Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M1 muži do 30 let, 1974 a mladší, M2 muži do 40 let, 1973 až 1964, M3 muži do 50 let, 1963 až 1954, M4 muži nad 50 let, 1953 a starší, Ž1 ženy do 40 let, 1964 a mladší, Ž2 ženy nad 40 let, 1963 a starší:
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 474 M1 Kobr Otakar (1974) CCC Vella Apache Team   01:15:42.3  
2. 985 M1 Lacina Petr (1973) Cykloservex - Duratec   01:16:12.3 00:00:30.0
3. 954 M2 Jiránek Tomáš (1973) BASTR Liberec   01:16:13.3 00:00:31.0
4. 960 M1 Novotný Robert (1974) Delfi Team   01:16:33.3 00:00:51.0
5. 632 M1 Šubrt Jan (1978) RAVO   01:16:44.1 00:01:1.8
6. 241 M1 Vančuřík Pavel Mongoose Blue Bike   01:16:44.8 00:01:2.5
7. 628 M3 Kopka Jan (1963) SPINFIT MTB team Liberec   01:16:45.5 00:01:3.2
8. 703 M2 Bartoš Karel (1973) RAVO   01:16:46.0 00:01:3.7
9. 758 M1 Fišer Radovan (1985) CK Team Bike Březová   01:16:46.6 00:01:4.3
10. 239 M2 Polanský Roman (1972) Delfi Team   01:16:47.3 00:01:5.0
11. 49 M2 Šlégl Martin (1969) CLUB RESTAURACE JIZERA   01:16:50.6 00:01:8.3
12. 630 M3 Hurdálek Karel (1962)     01:19:10.1 00:03:27.8
13. 273 M2 Pleschinger Martin (1972) Bohemie Nový Bor   01:19:11.5 00:03:29.2
14. 814 M1 Sklář Marcel (1974)     01:19:26.0 00:03:43.7
15. 385 M2 Vaňous Jan (1973) FELT race team   01:19:26.6 00:03:44.3
16. 791 M2 Cupák Martin (1971) Marpole MTB Vrchlabí   01:19:29.3 00:03:47.0
17. 477 M1 Fiedler David (1974) UNIQA   01:19:30.6 00:03:48.3
18. 961 M2 Klíma David (1971) Delfi Team   01:19:31.5 00:03:49.2
19. 478 M2 Reich Michal (1973) UNIQA   01:19:31.9 00:03:49.6
20. 479 M2 Dvořák Martin (1969) UNIQA   01:19:32.7 00:03:50.4
21. 952 M2 Skála Josef     01:19:33.8 00:03:51.5
22. 349 M1 Gotvald Jan (1980) Velomat Jičín   01:19:34.4 00:03:52.1
23. 691 M1 Šťastný Roman (1979) MAX bejk tým II.   01:19:35.1 00:03:52.8
24. 616 M2 Tichý Jan (1968) BIKERANCH   01:19:48.5 00:04:6.2
25. 460 M2 Čivrný Roman (1970) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:19:55.7 00:04:13.4
26. 832 M2 Kučera Pavel (1970) Bohemie Nový Bor   01:20:2.1 00:04:19.8
27. 269 M1 Kubát Tomáš (1977) Bohemie Nový Bor   01:20:3.1 00:04:20.8
28. 678 M1 Tesař Vladimír (1976)     01:20:45.3 00:05:3.0
29. 264 M2 Kulík Vladislav (1973) Cykloklub Morava   01:20:46.8 00:05:4.5
30. 786 M2 Pavel Tomáš (1976) MAX bejk tým I.   01:20:50.6 00:05:8.3
31. 265 M1 Havlíček Václav (1984)     01:21:44.4 00:06:2.1
32. 253 M2 Vlček Jiří (1973) Spinning Bike Team   01:21:45.9 00:06:3.6
33. 335 M1 Hejna Jan (1984) sfinx racing team   01:21:52.5 00:06:10.2
34. 849 M2 Zdražílek Jan (1972)     01:22:6.9 00:06:24.6
35. 869 M2 Beneš Václav (1965) Paklisport   01:22:7.6 00:06:25.3
36. 687 M2 Petr Ladislav (1971)     01:22:14.8 00:06:32.5
37. 314 M1 Novotný Petr (1981)     01:22:16.1 00:06:33.8
38. 67 M1 Mazur Michal (1983) Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav   01:22:16.9 00:06:34.6
39. 768 M2 Drbohlav Václav (1972) W.B.S. Jičín   01:22:17.9 00:06:35.6
40. 718 M1 Vebr Josef (1975) SK CHODSKO   01:22:18.6 00:06:36.3
41. 379 M1 Dvořák Aleš (1976) DAAK TOUR SKALICE   01:22:19.1 00:06:36.8
42. 376 M2 Holub Libor (1969) Bike Team Měchenice   01:22:19.4 00:06:37.1
43. 459 M2 Havel Gunar (1970) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:22:19.9 00:06:37.6
44. 618 M1 Vyhnálek Jiří (1975) LOKO TRUTNOV RADIOKING   01:22:20.2 00:06:37.9
45. 315 M2 Macek Martin (1964) CCC Vela Trutnov   01:22:20.7 00:06:38.4
46. 482 M1 Svěrák Jiří (1985) NATAKOLA Jihlava   01:22:21.2 00:06:38.9
47. 692 M1 Katera Martin (1977) MAX bejk tým I.   01:22:22.7 00:06:40.4
48. 272 M1 Truksa Jakub (1987) Cykloservis "U Tyrše"   01:22:25.3 00:06:43.0
49. 390 M2 Mottl Zbyněk (1973) VBK Havlíčkův Brod   01:22:29.3 00:06:47.0
50. 800 M2 Šikola Martin (1972) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:23:8.7 00:07:26.4
51. 111 M1 Kopáč Dalibor (1984) Rebel Bike Team   01:23:32.0 00:07:49.7
52. 955 M1 Jeřábek Miroslav (1982) Spinning - MB I.   01:23:32.5 00:07:50.2
53. 318 M2 Balatka Martin (1973) Velo Team   01:23:33.3 00:07:51.0
54. 497 M3 Hrubec Milan (1954)     01:23:39.7 00:07:57.4
55. 915 M1 Janeček Michal (1980) MTB SPORT BEČVÁŘ STRAKONICE   01:23:43.1 00:08:0.8
56. 293 M1 Husák Hynek (1974) TJ Bohemie   01:23:44.4 00:08:2.1
57. 336 M3 Hejna Jiří (1962) sfinx racing team   01:23:45.4 00:08:3.1
58. 487 M1 Tichý Jaromír (1977)     01:23:46.0 00:08:3.7
59. 316 M1 Šviha Pavel (1977) ŠVIKO   01:23:46.8 00:08:4.5
60. 702 M2 Šilha Roman (1971) ČS MTB   01:23:49.5 00:08:7.2
61. 155 M4 Kepl Stanislav (1951) KC CYKLOMAX   01:23:50.1 00:08:7.8
62. 495 M3 Michl Josef (1959) CK Nymburk   01:23:51.6 00:08:9.3
63. 68 M1 Slivka Jan (1976) Triatlon Sport Stupno   01:24:17.6 00:08:35.3
64. 739 M1 Adámek Luboš (1985) TRISPORT CYKLOMAX   01:24:23.9 00:08:41.6
65. 447 M1 Beneš Petr (1980) SKC Pečky   01:24:37.1 00:08:54.8
66. 9 M2 Brada Ondřej (1973)     01:24:38.1 00:08:55.8
67. 799 M1 Tobolka Milan (1980) MAX bejk tým I.   01:24:38.9 00:08:56.6
68. 472 M1 Myška Petr (1985)     01:24:41.0 00:08:58.7
69. 452 M2 Müller Petr (1964) SKP Nymburk   01:25:20.6 00:09:38.3
70. 771 M2 Tajč Jan (1968) NABUL   01:25:37.1 00:09:54.8
71. 412 M1 Černý Jan (1982) Kosí rodina   01:25:37.7 00:09:55.4
72. 992 M2 Kabrhel Jan (1972)     01:25:52.5 00:10:10.2
73. 773 M2 Brabec Pavel (1970)     01:25:57.0 00:10:14.7
74. 76 M1 Šoukal Vít (1979) DAMA sport Šumperk   01:26:0.2 00:10:17.9
75. 807 M2 Chlíbek Václav (1971)     01:26:7.4 00:10:25.1
76. 733 M4 Adámek Roman (1952) TRISPORT CYKLOMAX   01:26:7.8 00:10:25.5
77. 664 M1 Lukeš Jiří (1975) Marpole MTB Vrchlabí   01:26:12.2 00:10:29.9
78. 667 M3 Ježek Jiří (1962) Marpole MTB Vrchlabí   01:26:13.8 00:10:31.5
79. 899 M2 Procházka Pavel (1967) Žirafy Team   01:26:38.1 00:10:55.8
80. 803 M1 Scholze René (1977)     01:26:40.6 00:10:58.3
81. 901 M2 Krampera Antonín (1964) ČKMC   01:26:41.8 00:10:59.5
82. 271 M2 Német Martin (1972) Bohemie Nový Bor   01:26:51.5 00:11:9.2
83. 680 M3 Homolka Dalibor (1958) Bohemie Nový Bor   01:26:52.9 00:11:10.6
84. 995 M1 Šplíchal Petr (1975)     01:26:54.3 00:11:12.0
85. 637 M3 Černý Zdeněk (1961) RAVO   01:26:54.8 00:11:12.5
86. 595 M3 Šárovec Karel (1958) CK Nymburk   01:26:55.5 00:11:13.2
87. 996 M2 Šplíchal Martin (1972)     01:26:56.4 00:11:14.1
88. 481 M1 Máca Kamil (1985) NATAKOLA Jihlava   01:26:57.0 00:11:14.7
89. 998 M1 Kubíček František (1977)     01:26:57.8 00:11:15.5
90. 785 M1 Seibert Josef (1974) Rock Machine   01:26:59.4 00:11:17.1
91. 909 M1 Rambousek Jan (1976) Rapcakova group Vinarice   01:27:0.4 00:11:18.1
92. 174 M1 Laššo Petr (1977) Cukety   01:27:1.4 00:11:19.1
93. 1000 M3 Klouček František (1960)     01:27:4.5 00:11:22.2
94. 589 M2 Víšek Miloš (1964) SPORT BIKE CHRUDIM   01:27:16.4 00:11:34.1
95. 69 M1 Wendler Viktor (1976) Triatlon Sport Stupno   01:27:38.8 00:11:56.5
96. 953 M3 Kolafa Martin (1956) BASTR Team   01:27:54.4 00:12:12.1
97. 693 M1 Katera Jiří (1977) MAX bejk tým II.   01:27:56.3 00:12:14.0
98. 323 M2 Šimera Petr (1966) WWW.BIKETEAM.CZ   01:27:57.1 00:12:14.8
99. 72 M2 Šlejhar Pavel (1972)     01:27:57.9 00:12:15.6
100. 480 M1 Pánek Tomáš (1985) NATAKOLA Jihlava   01:27:59.6 00:12:17.3
101. 75 M1 Pleva Stanislav (1976)     01:28:16.5 00:12:34.2
102. 292 M1 Faltus Tomáš (1975) VBK Havlíčkův Brod   01:28:19.8 00:12:37.5
103. 821 M4 Harcuba Petr (1953) HO LOKO LIBEREC   01:28:24.6 00:12:42.3
104. 401 M1 Vozka Radim (1974) Spinfit Liberec   01:28:32.9 00:12:50.6
105. 121 M3 Hornig Vítězslav (1963) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE I   01:28:40.6 00:12:58.3
106. 173 M1 Pospíšil Petr (1974) Cukety   01:28:41.9 00:12:59.6
107. 988 M2 Stříž Robert (1966) SPINNING BIKE TEAM I.   01:28:43.5 00:13:1.2
108. 426 M1 Fedorko Jakub (1986) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:28:44.7 00:13:2.4
109. 263 M1 Janhuba Martin (1979) CK MORAVA   01:28:44.9 00:13:2.6
