Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích GZ Gravel ženy / 50 km, KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (2001 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1990 až 2000), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1980 až 1989), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1970 až 1979), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1969 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 90 Z19-29 BAJGEROVÁ Nikola ('97) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:34:30.9  
2. 71 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi Stars - Giant Lawi Stars - Giant 01:40:55.4 00:06:24.5
3. 97 Z19-29 VTÍPILOVÁ Jana ('92) GHOST Team CHOCOLAND 01:41:31.7 00:07:00.8
4. 48 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) Rohozec Amulet Cvikov Rohozec Amulet Cvikov 01:41:46.6 00:07:15.7
5. 64 Z19-29 KUNTOVÁ Vendula ('93) GHOST Team CHOCOLAND 01:42:51.7 00:08:20.8
6. 1234 Z30-39 DUBCOVÁ Jana ('88) KOME Kraslice 01:43:47.4 00:09:16.5
7. 1041 Z40-49 KOTENOVÁ Simona ('77) MST Jihlava 01:46:06.9 00:11:36.0
8. 96 Z18 HLADÍKOVÁ Kačka ('04) 01:46:35.3 00:12:04.4
9. 17 Z19-29 PEJŠOVÁ Kristýna ('00) GHOST Team 01:47:02.1 00:12:31.2
10. 1080 Z30-39 KRAJŇÁKOVÁ Katarína ('81) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:47:15.1 00:12:44.2
11. 1052 Z19-29 MAŤHOVÁ Andrea ('97) GHOST Team 01:47:35.5 00:13:04.6
12. 519 Z19-29 NOVÁKOVÁ Veronika ('94) PROMPT 2 Servis cyklo team 01:48:00.6 00:13:29.7
13. 1107 Z18 SOUČKOVÁ Anna ('01) TJ KOVO PRAHA TJ KOVO PRAHA 01:50:01.3 00:15:30.4
14. 1113 Z19-29 FUKSOVÁ Adéla ('00) BIGSHOCK BIGSHOCK 01:50:20.9 00:15:50.0
15. 1053 Z18 JEŘÁBKOVÁ Bára ('04) IVAR CS - AUTHOR Team 01:52:40.4 00:18:09.5
16. 202 Z19-29 DZANOVÁ Štěpánka ('90) Silvini Madshus Team 01:52:40.9 00:18:10.0
17. 1251 Z18 KŘEPELOVÁ Sandra ('01) Team CykloTrener Team CykloTrener 01:52:44.5 00:18:13.6
18. 69 Z40-49 MÜLLEROVÁ Ivana ('73) LAWI Stars 01:54:39.6 00:20:08.7
19. 336 Z40-49 PAVLATOVÁ Alena ('75) 01:55:44.8 00:21:13.9
20. 1076 Z19-29 BĚLOUŠKOVÁ Eliška ('94) GHOST Team GHOST Team 01:56:00.6 00:21:29.7
21. 645 Z19-29 MEDKOVÁ Michaela ('92) Rock Machine Cyklomax 01:57:13.1 00:22:42.2
22. 978 Z19-29 BUBLOVÁ Petra ('00) Koloshop Team Koloshop Team 01:57:20.3 00:22:49.4
23. 1322 Z40-49 DIVIŠOVÁ Dana ('71) Team CykloTrener 01:58:23.3 00:23:52.4
24. 711 Z30-39 POKORNÁ Veronika ('87) 01:59:58.4 00:25:27.5
25. 1283 Z50+ JARNÍČKOVÁ Jitka ('68) OHROBECKÝ TAJFUN 02:00:56.8 00:26:25.9
