Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M1 muži do 30 let, 1974 a mladší, M2 muži do 40 let, 1973 až 1964, M3 muži do 50 let, 1963 až 1954, M4 muži nad 50 let, 1953 a starší:
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 474 M1 Kobr Otakar (1974) CCC Vella Apache Team   01:15:42.3  
2. 985 M1 Lacina Petr (1973) Cykloservex - Duratec   01:16:12.3 00:00:30.0
3. 954 M2 Jiránek Tomáš (1973) BASTR Liberec   01:16:13.3 00:00:31.0
4. 960 M1 Novotný Robert (1974) Delfi Team   01:16:33.3 00:00:51.0
5. 632 M1 Šubrt Jan (1978) RAVO   01:16:44.1 00:01:1.8
6. 241 M1 Vančuřík Pavel Mongoose Blue Bike   01:16:44.8 00:01:2.5
7. 628 M3 Kopka Jan (1963) SPINFIT MTB team Liberec   01:16:45.5 00:01:3.2
8. 703 M2 Bartoš Karel (1973) RAVO   01:16:46.0 00:01:3.7
9. 758 M1 Fišer Radovan (1985) CK Team Bike Březová   01:16:46.6 00:01:4.3
10. 239 M2 Polanský Roman (1972) Delfi Team   01:16:47.3 00:01:5.0
11. 49 M2 Šlégl Martin (1969) CLUB RESTAURACE JIZERA   01:16:50.6 00:01:8.3
12. 630 M3 Hurdálek Karel (1962)     01:19:10.1 00:03:27.8
13. 273 M2 Pleschinger Martin (1972) Bohemie Nový Bor   01:19:11.5 00:03:29.2
14. 814 M1 Sklář Marcel (1974)     01:19:26.0 00:03:43.7
15. 385 M2 Vaňous Jan (1973) FELT race team   01:19:26.6 00:03:44.3
16. 791 M2 Cupák Martin (1971) Marpole MTB Vrchlabí   01:19:29.3 00:03:47.0
17. 477 M1 Fiedler David (1974) UNIQA   01:19:30.6 00:03:48.3
18. 961 M2 Klíma David (1971) Delfi Team   01:19:31.5 00:03:49.2
19. 478 M2 Reich Michal (1973) UNIQA   01:19:31.9 00:03:49.6
20. 479 M2 Dvořák Martin (1969) UNIQA   01:19:32.7 00:03:50.4
21. 952 M2 Skála Josef     01:19:33.8 00:03:51.5
22. 349 M1 Gotvald Jan (1980) Velomat Jičín   01:19:34.4 00:03:52.1
23. 691 M1 Šťastný Roman (1979) MAX bejk tým II.   01:19:35.1 00:03:52.8
24. 616 M2 Tichý Jan (1968) BIKERANCH   01:19:48.5 00:04:6.2
25. 460 M2 Čivrný Roman (1970) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:19:55.7 00:04:13.4
26. 832 M2 Kučera Pavel (1970) Bohemie Nový Bor   01:20:2.1 00:04:19.8
27. 269 M1 Kubát Tomáš (1977) Bohemie Nový Bor   01:20:3.1 00:04:20.8
28. 678 M1 Tesař Vladimír (1976)     01:20:45.3 00:05:3.0
29. 264 M2 Kulík Vladislav (1973) Cykloklub Morava   01:20:46.8 00:05:4.5
30. 786 M2 Pavel Tomáš (1976) MAX bejk tým I.   01:20:50.6 00:05:8.3
31. 265 M1 Havlíček Václav (1984)     01:21:44.4 00:06:2.1
32. 253 M2 Vlček Jiří (1973) Spinning Bike Team   01:21:45.9 00:06:3.6
33. 335 M1 Hejna Jan (1984) sfinx racing team   01:21:52.5 00:06:10.2
34. 849 M2 Zdražílek Jan (1972)     01:22:6.9 00:06:24.6
35. 869 M2 Beneš Václav (1965) Paklisport   01:22:7.6 00:06:25.3
36. 687 M2 Petr Ladislav (1971)     01:22:14.8 00:06:32.5
37. 314 M1 Novotný Petr (1981)     01:22:16.1 00:06:33.8
38. 67 M1 Mazur Michal (1983) Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav   01:22:16.9 00:06:34.6
39. 768 M2 Drbohlav Václav (1972) W.B.S. Jičín   01:22:17.9 00:06:35.6
40. 718 M1 Vebr Josef (1975) SK CHODSKO   01:22:18.6 00:06:36.3
41. 379 M1 Dvořák Aleš (1976) DAAK TOUR SKALICE   01:22:19.1 00:06:36.8
42. 376 M2 Holub Libor (1969) Bike Team Měchenice   01:22:19.4 00:06:37.1
43. 459 M2 Havel Gunar (1970) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:22:19.9 00:06:37.6
44. 618 M1 Vyhnálek Jiří (1975) LOKO TRUTNOV RADIOKING   01:22:20.2 00:06:37.9
45. 315 M2 Macek Martin (1964) CCC Vela Trutnov   01:22:20.7 00:06:38.4
46. 482 M1 Svěrák Jiří (1985) NATAKOLA Jihlava   01:22:21.2 00:06:38.9
47. 692 M1 Katera Martin (1977) MAX bejk tým I.   01:22:22.7 00:06:40.4
48. 272 M1 Truksa Jakub (1987) Cykloservis "U Tyrše"   01:22:25.3 00:06:43.0
49. 390 M2 Mottl Zbyněk (1973) VBK Havlíčkův Brod   01:22:29.3 00:06:47.0
50. 800 M2 Šikola Martin (1972) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:23:8.7 00:07:26.4
51. 111 M1 Kopáč Dalibor (1984) Rebel Bike Team   01:23:32.0 00:07:49.7
52. 955 M1 Jeřábek Miroslav (1982) Spinning - MB I.   01:23:32.5 00:07:50.2
53. 318 M2 Balatka Martin (1973) Velo Team   01:23:33.3 00:07:51.0
54. 497 M3 Hrubec Milan (1954)     01:23:39.7 00:07:57.4
55. 915 M1 Janeček Michal (1980) MTB SPORT BEČVÁŘ STRAKONICE   01:23:43.1 00:08:0.8
56. 293 M1 Husák Hynek (1974) TJ Bohemie   01:23:44.4 00:08:2.1
57. 336 M3 Hejna Jiří (1962) sfinx racing team   01:23:45.4 00:08:3.1
58. 487 M1 Tichý Jaromír (1977)     01:23:46.0 00:08:3.7
59. 316 M1 Šviha Pavel (1977) ŠVIKO   01:23:46.8 00:08:4.5
60. 702 M2 Šilha Roman (1971) ČS MTB   01:23:49.5 00:08:7.2
61. 155 M4 Kepl Stanislav (1951) KC CYKLOMAX   01:23:50.1 00:08:7.8
62. 495 M3 Michl Josef (1959) CK Nymburk   01:23:51.6 00:08:9.3
63. 68 M1 Slivka Jan (1976) Triatlon Sport Stupno   01:24:17.6 00:08:35.3
64. 739 M1 Adámek Luboš (1985) TRISPORT CYKLOMAX   01:24:23.9 00:08:41.6
65. 447 M1 Beneš Petr (1980) SKC Pečky   01:24:37.1 00:08:54.8
66. 9 M2 Brada Ondřej (1973)     01:24:38.1 00:08:55.8
67. 799 M1 Tobolka Milan (1980) MAX bejk tým I.   01:24:38.9 00:08:56.6
68. 472 M1 Myška Petr (1985)     01:24:41.0 00:08:58.7
69. 452 M2 Müller Petr (1964) SKP Nymburk   01:25:20.6 00:09:38.3
70. 771 M2 Tajč Jan (1968) NABUL   01:25:37.1 00:09:54.8
71. 412 M1 Černý Jan (1982) Kosí rodina   01:25:37.7 00:09:55.4
72. 992 M2 Kabrhel Jan (1972)     01:25:52.5 00:10:10.2
73. 773 M2 Brabec Pavel (1970)     01:25:57.0 00:10:14.7
74. 76 M1 Šoukal Vít (1979) DAMA sport Šumperk   01:26:0.2 00:10:17.9
75. 807 M2 Chlíbek Václav (1971)     01:26:7.4 00:10:25.1
76. 733 M4 Adámek Roman (1952) TRISPORT CYKLOMAX   01:26:7.8 00:10:25.5
77. 664 M1 Lukeš Jiří (1975) Marpole MTB Vrchlabí   01:26:12.2 00:10:29.9
78. 667 M3 Ježek Jiří (1962) Marpole MTB Vrchlabí   01:26:13.8 00:10:31.5
79. 899 M2 Procházka Pavel (1967) Žirafy Team   01:26:38.1 00:10:55.8
80. 803 M1 Scholze René (1977)     01:26:40.6 00:10:58.3
81. 901 M2 Krampera Antonín (1964) ČKMC   01:26:41.8 00:10:59.5
82. 271 M2 Német Martin (1972) Bohemie Nový Bor   01:26:51.5 00:11:9.2
83. 680 M3 Homolka Dalibor (1958) Bohemie Nový Bor   01:26:52.9 00:11:10.6
84. 995 M1 Šplíchal Petr (1975)     01:26:54.3 00:11:12.0
85. 637 M3 Černý Zdeněk (1961) RAVO   01:26:54.8 00:11:12.5
86. 595 M3 Šárovec Karel (1958) CK Nymburk   01:26:55.5 00:11:13.2
87. 996 M2 Šplíchal Martin (1972)     01:26:56.4 00:11:14.1
88. 481 M1 Máca Kamil (1985) NATAKOLA Jihlava   01:26:57.0 00:11:14.7
89. 998 M1 Kubíček František (1977)     01:26:57.8 00:11:15.5
90. 785 M1 Seibert Josef (1974) Rock Machine   01:26:59.4 00:11:17.1
91. 909 M1 Rambousek Jan (1976) Rapcakova group Vinarice   01:27:0.4 00:11:18.1
92. 174 M1 Laššo Petr (1977) Cukety   01:27:1.4 00:11:19.1
93. 1000 M3 Klouček František (1960)     01:27:4.5 00:11:22.2
94. 589 M2 Víšek Miloš (1964) SPORT BIKE CHRUDIM   01:27:16.4 00:11:34.1