110. 734 M2 Daďa Patrik (1972) CLUB CCS   01:28:45.9 00:13:3.6
111. 365 M3 Škarnitzl Vladimír (1960) cyklo čelákovice   01:29:4.5 00:13:22.2
112. 435 M1 Šifta Petr (1976)     01:29:12.9 00:13:30.6
113. 254 M1 Černý Jakub (1985) Triatlon Sport Stupno   01:29:13.7 00:13:31.4
114. 471 M2 Drobník Tomáš (1972) Žíznivá čára   01:29:14.7 00:13:32.4
115. 967 Ž1 Dymlová Alena (1975) SPINFIT MTB team Liberec   01:29:15.8 00:13:33.5
116. 752 M3 Truhlář Petr (1963) SK ASSPRO Náchod   01:29:27.8 00:13:45.5
117. 548 M1 Kadlec Vojtěch (1982) SPINNING BIKE TEAM I.   01:29:37.5 00:13:55.2
118. 261 M1 Milian Milan (1975)     01:29:40.8 00:13:58.5
119. 730 M1 Nechanický Jan (1984) Jizerská pila   01:29:42.1 00:13:59.8
120. 153 M3 Štěpánek Pavel (1959) KC Vratislavice   01:29:42.8 00:14:0.5
121. 544 M4 Bejsta Jaroslav (1946) Rubena Merida MTB   01:29:46.0 00:14:3.7
122. 540 M3 Štěpánek Jiří (1961)     01:30:12.4 00:14:30.1
123. 883 M1 Šafařík Michal (1979)     01:30:14.8 00:14:32.5
124. 12 M1 Nesvadba Martin (1976) Lovci kilometrů - A   01:30:16.2 00:14:33.9
125. 731 M2 Kamaryt Leos (1969) Lucky Bike   01:30:17.6 00:14:35.3
126. 122 M2 Hornig Jaroslav (1972) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE I   01:30:18.1 00:14:35.8
127. 215 Ž1 Hladíková Jana (1973) Spinning - MB I.   01:30:19.6 00:14:37.3
128. 216 M2 Hladík Josef (1971) Spinning - MB I.   01:30:20.4 00:14:38.1
129. 532 M3 Skála Ladislav (1958) CK Česká Lípa   01:30:25.0 00:14:42.7
130. 674 M4 Rejholec Jiří (1948) Bohemie Nový Bor   01:30:32.5 00:14:50.2
131. 483 M1 Vacek Richard (1982) SPINNING BIKE TEAM   01:30:33.2 00:14:50.9
132. 160 M2 Kubín Miroslav (1965)     01:30:55.1 00:15:12.8
133. 657 M2 Čermák Pavel (1965) CK Peloton   01:30:58.7 00:15:16.4
134. 727 M2 Valeš Jiří (1970)     01:31:16.2 00:15:33.9
135. 649 M2 Svoboda Petr (1968) INTERSPORT JILEMNICE   01:31:18.8 00:15:36.5
136. 386 M2 Kožnar Aleš (1966) Kožnar Ski Team   01:31:19.9 00:15:37.6
137. 797 M2 Stránský Václav (1971) WIDE BIKE   01:31:20.4 00:15:38.1
138. 428 M2 Skalický Michael (1968) Sensor   01:31:21.6 00:15:39.3
139. 938 M2 Kareš Petr (1969)     01:31:23.5 00:15:41.2
140. 812 M1 Ševic Pavel (1988) TRISPORT CYKLOMAX   01:31:27.4 00:15:45.1
141. 83 Ž1 Jiránková Alice (1969) Paklisport   01:31:38.2 00:15:55.9
142. 207 M2 Švábek Karel (1965) Cyko-Ski Žitník   01:31:45.4 00:16:3.1
143. 117 M2 Hájek Stanislav (1970) Kosmonosy   01:31:49.6 00:16:7.3
144. 232 M3 Šnajdr Jiří (1960) Kajmani Jablonec   01:31:58.6 00:16:16.3
145. 124 M1 Havlíček Rostislav (1977) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE II   01:31:59.8 00:16:17.5
146. 213 M3 Popel Karel (1960)     01:32:0.4 00:16:18.1
147. 125 M2 Pospíchal Přemysl (1972) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE II   01:32:2.1 00:16:19.8
148. 601 M4 Čermák Jan (1950) Veterán Extreme   01:32:2.7 00:16:20.4
149. 496 M4 Menger Jiří (1952) CK Nymburk   01:32:3.5 00:16:21.2
150. 492 M3 Prokop Lumír (1957)     01:32:5.4 00:16:23.1
151. 116 M1 Hájek Vlastimil (1974) Kosmonosy   01:32:6.5 00:16:24.2
152. 759 M2 Kálal Marek (1973)     01:32:8.6 00:16:26.3
153. 463 M2 Tůma Pavel (1968) TEROVA   01:32:13.0 00:16:30.7
154. 437 M1 Veselý Erik (1975)     01:32:27.0 00:16:44.7
155. 574 M1 Placák Václav (1987) Cykloservis "U Tyrše"   01:32:28.5 00:16:46.2
156. 1 M3 Viker Zdeněk (1962)     01:32:29.4 00:16:47.1
157. 205 M2 Reichel Josef (1968)     01:32:30.5 00:16:48.2
158. 377 M2 Sunegh Robert (1973) Bike Team Měchenice   01:32:35.5 00:16:53.2
159. 491 M2 Alexander Danel (1966)     01:32:36.7 00:16:54.4
160. 984 M1 Steinochr Petr (1974)     01:32:43.6 00:17:1.3
161. 466 M2 Váňa Josef (1968) SKP Česká Lípa   01:32:45.0 00:17:2.7
162. 277 M1 Ondřej Jindřišek (1983)     01:32:47.3 00:17:5.0
163. 760 M2 Guttenberg Aleš (1973) RUDNÁ   01:33:8.1 00:17:25.8
164. 276 M1 Breur Tomáš (1980)     01:33:8.7 00:17:26.4
165. 23 M1 Loukotka Milan (1975) SAC ATMOS IMPROMAT   01:33:9.4 00:17:27.1
166. 432 M1 Škrabálek Jan (1970) rekrea   01:33:20.2 00:17:37.9
167. 260 M2 Grössl Roman (1972)     01:33:23.6 00:17:41.3
168. 284 M1 Krmíček Aleš (1981) SPINNING BIKE TEAM I.   01:33:27.1 00:17:44.8
169. 822 M3 Šabatka Miloš (1960)     01:33:30.0 00:17:47.7
170. 473 M2 Myška Petr (1965) Modrá Hvězda Stará Boleslav   01:33:31.6 00:17:49.3
171. 738 M3 Šebek Daniel (1962) TRISPORT CYKLOMAX   01:33:33.1 00:17:50.8
172. 451 M4 Mach Petr (1948) SK BP Lumen Úpice   01:33:34.6 00:17:52.3
173. 331 M1 Rusín Oldřich (1975) Kablo Elektro   01:33:55.1 00:18:12.8
174. 593 M1 Čeřovský Pavel (1978) Čeřovský Team   01:33:56.9 00:18:14.6
175. 896 M3 Jangl Karel (1963) ČKMC   01:33:59.2 00:18:16.9
176. 688 M3 Šviha Vlastimil (1954) ŠVIKO   01:33:59.7 00:18:17.4
177. 591 M2 Hrdlička Marcel (1972) Čeřovský Team   01:34:0.5 00:18:18.2
178. 408 M2 Mach Jan (1971) biketunel   01:34:2.6 00:18:20.3
179. 128 M1 Kadlec Jakub (1987) OBORA   01:34:11.0 00:18:28.7
180. 968 M2 Horáček Jiří (1966) KUC Bike Sport   01:34:15.0 00:18:32.7
181. 754 M3 Hanyš Oldřich (1959) Žíznivá čára   01:34:36.9 00:18:54.6
182. 373 M3 Novák Miloš (1960)     01:34:39.1 00:18:56.8
183. 790 M1 Emr David (1976)     01:34:42.7 00:19:0.4
184. 914 M4 Tomáš Pavel (1949) Ptáček spol.s r.o.   01:34:44.2 00:19:1.9
185. 175 M3 Tehnik Jaroslav (1959) Cukety   01:34:47.3 00:19:5.0
186. 526 M4 Kramer František (1951) BASTR Liberec   01:35:1.8 00:19:19.5
187. 796 M3 Salamon Miloš (1955) TJ Léčiva   01:35:2.7 00:19:20.4
188. 584 M2 Habelt Radek (1967)     01:35:3.3 00:19:21.0
189. 772 M1 Král Milan (1975) MTB Team Mohelnice   01:35:3.8 00:19:21.5
190. 82 M3 Nedomlel Tomáš (1963)     01:35:4.6 00:19:22.3
191. 39 M2 Bajer Václav (1966)     01:35:9.5 00:19:27.2
192. 844 M3 Pavelka Jiří (1954)     01:35:10.3 00:19:28.0
193. 841 M3 Souček Miloslav (1960) Veterán Extreme   01:35:11.2 00:19:28.9
194. 380 M4 Němec Tomáš (1947) BIKE CLUB KUTNÁ HORA   01:35:13.4 00:19:31.1
195. 836 M1 Vele Aleš (1975)     01:35:15.0 00:19:32.7
196. 653 M2 Murčo Petr (1964) Vela-Olfin Car Trutnov   01:35:18.0 00:19:35.7
197. 602 M2 Janda Zdeněk (1970)     01:35:20.2 00:19:37.9
198. 780 M3 Vaněk Miloš (1958) M.K.V. sport   01:35:20.9 00:19:38.6
199. 233 M3 Vejvoda Luboš (1959) Kajmani Jablonec   01:35:21.8 00:19:39.5
200. 343 M2 Kasal Milan (1964) Veterán Extreme   01:35:33.6 00:19:51.3
201. 588 M1 Pochobradský Dan (1982) SPORT BIKE CHRUDIM   01:35:34.3 00:19:52.0
202. 561 M1 Kohout Pavel (1975) Dvůr Králové nad Labem   01:35:39.3 00:19:57.0
203. 237 M1 Vorlíček Marek (1977)     01:35:40.5 00:19:58.2
204. 414 M1 Hlaváček Tomáš (1976)     01:35:42.4 00:20:0.1
205. 704 M3 Mertlík Jiří (1961) SK BP LUMEN Úpice   01:35:43.9 00:20:1.6
206. 530 M2 Mejsnar Pavel (1973)     01:35:48.5 00:20:6.2
207. 600 M3 Mach Václav (1955) SK BP LUMEN   01:35:57.1 00:20:14.8
208. 639 M3 Kysel Zdeněk (1960) SK Cyklo Olomouc   01:35:59.0 00:20:16.7
209. 610 M2 Borecký Milan (1971) KODIAK PEDALS TEAM   01:36:0.5 00:20:18.2
210. 991 M2 Macháček Pavel (1972)     01:36:1.8 00:20:19.5
211. 764 M1 Semerák Roman (1975)     01:36:9.4 00:20:27.1
212. 906 M2 Souček Karel (1970) JKF Jaroměř   01:36:18.3 00:20:36.0
213. 594 M1 Víšek Roman (1987) SPORT BIKE CHRUDIM   01:36:19.1 00:20:36.8
214. 920 M1 Chlebníček Jiří (1987) Cykloklub Morava - Leština   01:36:23.3 00:20:41.0
215. 410 M2 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk   01:36:25.6 00:20:43.3
216. 513 M1 Stella David (1988)     01:36:27.1 00:20:44.8
217. 663 M3 Kraval Pavel (1962)     01:36:29.1 00:20:46.8
218. 423 M1 Nebeský Jaroslav (1977) MK Vyšehrad   01:36:32.2 00:20:49.9
219. 218 M1 Kristek Daniel (1977) Spinning - MB II.   01:36:34.4 00:20:52.1
220. 120 M2 Slavík Vladimír (1964) CK Česana Mladá Boleslav   01:36:35.9 00:20:53.6
221. 867 M4 Pavelka Jan (1952)     01:36:36.0 00:20:53.7
222. 683 M1 Pelikán Stanislav (1975) Veselé Trávy Team   01:36:36.6 00:20:54.3
