Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), GM Gravel muži / 50 km, KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (2001 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1990 až 2000), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1980 až 1989), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1970 až 1979), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1960 až 1969), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1950 až 1959), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1949 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 66 M18 HLADÍK Josef ('01) IVARCS – AUTHOR TEAM 1 01:30:31.2  
2. 68 Elite MALÍK Michal ('89) LAWI Stars - GIANT Lawi Stars - Giant 01:30:31.3 00:00:00.1
3. 112 M18 ŠULC David ('02) IVAR CS - AUTHOR Team IVARCS – AUTHOR TEAM 1 01:30:32.7 00:00:01.5
4. 46 M30-39 STRNAD Aleš ('86) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:30:32.9 00:00:01.7
5. 110 Elite ŠULC Jakub ('96) Maloja - Rocky Mountain team IVARCS – AUTHOR TEAM 1 01:30:32.9 00:00:01.7
6. 87 M30-39 STRNAD Jiří ('84) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:30:33.2 00:00:02.0
7. 8 Elite ŠORM Jiří ('97) Bitters Superior Cyklofit Team BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:30:33.2 00:00:02.0
8. 61 M19-29 HORÁČEK Jan ('92) Team CykloTrener Team CykloTrener 01:30:33.7 00:00:02.5
9. 5 Elite KUNT Lukáš ('97) GHOST Team CHOCOLAND 01:30:34.5 00:00:03.3
10. 4 Elite BUBÍLEK Michal ('86) Kross Bikeranch Team 01:30:34.9 00:00:03.7
11. 121 M30-39 ZEITHAMMER Martin ('87) PETRCECH SPORT MTB TEAM 01:30:35.0 00:00:03.8
12. 10 Elite ŠŤASTNÝ Roman ('79) Rock Machine Cyklomax 01:30:35.7 00:00:04.5
13. 19 Elite RYDVAL Filip ('96) ČESKÁ SPOŘITELNA-ACCOLADE 01:30:36.2 00:00:05.0
14. 147 M19-29 KOZÁK Matouš ('98) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:30:36.2 00:00:05.0
15. 89 M19-29 NOVÁK Michal ('91) Velocentrum - Stratos Auto 01:30:36.4 00:00:05.2
16. 11 Elite BARTŮNĚK Marek ('98) ETHICSOIRT CYCLING TEAM 01:30:36.9 00:00:05.7
17. 7 Elite MADER Daniel ('91) ČESKÁ SPOŘITELNA-ACCOLADE 01:30:36.9 00:00:05.7
18. 117 M19-29 MOKRÝ Jakub ('90) SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:30:37.4 00:00:06.2
19. 74 M19-29 CMUNT Petr ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:30:38.2 00:00:07.0
20. 84 M18 HORULKO Vladyslav ('01) TJ AŠ Mlada Boleslav 01:30:45.4 00:00:14.2
21. 91 Elite KUBÍN Michael ('93) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:30:50.0 00:00:18.8
22. 13 M40-49 HRUŠKA Jan ('75) GHOST Team CHOCOLAND 01:30:51.2 00:00:20.0
23. 108 M19-29 PETR Ondřej ('97) Team CykloTrener 01:30:59.9 00:00:28.7
24. 85 M18 BREDLER Matyáš ('02) TJ AŠ Mlada Boleslav 01:31:00.3 00:00:29.1
25. 26 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) SKI Paudera Staré Splavy 01:31:00.9 00:00:29.7
26. 127 M30-39 VLÁŠEK Michal ('89) Kross Bikeranch Team 01:31:07.8 00:00:36.6
27. 12 Elite ZEŤÁK Michael ('98) Expres Tufo Team Kolín 01:31:21.4 00:00:50.2
28. 60 M40-49 ČAPEK Jan ('73) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:31:24.8 00:00:53.6
29. 143 M30-39 SEDLÁČEK Pavel ('87) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:31:32.4 00:01:01.2
30. 94 M18 MILERET Milan ('01) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:32:14.2 00:01:43.0
31. 9 Elite STROŽ Jan ('89) ETHIC SPORT CYCLING TEAM 01:32:16.5 00:01:45.3
32. 72 M40-49 JIRÁNEK Tomáš ('73) Lawi Stars - Giant Lawi Stars - Giant 01:32:44.5 00:02:13.3
33. 105 M18 SPORYSCH Daniel ('03) Expres Tufo Team Kolín Expres Tufo Team Kolín 01:32:45.4 00:02:14.2
34. 76 M19-29 ŠLÉGL Jiří ('92) Lawi- granfondo team 01:32:47.9 00:02:16.7
35. 113 M19-29 VÍCH Michal ('98) Head pro team Opava 01:32:49.9 00:02:18.7
36. 15 Elite WOLF Jan ('89) 01:32:50.0 00:02:18.8
37. 146 M30-39 NÝČ Michal ('82) SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:32:50.7 00:02:19.5
38. 101 M18 LÁVIČKA Adam ('02) Kross Bikeranch Team 01:32:53.4 00:02:22.2
39. 54 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 2 01:32:56.9 00:02:25.7
40. 20 M50-59 POLÁK Kamil ('68) Author Masters Author Masters 01:32:57.9 00:02:26.7
41. 14 M30-39 MALÍŘ Jan ('80) GHOST Team CHOCOLAND 01:32:59.0 00:02:27.8
42. 128 M40-49 NOVOSAD David ('75) Author Masters 01:33:01.0 00:02:29.8
43. 24 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:33:02.3 00:02:31.1
44. 42 M30-39 NOSEK Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:33:03.5 00:02:32.3
45. 56 M19-29 HOVORKA Dominik ('94) Aktivit team Nový Bor 01:33:04.4 00:02:33.2
46. 65 M40-49 PETERA Karel ('73) Rohozec Amulet Team 01:33:05.8 00:02:34.6
47. 30 M40-49 MIKULÁŠ Martin ('73) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:33:05.8 00:02:34.6
48. 116 M19-29 SLANAŘ Josef ('00) 01:33:05.8 00:02:34.6
49. 148 M19-29 NĚMEČEK Aleš ('91) PROMPT 2 Servis cyklo team 01:33:07.7 00:02:36.5
50. 103 M30-39 DUDEK Michal ('82) Kolo-park.cz 01:33:08.2 00:02:37.0
51. 95 M30-39 JENŠÍK Jan ('88) BIGSHOCK 01:33:15.9 00:02:44.7
52. 106 M30-39 STEINER Petr ('85) auto I.S.R. auto I.S.R. 01:33:22.8 00:02:51.6
53. 58 M50-59 TOMAN Luboš ('69) CARLA. KUPKOLO. CZ CARLA. KUPKOLO. CZ 01:33:33.2 00:03:02.0
54. 43 M30-39 LOUDA František ('88) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:33:41.7 00:03:10.5
55. 82 M30-39 BARTSCH Tomáš ('88) Transbrody 01:33:41.9 00:03:10.7
56. 37 M40-49 FUTÓ Michal ('74) Sport team Hrádek 01:33:43.9 00:03:12.7
57. 150 M19-29 TRUHLÁŘ Jakub ('97) Beko Bike Team 01:33:50.4 00:03:19.2
58. 114 M40-49 VÁŇA Marek ('71) MM AUTO mtb Team 01:33:53.5 00:03:22.3
59. 73 M30-39 BĚLECKY Petr ('85) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:33:54.9 00:03:23.7
60. 145 M50-59 KUCHAŘ Martin ('69) Kbely cycling team 01:33:55.4 00:03:24.2
61. 131 M40-49 KOCAREK Zbynek ('71) Elis team Mariánské Lázně 01:33:57.2 00:03:26.0
62. 67 M30-39 JADERNÝ Petr ('83) GAPP System-Cabtech 01:33:59.6 00:03:28.4
63. 31 M30-39 ZEMAN Vojtěch ('85) GHOST Team CHOCOLAND 01:34:20.0 00:03:48.8
64. 52 M40-49 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 01:34:25.7 00:03:54.5
65. 16 M30-39 KLOUČEK František ('85) IVAR CS - AUTHOR Team IVARCS – AUTHOR TEAM 1 01:34:29.6 00:03:58.4
66. 40 M18 SKRBEK Jan ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:34:34.2 00:04:03.0
67. 44 M50-59 HÝSEK Pavel ('65) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:34:52.9 00:04:21.7
68. 1192 M19-29 VALA Jiří ('94) SK Kola Víšek TREK 01:35:00.2 00:04:29.0
69. 360 M30-39 HANTL Aleš ('87) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:35:01.7 00:04:30.5
70. 1298 M40-49 HRÁDEK Martin ('76) COPR PŘEŠTICE COPR PŘEŠTICE 01:35:35.7 00:05:04.5
71. 1116 M30-39 KRÁLÍK Miloš ('84) GAPP System-Cabtech 01:35:36.4 00:05:05.2
72. 1024 M19-29 BURIAN David ('98) Force Fojtík Head Team 01:35:43.3 00:05:12.1
73. 1264 M30-39 ŠKODA Petr ('83) INS ATELIÉR NÁCHOD 01:35:49.9 00:05:18.7
74. 18 Elite DUDEK Tomáš ('88) CK - KOLOPARK.CZ CK - KOLOPARK.CZ 01:36:06.8 00:05:35.6
75. 51 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 01:36:07.9 00:05:36.7
76. 133 M30-39 HÁJEK Jan ('85) auto I.S.R. 01:37:16.9 00:06:45.7
77. 109 M18 JEŘÁBEK Ondřej ('02) IVAR CS - AUTHOR Team IVARCS – AUTHOR TEAM 1 01:37:17.0 00:06:45.8
78. 100 M30-39 VONDRUŠKA David ('84) 01:37:17.1 00:06:45.9
79. 93 M30-39 PELČARSKÝ Aleš ('81) 01:37:18.7 00:06:47.5
80. 86 M19-29 RICHTER Zbyněk ('91) GHOST Team CHOCOLAND 01:37:24.1 00:06:52.9
81. 34 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) GHOST Team CHOCOLAND 01:37:26.6 00:06:55.4
82. 53 M30-39 NOVÝ Karel ('80) NH Car Bike Team 01:37:35.9 00:07:04.7
83. 33 M40-49 KADLEČEK František ('74) Bajker.eu 01:37:38.6 00:07:07.4
84. 38 M50-59 SVOBODA Jiří ('66) Team CykloTrener Team CykloTrener 01:37:49.5 00:07:18.3
85. 136 M40-49 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike Team 2 01:38:00.1 00:07:28.9
86. 45 M50-59 BENDA Pavel ('68) Expres Tufo Team Kolín 01:38:03.6 00:07:32.4
87. 132 M30-39 BAKO Josef ('85) KUPKOLO.CZ 01:38:14.4 00:07:43.2
88. 99 M19-29 HANOUSEK Filip ('00) Bitters Superior Cyklofit Team Bitters Superior Cyklofit 01:38:17.4 00:07:46.2
89. 23 M40-49 KOHOUT Pavel ('75) KupKolo MTBO 01:38:18.2 00:07:47.0
90. 80 M30-39 SVOBODA Aleš ('81) CK Přestavlky CK Přestavlky 01:38:21.0 00:07:49.8
91. 49 M18 CMUNT Ondřej ('03) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:38:21.4 00:07:50.2
92. 255 M40-49 RAJNIŠ Vlastimil ('76) Velemín 01:38:26.7 00:07:55.5
93. 948 M30-39 SALAQUARDA Filip ('84) auto I.S.R. 01:38:37.6 00:08:06.4
94. 1172 M18 PROCHÁZKA Lukáš ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:38:38.7 00:08:07.5
95. 130 M40-49 HRNČÍŘ Martin ('71) GAPP System-Cabtech 01:38:38.9 00:08:07.7
96. 36 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) Johnnyho šlapky 01:38:40.1 00:08:08.9
97. 1209 M18 NOVOTNÝ Ondřej ('05) DUKLA PRAHA 01:38:45.1 00:08:13.9
98. 1240 M40-49 ŠTRBÍK Roman ('77) GHOST Team GHOST Team 01:38:45.4 00:08:14.2
99. 438 M40-49 PAVLŮ Karel ('73) 01:39:00.2 00:08:29.0
100. 1140 M19-29 SLAVÍK Vojtěch ('98) SKP Kornspitz Jablonec SKP Kornspitz Jablonec 01:39:00.2 00:08:29.0
101. 894 M18 HANČ Vojtěch ('02) Spartak MTB Vrchlabí GHOST Team 01:39:03.2 00:08:32.0
102. 217 M40-49 ČECH Zdeněk ('71) Unicam System 01:39:14.7 00:08:43.5
103. 1139 M40-49 MAREK Radek ('78) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:39:15.3 00:08:44.1
104. 50 M19-29 KYNDL Lukáš ('93) BSK racing team 01:39:26.5 00:08:55.3
105. 1141 M30-39 VÍT Jan ('89) 01:39:26.9 00:08:55.7
106. 1184 M50-59 ELBADRI Ali ('68) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:39:30.8 00:08:59.6
107. 1117 M50-59 ŠLÉGL Martin ('69) Lawi Granfondo Team Lawi Granfondo Team 01:39:30.8 00:08:59.6
108. 796 M40-49 HLOM Tomáš ('76) CK Přestavlky CK Přestavlky 01:39:39.7 00:09:08.5
