Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M30 Muži / 50 km (1976 až 1990), M40 Muži / 50 km (1966 až 1975), M50 Muži / 50 km (1956 až 1965), M60 Muži / 50 km (1955 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta osobní čas
1. 1 M30 Ježek Václav (1977) Top Ten Teplice SPINNING-MB 1 01:24:48.6   01:24:44.9
2. 22 M30 Horák Martin (1977)   RockMachine-Cyklomax 01:24:49.1 00:00:0.5 01:24:44.1
3. 8 M30 Šubrt Jan (1978) Bike and Surf   01:24:49.5 00:00:0.9 01:24:45.9
4. 37 M30 Hynek Kristian (1980) ČS MTB   01:24:49.6 00:00:1.0 01:24:44.7
5. 2 M40 Purmenský Jaromír (1970) ČS MTB   01:24:54.1 00:00:5.5 01:24:50.5
6. 98 M30 Hornych Véna (1978) RockMachine-Cyklomax RockMachine-Cyklomax 01:25:6.7 00:00:18.1 01:25:1.3
7. 6 M40 Kozák Tomáš (1971) Mtb Hepos Plzen   01:25:42.9 00:00:54.3 01:25:38.1
8. 3 M30 Dítě Radek (1979)   RockMachine-Cyklomax 01:27:42.8 00:02:54.2 01:27:37.3
9. 252 M50 Špolc Milan (1958)     01:28:0.3 00:03:11.7 01:27:55.1
10. 646 M30 Cabelický Pavel (1982)     01:28:28.5 00:03:39.9 01:28:24.6
11. 14 M40 Fiedler David (1974) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK JIHLAVA 01:28:53.5 00:04:4.9 01:28:47.8
12. 843 M40 Sklář Marcel (1974) xcr svorada   01:30:19.0 00:05:30.4 01:30:8.4
13. 312 M30 Havlíček Václav (1984) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:30:19.8 00:05:31.2 01:30:15.1
14. 78 M40 Daďa Patrik (1972) ČS MTB CCS 01:30:21.6 00:05:33.0 01:30:17.2
15. 17 M50 Svoboda Petr (1963)     01:30:42.6 00:05:54.0 01:30:37.0
16. 13 M30 Culka Petr (1986) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK JIHLAVA 01:30:43.9 00:05:55.3 01:30:36.9
17. 7 M40 Šlégl Martin (1969) Kerda AMS Liberec   01:31:20.8 00:06:32.2 01:31:12.9
18. 33 M40 Hladík Josef (1971) SPINNING-MB SPINNING-MB 1 01:32:29.9 00:07:41.3 01:32:26.2
19. 42 M30 Mrkos Stanislav (1989)     01:32:30.4 00:07:41.8 01:32:20.4
20. 29 M40 Holub Libor (1969) TO Měchenice TO Měchenice 01:32:31.2 00:07:42.6 01:32:23.0
21. 688 M30 Jindra Pavel (1978) Labe Tri Club   01:32:32.2 00:07:43.6 01:32:24.4
22. 12 M40 Dvořák Martin (1969) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK JIHLAVA 01:32:38.9 00:07:50.3 01:32:33.1
23. 1009 M30 Vagenknecht Tomáš (1984) Maraton centrum Jičín   01:32:39.5 00:07:50.9 01:32:20.8
24. 10 M40 Matulík René (1971)     01:32:43.3 00:07:54.7 01:32:37.7
25. 34 M40 Elsnic Pavel (1969) ČS MTB   01:32:48.9 00:08:0.3 01:32:40.7
26. 47 M30 Tichý Jaromír (1977) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:32:52.0 00:08:3.4 01:32:47.3
27. 19 M40 Matouch Ondřej (1971)     01:32:52.4 00:08:3.8 01:32:45.3
28. 50 M30 Kouřimský Pavel (1985)     01:32:52.9 00:08:4.3 01:32:41.5
29. 833 M40 Seibert Josef (1974)   RockMachine-Cyklomax 01:32:56.1 00:08:7.5 01:32:38.4
30. 876 M40 Sunegh Robert (1973) TO Měchenice TO Měchenice 01:33:24.8 00:08:36.2 01:33:17.2
31. 26 M30 Šulc Ladislav (1985) SPINNING-MB SPINNING-MB 1 01:33:25.1 00:08:36.5 01:33:11.8
32. 531 M30 Hanzel Petr (1986) Bikeclub Kutná Hora Bikeclub Kutná Hora 01:33:25.4 00:08:36.8 01:33:4.4
33. 71 M30 Jindřišek Ondra (1983)     01:33:26.4 00:08:37.8 01:33:16.5
34. 25 M30 Opočenský Jakub (1986) Scania Vella Apache team Kolín   01:33:27.3 00:08:38.7 01:33:14.1
35. 320 M50 Hejna Jiří (1962) Sfinx-Barták   01:33:27.3 00:08:38.7 01:33:23.6
36. 1089 M30 Zima Ota (1984) Cyklomax Cyklomax 01:33:29.1 00:08:40.5 01:33:24.3
37. 52 M30 Bukovský Lukáš (1977) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:33:30.3 00:08:41.7 01:33:14.6
38. 46 M30 Oudes Pavel (1981)   ČSOB Bikers 01:33:31.8 00:08:43.2 01:33:26.4
39. 179 M50 Chalupa Lubomír (1956)     01:33:33.0 00:08:44.4 01:33:26.4
40. 84 M30 Brejcha Pavel (1976)     01:33:51.4 00:09:2.8 01:33:41.2
41. 863 M40 Spáčil Radek (1971) SK DAMA Sport Šumperk   01:34:49.2 00:10:0.6 01:34:28.3
42. 332 M30 Kubík Miroslav (1978) Fun-Bike Team   01:34:50.0 00:10:1.4 01:33:14.2
43. 1114 M50 Janouch Miroslav (1956) Bazén Liberec   01:34:50.6 00:10:2.0 01:34:28.2
44. 436 M30 Karajanis Petr (1976) Cykloservis cyklistický čtrnáctideník Cykloservis cyklistický čtrnáctideník 01:34:52.4 00:10:3.8 01:34:40.5
45. 66 M30 Sládek Marcel (1986) Bike Sport Chrudim   01:34:54.3 00:10:5.7 01:34:40.2
46. 18 M30 Svěrák Jiří (1985) UNIQA ALK Jihlava UNIQA ALK JIHLAVA 01:34:56.6 00:10:8.0 01:34:50.8
47. 81 M50 Přibyl Tomáš (1960) ČS MTB   01:35:0.9 00:10:12.3 01:34:51.2
48. 82 M30 Zídka Václav (1989) L.B.C.international club Nové Město nad Metuji   01:35:6.8 00:10:18.2 01:34:54.0
49. 24 M30 Jirásko Ladislav (1978) SPINNING-MB SPINNING-MB 2 01:35:12.2 00:10:23.6 01:35:0.3
50. 638 M40 Mosig Uwe Sebnitzer RV 1897   01:35:17.6 00:10:29.0 01:35:4.5
51. 54 M30 Švec Ondřej (1986)     01:36:0.7 00:11:12.1 01:35:54.5
52. 497 M40 Kovář Daniel (1972)     01:36:22.8 00:11:34.2 01:36:12.1
53. 964 M30 Šviha Pavel (1977)     01:36:30.7 00:11:42.1 01:36:6.4
54. 717 M40 Páv Miroslav (1975)     01:36:31.1 00:11:42.5 01:36:18.4
55. 68 M30 Hájek Jan (1980)     01:36:31.7 00:11:43.1 01:36:19.3
56. 845 M60 Anderle Josef (1951)     01:36:36.1 00:11:47.5 01:35:45.2
57. 20 M30 Kristek Daniel (1977) SPINNING-MB SPINNING-MB 2 01:36:44.1 00:11:55.5 01:36:36.9
58. 576 M30 Máca Kamil (1985)     01:36:48.6 00:12:0.0 01:36:26.2
59. 898 M40 Šikl Petr (1974) Kouklas Team Kouklas Team 01:36:52.0 00:12:3.4 01:36:17.7
60. 558 M30 Lisec Tomáš (1981)     01:36:52.1 00:12:3.5 01:36:32.0
61. 1062 M30 Vozka Pavel (1989) Vella Trutnov   01:36:56.1 00:12:7.5 01:36:36.3
62. 44 M40 Záruba Jan (1972)   SVJ Teplice 01:36:57.0 00:12:8.4 01:36:48.1
63. 533 M40 Kubrycht Miloš (1967)   RockMachine-Cyklomax 01:36:57.2 00:12:8.6 01:36:40.4
64. 39 M30 Pavel Tomáš (1976)   RockMachine-Cyklomax 01:37:4.9 00:12:16.3 01:36:58.1
65. 43 M30 Pešina Petr (1989)     01:37:5.3 00:12:16.7 01:36:55.0
66. 93 M30 Havlíček Petr (1982)     01:37:5.3 00:12:16.7 01:36:55.2
67. 11 M50 Klouček František (1960)     01:37:7.4 00:12:18.8 01:37:1.7
68. 57 M30 Pára Jiří (1978)     01:37:16.9 00:12:28.3 01:37:4.2
69. 431 M40 Kamaryt Leoš (1969) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:37:18.6 00:12:30.0 01:37:4.9
70. 73 M40 Bejdák Jan (1975) Crazy Team Spinning   01:37:25.0 00:12:36.4 01:37:20.7
71. 107 M50 Šváb Petr (1962) Ironman Sudoměř Team   01:37:30.5 00:12:41.9 01:37:13.5
72. 45 M60 Kepl Stanislav (1951) KC Cyklomax Pardubice   01:37:47.4 00:12:58.8 01:37:40.2
73. 31 M40 Kocman Petr (1970)     01:38:34.1 00:13:45.5 01:38:24.6
74. 69 M30 Nesvadba Martin (1976)     01:38:38.7 00:13:50.1 01:38:22.0
75. 48 M40 Šplíchal Martin (1972)     01:38:41.7 00:13:53.1 01:38:34.4
76. 670 M30 Novák Aleš (1976)     01:38:41.7 00:13:53.1 01:38:16.7
77. 373 M60 Hrubec Milan (1954)     01:39:12.0 00:14:23.4 01:39:2.4
78. 681 M60 Novosad Svatoslav (1949)     01:39:23.7 00:14:35.1 01:37:51.3
79. 64 M40 Malý Jaroslav Crazy team spinning Ml. Boleslav Crazy team spinning Ml. Boleslav 01:39:24.8 00:14:36.2 01:39:11.2
80. 641 M30 Müller Marek (1976) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:39:26.2 00:14:37.6 01:37:6.0
81. 16 M40 Perlík Jaromír (1972) SPINNING-MB SPINNING-MB 1 01:39:29.4 00:14:40.8 01:39:13.8
82. 291 M40 Hájek Vlastimil (1974) City Bikers City Bikers 01:39:30.1 00:14:41.5 01:39:12.1
83. 23 M40 Křivánek Tomáš (1966) SPINNING-MB SPINNING-MB 2 01:39:32.9 00:14:44.3 01:39:24.7
84. 811 M40 Rozinek Filip (1973) Kouklas Team Kouklas Team 01:39:33.3 00:14:44.7 01:38:59.6
85. 544 M40 Kynčl Jan (1974) KAH Vrchlabí   01:39:45.0 00:14:56.4 01:39:25.6
86. 1042 M40 Vogel Martin (1967)     01:39:45.5 00:14:56.9 01:38:30.6
87. 72 M40 Šplíchal Petr (1975)     01:39:46.1 00:14:57.5 01:39:40.3
88. 35 M40 Novosad David (1975)     01:39:47.2 00:14:58.6 01:39:33.3
89. 484 M40 Tůma Pavel (1968)   INS atelier Náchod 01:39:52.7 00:15:4.1 01:39:30.3
90. 1052 M50 Vondráček Zdeněk (1960) Čelákovice   01:40:12.9 00:15:24.3 01:39:54.5
91. 49 M40 Vít Pavel (1971) Apollo V.L.C. Apollo V.L.C. 01:40:32.7 00:15:44.1 01:40:21.5
92. 267 M30 Frank Petr (1978)     01:40:37.9 00:15:49.3 01:40:16.6
93. 83 M50 Štěpánek Pavel (1959) KC Vratislavice Liberec   01:40:43.4 00:15:54.8 01:40:34.3
94. 1103 M40 Švarc Petr (1966)   Toyota Dolák 01:40:46.0 00:15:57.4 01:39:45.6
95. 735 M40 Petr Ladislav (1971)     01:41:16.0 00:16:27.4 01:40:51.7
96. 528 M40 Krýcha Miroslav (1975)     01:41:24.2 00:16:35.6 01:40:39.3
97. 235 M40 Šturma Jan (1973)     01:41:29.8 00:16:41.2 01:40:25.5
98. 1106 M50 Kříž Vladimír (1958)   Toyota Dolák 01:41:33.2 00:16:44.6 01:40:27.9
99. 917 M40 Šlejhar Pavel (1972) AC Mladá Boleslav Kouklas Team 01:41:33.5 00:16:44.9 01:40:56.2
100. 652 M30 Nechanický Jan (1984)     01:41:36.8 00:16:48.2 01:41:20.1
101. 198 M40 Černý Robert (1970) AC Mladá Boleslav   01:41:37.9 00:16:49.3 01:41:1.7
102. 63 M40 Červeň David Crazy team spinning Ml. Boleslav Crazy team spinning Ml. Boleslav 01:41:38.7 00:16:50.1 01:41:23.6
103. 160 M30 Borůvka Tomáš (1976) MTB Team Hořice   01:41:47.2 00:16:58.6 01:41:12.6