223. 757 M1 Skála Martin (1982)     01:36:37.3 00:20:55.0
224. 726 M2 Brodský Tomáš (1971) BROČEK TEAM   01:36:39.8 00:20:57.5
225. 568 M1 Hrábek Lukáš (1984)     01:36:44.4 00:21:2.1
226. 200 M2 Herinek Tomáš (1970)     01:36:49.1 00:21:6.8
227. 965 M3 Svoboda Karel (1961)     01:36:53.7 00:21:11.4
228. 433 M1 Burgermeister Karel (1975) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:37:0.1 00:21:17.8
229. 334 M3 Zahradník Pavel (1960) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:37:6.0 00:21:23.7
230. 673 M1 Fajgl Luboš (1975)     01:37:10.6 00:21:28.3
231. 958 M3 Hauser Daniel (1963) Spinning - MB V.   01:37:12.0 00:21:29.7
232. 282 M1 Havlíček Petr (1982)     01:37:15.3 00:21:33.0
233. 633 Ž1 Krejčová Markéta (1979) SPINFIT MTB team Liberec   01:37:17.4 00:21:35.1
234. 974 Ž1 Nováková Pavla (1981) SPINNING BIKE TEAM II.   01:37:43.3 00:22:1.0
235. 626 M4 Honzátko Ivan (1950) Cvikov   01:37:44.6 00:22:2.3
236. 457 M2 Hubka Martin (1974)     01:37:45.4 00:22:3.1
237. 368 M2 Martínek Petr (1965) cyklo čelákovice   01:37:47.4 00:22:5.1
238. 199 M2 Chlivstovský Jan (1970)     01:37:48.5 00:22:6.2
239. 258 M1 Helt Tomáš (1978)     01:37:49.4 00:22:7.1
240. 443 M2 Hnízdil Jindřich (1964)     01:37:50.4 00:22:8.1
241. 163 M3 Kraus Vladimír (1960)     01:37:51.1 00:22:8.8
242. 840 M2 Beran Radek (1973)     01:37:52.5 00:22:10.2
243. 627 M3 Hauser Jiří (1959)     01:37:55.4 00:22:13.1
244. 520 M2 Russé Pavel (1971) KAMIKADZE BIKERS   01:37:59.8 00:22:17.5
245. 712 Ž1 Papsonová Erika (1975)     01:38:0.4 00:22:18.1
246. 115 M4 Hájek Stanislav (1945) Kosmonosy   01:38:3.9 00:22:21.6
247. 123 M1 Hornig Ondřej (1990) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE I   01:38:5.2 00:22:22.9
248. 842 M3 Doškář Zdeněk (1961) Veterán Extreme   01:38:7.4 00:22:25.1
249. 236 M2 Skaunic Michal (1966) Kajmani Jablonec   01:38:8.3 00:22:26.0
250. 641 M2 Náhlovský Ladislav (1969) Žíznivá čára   01:38:9.1 00:22:26.8
251. 690 M1 Honzák Karel (1975)     01:38:10.0 00:22:27.7
252. 176 M3 Aust Miroslav (1960)     01:38:10.5 00:22:28.2
253. 40 M3 Vinohradský Pavel (1954) Hoco K.V.   01:38:11.0 00:22:28.7
254. 795 M1 Pospíšil Martin (1976) MTB Team Mohelnice   01:38:12.5 00:22:30.2
255. 309 M3 Hruška Aleš (1959) Cyklo Ogar   01:38:15.3 00:22:33.0
256. 498 M3 Jedlička Petr (1960)     01:38:18.2 00:22:35.9
257. 399 M1 Bičík Robert (1986)     01:38:20.7 00:22:38.4
258. 951 M2 Česnek Eduard     01:38:29.4 00:22:47.1
259. 966 Ž2 Bílková Ludiše (1962) SPINFIT MTB team Liberec   01:38:37.6 00:22:55.3
260. 502 M2 Klečka Pavel (1966)     01:38:38.5 00:22:56.2
261. 828 M3 Říha Michal (1963)     01:38:41.7 00:22:59.4
262. 622 M2 Mojžíš Libor (1968) BAJKELEROS ŽERNOV   01:38:44.4 00:23:2.1
263. 448 M4 Tylš Jaroslav (1953) BP Lumen   01:38:46.9 00:23:4.6
264. 913 M4 Žalský Šlechtislav (1942) Radioking s.r.o Janské Lázně   01:38:51.6 00:23:9.2
265. 268 M2 Ducháček Jan (1968)     01:38:52.4 00:23:10.1
266. 50 M2 Hoffman Ladislav (1970) CLUB RESTAURACE JIZERA   01:38:53.2 00:23:10.9
267. 900 M3 Kraus Zdeněk (1962) Nový Hradec I   01:38:54.1 00:23:11.8
268. 442 M3 Piskač Luděk (1962) CTC   01:38:55.0 00:23:12.7
269. 648 Ž1 Svobodová Kateřina (1973) BC SPORT SEMILY   01:38:56.0 00:23:13.7
270. 494 M1 Urbánek Petr (1977)     01:38:56.9 00:23:14.6
271. 11 M2 Němec Jaroslav (1968) Lovci kilometrů - A   01:39:5.9 00:23:23.6
272. 843 M2 Výmola Rudolf (1968)     01:39:7.0 00:23:24.7
273. 13 M2 Horčičko František (1971) MTB Marpole   01:39:8.8 00:23:26.5
274. 725 M3 Žák Milan (1963) Sokol Hamrska   01:39:18.1 00:23:35.8
275. 449 M1 Voříšek Mirko (1988) BP Lumen   01:39:23.9 00:23:41.6
276. 775 M2 Jirouš Martin (1967) Marpole MTB Vrchlabí   01:39:25.0 00:23:42.7
277. 765 M2 Matyáš Petr (1973) W.B.S. Jičín   01:39:25.4 00:23:43.1
278. 872 M3 Kop Václav (1959)     01:39:26.2 00:23:43.9
279. 362 M2 Křečko Alex (1968)     01:39:27.3 00:23:45.0
280. 741 M2 Havlíček Jan (1973) KODIAK PEDALS TEAM   01:39:28.2 00:23:45.9
281. 646 M2 Chadima Jiří (1965) Bike Team Měchenice   01:39:29.7 00:23:47.4
282. 350 M1 Kolnik Petr (1974)     01:39:37.2 00:23:54.9
283. 398 M3 Jílek Milan (1961)     01:39:38.6 00:23:56.3
284. 665 M2 Kolín Jaroslav (1972)     01:39:56.5 00:24:14.2
285. 956 M2 Perlík Jaromír (1972) Spinning - MB II.   01:39:59.6 00:24:17.3
286. 24 M2 Pospíšil Boris (1971) BASTR Team   01:40:0.9 00:24:18.6
287. 576 M2 Vodrážka Patrik (1972) KAMIKADZE BIKERS   01:40:1.8 00:24:19.5
288. 997 M2 Hurych Libor (1969)     01:40:3.9 00:24:21.6
289. 445 M1 Hanout Lukáš (1984)     01:40:4.8 00:24:22.5
290. 327 M1 Kopal Luboš (1977) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:40:5.5 00:24:23.2
291. 603 M1 Hájek Jakub (1986)     01:40:8.9 00:24:26.6
292. 892 M2 Škop Jiří (1964)     01:40:16.0 00:24:33.7
293. 461 M1 Suchý Tomáš (1985)     01:40:16.8 00:24:34.5
294. 289 M3 Holíček Josef (1956) MANIAC PEDALS I.   01:40:17.2 00:24:34.9
295. 37 M2 Marek Petr (1968)     01:40:17.6 00:24:35.3
296. 222 M2 Křívánek Tomáš (1966) Spinning - MB V.   01:40:21.1 00:24:38.8
297. 729 M1 Vojáček Lukáš (1983) Čeřovský Team   01:40:23.2 00:24:40.9
298. 351 Ž1 Marijczuková Markéta (1973) T-Mobile MTB Team   01:40:26.0 00:24:43.7
299. 606 M3 Hájek Stanislav (1957) CK Peloton   01:40:28.8 00:24:46.4
300. 963 M4 Němčanský Aleš (1965)     01:40:29.1 00:24:46.8
301. 364 M2 Černý Aleš (1964)     01:40:42.4 00:25:0.1
302. 592 M1 Pomajzl Aleš (1988) Čeřovský Team   01:40:50.7 00:25:8.4
303. 684 M2 Sigler Jaroslav (1966)     01:40:54.7 00:25:12.4
304. 619 M1 Šplíchal Josef (1975) Nový Hradec II   01:40:55.5 00:25:13.2
305. 833 M3 Jedlička Petr (1956)     01:40:56.7 00:25:14.4
306. 395 M1 Jiráček Josef (1977)     01:40:59.2 00:25:16.9
307. 396 M1 Soukal Václav (1976)     01:41:0.3 00:25:18.0
308. 384 M2 Antonín Petr (1969)     01:41:1.4 00:25:19.1
309. 640 M3 Duda Petr (1959) SK Cyklo Olomouc   01:41:11.4 00:25:29.1
310. 721 M2 Fojtík Radek     01:41:13.2 00:25:30.9
311. 608 M3 Vondráček Zdeněk (1960)     01:41:19.6 00:25:37.3
312. 753 M1 Nechanický Stanislav (1983)     01:41:23.8 00:25:41.5
313. 304 M1 Šindelář Martin (1983)     01:41:36.0 00:25:53.7
314. 543 M1 Pilbauer Zdeněk (1975)     01:41:37.9 00:25:55.6
315. 303 M3 Šindelář Jiří (1960)     01:41:38.7 00:25:56.4
316. 617 M4 Nosek Zdeněk (1952) Veterán Extreme   01:41:39.4 00:25:57.1
317. 634 M2 Jelen Petr (1968) ACK Čáslav   01:41:40.4 00:25:58.1
318. 245 M2 Nesměrák Karel (1967)     01:41:41.2 00:25:58.9
319. 353 M3 Pelc Václav (1960)     01:41:42.0 00:25:59.7
320. 528 M3 Otta Roman (1961)     01:41:42.7 00:26:0.4
321. 767 Ž1 Velechovská - Vaňková Lucie (1969) M.K.V. sport   01:41:43.4 00:26:1.1
322. 982 M1 Píša Radek     01:41:45.7 00:26:3.4
323. 33 M1 Cindr Martin (1983)     01:41:46.5 00:26:4.2
324. 283 M1 Lapihuska Michal (1976) VTT Praha   01:41:47.5 00:26:5.2
325. 22 M1 Horák Jan (1975) SAC ATMOS IMPROMAT   01:41:49.1 00:26:6.8
326. 820 M3 Pertot Milan (1959)     01:41:51.4 00:26:9.1
327. 422 M2 Řehoř Marek (1973)     01:41:56.6 00:26:14.3
328. 126 M2 Rosenberg Zdeněk (1973) SPINNING CENTRUM - BIKE FIT CLUB JILEMNICE II   01:41:57.4 00:26:15.1
329. 178 M3 Bárta Luboš (1958) CK Peloton   01:41:58.0 00:26:15.7
330. 652 M2 Vozka Pavel (1964) Vela-Olfin Car Trutnov   01:41:58.9 00:26:16.6
331. 912 M1 Nekvinda Alexandr (1987) Radioking s.r.o Janské Lázně   01:41:59.8 00:26:17.5
332. 964 M1 Rendl Václav (1982)     01:42:1.0 00:26:18.7
333. 354 M1 Rejzek Jan (1975)     01:42:1.8 00:26:19.5
334. 302 Ž1 Růžičková Eva (1979)     01:42:3.2 00:26:20.9
335. 566 M3 Šilar Zdeněk (1954) CYKLO-SI KLUB   01:42:4.6 00:26:22.3
336. 559 M1 Šilar Michal (1985) CYKLO-SI KLUB   01:42:12.1 00:26:29.8
337. 389 M1 Fall Josef (1983)     01:42:13.1 00:26:30.8
338. 204 M2 Konopasek René (1970)     01:42:14.7 00:26:32.4
339. 8 M1 Šulc Robert (1974) Lovci kilometrů - A   01:42:15.6 00:26:33.3
