Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z30 Ženy / 50 km (1976 až 1990), Z40 Ženy / 50 km (1966 až 1975), Z50 Ženy / 50 km (1965 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta osobní čas
1. 67 Z40 Hladíková Jana (1973) SPINNING-MB SPINNING-MB BABY 1 01:37:21.9   01:37:15.3
2. 238 Z40 Dymlová Alena (1975)   Spinfit Liberec 01:39:48.4 00:02:26.5 01:39:34.6
3. 85 Z40 Nedomlelová Alice (1969)     01:40:46.4 00:03:24.5 01:40:40.0
4. 486 Z40 Kosová Pavlína (1972) Spinfit Liberec   01:48:20.5 00:10:58.6 01:47:59.5
5. 707 Z40 Papsonová Erika (1975) SpinBike club K   01:48:40.5 00:11:18.6 01:48:22.1
6. 27 Z40 Vitmajerová Petra (1975) SPINNING-MB BABY SPINNING-MB BABY 1 01:48:57.6 00:11:35.7 01:48:42.2
7. 449 Z40 Klaudová Jana (1973) UNIQA ALK Jihlava   01:49:42.5 00:12:20.6 01:49:19.8
8. 65 Z30 Zlámalová Kateřina (1980) Crazy team spinning Ml. Boleslav Crazy team spinning Ml. Boleslav 01:50:7.5 00:12:45.6 01:49:51.7
9. 153 Z50 Bílková Ludiše (1962) Spinfit Liberec Spinfit Liberec 01:50:30.8 00:13:8.9 01:50:22.4
10. 443 Z30 Kateřina Drbohlavová (1980)     01:51:59.4 00:14:37.5 01:51:41.3
11. 97 Z40 Podvalská Jana (1975) Apollo V.L.C. Apollo V.L.C. 01:52:8.8 00:14:46.9 01:51:57.9
12. 362 Z30 Hosáková Kateřina (1990) BIKE LIVE CLUB   01:53:45.5 00:16:23.6 01:53:34.5
13. 264 Z50 Fliedrová Ilona (1963) CK Nymburk   01:55:22.7 00:18:0.8 01:54:51.1
14. 428 Z50 Kalčíková Hana (1963) KC Klabava   01:56:31.7 00:19:9.8 01:55:33.2
15. 221 Z30 Dörrová Veronika (1985)     01:58:9.4 00:20:47.5 01:57:24.6
16. 682 Z40 Novotná Lenka (1973) Spinfit Liberec   01:58:58.9 00:21:37.0 01:57:55.8
17. 145 Z50 Bereckeiova Blanka (1959)   Kooperativa KNKN 01:59:32.7 00:22:10.8 01:58:59.7
18. 628 Z30 Miřacká Monika (1976) SPINNING-MB BABY SPINNING-MB BABY 1 02:00:1.7 00:22:39.8 01:58:46.2
19. 697 Z50 Olšáková Blanka (1958)     02:00:11.3 00:22:49.4 01:59:20.1
20. 720 Z40 Pavlů Veronika (1969) Sokol Dobřichovice   02:00:30.2 00:23:8.3 02:00:0.8
21. 622 Z40 Michels Katja   Tvrdé jádro vývoje 02:01:29.2 00:24:7.3 02:00:52.3
22. 590 Z30 Malečková Jana (1978)     02:01:38.4 00:24:16.5 02:00:47.6
23. 127 Z30 Bednárová Jitka (1978)     02:01:53.2 00:24:31.3 01:56:55.6
24. 880 Z40 Svobodová Gabriela (1973)     02:02:34.5 00:25:12.6 02:02:8.5
25. 203 Z30 Čiháková Petra (1982) Kyocera   02:02:53.5 00:25:31.6 02:02:0.1
26. 1073 Z50 Zahulova Světlana (1958) Kooperativa KNKN   02:03:12.3 00:25:50.4 02:02:41.0
27. 913 Z40 Šírová Eva (1968) HSK Benecko   02:04:11.5 00:26:49.6 02:03:38.9
28. 564 Z30 Loňková Lenka (1979)     02:04:43.2 00:27:21.3 02:03:16.4
29. 680 Z50 Nováková Jitka (1959)     02:05:17.0 00:27:55.1 02:04:46.1
