Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M30 Muži / 50 km (1975 až 1989), M40 Muži / 50 km (1965 až 1974), M50 Muži / 50 km (1955 až 1964), M60 Muži / 50 km (1954 a starší), Z30 Ženy / 50 km (1975 až 1989), Z40 Ženy / 50 km (1965 až 1974), Z50 Ženy / 50 km (1964 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1007 M30 Ježek Václav (1977) Author Author 01:14:0.0  
2. 3 M40 Purmenský Jaromír (1970) ČS-MTB   01:14:0.2 00:00:0.2
3. 791 M30 Dítě Radek (1979)   RockMachine-Cyklomax 01:14:0.5 00:00:0.5
4. 1008 M30 Klouček František (1985) Author Author 01:14:30.7 00:00:30.7
5. 98 M40 Kříž Zdeněk (1972) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "B" 01:18:41.0 00:04:41.0
6. 2 M40 Kozák Tomáš (1971)     01:18:41.3 00:04:41.3
7. 11 M40 Šlégl Martin (1969) KERDA AMS Liberec   01:20:2.6 00:06:2.6
8. 5 M30 Šubrt Jan (1978) CK Nymburk   01:20:44.9 00:06:44.9
8. 764 M30 Novotný Michal (1976) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "B" 01:20:44.9 00:06:44.9
9. 801 M30 Sulzbacher Tomáš (1979)   RockMachine-Cyklomax 01:20:45.3 00:06:45.3
10. 1012 M40 Matulík René (1971)   Author 01:20:47.3 00:06:47.3
11. 10 M30 Havlíček Václav (1984) Lucky Bike Lucky Bike 01:20:47.5 00:06:47.5
12. 20 M40 Dvořák Martin (1969) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "A" 01:21:51.4 00:07:51.4
13. 708 M30 Culka Petr (1986) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "C" 01:21:52.8 00:07:52.8
14. 17 M40 Fiedler David (1974) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "A" 01:21:59.5 00:07:59.5
15. 16 M40 Cupák Martin (1971) MTB MARPOLE VRCHLABÍ   01:22:0.8 00:08:0.8
16. 77 M40 Trávníček Stanislav (1974)     01:22:0.9 00:08:0.9
17. 1040 M50 Svoboda Petr (1963)   Author 01:22:4.1 00:08:4.1
18. 35 M30 Svěrák Jiří (1985) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "B" 01:22:4.3 00:08:4.3
19. 984 M40 Matouch Ondřej (1971)     01:22:4.5 00:08:4.5
20. 29 M40 Kulík Vladislav (1973) Cykloklub Morava CK Morava A 01:22:5.6 00:08:5.6
21. 23 M30 Roman Šťastný (1979)   RockMachine-Cyklomax II 01:22:10.8 00:08:10.8
22. 68 M30 Katera Martin (1977)   RockMachine-Cyklomax II 01:22:11.6 00:08:11.6
23. 1024 M30 Sedláček Michal (1975)   Author 01:22:11.8 00:08:11.8
24. 326 M30 Bittner Jan (1983)     01:22:16.3 00:08:16.3
25. 431 M30 Opočenský Jakub (1986) Scania Vella Apache Team Scania Vella Apache Team 01:23:27.0 00:09:27.0
26. 80 M30 Scholze René (1977)     01:24:6.6 00:10:6.6
27. 565 M30 Šilar Zdeněk (1981) CYKLO - SI KLUB CYKLO - SI KLUB 01:24:6.8 00:10:6.8
28. 491 M40 Malý Ondřej (1966) Lucky Bike Lucky Bike 01:24:8.7 00:10:8.7
29. 42 M40 Holub Libor (1969)   Bike team Měchenice 01:24:11.3 00:10:11.3
30. 74 M30 Šoukal Vít (1979) DAMA Sport Šumperk DAMA Sport Šumperk 01:24:28.0 00:10:28.0
31. 81 M30 Fišer Jiří (1976)     01:25:15.5 00:11:15.5
32. 71 M30 Černý Jan (1982)     01:25:18.6 00:11:18.6
33. 87 M40 Hladík Josef (1971) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:25:41.7 00:11:41.7
34. 545 M50 Müller Martin (1962) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "D" 01:25:42.2 00:11:42.2
35. 1005 M30 Novosad david (1975)   Author 01:25:43.4 00:11:43.4
36. 609 M30 Prokop Lukáš (1983) CK FASTUM   01:25:43.6 00:11:43.6
37. 740 M30 Kodras Ondřej (1988) SMS TEAM   01:25:44.2 00:11:44.2
38. 892 M30 Vošický Pavel (1975)     01:25:45.3 00:11:45.3
39. 30 M30 Pavel Tomáš (1976)   RockMachine-Cyklomax 01:25:46.6 00:11:46.6
40. 709 M50 Vacarda Vladimír (1959) BC SPORT SEMILY   01:25:47.3 00:11:47.3
41. 62 M50 Michl Josef (1959) CK Nymburk   01:25:49.3 00:11:49.3
42. 278 M30 Havlíček Rostislav (1977)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 3 01:25:50.2 00:11:50.2
43. 959 M30 Král Milan (1975) BBB TEAM MOHELNICE BBB TEAM MOHELNICE 01:25:59.6 00:11:59.6
44. 380 M40 Záruba Jan (1972)   SVJ Teplice 01:26:3.1 00:12:3.1
45. 61 M60 Kepl Stanislav (1951) KC CYKLOMAX   01:26:30.4 00:12:30.4
46. 540 M30 Oudes Pavel (1981)   ČSOB BIKERS 01:27:18.3 00:13:18.3
47. 58 M30 Tichý Jaromír (1977) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:27:24.0 00:13:24.0
48. 847 M40 Hanuš Tomáš (1969)   Sněžnice z valteřic 01:27:30.9 00:13:30.9
49. 648 M40 Vít Pavel (1971) Apollo V.L.C. Náchod V.L.C. Náchod 01:27:32.9 00:13:32.9
50. 641 M30 Janhuba Martin (1979) Cykloklub Morava CK Morava A 01:27:38.7 00:13:38.7
51. 95 M30 Králík David (1976) ČS-MTB CCS 01:27:40.5 00:13:40.5
52. 475 M30 Bukovský Lukáš (1977)   MTB Náčelníkovo nářadí Hradec Králové 01:27:42.7 00:13:42.7
53. 321 M30 Neubauer Radim (1977) Bronec Racing Team Jablonec   01:27:45.7 00:13:45.7
54. 958 M40 Janů Martin (1974) BBB TEAM MOHELNICE BBB TEAM MOHELNICE 01:27:48.6 00:13:48.6
55. 767 M40 Glaser Martin (1972)     01:27:58.5 00:13:58.5
56. 862 M50 Kujan Miroslav (1963)     01:28:6.8 00:14:6.8
57. 281 M40 Vrkoslav Emil (1974)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 1 01:28:7.5 00:14:7.5
58. 381 M30 Zelený Štěpán (1979) CK Peloton SVJ Teplice 01:28:14.1 00:14:14.1
59. 495 M50 Hanuš Jiří (1961) Cyklo Ski Špicar Jilemnice   01:28:18.0 00:14:18.0
60. 78 M50 Ježek Jiří (1962)   J.D.J. Špindlerův Mlýn 01:28:20.7 00:14:20.7
61. 276 M40 Soukup Karel (1972)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 1 01:28:21.1 00:14:21.1
62. 277 M40 Pospíchal Přemysl (1972)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 3 01:28:21.8 00:14:21.8
63. 1 M40 Kobr Otakar (1974) Scania Vella Apache Team Scania Vella Apache Team 01:28:36.1 00:14:36.1
64. 874 M50 Škarnitzl Vladimír (1960)     01:28:40.8 00:14:40.8
65. 793 Z30 Radová Barbora (1976)   RockMachine-Cyklomax 01:28:42.6 00:14:42.6
66. 922 M30 Sládek Marcel (1986) sportbike chrudim   01:29:14.9 00:15:14.9
67. 923 M30 Visek Roman (1987) sportbike chrudim   01:29:16.2 00:15:16.2
68. 956 M30 Hájek Jan (1980) USK Slavia Usti nad Labem   01:29:23.0 00:15:23.0
69. 114 M30 Nesvadba Martin (1976)   Lovci kilometrů 01:29:28.5 00:15:28.5
70. 774 M40 Paulik Martin (1966)   Snails 01:29:28.9 00:15:28.9
71. 711 M30 Jindřišek Ondřej (1983)     01:29:40.7 00:15:40.7
72. 84 M30 Šplíchal Petr (1975)   Author 01:29:46.9 00:15:46.9
73. 279 M50 Hornig Vítězslav (1963)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 3 01:29:53.1 00:15:53.1
74. 610 M50 Prokop Lumír (1957)     01:29:53.3 00:15:53.3
75. 94 M50 Visek Miloš (1964) sportbike chrudim   01:29:53.4 00:15:53.4
76. 612 M30 Voříšek Mirko (1988) SK BP LUMEN Úpice   01:29:54.5 00:15:54.5
77. 34 M30 Šebesta Vladimír (1977) Animal Bikers   01:29:57.0 00:15:57.0
78. 86 M50 Šárovec Karel (1958) CK Nymburk   01:30:22.4 00:16:22.4
79. 69 M30 Katera Jiří (1977)   RockMachine-Cyklomax II 01:30:23.4 00:16:23.4
80. 1025 M30 Cibulka Petr (1976)   Author 01:30:26.0 00:16:26.0
81. 1029 M50 Horáček Petr (1961)   Peloton 01:30:29.5 00:16:29.5
82. 670 M30 Zídka Václav (1989) LBC INTERNATIONAL   01:30:31.7 00:16:31.7
83. 438 M50 Štěpánek Pavel (1959) KC pivovar Vratislav   01:30:33.8 00:16:33.8
84. 674 M30 Brejcha Pavel (1976)     01:30:37.2 00:16:37.2
85. 316 Z40 Jiránková Alice (1969)     01:30:48.8 00:16:48.8
86. 909 M30 Krásný Petr (1975)     01:30:50.9 00:16:50.9
87. 671 M30 Faltejsek Lukas (1977)   Mackie-biker-messer 01:30:51.7 00:16:51.7
88. 763 M30 Vacek Richard (1982) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "C" 01:30:58.2 00:16:58.2
89. 426 M40 Váňa Josef (1968) SKP Rohas Česká Lípa   01:31:1.3 00:17:1.3
90. 1015 M30 Svoboda Jan (1988)   Author 01:31:2.4 00:17:2.4
91. 627 M30 Kysilka Tomáš (1988) CK Traces   01:31:3.4 00:17:3.4
92. 936 M40 Drda Ladislav (1965) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:31:4.1 00:17:4.1
93. 45 M40 Horáček Jiří (1966) bike sport ul   01:31:7.5 00:17:7.5
93. 710 M30 Havlíček Petr (1982)     01:31:7.5 00:17:7.5
94. 36 M40 Skalický Michael (1968)     01:31:9.1 00:17:9.1
95. 655 M50 Flégl Aleš (1963) Apollo bikesport Náchod V.L.C. Náchod 01:31:9.4 00:17:9.4
96. 103 M40 Čech Roman (1967)   Zpráskaní psi 01:31:9.8 00:17:9.8
97. 526 M40 Moravec Marek (1968)   Snails 01:31:11.7 00:17:11.7
98. 436 M30 Ehrlich Václav (1976) Sportovní klub policie   01:31:13.2 00:17:13.2
99. 225 M40 Prokeš Petr (1969) EXE Jeans   01:31:17.4 00:17:17.4
100. 530 M40 Horáček Luboš (1973)     01:31:17.6 00:17:17.6
101. 800 M30 Cindr Přemysl (1977) Cyklo Adam Racing C.A.R.   01:31:20.4 00:17:20.4
102. 317 M50 Nedomlel Tomáš (1963)     01:31:23.6 00:17:23.6
103. 419 M30 Vrkoslav Jiří (1978)     01:31:24.2 00:17:24.2
104. 569 M40 Kadaník Libor (1972)     01:31:25.4 00:17:25.4
105. 420 M30 Vrkoslav Jan (1981)     01:31:26.3 00:17:26.3
106. 834 M40 Bušek Marek (1973)     01:31:32.0 00:17:32.0
107. 844 M40 Jiruška Roman (1965) Regal Bike   01:31:35.0 00:17:35.0
108. 835 M30 Drbohlav Martin (1987) MTB Club Hudy Sport   01:31:37.9 00:17:37.9