109. 958 M50-59 ZEMAN Igor ('64) Bajker.eu 01:39:40.6 00:09:09.4
110. 655 M40-49 HELLER Martin ('70) Old Hornets Liberec 01:39:44.3 00:09:13.1
111. 1263 M40-49 VONDRA Martin ('74) BIKE STARS VRCHLABÍ 01:39:45.2 00:09:14.0
112. 431 M40-49 VÁVRA Jaroslav ('70) SSC Železný Brod Šroubárna Turnov 01:39:46.2 00:09:15.0
113. 370 M19-29 NOVÁK Martin ('92) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:39:46.5 00:09:15.3
114. 1008 M40-49 BUMBÁLEK František ('73) Kross Bikeranch Team 01:39:52.9 00:09:21.7
115. 1242 M30-39 ČADIL Pavel ('80) 01:39:57.8 00:09:26.6
116. 29 M19-29 ŠVÁB Jan ('91) Greyhound Racing Team 01:40:07.9 00:09:36.7
117. 129 M40-49 ČAPEK Lubomír ('74) České dráhy 01:40:11.2 00:09:40.0
118. 118 M30-39 TOMÁŠEK Jiří ('82) Author Masters 01:40:29.6 00:09:58.4
119. 21 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:40:30.9 00:09:59.7
120. 98 M60-69 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) Auto Kelly Auto Kelly 01:40:31.9 00:10:00.7
121. 55 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) NH Car Bike Team 2 01:40:32.5 00:10:01.3
122. 35 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:40:33.4 00:10:02.2
123. 1108 M30-39 SMOLA Karel ('84) Auto I.S.R. 01:40:37.4 00:10:06.2
124. 1281 M40-49 RENDL Jaroslav ('73) DEXTER CYCLING DEXTER CYCLING 01:40:48.4 00:10:17.2
125. 137 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 01:40:52.7 00:10:21.5
126. 59 M40-49 HUŠEK Martin ('79) SSC Železný Brod 01:40:53.9 00:10:22.7
127. 25 M40-49 HLADÍK Ondrej ('76) Kross Bikeranch Team 01:40:56.1 00:10:24.9
128. 75 M40-49 SAILER Tomas ('76) Team CykloTrener 01:40:58.1 00:10:26.9
129. 1062 M40-49 ŠTROSMAJER Radek ('79) Velosport Valenta Scott Team 01:40:58.3 00:10:27.1
130. 27 GM CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa Svijany 01:40:59.6 00:10:28.4
131. 77 M40-49 MARKVART Aleš ('75) ČT-Bike Team 01:41:01.6 00:10:30.4
132. 41 M40-49 SYTAŘ Tomáš ('74) Koloshop Team 01:41:23.1 00:10:51.9
133. 32 M40-49 TONDR David ('79) 01:41:25.0 00:10:53.8
134. 1029 M40-49 AUST Martin ('73) 01:41:26.0 00:10:54.8
135. 1153 M18 SAMEC Filip ('05) IVAR CS - AUTHOR Team IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:41:36.1 00:11:04.9
136. 140 M40-49 BERAN David ('76) NH Car Bike Team 01:41:38.7 00:11:07.5
137. 1224 M40-49 ŽABOKRTSKÝ Milan ('74) CHLOUMEK 01:41:40.4 00:11:09.2
138. 1040 M18 KUBA Jakub ('05) TJ AŠ Mlada Boleslav 01:41:41.2 00:11:10.0
139. 663 M40-49 LOCHMAN Jiří ('71) Ergo Liberec 01:41:41.7 00:11:10.5
140. 589 M18 ČUMPELÍK Marek ('01) HAVEN team 01:41:44.4 00:11:13.2
141. 1054 M19-29 SOVÁK Zdeněk ('90) 01:41:53.5 00:11:22.3
142. 862 M19-29 BĚLKA Radek ('00) Aktivit team Nový Bor 01:41:53.8 00:11:22.6
143. 228 M50-59 KHEK Roman ('67) Kraken Team Dobříš 01:41:54.4 00:11:23.2
144. 1313 M50-59 CIRKOVSKÝ David ('68) auto I.S.R. auto I.S.R. 01:41:57.7 00:11:26.5
145. 39 M50-59 ZDENĚK Richard ('66) Kbely cycling team 01:42:06.4 00:11:35.2
146. 920 M19-29 ROTHE Matěj ('99) Bohemian Coffee House 01:42:09.1 00:11:37.9
147. 817 M19-29 ŠPATNÝ Patrik ('91) Velosport Valenta Scott Team 01:42:29.7 00:11:58.5
148. 1112 M50-59 MUKAŘOVSKÝ Jaroslav ('69) 01:42:32.7 00:12:01.5
149. 6 M19-29 TOMAN Jan ('97) CARLA. KUPKOLO. CZ CARLA. KUPKOLO. CZ 01:42:50.1 00:12:18.9
150. 695 M50-59 HORAK Pavel ('69) Cyklotrener. Com Team CykloTrener 01:42:52.1 00:12:20.9
151. 1196 M18 PAŘÍK Vojtěch ('04) TJ Škoda auto Mladá Boleslav 01:42:59.0 00:12:27.8
152. 47 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:43:00.4 00:12:29.2
153. 454 GM NEDVĚD Tomáš ('82) 01:43:14.0 00:12:42.8
154. 1013 M40-49 ŠOLLAR David ('71) 01:43:23.6 00:12:52.4
155. 987 M18 ŠVANDRLÍK František ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:43:34.0 00:13:02.8
156. 460 M40-49 PLZENSKÝ Aleš ('78) Brdonoš Team 01:43:43.7 00:13:12.5
157. 379 M50-59 PODSKALSKY Radovan ('67) 01:43:43.9 00:13:12.7
158. 1097 M18 HAVELKA Štěpán ('04) ČEZ Eagles 01:43:46.2 00:13:15.0
159. 92 M50-59 SVOBODA Radek ('69) 01:43:53.7 00:13:22.5
160. 385 M19-29 HOMOLKA David ('92) SK FOX z.s. SK FOX z.s. 01:43:56.1 00:13:24.9
161. 722 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) Johnnyho šlapky Johnnyho šlapky 01:44:04.9 00:13:33.7
162. 724 M40-49 NOSÁL Pavel ('76) Bikesportmohelnice 01:44:05.6 00:13:34.4
163. 164 M30-39 KOLAŘÍK Martin ('81) T-mc66 01:44:06.7 00:13:35.5
164. 1034 M60-69 DOLEŽAL Luboš ('54) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:44:12.9 00:13:41.7
165. 989 M40-49 SVATOŠ Martin ('77) SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:44:13.2 00:13:42.0
166. 1243 M30-39 BLÁHA Pavel ('82) BIKEFACTORY STRAKONICE 01:44:17.9 00:13:46.7
167. 564 M40-49 STREJČEK Pavel ('75) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:44:19.2 00:13:48.0
168. 481 M30-39 BAUER Zdeněk ('85) SK Chyňava MTB Team 01:44:21.4 00:13:50.2
169. 506 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team 01:44:22.8 00:13:51.6
170. 547 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:44:23.2 00:13:52.0
171. 102 M50-59 TIŠER Robert ('62) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 01:44:24.1 00:13:52.9
172. 940 M19-29 ŠAFRÁN Martin ('90) 01:44:24.3 00:13:53.1
173. 1272 M30-39 LEHKÝ Jiří ('80) GHOST Team CHOCOLAND 01:44:30.1 00:13:58.9
174. 62 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) 01:44:34.9 00:14:03.7
175. 149 M60-69 HRUBEC Milan ('54) Lokomotiva Nymburk 01:44:36.9 00:14:05.7
176. 1173 M30-39 KLASNA Michal ('81) 01:44:37.2 00:14:06.0
177. 1071 M30-39 BUCHAR Martin ('81) NKT Kablo Cycling Team 01:44:39.1 00:14:07.9
178. 443 M50-59 KRUPKA Eduard ('62) Košířská šlapka 01:44:46.4 00:14:15.2
179. 577 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:44:46.4 00:14:15.2
180. 1253 M60-69 VOŇKA Jiří ('54) CARLA. KUPKOLO. CZ 01:44:47.8 00:14:16.6
181. 974 M40-49 GAALOUL Adnene ('74) 01:44:50.4 00:14:19.2
182. 745 M18 KAŇKA David ('03) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 5. 01:44:56.0 00:14:24.8
183. 614 M40-49 HORÁK Jiří ('76) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:45:01.9 00:14:30.7
184. 1019 M40-49 ČERMÁK Jan ('78) S-Sport Hronov 01:45:04.5 00:14:33.3
185. 865 M19-29 BABICKÝ Ondřej ('91) Aktivit team Nový Bor 01:45:12.1 00:14:40.9
186. 607 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) ACTIVE TOUR 01:45:24.8 00:14:53.6
187. 162 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) PROSTĚ DÝCHEJ www.prostedychej.cz 01:45:31.9 00:15:00.7
188. 1032 M40-49 KLEIN Petr ('73) 01:45:44.6 00:15:13.4
189. 1287 M30-39 JABÚREK Martin ('83) 01:45:46.5 00:15:15.3
190. 807 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:45:47.2 00:15:16.0
191. 138 M30-39 MELICHAR Vladimír ('81) NH Car Bike Team 2 01:45:51.2 00:15:20.0
192. 139 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team 01:45:51.8 00:15:20.6
193. 735 M30-39 PAVLINA Michal ('82) Bisnode 01:45:56.2 00:15:25.0
194. 971 M30-39 DUDEK Michal ('83) 01:46:12.6 00:15:41.4
195. 322 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB HANZ MTB Hanz 01:46:16.7 00:15:45.5
196. 930 M40-49 KOPECKÝ Zdeněk ('75) 01:46:16.9 00:15:45.7
197. 732 M30-39 MATĚJÍČEK Michal ('87) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:46:23.7 00:15:52.5
198. 1011 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 01:46:26.2 00:15:55.0
199. 636 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:46:28.1 00:15:56.9
200. 394 M40-49 KUBA Petr ('73) 01:46:31.7 00:16:00.5
201. 740 M30-39 KOTLÁŘ František ('88) 01:46:33.7 00:16:02.5
202. 166 M19-29 NEVOLE Vladimír ('94) Hmyzáci 01:46:33.9 00:16:02.7
203. 104 M40-49 KOTÁB Milan ('78) 01:46:34.6 00:16:03.4
204. 1017 M30-39 NÁJEMNÍK Martin ('80) NN Kovovýroba NN Kovovýroba 01:46:36.9 00:16:05.7
205. 1144 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) KABA-SPORT Chotěboř 01:46:43.0 00:16:11.8
206. 269 M30-39 RICHTRMOC Petr ('80) MTB Hanz 01:46:44.1 00:16:12.9
207. 321 M19-29 VACLAVIK Lukáš ('94) LAWI Stars 01:46:44.9 00:16:13.7
208. 225 M30-39 DUCHEK Marcel ('87) 01:46:50.0 00:16:18.8
209. 1400 M60-69 ŠANÍK Luděk ('59) Černí koně 01:46:58.6 00:16:27.4
210. 402 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) 01:47:00.3 00:16:29.1
211. 684 M40-49 RAMEŠ Jan ('79) 01:47:01.9 00:16:30.7
212. 1046 M40-49 SMOLÍK Petr ('77) Polabští vrchaři 01:47:01.9 00:16:30.7
213. 1035 M30-39 MALÝ Miroslav ('80) GHOST Team 01:47:06.0 00:16:34.8
214. 891 M30-39 HAVEL Miroslav ('86) TRIO HAVEL 01:47:07.6 00:16:36.4
215. 723 M40-49 FUXA Martin ('79) MTB team RZ 01:47:10.9 00:16:39.7
216. 1001 M19-29 ČEČELSKÝ Jakub ('92) Sokol Kněžmost 01:47:14.5 00:16:43.3
217. 1180 M30-39 DVOŘÁK Miroslav ('87) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 01:47:16.2 00:16:45.0
218. 392 M40-49 KRUŠINA Jan ('77) Louny 01:47:22.6 00:16:51.4
219. 658 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:47:24.7 00:16:53.5
220. 169 M40-49 BRADA Radek ('76) 01:47:25.9 00:16:54.7
221. 408 M50-59 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian_SPV 01:47:27.2 00:16:56.0
222. 591 M19-29 ZMÁTLÍK Jan ('91) 01:47:27.3 00:16:56.1
223. 1096 M40-49 HAVELKA Michal ('76) ČEZ Eagles 01:47:29.9 00:16:58.7
224. 917 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:47:31.6 00:17:00.4
225. 751 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:47:32.4 00:17:01.2
226. 718 M19-29 JÁNSKÝ Jakub ('92) 01:47:34.6 00:17:03.4
227. 738 M30-39 FEJK Petr ('89) 01:47:34.8 00:17:03.6
228. 808 M30-39 SVOBODA Ondřej ('81) CK Přestavlky CK Přestavlky 01:47:37.1 00:17:05.9
229. 998 M30-39 PIŽL Jan ('80) 01:47:37.8 00:17:06.6
230. 966 M50-59 KAUŠKA Petr ('66) MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 01:47:40.4 00:17:09.2
231. 1329 M60-69 RAMEŠ Jiří ('54) Kbely Cycling Team 01:47:44.7 00:17:13.5
232. 409 M19-29 ŘEŠÁTKO Jiří ('94) Rokokový malíčky 01:47:46.6 00:17:15.4