26. 592 Z40-49 ŠVECOVÁ Eva ('72) 02:01:55.5 00:27:24.6
27. 1299 Z50+ OSTRČILOVÁ Dája ('68) COPR PŘEŠTICE COPR PŘEŠTICE 02:02:17.3 00:27:46.4
28. 812 Z40-49 KREJČÍKOVÁ Helena ('79) 02:02:53.8 00:28:22.9
29. 1255 Z40-49 ŠKODOVÁ Radka ('77) 02:03:34.2 00:29:03.3
30. 345 Z40-49 ČERNOŠKOVÁ Lenka ('72) MTB MEL MTB MEL 02:04:37.0 00:30:06.1
31. 311 Z19-29 BLANÁROVÁ Natália ('90) 02:05:19.8 00:30:48.9
32. 1265 Z30-39 DYMEŠOVÁ Pavlína ('82) 02:05:19.9 00:30:49.0
33. 709 Z18 FUTÓ Tereza ('02) Sport team Hrádek 02:05:25.1 00:30:54.2
34. 885 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:05:42.8 00:31:11.9
35. 428 Z40-49 VÁVROVÁ Lenka ('73) SSC Železný Brod Šroubárna Turnov 02:06:12.2 00:31:41.3
36. 335 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) 02:06:17.1 00:31:46.2
37. 436 Z19-29 SMILKOVÁ Marcela ('90) 02:07:16.3 00:32:45.4
38. 1073 Z40-49 PEJCHOVÁ Eva ('77) 02:08:09.7 00:33:38.8
39. 176 Z40-49 IPPOLDTOVÁ Zdeňka ('74) 02:09:44.9 00:35:14.0
40. 520 Z40-49 MACÍKOVÁ Bohdana ('72) DRAKUN 02:11:05.3 00:36:34.4
41. 1047 Z18 GOLINEY Maryana ('02) CARLA. KUPKOLO. CZ 02:11:39.5 00:37:08.6
42. 1123 Z19-29 BŘEZINOVÁ Lenka ('90) 02:12:11.7 00:37:40.8
43. 1226 Z19-29 GEMBALOVÁ Karolína ('90) GHOST Team CHOCOLAND 02:12:18.2 00:37:47.3
44. 828 Z30-39 KORÁLOVÁ Eva ('83) 02:12:52.5 00:38:21.6
45. 294 Z19-29 HOROVÁ Michaela ('96) Bitters Superior Cyklofit Team BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 5. 02:14:20.1 00:39:49.2
46. 816 Z18 KREJČÍKOVÁ Mariana ('06) 02:14:24.4 00:39:53.5
47. 411 Z40-49 VÍDEŇSKÁ Drahomíra ('72) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:15:20.7 00:40:49.8
48. 1160 Z40-49 KRÁLOVÁ Radka ('78) CHOCOLAND CHOCOLAND 02:17:01.7 00:42:30.8
49. 329 Z40-49 ZIMOVA Jana ('73) Prázdné duše 02:17:33.0 00:43:02.1
50. 928 Z19-29 REJFKOVÁ Tereza ('00) 02:18:26.0 00:43:55.1
51. 708 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:18:35.6 00:44:04.7
52. 1207 Z40-49 LANGOVÁ Monika ('79) 02:19:24.4 00:44:53.5
53. 889 Z30-39 MAŘÍKOVÁ Markéta ('85) TRIO HAVEL 02:19:28.0 00:44:57.1
54. 1222 Z40-49 HAKLOVÁ Pavla ('71) 02:19:44.2 00:45:13.3
55. 1314 Z19-29 VRIČANOVÁ Eva ('91) 02:20:21.9 00:45:51.0
56. 950 Z40-49 JANDUSOVÁ Hana ('74) 02:20:42.6 00:46:11.7
57. 1056 Z40-49 JUCHELKOVÁ Iveta ('70) 02:21:03.8 00:46:32.9
58. 1284 Z50+ MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava ('55) 02:21:30.9 00:47:00.0
59. 552 Z40-49 LONGINOVÁ Lenka ('71) 02:21:31.4 00:47:00.5
60. 1324 Z30-39 SALAČOVÁ Kateřina ('84) Sunset bike 02:23:02.1 00:48:31.2