109. 387 M50 Heřman Martin (1964) Fuji Bikeranch TEAM   01:31:41.4 00:17:41.4
110. 320 M40 Švábek Karel (1965) Maratoncentrum Jičín   01:31:46.3 00:17:46.3
111. 315 M50 Salamon Miloš (1955) TJ Zentiva TJ Zentiva 01:31:48.1 00:17:48.1
112. 93 M30 Kristek Daniel (1977) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:31:48.8 00:17:48.8
113. 334 M40 Hegar Radoslav (1974)     01:31:49.2 00:17:49.2
114. 25 Z30 Krejčová Markéta (1979) Spinfit Liberec   01:31:51.5 00:17:51.5
115. 214 M40 Ledvina Martin (1972) Crazy Spinning Team   01:31:52.6 00:17:52.6
116. 553 M60 Harcuba Petr (1953) HO LOKO Liberec   01:31:55.2 00:17:55.2
117. 1020 M30 Šašek Otakar (1987)     01:31:55.9 00:17:55.9
118. 92 M40 Perlík Jaromír (1972) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:32:12.5 00:18:12.5
119. 99 M40 Šlejhar Pavel (1972) AC Mladá Boleslav   01:32:15.7 00:18:15.7
120. 394 M30 Míka Martin (1975)     01:32:28.8 00:18:28.8
121. 744 M30 Špak Zdenek Team Jana Tleskače   01:32:31.7 00:18:31.7
122. 67 M30 Tobolka Milan (1980)   RockMachine-Cyklomax II 01:32:35.0 00:18:35.0
123. 990 M40 Hájek Vlastimil (1974)     01:32:38.8 00:18:38.8
124. 669 M50 Zídka Vojtěch (1960) LBC INTERNATIONAL   01:32:47.4 00:18:47.4
125. 89 M30 Kubíček František (1977)     01:32:47.5 00:18:47.5
126. 794 Z30 Čuříková Lucia (1980)   RockMachine-Cyklomax 01:32:58.4 00:18:58.4
127. 1027 M50 Aust Miroslav (1960)   SPINNING - MB 01:33:21.7 00:19:21.7
128. 819 M30 Pindík Václav (1976) SK Jiřetín   01:33:22.0 00:19:22.0
129. 719 M40 Steinochr Petr (1974)     01:33:27.8 00:19:27.8
130. 869 M30 Kohout Pavel (1975)     01:33:41.6 00:19:41.6
131. 60 M30 Zeisel Viktor ČS-MTB   01:33:43.2 00:19:43.2
132. 197 M50 Šnajdr Jiří (1960)     01:33:52.5 00:19:52.5
133. 825 M60 Hron Zdeněk (1953)     01:33:52.9 00:19:52.9
134. 56 M40 Kamaryt Leoš (1969) Lucky Bike   01:33:53.2 00:19:53.2
135. 464 M30 Plíšek Jan (1977)     01:33:54.6 00:19:54.6
136. 215 M40 Malý Jaroslav (1972) Crazy Spinning Team   01:33:54.8 00:19:54.8
137. 1006 M50 Klaban Jaroslav (1961)   Author 01:33:56.4 00:19:56.4
138. 244 M40 Hyk Tomáš (1966) Scott Kladno   01:33:57.6 00:19:57.6
139. 303 M40 Stránský Libor (1971)   Snails 01:33:57.8 00:19:57.8
140. 684 M30 Ptáček Jan (1977) Pakli sport klub   01:33:58.5 00:19:58.5
141. 935 M30 Krátký Petr (1982) Bazén Liberec   01:33:58.9 00:19:58.9
142. 457 M40 Pech Petr (1970)     01:34:2.9 00:20:2.9
143. 32 M30 Punčochář Petr (1980) Animal Bikers   01:34:4.0 00:20:4.0
144. 1013 M30 Závodní Lukáš (1979)   Author 01:34:11.4 00:20:11.4
145. 898 M40 Martínek Petr (1965)     01:34:28.9 00:20:28.9
146. 832 M30 Faltus Tomáš (1975) Vysočina bike klub Havlíčkův Brod   01:34:29.5 00:20:29.5
147. 269 M30 Türb Michal (1976)     01:34:29.9 00:20:29.9
148. 213 M40 Krámský Radek (1965)     01:34:30.9 00:20:30.9
149. 607 M40 Michálek Pavel (1968)     01:34:43.1 00:20:43.1
150. 571 M40 Šesták Ivo (1967) Jiskra Jaroměř - Potocký   01:34:46.4 00:20:46.4
151. 657 M40 Koreček Pavel (1973) Pakli sport klub   01:34:48.7 00:20:48.7
152. 522 Z30 Dymlová Alena (1975) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:34:51.2 00:20:51.2
153. 933 M40 Ducháček Jan (1968)     01:34:53.3 00:20:53.3
154. 652 M60 Tylš Jaroslav (1953) SK BP LUMEN Úpice   01:35:1.0 00:21:1.0
155. 788 M30 Beneš Pavel (1978) CKKV   01:35:2.1 00:21:2.1
156. 506 M50 Rachota Jaroslav (1959) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:35:2.5 00:21:2.5
157. 647 M30 Novotný Jozef (1983)     01:35:2.9 00:21:2.9
158. 823 M60 Řezníček Jaroslav (1953) SK BP LUMEN Úpice   01:35:9.1 00:21:9.1
159. 273 M40 Šerka Martin (1966)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 4 01:35:12.6 00:21:12.6
160. 636 M60 Kočárek Pavel (1954) KC Klabava   01:35:14.9 00:21:14.9
161. 1018 M30 Páv Miroslav (1975)   Author 01:35:15.0 00:21:15.0
162. 90 M40 Kotrouš Miroslav (1965) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:35:17.7 00:21:17.7
163. 595 M30 Fujacek Honza (1975)     01:35:20.1 00:21:20.1
164. 59 M50 Zeisel Viktor (1956) ČS-MTB   01:35:33.3 00:21:33.3
165. 428 M40 Říha Michal (1974)     01:35:38.0 00:21:38.0
166. 91 M40 Křivánek Tomáš (1966) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:35:46.0 00:21:46.0
167. 620 M30 Ježek Daniel (1977)   MTB Nacelnik sedici naradi Hradec Kralove 01:35:51.4 00:21:51.4
168. 828 M40 Kožnar Aleš (1966) KOŽNAR SKI TEAM   01:36:8.2 00:22:8.2
169. 507 M30 Kopal Luboš (1977) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:36:9.6 00:22:9.6
170. 322 M40 Bajer Václav (1966)     01:36:9.7 00:22:9.7
171. 521 Z50 Bílková Ludiše (1962) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:36:11.0 00:22:11.0
172. 19 M40 Reich Michal (1973) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "A" 01:36:11.6 00:22:11.6
173. 75 M40 Havlík Pavel (1967)     01:36:14.1 00:22:14.1
174. 456 M40 Vít Daniel (1973)     01:36:15.8 00:22:15.8
175. 481 M30 Chotěnovský Pavel (1976)     01:36:19.3 00:22:19.3
176. 796 M40 Podešva Vít (1971)     01:36:27.8 00:22:27.8
177. 337 M50 Piskač Luděk (1962)     01:36:33.3 00:22:33.3
178. 339 M30 Pilik Jan (1985) Resolute Bikers Resolute Bikers 01:36:34.2 00:22:34.2
179. 781 M40 Bašus Petr (1974) OK Sparta Praha Tekmovalci 01:36:35.7 00:22:35.7
180. 479 M40 Hlaváček Tomáš (1965)     01:36:57.1 00:22:57.1
181. 440 M30 Beneš Jiří (1976)     01:37:0.5 00:23:0.5
182. 977 M40 Hrdlička Marcel (1972)   HrČePo 01:37:7.1 00:23:7.1
183. 613 M30 Bičík Robert (1986)     01:37:8.8 00:23:8.8
184. 955 M30 Nechanický Stanislav (1983)     01:37:9.5 00:23:9.5
185. 942 M60 Rejholec Jiří (1948) Bohemia N. Bor dlouhý tenký krátkozraký 01:37:10.6 00:23:10.6
186. 695 M50 Hejduk Josef (1960)     01:37:17.7 00:23:17.7
187. 498 M40 Šilhán Tomáš (1972) Lucky Bike Lucky Bike 01:37:19.2 00:23:19.2
188. 175 M60 Štorch Bohuslav (1942)     01:37:21.8 00:23:21.8
189. 1009 M30 Kubát Radek (1975)   Author 01:37:23.0 00:23:23.0
190. 679 M40 Holický Jaroslav (1967)   ABM Team Dvůr Králové 01:37:26.0 00:23:26.0
191. 659 M30 Albrecht Dušan (1983)     01:37:36.7 00:23:36.7
192. 608 M50 Böhm Luboš (1959)     01:37:42.6 00:23:42.6
193. 649 M50 Nachtigal Jiří (1957) KC Klabava   01:37:48.9 00:23:48.9
194. 683 M40 Brzybohatý Josef (1974)     01:37:51.9 00:23:51.9
195. 724 M30 Beneš Petr (1975) CKKV   01:37:53.7 00:23:53.7
196. 174 M40 Fuchs Guillaume (1965) Faurecia Faurecia 01:37:56.2 00:23:56.2
197. 651 M30 Rajzr Lukáš (1989) KC Klabava   01:38:1.1 00:24:1.1
198. 678 M40 Vavroušek Michal (1974) KC Luže Košumberk   01:38:5.8 00:24:5.8
199. 666 M50 Murčo Petr (1964) pearl izumi Trutnov   01:38:9.7 00:24:9.7
200. 976 M30 Drahoš Milan (1975)     01:38:10.3 00:24:10.3
201. 494 Z30 Hanušová Barbora (1987) Cyklo Ski Špicar Jilemnice   01:38:11.1 00:24:11.1
202. 563 M60 Šilar Zdeněk (1954) CYKLO - SI KLUB CYKLO - SI KLUB 01:38:22.8 00:24:22.8
203. 189 M60 Hájek Stanislav (1945) Kosmonosy   01:38:31.7 00:24:31.7
204. 880 M40 Hamza Vilém (1973) KC Vpřed Praha ČSOB BIKERS 01:38:35.4 00:24:35.4
205. 921 M30 Klepl Matěj (1978)     01:38:35.6 00:24:35.6
206. 83 M50 Folprecht Miroslav (1959) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:38:38.8 00:24:38.8
207. 73 M50 Kořistka Libor (1963)     01:38:38.9 00:24:38.9
208. 662 M30 Putík Jiří (1975) BASTR Team   01:38:43.2 00:24:43.2
209. 1019 M40 Abraham Jiří (1971)   Author 01:38:48.1 00:24:48.1
210. 580 M60 Žalský Šlechtislav (1942)     01:38:53.5 00:24:53.5
211. 1003 M30 Havelec Viktor (1987)   Author 01:39:1.0 00:25:1.0
212. 26 M50 Kasal Milan (1964) Veterán club Liberec   01:39:2.2 00:25:2.2
213. 672 Z30 Chmelíková Jana (1976)   Mackie-biker-messer 01:39:6.1 00:25:6.1
214. 368 M30 Jošt Martin (1975)     01:39:6.5 00:25:6.5
215. 668 M30 Flégl Jan (1986) Apollo bikesport Náchod V.L.C. Náchod 01:39:15.9 00:25:15.9
216. 126 M30 Novotný Jaroslav (1979)     01:39:20.2 00:25:20.2
217. 460 M40 Erlebach Petr (1968) Suché Kosti   01:39:24.2 00:25:24.2
218. 459 M40 Klimenta Josef (1974)     01:39:24.7 00:25:24.7
219. 33 M40 Bavor Jan (1974) Faurecia Faurecia 01:39:27.6 00:25:27.6
220. 953 M40 Jelen Petr (1968)     01:39:29.4 00:25:29.4
221. 528 M30 Honzák Karel (1975)     01:39:31.1 00:25:31.1
222. 902 M30 Hlaváček Tomáš (1976)     01:39:36.3 00:25:36.3
223. 520 M30 Cholasta Michal (1979)   RockMachine-Cyklomax Xtri 01:39:36.6 00:25:36.6
224. 527 M30 Rucker Pavel (1976) KC Bike Club KC Bike Team 01:39:39.7 00:25:39.7
225. 638 M50 Pour Vladislav (1956)     01:39:40.1 00:25:40.1
226. 312 M30 Palič Ivo (1977)   ILUTOM bike 01:39:40.2 00:25:40.2
227. 621 M30 Šmejkal Karel (1976)   MTB Nacelnik sedici naradi Hradec Kralove 01:39:44.8 00:25:44.8
228. 373 M40 Cyprián Pavel (1971)     01:39:45.7 00:25:45.7
229. 981 M30 Čeřovský Pavel (1978)   HrČePo 01:39:47.5 00:25:47.5
229. 980 M30 Pomajzl Aleš (1988)   HrČePo 01:39:47.5 00:25:47.5
