Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M30 Muži / 50 km (1977 až 1991), M40 Muži / 50 km (1967 až 1976), M50 Muži / 50 km (1957 až 1966), M60 Muži / 50 km (1956 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta osobní čas
1. 4 M40 Hruška Jan ('75) 3 Molinos Resort Hermann - Lucky Bike 01:22:08.0   01:22:06.0
2. 1 M40 Svorada Ján ('68) Grisoft XCR Grisoft XCR 01:25:46.1 00:03:38.1 01:25:43.2
3. 2 M30 Horák Martin ('77) Rock Machine - Cyklomax MTB 01:25:46.2 00:03:38.2 01:25:43.6
4. 8 M30 Jobánek Jan ('83) Grisoft XCR Grisoft XCR 01:25:48.0 00:03:40.0 01:25:45.8
5. 3 M30 Šubrt Jan ('78) 01:26:22.7 00:04:14.7 01:26:20.5
6. 5 M30 Přecechtěl Michal ('77) Grisoft XCR Grisoft XCR 01:26:40.7 00:04:32.7 01:26:37.5
7. 81 M40 Müller Marek ('76) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:30:59.0 00:08:51.0 01:30:41.4
8. 42 M40 Sedláček Michal ('75) Author 01:30:59.0 00:08:51.0 01:30:46.6
9. 19 M30 Mrkos Stanislav ('89) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:31:00.0 00:08:52.0 01:30:55.2
10. 22 M40 Dvořák Martin ('69) Uniqa ALK Jihlava Uniqa ALK Jihlava 01:31:01.0 00:08:53.0 01:30:56.1
11. 46 M30 Svěrák Jiří ('85) Uniqa ALK Jihlava Uniqa ALK Jihlava 01:31:16.2 00:09:08.2 01:31:09.6
12. 11 M40 Fiedler David ('74) Uniqa ALK Jihlava Uniqa ALK Jihlava 01:31:17.0 00:09:09.0 01:31:12.7
13. 466 M30 Kalaš Ondřej ('87) Loko Trutnov 01:31:18.1 00:09:10.1 01:31:09.0
14. 15 M50 Svoboda Petr ('63) Author 01:31:18.1 00:09:10.1 01:31:15.9
15. 726 M40 Kejval Luboš ('76) SpinFit Liberec 01:31:18.2 00:09:10.2 01:31:14.9
16. 795 M40 Pinkava Eda ('71) Velouni 01:31:18.6 00:09:10.6 01:31:05.2
17. 21 M30 Jindra Pavel ('78) LABE TRI CLUB 01:31:18.8 00:09:10.8 01:31:16.2
18. 572 M30 Kubíček František ('77) MTB Team Příchovice MTB Team Příchovice 01:31:18.9 00:09:10.9 01:31:00.3
19. 7 M40 Reich Michal ('73) Uniqa ALK Jihlava Uniqa ALK Jihlava 01:31:19.0 00:09:11.0 01:31:11.9
20. 37 M30 Veselý Tomáš ('71) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:31:20.1 00:09:12.1 01:31:16.8
21. 28 M30 Kouřimský Pavel ('85) Poštovní spořitelna TEAM 01:31:21.0 00:09:13.0 01:31:13.6
22. 107 M30 Svoboda Jan ('88) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:31:21.1 00:09:13.1 01:31:16.2
23. 20 M40 Holub Libor ('69) Sokol Měchenice 3K Měchenice 01:31:21.5 00:09:13.5 01:31:14.5
24. 18 M40 Hladík Josef ('71) SPINNING-MB SPINNING - MB lektoři 01:31:23.2 00:09:15.2 01:31:21.6
25. 61 M40 Pánek Patrik ('75) SPINNING-MB SPINNING - MB lektoři 01:31:24.0 00:09:16.0 01:31:20.4
26. 44 M40 Landa František ('74) Author 01:31:25.0 00:09:17.0 01:31:11.7
27. 523 M40 Košátko Petr ('67) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:31:26.1 00:09:18.0 01:31:20.8
28. 746 M30 Oudes Pavel ('81) ČSOB Bikers 01:31:49.0 00:09:41.0 01:31:42.9
29. 451 M50 Jiskra Jaroslav ('64) TOYOTA Dolák TOYOTA Dolák 01:31:50.8 00:09:42.8 01:31:46.9
30. 45 M30 Sládek Marcel ('86) Eagle Bike MTBC Chrudim 01:32:00.0 00:09:52.0 01:31:54.4
31. 1188 M30 Neubauer Radim ('77) STEVENS BIKES Jiří Pospíšil Stevens bike MB 01:32:18.1 00:10:10.1 01:32:02.7
32. 445 M30 Jirásko Ladislav ('78) SPINNING-MB SPINNING - MB 3 01:32:40.2 00:10:32.2 01:32:37.8
33. 24 M40 Matulík René ('71) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:33:08.9 00:11:01.0 01:33:04.9
34. 58 M30 Máca Kamil ('85) Uniqa ALK Jihlava Uniqa ALK Jihlava 01:33:09.0 00:11:01.0 01:33:01.2
35. 48 M30 Zídka Václav ('89) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:33:40.0 00:11:32.0 01:33:31.1
36. 64 M40 Pavel Tomáš ('76) Rock Machine Cyklomax-X Tri 01:34:26.3 00:12:18.3 01:34:21.0
37. 116 M30 Kůla Tomáš ('78) Poštovní spořitelna TEAM 01:35:14.2 00:13:06.2 01:35:07.0
38. 267 M50 Drda Ladislav ('65) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:35:15.0 00:13:07.0 01:34:55.7
39. 1123 M30 Vondráček Michal ('90) 01:35:15.4 00:13:07.5 01:35:02.0
40. 56 M60 Anderle Josef ('51) Slavia K.Vary 01:35:24.0 00:13:16.0 01:35:14.5
41. 135 M40 Balatka Martin ('73) MTB Team Příchovice MTB Team Příchovice 01:35:30.3 00:13:22.3 01:35:07.6
42. 139 M50 Hejna Jiří ('62) 01:35:31.0 00:13:23.0 01:35:27.9
42. 30 M40 Sunegh Robert ('73) Sokol Měchenice 3K Měchenice 01:35:31.0 00:13:23.0 01:35:31.0
43. 53 M30 Šviha Pavel ('77) Maraton centrum Jičín 01:35:32.0 00:13:24.0 01:35:19.1
44. 23 M40 Šlejhar Pavel ('72) Kouklas Team Kouklas Team 01:35:34.0 00:13:26.0 01:35:23.0
45. 27 M60 Svárovský Stanislav ('54) 01:35:36.4 00:13:28.4 01:35:30.2
46. 1190 M40 Vít Pavel ('71) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:36:40.4 00:14:32.4 01:36:08.5
47. 427 M40 Janouš Petr ('67) KC Pivovar Vratislavice 01:36:41.0 00:14:33.0 01:36:19.9
48. 233 M30 Češka Martin ('81) STEVENS BIKES Jiří Pospíšil Stevens bike MB 01:36:53.0 00:14:45.0 01:36:22.2
49. 83 M40 Hájek Vlastimil ('74) CITY BIKERS 01:37:15.0 00:15:07.0 01:37:00.5
50. 43 M60 Janouch Miroslav ('56) 01:37:16.7 00:15:08.7 01:37:09.9
51. 1119 M30 Volf Michal ('82) G 10 01:37:20.0 00:15:12.0 01:37:00.2
52. 960 M30 Šilar Zdeňek ('81) Tessuti 01:37:42.0 00:15:34.0 01:37:05.7
53. 82 M40 Perlík Jaromír ('72) Alpine Pro Alpine Pro 01:37:45.6 00:15:37.6 01:37:38.3
54. 41 M40 Píša Jiří ('72) Author 01:37:48.0 00:15:40.0 01:37:43.9
55. 59 M40 Šikl Petr ('74) Kouklas Team Kouklas Team 01:37:58.8 00:15:50.8 01:37:47.3
56. 66 M30 Havlíček Petr ('82) CYKLO SKI ŠPICAR JILEMNICE 01:38:01.9 00:15:53.9 01:37:51.7
57. 13 M30 Havlíček Václav ('84) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:38:04.7 00:15:56.7 01:38:02.0
58. 187 M30 Brdlík Pavel ('84) 01:38:06.0 00:15:58.0 01:37:44.4
59. 504 M30 Kolář Pavel ('77) MTB Team Příchovice MTB Team Příchovice 01:38:13.8 00:16:05.8 01:37:50.2
60. 80 M40 Malý Jaroslav ('72) CRAZY SPINNING TEAM MB CRAZY SPINNING TEAM MB 01:38:14.0 00:16:06.0 01:38:05.7
61. 89 M40 Novosad David ('75) Author 01:38:17.0 00:16:09.0 01:38:08.5
62. 230 M50 Černý Tomáš ('66) 01:38:22.0 00:16:14.0 01:38:08.2
63. 405 M40 Hruška Jan ('69) 01:38:22.1 00:16:14.1 01:37:46.8
64. 165 M30 Bílek Ondřej ('81) SK Chodsko 01:38:23.0 00:16:15.0 01:38:01.6
65. 1186 M60 Vosyka Richard ('54) 01:38:33.0 00:16:25.0 01:38:17.0
66. 1150 M30 Záleský Tomáš ('82) X ski marathon team X ski marathon team 01:38:34.0 00:16:26.0 01:37:26.6
67. 33 M30 Jindřišek Ondra ('83) 01:38:37.1 00:16:29.1 01:38:26.3
68. 55 M30 Hájek Jan ('80) 01:38:52.0 00:16:44.0 01:38:39.4
69. 967 M30 Šimice Robert ('77) TEAM HANNAH 01:39:10.0 00:17:02.0 01:38:56.0
70. 999 M40 Krýcha Miroslav ('75) 01:39:10.2 00:17:02.2 01:38:52.7
71. 26 M30 Tichý Jaromír ('77) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:39:47.7 00:17:39.7 01:39:43.1
72. 286 M40 Bejdák Jan ('75) Ironman team Sudoměř 01:40:07.4 00:17:59.3 01:39:55.7
73. 642 M40 Maroušek Luboš ('72) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:40:14.8 00:18:06.8 01:38:55.7
74. 234 M60 Čihák Lubomír ('53) 01:40:19.3 00:18:11.3 01:40:00.5
75. 52 M30 Kýral Václav ('79) Author 01:40:20.3 00:18:12.3 01:40:10.2
76. 96 M30 Závodní Lukáš ('79) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:40:20.4 00:18:12.4 01:40:07.8
77. 861 M50 Rejman Leoš ('66) Crazy Team 01:40:31.0 00:18:23.0 01:40:17.8
78. 62 M40 Záruba Jan ('72) 01:40:32.1 00:18:24.1 01:40:25.2
79. 100 M30 Zelený František ('77) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:40:42.1 00:18:34.1 01:40:33.6
80. 99 M40 Zelený Aleš ('74) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:40:42.2 00:18:34.2 01:40:34.2
81. 101 M40 Kubát Radek ('75) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:40:44.0 00:18:36.0 01:40:32.2
82. 872 M30 Roubal Martin ('84) 01:40:44.4 00:18:36.4 01:39:27.3
83. 776 M30 Pelc Stanislav ('83) MTB Team Příchovice MTB Team Příchovice 01:40:46.0 00:18:38.0 01:40:23.6
84. 85 M40 Rozinek Filip ('73) Kouklas Team Kouklas Team 01:40:51.6 00:18:43.6 01:40:38.6
85. 916 M60 Soják Petr ('55) KC Kooperativa 01:40:54.1 00:18:46.1 01:40:34.0
86. 71 M30 Tribula Marek ('79) SPINNING-MB SPINNING - MB II 01:41:00.0 00:18:52.0 01:40:42.8
87. 91 M40 Tůma Pavel ('68) INS atelier Náchod 01:41:01.2 00:18:53.2 01:40:49.1
88. 266 M30 Drbohlav Martin ('87) BIKE LIVE CLUB 01:41:01.2 00:18:53.2 01:40:52.4
89. 50 M40 Vítek Bohuslav ('76) Author 01:41:12.0 00:19:04.0 01:41:03.2
90. 440 M50 Ježek Jiří ('62) J.D.J. Team 01:41:16.0 00:19:08.0 01:40:56.3
91. 303 M50 Flégl Aleš ('63) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:41:19.0 00:19:11.0 01:40:00.0
92. 893 M60 Salamon Miloš ('55) TJ-Zentiva 01:42:05.0 00:19:57.0 01:41:45.5
93. 25 M40 Černý Robert ('70) Kouklas Team Kouklas Team 01:42:08.0 00:20:00.0 01:41:57.7
94. 69 M40 Kamaryt Leoš ('69) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:42:14.0 00:20:06.0 01:42:10.2
95. 498 M30 Kohl Martin ('79) 01:42:15.5 00:20:07.5 01:41:42.7
96. 74 M30 Novotný Jaroslav ('79) SPINNING-MB SPINNING - MB II 01:42:50.4 00:20:42.4 01:42:34.2
97. 867 M30 Romportl Jaroslav ('77) Nový Hradec Králové 01:43:06.0 00:20:58.0 01:42:40.6
98. 284 M50 Elich Jiří ('64) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:43:06.1 00:20:58.2 01:42:38.1
99. 309 M30 Foukal Libor ('77) 01:43:25.0 00:21:17.0 01:42:58.6
100. 1158 M50 Zídka Vojtěch ('60) L.B.C.international club Nové Město nad Metují 01:43:30.9 00:21:22.9 01:42:12.6
101. 691 M30 Nechanicky Jan ('84) 01:43:33.4 00:21:25.4 01:43:21.0
102. 685 M40 Šprincl Marek ('71) Tukani 01:43:35.6 00:21:27.5 01:41:21.0