233. 788 M40-49 POZDNÍK Tomáš ('70) 01:47:49.8 00:17:18.6
234. 1257 M18 KREBS Ladislav ('05) 01:47:50.0 00:17:18.8
235. 668 M40-49 SEDLATÝ Martin ('72) Buffino tea Čelákovice 01:47:50.8 00:17:19.6
236. 694 M50-59 ZADINA Petr ('68) KABA-SPORT Chotěboř 01:47:54.6 00:17:23.4
237. 355 M50-59 RYDVAL Tomáš ('68) ZPcyklo PROOFY Corratec 01:47:54.7 00:17:23.5
238. 1051 M50-59 JEŘÁBEK Zbyněk ('67) IVAR CS - AUTHOR Team 01:47:56.5 00:17:25.3
239. 1398 M40-49 MASTÍK Tomáš ('78) Černí koně 01:47:57.0 00:17:25.8
240. 134 Tandem DUTÝ + RYS Jaroslav + Jaroslav ('81) 01:47:58.3 00:17:27.1
241. 1042 M50-59 NOVÁK Václav ('61) PROMPT 2 Servis cyklo team 01:47:59.4 00:17:28.2
242. 789 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) INT CZ 01:48:13.9 00:17:42.7
243. 652 M60-69 ČIHÁK Lubomír ('53) 01:48:14.3 00:17:43.1
244. 649 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:48:15.9 00:17:44.7
245. 253 GM BUBLA Jan ('75) Koloshop Team Koloshop Team 01:48:18.7 00:17:47.5
246. 1330 M40-49 HAVELKA Rostislav ('77) 01:48:19.1 00:17:47.9
247. 1202 M30-39 PADYŠÁK Jan ('82) 01:48:26.6 00:17:55.4
248. 401 M40-49 MARŠÍK Jindřich ('74) Míra má 50 01:48:31.8 00:18:00.6
249. 374 M50-59 ČERVENÝ Miloš ('66) ČS BIKE TEAM 01:48:33.3 00:18:02.1
250. 1154 M40-49 SAMEC Jaroslav ('74) 01:48:38.1 00:18:06.9
251. 111 M18 DOLEŽAL Tomáš ('03) IVARCS – AUTHOR TEAM 1 01:48:40.8 00:18:09.6
252. 999 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) ČKL Harrachov 01:48:42.0 00:18:10.8
253. 933 M40-49 SLABÝ Karel ('75) Biketime Bulls Písek 01:48:43.6 00:18:12.4
254. 915 M40-49 PEJCHA Miloš ('75) Cyklo Pejcha Cyklo Pejcha 01:48:47.4 00:18:16.2
255. 63 M60-69 FUČÍK Josef ('54) Rohozec Amulet team 01:48:48.1 00:18:16.9
256. 339 M50-59 PILNAJ Leoš ('67) ONE Cycling Team 01:48:52.3 00:18:21.1
257. 325 M30-39 TOMEK Martin ('88) 01:48:53.3 00:18:22.1
258. 1136 M19-29 SOVA Martin ('92) Mtb servis z.s. 01:49:03.3 00:18:32.1
259. 181 M40-49 HÁJEK Mila ('74) 01:49:14.7 00:18:43.5
260. 923 M50-59 JANOUŠEK Miroslav ('63) Beko Bike Team 01:49:18.3 00:18:47.1
261. 600 M30-39 HOLMAN Lukáš ('83) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:49:19.2 00:18:48.0
262. 78 M60-69 CHMELAŘ Petr ('56) PRODOLI 01:49:20.2 00:18:49.0
263. 1233 M50-59 HELCEL Martin ('68) cyklotým Horní Bludovice 01:49:24.1 00:18:52.9
264. 406 M40-49 PETR Luděk ('70) 01:49:29.9 00:18:58.7
265. 349 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) Bitters Superior Cyklolive team BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 5. 01:49:41.1 00:19:09.9
266. 1266 M19-29 KAMÍNEK Václav ('92) BIKE FOR LIFE 01:49:41.6 00:19:10.4
267. 629 M40-49 VLČEK Karel ('79) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:49:43.3 00:19:12.1
268. 731 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:49:50.5 00:19:19.3
269. 1333 M40-49 HAVRDA Pavel ('73) 01:49:53.3 00:19:22.1
270. 1275 M40-49 PANÁČEK Jan ('70) 01:50:04.3 00:19:33.1
271. 492 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:50:07.6 00:19:36.4
272. 1003 M18 RYLICH Matěj ('01) 01:50:07.8 00:19:36.6
273. 1325 M40-49 SUNKOVSKÝ Miroslav ('72) Sunset bike Sunset bike 01:50:15.8 00:19:44.6
274. 463 M50-59 ČERMÁK Pavel ('67) 01:50:18.6 00:19:47.4
275. 752 M40-49 BRUMLICH Vlastimil ('78) Bakako 01:50:22.4 00:19:51.2
276. 230 M19-29 NEVOLE Ondřej ('97) 01:50:28.3 00:19:57.1
277. 747 M40-49 JAKEŠ Jiří ('77) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:50:29.9 00:19:58.7
278. 135 M30-39 KOUDELKA Luboš ('81) NH Car Bike Team 2 01:50:34.9 00:20:03.7
279. 207 M40-49 SVOBODA Miroslav ('77) AEES cykling team 01:50:35.3 00:20:04.1
280. 1074 M70+ ŠROT Radek ('49) HM Sport Český Krumlov 01:50:39.1 00:20:07.9
281. 227 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) 01:50:47.1 00:20:15.9
282. 1241 M40-49 DOBIAS David ('77) CSG TRI Team CSG TRI Team 01:50:58.8 00:20:27.6
283. 686 M50-59 ŘEHÁČEK Vladimír ('66) 01:51:06.9 00:20:35.7
284. 1267 M30-39 RICHTER Vaclav ('82) M&T 01:51:10.3 00:20:39.1
285. 638 M40-49 BLAŽEK Michal ('79) BIKECLINIC CAFÉ 01:51:11.0 00:20:39.8
286. 786 M40-49 VALACH Jan ('79) 01:51:11.1 00:20:39.9
287. 1297 M19-29 VÁVRA Vítězslav ('98) SPORT TEAM HRÁDEK 01:51:12.8 00:20:41.6
288. 1268 M40-49 KREJČÍ Milan ('77) KOLAŘI PROVODÍN 01:51:17.6 00:20:46.4
289. 338 M50-59 ZOF Zdenek ('67) 01:51:22.6 00:20:51.4
290. 1037 M30-39 DANEŠ Vladimír ('89) 01:51:23.8 00:20:52.6
291. 1087 M30-39 BUŘIČ Lubor ('80) 01:51:29.4 00:20:58.2
292. 1125 M40-49 BERAN Radek ('74) Bronec Sport Team 01:51:31.7 00:21:00.5
293. 359 M19-29 SWACZYNA Adam ('92) Redpoint Teplice nad Metují 01:51:32.6 00:21:01.4
294. 864 M40-49 RUMLENA Jan ('79) Aktivit team Nový Bor 01:51:41.6 00:21:10.4
295. 640 M30-39 ŠOUREK František ('82) NKT Kablo Cycling Team NKT Kablo Cycling Team 01:51:42.4 00:21:11.2
296. 897 M40-49 KAŇKA David ('79) 01:51:45.2 00:21:14.0
297. 681 M40-49 ŠILHAVÝ Josef ('78) Team CykloTrener Team CykloTrener 01:51:52.9 00:21:21.7
298. 804 M30-39 BUREŠ Pavel ('82) NKT Kablo Cycling Team NKT Kablo Cycling Team 01:51:58.1 00:21:26.9
299. 1150 M30-39 BRZOBOHATÝ Zdeněk ('83) Kbely cycling team 01:51:59.6 00:21:28.4
300. 875 M40-49 BALOGA Daniel ('79) Webasto 01:52:03.9 00:21:32.7
301. 508 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:52:04.5 00:21:33.3
302. 975 M50-59 HRUBÝ Petr ('63) RACING TEAM JIČÍN 01:52:06.6 00:21:35.4
303. 413 M50-59 BLAŽEK Jan ('69) 01:52:06.8 00:21:35.6
304. 670 M40-49 BERAN Roman ('76) Bronec Sport Team 01:52:07.2 00:21:36.0
305. 516 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK Verneřice 01:52:09.6 00:21:38.4
306. 1316 M30-39 KUBISTA Josef ('81) 01:52:11.5 00:21:40.3
307. 1227 M50-59 KULIČKA Bohouš ('62) Kraken Team Dobříš 01:52:18.6 00:21:47.4
308. 416 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:52:19.3 00:21:48.1
309. 597 M30-39 ZÁHORA václav ('81) 01:52:20.4 00:21:49.2
310. 497 M40-49 CVEJN Jan ('70) HZS UL-DC 01:52:23.6 00:21:52.4
311. 905 M30-39 SLEZÁK Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř 01:52:26.7 00:21:55.5
312. 276 M40-49 HANÁK Richard ('77) 01:52:27.6 00:21:56.4
313. 659 M50-59 PĚCHOUČEK Zdeněk ('69) BAKAKO Nová Paka 01:52:28.4 00:21:57.2
314. 1014 M40-49 BEDNÁŘ Josef ('71) Margl Bike Team 01:52:30.8 00:21:59.6
315. 1131 M18 KRISTL Lukáš ('04) IVAR CS - AUTHOR Team 01:52:31.1 00:21:59.9
316. 782 M40-49 KAISER Pavel ('72) 01:52:31.3 00:22:00.1
317. 422 M50-59 KUBÍČEK Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:52:35.8 00:22:04.6
318. 70 M40-49 ŽIŽKA Jan ('71) LAWI Stars 01:52:35.9 00:22:04.7
319. 676 M40-49 VYLEŤAL Zbyněk ('72) Poděbrady 01:52:38.5 00:22:07.3
320. 775 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:52:41.0 00:22:09.8
321. 185 M40-49 VANCL Marek ('74) Bike Březová 01:52:43.1 00:22:11.9
322. 866 M40-49 VÁLEK Ondřej ('79) Aktivit team Nový Bor Aktivit team Nový Bor 01:52:47.2 00:22:16.0
323. 785 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:52:49.8 00:22:18.6
324. 1130 M40-49 KRISTL Petr ('70) IVAR CS - AUTHOR Team 01:52:51.9 00:22:20.7
325. 739 M30-39 ČECHOVIČ Martin ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:52:53.9 00:22:22.7
326. 171 M40-49 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:52:55.1 00:22:23.9
327. 1186 M30-39 HEJRA David ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:52:55.7 00:22:24.5
328. 627 M40-49 STAFFA Pavel ('75) TJ Sokol Račice nad Trotinou 01:52:57.4 00:22:26.2
329. 337 M50-59 TRUHLÁŘ Roman ('66) Jeremiah 01:52:58.2 00:22:27.0
330. 949 M40-49 MACH Radim ('76) MTB Horoměřice 01:52:58.2 00:22:27.0
331. 771 M40-49 NOVOTNÝ Jiří ('71) UNO Srch UNO Srch 01:52:58.6 00:22:27.4
332. 774 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:52:59.8 00:22:28.6
333. 760 M40-49 ČERNÍK Miroslav ('75) 01:53:04.7 00:22:33.5
334. 1090 M50-59 VACENOVSKY Vit ('68) KT Tryskomys 01:53:18.6 00:22:47.4
335. 486 M50-59 KUCHTA Michal ('68) TMP 01:53:20.3 00:22:49.1
336. 643 M40-49 CULEK Bohumil ('74) 01:53:21.8 00:22:50.6
337. 964 M50-59 NOVOTNÝ Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk 01:53:24.9 00:22:53.7
338. 522 M50-59 VENGLÁŘ Jiří ('67) 01:53:24.9 00:22:53.7
339. 824 M40-49 HOMOLKA Dušan ('72) 01:53:31.5 00:23:00.3
340. 689 M40-49 VAŠÍČEK Roman ('74) Continental Adršpach 01:53:40.9 00:23:09.7
341. 1084 M40-49 URBÁŠEK Dalibor ('75) Edelweiss GG Bike 01:53:43.9 00:23:12.7
342. 1086 M40-49 HONZÁTKO Jiří ('71) 01:53:48.3 00:23:17.1
343. 947 M40-49 PRÖLLER Miroslav ('70) Česká Lípa 01:53:54.9 00:23:23.7
344. 1026 M19-29 ZAVŘEL Jiří ('93) 01:53:55.7 00:23:24.5
345. 415 M50-59 KNAPPEK Libor ('69) 01:53:58.8 00:23:27.6
346. 1225 M40-49 BŘEZINA Pavel ('77) GHOST Team CHOCOLAND 01:54:03.6 00:23:32.4
347. 728 M30-39 VRÁNA Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:54:13.1 00:23:41.9
348. 968 M40-49 KOLÁŘ Michal ('75) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:54:19.5 00:23:48.3
349. 462 M50-59 KOMÍNEK Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:54:21.6 00:23:50.4
350. 918 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:54:24.7 00:23:53.5
351. 888 M19-29 BÍM Jiří ('95) 01:54:30.1 00:23:58.9
352. 768 M40-49 OUŘEDNÍK Martin ('77) 01:54:33.8 00:24:02.6
353. 155 M40-49 MICHAL Radek ('71) 01:54:37.2 00:24:06.0
354. 212 M18 SVOBODA Daniel ('04) AEES cykling team 01:54:39.6 00:24:08.4
355. 965 M50-59 TRDLA Tomáš ('69) HEXENSCHOOS 01:54:40.6 00:24:09.4
356. 1219 M40-49 ŠIFTA Petr ('76) 01:54:43.4 00:24:12.2
357. 388 M50-59 NOVÁK Pavel ('66) Ořešínští draci 01:54:43.5 00:24:12.3
358. 996 M18 LELEK Matyáš ('03) 01:54:45.2 00:24:14.0
359. 517 M30-39 ŘEZNÍČEK Radek ('89) 01:54:46.7 00:24:15.5
360. 509 M30-39 SKALA Jiří ('83) HS Šneci 01:54:47.2 00:24:16.0
361. 537 M50-59 KOCMAN Jiří ('68) Ořešínští draci 01:54:47.5 00:24:16.3
362. 221 M60-69 PEŘINA Jiří ('58) 01:54:47.6 00:24:16.4