340. 930 M1 Kousal Lukáš (1986) Cykloklub Morava   01:42:16.5 00:26:34.2
341. 145 M3 Kastner Jiří (1961) Tronic Control   01:42:17.9 00:26:35.6
342. 198 M3 Petráň Jan (1963)     01:42:21.9 00:26:39.6
343. 219 Ž1 Vitmajerová Petra (1975) Spinning - MB III.   01:42:22.4 00:26:40.1
344. 220 M2 Vidner Jan (1967) Spinning - MB III.   01:42:23.5 00:26:41.2
345. 894 Ž1 Procházková Kateřina (1974) Žirafy Team   01:42:23.9 00:26:41.6
346. 267 M2 Šatochin Prokop (1973) BUG CLUB DEJVICE   01:42:24.4 00:26:42.1
347. 17 M2 Dostál Pavel (1973)     01:42:25.1 00:26:42.8
348. 903 M1 Romportl Jaroslav (1977) Nový Hradec II   01:42:27.2 00:26:44.9
349. 989 M2 Polách Milan (1964)     01:42:34.3 00:26:52.0
350. 404 M1 Opočenský Jiří (1986)     01:42:42.7 00:27:0.4
351. 908 M2 Nekvinda Alexandr (1963) Radioking s.r.o Janské Lázně   01:42:46.8 00:27:4.5
352. 669 M1 Poupě František (1977)     01:42:48.0 00:27:5.7
353. 322 M2 Pallay Rostislav (1973) WWW.BIKETEAM.CZ   01:42:49.5 00:27:7.2
354. 109 M4 Novotný Josef (1952)     01:42:51.6 00:27:9.3
355. 313 Ž1 Blažková Vendula (1979)     01:43:4.8 00:27:22.5
356. 98 M2 Starý Petr (1970)     01:43:5.8 00:27:23.5
357. 744 M3 Nosek Richard (1956) DGP   01:43:6.4 00:27:24.1
358. 651 M2 Nováček Daniel (1969)     01:43:7.2 00:27:24.9
359. 440 M1 Fuchs Rudolf (1975)     01:43:8.3 00:27:26.0
360. 71 M2 Dvořák Vladimír (1964)     01:43:8.8 00:27:26.5
361. 210 M4 Kešner Petr     01:43:10.4 00:27:28.1
362. 865 M3 Šmíd Václav (1960) Šmejdi   01:43:11.5 00:27:29.2
363. 266 M1 Doubrava Ondřej (1978) CK MORAVA   01:43:12.7 00:27:30.4
364. 201 M3 Vaňátko Jindřich (1960)     01:43:15.9 00:27:33.6
365. 88 Ž2 Bereckeiova Blažena (1959) KC Kooperativa KNKN   01:43:20.7 00:27:38.4
366. 102 Ž2 Koňáková Hana (1956) KNKN Jablonec   01:43:22.6 00:27:40.3
367. 51 M3 Flek Zdeněk (1961) Sokol Podlázky   01:43:35.7 00:27:53.4
368. 877 M1 Kovařík David (1987)     01:43:36.4 00:27:54.1
369. 736 M2 Jiruška Roman (1965) Regal bike   01:43:38.1 00:27:55.8
370. 61 M2 Sajták Pavol (1972)     01:43:38.6 00:27:56.3
371. 779 M2 Šilhavý Michal (1970) DRAHELČICE   01:43:40.5 00:27:58.2
372. 505 M2 Melichárek Leoš (1971) CYKLONI   01:43:42.4 00:28:0.1
373. 94 M2 Horáček Luboš (1973)     01:43:43.5 00:28:1.2
374. 868 M1 Novotný Josef (1983)     01:43:48.7 00:28:6.4
375. 458 M2 Tér Dušan (1965) TEROVA Bezděkov   01:43:55.3 00:28:13.0
376. 598 M3 Probst Jiří (1958) bike and surf team   01:43:56.3 00:28:14.0
377. 798 M2 Doležal Josef (1964) SAC Bělá pod Bezdězem   01:43:59.3 00:28:17.0
378. 783 M3 Andrš Lubomír (1958) SAC Bělá pod Bezdězem   01:44:3.6 00:28:21.3
379. 248 M2 Ješuta Petr (1968)     01:44:5.8 00:28:23.5
380. 946 M3 Veselý Petr (1962)     01:44:12.1 00:28:29.8
381. 324 M1 Pechanec Petr (1972)     01:44:12.9 00:28:30.6
382. 580 M3 Hosák Milan (1957) CS Horní Bradlo   01:44:14.1 00:28:31.8
383. 299 M1 Flodrman Václav (1978)     01:44:14.7 00:28:32.4
384. 545 M1 xx xx (2000)     01:44:15.3 00:28:33.0
385. 486 M2 Andrt Marek (1969)     01:44:21.1 00:28:38.8
386. 342 M3 Marks Josef (1955) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:44:29.9 00:28:47.6
387. 490 M3 Lulek Jiří Jiskra Adršpach   01:44:41.1 00:28:58.8
388. 971 M1 Dušta Lukáš (1981)     01:44:45.4 00:29:3.1
389. 980 M4 Jiránek Jaroslav (1948)     01:44:49.2 00:29:6.9
390. 341 M2 Kotrouš Miroslav (1965) Spinning - MB VI.   01:44:51.4 00:29:9.1
391. 455 M4 Pokorný Josef (1952) Marpole MTB Vrchlabí   01:44:57.9 00:29:15.6
392. 456 Ž1 Nešporová Petra (1979)     01:45:0.5 00:29:18.2
393. 902 M1 Střihavka Pavel (1975) Nový Hradec II   01:45:2.3 00:29:20.0
394. 766 M1 Navrátil Nikola (1974)     01:45:3.5 00:29:21.2
395. 747 M1 Němec Ondřej (1987)     01:45:4.5 00:29:22.2
396. 575 M3 Böhm Luboš (1959)     01:45:4.9 00:29:22.6
397. 166 M2 Lebeda David (1973) GRANÁT   01:45:7.1 00:29:24.8
398. 291 M4 Patra Miroslav (1949) TJ Jiskra Jaroměř Potocký   01:45:13.2 00:29:30.9
399. 493 M1 Košatka Tomáš (1977)     01:45:22.7 00:29:40.4
400. 613 M2 Martínek Vladimír (1969)     01:45:24.5 00:29:42.2
401. 921 M2 Žák Petr (1975)     01:45:26.0 00:29:43.7
402. 647 M1 Marík Michal (1977)     01:45:30.9 00:29:48.6
403. 359 M2 Broschinski Alan (1969)     01:45:35.3 00:29:53.0
404. 217 M3 Folprecht Miroslav (1959) Spinning - MB II.   01:45:38.0 00:29:55.7
405. 338 M3 Malý Ivan (1955) VeloUni   01:45:39.6 00:29:57.3
406. 666 M1 Motl Ondřej (1979)     01:45:42.8 00:30:0.5
407. 430 M1 Krčil Pavel (1989)     01:45:45.7 00:30:3.4
408. 358 M1 Krýcha Miroslav (1975) BIKE TEAM   01:45:50.2 00:30:7.9
409. 226 M2 Balák Martin (1970) ASK-Ski Blansko   01:45:54.4 00:30:12.1
410. 824 M1 Vilímek Martin (1978)     01:45:58.7 00:30:16.4
411. 675 M1 Stránský Rudolf (1978)     01:46:2.5 00:30:20.2
412. 940 M3 Švarc Pavel (1963)     01:46:4.5 00:30:22.2
413. 421 M1 Zídek Aleš     01:46:9.2 00:30:26.9
414. 52 M3 Čuban Jiří (1954)     01:46:10.7 00:30:28.4
415. 46 M2 Kolar Petr (1970) Liberec - Ruprechtice   01:46:17.1 00:30:34.8
416. 147 M2 Malý Jaroslav (1972)     01:46:27.4 00:30:45.1
417. 891 M3 Morozov Václav (1963)     01:46:28.9 00:30:46.6
418. 950 Ž1 Česneková Markéta     01:46:31.6 00:30:49.3
419. 792 M2 Kaniščev Roman (1970) MTB Team Mohelnice   01:46:36.8 00:30:54.4
420. 20 M2 Drnek Radovan (1967) BUBO BUBO   01:46:40.7 00:30:58.4
421. 679 M4 Farmačka Jaroslav (1950) Bohemie Nový Bor   01:46:41.1 00:30:58.8
422. 10 M1 Babec Martin (1986) Lovci kilometrů - B   01:46:42.3 00:30:60.0
423. 650 M3 Kříž Josef (1957)     01:46:46.2 00:31:3.9
424. 180 M1 Bárta Petr (1984) PST Dobšín   01:46:54.7 00:31:12.4
425. 92 M1 Hartig Jaroslav (1977)     01:47:3.6 00:31:21.3
426. 89 Ž2 Pleskotova Dana (1955) KC Kooperativa KNKN   01:47:6.6 00:31:24.3
427. 36 M1 Stínka Jan (1977)     01:47:10.8 00:31:28.5
428. 571 M1 Hořejší Ivan (1978) Čajový Klub U Modré Konvice   01:47:16.5 00:31:34.2
429. 285 M2 Zálešák Antonín (1966) MANIAC PEDALS I.   01:47:19.0 00:31:36.7
430. 164 M2 Majer Jiří (1971)     01:47:30.6 00:31:48.3
431. 977 M1 Fritsch Miroslav (1981)     01:47:31.8 00:31:49.5
432. 306 M2 Patra Jaroslav (1972)     01:47:35.4 00:31:53.1
433. 878 M4 Veverka Antonín (1949)     01:47:40.9 00:31:58.6
434. 882 M2 Tyc Michal (1965)     01:47:42.9 00:32:0.6
435. 144 M3 Harcuba Vladimír (1962) Tronic Control   01:47:43.2 00:32:0.9
436. 629 M2 Drda Ladislav (1965)     01:47:44.3 00:32:2.0
437. 701 M1 Černý Miroslav (1975)     01:47:45.7 00:32:3.4
438. 569 Ž1 Zachová Jana (1975) SPINNING BIKE TEAM II.   01:47:49.6 00:32:7.3
439. 708 M4 Reif Ivo (1950)     01:47:50.1 00:32:7.8
440. 59 M2 Vanča Radim (1972)     01:47:53.2 00:32:10.9
441. 516 M1 Konopka Petr (1977)     01:47:55.0 00:32:12.7
442. 789 M3 Klíma Josef (1963)     01:47:59.3 00:32:17.0
443. 533 M2 Kobr Tomáš (1964)     01:48:0.1 00:32:17.8
444. 189 M2 Kocourek Ivo (1966) Reklama 99   01:48:0.7 00:32:18.4
445. 77 M3 Ladman Jiří (1962)     01:48:1.3 00:32:19.0
446. 179 M1 Hájek Vojtěch (1985)     01:48:2.2 00:32:19.9
447. 140 M1 Palič Ivo (1977) ILUTOM BIKE   01:48:4.1 00:32:21.8
448. 976 M1 Kolařík Roman (1980)     01:48:5.6 00:32:23.3
449. 621 M3 Maršálek Jan (1959) Nový Hradec I   01:48:9.4 00:32:27.1
450. 238 M1 Brok Jan (1978)     01:48:13.8 00:32:31.5
451. 893 M3 Nachtigal Jiří (1957)     01:48:14.6 00:32:32.3
452. 100 M3 Lžičař Jiří (1958)     01:48:15.6 00:32:33.3
453. 714 M2 Němec Jiří (1969) BBH Hornets   01:48:19.1 00:32:36.8
454. 720 M1 Hrubeš Ondřej (1978)     01:48:22.0 00:32:39.7
455. 243 M1 Týc Jan (1975)     01:48:24.0 00:32:41.7
456. 577 M3 Bárta Pavel (1954) SK BP Lumen Úpice   01:48:24.6 00:32:42.3
457. 312 M1 Rosůlek Lukáš (1975)     01:48:26.6 00:32:44.3
458. 427 Ž1 Matoušková Petra (1976)     01:48:28.8 00:32:46.5
459. 993 M1 Stefan Ladislav (1979)     01:48:34.3 00:32:52.0
460. 871 M2 Hyška Martin (1973)     01:48:39.8 00:32:57.5
