Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z30 Ženy / 50 km (1977 až 1991), Z40 Ženy / 50 km (1967 až 1976), Z50 Ženy / 50 km (1966 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta osobní čas
1. 90 Z40 Dymlová Alena ('75) Giant Giant 01:32:19.3   01:32:13.6
2. 70 Z40 Hladíková Jana ('73) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 01:36:01.6 00:03:42.3 01:35:55.6
3. 6 Z30 Bublová Ilona ('77) Rock Machine - Cyklomax MTB 01:37:34.6 00:05:15.3 01:37:30.9
4. 979 Z30 Vejvodová Šárka ('85) BIKESPORT.CZ 01:40:45.0 00:08:25.7 01:40:39.0
5. 97 Z40 Nedomlelová Alice ('69) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:40:47.0 00:08:27.7 01:40:39.2
6. 669 Z30 Jetmarová Jana ('78) Eleven XIont Racing Team FIT TIME Cycling Team 01:43:05.6 00:10:46.2 01:42:47.9
7. 471 Z30 Čuříková Lucie ('80) 01:44:38.0 00:12:18.7 01:44:32.7
8. 1178 Z30 Hanušová Barbora ('87) 01:46:17.0 00:13:57.7 01:46:07.7
9. 880 Z30 Russová Hedvika ('78) BIKE LIVE CLUB 01:46:40.0 00:14:20.7 01:45:32.1
10. 1191 Z40 Podvalská Jana ('75) APOLLODOLDY Náchod APOLLODOLDY Náchod 01:46:45.8 00:14:26.5 01:46:13.3
11. 521 Z40 Kosová Pavlína ('72) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:47:30.0 00:15:10.7 01:47:22.5
12. 167 Z50 Bílková Ludiše ('62) Spinfit Liberec SpinFit Liberec 01:48:42.2 00:16:22.9 01:48:23.9
13. 1161 Z30 Zlámalová Kateřina ('80) CRAZY SPINNING TEAM MB CRAZY SPINNING TEAM MB 01:49:17.2 00:16:57.9 01:48:56.4
14. 753 Z40 Papsonová Erika ('75) SpinBike Club 01:51:28.4 00:19:09.1 01:51:22.0
15. 1079 Z40 Vávrová Zuzana ('69) KC Kooperativa KNKN 01:51:29.9 00:19:10.6 01:50:46.8
16. 644 Z30 Martínková Jana ('80) Poštovní spořitelna TEAM 01:52:50.0 00:20:30.7 01:52:43.3
17. 148 Z30 Bejdáková Jitka ('78) Ironman team Sudoměř 01:53:10.6 00:20:51.3 01:52:55.5
18. 487 Z30 Čuříková Lucia ('81) 01:55:43.1 00:23:23.8 01:54:32.3
19. 822 Z30 Pospíšilová Lenka ('81) Bionic BT Stará Paka 01:56:14.0 00:23:54.7 01:55:14.0
20. 836 Z30 Procházková Věra ('88) BIKE LIVE CLUB 01:57:01.1 00:24:41.8 01:55:51.9
21. 305 Z50 Fliedrová Ilona ('63) 01:57:29.5 00:25:10.2 01:56:55.8
22. 947 Z40 Svobodová Gabriela ('73) 01:57:33.0 00:25:13.7 01:57:00.1
23. 838 Z40 Procházkoví Petra ('74) Poštovní spořitelna TEAM 01:57:47.0 00:25:27.7 01:55:19.9
24. 520 Z30 Kosinová Veronika ('83) MTB Team Příchovice MTB Team Příchovice 01:58:49.0 00:26:29.7 01:58:24.7
25. 455 Z30 Jurečková Leona ('77) KULDA-BIKE-TEAM 02:00:24.0 00:28:04.7 01:57:12.9
26. 802 Z50 Pleskotová Dana ('55) KC Kooperativa KNKN 02:00:33.2 00:28:14.0 01:59:59.1
27. 1146 Z40 Zajícová Lucie ('75) 02:01:00.7 00:28:41.4 02:00:22.7
28. 610 Z30 Loňková Lenka ('79) SKP Rohas Česká Lípa 02:03:15.4 00:30:56.1 02:02:02.5
29. 1180 Z30 Mertlíková Eliška ('91) SK BP Lumen Úpice 02:03:33.0 00:31:13.7 02:02:26.9