230. 604 M30 Kadečka Tomáš (1978)     01:39:58.3 00:25:58.3
231. 483 M60 Tomáš Pavel (1949)     01:39:58.6 00:25:58.6
232. 692 M50 Zahradník Pavel (1960) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:39:59.7 00:25:59.7
233. 993 M30 Odvody Zdeněk (1982)   Mackie-biker-messer 01:40:1.8 00:26:1.8
234. 940 M40 Kaniščev Roman (1970) BBB TEAM MOHELNICE BBB TEAM MOHELNICE 01:40:3.8 00:26:3.8
235. 28 M50 Souček Miloslav (1960) Veterán club Liberec   01:40:5.1 00:26:5.1
236. 769 M40 Kraus Jan (1965)     01:40:8.6 00:26:8.6
237. 686 M30 Truhlář Jan (1977)     01:40:9.4 00:26:9.4
238. 581 M30 Holásek Lukáš (1976) KC Bike Club KC Bike Team 01:40:14.8 00:26:14.8
239. 371 M60 Podsedníček Rudolf (1943)     01:40:20.3 00:26:20.3
240. 183 M50 Honců Oldřich (1961)     01:40:22.4 00:26:22.4
241. 753 M40 Štolfa Radim (1973)     01:40:23.8 00:26:23.8
242. 199 M50 Vejvoda Lubomír (1959) Rehavej   01:40:24.0 00:26:24.0
243. 427 M30 Fajgl Luboš (1975)     01:40:25.4 00:26:25.4
244. 926 M50 Kraval Pavel (1962) WM extrem   01:40:28.1 00:26:28.1
245. 749 M30 Celba Petr (1986) PELL´S MTB Brno   01:40:29.0 00:26:29.0
246. 972 M40 Cinibulk Josef (1972) TJ Zentiva TJ Zentiva 01:40:33.9 00:26:33.9
247. 967 M40 Řehák Martin (1966) dovolenkářsky oddil Česká Lípa dlouhý tenký krátkozraký 01:40:34.2 00:26:34.2
248. 265 M30 Horák Jan (1975) SAC ATMOS Bělá pod Bezdězem SAC ATMOS Bělá pod Bezdězem 01:40:36.1 00:26:36.1
249. 546 Z40 Klaudová Jana (1973) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "D" 01:40:37.5 00:26:37.5
250. 634 M50 Matějovský Jiří (1957) KC Klabava   01:40:37.6 00:26:37.6
251. 656 M40 Česák Pavel (1972)     01:40:39.2 00:26:39.2
252. 416 M50 Chlistovský Jiří (1963)     01:40:39.5 00:26:39.5
253. 929 M40 Mojžíš Libor (1968) Bajkeleros Žernov   01:40:40.6 00:26:40.6
254. 228 M40 Volf Václav (1973) Sportovní klub policie Ml.Boleslav (SKP) SKP Mladá Boleslav 01:40:42.9 00:26:42.9
255. 768 M40 Broulík Miroslav (1970)     01:40:43.9 00:26:43.9
256. 490 M30 Fuchs Rudolf (1975)     01:40:44.2 00:26:44.2
257. 266 M30 Kopecký Roman (1975)   SAC ATMOS Bělá pod Bezdězem 01:40:45.1 00:26:45.1
258. 904 M60 Havlas Václav (1954) NAC Pardubice   01:40:46.1 00:26:46.1
259. 152 M60 Vinohradský Pavel (1954) HOCO K.VARY HOCO K.VARY 01:40:47.9 00:26:47.9
260. 890 M30 Šplíchal Josef (1975)   Nový Hradec Králové 01:40:49.2 00:26:49.2
261. 722 M40 Vrabec Tomáš (1974) MTB MARPOLE VRCHLABÍ   01:40:49.8 00:26:49.8
262. 803 M30 Janů Libor (1978) Cyklo Adam Racing C.A.R.   01:40:49.9 00:26:49.9
263. 306 M50 Slavík Vladimír (1964) CK Česana Mladá Boleslav   01:40:51.4 00:26:51.4
264. 570 M40 Stříteský David (1973)   Snails 01:40:51.7 00:26:51.7
265. 125 M50 Petráň Jan (1963)     01:40:55.2 00:26:55.2
265. 762 M40 Sigmund Luděk (1970) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "D" 01:40:55.2 00:26:55.2
266. 44 M30 Chuman Jiří (1980) Animal Bikers   01:40:56.6 00:26:56.6
267. 562 M30 Semrák Roman (1975)     01:40:58.5 00:26:58.5
268. 144 M40 Habelt Radek (1967)     01:40:58.9 00:26:58.9
269. 893 M30 Trchalík Libor (1975) Klika bike team   01:41:3.2 00:27:3.2
270. 631 M50 Říha Michal (1963) MAJKLBAJKL   01:41:7.6 00:27:7.6
271. 1030 M50 Jedlička Petr (1960)     01:41:13.2 00:27:13.2
272. 157 M40 Hoffman Ladislav (1970) SAC Bělá pod Bezdězem Restaurace Jizera 01:41:23.2 00:27:23.2
273. 901 M50 Kraus Zdenek (1962)   Nový Hradec Králové 01:41:35.0 00:27:35.0
274. 605 M30 Kubín Štěpán (1978)     01:41:37.9 00:27:37.9
275. 766 M40 Čada Michal (1968)     01:41:40.6 00:27:40.6
276. 707 M40 Antonín Petr (1969)     01:41:42.5 00:27:42.5
277. 824 M40 Svoboda Tomáš (1971) Regal Bike   01:41:57.5 00:27:57.5
278. 754 M60 Štolfa Jindřich (1952)     01:42:0.9 00:28:0.9
279. 348 M60 Mikula Jiří (1954)     01:42:1.6 00:28:1.6
280. 518 M30 Machačný Tomáš (1981) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:42:7.2 00:28:7.2
281. 504 M30 Morávek Radoslav (1975) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:42:7.4 00:28:7.4
282. 903 M40 Nečas Jan (1969) NAC Pardubice   01:42:8.8 00:28:8.8
283. 965 M50 Nevole Jan (1963) CYKLOSPORT KVAPIL dlouhý tenký krátkozraký 01:42:11.8 00:28:11.8
284. 386 Z30 Papsonová Erika (1975) SpinBike club K   01:42:12.8 00:28:12.8
285. 948 M40 Hájek Stanislav (1970) City Bikers   01:42:16.6 00:28:16.6
286. 720 M30 Vrabec Ondřej (1983) OK Sparta Praha Tekmovalci 01:42:19.3 00:28:19.3
287. 1010 M40 Macháček Pavel (1972)   Author 01:42:22.4 00:28:22.4
288. 270 M30 Türb Štěpán (1978)     01:42:24.3 00:28:24.3
289. 943 M50 Klíma Josef (1963) MTB Mikulášovice   01:42:24.6 00:28:24.6
290. 578 M50 Marks Josef (1955) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:42:26.9 00:28:26.9
291. 640 M30 Doubrava Ondřej (1978) Cykloklub Morava CK Morava A 01:42:43.0 00:28:43.0
292. 1028 M40 Zítka Jakub (1972)   Sport Český ráj 01:42:46.3 00:28:46.3
293. 615 M30 Linka Tomáš (1985)     01:42:51.3 00:28:51.3
294. 227 M40 Seidl Jakub (1974) EXE Jeans   01:42:52.1 00:28:52.1
295. 963 M30 Brettl Jakub (1987)     01:42:54.5 00:28:54.5
296. 829 M50 Kugler Jan (1955) CK PELOTON   01:43:4.6 00:29:4.6
297. 465 M40 Brinkman Jan (1973)   MTB Náčelníkovo nářadí Hradec Králové 01:43:5.3 00:29:5.3
298. 1002 M60 Žofka Martin (1951)   Author 01:43:11.3 00:29:11.3
299. 882 M40 Nováček Daniel (1969)   astramax 01:43:13.8 00:29:13.8
300. 941 M60 Heger Kurt (1946) BBB TEAM MOHELNICE BBB TEAM MOHELNICE 01:43:17.2 00:29:17.2
301. 853 M50 Hosák Milan (1957) Kely´s Bicycles   01:43:17.9 00:29:17.9
302. 375 M50 Moc Vladimír (1956)     01:43:23.0 00:29:23.0
303. 573 M30 Červený Michal (1986)     01:43:23.2 00:29:23.2
304. 632 M50 Cech Jindřich (1956)     01:43:23.8 00:29:23.8
305. 930 M60 Jiránek Jaroslav (1948) Bajkeleros Žernov   01:43:24.9 00:29:24.9
306. 682 M40 Poličanský Petr (1966)   ABM Team Dvůr Králové 01:43:25.5 00:29:25.5
307. 350 M50 Kolinger Radim (1963)     01:43:30.7 00:29:30.7
308. 887 M40 Marounek Václav (1969)     01:43:37.0 00:29:37.0
309. 154 M40 Hájek Petr (1965)     01:43:42.5 00:29:42.5
310. 792 M30 Krýcha ml. Miroslav (1975)   Sentinel - Team 01:43:43.8 00:29:43.8
311. 556 M40 Hubka Martin (1974)     01:43:48.1 00:29:48.1
312. 588 M30 Hegar Pavel (1977)     01:43:51.5 00:29:51.5
313. 250 M60 Kraus František (1949)   Cyklo Pičín SPP I 01:43:55.1 00:29:55.1
314. 512 M30 Košatka Tomáš (1977)     01:43:55.8 00:29:55.8
315. 352 M40 Pěchouček Zdeněk (1969)     01:43:56.5 00:29:56.5
316. 455 M40 Vít Vlastimil (1968) TJ Baník SVATAVA   01:44:2.2 00:30:2.2
317. 681 M40 Řehořek Ladislav (1974)     01:44:2.3 00:30:2.3
318. 374 M40 Starý Petr (1970)     01:44:10.1 00:30:10.1
319. 294 M40 Polášek Roman (1970)     01:44:22.4 00:30:22.4
320. 165 M30 Hanes Marek (1978) Faurecia Faurecia 01:44:27.1 00:30:27.1
321. 425 M60 Patra Miroslav (1949)     01:44:29.0 00:30:29.0
322. 478 M40 Kovařík Martin (1965)     01:44:32.0 00:30:32.0
323. 822 M60 Bárta Pavel (1954) SK BP LUMEN Úpice   01:44:33.3 00:30:33.3
324. 975 M40 Kříž Daniel (1971)     01:44:37.7 00:30:37.7
325. 514 M40 Hank Tomáš (1971)     01:44:39.7 00:30:39.7
326. 476 M60 Šejna Vladimír (1945) Na kole ze Stodoly   01:44:42.5 00:30:42.5
327. 886 M60 Matušek Pavel (1954)     01:44:42.9 00:30:42.9
328. 611 M50 Voříšek Mirko (1962)     01:44:43.2 00:30:43.2
328. 910 M50 Otta Roman (1961)     01:44:43.2 00:30:43.2
329. 347 M30 Horák Martin (1978)     01:44:45.8 00:30:45.8
330. 502 M40 Koucký Pavel (1972)     01:44:45.9 00:30:45.9
331. 712 M30 Breuer Tomáš (1980)     01:44:49.3 00:30:49.3
332. 286 M40 Henych Tomáš (1979)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 1 01:44:49.5 00:30:49.5
333. 40 M40 Řehák Aleš (1970)     01:44:50.0 00:30:50.0
334. 920 M40 Klepl Filip (1966)     01:44:50.1 00:30:50.1
335. 486 M30 Helt Tomáš (1978)     01:44:52.2 00:30:52.2
336. 654 Z30 Podvalská Jana (1975) Apollo V.L.C. Náchod V.L.C. Náchod 01:44:52.8 00:30:52.8
337. 813 M50 Mertlík Jiří (1961) SK BP LUMEN   01:44:57.5 00:30:57.5
338. 79 M40 Naiman David (1971) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:45:1.8 00:31:1.8
339. 843 M50 Mach Václav (1955) SK BP LUMEN Úpice   01:45:27.3 00:31:27.3
340. 816 Z50 Fliedrová Ilona (1963)     01:45:28.5 00:31:28.5
341. 318 M40 Lebeda David (1973) Granát   01:45:29.4 00:31:29.4
342. 693 M60 Dvořák Miloslav (1954)     01:45:37.4 00:31:37.4
343. 676 M40 Starý Milan (1973)   Mackie-biker-messer 01:45:40.1 00:31:40.1
344. 503 M60 Plemeník Jaroslav (1951) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:45:40.9 00:31:40.9
345. 132 M40 Kubín Miroslav (1965)     01:45:43.5 00:31:43.5
346. 232 M40 Koros Jiří (1973)   Crazy spinning 01:45:44.2 00:31:44.2
347. 262 M40 Volf Jan (1973)     01:45:45.9 00:31:45.9
348. 643 M30 Hýbler Jan (1981)     01:45:46.4 00:31:46.4
349. 964 M30 Flodrman Václav (1978)     01:45:47.7 00:31:47.7