363. 1212 M30-39 KOMÁREK Karel ('81) 01:54:50.3 00:24:19.1
364. 167 M40-49 VANÍČEK Jaroslav ('77) 01:54:53.8 00:24:22.6
365. 528 M30-39 ŠEFL Martin ('81) 01:54:54.8 00:24:23.6
366. 622 M40-49 HEPNAR Roman ('75) 01:54:57.0 00:24:25.8
367. 580 M40-49 VRBA Pavel ('74) Řemesníci Kramolín 01:54:58.8 00:24:27.6
368. 1021 M40-49 MIHULA Jiří ('79) MTB HANZ MTB Hanz 01:55:03.4 00:24:32.2
369. 665 M60-69 DIMMER Jan ('53) ŠILHAVÝ-RAMALA 01:55:06.8 00:24:35.6
370. 318 M50-59 VACLAVIK Josef ('62) ŠKODA Auto team 01:55:11.2 00:24:40.0
371. 446 M40-49 DOLEJŠ Miloš ('74) 01:55:11.8 00:24:40.6
372. 997 M40-49 URBANEC David ('70) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:55:11.9 00:24:40.7
373. 533 M40-49 MAREK David ('75) agro kolín 01:55:13.8 00:24:42.6
374. 626 M40-49 DUŠEK Michal ('70) SPŠCH PARDUBICE 01:55:14.8 00:24:43.6
375. 244 GM RAKUŠAN František ('73) BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ NAD LABEM 01:55:20.6 00:24:49.4
376. 1072 M30-39 UHLÍŘ Jan ('81) 01:55:23.1 00:24:51.9
377. 433 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) 01:55:24.9 00:24:53.7
378. 465 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:55:29.7 00:24:58.5
379. 452 M40-49 JANECKÝ Jaroslav ('77) Míra má 50 Míra má 50 01:55:33.6 00:25:02.4
380. 179 M40-49 MIKOLÍN Radek ('71) Bike Březová 01:55:41.4 00:25:10.2
381. 1198 M18 MARTÍNEK Aleš ('02) SKP kornspitz Jablonec 01:55:45.4 00:25:14.2
382. 623 M40-49 JANDUS Miloš ('70) 01:55:46.4 00:25:15.2
383. 759 M50-59 VYSKOČIL Jaroslav ('68) 01:55:48.3 00:25:17.1
384. 282 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 01:55:54.1 00:25:22.9
385. 780 M40-49 VLČEK Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:55:54.5 00:25:23.3
386. 574 M50-59 KLETEČKA Jaroslav ('69) 01:55:58.4 00:25:27.2
387. 1038 M19-29 VÍCH Ladislav ('94) 01:56:06.5 00:25:35.3
388. 568 M50-59 SKOTÁK Miroslav ('60) Cyklo Hobby Rynárec 01:56:07.3 00:25:36.1
389. 165 M30-39 BENEŠ Michal ('89) FeEltech Team 01:56:10.6 00:25:39.4
390. 696 M40-49 BÖHM Petr ('79) 01:56:12.5 00:25:41.3
391. 1294 M50-59 STEJSKAL Pavel ('61) 01:56:12.6 00:25:41.4
392. 685 M40-49 ŠLECHTA Petr ('76) 01:56:13.4 00:25:42.2
393. 642 M30-39 MATOUŠEK Filip ('84) 01:56:14.5 00:25:43.3
394. 450 M40-49 BARTŮNĚK Pavel ('70) Kasper Swix Trutnov 01:56:18.3 00:25:47.1
395. 1175 M30-39 KOŘÍNEK Václav ('86) 01:56:18.3 00:25:47.1
396. 1397 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Černí koně 01:56:24.6 00:25:53.4
397. 1332 M50-59 HAVLÍK Pavel ('67) KT Tryskomyš 01:56:28.3 00:25:57.1
398. 1025 M40-49 FLÉGL Jaromír ('71) 01:56:30.1 00:25:58.9
399. 170 M40-49 BRADA Michal ('79) 01:56:31.6 00:26:00.4
400. 878 M40-49 ČALOUN Marek ('72) Webasto 01:56:40.8 00:26:09.6
401. 291 M19-29 SEGL Vojtěch ('93) 01:56:43.6 00:26:12.4
402. 935 M40-49 KOŠŤÁLEK Jan ('72) 01:56:45.3 00:26:14.1
403. 1320 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 01:56:51.5 00:26:20.3
404. 942 M40-49 KRUPIČKA Jaroslav ('75) Nová Paka 01:56:51.7 00:26:20.5
405. 1300 M40-49 ŠTRUPL Vít ('71) KSM HRÁDEK 01:56:55.8 00:26:24.6
406. 1305 M40-49 PEROUTKA Martin ('75) KSM HRÁDEK 01:56:55.8 00:26:24.6
407. 792 M40-49 KRITZBACH Jan ('79) AK Most 01:57:02.6 00:26:31.4
408. 286 M40-49 LIPENSKÝ Robert ('72) Chrastava 01:57:04.8 00:26:33.6
409. 767 M50-59 GARA Petr ('66) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:57:05.3 00:26:34.1
410. 488 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno Tomíno 01:57:06.3 00:26:35.1
411. 141 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) NH Car Bike Team 01:57:07.9 00:26:36.7
412. 289 M30-39 KYKAL Jan ('84) 01:57:08.9 00:26:37.7
413. 1254 M30-39 VASZILY Lumír ('86) SK Skivelo neslyšících Olomouc 01:57:10.4 00:26:39.2
414. 566 M40-49 KOUBA Pavel ('75) 01:57:15.5 00:26:44.3
415. 983 M30-39 UCHYTIL Martin ('84) Ořešínští draci 01:57:24.4 00:26:53.2
416. 214 M50-59 VOHÁNKA Petr ('67) 01:57:27.3 00:26:56.1
417. 1118 M40-49 BROŽ Vítězslav ('70) 01:57:32.5 00:27:01.3
418. 690 M50-59 HORKÝ Roman ('66) SPP Pičín 01:57:35.9 00:27:04.7
419. 1068 M50-59 POKORNÝ Vít ('60) 01:57:37.3 00:27:06.1
420. 811 M30-39 RIEGER Lukas ('84) 01:57:44.0 00:27:12.8
421. 1065 M40-49 ŠAMŠA Marek ('75) 01:57:53.3 00:27:22.1
422. 189 M40-49 PECA Martin ('72) KOLA ŠÍR BĚLOHRAD 01:57:57.0 00:27:25.8
423. 720 M18 ŠTĚPANÍK Michael ('01) 01:57:58.0 00:27:26.8
424. 620 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) 01:57:58.8 00:27:27.6
425. 1002 M19-29 HOLAS Jakub ('91) 01:57:58.8 00:27:27.6
426. 1197 M40-49 VYSKOČIL Daniel ('72) 01:58:01.8 00:27:30.6
427. 667 M60-69 MADEJA Libor ('58) 01:58:02.8 00:27:31.6
428. 1199 M40-49 FEŘTR Miroslav ('72) Hiceman Harrachov 01:58:03.9 00:27:32.7
429. 1182 M40-49 VINCOUR Petr ('75) 01:58:04.8 00:27:33.6
430. 369 M50-59 ŠIMŮNEK Petr ('60) BBC Zaječov 01:58:04.8 00:27:33.6
431. 1016 M40-49 KLÍPA Jaroslav ('71) Johnnyho šlapky 01:58:08.8 00:27:37.6
432. 272 M18 SYNÁČEK Jaroslav ('03) 01:58:13.8 00:27:42.6
433. 405 M50-59 FERKO Jozef ('65) 01:58:21.1 00:27:49.9
434. 809 M30-39 ŠTROS Martin ('83) NKT Kablo Cycling Team NKT Kablo Cycling Team 01:58:24.0 00:27:52.8
435. 514 M30-39 OČENÁŠEK Václav ('89) CK Verneřice 01:58:32.4 00:28:01.2
436. 922 M40-49 BAKRLÍK Vladimír ('73) Webasto 01:58:37.0 00:28:05.8
437. 239 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 01:58:38.0 00:28:06.8
438. 1031 M18 PEŠIČKA Michal ('03) Biketime Bulls Písek 01:58:39.3 00:28:08.1
439. 1311 M40-49 CEJNAR Jaroslav ('74) Kladno 01:58:39.5 00:28:08.3
440. 877 M40-49 PEŠEK Richard ('78) Webasto 01:58:40.6 00:28:09.4
441. 1033 M30-39 JANÁK Jiří ('82) HZS Doksy 01:58:45.0 00:28:13.8
442. 725 M30-39 VRÁNA Petr ('83) 01:58:49.5 00:28:18.3
443. 763 M50-59 BARTOŠ Jan ('61) Šroubárna Turnov 01:58:49.8 00:28:18.6
444. 429 M30-39 KORDAČ Tomáš ('81) SK FOX z.s. SK FOX z.s. 01:58:50.8 00:28:19.6
445. 654 M40-49 BRUS Jiří ('76) Křižák team 01:58:59.2 00:28:28.0
446. 664 M50-59 MOKŘÍŽ Bohuslav ('64) BMV bike team 01:58:59.3 00:28:28.1
447. 1235 M40-49 VALAS Patrik ('79) 01:59:03.1 00:28:31.9
448. 260 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 01:59:05.2 00:28:34.0
449. 588 M19-29 VINCÍK David ('94) Vazouni 01:59:08.7 00:28:37.5
450. 1055 M40-49 ŠVORC Martin ('71) 01:59:13.2 00:28:42.0
451. 903 M40-49 BEJR Tomáš ('75) Nová Paka 01:59:14.8 00:28:43.6
452. 576 M40-49 VEVERKA Václav ('73) Survival 01:59:23.8 00:28:52.6
453. 277 M40-49 HOŠEK Karel ('77) 01:59:34.0 00:29:02.8
454. 386 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 01:59:35.8 00:29:04.6
455. 692 M40-49 NEVEČEŘAL Jiří ('76) eRclub 01:59:58.6 00:29:27.4
456. 1044 M50-59 LIŠKA Oldřich ('60) 02:00:06.5 00:29:35.3
457. 1157 M40-49 HUSÁK Libor ('73) 02:00:11.0 00:29:39.8
458. 270 M30-39 PETRASEK Lukas ('84) 02:00:11.3 00:29:40.1
459. 1193 M19-29 MAREŠ Pavel ('94) Mlkings 02:00:21.2 00:29:50.0
460. 341 M40-49 KOLÁTOR Aleš ('72) MTB MEL MTB MEL 02:00:21.5 00:29:50.3
461. 1269 M40-49 KYPET Aleš ('76) M&T kliky 02:00:23.2 00:29:52.0
462. 381 M30-39 KUČERA Petr ('84) GARLAND 02:00:24.3 00:29:53.1
463. 503 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino 02:00:25.1 00:29:53.9
464. 1098 M40-49 VALLA Vojtěch ('73) ČEZ Eagles 02:00:25.4 00:29:54.2
465. 596 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) INCOsystems INCOsystems 02:00:25.6 00:29:54.4
466. 1187 M60-69 KLÍMA Jiří ('58) BMV bike team 02:00:28.0 00:29:56.8
467. 1007 GM RIDL Michal ('79) Bezbab junior Bezbab junior 02:00:29.0 00:29:57.8
468. 1103 M40-49 BARBOLYÁŠ Roman ('75) 02:00:29.3 00:29:58.1
469. 700 M60-69 VRÁNA Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:00:33.5 00:30:02.3
470. 1216 M40-49 MYŠKA Martin ('75) Lazy Pedals 02:00:36.2 00:30:05.0
471. 1280 M50-59 HNĚVSA Milan ('69) 02:00:36.2 00:30:05.0
472. 464 M40-49 SPIELVOGEL Karel ('71) 02:00:38.0 00:30:06.8
473. 292 M19-29 VALDMAN Marek ('93) 02:00:41.0 00:30:09.8
474. 794 M40-49 WÁGNER Evžen ('76) CK Přestavlky CK Přestavlky 02:00:48.1 00:30:16.9
475. 991 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) CK Nymburk 02:00:49.8 00:30:18.6
476. 716 M19-29 PŘIBYL Michal ('96) NikiLouda NikiLouda 02:00:58.0 00:30:26.8
477. 499 M30-39 HARÁK Martin ('89) 02:01:01.1 00:30:29.9
478. 1208 M50-59 BERÁNEK Aleš ('68) BPH 02:01:04.5 00:30:33.3
479. 1178 GM ČERVINKA Zdeněk ('86) Bikestars Vrchlabí 02:01:05.5 00:30:34.3
480. 1206 M40-49 LANG Petr ('75) 02:01:08.7 00:30:37.5
481. 403 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) 02:01:09.3 00:30:38.1
482. 599 M30-39 LEHMAN Tomáš ('88) TMP 02:01:15.8 00:30:44.6
483. 1179 M30-39 RÝPAR Jiří ('80) 02:01:19.1 00:30:47.9
484. 678 M40-49 STRNÁDEK Roman ('72) 02:01:25.9 00:30:54.7
485. 1189 M50-59 SVITIL Jan ('69) 02:01:27.0 00:30:55.8
486. 650 M19-29 ŠÍPEK Michal ('92) Rock Machine Cyklomax 02:01:27.2 00:30:56.0
487. 1171 M19-29 WEIGEL Jakub ('94) 02:01:27.6 00:30:56.4
488. 220 M50-59 GAŽUR Pavel ('63) Beton Bike Litvínov 02:01:34.7 00:31:03.5
489. 1023 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) 02:01:48.0 00:31:16.8
490. 404 M50-59 KADLEČEK Petr ('69) 02:01:48.1 00:31:16.9
491. 158 M50-59 KIMLA Jan ('68) STS Chvojkovice Brod 02:01:50.0 00:31:18.8
492. 389 M40-49 ČECH Milan ('76) 02:01:51.9 00:31:20.7
493. 1049 M40-49 DVOŘÁK Radim ('78) 02:01:57.3 00:31:26.1
494. 1326 M50-59 VÁLEK Roman ('67) 02:02:04.0 00:31:32.8
495. 1288 M19-29 ŠTĚPÁN Adam ('99) 02:02:06.8 00:31:35.6
496. 262 M40-49 DOSTÁLEK Petr ('73) 02:02:09.5 00:31:38.3
497. 479 M30-39 LINHART Petr ('84) TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 02:02:14.9 00:31:43.7
498. 606 M60-69 BRDLÍK Vladimír ('57) 02:02:21.3 00:31:50.1
499. 398 M40-49 ŠVANDA Milan ('73) 02:02:21.9 00:31:50.7
500. 1067 M70+ ŠVORC Jan ('48) 02:02:24.0 00:31:52.8
501. 1183 M40-49 HLOUCAL Martin ('75) 02:02:31.6 00:32:00.4