30. 93 Z30 Krtíčková Petra ('86) Cyklosport Stratílek Litomyšl 02:03:35.7 00:31:16.4 02:03:23.5
31. 955 Z40 Šedivá Dagmar ('76) 02:03:57.2 00:31:37.9 02:02:11.1
32. 1145 Z50 Zahulová Světlana ('58) KC Kooperativa KNKN 02:04:22.0 00:32:02.7 02:03:46.3
33. 263 Z30 Doušová Vlasta ('78) 02:05:03.0 00:32:43.7 02:04:04.9
34. 876 Z30 Rubešová Michala ('90) 02:05:03.0 00:32:43.7 02:04:34.5
35. 414 Z30 ?? 02:05:12.0 00:32:52.7 02:04:18.6
36. 772 Z50 Pejřilová Šárka ('65) 02:05:13.0 00:32:53.7 02:03:55.9
37. 1187 Z30 Vosyková Jana ('84) 02:05:25.8 00:33:06.5 02:04:56.7
38. 236 Z30 Čiháková Petra ('82) 02:05:26.0 00:33:06.7 02:05:09.0
39. 742 Z50 Olšáková Blanka ('58) 02:05:41.3 00:33:22.0 02:04:45.6
40. 930 Z50 Stezková Jana ('66) Spinfit Liberec 02:06:25.7 00:34:06.4 02:05:42.6
41. 276 Z40 Dutá Lenka ('76) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 02:06:32.5 00:34:13.2 02:05:02.3
42. 990 Z30 Šnajdrová Zuzka ('88) 02:06:37.0 00:34:17.7 02:05:45.6
43. 221 Z40 Černá Barbora ('75) 02:07:13.4 00:34:54.1 02:04:13.1
44. 1025 Z30 Švábková Lenka ('87) Maraton centrum Jičín 02:07:47.9 00:35:28.6 02:06:55.1
45. 395 Z30 Hosáková Kateřina ('90) KELLY\'S RACING TEAM 02:09:19.3 00:37:00.0 02:08:47.9
46. 658 Z30 Mikesková Lucie ('83) 02:10:03.4 00:37:44.1 02:09:24.3
47. 827 Z30 Pozděnová Barbora ('88) Spinfit Liberec 02:10:47.0 00:38:27.7 02:07:31.7
48. 765 Z30 Hroudová Martina ('81) 02:12:12.8 00:39:53.5 02:09:37.2
49. 258 Z50 Dörrová Ivana ('64) Rafan bike riders 02:13:09.0 00:40:49.7 02:12:25.6
50. 313 Z30 Frydrychová Dita ('88) Author 02:14:38.0 00:42:18.7 02:11:59.1
51. 280 Z50 Dvořáková Ivana ('65) IVAJIJI 02:14:54.0 00:42:34.7 02:12:58.8
52. 426 Z50 Janouchová Jiřina ('55) KC Kooperativa KNKN 02:15:55.0 00:43:35.7 02:15:20.6
53. 608 Z30 Loblova Veronika ('84) 02:16:08.0 00:43:48.7 02:15:45.8
54. 130 Z30 Bajerová Eliška ('90) 02:17:14.0 00:44:54.7 02:15:11.3
55. 163 Z30 Bežová Jana ('80) Faurecia 02:17:19.9 00:45:00.6 02:12:51.1
56. 976 Z40 Šírová Eva ('68) 02:17:22.8 00:45:03.5 02:15:54.6
57. 1136 Z40 Vyzrálková Martina ('75) Poštovní spořitelna TEAM 02:17:42.1 00:45:22.8 02:15:51.8
58. 679 Z30 Mühlová Hana ('77) SK Sklopísek Střeleč 02:17:44.2 00:45:24.9 02:14:10.4
59. 1041 Z50 Tomášová Dagmar ('57) Ptáček s.r.o. 02:18:08.0 00:45:48.7 02:17:04.0
60. 835 Z40 Procházková Jarmila ('71) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 02:18:31.6 00:46:12.3 02:17:19.4
61. 1084 Z50 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:18:37.9 00:46:18.6 02:16:51.1
62. 482 Z30 Kazderová Markéta ('77) Bike Malbun Bike Malbun 02:18:50.0 00:46:30.8 02:17:35.1
63. 1026 Z50 Švejdová Jana ('65) Author 02:19:23.0 00:47:03.7 02:17:44.9
64. 337 Z50 Hájková Dagmar ('61) Lokomotiva Teplice 02:19:27.3 00:47:08.0 02:17:14.2
65. 1040 Z30 Tomášková Jana ('80) Red Devils 02:20:46.2 00:48:26.9 02:15:59.9