104. 1087 M50 Zídka Vojtěch (1960) L.B.C.international club Nové Město nad Metuji   01:41:50.7 00:17:2.1 01:41:0.2
105. 985 M30 Tribula Marek (1979) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 01:41:50.9 00:17:2.3 01:40:37.2
106. 932 M40 Šoufek Miroslav (1966) Bukvice Jablonec nad Nisou   01:41:53.4 00:17:4.8 01:40:48.4
107. 273 M40 Fuchs Guillaume Faurecia Faurecia 01:41:57.4 00:17:8.8 01:41:25.5
108. 468 M50 Kolář Jiří (1961)     01:42:1.5 00:17:12.9 01:41:38.1
109. 328 M30 Hladík Jiří (1980)   KULDA-BIKE-TEAM 01:42:2.0 00:17:13.4 01:39:2.0
110. 303 M30 Hašek Jan (1983)     01:42:2.5 00:17:13.9 01:41:24.4
111. 53 M30 Švec František (1979)     01:42:7.3 00:17:18.7 01:41:53.3
112. 1086 M40 Zídek Aleš (1973) E.M.A. E.M.A. 01:42:33.5 00:17:44.9 01:41:42.0
113. 1115 M50 Kraus Jiří (1965) Kolín   01:42:38.4 00:17:49.8 01:42:8.3
114. 827 M60 Salamon Miloš (1955) TJ Zentiva Zentiva 01:42:51.5 00:18:2.9 01:42:29.6
115. 331 M30 Hlaváček Tomáš (1976)     01:42:53.1 00:18:4.5 01:42:2.3
116. 858 M30 Solil Pavel (1983)     01:42:53.1 00:18:4.5 01:41:7.1
117. 319 M50 Hejduk Josef (1960)     01:43:1.4 00:18:12.8 01:42:23.7
118. 149 M30 Bičík Robert (1986) Mouchy v zubech s.r.o.   01:43:2.1 00:18:13.5 01:40:59.7
119. 96 M40 Bušek Marek (1973) B&T team Libochovice   01:43:8.0 00:18:19.4 01:40:16.0
120. 515 M40 Krejčík Ondřej (1972) GAGAS   01:43:8.3 00:18:19.7 01:42:44.6
121. 946 M40 Štolfa Radim (1973) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:43:9.3 00:18:20.7 01:40:49.0
122. 755 M40 Podešva Vít (1971)     01:43:13.6 00:18:25.0 01:42:52.4
123. 99 M40 Rindt Jan (1967)     01:43:17.4 00:18:28.8 01:43:1.6
124. 677 M50 Novák Miloš (1960)     01:43:21.5 00:18:32.9 01:42:51.7
125. 1104 M40 Kocourek Ivo (1966)   Toyota Dolák 01:43:23.8 00:18:35.2 01:42:21.4
126. 626 M40 Míl Jiří (1966)     01:43:25.2 00:18:36.6 01:41:52.4
127. 70 M30 Hradil Michal (1976) Crazy team spinning Ml. Boleslav Crazy team spinning Ml. Boleslav 01:43:25.7 00:18:37.1 01:43:12.5
128. 300 M50 Hanyš Oldřich (1959) Sokol Frýdštejn   01:43:26.2 00:18:37.6 01:43:7.9
129. 577 M30 Macák David (1980)   Schnek Bike 01:43:26.3 00:18:37.7 01:42:50.7
130. 916 M40 Volák Jiří (1975)     01:43:27.1 00:18:38.5 01:42:44.2
131. 957 M50 Švábek Karel (1965) Maraton centrum Jičín   01:43:29.7 00:18:41.1 01:43:3.6
132. 28 M40 Ledvina Martin Crazy team spinning Ml. Boleslav Crazy team spinning Ml. Boleslav 01:43:33.8 00:18:45.2 01:43:18.7
133. 519 M40 Kříž Daniel (1971)   Toyota Dolák 01:43:34.1 00:18:45.5 01:42:29.4
134. 1105 M40 Šatlava Petr (1974)   Toyota Dolák 01:43:34.7 00:18:46.1 01:42:30.7
135. 637 M40 Morkes David (1972)     01:43:36.3 00:18:47.7 01:43:15.0
136. 62 M30 Závodní Lukáš (1979)     01:43:40.4 00:18:51.8 01:43:31.6
137. 38 M30 Kopuletý Milan (1977)     01:44:6.7 00:19:18.1 01:43:56.7
138. 605 M50 Matějovský Jiří (1957) KC Klabava   01:44:9.4 00:19:20.8 01:43:11.2
139. 183 M50 Chlistovský Jiří (1963)     01:44:15.0 00:19:26.4 01:42:58.3
140. 867 M40 Steinochr Petr (1974)     01:44:19.4 00:19:30.8 01:43:0.7
141. 79 M30 Králík David (1976)   CCS 01:44:24.6 00:19:36.0 01:44:19.7
142. 743 M40 Pilař Jan (1975) RockMachine-Cyklomax X Tri   01:44:25.5 00:19:36.9 01:43:18.9
143. 293 M30 Halaj Jan (1977)   SaarGummi MTB Team 01:44:25.8 00:19:37.2 01:41:19.2
144. 30 M30 Šoukal Vít (1979) SK DAMA Sport Šumperk   01:44:29.1 00:19:40.5 01:44:13.1
145. 353 M40 Horák Jan (1975) SAC Bělá p. B. - ATMOS SAC Bělá p. B. - ATMOS 01:44:34.0 00:19:45.4 01:43:29.1
146. 794 M40 Rašovský David (1972)     01:44:35.5 00:19:46.9 01:44:15.4
147. 543 M30 Kvasnička Daniel (1978) ALL2000   01:44:40.0 00:19:51.4 01:43:36.6
148. 534 M40 Kučera Martin (1974)     01:44:43.5 00:19:54.9 01:43:56.3
149. 36 M40 Med Martin (1968)     01:44:45.7 00:19:57.1 01:44:34.6
150. 41 M50 Klaban Jaroslav     01:44:50.0 00:20:1.4 01:44:40.9
151. 288 M40 Hájek Stanislav (1970) City Bikers   01:44:55.6 00:20:7.0 01:44:40.4
152. 209 M30 Daněk Lukáš (1977)     01:44:57.7 00:20:9.1 01:44:10.1
153. 361 M50 Hosák Milan (1957) BIKE LIVE CLUB   01:45:5.8 00:20:17.2 01:44:53.6
154. 965 M60 Šviha Vlastimil (1954)     01:45:9.4 00:20:20.8 01:44:45.1
155. 992 M30 Truhlář Jan (1977)     01:45:12.5 00:20:23.9 01:44:38.2
156. 414 M50 Juriga Jindřich (1961) Hakakola   01:45:13.5 00:20:24.9 01:44:53.7
157. 841 M50 Skalický Zdeněk (1960) Pluto team Praha   01:45:27.7 00:20:39.1 01:43:55.8
158. 1047 M30 Volf Michal (1982)     01:45:28.0 00:20:39.4 01:42:29.5
159. 167 M40 Brož Josef (1973)   BBH Outlaws 01:45:41.3 00:20:52.7 01:44:54.8
160. 569 M40 Loukotka Milan (1975) SAC Bělá p. B. - ATMOS SAC Bělá p. B. - ATMOS 01:45:47.3 00:20:58.7 01:44:41.1
161. 125 M40 Bavor Jan (1974) Faurecia Faurecia 01:45:48.9 00:21:0.3 01:44:28.3
162. 467 M40 Kolakovský Robert (1969) Cyklomax   01:45:50.4 00:21:1.8 01:45:32.5
163. 386 M30 Istenčin Lukáš (1977)     01:45:53.1 00:21:4.5 01:44:42.9
164. 130 M30 Beneš Jiří (1976)   SVJ Teplice 01:45:57.4 00:21:8.8 01:45:5.7
165. 1036 M30 Vítek David (1979)   Hovada 01:45:58.5 00:21:9.9 01:42:59.8
166. 226 M40 Drahoš Milan (1975)     01:45:58.8 00:21:10.2 01:45:6.8
167. 463 M40 Kohout Pavel (1975)     01:45:59.7 00:21:11.1 01:44:10.7
168. 231 M40 Ducháček Jiří (1967)     01:46:2.4 00:21:13.8 01:43:6.6
169. 1004 M50 Tyrychtr Milan (1964) SK Sklopísek Střeleč Sklopísek Střeleč 01:46:6.2 00:21:17.6 01:45:55.0
170. 458 M60 Kočárek Pavel (1954) KC Klabava   01:46:29.2 00:21:40.6 01:45:29.9
171. 340 M40 Dostál Pavel (1973)     01:46:39.1 00:21:50.5 01:45:35.0
172. 213 M30 Deml Jakub (1988) TJ Kotva Bráník MKV Sport   01:46:42.0 00:21:53.4 01:46:7.8
173. 1070 M40 Wurm Pavel (1973)     01:46:43.5 00:21:54.9 01:45:54.1
174. 388 M30 Izakovič Petr (1976)     01:46:50.4 00:22:1.8 01:45:12.0
175. 134 M30 Beneš Pavel (1978) CKKV Praha   01:46:51.7 00:22:3.1 01:45:54.1
176. 324 M50 Herceg Fridrich (1965)     01:47:3.8 00:22:15.2 01:45:40.8
177. 325 M40 Herynek Tomáš (1970)     01:47:7.3 00:22:18.7 01:43:35.1
178. 4 M40 Hrbek Václav (1974) ALPINE-PRO   01:47:8.8 00:22:20.2 01:47:2.4
179. 968 M40 Tér Ivan (1975) TEROVA   01:47:11.1 00:22:22.5 01:46:49.9
180. 539 M40 Kulíšek Tomáš (1971)   KULDA-BIKE-TEAM 01:47:11.5 00:22:22.9 01:44:11.6
181. 582 M30 Machula Vojtěch (1980) Skialp Zásada   01:47:14.8 00:22:26.2 01:44:9.4
182. 398 M50 Jedlička Petr (1956)     01:47:19.0 00:22:30.4 01:46:48.8
183. 1023 M30 Vavřich Stanislav (1977)     01:47:21.5 00:22:32.9 01:46:21.0
184. 90 M30 Svoboda Jan (1988)     01:47:24.6 00:22:36.0 01:47:16.8
185. 958 M40 Švanda Igor (1975) SK Prima Polička SK Prima Polička I. 01:47:24.7 00:22:36.1 01:44:37.0
186. 483 M30 Kopřiva Marek (1979)   GreenWays 01:47:27.3 00:22:38.7 01:44:33.5
187. 86 M50 Kouba Jiří (1961) ČS MTB   01:47:32.3 00:22:43.7 01:47:15.7
188. 393 M30 Jarec Radim (1978)   Hovada 01:47:33.9 00:22:45.3 01:44:36.1
189. 337 M30 Hnilička Martin (1981) Faurecia Faurecia 01:47:40.1 00:22:51.5 01:44:34.2
190. 1058 M60 Štolfa Jindřich (1952)     01:47:42.5 00:22:53.9 01:45:21.2
191. 948 M40 Šťovíček Pavel (1970) Žíznivci   01:47:43.7 00:22:55.1 01:45:51.6
192. 1078 M40 Erdmann Joerg     01:47:44.2 00:22:55.6 01:46:5.0
193. 220 M40 Doležal Zbyněk (1967)     01:47:49.4 00:23:0.8 01:47:11.2
194. 937 M50 Špreňar Miloslav (1963) Apollo V.L.C. Apollo V.L.C. 01:47:51.7 00:23:3.1 01:47:21.0
195. 301 M40 Harant Jan (1974)     01:47:55.8 00:23:7.2 01:47:10.5
196. 242 M50 Elis Miloš (1957) Pluto team Praha   01:48:0.9 00:23:12.3 01:46:29.6
197. 574 M30 Lulek Petr (1987) TJ Jiskra Adršpach   01:48:6.3 00:23:17.7 01:46:35.2
198. 791 M50 Rachota Jaroslav (1959) SK Sklopísek Střeleč   01:48:6.6 00:23:18.0 01:44:53.3
199. 620 M50 Mertlík Jiří (1961) SK BP Lumen Úpice   01:48:9.9 00:23:21.3 01:47:29.8
200. 908 M50 Šindelář Jiří (1960) Bike Sport Chrudim   01:48:10.4 00:23:21.8 01:47:50.5
201. 94 M50 Nedomlel Tomáš (1963)     01:48:11.7 00:23:23.1 01:48:5.9
202. 89 M40 Pacek Vlastimil (1970)   SPINNING-MB 3 01:48:11.8 00:23:23.2 01:47:58.2
203. 924 M50 Šnajdr Jiří (1960)     01:48:14.2 00:23:25.6 01:46:55.2
204. 283 M40 Haertl Martin (1968) SpinBike club K Spinbike club K 01:48:14.5 00:23:25.9 01:47:21.2
205. 757 M60 Podsedníček Rudolf (1943) Bike RPO Mladá Boleslav   01:48:15.2 00:23:26.6 01:47:52.7
206. 462 M30 Kohout Libor (1976)     01:48:36.1 00:23:47.5 01:45:18.2
207. 684 M30 Novotný Jaroslav (1979)     01:48:37.0 00:23:48.4 01:47:0.4
208. 479 M40 Kopecký Roman (1975) SAC Bělá p. B. - ATMOS SAC Bělá p. B. - ATMOS 01:48:38.9 00:23:50.3 01:47:31.9
209. 1117 M60 Pavelka Jan (1952) CK Pivovar Vratislavice   01:48:42.3 00:23:53.7 01:48:2.2
210. 276 M30 Galuščák Jan (1983)   SaarGummi MTB Team 01:48:43.2 00:23:54.6 01:45:35.3
211. 813 M40 Rubeš Jiří (1966)     01:48:46.5 00:23:57.9 01:45:23.6
212. 578 M50 Macák Petr (1962)     01:48:47.4 00:23:58.8 01:47:39.1
213. 696 M40 Oktábec Radek (1972)     01:48:48.8 00:24:0.2 01:46:59.3