502. 635 M60-69 BYSTRIANSKÝ Jožka ('54) GHOST Team CHOCOLAND 02:02:32.3 00:32:01.1
503. 823 M40-49 TOMEK Martin ('73) 02:02:32.9 00:32:01.7
504. 219 M50-59 JUN Petr ('68) 02:02:38.3 00:32:07.1
505. 1006 M40-49 JUNEK Vladimír ('72) 02:02:47.6 00:32:16.4
506. 717 M50-59 VÁVRA Petr ('64) TEMPO-BIKE 02:02:49.4 00:32:18.2
507. 271 M40-49 MALEČEK Radek ('79) 02:02:49.5 00:32:18.3
508. 846 M40-49 MAREČEK Miloš ('71) 02:02:58.6 00:32:27.4
509. 459 M50-59 ČÍŽEK Jiří ('68) 02:02:59.0 00:32:27.8
510. 1094 M40-49 VERNER Luboš ('79) České dráhy 02:03:01.7 00:32:30.5
511. 813 M30-39 KOUKAL Jan ('83) 02:03:03.0 00:32:31.8
512. 1295 M50-59 KREJČÍ Jaromír ('60) Železnice 02:03:15.7 00:32:44.5
513. 730 M30-39 BEJR David ('81) 02:03:17.8 00:32:46.6
514. 543 M40-49 ŠIMŮNEK Jaroslav ('75) 02:03:25.3 00:32:54.1
515. 295 M50-59 FALTUS Luba ('67) Virtualis Loštice 02:03:27.8 00:32:56.6
516. 1246 M50-59 DEJMEK Martin ('66) 02:03:38.5 00:33:07.3
517. 525 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 02:03:39.0 00:33:07.8
518. 995 M40-49 HADINEC Jan ('71) 02:03:41.5 00:33:10.3
519. 1276 M40-49 KOŠŤÁL Jiří ('70) 02:03:42.7 00:33:11.5
520. 505 M40-49 DRÁBIK Milan ('71) DRAKUN 02:03:47.8 00:33:16.6
521. 790 M40-49 DUŠIČKA Václav ('76) 02:03:50.2 00:33:19.0
522. 535 M40-49 KRBEC Pavel ('73) TMP 02:03:50.3 00:33:19.1
523. 1039 M40-49 POPELKA Lukáš ('76) 02:03:51.0 00:33:19.8
524. 513 M30-39 PERLÍK Tomáš ('84) 02:03:54.7 00:33:23.5
525. 209 M40-49 ZIMA Josef ('75) AEES cykling team 02:03:59.5 00:33:28.3
526. 1091 M30-39 ČERMÁK Petr ('83) České dráhy 02:04:00.1 00:33:28.9
527. 1083 M50-59 TEMPIR Milda q. ('61) Edelweiss GG Bike 02:04:06.8 00:33:35.6
528. 956 M19-29 ELIÁŠ Matěj ('92) 02:04:07.3 00:33:36.1
529. 1395 M50-59 STRNÁDEK Stanislav ('68) Černí koně 02:04:07.3 00:33:36.1
530. 496 M40-49 CÍSAŘ Marek ('76) 02:04:09.8 00:33:38.6
531. 657 M40-49 BARTÁK Antonín ('73) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:04:10.0 00:33:38.8
532. 501 M30-39 VALENTA Tomáš ('82) 02:04:13.0 00:33:41.8
533. 753 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:04:15.2 00:33:44.0
534. 719 M18 BEDNÁŘ Antonín ('01) UNO Srch 02:04:15.7 00:33:44.5
535. 390 M50-59 STRÁNSKÝ Leo ('68) ASMB Ořešínští draci 02:04:17.5 00:33:46.3
536. 1301 M40-49 STROUHAL Jiří ('73) 02:04:20.3 00:33:49.1
537. 1262 M50-59 JERICHA Martin ('62) 02:04:23.2 00:33:52.0
538. 1185 M50-59 BOHUŇOVSKÝ Radek ('69) CYKLOKLUB JIČÍN CYKLOKLUB JIČÍN 02:04:37.0 00:34:05.8
539. 344 M40-49 KMENT Radek ('72) MTB MEL MTB MEL 02:04:37.2 00:34:06.0
540. 1129 M19-29 MUSAL Filip ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 5. 02:04:38.8 00:34:07.6
541. 1191 M40-49 POSPÍŠIL Martin ('73) 02:04:40.1 00:34:08.9
542. 984 M50-59 BAJER Václav ('66) 02:04:42.5 00:34:11.3
543. 178 M30-39 BENEŠ Jan ('87) 02:04:43.6 00:34:12.4
544. 1059 M30-39 TOZER Leigh ('80) 02:04:48.6 00:34:17.4
545. 598 M30-39 HLÍNA Tomáš ('85) 02:04:57.3 00:34:26.1
546. 1170 M19-29 ANDĚL Václav ('92) 02:05:00.3 00:34:29.1
547. 691 M50-59 BERÁNEK Michal ('67) Je-Be-Ti,Aussig 02:05:06.0 00:34:34.8
548. 478 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB Hanz 02:05:10.0 00:34:38.8
549. 1138 M19-29 KUBÁLEK Ondřej ('00) Sám za sebe 02:05:12.5 00:34:41.3
550. 400 M40-49 KRATOCHVÍL Pavel ('76) 02:05:17.8 00:34:46.6
551. 1393 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Černí koně 02:05:22.8 00:34:51.6
552. 449 M40-49 ABRT Jan ('76) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 02:05:26.1 00:34:54.9
553. 637 M40-49 KAVALÍR Martin ('74) Ivar CS Author Team 02:05:28.2 00:34:57.0
554. 205 M30-39 KRÁL Ondřej ('81) 02:05:34.0 00:35:02.8
555. 729 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) Ždírec Bike 02:05:37.0 00:35:05.8
556. 439 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) 02:05:38.7 00:35:07.5
557. 819 M19-29 NOVOTNÝ Jan ('98) UNO Srch UNO Srch 02:05:39.0 00:35:07.8
558. 1162 M40-49 VANIŠ Antonín ('74) ČT-Bike Team 02:05:40.4 00:35:09.2
559. 194 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 02:05:46.6 00:35:15.4
560. 81 M30-39 KARPÍŠEK Roman ('81) 02:05:47.4 00:35:16.2
561. 842 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 2 02:05:59.1 00:35:27.9
562. 1161 M40-49 HLAVÁČIK Marek ('75) ČT-Bike Team 02:05:59.5 00:35:28.3
563. 1078 M40-49 HORA Jiří ('75) REGA team 02:06:06.0 00:35:34.8
564. 247 M30-39 HAIS Eduard ('84) INCOsystems 02:06:11.9 00:35:40.7
565. 1256 M50-59 PEZLAR Lukáš ('68) Ořešínští Draci 02:06:14.1 00:35:42.9
566. 419 M40-49 KANIŠČEV Roman ('70) Bikesport team Mohelnice 02:06:14.2 00:35:43.0
567. 1306 M19-29 RAMZER Jan ('92) 02:06:16.5 00:35:45.3
568. 777 M40-49 BÍM Jiří ('70) 02:06:17.0 00:35:45.8
569. 536 M60-69 SLAVÍK Otomar ('58) 02:06:17.7 00:35:46.5
570. 126 M50-59 MAROUL Ladislav ('68) Seven Days Agency 02:06:19.2 00:35:48.0
571. 235 M40-49 ŠAFRA Pavel ('74) Joskatel team 02:06:30.7 00:35:59.5
572. 1048 M50-59 VOKOUN Pavel ('63) 02:06:33.0 00:36:01.8
573. 1321 M30-39 VLČAN Lukáš ('85) 02:06:38.9 00:36:07.7
574. 290 M30-39 ŠPÍREK Jan ('89) 02:06:42.0 00:36:10.8
575. 458 M19-29 JEČNÝ Josef ('91) 02:06:51.0 00:36:19.8
576. 838 M40-49 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team 2 02:06:54.9 00:36:23.7
577. 371 M19-29 STEINER Radek ('92) 02:06:58.7 00:36:27.5
578. 603 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) 02:06:58.8 00:36:27.6
579. 215 M50-59 ŠNAJDR Pavel ('64) 02:06:59.5 00:36:28.3
580. 1092 M50-59 HRUBOŠ Milan ('67) České dráhy 02:07:02.0 00:36:30.8
581. 1120 M30-39 GRMOLEC Lukáš ('88) 02:07:04.5 00:36:33.3
582. 474 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) Aperam 02:07:06.3 00:36:35.1
583. 308 M30-39 STEINER Zdeněk ('87) 02:07:07.9 00:36:36.7
584. 1289 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) MAPEI 02:07:08.8 00:36:37.6
585. 241 M30-39 GÁBORÍK Štefan ('81) 02:07:10.9 00:36:39.7
586. 1082 M50-59 CHYBA Michal ('67) MONGEO PODLESÍ 02:07:11.3 00:36:40.1
587. 605 M50-59 SLAVÍK Vladimír ('64) 02:07:21.0 00:36:49.8
588. 1328 M30-39 TEJNOR Jan ('81) 02:07:22.5 00:36:51.3
589. 943 M50-59 SINGULE Vladislav ('68) 02:07:23.9 00:36:52.7
590. 125 M40-49 KRÁČALÍK Martin ('77) Seven Days Agency 02:07:23.9 00:36:52.7
591. 1102 M30-39 VYHNÁNEK Roman ('88) 02:07:27.0 00:36:55.8
592. 441 M50-59 HOLEČEK Pavel ('61) SAZU.cz 02:07:30.8 00:36:59.6
593. 801 M60-69 PILÁT Jiří ('59) Nadšenci z Posázaví 02:07:35.2 00:37:04.0
594. 296 M40-49 ADAM Viktor ('74) 02:07:39.1 00:37:07.9
595. 562 M40-49 KUČERA Pavel ('75) 02:07:40.7 00:37:09.5
596. 22 M40-49 KUČERA Radek ('72) Doksy 02:07:42.7 00:37:11.5
597. 421 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:07:43.0 00:37:11.8
598. 937 M19-29 VESELÝ Milan ('90) Bezbab junior 02:07:43.6 00:37:12.4
599. 265 M40-49 KUČERA Kamil ('77) SVIJÁNKY 02:07:44.2 00:37:13.0
600. 1009 M19-29 HAVLAS Štěpán ('94) 02:07:51.7 00:37:20.5
601. 932 M30-39 HOFFMAN Martin ('84) 02:07:52.6 00:37:21.4
602. 641 M30-39 FOIT Filip ('87) 02:07:54.6 00:37:23.4
603. 300 M40-49 ARLET Tomáš ('71) 02:07:55.4 00:37:24.2
604. 1190 M30-39 FREIMANN Adolf ('88) píchlá duše 02:07:56.1 00:37:24.9
605. 531 M50-59 JAURIS Luboš ('66) 02:08:02.6 00:37:31.4
606. 959 M40-49 KODÝTEK Martin ('77) 02:08:05.0 00:37:33.8
607. 1061 M40-49 PEJCHA Aleš ('77) 02:08:09.6 00:37:38.4
608. 741 M30-39 KALVODA Michal ('84) 02:08:11.0 00:37:39.8
609. 742 M30-39 SVOBODA Pavel ('80) 02:08:11.4 00:37:40.2
610. 1156 M40-49 HOLUB Radek ('73) 02:08:14.7 00:37:43.5
611. 1058 M30-39 PLACHÝ Karel ('85) Pardalové 02:08:14.9 00:37:43.7
612. 1155 M40-49 VOPÁLENSKÝ Milan ('73) 02:08:16.3 00:37:45.1
613. 518 M30-39 BUCHAR Zdeněk ('83) 02:08:18.1 00:37:46.9
614. 563 M40-49 BULDRA Lukáš ('75) 02:08:20.2 00:37:49.0
615. 954 M30-39 BARTOS Tomas ('83) 02:08:21.5 00:37:50.3
616. 466 M50-59 RUMLER Ladislav ('62) 02:08:21.6 00:37:50.4
617. 298 M30-39 NAŇKA Tomáš ('81) Mokrý kožíšky 02:08:23.1 00:37:51.9
618. 1124 M30-39 VALENTA Libor ('85) 02:08:25.5 00:37:54.3
619. 845 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 2 02:08:26.0 00:37:54.8
620. 343 M19-29 KOLÁTOR Matyáš ('99) MTB MEL MTB MEL 02:08:26.3 00:37:55.1
621. 856 M40-49 VELEBIL Antonín ('73) NH Car Bike Team 3 02:08:33.2 00:38:02.0
622. 800 Tandem FLIEGER + FLIEGER Jiří + Bohumil ('70) SK Blíževedly 02:08:36.7 00:38:05.5
623. 224 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:08:39.7 00:38:08.5
624. 123 M40-49 ČECH Luděk ('73) Invelt BMW 02:08:42.9 00:38:11.7
625. 122 M50-59 ŠATRA Jiří ('69) Invelt BMW 02:08:47.0 00:38:15.8
626. 575 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('77) 02:08:48.2 00:38:17.0
627. 850 M40-49 SULOVSKÝ Mikuláš ('78) NH Car Bike Team 2 02:08:49.3 00:38:18.1
628. 1293 M40-49 ČEŘOVSKÝ Jan ('75) 02:08:50.6 00:38:19.4
629. 309 M40-49 VRBATA Leoš ('79) 02:08:51.0 00:38:19.8
630. 1270 M50-59 ARNOŠT Bernard ('61) Kola Šír Lázně Bělohrad 02:08:57.2 00:38:26.0
631. 1109 M30-39 ŘEZNÍČEK Rostislav ('80) Cyklo PaE06 02:09:08.6 00:38:37.4
632. 721 M30-39 HAVRÁNEK Richard ('83) 02:09:14.0 00:38:42.8
633. 399 M40-49 KRENC Tomáš ('74) Pardalove 02:09:14.4 00:38:43.2
634. 1273 KLB-M JISL Jaroslav ('73) CRAFT TEAM JABLONEC 02:09:19.6 00:38:48.4
635. 482 M30-39 MAREŠ Jan ('89) 02:09:21.2 00:38:50.0
636. 793 M40-49 VESECKÝ Richard ('79) 02:09:21.4 00:38:50.2
637. 610 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANZ MTB Hanz 02:09:21.4 00:38:50.2
638. 778 M40-49 NEUMANN Miroslav ('73) 02:09:31.7 00:39:00.5
639. 223 M40-49 ROSULEK Lukas ('75) Tunelteam 02:09:34.0 00:39:02.8
640. 1126 M40-49 ŠOLLAR Richard ('73) Beespee 02:09:38.3 00:39:07.1
641. 1248 M40-49 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:09:42.8 00:39:11.6
642. 515 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verneřice 02:09:45.4 00:39:14.2
643. 952 M30-39 MALEK Ondrej ('86) Pento Most 02:09:49.2 00:39:18.0