30. 272 Z40 Friebová Gabriela (1968)   FURALMONT 02:05:18.2 00:27:56.3 02:04:4.7
31. 322 Z40 Hemerová Alice (1975)     02:06:0.1 00:28:38.2 02:02:9.1
32. 241 Z40 Elbsová Renata (1973)   ČSOB Bikers 02:07:1.3 00:29:39.4 02:05:51.7
33. 542 Z40 Kvaizarová Gabriela (1975) SPINNING-MB BABY SPINNING-MB BABY 2 02:07:15.9 00:29:54.0 02:06:4.2
34. 152 Z40 Biliková Petra (1968)   Spinfit Liberec 02:07:32.2 00:30:10.3 02:04:2.3
35. 223 Z30 Dostálová Helena (1979)     02:08:11.1 00:30:49.2 02:06:54.4
36. 126 Z30 Bednářová Jana (1977)     02:08:21.4 00:30:59.5 02:07:35.5
37. 793 Z40 Rakušanová Helena (1966)   Kooperativa KNKN 02:08:50.1 00:31:28.2 02:08:17.7
38. 339 Z40 Hodáňová Jitka (1975) SK Prima Polička i.   02:09:57.2 00:32:35.3 02:07:8.1
39. 1043 Z40 Vokatá Hana (1972) Bazén Liberec   02:10:33.9 00:33:12.0 02:09:37.8
40. 150 Z30 Bičišťová Radka (1976)     02:10:36.2 00:33:14.3 02:07:27.3
41. 137 Z30 Benešová Gabriela (1978)   SVJ Teplice 02:10:53.0 00:33:31.1 02:09:46.5
42. 781 Z40 Procházková Jaroslava (1971) SPINNING-MB BABY SPINNING-MB BABY 2 02:11:6.6 00:33:44.7 02:09:52.1
43. 976 Z50 Tomášová Dagmar (1957) Ptáček s.r.o.   02:11:37.7 00:34:15.8 02:11:5.5
44. 787 Z30 Pulkrábková Vladimíra (1978)     02:12:9.3 00:34:47.4 02:11:46.8
45. 926 Z30 Šnajdrová Zuzka (1988)     02:12:17.1 00:34:55.2 02:10:58.5
46. 440 Z50 janouchová jiřina (1955) Kooperativa KNKN   02:12:18.2 00:34:56.3 02:11:0.0
47. 1074 Z40 Zajícová Lucie (1975)     02:12:39.6 00:35:17.7 02:12:14.1
48. 281 Z40 Gruszová Monika (1971) SPINNING-MB BABY SPINNING-MB BABY 2 02:14:48.7 00:37:26.8 02:13:37.0
49. 1107 Z30 Dostálová Petra (1985)   Toyota Dolák 02:15:29.4 00:38:7.5 02:14:23.9
50. 962 Z30 Švejdarová Kateřina (1979)     02:16:59.3 00:39:37.4 02:16:23.8
51. 257 Z40 Filjačová Jana (1969) SK Sklopísek Střeleč   02:18:35.0 00:41:13.1 02:15:14.0
52. 853 Z50 Slavíková Bohuslava (1953)     02:19:13.6 00:41:51.7 02:14:34.7
53. 963 Z50 Švejdová Jana (1965)     02:19:17.0 00:41:55.1 02:18:16.1
54. 532 Z40 Kubínková Blanka (1975)   XXL bikers 02:19:48.0 00:42:26.1 02:14:54.0
55. 356 Z30 Hořáková Lenka (1976)     02:20:18.2 00:42:56.3 02:17:32.1
56. 798 Z50 Reifová Hana (1955) SpinBike club K   02:20:27.6 00:43:5.7 02:16:26.6
57. 178 Z50 Chábová Michaela (1953)   Merkato 02:20:48.0 00:43:26.1 02:17:24.0
58. 389 Z30 Jaborová Renata (1979)   Los Primeros 02:21:23.2 00:44:1.3 02:19:55.0
59. 1060 Z40 Vošmiková Soňa (1972)     02:21:45.0 00:44:23.1 02:18:33.3
60. 1019 Z30 Vanerová Soňa (1980) Ramar Team   02:21:47.9 00:44:26.0 02:16:48.5
61. 627 Z30 Miláčková Vlasta (1977) Pluto team Praha   02:23:35.6 00:46:13.7 02:22:1.0