214. 128 M50 Bedřich Pavel (1965) SPP Pičín SPP Pičín 01:48:50.2 00:24:1.6 01:47:52.1
215. 814 M30 Rücker Pavel (1976) BIKE TEAM K-C Jaroměř BIKE TEAM K-C Jaroměř 01:48:55.9 00:24:7.3 01:46:12.8
216. 1098 M30 Židík Miloš (1984)     01:48:55.9 00:24:7.3 01:47:41.8
217. 15 M50 Aust Miroslav (1960)   SPINNING-MB 2 01:48:56.5 00:24:7.9 01:48:47.8
218. 736 M50 Petráň Jan (1963)     01:49:20.3 00:24:31.7 01:46:59.6
219. 247 M40 Fajgl Luboš (1975) Rumeli   01:49:26.5 00:24:37.9 01:48:42.5
220. 747 M50 Piskač Luděk (1962)     01:49:31.9 00:24:43.3 01:49:8.5
221. 111 M40 Bajer Václav (1966)     01:49:35.2 00:24:46.6 01:48:59.1
222. 265 M50 Folprecht Miroslav (1959) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 01:49:35.4 00:24:46.8 01:48:25.9
223. 381 M50 Hudec Vladimir (1959)     01:49:36.2 00:24:47.6 01:44:13.9
224. 155 M50 Blažek Ladislav (1962)   SVJ Teplice 01:49:41.6 00:24:53.0 01:48:47.7
225. 248 M30 Falge Jan (1977)     01:49:56.0 00:25:7.4 01:46:47.0
226. 733 M40 Pešina Radek (1974)     01:49:59.7 00:25:11.1 01:48:22.9
227. 504 M60 Kraus František (1949) Gambrinus Pičín   01:50:7.6 00:25:19.0 01:49:37.3
228. 1095 M60 Žalský Šlechtislav (1942)   LOKO TRUTNOV 01:50:12.5 00:25:23.9 01:48:31.3
229. 395 M30 Jaroš Jakub (1985)     01:50:21.5 00:25:32.9 01:49:48.1
230. 601 M40 Marounek Václav (1969)     01:50:28.4 00:25:39.8 01:47:20.9
231. 940 M30 Šťastný Filip (1978)     01:50:28.9 00:25:40.3 01:47:34.8
232. 864 M40 Starý Petr (1970)     01:50:30.3 00:25:41.7 01:48:50.0
233. 191 M40 Cinibulk Josef (1972) TJ Zentiva Zentiva 01:50:48.7 00:26:0.1 01:49:44.5
234. 1051 M30 Vondráček Michal (1990) Čelákovice   01:50:48.9 00:26:0.3 01:50:31.8
235. 839 M40 Sigler Jaroslav (1966)     01:50:49.7 00:26:1.1 01:50:19.0
236. 953 M50 Šudák Pavel (1962)     01:50:53.0 00:26:4.4 01:49:28.8
237. 600 M40 Markuci Jiří (1967) Bikebears Doksy   01:50:54.2 00:26:5.6 01:49:26.9
238. 450 M40 Klečka Pavel (1966)     01:50:57.0 00:26:8.4 01:49:9.8
239. 758 M30 Podsedník Petr (1977) SK Prima Polička SK Prima Polička 01:50:57.7 00:26:9.1 01:48:10.1
240. 1044 M40 Vokurka Pavel (1975)   Pohůdka team 01:51:3.7 00:26:15.1 01:48:20.7
241. 298 M40 Hank Tomáš     01:51:5.0 00:26:16.4 01:48:42.5
242. 505 M50 Kraus Jan (1965) SPA   01:51:6.3 00:26:17.7 01:47:32.3
243. 1029 M40 Vidim Tomáš (1971)     01:51:12.1 00:26:23.5 01:49:36.8
244. 95 M50 Flégl Aleš (1963) Apollo V.L.C.   01:51:14.1 00:26:25.5 01:51:1.4
245. 624 M40 Míka Martin (1975)     01:51:14.8 00:26:26.2 01:48:46.3
246. 427 M40 Kálal Marek (1973)     01:51:17.8 00:26:29.2 01:49:46.4
247. 101 M30 Adolf Jaroslav (1977) Maraton centrum Jičín   01:51:18.4 00:26:29.8 01:50:52.0
248. 488 M50 Košek Milan (1965) Tri.Team Turnov   01:51:37.1 00:26:48.5 01:49:23.1
249. 297 M40 Hamza Vilém (1973) KC VPŘED GEM PRAHA ČSOB Bikers 01:51:38.7 00:26:50.1 01:50:29.8
250. 782 M30 Prózr Petr (1979)     01:51:39.7 00:26:51.1 01:50:52.5
251. 451 M50 Klein Antonín (1960)     01:51:41.2 00:26:52.6 01:51:3.9
252. 1001 M30 Turnovský Lukáš (1983)     01:51:44.8 00:26:56.2 01:50:30.3
253. 744 M30 Pilik Jan (1985) MTB Resolute Biker´s team MTB Resolute Biker´s team 01:51:57.9 00:27:9.3 01:49:47.7
254. 632 M30 Mocker Jakub (1987) HO Grünmock Dolní Žleb   01:51:58.2 00:27:9.6 01:51:18.7
255. 434 M40 Kaniščev Roman (1970) BBB TEAM Mohelnice   01:51:58.3 00:27:9.7 01:50:26.5
256. 842 M40 Skaunic Michal (1966)     01:51:58.8 00:27:10.2 01:50:41.3
257. 228 M30 Drbohlav Tomáš (1977)     01:51:59.7 00:27:11.1 01:51:41.6
258. 464 M40 Kohout Václav (1974)     01:52:1.1 00:27:12.5 01:50:44.9
259. 585 M30 Macura Petr Oskar Tým Oskar Tým 01:52:4.1 00:27:15.5 01:50:19.6
260. 852 M50 Slavík Vladimír (1964) CK Česana MB   01:52:4.5 00:27:15.9 01:51:29.1
261. 887 M30 Šašek Otakar (1987) B&T team Libochovice   01:52:7.4 00:27:18.8 01:49:28.1
262. 372 M40 Hroneš Patrik (1970)     01:52:9.1 00:27:20.5 01:50:21.7
263. 763 M40 Pollák David (1969)     01:52:11.4 00:27:22.8 01:50:15.8
264. 459 M40 Kodys Stanislav (1971)     01:52:14.1 00:27:25.5 01:51:24.9
265. 280 M50 Braun Milan (1962) KAH Vrchlabí Maniac Pedals 01:52:15.6 00:27:27.0 01:49:52.9
266. 382 M40 Šulc Miloslav (1973)     01:52:16.0 00:27:27.4 01:49:6.1
267. 480 M50 Kopeček Jiří (1963)     01:52:25.8 00:27:37.2 01:48:51.5
268. 262 M50 Flek Zdeněk (1961)     01:52:26.9 00:27:38.3 01:50:18.0
269. 302 M60 Harcuba Petr (1953) HO Loko Liberec   01:52:27.8 00:27:39.2 01:52:7.9
270. 730 M30 Peřinka Tomáš (1978)   GreenWays 01:52:30.2 00:27:41.6 01:49:36.1
271. 218 M30 Doktor Karel (1976)     01:52:31.4 00:27:42.8 01:50:15.6
272. 625 M60 Mikula Jiří (1954)     01:52:36.4 00:27:47.8 01:52:23.7
273. 656 M40 Němec Jiří (1969)   BBH Outlaws 01:52:37.5 00:27:48.9 01:51:52.9
274. 87 M50 Havelec Roman (1965) ČS MTB   01:52:39.0 00:27:50.4 01:52:21.7
275. 829 M40 Saňa Tomáš (1970)     01:52:40.3 00:27:51.7 01:48:56.2
276. 640 M40 Můčka Zdenek (1974)   XXL bikers 01:52:43.6 00:27:55.0 01:47:49.8
277. 287 M60 Hájek Stanislav (1945) Kosmonosy   01:52:45.6 00:27:57.0 01:52:26.6
278. 1076 M40 Zálešák Antonín (1966) Maniac Pedals Maniac Pedals 01:52:47.0 00:27:58.4 01:52:1.0
279. 862 M40 Soumar Vladimír (1967) SPINNING-MB SPINNING-MB 5 01:52:57.2 00:28:8.6 01:51:45.1
280. 631 M50 Moc Vladimír (1956)     01:53:8.1 00:28:19.5 01:50:8.7
281. 855 M40 Sluka Luboš (1972)     01:53:10.1 00:28:21.5 01:52:20.4
282. 694 M40 Odnoha Petr (1974)     01:53:14.2 00:28:25.6 01:52:15.6
283. 704 M40 Pacák Milan (1969)     01:53:17.5 00:28:28.9 01:51:21.2
284. 728 M30 Pelc Stanislav (1983)     01:53:17.8 00:28:29.2 01:52:19.8
285. 115 M40 Balák Martin (1970) ASK Blansko   01:53:19.2 00:28:30.6 01:52:57.4
286. 441 M30 Kašpar Libor (1976)   SaarGummi MTB team 01:53:23.2 00:28:34.6 01:50:13.8
287. 907 M50 Šimůnek Zdeněk (1962)     01:53:23.2 00:28:34.6 01:52:42.7
288. 118 M30 Baloga Daniel (1979) Rafan bike riders   01:53:24.0 00:28:35.4 01:51:30.0
289. 406 M30 Jindra Ladislav (1980)   Sucháci s.r.o. 01:53:24.6 00:28:36.0 01:51:21.9
290. 596 M30 Mařan Jiří (1983)     01:53:33.6 00:28:45.0 01:50:36.2
291. 914 M40 Škréta Roman (1968)     01:53:34.4 00:28:45.8 01:52:26.5
292. 818 M40 Rychtera Vladislav (1970)   Schnek Bike 01:53:43.1 00:28:54.5 01:53:11.1
293. 407 M60 Jiránek Jaroslav (1948) Bajkeleros Zernov   01:53:45.9 00:28:57.3 01:53:21.0
294. 1091 M40 Zmátlík Petr (1974)     01:53:47.9 00:28:59.3 01:53:2.5
295. 330 M40 Hlaváček Tomáš (1973) MTB NEBÁKOV Astramax 01:54:0.0 00:29:11.4 01:50:10.4
296. 313 M40 Havlík Pavel (1967) KT Tryskomyš KT Tryskomyš 01:54:2.7 00:29:14.1 01:53:27.3
297. 475 M30 Kopal Luboš (1977) SK Sklopísek Střeleč   01:54:5.0 00:29:16.4 01:50:46.3
298. 469 M40 Kolář Martin (1967)     01:54:14.9 00:29:26.3 01:51:55.9
299. 767 M30 Pospíšil Jaromír (1976)     01:54:21.0 00:29:32.4 01:52:30.2
300. 40 M40 Hurych Libor (1968)     01:54:22.8 00:29:34.2 01:54:11.8
301. 849 M50 Skořepa Miroslav (1964)     01:54:25.0 00:29:36.4 01:52:44.0
302. 184 M50 Chmelař Petr (1956)     01:54:26.1 00:29:37.5 01:53:38.0
303. 507 M50 Kraus Zdenek (1962)     01:54:27.8 00:29:39.2 01:52:56.3
304. 616 M30 Mazač Michal (1977) Freaks Byke   01:54:30.5 00:29:41.9 01:51:54.0
305. 190 M30 Cindr Martin (1983)     01:54:30.6 00:29:42.0 01:53:22.7
306. 251 M30 Fejfar Jiří (1980) Faurecia Faurecia 01:54:36.1 00:29:47.5 01:52:34.2
307. 415 M30 Juriga Marek (1979) Hakakola   01:54:38.1 00:29:49.5 01:52:47.1
308. 275 M50 Gábriš Jan (1963)     01:55:0.3 00:30:11.7 01:51:29.8
309. 1090 M40 Zítko Erich (1970)     01:55:2.9 00:30:14.3 01:54:4.8
310. 936 M40 Šplíchal Josef (1975)     01:55:5.4 00:30:16.8 01:53:34.5
311. 338 M40 Hodáň Petr (1968) SK Prima Polička i. SK Prima Polička i. 01:55:8.5 00:30:19.9 01:52:19.6
312. 746 M40 Pintner Petr (1973)     01:55:11.7 00:30:23.1 01:51:54.6
313. 819 M40 Rys Pavel (1968)     01:55:14.3 00:30:25.7 01:52:34.7
314. 975 M60 Tomáš Pavel (1949) Ptáček s.r.o.   01:55:14.3 00:30:25.7 01:54:42.5
315. 217 M30 Dlesk Jan (1979)     01:55:15.0 00:30:26.4 01:53:44.1
316. 201 M30 Červinka Zdeněk (1986)   Fiasi team 01:55:16.3 00:30:27.7 01:52:28.6
317. 929 M30 Šoljak Jiří (1980)     01:55:21.2 00:30:32.6 01:54:44.1
318. 597 M40 Marek Petr (1968)     01:55:21.5 00:30:32.9 01:54:52.9
319. 706 M40 Palla Marek (1973)     01:55:24.1 00:30:35.5 01:54:31.2
320. 775 M40 Pražák Karel (1974) MERIDA BIKE KTOVÁ   01:55:36.4 00:30:47.8 01:51:46.1
321. 113 M50 Bakalář Marek (1964)     01:55:36.8 00:30:48.2 01:53:40.0
322. 642 M50 Murčo Petr (1964) Vella Trutnov   01:55:37.7 00:30:49.1 01:54:59.4
323. 1037 M30 Vítek Jaromír (1976)     01:55:37.9 00:30:49.3 01:54:14.4
324. 237 M50 Dvorský Oldřich (1963)     01:55:39.4 00:30:50.8 01:53:1.1
325. 593 M30 Malý Lukáš (1987)     01:55:39.9 00:30:51.3 01:53:26.2
326. 667 M40 Nováček Daniel (1969)   Astramax 01:55:40.2 00:30:51.6 01:51:34.8
327. 610 M60 Matušek Pavel (1954)     01:55:43.4 00:30:54.8 01:52:19.7
