Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. RockMachine-Cyklomax Horák Martin, Hornych Véna, Dítě Radek 04:17:38.6
2. SPINNING-MB 1 Ježek Václav, Hladík Josef, Šulc Ladislav 04:30:43.6 00:13:5.0
3. UNIQA ALK JIHLAVA Fiedler David, Culka Petr, Dvořák Martin 04:32:16.3 00:14:37.7
4. Hermann - Lucky Bike Havlíček Václav, Bukovský Lukáš, Kamaryt Leoš 04:41:8.7 00:23:30.1
5. SPINNING-MB 2 Jirásko Ladislav, Kristek Daniel, Křivánek Tomáš 04:51:29.2 00:33:50.6
6. Kouklas Team Šikl Petr, Rozinek Filip, Šlejhar Pavel 04:57:58.8 00:40:20.2
7. Spinfit Liberec Tichý Jaromír, Dymlová Alena, Bílková Ludiše 05:03:11.2 00:45:32.6
8. Crazy team spinning Ml. Boleslav Malý Jaroslav, Červeň David, Hradil Michal 05:04:29.2 00:46:50.6
9. Toyota Dolák Švarc Petr, Kříž Vladimír, Kocourek Ivo 05:05:43.0 00:48:4.4
10. SVJ Teplice Záruba Jan, Beneš Jiří, Blažek Ladislav 05:12:36.0 00:54:57.4
11. Faurecia Fuchs Guillaume, Bavor Jan, Hnilička Martin 05:15:26.4 00:57:47.8
12. SAC Bělá p. B. - ATMOS Horák Jan, Loukotka Milan, Kopecký Roman 05:19:0.2 01:01:21.6
13. SPINNING-MB 3 Tribula Marek, Pacek Vlastimil, Folprecht Miroslav 05:19:38.1 01:01:59.5
14. Apollo V.L.C. Vít Pavel, Špreňar Miloslav, Podvalská Jana 05:20:33.2 01:02:54.6
15. KULDA-BIKE-TEAM Hladík Jiří, Kulíšek Tomáš, Kopec Michal 05:25:0.9 01:07:22.3
16. SPINNING-MB BABY 1 Hladíková Jana, Vitmajerová Petra, Miřacká Monika 05:26:21.2 01:08:42.6
17. SaarGummi MTB team Halaj Jan, Galuščák Jan, Kašpar Libor 05:26:32.2 01:08:53.6
18. ČSOB Bikers Oudes Pavel, Hamza Vilém, Elbsová Renata 05:32:11.8 01:14:33.2
19. Zentiva Salamon Miloš, Cinibulk Josef, Kašťák Vlastimil 05:38:15.4 01:20:36.8
20. Schnek Bike Macák David, Rychtera Vladislav, Sýkora Jiří 05:40:26.7 01:22:48.1
21. CCS Daďa Patrik, Králík David, Kofroň Vladimír 05:44:9.8 01:26:31.2
22. Pohůdka team Vokurka Pavel, Hašlar Přemysl, Vokurka Petr 05:44:47.2 01:27:8.6
23. Maniac Pedals Braun Milan, Zálešák Antonín, Holíček Josef 05:47:52.2 01:30:13.6
24. Oskar Tým Macura Petr, Hamerský Ludvík, Kirjunčev Petr 05:48:0.3 01:30:21.7
25. Astramax Hlaváček Tomáš, Nováček Daniel, Nevrkla Vladimír 05:49:50.2 01:32:11.6
26. Tvrdé jádro vývoje Michels Karsten, Michels Katja, Novák Jan 06:00:57.3 01:43:18.7
27. USC DRTIKOL Šanda Miloslav, Novotný Jiří, Pisl Petr 06:06:15.3 01:48:36.7
28. BBH Outlaws Brož Josef, Němec Jiří, Nevola Petr 06:10:10.4 01:52:31.8
29. Cyklobulf Hrobce Landkammer Ondřej, Zikmund Tomáš, Landkammer Karel 06:11:44.5 01:54:5.9
30. GreenWays Kopřiva Marek, Peřinka Tomáš, Smutný Roman 06:14:25.1 01:56:46.5
31. XXL bikers Můčka Zdenek, Pospíšil Pavel, Kubínková Blanka 06:16:55.1 01:59:16.5
32. Furgons Tlučhoř Petr, Kadlec Roman, Kropáček Roman 06:18:31.5 02:00:52.9
33. Na kole ze Stodoly Šejna Vladimír, Hlušička Petr, Sutner Osvald 06:21:29.6 02:03:51.0
34. Los Primeros Kaplický Jiří, Simota Jan, Hovorka Michal 06:22:45.3 02:05:6.7
35. SPINNING-MB BABY 2 Kvaizarová Gabriela, Procházková Jaroslava, Gruszová Monika 06:33:11.2 02:15:32.6
36. GiTy Derich Michal, Duchoň David, Krušinský Radim 06:33:13.5 02:15:34.9
37. BIKE TEAM K-C Jaroměř Rücker Pavel, Semerák Jiří, Vídeňský Petr 06:37:45.3 02:20:6.7
38. STS Chvojkovice Brod Štych Libor, Petrilak Petr, Krušina Rostislav 06:38:43.4 02:21:4.8
39. TO Měchenice Holub Libor, Sunegh Robert, Holub Ilja 06:40:36.6 02:22:58.0
40. Všelibice Binter Dalibor, Flanderka Jaroslav, Hatzelová Jitka 06:42:30.2 02:24:51.6
41. Merkato Drnek Radovan, Chábová Michaela, Havlík Václav 06:47:22.5 02:29:43.9
42. Burri Team Vrabec Ondřej, Vrabec Martin, Burian Ladislav 06:50:27.3 02:32:48.7
43. Fiasi team Červinka Zdeněk, Červinka Zdeněk, Čich Rudolf 06:51:14.9 02:33:36.3
44. U konce s dechem Zábojník Aleš, Novák Zdeněk, Oudrnický Aleš 07:24:23.4 03:06:44.8
45. SK Bánovce Burgert Radovan, Toman Peter, Baláž Jozef 07:26:40.7 03:09:2.1
46. Zřejmě dobrý oddíl Nosek Jan, Kotek Eduard, Hubař Marek 07:36:40.2 03:19:1.6
47. Tronic Control 1 Lašťovka Pavel, Bořuta Petr, Lašťovková Petra 07:37:4.1 03:19:25.5
48. GiTy - Nettrade Moravec Jiří, Rozsypal Jan, Lubrich Robert 08:17:45.5 04:00:6.9
49. KNAUF Štraub Jiří, Šubová Eva, Nováček Radek 08:21:7.4 04:03:28.8