95. 69 M1 Wendler Viktor (1976) Triatlon Sport Stupno   01:27:38.8 00:11:56.5
96. 953 M3 Kolafa Martin (1956) BASTR Team   01:27:54.4 00:12:12.1
97. 693 M1 Katera Jiří (1977) MAX bejk tým II.   01:27:56.3 00:12:14.0
98. 323 M2 Šimera Petr (1966) WWW.BIKETEAM.CZ   01:27:57.1 00:12:14.8
99. 72 M2 Šlejhar Pavel (1972)     01:27:57.9 00:12:15.6
100. 480 M1 Pánek Tomáš (1985) NATAKOLA Jihlava   01:27:59.6 00:12:17.3
101. 75 M1 Pleva Stanislav (1976)     01:28:16.5 00:12:34.2
102. 292 M1 Faltus Tomáš (1975) VBK Havlíčkův Brod   01:28:19.8 00:12:37.5
103. 821 M4 Harcuba Petr (1953) HO LOKO LIBEREC   01:28:24.6 00:12:42.3
104. 401 M1 Vozka Radim (1974) Spinfit Liberec   01:28:32.9 00:12:50.6
105. 121 M3 Hornig Vítězslav (1963) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE I   01:28:40.6 00:12:58.3
106. 173 M1 Pospíšil Petr (1974) Cukety   01:28:41.9 00:12:59.6
107. 988 M2 Stříž Robert (1966) SPINNING BIKE TEAM I.   01:28:43.5 00:13:1.2
108. 426 M1 Fedorko Jakub (1986) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:28:44.7 00:13:2.4
109. 263 M1 Janhuba Martin (1979) CK MORAVA   01:28:44.9 00:13:2.6
110. 734 M2 Daďa Patrik (1972) CLUB CCS   01:28:45.9 00:13:3.6
111. 365 M3 Škarnitzl Vladimír (1960) cyklo čelákovice   01:29:4.5 00:13:22.2
112. 435 M1 Šifta Petr (1976)     01:29:12.9 00:13:30.6
113. 254 M1 Černý Jakub (1985) Triatlon Sport Stupno   01:29:13.7 00:13:31.4
114. 471 M2 Drobník Tomáš (1972) Žíznivá čára   01:29:14.7 00:13:32.4
115. 752 M3 Truhlář Petr (1963) SK ASSPRO Náchod   01:29:27.8 00:13:45.5
116. 548 M1 Kadlec Vojtěch (1982) SPINNING BIKE TEAM I.   01:29:37.5 00:13:55.2
117. 261 M1 Milian Milan (1975)     01:29:40.8 00:13:58.5
118. 730 M1 Nechanický Jan (1984) Jizerská pila   01:29:42.1 00:13:59.8
119. 153 M3 Štěpánek Pavel (1959) KC Vratislavice   01:29:42.8 00:14:0.5
120. 544 M4 Bejsta Jaroslav (1946) Rubena Merida MTB   01:29:46.0 00:14:3.7
121. 540 M3 Štěpánek Jiří (1961)     01:30:12.4 00:14:30.1
122. 883 M1 Šafařík Michal (1979)     01:30:14.8 00:14:32.5
123. 12 M1 Nesvadba Martin (1976) Lovci kilometrů - A   01:30:16.2 00:14:33.9
124. 731 M2 Kamaryt Leos (1969) Lucky Bike   01:30:17.6 00:14:35.3
125. 122 M2 Hornig Jaroslav (1972) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE I   01:30:18.1 00:14:35.8
126. 216 M2 Hladík Josef (1971) Spinning - MB I.   01:30:20.4 00:14:38.1
127. 532 M3 Skála Ladislav (1958) CK Česká Lípa   01:30:25.0 00:14:42.7
128. 674 M4 Rejholec Jiří (1948) Bohemie Nový Bor   01:30:32.5 00:14:50.2
129. 483 M1 Vacek Richard (1982) SPINNING BIKE TEAM   01:30:33.2 00:14:50.9
130. 160 M2 Kubín Miroslav (1965)     01:30:55.1 00:15:12.8
131. 657 M2 Čermák Pavel (1965) CK Peloton   01:30:58.7 00:15:16.4
132. 727 M2 Valeš Jiří (1970)     01:31:16.2 00:15:33.9
133. 649 M2 Svoboda Petr (1968) INTERSPORT JILEMNICE   01:31:18.8 00:15:36.5
134. 386 M2 Kožnar Aleš (1966) Kožnar Ski Team   01:31:19.9 00:15:37.6
135. 797 M2 Stránský Václav (1971) WIDE BIKE   01:31:20.4 00:15:38.1
136. 428 M2 Skalický Michael (1968) Sensor   01:31:21.6 00:15:39.3
137. 938 M2 Kareš Petr (1969)     01:31:23.5 00:15:41.2
138. 812 M1 Ševic Pavel (1988) TRISPORT CYKLOMAX   01:31:27.4 00:15:45.1
139. 207 M2 Švábek Karel (1965) Cyko-Ski Žitník   01:31:45.4 00:16:3.1
140. 117 M2 Hájek Stanislav (1970) Kosmonosy   01:31:49.6 00:16:7.3
141. 232 M3 Šnajdr Jiří (1960) Kajmani Jablonec   01:31:58.6 00:16:16.3
142. 124 M1 Havlíček Rostislav (1977) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE II   01:31:59.8 00:16:17.5
143. 213 M3 Popel Karel (1960)     01:32:0.4 00:16:18.1
144. 125 M2 Pospíchal Přemysl (1972) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE II   01:32:2.1 00:16:19.8
145. 601 M4 Čermák Jan (1950) Veterán Extreme   01:32:2.7 00:16:20.4
146. 496 M4 Menger Jiří (1952) CK Nymburk   01:32:3.5 00:16:21.2
147. 492 M3 Prokop Lumír (1957)     01:32:5.4 00:16:23.1
148. 116 M1 Hájek Vlastimil (1974) Kosmonosy   01:32:6.5 00:16:24.2
149. 759 M2 Kálal Marek (1973)     01:32:8.6 00:16:26.3
150. 463 M2 Tůma Pavel (1968) TEROVA   01:32:13.0 00:16:30.7
151. 437 M1 Veselý Erik (1975)     01:32:27.0 00:16:44.7
152. 574 M1 Placák Václav (1987) Cykloservis "U Tyrše"   01:32:28.5 00:16:46.2
153. 1 M3 Viker Zdeněk (1962)     01:32:29.4 00:16:47.1
154. 205 M2 Reichel Josef (1968)     01:32:30.5 00:16:48.2
155. 377 M2 Sunegh Robert (1973) Bike Team Měchenice   01:32:35.5 00:16:53.2
156. 491 M2 Alexander Danel (1966)     01:32:36.7 00:16:54.4
157. 984 M1 Steinochr Petr (1974)     01:32:43.6 00:17:1.3
158. 466 M2 Váňa Josef (1968) SKP Česká Lípa   01:32:45.0 00:17:2.7
159. 277 M1 Ondřej Jindřišek (1983)     01:32:47.3 00:17:5.0
160. 760 M2 Guttenberg Aleš (1973) RUDNÁ   01:33:8.1 00:17:25.8
161. 276 M1 Breur Tomáš (1980)     01:33:8.7 00:17:26.4
162. 23 M1 Loukotka Milan (1975) SAC ATMOS IMPROMAT   01:33:9.4 00:17:27.1
163. 432 M1 Škrabálek Jan (1970) rekrea   01:33:20.2 00:17:37.9
164. 260 M2 Grössl Roman (1972)     01:33:23.6 00:17:41.3
165. 284 M1 Krmíček Aleš (1981) SPINNING BIKE TEAM I.   01:33:27.1 00:17:44.8
166. 822 M3 Šabatka Miloš (1960)     01:33:30.0 00:17:47.7
167. 473 M2 Myška Petr (1965) Modrá Hvězda Stará Boleslav   01:33:31.6 00:17:49.3
168. 738 M3 Šebek Daniel (1962) TRISPORT CYKLOMAX   01:33:33.1 00:17:50.8
169. 451 M4 Mach Petr (1948) SK BP Lumen Úpice   01:33:34.6 00:17:52.3
170. 331 M1 Rusín Oldřich (1975) Kablo Elektro   01:33:55.1 00:18:12.8
171. 593 M1 Čeřovský Pavel (1978) Čeřovský Team   01:33:56.9 00:18:14.6
172. 896 M3 Jangl Karel (1963) ČKMC   01:33:59.2 00:18:16.9
173. 688 M3 Šviha Vlastimil (1954) ŠVIKO   01:33:59.7 00:18:17.4
174. 591 M2 Hrdlička Marcel (1972) Čeřovský Team   01:34:0.5 00:18:18.2
175. 408 M2 Mach Jan (1971) biketunel   01:34:2.6 00:18:20.3
176. 128 M1 Kadlec Jakub (1987) OBORA   01:34:11.0 00:18:28.7
177. 968 M2 Horáček Jiří (1966) KUC Bike Sport   01:34:15.0 00:18:32.7
178. 754 M3 Hanyš Oldřich (1959) Žíznivá čára   01:34:36.9 00:18:54.6
179. 373 M3 Novák Miloš (1960)     01:34:39.1 00:18:56.8
180. 790 M1 Emr David (1976)     01:34:42.7 00:19:0.4
181. 914 M4 Tomáš Pavel (1949) Ptáček spol.s r.o.   01:34:44.2 00:19:1.9
182. 175 M3 Tehnik Jaroslav (1959) Cukety   01:34:47.3 00:19:5.0
183. 526 M4 Kramer František (1951) BASTR Liberec   01:35:1.8 00:19:19.5
184. 796 M3 Salamon Miloš (1955) TJ Léčiva   01:35:2.7 00:19:20.4
185. 584 M2 Habelt Radek (1967)     01:35:3.3 00:19:21.0
186. 772 M1 Král Milan (1975) MTB Team Mohelnice   01:35:3.8 00:19:21.5
187. 82 M3 Nedomlel Tomáš (1963)     01:35:4.6 00:19:22.3
188. 39 M2 Bajer Václav (1966)     01:35:9.5 00:19:27.2
189. 844 M3 Pavelka Jiří (1954)     01:35:10.3 00:19:28.0
190. 841 M3 Souček Miloslav (1960) Veterán Extreme   01:35:11.2 00:19:28.9