103. 741 M40 Oktábec Radek ('72) 01:43:39.6 00:21:31.6 01:43:10.1
104. 700 M30 Neubauer Marek ('83) Kouklas Team Kouklas Team 01:43:48.0 00:21:40.0 01:42:15.9
105. 670 M40 Morkes David ('72) 01:44:11.7 00:22:03.7 01:43:52.0
106. 65 M40 Klust Robert ('73) 01:44:15.5 00:22:07.5 01:44:01.8
107. 164 M30 Bičík Robert ('86) HELIOS BRZDATEAM 01:44:20.0 00:22:12.0 01:43:00.1
108. 1031 M30 Taušer Josef ('77) 01:44:21.0 00:22:13.0 01:42:58.6
109. 473 M30 Karlovec Martin ('85) MTB Team Resolute Biker\'s Praha MTB Team Resolute Biker\'s Praha 01:44:24.0 00:22:16.0 01:42:37.9
110. 1053 M30 Truhlář Jan ('77) Hermann - Lucky Bike 01:44:27.4 00:22:19.4 01:41:57.8
111. 238 M60 Čížek Karel ('52) 01:44:30.8 00:22:22.8 01:44:10.2
112. 944 M50 Svoboda Jiří ('66) T-Mobile MTB Team T-Mobile MTB Team 01:44:31.0 00:22:23.0 01:43:43.4
113. 714 M30 Novák Jan ('87) Poštovní spořitelna TEAM 01:44:43.0 00:22:35.0 01:44:16.9
114. 927 M40 Steinochr Petr ('74) 01:44:43.1 00:22:35.1 01:44:23.9
115. 95 M50 Štěpánek Pavel ('59) KC Vratislav Liberec 01:44:45.1 00:22:37.1 01:44:32.3
116. 360 M30 Hejhal Petr ('77) 01:44:47.0 00:22:39.0 01:44:17.2
117. 126 M30 Babec Martin ('86) X ski marathon team X ski marathon team 01:44:48.0 00:22:40.0 01:43:40.9
118. 1002 M40 Šplíchal Josef ('75) Nový Hradec Králové 01:44:49.0 00:22:41.0 01:44:24.2
119. 1060 M30 Turnovský Lukáš ('83) 01:44:49.1 00:22:41.1 01:42:54.3
120. 68 M30 Pára Jiří ('78) Poštovní spořitelna TEAM 01:44:52.7 00:22:44.7 01:44:44.8
121. 1111 M40 Vogel Martin ('67) 01:44:54.0 00:22:46.0 01:43:37.2
122. 884 M30 Rys Jaroslav ('83) X ski marathon team X ski marathon team 01:44:57.0 00:22:49.0 01:43:50.3
123. 54 M40 Páv Miroslav ('75) Author 01:44:58.0 00:22:50.0 01:44:44.2
124. 492 M50 Kocourek Ivo ('66) TOYOTA Dolák TOYOTA Dolák 01:45:01.3 00:22:53.3 01:44:41.5
125. 341 M60 Hampl Jaromír ('54) KC Kooperativa 01:45:02.0 00:22:54.0 01:44:29.2
126. 388 M40 Horák Jan ('75) SAC Bělá pod Bezdězem 01:45:05.0 00:22:57.0 01:43:59.9
127. 40 M50 Radek Jiří ('63) 01:45:22.8 00:23:14.8 01:45:16.6
128. 896 M50 Sandtner Jozef ('65) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:45:23.0 00:23:15.0 01:44:49.9
129. 57 M30 Kristek Daniel ('77) SPINNING-MB SPINNING - MB II 01:45:25.6 00:23:17.6 01:45:09.8
130. 35 M30 Šulc Ladislav ('85) SPINNING-MB SPINNING - MB lektoři 01:45:25.6 00:23:17.6 01:45:22.7
131. 347 M40 Harant Jan ('74) 01:45:27.0 00:23:19.0 01:44:09.2
132. 346 M50 Hanyš Oldřich ('59) Sokol Frýdštejn 01:45:29.4 00:23:21.4 01:45:29.4
133. 334 M40 Hájek Stanislav ('70) CITY BIKERS 01:45:38.0 00:23:30.0 01:44:58.0
134. 430 M30 Jarec Radim ('78) 01:45:40.3 00:23:32.3 01:45:25.9
135. 1141 M30 Zabranský Aleš ('78) feltracing.com feltracing.com 01:45:41.0 00:23:33.0 01:44:28.4
136. 744 M40 Oplatek Jiří ('76) 01:45:41.7 00:23:33.7 01:44:59.3
137. 875 M50 Rubeš Jiří ('66) 01:45:44.0 00:23:36.0 01:45:16.7
138. 75 M50 Kotrouš Miroslav ('65) SPINNING-MB SPINNING - MB 3 01:45:51.0 00:23:43.0 01:45:36.2
139. 946 M30 Svoboda Petr ('90) Maraton centrum Jičín 01:46:31.0 00:24:23.0 01:41:57.4
139. 949 M40 Šanda Miloslav ('74) USC Drtikol USC Drtikol 01:46:31.0 00:24:23.0 01:44:36.6
140. 262 M40 Doškář Martin ('74) 01:46:32.4 00:24:24.4 01:45:57.0
141. 1012 M60 Štolfa Jindřich ('52) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:46:33.8 00:24:25.8 01:44:19.1
142. 657 M40 Míka Martin ('75) OCELOVÍ LETCI 01:46:45.0 00:24:37.0 01:45:46.9
143. 372 M30 Hnilička Martin ('81) Faurecia 01:46:47.0 00:24:39.0 01:43:35.0
144. 38 M40 Kalousek Jiří ('70) Author 01:46:48.8 00:24:40.8 01:46:40.4
145. 271 M40 Ducháček Jan ('68) 01:46:51.9 00:24:43.9 01:46:27.0
146. 677 M40 Mrkvička Jiří ('70) 01:46:52.1 00:24:44.1 01:45:31.8
147. 408 M40 Horáček Luboš ('73) 01:46:59.1 00:24:51.1 01:44:57.2
148. 1113 M50 Vojtěch Pavel ('64) 01:47:11.6 00:25:03.6 01:45:47.0
149. 641 M40 Markuci Jiri ('67) Introvert MTB Borislav 01:47:17.0 00:25:09.0 01:46:29.8
150. 1013 M30 Štolfa Ondřej ('85) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:47:17.1 00:25:09.1 01:44:56.9
151. 145 M40 Bavor Jan ('74) Faurecia 01:47:21.4 00:25:13.4 01:44:10.0
152. 29 M40 Herynek Tomáš ('70) 01:47:23.0 00:25:15.0 01:45:58.3
153. 329 M40 Hájek Kamil ('71) SUGAR BIKE TEAM 01:47:28.0 00:25:20.0 01:46:30.6
154. 351 M30 Hátle David ('81) 01:47:31.3 00:25:23.3 01:46:25.8
155. 1171 M50 Zdeněk Richard ('66) 01:47:33.5 00:25:25.5 01:46:01.8
156. 545 M50 Kratěna Josef ('58) 01:47:37.9 00:25:29.9 01:46:33.7
157. 806 M40 Podešva Vít ('71) 01:47:44.0 00:25:36.0 01:47:23.5
158. 174 M50 Boháč Jan ('65) SUGAR BIKE TEAM 01:47:45.6 00:25:37.6 01:46:49.1
159. 397 M50 Švábek Karel ('65) Tvrdé jádro Česany 01:47:46.4 00:25:38.4 01:47:27.9
160. 715 M50 Novák Miloš ('60) Novák Club HK 01:47:47.0 00:25:39.0 01:46:51.7
161. 485 M30 Kinkor Ondřej ('88) 01:47:52.1 00:25:44.1 01:47:26.1
162. 499 M40 Kohout Libor ('76) Altech Team 01:47:56.6 00:25:48.7 01:46:36.8
163. 1086 M50 Vejvoda Lubomír ('59) 01:47:58.7 00:25:50.7 01:47:11.9
164. 761 M60 Pavelka Jan ('52) 01:48:01.0 00:25:53.0 01:47:20.4
165. 1014 M40 Štolfa Radim ('73) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:48:03.4 00:25:55.4 01:45:43.2
166. 348 M60 Harcuba Petr ('53) Spinfit Liberec 01:48:05.7 00:25:57.7 01:47:45.4
167. 1139 M40 Wolf David ('72) MTB Team Příchovice MTB Team Příchovice 01:48:08.6 00:26:00.6 01:47:44.2
168. 169 M50 Blažek Ladislav ('62) SVJ Teplice 01:48:11.5 00:26:03.5 01:47:24.3
169. 717 M30 Novák Petr ('77) hradecký spinning klub 01:48:24.4 00:26:16.4 01:47:57.7
170. 419 M30 Jagerský Bedřich ('80) 01:48:30.0 00:26:22.0 01:46:23.4
171. 524 M50 Košek Milan ('65) Tri Team Turnov 01:48:32.4 00:26:24.4 01:47:16.1
172. 207 M50 Chumlen Luboš ('65) SPINNING-MB SPINNING - MB 4 01:48:32.9 00:26:24.9 01:47:01.6
173. 84 M50 Křivánek Tomáš ('66) SPINNING-MB SPINNING - MB 3 01:48:37.9 00:26:29.9 01:48:23.3
174. 111 M40 Hašlar Přemysl ('75) Pohůdka Team 01:48:41.0 00:26:33.0 01:48:25.8
175. 452 M30 Jodas Antonín ('77) 01:48:41.7 00:26:33.7 01:47:52.2
176. 67 M50 Klouček František ('60) 01:48:45.3 00:26:37.3 01:48:42.3
177. 94 M30 Frank Petr ('78) 01:48:46.5 00:26:38.5 01:48:27.6
178. 324 M40 Habr Jiří ('73) WEIZEN B. WEIZEN B. 01:48:48.3 00:26:40.3 01:47:59.8
179. 481 M40 Kavan Antonín ('73) TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 01:49:01.5 00:26:53.5 01:48:14.2
180. 457 M30 Juriga Marek ('79) Hakakola 01:49:05.5 00:26:57.5 01:48:23.8
181. 614 M40 Lukeš Martin ('71) Faurecia 01:49:12.0 00:27:04.0 01:46:43.3
182. 253 M30 Dlesk Jan ('79) 01:49:12.3 00:27:04.3 01:47:56.6
183. 47 M40 Cibulka Petr ('76) Author 01:49:14.4 00:27:06.4 01:49:03.9
184. 571 M30 Kubata Tomáš ('91) 01:49:17.5 00:27:09.5 01:47:37.0
185. 378 M30 Holub Tomáš ('90) Bikesport Plzeň 01:49:20.1 00:27:12.1 01:47:05.1
186. 773 M30 Pekárna Ondřej ('80) BART TEAM 01:49:21.0 00:27:13.0 01:49:21.0
187. 791 M30 Pilík Jan ('85) 01:49:25.9 00:27:17.9 01:47:41.7
188. 252 M30 Deml Jakub ('88) Kotva Braník 01:49:27.0 00:27:19.0 01:48:56.1
188. 435 M30 Jeník Martin ('89) 01:49:27.0 00:27:19.0 01:48:56.6
189. 88 M40 Abrhám Jiří ('71) Cyklosport Stratílek Litomyšl 01:49:27.9 00:27:19.9 01:49:16.0
190. 73 M60 Kepl Stanislav ('51) 01:49:36.0 00:27:28.0 01:49:28.3
191. 808 M40 Podskalský Radovan ('67) SPINNING-MB SPINNING - MB 5 01:49:39.9 00:27:31.9 01:49:21.7
192. 513 M50 Kopeček Jiří ('63) 01:49:44.9 00:27:37.0 01:47:23.0
193. 992 M30 Šoljak Jiří ('80) 01:49:47.2 00:27:39.2 01:48:57.8
194. 682 M40 Souček Karel ('70) JKF Jaroměř Nádhera bike 01:49:47.5 00:27:39.5 01:49:26.0
195. 433 M60 Jedlička Petr ('56) Novák Club HK 01:49:47.6 00:27:39.6 01:48:53.3
196. 695 M50 Nedomlel Tomáš ('63) 01:49:51.0 00:27:43.0 01:48:53.9
197. 413 M50 Hýsek Pavel ('65) 01:50:19.9 00:28:11.9 01:47:50.6
198. 798 M50 Piskač Luděk ('62) 01:50:25.3 00:28:17.3 01:49:58.4
199. 783 M50 Petráň Jan ('63) 01:50:27.4 00:28:19.4 01:48:16.8
200. 260 M40 Dostál Pavel ('73) 01:50:27.8 00:28:19.8 01:50:09.9
201. 381 M40 Holý Aleš ('75) hradecký spinning klub 01:50:29.0 00:28:21.0 01:50:03.4
202. 355 M60 Havlík Karel ('55) Hakakola Hakakola 01:50:32.0 00:28:24.0 01:49:49.5
203. 456 M50 Juriga Jindřich ('61) Hakakola KC Kooperativa 01:50:32.5 00:28:24.5 01:49:56.3
204. 845 M30 Punda Václav ('90) 01:50:39.1 00:28:31.1 01:48:52.1
205. 134 M40 Balák Martin ('70) Favorit Brno 01:50:40.9 00:28:32.9 01:50:19.9
206. 549 M50 Kraus Jan ('65) 01:50:50.5 00:28:42.5 01:48:22.4
207. 1162 M30 Zdeškal Lukáš Lipnoman 01:50:60.0 00:28:52.0 01:46:32.0
208. 365 M50 Hetzer Jiří ('58) 01:51:04.0 00:28:56.0 01:49:20.1
209. 989 M50 Šnajdr Jiří ('60) 01:51:10.0 00:29:02.0 01:50:19.1
210. 1165 M60 Žalský Šlechtislav ('42) 01:51:11.0 00:29:03.0 01:50:22.8
211. 794 M50 Pinďák Jiří ('60) OCELOVÍ LETCI 01:51:12.3 00:29:04.3 01:50:10.1
212. 535 M40 Krahulec Zbyněk ('76) eMTéBé SHOCK 01:51:18.0 00:29:10.0 01:49:28.7
213. 92 M50 Vondráček Zdeněk ('60) 01:51:25.0 00:29:17.0 01:51:10.6
214. 877 M40 Rücker Pavel ('76) Bike Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 01:51:26.0 00:29:18.0 01:50:38.1
215. 77 M40 Rindt Jan ('67) STEVENS BIKES Jiří Pospíšil Stevens bike MB 01:51:26.1 00:29:18.2 01:51:21.1
216. 323 M30 Habr Jan ('78) WEIZEN B. WEIZEN B. 01:51:27.0 00:29:19.0 01:50:38.9
217. 374 M40 Holemý Libor ('73) 01:51:28.7 00:29:20.7 01:50:19.1
218. 344 M40 Hanuš Jiří ('72) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:51:36.8 00:29:28.8 01:51:03.7