350. 704 M30 Lulek Petr (1987) TJ Jiskra Adršpach   01:45:51.3 00:31:51.3
351. 182 M40 Houžvic Josef (1966) Sportovní klub policie Ml.Boleslav (SKP) SKP Mladá Boleslav 01:46:0.9 00:32:0.9
352. 1038 M40 Rys Pavel (1968)   Author 01:46:1.1 00:32:1.1
353. 962 M30 Dostál Michal (1986)   Brematech 01:46:8.4 00:32:8.4
354. 336 M30 Holan ml. Jiri (1977) MCB PRAHA   01:46:9.3 00:32:9.3
355. 198 M60 Šenkýř Ivan (1951)     01:46:22.8 00:32:22.8
356. 417 M40 Kohout Václav (1974)     01:46:25.0 00:32:25.0
357. 324 M30 Máka Petr (1980) Pneu Česnohlídek ČLM Plus 01:46:25.3 00:32:25.3
358. 925 M30 Romportl Jaroslav (1977)   Nový Hradec Králové 01:46:26.1 00:32:26.1
359. 260 M40 Pacek Vlastimil (1970)     01:46:29.7 00:32:29.7
360. 421 M50 Pelc Václav (1960)   VVV MOST 01:46:33.0 00:32:33.0
361. 839 M50 Krčil Martin (1963)     01:46:33.1 00:32:33.1
362. 57 M50 Hejna Jiří (1962) Sfinx Racing Taem   01:46:35.7 00:32:35.7
363. 827 M50 Jirouš Josef (1956)     01:46:36.4 00:32:36.4
364. 775 M30 Jonáš Jakub (1989)     01:46:37.3 00:32:37.3
365. 772 M30 Stella David (1988) Cyklo Vysoké nad Jizerou   01:46:39.4 00:32:39.4
366. 797 M30 Dubrovský Lukáš (1984)   RockMachine-Cyklomax II 01:46:43.3 00:32:43.3
367. 877 M30 Vyštejn Daniel (1976)     01:46:44.2 00:32:44.2
368. 579 M40 Langton Daren (1968) KC Bike Club KC Bike Team 01:46:51.0 00:32:51.0
369. 27 M60 Hoffmann Augustin (1943) KC Kooperativa Liberec   01:46:55.4 00:32:55.4
370. 889 M50 Maršálek Jan (1959)   Nový Hradec Králové 01:46:57.5 00:32:57.5
371. 212 Z30 Zlámalová Kateřina (1980) Crazy Spinning Team   01:47:2.8 00:33:2.8
372. 268 M30 Neuvirt Martin (1978)     01:47:3.4 00:33:3.4
373. 841 M30 Bárta Lukáš (1981) SK BP LUMEN Úpice   01:47:8.4 00:33:8.4
374. 989 M30 Kolísko Jiří (1988) MTB MARPOLE VRCHLABÍ   01:47:10.0 00:33:10.0
375. 406 M40 Vidner Pavel (1971) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:47:13.0 00:33:13.0
376. 547 M50 Vít Česlav (1962)     01:47:17.4 00:33:17.4
377. 777 M40 Rašovský David (1972)     01:47:22.2 00:33:22.2
378. 703 M60 Lulek Jiří (1954) TJ Jiskra Adršpach   01:47:23.5 00:33:23.5
379. 435 M40 Vičar Marek (1969)     01:47:24.5 00:33:24.5
380. 798 M30 Zaorálek Michal (1978)     01:47:25.2 00:33:25.2
381. 313 M50 Gábriš Jan (1963)     01:47:31.1 00:33:31.1
382. 188 M30 Kysela Jan (1980) Faurecia Faurecia 01:47:31.2 00:33:31.2
383. 879 M40 Ješuta Petr (1968)   ČSOB BIKERS 01:47:35.5 00:33:35.5
384. 969 M50 Gamba Robert (1962) Krejzy Pedals   01:47:35.8 00:33:35.8
385. 995 M40 Ocelka Robert (1974)     01:47:37.2 00:33:37.2
386. 589 M30 Vonka Karel (1978)     01:47:45.5 00:33:45.5
387. 454 M50 Hájek Stanislav (1957) CK Peloton KH   01:47:53.7 00:33:53.7
388. 148 Z40 Kosová Pavlína (1972)     01:47:55.8 00:33:55.8
389. 287 M40 Novotný Jiří (1971)   USC DRTIKOL 01:48:1.7 00:34:1.7
390. 814 M60 Krejčí František (1953)     01:48:8.1 00:34:8.1
391. 451 M50 Harcuba Vladimír (1962)   Tronic Control T2008E 01:48:8.7 00:34:8.7
392. 252 M60 Čuban Jiří (1954)     01:48:11.4 00:34:11.4
393. 146 M30 Žmolil Richard (1978)     01:48:15.5 00:34:15.5
394. 308 M40 Bureš Jan (1967)     01:48:15.9 00:34:15.9
395. 140 M50 Hetzer Jiří (1958)     01:48:16.2 00:34:16.2
396. 688 M50 Hájek Stanislav (1963)     01:48:20.3 00:34:20.3
397. 577 M30 Molcar Tomáš (1989)     01:48:21.5 00:34:21.5
398. 403 M50 Soumar Vladimír (1960) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:48:27.0 00:34:27.0
399. 544 M40 Stehlík Jan (1968)     01:48:31.7 00:34:31.7
400. 388 M50 Procházka Martin (1960) SpinBike club K   01:48:34.1 00:34:34.1
401. 245 Z30 Střesková Jana (1975) Scott Kladno   01:48:36.0 00:34:36.0
402. 136 M30 Müller Jiří (1976)   Všelibice 01:48:41.3 00:34:41.3
403. 191 Z50 Pospíšilová Iva (1961) KNKN   01:48:50.2 00:34:50.2
404. 319 M40 Lamač Miroslav Granát   01:48:58.5 00:34:58.5
405. 653 M40 Čechura Pavel (1973)     01:49:4.6 00:35:4.6
406. 637 Z50 Kalčíková Hana (1963) KC Klabava   01:49:5.8 00:35:5.8
407. 168 M40 Hlaváček Tomáš (1973) MTB NEBÁKOV   01:49:9.0 00:35:9.0
408. 838 M30 Krčil Pavel (1989)     01:49:9.6 00:35:9.6
409. 489 M50 Pecher Jaroslav (1955)     01:49:10.2 00:35:10.2
410. 256 M40 Solnička Tomáš (1968)     01:49:11.0 00:35:11.0
411. 737 M30 Jindra Ladislav   Sucháci 01:49:12.7 00:35:12.7
412. 195 Z50 Zahulova Světlana (1958) KC Kooperativa KNKN   01:49:13.5 00:35:13.5
413. 110 M40 Kressl Josef (1973)     01:49:15.0 00:35:15.0
414. 335 M30 Holan Jaromir (1979)     01:49:21.6 00:35:21.6
415. 908 Z30 Konečná Jitka (1976)     01:49:24.0 00:35:24.0
416. 151 M60 Vinohradský Petr (1952)   HOCO K.VARY 01:49:24.1 00:35:24.1
417. 996 M40 Skalník Petr (1974) Volksbank Bike Team Volksbank Bike Team 01:49:26.8 00:35:26.8
418. 145 M50 Kotúček Pavel (1961) HO Jizera Jablonec n.N.   01:49:28.8 00:35:28.8
419. 473 M60 Vtípil Vlastimil     01:49:29.8 00:35:29.8
420. 691 M30 Bažant Petr (1982)     01:49:32.2 00:35:32.2
421. 716 M30 Landkammer Ondřej (1987) Cyklobulf Hrobce   01:49:32.3 00:35:32.3
422. 765 M40 Pokorný Libor (1974) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK Jihlava "C" 01:49:35.9 00:35:35.9
423. 72 M40 Kořistka Jaroslav (1967)     01:49:44.0 00:35:44.0
424. 561 M30 Opočenský Jiří (1986)     01:49:53.3 00:35:53.3
425. 253 M40 Bedřich Pavel (1965)   SPP Pičín I 01:49:57.6 00:35:57.6
426. 362 M50 Wolf Ivan (1964)     01:49:59.0 00:35:59.0
427. 208 M30 Kasal Zdeněk (1980) Harrachov Bakajda   01:49:59.4 00:35:59.4
428. 949 M30 Svolinský Tom (1976)     01:50:5.6 00:36:5.6
429. 633 M50 Holotík Petr (1961)   Digest MTB team 01:50:7.3 00:36:7.3
430. 450 M50 Kastner Jiří (1961)   Tronic Control T2008E 01:50:7.8 00:36:7.8
430. 951 M30 Hanout Lukáš (1984)     01:50:7.8 00:36:7.8
431. 944 M30 Pohl Martin (1976) MTB Mikulášovice   01:50:8.0 00:36:8.0
432. 101 M40 Kolář Petr (1970)     01:50:17.6 00:36:17.6
433. 837 Z30 Kosinová Veronika (1983)     01:50:19.4 00:36:19.4
434. 360 M60 Krupka Miroslav (1953)     01:50:19.7 00:36:19.7
435. 642 M30 Ševčík Jaroslav (1976)     01:50:26.3 00:36:26.3
436. 842 M40 Bárta Josef (1966)     01:50:27.9 00:36:27.9
437. 304 M50 Bakalář Marek (1964)     01:50:32.2 00:36:32.2
438. 493 Z50 Hanušová Dana (1953) Cyklo Ski Špicar Jilemnice   01:50:32.4 00:36:32.4
439. 773 M30 Alinče Radek (1981)     01:50:32.5 00:36:32.5
440. 314 M30 Deml Jakub (1988) MKV SPORT   01:50:42.5 00:36:42.5
441. 786 M30 Dlesk Jan (1979)     01:50:43.1 00:36:43.1
442. 987 M30 Doktor Karel (1976)     01:50:46.6 00:36:46.6
443. 661 M50 Nič Jaroslav (1964)     01:50:49.5 00:36:49.5
444. 779 M30 Hojný Michal (1976) OK Sparta Praha Tekmovalci 01:50:51.8 00:36:51.8
445. 830 M30 Kuklík Karel (1975)     01:50:53.3 00:36:53.3
446. 549 M50 Matuška Valerián (1961)     01:50:58.0 00:36:58.0
447. 461 M30 Štěpánek Jiří (1988)     01:51:3.9 00:37:3.9
448. 614 M30 Šimůnek Jiří (1986)     01:51:4.1 00:37:4.1
449. 128 M40 Ovsianka Radim (1971)     01:51:6.6 00:37:6.6
450. 150 M30 Vinohradský Tomáš (1987) HOCO K.VARY HOCO K.VARY 01:51:7.4 00:37:7.4
451. 810 M40 Boháček Vladimír (1968)     01:51:7.7 00:37:7.7
452. 505 M50 Kozák Petr (1961) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:51:13.9 00:37:13.9
453. 665 M50 Puhlovský Vladimír (1962)   ABM Team Dvůr Králové 01:51:14.5 00:37:14.5
454. 342 M40 Vrabec Ctibor (1973) MTB MARPOLE VRCHLABÍ   01:51:15.0 00:37:15.0
455. 206 M30 Kovář Leoš (1983)     01:51:15.2 00:37:15.2
456. 755 M30 Kaplický Jiří (1977)   LOS PRIMEROS 01:51:15.9 00:37:15.9
457. 485 M50 Šafář Petr (1961)     01:51:16.6 00:37:16.6
458. 139 M50 Skořepa Miroslav (1964)     01:51:17.2 00:37:17.2
459. 220 M50 Václavík Zdenek (1961) EXE Jeans   01:51:17.8 00:37:17.8
459. 1011 M40 Nosek Pavel (1970)   Panda 01:51:17.8 00:37:17.8
460. 991 M30 Kamenský Radek (1979)     01:51:19.0 00:37:19.0
461. 811 M30 Hrubeš Ondřej (1978) Velouni   01:51:19.4 00:37:19.4
462. 952 M30 Brok Jan (1978)     01:51:19.5 00:37:19.5
463. 663 M40 Kopřiva Milan (1966)     01:51:21.8 00:37:21.8
464. 916 M50 Vondráček Zdeněk (1960)     01:51:23.1 00:37:23.1
465. 442 M60 Taraba Jan (1948)     01:51:24.7 00:37:24.7
466. 119 M30 Hašlar Přemysl (1975)   Pohůdka team 01:51:25.8 00:37:25.8
467. 196 Z50 Pleskotova Dana (1955) KC Kooperativa KNKN   01:51:26.0 00:37:26.0
468. 907 M40 Stejskal Pavel (1972)     01:51:26.2 00:37:26.2
469. 121 M30 Vokurka Pavel (1975)   Pohůdka team 01:51:26.4 00:37:26.4
470. 409 Z30 Vitmajerová Petra (1975) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:51:26.5 00:37:26.5
471. 143 M40 Václav Radek (1972)   Zpráskaní psi 01:51:27.3 00:37:27.3
472. 885 M40 Vlček Marek (1972)     01:51:29.1 00:37:29.1
473. 568 M50 Pacholík Petr (1960)     01:51:32.8 00:37:32.8
474. 873 M40 Zmatlik Petr (1974)     01:51:34.3 00:37:34.3
475. 677 M40 Hraše David (1970) Faurecia Faurecia - muži 01:51:36.7 00:37:36.7