191. 380 M4 Němec Tomáš (1947) BIKE CLUB KUTNÁ HORA   01:35:13.4 00:19:31.1
192. 836 M1 Vele Aleš (1975)     01:35:15.0 00:19:32.7
193. 653 M2 Murčo Petr (1964) Vela-Olfin Car Trutnov   01:35:18.0 00:19:35.7
194. 602 M2 Janda Zdeněk (1970)     01:35:20.2 00:19:37.9
195. 780 M3 Vaněk Miloš (1958) M.K.V. sport   01:35:20.9 00:19:38.6
196. 233 M3 Vejvoda Luboš (1959) Kajmani Jablonec   01:35:21.8 00:19:39.5
197. 343 M2 Kasal Milan (1964) Veterán Extreme   01:35:33.6 00:19:51.3
198. 588 M1 Pochobradský Dan (1982) SPORT BIKE CHRUDIM   01:35:34.3 00:19:52.0
199. 561 M1 Kohout Pavel (1975) Dvůr Králové nad Labem   01:35:39.3 00:19:57.0
200. 237 M1 Vorlíček Marek (1977)     01:35:40.5 00:19:58.2
201. 414 M1 Hlaváček Tomáš (1976)     01:35:42.4 00:20:0.1
202. 704 M3 Mertlík Jiří (1961) SK BP LUMEN Úpice   01:35:43.9 00:20:1.6
203. 530 M2 Mejsnar Pavel (1973)     01:35:48.5 00:20:6.2
204. 600 M3 Mach Václav (1955) SK BP LUMEN   01:35:57.1 00:20:14.8
205. 639 M3 Kysel Zdeněk (1960) SK Cyklo Olomouc   01:35:59.0 00:20:16.7
206. 610 M2 Borecký Milan (1971) KODIAK PEDALS TEAM   01:36:0.5 00:20:18.2
207. 991 M2 Macháček Pavel (1972)     01:36:1.8 00:20:19.5
208. 764 M1 Semerák Roman (1975)     01:36:9.4 00:20:27.1
209. 906 M2 Souček Karel (1970) JKF Jaroměř   01:36:18.3 00:20:36.0
210. 594 M1 Víšek Roman (1987) SPORT BIKE CHRUDIM   01:36:19.1 00:20:36.8
211. 920 M1 Chlebníček Jiří (1987) Cykloklub Morava - Leština   01:36:23.3 00:20:41.0
212. 410 M2 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk   01:36:25.6 00:20:43.3
213. 513 M1 Stella David (1988)     01:36:27.1 00:20:44.8
214. 663 M3 Kraval Pavel (1962)     01:36:29.1 00:20:46.8
215. 423 M1 Nebeský Jaroslav (1977) MK Vyšehrad   01:36:32.2 00:20:49.9
216. 218 M1 Kristek Daniel (1977) Spinning - MB II.   01:36:34.4 00:20:52.1
217. 120 M2 Slavík Vladimír (1964) CK Česana Mladá Boleslav   01:36:35.9 00:20:53.6
218. 867 M4 Pavelka Jan (1952)     01:36:36.0 00:20:53.7
219. 683 M1 Pelikán Stanislav (1975) Veselé Trávy Team   01:36:36.6 00:20:54.3
220. 757 M1 Skála Martin (1982)     01:36:37.3 00:20:55.0
221. 726 M2 Brodský Tomáš (1971) BROČEK TEAM   01:36:39.8 00:20:57.5
222. 568 M1 Hrábek Lukáš (1984)     01:36:44.4 00:21:2.1
223. 200 M2 Herinek Tomáš (1970)     01:36:49.1 00:21:6.8
224. 965 M3 Svoboda Karel (1961)     01:36:53.7 00:21:11.4
225. 433 M1 Burgermeister Karel (1975) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:37:0.1 00:21:17.8
226. 334 M3 Zahradník Pavel (1960) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:37:6.0 00:21:23.7
227. 673 M1 Fajgl Luboš (1975)     01:37:10.6 00:21:28.3
228. 958 M3 Hauser Daniel (1963) Spinning - MB V.   01:37:12.0 00:21:29.7
229. 282 M1 Havlíček Petr (1982)     01:37:15.3 00:21:33.0
230. 626 M4 Honzátko Ivan (1950) Cvikov   01:37:44.6 00:22:2.3
231. 457 M2 Hubka Martin (1974)     01:37:45.4 00:22:3.1
232. 368 M2 Martínek Petr (1965) cyklo čelákovice   01:37:47.4 00:22:5.1
233. 199 M2 Chlivstovský Jan (1970)     01:37:48.5 00:22:6.2
234. 258 M1 Helt Tomáš (1978)     01:37:49.4 00:22:7.1
235. 443 M2 Hnízdil Jindřich (1964)     01:37:50.4 00:22:8.1
236. 163 M3 Kraus Vladimír (1960)     01:37:51.1 00:22:8.8
237. 840 M2 Beran Radek (1973)     01:37:52.5 00:22:10.2
238. 627 M3 Hauser Jiří (1959)     01:37:55.4 00:22:13.1
239. 520 M2 Russé Pavel (1971) KAMIKADZE BIKERS   01:37:59.8 00:22:17.5
240. 115 M4 Hájek Stanislav (1945) Kosmonosy   01:38:3.9 00:22:21.6
241. 123 M1 Hornig Ondřej (1990) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE I   01:38:5.2 00:22:22.9
242. 842 M3 Doškář Zdeněk (1961) Veterán Extreme   01:38:7.4 00:22:25.1
243. 236 M2 Skaunic Michal (1966) Kajmani Jablonec   01:38:8.3 00:22:26.0
244. 641 M2 Náhlovský Ladislav (1969) Žíznivá čára   01:38:9.1 00:22:26.8
245. 690 M1 Honzák Karel (1975)     01:38:10.0 00:22:27.7
246. 176 M3 Aust Miroslav (1960)     01:38:10.5 00:22:28.2
247. 40 M3 Vinohradský Pavel (1954) Hoco K.V.   01:38:11.0 00:22:28.7
248. 795 M1 Pospíšil Martin (1976) MTB Team Mohelnice   01:38:12.5 00:22:30.2
249. 309 M3 Hruška Aleš (1959) Cyklo Ogar   01:38:15.3 00:22:33.0
250. 498 M3 Jedlička Petr (1960)     01:38:18.2 00:22:35.9
251. 399 M1 Bičík Robert (1986)     01:38:20.7 00:22:38.4
252. 951 M2 Česnek Eduard     01:38:29.4 00:22:47.1
253. 502 M2 Klečka Pavel (1966)     01:38:38.5 00:22:56.2
254. 828 M3 Říha Michal (1963)     01:38:41.7 00:22:59.4
255. 622 M2 Mojžíš Libor (1968) BAJKELEROS ŽERNOV   01:38:44.4 00:23:2.1
256. 448 M4 Tylš Jaroslav (1953) BP Lumen   01:38:46.9 00:23:4.6
257. 913 M4 Žalský Šlechtislav (1942) Radioking s.r.o Janské Lázně   01:38:51.6 00:23:9.2
258. 268 M2 Ducháček Jan (1968)     01:38:52.4 00:23:10.1
259. 50 M2 Hoffman Ladislav (1970) CLUB RESTAURACE JIZERA   01:38:53.2 00:23:10.9
260. 900 M3 Kraus Zdeněk (1962) Nový Hradec I   01:38:54.1 00:23:11.8
261. 442 M3 Piskač Luděk (1962) CTC   01:38:55.0 00:23:12.7
262. 494 M1 Urbánek Petr (1977)     01:38:56.9 00:23:14.6
263. 11 M2 Němec Jaroslav (1968) Lovci kilometrů - A   01:39:5.9 00:23:23.6
264. 843 M2 Výmola Rudolf (1968)     01:39:7.0 00:23:24.7
265. 13 M2 Horčičko František (1971) MTB Marpole   01:39:8.8 00:23:26.5
266. 725 M3 Žák Milan (1963) Sokol Hamrska   01:39:18.1 00:23:35.8
267. 449 M1 Voříšek Mirko (1988) BP Lumen   01:39:23.9 00:23:41.6
268. 775 M2 Jirouš Martin (1967) Marpole MTB Vrchlabí   01:39:25.0 00:23:42.7
269. 765 M2 Matyáš Petr (1973) W.B.S. Jičín   01:39:25.4 00:23:43.1
270. 872 M3 Kop Václav (1959)     01:39:26.2 00:23:43.9
271. 362 M2 Křečko Alex (1968)     01:39:27.3 00:23:45.0
272. 741 M2 Havlíček Jan (1973) KODIAK PEDALS TEAM   01:39:28.2 00:23:45.9
273. 646 M2 Chadima Jiří (1965) Bike Team Měchenice   01:39:29.7 00:23:47.4
274. 350 M1 Kolnik Petr (1974)     01:39:37.2 00:23:54.9
275. 398 M3 Jílek Milan (1961)     01:39:38.6 00:23:56.3
276. 665 M2 Kolín Jaroslav (1972)     01:39:56.5 00:24:14.2
277. 956 M2 Perlík Jaromír (1972) Spinning - MB II.   01:39:59.6 00:24:17.3
278. 24 M2 Pospíšil Boris (1971) BASTR Team   01:40:0.9 00:24:18.6
279. 576 M2 Vodrážka Patrik (1972) KAMIKADZE BIKERS   01:40:1.8 00:24:19.5
280. 997 M2 Hurych Libor (1969)     01:40:3.9 00:24:21.6
281. 445 M1 Hanout Lukáš (1984)     01:40:4.8 00:24:22.5
282. 327 M1 Kopal Luboš (1977) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:40:5.5 00:24:23.2
283. 603 M1 Hájek Jakub (1986)     01:40:8.9 00:24:26.6
284. 892 M2 Škop Jiří (1964)     01:40:16.0 00:24:33.7
285. 461 M1 Suchý Tomáš (1985)     01:40:16.8 00:24:34.5
286. 289 M3 Holíček Josef (1956) MANIAC PEDALS I.   01:40:17.2 00:24:34.9
287. 37 M2 Marek Petr (1968)     01:40:17.6 00:24:35.3
288. 222 M2 Křívánek Tomáš (1966) Spinning - MB V.   01:40:21.1 00:24:38.8