644. 802 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:09:49.3 00:39:18.1
645. 736 M30-39 ČAPEK Roman ('85) 02:09:50.1 00:39:18.9
646. 1095 M30-39 PIKAL Petr ('85) ČEZ Eagles 02:09:57.2 00:39:26.0
647. 833 M50-59 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 02:10:03.9 00:39:32.7
648. 425 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) Kardáňa 02:10:04.8 00:39:33.6
649. 540 M40-49 VÁVRA Petr ('74) Pardalové 02:10:07.3 00:39:36.1
650. 378 M40-49 ŠAFAŘÍK Martin ('74) Jizerkovi 02:10:07.7 00:39:36.5
651. 191 M18 HÁJEK Jiří ('02) 02:10:09.8 00:39:38.6
652. 820 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko Trutnov 02:10:11.7 00:39:40.5
653. 317 M50-59 FORET Ivoš ('68) Autolakovna Michal Plachta 02:10:12.5 00:39:41.3
654. 1317 M40-49 KRÁL Aleš ('74) 02:10:15.4 00:39:44.2
655. 858 M30-39 BOHATA Milan ('82) NH Car Bike Team 3 02:10:23.4 00:39:52.2
656. 559 M40-49 NAGY Pavel ('70) NikiLouda NikiLouda 02:10:24.9 00:39:53.7
657. 288 M30-39 ŠMEJDA Radek ('81) 02:10:37.5 00:40:06.3
658. 1252 M50-59 JANDA Pavel ('69) CROSS BIKE RANCH TEAM Kross Bikeranch Team 02:10:58.7 00:40:27.5
659. 683 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) Křižák team Křižák team 02:10:59.4 00:40:28.2
660. 423 M40-49 PROCHÁZKA Martin ('76) H Club 02:11:00.5 00:40:29.3
661. 673 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 02:11:01.9 00:40:30.7
662. 1159 M30-39 MUNDI Karol ('85) CHOCOLAND CHOCOLAND 02:11:04.7 00:40:33.5
663. 784 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) Tina Mělník 02:11:12.2 00:40:41.0
664. 195 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:11:13.3 00:40:42.1
665. 1232 M40-49 MALÝ Jaroslav ('72) 02:11:15.5 00:40:44.3
666. 896 M70+ MÁZL Miroslav ('47) MTB Spartak Vrchlabí 02:11:19.2 00:40:48.0
667. 534 M50-59 VALENTA Zdeněk ('60) 02:11:23.0 00:40:51.8
668. 613 M50-59 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:11:23.8 00:40:52.6
669. 470 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:11:26.0 00:40:54.8
670. 908 M40-49 KOBR Otakar ('74) Bikestars Vrchlabí 02:11:26.7 00:40:55.5
671. 869 M40-49 FRANEK Jan ('78) Webasto 02:11:26.8 00:40:55.6
672. 887 M19-29 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:11:26.8 00:40:55.6
673. 532 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:11:27.0 00:40:55.8
674. 327 M30-39 FOLTA Lukáš ('88) 02:11:30.7 00:40:59.5
675. 615 M40-49 PŘIBYL Jiří ('79) 02:11:39.7 00:41:08.5
676. 945 M30-39 HLOUŠEK Martin ('84) 02:11:40.4 00:41:09.2
677. 319 M50-59 BŘÍZA Jiří ('68) Fyzio&Relax Žatec 02:11:47.2 00:41:16.0
678. 510 M30-39 JANATA Petr ('87) 02:11:50.4 00:41:19.2
679. 798 KLB-M BROŽ Martin ('79) COCONi 02:11:51.7 00:41:20.5
680. 280 M30-39 HAVEL Jakub ('85) 02:11:53.7 00:41:22.5
681. 639 M30-39 BABIC Pavel ('87) 02:11:56.5 00:41:25.3
682. 168 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:11:58.0 00:41:26.8
683. 188 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:12:01.9 00:41:30.7
684. 487 M50-59 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno Tomíno 02:12:05.8 00:41:34.6
685. 332 M50-59 HOFFMAN Ladislav ('62) 02:12:10.4 00:41:39.2
686. 107 Elite BRŇÁK Jan ('96) Team CykloTrener 02:12:13.5 00:41:42.3
687. 860 M30-39 MLEJNEK Martin ('80) Aktivit team Nový Bor 02:12:16.3 00:41:45.1
688. 929 M40-49 JANĎOUREK Dušan ('75) 02:12:21.7 00:41:50.5
689. 608 M50-59 LANDKAMMER Karel ('61) Cyklobulf 02:12:27.2 00:41:56.0
690. 1005 M40-49 SOCHOR Martin ('75) Kapitol 02:12:40.0 00:42:08.8
691. 1312 M30-39 MENCL Lukáš ('83) 02:12:45.6 00:42:14.4
692. 1282 M50-59 VELE Roman ('60) 02:12:49.5 00:42:18.3
693. 899 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 3 02:12:52.7 00:42:21.5
694. 993 M50-59 SLAVÍK Martin ('69) 02:12:55.6 00:42:24.4
695. 1149 M60-69 KOPEČNÝ Bořivoj ('59) Hany Bany 02:12:56.0 00:42:24.8
696. 306 M40-49 KLUSÁČEK Jan ('76) CYBER FOX 02:12:58.2 00:42:27.0
697. 1327 M30-39 KNOR Tomáš ('86) BIKE ZÁPY 02:13:02.2 00:42:31.0
698. 661 M40-49 ČEŘOVSKÝ Jaroslav ('77) 02:13:08.0 00:42:36.8
699. 554 M70+ ULIP Miloslav ('49) Čelákovice 02:13:11.4 00:42:40.2
700. 988 M50-59 HOLEČEK Karel ('67) 02:13:15.2 00:42:44.0
701. 1100 M40-49 HES Martin ('76) 02:13:22.8 00:42:51.6
702. 910 M40-49 HAVELKA Roman ('75) IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:13:23.3 00:42:52.1
703. 1220 KLB-M ŚMIAŁKOWSKI Rafał ('74) Husse Team 02:13:23.7 00:42:52.5
704. 909 M18 HAVELKA Matěj ('07) IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:13:24.9 00:42:53.7
705. 471 M50-59 BABKA Michal ('64) 02:13:27.2 00:42:56.0
706. 898 M50-59 THOŘ Radovan ('66) 02:13:29.2 00:42:58.0
707. 1075 M50-59 DOKULIL Miloslav ('62) Cyklo Kampo Turnov 02:13:30.6 00:42:59.4
708. 1394 M40-49 ŠKRLÍK Miroslav ('78) SK Jedlička 02:13:37.9 00:43:06.7
709. 380 M40-49 VARGA Daniel ('71) 02:13:38.1 00:43:06.9
710. 361 M40-49 JENÍK Martin ('71) Barton 02:13:46.7 00:43:15.5
711. 764 M50-59 NAGY Josef ('67) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:13:54.2 00:43:23.0
712. 1399 M50-59 MATOUŠEK Martin ('64) Černí koně 02:13:56.4 00:43:25.2
713. 818 M19-29 NOVOTNÝ Vojtěch ('00) UNO Srch UNO Srch 02:13:58.9 00:43:27.7
714. 1147 M18 ZEMAN Radim ('04) Bike and ski Bakajda Bike & Ski Bakajda 02:14:04.4 00:43:33.2
715. 1271 M30-39 PRUSKAVEC Zdenek ('87) MTC Velvary 02:14:04.7 00:43:33.5
716. 837 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 02:14:08.6 00:43:37.4
717. 733 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:14:11.4 00:43:40.2
718. 173 M50-59 BIRD Stephen ('66) GTR 02:14:12.8 00:43:41.6
719. 621 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) 02:14:18.5 00:43:47.3
720. 776 M40-49 JINDRA Krejčík ('72) 02:14:24.5 00:43:53.3
721. 770 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:14:27.7 00:43:56.5
722. 951 M50-59 KORDA Vladimír ('68) 02:14:28.4 00:43:57.2
723. 1133 M40-49 PERKNER Stanislav ('76) AutoPalace Bike Team 02:14:36.6 00:44:05.4
724. 825 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 02:14:47.6 00:44:16.4
725. 797 M70+ ŘÍPA Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:14:48.1 00:44:16.9
726. 1291 M30-39 KOMANOV Alexey ('86) 02:14:52.1 00:44:20.9
727. 507 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 02:15:07.9 00:44:36.7
728. 693 M40-49 STRYCH Michal ('76) 02:15:13.5 00:44:42.3
729. 457 M19-29 SUCHÝ Josef ('91) Bike and ski Bakajda 02:15:15.0 00:44:43.8
730. 973 M30-39 BUZAŠ Michal ('88) píchlá duše 02:15:20.1 00:44:48.9
731. 264 M40-49 NÉMETH Marek ('78) 02:15:22.7 00:44:51.5
732. 196 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:15:30.2 00:44:59.0
733. 1259 M50-59 PAJER Jiří ('62) 02:15:38.8 00:45:07.6
734. 1015 M40-49 BLECHA Josef ('72) 02:15:41.9 00:45:10.7
735. 1004 M19-29 RYLICH Vojtěch ('91) 02:15:44.2 00:45:13.0
736. 744 M40-49 LEBEDA David ('73) 02:15:44.4 00:45:13.2
737. 1292 M18 MACH Adam ('06) MSCH 02:15:48.7 00:45:17.5
738. 806 M30-39 HUK Matěj ('86) SK Černé Ovce Jizerní telno 02:15:52.1 00:45:20.9
739. 314 M60-69 KOTLÁŘ Milan ('55) Moravští Lyžníci 02:15:55.2 00:45:24.0
740. 1221 M50-59 CERHA František ('61) PRONDO TEAM 02:15:55.6 00:45:24.4
741. 810 M30-39 MATAS Jakub ('85) 02:15:59.7 00:45:28.5
742. 675 M18 BENEŠ Martin ('02) 02:15:59.9 00:45:28.7
743. 884 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:16:04.0 00:45:32.8
744. 895 M30-39 STEHLÍK Miroslav ('82) 02:16:08.5 00:45:37.3
745. 783 M50-59 VAJC Jaroslav ('69) 02:16:08.9 00:45:37.7
746. 734 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) MTC Velvary 02:16:12.1 00:45:40.9
747. 1286 M50-59 PELLONE Gennaro ('67) 02:16:16.4 00:45:45.2
748. 387 M60-69 VAŇOUS Josef ('58) 02:16:18.7 00:45:47.5
749. 938 M40-49 BEZUCHA Pavel ('76) 02:16:20.9 00:45:49.7
750. 609 M50-59 PTÁČEK Martin ('68) 02:16:25.7 00:45:54.5
751. 1195 M40-49 CHRÁSTECKÝ Vladimír ('73) 02:16:27.1 00:45:55.9
752. 586 GM SUCHÝ Lukáš ('78) 02:16:33.6 00:46:02.4
753. 1250 M50-59 KUBOVIČ Jiří ('66) 02:16:34.7 00:46:03.5
754. 634 M60-69 BEYR Luboš ('53) Koloshop Team 02:16:36.9 00:46:05.7
755. 437 M50-59 STEHLÍK Jan ('68) Losers 02:16:39.9 00:46:08.7
756. 1064 M40-49 KAŠPAR Miroslav ('72) 02:16:42.3 00:46:11.1
757. 671 M40-49 POSPÍŠIL Pavel ('71) Roula Boys 02:16:42.4 00:46:11.2
758. 727 M30-39 ŠOLTIS Pavel ('82) 02:16:45.3 00:46:14.1
759. 565 M40-49 VLK Tomáš ('75) 02:16:45.9 00:46:14.7
760. 546 M40-49 JÓN Tomáš ('72) 02:16:49.4 00:46:18.2
761. 1274 M40-49 HASTRDLO Jan ('77) 02:16:50.5 00:46:19.3
762. 611 M50-59 NOVÁK Vlabimír ('65) MTC Velvary 02:16:54.9 00:46:23.7
763. 827 M19-29 PROCHÁZKA Radovan ('98) NH Car Bike Team 02:16:59.2 00:46:28.0
764. 1135 M40-49 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 02:17:03.0 00:46:31.8
765. 902 M70+ ŠILHÁN Jaroslav ('49) IC JIRKOV 02:17:15.2 00:46:44.0
766. 200 M40-49 ODEHNAL Petr ('74) 02:17:26.8 00:46:55.6
767. 561 M50-59 HANSÍK Milan ('60) 02:17:27.4 00:46:56.2
768. 1258 M50-59 BÍNA Pavel ('69) 02:17:29.5 00:46:58.3
769. 542 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB Hanz 02:17:42.2 00:47:11.0
770. 367 M50-59 LANDYŠ Petr ('63) 02:17:44.5 00:47:13.3
771. 368 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:17:57.0 00:47:25.8
772. 916 M40-49 KASÍK Jiří ('72) 02:18:10.2 00:47:39.0
773. 590 M19-29 JUKL Lukáš ('99) 02:18:19.9 00:47:48.7
774. 79 M40-49 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 02:18:23.9 00:47:52.7
775. 348 M30-39 VAVŘÍN Jan ('85) 02:18:25.9 00:47:54.7
776. 1085 M70+ BALÁSEK Petr ('47) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:18:26.4 00:47:55.2
777. 248 M30-39 HAKEN Roman ('84) 02:18:28.2 00:47:57.0
778. 347 M40-49 KRÁTKÝ Jan ('77) 02:18:43.2 00:48:12.0
779. 715 M19-29 PŘIBYL Jiří ('99) NikiLouda NikiLouda 02:18:49.9 00:48:18.7
780. 430 M50-59 VIDEMAN Martin ('66) 02:18:56.7 00:48:25.5
781. 688 M50-59 SZABÓ Štefan ('63) 02:19:17.3 00:48:46.1