62. 649 Z40 Nagyová Jana (1971)     02:24:31.3 00:47:9.4 02:20:51.8
63. 944 Z40 Štěpánková Pavla (1972)     02:24:40.8 00:47:18.9 02:22:59.9
64. 943 Z50 Štenclová Miluše (1959)     02:25:17.5 00:47:55.6 02:21:24.9
65. 292 Z50 Hájková Dagmar (1961) TJ Lokomotiva Teplice   02:26:41.5 00:49:19.6 02:23:49.2
66. 306 Z30 Hatzelová Jitka (1976)   Všelibice 02:26:59.6 00:49:37.7 02:22:35.6
67. 928 Z40 Šoleová Šárka (1973)     02:27:22.4 00:50:0.5 02:25:55.7
68. 425 Z40 Kafuňková Jana (1975)     02:28:26.0 00:51:4.1 02:25:34.6
69. 146 Z50 Bergerová Ivana (1961) Na kole ze Stodoly Na kole ze Stodoly 02:28:32.6 00:51:10.7 02:25:57.4
70. 112 Z30 Bajerová Eliška (1990) ALL2000   02:28:49.0 00:51:27.1 02:28:13.5
71. 477 Z30 Kopecká Ivana (1978)     02:31:3.2 00:53:41.3 02:27:8.4
72. 881 Z30 Svobodová Hana (1976)     02:31:33.9 00:54:12.0 02:27:14.8
73. 282 Z30 Gutvirtová Lucie (1977)     02:32:34.5 00:55:12.6 02:28:34.5
74. 983 Z30 Trávníčková Daniela (1978) Ramar Team   02:32:34.6 00:55:12.7 02:27:37.3
75. 823 Z30 Rýznerová Daniela (1977)   Tvrdé jádro vývoje 02:32:42.5 00:55:20.6 02:29:58.2
76. 910 Z50 Šindelářová Marie (1962) Bike Sport Chrudim   02:33:18.1 00:55:56.2 02:32:56.3
77. 698 Z40 Ondřejková Kateřina (1971)     02:33:34.5 00:56:12.6 02:31:9.7
78. 141 Z50 Benková Kamila (1963)     02:34:34.5 00:57:12.6 02:30:32.2
79. 151 Z40 Bíglová Iveta (1969)     02:34:36.5 00:57:14.6 02:31:35.3
80. 848 Z40 Sklenářová Markéta (1970)     02:36:5.2 00:58:43.3 02:34:44.9
81. 1007 Z50 Urbánková Jitka (1964)     02:36:30.1 00:59:8.2 02:34:37.1
82. 950 Z30 Štrynclová Markéta (1977)     02:36:31.3 00:59:9.4 02:32:4.8
83. 683 Z50 Novotná Miloslava (1960)     02:36:36.7 00:59:14.8 02:34:45.4
84. 762 Z30 Polášková Alena (1976) Maniac Pedals   02:37:45.0 01:00:23.1 02:36:55.7
85. 148 Z30 Bežová Jana (1980)     02:37:46.6 01:00:24.7 02:36:52.6
86. 176 Z40 Calpašová Jiřina (1967)     02:38:7.0 01:00:45.1 02:35:23.4
87. 847 Z50 Sklenaříková Dana (1959)     02:38:8.0 01:00:46.1 02:34:6.5
88. 897 Z30 Šídlová Iva (1982)   Zřejmě dobrý oddíl 02:39:15.9 01:01:54.0 02:35:2.2
89. 552 Z30 Lašťovková Petra (1984)   Tronic Control 1 02:41:54.1 01:04:32.2 02:38:6.3
90. 418 Z40 Kadeřábková Zdeňka (1969)     02:41:55.1 01:04:33.2 02:37:37.1
91. 304 Z50 Hašková Naděžda (1965)     02:42:37.9 01:05:16.0 02:41:9.2
92. 496 Z30 Koutová Helena (1976) Faurecia Faurecia 02:42:56.2 01:05:34.3 02:38:8.3
93. 334 Z40 Hlisníková Gabriela (1972)     02:43:19.7 01:05:57.8 02:40:5.4
94. 168 Z30 Brožová Andrea (1978)     02:43:50.7 01:06:28.8 02:42:19.6
95. 800 Z30 Reissigová Monika (1979)   XXL bikers 02:46:52.3 01:09:30.4 02:41:59.0