289. 729 M1 Vojáček Lukáš (1983) Čeřovský Team   01:40:23.2 00:24:40.9
290. 606 M3 Hájek Stanislav (1957) CK Peloton   01:40:28.8 00:24:46.4
291. 963 M4 Němčanský Aleš (1965)     01:40:29.1 00:24:46.8
292. 364 M2 Černý Aleš (1964)     01:40:42.4 00:25:0.1
293. 592 M1 Pomajzl Aleš (1988) Čeřovský Team   01:40:50.7 00:25:8.4
294. 684 M2 Sigler Jaroslav (1966)     01:40:54.7 00:25:12.4
295. 619 M1 Šplíchal Josef (1975) Nový Hradec II   01:40:55.5 00:25:13.2
296. 833 M3 Jedlička Petr (1956)     01:40:56.7 00:25:14.4
297. 395 M1 Jiráček Josef (1977)     01:40:59.2 00:25:16.9
298. 396 M1 Soukal Václav (1976)     01:41:0.3 00:25:18.0
299. 384 M2 Antonín Petr (1969)     01:41:1.4 00:25:19.1
300. 640 M3 Duda Petr (1959) SK Cyklo Olomouc   01:41:11.4 00:25:29.1
301. 721 M2 Fojtík Radek     01:41:13.2 00:25:30.9
302. 608 M3 Vondráček Zdeněk (1960)     01:41:19.6 00:25:37.3
303. 753 M1 Nechanický Stanislav (1983)     01:41:23.8 00:25:41.5
304. 304 M1 Šindelář Martin (1983)     01:41:36.0 00:25:53.7
305. 543 M1 Pilbauer Zdeněk (1975)     01:41:37.9 00:25:55.6
306. 303 M3 Šindelář Jiří (1960)     01:41:38.7 00:25:56.4
307. 617 M4 Nosek Zdeněk (1952) Veterán Extreme   01:41:39.4 00:25:57.1
308. 634 M2 Jelen Petr (1968) ACK Čáslav   01:41:40.4 00:25:58.1
309. 245 M2 Nesměrák Karel (1967)     01:41:41.2 00:25:58.9
310. 353 M3 Pelc Václav (1960)     01:41:42.0 00:25:59.7
311. 528 M3 Otta Roman (1961)     01:41:42.7 00:26:0.4
312. 982 M1 Píša Radek     01:41:45.7 00:26:3.4
313. 33 M1 Cindr Martin (1983)     01:41:46.5 00:26:4.2
314. 283 M1 Lapihuska Michal (1976) VTT Praha   01:41:47.5 00:26:5.2
315. 22 M1 Horák Jan (1975) SAC ATMOS IMPROMAT   01:41:49.1 00:26:6.8
316. 820 M3 Pertot Milan (1959)     01:41:51.4 00:26:9.1
317. 422 M2 Řehoř Marek (1973)     01:41:56.6 00:26:14.3
318. 126 M2 Rosenberg Zdeněk (1973) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE II   01:41:57.4 00:26:15.1
319. 178 M3 Bárta Luboš (1958) CK Peloton   01:41:58.0 00:26:15.7
320. 652 M2 Vozka Pavel (1964) Vela-Olfin Car Trutnov   01:41:58.9 00:26:16.6
321. 912 M1 Nekvinda Alexandr (1987) Radioking s.r.o Janské Lázně   01:41:59.8 00:26:17.5
322. 964 M1 Rendl Václav (1982)     01:42:1.0 00:26:18.7
323. 354 M1 Rejzek Jan (1975)     01:42:1.8 00:26:19.5
324. 566 M3 Šilar Zdeněk (1954) CYKLO-SI KLUB   01:42:4.6 00:26:22.3
325. 559 M1 Šilar Michal (1985) CYKLO-SI KLUB   01:42:12.1 00:26:29.8
326. 389 M1 Fall Josef (1983)     01:42:13.1 00:26:30.8
327. 204 M2 Konopasek René (1970)     01:42:14.7 00:26:32.4
328. 8 M1 Šulc Robert (1974) Lovci kilometrů - A   01:42:15.6 00:26:33.3
329. 930 M1 Kousal Lukáš (1986) Cykloklub Morava   01:42:16.5 00:26:34.2
330. 145 M3 Kastner Jiří (1961) Tronic Control   01:42:17.9 00:26:35.6
331. 198 M3 Petráň Jan (1963)     01:42:21.9 00:26:39.6
332. 220 M2 Vidner Jan (1967) Spinning - MB III.   01:42:23.5 00:26:41.2
333. 267 M2 Šatochin Prokop (1973) BUG CLUB DEJVICE   01:42:24.4 00:26:42.1
334. 17 M2 Dostál Pavel (1973)     01:42:25.1 00:26:42.8
335. 903 M1 Romportl Jaroslav (1977) Nový Hradec II   01:42:27.2 00:26:44.9
336. 989 M2 Polách Milan (1964)     01:42:34.3 00:26:52.0
337. 404 M1 Opočenský Jiří (1986)     01:42:42.7 00:27:0.4
338. 908 M2 Nekvinda Alexandr (1963) Radioking s.r.o Janské Lázně   01:42:46.8 00:27:4.5
339. 669 M1 Poupě František (1977)     01:42:48.0 00:27:5.7
340. 322 M2 Pallay Rostislav (1973) WWW.BIKETEAM.CZ   01:42:49.5 00:27:7.2
341. 109 M4 Novotný Josef (1952)     01:42:51.6 00:27:9.3
342. 98 M2 Starý Petr (1970)     01:43:5.8 00:27:23.5
343. 744 M3 Nosek Richard (1956) DGP   01:43:6.4 00:27:24.1
344. 651 M2 Nováček Daniel (1969)     01:43:7.2 00:27:24.9
345. 440 M1 Fuchs Rudolf (1975)     01:43:8.3 00:27:26.0
346. 71 M2 Dvořák Vladimír (1964)     01:43:8.8 00:27:26.5
347. 210 M4 Kešner Petr     01:43:10.4 00:27:28.1
348. 865 M3 Šmíd Václav (1960) Šmejdi   01:43:11.5 00:27:29.2
349. 266 M1 Doubrava Ondřej (1978) CK MORAVA   01:43:12.7 00:27:30.4
350. 201 M3 Vaňátko Jindřich (1960)     01:43:15.9 00:27:33.6
351. 51 M3 Flek Zdeněk (1961) Sokol Podlázky   01:43:35.7 00:27:53.4
352. 877 M1 Kovařík David (1987)     01:43:36.4 00:27:54.1
353. 736 M2 Jiruška Roman (1965) Regal bike   01:43:38.1 00:27:55.8
354. 61 M2 Sajták Pavol (1972)     01:43:38.6 00:27:56.3
355. 779 M2 Šilhavý Michal (1970) DRAHELČICE   01:43:40.5 00:27:58.2
356. 505 M2 Melichárek Leoš (1971) CYKLONI   01:43:42.4 00:28:0.1
357. 94 M2 Horáček Luboš (1973)     01:43:43.5 00:28:1.2
358. 868 M1 Novotný Josef (1983)     01:43:48.7 00:28:6.4
359. 458 M2 Tér Dušan (1965) TEROVA Bezděkov   01:43:55.3 00:28:13.0
360. 598 M3 Probst Jiří (1958) bike and surf team   01:43:56.3 00:28:14.0
361. 798 M2 Doležal Josef (1964) SAC Bělá pod Bezdězem   01:43:59.3 00:28:17.0
362. 783 M3 Andrš Lubomír (1958) SAC Bělá pod Bezdězem   01:44:3.6 00:28:21.3
363. 248 M2 Ješuta Petr (1968)     01:44:5.8 00:28:23.5
364. 946 M3 Veselý Petr (1962)     01:44:12.1 00:28:29.8
365. 324 M1 Pechanec Petr (1972)     01:44:12.9 00:28:30.6
366. 580 M3 Hosák Milan (1957) CS Horní Bradlo   01:44:14.1 00:28:31.8
367. 299 M1 Flodrman Václav (1978)     01:44:14.7 00:28:32.4
368. 545 M1 xx xx (2000)     01:44:15.3 00:28:33.0
369. 486 M2 Andrt Marek (1969)     01:44:21.1 00:28:38.8
370. 342 M3 Marks Josef (1955) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:44:29.9 00:28:47.6
371. 490 M3 Lulek Jiří Jiskra Adršpach   01:44:41.1 00:28:58.8
372. 971 M1 Dušta Lukáš (1981)     01:44:45.4 00:29:3.1
373. 980 M4 Jiránek Jaroslav (1948)     01:44:49.2 00:29:6.9
374. 341 M2 Kotrouš Miroslav (1965) Spinning - MB VI.   01:44:51.4 00:29:9.1
375. 455 M4 Pokorný Josef (1952) Marpole MTB Vrchlabí   01:44:57.9 00:29:15.6
376. 902 M1 Střihavka Pavel (1975) Nový Hradec II   01:45:2.3 00:29:20.0
377. 766 M1 Navrátil Nikola (1974)     01:45:3.5 00:29:21.2
378. 747 M1 Němec Ondřej (1987)     01:45:4.5 00:29:22.2
379. 575 M3 Böhm Luboš (1959)     01:45:4.9 00:29:22.6
380. 166 M2 Lebeda David (1973) GRANÁT   01:45:7.1 00:29:24.8
381. 291 M4 Patra Miroslav (1949) TJ Jiskra Jaroměř Potocký   01:45:13.2 00:29:30.9
382. 493 M1 Košatka Tomáš (1977)     01:45:22.7 00:29:40.4
383. 613 M2 Martínek Vladimír (1969)     01:45:24.5 00:29:42.2
384. 921 M2 Žák Petr (1975)     01:45:26.0 00:29:43.7
385. 647 M1 Marík Michal (1977)     01:45:30.9 00:29:48.6
386. 359 M2 Broschinski Alan (1969)     01:45:35.3 00:29:53.0
387. 217 M3 Folprecht Miroslav (1959) Spinning - MB II.   01:45:38.0 00:29:55.7
388. 338 M3 Malý Ivan (1955) VeloUni   01:45:39.6 00:29:57.3
389. 666 M1 Motl Ondřej (1979)     01:45:42.8 00:30:0.5
390. 430 M1 Krčil Pavel (1989)     01:45:45.7 00:30:3.4
391. 358 M1 Krýcha Miroslav (1975) BIKE TEAM   01:45:50.2 00:30:7.9