461. 778 M3 Pospíchal Jan (1957) VETERAN BIKECLUB VDF   01:48:51.2 00:33:8.9
462. 403 M4 Málek Jaroslav (1948) Veterán Extreme   01:48:55.0 00:33:12.7
463. 681 M1 Mareček Martin (1974) Veselé Trávy Team   01:48:57.9 00:33:15.6
464. 776 M2 Rys Pavel (1968)     01:49:0.3 00:33:18.0
465. 409 M3 Michalička Jan (1955)     01:49:2.2 00:33:19.9
466. 870 M2 Landa Ivan (1964)     01:49:15.5 00:33:33.2
467. 518 M2 Anft Slávek (1971) Chlor Atack Neratovice   01:49:17.3 00:33:35.0
468. 597 M3 Jirouš Josef (1956)     01:49:24.6 00:33:42.3
469. 119 M2 Bureš Jan (1967)     01:49:28.4 00:33:46.1
470. 348 M4 Chmelík Jan (1935)     01:49:35.7 00:33:53.4
471. 406 Ž1 Kotlářová Petra (1967)     01:49:36.8 00:33:54.5
472. 888 M2 Lerch Jiří (1965)     01:49:37.9 00:33:55.6
473. 676 M1 Fajgl Jiří (1978)     01:49:39.0 00:33:56.7
474. 307 M2 Posekaný Čestmír (1964)     01:49:43.9 00:34:1.6
475. 586 Ž1 Žáčková Jana (1967) C.A.R.   01:49:47.4 00:34:5.1
476. 78 M2 Toman Jindřich (1965)     01:49:49.2 00:34:6.9
477. 672 M1 Tuček Michal (1980) xxx Tuklaty   01:50:0.5 00:34:18.2
478. 624 M1 Pešek Tomáš (1976) BBH Hornets   01:50:5.7 00:34:23.4
479. 56 M2 Šeda Pavel (1971)     01:50:12.1 00:34:29.8
480. 735 M3 Nechanický Radim (1955) Jizerská pila   01:50:13.0 00:34:30.7
481. 944 M1 Taneček Lukáš (1982)     01:50:14.2 00:34:31.9
482. 645 M1 Landyš Jakub (1988)     01:50:15.0 00:34:32.7
483. 818 M1 Najberk Jiří (1975) Najberk Bike Team   01:50:16.9 00:34:34.6
484. 230 Ž1 Procházková Jarmila (1971) Spinning - MB IV.   01:50:17.8 00:34:35.5
485. 611 M4 Doležal Oldřich (1950) KC KOOPERATIVA   01:50:19.4 00:34:37.1
486. 321 M2 Pěchouček Zdeněk (1969)     01:50:25.7 00:34:43.4
487. 206 Ž1 Egemová Linda (1981)     01:50:28.2 00:34:45.9
488. 193 M3 Šmic Ivan (1962)     01:50:28.6 00:34:46.3
489. 746 M3 Novák Jiří (1956)     01:50:29.7 00:34:47.4
490. 851 M1 Nový Tomáš     01:50:30.7 00:34:48.4
491. 854 M2 Nový Josef (1968)     01:50:31.4 00:34:49.1
492. 255 Ž1 Mezníková Irma (1975)     01:50:32.0 00:34:49.7
493. 928 M4 Volf Vlastimil (1952)     01:50:33.0 00:34:50.7
494. 211 M1 Pánek Kamil (1976)     01:50:35.0 00:34:52.7
495. 235 M1 Cerman Tomáš (1979)     01:50:36.0 00:34:53.7
496. 620 Ž1 Nosková Irma (1977)     01:50:36.8 00:34:54.5
497. 535 M2 Štorek Jaroslav (1969)     01:50:38.7 00:34:56.4
498. 715 Ž1 Klvačová Kamila (1975) SPINNING BIKE TEAM II.   01:50:39.5 00:34:57.2
499. 499 M2 Helus Pavel (1972) BIKE FANS   01:50:41.1 00:34:58.8
500. 969 M1 Mařík Miroslav (1978)     01:50:41.9 00:34:59.6
501. 994 M2 Novák Petr (1963) ASTRAMAX   01:50:42.6 00:35:0.3
502. 297 M3 Kalvach Blahoslav (1958) BIKE FREAKS   01:50:43.4 00:35:1.1
503. 890 M2 Khorel Jaroslav (1970)     01:50:50.5 00:35:8.2
504. 815 M1 Vlček Jan (1988) Cyklomax Pardubice   01:50:51.3 00:35:9.0
505. 931 M1 Šmíd Luboš (1976)     01:50:54.3 00:35:12.0
506. 332 M1 Drahoňovský Karel (1976) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:50:59.4 00:35:17.1
507. 281 M2 Kubíček Petr (1964)     01:51:0.8 00:35:18.5
508. 7 M1 Šulc Miroslav (1976) Lovci kilometrů - B   01:51:6.1 00:35:23.8
509. 919 M2 Domalíp Pavel (1967) Esselte s.r.o.   01:51:7.1 00:35:24.8
510. 943 M1 Fidler Tomáš (1983)     01:51:8.2 00:35:25.9
511. 352 M3 Landyš Petr (1963)     01:51:12.4 00:35:30.1
512. 195 M1 Holan Jiri (1977)     01:51:19.9 00:35:37.6
513. 596 M3 Šafář Petr (1961)     01:51:23.4 00:35:41.1
514. 229 M3 Procházka Jan (1956) Spinning - MB IV.   01:51:24.8 00:35:42.5
515. 41 M4 Vinohradský Petr (1952) Hoco K.V.   01:51:27.4 00:35:45.1
516. 572 Ž2 Jamborová Renata (1961) Favorit HOBBY sport Brno   01:51:27.7 00:35:45.4
517. 546 M1 Baborský Jan (1978)     01:51:29.6 00:35:47.3
518. 308 M2 Ubry Jiří (1964)     01:51:30.1 00:35:47.8
519. 65 M1 Šrámek Petr (1981)     01:51:34.2 00:35:51.9
520. 551 M1 Landkammer Ondřej (1987) CK Bulf Hrobce   01:51:35.2 00:35:52.9
521. 948 M1 Šafek Jiří (1976)     01:51:36.2 00:35:53.9
522. 644 M1 Brothánek Marek (1974)     01:51:38.8 00:35:56.5
523. 130 Ž1 Kadlecová Kateřina (1984) OBORA   01:51:39.9 00:35:57.6
524. 685 M2 Semecký Zbyněk (1972)     01:51:41.2 00:35:58.9
525. 290 M1 Trchalík Libor (1975) KLIKA BIKE TEAM   01:51:49.0 00:36:6.7
526. 419 M2 Ludvík Martin (1969) BIKE FANS   01:51:53.6 00:36:11.3
527. 194 M1 Holan Jaromir (1979)     01:51:57.1 00:36:14.8
528. 240 M3 Šourek Radim (1956)     01:52:1.9 00:36:19.6
529. 631 Ž1 Březíková Sylva (1974) SPINFIT MTB team Liberec   01:52:2.8 00:36:20.5
530. 581 Ž1 Formánková Věra (1971)     01:52:8.4 00:36:26.1
531. 340 M1 Alinče Radek (1981)     01:52:9.5 00:36:27.2
532. 326 M3 Kozák Petr (1961) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:52:10.4 00:36:28.1
533. 30 M1 Novotný Jaroslav (1979)     01:52:17.4 00:36:35.1
534. 917 M2 Hrubeš Václav (1965)     01:52:22.6 00:36:40.3
535. 148 M4 Berndt Dobroslav (1950)     01:52:24.2 00:36:41.9
536. 150 Ž1 Stránská Aneta (1979)     01:52:25.4 00:36:43.1
537. 31 M1 Matoušek Jan (1974)     01:52:30.9 00:36:48.6
538. 18 M4 Havlík Václav (1950) BUBO BUBO   01:52:32.6 00:36:50.3
539. 696 M1 Klimeš Petr     01:52:36.0 00:36:53.7
540. 45 M3 Novák Jan (1963)     01:52:48.2 00:37:5.9
541. 436 Ž1 Pohanková Petra (1969) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   01:52:49.4 00:37:7.1
542. 177 M2 Dvorský Ladislav (1967)     01:52:50.7 00:37:8.4
543. 742 Ž1 Siegelová Bohuslava (1971)     01:52:51.7 00:37:9.4
544. 743 M4 Ullrich Pavel (1953)     01:52:52.4 00:37:10.1
545. 855 M3 Turek Ivan (1962)     01:52:53.1 00:37:10.8
546. 402 M4 Vála Josef (1948) Veterán Extreme   01:52:53.3 00:37:11.0
547. 506 Ž1 Novotná Lenka (1973)     01:52:53.8 00:37:11.5
548. 186 M1 Mocák Jaroslav (1983)     01:52:55.6 00:37:13.3
549. 978 M1 Bezpalec Libor (1979)     01:52:58.3 00:37:16.0
550. 724 M2 Kovařík Martin (1965)     01:52:58.8 00:37:16.5
551. 58 M1 Resl Martin (1977)     01:53:0.6 00:37:18.3
552. 60 M2 Zábranský Ivan (1967)     01:53:2.1 00:37:19.8
553. 558 M2 Kaisr Roman (1966)     01:53:10.6 00:37:28.3
554. 418 M4 Hlaváček Petr (1949)     01:53:13.9 00:37:31.6
555. 583 M1 Dědičík Zdeněk (1974)     01:53:14.7 00:37:32.4
556. 96 Ž2 Pospíšilová Iva (1961) KNKN Jablonec n.N.   01:53:15.7 00:37:33.4
557. 143 M3 Kostřica Jaroslav (1960) Tronic Control   01:53:16.5 00:37:34.2
558. 710 M3 Kýra Jindřich (1962)     01:53:20.2 00:37:37.9
559. 330 M1 Lukeš Jan (1974) Kablo Elektro   01:53:26.5 00:37:44.2
560. 560 M1 Stella Pavel (1955) CYKLO-SI KLUB   01:53:30.4 00:37:48.1
561. 407 M3 Maťák Jiří (1960)     01:53:31.9 00:37:49.6
562. 990 M1 Horák Martin (1978)     01:53:33.6 00:37:51.2
563. 819 M2 Melichar Jan (1973)     01:53:35.3 00:37:53.0
564. 54 M3 Staufčík Radomír (1961)     01:53:36.1 00:37:53.8
565. 889 M2 Berbr Jiří (1965)     01:53:36.8 00:37:54.4
566. 382 M1 Pauer Tomáš (1974)     01:53:37.5 00:37:55.2
567. 529 M2 Kubín Tomáš (1969)     01:53:38.1 00:37:55.8
568. 127 M3 Kadlec Zdeněk (1955) OBORA   01:53:38.9 00:37:56.6
569. 112 M1 Wachtfeidl Petr (1977)     01:53:44.2 00:38:1.9
570. 979 M3 Rada Milan (1959)     01:53:44.9 00:38:2.6
571. 374 M3 Zelenka Miloslav (1960)     01:53:46.8 00:38:4.5
572. 638 M3 Šindelka Pavel (1959)     01:53:50.1 00:38:7.8
573. 242 M1 Istenčin Lukáš (1977)     01:53:53.4 00:38:11.1
574. 748 M2 Němec Martin (1964)     01:53:54.5 00:38:12.2
575. 366 M3 Bína Michal (1961)     01:53:55.6 00:38:13.3
576. 808 M1 Vaněček Vít (1973)     01:53:55.8 00:38:13.5
577. 509 M1 Stříbrný Jan (1974)     01:53:57.5 00:38:15.2
578. 328 M4 Plemeník Jaroslav (1951) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:54:0.5 00:38:18.2
579. 934 M1 Žďánský Radek (1978)     01:54:2.5 00:38:20.2
580. 547 M1 Mikula Martin (1985)     01:54:6.1 00:38:23.8
581. 986 M2 Dočekal Marek (1973)     01:54:15.9 00:38:33.6
582. 987 M1 Čechrák Petr (1974)     01:54:20.9 00:38:38.6
583. 202 M3 Krtička Petr (1962)     01:54:21.9 00:38:39.6
584. 756 M4 Skála Zdeněk (1948)     01:54:39.3 00:38:57.0