61. 157 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:23:02.8 00:48:31.9
62. 204 Z30-39 KRÁLOVÁ Lucie ('89) 02:23:41.0 00:49:10.1
63. 551 Z40-49 VOMELOVÁ Renáta ('70) Maple Prague 02:24:42.9 00:50:12.0
64. 384 Z40-49 ILENČÍKOVÁ Bronislava ('70) Bikestars Vrchlabí 02:25:43.5 00:51:12.6
65. 994 Z50+ DUSPIVOVÁ Marie ('66) 02:25:54.1 00:51:23.2
66. 451 Z40-49 EKRTOVÁ Jaroslava ('74) 02:26:03.6 00:51:32.7
67. 1205 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NH Car Bike Team 3 02:27:27.3 00:52:56.4
68. 426 Z30-39 ADAMOVÁ Eva ('82) DRAKUN 02:27:52.9 00:53:22.0
69. 1230 Z18 ŠTĚDROŇOVÁ Adéla ('04) Prázdné duše 02:28:59.2 00:54:28.3
70. 647 Z18 HOLANOVÁ Andělka ('06) 02:30:24.9 00:55:54.0
71. 1069 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí koně 02:31:42.3 00:57:11.4
72. 1318 Z30-39 ZELENKOVÁ Radka ('89) 02:32:15.6 00:57:44.7
73. 847 Z30-39 KOUDELKOVÁ Soňa ('85) NH Car Bike Team 2 02:32:30.4 00:57:59.5
74. 674 Z40-49 JAURISOVÁ Monika ('71) 02:32:48.1 00:58:17.2
75. 1260 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:32:50.0 00:58:19.1
76. 977 Z40-49 BUBLOVÁ Naďa ('76) Koloshop Team Koloshop Team 02:33:57.8 00:59:26.9
77. 172 Z19-29 KOCHOVÁ Dana ('90) 02:34:15.9 00:59:45.0
78. 1323 Z19-29 STRUHAŘOVÁ Tereza ('97) ZP cyklo PROOFY corratec cycling team 02:35:00.1 01:00:29.2
79. 746 Z19-29 LANCMANOVÁ Martina ('90) PROFIKA.CZ 02:35:18.3 01:00:47.4
80. 334 Z30-39 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) Pchery 02:35:28.6 01:00:57.7
81. 350 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) 02:37:06.9 01:02:36.0
82. 377 Z50+ ŠVAMBERKOVÁ Hana ('68) BBC Zaječov 02:37:43.1 01:03:12.2
83. 1143 Z40-49 PECHAROVÁ Jitka ('77) Rohozec Amulet Team 02:39:26.6 01:04:55.7
84. 427 Z18 PETSCHOVÁ Kristýna ('06) vebrovyboudy.com 02:40:55.0 01:06:24.1
85. 273 Z40-49 KRACÍKOVÁ Hana ('72) Velemín 02:41:47.6 01:07:16.7
86. 257 Z30-39 KARLOVSKÁ Gabriela ('81) 02:41:58.3 01:07:27.4
87. 383 Z40-49 KOVÁŘOVÁ Ilona ('73) 02:42:16.2 01:07:45.3
88. 557 Z40-49 NAGYOVÁ Jana ('71) NikiLouda NikiLouda 02:42:45.0 01:08:14.1
89. 583 Z50+ PROVÁZKOVÁ Věra ('69) Survival 02:43:13.1 01:08:42.2
90. 712 Z19-29 VRÁNOVÁ Nikča ('93) 02:46:26.0 01:11:55.1
91. 1158 Z30-39 DURAJOVÁ Zdeňka ('84) Poprvé na kole 02:47:01.6 01:12:30.7
92. 237 Z19-29 LOSCHENKOHLOVÁ Carmen ('94) 02:48:04.0 01:13:33.1
93. 1228 Z40-49 PÁNKOVÁ eronika ('76) 02:49:17.5 01:14:46.6
94. 926 Z30-39 DANIELOVÁ Beáta ('87) 02:49:38.2 01:15:07.3
95. 258 Z18 DĚDKOVÁ Anna ('03) 02:50:28.2 01:15:57.3