392. 226 M2 Balák Martin (1970) ASK-Ski Blansko   01:45:54.4 00:30:12.1
393. 824 M1 Vilímek Martin (1978)     01:45:58.7 00:30:16.4
394. 675 M1 Stránský Rudolf (1978)     01:46:2.5 00:30:20.2
395. 940 M3 Švarc Pavel (1963)     01:46:4.5 00:30:22.2
396. 421 M1 Zídek Aleš     01:46:9.2 00:30:26.9
397. 52 M3 Čuban Jiří (1954)     01:46:10.7 00:30:28.4
398. 46 M2 Kolar Petr (1970) Liberec - Ruprechtice   01:46:17.1 00:30:34.8
399. 147 M2 Malý Jaroslav (1972)     01:46:27.4 00:30:45.1
400. 891 M3 Morozov Václav (1963)     01:46:28.9 00:30:46.6
401. 792 M2 Kaniščev Roman (1970) MTB Team Mohelnice   01:46:36.8 00:30:54.4
402. 20 M2 Drnek Radovan (1967) BUBO BUBO   01:46:40.7 00:30:58.4
403. 679 M4 Farmačka Jaroslav (1950) Bohemie Nový Bor   01:46:41.1 00:30:58.8
404. 10 M1 Babec Martin (1986) Lovci kilometrů - B   01:46:42.3 00:30:60.0
405. 650 M3 Kříž Josef (1957)     01:46:46.2 00:31:3.9
406. 180 M1 Bárta Petr (1984) PST Dobšín   01:46:54.7 00:31:12.4
407. 92 M1 Hartig Jaroslav (1977)     01:47:3.6 00:31:21.3
408. 36 M1 Stínka Jan (1977)     01:47:10.8 00:31:28.5
409. 571 M1 Hořejší Ivan (1978) Čajový Klub U Modré Konvice   01:47:16.5 00:31:34.2
410. 285 M2 Zálešák Antonín (1966) MANIAC PEDALS I.   01:47:19.0 00:31:36.7
411. 164 M2 Majer Jiří (1971)     01:47:30.6 00:31:48.3
412. 977 M1 Fritsch Miroslav (1981)     01:47:31.8 00:31:49.5
413. 306 M2 Patra Jaroslav (1972)     01:47:35.4 00:31:53.1
414. 878 M4 Veverka Antonín (1949)     01:47:40.9 00:31:58.6
415. 882 M2 Tyc Michal (1965)     01:47:42.9 00:32:0.6
416. 144 M3 Harcuba Vladimír (1962) Tronic Control   01:47:43.2 00:32:0.9
417. 629 M2 Drda Ladislav (1965)     01:47:44.3 00:32:2.0
418. 701 M1 Černý Miroslav (1975)     01:47:45.7 00:32:3.4
419. 708 M4 Reif Ivo (1950)     01:47:50.1 00:32:7.8
420. 59 M2 Vanča Radim (1972)     01:47:53.2 00:32:10.9
421. 516 M1 Konopka Petr (1977)     01:47:55.0 00:32:12.7
422. 789 M3 Klíma Josef (1963)     01:47:59.3 00:32:17.0
423. 533 M2 Kobr Tomáš (1964)     01:48:0.1 00:32:17.8
424. 189 M2 Kocourek Ivo (1966) Reklama 99   01:48:0.7 00:32:18.4
425. 77 M3 Ladman Jiří (1962)     01:48:1.3 00:32:19.0
426. 179 M1 Hájek Vojtěch (1985)     01:48:2.2 00:32:19.9
427. 140 M1 Palič Ivo (1977) ILUTOM BIKE   01:48:4.1 00:32:21.8
428. 976 M1 Kolařík Roman (1980)     01:48:5.6 00:32:23.3
429. 621 M3 Maršálek Jan (1959) Nový Hradec I   01:48:9.4 00:32:27.1
430. 238 M1 Brok Jan (1978)     01:48:13.8 00:32:31.5
431. 893 M3 Nachtigal Jiří (1957)     01:48:14.6 00:32:32.3
432. 100 M3 Lžičař Jiří (1958)     01:48:15.6 00:32:33.3
433. 714 M2 Němec Jiří (1969) BBH Hornets   01:48:19.1 00:32:36.8
434. 720 M1 Hrubeš Ondřej (1978)     01:48:22.0 00:32:39.7
435. 243 M1 Týc Jan (1975)     01:48:24.0 00:32:41.7
436. 577 M3 Bárta Pavel (1954) SK BP Lumen Úpice   01:48:24.6 00:32:42.3
437. 312 M1 Rosůlek Lukáš (1975)     01:48:26.6 00:32:44.3
438. 993 M1 Stefan Ladislav (1979)     01:48:34.3 00:32:52.0
439. 871 M2 Hyška Martin (1973)     01:48:39.8 00:32:57.5
440. 778 M3 Pospíchal Jan (1957) VETERAN BIKECLUB VDF   01:48:51.2 00:33:8.9
441. 403 M4 Málek Jaroslav (1948) Veterán Extreme   01:48:55.0 00:33:12.7
442. 681 M1 Mareček Martin (1974) Veselé Trávy Team   01:48:57.9 00:33:15.6
443. 776 M2 Rys Pavel (1968)     01:49:0.3 00:33:18.0
444. 409 M3 Michalička Jan (1955)     01:49:2.2 00:33:19.9
445. 870 M2 Landa Ivan (1964)     01:49:15.5 00:33:33.2
446. 518 M2 Anft Slávek (1971) Chlor Atack Neratovice   01:49:17.3 00:33:35.0
447. 597 M3 Jirouš Josef (1956)     01:49:24.6 00:33:42.3
448. 119 M2 Bureš Jan (1967)     01:49:28.4 00:33:46.1
449. 348 M4 Chmelík Jan (1935)     01:49:35.7 00:33:53.4
450. 888 M2 Lerch Jiří (1965)     01:49:37.9 00:33:55.6
451. 676 M1 Fajgl Jiří (1978)     01:49:39.0 00:33:56.7
452. 307 M2 Posekaný Čestmír (1964)     01:49:43.9 00:34:1.6
453. 78 M2 Toman Jindřich (1965)     01:49:49.2 00:34:6.9
454. 672 M1 Tuček Michal (1980) xxx Tuklaty   01:50:0.5 00:34:18.2
455. 624 M1 Pešek Tomáš (1976) BBH Hornets   01:50:5.7 00:34:23.4
456. 56 M2 Šeda Pavel (1971)     01:50:12.1 00:34:29.8
457. 735 M3 Nechanický Radim (1955) Jizerská pila   01:50:13.0 00:34:30.7
458. 944 M1 Taneček Lukáš (1982)     01:50:14.2 00:34:31.9
459. 645 M1 Landyš Jakub (1988)     01:50:15.0 00:34:32.7
460. 818 M1 Najberk Jiří (1975) Najberk Bike Team   01:50:16.9 00:34:34.6
461. 611 M4 Doležal Oldřich (1950) KC KOOPERATIVA   01:50:19.4 00:34:37.1
462. 321 M2 Pěchouček Zdeněk (1969)     01:50:25.7 00:34:43.4
463. 193 M3 Šmic Ivan (1962)     01:50:28.6 00:34:46.3
464. 746 M3 Novák Jiří (1956)     01:50:29.7 00:34:47.4
465. 851 M1 Nový Tomáš     01:50:30.7 00:34:48.4
466. 854 M2 Nový Josef (1968)     01:50:31.4 00:34:49.1
467. 928 M4 Volf Vlastimil (1952)     01:50:33.0 00:34:50.7
468. 211 M1 Pánek Kamil (1976)     01:50:35.0 00:34:52.7
469. 235 M1 Cerman Tomáš (1979)     01:50:36.0 00:34:53.7
470. 535 M2 Štorek Jaroslav (1969)     01:50:38.7 00:34:56.4
471. 499 M2 Helus Pavel (1972) BIKE FANS   01:50:41.1 00:34:58.8
472. 969 M1 Mařík Miroslav (1978)     01:50:41.9 00:34:59.6
473. 994 M2 Novák Petr (1963) ASTRAMAX   01:50:42.6 00:35:0.3
474. 297 M3 Kalvach Blahoslav (1958) BIKE FREAKS   01:50:43.4 00:35:1.1
475. 890 M2 Khorel Jaroslav (1970)     01:50:50.5 00:35:8.2
476. 815 M1 Vlček Jan (1988) Cyklomax Pardubice   01:50:51.3 00:35:9.0
477. 931 M1 Šmíd Luboš (1976)     01:50:54.3 00:35:12.0
478. 332 M1 Drahoňovský Karel (1976) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:50:59.4 00:35:17.1
479. 281 M2 Kubíček Petr (1964)     01:51:0.8 00:35:18.5
480. 7 M1 Šulc Miroslav (1976) Lovci kilometrů - B   01:51:6.1 00:35:23.8
481. 919 M2 Domalíp Pavel (1967) Esselte s.r.o.   01:51:7.1 00:35:24.8
482. 943 M1 Fidler Tomáš (1983)     01:51:8.2 00:35:25.9
483. 352 M3 Landyš Petr (1963)     01:51:12.4 00:35:30.1
484. 195 M1 Holan Jiri (1977)     01:51:19.9 00:35:37.6
485. 596 M3 Šafář Petr (1961)     01:51:23.4 00:35:41.1
486. 229 M3 Procházka Jan (1956) Spinning - MB IV.   01:51:24.8 00:35:42.5
487. 41 M4 Vinohradský Petr (1952) Hoco K.V.   01:51:27.4 00:35:45.1
488. 546 M1 Baborský Jan (1978)     01:51:29.6 00:35:47.3
489. 308 M2 Ubry Jiří (1964)     01:51:30.1 00:35:47.8
490. 65 M1 Šrámek Petr (1981)     01:51:34.2 00:35:51.9
491. 551 M1 Landkammer Ondřej (1987) CK Bulf Hrobce   01:51:35.2 00:35:52.9
492. 948 M1 Šafek Jiří (1976)     01:51:36.2 00:35:53.9
493. 644 M1 Brothánek Marek (1974)     01:51:38.8 00:35:56.5
494. 685 M2 Semecký Zbyněk (1972)     01:51:41.2 00:35:58.9
495. 290 M1 Trchalík Libor (1975) KLIKA BIKE TEAM   01:51:49.0 00:36:6.7
496. 419 M2 Ludvík Martin (1969) BIKE FANS   01:51:53.6 00:36:11.3
497. 194 M1 Holan Jaromir (1979)     01:51:57.1 00:36:14.8
498. 240 M3 Šourek Radim (1956)     01:52:1.9 00:36:19.6