219. 129 M50 Bajer Václav ('66) 01:51:47.0 00:29:39.0 01:49:50.9
220. 905 M50 Skaunic Michal ('66) 01:51:48.0 00:29:40.0 01:51:03.2
221. 415 M30 Istenčin Lukáš ('77) Sportservis MONTANA 01:51:49.0 00:29:41.0 01:51:10.6
222. 844 M50 Punda Václav ('60) 01:51:56.0 00:29:48.0 01:50:09.3
223. 823 M50 Potměšil Miroslav ('60) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 01:52:01.6 00:29:53.6 01:50:37.4
224. 356 M40 Havlík Pavel ('67) KT Tryskomyš KT Tryskomyš 01:52:03.0 00:29:55.0 01:51:07.4
225. 711 M40 Nováček Petr ('71) SKP Rohas Česká Lípa 01:52:05.6 00:29:57.7 01:49:44.5
226. 911 M40 Sluka Jaroslav ('71) 01:52:06.0 00:29:58.0 01:50:30.5
227. 619 M50 Macák Petr ('62) 01:52:07.5 00:29:59.5 01:50:33.2
228. 720 M30 Novák Robert ('82) Tessuti 01:52:08.1 00:30:00.1 01:51:28.4
229. 749 M40 Pacek Vlastimil ('70) SPINNING-MB SPINNING - MB 4 01:52:10.0 00:30:02.0 01:51:53.7
230. 137 M30 Baloga Daniel ('79) Rafan bike riders 01:52:12.4 00:30:04.4 01:51:09.2
231. 132 M40 Bakrlík Vladimír ('73) Rafan bike riders 01:52:12.4 00:30:04.4 01:51:10.1
232. 244 M30 Dajč Miroslav ('77) 01:52:15.5 00:30:07.5 01:50:42.7
233. 314 M40 Fuks Robert ('71) BIKE LIVE CLUB A-Team 01:52:17.0 00:30:09.0 01:51:09.7
234. 484 M40 Kimla Jan ('68) 01:52:18.7 00:30:10.7 01:51:41.6
235. 339 M50 Halberstat Petr ('61) SpinBike Club 01:52:31.0 00:30:23.0 01:51:22.1
236. 1032 M40 Taušer Karel ('76) 01:52:34.1 00:30:26.1 01:51:08.6
237. 411 M30 Hýbler Jan ('81) 01:52:42.9 00:30:34.9 01:50:33.8
238. 394 M50 Hosák Milan ('57) BIKE LIVE CLUB 01:52:45.0 00:30:37.0 01:52:18.9
239. 477 M40 Kašpar Karel ('74) 01:52:46.7 00:30:38.7 01:52:05.6
240. 318 M50 Gamba Robert ('62) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:52:49.9 00:30:41.9 01:49:35.2
241. 332 M30 Hájek Pavel ('89) 01:52:52.9 00:30:44.9 01:52:00.6
242. 903 M50 Sigler Jaroslav ('66) Novák Club HK 01:52:54.2 00:30:46.2 01:51:59.2
243. 304 M50 Fleiberk Luboš ('58) Sentinel Team 01:52:54.4 00:30:46.4 01:48:58.3
244. 198 M40 Cepek Karel ('67) 01:52:56.0 00:30:48.0 01:52:28.1
245. 518 M40 Kořenek, MUDr. Antonín ('70) Bike team Zlaté Hory 01:52:58.4 00:30:50.4 01:51:30.1
246. 321 M60 Habásko Pavel ('55) Cyklo klub Havlíčkův Brod 01:52:59.0 00:30:51.0 01:50:28.6
247. 804 M50 Špreňar Miloš ('63) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:53:03.9 00:30:55.9 01:51:54.2
248. 1006 M30 Š?astný Filip ('78) 01:53:05.1 00:30:57.1 01:52:14.2
249. 1140 M40 Zábojník Aleš ('68) Postrach odpadlíků 01:53:05.1 00:30:57.1 01:50:19.2
250. 578 M40 Kulíšek Tomáš ('71) KULDA-BIKE-TEAM 1 01:53:05.1 00:30:57.2 01:49:55.0
251. 782 M30 Peths Jan ('81) KULDA-BIKE-TEAM 1 01:53:05.2 00:30:57.2 01:49:56.0
252. 1029 M40 Švorc Radek ('73) ŠKO-ENERGO 01:53:13.0 00:31:05.0 01:52:21.3
253. 1075 M60 Heger Kurt ('46) 01:53:20.0 00:31:12.0 01:52:52.1
254. 536 M40 Krajíček Jiří ('75) 01:53:33.4 00:31:25.4 01:53:12.4
255. 648 M40 Matoušek Lubor ('67) 01:53:36.1 00:31:28.0 01:52:31.9
256. 516 M30 Korec Jiří ('80) Author 01:53:37.0 00:31:29.0 01:50:59.6
257. 434 M50 Jedlička Petr ('60) 01:53:39.1 00:31:31.1 01:53:34.6
258. 693 M60 Nechanicky Radim ('55) 01:53:50.1 00:31:42.2 01:52:39.9
259. 157 M40 Beran Martin ('76) CITY BIKERS 01:54:03.5 00:31:55.5 01:53:22.9
260. 661 M60 Mikula Jiří ('54) 01:54:08.5 00:32:00.5 01:53:14.9
261. 336 M60 Hájek Stanislav ('45) Kosmonosy Kosmonosy 01:54:13.4 00:32:05.4 01:53:59.1
262. 1039 M40 Tomáš Zdeněk ('76) Bionic BT Stará Paka 01:54:18.0 00:32:10.0 01:53:17.2
263. 442 M30 Jindra Ladislav ('80) Brzda Team BRZDATEAM 01:54:19.0 00:32:11.0 01:52:56.1
264. 503 M40 Kolář Martin ('67) Scania Apache Hobby Team 01:54:33.5 00:32:25.5 01:52:23.8
265. 501 M40 Kohout Václav ('74) Altech Team 01:54:33.8 00:32:25.8 01:53:13.4
266. 291 M30 Feigl Tomáš ('77) 01:54:34.0 00:32:26.0 01:52:40.7
266. 621 M40 Rychlý Milan ('69) AMK Vyskeř Bikers AMK Vyskeř Bikers 01:54:34.0 00:32:26.0 01:50:47.5
267. 922 M50 Soumar Vladimír ('60) SPINNING-MB SPINNING - MB 5 01:54:35.0 00:32:27.0 01:53:23.8
268. 850 M40 Rákosník Jiří ('69) 01:54:36.2 00:32:28.2 01:53:01.0
269. 666 M30 Mitáš Radovan Herman ('77) 01:54:36.5 00:32:28.5 01:52:59.1
270. 623 M30 Maděra Martin ('77) Rafan bike riders 01:54:40.0 00:32:32.0 01:53:36.4
271. 1004 M50 Štarman Michal ('65) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:54:43.1 00:32:35.2 01:50:59.2
272. 757 M40 Paroulek Jaroslav ('70) 01:54:44.4 00:32:36.4 01:53:20.6
273. 401 M30 Hromádko Aleš ('79) AC Team 01:54:45.5 00:32:37.5 01:50:55.9
274. 655 M40 Michels Karsten ('67) 01:54:45.6 00:32:37.6 01:53:52.6
275. 1176 M30 Lulek Petr ('87) TJ Jiskra Adršpach 01:54:46.0 00:32:38.0 01:53:51.9
276. 447 M40 Jirman Jiří ('70) AMK Vyskeř bikers 01:54:49.8 00:32:41.8 01:51:03.1
277. 76 M50 Folprecht Miroslav ('59) SPINNING-MB SPINNING - MB 5 01:54:52.7 00:32:44.7 01:54:36.0
278. 607 M40 Liška Lukáš ('76) 01:54:58.8 00:32:50.8 01:50:30.3
279. 701 M30 Neuvirt Martin ('78) 01:55:01.3 00:32:53.3 01:51:48.4
280. 1125 M30 Vorel Lukáš ('80) 01:55:01.5 00:32:53.5 01:53:58.0
281. 1115 M40 Vokurka Pavel ('75) Pohůdka Team 01:55:02.3 00:32:54.3 01:51:10.9
282. 1126 M30 Voříšek Mirko ('88) SK BP Lumen Úpice 01:55:13.5 00:33:05.5 01:54:35.8
283. 1071 M40 Semerák Roman ('75) 01:55:18.9 00:33:10.9 01:53:55.4
284. 544 M50 Krámský Radek ('65) SPA 01:55:20.0 00:33:12.0 01:52:54.4
285. 32 M40 Chlistovský Jan ('70) 01:55:21.0 00:33:13.0 01:53:51.3
286. 182 M50 Braun Milan ('62) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:55:22.0 00:33:14.0 01:53:01.5
287. 814 M30 Poláček Petr ('88) Adamec chlazení s.r.o 01:55:23.0 00:33:15.0 01:54:36.1
288. 1033 M50 Tempír Miloslav ('61) CK - Morava 01:55:29.0 00:33:21.0 01:54:57.9
289. 1196 M30 Vaner Jiří GiTy 01:55:34.2 00:33:26.2 01:54:12.9
290. 995 M50 Šotola Petr ('65) SUGAR BIKE TEAM 01:55:34.6 00:33:26.6 01:54:37.1
291. 362 M50 Hendrych Pavel ('65) SPINNING-MB SPINNING - MB 4 01:55:37.6 00:33:29.6 01:55:20.6
292. 60 M60 Tomáš Pavel ('49) Ptáček s.r.o. 01:55:38.5 00:33:30.5 01:55:29.9
293. 551 M50 Kraus Zdenek ('62) Nový Hradec Králové 01:55:44.0 00:33:36.0 01:55:18.5
294. 369 M40 Hlaváč David ('75) 01:55:44.8 00:33:36.8 01:52:33.2
295. 211 M40 Cinibulk Josef ('72) TJ-Zentiva 01:55:45.9 00:33:37.9 01:53:29.1
296. 1118 M40 Volf Jan ('73) BART TEAM 01:55:53.0 00:33:45.0 01:55:43.0
297. 971 M40 Šimůnek Dušan ('76) Nový Hradec Králové 01:55:54.0 00:33:46.0 01:55:28.4
298. 1078 M60 Vavřač Josef ('51) 01:55:59.0 00:33:51.0 01:53:47.0
299. 454 M50 Jurečka Jiří ('66) 01:56:04.0 00:33:56.0 01:55:31.7
300. 771 M50 Pejřil Vladimír ('59) 01:56:05.0 00:33:57.0 01:54:49.2
301. 423 M40 Janďourek Petr ('73) 01:56:06.0 00:33:58.0 01:54:20.1
302. 974 M50 Šindelka Pavel ('59) 01:56:07.6 00:33:59.6 01:53:40.8
303. 1159 M30 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 01:56:14.5 00:34:06.5 01:54:59.3
304. 125 M40 Auxt Juraj ('74) 01:56:16.4 00:34:08.3 01:54:19.5
305. 865 M40 Řídký František ('68) 01:56:33.9 00:34:25.9 01:53:30.5
306. 1051 M30 Trnka Zdeněk ('81) 01:56:33.9 00:34:25.9 01:54:09.4
307. 147 M50 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 01:56:34.0 00:34:26.0 01:54:53.8
308. 1005 M30 Štarman Michal ('90) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:56:35.0 00:34:27.0 01:52:51.1
309. 112 M50 Král Jiří ('65) Adventura race team 01:56:35.0 00:34:27.0 01:55:50.6
310. 180 M40 Brada Radek ('76) 01:56:36.0 00:34:28.0 01:55:09.6
311. 769 M40 Pěchouček Zdeněk ('69) 01:56:37.5 00:34:29.5 01:54:13.1
312. 254 M50 Doležal Jan ('63) ŠKO-ENERGO Teplárna 01:56:39.0 00:34:31.0 01:55:07.5
313. 1100 M60 Víšek Zdeněk ('53) OCELOVÍ LETCI 01:56:42.0 00:34:34.0 01:55:43.3
314. 650 M50 Matuska Valer ('61) 01:56:48.0 00:34:40.0 01:55:53.3
315. 841 M40 Pšenička Tomáš ('74) 01:56:56.0 00:34:48.0 01:53:13.8
316. 574 M40 Kubíček Jiří ('70) 01:57:03.0 00:34:55.0 01:54:23.1
317. 766 M50 Pazdera Zdeněk ('64) BT team Libochovice 01:57:08.0 00:35:00.0 01:55:39.0
318. 815 M50 Poledňák Jaromír ('60) 01:57:13.5 00:35:05.5 01:55:37.1
319. 63 M30 Jeřábek Miroslav ('82) SPINNING-MB SPINNING - MB lektoři 01:57:13.5 00:35:05.5 01:57:08.1
320. 1127 M50 Voříšek Mirko ('62) 01:57:27.0 00:35:19.0 01:56:50.1
321. 416 M30 Ištok Martin ('80) 01:57:28.7 00:35:20.7 01:54:54.6
322. 745 M60 Otruba Jan ('44) Pivotoč 01:57:29.5 00:35:21.5 01:56:32.1
323. 439 M50 Ježek Ivan ('66) 01:57:30.0 00:35:22.0 01:55:23.1
324. 1030 M40 Tahal Zdeněk ('71) 01:57:32.0 00:35:24.0 01:55:57.6
325. 72 M40 Görög Viktor ('76) SPINNING-MB SPINNING - MB II 01:57:42.8 00:35:34.8 01:57:25.9
326. 637 M40 Marek Petr ('68) Tvrdé jádro Česany 01:57:46.9 00:35:38.9 01:57:24.9
327. 418 M40 Jadrný Lubomír ('73) LABO MORAVIA ŠUMPERK 01:57:48.7 00:35:40.7 01:55:51.5
328. 133 M30 Balák Jiří ('78) Hakakola 01:57:54.0 00:35:46.0 01:57:14.9
329. 171 M50 Blecha Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:58:01.5 00:35:53.5 01:56:24.6
330. 159 M40 Bergman Aleš ('71) Faurecia 01:58:05.9 00:35:57.9 01:56:59.5
331. 848 M50 Rachota Jaroslav ('59) SK Sklopísek Střeleč 01:58:10.0 00:36:02.0 01:54:35.7
332. 777 M30 Pěnička Robert ('80) 01:58:11.0 00:36:03.0 01:56:41.9
333. 102 M30 Bauer Tomáš ('83) Adventura race team 01:58:14.3 00:36:06.3 01:57:33.7
334. 269 M50 Drobňák Milan ('57) Maniac Pedals Maniac Pedals 01:58:14.5 00:36:06.5 01:56:36.1
335. 178 M30 Brada Michal ('79) 01:58:15.0 00:36:07.0 01:56:49.2