328. 619 M40 Melichárek Leoš (1971) Cykloň   01:55:46.8 00:30:58.2 01:51:1.3
329. 476 M30 Kopec Michal (1980)   KULDA-BIKE-TEAM 01:55:47.4 00:30:58.8 01:55:36.3
330. 885 M40 Šanda Miloslav (1974)   USC DRTIKOL 01:55:47.9 00:30:59.3 01:50:35.6
331. 371 M30 Hromádko Aleš (1979)     01:55:50.4 00:31:1.8 01:54:14.2
332. 745 M50 Pinďák Jiří (1960)     01:55:50.5 00:31:1.9 01:53:18.1
333. 263 M40 Flemr Petr (1975)     01:55:50.8 00:31:2.2 01:53:50.5
334. 990 M30 Trnka Zdeněk (1981)     01:55:58.6 00:31:10.0 01:52:25.3
335. 723 M40 Pěchouček Zdeněk (1969)     01:56:0.8 00:31:12.2 01:53:30.3
336. 387 M30 Ištok Martin (1980)     01:56:14.5 00:31:25.9 01:55:17.4
337. 891 M60 Šejna Vladimír (1945) Na kole ze Stodoly Na kole ze Stodoly 01:56:22.4 00:31:33.8 01:55:57.4
338. 329 M40 Hlaváč David (1975)   KULDA-BIKE-TEAM 01:56:35.1 00:31:46.5 01:53:35.4
339. 295 M30 Hamerský Ludvík Oskar Tým Oskar Tým 01:56:38.3 00:31:49.7 01:54:52.3
340. 305 M40 Hašlar Přemysl (1975)   Pohůdka team 01:56:46.5 00:31:57.9 01:54:2.1
341. 117 M40 Bali-Jenčík Martin (1971) Crazy team spinning Ml. Boleslav Crazy team spinning Ml. Boleslav 01:56:49.1 00:32:0.5 01:55:51.2
342. 271 M40 Fríd Petr (1973)     01:56:50.1 00:32:1.5 01:52:53.0
343. 1064 M30 Vrabec Ondřej (1983) OK Sparta Praha Burri Team 01:56:56.4 00:32:7.8 01:56:45.8
344. 1045 M40 Vokurka Petr (1971)   Pohůdka team 01:56:57.0 00:32:8.4 01:54:12.2
345. 177 M30 Celba Petr (1986) Pell`s Team Brno   01:56:59.1 00:32:10.5 01:55:12.5
346. 659 M30 Neuvirt Martin (1978)     01:57:1.4 00:32:12.8 01:52:57.5
347. 789 M40 Pustějovský Vladimír (1974)     01:57:1.4 00:32:12.8 01:52:57.8
348. 854 M40 Sluka Jaroslav (1971)     01:57:1.4 00:32:12.8 01:56:11.6
349. 254 M40 Fiala Miroslav (1967)     01:57:1.9 00:32:13.3 01:56:24.6
350. 424 M40 Kafuněk David (1971)     01:57:4.3 00:32:15.7 01:54:16.5
351. 672 M30 Novák Jakub (1982)     01:57:5.1 00:32:16.5 01:55:28.3
352. 266 M30 Foukal Libor (1977)     01:57:7.0 00:32:18.4 01:55:0.6
353. 671 M40 Novák Arnošt (1973) MASTERCAM- Loko Praha   01:57:9.2 00:32:20.6 01:55:2.4
354. 621 M40 Michels Karsten   Tvrdé jádro vývoje 01:57:15.1 00:32:26.5 01:56:41.2
355. 1056 M50 Voříšek Mirko (1962)     01:57:16.8 00:32:28.2 01:55:39.7
356. 327 M50 Hetzer Jiří (1958)     01:57:17.3 00:32:28.7 01:55:35.9
357. 1054 M30 Vorel Lukáš (1980)     01:57:19.2 00:32:30.6 01:56:12.2
358. 860 M30 Soukup Jan (1976)     01:57:26.5 00:32:37.9 01:56:21.4
359. 1108 M50 Prokop Josef (1960)     01:57:29.9 00:32:41.3 01:57:19.9
360. 856 M40 Smolík Hynek (1974)   KK4 01:57:44.4 00:32:55.8 01:56:56.0
361. 232 M40 Dvorský Ladislav (1967)     01:57:44.8 00:32:56.2 01:57:37.2
362. 732 M30 Pešek Tomáš (1976) Lipnoman   01:57:47.7 00:32:59.1 01:57:0.8
363. 143 M30 Beran Michal (1976)     01:57:48.5 00:32:59.9 01:54:55.6
364. 933 M50 Šourek Radim (1956) TJ Starý Harcov   01:57:49.7 00:33:1.1 01:54:15.5
365. 335 M40 Hložek Milan (1967)     01:57:51.1 00:33:2.5 01:55:57.0
366. 219 M50 Doležal Jan (1963) ŠKO-ENERGO   01:57:52.5 00:33:3.9 01:55:19.1
367. 805 M30 Romportl Jaroslav (1977)     01:58:6.3 00:33:17.7 01:56:36.3
368. 429 M30 Kalkus Petr (1978)     01:58:6.5 00:33:17.9 01:57:7.3
369. 277 M50 Gamba Robert (1962) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:58:7.1 00:33:18.5 01:54:38.6
370. 951 M30 Štych Libor (1976)   STS Chvojkovice Brod 01:58:7.1 00:33:18.5 01:54:38.0
371. 435 M30 Kaplický Jiří (1977)   Los Primeros 01:58:8.6 00:33:20.0 01:56:39.4
372. 492 M60 Kotik Stanislav (1945)     01:58:9.8 00:33:21.2 01:57:29.8
373. 491 M40 Kotik Petr (1973)     01:58:9.9 00:33:21.3 01:57:31.0
374. 284 M50 Hájek Martin (1961) TJ Lokomotiva Teplice   01:58:15.2 00:33:26.6 01:55:27.7
375. 1046 M40 Volf Jan (1973)     01:58:18.6 00:33:30.0 01:56:18.8
376. 1035 M40 Vít Vlastimil (1968) SK Sedlonj Agenci Vikaflex 01:58:25.9 00:33:37.3 01:57:47.9
377. 225 M30 Drahoňovský Karel (1976) SK Sklopísek Střeleč   01:58:28.5 00:33:39.9 01:55:11.5
378. 572 M40 Lukeš Tomáš (1972)     01:58:42.0 00:33:53.4 01:56:26.5
379. 774 M40 Pradáč Jan (1975)     01:58:43.8 00:33:55.2 01:55:47.8
380. 165 M30 Brok Jan (1978) Chilyruch   01:58:50.6 00:34:2.0 01:57:49.6
381. 900 M30 Šilhavý Josef (1978)     01:58:59.5 00:34:10.9 01:58:20.8
382. 1094 M30 Žák Jiří (1978)     01:59:3.1 00:34:14.5 01:56:4.6
383. 810 M30 Roubíček Lukáš (1981)     01:59:4.4 00:34:15.8 01:55:45.1
384. 565 M50 Loský Antonín (1961)     01:59:4.7 00:34:16.1 01:56:39.3
385. 702 M50 Outrata Prokop (1964)   SPINNING-MB 4 01:59:5.3 00:34:16.7 01:57:28.9
386. 456 M30 Kobrč Jiří (1980)     01:59:16.5 00:34:27.9 01:58:27.4
387. 447 M30 Kirjunčev Petr Oskar Tým Oskar Tým 01:59:17.9 00:34:29.3 01:57:32.9
388. 182 M40 Chlistovský Jan (1970)     01:59:19.6 00:34:31.0 01:55:48.6
389. 1006 M60 Urban Vladimír Mady (1949)     01:59:20.4 00:34:31.8 01:55:24.0
390. 375 M40 Hruška Jan (1969)     01:59:23.7 00:34:35.1 01:54:29.1
391. 374 M30 Hrubeš Ondřej (1978) Velouni   01:59:27.2 00:34:38.6 01:57:22.7
392. 76 M30 Voříšek Mirko (1988) BP Lumen Úpice   01:59:31.4 00:34:42.8 01:59:17.8
393. 609 M30 Matura Roman (1977)     01:59:33.1 00:34:44.5 01:57:35.2
394. 653 M60 Nechanický Radim (1955)     01:59:34.5 00:34:45.9 01:55:30.7
395. 691 M40 Nykodým Josef (1966) MTBC Manitou Sokol Chrudim   01:59:35.0 00:34:46.4 01:56:58.2
396. 768 M30 Pospíšil Pavel (1981)     01:59:35.1 00:34:46.5 01:57:44.0
397. 894 M60 Šenkýř Ivan (1951)     01:59:47.4 00:34:58.8 01:55:57.9
398. 705 M50 Pacholík Petr (1960)     01:59:57.7 00:35:9.1 01:59:15.2
399. 750 M60 Plemenik Jaroslav (1951) SK Sklopísek Střeleč   01:59:58.1 00:35:9.5 01:56:30.8
400. 535 M40 Kučera Pavel (1966) CK Pedál   01:59:59.2 00:35:10.6 01:58:2.5
401. 323 M40 Hendrych Pavel (1972)     02:00:5.7 00:35:17.1 01:55:38.9
402. 470 M40 Kolář Petr (1970)     02:00:5.9 00:35:17.3 01:57:47.4
403. 1068 M40 Nevrkla Vladimír (1973)   Astramax 02:00:10.0 00:35:21.4 01:56:0.6
404. 966 M40 Tahal Zdeněk (1971)     02:00:10.1 00:35:21.5 01:56:32.0
405. 208 M30 Čubík Pavel (1976)     02:00:11.2 00:35:22.6 01:59:29.0
406. 918 M30 Šlesingr František (1979) SK Chvojkovice Brod   02:00:13.8 00:35:25.2 01:58:15.8
407. 1022 M60 Vavřač Josef (1951)     02:00:17.3 00:35:28.7 01:56:33.1
408. 92 M50 Jedlička Petr (1960)     02:00:20.4 00:35:31.8 02:00:6.0
409. 214 M40 Derich Michal (1975)   GiTy 02:00:21.2 00:35:32.6 01:58:19.8
410. 91 M50 Šafář Petr     02:00:21.7 00:35:33.1 02:00:2.3
411. 1110 M30 Deyres Thierry (1977)     02:00:21.7 00:35:33.1 01:58:42.0
412. 739 M50 Petrov Michal (1957)     02:00:22.4 00:35:33.8 01:59:55.8
413. 803 M40 Řídký František (1968)     02:00:25.6 00:35:37.0 01:58:25.6
414. 550 M30 Landkammer Ondřej (1987) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 02:00:25.8 00:35:37.2 01:58:1.6
415. 911 M50 Šindelka Pavel (1959)     02:00:29.4 00:35:40.8 02:00:1.4
416. 956 M40 Šupej Pavel (1972) CK Žatec   02:00:34.0 00:35:45.4 01:58:34.1
417. 1080 M50 Zelenka Miloslav (1960)     02:00:34.6 00:35:46.0 02:00:4.0
418. 367 M40 Hraše David (1970) Faurecia Faurecia 02:00:37.2 00:35:48.6 01:58:35.9
419. 294 M50 Halberstat Petr (1961)   NEXTIRAONE 02:00:52.0 00:36:3.4 02:00:22.4
420. 599 M50 Mareš Miloslav (1957) Jizerskohorský klub   02:00:52.8 00:36:4.2 01:59:52.7
421. 678 M50 Novák Petr (1963)     02:00:53.4 00:36:4.8 02:00:25.3
422. 437 M40 Karnick Roland (1970) Faurecia Faurecia 02:01:0.1 00:36:11.5 02:00:26.7
423. 874 M30 Studnička Jiří (1987)     02:01:8.6 00:36:20.0 02:00:25.7
424. 224 M40 Doškář Martin (1974)     02:01:13.8 00:36:25.2 02:00:38.1
425. 400 M30 Jeník Martin (1989)     02:01:14.7 00:36:26.1 02:01:2.2
426. 790 M30 Raboch Tomáš (1978)     02:01:18.3 00:36:29.7 01:59:44.2
427. 129 M30 Beluško Marek Oskar Tým Oskar Tým 02:01:26.7 00:36:38.1 01:59:39.5
428. 1002 M40 Tydlitát Vratislav (1973)     02:01:26.7 00:36:38.1 01:57:9.0
429. 560 M40 Lišák Jan (1973)     02:01:27.0 00:36:38.4 01:57:8.1
430. 756 M50 Podlipný Miloslav (1960)     02:01:28.2 00:36:39.6 01:59:24.9
431. 499 M50 Kozák Petr (1961) SK Sklopísek Střeleč   02:01:41.1 00:36:52.5 01:58:25.0
432. 967 M50 Tempír Miloslav (1961) STUDIO 2001   02:01:44.9 00:36:56.3 01:59:48.5
433. 511 M60 Krejčí František (1953) B&T team Libochovice   02:01:50.3 00:37:1.7 01:58:58.4
434. 1027 M50 Veverka Miloš (1956) SK Sklopísek Střeleč   02:01:50.6 00:37:2.0 01:58:28.4
435. 5 M40 Kotek Petr (1969)     02:01:58.3 00:37:9.7 02:01:44.2
436. 835 M40 Sekula Zdeněk (1974)     02:01:58.9 00:37:10.3 02:00:5.0
437. 399 M40 Jelínek Filip (1975)     02:02:0.9 00:37:12.3 01:59:42.3
438. 734 M40 Peták Jaroslav (1970) SPP Gambrinus Pičín   02:02:10.1 00:37:21.5 02:01:11.2
439. 548 M50 Laibl Vladimír (1961)     02:02:10.5 00:37:21.9 01:57:15.9
440. 673 M50 Novák Jan (1963)   Tvrdé jádro vývoje 02:02:13.0 00:37:24.4 01:59:53.5
441. 611 M50 Matuška Valerián (1961)     02:02:16.2 00:37:27.6 01:59:25.9
442. 413 M50 Jirouš Josef (1956)     02:02:18.3 00:37:29.7 02:01:55.0