499. 340 M1 Alinče Radek (1981)     01:52:9.5 00:36:27.2
500. 326 M3 Kozák Petr (1961) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:52:10.4 00:36:28.1
501. 30 M1 Novotný Jaroslav (1979)     01:52:17.4 00:36:35.1
502. 917 M2 Hrubeš Václav (1965)     01:52:22.6 00:36:40.3
503. 148 M4 Berndt Dobroslav (1950)     01:52:24.2 00:36:41.9
504. 31 M1 Matoušek Jan (1974)     01:52:30.9 00:36:48.6
505. 18 M4 Havlík Václav (1950) BUBO BUBO   01:52:32.6 00:36:50.3
506. 696 M1 Klimeš Petr     01:52:36.0 00:36:53.7
507. 45 M3 Novák Jan (1963)     01:52:48.2 00:37:5.9
508. 177 M2 Dvorský Ladislav (1967)     01:52:50.7 00:37:8.4
509. 743 M4 Ullrich Pavel (1953)     01:52:52.4 00:37:10.1
510. 855 M3 Turek Ivan (1962)     01:52:53.1 00:37:10.8
511. 402 M4 Vála Josef (1948) Veterán Extreme   01:52:53.3 00:37:11.0
512. 186 M1 Mocák Jaroslav (1983)     01:52:55.6 00:37:13.3
513. 978 M1 Bezpalec Libor (1979)     01:52:58.3 00:37:16.0
514. 724 M2 Kovařík Martin (1965)     01:52:58.8 00:37:16.5
515. 58 M1 Resl Martin (1977)     01:53:0.6 00:37:18.3
516. 60 M2 Zábranský Ivan (1967)     01:53:2.1 00:37:19.8
517. 558 M2 Kaisr Roman (1966)     01:53:10.6 00:37:28.3
518. 418 M4 Hlaváček Petr (1949)     01:53:13.9 00:37:31.6
519. 583 M1 Dědičík Zdeněk (1974)     01:53:14.7 00:37:32.4
520. 143 M3 Kostřica Jaroslav (1960) Tronic Control   01:53:16.5 00:37:34.2
521. 710 M3 Kýra Jindřich (1962)     01:53:20.2 00:37:37.9
522. 330 M1 Lukeš Jan (1974) Kablo Elektro   01:53:26.5 00:37:44.2
523. 560 M1 Stella Pavel (1955) CYKLO-SI KLUB   01:53:30.4 00:37:48.1
524. 407 M3 Maťák Jiří (1960)     01:53:31.9 00:37:49.6
525. 990 M1 Horák Martin (1978)     01:53:33.6 00:37:51.2
526. 819 M2 Melichar Jan (1973)     01:53:35.3 00:37:53.0
527. 54 M3 Staufčík Radomír (1961)     01:53:36.1 00:37:53.8
528. 889 M2 Berbr Jiří (1965)     01:53:36.8 00:37:54.4
529. 382 M1 Pauer Tomáš (1974)     01:53:37.5 00:37:55.2
530. 529 M2 Kubín Tomáš (1969)     01:53:38.1 00:37:55.8
531. 127 M3 Kadlec Zdeněk (1955) OBORA   01:53:38.9 00:37:56.6
532. 112 M1 Wachtfeidl Petr (1977)     01:53:44.2 00:38:1.9
533. 979 M3 Rada Milan (1959)     01:53:44.9 00:38:2.6
534. 374 M3 Zelenka Miloslav (1960)     01:53:46.8 00:38:4.5
535. 638 M3 Šindelka Pavel (1959)     01:53:50.1 00:38:7.8
536. 242 M1 Istenčin Lukáš (1977)     01:53:53.4 00:38:11.1
537. 748 M2 Němec Martin (1964)     01:53:54.5 00:38:12.2
538. 366 M3 Bína Michal (1961)     01:53:55.6 00:38:13.3
539. 808 M1 Vaněček Vít (1973)     01:53:55.8 00:38:13.5
540. 509 M1 Stříbrný Jan (1974)     01:53:57.5 00:38:15.2
541. 328 M4 Plemeník Jaroslav (1951) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:54:0.5 00:38:18.2
542. 934 M1 Žďánský Radek (1978)     01:54:2.5 00:38:20.2
543. 547 M1 Mikula Martin (1985)     01:54:6.1 00:38:23.8
544. 986 M2 Dočekal Marek (1973)     01:54:15.9 00:38:33.6
545. 987 M1 Čechrák Petr (1974)     01:54:20.9 00:38:38.6
546. 202 M3 Krtička Petr (1962)     01:54:21.9 00:38:39.6
547. 756 M4 Skála Zdeněk (1948)     01:54:39.3 00:38:57.0
548. 286 M4 Matoušek Milan (1942) MANIAC PEDALS I.   01:54:43.4 00:39:1.1
549. 983 M4 Píša Václav (1953)     01:54:49.3 00:39:7.0
550. 835 M1 Nejedlý Miroslav (1972)     01:54:50.4 00:39:8.1
551. 924 M2 Hejzdral Petr (1967)     01:54:54.0 00:39:11.7
552. 829 M3 Doubrava Karel (1962)     01:55:8.4 00:39:26.1
553. 14 M1 Schif Tomáš (1974)     01:55:9.9 00:39:27.6
554. 881 M3 Laibl Vladimír (1961)     01:55:10.8 00:39:28.5
555. 270 M1 Povondra Lukáš (1976) Bohemie Nový Bor   01:55:12.9 00:39:30.6
556. 298 M2 Zejfart Karel (1972) KC Luže-Košumberk   01:55:26.4 00:39:44.1
557. 929 M3 Vondráček Jiří (1961)     01:55:27.6 00:39:45.3
558. 347 M4 Taraba Jan (1948)     01:55:33.8 00:39:51.5
559. 898 M2 Havlíček Jaroslav (1964)     01:55:34.7 00:39:52.4
560. 26 M1 Žid Vladimír (1979)     01:55:35.5 00:39:53.2
561. 375 M3 Matouš Petr (1959)     01:55:37.3 00:39:55.0
562. 167 M2 Košnář Marek (1973)     01:55:38.6 00:39:56.3
563. 830 M2 Kučera Jan (1969)     01:55:40.2 00:39:57.9
564. 247 M2 Hamza Vilém (1973) ČSOB BIKERS   01:55:42.1 00:39:59.8
565. 300 M2 Nováček Karel (1968) SKP Rohas Česká Lípa   01:55:49.3 00:40:7.0
566. 110 M4 Ševčík Zdeněk (1953) Bezbab Tour   01:55:55.2 00:40:12.9
567. 383 M1 Pola Zdeněk (1982)     01:56:0.7 00:40:18.4
568. 132 M3 Šulc Vladimír (1955) CK Čížovka   01:56:2.3 00:40:20.0
569. 356 M1 Kyselák Pravoslav (1977)     01:56:10.3 00:40:28.0
570. 689 M2 Staffa Pavel (1969)     01:56:11.9 00:40:29.6
571. 945 M1 Veselý Ivo (1988)     01:56:24.3 00:40:42.0
572. 62 M2 Ingenlath Thomas     01:56:25.1 00:40:42.8
573. 504 M2 Melichárek Petr (1969) CYKLONI   01:56:25.7 00:40:43.4
574. 500 M2 Vrabec Ctibor (1973) Solunka Team   01:56:27.7 00:40:45.4
575. 770 M1 Švihla Martin (1975)     01:56:30.2 00:40:47.9
576. 405 M4 Jiroutek Bohuslav (1942) Veterán Extreme   01:56:38.9 00:40:56.6
577. 552 M3 Landkammer Karel (1961)     01:56:40.6 00:40:58.3
578. 794 M3 Hájek Stanislav (1963)     01:56:43.8 00:41:1.5
579. 391 M2 Fiala Jiří (1967)     01:56:47.4 00:41:5.1
580. 514 M2 Rataj Jiří (1964)     01:57:8.6 00:41:26.3
581. 614 M2 Nedbal Radek (1969)     01:57:13.4 00:41:31.1
582. 813 M2 Pecháček Roman (1964)     01:57:14.0 00:41:31.7
583. 897 M4 Svoboda Ladislav (1952)     01:57:15.2 00:41:32.9
584. 223 M4 Brňák Jan (1968) B.T.T. Praha   01:57:16.8 00:41:34.5
585. 534 M2 Techlovský Jiří (1970)     01:57:17.9 00:41:35.6
586. 817 M3 Matějka Zdeněk (1963)     01:57:19.8 00:41:37.5
587. 686 M4 Čížek Jaroslav (1944)     01:57:26.2 00:41:43.9
588. 185 M3 Mocák Jaroslav (1958)     01:57:31.1 00:41:48.8
589. 133 M2 Bureš Jan (1966)     01:57:32.0 00:41:49.7
590. 431 M2 Stezka Václav (1969)     01:57:32.7 00:41:50.4
591. 834 M2 Felgr Jaroslav (1968)     01:57:33.4 00:41:51.1
592. 2 M2 Vidim Tomáš (1971) CK Čížovka   01:57:34.5 00:41:52.2
593. 208 M2 Bali-Jenčík Martin (1971) CK Peloton   01:57:36.7 00:41:54.4
594. 73 M2 Trýzna Aleš (1965) MOUNTÝN BEJCI   01:57:45.0 00:42:2.7
595. 74 M1 Trýzna Aleš (1991) MOUNTÝN BEJCI   01:57:45.1 00:42:2.8
596. 537 M1 Beneš Jiří (1976)     01:57:48.8 00:42:6.5
597. 429 M3 Krčil Martin (1963)     01:57:54.5 00:42:12.2
598. 864 M3 Šmíd Petr (1963) Šmejdi   01:57:55.4 00:42:13.1
599. 262 M1 Paleček Jiří (1973) MTB DiaSport.cz   01:57:58.6 00:42:16.3
600. 612 M2 Laube David (1971)     01:57:59.3 00:42:17.0
601. 823 M3 Kolisko Jiří (1957)     01:58:0.0 00:42:17.7
602. 916 M1 Sekula Zdeněk (1974) Esselte s.r.o.   01:58:0.5 00:42:18.2
603. 887 M1 Deml Jakub (1988) MKV SPORT   01:58:0.9 00:42:18.6
604. 853 M2 Jahoda David (1967)     01:58:1.5 00:42:19.2
605. 21 M1 Fiala Jan (1982) SAC ATMOS IMPROMAT   01:58:2.2 00:42:19.9
606. 512 M2 Horák Michal (1966) V INVEST   01:58:2.5 00:42:20.2