336. 1144 M50 Zahradník Pavel ('60) SK Sklopísek Střeleč 01:58:15.9 00:36:07.9 01:54:41.5
337. 1128 M30 Krušinský Libor GiTy 01:58:19.1 00:36:11.1 01:55:59.3
338. 779 M30 Perinka Tomas ('78) 01:58:23.0 00:36:15.0 01:57:45.6
339. 821 M30 Pospíšil Tomáš ('78) T-Mobile MTB Team T-Mobile MTB Team 01:58:30.6 00:36:22.6 01:57:42.8
340. 970 M60 Šimůnek Antonín ('53) 01:58:34.2 00:36:26.2 01:55:17.8
341. 736 M40 Nývlt Jiří ('70) 01:58:36.8 00:36:28.8 01:57:15.3
342. 343 M40 Hank Tomáš ('71) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:58:37.0 00:36:29.0 01:56:16.2
343. 856 M50 Řehořek Luděk ('66) 01:58:39.0 00:36:31.0 01:57:34.4
344. 847 M30 Raboch Tomáš ('78) Guarant Bikers 01:58:40.0 00:36:32.0 01:57:22.6
345. 646 M40 Matějček Petr ('68) 01:58:40.8 00:36:32.8 01:56:58.3
346. 188 M40 Brož Jiří ('67) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 01:58:58.4 00:36:50.4 01:57:01.9
347. 151 M30 Bělohlávek Radek ('77) 01:59:00.0 00:36:52.0 01:57:32.2
348. 1102 M40 Vít Vlastimil ('68) SK Sedlonj Agenci 01:59:04.0 00:36:56.0 01:57:59.8
349. 437 M40 Ješuta Petr ('68) ČSOB Bikers 01:59:05.0 00:36:57.0 01:56:12.3
350. 554 M60 Krejčí František ('53) BT team Libochovice BT team Libochovice 01:59:07.5 00:36:59.5 01:57:40.1
351. 694 M30 Nedomlel Matěj ('91) 01:59:08.0 00:37:00.0 01:58:11.2
352. 201 M50 Chára Miroslav ('66) 01:59:10.3 00:37:02.3 01:56:42.8
353. 1048 M50 Tříska Václav ('60) Lift Tříska 01:59:10.8 00:37:02.8 01:57:38.8
354. 557 M40 Kressl Josef ('73) 01:59:10.8 00:37:02.8 01:56:42.8
355. 1090 M40 Vích Martin ('75) 01:59:10.9 00:37:02.9 01:58:02.6
356. 600 M40 Leszkow Petr ('76) 01:59:12.1 00:37:04.1 01:57:55.0
357. 581 M30 Kvasnička Daniel ('78) ALL*2000 Liberec 01:59:14.1 00:37:06.1 01:58:16.8
358. 982 M30 Šlesingr František ('79) 01:59:16.4 00:37:08.4 01:57:33.7
359. 819 M40 Pospíšil Jaromír ('76) 01:59:16.8 00:37:08.8 01:55:15.8
360. 511 M30 Kopec Michal ('80) KULDA-BIKE-TEAM 1 01:59:16.9 00:37:08.9 01:56:07.6
361. 964 M30 Šilhavý Josef ('78) 01:59:27.6 00:37:19.6 01:58:03.5
362. 562 M50 Krňávek Petr ('63) 01:59:41.7 00:37:33.7 01:59:12.3
363. 158 M40 Beran Michal ('76) 01:59:47.0 00:37:39.0 01:59:12.3
364. 500 M40 Kohout Pavel ('75) 01:59:52.0 00:37:44.0 01:55:04.8
365. 359 M30 Hejdrych Martin ('85) BART TEAM 01:59:53.0 00:37:45.0 01:57:50.0
366. 1179 M50 Pek Jiří ('61) 01:59:54.6 00:37:46.6 01:59:08.6
367. 1160 M40 Zitko Erich ('70) 01:59:55.0 00:37:47.0 01:59:09.0
368. 1192 M30 Derich Michal GiTy 01:59:57.6 00:37:49.6 01:57:39.8
369. 289 M40 Fajt Jan ('70) 02:00:00.0 00:37:52.0 01:58:29.6
370. 941 M40 Svítil Jiří ('72) 02:00:02.0 00:37:54.0 01:58:09.1
371. 1038 M50 Toman Jindřich ('65) Faurecia 02:00:05.5 00:37:57.5 01:57:09.8
372. 465 M40 Kálal Marek ('73) 02:00:14.9 00:38:06.9 01:56:32.2
373. 189 M40 Brož Josef ('73) 02:00:18.0 00:38:10.0 01:55:15.9
374. 780 M40 Pešek Tomáš ('76) Lipnoman Lipnoman 02:00:18.1 00:38:10.1 01:55:50.9
375. 580 M30 Kusý Richard ('88) Omega Martin 02:00:19.0 00:38:11.0 01:55:17.2
376. 1016 M40 Štorek Jaroslav ('69) 02:00:31.0 00:38:23.0 01:59:57.2
377. 1172 M50 Mertlík Jiří ('61) SK BP Lumen Úpice 02:00:34.8 00:38:26.8 01:59:28.2
378. 750 M50 Pacholík Petr ('60) 02:00:36.8 00:38:28.8 01:59:26.6
379. 1019 M50 Šulc Ladislav ('60) TEAM HANNAH 02:00:37.4 00:38:29.4 02:00:22.0
380. 722 M50 Novák Vlastislav ('64) 02:00:38.0 00:38:30.0 01:59:11.0
381. 956 M60 Šenkýř Ivan ('51) 02:00:42.9 00:38:34.9 01:58:31.5
382. 299 M60 Finkous Karel ('48) N.A.C.O. Liberec 02:00:44.5 00:38:36.5 01:59:04.5
383. 1103 M40 Vítek Tomáš ('72) FIT TIME Cycling Team FIT TIME Cycling Team 02:00:48.5 00:38:40.5 02:00:16.5
384. 363 M40 Herbst Miloš ('74) 02:00:48.6 00:38:40.6 01:59:21.0
385. 558 M40 Kristl Petr ('70) TM - Simply the Best 02:00:53.1 00:38:45.1 01:59:38.5
386. 354 M40 Havlíček František ('76) Smart Racing 02:01:03.2 00:38:55.2 01:59:23.6
387. 799 M40 Pišl Petr ('72) USC Drtikol USC Drtikol 02:01:04.6 00:38:56.6 01:59:09.6
388. 1116 M40 Vokurka Petr ('71) Pohůdka Team 02:01:08.7 00:39:00.7 01:57:17.3
389. 376 M40 Holoubek Jiří ('70) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:01:15.0 00:39:07.0 01:59:19.2
390. 1021 M30 Šváb Jaroslav ('79) 02:01:17.0 00:39:09.0 01:58:47.3
391. 259 M40 Dostál Květoslav ('67) 02:01:18.6 00:39:10.6 02:00:13.0
392. 113 M40 Brůžek Michal ('74) Adventura race team 02:01:19.0 00:39:11.0 02:00:37.5
393. 618 M30 Lžičař Jiří ('90) IVAJIJI 02:01:24.0 00:39:16.0 01:59:35.2
394. 630 M40 Malina Karel ('72) 02:01:26.7 00:39:18.7 02:01:03.5
395. 561 M50 Kříž Josef ('57) 02:01:33.0 00:39:25.0 01:59:02.9
396. 39 M50 Prokop Josef ('60) Author 02:01:37.5 00:39:29.5 02:01:26.6
397. 789 M30 Pilát Ondřej ('89) 02:01:39.0 00:39:31.0 01:58:58.0
398. 175 M50 Bonhart Tomáš ('64) SPINNING-MB SPINNING - MB 4 02:01:41.1 00:39:33.1 02:00:29.3
399. 585 M50 Laibl Vladimír ('61) 02:01:41.6 00:39:33.6 01:56:04.5
400. 168 M50 Binter Dalibor ('64) Všelibice Všelibice 02:01:43.6 00:39:35.6 01:57:12.6
401. 1087 M40 Venglář Jiří ('67) 02:01:44.8 00:39:36.8 01:58:47.8
402. 197 M30 Celba Petr ('86) Pell`s Team Brno 02:01:46.0 00:39:38.0 01:59:36.0
403. 463 M40 Kafuněk David ('71) D.G.TEAM 02:01:47.0 00:39:39.0 01:57:49.3
404. 390 M50 Horák Vladimír ('66) 02:01:48.0 00:39:40.0 01:58:07.4
405. 583 M50 Šimánek Miroslav ('57) 02:01:53.0 00:39:45.0 01:59:08.5
406. 403 M40 Hruban Jiří ('74) 02:01:55.1 00:39:47.1 02:00:58.3
407. 654 M40 Melichárek Leoš ('71) Cykloň 02:02:00.0 00:39:52.0 01:58:11.8
408. 729 M40 Novotný Jiří ('71) USC Drtikol 02:02:05.0 00:39:57.0 02:00:13.3
409. 277 M40 Dutý Radek ('72) SPINNING-MB SPINNING - MB 6 02:02:07.0 00:39:59.0 02:00:35.3
410. 192 M50 Bulva Milan ('62) 02:02:11.2 00:40:03.2 02:01:35.1
411. 330 M50 Hájek Martin ('61) Lokomotiva Teplice 02:02:13.2 00:40:05.2 02:01:16.9
412. 612 M40 Loukotka Milan ('75) SAC Bělá pod Bezdězem 02:02:17.3 00:40:09.3 02:01:11.8
413. 333 M50 Hájek Petr ('65) 02:02:20.0 00:40:12.0 02:01:28.8
414. 743 M40 Ondráček Kamil ('75) 02:02:20.5 00:40:12.5 02:01:14.6
415. 640 M50 Mareš Miloslav ('57) 02:02:21.0 00:40:13.0 02:00:47.1
416. 737 M40 Navrátil Josef ('58) 02:02:21.5 00:40:13.5 01:58:43.6
417. 708 M40 Nováček Daniel ('69) autoservis arena Liberec 02:02:22.0 00:40:14.0 01:58:23.6
418. 114 M50 Lhota Jaroslav ('57) Adventura race team 02:02:28.0 00:40:20.0 02:01:47.2
419. 1198 M40 Vaner Josef ('68) GiTy 02:02:45.0 00:40:37.0 02:01:26.2
420. 825 M30 Poupě František ('77) 02:02:52.6 00:40:44.6 01:59:47.3
421. 255 M30 Doležal Jan ('89) Lift Tříska Lift Tříska 02:02:54.3 00:40:46.3 02:01:23.1
422. 972 M30 Šimůnek Jiří ('86) HELIOS BRZDATEAM 02:02:55.0 00:40:47.0 02:02:55.0
423. 912 M30 Smažák Radim ml. ('90) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:02:59.0 00:40:51.0 02:01:21.9
424. 514 M50 Kopřiva Milan ('66) 02:03:00.0 00:40:52.0 02:01:48.0
425. 9 M40 Pilař Jan ('75) Rock Machine Cyklomax-X Tri 02:03:01.0 00:40:53.0 02:02:52.5
426. 128 M30 Bajer Jiří ('80) Bac Bakako zv 80 Bac Bakako zv 80 02:03:02.0 00:40:54.0 02:00:15.6
427. 522 M40 Kostka Michael ('76) 02:03:05.3 00:40:57.3 02:00:03.1
428. 1175 M60 Lulek Jiří ('54) TJ Jiskra Adršpach 02:03:09.0 00:41:01.0 02:02:14.3
429. 998 M60 Šourek Radim ('56) 02:03:14.9 00:41:06.9 02:01:41.0
430. 786 M50 Petrov Michal ('57) Rosengart TANDEM !!! 02:03:17.1 00:41:09.1 02:00:56.0
431. 353 M40 Havelka Roman ('75) Tvrdé jádro Česany 02:03:18.0 00:41:10.0 02:01:32.6
432. 265 M40 Dražek Tomáš ('75) 02:03:20.0 00:41:12.0 02:00:53.6
433. 404 M30 Hrubeš Ondřej ('78) Velouni BRZDATEAM 02:03:20.5 00:41:12.5 02:01:56.7
434. 793 M30 Pilnáček Radek ('77) 02:03:21.8 00:41:13.8 02:01:17.2
435. 1169 M30 Židík Miloš ('84) TriClub Dobruška 02:03:25.0 00:41:17.0 02:01:33.5
436. 643 M40 Martínek Karel ('72) 02:03:30.2 00:41:22.2 01:58:06.1
437. 1174 M30 Kunc Ladislav ('90) TJ Jiskra Adršpach 02:03:34.7 00:41:26.7 02:02:40.0
438. 226 M40 Černý Josef ('71) PC Bohdalec 02:03:35.4 00:41:27.4 02:00:59.7
439. 805 M40 Poddaný Milan ('67) Poštovní spořitelna TEAM 02:03:35.9 00:41:27.9 02:01:07.3
440. 683 M40 Nádhera Petr ('67) Nádhera bike 02:03:35.9 00:41:27.9 02:03:06.5
441. 725 M30 Novosad Martin ('79) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:03:37.0 00:41:29.0 02:02:01.8
442. 587 M50 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 02:03:47.0 00:41:39.0 02:02:32.1
443. 653 M40 Melchert Pavel ('72) 02:03:51.0 00:41:43.0 02:01:37.3
444. 1149 M40 Zákora Pavel ('76) 02:03:57.0 00:41:49.0 02:02:54.4
445. 1182 M50 Gábriš Jan ('63) 02:03:58.3 00:41:50.3 01:58:45.7
446. 985 M40 Šmíd Daniel ('75) 02:03:59.7 00:41:51.7 02:02:08.5
447. 479 M50 Kaš?ák Vlastimil ('62) TJ-Zentiva 02:04:01.0 00:41:53.0 02:01:44.4
448. 1022 M40 Švarc Míla ('75) SKP PP Praha SKP PP Praha 02:04:03.0 00:41:55.0 02:02:43.7
449. 342 M30 Hanes Marek ('78) Faurecia 02:04:06.0 00:41:58.0 01:58:56.1
450. 290 M40 Feigl Jan ('73) 02:04:08.4 00:42:00.4 02:02:07.3
451. 1151 M40 Zálešák Zbyněk ('72) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:04:11.2 00:42:03.2 02:02:32.6
452. 839 M50 Provazník Miroslav ('63) 02:04:13.0 00:42:05.0 02:03:17.2
453. 124 M30 Augustin Petr ('79) Faurecia 02:04:31.0 00:42:23.0 02:04:31.0
454. 659 M40 Mikeš Martin ('74) 02:04:40.3 00:42:32.3 02:04:10.2
455. 98 M30 Svoboda Jan ('77) 02:04:50.0 00:42:42.0 02:01:37.4
456. 361 M50 Helmich Miroslav ('57) 02:04:53.0 00:42:45.0 02:01:55.1