66. 605 Z30 Linhartová Romana ('82) 02:20:49.0 00:48:29.7 02:14:59.3
67. 575 Z40 Kubínková Blanka ('75) Red Devils 02:21:38.6 00:49:19.3 02:17:09.9
68. 279 Z50 Dvořáková Iva ('62) 02:22:19.0 00:49:59.7 02:20:18.3
69. 1034 Z40 Loudová Jitka ('69) 02:23:02.6 00:50:43.3 02:22:18.0
70. 994 Z30 Šoltysova Hana ('85) 02:23:13.0 00:50:53.7 02:19:16.8
71. 142 Z40 Bartošová Radka ('71) 02:23:29.0 00:51:09.7 02:19:32.1
72. 968 Z40 Šimíčková Petra ('70) Faurecia 02:23:53.0 00:51:33.7 02:19:51.6
73. 34 Z40 Řezáčová Marcela ('68) Dream team 02:24:11.5 00:51:52.2 02:24:00.3
74. 407 Z30 Hubalová Kateřina ('81) 02:25:44.6 00:53:25.3 02:22:43.3
75. 851 Z50 Rakušanová Helena ('66) KC Vratislav Liberec 02:26:30.3 00:54:11.0 02:25:52.4
76. 887 Z30 Rýznerová Daniela ('77) 02:26:36.0 00:54:16.7 02:26:00.9
77. 210 Z30 Cikánková Lenka ('81) 02:28:34.3 00:56:15.0 02:25:26.2
78. 371 Z50 Hlaváčová Iva ('61) Velouni 02:29:21.5 00:57:02.2 02:28:06.9
79. 900 Z30 Schmidtová Vendula ('78) 02:29:57.0 00:57:37.7 02:29:13.2
80. 684 Z40 Nádherová Hana ('68) Nádhera bike 02:30:13.0 00:57:53.7 02:29:42.0
81. 921 Z30 Soukupová Eliška ('80) Faurecia 02:30:58.2 00:58:38.9 02:25:33.9
82. 1133 Z30 Výborná Andrea ('78) 02:31:22.4 00:59:03.1 02:28:56.7
83. 320 Z30 Gutvirtová Lucie ('77) 02:31:42.7 00:59:23.4 02:26:51.8
84. 530 Z40 Koutová Helena ('76) Faurecia 02:32:59.0 01:00:39.7 02:28:28.8
85. 194 Z40 Bushari Eva ('73) Vodafone 02:33:38.9 01:01:19.6 02:28:24.4
86. 199 Z50 Chábová Michaela ('53) 02:34:24.7 01:02:05.4 02:29:14.8
87. 1017 Z30 Šturmová Dana ('78) 02:35:16.2 01:02:56.9 02:34:57.6
88. 724 Z50 Nováková Jitka ('59) 02:36:54.1 01:04:34.8 02:35:57.1
89. 399 Z50 Hradilová Zina ('61) 02:37:00.2 01:04:40.9 02:34:31.6
90. 470 Z30 Karasová Marcela ('78) 02:37:22.1 01:05:02.8 02:34:41.0
91. 727 Z50 Novotná Miloslava ('60) 02:37:25.5 01:05:06.2 02:33:30.1
92. 453 Z30 Julinová Hana ('78) NWT Computer Cyklo Team 02:37:45.0 01:05:25.7 02:32:37.8
93. 592 Z30 Laš?ovková Petra ('84) Tronic team 02:39:29.3 01:07:10.0 02:36:04.8
94. 858 Z50 Reifová Hana ('55) SpinBike Club 02:40:01.5 01:07:42.2 02:34:29.3
95. 464 Z40 Kafuňková Jana ('75) D.G.TEAM 02:40:03.5 01:07:44.2 02:36:05.3
96. 860 Z30 Reissigová Monika ('79) Red Devils 02:41:10.8 01:08:51.5 02:36:24.4
97. 1066 Z50 Urbánková Jitka ('64) 02:42:59.1 01:10:39.8 02:39:02.1
98. 687 Z50 Najmanová Alena ('55) 02:43:18.4 01:10:59.1 02:42:25.7
99. 143 Z50 Bártová Irena ('59) CK Peloton 02:45:07.7 01:12:48.4 02:42:09.0
100. 472 Z40 Karlíková Lucie ('70) 02:48:43.4 01:16:24.1 02:44:36.7
101. 1183 Z40 Lexová Simona ('73) 02:48:50.4 01:16:31.1 02:43:25.5
102. 170 Z30 Blažková Monika ('79) 02:51:22.0 01:19:02.7 02:46:16.5
103. 200 Z30 Chaloupecká Anna ('85) 02:53:19.2 01:20:59.9 02:50:47.5