782. 545 M40-49 VOMELA Petr ('70) Maple Prague 02:19:17.4 00:48:46.2
783. 1396 M60-69 ŠÍDA Karel ('58) Černí koně 02:19:17.8 00:48:46.6
784. 1319 M30-39 SPURNÝ Kryštof ('89) 02:19:22.2 00:48:51.0
785. 669 M40-49 STRNAD Petr ('78) 02:19:28.5 00:48:57.3
786. 201 M30-39 TULPA Michal ('81) 02:19:30.4 00:48:59.2
787. 702 GM WILLIAMS Graeme ('66) 02:19:30.6 00:48:59.4
788. 186 M50-59 URBAN Ivo ('63) 02:19:39.7 00:49:08.5
789. 539 M40-49 ORT Milan ('78) 02:19:39.9 00:49:08.7
790. 485 M40-49 PELDA Karel ('71) 02:19:40.3 00:49:09.1
791. 981 M40-49 HÁJEK Tomáš ('73) 02:19:46.1 00:49:14.9
792. 468 M40-49 FAJTA Jroslav ('79) MTC Velvary 02:19:49.4 00:49:18.2
793. 435 M40-49 HEJDUK Martin ('72) Šroubárna Turnov Šroubárna Turnov 02:19:55.2 00:49:24.0
794. 1012 M40-49 KOŽELUH David ('75) 02:19:57.1 00:49:25.9
795. 240 M40-49 KUNC Marek ('75) GHOST Team CHOCOLAND 02:20:02.4 00:49:31.2
796. 601 M30-39 TRACH Josef ('80) Cyklo PaE06 02:20:04.1 00:49:32.9
797. 456 M19-29 ČADEK Roman ('91) Kumpani s.r.o. 02:20:06.6 00:49:35.4
798. 619 M40-49 STODOLA Ladislav ('72) CK Skuteč 02:20:17.8 00:49:46.6
799. 346 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) znouzetým Teplice 02:20:24.2 00:49:53.0
800. 1210 M18 HELŠUS Filip ('02) VKO Louny 02:20:25.5 00:49:54.3
801. 1249 M40-49 DĚDIČ Luboš ('70) Jelenice 02:20:30.1 00:49:58.9
802. 376 M60-69 ŠVAMBERK Jiří ('59) BBC Zaječov 02:20:37.7 00:50:06.5
803. 469 M50-59 NÁDHERA Petr ('67) 02:20:46.7 00:50:15.5
804. 944 M40-49 ČERNÝ Kamil ('71) 02:20:47.4 00:50:16.2
805. 180 M60-69 PAJER Stanislav ('58) 02:20:56.5 00:50:25.3
806. 743 M40-49 MALEJOVSKÝ Josef ('76) 02:21:05.2 00:50:34.0
807. 393 M40-49 BENDA Petr ('71) BENDAFOLIE CZ 02:21:14.3 00:50:43.1
808. 907 M40-49 KREJČA Jaroslav ('76) 02:21:15.4 00:50:44.2
809. 512 M60-69 SKALA Jiří ('55) HS Šneci 02:21:15.7 00:50:44.5
810. 1036 M40-49 ŠIMON Rudolf ('72) 02:21:17.9 00:50:46.7
811. 312 M60-69 SOCHOR Petr ('51) Moravští Lyžníci 02:21:26.5 00:50:55.3
812. 1285 M60-69 MOJŽÍŠ Jaromír ('57) SPORT RACES-/SAAC TEAM 02:21:30.4 00:50:59.2
813. 957 M50-59 ŠOBÁŇ Miloslav ('60) ČKMC 02:21:44.8 00:51:13.6
814. 969 M60-69 PECH Pavel ('54) SPP Pičín 02:22:01.4 00:51:30.2
815. 444 M50-59 NOVÁK Jan ('63) 02:22:15.6 00:51:44.4
816. 418 M40-49 BECKERT Erik ('74) 02:22:27.6 00:51:56.4
817. 1200 M40-49 ČERNÝ Jan ('77) Hiceman Harrachov 02:22:28.2 00:51:57.0
818. 791 M40-49 JAREŠ Pavel ('78) Černé Ovce Jizerní Vtelno 02:22:29.7 00:51:58.5
819. 1302 M40-49 POTISK Marek ('78) 02:22:33.2 00:52:02.0
820. 769 M40-49 PAPEŽÍK Luboš ('75) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:22:38.6 00:52:07.4
821. 1111 M40-49 DONNER Radek ('74) AutoPalace Bike Team AutoPalace Bike Team 02:22:41.1 00:52:09.9
822. 1022 GM ŠUGRA Jan ('77) NKT Kablo Cycling Team 02:22:43.4 00:52:12.2
823. 358 M50-59 SRNKA Pavel ('60) 02:22:45.9 00:52:14.7
824. 1211 M40-49 HELŠUS Václav ('74) VKO Louny 02:22:52.8 00:52:21.6
825. 701 M40-49 ŠEVČÍK Vlastimil ('76) 02:22:53.3 00:52:22.1
826. 495 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) MTC Velvary 02:23:11.6 00:52:40.4
827. 831 M50-59 GOTHARD Tomáš ('68) NH Car Bike Team 02:23:24.4 00:52:53.2
828. 906 M40-49 MAREŠ Jaroslav ('73) 02:23:26.4 00:52:55.2
829. 687 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) 02:23:31.9 00:53:00.7
830. 238 M30-39 DRÁBIK Tomáš ('81) 02:23:32.2 00:53:01.0
831. 434 M30-39 SMILEK Jiří ('87) 02:23:33.5 00:53:02.3
832. 781 M50-59 DUCHOSLAV štefan ('65) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:23:34.7 00:53:03.5
833. 772 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:23:36.2 00:53:05.0
834. 572 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) BMV bike team 02:23:37.1 00:53:05.9
835. 448 M40-49 MALEJOVSKÝ Pavel ('79) 02:23:46.9 00:53:15.7
836. 447 M50-59 KOTRC Milan ('65) 02:23:47.2 00:53:16.0
837. 284 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) 02:23:50.2 00:53:19.0
838. 1137 M30-39 SUSÍK Petr ('86) 02:23:54.3 00:53:23.1
839. 453 M40-49 TVRDEK Jiří ('73) Chrastava 02:24:00.6 00:53:29.4
840. 1070 M40-49 BAUMRUK Miloš ('70) 02:24:03.1 00:53:31.9
841. 159 M50-59 VONDRA Václav ('68) DB Schenker 02:24:14.2 00:53:43.0
842. 835 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 02:24:21.4 00:53:50.2
843. 208 M60-69 SVOBODA Hubert ('56) MP Přelouč 02:24:31.7 00:54:00.5
844. 234 M40-49 HASIL František ('76) 02:24:42.1 00:54:10.9
845. 893 M40-49 SKUPA Petr ('75) 02:24:46.9 00:54:15.7
846. 662 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB HANZ MTBHANZ 02:24:53.4 00:54:22.2
847. 1247 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:25:01.8 00:54:30.6
848. 1310 M50-59 KOLÁŘ Jiří ('64) 02:25:03.4 00:54:32.2
849. 707 M30-39 HAJLICH Martin ('86) 02:25:07.9 00:54:36.7
850. 156 M30-39 CHMELÍK Martin ('85) 02:25:09.2 00:54:38.0
851. 754 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:25:40.6 00:55:09.4
852. 396 M50-59 SCHIEFERT Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:25:47.7 00:55:16.5
853. 154 M30-39 CHMELÍK Pavel ('83) 02:25:49.1 00:55:17.9
854. 407 M40-49 DUSPIVA Miroslav ('70) 02:25:53.9 00:55:22.7
855. 632 M40-49 PAIL Miroslav ('77) 02:26:11.9 00:55:40.7
856. 266 M40-49 PÁLA Václav ('75) Joskatel team 02:26:16.2 00:55:45.0
857. 1063 M50-59 MAŤHA Jindřich ('61) bohemia prestige team 02:26:37.6 00:56:06.4
858. 249 M40-49 CHVOJKA Petr ('77) GHOST Team CHOCOLAND 02:26:40.4 00:56:09.2
859. 414 M50-59 MATUŠKA Valer ('61) 02:26:45.6 00:56:14.4
860. 644 M40-49 STANĚK Martin ('76) 02:26:50.1 00:56:18.9
861. 704 Tandem PRCHLÍK + PRCHLÍKOVÁ Roman + Kristýna ('71) SK Luštěnice 2012 02:27:00.4 00:56:29.2
862. 199 M50-59 DZAN Ladislav ('64) 02:27:37.1 00:57:05.9
863. 183 M18 BRAUN Matyáš ('03) 02:27:38.4 00:57:07.2
864. 511 M30-39 KULAS Lukáš ('88) 02:27:41.9 00:57:10.7
865. 549 M30-39 TLÁSKAL Jan ('83) 02:27:48.7 00:57:17.5
866. 1119 M19-29 BURDYS Michal ('97) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 02:27:53.9 00:57:22.7
867. 946 M60-69 ČECH Pavel ('53) 02:27:57.9 00:57:26.7
868. 356 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:28:09.2 00:57:38.0
869. 1167 M40-49 VODIČKA Ladislav ('79) 02:28:22.9 00:57:51.7
870. 555 M70+ NOVÁK Stanislav ('49) BIKE CLUB SVITAVY 02:28:28.0 00:57:56.8
871. 259 M40-49 SÁŇKA Hynek ('79) 02:28:44.3 00:58:13.1
872. 538 M40-49 EICHLER Zdeněk ('72) TOI TOI SLANÝ 02:29:00.1 00:58:28.9
873. 331 M50-59 STEDRON Libor ('66) Prázdné duše 02:29:03.3 00:58:32.1
874. 901 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team 3 02:29:23.1 00:58:51.9
875. 660 M40-49 JANDA Tomáš ('77) 02:29:44.8 00:59:13.6
876. 765 M40-49 HANČ Tomáš ('76) 02:29:52.6 00:59:21.4
877. 1066 M18 EGRT František ('05) 02:29:52.9 00:59:21.7
878. 250 M40-49 KOLÁČEK Jiří ('78) 02:30:05.1 00:59:33.9
879. 955 M19-29 VOLEK Filip ('98) UNO Srch UNO Srch 02:30:08.7 00:59:37.5
880. 1163 M30-39 ŘEHÁK Jiří ('84) ČT-Bike Team 02:30:10.8 00:59:39.6
881. 1304 KLB-M BÁRTA Miroslav ('69) JAFIDUTO 1984 02:30:17.4 00:59:46.2
882. 703 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:30:22.0 00:59:50.8
883. 805 M30-39 OPPITZ Vilém ('81) 02:30:25.6 00:59:54.4
884. 1181 M40-49 KULICH Petr ('73) 02:30:32.6 01:00:01.4
885. 762 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:30:45.6 01:00:14.4
886. 353 M50-59 PECH Jiří ('69) 02:30:59.7 01:00:28.5
887. 972 M50-59 STRNAD Petr ('63) 02:31:14.4 01:00:43.2
888. 490 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno Tomíno 02:31:20.5 01:00:49.3
889. 787 M50-59 MEDEK Jaromír ('63) 02:31:20.9 01:00:49.7
890. 198 M50-59 ROKUSEK Jaromír ('66) 02:31:31.6 01:01:00.4
891. 617 M40-49 KLEMENT Jan ('74) Loosers 02:32:03.6 01:01:32.4
892. 197 M50-59 SEJKORA Zdeněk ('60) 02:32:06.3 01:01:35.1
893. 1214 M19-29 CHVÍLA Martin ('90) Lazy Pedals 02:32:09.1 01:01:37.9
894. 544 M40-49 EKRT Pavel ('72) Turck, s.r.o. 02:32:24.3 01:01:53.1
895. 1060 KLB-M DRLÍČEK Vítězslav ('76) Bokolobka tým Ostrava 02:32:29.3 01:01:58.1
896. 548 M30-39 LOUČ Tomáš ('89) 02:32:35.5 01:02:04.3
897. 1132 M60-69 VAVŘÍK František ('59) AutoPalace Bike Team AutoPalace Bike Team 02:32:38.2 01:02:07.0
898. 822 M30-39 PROCHÁZKA Jakub ('86) NH Car Bike Team 02:32:51.7 01:02:20.5
899. 726 M30-39 HORVÁT Michal ('89) PHMZ RACING 02:32:51.8 01:02:20.6
900. 382 M40-49 MARYŠKA Tomáš ('72) 02:33:03.0 01:02:31.8
901. 881 M40-49 ŠRAJER Martin ('76) Webasto 02:33:05.5 01:02:34.3
902. 618 M40-49 HOLAN Jaromír ('79) 02:33:08.1 01:02:36.9
903. 504 M40-49 TICHÝ Tomáš ('70) Je-Be-Ti,Aussig 02:33:17.9 01:02:46.7
904. 737 M60-69 LŽIČAŘ Jiří ('58) 02:33:35.3 01:03:04.1
905. 1151 M40-49 NOSÁL Radek ('70) 02:33:38.1 01:03:06.9
906. 153 M30-39 KAISER Pavel ('81) TMC 66 02:34:01.1 01:03:29.9
907. 1244 M30-39 VOLF Martin ('84) 02:34:03.1 01:03:31.9
908. 953 M30-39 LUŇÁK Tomáš ('88) 02:34:07.9 01:03:36.7
909. 556 Tandem KRSIČKA + KRSIČKA Pavel + Tomáš ('79) NikiLouda NikiLouda 02:34:12.2 01:03:41.0
910. 873 M50-59 ZIELINSKI Luboš ('67) Webasto 02:34:14.3 01:03:43.1
911. 1213 M40-49 STAUD Zdeněk ('72) Lazy Pedals 02:34:20.3 01:03:49.1
912. 473 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) MTC Velvary 02:34:27.3 01:03:56.1
913. 352 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:34:43.5 01:04:12.3
914. 279 M40-49 VISINGER Milan ('75) 02:34:47.9 01:04:16.7
915. 936 M40-49 STOLLE Jindřich ('74) 02:34:52.0 01:04:20.8
916. 1217 M40-49 KUTTELWASCHER Tomáš ('77) Lazy Pedals 02:35:01.0 01:04:29.8
917. 1238 M18 HANÁK Šimon ('03) 02:35:08.1 01:04:36.9
918. 351 M19-29 MOTTL Jiří ('96) 02:35:20.1 01:04:48.9
919. 236 M40-49 ŤUKAL Petr ('73) 02:35:23.1 01:04:51.9
920. 521 M18 JUPA Jakub ('03) 02:35:39.2 01:05:08.0
921. 152 M30-39 KAISER Kamil ('84) TMC 66 02:35:40.6 01:05:09.4
922. 815 M19-29 WOLF Jan ('93) 02:35:46.9 01:05:15.7
923. 524 M19-29 FIALA Jan ('00) 02:35:55.8 01:05:24.6