585. 87 Ž2 Zahulova Světlana (1958) KC Kooperativa KNKN   01:54:40.1 00:38:57.8
586. 286 M4 Matoušek Milan (1942) MANIAC PEDALS I.   01:54:43.4 00:39:1.1
587. 983 M4 Píša Václav (1953)     01:54:49.3 00:39:7.0
588. 835 M1 Nejedlý Miroslav (1972)     01:54:50.4 00:39:8.1
589. 907 Ž1 Pařízková Věra (1971)     01:54:51.4 00:39:9.1
590. 924 M2 Hejzdral Petr (1967)     01:54:54.0 00:39:11.7
591. 829 M3 Doubrava Karel (1962)     01:55:8.4 00:39:26.1
592. 14 M1 Schif Tomáš (1974)     01:55:9.9 00:39:27.6
593. 881 M3 Laibl Vladimír (1961)     01:55:10.8 00:39:28.5
594. 270 M1 Povondra Lukáš (1976) Bohemie Nový Bor   01:55:12.9 00:39:30.6
595. 298 M2 Zejfart Karel (1972) KC Luže-Košumberk   01:55:26.4 00:39:44.1
596. 929 M3 Vondráček Jiří (1961)     01:55:27.6 00:39:45.3
597. 347 M4 Taraba Jan (1948)     01:55:33.8 00:39:51.5
598. 898 M2 Havlíček Jaroslav (1964)     01:55:34.7 00:39:52.4
599. 26 M1 Žid Vladimír (1979)     01:55:35.5 00:39:53.2
600. 375 M3 Matouš Petr (1959)     01:55:37.3 00:39:55.0
601. 167 M2 Košnář Marek (1973)     01:55:38.6 00:39:56.3
602. 830 M2 Kučera Jan (1969)     01:55:40.2 00:39:57.9
603. 247 M2 Hamza Vilém (1973) ČSOB BIKERS   01:55:42.1 00:39:59.8
604. 300 M2 Nováček Karel (1968) SKP Rohas Česká Lípa   01:55:49.3 00:40:7.0
605. 110 M4 Ševčík Zdeněk (1953) Bezbab Tour   01:55:55.2 00:40:12.9
606. 383 M1 Pola Zdeněk (1982)     01:56:0.7 00:40:18.4
607. 132 M3 Šulc Vladimír (1955) CK Čížovka   01:56:2.3 00:40:20.0
608. 356 M1 Kyselák Pravoslav (1977)     01:56:10.3 00:40:28.0
609. 689 M2 Staffa Pavel (1969)     01:56:11.9 00:40:29.6
610. 945 M1 Veselý Ivo (1988)     01:56:24.3 00:40:42.0
611. 62 M2 Ingenlath Thomas     01:56:25.1 00:40:42.8
612. 504 M2 Melichárek Petr (1969) CYKLONI   01:56:25.7 00:40:43.4
613. 500 M2 Vrabec Ctibor (1973) Solunka Team   01:56:27.7 00:40:45.4
614. 770 M1 Švihla Martin (1975)     01:56:30.2 00:40:47.9
615. 706 Ž1 Koldová Klára (1966)     01:56:37.5 00:40:55.2
616. 405 M4 Jiroutek Bohuslav (1942) Veterán Extreme   01:56:38.9 00:40:56.6
617. 552 M3 Landkammer Karel (1961)     01:56:40.6 00:40:58.3
618. 244 Ž1 Pokorná Olga (1970)     01:56:42.2 00:40:59.9
619. 794 M3 Hájek Stanislav (1963)     01:56:43.8 00:41:1.5
620. 391 M2 Fiala Jiří (1967)     01:56:47.4 00:41:5.1
621. 278 Ž2 Fliedrová Ilona (1963)     01:56:48.8 00:41:6.5
622. 936 Ž1 Hanyšová Olga (1982)     01:56:55.8 00:41:13.5
623. 514 M2 Rataj Jiří (1964)     01:57:8.6 00:41:26.3
624. 614 M2 Nedbal Radek (1969)     01:57:13.4 00:41:31.1
625. 813 M2 Pecháček Roman (1964)     01:57:14.0 00:41:31.7
626. 280 Ž1 Kryslová Kateřina (1966)     01:57:14.5 00:41:32.2
627. 897 M4 Svoboda Ladislav (1952)     01:57:15.2 00:41:32.9
628. 223 M4 Brňák Jan (1968) B.T.T. Praha   01:57:16.8 00:41:34.5
629. 534 M2 Techlovský Jiří (1970)     01:57:17.9 00:41:35.6
630. 485 Ž1 Suková Kateřina (1985)     01:57:18.8 00:41:36.5
631. 817 M3 Matějka Zdeněk (1963)     01:57:19.8 00:41:37.5
632. 686 M4 Čížek Jaroslav (1944)     01:57:26.2 00:41:43.9
633. 185 M3 Mocák Jaroslav (1958)     01:57:31.1 00:41:48.8
634. 133 M2 Bureš Jan (1966)     01:57:32.0 00:41:49.7
635. 431 M2 Stezka Václav (1969)     01:57:32.7 00:41:50.4
636. 834 M2 Felgr Jaroslav (1968)     01:57:33.4 00:41:51.1
637. 2 M2 Vidim Tomáš (1971) CK Čížovka   01:57:34.5 00:41:52.2
638. 918 Ž2 Tučková Dagmar (1957) Ptáček spol.s r.o.   01:57:35.2 00:41:52.9
639. 208 M2 Bali-Jenčík Martin (1971) CK Peloton   01:57:36.7 00:41:54.4
640. 450 Ž2 Machová Miluše (1956) SK BP Lumen Úpice   01:57:38.0 00:41:55.7
641. 73 M2 Trýzna Aleš (1965) MOUNTÝN BEJCI   01:57:45.0 00:42:2.7
642. 74 M1 Trýzna Aleš (1991) MOUNTÝN BEJCI   01:57:45.1 00:42:2.8
643. 537 M1 Beneš Jiří (1976)     01:57:48.8 00:42:6.5
644. 429 M3 Krčil Martin (1963)     01:57:54.5 00:42:12.2
645. 864 M3 Šmíd Petr (1963) Šmejdi   01:57:55.4 00:42:13.1
646. 262 M1 Paleček Jiří (1973) MTB DiaSport.cz   01:57:58.6 00:42:16.3
647. 612 M2 Laube David (1971)     01:57:59.3 00:42:17.0
648. 823 M3 Kolisko Jiří (1957)     01:58:0.0 00:42:17.7
649. 916 M1 Sekula Zdeněk (1974) Esselte s.r.o.   01:58:0.5 00:42:18.2
650. 887 M1 Deml Jakub (1988) MKV SPORT   01:58:0.9 00:42:18.6
651. 853 M2 Jahoda David (1967)     01:58:1.5 00:42:19.2
652. 21 M1 Fiala Jan (1982) SAC ATMOS IMPROMAT   01:58:2.2 00:42:19.9
653. 512 M2 Horák Michal (1966) V INVEST   01:58:2.5 00:42:20.2
654. 157 M4 Otta Jiří (1951)     01:58:3.2 00:42:20.9
655. 249 M3 Piterák Radomír (1957) ČSOB BIKERS   01:58:7.1 00:42:24.8
656. 857 M2 Kropáček Ondřej (1969)     01:58:8.5 00:42:26.2
657. 333 M1 Machačný Tomáš (1981) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   01:58:10.2 00:42:27.9
658. 541 M1 Štěpánek Jiří (1988)     01:58:33.9 00:42:51.6
659. 937 M2 Gaberle Martin (1964)     01:58:34.7 00:42:52.4
660. 531 M3 Němeček Jiří (1963)     01:58:48.1 00:43:5.8
661. 662 M4 Poupě František (1951)     01:58:58.2 00:43:15.9
662. 397 M2 Kopřiva Milan (1966)     01:59:0.2 00:43:17.9
663. 858 M2 Mlejnek Petr (1966)     01:59:15.1 00:43:32.8
664. 615 M3 Hutnik Antonín (1959) JKF Jaroměř   01:59:18.4 00:43:36.1
665. 636 M1 Liška Lukáš (1976) BBH Hornets   01:59:20.1 00:43:37.8
666. 605 Ž1 Lišková Adéla (1976) BBH Hornets   01:59:21.8 00:43:39.5
667. 604 M2 Brož Josef (1973) BBH Hornets   01:59:25.5 00:43:43.2
668. 769 M1 Fridrich Tomáš (1974)     01:59:27.5 00:43:45.2
669. 29 M1 Odnoha Petr (1974)     01:59:29.5 00:43:47.2
670. 171 M2 Pacek Vlastimil (1970) Action Man   01:59:37.7 00:43:55.4
671. 288 M2 Kučera Petr (1967) KLIKA BIKE TEAM   01:59:47.9 00:44:5.6
672. 279 M1 Kubík Michal (1983)     01:59:50.1 00:44:7.8
673. 507 M2 Helus Petr (1970) BIKE FANS   01:59:59.9 00:44:17.6
674. 97 Ž2 Musilová Blažena (1957)     02:00:0.6 00:44:18.3
675. 90 Ž1 Rakušanová Helena (1966) KC Kooperativa KNKN   02:00:5.4 00:44:23.1
676. 301 Ž1 Tomšíková Kateřina (1977) Spinning Bike Team   02:00:13.0 00:44:30.7
677. 846 M2 Vojtko Ladislav (1972) W.B.S. Jičín   02:00:17.3 00:44:35.0
678. 184 M2 Nosek Pavel (1970)     02:01:1.2 00:45:18.9
679. 118 M2 Forejt Jan (1971)     02:01:1.8 00:45:19.5
680. 565 M1 Šilar Jakub (1989) CYKLO-SI KLUB   02:01:8.2 00:45:25.9
681. 527 M1 Hnátek Tadeáš (1977) Chlor Atack Neratovice   02:01:9.0 00:45:26.7
682. 522 M2 Kuchař Jan (1972) Chlor Atack Neratovice   02:01:14.4 00:45:32.1
683. 209 Ž1 Kešnerová Iva     02:01:16.5 00:45:34.2
684. 138 M1 Stojan Tomáš (1974) ILUTOM Bike   02:01:23.6 00:45:41.3
685. 661 Ž2 Ježková Dagmar (1958) Marpole MTB Vrchlabí   02:01:25.2 00:45:42.9
686. 139 M2 Kašpar Luděk (1973) ILUTOM BIKE   02:01:28.4 00:45:46.1
687. 732 M2 Kofroň Vladimír (1964) CLUB CCS   02:01:29.9 00:45:47.6
688. 311 M3 Pacholík Petr (1960)     02:01:31.2 00:45:48.9
689. 932 M1 Jura Richard (1979)     02:01:34.7 00:45:52.4
690. 904 M2 Horák Jan (1966) Nový Hradec I   02:01:41.2 00:45:58.9
691. 295 M2 Hampl Michal (1972)     02:01:48.2 00:46:5.9
692. 370 M2 Valušiak Cyril (1969) MOUNTÝN BEJCI   02:01:49.9 00:46:7.6
693. 79 M1 Chiabodo Karel (1980)     02:01:52.4 00:46:10.1
694. 573 M3 Jambor Zbyněk (1960) Favorit HOBBY sport Brno   02:02:3.3 00:46:21.0
695. 503 M1 Vrba Michal (1980) CYKLONI   02:02:11.8 00:46:29.5
696. 723 M2 Coufal Zdeněk (1967)     02:02:15.0 00:46:32.7
697. 489 M2 Kunc Petr (1967) TJ Jiskra Adršpach   02:02:37.5 00:46:55.2
698. 19 Ž2 Chábová Michaela (1953) BUBO BUBO   02:02:46.8 00:47:4.5
699. 761 M2 Solnička Tomáš (1968)     02:03:2.5 00:47:20.2
700. 947 M4 Vaněk Josef (1946)     02:03:4.2 00:47:21.9
701. 192 M2 Černý Jiří (1964)     02:03:7.6 00:47:25.3
702. 246 Ž1 Langová Jana (1969)     02:03:8.3 00:47:26.0
703. 705 M1 Červený Jan (1974)     02:03:8.9 00:47:26.6
704. 625 M4 Klat Josef (1951)     02:03:9.5 00:47:27.2
705. 658 M2 Lein Petr (1969)     02:03:10.4 00:47:28.1
706. 659 M2 Krutský Dušan (1969)     02:03:11.0 00:47:28.7
707. 511 M1 Tomášek Petr (1976) V INVEST   02:03:12.0 00:47:29.7