457. 751 M40 Václavů Jaroslav ('75) 02:04:55.2 00:42:47.2 02:01:16.8
458. 1199 M40 Duchoň David ('71) GiTy 02:04:55.6 00:42:47.6 02:02:36.6
459. 918 M40 Sorád Petr ('70) 02:04:55.7 00:42:47.7 02:01:33.5
460. 507 M30 Kolda Pavel ('90) 02:04:57.0 00:42:49.0 02:02:33.3
461. 546 M40 Kratochvíl Martin ('68) AMK Vyskeř bikers 02:04:58.0 00:42:50.0 02:01:11.0
462. 796 M40 Pintner Petr ('73) Bike for live 02:05:00.6 00:42:52.6 02:03:32.1
463. 298 M40 Fidler Jaroslav ('73) Bike Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:05:01.1 00:42:53.1 02:02:52.9
464. 474 M40 Karnick Roland ('74) Faurecia 02:05:05.4 00:42:57.4 02:04:04.9
465. 920 M30 Soukup Michal ('89) Cyklo ski Žitník 02:05:06.5 00:42:58.5 02:04:36.6
466. 1083 M50 Vejrosta Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:07.6 00:42:59.6 02:03:22.9
467. 115 M50 Svoboda Jiří ('64) Poštovní spořitelna TEAM 02:05:10.8 00:43:02.8 02:04:49.2
468. 1061 M50 Tykal Pavel ('64) OCELOVÍ LETCI 02:05:17.1 00:43:09.1 02:04:17.9
469. 1095 M40 Vidner Jan ('67) SPINNING-MB SPINNING - MB 6 02:05:18.2 00:43:10.2 02:04:06.8
470. 531 M30 Kováč Petr ('77) feltracing.com feltracing.com 02:05:20.1 00:43:12.1 02:04:06.4
471. 680 M30 Müller Miloš ('77) 02:05:25.0 00:43:17.0 02:01:46.0
472. 110 M50 Suldovský Slávek ('65) Adventura race team 02:05:27.9 00:43:19.9 02:04:45.0
473. 491 M30 Kobrč Jiří ('80) 02:05:29.0 00:43:21.0 02:02:32.5
474. 891 M40 Sadílek Zdeněk ('72) SKP PP Praha SKP PP Praha 02:05:30.7 00:43:22.7 02:04:12.0
475. 208 M60 Chvalina Jan ('56) 02:05:42.0 00:43:34.0 02:05:13.0
476. 692 M40 Nechanický Milan ('69) ŠKO-ENERGO 02:05:43.4 00:43:35.4 02:04:53.2
477. 917 M30 Solár Adam ('79) Tronic team 02:05:44.0 00:43:36.0 02:02:18.7
478. 396 M30 Hottmar Jakub ('81) 02:05:46.4 00:43:38.4 02:03:41.2
479. 202 M40 Chmela Jaroslav ('72) Pivotoč 02:05:48.0 00:43:40.0 02:03:04.3
480. 617 M50 Lžičař Jiří ('58) IVAJIJI 02:05:51.0 00:43:43.0 02:03:58.0
481. 620 M50 Mach Jiří ('65) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:05:52.0 00:43:44.0 02:04:28.1
482. 703 M30 Nikl Martin ('89) 02:05:58.0 00:43:50.0 02:04:12.7
483. 293 M30 Ferkl Michal ('81) Faurecia 02:05:59.0 00:43:51.0 02:05:59.0
484. 410 M40 Hužera Martin ('75) BART TEAM 02:05:59.4 00:43:51.3 02:05:49.5
485. 476 M50 Kašpar Jiří ('64) SPINNING-MB SPINNING - MB 6 02:06:00.0 00:43:52.0 02:05:43.1
486. 1045 M50 Trehšl Richard ('65) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:06:00.1 00:43:52.1 02:04:27.0
487. 790 M30 Pilát Tomáš ('89) 02:06:02.6 00:43:54.6 02:03:21.0
488. 907 M50 Sklenář Tomáš ('64) 02:06:12.0 00:44:04.0 02:05:26.8
489. 616 M30 Lžičař Jan ('92) 02:06:14.0 00:44:06.0 02:04:25.2
490. 1049 M30 Tříska Václav ('87) Lift Tříska 02:06:15.8 00:44:07.8 02:04:42.1
491. 662 M30 Mikula Martin ('85) 02:06:23.4 00:44:15.4 02:05:29.6
492. 352 M30 Hátle Filip ('90) 02:06:23.6 00:44:15.6 02:05:12.7
493. 988 M40 Šmíd Miroslav ('71) 02:06:24.7 00:44:16.7 02:03:03.3
494. 1181 M40 Fiala Jiří ('67) 02:06:28.8 00:44:20.8 02:03:58.5
495. 959 M30 Šilar Michal ('85) Tessuti 02:06:30.1 00:44:22.1 02:05:49.9
496. 1168 M30 Žid Vladimír ('79) 02:06:36.0 00:44:28.0 02:05:08.6
497. 138 M50 Banýr Milan ('66) 02:06:36.2 00:44:28.2 02:04:55.5
498. 120 M40 Čejka Vladimír ('67) Poštovní spořitelna TEAM 02:06:36.5 00:44:28.5 02:06:36.5
499. 121 M30 Alinče Radek ('81) 02:06:39.0 00:44:31.0 02:04:32.7
500. 104 M30 Musílek Petr ('85) Adventura race team 02:06:41.0 00:44:33.0 02:06:01.4
501. 1097 M60 Vimmer Rudolf ('44) 02:06:41.4 00:44:33.3 02:03:44.3
502. 579 M50 Kusý Ľuboš ('59) Omega Martin 02:06:42.0 00:44:34.0 02:01:39.6
503. 364 M30 Heřman Stanislav ('82) Poštovní spořitelna TEAM 02:06:47.0 00:44:39.0 02:03:48.9
504. 1112 M50 Vohánka Libor ('65) 02:06:51.0 00:44:43.0 02:04:52.4
505. 1003 M40 Štajnc Milan ('73) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:06:55.0 00:44:47.0 02:06:55.0
506. 868 M60 Rosenfeldt Robert ('51) Tvrdé jádro Česany 02:06:56.0 00:44:48.0 02:05:59.8
507. 888 M40 Saal Tomáš ('70) 02:06:58.0 00:44:50.0 02:04:01.5
508. 817 M40 Pomeisl Karel ('73) 02:07:05.0 00:44:57.0 02:05:57.8
509. 820 M40 Pospíšil Pavel ('76) Red Devils 02:07:08.0 00:45:00.0 02:02:39.8
510. 829 M40 Prejza Michal ('74) Guarant Bikers 02:07:12.0 00:45:04.0 02:05:54.2
511. 906 M50 Sklenář Roman ('64) 02:07:15.0 00:45:07.0 02:06:10.2
512. 357 M60 Havlík Václav ('50) Merkato 02:07:16.0 00:45:08.0 02:03:27.3
513. 49 M40 Cíhal Vojtěch ('73) Author 02:07:18.0 00:45:10.0 02:07:06.8
514. 735 M50 Nykodým Josef ('66) MTBC Manitou Sokol Chrudim 02:07:26.0 00:45:18.0 02:06:25.1
515. 370 M40 Hlaváček Tomáš ('73) MTB NEBÁKOV 02:07:43.5 00:45:35.5 02:03:13.1
516. 548 M60 Kraus František ('49) Gambrinus team Pičín SPP Pičín 02:07:47.0 00:45:39.0 02:07:11.0
517. 958 M50 Ševinský Jan ('61) 02:07:49.9 00:45:41.9 02:07:00.4
518. 1108 M40 Vlček Marek ('72) Hermann - Lucky Bike 02:07:54.2 00:45:46.2 02:06:18.3
519. 586 M40 Lamač Miroslav ('74) 02:08:08.2 00:46:00.2 02:03:13.5
520. 593 M40 Lebeda David ('73) 02:08:08.3 00:46:00.3 02:03:13.5
521. 106 M30 Vopravil Lukáš ('79) Adventura race team 02:08:08.6 00:46:00.6 02:07:23.2
522. 705 M40 Nosek Jan ('73) 02:08:11.8 00:46:03.8 02:06:13.5
523. 241 M60 Čuban Jiří ('54) 02:08:15.9 00:46:07.8 02:07:52.1
524. 366 M30 Hikl Milan ('77) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:08:17.0 00:46:09.0 02:07:24.9
525. 1046 M40 Trembač Leoš ('76) 02:08:20.0 00:46:12.0 02:07:12.1
526. 393 M30 Horňák Štěpán ('83) 02:08:20.3 00:46:12.3 02:06:46.8
527. 1130 M40 Votapek Daniel ('74) 02:08:32.0 00:46:24.0 02:06:09.6
528. 1047 M40 Třešňák Tomáš ('76) 02:08:32.5 00:46:24.5 02:07:46.7
529. 873 M40 Roule Jan ('69) 02:08:36.4 00:46:28.4 02:06:14.8
530. 1000 M40 Špála Petr ('73) Pivotoč 02:08:44.0 00:46:36.0 02:06:00.2
531. 934 M40 Stránský Leo ('68) AC Team 02:08:45.0 00:46:37.0 02:04:56.4
532. 105 M30 Hroch Pavel ('80) Adventura race team 02:08:46.0 00:46:38.0 02:08:46.0
533. 1134 M40 Výborný Miroslav ('69) 02:08:48.4 00:46:40.4 02:06:25.1
534. 832 M40 Příbek Jan ('76) 02:08:57.0 00:46:49.0 02:08:28.6
535. 495 M40 Kodys Stanislav ('71) 02:08:59.3 00:46:51.3 02:08:15.0
536. 131 M30 Bakos Ondřej ('77) 02:09:06.0 00:46:58.0 02:03:57.7
537. 301 M40 Fišer Václav ('72) 02:09:07.0 00:46:59.0 02:05:23.9
538. 300 M50 Firýt Václav ('58) 02:09:24.3 00:47:16.3 02:08:47.2
539. 723 M50 Novák Zdeněk ('66) 02:09:26.9 00:47:18.9 02:06:31.7
540. 840 M30 Prózr Petr ('79) 02:09:28.0 00:47:20.0 02:06:51.5
541. 573 M40 Kubíček Jiří ('68) Bike Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:09:41.0 00:47:33.0 02:07:32.9
542. 450 M60 Jirouš Josef ('56) 02:09:43.0 00:47:35.0 02:08:55.0
543. 874 M30 Rubeš David ('93) 02:09:46.0 00:47:38.0 02:09:19.0
544. 747 M50 Outrata Prokop ('64) 02:09:57.9 00:47:49.9 02:06:52.0
545. 813 M40 Pokorný Tomáš ('73) 02:09:59.5 00:47:51.5 02:07:24.9
546. 712 M30 Novák Jakub ('89) 02:10:00.0 00:47:52.0 02:07:03.9
547. 768 M60 Pech Pavel ('54) 02:10:08.2 00:48:00.2 02:08:27.4
548. 582 M60 Kvasnička Pavel ('48) ALL*2000 Liberec 02:10:09.0 00:48:01.0 02:07:27.0
549. 1067 M50 Vach Luděk ('65) MMB 02:10:15.0 00:48:07.0 02:09:39.8
550. 649 M30 Matuna Roman ('77) BART TEAM 02:10:16.0 00:48:08.0 02:10:05.6
551. 36 M50 Šafář Petr ('61) 02:10:19.0 00:48:11.0 02:10:02.8
552. 1124 M30 Vondrouš Jakub ('80) Faurecia 02:10:29.0 00:48:21.0 02:07:10.4
553. 328 M40 Hájek David ('71) autoservis arena Liberec 02:10:30.0 00:48:22.0 02:06:25.3
554. 349 M40 Hartman Jiří ('67) Faurecia 02:10:33.0 00:48:25.0 02:05:52.3
555. 566 M60 Krupička Vladimír ('52) SK Sklopísek Střeleč 02:10:38.0 00:48:30.0 02:07:02.7
556. 738 M40 Obršál Jaroslav ('67) Bike Team K-C Jaroměř 02:10:39.1 00:48:31.1 02:09:50.5
557. 243 M40 Čurka Martin ('68) Author 02:10:44.0 00:48:36.0 02:08:20.7
558. 469 M40 Kaniščev Michal ('71) 02:10:44.9 00:48:36.9 02:09:29.5
559. 904 M30 Simota Jan ('78) 02:10:46.0 00:48:38.0 02:06:46.4
560. 335 M50 Hájek Stanislav ('57) 02:10:52.9 00:48:44.9 02:10:00.8
561. 268 M40 Drnka Pavel ('69) 02:10:56.4 00:48:48.4 02:10:32.3
562. 834 M50 Procházka Martin ('60) SpinBike Club 02:10:57.6 00:48:49.6 02:05:34.2
563. 718 M50 Novák Petr ('63) 02:11:03.0 00:48:55.0 02:10:30.6
564. 505 M40 Kolář Petr ('70) 02:11:18.2 00:49:10.2 02:10:04.3
565. 468 M60 Kaniščev Boris ('55) 02:11:22.6 00:49:14.6 02:10:05.8
566. 668 M30 Mlejnek Radan ('79) 02:11:26.0 00:49:18.0 02:06:31.2
567. 676 M40 Mrkus Jiří ('74) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:11:28.0 00:49:20.0 02:09:55.5
568. 196 M40 Žák František ('71) 02:11:29.9 00:49:21.8 02:07:53.8
569. 312 M50 Frühbauer Luboš ('61) 02:11:33.5 00:49:25.5 02:10:11.5
570. 217 M40 Čechura Ladislav ('71) 02:11:37.9 00:49:29.9 02:08:19.7
571. 713 M50 Novák Jan ('63) ck Vostré Hrany 02:11:42.0 00:49:34.0 02:10:28.5
572. 270 M30 Drozd Zdeněk ('81) 02:11:50.0 00:49:42.0 02:06:57.4
573. 282 M40 Dvorský Ladislav ('67) TEAM HANNAH 02:11:52.6 00:49:44.6 02:11:41.1
574. 242 M30 Čumpelík Jiří ('78) 02:11:55.0 00:49:47.0 02:11:27.6
575. 1154 M50 Zelenka Miloslav ('60) 02:12:04.0 00:49:56.0 02:09:37.4
576. 787 M60 PEXA Petr ('56) 02:12:42.6 00:50:34.7 02:12:10.9
577. 79 M30 Palounek Michal ('77) Bezděz 02:12:45.0 00:50:37.0 02:12:38.8
578. 533 M50 Kozák Petr ('61) SK Sklopísek Střeleč 02:12:50.0 00:50:42.0 02:09:16.5
579. 292 M30 Fejfar Jiří ('80) Faurecia 02:12:52.0 00:50:44.0 02:09:33.7
580. 310 M50 Fous Miloslav ('65) PSK Union Praha 02:13:04.4 00:50:56.4 02:10:27.3