443. 411 M30 Jirouš David (1981)     02:02:19.2 00:37:30.6 02:01:57.6
444. 1111 M40 Šulc Radek (1975)     02:02:19.6 00:37:31.0 02:00:26.7
445. 289 M50 Hájek Stanislav (1957) CK Peloton K.H.   02:02:24.3 00:37:35.7 02:01:35.4
446. 971 M50 Tlučhoř Petr (1963)   Furgons 02:02:31.7 00:37:43.1 01:59:16.2
447. 1069 M50 Weinfurter Milan (1964)     02:02:35.5 00:37:46.9 02:02:7.9
448. 923 M40 Šnajdr Jan (1972) Volksbank Bike Team   02:02:36.9 00:37:48.3 01:58:57.6
449. 603 M40 Matějček Petr (1968)     02:02:37.9 00:37:49.3 02:00:39.0
450. 1118 M40 Veselý Daniel (1974) Spin Fit Liberec   02:02:45.0 00:37:56.4 02:02:21.5
451. 606 M30 Matouš Vladimír (1976)     02:02:49.5 00:38:0.9 01:58:21.7
452. 343 M50 Holíček Josef (1956) Manic Pedals Maniac Pedals 02:02:49.6 00:38:1.0 02:02:2.8
453. 922 M40 Šmíd Miroslav (1971)     02:02:52.8 00:38:4.2 02:00:3.4
454. 227 M40 Dražek Tomáš (1975)     02:02:53.2 00:38:4.6 02:01:58.6
455. 553 M30 Ledecký David (1987)     02:02:58.0 00:38:9.4 02:02:15.7
456. 658 M40 Nesnídal jan (1974)     02:03:1.4 00:38:12.8 02:02:15.6
457. 250 M30 Feigl Tomáš (1977) Slavoj Drábovka   02:03:10.1 00:38:21.5 02:01:27.2
458. 804 M30 Roh Pavel (1980) Maraton centrum Jičín   02:03:16.3 00:38:27.7 02:01:32.2
459. 193 M30 Cvejn Pavel (1976) Spinfit Liberec   02:03:16.9 00:38:28.3 01:59:49.5
460. 882 M40 Sýkora Jiří (1969)   Schnek Bike 02:03:17.3 00:38:28.7 02:02:43.7
461. 573 M60 Lulek Jiří (1954) TJ Jiskra Adršpach   02:03:19.5 00:38:30.9 02:01:6.4
462. 454 M40 Knespl Jaroslav (1968)     02:03:25.9 00:38:37.3 02:02:45.1
463. 1066 M40 Všetečka Jan (1970)     02:03:37.5 00:38:48.9 02:00:59.3
464. 1088 M30 Zikmund Tomáš (1986) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 02:03:38.0 00:38:49.4 02:01:12.6
465. 1116 M40 Vlček Karel (1975)     02:03:41.1 00:38:52.5 02:02:31.3
466. 760 M40 Pokorný Tomáš (1973)     02:03:42.4 00:38:53.8 02:02:44.7
467. 510 M30 Krčil Pavel     02:03:44.4 00:38:55.8 01:59:48.7
468. 509 M50 Krčil Martin     02:03:44.7 00:38:56.1 01:59:49.0
469. 575 M50 Lžicař Jiří (1958)     02:03:50.8 00:39:2.2 02:00:24.5
470. 934 M40 Špejzl Luděk (1974)   Suprema Bike Team 02:03:52.9 00:39:4.3 02:01:31.3
471. 114 M40 Bakrlík Vladimír (1973) Rafan bike riders   02:04:1.6 00:39:13.0 02:02:8.0
472. 954 M30 Šulc Martin (1976)     02:04:15.8 00:39:27.2 02:02:2.0
473. 230 M40 Drnek Radovan (1967)   Merkato 02:04:17.8 00:39:29.2 02:01:8.5
474. 769 M30 Pospíšil Pavel (1976)   XXL bikers 02:04:23.5 00:39:34.9 01:59:32.1
475. 341 M30 Holan Jaromir (1979)     02:04:26.0 00:39:37.4 02:01:55.7
476. 422 M40 Kadlec Roman (1966) Michelin MTB team Furgons 02:04:32.1 00:39:43.5 02:01:18.0
477. 877 M60 Surynek Ivan (1946)     02:04:33.1 00:39:44.5 02:02:37.7
478. 686 M40 Novotný Jiří (1971)   USC DRTIKOL 02:04:34.1 00:39:45.5 01:59:24.4
479. 442 M50 Kašťák Vlastimil (1962) TJ Zentiva Zentiva 02:04:35.2 00:39:46.6 02:03:37.9
480. 931 M50 Svoboda Jaroslav (1962)     02:04:37.6 00:39:49.0 02:04:27.4
481. 607 M40 Matoušek Lubor (1967)     02:04:40.9 00:39:52.3 02:01:12.7
482. 998 M30 Tunkl Jan (1986) B&T team Libochovice   02:04:42.3 00:39:53.7 02:01:50.0
483. 540 M30 Kunc Ladislav (1990) TJ Jiskra Adršpach   02:04:42.8 00:39:54.2 02:03:12.7
484. 883 M40 Šalda František (1969) Cyklo Vysoké nad Jizerou   02:04:43.6 00:39:55.0 02:01:58.2
485. 699 M60 Otruba Jan (1944) KTS Strážnice   02:04:45.4 00:39:56.8 02:03:51.3
486. 879 M30 Svoboda Martin (1978)     02:04:49.3 00:40:0.7 02:03:47.5
487. 1031 M60 Vimmer Rudolf (1944)     02:04:51.8 00:40:3.2 02:03:16.6
488. 830 M40 Schlinger David (1974)     02:04:52.4 00:40:3.8 02:03:36.3
489. 170 M40 Burgert Radovan   SK Bánovce 02:04:54.6 00:40:6.0 02:02:10.9
490. 710 M30 Pastyřík Jiří (1976)     02:05:10.4 00:40:21.8 02:01:13.3
491. 394 M40 Jaroměřský Petr (1967)   FURALMONT 02:05:18.2 00:40:29.6 02:04:4.4
492. 123 M50 Bassler Zdeněk (1962) BASSLERWARME   02:05:18.5 00:40:29.9 02:03:21.3
493. 109 M40 Bačinský Pavel (1973)     02:05:26.3 00:40:37.7 02:01:24.6
494. 905 M60 Šimůnek Antonín (1953)     02:05:27.4 00:40:38.8 02:03:2.2
495. 712 M40 Patkoló Štefan (1974) Maraton centrum Jičín   02:05:27.6 00:40:39.0 02:04:58.9
496. 537 M50 Kučera Zdeněk (1959)     02:05:30.3 00:40:41.7 02:00:18.2
497. 748 M40 Pisl Petr (1972)   USC DRTIKOL 02:05:53.3 00:41:4.7 02:00:40.8
498. 136 M40 Beneš Petr (1975) CKKV Praha   02:05:59.5 00:41:10.9 02:05:2.6
499. 915 M40 Šlapák Josef (1970) Bike for Life   02:06:0.3 00:41:11.7 02:02:8.6
500. 321 M50 Helmich Miroslav (1957) Bike for Life   02:06:0.7 00:41:12.1 02:02:8.2
501. 906 M30 Šimůnek Petr (1980)     02:06:0.8 00:41:12.2 02:03:1.6
502. 1067 M30 Wachtfeidl Petr (1977)     02:06:6.7 00:41:18.1 02:05:10.8
503. 181 M40 Chára Miroslav (1966)     02:06:10.0 00:41:21.4 02:02:19.8
504. 675 M40 Novák Kamil (1969)     02:06:10.6 00:41:22.0 02:05:0.1
505. 240 M30 Ehrenberger Petr (1977) Faurecia Faurecia 02:06:12.9 00:41:24.3 02:03:3.8
506. 446 M40 Kimla Jan (1968)     02:06:14.6 00:41:26.0 02:05:48.9
507. 154 M50 Binter Dalibor (1964)   Všelibice 02:06:14.7 00:41:26.1 02:01:47.0
508. 776 M40 Prejza Michal (1974)     02:06:15.0 00:41:26.4 02:04:41.7
509. 869 M40 Stibinger Roman (1974)     02:06:27.4 00:41:38.8 02:06:8.3
510. 290 M40 Hájek Tomáš (1973)     02:06:42.2 00:41:53.6 02:02:1.9
511. 205 M30 Čihař Michal (1980)     02:06:44.8 00:41:56.2 02:05:44.0
512. 336 M50 Hlušička Petr (1962) Na kole ze Stodoly Na kole ze Stodoly 02:06:49.3 00:42:0.7 02:06:25.0
513. 947 M40 Štorek Jaroslav (1969)     02:06:53.1 00:42:4.5 02:04:8.2
514. 384 M30 Hýbler Jan (1981)     02:06:53.6 00:42:5.0 02:01:55.0
515. 1053 M30 Vondrouš Jakub (1980) Faurecia Faurecia 02:06:54.7 00:42:6.1 02:05:47.3
516. 358 M30 Horešovský Jan (1984) Rumeli   02:06:57.8 00:42:9.2 02:06:12.8
517. 709 M30 Pařík Milan (1979)     02:07:1.5 00:42:12.9 02:04:4.1
518. 506 M40 Kraus Tomáš (1974) KT Tryskomyš KT Tryskomyš 02:07:1.8 00:42:13.2 02:04:57.2
519. 80 M30 Hátle Filip (1990) Resolute Bikers   02:07:6.3 00:42:17.7 02:06:58.8
520. 633 M50 Mocker Milan (1964) HO Grünmock Dolní Žleb   02:07:15.1 00:42:26.5 02:06:33.7
521. 355 M40 Horák Vladimír (1966)     02:07:20.2 00:42:31.6 02:02:7.4
522. 711 M40 Paták Jan (1974)     02:07:28.4 00:42:39.8 02:03:29.6
523. 448 M30 Kittler Jan (1978) Faurecia Faurecia 02:07:29.4 00:42:40.8 02:04:54.1
524. 1025 M40 Verner Jiří (1975)     02:07:32.1 00:42:43.5 02:03:34.2
525. 1017 M60 Vaněk Josef (1946) Cykloveteran Club Nový Bor   02:07:35.6 00:42:47.0 02:07:13.5
526. 549 M50 Landkammer Karel (1961) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 02:07:40.7 00:42:52.1 02:05:15.0
527. 1072 M30 Zabranský Aleš (1978)     02:07:41.2 00:42:52.6 02:06:40.8
528. 636 M30 Moravec Tomáš (1976)     02:07:49.4 00:43:0.8 02:05:28.5
529. 997 M40 Tuláček Josef (1975)     02:07:56.8 00:43:8.2 02:05:1.9
530. 104 M40 Anft Slávek (1971)     02:08:9.4 00:43:20.8 02:03:40.5
531. 423 M30 Kadlec Tomáš (1990)     02:08:10.5 00:43:21.9 02:05:2.0
532. 421 M50 Kadlec Martin (1962)     02:08:15.4 00:43:26.8 02:05:7.5
533. 234 M40 Dufek Jan (1973)     02:08:17.7 00:43:29.1 02:05:38.9
534. 840 M30 Simota Jan (1978)   Los Primeros 02:08:19.7 00:43:31.1 02:04:44.3
535. 472 M40 Kolb Petr (1966)     02:08:20.3 00:43:31.7 02:06:2.2
536. 785 M30 Psohlavec Jan (1978)     02:08:31.7 00:43:43.1 02:06:15.6
537. 721 M50 Pazderník Stanislav (1962)     02:08:36.3 00:43:47.7 02:05:59.0
538. 873 M40 Střihavka Pavel (1975)     02:08:36.6 00:43:48.0 02:07:5.2
539. 837 M30 Semerák Jiří (1980) BIKE TEAM K-C Jaroměř BIKE TEAM K-C Jaroměř 02:08:37.6 00:43:49.0 02:05:50.3
540. 779 M50 Procházka Jan (1956) SPINNING-MB SPINNING-MB 5 02:08:38.5 00:43:49.9 02:07:22.2
541. 693 M40 Ocelák Radovan (1970)     02:08:49.3 00:44:0.7 02:05:59.0
542. 473 M30 Kolda Pavel (1990)     02:08:49.7 00:44:1.1 02:06:18.0
543. 635 M30 Moravec Jiří (1977)   GiTy - Nettrade 02:08:50.4 00:44:1.8 02:03:39.2
544. 666 M40 Nosek Petr (1970)     02:08:50.4 00:44:1.8 02:04:31.4
545. 200 M50 Červinka Zdeněk (1964)   Fiasi team 02:08:51.9 00:44:3.3 02:05:59.3
546. 725 M50 Pejřil Vladimír (1959)     02:09:5.0 00:44:16.4 02:07:49.6
547. 260 M50 Flanderka Jaroslav (1958)   Všelibice 02:09:15.9 00:44:27.3 02:04:48.4
548. 986 M50 Tříska Václav (1960)     02:09:15.9 00:44:27.3 02:06:42.8
549. 685 M30 Novotný Jiří (1986)     02:09:41.0 00:44:52.4 02:07:53.1
550. 286 M50 Hájek Petr (1965)     02:09:41.8 00:44:53.2 02:05:56.6
551. 674 M40 Novák Jan (1969)     02:09:41.8 00:44:53.2 02:06:41.3
552. 1041 M40 Vlček Marek (1972)     02:09:42.2 00:44:53.6 02:07:0.3
553. 536 M40 Kučera Tomáš (1974)     02:09:49.0 00:45:0.4 02:07:18.5
554. 396 M50 Jaroš Zdeněk (1956)     02:09:54.3 00:45:5.7 02:09:18.7
555. 777 M40 Prendký Roman (1971)     02:10:8.6 00:45:20.0 02:09:11.5
556. 197 M30 Černý Petr (1977)     02:10:14.3 00:45:25.7 02:09:30.2
557. 896 M40 Ševela Libor (1973)     02:10:28.1 00:45:39.5 02:08:28.6