924. 612 M40-49 PETERKA Jan ('73) 02:36:11.0 01:05:39.8
925. 582 M50-59 TUROK Petr ('66) Chrastava 02:36:25.0 01:05:53.8
926. 631 M50-59 KOLÍNSKÝ Karel ('64) Kardiak 02:36:36.0 01:06:04.8
927. 863 M30-39 FRUS Lukáš ('85) Aktivit team Nový Bor 02:36:39.4 01:06:08.2
928. 1081 M70+ KVASNIČKA Pavel ('48) ALL2000 Liberec 02:36:52.8 01:06:21.6
929. 900 M18 ŠÍMA Jan ('03) NH Car Bike Team 3 02:37:15.3 01:06:44.1
930. 832 M30-39 ŠULC Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 02:37:29.5 01:06:58.3
931. 283 M30-39 ŠVANCARÁN David ('86) 02:37:46.1 01:07:14.9
932. 529 M60-69 MOCÁK Jaroslav ('58) 02:38:12.3 01:07:41.1
933. 213 M40-49 KYLNAR Vlastimil ('78) 02:38:18.8 01:07:47.6
934. 541 M50-59 LONGIN Miloš ('62) 02:38:21.2 01:07:50.0
935. 323 M40-49 SORAD Petr ('70) 02:38:36.6 01:08:05.4
936. 1261 M19-29 SUCHÝ leš ('93) Kaliči 02:38:58.1 01:08:26.9
937. 963 Tandem PILÍK + PILÍKOVÁ Jan + Zuzana ('85) 02:39:01.7 01:08:30.5
938. 986 M60-69 SVOBODA Pavel ('57) Skoky Praha 02:39:04.0 01:08:32.8
939. 261 M30-39 HNILICA Tomas ('80) Prevazne neskodny dbt Cvoci sro 02:39:24.3 01:08:53.1
940. 252 M40-49 KARAS Pavel ('74) Převážně neškodný Cvoci s.r.o. 02:39:24.3 01:08:53.1
941. 354 M50-59 ČERNÝ Karel ('68) 02:40:15.7 01:09:44.5
942. 330 M50-59 SEGL Aleš ('69) 02:40:35.8 01:10:04.6
943. 679 M40-49 JAKUBEC Martin ('73) 02:40:43.1 01:10:11.9
944. 853 M30-39 HELCL Josef ('81) NH Car Bike Team 2 02:40:46.7 01:10:15.5
945. 28 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) vebrovyboudy.com 02:40:53.7 01:10:22.5
946. 316 M70+ BEKA Josef ('49) INSTATOP Kosmonosy 02:41:05.2 01:10:34.0
947. 931 M19-29 ŠPIČKA Otakar ('97) Tomíno 02:41:14.3 01:10:43.1
948. 851 M50-59 HANÁK Pavel ('69) NH Car Bike Team 2 02:41:34.8 01:11:03.6
949. 980 M40-49 TROJAN Miroslav ('76) 02:41:43.0 01:11:11.8
950. 254 M40-49 KARLOVSKÝ Michal ('72) 02:41:43.7 01:11:12.5
951. 849 M40-49 SULOVSKÝ Jiří ('78) NH Car Bike Team 2 02:41:44.0 01:11:12.8
952. 558 M19-29 ROJÍK Adam ('96) Míra má 50 02:41:46.6 01:11:15.4
953. 992 M30-39 MINARČÍK Tomáš ('85) 02:42:00.6 01:11:29.4
954. 397 M40-49 VERNER Jiří ('75) 02:42:04.6 01:11:33.4
955. 391 M40-49 KOVÁŘ Pavel ('73) 02:42:16.3 01:11:45.1
956. 699 M40-49 PŘIBYL Jiří ('74) NikiLouda NikiLouda 02:42:45.0 01:12:13.8
957. 569 M40-49 ROJÍK Tomáš ('70) Míra má 50 02:43:12.8 01:12:41.6
958. 886 M30-39 SODOMKA Kamil ('81) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:43:21.9 01:12:50.7
959. 115 M19-29 SWÁROVSKÝ Michal ('98) ZPcyklo PROOFY Corratec team ZPcyklo PROOFY Corratec 02:43:27.5 01:12:56.3
960. 857 M40-49 RUSÝ Adam ('79) NH Car Bike Team 3 02:43:32.3 01:13:01.1
961. 362 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:43:47.0 01:13:15.8
962. 491 M40-49 STANCO Jan ('78) 02:44:18.6 01:13:47.4
963. 373 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 02:44:33.9 01:14:02.7
964. 852 M40-49 ŠTÍCHA Jan ('79) NH Car Bike Team 2 02:44:53.5 01:14:22.3
965. 1308 M40-49 RENGER Karel ('74) 02:44:59.3 01:14:28.1
966. 375 M60-69 ZOUNEK Jan ('58) 02:45:02.8 01:14:31.6
967. 313 M60-69 SOCHOR František ('54) Moravští Lyžníci 02:45:45.3 01:15:14.1
968. 1057 M50-59 VÁCLAVEK Roman ('66) 02:46:00.8 01:15:29.6
969. 502 M30-39 HAVLÍK Václav ('83) Loosers 02:46:38.1 01:16:06.9
970. 982 M60-69 JIRÁSEK Petr ('56) 02:46:45.2 01:16:14.0
971. 616 M50-59 KRÁL Jiří ('68) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:47:22.3 01:16:51.1
972. 1045 M30-39 ŽIŽKA Jan ('81) 02:47:30.1 01:16:58.9
973. 830 M40-49 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 02:47:37.2 01:17:06.0
974. 216 M50-59 MATOUŠEK Lubor ('67) 02:48:04.3 01:17:33.1
975. 628 M40-49 JACHEK Tomáš ('78) 02:48:31.7 01:18:00.5
976. 826 M50-59 PROCHÁZKA Vladimír ('61) NH Car Bike Team 02:49:07.1 01:18:35.9
977. 1229 M50-59 NEČAS Jan ('69) NAC Pardubice 02:49:18.9 01:18:47.7
978. 879 M50-59 LÍBAL Vladimír ('65) Webasto Webasto 02:49:26.4 01:18:55.2
979. 653 M40-49 SUCHARDA Jiří ('73) 02:49:41.8 01:19:10.6
980. 1148 M19-29 MAREK Filip ('00) 02:49:51.3 01:19:20.1
981. 633 M40-49 HEGR Jan ('74) 02:49:52.8 01:19:21.6
982. 698 M50-59 ŠUROVSKÝ Zdeněk ('68) Lawi Granfondo Team 02:49:58.0 01:19:26.8
983. 941 M40-49 HUDEČEK Pavel ('72) 02:49:58.5 01:19:27.3
984. 967 M30-39 ROUBÍČEK Miroslav ('89) 02:50:05.0 01:19:33.8
985. 1028 M50-59 NOHEJL Miroslav ('63) 02:50:22.3 01:19:51.1
986. 570 M40-49 DĚDEK Michal ('76) 02:50:28.2 01:19:57.0
987. 417 M50-59 HLADÍK Marcel ('63) LangosMetaxa 02:50:33.0 01:20:01.8
988. 550 M19-29 KOPECKY Ivo ('91) Turck, s.r.o. 02:51:07.4 01:20:36.2
989. 467 M40-49 ŠKVOR Martin ('76) LangošMetaxa 02:51:08.9 01:20:37.7
990. 432 M50-59 LANGHAMER Petr ('69) LangosMetaxa 02:51:11.2 01:20:40.0
991. 892 M40-49 PERNÍČEK Zbyněk ('74) TRIO HAVEL 02:51:18.4 01:20:47.2
992. 602 M40-49 BŮŽEK Jiří ('76) hard workers 02:52:06.3 01:21:35.1
993. 455 M19-29 FRIDRICH Jakub ('92) 02:52:15.9 01:21:44.7
994. 1307 M19-29 BÁNOCZAY Erik ('92) 02:52:41.0 01:22:09.8
995. 757 M50-59 KREJNUS Róbert ('65) 02:52:42.9 01:22:11.7
996. 1010 M19-29 HERMAN Alexander ('91) 02:52:55.2 01:22:24.0
997. 1121 M50-59 HAVLÍČEK Vladimír ('62) 02:53:19.3 01:22:48.1
998. 1218 M40-49 VYDRA Martin ('78) 02:53:43.8 01:23:12.6
999. 1105 M30-39 GAHER Daniel ('81) 02:53:57.7 01:23:26.5
1000. 868 M40-49 MADĚRA Martin ('77) Webasto 02:54:10.5 01:23:39.3
1001. 366 M50-59 ŠMACH Petr ('67) 02:54:47.2 01:24:16.0
1002. 268 M40-49 RYGER Jan ('70) 02:54:47.7 01:24:16.5
1003. 267 M60-69 ŠULC Vladimír ('55) 02:54:50.7 01:24:19.5
1004. 1110 M30-39 NOVOTNÝ Martin ('83) 02:54:56.5 01:24:25.3
1005. 911 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 02:54:59.5 01:24:28.3
1006. 773 M40-49 ANÝŽ Eduard ('75) 02:55:12.1 01:24:40.9
1007. 571 M40-49 JANDEČKA Marcel ('73) xxx 02:55:15.7 01:24:44.5
1008. 324 M40-49 OCELÁK Radovan ('70) 02:56:23.2 01:25:52.0
1009. 761 M50-59 GAMBA Robert ('62) CYKLOLIVE LIBEREC MTB TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 02:58:08.1 01:27:36.9
1010. 287 M40-49 ELIÁŠ Petr ('74) 02:58:11.0 01:27:39.8
1011. 182 M19-29 SZNAPKA Jan ('93) 02:59:27.5 01:28:56.3
1012. 697 M50-59 HOFFMANN Michal ('67) 02:59:38.2 01:29:07.0
1013. 630 M50-59 STRUNZ Petr ('63) PROFIKA.CZ PROFIKA.CZ 02:59:47.1 01:29:15.9
1014. 756 M40-49 ŠINDELÁŘ David ('71) 03:00:01.9 01:29:30.7
1015. 750 M60-69 VONÁŠEK Miroslav ('54) 03:00:05.9 01:29:34.7
1016. 357 M70+ MOTTL Antonín ('37) 03:00:40.7 01:30:09.5
1017. 175 M40-49 PRSKAVEC Zdeněk ('72) 03:01:16.5 01:30:45.3
1018. 961 M30-39 SVOBODA Petr ('81) 03:01:23.2 01:30:52.0
1019. 1290 M30-39 ŠÍR Jindřich ('84) 03:01:26.2 01:30:55.0
1020. 1239 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 3 03:01:27.9 01:30:56.7
1021. 581 M30-39 DROZEN Jan ('80) 03:01:50.9 01:31:19.7
1022. 395 M40-49 HAMOUZ Libor ('75) Pardalove 03:02:39.1 01:32:07.9
1023. 302 M30-39 URGOŠ Jan ('88) CYBER FOX 03:02:47.4 01:32:16.2
1024. 440 M40-49 SVOBODA Petr ('75) 03:02:47.4 01:32:16.2
1025. 834 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 03:02:48.4 01:32:17.2
1026. 1236 KLB-M KUNEŠ Lukáš ('95) VSK HUMANITA PRAHA 03:04:08.9 01:33:37.7
1027. 1303 M18 KREHC Jakub ('05) Pardálové 03:04:55.9 01:34:24.7
1028. 821 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 03:06:30.4 01:35:59.2
1029. 890 M40-49 TUNKA Jaroslav ('75) TRIO HAVEL 03:06:53.2 01:36:22.0
1030. 859 M30-39 PEKAŘ Václav ('82) NH Car Bike Team 3 03:07:59.3 01:37:28.1
1031. 1104 M40-49 MALINSKÝ Jan ('71) 03:08:22.9 01:37:51.7
1032. 303 M40-49 HANUŠ Jiří ('78) CYBER FOX 03:11:10.3 01:40:39.1
1033. 193 M30-39 SLACH Stanislav ('80) 03:12:14.4 01:41:43.2
1034. 976 M40-49 VEJSKAL Václav ('70) 03:12:37.1 01:42:05.9
1035. 861 M50-59 VOŠVRDA Pavel ('63) Aktivit team Nový Bor 03:12:48.4 01:42:17.2
1036. 1237 KLB-M HROMÁDKO Jan ('54) UNIKOSY 03:12:52.6 01:42:21.4
1037. 1204 M50-59 LULA Petr ('67) NH Car Bike Team 3 03:13:28.3 01:42:57.1
1038. 1278 M30-39 SLUKA Jiří ('82) 03:13:35.3 01:43:04.1
1039. 1077 M50-59 GAUBE Michal ('68) 03:13:44.3 01:43:13.1
1040. 1166 M50-59 SVOBODA Jiří ('67) 03:13:49.8 01:43:18.6
1041. 1168 M60-69 VINDUŠKA Vladimír ('56) 03:13:51.3 01:43:20.1
1042. 1164 M40-49 HORYCH Aleš ('78) 03:13:52.8 01:43:21.6
1043. 1165 M40-49 ZÁMECKÝ Martin ('79) 03:14:50.3 01:44:19.1
1044. 340 M50-59 PAVLÍČEK Petr ('68) 03:15:03.1 01:44:31.9
1045. 1194 M19-29 OLEJ Tomáš ('90) 03:15:04.9 01:44:33.7
1046. 758 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 03:16:11.6 01:45:40.4
1047. 1145 M18 POSPÍŠIL Matyáš ('01) 03:17:48.1 01:47:16.9
1048. 567 M40-49 ŽÁČEK Jan ('78) PROFIKA.CZ 03:19:24.3 01:48:53.1
1049. 1315 M40-49 VRTIŠKA Zdeněk ('76) 03:21:41.0 01:51:09.8
1050. 979 M40-49 IZAKOVIČ Petr ('76) 03:22:51.3 01:52:20.1
1051. 1277 M40-49 SLUKA Jan ('78) 03:24:33.0 01:54:01.8
1052. 1279 M18 SLUKA Jan ('04) 03:24:35.0 01:54:03.8
1053. 315 M60-69 ŠMÍD Karel ('58) 03:25:40.3 01:55:09.1
1054. 210 M19-29 ŠVEC David ('90) MP Přelouč 03:29:48.0 01:59:16.8
1055. 243 M18 ŠIMÁK Matěj ('04) MK 03:30:07.7 01:59:36.5
1056. 472 M60-69 HAVLÍK Václav ('50) Losers 03:30:10.0 01:59:38.8
1057. 1231 M19-29 ŠIFTA Ladislav ('93) 03:33:55.7 02:03:24.5
1058. 372 M19-29 UHŘÍK Petr ('91) 03:35:20.0 02:04:48.8
1059. 364 M19-29 TOJNAR Jiří ('91) 03:35:20.2 02:04:49.0
1060. 839 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 2 03:35:40.9 02:05:09.7
1061. 840 M60-69 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 2 03:35:44.4 02:05:13.2
1062. 1331 M40-49 BOREČEK Jan ('79) 03:37:28.7 02:06:57.5
1063. 848 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NH Car Bike Team 2 03:39:47.9 02:09:16.7
1064. 855 M50-59 PETRÁŇ Jan ('63) NH Car Bike Team 3 03:39:53.9 02:09:22.7
1065. 483 M19-29 HRDLIČKA Petr ('94) 03:42:14.9 02:11:43.7
1066. 854 M40-49 KOMEDA David ('73) NH Car Bike Team 2 03:59:12.0 02:28:40.8
1067. 233 M30-39 LÁSKA Vojtěch ('88) Saganovci 04:07:59.7 02:37:28.5