476. 870 M50 Novák Petr (1963) ASTRAMAX   01:51:37.8 00:37:37.8
477. 166 M30 Augustin Petr (1979) Faurecia Faurecia 01:51:40.9 00:37:40.9
478. 205 M30 Mařan Jiří (1983)     01:51:52.1 00:37:52.1
479. 997 M50 Michalička Jan (1955)     01:51:56.8 00:37:56.8
480. 543 M60 Havlík Václav (1950)     01:51:58.1 00:37:58.1
481. 226 M40 Adámek Jaroslav (1970) EXE Jeans   01:51:59.0 00:37:59.0
482. 105 M50 Kostřica Jaroslav (1960)   Tronic Control T2008E 01:52:1.0 00:38:1.0
483. 291 M40 Reissig Jaroslav (1972)   Red devils 01:52:5.6 00:38:5.6
484. 382 M60 Reif Ivoš (1950) SpinBike club K   01:52:5.7 00:38:5.7
485. 519 M30 Hruška Stanislav (1975)   RockMachine-Cyklomax Xtri 01:52:7.9 00:38:7.9
486. 513 Z40 Kilingr Robert (1967)     01:52:8.3 00:38:8.3
487. 76 M40 Vrťátko Ota (1973)     01:52:13.7 00:38:13.7
488. 467 Z40 Žáčková Jana (1967) Cyklo Adam Racing C.A.R.   01:52:14.4 00:38:14.4
489. 618 M60 Vimmer Rudolf (1944)     01:52:14.5 00:38:14.5
490. 280 Z30 Pavelková Martina (1975)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 2 01:52:15.3 00:38:15.3
491. 106 M40 Jan Šnajdr (1972) Volksbank Bike Team Volksbank Bike Team 01:52:15.7 00:38:15.7
492. 840 M50 Hartman Pavel (1958)   VVV MOST 01:52:18.2 00:38:18.2
493. 399 M50 Landyš Petr (1963)   VVV MOST 01:52:18.9 00:38:18.9
494. 395 M40 Kučera Tomáš (1974)     01:52:19.1 00:38:19.1
495. 784 M30 Pilař Jan (1975)     01:52:23.0 00:38:23.0
496. 134 M40 Taran Ladislav (1969)   Zpráskaní psi 01:52:24.4 00:38:24.4
497. 124 M30 Žid Vladimír (1979)     01:52:29.4 00:38:29.4
498. 606 M40 Veleta Vlastimil (1970)     01:52:30.2 00:38:30.2
499. 169 M30 Kohout Libor (1976)   Zpráskaní psi 01:52:31.2 00:38:31.2
500. 771 M40 Šalda František (1969) Cyklo Vysoké nad Jizerou   01:52:36.1 00:38:36.1
501. 156 M50 Lžičař Jiří (1958)     01:52:48.6 00:38:48.6
502. 937 M30 Svoboda Martin (1978)     01:52:49.6 00:38:49.6
503. 429 M50 Veselý Karel (1958)     01:52:52.3 00:38:52.3
504. 430 M30 Veselý Lukáš (1980)     01:52:52.8 00:38:52.8
505. 932 M30 Svatoš Václav (1986)   Tronic Control T2008E 01:52:55.9 00:38:55.9
506. 344 M40 Ducháček Jiří (1967)     01:52:58.6 00:38:58.6
507. 346 M30 Tuláček Josef (1975)     01:52:59.5 00:38:59.5
508. 300 M40 Lišák Jan (1973)     01:53:2.4 00:39:2.4
509. 330 M30 Štengl Václav (1976)     01:53:8.6 00:39:8.6
510. 351 M40 Palla Marek     01:53:9.5 00:39:9.5
511. 848 M40 Palich Zbyněk (1965)     01:53:14.5 00:39:14.5
512. 204 M40 Auda Pavel (1966)     01:53:17.0 00:39:17.0
513. 393 M40 Knespl Jaroslav (1968)     01:53:24.6 00:39:24.6
514. 820 M30 Česák Jan (1978)     01:53:26.1 00:39:26.1
515. 586 M40 Kubíček Jiří (1968) KC Bike Club KC Bike Team 01:53:28.3 00:39:28.3
516. 564 M30 Šilar Michal (1985) CYKLO - SI KLUB CYKLO - SI KLUB 01:53:30.3 00:39:30.3
517. 585 M40 Wurm Pavel (1973)     01:53:35.9 00:39:35.9
518. 833 M30 Tunkl Jan (1986)     01:53:43.2 00:39:43.2
519. 883 M40 Nevrkla Vladimír (1973)   astramax 01:53:43.3 00:39:43.3
520. 541 M60 Rambousek Josef (1951)   ČSOB BIKERS 01:53:43.5 00:39:43.5
521. 458 M50 Ešner Miloš (1958) Šance pro všechny   01:53:43.9 00:39:43.9
522. 551 M50 Helmich Miroslav (1957)     01:53:49.1 00:39:49.1
523. 22 M60 Šimůnek Antonín (1953)     01:53:51.9 00:39:51.9
524. 646 M40 Cupák Petr (1974)     01:53:52.3 00:39:52.3
525. 770 M40 Míl Jiří (1966) JMC.CZ   01:53:55.0 00:39:55.0
526. 752 M40 Svihel Karel (1972)     01:53:55.4 00:39:55.4
527. 142 M40 Marek Luboš (1973)     01:53:57.5 00:39:57.5
528. 108 M40 Chára Miroslav (1966)     01:54:0.4 00:40:0.4
529. 815 Z50 Hyblerová Blanka (1957)     01:54:5.3 00:40:5.3
530. 296 M40 Banýr Milan (1966)     01:54:9.3 00:40:9.3
531. 338 M50 Halberstat Petr (1961)     01:54:11.3 00:40:11.3
532. 292 M30 Pospíšil Pavel (1976)   Red devils 01:54:20.4 00:40:20.4
533. 283 M40 Kotyk Marcel (1971)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 4 01:54:23.5 00:40:23.5
534. 532 M50 Laibl Vladimír (1961)     01:54:28.0 00:40:28.0
535. 112 M30 Králíček Martin (1976)     01:54:37.7 00:40:37.7
536. 372 M50 Holub Vladimir (1959)     01:54:43.2 00:40:43.2
537. 927 M30 Tribula Marek (1979)     01:54:49.1 00:40:49.1
538. 673 Z30 Kmoníčková Marta (1975)   Mackie-biker-messer 01:55:3.5 00:41:3.5
539. 836 M40 Pokorný Tomáš (1973) Krejzy Pedals   01:55:4.5 00:41:4.5
540. 147 M30 Berný Jan (1977) Faurecia Faurecia 01:55:8.4 00:41:8.4
541. 184 M40 Bali-Jenčík Martin (1971) Crazy Spinning Team   01:55:12.0 00:41:12.0
542. 533 M60 Patera Milan (1953)     01:55:13.9 00:41:13.9
543. 501 M50 Havelka Miroslav (1964)     01:55:17.9 00:41:17.9
544. 391 M60 Bašta Jaromír (1953) Bašta   01:55:20.5 00:41:20.5
545. 821 M50 Živný Jiří (1958)     01:55:21.2 00:41:21.2
546. 237 M30 Štych Libor (1976)   STS Chvojkovice - Brod 01:55:22.6 00:41:22.6
547. 658 M30 Albrecht Luboš (1982)     01:55:23.5 00:41:23.5
548. 594 M30 Bajer Jiří (1980) BAC BAKAKO ZV80   01:55:23.6 00:41:23.6
549. 1014 M30 Derich Michal (1975)   Gity 01:55:23.8 00:41:23.8
550. 194 Z40 Rakušanova Helena (1966) KC Kooperativa KNKN   01:55:24.1 00:41:24.1
551. 263 M40 Kučera Pavel (1966)     01:55:24.5 00:41:24.5
552. 559 M30 Šulc Tomáš (1982)     01:55:25.1 00:41:25.1
553. 818 M30 Kubík Michal (1983)     01:55:28.7 00:41:28.7
554. 508 M30 Drahoňovský Karel (1976) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:55:29.1 00:41:29.1
555. 432 M50 Zich Martin (1964)     01:55:31.0 00:41:31.0
556. 746 Z50 Olšáková Blanka (1958)     01:55:31.9 00:41:31.9
557. 872 M40 Nesnidal Jan (1974)     01:55:32.6 00:41:32.6
558. 359 M40 Šmíd Miroslav (1971)     01:55:32.8 00:41:32.8
559. 741 Z30 Malečková Jana (1978)     01:55:36.4 00:41:36.4
560. 644 M60 Brejcha Václav (1954)     01:55:42.1 00:41:42.1
561. 807 M40 Lein Petr (1969)     01:55:43.0 00:41:43.0
562. 129 M30 Frančík Vlastislav (1978)   Zpráskaní psi 01:55:43.4 00:41:43.4
563. 482 M30 Racek Adam (1977)     01:55:43.5 00:41:43.5
564. 552 Z40 Novotná Lenka (1973)     01:55:46.7 00:41:46.7
565. 408 M40 Vidner Jan (1967) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:55:46.9 00:41:46.9
566. 574 M40 Nykodým Josef (1966)     01:55:48.4 00:41:48.4
567. 524 M60 Otta Jiří (1951)   V-Invest 01:55:50.0 00:41:50.0
568. 1004 M50 Palička Petr (1958)   Author 01:55:53.8 00:41:53.8
569. 439 M60 Beneš Jiří (1945)     01:55:56.2 00:41:56.2
570. 787 M40 Pokorný Marek (1974)     01:55:59.9 00:41:59.9
571. 222 M50 Outrata Prokop (1964)     01:56:1.9 00:42:1.9
572. 41 M30 Mikule Ladislav (1979)     01:56:5.6 00:42:5.6
573. 466 M50 Hofman Josef (1958)     01:56:9.1 00:42:9.1
574. 718 M30 Zikmund Tomáš (1986) Cyklobulf Hrobce   01:56:11.4 00:42:11.4
575. 664 Z30 Tomíčková Markéta (1982)     01:56:12.1 00:42:12.1
576. 181 M30 Houžvic Jakub (1986)   SKP Mladá Boleslav 01:56:17.0 00:42:17.0
577. 1000 M30 Žemlička Jan (1983)   Mackie-biker-messer 01:56:23.9 00:42:23.9
578. 202 M40 Toman Jindřich (1965)     01:56:24.6 00:42:24.6
579. 860 M30 Kosek Michal (1979)     01:56:28.2 00:42:28.2
580. 102 M40 Kolář Martin (1967)     01:56:36.5 00:42:36.5
581. 878 Z40 Elbsová Renata (1973)   Žluté kočky 01:56:40.6 00:42:40.6
582. 650 M50 Rajzr Vlastimil (1964) KC Klabava   01:56:55.8 00:42:55.8
583. 866 M40 Melichárek Petr (1969)   Cykloň 01:57:1.3 00:43:1.3
584. 560 Z30 Smolíková Alena (1986) JKF Jaroměř   01:57:4.8 00:43:4.8
585. 261 M40 Ševela Libor (1973)     01:57:8.5 00:43:8.5
586. 443 M30 Horych Aleš (1978)   JR autoservis team 01:57:9.2 00:43:9.2
587. 104 M40 Beneš Radek (1968)   Zpráskaní psi 01:57:12.8 00:43:12.8
588. 954 M50 Brož Pepa (1955)     01:57:13.7 00:43:13.7
589. 398 M50 Kašťák Vlastimil (1962) TJ Zentiva TJ Zentiva 01:57:17.5 00:43:17.5
590. 845 M40 Mráz Pavel (1965) Regal Bike   01:57:18.7 00:43:18.7
591. 846 M40 Podsedník Martin (1969) Regal Bike   01:57:20.2 00:43:20.2
592. 452 M60 Vaněk Josef (1946)     01:57:31.3 00:43:31.3
593. 38 M40 Havrlant Pavel (1970)     01:57:33.6 00:43:33.6
594. 924 M30 Střihavka Pavel (1975)   Nový Hradec Králové 01:57:37.5 00:43:37.5
595. 293 M40 Novák Jan (1969)     01:57:38.8 00:43:38.8
596. 135 M30 Fejfar Jiří (1980) Faurecia Faurecia - muži 01:57:39.7 00:43:39.7
597. 934 M40 Mudra Karel (1973)     01:57:40.4 00:43:40.4
598. 660 M30 Pavlík Marek (1980)     01:57:42.1 00:43:42.1
599. 884 M30 Pešek Tomáš (1976)   BBH OUTLAWS 01:57:48.0 00:43:48.0
600. 857 M40 Dostál Richard (1971)     01:57:50.5 00:43:50.5
601. 799 Z30 Demelová Aneta (1986) Cyklo Adam Racing C.A.R.   01:57:55.2 00:43:55.2
602. 345 M40 Nový Luděk (1968)     01:57:56.3 00:43:56.3
603. 462 M50 Šmic Ivan (1962)     01:57:57.5 00:43:57.5
604. 548 M60 Surynek Ivan (1946)     01:57:59.0 00:43:59.0
605. 310 M40 Stojan Tomáš (1974)   ILUTOM bike 01:58:0.6 00:44:0.6
606. 302 M40 Tydlitát Vratislav (1973)     01:58:8.0 00:44:8.0