558. 661 M30 Nikl Martin (1989) MTB Resolute Biker´s team MTB Resolute Biker´s team 02:10:30.6 00:45:42.0 02:08:21.0
559. 502 M30 Králíček Martin (1976)     02:10:31.5 00:45:42.9 02:09:4.7
560. 517 M40 Kressl Josef (1973)     02:10:33.7 00:45:45.1 02:06:44.6
561. 352 M40 Honzík Jan (1973)   Suprema Bike Team 02:10:36.1 00:45:47.5 02:08:16.0
562. 844 M50 Sklenář Roman (1964)     02:10:36.8 00:45:48.2 02:09:32.3
563. 921 M40 Šmíd Jan (1974)     02:10:37.1 00:45:48.5 02:09:5.7
564. 716 M30 Paulus Zdeněk (1977)   Schnek Bike 02:10:48.6 00:46:0.0 02:10:16.9
565. 58 M30 Matějka Tomáš (1977)     02:10:51.5 00:46:2.9 02:10:37.2
566. 513 M30 Krejčí Pavel (1976)     02:10:52.7 00:46:4.1 02:09:56.8
567. 1093 M30 Zoubek Tomáš (1976)     02:10:57.1 00:46:8.5 02:09:42.0
568. 307 M40 Haupt Petr (1975)     02:10:57.2 00:46:8.6 02:08:40.2
569. 825 M40 Sadílek Zdeněk (1972)     02:10:58.2 00:46:9.6 02:09:59.5
570. 795 M50 Řehulka Josef (1958) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:11:3.5 00:46:14.9 02:10:17.3
571. 253 M40 Fiala Jiří (1967)     02:11:6.3 00:46:17.7 02:09:31.6
572. 797 M60 Reif Ivo (1950) SpinBike club K   02:11:8.1 00:46:19.5 02:07:18.8
573. 1020 M40 Vávra Josef (1967) ŠKO-ENERGO   02:11:13.0 00:46:24.4 02:08:39.3
574. 772 M30 Poupě František (1977)     02:11:14.7 00:46:26.1 02:07:27.1
575. 1055 M40 Vorel Michal (1975)     02:11:15.7 00:46:27.1 02:10:9.6
576. 973 M40 Toman Peter (1972)   SK Bánovce 02:11:24.3 00:46:35.7 02:08:46.4
577. 584 M50 Macoun David (1958)     02:11:26.2 00:46:37.6 02:09:40.1
578. 523 M50 Kropáček Roman (1963)   Furgons 02:11:27.7 00:46:39.1 02:08:11.8
579. 591 M30 Malý Jindřich (1989)     02:11:31.3 00:46:42.7 02:07:58.5
580. 166 M40 Brož Jiří (1967)     02:11:31.4 00:46:42.8 02:07:37.8
581. 258 M40 Fišer Václav (1972)     02:11:34.2 00:46:45.6 02:10:0.1
582. 169 M40 Bureš Pavel (1971)     02:11:39.7 00:46:51.1 02:10:57.0
583. 530 M50 Kubata Josef (1962)     02:11:40.0 00:46:51.4 02:10:39.6
584. 859 M50 Solil Stanislav (1958)     02:11:44.9 00:46:56.3 02:09:40.4
585. 147 M40 Bergman Aleš (1971) Faurecia Faurecia 02:11:46.0 00:46:57.4 02:08:39.0
586. 888 M40 Šeda Michal (1966)     02:11:49.2 00:47:0.6 02:08:41.1
587. 261 M30 Flégl Jan (1986) Apollo V.L.C.   02:11:54.3 00:47:5.7 02:11:3.5
588. 875 M50 Suchý Martin (1965)     02:12:6.1 00:47:17.5 02:08:43.5
589. 1077 M40 Zálešák Zbyněk (1972) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:12:16.6 00:47:28.0 02:11:29.5
590. 1030 M40 Vidner Jan (1967) SPINNING-MB SPINNING-MB 4 02:12:17.5 00:47:28.9 02:11:4.5
591. 401 M40 Ješuta Petr (1968)   ČSOB Bikers 02:12:21.1 00:47:32.5 02:09:24.1
592. 233 M40 Duchoň David (1971)   GiTy 02:12:25.9 00:47:37.3 02:10:24.8
593. 1071 M40 Zábojník Aleš (1968)   U konce s dechem 02:12:34.5 00:47:45.9 02:08:3.7
594. 556 M40 Levý Miroslav (1972) Cykloklub FTN   02:12:38.8 00:47:50.2 02:12:2.3
595. 722 M60 Pech Pavel (1954)     02:12:59.1 00:48:10.5 02:11:57.3
596. 315 M40 Havlín Tomáš (1975)     02:13:12.3 00:48:23.7 02:11:12.4
597. 1040 M40 Vlasák Jiří (1973)     02:13:22.4 00:48:33.8 02:12:26.9
598. 892 M40 Šenberk Jiří (1970)     02:13:27.0 00:48:38.4 02:09:26.2
599. 588 M30 Makal Jakub (1989)     02:13:27.3 00:48:38.7 02:10:48.3
600. 984 M50 Trehšl Richard (1965) ŠKO-ENERGO   02:13:36.8 00:48:48.2 02:11:4.2
601. 566 M40 Louda Josef (1968)     02:13:44.8 00:48:56.2 02:12:26.0
602. 55 M50 Svoboda Jiří (1964)     02:13:47.5 00:48:58.9 02:13:28.4
603. 1024 M40 Vejskal Václav (1970)     02:13:50.1 00:49:1.5 02:11:0.3
604. 229 M30 Dreithaler Rudolf (1977)     02:13:50.5 00:49:1.9 02:09:22.1
605. 679 M40 Novák Zdeněk (1966)   U konce s dechem 02:13:50.8 00:49:2.2 02:09:19.3
606. 780 M40 Procházka Miroslav (1969)   GAGAS 02:14:3.3 00:49:14.7 02:13:37.6
607. 961 M40 Švejda Jiří (1971) Lékařský Triatlon Klub Praha   02:14:14.8 00:49:26.2 02:12:17.6
608. 269 M40 Frič Jaroslav (1975)     02:14:17.2 00:49:28.6 02:10:46.0
609. 1048 M60 Volf Vlastimil (1952) AŠ Mladá Boleslav   02:14:21.7 00:49:33.1 02:11:3.3
610. 1075 M50 Zajíček Pavel (1960) Lokomotiva Mlázovice   02:14:23.4 00:49:34.8 02:13:41.3
611. 715 M40 Paulát Jiří (1968)   Astramax 02:14:30.9 00:49:42.3 02:10:19.7
612. 348 M30 Holzbach Tomáš (1978)     02:14:31.3 00:49:42.7 02:13:40.5
613. 909 M30 Šindelář Petr (1976)     02:14:37.0 00:49:48.4 02:10:7.5
614. 1015 M40 Vanča Radim (1972)     02:14:51.9 00:50:3.3 02:10:32.7
615. 972 M40 Tomala Zdeněk (1967)     02:15:31.6 00:50:43.0 02:13:47.8
616. 738 M40 Petrilak Petr (1971)   STS Chvojkovice Brod 02:15:42.8 00:50:54.2 02:12:13.1
617. 105 M40 Augustin Filip (1969)     02:15:43.9 00:50:55.3 02:12:49.3
618. 433 M60 Kaniščev Boris (1955)     02:15:50.4 00:51:1.8 02:12:0.3
619. 309 M30 Háva Slavomír (1979)     02:15:51.1 00:51:2.5 02:14:14.8
620. 581 M60 Macháček Jan (1955)     02:15:59.5 00:51:10.9 02:13:34.2
621. 119 M40 Banýr Milan (1966)     02:16:3.2 00:51:14.6 02:15:0.6
622. 364 M30 Hovorka Michal (1978)   Los Primeros 02:16:17.0 00:51:28.4 02:12:41.9
623. 131 M60 Beneš Jiří (1945)   SVJ Teplice 02:16:20.2 00:51:31.6 02:15:12.1
624. 771 M60 Poupě František (1951)     02:16:36.2 00:51:47.6 02:14:21.8
625. 820 M30 Ryška Libor Oskar Tým Oskar Tým 02:16:36.8 00:51:48.2 02:14:52.0
626. 318 M30 Hejdrych Martin (1985)     02:16:37.6 00:51:49.0 02:11:48.0
627. 541 M30 Kuzma Aleš (1977)     02:16:42.0 00:51:53.4 02:14:20.3
628. 139 M50 Benko Petr (1962)     02:16:45.9 00:51:57.3 02:12:46.2
629. 344 M40 Holoubek Jiří (1970)     02:16:46.8 00:51:58.2 02:12:53.3
630. 402 M30 Jetleb Miroslav (1986)     02:16:49.6 00:52:1.0 02:15:58.6
631. 1112 M40 Hubner Petr (1975)     02:16:57.8 00:52:9.2 02:15:7.8
632. 871 M40 Stránský Leo (1968)     02:17:17.2 00:52:28.6 02:15:41.0
633. 822 M40 Rýzner Gustav (1973)   Tvrdé jádro vývoje 02:17:21.8 00:52:33.2 02:14:40.5
634. 268 M40 Frencl Vlastimil (1970)     02:17:22.3 00:52:33.7 02:15:11.4
635. 249 M40 Feigl Jan (1973)     02:17:40.6 00:52:52.0 02:15:57.7
636. 354 M60 Horák Jiří (1943)     02:18:5.6 00:53:17.0 02:14:29.0
637. 157 M40 Boháček Vladimír (1968)     02:18:13.5 00:53:24.9 02:15:8.1
638. 1003 M50 Tykal Pavel (1964)     02:18:16.0 00:53:27.4 02:15:46.7
639. 904 M30 Šimice Marek (1987)     02:18:16.9 00:53:28.3 02:14:27.2
640. 124 M30 Bauer Tomáš (1983)     02:18:17.5 00:53:28.9 02:16:48.6
641. 878 M60 Sutner Osvald (1951) Na kole ze Stodoly Na kole ze Stodoly 02:18:17.9 00:53:29.3 02:17:53.2
642. 210 M40 Daněk Petr (1974)     02:18:18.5 00:53:29.9 02:16:39.9
643. 1097 M30 Žid Vladimír (1979)     02:18:23.7 00:53:35.1 02:16:46.6
644. 106 M30 Augustin Petr (1979) Faurecia Faurecia 02:18:25.2 00:53:36.6 02:13:21.9
645. 326 M30 Herzog Jan (1978)     02:18:35.8 00:53:47.2 02:17:5.6
646. 657 M50 Němeček Jiří (1963)     02:18:37.1 00:53:48.5 02:15:45.8
647. 651 M30 Navrátil Jiří (1981)     02:19:3.7 00:54:15.1 02:18:7.2
648. 562 M50 Liška Milan (1965) Cyklo Vysoké nad Jizerou   02:19:5.6 00:54:17.0 02:16:18.5
649. 846 M30 Sklenařík Pavel (1989)     02:19:15.0 00:54:26.4 02:18:56.5
650. 615 M40 Mazač Martin (1975) Freaks Byke   02:19:26.4 00:54:37.8 02:16:47.4
651. 419 M30 Kadič Pavel (1978) empeka cz empeka cz 02:19:33.5 00:54:44.9 02:16:38.3
652. 955 M60 Šulc Vladimír (1955)     02:19:40.6 00:54:52.0 02:18:4.3
653. 995 M40 Tuček Tomáš (1972) Velouni   02:19:48.3 00:54:59.7 02:16:22.0
654. 662 M40 Nosek Jan (1973)   Zřejmě dobrý oddíl 02:19:50.3 00:55:1.7 02:15:34.2
655. 489 M60 Košnář Bohuslav (1944)     02:19:59.7 00:55:11.1 02:19:23.1
656. 925 M40 Šnajdr Josef (1975)     02:20:1.2 00:55:12.6 02:18:44.2
657. 886 M30 Šantroch Milan (1976) Faurecia Faurecia 02:20:4.1 00:55:15.5 02:18:41.8
658. 644 M40 Muzikář Milan (1974)     02:20:5.1 00:55:16.5 02:18:28.1
659. 285 M60 Hájek Oldřich (1948)     02:20:15.6 00:55:27.0 02:17:42.0
660. 1063 M50 Vrabec Martin (1961) OK Sparta Praha Burri Team 02:20:23.9 00:55:35.3 02:19:0.3
661. 527 M30 Krušinský Radim   GiTy 02:20:26.4 00:55:37.8 02:18:24.2
662. 1113 M30 Novotný Robert (1976)     02:20:35.5 00:55:46.9 02:16:14.8
663. 296 M30 Hammerle Tomáš (1977)     02:20:37.4 00:55:48.8 02:17:18.8
664. 1101 M60 Hoznour Jiří (1954)     02:20:38.4 00:55:49.8 02:18:39.4
665. 108 M50 Bačák Milan (1962)     02:20:41.0 00:55:52.4 02:19:31.5
666. 1081 M30 Zeman Filip (1978)     02:20:48.3 00:55:59.7 02:17:37.1
667. 1120 M40 Luňák Radek (1972)     02:20:59.9 00:56:11.3 02:17:11.6
668. 1012 M30 Valoušek Tomáš (1978)     02:21:5.6 00:56:17.0 02:20:8.8
669. 812 M30 Rozsypal Jan (1978)   GiTy - Nettrade 02:21:7.9 00:56:19.3 02:15:55.3
670. 828 M50 Saleta Luboš (1964)     02:21:28.6 00:56:40.0 02:19:19.8
671. 474 M50 Kolda Radek (1965)     02:21:33.9 00:56:45.3 02:20:24.8
672. 1049 M30 Volhejn Patrik (1976) Apollo V.L.C. Apollo V.L.C. 02:21:35.0 00:56:46.4 02:20:38.8
673. 980 M30 Tošovský Vladimír (1986)     02:21:56.8 00:57:8.2 02:18:16.6
674. 740 M30 Petrov Michal (1988) Sokol Královské Vinohrady   02:21:58.8 00:57:10.2 02:21:30.7