96. 245 Z30-39 CHVOJKOVÁ Šárka ('82) GHOST Team CHOCOLAND 02:50:44.4 01:16:13.5
97. 1215 Z19-29 VONDRÁČKOVÁ Kamila ('92) Lazy Pedals 02:52:27.0 01:17:56.1
98. 151 Z40-49 KREJNUSOVÁ Jarmila ('70) 02:52:40.5 01:18:09.6
99. 880 Z19-29 MADĚROVÁ Veronika ('94) Webasto 02:54:09.2 01:19:38.3
100. 420 KLB-Z KOUDELKOVÁ Kateřina ('77) Koloběžky Cross Country 02:55:28.4 01:20:57.5
101. 275 Z19-29 MÉSZÁROSOVÁ Aneta ('97) 02:56:14.5 01:21:43.6
102. 342 Z40-49 KOLÁTOROVÁ Pavlína ('72) MTB MEL MTB MEL 02:56:39.1 01:22:08.2
103. 476 Z50+ BABKOVÁ Vladimíra ('67) 02:58:11.9 01:23:41.0
104. 477 Z50+ NADHEROVA Hana ('68) Hradec Králové 02:58:37.9 01:24:07.0
105. 921 Z19-29 NĚMEČKOVÁ Johana ('97) 02:59:47.4 01:25:16.5
106. 328 Z30-39 JUKLOVA Gabriela ('84) 03:00:10.4 01:25:39.5
107. 1152 Z30-39 HOŠKOVÁ Jitka ('89) 03:00:31.9 01:26:01.0
108. 174 Z40-49 PRSKAVCOVÁ Ilona ('77) 03:01:18.2 01:26:47.3
109. 1223 Z30-39 DVOŘÁČKOVÁ Hana ('80) 03:01:19.6 01:26:48.7
110. 960 Z40-49 CHMELÍKOVÁ Radka ('79) 03:01:23.7 01:26:52.8
111. 184 Z30-39 URBANOVÁ Anna ('89) 03:02:21.9 01:27:51.0
112. 841 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 03:02:44.9 01:28:14.0
113. 163 Z30-39 PAVLÍČKOVÁ Monika ('87) 03:03:45.2 01:29:14.3
114. 585 GZ ŠTROUFOVÁ Petra ('82) xxx 03:06:15.4 01:31:44.5
115. 553 Z30-39 HANČAROVÁ Alena ('85) 03:06:19.7 01:31:48.8
116. 1176 Z30-39 MICHALÍKOVÁ Markéta ('80) 03:10:45.9 01:36:15.0
117. 304 Z40-49 HANUŠOVÁ Petra ('74) CYBER FOX 03:11:10.6 01:36:39.7
118. 500 Z19-29 POCHYLOVÁ Kristýna ('92) Bike Team KC Jaroměř 03:11:12.9 01:36:42.0
119. 904 Z40-49 MAREŠOVÁ Soňa ('76) 03:11:58.4 01:37:27.5
120. 1093 Z40-49 BĚLOHOUBKOVÁ Eva ('75) České dráhy 03:12:57.3 01:38:26.4
121. 1079 Z30-39 PRŮŠOVÁ Kateřina ('83) 03:16:26.8 01:41:55.9
122. 646 Z19-29 KRÁLOVÁ Michaela ('00) 03:21:21.0 01:46:50.1
123. 1188 Z19-29 FROLÍKOVÁ Štěpánka ('99) 03:21:21.0 01:46:50.1
124. 1296 Z30-39 ZELINGEROVÁ Martina ('88) KRASAVICE INTELIGENTNÍ 03:21:30.5 01:46:59.6
125. 584 Z30-39 KUČEROVÁ Aneta ('89) KRASAVICE INTELIGENTNÍ 03:21:39.0 01:47:08.1
126. 1128 KLB-Z FETTEROVA Edita ('79) COCONi 03:28:54.0 01:54:23.1
127. 242 Z40-49 ŠIMÁKOVÁ Ilona ('75) MK 03:29:47.7 01:55:16.8
128. 1309 Z19-29 RENGEROVÁ Kateřina ('98) 03:40:21.4 02:05:50.5
129. 333 Z30-39 NOVÁKOVÁ Petra ('84) 03:54:11.3 02:19:40.4
130. 320 Z30-39 JUKLOVÁ Andrea ('85) 03:54:13.8 02:19:42.9
131. 934 GZ BARTÁČKOVÁ Hana ('79) 03:57:32.1 02:23:01.2
132. 1018 KLB-Z BŮŽKOVÁ Jana ('82) Bokolobka tým Ostrava 04:09:44.8 02:35:13.9