581. 510 M30 Kopal Luboš ('77) SK Sklopísek Střeleč 02:13:05.0 00:50:57.0 02:09:56.0
582. 719 M40 Novák Petr ('71) TJ sokol Debř 02:13:11.9 00:51:03.9 02:12:11.7
583. 186 M50 Brdlík Jiří ('59) 02:13:17.0 00:51:09.0 02:10:29.8
584. 398 M30 Hradil Jakub ('91) 02:13:40.0 00:51:32.0 02:11:12.8
585. 721 M30 Novák Tomáš ('80) Cykloň 02:13:41.0 00:51:33.0 02:09:53.1
586. 417 M40 Toman Peter ('72) 02:13:48.0 00:51:40.0 02:12:02.8
587. 812 M40 Pokorný Petr ('74) 02:13:56.0 00:51:48.0 02:10:39.2
588. 528 M40 Koudela Roman ('73) 02:14:14.0 00:52:06.0 02:12:19.3
589. 925 M40 Stache Thomas ('67) tunelteam 02:14:20.0 00:52:12.0 02:11:25.9
590. 807 M50 Podhorný Pavel ('60) 02:14:26.0 00:52:18.0 02:13:29.6
591. 828 M40 Pravda Petr ('72) TJ sokol Debř 02:14:28.8 00:52:20.8 02:13:28.3
592. 594 M30 Lédl Lukáš ('80) 02:14:29.8 00:52:21.8 02:10:39.4
593. 919 M30 Soukeník Petr ('90) 02:14:34.0 00:52:26.0 02:12:45.2
594. 1089 M60 Veverka Miloš ('56) SK Sklopísek Střeleč 02:14:35.1 00:52:27.1 02:11:00.5
595. 671 M50 Moser Frank ('62) tunelteam 02:14:43.6 00:52:35.6 02:11:49.1
596. 1036 M30 Tlučhoř Jan ('88) Furgons 02:14:48.1 00:52:40.1 02:11:39.5
597. 261 M40 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:14:48.4 00:52:40.4 02:12:51.0
598. 598 M40 Lein Petr ('69) 02:15:21.0 00:53:13.0 02:13:46.0
599. 383 M30 Homolka Ondřej ('77) 02:15:27.0 00:53:19.0 02:10:23.0
600. 728 M30 Novotný Jiří ('86) Sentinel Team 02:15:30.9 00:53:22.8 02:11:34.9
601. 193 M40 Bureš Pavel ('71) 02:15:33.3 00:53:25.3 02:13:29.8
602. 898 M40 Schlinger David ('74) 02:15:41.4 00:53:33.4 02:14:38.9
603. 660 M50 Mikolášek Petr ('64) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:15:55.7 00:53:47.7 02:14:28.9
604. 699 M50 Němeček Jiří ('63) D.G.TEAM 02:16:11.4 00:54:03.4 02:12:13.9
605. 375 M60 Holíček Josef ('56) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:16:14.9 00:54:06.9 02:14:35.8
606. 894 M50 Saleta Luboš ('64) 02:16:20.3 00:54:12.3 02:12:53.8
607. 853 M50 Randuška Roman ('64) 02:16:21.0 00:54:13.0 02:13:21.2
608. 622 M50 Macoun David ('58) 02:16:24.3 00:54:16.3 02:14:16.8
609. 256 M30 Doležal Zdeněk ('78) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:16:29.4 00:54:21.4 02:14:53.3
610. 857 M60 Reif Ivo ('50) SpinBike Club 02:16:31.0 00:54:23.0 02:11:07.8
611. 515 M40 Kordač Petr ('70) 02:16:37.0 00:54:29.0 02:16:37.0
612. 707 M40 Nosek Petr ('70) 02:16:38.1 00:54:30.1 02:13:37.3
613. 591 M50 Laš?ovka Pavel ('57) Tronic team 02:16:39.5 00:54:31.5 02:13:14.4
614. 756 M50 Pařízek Petr ('62) 02:16:39.9 00:54:31.9 02:14:52.2
615. 563 M40 Kropáček Jakub ('74) Mužský 2006 02:16:54.1 00:54:46.2 02:15:10.8
616. 1170 M60 Bystrianský Josef ('54) 02:16:54.7 00:54:46.7 02:14:54.2
617. 534 M40 Kraft Milan ('74) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:16:56.0 00:54:48.0 02:15:18.8
618. 733 M40 Koláček Patrik ('70) Vodafone 02:17:05.0 00:54:57.0 02:11:56.2
619. 555 M50 Krejčí Miloslav ('66) 02:17:10.0 00:55:02.0 02:14:07.0
620. 991 M40 Šnídl Miloslav ('67) 02:17:17.8 00:55:09.8 02:16:55.3
621. 879 M50 Rumler Ladislav ('62) 02:17:19.0 00:55:11.0 02:16:10.2
622. 732 M40 Novotný Tomáš ('70) 02:17:24.9 00:55:16.9 02:13:45.2
623. 190 M50 Buček Zdeněk ('66) Aždodnateam 02:17:35.1 00:55:27.1 02:14:45.3
624. 686 M40 Nagy Pavel ('70) 02:17:40.0 00:55:32.0 02:15:25.5
625. 155 M40 Beneš Martin ('76) 02:17:41.0 00:55:33.0 02:15:11.9
626. 627 M30 Málek Miroslav ('79) NWT Computer Cyklo Team 02:17:43.0 00:55:35.0 02:12:37.5
627. 629 M40 Schlinger Vlastimil ('69) 02:17:49.0 00:55:40.9 02:16:45.5
628. 493 M30 Kočí Dušan ('78) 02:17:52.4 00:55:44.4 02:15:18.7
629. 800 M40 Pitař Tomáš ('76) KC Pivovar Vratislavice Nadšenci z hor 02:18:02.0 00:55:54.0 02:12:39.6
630. 606 M30 Lintimer Zdeněk ('79) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:18:03.0 00:55:55.0 02:16:37.7
631. 830 M50 Prekschl Milan ('61) 02:18:04.0 00:55:56.0 02:15:58.8
632. 931 M40 Rubáček Martin ('71) 02:18:06.0 00:55:58.0 02:14:55.6
633. 704 M40 Nikodým Jan ('75) Lazy Turtles 02:18:09.6 00:56:01.6 02:15:35.8
634. 392 M40 Horecký Tomáš ('68) Velouni 02:18:14.0 00:56:06.0 02:16:07.8
635. 438 M40 Obermaier Jiří ('73) 02:18:18.0 00:56:10.0 02:12:41.7
636. 144 M30 Ba?ka Otakar ('78) 02:18:25.0 00:56:17.0 02:18:25.0
637. 448 M30 Jirouš David ('81) 02:18:27.0 00:56:19.0 02:17:38.4
638. 1156 M40 Zeman Marek ('75) 02:18:29.0 00:56:21.0 02:12:51.9
639. 409 M30 Haluza Aleš ('80) 02:18:34.0 00:56:26.0 02:16:41.5
640. 1023 M50 Švarc Pavel ('63) 02:18:36.0 00:56:28.0 02:14:53.0
641. 1072 M40 Vanča Radim ('72) 02:18:43.0 00:56:35.0 02:15:43.0
642. 443 M30 Jirásek Jan ('88) Cyklo Kaňkovský Olomouc 02:18:55.0 00:56:47.0 02:16:53.7
643. 1088 M40 Verner Jiří ('75) 02:18:58.0 00:56:50.0 02:15:37.8
644. 759 M40 Pauer Tomáš ('74) 02:19:04.2 00:56:56.2 02:18:15.5
645. 570 M50 Kubata Josef ('62) 02:19:20.0 00:57:12.0 02:17:40.2
646. 842 M30 Pukovec Jakub ('78) Author 02:19:24.0 00:57:16.0 02:16:45.9
647. 567 M50 Kruse Roderic ('64) 02:19:26.0 00:57:18.0 02:13:56.9
648. 315 M50 Gaberle Martin ('64) 02:19:30.3 00:57:22.3 02:15:46.5
649. 667 M30 Lhota Adam ('91) Adventura race team 02:19:36.0 00:57:28.0 02:18:57.5
650. 755 M40 Pařil Jaroslav ('74) 02:19:38.1 00:57:30.1 02:17:34.4
651. 218 M40 Čermák Libor ('72) 02:19:39.0 00:57:31.0 02:19:39.0
652. 373 M50 Holeček Petr ('61) 02:19:41.1 00:57:33.1 02:18:35.9
653. 902 M40 Louda Josef ('68) 02:19:55.0 00:57:47.0 02:19:08.2
654. 910 M60 Slavík Josef ('51) 02:19:56.6 00:57:48.6 02:16:37.0
655. 886 M40 Rýzner Gustav ('73) Tvrdé jádro Česany 02:19:58.1 00:57:50.1 02:19:33.3
656. 302 M50 Flanderka Jaroslav ('58) Všelibice Všelibice 02:19:59.0 00:57:51.0 02:17:47.7
657. 12 M40 Zítka Jakub ('72) 02:19:59.5 00:57:51.5 02:16:49.7
658. 552 M40 Krbec Pavel ('73) 02:20:04.0 00:57:56.0 02:15:42.5
659. 275 M40 Dufek Martin ('71) TJ sokol Debř 02:20:12.5 00:58:04.5 02:19:12.2
660. 740 M50 Oktábec Karel ('66) 02:20:22.0 00:58:14.0 02:19:15.2
661. 1065 M40 Ulman Radek ('71) 02:20:32.7 00:58:24.7 02:19:00.0
662. 984 M40 Šmach Petr ('67) 02:20:33.3 00:58:25.3 02:18:34.1
663. 730 M40 Novotný Robert ('76) 02:20:34.0 00:58:26.0 02:17:28.0
664. 1131 M30 Vrba Michal ('80) Cykloň 02:20:39.0 00:58:31.0 02:16:51.1
665. 633 M60 Malý Petr ('56) 02:20:41.0 00:58:33.0 02:18:25.6
666. 172 M30 Blecha Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:20:45.9 00:58:37.9 02:19:02.6
667. 1107 M40 Vlček Jan ('76) 02:20:56.0 00:58:48.0 02:19:02.2
668. 981 M30 Škrlík Miroslav ('78) 02:20:58.0 00:58:50.0 02:20:30.6
669. 1153 M30 Zelenda Jan ('81) 02:20:59.0 00:58:51.0 02:18:53.4
670. 1167 M50 Ženatý Emil ('62) 02:21:08.0 00:59:00.0 02:19:20.0
671. 14 M50 Aust Miroslav ('60) 02:21:13.0 00:59:05.0 02:19:30.1
672. 475 M30 Kašpar Jan ('80) Bac Bakako zv 80 Bac Bakako zv 80 02:21:14.0 00:59:06.0 02:18:28.8
673. 553 M30 Krčka Bobeš ('84) 02:21:14.9 00:59:06.9 02:19:51.6
674. 338 M40 Hakl Antonín ('72) 02:21:20.0 00:59:12.0 02:18:40.4
675. 283 M50 Dzan Ladislav ('64) 02:21:22.4 00:59:14.4 02:18:04.9
676. 764 M40 Kruschina Michael ('72) 02:21:25.0 00:59:17.0 02:21:25.0
677. 897 M40 Burgert Radovan ('69) 02:21:27.0 00:59:19.0 02:19:41.2
678. 811 M30 Pokorný Lukáš ('84) 02:21:32.0 00:59:24.0 02:17:55.3
679. 87 M30 Sommer Jiří ('90) Bezděz 02:21:33.0 00:59:25.0 02:21:28.0
680. 1164 M30 Žák Jiří ('78) 02:21:44.0 00:59:36.0 02:18:08.4
681. 1163 M50 Zounek Jan ('58) 02:21:52.5 00:59:44.5 02:18:29.1
682. 590 M40 Laňka Petr ('75) 02:21:53.6 00:59:45.6 02:18:08.1
683. 195 M50 Calpaš Dušan ('60) 02:21:56.0 00:59:48.0 02:17:54.5
684. 632 M30 Malý Ondřej ('83) 02:22:05.6 00:59:57.6 02:19:50.5
685. 206 M40 Chudoba Jan ('76) 02:22:07.1 00:59:59.1 02:18:28.1
686. 209 M60 Chyba Radan ('55) 02:22:07.9 00:59:59.9 02:17:16.9
687. 816 M40 Polívka Jan ('71) 02:22:11.0 01:00:03.0 02:18:29.0
688. 1114 M40 Vojtíšek Erik ('74) 02:22:19.6 01:00:11.6 02:21:10.7
689. 368 M40 Hinterholzner Ronald ('71) Faurecia 02:22:21.0 01:00:13.0 02:16:47.2
690. 801 M50 Plechatý Miloš ('65) 02:22:24.0 01:00:16.0 02:17:56.7
691. 274 M30 Dudáš Štefan ('89) 02:22:27.0 01:00:19.0 02:20:49.3
692. 635 M40 Mandak Jindrich ('76) 02:22:31.9 01:00:23.9 02:19:57.1
693. 882 M40 Ryba David ('76) 02:22:34.0 01:00:26.0 02:22:34.0
694. 108 M30 Frydryšek Luděk ('77) Adventura race team 02:22:41.0 01:00:33.0 02:21:59.4
695. 628 M60 Maliarik Vladimir ('50) 02:22:53.4 01:00:45.4 02:21:27.5
696. 109 M40 Balšánek Václav ('76) Adventura race team 02:22:56.7 01:00:48.7 02:22:11.6
697. 1147 M40 Kuneš Jan ('69) 02:22:57.2 01:00:49.2 02:22:29.6
698. 127 M50 Bačák Milan ('62) 02:22:57.8 01:00:49.8 02:18:34.6
699. 758 M40 Patuschka Sven ('71) TM - Simply the Best 02:23:10.0 01:01:02.0 02:21:53.5
700. 382 M30 Holzbach Tomáš ('78) Lazy Turtles 02:23:19.0 01:01:11.0 02:20:45.8
701. 615 M40 Luňák Radek ('72) 02:23:22.0 01:01:14.0 02:18:28.6
702. 1122 M40 Benko Martin ('74) 02:23:27.0 01:01:19.0 02:19:59.4
703. 400 M40 Hraše David ('70) Faurecia 02:23:34.0 01:01:26.0 02:19:32.8
704. 965 M30 Šimánek Karel ('80) 02:23:45.7 01:01:37.7 02:20:09.1
705. 140 M50 Bárta Luboš ('58) CK Peloton 02:23:55.5 01:01:47.5 02:20:56.8
706. 863 M30 Remar Luboš ('77) 02:23:59.5 01:01:51.5 02:22:40.2
707. 319 M40 Gregor Luboš ('73) 02:24:04.1 01:01:56.1 02:20:47.2
708. 51 M40 Kostura Martin ('74) Nutrend 02:24:06.2 01:01:58.2 02:20:15.3
709. 831 M40 Prendký Roman ('71) 02:24:06.3 01:01:58.3 02:20:00.7
