Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. IVARCS – AUTHOR TEAM 1 HLADÍK Josef, ŠULC David, ŠULC Jakub 04:31:36.8  
2. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. STRNAD Aleš, STRNAD Jiří, ŠORM Jiří 04:31:39.3 00:00:02.5
3. Rohozec Amulet Team KOZÁK Matouš, ČAPEK Jan, SEDLÁČEK Pavel 04:33:33.4 00:01:56.6
4. CHOCOLAND KUNT Lukáš, HRUŠKA Jan, MALÍŘ Jan 04:34:24.7 00:02:47.9
5. Team CykloTrener HORÁČEK Jan, PETR Ondřej, SVOBODA Jiří 04:39:23.1 00:07:46.3
6. Lawi Stars - Giant MALÍK Michal, JIRÁNEK Tomáš, CIBULKOVÁ Lenka 04:44:11.2 00:12:34.4
7. Author Masters POLÁK Kamil, NOVOSAD David, TOMÁŠEK Jiří 04:46:28.5 00:14:51.7
8. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. BĚLECKY Petr, SKRBEK Jan, CMUNT Ondřej 04:46:50.5 00:15:13.7
9. NH Car Bike Team SKŮČEK Petr, NOVÁK Jan, NOVÝ Karel 04:48:09.5 00:16:32.7
10. NH Car Bike Team 2 HLINĚNÝ Jan, MANSFELD Jiří, JONÁŠ Filip 04:51:29.5 00:19:52.7
11. Aktivit team Nový Bor HOVORKA Dominik, BĚLKA Radek, BABICKÝ Ondřej 05:00:10.3 00:28:33.5
12. Bike Team KC Jaroměř HANTL Aleš, DOLEŽAL Luboš, HORÁK Jiří 05:04:16.5 00:32:39.7
13. GHOST Team ŠTRBÍK Roman, HANČ Vojtěch, PEJŠOVÁ Kristýna 05:04:50.7 00:33:13.9
14. CK Přestavlky SVOBODA Aleš, HLOM Tomáš, SVOBODA Ondřej 05:05:37.8 00:34:01.0
15. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. NOVÁK Martin, HORÁČEK Roman, KRAJŇÁKOVÁ Katarína 05:13:29.7 00:41:52.9
16. Johnnyho šlapky ADAMŮ Jan, KNÁPEK Jan, KLÍPA Jaroslav 05:20:53.8 00:49:17.0
17. MTB Hanz KUKLÍK Rostislav, RICHTRMOC Petr, MIHULA Jiří 05:28:04.2 00:56:27.4
18. ČEZ Eagles HAVELKA Štěpán, HAVELKA Michal, VALLA Vojtěch 05:31:41.5 01:00:04.7
19. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. TIŠER Robert, DVOŘÁK Miroslav, ABRT Jan 05:37:06.4 01:05:29.6
20. MTB Horoměřice ČECHOVIČ Martin, HEJRA David, MACH Radim 05:38:47.8 01:07:11.0
21. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 5. KAŇKA David, KUBÍČEK Zdeněk, MUSAL Filip 05:39:15.9 01:07:39.1
22. NKT Kablo Cycling Team ŠOUREK František, BUREŠ Pavel, ŠTROS Martin 05:42:04.5 01:10:27.7
23. Šroubárna Turnov VÁVRA Jaroslav, BARTOŠ Jan, VÁVROVÁ Lenka 05:44:48.2 01:13:11.4
24. Ořešínští draci NOVÁK Pavel, KOCMAN Jiří, UCHYTIL Martin 05:46:55.4 01:15:18.6
25. České dráhy ČAPEK Lubomír, VERNER Luboš, ČERMÁK Petr 05:47:13.0 01:15:36.2
26. Webasto BALOGA Daniel, ČALOUN Marek, BAKRLÍK Vladimír 05:47:21.7 01:15:44.9
27. ČT-Bike Team MARKVART Aleš, VANIŠ Antonín, HLAVÁČIK Marek 05:52:41.5 01:21:04.7
28. Ždírec Bike MIKEŠ Štěpán, GARA Petr, NEZBEDA Radek 05:55:23.3 01:23:46.5
29. TMP KUCHTA Michal, LEHMAN Tomáš, KRBEC Pavel 05:58:26.4 01:26:49.6
30. UNO Srch NOVOTNÝ Jiří, BEDNÁŘ Antonín, NOVOTNÝ Jan 06:02:53.3 01:31:16.5
31. IVAR CS - AUTHOR TEAM SAMEC Filip, HAVELKA Roman, HAVELKA Matěj 06:08:24.3 01:36:47.5
32. MTB MEL KOLÁTOR Aleš, ČERNOŠKOVÁ Lenka, KMENT Radek 06:09:35.7 01:37:58.9
33. Tomíno ZLÁMAL Aleš, GIZELA Marek, KŮLA Tomáš 06:09:37.2 01:38:00.4
34. Koloshop Team BUBLA Jan, BUBLOVÁ Petra, BUBLOVÁ Naďa 06:19:36.8 01:47:60.0
35. BMV bike team MOKŘÍŽ Bohuslav, KLÍMA Jiří, BŘEZINA Martin 06:23:04.4 01:51:27.6
36. Pardalove PLACHÝ Karel, KRENC Tomáš, VÁVRA Petr 06:27:36.6 01:55:59.8
37. NikiLouda PŘIBYL Michal, NAGY Pavel, PŘIBYL Jiří 06:30:12.8 01:58:36.0
38. KČT MTB Kralupy nad Vltavou VEJROSTOVÁ Romana, KARHAN Zdeněk, VEJROSTA Jan 06:31:21.0 01:59:44.2
39. NH Car Bike Team 3 VELEBIL Antonín, BOHATA Milan, ŠÍMA Jiří 06:31:49.3 02:00:12.5
40. MTC Velvary PRUSKAVEC Zdenek, FIDLER Lukáš, NOVÁK Vlabimír 06:47:11.7 02:15:34.9
41. HEXENSCHOOS TRDLA Tomáš, NAGY Josef, KRÁL Jiří 06:55:57.1 02:24:20.3
42. Chrastava LIPENSKÝ Robert, TVRDEK Jiří, TUROK Petr 06:57:30.4 02:25:53.6
43. TRIO HAVEL HAVEL Miroslav, MAŘÍKOVÁ Markéta, PERNÍČEK Zbyněk 06:57:54.0 02:26:17.2
44. CYBER FOX KLUSÁČEK Jan, URGOŠ Jan, HANUŠ Jiří 08:26:55.9 03:55:19.1
45. PROFIKA.CZ LANCMANOVÁ Martina, STRUNZ Petr, ŽÁČEK Jan 08:54:29.7 04:22:52.9