z40-49 PROKEŠOVÁ Jana ('69) 02:58:03.8 01:19:15.8
82. 574 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 02:58:27.8 01:19:39.8
83. 390 Z40-49 KOLÁTOROVÁ Pavlína ('72) MTB MEL MTB MEL 02:59:01.0 01:20:13.0
84. 859 Z40-49 KOVÁŘOVÁ Ilona ('73) 02:59:12.8 01:20:24.8
85. 863 Z40-49 ŠIMÁKOVÁ Ilona ('75) 03:00:59.8 01:22:11.8
86. 881 Z30-39 PÁZLEROVÁ Lucie ('88) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 03:02:10.0 01:23:22.0
87. 149 Z40-49 PÍŠOVÁ Martina ('78) NH Car Ladies Bike Team 03:04:18.3 01:25:30.3
88. 431 Z40-49 PLÍŠKOVÁ Romana ('71) 03:06:58.0 01:28:10.0
89. 760 Z30-39 CHMELÍKOVÁ Radka ('79) 03:10:19.3 01:31:31.3
90. 339 Z40-49 MAREŠOVÁ Soňa ('76) 03:13:08.0 01:34:20.0
91. 1200 Z30-39 NEVEČEŘALOVÁ Efi ('84) 03:13:51.8 01:35:03.8
92. 775 Z40-49 POKORNÁ Kateřina ('74) CHOCOLAND CHOCOLAND 03:14:11.5 01:35:23.5
93. 338 Z50+ LIMANOVA Jiřina ('59) Ti na Mělník 03:18:06.3 01:39:18.3
94. 1202 KLB-Z FIŠEROVÁ Martina ('77) COCONi 03:19:26.3 01:40:38.3
95. 952 Z40-49 ZIMOVA Petra ('71) 03:20:09.6 01:41:21.6
96. 1041 Z40-49 THOŘOVÁ Jitka ('70) 03:25:36.6 01:46:48.6
97. 1034 Z30-39 BARTÁČKOVÁ Hana ('79) 03:43:22.6 02:04:34.6