607. 328 M30 Rendl Václav (1982)     01:58:15.6 00:44:15.6
608. 867 M40 Trojánek František (1968)   Cykloň 01:58:16.1 00:44:16.1
609. 164 M30 Medviď Jiří (1978) Faurecia Faurecia 01:58:18.1 00:44:18.1
610. 623 M40 Korhel Martin (1970)     01:58:27.8 00:44:27.8
611. 687 Z30 Loňková Lenka (1979)     01:58:30.6 00:44:30.6
612. 127 M40 Odnoha Petr (1974)     01:58:32.9 00:44:32.9
613. 625 M30 Šnytr Martin (1987)     01:58:34.4 00:44:34.4
614. 200 M40 Štraub Jiří (1973)   KNAUF 01:58:38.7 00:44:38.7
615. 596 Z30 Kočičková Zuzana (1976)   Žluté kočky 01:58:40.4 00:44:40.4
616. 851 Z50 Vocásková Ivana (1963)     01:58:40.9 00:44:40.9
617. 717 M50 Landkammer Karel (1961) Cyklobulf Hrobce   01:58:47.7 00:44:47.7
618. 53 M40 Nováček Karel (1968) SKP Rohas Česká Lípa   01:58:48.9 00:44:48.9
619. 411 M50 Procházka Jan (1956) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:58:51.8 00:44:51.8
620. 305 M40 Sekula Zdeněk (1974)     01:58:52.7 00:44:52.7
621. 412 M50 Tichý Petr (1959) SPINNING - MB SPINNING - MB 01:58:53.9 00:44:53.9
622. 831 M40 Brož Jiří (1967)     01:59:0.1 00:45:0.1
623. 584 M50 Petrlík Josef (1958)     01:59:2.0 00:45:2.0
624. 120 M40 Vokurka Petr (1971)   Pohůdka team 01:59:3.0 00:45:3.0
625. 484 Z50 Tomášová Dagmar (1957)     01:59:6.4 00:45:6.4
626. 760 M50 Stezka Petr (1963)     01:59:7.8 00:45:7.8
627. 702 M30 Kunc Ladislav (1990) TJ Jiskra Adršpach   01:59:8.6 00:45:8.6
628. 361 M50 Pejřil Vladimír (1959)     01:59:8.7 00:45:8.7
629. 190 Z50 Musilová Blažena (1957) KNKN   01:59:9.4 00:45:9.4
630. 918 M30 Vondráček Michal (1990)     01:59:17.3 00:45:17.3
631. 24 M50 Dzan Ladislav (1964)     01:59:17.5 00:45:17.5
632. 255 M50 Kubata Josef (1962)   SPP Pičín I 01:59:20.0 00:45:20.0
633. 468 M30 Hyský Lukáš (1980)     02:01:26.4 00:47:26.4
634. 433 M30 Rosůlek Lukáš (1975) Tunel Team   02:01:26.6 00:47:26.6
635. 274 Z40 Krumbholzová Miluše (1971)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 2 02:01:27.4 00:47:27.4
635. 288 M40 Šanda Miloslav (1974)   USC DRTIKOL 02:01:27.4 00:47:27.4
636. 21 M50 Macháček Jan (1955)     02:01:27.5 00:47:27.5
637. 267 M50 Vacek Josef (1959) Faurecia Faurecia 02:01:27.9 00:47:27.9
638. 516 M30 Laňka Petr (1975)     02:01:28.0 00:47:28.0
639. 616 M40 Stezka Václav (1969)     02:01:28.2 00:47:28.2
640. 582 M40 Krátký Roman (1971)     02:01:28.4 00:47:28.4
641. 137 M40 Sadílek Josef (1971)   Všelibice 02:01:28.6 00:47:28.6
642. 739 M40 Štajnc Milan (1973) Team Eddieho Edwardse Team Eddieho Edwardse 02:01:29.0 00:47:29.0
643. 899 M40 Horák Jan (1966)   Nový Hradec Králové 02:01:29.1 00:47:29.1
644. 783 M30 Makal Jakub (1989)     02:01:29.7 00:47:29.7
645. 285 M30 Mikeš Radek (1977)   BIKE FIT CLUB Jilemnice 4 02:01:29.9 00:47:29.9
646. 480 Z50 Hlaváčková Jana (1961)     02:01:30.1 00:47:30.1
646. 511 M30 Poupě František (1977)     02:01:30.1 00:47:30.1
647. 599 M40 Techlovský Jiří (1970)     02:01:30.3 00:47:30.3
648. 973 M40 Kocourek Ivo (1966)     02:01:31.0 00:47:31.0
649. 806 M40 Krutský Dušan (1969)     02:01:31.2 00:47:31.2
650. 751 M40 Vorel Michal (1972)     02:01:31.3 00:47:31.3
651. 985 Z40 Bláhová Jana (1972)     02:01:31.6 00:47:31.6
652. 242 M50 Šulc Vladimír (1955)     02:01:31.9 00:47:31.9
652. 583 M30 Holata Petr (1978) KC Bike Club KC Bike Team 02:01:31.9 00:47:31.9
653. 812 M50 Hadrava Vladimír (1960)     02:01:32.0 00:47:32.0
654. 999 Z30 Odvodyová Dana (1983)   Mackie-biker-messer 02:01:32.1 00:47:32.1
655. 852 Z30 Ptáčková Zuzana (1977)     02:01:32.3 00:47:32.3
656. 471 M30 Laube Jan (1983)   Cimrman Team 02:01:32.9 00:47:32.9
657. 248 M40 Kadlec Roman (1966) KC Kooperativa SG Jablonec n.N Furgons 02:01:33.7 00:47:33.7
658. 645 M50 Hlušička Petr (1962)     02:01:37.5 00:47:37.5
659. 747 M50 Binter Dalibor (1964)   Všelibice 02:01:52.7 00:47:52.7
660. 238 M40 Petrilak Petr (1971)   STS Chvojkovice - Brod 02:01:52.8 00:47:52.8
661. 957 M60 Hájek Oldřich (1948) Liberec   02:01:55.7 00:47:55.7
662. 1022 M40 Nosek Petr (1970)   Panda 02:01:56.0 00:47:56.0
663. 701 M40 Kunc Petr (1967) TJ Jiskra Adršpach   02:02:4.3 00:48:4.3
664. 998 M40 Košek Milan (1965) Dalmácko Team Turnov   02:02:8.3 00:48:8.3
665. 864 M40 Levý Miroslav (1972) Cykloklub FTN   02:02:23.3 00:48:23.3
666. 254 M60 Pech Pavel (1954)     02:02:23.6 00:48:23.6
667. 725 M60 Otruba Jan (1944) KTS Strážnice   02:02:25.7 00:48:25.7
668. 776 M40 Jonáš Ladislav (1967)     02:02:27.0 00:48:27.0
669. 939 M40 Tuzar Martin (1973)     02:02:28.8 00:48:28.8
670. 694 M60 Čížek Jaroslav     02:02:30.4 00:48:30.4
671. 400 Z40 Procházková Jarmila (1971) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:02:32.7 00:48:32.7
672. 894 M40 Pokorný Josef (1972) Klika bike team   02:02:35.5 00:48:35.5
673. 357 M30 Mladonický Ladislav (1975)     02:02:36.8 00:48:36.8
674. 761 M40 Suchý Martin (1965)   CCS 02:02:37.0 00:48:37.0
675. 988 M30 Kolísko Jan (1990) Marpole MTB Vrchlabí   02:02:38.7 00:48:38.7
676. 871 M40 Paulát Jiří (1968) ASTRAMAX astramax 02:02:39.4 00:48:39.4
677. 180 M40 Kavalír Roman (1974) Faurecia Faurecia 02:02:42.6 00:48:42.6
678. 179 M30 Kořenek Jiří (1985) Faurecia Faurecia - muži 02:02:42.8 00:48:42.8
679. 133 M40 Valtera Radek (1974) Faurecia Faurecia 02:02:46.4 00:48:46.4
680. 960 M50 Mocker Milan (1964) HO Grümock   02:02:46.7 00:48:46.7
681. 542 Z50 Chábová Michaela (1953)     02:02:47.2 00:48:47.2
682. 558 M30 Pradáč Jan (1975)     02:02:58.2 00:48:58.2
683. 122 M30 Záruba Martin (1987)   Pohůdka team 02:02:59.4 00:48:59.4
684. 628 Z30 Středová Jitka (1981) TJ Maratonstav Úpice   02:03:2.0 00:49:2.0
685. 734 M50 Krtička Petr (1962)     02:03:2.9 00:49:2.9
686. 192 Z50 Nechvátalová Dana (1951) KNKN   02:03:24.8 00:49:24.8
687. 367 Z30 Hosáková Kateřina (1990)     02:03:29.0 00:49:29.0
688. 876 M40 Lechner Ondřej (1965)     02:03:30.4 00:49:30.4
689. 402 M40 Kadeřávek Jindřich (1974) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:03:38.6 00:49:38.6
690. 463 M60 Plíšek Jan (1946)     02:03:51.8 00:49:51.8
691. 161 M30 Ledecký David (1987)     02:03:54.5 00:49:54.5
692. 295 M40 Doškář Martin (1974)     02:03:59.2 00:49:59.2
693. 736 M40 Fiala Jiří (1967)     02:04:5.3 00:50:5.3
694. 221 M30 Schmied Marek (1988)     02:04:14.0 00:50:14.0
695. 311 M40 Kašpar Luděk (1973)   ILUTOM BIKE 02:04:15.5 00:50:15.5
696. 759 M40 Houra Jiří (1971)     02:04:17.1 00:50:17.1
697. 177 M30 Jura Richard (1979) Faurecia Faurecia 02:04:21.4 00:50:21.4
698. 217 M30 Kdolský Jaroslav (1976) EXE Jeans   02:04:29.2 00:50:29.2
699. 970 M30 Gamba Lukáš (1984) Krejzy Pedals   02:04:34.8 00:50:34.8
700. 249 M50 Tlučhoř Petr (1963)   Furgons 02:04:36.6 00:50:36.6
701. 938 M40 Janota Tomáš (1974)     02:04:38.4 00:50:38.4
702. 979 Z30 Burkovcová Hana (1983)     02:04:41.6 00:50:41.6
703. 390 M30 Sklenařík Pavel (1989)     02:04:44.6 00:50:44.6
704. 325 M30 Dočekal Zdeněk (1982) Pneu Česnohlídek ČLM Plus 02:04:44.9 00:50:44.9
705. 875 M40 Bureš Jan (1966)     02:05:8.8 00:51:8.8
706. 379 M50 Blažek Ladislav (1962)   SVJ Teplice 02:05:16.4 00:51:16.4
707. 849 M40 Rysula Luboš (1965)     02:05:23.0 00:51:23.0
708. 298 M60 Vochvesta Jaroslav (1953)     02:05:24.7 00:51:24.7
709. 539 M60 Skála Zdeněk (1948)   HOSHI 02:05:24.8 00:51:24.8
710. 297 M50 Šír Pavel (1957)     02:05:26.2 00:51:26.2
711. 193 Z50 Bereckeiova Blanka (1959) KC Kooperativa KNKN   02:05:28.1 00:51:28.1
712. 236 M30 Krušina Rostislav (1976)   STS Chvojkovice - Brod 02:05:37.6 00:51:37.6
713. 6 M40 Čechura Ladislav (1971)     02:05:55.5 00:51:55.5
714. 680 M40 Hoffmann Michal (1967)     02:06:4.2 00:52:4.2
715. 234 M30 Skopový Petr (1979) EXE Jeans   02:06:5.7 00:52:5.7
716. 160 M50 Maťák Jiří (1960)     02:06:7.6 00:52:7.6
717. 284 Z40 Kotyková Táňa (1973)   Bike Fit Club Jilemnice 5 02:06:14.0 00:52:14.0
718. 131 M40 Oktábec Karel (1966)     02:06:24.3 00:52:24.3
719. 913 M40 Černoch David (1972)   Tronic Control T2008D 02:06:25.0 00:52:25.0
720. 257 M30 Chiabodo Karel (1980)     02:06:26.7 00:52:26.7
721. 115 M50 Kofroň Vladimír (1964)   CCS 02:06:34.8 00:52:34.8
722. 488 Z50 Hlaváčová Iva (1961) Cyklo Adam Racing C.A.R.   02:06:39.1 00:52:39.1
723. 158 M40 Černý Robert (1970)     02:06:41.3 00:52:41.3
724. 138 M50 Flanderka Jaroslav (1958)   Všelibice 02:06:41.6 00:52:41.6
725. 1016 Z30 Bednářová Jana (1977)   Author - ženy 02:06:41.8 00:52:41.8
726. 795 Z30 Šoltysová Hana (1985)   České buchty 02:06:45.1 00:52:45.1
727. 290 Z30 Reissigová Monika (1979)   Red devils 02:06:46.4 00:52:46.4
728. 474 Z30 Plíšková Petra (1978)     02:06:47.3 00:52:47.3
729. 919 M50 Čech Jaroslav (1957)     02:06:51.7 00:52:51.7
730. 689 M40 Kolb Petr (1966)     02:06:53.8 00:52:53.8
731. 31 M60 Krček Miloslav (1953)     02:06:57.1 00:52:57.1
732. 895 M40 Kučera Petr (1967) Klika bike team   02:07:3.3 00:53:3.3