675. 314 M60 Havlík Václav (1950)   Merkato 02:22:16.7 00:57:28.1 02:18:56.4
676. 1099 M30 Žižka Petr (1976)     02:22:18.3 00:57:29.7 02:20:25.0
677. 1121 M40 Pech Jaroslav (1972)     02:22:26.9 00:57:38.3 02:18:38.8
678. 703 M40 Ovčačík Jiří (1972) Maniac Pedals   02:22:47.5 00:57:58.9 02:22:0.8
679. 520 M60 Kříž Josef (1953) Na kole ze Stodoly   02:22:52.5 00:58:3.9 02:22:26.2
680. 180 M40 Chára Jiří (1972)     02:22:57.2 00:58:8.6 02:18:52.6
681. 1059 M40 Vošmik Michal (1968)     02:23:0.6 00:58:12.0 02:19:48.0
682. 949 M40 Štraub Jiří (1973)   KNAUF 02:23:3.0 00:58:14.4 02:18:49.2
683. 207 M60 Čuban Jiří (1954)     02:23:7.2 00:58:18.6 02:22:44.6
684. 1085 M30 Zetek Miroslav (1980)     02:23:12.2 00:58:23.6 02:21:59.6
685. 308 M60 Háva Jiří (1947)     02:23:13.3 00:58:24.7 02:21:36.1
686. 385 M50 Ingenlath Thomas     02:23:15.3 00:58:26.7 02:22:39.4
687. 1082 M40 Zeman Marek (1975)     02:23:24.2 00:58:35.6 02:18:28.2
688. 380 M30 Hübsch Karel (1979)     02:23:27.8 00:58:39.2 02:21:59.6
689. 239 M50 Dzan Ladislav (1964)     02:23:32.2 00:58:43.6 02:21:7.1
690. 639 M40 Mrkus Jiří (1974) ŠKO-ENERGO   02:23:34.6 00:58:46.0 02:21:0.0
691. 792 M50 Rajchl Josef (1959)     02:23:46.6 00:58:58.0 02:21:27.8
692. 551 M50 Lašťovka Pavel (1957)   Tronic Control 1 02:24:4.0 00:59:15.4 02:20:16.9
693. 754 M30 Počta Josef (1979)     02:24:20.2 00:59:31.6 02:23:1.1
694. 648 M40 Nagy Pavel (1970)     02:24:24.8 00:59:36.2 02:20:45.6
695. 987 M30 Tříska ml. Václav (1987)     02:24:45.2 00:59:56.6 02:21:54.3
696. 526 M30 Krušina Rostislav (1976)   STS Chvojkovice Brod 02:24:53.5 01:00:4.9 02:21:22.8
697. 1026 M40 Veselý Roman (1973)     02:24:58.4 01:00:9.8 02:23:56.7
698. 919 M40 Šmach Petr (1967)     02:25:3.8 01:00:15.2 02:23:29.4
699. 365 M40 Hrabánek Michal (1969)     02:25:12.6 01:00:24.0 02:20:19.2
700. 806 M60 Rosenfeldt Robert   Tvrdé jádro vývoje 02:25:14.5 01:00:25.9 02:20:36.3
701. 592 M50 Malý Jindřich (1956)     02:25:16.0 01:00:27.4 02:21:42.8
702. 59 M40 Svoboda Michal (1966)     02:25:18.1 01:00:29.5 02:24:59.5
703. 222 M40 Dostál Richard (1971)     02:25:22.8 01:00:34.2 02:21:29.7
704. 991 M40 Trübenekr Petr (1973) Faurecia Faurecia GAP 24 02:25:51.3 01:01:2.7 02:23:15.4
705. 851 M60 Slavík Josef (1951)     02:26:10.5 01:01:21.9 02:21:31.0
706. 594 M30 Malý Ondřej (1983)     02:26:11.9 01:01:23.3 02:23:58.8
707. 595 M50 Malý Petr (1956) GT klub   02:26:12.4 01:01:23.8 02:23:59.1
708. 687 M40 Novotný Josef (1973)     02:26:15.1 01:01:26.5 02:25:48.4
709. 56 M40 Čejka Vladimír (1967)     02:26:15.7 01:01:27.1 02:25:59.0
710. 61 M40 Srb Martin (1968)     02:26:16.5 01:01:27.9 02:25:59.7
711. 156 M30 Boháček Michal (1990)     02:26:20.4 01:01:31.8 02:23:22.0
712. 614 M30 Maxa Radek (1981) BAC BAKAKO ZV80   02:26:36.0 01:01:47.4 02:22:27.3
713. 598 M40 Marek Vojtěch (1974) Faurecia Faurecia GAP 24 02:26:41.4 01:01:52.8 02:24:48.6
714. 927 M40 Šole Milan (1972)     02:26:46.7 01:01:58.1 02:25:21.3
715. 516 M30 Krempa Aleš (1976)     02:26:58.5 01:02:9.9 02:24:37.9
716. 824 M40 Sadílek Josef (1971)   Všelibice 02:26:59.9 01:02:11.3 02:22:33.0
717. 514 M40 Krejčík Jindřich (1972)     02:27:0.3 01:02:11.7 02:25:41.0
718. 465 M30 Koláček Patrik Oskar Tým Oskar Tým 02:27:10.6 01:02:22.0 02:25:24.7
719. 438 M50 Kárník Václav (1960)     02:27:12.9 01:02:24.3 02:21:0.8
720. 770 M40 Potěšil Viktor (1975)   STS Chvojkovice Brod 02:27:18.6 01:02:30.0 02:26:39.8
721. 1010 M50 Valena Tomáš (1965)   Spinfit Liberec 02:27:19.5 01:02:30.9 02:23:49.6
722. 563 M40 Liška Vladimír (1967)     02:27:20.3 01:02:31.7 02:25:54.4
723. 122 M40 Bartoš Michal (1970)     02:27:33.1 01:02:44.5 02:23:47.9
724. 737 M30 Petříček Lukáš (1976)   Astramax 02:27:37.5 01:02:48.9 02:23:17.3
725. 1102 M30 Hoznour Ondřej (1984)     02:27:38.5 01:02:49.9 02:25:40.4
726. 941 M40 Šteiger Zdeněk   GiTy 02:27:38.8 01:02:50.2 02:25:22.9
727. 942 M40 Šteigerová Michaela   GiTy 02:27:39.8 01:02:51.2 02:25:23.6
728. 455 M30 Kobík Vojtěch (1978)   Los Primeros 02:27:48.9 01:03:0.3 02:24:2.6
729. 618 M40 Melchert Pavel (1972)     02:27:52.0 01:03:3.4 02:24:15.3
730. 495 M60 Koubek Ladislav (1953) Hakakola   02:28:17.5 01:03:28.9 02:27:57.3
731. 1014 M30 Váňa Petr (1982)     02:28:23.8 01:03:35.2 02:27:25.3
732. 713 M50 Patrák Lubomír (1958) PAKLI SPORT KLUB PAKLI SPORT KLUB 02:28:31.2 01:03:42.6 02:26:18.8
733. 259 M40 Vrabec Ctibor (1973) Resolute Bikers   02:28:40.1 01:03:51.5 02:26:31.2
734. 1000 M50 Turek Ivan (1962)     02:28:43.9 01:03:55.3 02:25:32.2
735. 868 M50 Stezka Petr (1963)     02:28:44.2 01:03:55.6 02:25:46.8
736. 753 M30 Plicka Michal (1978)     02:28:44.7 01:03:56.1 02:27:16.7
737. 110 M30 Bajer Jiří (1980) BAC BAKAKO ZV80   02:29:15.3 01:04:26.7 02:25:6.4
738. 461 M50 Kofroň Vladimír (1964)   CCS 02:29:23.6 01:04:35.0 02:25:56.7
739. 430 M30 Kalousek Jiří (1976)     02:29:47.8 01:04:59.2 02:27:29.3
740. 392 M40 Janošík Miroslav (1972)     02:29:48.8 01:05:0.2 02:26:16.7
741. 416 M40 Kadečka Michal (1972)   USC DRTIKOL 02:29:50.1 01:05:1.5 02:24:31.9
742. 719 M40 Pavlas Bořivoj (1972)     02:30:21.5 01:05:32.9 02:25:27.3
743. 485 M30 Kořínek Petr (1978)     02:30:24.3 01:05:35.7 02:25:32.5
744. 390 M30 Jaček Martin (1977)     02:30:32.9 01:05:44.3 02:26:49.8
745. 559 M40 Listoň Marek (1975) Bikebears Doksy   02:30:36.2 01:05:47.6 02:29:6.7
746. 158 M30 Bojna Radko (1976)     02:30:57.0 01:06:8.4 02:28:15.8
747. 668 M40 Nováček Karel (1968) SKP Rohas Česká Lípa   02:31:1.1 01:06:12.5 02:29:34.3
748. 478 M40 Kopecký Milan (1974)     02:31:3.1 01:06:14.5 02:27:8.6
749. 159 M40 Bořuta Petr (1973)   Tronic Control 1 02:31:6.0 01:06:17.4 02:27:16.8
750. 508 M50 Krch Jaroslav (1959)     02:31:6.9 01:06:18.3 02:30:11.7
751. 420 M60 Kadič Petr (1943) empeka cz empeka cz 02:31:17.7 01:06:29.1 02:28:22.3
752. 460 M30 Kofroň David (1991) CK Žatec CCS 02:31:25.4 01:06:36.8 02:28:1.0
753. 660 M30 Nevola Petr (1978)   BBH Outlaws 02:31:51.6 01:07:3.0 02:31:5.5
754. 930 M60 Šoltys Karel (1954)     02:31:54.0 01:07:5.4 02:30:3.1
755. 369 M30 Hrdlička Michal (1985)     02:31:55.4 01:07:6.8 02:31:8.9
756. 695 M40 Oktábec Karel (1966)     02:32:33.4 01:07:44.8 02:29:51.2
757. 903 M50 Šimice Jiří (1959)     02:32:35.3 01:07:46.7 02:28:38.4
758. 617 M30 Medviď Jiří (1978) Faurecia Faurecia 02:32:35.9 01:07:47.3 02:31:13.9
759. 689 M40 Nový Luděk (1968)     02:32:37.4 01:07:48.8 02:30:29.9
760. 799 M40 Reissig Jaroslav (1972)   XXL bikers 02:32:43.4 01:07:54.8 02:27:52.1
761. 135 M40 Beneš Pavel (1970)     02:32:43.5 01:07:54.9 02:30:2.4
762. 501 M50 Král Petr (1963)   Furgons 02:32:54.5 01:08:5.9 02:29:39.2
763. 989 M40 Trnka Antonín (1973) Velouni   02:32:59.4 01:08:10.8 02:29:28.2
764. 764 M40 Pollák Patrik (1973)     02:33:1.0 01:08:12.4 02:30:20.4
765. 171 M50 Burian Ladislav (1960) OK Sparta Praha Burri Team 02:33:7.0 01:08:18.4 02:31:43.3
766. 498 M40 Kovárník Libor (1968)     02:33:24.0 01:08:35.4 02:30:38.3
767. 51 M60 Kouřimský Karel (1950)     02:33:26.1 01:08:37.5 02:33:8.7
768. 215 M60 Dibelka Jiří (1950) TJ Jiskra Adršpach   02:33:28.4 01:08:39.8 02:30:42.2
769. 889 M30 Šeda Ondřej (1991)     02:33:38.8 01:08:50.2 02:30:32.3
770. 870 M40 Straka Pavel (1968)   Astramax 02:34:4.2 01:09:15.6 02:29:43.0
771. 857 M40 Smutný Roman (1974)   GreenWays 02:34:27.6 01:09:39.0 02:31:20.3
772. 199 M40 Červenka Petr (1967) Gambrinus Pičín   02:35:0.8 01:10:12.2 02:33:58.6
773. 32 M40 Svoboda Petr (1975) Crazy Team Spinning   02:35:44.5 01:10:55.9 02:30:44.9
774. 604 M30 Matějka Jiří (1980)     02:35:45.0 01:10:56.4 02:34:31.7
775. 749 M50 Plechatý Miloš (1965)     02:35:46.2 01:10:57.6 02:33:6.5
776. 866 M40 Stein Robert (1968)     02:36:35.1 01:11:46.5 02:32:4.5
777. 884 M60 Šamberger Ivan (1941)     02:36:40.3 01:11:51.7 02:34:15.6
778. 996 M40 Tuhý Tomáš (1975) Crazy Team Spinning   02:36:42.0 01:11:53.4 02:31:46.2
779. 1021 M40 Vávra Petr (1974) Crazy Team Spinning   02:36:42.7 01:11:54.1 02:31:46.6
780. 185 M30 Chmelík Pavel (1981) Faurecia Faurecia GAP 22 02:36:54.4 01:12:5.8 02:31:34.6
781. 518 M50 Křivák Petr (1965)     02:37:12.7 01:12:24.1 02:33:10.6
782. 939 M30 Štancík Roman (1978) VLR VLR Bikers 02:37:15.9 01:12:27.3 02:32:12.9
783. 726 M30 Pekárna Ondřej (1980)     02:37:43.2 01:12:54.6 02:36:47.9
784. 945 M30 Štěpanovský Michal (1982)     02:37:50.4 01:13:1.8 02:36:50.0
785. 140 M40 Benko Štěpán (1973)     02:37:51.4 01:13:2.8 02:35:43.1
786. 589 M50 Malačka Zdeněk (1956)     02:37:55.9 01:13:7.3 02:35:48.2
787. 490 M30 Kotek Eduard (1976)   Zřejmě dobrý oddíl 02:38:5.8 01:13:17.2 02:33:50.9
788. 778 M60 Přibyl Jan (1951)     02:38:13.9 01:13:25.3 02:35:49.9
789. 613 M40 Maxa Pavel (1974)     02:38:28.3 01:13:39.7 02:35:49.1
790. 162 M40 Brabec Petr (1969)     02:38:37.2 01:13:48.6 02:36:40.7
791. 378 M40 Hubař Marek (1973)   Zřejmě dobrý oddíl 02:38:44.1 01:13:55.5 02:34:29.8
792. 417 M40 Kadeřábek Stanislav (1968)     02:39:30.4 01:14:41.8 02:35:13.3