708. 749 M2 Hoda Ivan (1971)     02:03:17.7 00:47:35.4
709. 656 Ž1 Hodová Eva (1976)     02:03:19.0 00:47:36.7
710. 755 Ž1 Skálová Kateřina (1971)     02:03:22.2 00:47:39.9
711. 719 M1 Morávek Radoslav (1975) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   02:03:23.8 00:47:41.5
712. 15 M2 Lněníček Jiří (1969) MUT   02:03:29.8 00:47:47.5
713. 234 M2 Horáček Miroslav (1969)     02:03:33.9 00:47:51.6
714. 363 M1 Doležal Petr (1979)     02:03:35.1 00:47:52.8
715. 95 Ž2 Nechvátalová Dana (1951) KNKN Jablonec n.N.   02:03:36.6 00:47:54.3
716. 188 M2 Kutzendörfer Michal (1971)     02:03:41.7 00:47:59.4
717. 142 Ž1 Hurtová Jolana (1972)     02:03:59.8 00:48:17.5
718. 453 M3 Kulda Miroslav (1955) SK BP Lumen   02:04:5.6 00:48:23.3
719. 91 M2 Hartl Robert (1964)     02:04:12.2 00:48:29.9
720. 34 M1 Horych Aleš (1978) FB-System Team   02:04:16.0 00:48:33.7
721. 816 M2 Stein Robert (1968)     02:04:17.3 00:48:35.0
722. 415 Ž2 Pašková Jana (1959)     02:04:18.2 00:48:35.9
723. 454 M2 Adámek Martin (1964) SK BP Lumen   02:04:20.1 00:48:37.8
724. 183 Ž1 Mocáková Veronika (1982)     02:04:21.4 00:48:39.1
725. 973 M2 Koňár Marek (1972) ACK Čáslav   02:04:30.4 00:48:48.1
726. 475 Ž1 Kobrová Bronislava (1975)     02:04:45.5 00:49:3.2
727. 578 M1 Čermák Filip (1975)     02:05:10.4 00:49:28.1
728. 413 Ž1 Adamičková Leona (1976)     02:05:12.3 00:49:30.0
729. 172 M2 Petrášek Radek (1971) Action Man   02:05:19.0 00:49:36.7
730. 476 M3 Zálesák Jiří (1956)     02:05:20.1 00:49:37.8
731. 80 M1 Petříček Lukáš (1976)     02:05:40.1 00:49:57.8
732. 716 M1 Hrabovský Miroslav (1982) SPINNING BIKE TEAM   02:05:51.7 00:50:9.4
733. 146 M1 Bizoň Michal (1977)     02:05:53.5 00:50:11.2
734. 388 Ž2 Velíšková Jitka (1960)     02:05:55.6 00:50:13.3
735. 355 M2 Chobot Marek (1973)     02:05:58.8 00:50:16.5
736. 737 M2 Pop Marek (1968)     02:06:0.6 00:50:18.3
737. 777 M2 Rešl Petr (1970) BASTR Team   02:06:4.6 00:50:22.3
738. 711 Ž2 Kýrová Adéla (1958)     02:06:16.4 00:50:34.1
739. 642 Ž1 Náhlovská Marcela (1971) Rychlá střela   02:06:17.6 00:50:35.3
740. 517 M1 Kristek Tomáš (1982)     02:06:18.7 00:50:36.4
741. 519 M4 Kristek Vojtěch (1947)     02:06:31.6 00:50:49.3
742. 84 M2 Jonáš Ladislav (1967)     02:06:33.1 00:50:50.8
743. 488 M1 Kunc Ladislav (1990) TJ Jiskra Adršpach   02:06:37.7 00:50:55.4
744. 337 M4 Bílek Petr (1951)     02:06:42.5 00:51:0.2
745. 400 Ž1 Drobníková Jitka (1972) Rychlá střela   02:06:44.8 00:51:2.5
746. 549 M1 Zikmund Tomáš (1986) CK Bulf Hrobce   02:06:51.0 00:51:8.7
747. 134 M2 Lechner Ondřej (1965)     02:06:57.7 00:51:15.4
748. 256 M2 Třeček Karel (1967) MTB DiaSport.cz   02:07:25.1 00:51:42.8
749. 905 M2 Straka Pavel (1968) ASTRAMAX   02:07:29.1 00:51:46.8
750. 707 M2 Rejha Josef (1971)     02:07:30.1 00:51:47.8
751. 810 M2 Bláha Radek (1965)     02:07:35.2 00:51:52.9
752. 884 M3 Sehnal Pavel (1964)     02:07:42.0 00:51:59.7
753. 722 M1 Melka David (1974) BIKE CLUB KUTNÁ HORA   02:07:46.6 00:52:4.3
754. 536 M4 Beneš Jiří (1945)     02:08:6.1 00:52:23.8
755. 225 M4 Kvaizar Svatopluk (2000)     02:08:15.8 00:52:33.5
756. 181 Ž2 Bártová Irena (1959) CK Peloton   02:08:23.6 00:52:41.3
757. 957 M3 Sudík Daniel (1962) Spinning - MB IV.   02:08:27.5 00:52:45.2
758. 949 M2 Šafek Michal (1972)     02:08:34.0 00:52:51.7
759. 47 M3 Burian Ladislav (1961) HOBBIK   02:08:54.0 00:53:11.7
760. 131 M2 Šmach Petr (1967) CK Čížovka   02:08:59.6 00:53:17.3
761. 32 Ž1 Špičáková Tereza (1978)     02:09:0.4 00:53:18.1
762. 16 Ž1 Šturmová Dana (1978)     02:09:1.0 00:53:18.7
763. 190 Ž1 Raušerová Lenka (1976) Reklama 99   02:09:1.9 00:53:19.6
764. 582 M2 Horák David (1970)     02:09:8.0 00:53:25.7
765. 141 Ž2 Hubková Jana (1962)     02:09:9.4 00:53:27.1
766. 381 M2 Krátký Roman (1971)     02:09:12.6 00:53:30.3
767. 564 M3 Šilar Miloslav (1956) CYKLO-SI KLUB   02:09:21.9 00:53:39.6
768. 296 M2 Trnka Antonín (1973) VeloUni   02:09:23.9 00:53:41.6
769. 607 M2 Hochmann Petr (1969)     02:09:26.1 00:53:43.8
770. 325 Ž1 Filjačová Jana (1969) SK SKLOPÍSEK STŘELEČ   02:09:31.7 00:53:49.4
771. 939 M2 Kabilka Tomáš (1966)     02:09:32.4 00:53:50.1
772. 191 Ž1 Turinová Diana (1971)     02:09:33.8 00:53:51.5
773. 151 M1 Kasal Zdeněk (1980) Harachov Bakajda   02:09:36.1 00:53:53.8
774. 104 M2 Petrilak Petr (1971)     02:09:37.1 00:53:54.8
775. 106 M2 Majer Karel (1973)     02:09:45.7 00:54:3.4
776. 972 M1 Petrlík Jiří (1978)     02:10:3.6 00:54:21.3
777. 699 M1 Keliš Martin     02:10:22.5 00:54:40.2
778. 587 Ž2 Hlaváčová Iva (1961) C.A.R.   02:10:23.4 00:54:41.1
779. 677 M1 Čížek Jaroslav (1980)     02:10:25.3 00:54:43.0
780. 156 Ž2 Dvořáková Iva (1962)     02:10:27.3 00:54:45.0
781. 845 M1 Vojtko Tibor (1975)     02:10:51.3 00:55:9.0
782. 170 M2 Hlaváč Radim (1972) Action Man   02:11:0.3 00:55:18.0
783. 470 Ž1 Wolfová Aneta (1979) Rychlá střela   02:11:2.8 00:55:20.5
784. 152 M1 Hanuš Jan (1977) Harachov Bakajda   02:11:9.1 00:55:26.8
785. 788 M2 Novák Milan (1964)     02:11:10.8 00:55:28.5
786. 371 Ž2 Nováková Jitka (1959)     02:11:13.9 00:55:31.6
787. 728 M1 Štefec Aleš (1975)     02:11:39.2 00:55:56.9
788. 70 M1 Lochař Jiří (1974)     02:11:46.9 00:56:4.6
789. 158 M1 Petr Miroslav (1975)     02:11:54.2 00:56:11.9
790. 159 M1 Klapáč Filip (1976)     02:12:4.6 00:56:22.3
791. 831 M4 Dibelka Jiří (1950) TJ Jiskra Adršpach   02:12:5.1 00:56:22.8
792. 103 M2 Chára Miroslav (1966)     02:12:7.3 00:56:25.0
793. 700 M2 Novák Jan (1969)     02:12:15.9 00:56:33.6
794. 446 M3 Stezka Petr (1963)     02:12:28.0 00:56:45.7
795. 63 Ž1 Štěpánková Pavla (1972)     02:12:37.0 00:56:54.7
796. 787 M2 Polák Josef (1973)     02:12:37.4 00:56:55.1
797. 320 Ž1 Krausová Martina (1964)     02:12:39.9 00:56:57.6
798. 221 M3 Tichý Petr (1959) Spinning - MB III.   02:12:42.5 00:57:0.2
799. 42 M1 Možný Petr (1974) Hoco K.V.   02:12:43.6 00:57:1.3
800. 274 M1 Alinče Daniel (1979)     02:12:44.8 00:57:2.5
801. 762 M3 Hošna Jiří (1956)     02:12:46.4 00:57:4.1
802. 101 M2 Chára Jiří (1972)     02:12:57.1 00:57:14.8
803. 275 M1 Hruška Pavel (1976)     02:13:4.5 00:57:22.2
804. 623 M2 Fiala Miroslav (1967) Vela-Olfin Car Trutnov   02:13:53.5 00:58:11.2
805. 378 M3 Hanzálek Karel (1957)     02:14:4.0 00:58:21.7
806. 852 M1 Valíček Daniel (1990)     02:14:9.2 00:58:26.9
807. 671 M3 Calpaš Dušan (1960) CK Peloton   02:14:18.4 00:58:36.1
808. 538 M2 Rokos Tomáš (1970)     02:14:30.7 00:58:48.4
809. 670 Ž1 Calpašová Jiřina (1967) CK Peloton   02:14:43.9 00:59:1.6
810. 508 Ž1 Duchoň Čestmír (1958)     02:14:58.2 00:59:15.9
811. 585 M1 Sroka David (1974) CLUB CCS   02:15:5.9 00:59:23.6
812. 434 M2 Liška Milan (1965) CYKLO VYSOKÉ N. JIZ.   02:15:7.5 00:59:25.2
813. 539 Ž1 Rokosová Monika (1975)     02:15:14.4 00:59:32.1
814. 287 M1 Nedvídek David (1977) MANIAC PEDALS   02:15:18.2 00:59:35.9
815. 165 Ž1 Majerová Simona (1977)     02:15:25.1 00:59:42.8
816. 567 M1 Růžička Tomáš (1977) Veloun   02:15:32.3 00:59:50.0
817. 811 M3 Čertok Roman (1956)     02:15:33.5 00:59:51.2
818. 579 M1 Slavík Radim (1976)     02:15:35.1 00:59:52.8
819. 809 M2 Krzyszek Peter (1964)     02:15:54.5 01:00:12.2
820. 751 M1 Sušánka Jan (1985) TJ Sokol Senec   02:15:55.7 01:00:13.4
821. 93 Ž1 Vodrážková Radka (1978)     02:16:1.7 01:00:19.4
822. 339 M1 Krčka Zdeněk (1984)     02:16:5.4 01:00:23.1
823. 557 M1 Stein Josef (1987)     02:16:8.0 01:00:25.7
824. 784 M1 Torner Daniel (1990)     02:16:27.5 01:00:45.2
825. 859 M2 Torner Tomáš (1970)     02:16:36.7 01:00:54.4
826. 438 M4 Zeman Oldřich (1950)     02:16:57.8 01:01:15.5
827. 515 M1 Boháček Michal (1991)     02:16:58.2 01:01:15.9
828. 35 M2 Hrabánek Michal (1969)     02:17:10.8 01:01:28.5
829. 553 Ž1 Landyšová Marie (1967)     02:17:18.0 01:01:35.7
830. 441 M1 Landyš Miloš (1966)     02:17:38.7 01:01:56.4
831. 866 M1 Landyš Vojtěch (1990)     02:18:8.0 01:02:25.7