733. 407 M50 Šťastný Petr (1962) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:07:11.6 00:53:11.6
734. 282 Z30 Alturbanová Andrea (1981)   Bike Fit Club Jilemnice 5 02:07:32.7 00:53:32.7
735. 392 M60 Reisiegel Jan (1948)     02:07:42.8 00:53:42.8
736. 159 M30 Černý Petr (1977)     02:07:45.2 00:53:45.2
737. 888 M50 Frühbauer Luboš (1961)     02:07:47.3 00:53:47.3
738. 289 Z30 Kubínková Blanka (1975)   Red devils 02:07:58.6 00:53:58.6
739. 358 M30 Kolda Pavel (1990)     02:07:59.9 00:53:59.9
740. 782 M50 Burian Ladislav (1960)   Tekmovalci 02:08:3.5 00:54:3.5
741. 554 M40 Šole Milan (1972)     02:08:19.3 00:54:19.3
742. 961 M30 Mocker Jakub (1987) HO Grümock   02:08:20.6 00:54:20.6
743. 881 M30 Petříček Lukáš (1976) ASTRAMAX astramax 02:08:20.8 00:54:20.8
744. 555 Z40 Šoleova Šárka (1973)     02:11:56.1 00:57:56.1
745. 235 M40 Majer Karel (1973)   STS Chvojkovice - Brod 02:11:56.9 00:57:56.9
746. 185 Z50 Dvořáková Iva (1962)     02:11:57.7 00:57:57.7
747. 118 M60 Hašlar Přemysl (1948)   Pohůdka team 02:11:58.0 00:57:58.0
748. 354 M40 Vejskal Václav (1970)     02:11:58.2 00:57:58.2
749. 272 M60 Hauptvogel Ervín (1948)     02:11:58.3 00:57:58.3
750. 240 M40 Šmach Petr (1967)     02:11:58.5 00:57:58.5
751. 383 Z50 Reifová Hana (1955) SpinBike club K   02:11:58.7 00:57:58.7
752. 1026 M40 Kutzendorfer Michal (1971)   Panda 02:12:0.7 00:58:0.7
753. 207 M30 Hanuš Jan (1977) Harrachov Bakajda   02:12:1.1 00:58:1.1
754. 865 M40 Melichárek Leoš (1971)   Cykloň 02:12:1.5 00:58:1.5
755. 349 M30 Mikula Martin (1985)     02:12:1.8 00:58:1.8
756. 690 M30 Krempa Aleš (1976)     02:12:2.2 00:58:2.2
757. 216 M40 Herman Josef (1971)     02:12:3.2 00:58:3.2
758. 947 Z40 Prausová Ilona (1970)   Tronic Control T2008D 02:12:4.2 00:58:4.2
759. 162 M30 Křížek Tomáš (1988)     02:12:6.2 00:58:6.2
760. 778 M30 Bráza Jan (1982)     02:12:7.2 00:58:7.2
761. 1035 M40 Páral Jaroslav (1971)   Kancelářské krysy 02:12:9.2 00:58:9.2
762. 441 M50 Böhmer Jiří (1958)   MAKRO Liberec 02:12:10.2 00:58:10.2
763. 258 M40 Košnář Marek (1973)   Cimrman Team 02:12:11.2 00:58:11.2
764. 738 M40 Holoubek Jiří (1970) Team Eddieho Edwardse Team Eddieho Edwardse 02:12:14.2 00:58:14.2
765. 384 M50 Kýra Jindřich (1962) SpinBike club K   02:12:18.2 00:58:18.2
766. 492 M50 Suchý Vladimír (1956)     02:12:20.0 00:58:20.0
767. 635 M30 Holotík Jakub (1986)   Digest MTB team 02:12:23.0 00:58:23.0
768. 1036 Z30 Lichková Adéla (1981)   Radio Kiss Delta & Jizera 02:12:31.0 00:58:31.0
769. 353 Z50 Austová Hana (1956)     02:12:35.0 00:58:35.0
770. 590 M50 Calpaš Dušan (1960) CK PELOTON   02:12:36.0 00:58:36.0
771. 597 Z30 Tatková Olga (1978)   Žluté kočky 02:12:43.0 00:58:43.0
772. 510 M60 Poupě František (1951)     02:12:54.1 00:58:54.1
773. 591 Z40 Calpašová Jiřina (1967) CK PELOTON   02:13:1.1 00:59:1.1
774. 534 M30 Holzbach Tomáš (1978)     02:13:2.1 00:59:2.1
775. 735 M40 Farmačka Jan (1971)     02:13:4.1 00:59:4.1
776. 723 M50 Kaniščev Boris (1955)     02:13:6.1 00:59:6.1
777. 153 M40 Hrdinka Pavel (1970)     02:13:17.1 00:59:17.1
778. 780 Z30 Hojná Silva (1979) OK Sparta Praha Tekmovalci 02:14:4.1 01:00:4.1
778. 259 M60 Košnář Bohuslav (1944)   Cimrman Team 02:14:4.1 01:00:4.1
778. 356 M30 Koucký Aleš (1975)     02:14:4.1 01:00:4.1
778. 355 M40 Ocelák Radovan (1970)     02:14:4.1 01:00:4.1
778. 366 M30 Šála Pavel (1980)     02:14:4.1 01:00:4.1
779. 721 M50 Vrabec Martin (1961) OK Sparta Praha Tekmovalci 02:14:5.6 01:00:5.6
780. 385 Z50 Kýrová Adéla (1958) SpinBike club K   02:14:9.3 01:00:9.3
781. 992 Z30 Víchová Šárka (1983)   Mackie-biker-messer 02:14:9.9 01:00:9.9
782. 107 M40 Chára Jiří (1972)     02:14:20.3 01:00:20.3
783. 211 Z30 Toušová Zuzana (1976)   Crazy Team 02:14:25.5 01:00:25.5
784. 469 M40 Halm Zdeněk (1969)   RockMachine-Cyklomax II 02:14:25.9 01:00:25.9
785. 624 Z40 Šnytrová Šárka (1967)     02:14:35.8 01:00:35.8
786. 685 M50 Patrák Lubomír (1958) Pakli sport klub Pakli sport klub 02:15:7.1 01:01:7.1
787. 397 M40 Janošík Miroslav (1972)     02:15:22.6 01:01:22.6
788. 603 M50 Čertok Roman (1956)     02:15:23.6 01:01:23.6
789. 601 M30 Plaček Ondřej (1985)     02:15:26.1 01:01:26.1
790. 343 M50 Macoun David (1958)     02:15:42.2 01:01:42.2
791. 978 Z30 Hrdličková Lenka (1976)   HrČePo 02:15:46.9 01:01:46.9
792. 246 M40 Kadečka Michal (1972)   USC DRTIKOL 02:15:49.2 01:01:49.2
793. 700 M60 Dibelka Jiří (1950) TJ Jiskra Adršpach   02:16:6.2 01:02:6.2
794. 626 M60 Háva Jiří (1947)     02:16:7.0 01:02:7.0
795. 756 M30 Kobík Vojtěch (1978)   LOS PRIMEROS 02:16:15.3 01:02:15.3
796. 449 M30 Tureček Daniel (1976)   Bikestore.cz 02:16:22.6 01:02:22.6
797. 446 Z40 Prýmková Dita (1971)   Bikestore.cz 02:16:22.8 01:02:22.8
798. 447 Z40 Gazdíková Pavla (1970)   Bikestore.cz 02:16:22.9 01:02:22.9
799. 448 M40 Šmejkal Ivan (1965)   Bikestore.cz 02:16:23.1 01:02:23.1
800. 445 M40 Prýmek Václav (1968)   Bikestore.cz 02:16:25.9 01:02:25.9
801. 523 M40 Roth Zdeněk (1971)     02:16:31.8 01:02:31.8
802. 699 M30 Zeman Marek (1975)     02:16:58.4 01:02:58.4
803. 945 M40 Semecký Zbyněk (1972)     02:17:7.1 01:03:7.1
804. 341 M30 Vrabec Tomáš (1987) OK Sparta Praha Tekmovalci 02:17:12.1 01:03:12.1
805. 592 M50 Hanzálek Karel (1957)   HOSHI canon 02:17:15.6 01:03:15.6
806. 729 M60 Šoltys Karel (1954)   Sentinel - Team 02:17:24.7 01:03:24.7
807. 906 M50 Šulc Ivan (1963)     02:17:38.9 01:03:38.9
808. 550 M30 Štefec Aleš (1975)     02:17:51.3 01:03:51.3
809. 496 M40 Martinec Pavel (1970)     02:17:52.9 01:03:52.9
810. 413 Z30 Hradecká Jana (1975) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:17:58.5 01:03:58.5
811. 639 M40 Eliška Stanislav (1966)     02:18:20.5 01:04:20.5
812. 470 M30 Kovář Marek (1977) šlapátka a ovce   02:18:26.5 01:04:26.5
813. 525 M50 Švandrlík Stanislav (1960)     02:18:31.9 01:04:31.9
814. 229 M50 Nypl Jan (1964)     02:18:41.3 01:04:41.3
815. 141 Z40 Marková Naděžda (1974)     02:19:19.2 01:05:19.2
816. 401 Z40 Křivánková Klára (1968) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:19:23.2 01:05:23.2
817. 415 Z40 Žádná Helena (1966) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:19:27.9 01:05:27.9
818. 203 M40 Stadtherr Milan (1973)     02:19:33.4 01:05:33.4
819. 423 Z30 Pitrmocová Katka (1976)     02:20:9.7 01:06:9.7
820. 424 Z30 Lásková Radka (1976)     02:20:9.9 01:06:9.9
821. 536 M30 Tošovský Tomáš (1988)     02:20:12.9 01:06:12.9
822. 275 M30 Pečený Luboš (1978)     02:20:24.1 01:06:24.1
823. 917 M40 Bořuta Petr (1973)   Tronic Control T2008D 02:20:26.2 01:06:26.2
824. 1034 M30 Valíček Daniel (1990)   Kancelářské krysy 02:21:12.5 01:07:12.5
825. 715 M30 Alinče Daniel (1979)     02:21:17.1 01:07:17.1
826. 497 M30 Machačný Jan (1975)     02:21:30.6 01:07:30.6
827. 404 Z30 Knoblochová Iva (1976) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:21:47.8 01:07:47.8
828. 529 M40 Šenberk Jiří (1970)     02:21:53.1 01:07:53.1
829. 726 M30 Novotný Jiří (1986)   Sentinel - Team 02:21:55.5 01:07:55.5
830. 802 M50 Šimek Tomáš (1963)     02:22:7.4 01:08:7.4
831. 950 M60 Svolinský Tomáš (1952)     02:22:24.3 01:08:24.3
832. 243 Z40 Kholová Helena (1973) Faurecia Faurecia 02:22:24.9 01:08:24.9
833. 499 M40 Lichý Tomáš (1972)     02:22:50.8 01:08:50.8
834. 323 Z30 Bajerová Eliška (1989)     02:22:52.2 01:08:52.2
835. 405 M40 Brokeš Jiří (1971) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:23:25.4 01:09:25.4
836. 369 Z40 Šulcová Jana (1974) Faurecia Faurecia 02:23:47.8 01:09:47.8
837. 557 M40 Špaček Luděk (1965)     02:23:54.9 01:09:54.9
838. 453 M60 Vaněk Miroslav (1928)     02:23:56.9 01:09:56.9
839. 914 M50 Lašťovka Pavel (1957)   Tronic Control T2008D 02:24:27.0 01:10:27.0
840. 444 M40 Vávra Josef (1967)     02:24:29.6 01:10:29.6
841. 863 M50 Krch Jaroslav (1959)     02:24:31.6 01:10:31.6
842. 173 M40 Vornhagen Axel (1965) Faurecia Faurecia 02:24:42.0 01:10:42.0
843. 785 M30 Verner Jiří (1975)     02:24:43.8 01:10:43.8
844. 377 M40 Krsička Pavel (1971)     02:26:21.0 01:12:21.0
845. 271 M60 Türb Čestmír (1947)     02:26:22.2 01:12:22.2
846. 418 M40 Prchlík Roman (1971)     02:26:23.8 01:12:23.8
847. 622 Z40 Krejčí Klára (1969)     02:26:24.5 01:12:24.5
848. 389 Z50 Sklenaříková Dana (1959)     02:26:26.0 01:12:26.0
849. 54 M40 Vortel Jiří (1969)     02:26:32.4 01:12:32.4
850. 201 M30 Peřina Ludvík (1981)   KNAUF 02:27:3.8 01:13:3.8
851. 340 M40 Kobylák Petr (1970)     02:27:35.9 01:13:35.9
852. 928 M40 Ryšánek Martin (1971)     02:27:48.7 01:13:48.7
853. 111 M60 Hrdlička Karel (1947)     02:28:20.6 01:14:20.6
854. 537 M50 Tošovský Norbert (1961)     02:28:23.9 01:14:23.9
855. 231 Z30 Korosová Michaela (1975)   Crazy spinning 02:28:37.3 01:14:37.3
856. 535 M50 Tošovský Vladimír (1961)     02:29:10.4 01:15:10.4
857. 850 Z50 Šnebergrová Lenka (1964)     02:29:17.9 01:15:17.9