793. 175 M50 Calpaš Dušan (1960)     02:39:31.1 01:14:42.5 02:36:46.2
794. 808 M40 Roth Zdeněk (1971)     02:39:35.7 01:14:47.1 02:37:35.5
795. 786 M30 Ptáček Marek (1977)     02:40:6.9 01:15:18.3 02:36:21.2
796. 1028 M40 Vídeňský Petr (1974) BIKE TEAM K-C Jaroměř BIKE TEAM K-C Jaroměř 02:40:11.8 01:15:23.2 02:35:27.7
797. 690 M40 Nožička Jaroslav (1968)     02:40:14.1 01:15:25.5 02:39:22.1
798. 1018 M60 Vaněk Miroslav (1928) Cykloveteran Club Nový Bor   02:40:39.5 01:15:50.9 02:40:17.8
799. 333 M40 Hlisník Miroslav (1969)     02:41:1.6 01:16:13.0 02:37:43.4
800. 647 M30 Nagy Norbert Oskar Tým Oskar Tým 02:41:16.0 01:16:27.4 02:39:29.4
801. 612 M40 Matys Roman (1971) Gambrinus Pičín   02:41:52.7 01:17:4.1 02:40:51.8
802. 391 M40 Jakubec Martin (1973)     02:42:3.8 01:17:15.2 02:40:34.0
803. 102 M30 Alinče Daniel (1979)     02:42:25.3 01:17:36.7 02:37:34.8
804. 765 M50 Ponča Roman (1965) BIKE TEAM K-C Jaroměř BIKE TEAM K-C Jaroměř 02:42:35.8 01:17:47.2 02:39:46.4
805. 161 M60 Božík Josef (1948)     02:42:38.2 01:17:49.6 02:41:10.0
806. 376 M30 Hruška Pavel (1976)     02:42:41.3 01:17:52.7 02:37:49.1
807. 377 M40 Hubáček Aleš (1973)   PAKLI SPORT KLUB 02:42:45.9 01:17:57.3 02:37:35.2
808. 457 M30 Kocourek Pavel (1980)     02:43:9.1 01:18:20.5 02:40:37.4
809. 586 M30 Mahr Roman Oskar Tým Oskar Tým 02:43:10.4 01:18:21.8 02:41:27.1
810. 568 M40 Loudová Jitka (1969)     02:43:17.9 01:18:29.3 02:41:56.7
811. 192 M40 Coufal Zdeněk (1967)     02:43:50.6 01:19:2.0 02:41:47.5
812. 1084 M40 Zerbs Roman (1970)     02:44:6.8 01:19:18.2 02:41:41.8
813. 453 M30 Klingora Lukáš (1992) PAKLI SPORT KLUB   02:44:43.6 01:19:55.0 02:42:32.5
814. 452 M50 Klingora Jiří (1962) PAKLI SPORT KLUB   02:44:44.1 01:19:55.5 02:42:33.0
815. 187 M30 Náhlovský Marek (1992)     02:45:13.3 01:20:24.7 02:44:56.5
816. 439 M30 Kasanda Lukáš (1979)     02:45:53.0 01:21:4.4 02:44:20.6
817. 202 M40 Čich Rudolf (1967)   Fiasi team 02:47:6.7 01:22:18.1 02:44:13.5
818. 718 M60 Pavlas Bořivoj (1951)     02:47:8.3 01:22:19.7 02:42:17.6
819. 714 M40 Patuschka Sven   Tvrdé jádro vývoje 02:47:47.2 01:22:58.6 02:46:54.5
820. 357 M40 Horecký Tomáš (1968) Velouni se synem (6let) v závěsném kole 02:48:58.5 01:24:9.9 02:45:29.1
821. 189 M60 Chyba Radan (1955)     02:49:3.4 01:24:14.8 02:45:6.3
822. 256 M40 Fibír Zdeněk (1975)     02:49:4.1 01:24:15.5 02:46:8.4
823. 834 M30 Seknička Radim (1981)     02:50:13.7 01:25:25.1 02:45:48.5
824. 211 M40 Dašek Libor (1971)     02:50:15.4 01:25:26.8 02:48:30.8
825. 299 M40 Borský Jan (1974) Adrenalin Team   02:50:15.6 01:25:27.0 02:43:15.2
826. 676 M60 Novák Karel (1950)     02:50:18.2 01:25:29.6 02:45:18.4
827. 243 M40 Eliška Stanislav (1966)     02:50:39.0 01:25:50.4 02:46:14.5
828. 912 M40 Široký Petr (1972)     02:50:48.9 01:26:0.3 02:47:22.4
829. 1083 M60 Zeman Oldřich (1950)     02:51:7.0 01:26:18.4 02:47:51.8
830. 895 M40 Ševčík Martin (1971)     02:51:15.7 01:26:27.1 02:47:48.7
831. 571 M60 Lukeš Jaroslav (1950)     02:51:47.3 01:26:58.7 02:47:43.6
832. 602 M40 Mašek Petr (1974) Adrenalin Team   02:52:45.1 01:27:56.5 02:45:47.4
833. 412 M40 Jirouš Jaroslav (1974) Adrenalin Team   02:52:46.4 01:27:57.8 02:45:57.5
834. 608 M50 Matoušek Miroslav (1964)     02:54:25.0 01:29:36.4 02:50:0.2
835. 1096 M40 Želechovský Josef (1967)   Všelibice 02:56:0.3 01:31:11.7 02:50:52.6
836. 902 M50 Šimek Tomáš (1963)     02:56:9.4 01:31:20.8 02:51:46.9
837. 993 M30 Malát Jiří (1977)     02:56:52.2 01:32:3.6 02:56:2.4
838. 245 M30 Fadrhons Tomáš (1978) Faurecia Faurecia 02:57:20.9 01:32:32.3 02:52:40.6
839. 194 M40 Čamra Radek (1971)     02:57:55.4 01:33:6.8 02:54:48.5
840. 274 M40 Fuxa Josef (1969)     02:57:57.6 01:33:9.0 02:54:52.0
841. 701 M30 Oudrnický Aleš (1976)   U konce s dechem 02:57:58.1 01:33:9.5 02:53:24.7
842. 700 M30 Oudes Michael (1976)   GILUTOM bike 02:57:59.1 01:33:10.5 02:56:21.1
843. 865 M40 Stehlík Roman (1970)     02:58:34.6 01:33:46.0 02:57:17.6
844. 279 M50 Gola Michal (1957) Na kole ze Stodoly Na kole ze Stodoly 02:58:48.1 01:33:59.5 02:56:1.3
845. 669 M30 Nováček Radek (1977)   KNAUF 02:59:5.5 01:34:16.9 02:54:48.8
846. 196 M50 Čerman Ludvík (1964)     02:59:43.4 01:34:54.8 02:59:0.1
847. 872 M50 Stříbrný Michal (1958)     03:00:0.5 01:35:11.9 02:57:40.0
848. 100 M40 Horáček Luboš (1973)     03:00:52.4 01:36:3.8 02:56:2.9
849. 500 M30 Vaněček František (1993)     03:01:4.6 01:36:16.0 02:58:35.0
850. 1016 M50 Vaněček František (1962)     03:01:6.5 01:36:17.9 02:58:37.7
851. 783 M40 Prýmek Václav (1968)     03:02:48.5 01:37:59.9 02:58:18.6
852. 655 M50 Nekolný Petr (1961)     03:02:53.5 01:38:4.9 03:00:19.7
853. 959 M50 Švandrlík Stanislav (1960)     03:02:56.0 01:38:7.4 02:58:34.0
854. 1109 M50 Vondráček Jiří (1961)     03:03:26.5 01:38:37.9 02:58:49.0
855. 216 M30 Dittrich Bohuslav (1978) Faurecia Faurecia 03:03:34.8 01:38:46.2 02:58:6.1
856. 370 M50 Hroch Tomáš (1960)     03:06:16.2 01:41:27.6 03:04:22.2
857. 623 M60 Mihal Jan (1955)     03:06:21.3 01:41:32.7 03:04:25.3
858. 529 M60 Krýcha Miroslav (1945)     03:08:21.2 01:43:32.6 03:06:29.3
859. 1092 M30 Zmeškal Petr (1978)     03:08:53.5 01:44:4.9 03:05:23.5
860. 979 M30 Tošovský Tomáš (1988)     03:09:6.1 01:44:17.5 03:05:23.0
861. 981 M50 Tošovský Vladimír (1961)     03:09:7.0 01:44:18.4 03:05:25.6
862. 445 M30 Kidles Vojtěch (1980) SK Meteor Kačerov   03:09:7.9 01:44:19.3 03:05:24.5
863. 650 M40 Nárovec Tomáš (1973)     03:09:7.9 01:44:19.3 03:05:9.0
864. 741 M30 Pikaly Herman Mashtal Bike Team Pressburg   03:09:34.9 01:44:46.3 03:08:51.5
865. 278 M40 Gazarek Jozef (1969) Mashtal Bike Team Pressburg   03:09:35.4 01:44:46.8 03:08:51.9
866. 692 M40 Obermaier Jiří (1973)     03:10:16.6 01:45:28.0 03:06:3.1
867. 206 M50 Čížkovský Petr (1965)     03:10:21.1 01:45:32.5 03:08:9.6
868. 116 M40 Baláž Jozef (1973)   SK Bánovce 03:10:21.8 01:45:33.2 03:07:38.7
869. 978 M50 Tošovský Norbert (1961)     03:10:22.7 01:45:34.1 03:06:40.5
870. 350 M60 Homolka Zdeněk (1948)     03:11:2.5 01:46:13.9 03:06:53.6
871. 1065 M30 Vrabec Tomáš (1987) OK Sparta Praha Burri Team 03:11:8.6 01:46:20.0 03:08:54.6
872. 567 M50 Louda Miroslav (1965) Faurecia Faurecia 03:11:36.7 01:46:48.1 03:06:28.2
873. 121 M50 Barták Miroslav-Rony (1964) SK Meteor Kačerov   03:12:24.7 01:47:36.1 03:08:42.7
874. 311 M30 Havlíček Martin (1976) Faurecia Faurecia 03:14:47.7 01:49:59.1 03:11:43.2
875. 173 M50 Caha Stanislav (1958)     03:14:55.7 01:50:7.1 03:09:46.2
876. 482 M50 Kopečný Zdeněk (1956)     03:15:0.6 01:50:12.0 03:12:55.9
877. 379 M40 Hubička Jaroslav (1972)     03:16:41.6 01:51:53.0 03:14:33.6
878. 524 M40 Krsička Pavel (1971)     03:19:47.3 01:54:58.7 03:16:7.4
879. 742 M50 Pikaly Roman (1960) Mashtal Bike Team Pressburg   03:21:13.8 01:56:25.2 03:20:29.2
880. 665 M40 Nosek Pavel (1970)     03:21:33.3 01:56:44.7 03:17:16.2
881. 920 M40 Šmerda Jiří (1973) Faurecia Faurecia 03:21:46.3 01:56:57.7 03:16:38.8
882. 444 M40 Kavalír Roman (1974) Faurecia Faurecia GAP 1 03:21:48.8 01:57:0.2 03:16:41.8
883. 893 M40 Šenk Petr (1969)     03:27:4.5 02:02:15.9 03:22:16.1
884. 831 M30 Schwarz Vlastimil     03:27:24.5 02:02:35.9 03:25:6.2
885. 832 M30 Schwarzová P.     03:27:32.5 02:02:43.9 03:25:13.4
886. 796 M30 Reichel Marek (1981)     03:28:30.7 02:03:42.1 03:23:38.2
887. 133 M40 Beneš Martin (1971) BIKE TEAM K-C Jaroměř BIKE TEAM K-C Jaroměř 03:31:46.3 02:06:57.7 03:27:0.3
888. 132 M40 Beneš Jiří (1971) BIKE TEAM K-C Jaroměř BIKE TEAM K-C Jaroměř 03:31:47.3 02:06:58.7 03:27:1.9
889. 1032 M50 Vinkler Karel (1962)     03:31:59.8 02:07:11.2 03:28:16.2
890. 120 M30 Baranovič Ján (1976) Faurecia Faurecia 03:33:42.7 02:08:54.1 03:28:13.1
891. 345 M40 Holub Ilja (1971) TO Měchenice TO Měchenice 03:34:40.6 02:09:52.0 03:30:3.7
892. 349 M30 Homolka Ondřej (1977)     03:35:0.2 02:10:11.6 03:30:54.2
893. 316 M50 Havrda Ivan (1956) Faurecia Faurecia 03:39:11.4 02:14:22.8 03:33:41.7
894. 1050 M40 Vomáčko Václav (1971) Faurecia Faurecia 03:40:8.5 02:15:19.9 03:37:1.1
895. 346 M50 Holub Vladimír (1959)     03:45:56.8 02:21:8.2 03:41:7.1
896. 570 M30 Lubrich Robert (1977)   GiTy - Nettrade 03:47:47.2 02:22:58.6 03:42:46.9
897. 654 M40 Nedvěd František (1969)   GiTy - Nettrade 03:48:0.2 02:23:11.6 03:42:47.5
898. 802 M60 Resl Karel (1948) Adrenalin Team   03:56:27.9 02:31:39.3 03:48:41.0
899. 188 M30 Chrpa František (1982) Faurecia Faurecia 03:56:39.2 02:31:50.6 03:51:2.9
900. 994 M30 Tržický Jan (1979)     03:58:10.3 02:33:21.7 03:52:48.5
901. 409 M50 Jiřička Lubomír (1965) Adrenalin Team   04:05:2.4 02:40:13.8 03:57:14.6
902. 538 M30 Kulhánek Jindřich (1981) Faurecia Faurecia 04:17:21.6 02:52:33.0 04:14:53.3
903. 545 M30 Kypta Ladislav (1979) Faurecia Faurecia 04:17:28.1 02:52:39.5 04:14:58.8
904. 368 M50 Hrdlička Ladislav (1956)     04:35:59.8 03:11:11.2 04:30:54.9
905. 988 M40 Trmal Michal (1973) Faurecia Faurecia 04:37:23.3 03:12:34.7 04:31:59.6