607. 157 M4 Otta Jiří (1951)     01:58:3.2 00:42:20.9
608. 249 M3 Piterák Radomír (1957) ČSOB BIKERS   01:58:7.1 00:42:24.8
609. 857 M2 Kropáček Ondřej (1969)     01:58:8.5 00:42:26.2
610. 333 M1 Machačný Tomáš (1981) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:58:10.2 00:42:27.9
611. 541 M1 Štěpánek Jiří (1988)     01:58:33.9 00:42:51.6
612. 937 M2 Gaberle Martin (1964)     01:58:34.7 00:42:52.4
613. 531 M3 Němeček Jiří (1963)     01:58:48.1 00:43:5.8
614. 662 M4 Poupě František (1951)     01:58:58.2 00:43:15.9
615. 397 M2 Kopřiva Milan (1966)     01:59:0.2 00:43:17.9
616. 858 M2 Mlejnek Petr (1966)     01:59:15.1 00:43:32.8
617. 615 M3 Hutnik Antonín (1959) JKF Jaroměř   01:59:18.4 00:43:36.1
618. 636 M1 Liška Lukáš (1976) BBH Hornets   01:59:20.1 00:43:37.8
619. 604 M2 Brož Josef (1973) BBH Hornets   01:59:25.5 00:43:43.2
620. 769 M1 Fridrich Tomáš (1974)     01:59:27.5 00:43:45.2
621. 29 M1 Odnoha Petr (1974)     01:59:29.5 00:43:47.2
622. 171 M2 Pacek Vlastimil (1970) Action Man   01:59:37.7 00:43:55.4
623. 288 M2 Kučera Petr (1967) KLIKA BIKE TEAM   01:59:47.9 00:44:5.6
624. 279 M1 Kubík Michal (1983)     01:59:50.1 00:44:7.8
625. 507 M2 Helus Petr (1970) BIKE FANS   01:59:59.9 00:44:17.6
626. 846 M2 Vojtko Ladislav (1972) W.B.S. Jičín   02:00:17.3 00:44:35.0
627. 184 M2 Nosek Pavel (1970)     02:01:1.2 00:45:18.9
628. 118 M2 Forejt Jan (1971)     02:01:1.8 00:45:19.5
629. 565 M1 Šilar Jakub (1989) CYKLO-SI KLUB   02:01:8.2 00:45:25.9
630. 527 M1 Hnátek Tadeáš (1977) Chlor Atack Neratovice   02:01:9.0 00:45:26.7
631. 522 M2 Kuchař Jan (1972) Chlor Atack Neratovice   02:01:14.4 00:45:32.1
632. 138 M1 Stojan Tomáš (1974) ILUTOM Bike   02:01:23.6 00:45:41.3
633. 139 M2 Kašpar Luděk (1973) ILUTOM BIKE   02:01:28.4 00:45:46.1
634. 732 M2 Kofroň Vladimír (1964) CLUB CCS   02:01:29.9 00:45:47.6
635. 311 M3 Pacholík Petr (1960)     02:01:31.2 00:45:48.9
636. 932 M1 Jura Richard (1979)     02:01:34.7 00:45:52.4
637. 904 M2 Horák Jan (1966) Nový Hradec I   02:01:41.2 00:45:58.9
638. 295 M2 Hampl Michal (1972)     02:01:48.2 00:46:5.9
639. 370 M2 Valušiak Cyril (1969) MOUNTÝN BEJCI   02:01:49.9 00:46:7.6
640. 79 M1 Chiabodo Karel (1980)     02:01:52.4 00:46:10.1
641. 573 M3 Jambor Zbyněk (1960) Favorit HOBBY sport Brno   02:02:3.3 00:46:21.0
642. 503 M1 Vrba Michal (1980) CYKLONI   02:02:11.8 00:46:29.5
643. 723 M2 Coufal Zdeněk (1967)     02:02:15.0 00:46:32.7
644. 489 M2 Kunc Petr (1967) TJ Jiskra Adršpach   02:02:37.5 00:46:55.2
645. 761 M2 Solnička Tomáš (1968)     02:03:2.5 00:47:20.2
646. 947 M4 Vaněk Josef (1946)     02:03:4.2 00:47:21.9
647. 192 M2 Černý Jiří (1964)     02:03:7.6 00:47:25.3
648. 705 M1 Červený Jan (1974)     02:03:8.9 00:47:26.6
649. 625 M4 Klat Josef (1951)     02:03:9.5 00:47:27.2
650. 658 M2 Lein Petr (1969)     02:03:10.4 00:47:28.1
651. 659 M2 Krutský Dušan (1969)     02:03:11.0 00:47:28.7
652. 511 M1 Tomášek Petr (1976) V INVEST   02:03:12.0 00:47:29.7
653. 749 M2 Hoda Ivan (1971)     02:03:17.7 00:47:35.4
654. 719 M1 Morávek Radoslav (1975) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   02:03:23.8 00:47:41.5
655. 15 M2 Lněníček Jiří (1969) MUT   02:03:29.8 00:47:47.5
656. 234 M2 Horáček Miroslav (1969)     02:03:33.9 00:47:51.6
657. 363 M1 Doležal Petr (1979)     02:03:35.1 00:47:52.8
658. 188 M2 Kutzendörfer Michal (1971)     02:03:41.7 00:47:59.4
659. 453 M3 Kulda Miroslav (1955) SK BP Lumen   02:04:5.6 00:48:23.3
660. 91 M2 Hartl Robert (1964)     02:04:12.2 00:48:29.9
661. 34 M1 Horych Aleš (1978) FB-System Team   02:04:16.0 00:48:33.7
662. 816 M2 Stein Robert (1968)     02:04:17.3 00:48:35.0
663. 454 M2 Adámek Martin (1964) SK BP Lumen   02:04:20.1 00:48:37.8
664. 973 M2 Koňár Marek (1972) ACK Čáslav   02:04:30.4 00:48:48.1
665. 578 M1 Čermák Filip (1975)     02:05:10.4 00:49:28.1
666. 172 M2 Petrášek Radek (1971) Action Man   02:05:19.0 00:49:36.7
667. 476 M3 Zálesák Jiří (1956)     02:05:20.1 00:49:37.8
668. 80 M1 Petříček Lukáš (1976)     02:05:40.1 00:49:57.8
669. 716 M1 Hrabovský Miroslav (1982) SPINNING BIKE TEAM   02:05:51.7 00:50:9.4
670. 146 M1 Bizoň Michal (1977)     02:05:53.5 00:50:11.2
671. 355 M2 Chobot Marek (1973)     02:05:58.8 00:50:16.5
672. 737 M2 Pop Marek (1968)     02:06:0.6 00:50:18.3
673. 777 M2 Rešl Petr (1970) BASTR Team   02:06:4.6 00:50:22.3
674. 517 M1 Kristek Tomáš (1982)     02:06:18.7 00:50:36.4
675. 519 M4 Kristek Vojtěch (1947)     02:06:31.6 00:50:49.3
676. 84 M2 Jonáš Ladislav (1967)     02:06:33.1 00:50:50.8
677. 488 M1 Kunc Ladislav (1990) TJ Jiskra Adršpach   02:06:37.7 00:50:55.4
678. 337 M4 Bílek Petr (1951)     02:06:42.5 00:51:0.2
679. 549 M1 Zikmund Tomáš (1986) CK Bulf Hrobce   02:06:51.0 00:51:8.7
680. 134 M2 Lechner Ondřej (1965)     02:06:57.7 00:51:15.4
681. 256 M2 Třeček Karel (1967) MTB DiaSport.cz   02:07:25.1 00:51:42.8
682. 905 M2 Straka Pavel (1968) ASTRAMAX   02:07:29.1 00:51:46.8
683. 707 M2 Rejha Josef (1971)     02:07:30.1 00:51:47.8
684. 810 M2 Bláha Radek (1965)     02:07:35.2 00:51:52.9
685. 884 M3 Sehnal Pavel (1964)     02:07:42.0 00:51:59.7
686. 722 M1 Melka David (1974) BIKE CLUB KUTNÁ HORA   02:07:46.6 00:52:4.3
687. 536 M4 Beneš Jiří (1945)     02:08:6.1 00:52:23.8
688. 225 M4 Kvaizar Svatopluk (2000)     02:08:15.8 00:52:33.5
689. 957 M3 Sudík Daniel (1962) Spinning - MB IV.   02:08:27.5 00:52:45.2
690. 949 M2 Šafek Michal (1972)     02:08:34.0 00:52:51.7
691. 47 M3 Burian Ladislav (1961) HOBBIK   02:08:54.0 00:53:11.7
692. 131 M2 Šmach Petr (1967) CK Čížovka   02:08:59.6 00:53:17.3
693. 582 M2 Horák David (1970)     02:09:8.0 00:53:25.7
694. 381 M2 Krátký Roman (1971)     02:09:12.6 00:53:30.3
695. 564 M3 Šilar Miloslav (1956) CYKLO-SI KLUB   02:09:21.9 00:53:39.6
696. 296 M2 Trnka Antonín (1973) VeloUni   02:09:23.9 00:53:41.6
697. 607 M2 Hochmann Petr (1969)     02:09:26.1 00:53:43.8
698. 939 M2 Kabilka Tomáš (1966)     02:09:32.4 00:53:50.1
699. 151 M1 Kasal Zdeněk (1980) Harachov Bakajda   02:09:36.1 00:53:53.8
700. 104 M2 Petrilak Petr (1971)     02:09:37.1 00:53:54.8
701. 106 M2 Majer Karel (1973)     02:09:45.7 00:54:3.4
702. 972 M1 Petrlík Jiří (1978)     02:10:3.6 00:54:21.3
703. 699 M1 Keliš Martin     02:10:22.5 00:54:40.2
704. 677 M1 Čížek Jaroslav (1980)     02:10:25.3 00:54:43.0
705. 845 M1 Vojtko Tibor (1975)     02:10:51.3 00:55:9.0
706. 170 M2 Hlaváč Radim (1972) Action Man   02:11:0.3 00:55:18.0
707. 152 M1 Hanuš Jan (1977) Harachov Bakajda   02:11:9.1 00:55:26.8
708. 788 M2 Novák Milan (1964)     02:11:10.8 00:55:28.5
709. 728 M1 Štefec Aleš (1975)     02:11:39.2 00:55:56.9
710. 70 M1 Lochař Jiří (1974)     02:11:46.9 00:56:4.6
711. 158 M1 Petr Miroslav (1975)     02:11:54.2 00:56:11.9