96. 74 Z30 Schořová Miroslava (1981) SPINNING-MB BABY SPINNING-MB BABY 2 02:47:46.8 01:10:24.9 02:46:31.8
97. 383 Z30 Hůlová Monika (1984)     02:50:14.4 01:12:52.5 02:45:49.2
98. 164 Z30 Brejchová Eva (1976)     02:51:12.0 01:13:50.1 02:47:55.8
99. 163 Z30 Braunová Martina (1979) Adrenalin Team   02:52:44.6 01:15:22.7 02:45:44.8
100. 630 Z30 Mittigová Nikola (1977)     02:53:12.2 01:15:50.3 02:48:28.1
101. 512 Z40 Krejčí Klára (1969)     02:56:2.5 01:18:40.6 02:51:54.0
102. 244 Z40 Erbanová Jolana (1972)   Zřejmě dobrý oddíl 02:56:9.2 01:18:47.3 02:51:55.6
103. 359 Z50 Horňáková Jitka (1964)     02:56:28.1 01:19:6.2 02:54:18.3
104. 970 Z30 Tintěrová Lenka (1981)   Los Primeros 02:56:29.1 01:19:7.2 02:52:42.8
105. 999 Z30 Turčíková Martina (1978) Faurecia Faurecia 02:57:3.3 01:19:41.4 02:52:29.1
106. 246 Z30 Fadrhonsová Dana (1980) Faurecia Faurecia 02:57:26.3 01:20:4.4 02:52:44.0
107. 236 Z30 Dvořáková Zdenka (1976)     02:57:58.1 01:20:36.2 02:53:56.7
108. 952 Z30 Šubová Eva (1980)   KNAUF 02:58:58.9 01:21:37.0 02:54:42.1
109. 836 Z30 Selucká Jana (1980)     02:59:10.8 01:21:48.9 02:58:19.3
110. 899 Z40 Šilhanová Lenka (1971)     02:59:36.4 01:22:14.5 02:58:52.6
111. 466 Z30 Koláčková Michaela Oskar Tým Oskar Tým 03:00:42.2 01:23:20.3 02:58:54.8
112. 493 Z30 Kotrmanová Jana (1978)     03:00:51.2 01:23:29.3 02:56:2.2
113. 784 Z40 Prýmková Dita (1971)     03:02:47.6 01:25:25.7 02:58:16.4
114. 186 Z30 Chmelíková Radka (1979)     03:03:24.4 01:26:2.5 02:58:41.2
115. 408 Z40 Jiránková Zuzana (1974) Bajkeleros Zernov   03:05:38.4 01:28:16.5 03:05:10.4
116. 816 Z30 Růžičková Iva (1978) Faurecia Faurecia 03:07:13.6 01:29:51.7 03:02:25.0
117. 773 Z50 Poupětová Ludmila (1951)     03:08:47.8 01:31:25.9 03:04:52.8
118. 1100 Z30 Maršálková Veronika (1987)     03:21:32.9 01:44:11.0 03:17:13.6
119. 1033 Z30 Vinklerová Tereza (1989)     03:31:59.8 01:54:37.9 03:28:14.9
120. 815 Z30 Rücková Eva (1977)     03:34:53.5 01:57:31.6 03:30:59.2
121. 481 Z50 Kopečná Gabriela (1959)     03:43:22.4 02:06:0.5 03:41:14.4
122. 212 Z30 Dašková Veronika (1980)     03:45:52.7 02:08:30.8 03:44:9.7
123. 144 Z30 Beránková Hana (1976) TO Měchenice   03:48:3.2 02:10:41.3 03:44:41.4
124. 1013 Z40 Valtrová Andrea (1971) Faurecia Faurecia 03:56:32.1 02:19:10.2 03:51:4.3
125. 410 Z40 Jiřičková Olina (1969) Adrenalin Team   04:05:8.4 02:27:46.5 03:58:3.3
126. 174 Z50 Cahová Jana (1964)     04:27:30.4 02:50:8.5 04:22:15.1
127. 727 Z30 Pelantová Barbora (1983) TO Měchenice   04:36:51.7 02:59:29.8 04:32:13.6
128. 347 Z30 Holubová Barbora (1977)     04:36:59.8 02:59:37.9 04:32:22.1
129. 397 Z30 Jašíková Pavla (1978)     04:37:50.7 03:00:28.8 04:33:21.4