832. 108 Ž2 Šulistová Marcela (1955) Bezbab Tour   02:18:9.0 01:02:26.7
833. 55 M1 Flanderka Jiří (1978) FB-System Team   02:18:9.9 01:02:27.6
834. 182 M1 Mraček Martin (1974) B.T.T. Praha   02:18:13.3 01:02:31.0
835. 850 M2 Páral Jaroslav (1971)     02:18:20.3 01:02:38.0
836. 856 M2 Malík Martin (1970)     02:18:22.2 01:02:39.9
837. 361 M3 Šoltys Karel (1954)     02:18:23.5 01:02:41.2
838. 251 Ž1 Elbsová Renata (1973)     02:18:36.2 01:02:53.9
839. 550 Ž1 Landkammerová Jana (1966) Hvězdy severu   02:19:19.2 01:03:36.9
840. 168 M4 Košnář Bohuslav (1944)     02:19:20.2 01:03:37.9
841. 698 M4 Heřmánek Miroslav (1950)     02:21:17.1 01:05:34.8
842. 38 M2 Nakládal Pavel (1966)     02:21:19.1 01:05:36.8
843. 85 M4 Hrdlička Karel (1947)     02:21:31.0 01:05:48.7
844. 107 M1 Javůrek Tomáš (1977)     02:22:19.1 01:06:36.8
845. 257 Ž1 Šipčiaková Marta (1979)     02:22:57.4 01:07:15.1
846. 970 M2 Dušta Petr (1966)     02:23:11.4 01:07:29.1
847. 847 Ž1 Rechová Adéla (1978)     02:23:18.1 01:07:35.8
848. 114 Ž1 Nagyová Jana (1971)     02:23:33.2 01:07:50.9
849. 113 M2 Nagy Pavel (1970)     02:23:51.4 01:08:9.1
850. 524 M1 Vrabec Tomáš (1974) Solunka Team   02:23:52.4 01:08:10.1
851. 525 Ž1 Vrabcová Irena (1967) Solunka Team   02:23:53.4 01:08:11.1
852. 695 M2 Halm Zdeněk (1969) MAX bejk tým II.   02:24:30.8 01:08:48.5
853. 357 M4 Krýcha Miroslav (1945) BIKE TEAM   02:24:31.2 01:08:48.9
854. 369 Ž1 Martínková Radka (1967) cyklo čelákovice   02:24:32.0 01:08:49.7
855. 782 M2 Vykuka Ladislav (1968) 901 Mikešov   02:24:35.1 01:08:52.8
856. 660 M2 Šafus Miroslav (1969)     02:24:44.6 01:09:2.3
857. 694 M1 Halm Pavel (1977) MAX bejk tým   02:24:45.3 01:09:3.0
858. 43 M2 Svoboda Ladislav (1965)     02:24:47.4 01:09:5.1
859. 294 Ž1 Nováčková Hanka (1977) VTT Praha   02:25:52.4 01:10:10.1
860. 697 Ž1 Heřmánková Lenka (1977)     02:26:12.9 01:10:30.6
861. 750 M3 Sušánka Pavel (1954) TJ Sokol Senec   02:27:31.5 01:11:49.2
862. 212 M4 Pavlas Bořivoj (1951)     02:27:32.4 01:11:50.1
863. 214 M3 Rychlík Jan (1955)     02:28:19.3 01:12:37.0
864. 911 M1 Rieger Jan (1976)     02:29:1.3 01:13:19.0
865. 910 Ž1 Jásková Radka (1981)     02:29:2.3 01:13:20.0
866. 105 Ž1 Petrilaková Kateřina (1972)     02:29:10.3 01:13:28.0
867. 250 Ž1 Plaštiaková Jana (1975) ČSOB BIKERS   02:29:52.3 01:14:10.0
868. 81 M2 Černý Robert (1970)     02:29:53.3 01:14:11.0
869. 86 M1 Doškář Martin (1974)     02:29:54.3 01:14:12.0
870. 484 M2 Zagora Jiří (1973) TJ Léčiva   02:30:0.0 01:14:17.7
871. 863 M3 Macoun David (1958)     02:31:55.3 01:16:13.0
872. 228 Ž2 Slavětínská Renata (1952)     02:32:39.3 01:16:57.0
873. 372 Ž1 Nováková Michaela (1980)     02:33:25.3 01:17:43.0
874. 393 Ž2 Rudolfová Martina (1962) RUM A SPOL.   02:33:42.3 01:17:60.0
875. 713 M2 Mašek Josef (1973)     02:33:48.3 01:18:6.0
876. 162 M1 Křížek Tomáš     02:33:58.3 01:18:16.0
877. 161 M2 Křížek Miloš (1964)     02:33:59.3 01:18:17.0
878. 975 Ž1 Vlachova Renata (1973)     02:34:32.3 01:18:50.0
879. 467 M1 Vávra Jindřich (1980)     02:35:26.3 01:19:44.0
880. 394 M3 Vychytil Radomír (1954) RUM A SPOL.   02:35:28.3 01:19:46.0
881. 469 M1 Škraňka Karel (1981)     02:35:42.3 01:19:60.0
882. 805 M1 Herc Stanislav (1973)     02:36:12.3 01:20:30.0
883. 643 M4 Belling Jindřich (1952)     02:36:27.3 01:20:45.0
884. 346 M1 Novotný Jiří (1986)     02:36:35.3 01:20:53.0
885. 344 Ž1 Urbánková Jitka (1964) České buchty   02:36:36.3 01:20:54.0
886. 668 Ž2 Poupětová Ludmila (1951)     02:36:40.3 01:20:58.0
887. 345 Ž2 Novotná Miloslava (1960) České buchty   02:36:44.3 01:21:2.0
888. 360 Ž1 Šoltysová Hana (1985) České buchty   02:37:2.3 01:21:20.0
889. 25 Ž1 Studená Zdeňka (1982)     02:37:21.3 01:21:39.0
890. 682 Ž1 Navrátilová Martina (1975) Veselé Trávy Team   02:37:26.3 01:21:44.0
891. 425 M3 Janů Karel (1963)     02:37:28.3 01:21:46.0
892. 827 M4 Novák Karel (1950)     02:37:29.3 01:21:47.0
893. 28 Ž1 Rychtaříková Tereza (1979)     02:37:48.3 01:22:6.0
894. 826 M4 Lesche Petr (1942)     02:37:49.3 01:22:7.0
895. 317 M3 Kraus Alan (1954)     02:38:13.3 01:22:31.0
896. 27 Ž1 Vavřichová Petra (1979)     02:38:47.3 01:23:5.0
897. 187 Ž1 Mocáková Yvona (1960)     02:41:52.3 01:26:10.0
898. 563 M2 Šeda Michal (1966)     02:43:4.3 01:27:22.0
899. 562 M1 Šeda Ondřej (1991)     02:43:5.3 01:27:23.0
900. 942 M2 Müller Petr (1964)     02:43:6.3 01:27:24.0
901. 424 M3 Krhánek Pavel (1962)     02:43:44.3 01:28:2.0
902. 981 Ž1 Jiránková Zuzana (1974)     02:44:38.3 01:28:56.0
903. 416 Ž1 Bočková Alena (1974) MPT   02:46:7.3 01:30:25.0
904. 570 Ž1 Maierová Renata (1973) SPINNING BIKE TEAM   02:47:53.3 01:32:11.0
905. 305 Ž2 Šindelářová Marie (1962)     02:49:0.3 01:33:18.0
906. 501 M2 Hlaváč Josef (1966)     02:49:49.3 01:34:7.0
907. 224 Ž1 Poláková Markéta (1974) Spinning - MB VI.   02:50:25.3 01:34:43.0
908. 556 M4 Hlaváč Josef (1943)     02:50:26.3 01:34:44.0
909. 227 M2 Brnka Václav (1966) Spinning - MB VI.   02:50:27.3 01:34:45.0
910. 129 Ž2 Kadlecová Jitka (1957)     02:50:45.3 01:35:3.0
911. 848 M3 Hozák Miroslav (1960)     02:50:46.3 01:35:4.0
912. 417 M2 Čuřík Jiří (1968) MPT   02:51:12.3 01:35:30.0
913. 420 M2 Vorlíček Tomáš (1971) MPT   02:51:13.3 01:35:31.0
914. 149 Ž2 Berndtová Milada (1951)     02:51:15.3 01:35:33.0
915. 392 M3 Nekolný Petr (1961) RUM A SPOL.   02:53:3.3 01:37:21.0
916. 444 M3 Entlicher Karel (1958)     02:54:3.3 01:38:21.0
917. 252 Ž2 Lorencová Jana (1962) Spinning MB   02:55:23.3 01:39:41.0
918. 542 M4 Kafka Václav (1944) Čajový Klub U Modré Konvice   02:56:13.3 01:40:31.0
919. 740 M3 Louda Miloslav (1961)     03:01:33.3 01:45:51.0
920. 825 Ž1 Štědrová Michaela (1971)     03:01:34.3 01:45:52.0
921. 717 Ž1 Loudová Lada (1965)     03:01:36.3 01:45:54.0
922. 962 M2 Šibrava Aleš (1972)     03:01:37.3 01:45:55.0
923. 837 M1 Fejfárek Miloš (1987) CK Bulf Hrobce   03:04:25.3 01:48:43.0
924. 197 Ž1 Kolocová Markéta (1978)     03:05:17.3 01:49:35.0
925. 959 M2 Slavíček Michal (1964) Spinning - MB V.   03:05:20.3 01:49:38.0
926. 590 M1 Kovář Jan (1975) Čeřovský Team   03:05:22.3 01:49:40.0
927. 196 Ž1 Vondrová Vendula (1978)     03:05:26.3 01:49:44.0
928. 310 M3 Levinský Aleš (1962) Brain   03:05:36.3 01:49:54.0
929. 319 M2 Obermaier Jiří (1973) Brain   03:05:37.3 01:49:55.0
930. 806 Ž1 Dohnalová Petra (1979) BREAK - FREE   03:07:22.3 01:51:40.0
931. 439 M2 Šittner Petr (1961)     03:07:35.3 01:51:53.0
932. 838 M3 Fejfárek Zdeněk (1961) Hvězdy severu   03:07:39.3 01:51:57.0
933. 802 M1 Holba Jiří (1974) BREAK - FREE   03:08:50.3 01:53:8.0
934. 839 Ž1 Fejfárková Jindra (1964) Hvězdy severu   03:09:34.3 01:53:52.0
935. 876 Ž1 Šittlerová Jára (1965)     03:11:53.3 01:56:11.0
936. 873 Ž2 Kovaříková Marie (1962)     03:11:54.3 01:56:12.0
937. 154 Ž2 Austová Hana (1956)     03:16:23.3 02:00:41.0
938. 935 Ž1 Servítová Patricie (1982)     03:19:48.3 02:04:6.0
939. 933 M1 Jura Michal (1977)     03:19:49.3 02:04:7.0
940. 64 M4 Záluský Stanislav (1951) Brain   03:29:0.3 02:13:18.0
941. 927 M2 Vrabec Petr (1964)     03:29:12.3 02:13:30.0
942. 5 Ž1 Maříková Miroslava (1970)     03:29:14.3 02:13:32.0
943. 4 Ž1 Matějovská Pavla (1972)     03:29:16.3 02:13:34.0
944. 169 Ž2 Košnářová Jindřiška (1948)     03:29:17.3 02:13:35.0
945. 259 Ž1 Neumanová Tereza (1979)     03:35:2.3 02:19:20.0
946. 523 M1 Zigo Robert (1975)     03:36:17.3 02:20:35.0
947. 464 M3 Přibyl Bohuslav (1957)     03:41:53.3 02:26:11.0
948. 203 M2 Řeháček Libor (1972)     03:46:39.3 02:30:57.0
949. 655 Ž1 Stratilová Gabriela (1975) PSYCHO - BRNO   03:47:44.3 02:32:2.0
950. 654 M1 Doležel Patrik (1975) PSYCHO - BRNO   03:47:45.3 02:32:3.0
951. 468 Ž1 Malinovská Miroslava (1971)     03:47:46.3 02:32:4.0
952. 465 M2 Přibyl Jaromír (1964)     03:48:20.3 02:32:38.0
953. 44 M3 Honců Oldřich (1961)     04:02:41.3 02:46:59.0
954. 48 M3 Svárovský Stanislav (1954) Kooperativa Liberec   100:40:39.0 99:24:56.7