710. 412 M30 Hykyš Ivo ('79) AC Team 02:24:08.0 01:02:00.0 02:20:17.7
711. 957 M30 Šeps Stanislav ('78) A-Team 02:24:09.3 01:02:01.3 02:18:25.1
712. 160 M50 Bernard Arnošt ('61) Bike team V Lukách 02:24:13.0 01:02:05.0 02:21:42.2
713. 508 M40 Kolek Radim ('69) 02:24:20.2 01:02:12.2 02:21:59.7
714. 213 M50 Holan Martin ('63) TJ-Zentiva 02:24:24.0 01:02:16.0 02:22:05.5
715. 220 M50 Čerman Ludvík ('64) 02:24:45.0 01:02:37.0 02:22:40.4
716. 1085 M40 Vejskal Václav ('70) 02:25:15.4 01:03:07.4 02:20:23.2
717. 739 M40 Ocelák Radovan ('70) 02:25:15.6 01:03:07.6 02:20:22.3
718. 1024 M30 Švec Pavel ('77) 02:25:15.8 01:03:07.8 02:22:08.7
719. 1062 M40 Uher Jan ('74) 02:25:16.2 01:03:08.2 02:21:31.9
720. 117 M60 Hoznour Jiří ('54) Poštovní spořitelna TEAM 02:25:18.0 01:03:10.0 02:22:52.3
721. 569 M50 Kubát Ondřej ('62) 02:25:22.2 01:03:14.2 02:19:59.2
722. 223 M30 Černocký Zdeněk ('78) NWT Computer Cyklo Team 02:25:26.3 01:03:18.3 02:20:20.0
723. 977 M30 Škach Jiří ('78) 02:25:30.1 01:03:22.2 02:24:16.6
724. 331 M60 Hájek Oldřich ('48) 02:25:41.1 01:03:33.1 02:24:28.4
725. 506 M50 Kolář Václav ('57) 02:25:54.0 01:03:46.0 02:23:41.6
726. 604 M40 Linhart Martin ('75) 02:25:54.6 01:03:46.6 02:20:05.6
727. 308 M50 Formánek Jindra ('64) 02:26:04.0 01:03:56.0 02:26:04.0
728. 601 M30 Levý Adam ('88) OCELOVÍ LETCI 02:26:06.0 01:03:58.0 02:25:03.2
729. 444 M60 Jirásek Otokar ('56) Cyklo Kaňkovský Olomouc 02:26:08.7 01:04:00.7 02:24:03.7
730. 652 M30 Maxa Radek ('81) Bac Bakako zv 80 Bac Bakako zv 80 02:26:09.7 01:04:01.7 02:23:23.6
731. 869 M40 Rosůlek Lukáš ('75) tunelteam 02:26:09.9 01:04:01.9 02:23:18.2
732. 663 M30 Mikula Tomáš ('78) Kobra Team 02:26:10.9 01:04:02.9 02:22:26.1
733. 975 M40 Šíp Libor ('73) 02:26:22.0 01:04:14.0 02:21:28.2
734. 760 M40 Paulát Jiří ('68) autoservis arena Liberec 02:26:30.5 01:04:22.5 02:22:31.5
735. 690 M30 Navrátil Jiří ('81) 02:26:34.0 01:04:26.0 02:23:52.2
736. 307 M30 Foltán Jan ('91) Spinfit Liberec 02:26:37.6 01:04:29.6 02:23:21.7
737. 1080 M50 Večl Michal ('65) 02:26:49.8 01:04:41.8 02:22:43.4
738. 689 M50 Nastoupil Jaroslav ('61) Faurecia 02:27:02.0 01:04:54.0 02:26:38.4
739. 892 M60 Sadílek Zdeněk ('46) SKP PP Praha SKP PP Praha 02:27:15.4 01:05:07.3 02:26:41.7
740. 502 M30 Koláček Jiří ('78) Red Devils 02:27:30.2 01:05:22.2 02:23:01.0
741. 824 M60 Poupě František ('51) 02:27:31.5 01:05:23.5 02:24:26.9
742. 678 M40 Můčka Zdenek ('74) Red Devils 02:27:34.3 01:05:26.3 02:21:56.1
743. 459 M50 Kabilka Tomáš ('66) 02:27:35.1 01:05:27.1 02:23:52.0
744. 996 M50 Šoufek Miroslav ('66) Cytrus team Jablonec 02:27:35.7 01:05:27.7 02:26:45.7
745. 1101 M30 Vít Jan ('78) Bike Team K-C Jaroměř 02:27:39.5 01:05:31.5 02:25:29.0
746. 885 M50 Ryška Libor ('63) Vodafone 02:27:43.5 01:05:35.5 02:22:08.8
747. 852 M60 Rambousek Josef ('51) ČSOB Bikers 02:27:45.9 01:05:37.9 02:24:53.0
748. 543 M40 Krampera Martin ('72) A-Team 02:27:47.9 01:05:39.9 02:22:05.6
749. 871 M40 Rotrekl Michal ('70) GiTy-Nettrade GiTy-Nettrade 02:27:48.0 01:05:40.0 02:22:39.3
750. 961 M40 Kasl Tomáš ('68) 02:27:50.0 01:05:42.0 02:22:11.8
751. 1138 M50 Walker David ('66) 02:27:58.0 01:05:50.0 02:26:50.9
752. 1055 M40 Tuček Tomáš ('72) Velouni 02:28:01.2 01:05:53.2 02:26:01.8
753. 859 M40 Reissig Jaroslav ('72) Red Devils 02:28:31.0 01:06:22.9 02:23:19.5
754. 706 M40 Nosek Pavel ('70) 02:28:34.3 01:06:26.3 02:25:26.5
755. 1082 M30 Vejrosta Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:28:35.1 01:06:27.1 02:26:51.2
756. 191 M60 Budějský Miroslav ('53) 02:28:37.0 01:06:29.0 02:25:11.0
757. 973 M30 Šimůnek Petr ('80) 02:28:41.2 01:06:33.2 02:25:04.5
758. 547 M50 Kratochvíl Vratislav ('59) 02:28:47.4 01:06:39.4 02:25:36.8
759. 1076 M40 Vávra Josef ('67) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:29:18.0 01:07:10.0 02:27:45.9
760. 1194 M30 Voigts Martin GiTy 02:29:24.0 01:07:16.0 02:24:03.8
761. 490 M40 Koblížek Stanislav ('76) 02:29:33.0 01:07:25.0 02:26:53.4
762. 436 M30 Jeřábek Michal ('77) Mužský 2006 02:29:38.9 01:07:30.8 02:27:56.5
763. 564 M40 Kropáček Jan ('75) Mužský 2006 02:29:38.9 01:07:30.9 02:27:57.2
764. 1018 M40 Štych Libor ('76) 02:29:51.0 01:07:43.0 02:26:48.8
765. 179 M40 Brada Petr ('70) 02:30:12.5 01:08:04.5 02:28:02.9
766. 350 M50 Hartman Jiří ('57) 02:30:12.8 01:08:04.8 02:26:30.5
767. 387 M50 Horáček Oldřich ('63) 02:30:20.0 01:08:12.0 02:25:52.1
768. 250 M50 Deák Dušan ('63) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:30:39.6 01:08:31.6 02:29:01.4
769. 278 M30 Dvořáček Jan ('84) Faurecia 02:31:03.0 01:08:55.0 02:31:03.0
770. 294 M30 Fiala Jan ('82) Faurecia 02:31:22.0 01:09:14.0 02:31:22.0
771. 449 M40 Jirouš Jaroslav ('74) A-Team 02:31:23.4 01:09:15.4 02:25:38.8
772. 460 M60 Kabrna Miroslav ('52) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:31:25.7 01:09:17.7 02:29:58.2
773. 538 M50 Král Petr ('63) Furgons 02:31:26.4 01:09:18.4 02:29:17.3
774. 1037 M50 Tlučhoř Petr ('63) Furgons 02:31:27.0 01:09:19.0 02:29:18.0
775. 317 M30 Galčan Jaroslav ('83) 02:31:33.1 01:09:25.1 02:26:49.6
776. 797 M40 Písecký Aleš ('75) 02:31:34.0 01:09:26.1 02:29:54.5
777. 177 M40 Bouma Michal ('74) 02:31:41.2 01:09:33.2 02:27:55.3
778. 993 M60 Šoltys Karel ('54) Sentinel Team 02:31:45.2 01:09:37.2 02:27:48.4
779. 784 M40 Petříček Lukáš ('76) autoservis arena Liberec 02:31:58.4 01:09:50.4 02:27:55.9
780. 928 M50 Stezka Petr ('63) Bike for live 02:32:03.3 01:09:55.3 02:30:18.5
781. 141 M50 Barták Rony-Miroslav ('64) SK Meteor Kačerov Praha 02:32:54.9 01:10:46.9 02:28:34.0
782. 183 M50 Braun Václav ('65) 02:32:58.4 01:10:50.4 02:28:50.8
783. 1044 M50 Tošovský Vladimír ('61) 02:33:08.5 01:11:00.6 02:28:47.6
784. 529 M40 Kout Václav ('74) Faurecia 02:33:12.9 01:11:04.9 02:28:41.9
785. 560 M30 Křivák Petr ('89) 02:33:14.5 01:11:06.6 02:29:21.5
786. 1043 M30 Tošovský Tomáš ('88) 02:33:20.0 01:11:12.0 02:28:58.0
787. 625 M60 Malačka Zdeněk ('56) 02:33:34.4 01:11:26.4 02:30:08.7
788. 940 M50 Svárovský Miloš ('65) Sokol Ořešín 02:33:39.3 01:11:31.3 02:29:50.6
789. 870 M40 Roth Zdeněk ('71) 02:33:39.4 01:11:31.4 02:32:48.6
790. 540 M40 Král Roman ('75) Poštovní spořitelna TEAM 02:33:41.4 01:11:33.4 02:31:49.9
791. 762 M40 Pavlas Bořivoj ('72) 02:33:45.0 01:11:37.0 02:30:37.0
792. 205 M60 Chroust Miroslav ('55) 02:34:28.3 01:12:20.3 02:33:35.8
793. 603 M60 Limberský Petr ('53) Aždodnateam 02:34:29.1 01:12:21.1 02:31:39.2
794. 379 M50 Holub Tomáš ('64) 02:34:30.0 01:12:22.0 02:32:15.8
795. 136 M40 Bali-Jenčík Martin ('71) CRAZY SPINNING TEAM MB CRAZY SPINNING TEAM MB 02:34:40.6 01:12:32.6 02:32:34.3
796. 767 M40 Pech Jaroslav ('72) 02:34:43.6 01:12:35.6 02:29:50.4
797. 467 M30 Kameník David ('77) 02:35:08.7 01:13:00.7 02:32:13.1
798. 1042 M50 Tošovský Norbert ('61) 02:35:39.5 01:13:31.5 02:31:18.4
799. 1008 M60 Štěrba Lubomír ('51) 02:36:01.5 01:13:53.5 02:32:40.1
800. 710 M40 Nováček Karel ('68) SKP Rohas Česká Lípa 02:36:05.1 01:13:57.1 02:33:40.6
801. 639 M40 Mareš Jiří ('73) 02:36:07.2 01:13:59.2 02:34:01.7
802. 525 M60 Košnář Bohuslav ('44) 02:36:25.2 01:14:17.2 02:35:50.6
803. 987 M40 Šmíd Luboš ('76) Los Bajkos 02:36:34.7 01:14:26.7 02:33:26.1
804. 542 M40 Králik Stanislav ('74) 02:36:38.0 01:14:30.0 02:36:38.0
805. 1064 M40 Ulman Jaroslav ('71) Rychlá rota 02:36:48.5 01:14:40.5 02:30:54.7
806. 483 M30 Kidles Vojtěch ('80) Praha 2 02:36:50.6 01:14:42.6 02:32:24.8
807. 748 M40 Ovčačík Jiří ('72) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:36:51.3 01:14:43.3 02:35:14.7
808. 1173 M60 Dibelka Jiří ('50) TJ Jiskra Adršpach 02:37:00.6 01:14:52.6 02:35:07.5
809. 978 M40 Škácha Michal ('71) Rychlá rota 02:37:02.2 01:14:54.2 02:31:08.9
810. 406 M40 Hruška Pavel ('76) 02:37:09.1 01:15:01.1 02:35:46.3
811. 425 M30 Janeček Lukáš ('82) 02:37:09.9 01:15:01.9 02:35:48.1
812. 674 M40 Mottl Martin ('67) 02:37:13.8 01:15:05.8 02:33:47.6
813. 156 M40 Benko Štěpán ('73) 02:37:29.4 01:15:21.4 02:34:00.9
814. 950 M30 Šebestián Petr ('82) 02:37:36.1 01:15:28.1 02:35:12.7
815. 215 M30 Čechman Ondřej ('79) NWT Computer Cyklo Team 02:37:37.4 01:15:29.4 02:32:31.0
816. 429 M60 Janoušek Vladimír ('55) 02:37:41.7 01:15:33.7 02:36:57.7
817. 803 M30 Plicka Michal ('78) 02:37:55.3 01:15:47.3 02:33:53.2
818. 1092 M40 Vídeňský Petr ('74) Bike Team K-C Jaroměř 02:37:57.8 01:15:49.8 02:37:57.8
819. 709 M40 Nováček David ('70) 02:38:04.0 01:15:56.0 02:34:21.7
820. 422 M40 Janák Miloš ('67) Faurecia 02:38:06.2 01:15:58.2 02:33:46.8
821. 914 M40 Směták Petr ('76) 02:38:07.8 01:15:59.8 02:34:29.9
822. 1152 M40 Zejfart Karel ('72) CK - Morava 02:38:20.5 01:16:12.5 02:29:55.5
823. 675 M40 Mrázek Jan ('73) 02:38:34.7 01:16:26.7 02:36:40.1
824. 325 M40 Hačkajlo David ('71) Rychlá rota 02:38:46.8 01:16:38.8 02:32:52.2
825. 246 M30 Daniel Aleš ('78) 02:39:46.6 01:17:38.6 02:36:31.5
826. 862 M40 Rejman Martin ('68) 02:39:57.8 01:17:49.8 02:36:51.4
827. 647 M50 Matouš Vlastimil ('58) 02:40:30.8 01:18:22.8 02:38:52.3
828. 1093 M30 Vidman Lukáš ('81) 02:40:32.8 01:18:24.8 02:35:50.8
829. 78 M60 Blecha Jiří ('50) Bezděz 02:40:44.3 01:18:36.3 02:40:38.6
830. 496 M30 Kofroň David ('91) CCS 02:40:44.4 01:18:36.4 02:37:53.5
831. 311 M40 Franc Tomáš ('74) A-Team 02:40:45.6 01:18:37.6 02:34:59.4
832. 559 M50 Křivák Petr ('65) 02:40:54.9 01:18:46.9 02:37:01.9
833. 1094 M30 Vidman Pavel ('78) 02:41:07.2 01:18:59.2 02:36:23.8