104. 878 Z50 Rudolfová Martina ('62) 02:55:28.0 01:23:08.7 02:51:09.5
105. 781 Z30 Peštová Jana ('82) 02:58:22.0 01:26:02.7 02:55:50.7
106. 216 Z40 Čechová Jitka ('76) 03:00:58.3 01:28:39.0 02:57:51.5
107. 203 Z30 Chmelařová Lucie ('77) 03:01:03.0 01:28:43.7 02:57:57.6
108. 1099 Z30 Vinklerová Tereza ('89) 03:02:29.5 01:30:10.2 02:58:02.7
109. 826 Z50 Poupětová Ludmila ('51) 03:04:21.2 01:32:01.9 03:01:14.1
110. 1105 Z40 Vítová Jana ('73) S 03:04:25.7 01:32:06.4 03:02:24.2
111. 288 Z30 Fadrhonsová Dana ('80) Faurecia 03:06:19.0 01:33:59.7 03:01:46.7
112. 1054 Z40 Truksová Lenka ('73) Faurecia 03:06:47.7 01:34:28.4 03:02:07.8
113. 1157 Z40 Zemanová Jitka ('67) 03:07:38.3 01:35:19.0 03:04:50.4
114. 1058 Z30 Tůmová Jana ('82) Faurecia 03:07:49.0 01:35:29.7 03:07:49.0
115. 281 Z40 Dvořáková Zdenka ('76) 03:09:17.0 01:36:57.8 03:04:25.2
116. 881 Z30 Růžičková Iva ('78) Faurecia 03:09:28.6 01:37:09.3 03:04:50.6
117. 1007 Z40 Štefkovičová Eva ('75) 03:09:50.1 01:37:30.8 03:05:50.9
118. 512 Z30 Kopecká Kateřina ('80) 03:10:35.6 01:38:16.3 03:06:35.5
119. 146 Z30 Bébová Allena ('79) Faurecia 03:12:23.0 01:40:03.6 03:07:50.1
120. 441 Z30 Ježková Radka ('78) Author 03:13:06.7 01:40:47.4 03:07:38.5
121. 204 Z30 Chmelíková Radka ('79) Author 03:13:06.9 01:40:47.6 03:07:38.7
122. 245 Z30 Pávová Jana ('77) 03:13:07.0 01:40:47.8 03:07:38.9
123. 184 Z30 Braunová Martina ('79) A-Team 03:13:45.0 01:41:25.7 03:07:59.9
124. 901 Z40 Sedláková Simona ('71) OCELOVÍ LETCI 03:14:42.6 01:42:23.4 03:13:40.8
125. 1091 Z40 Vídeňská Drahomíra ('72) Bike Team K-C Jaroměř 03:15:52.7 01:43:33.4 03:11:07.0
126. 962 Z30 Šilhanová Alice ('90) 03:20:19.3 01:47:60.0 03:18:15.1
127. 1010 Z40 Štihelová Černochová Eva ('72) 03:22:42.3 01:50:23.0 03:17:11.7
128. 810 Z30 Pokorná Jitka ('78) bikestore bikestore 03:27:52.4 01:55:33.1 03:21:40.9
129. 185 Z30 Pfauserová Renáta ('81) 03:30:08.6 01:57:49.3 03:23:58.2
130. 963 Z40 Šilhanová Lenka ('71) 03:30:10.5 01:57:51.2 03:28:06.2
131. 997 Z50 Štěrbová Marianna ('50) 03:31:34.2 01:59:14.9 03:28:09.7
132. 152 Z40 Bělonožníková Marcela ('74) Aždodnateam 03:33:02.7 02:00:43.4 03:30:08.6
133. 602 Z50 Limberská Alžběta ('54) Aždodnateam 03:33:04.1 02:00:44.8 03:30:10.5
134. 923 Z30 Spanilá Katka ('79) Faurecia 03:33:05.0 02:00:45.7 03:30:26.7
135. 247 Z30 Daniluková Tereza ('88) Faurecia 03:36:52.4 02:04:33.1 03:32:40.6
136. 103 Z40 Saňová Jiřina ('75) Adventura race team 03:37:06.8 02:04:47.5 03:36:27.0
137. 589 Z50 Langerová Martina ('63) Aždodnateam 03:38:46.0 02:06:26.6  
138. 391 Z30 Horáková Jitka ('78) CTRL-ALT-DEL 03:40:02.3 02:07:43.0  
139. 251 Z50 Dejlová Alena ('48) Poštovní spořitelna TEAM 03:44:22.0 02:12:02.7  
140. 774 Z30 Pelantová Barbora ('83) Sokol Měchenice 3K Měchenice Ladies 03:46:19.4 02:14:00.1  
141. 596 Z40 Lédlová Lenka ('76) 03:46:35.8 02:14:16.5