Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. Author Ježek Václav, Klouček František, Matulík René 03:49:18.0
2. RockMachine-Cyklomax Dítě Radek, Sulzbacher Tomáš, Pavel Tomáš 04:00:32.4 00:11:14.4
3. UNIQA ALK Jihlava "B" Kříž Zdeněk, Novotný Michal, Svěrák Jiří 04:01:30.2 00:12:12.2
4. RockMachine-Cyklomax II Roman Šťastný, Katera Martin, Katera Jiří 04:14:45.8 00:25:27.8
5. UNIQA ALK Jihlava "A" Dvořák Martin, Fiedler David, Reich Michal 04:20:2.5 00:30:44.5
6. Lucky Bike Havlíček Václav, Malý Ondřej, Šilhán Tomáš 04:22:15.4 00:32:57.4
7. BIKE FIT CLUB Jilemnice 3 Havlíček Rostislav, Pospíchal Přemysl, Hornig Vítězslav 04:24:5.1 00:34:47.1
8. SPINNING - MB Hladík Josef, Kristek Daniel, Perlík Jaromír 04:29:43.0 00:40:25.0
9. CK Morava A Kulík Vladislav, Janhuba Martin, Doubrava Ondřej 04:32:27.3 00:43:9.3
10. Spinfit Liberec Tichý Jaromír, Drda Ladislav, Dymlová Alena 04:33:19.3 00:44:1.3
11. BBB TEAM MOHELNICE Král Milan, Janů Martin, Kaniščev Roman 04:33:52.0 00:44:34.0
12. Snails Paulik Martin, Moravec Marek, Stránský Libor 04:34:38.4 00:45:20.4
13. V.L.C. Náchod Vít Pavel, Flégl Aleš, Flégl Jan 04:37:58.2 00:48:40.2
14. BIKE FIT CLUB Jilemnice 1 Vrkoslav Emil, Soukup Karel, Henych Tomáš 04:41:18.1 00:52:0.1
15. UNIQA ALK Jihlava "C" Culka Petr, Vacek Richard, Pokorný Libor 04:42:26.9 00:53:8.9
16. UNIQA ALK Jihlava "D" Müller Martin, Klaudová Jana, Sigmund Luděk 04:47:14.9 00:57:56.9
17. Mackie-biker-messer Faltejsek Lukas, Chmelíková Jana, Odvody Zdeněk 04:49:59.6 01:00:41.6
18. Sklopísek Střeleč Rachota Jaroslav, Kopal Luboš, Zahradník Pavel 04:51:11.8 01:01:53.8
19. ČSOB BIKERS Oudes Pavel, Hamza Vilém, Ješuta Petr 04:53:29.2 01:04:11.2
20. CYKLO - SI KLUB Šilar Zdeněk, Šilar Zdeněk, Šilar Michal 04:55:59.9 01:06:41.9
21. HrČePo Hrdlička Marcel, Čeřovský Pavel, Pomajzl Aleš 04:56:42.1 01:07:24.1
22. SVJ Teplice Záruba Jan, Zelený Štěpán, Blažek Ladislav 04:59:33.6 01:10:15.6
23. dlouhý tenký krátkozraký Rejholec Jiří, Řehák Martin, Nevole Jan 04:59:56.6 01:10:38.6
24. Faurecia Fuchs Guillaume, Bavor Jan, Hanes Marek 05:01:50.9 01:12:32.9
25. KC Bike Team Rucker Pavel, Holásek Lukáš, Langton Daren 05:06:45.5 01:17:27.5
26. Nový Hradec Králové Šplíchal Josef, Kraus Zdenek, Romportl Jaroslav 05:08:50.3 01:19:32.3
27. TJ Zentiva Salamon Miloš, Cinibulk Josef, Kašťák Vlastimil 05:09:39.5 01:20:21.5
28. Tekmovalci Bašus Petr, Vrabec Ondřej, Hojný Michal 05:09:46.8 01:20:28.8