834. 899 M30 Schmarc Petr ('79) PC Bohdalec 02:41:36.4 01:19:28.4 02:39:00.7
835. 532 M60 Vejvoda František ('44) Karlín 02:41:57.9 01:19:49.9 02:36:28.3
836. 497 M50 Kofroň Vladimír ('64) CCS 02:42:26.1 01:20:18.1 02:39:35.9
837. 565 M40 Krsička Pavel ('71) 02:42:45.7 01:20:37.7 02:40:31.1
838. 1070 M40 Valtera Radek ('74) Faurecia 02:42:58.1 01:20:50.1 02:38:44.8
839. 855 M30 Rattay Tomáš ('80) 02:42:58.4 01:20:50.4 02:38:32.7
840. 222 M40 Černoch David ('72) 02:43:38.2 01:21:30.2 02:38:26.1
841. 945 M50 Svoboda Ladislav ('65) 02:44:09.0 01:22:01.0 02:40:05.5
842. 176 M40 Bořuta Petr ('73) Tronic team 02:44:15.0 01:22:07.0 02:40:52.1
843. 673 M60 Mottl Antonín ('37) 02:44:28.5 01:22:20.5 02:41:01.9
844. 1189 M30 Krušinský Radim GiTy 02:45:03.2 01:22:55.2 02:42:43.5
845. 1015 M60 Štorch Bohuslav ('42) 02:45:06.0 01:22:58.0 02:40:10.4
846. 367 M50 Hink Jaromír ('63) Author 02:45:06.5 01:22:58.4 02:41:54.2
847. 1106 M50 Vitvar Miroslav ('64) Author 02:45:07.1 01:22:59.1 02:41:54.9
848. 924 M50 Srb Libor ('65) Poštovní spořitelna TEAM 02:45:08.0 01:23:00.0 02:40:17.8
849. 624 M40 Majer Karel ('73) 02:45:08.1 01:23:00.1 02:42:10.1
850. 775 M30 Pelc Martin ('81) 02:45:09.0 01:23:01.0 02:42:45.1
851. 541 M40 Nagy Norbert ('74) 02:45:14.2 01:23:06.2 02:39:59.9
852. 953 M60 Šulc Karel ('41) 02:45:18.4 01:23:10.4 02:40:39.2
853. 890 M40 Sadílek Josef ('71) Všelibice Všelibice 02:45:26.0 01:23:18.0 02:43:12.4
854. 1143 M30 Záhorský Pavel ('82) Faurecia 02:45:27.3 01:23:19.3 02:43:04.5
855. 954 M50 Šebík Jan ('64) Poštovní spořitelna TEAM 02:45:39.1 01:23:31.1 02:42:25.2
856. 232 M60 Čertok Roman ('56) 02:46:35.0 01:24:27.0 02:45:44.7
857. 698 M40 Nekolný Petr ('72) 02:46:45.8 01:24:37.8 02:42:50.9
858. 239 M40 Čížkovský Martin ('73) 02:46:51.8 01:24:43.8 02:41:53.0
859. 526 M40 Kotek Petr ('69) 02:47:28.7 01:25:20.7 02:44:45.4
860. 983 M40 Šlezinger Pavel ('74) Faurecia 02:47:31.0 01:25:23.0 02:47:31.0
861. 986 M40 Šmíd Jan ('74) 02:47:34.9 01:25:26.9 02:44:17.2
862. 818 M50 Ponča Roman ('65) Bike Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:48:01.6 01:25:53.6 02:45:51.2
863. 118 M60 Kouřimský Karel ('50) Poštovní spořitelna TEAM 02:48:35.7 01:26:27.7 02:45:21.9
864. 326 M40 Hadi Petr ('67) 02:48:46.0 01:26:38.0 02:48:02.1
865. 1056 M40 Tuhaček Jindřich ('69) 02:48:46.4 01:26:38.4 02:48:00.0
866. 248 M40 Dašek Libor ('71) 02:48:52.2 01:26:44.2 02:44:20.0
867. 153 M40 Beneš Jiří ('71) Bike Team K-C Jaroměř 02:50:45.7 01:28:37.7 02:46:00.2
868. 734 M40 Nožička Jaroslav ('68) Lazy Turtles 02:50:49.0 01:28:41.1 02:48:16.5
869. 1120 M60 Vomáčka Jaromír ('54) 02:51:08.2 01:29:00.2 02:49:12.0
870. 322 M40 Habel Jan ('67) 02:51:11.4 01:29:03.4 02:49:17.4
871. 942 M40 Svítil Pavel ('70) 02:51:17.8 01:29:09.8 02:49:21.6
872. 1063 M60 Vízek Jiří ('50) 02:51:21.1 01:29:13.1 02:47:31.5
873. 1185 M40 Stanko Jan ('73) 02:52:15.0 01:30:07.0 02:46:48.0
874. 568 M40 Kru?a Karel ('73) Tronic team 02:53:14.7 01:31:06.7 02:49:46.3
875. 638 M40 Marek Vojtěch ('74) Faurecia 02:54:05.5 01:31:57.5 02:48:26.3
876. 846 M40 Purm Jiří ('75) 02:54:07.5 01:31:59.6 02:51:26.7
877. 478 M30 Kašpar Ondřej ('84) Bac Bakako zv 80 Bac Bakako zv 80 02:55:05.1 01:32:57.1 02:52:21.9
878. 937 M40 Střihavka Pavel ('75) Nový Hradec Králové 02:55:16.0 01:33:08.0 02:54:50.5
879. 631 M30 Malý Lukáš ('87) 02:55:48.9 01:33:40.9 02:53:33.1
880. 932 M30 Stracený Michal ('79) Bac Bakako zv 80 Bac Bakako zv 80 02:56:39.2 01:34:31.2 02:53:55.4
881. 1166 M40 Želechovský Josef ('67) Všelibice Všelibice 02:56:59.1 01:34:51.1 02:51:58.2
882. 295 M50 Fiala Miroslav ('63) SK Sedlonj Agenci 02:57:00.0 01:34:52.0 02:54:59.6
883. 1135 M60 Vychytil Radomír ('54) 02:57:41.0 01:35:33.0 02:53:22.4
884. 688 M40 Nárovec Tomáš ('73) 02:57:53.8 01:35:45.8 02:52:48.9
885. 1132 M40 Vrba Pavel ('71) A-Team 02:58:00.9 01:35:52.9 02:52:12.7
886. 1057 M30 Tůma Aleš ('78) Faurecia 02:59:26.2 01:37:18.2 02:59:26.2
887. 1077 M40 Vávra Petr ('74) 03:00:00.0 01:37:52.0 02:55:03.2
888. 386 M40 Hora Jiří ('71) Mužský 2006 03:00:01.8 01:37:53.8 02:58:20.1
889. 149 M50 Bejdl Petr ('66) 03:00:06.2 01:37:58.2 02:56:24.5
890. 599 M50 Leksa Jiří ('62) 03:00:41.7 01:38:33.7 02:58:08.5
891. 1184 M40 Hubáček Aleš ('73) 03:00:59.9 01:38:51.9 02:55:33.5
892. 634 M30 Mandák Aleš ('77) 03:01:03.4 01:38:55.4 02:58:03.2
893. 509 M30 Kolomazník Jan ('77) 03:01:06.1 01:38:58.1 02:57:07.2
894. 16 M40 Hubner Petr ('75) Alpine Pro Alpine Pro 03:01:19.9 01:39:11.9 03:01:00.4
895. 17 M30 Böhm Zdeněk ('77) Alpine Pro Alpine Pro 03:01:20.8 01:39:12.8 03:01:02.1
896. 1155 M50 Zeman Josef ('64) 03:01:23.6 01:39:15.6 02:58:36.8
897. 273 M60 Dudáš Štefan ('54) 03:01:37.6 01:39:29.6 02:59:56.0
898. 948 M40 Svovoda Petr ('75) 03:01:42.1 01:39:34.1 02:56:43.3
899. 849 M50 Rada Milan ('59) R Altra 03:01:43.0 01:39:35.0 03:00:53.6
900. 517 M40 Korecký Jan ('76) Poštovní spořitelna TEAM 03:02:23.8 01:40:15.8 02:58:38.4
901. 1110 M40 Vodička Michal ('73) 03:02:25.2 01:40:17.2 02:58:46.9
902. 150 M40 Bejdl Robert ('70) 03:02:30.8 01:40:22.8 02:58:49.2
903. 915 M40 Smolař Matěj ('74) Lipnoman Lipnoman 03:03:07.9 01:40:59.9 02:58:16.5
904. 231 M40 Černý Vladimír ('71) Faurecia 03:04:18.1 01:42:10.1 03:00:00.2
905. 527 M60 Koubek Ladislav ('53) Hakakola Hakakola 03:04:24.2 01:42:16.2 03:03:42.2
906. 287 M30 Fadrhons Tomáš ('78) Faurecia 03:06:18.3 01:44:10.3 03:01:44.8
907. 340 M40 Hamouz Libor ('75) 03:06:25.5 01:44:17.5 03:01:27.6
908. 785 M40 Petrilak Petr ('71) 03:06:34.5 01:44:26.5 03:03:38.4
909. 969 M40 Šimon František ('75) 03:06:40.8 01:44:32.8 03:03:05.1
910. 1121 M40 Vomáčko Václav ('71) Faurecia 03:06:48.6 01:44:40.6 03:02:32.8
911. 611 M50 Louda Miroslav ('65) Faurecia 03:06:48.6 01:44:40.6 03:02:32.8
912. 494 M30 Kodeš František ('77) 03:07:00.1 01:44:52.1 03:03:45.0
913. 1129 M40 Vortel Jiří ('69) 03:07:29.2 01:45:21.2 03:03:05.2
914. 595 M60 Lédl Zděnek ('53) 03:07:35.6 01:45:27.6 03:03:42.3
915. 664 M40 Mikulik Martin ('72) 03:07:47.9 01:45:39.9 03:03:47.2
916. 556 M40 Krenc Tomáš ('74) 03:08:22.2 01:46:14.2 03:03:25.1
917. 843 M40 Pultar Jaromír ('68) 03:08:36.0 01:46:28.0 03:07:17.7
918. 754 M50 Pařík Václav ('63) Vodafone 03:10:34.3 01:48:26.3 03:05:17.0
919. 626 M30 Malát Jiří ('77) 03:11:43.5 01:49:35.5 03:06:04.4
920. 122 M30 Ambrož Patrik ('77) PC Bohdalec 03:13:08.7 01:51:00.7 03:10:31.3
921. 609 M40 Lochman Miroslav ('74) 03:13:09.9 01:51:01.9 03:07:11.7
922. 1109 M30 Vlk Jaroslav ('79) Poštovní spořitelna TEAM 03:13:28.4 01:51:20.4 03:11:36.5
923. 645 M40 Mašek Petr ('74) A-Team 03:13:45.1 01:51:37.1 03:08:02.1
924. 119 M50 Svoboda Michal ('66) Poštovní spořitelna TEAM 03:14:20.0 01:52:12.0 03:09:30.6
925. 577 M40 Kulhavý Roman ('70) Poštovní spořitelna TEAM 03:14:22.0 01:52:14.0 03:14:22.0
926. 613 M60 Lukeš Jaroslav ('50) 03:15:03.0 01:52:55.0 03:10:11.9
927. 636 M50 Mandutz Jaroslav ('57) 03:15:33.4 01:53:25.4 03:11:05.4
928. 432 M40 Jaška Stanislav ('74) 03:15:33.4 01:53:25.4 03:11:05.4
929. 1073 M50 Vaněček František ('62) 03:16:56.5 01:54:48.5 03:10:41.8
930. 1074 M30 Vaněček František ('93) 03:17:41.3 01:55:33.3 03:11:22.5
931. 1142 M60 Zacha Stanislav ('56) Postrach odpadlíků 03:17:46.6 01:55:38.6 03:13:08.4
932. 913 M50 Smažák Radim st. ('66) Maniac Pedals Maniac Pedals 03:18:12.8 01:56:04.8 03:16:37.0
933. 225 M40 Černý Jaroslav ('70) Postrach odpadlíků 03:21:18.7 01:59:10.7 03:16:40.7
934. 651 M30 Maurer Petr ('83) bikestore bikestore 03:27:51.9 02:05:43.9 03:21:38.8
935. 951 M30 Šebestík Ondřej ('89) Faurecia 03:28:57.3 02:06:49.3 03:24:47.1
936. 1059 M40 Tureček Daniel ('76) bikestore 03:30:07.2 02:07:59.2 03:23:55.0
937. 864 M60 Resl Karel ('48) A-Team 03:30:10.8 02:08:02.8 03:24:22.4
938. 1081 M40 Vegricht Radek ('73) 03:30:12.1 02:08:04.1 03:23:55.9
939. 1035 M60 Tilšer Petr ('40) 03:32:59.8 02:10:51.8 03:27:06.8
940. 181 M40 Brath Martin ('75) Faurecia 03:33:01.0 02:10:53.1 03:28:47.1
941. 377 M40 Holub Ilja ('71) Sokol Měchenice 3K Měchenice 03:34:49.7 02:12:41.7 03:31:20.5
942. 883 M60 Rychlík Jan ('55) 03:38:11.6 02:16:03.6  
943. 788 M40 Pičman Martin ('72) CTRL-ALT-DEL 03:40:04.1 02:17:56.1  
944. 1148 M40 Zakopal Erich ('76) CTRL-ALT-DEL 03:40:05.4 02:17:57.4  
945. 240 M50 Čížkovský Petr ('65) 03:40:40.1 02:18:32.1  
946. 402 M30 Hronek Libor ('82) Faurecia 03:40:40.7 02:18:32.7  
947. 1069 M50 Valtera Martin ('65) Faurecia 03:41:38.4 02:19:30.4  
948. 480 M40 Kavalír Roman ('74) Faurecia 03:41:39.3 02:19:31.3  
949. 384 M60 Homolka Zdeněk ('48) 03:42:01.4 02:19:53.4  
950. 681 M50 Müller Petr ('64) 03:43:41.2 02:21:33.2  
951. 428 M40 Janoušek Radek ('76) Faurecia 03:44:49.8 02:22:41.8  
952. 257 M60 Donát Martin ('51) Poštovní spořitelna TEAM 03:48:40.0 02:26:32.0  
953. 697 M40 Nekolný Karel ('76) 03:50:51.7 02:28:43.7  
954. 895 M30 Samler Michal ('85) Faurecia 03:50:58.4 02:28:50.4  
955. 926 M40 Stehlík Ondřej ('76) Faurecia 03:53:26.9 02:31:18.9  
956. 716 M40 Novák Oto ('71) Faurecia 03:53:27.9 02:31:19.9  
957. 162 M60 Bezvoda Milan ('55) Faurecia 03:57:07.6 02:34:59.6  
958. 1052 M40 Trübenekr Petr ('73) Faurecia 03:58:55.0 02:36:47.0  
959. 889 M30 Sacher Martin ('78) 04:39:59.0 03:17:51.0  
960. 854 M40 Rašovský David ('72) 04:40:51.0 03:18:43.0  
961. 770 M30 Peč František ('77) SKP Rohas Česká Lípa Sentinel Team 04:44:00.0 03:21:52.0  
962. 537 M40 Král Martin ('70) GiTy-Nettrade GiTy-Nettrade 04:49:00.0 03:26:52.0