858. 218 M40 Kdolský Miroslav (1974) EXE Jeans   02:29:19.3 01:15:19.3
859. 149 Z30 Piškulová Markéta (1976)     02:29:27.7 01:15:27.7
860. 743 M50 Rychlík Jan (1955)     02:29:48.0 01:15:48.0
861. 241 M40 Středa Robert (1967)     02:29:51.1 01:15:51.1
862. 170 M40 Kovárník Libor (1968) Faurecia Faurecia 02:30:44.6 01:16:44.6
863. 299 M50 Pacner Jaroslav (1958)     02:30:45.4 01:16:45.4
864. 727 Z50 Novotná Miloslava (1960)   České buchty 02:31:7.7 01:17:7.7
864. 728 Z50 Urbánková Jitka (1964)   České buchty 02:31:7.7 01:17:7.7
865. 247 M50 Král Petr (1963)   Furgons 02:32:5.2 01:18:5.2
866. 301 Z30 Svobodová Hana (1976)     02:32:6.5 01:18:6.5
867. 223 M40 Schmied Antonín (1969)     02:32:30.1 01:18:30.1
868. 123 M60 Záruba Michal (1952)   Pohůdka team 02:34:8.4 01:20:8.4
869. 971 Z30 Beránková Hana (1976)   Bike team Měchenice 02:34:12.1 01:20:12.1
870. 116 M40 Sroka David (1974)     02:34:24.8 01:20:24.8
871. 602 M50 Plaček Václav (1956)     02:34:29.9 01:20:29.9
872. 742 M60 Pavlas Bořivoj (1951)     02:34:31.7 01:20:31.7
873. 757 M30 Simota Jan (1978)   LOS PRIMEROS 02:34:32.4 01:20:32.4
874. 531 M40 Pauer Tomáš (1974)     02:34:42.1 01:20:42.1
875. 1017 M30 Jaček Martin (1977)     02:34:49.1 01:20:49.1
876. 982 M50 Nekolný Petr (1961)     02:34:49.2 01:20:49.2
877. 414 Z40 Ježková Pavlína (1974) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:35:47.8 01:21:47.8
878. 758 Z30 Tintěrová Lenka (1981)   LOS PRIMEROS 02:35:49.4 01:21:49.4
879. 809 M40 Švanda Michael (1972)     02:35:49.6 01:21:49.6
880. 805 M50 Matoušek Miroslav (1964)     02:35:51.2 01:21:51.2
881. 376 M40 Nagy Pavel (1970)     02:36:9.6 01:22:9.6
882. 378 Z40 Nagyová Jana (1971)     02:36:10.0 01:22:10.0
883. 365 M30 Havlíček Petr (1976)     02:36:25.5 01:22:25.5
884. 209 M60 Limberský Petr (1953)     02:37:10.0 01:23:10.0
885. 210 Z50 Limberská Alžběta (1954)     02:37:11.7 01:23:11.7
886. 230 Z30 Holánková Ilona (1975)     02:37:28.4 01:23:28.4
887. 731 M50 Hroch Tomáš (1960)     02:37:32.0 01:23:32.0
888. 713 M30 Hruška Pavel (1976)     02:37:35.2 01:23:35.2
889. 572 M40 Ponča Roman (1965) KC Bike Club KC Bike Team 02:37:35.9 01:23:35.9
890. 364 Z30 Řeháková Lucie (1976)     02:37:39.2 01:23:39.2
891. 363 M40 Řehák Miroslav (1970)     02:37:39.3 01:23:39.3
892. 789 M60 Krýcha Miroslav (1945)   Sentinel - Team 02:37:43.5 01:23:43.5
893. 733 M50 Kárník Václav (1960)     02:38:12.3 01:24:12.3
894. 826 M30 Jirouš David (1981)     02:38:33.3 01:24:33.3
895. 167 M40 Bláha Martin (1971)     02:38:40.6 01:24:40.6
896. 896 M40 Žampach Petr (1970)     02:39:19.9 01:25:19.9
897. 517 M30 Fibír Zdeněk (1975)     02:39:22.6 01:25:22.6
898. 598 Z30 Kašpárková Dana (1981)   Žluté kočky 02:40:2.6 01:26:2.6
899. 745 M40 Želechovský Josef (1967)   Všelibice 02:40:2.9 01:26:2.9
900. 946 M50 Kundrát Mikuláš (1957) Crazy Spinning Team   02:40:10.9 01:26:10.9
901. 410 Z50 Prosová Blanka (1964) SPINNING - MB SPINNING - MB 02:40:19.6 01:26:19.6
902. 868 M40 Černohorský Vladimír (1970)   Cykloň 02:40:29.6 01:26:29.6
903. 155 Z30 Kolářová Klára (1978)   KNAUF 02:40:40.2 01:26:40.2
904. 309 M30 Peterka Kamil (1989)     02:40:50.7 01:26:50.7
905. 307 M40 Forejt Jan (1971)     02:40:51.0 01:26:51.0
906. 897 Z40 Žampachová Míla (1971)     02:41:8.2 01:27:8.2
907. 966 M40 Holub Ilja (1971)   Bike team Měchenice 02:41:36.8 01:27:36.8
908. 915 Z30 Lašťovková Petra (1984)   Tronic Control T2008D 02:41:43.4 01:27:43.4
909. 912 M40 Štihelová Eva (1972)   Tronic Control T2008D 02:41:43.8 01:27:43.8
910. 900 Z40 Martínková Radka (1967)     02:43:28.3 01:29:28.3
911. 117 M30 Kofroň David (1991)     02:43:29.1 01:29:29.1
912. 113 Z40 Jodasová Lenka (1974)     02:43:29.6 01:29:29.6
913. 109 Z30 Zradičková Dana (1975)     02:43:29.8 01:29:29.8
914. 1032 Z30 Ježková Radka (1978)   Author - ženy 02:44:27.6 01:30:27.6
914. 1033 Z30 Chmelíková Radka (1979)   Author - ženy 02:44:27.6 01:30:27.6
915. 983 M60 Volf Vlastimil (1952)     02:44:46.4 01:30:46.4
916. 163 M50 Křížek Miloš (1964)     02:44:51.2 01:30:51.2
917. 130 M60 Lukeš Jaroslav (1950)     02:45:2.1 01:31:2.1
918. 905 Z30 Winklerová Alžběta (1981)     02:45:43.2 01:31:43.2
919. 587 M50 Vinkler Karel (1962)     02:45:43.7 01:31:43.7
920. 714 M30 Krčka Zdeněk (1984)     02:46:34.1 01:32:34.1
921. 370 M50 Janusch Eduard (1958)     02:47:13.4 01:33:13.4
922. 487 Z30 Šipčiaková Marta (1979)     02:47:18.8 01:33:18.8
923. 509 Z50 Poupětová Ludmila (1951)     02:49:54.9 01:35:54.9
924. 576 M40 Beneš Martin (1971) KC Bike Club KC Bike Team 02:51:23.8 01:37:23.8
925. 575 M40 Beneš Jiří (1972) KC Bike Club KC Bike Team 02:51:24.9 01:37:24.9
926. 477 M50 Gola Michal (1957) Na kole ze Stodoly   02:52:38.3 01:38:38.3
927. 804 M40 Mrázek Zdenek (1968)     02:52:47.7 01:38:47.7
928. 224 M30 Komrzý David (1976) EXE Jeans   02:53:21.4 01:39:21.4
929. 861 Z40 Kuhová Andrea (1973)     02:53:43.9 01:39:43.9
930. 748 Z40 Malinovská Miroslava (1971)     02:54:8.3 01:40:8.3
931. 750 M50 Přibyl Jaromír (1964)     02:54:9.1 01:40:9.1
932. 675 Z30 Brejchová Eva (1976)     02:54:10.9 01:40:10.9
933. 434 M40 Stache Thomas     02:55:15.6 01:41:15.6
934. 706 Z50 Ugorná Markéta (1964)     02:55:21.2 01:41:21.2
935. 705 M50 Ugorný Jiří (1961)     02:55:24.2 01:41:24.2
936. 1037 M50 Dvorský Oldřich (1963)   Author 02:55:32.2 01:41:32.2
937. 1039 M40 Všetečka Jan (1970)   Author 02:55:44.2 01:41:44.2
938. 619 M40 Šlapák Josef (1970) MBBC   02:55:55.9 01:41:55.9
939. 422 Z50 Čadková Dagmar (1956) TJ Zentiva TJ Zentiva 02:56:34.2 01:42:34.2
940. 600 Z50 Slavětínská Renata (1952) TJ Zentiva TJ Zentiva 02:56:52.2 01:42:52.2
941. 538 M50 Barták Miroslav (1964)     02:56:54.4 01:42:54.4
942. 1031 Z30 Tesařová Šárka (1980)   Author - ženy 02:57:21.3 01:43:21.3
943. 331 M30 Bárta Štefan (1975)     02:58:6.2 01:44:6.2
944. 396 Z30 Černá Michaela (1976)     02:58:9.1 01:44:9.1
945. 630 M30 Polách Martin (1979) šlapátka a ovce Cimrman Team 02:59:1.2 01:45:1.2
946. 172 Z30 Svobodová Helena (1976) Faurecia Faurecia 02:59:38.8 01:45:38.8
947. 171 Z40 Truksová Lenka (1973) Faurecia Faurecia 02:59:38.9 01:45:38.9
948. 186 M40 Louda Miroslav (1965) Faurecia Faurecia 02:59:40.4 01:45:40.4
949. 986 Z30 Vimrova Pavlina (1975)     03:02:43.1 01:48:43.1
950. 566 Z30 Rothová Monika (1980)     03:02:45.2 01:48:45.2
951. 968 M40 Pašek Lumír (1969)     03:06:56.0 01:52:56.0
952. 974 Z40 Pašková Jitka (1970)     03:06:57.6 01:52:57.6
953. 698 M30 Kubín Martin (1986) SMS TEAM   03:07:58.0 01:53:58.0
954. 931 M30 Mráz Vojtěch (1989)   Tronic Control T2008E 03:14:6.9 02:00:6.9
955. 911 M50 Mráz Vít (1964)     03:14:8.3 02:00:8.3
956. 500 Z40 Lichá Kamila (1974)     03:14:12.6 02:00:12.6
957. 891 Z50 Škarnitzlová Michaela (1961)     03:15:22.6 02:01:22.6
958. 567 Z50 Rothová Dana (1948)     03:15:24.8 02:01:24.8
959. 855 Z40 Havlíčková Jitka (1972)     03:15:28.7 02:01:28.7
960. 854 M50 Havlíček Jaroslav (1964)     03:15:29.9 02:01:29.9
961. 858 Z30 Bubeníčková Veronika (1986)     03:17:13.1 02:03:13.1
962. 859 M30 Šindelář Ondřej (1979)     03:17:13.7 02:03:13.7
963. 472 Z30 Kopečná Jarmila (1978)   Cimrman Team 03:19:45.7 02:05:45.7
964. 329 Z30 Fránová Martina (1981)     03:21:26.9 02:07:26.9
965. 332 M30 Mišurec Miroslav (1976)     03:21:33.8 02:07:33.8
966. 327 M30 Hecht Jiří (1977)     03:21:33.9 02:07:33.9
967. 333 Z30 Ptáková Irena (1981)     03:21:34.2 02:07:34.2
968. 696 M60 Helvich Josef (1946)   Tronic Control T2008D 03:22:21.7 02:08:21.7
969. 697 Z30 Helvichová Zuzana (1987)   Tronic Control T2008D 03:22:23.5 02:08:23.5
970. 629 Z50 Pištěláková Jana   Cimrman Team 03:25:50.3 02:11:50.3
971. 856 Z40 Šlemrová Jana (1967)     03:25:50.4 02:11:50.4
972. 187 M30 Večerník Josef (1980) Faurecia Faurecia 03:26:4.7 02:12:4.7
973. 251 M40 Červenka Petr (1967) Cyklo Pičín SPP II   N/A  
973. 1044 M40 Duchoň David (1971)   Gity N/A  
973. 730 M50 Dvorský Jiří (1960)     N/A  
973. 667 M40 Fiala Miroslav (1967) pearl izumi Trutnov   N/A  
973. 52 M30 Jeřábek Miroslav (1982) SPINNING - MB SPINNING - MB N/A  
973. 178 M30 Jura Michal (1977)   Los Bajkos N/A  
973. 817 Z40 Kryslová Kateřina (1966)     N/A  
973. 264 M30 Loukotka Milan (1975) SAC ATMOS Bělá pod Bezdězem SAC ATMOS Bělá pod Bezdězem N/A  
973. 239 Z40 Petrilaková Kateřina (1972)     N/A  
973. 593 M30 Rulík Pavel (1982)     N/A  
973. 617 Z40 Stezková Jana (1966) CK Nymburk   N/A  
973. 808 M40 Šafus Miroslav (1969)     N/A  
973. 515 M50 Šulc Pavel (1963)     N/A  
973. 994 M40 Topolář Robert (1974) Volksbank Bike Team Volksbank Bike Team N/A  
973. 219 M30 Václavík Antonín (1987) EXE Jeans   N/A  
973. 233 M40 Václavík Antonín (1965) EXE Jeans   N/A  
973. 437 M30 Voldán Tomáš (1982)     N/A  
973. 176 M30 Žďánský Radek (1978)   Los Bajkos N/A