29. ABM Team Dvůr Králové Holický Jaroslav, Poličanský Petr, Puhlovský Vladimír 05:12:6.0 01:22:48.0
30. Zpráskaní psi Čech Roman, Václav Radek, Taran Ladislav 05:15:1.5 01:25:43.5
31. HOCO K.VARY Vinohradský Pavel, Vinohradský Petr, Vinohradský Tomáš 05:21:19.4 01:32:1.4
32. SKP Mladá Boleslav Volf Václav, Houžvic Josef, Houžvic Jakub 05:23:0.8 01:33:42.8
33. Tronic Control T2008E Harcuba Vladimír, Kastner Jiří, Kostřica Jaroslav 05:30:17.5 01:40:59.5
34. BIKE FIT CLUB Jilemnice 4 Šerka Martin, Kotyk Marcel, Mikeš Radek 05:31:6.0 01:41:48.0
35. VVV MOST Pelc Václav, Hartman Pavel, Landyš Petr 05:31:10.1 01:41:52.1
36. CCS Králík David, Suchý Martin, Kofroň Vladimír 05:36:52.3 01:47:34.3
37. astramax Nováček Daniel, Nevrkla Vladimír, Paulát Jiří 05:39:36.5 01:50:18.5
38. Pohůdka team Hašlar Přemysl, Vokurka Pavel, Vokurka Petr 05:41:55.2 01:52:37.2
39. ILUTOM bike Palič Ivo, Stojan Tomáš, Kašpar Luděk 05:41:56.3 01:52:38.3
40. Faurecia - muži Hraše David, Fejfar Jiří, Kořenek Jiří 05:51:59.2 02:02:41.2
41. Všelibice Müller Jiří, Sadílek Josef, Binter Dalibor 05:52:2.6 02:02:44.6
42. Red devils Reissig Jaroslav, Pospíšil Pavel, Reissigová Monika 05:53:12.4 02:03:54.4
43. STS Chvojkovice - Brod Štych Libor, Petrilak Petr, Krušina Rostislav 06:02:53.0 02:13:35.0
44. Panda Nosek Pavel, Nosek Petr, Kutzendorfer Michal 06:05:14.5 02:15:56.5
45. USC DRTIKOL Novotný Jiří, Šanda Miloslav, Kadečka Michal 06:05:18.3 02:16:0.3
46. Cykloň Melichárek Petr, Trojánek František, Melichárek Leoš 06:07:18.9 02:18:0.9
47. Žluté kočky Elbsová Renata, Kočičková Zuzana, Tatková Olga 06:08:4.0 02:18:46.0
48. Sentinel - Team Krýcha ml. Miroslav, Šoltys Karel, Novotný Jiří 06:23:4.0 02:33:46.0
49. Cimrman Team Laube Jan, Košnář Marek, Košnář Bohuslav 06:27:48.2 02:38:30.2
50. Furgons Kadlec Roman, Tlučhoř Petr, Král Petr 06:38:15.5 02:48:57.5
51. Tronic Control T2008D Černoch David, Prausová Ilona, Bořuta Petr 06:38:55.4 02:49:37.4
52. Bike team Měchenice Holub Libor, Beránková Hana, Holub Ilja 06:40:0.2 02:50:42.2
53. LOS PRIMEROS Kaplický Jiří, Kobík Vojtěch, Simota Jan 06:42:3.6 02:52:45.6
54. Bikestore.cz Tureček Daniel, Prýmková Dita, Gazdíková Pavla 06:49:8.3 02:59:50.3
55. KNAUF Štraub Jiří, Peřina Ludvík, Kolářová Klára 07:06:22.7 03:17:4.7
56. České buchty Šoltysová Hana, Novotná Miloslava, Urbánková Jitka 07:09:0.5 03:19:42.5
57. Author - ženy Bednářová Jana, Chmelíková Radka, Ježková Radka 07:35:37.0 03:46:19.0