712. 159 M1 Klapáč Filip (1976)     02:12:4.6 00:56:22.3
713. 831 M4 Dibelka Jiří (1950) TJ Jiskra Adršpach   02:12:5.1 00:56:22.8
714. 103 M2 Chára Miroslav (1966)     02:12:7.3 00:56:25.0
715. 700 M2 Novák Jan (1969)     02:12:15.9 00:56:33.6
716. 446 M3 Stezka Petr (1963)     02:12:28.0 00:56:45.7
717. 787 M2 Polák Josef (1973)     02:12:37.4 00:56:55.1
718. 221 M3 Tichý Petr (1959) Spinning - MB III.   02:12:42.5 00:57:0.2
719. 42 M1 Možný Petr (1974) Hoco K.V.   02:12:43.6 00:57:1.3
720. 274 M1 Alinče Daniel (1979)     02:12:44.8 00:57:2.5
721. 762 M3 Hošna Jiří (1956)     02:12:46.4 00:57:4.1
722. 101 M2 Chára Jiří (1972)     02:12:57.1 00:57:14.8
723. 275 M1 Hruška Pavel (1976)     02:13:4.5 00:57:22.2
724. 623 M2 Fiala Miroslav (1967) Vela-Olfin Car Trutnov   02:13:53.5 00:58:11.2
725. 378 M3 Hanzálek Karel (1957)     02:14:4.0 00:58:21.7
726. 852 M1 Valíček Daniel (1990)     02:14:9.2 00:58:26.9
727. 671 M3 Calpaš Dušan (1960) CK Peloton   02:14:18.4 00:58:36.1
728. 538 M2 Rokos Tomáš (1970)     02:14:30.7 00:58:48.4
729. 585 M1 Sroka David (1974) CLUB CCS   02:15:5.9 00:59:23.6
730. 434 M2 Liška Milan (1965) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   02:15:7.5 00:59:25.2
731. 287 M1 Nedvídek David (1977) MANIAC PEDALS   02:15:18.2 00:59:35.9
732. 567 M1 Růžička Tomáš (1977) Veloun   02:15:32.3 00:59:50.0
733. 811 M3 Čertok Roman (1956)     02:15:33.5 00:59:51.2
734. 579 M1 Slavík Radim (1976)     02:15:35.1 00:59:52.8
735. 809 M2 Krzyszek Peter (1964)     02:15:54.5 01:00:12.2
736. 751 M1 Sušánka Jan (1985) TJ Sokol Senec   02:15:55.7 01:00:13.4
737. 339 M1 Krčka Zdeněk (1984)     02:16:5.4 01:00:23.1
738. 557 M1 Stein Josef (1987)     02:16:8.0 01:00:25.7
739. 784 M1 Torner Daniel (1990)     02:16:27.5 01:00:45.2
740. 859 M2 Torner Tomáš (1970)     02:16:36.7 01:00:54.4
741. 438 M4 Zeman Oldřich (1950)     02:16:57.8 01:01:15.5
742. 515 M1 Boháček Michal (1991)     02:16:58.2 01:01:15.9
743. 35 M2 Hrabánek Michal (1969)     02:17:10.8 01:01:28.5
744. 441 M1 Landyš Miloš (1966)     02:17:38.7 01:01:56.4
745. 866 M1 Landyš Vojtěch (1990)     02:18:8.0 01:02:25.7
746. 55 M1 Flanderka Jiří (1978) FB-System Team   02:18:9.9 01:02:27.6
747. 182 M1 Mraček Martin (1974) B.T.T. Praha   02:18:13.3 01:02:31.0
748. 850 M2 Páral Jaroslav (1971)     02:18:20.3 01:02:38.0
749. 856 M2 Malík Martin (1970)     02:18:22.2 01:02:39.9
750. 361 M3 Šoltys Karel (1954)     02:18:23.5 01:02:41.2
751. 168 M4 Košnář Bohuslav (1944)     02:19:20.2 01:03:37.9
752. 698 M4 Heřmánek Miroslav (1950)     02:21:17.1 01:05:34.8
753. 38 M2 Nakládal Pavel (1966)     02:21:19.1 01:05:36.8
754. 85 M4 Hrdlička Karel (1947)     02:21:31.0 01:05:48.7
755. 107 M1 Javůrek Tomáš (1977)     02:22:19.1 01:06:36.8
756. 970 M2 Dušta Petr (1966)     02:23:11.4 01:07:29.1
757. 113 M2 Nagy Pavel (1970)     02:23:51.4 01:08:9.1
758. 524 M1 Vrabec Tomáš (1974) Solunka Team   02:23:52.4 01:08:10.1
759. 695 M2 Halm Zdeněk (1969) MAX bejk tým II.   02:24:30.8 01:08:48.5
760. 357 M4 Krýcha Miroslav (1945) BIKE TEAM   02:24:31.2 01:08:48.9
761. 782 M2 Vykuka Ladislav (1968) 901 Mikešov   02:24:35.1 01:08:52.8
762. 660 M2 Šafus Miroslav (1969)     02:24:44.6 01:09:2.3
763. 694 M1 Halm Pavel (1977) MAX bejk tým   02:24:45.3 01:09:3.0
764. 43 M2 Svoboda Ladislav (1965)     02:24:47.4 01:09:5.1
765. 750 M3 Sušánka Pavel (1954) TJ Sokol Senec   02:27:31.5 01:11:49.2
766. 212 M4 Pavlas Bořivoj (1951)     02:27:32.4 01:11:50.1
767. 214 M3 Rychlík Jan (1955)     02:28:19.3 01:12:37.0
768. 911 M1 Rieger Jan (1976)     02:29:1.3 01:13:19.0
769. 81 M2 Černý Robert (1970)     02:29:53.3 01:14:11.0
770. 86 M1 Doškář Martin (1974)     02:29:54.3 01:14:12.0
771. 484 M2 Zagora Jiří (1973) TJ Léčiva   02:30:0.0 01:14:17.7
772. 863 M3 Macoun David (1958)     02:31:55.3 01:16:13.0
773. 713 M2 Mašek Josef (1973)     02:33:48.3 01:18:6.0
774. 162 M1 Křížek Tomáš     02:33:58.3 01:18:16.0
775. 161 M2 Křížek Miloš (1964)     02:33:59.3 01:18:17.0
776. 467 M1 Vávra Jindřich (1980)     02:35:26.3 01:19:44.0
777. 394 M3 Vychytil Radomír (1954) RUM A SPOL.   02:35:28.3 01:19:46.0
778. 469 M1 Škraňka Karel (1981)     02:35:42.3 01:19:60.0
779. 805 M1 Herc Stanislav (1973)     02:36:12.3 01:20:30.0
780. 643 M4 Belling Jindřich (1952)     02:36:27.3 01:20:45.0
781. 346 M1 Novotný Jiří (1986)     02:36:35.3 01:20:53.0
782. 425 M3 Janů Karel (1963)     02:37:28.3 01:21:46.0
783. 827 M4 Novák Karel (1950)     02:37:29.3 01:21:47.0
784. 826 M4 Lesche Petr (1942)     02:37:49.3 01:22:7.0
785. 317 M3 Kraus Alan (1954)     02:38:13.3 01:22:31.0
786. 563 M2 Šeda Michal (1966)     02:43:4.3 01:27:22.0
787. 562 M1 Šeda Ondřej (1991)     02:43:5.3 01:27:23.0
788. 942 M2 Müller Petr (1964)     02:43:6.3 01:27:24.0
789. 424 M3 Krhánek Pavel (1962)     02:43:44.3 01:28:2.0
790. 501 M2 Hlaváč Josef (1966)     02:49:49.3 01:34:7.0
791. 556 M4 Hlaváč Josef (1943)     02:50:26.3 01:34:44.0
792. 227 M2 Brnka Václav (1966) Spinning - MB VI.   02:50:27.3 01:34:45.0
793. 848 M3 Hozák Miroslav (1960)     02:50:46.3 01:35:4.0
794. 417 M2 Čuřík Jiří (1968) MPT   02:51:12.3 01:35:30.0
795. 420 M2 Vorlíček Tomáš (1971) MPT   02:51:13.3 01:35:31.0
796. 392 M3 Nekolný Petr (1961) RUM A SPOL.   02:53:3.3 01:37:21.0
797. 444 M3 Entlicher Karel (1958)     02:54:3.3 01:38:21.0
798. 542 M4 Kafka Václav (1944) Čajový Klub U Modré Konvice   02:56:13.3 01:40:31.0
799. 740 M3 Louda Miloslav (1961)     03:01:33.3 01:45:51.0
800. 962 M2 Šibrava Aleš (1972)     03:01:37.3 01:45:55.0
801. 837 M1 Fejfárek Miloš (1987) CK Bulf Hrobce   03:04:25.3 01:48:43.0
802. 959 M2 Slavíček Michal (1964) Spinning - MB V.   03:05:20.3 01:49:38.0
803. 590 M1 Kovář Jan (1975) Čeřovský Team   03:05:22.3 01:49:40.0
804. 310 M3 Levinský Aleš (1962) Brain   03:05:36.3 01:49:54.0
805. 319 M2 Obermaier Jiří (1973) Brain   03:05:37.3 01:49:55.0
806. 439 M2 Šittner Petr (1961)     03:07:35.3 01:51:53.0
807. 838 M3 Fejfárek Zdeněk (1961) Hvězdy severu   03:07:39.3 01:51:57.0
808. 802 M1 Holba Jiří (1974) BREAK - FREE   03:08:50.3 01:53:8.0
809. 933 M1 Jura Michal (1977)     03:19:49.3 02:04:7.0
810. 64 M4 Záluský Stanislav (1951) Brain   03:29:0.3 02:13:18.0
811. 927 M2 Vrabec Petr (1964)     03:29:12.3 02:13:30.0
812. 523 M1 Zigo Robert (1975)     03:36:17.3 02:20:35.0
813. 464 M3 Přibyl Bohuslav (1957)     03:41:53.3 02:26:11.0
814. 203 M2 Řeháček Libor (1972)     03:46:39.3 02:30:57.0
815. 654 M1 Doležel Patrik (1975) PSYCHO - BRNO   03:47:45.3 02:32:3.0
816. 465 M2 Přibyl Jaromír (1964)     03:48:20.3 02:32:38.0
817. 44 M3 Honců Oldřich (1961)     04:02:41.3 02:46:59.0
818. 48 M3 Svárovský Stanislav (1954) Kooperativa Liberec   100:40:39.0 99:24:56.7