Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M30 Muži / 50 km (1978 až 1992), M40 Muži / 50 km (1968 až 1977), M50 Muži / 50 km (1958 až 1967), M60 Muži / 50 km (1957 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 2 M40 Ježek Václav ('77) SPINNING-MB SPINNING-MB 2 01:22:14.4  
2. 1249 M30 Tvrdík Tomáš ('85) 01:22:22.2 00:00:07.8
3. 919 M30 Zlámalík Martin ('82) PRODOLI racing Team 01:22:22.7 00:00:08.3
4. 1 M40 Horák Martin ('77) RockMachine-Cyklomax RockMachine-Cyklomax 01:22:23.0 00:00:08.6
5. 333 M30 Jobánek Jan ('83) Merida Biking Team Merida Biking Team 01:25:55.4 00:03:41.0
6. 1243 M40 Hejduk Stanislav ('77) Top Ten Factor Teplice Top Ten Factor Teplice 01:25:56.2 00:03:41.8
7. 187 M30 Bubílek Michal ('86) Fuji Bike Racing Team 01:25:56.5 00:03:42.1
8. 832 M30 Zerzaň Pavel ('78) ČS-MTB ČS-MTB 01:26:00.7 00:03:46.3
9. 22 M30 Svoboda Jan ('88) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:26:01.3 00:03:46.9
10. 244 M30 Dítě Radek ('79) ČS-MTB ČS-MTB 01:26:01.6 00:03:47.2
11. 1278 M30 Bartoš Pavel ('81) MTB Sokol Manitou ČR MTB Sokol Manitou ČR 01:26:39.3 00:04:24.9
12. 1268 M30 Hloušek Jan ('84) Atrex Brno Atrex Brno 01:30:05.4 00:07:51.0
13. 1130 M30 Nicke Tomas ('78) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:30:06.2 00:07:51.8
14. 8 M40 Sedláček Michal ('75) Author 01:30:07.7 00:07:53.3
15. 18 M40 Kubíček František ('77) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:30:10.1 00:07:55.7
16. 189 M40 Kramar David ('76) Hervis-Duratec 01:30:10.6 00:07:56.2
17. 926 M50 Puš Petr ('67) MTB team Hořice 01:30:11.2 00:07:56.8
18. 14 M50 Svoboda Petr ('63) Author 01:30:11.3 00:07:56.9
19. 715 M40 Landa František ('74) 01:30:11.8 00:07:57.4
20. 1064 M40 Ševčík Martin ('76) Merida Biking Team 2 Merida XCR 01:30:22.5 00:08:08.1
21. 1251 M30 Šťastný Michal ('85) 01:30:34.2 00:08:19.8
22. 12 M40 Pánek Patrik ('75) SPINNING-MB SPINNING-MB 2 01:30:34.8 00:08:20.4
23. 514 M50 Kleiner Robert ('66) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:30:35.0 00:08:20.6
24. 42 M40 Balatka Martin ('73) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:30:37.8 00:08:23.4
25. 572 M40 Králík David ('76) TOYOTA Dolák 01:30:49.1 00:08:34.7
26. 1148 M30 Tichý Tomáš ('84) Pell\'s Team 01:31:01.7 00:08:47.3
27. 1272 M40 Kejval Luboš ('76) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:32:07.4 00:09:53.0
28. 37 M30 Vokrouhlík Tomáš ('81) ČS MTB Team ČS MTB Team 01:32:08.3 00:09:53.9
29. 7 M40 Müller Marek ('76) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:32:12.8 00:09:58.4
30. 48 M40 Vít Pavel ('71) ApolloDoldy Náchod ApolloDoldy Náchod 01:32:13.7 00:09:59.3
31. 1179 M30 Vančuřík Pavel ('82) Merida Biking Team 2 Merida XCR 01:32:31.7 00:10:17.3
32. 1241 M40 Pinkava Eduard ('71) VELO VELO 01:32:33.0 00:10:18.6
33. 1088 M40 Šlégl Martin ('69) Kerda AMS Liberec 01:32:38.0 00:10:23.6
34. 31 M40 Neubauer Radim ('77) Ramar Team Ramar Team 01:32:38.4 00:10:24.0
35. 34 M40 Matulík René ('71) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:32:40.3 00:10:25.9
36. 1250 M60 Šťastný Jiří ('55) 01:32:45.8 00:10:31.4
37. 33 M40 Kalousek Jiří ('70) Author 01:33:11.7 00:10:57.3
38. 3 M40 Hladík Josef ('71) SPINNING-MB SPINNING-MB 2 01:33:14.5 00:11:00.1
39. 100 M30 Kohl Martin ('79) Maratoncentrum Jc 01:33:16.1 00:11:01.7
40. 232 M30 Černý Jan ('82) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:33:37.1 00:11:22.7
41. 1012 M30 Spáčil David ('82) Poštovní spořitelna 01:33:49.9 00:11:35.5
42. 1266 M50 Ščučka Radek ('64) Delphin Sub Česká Lípa 01:33:55.5 00:11:41.1
43. 380 M50 Holeček Petr ('61) 01:34:18.7 00:12:04.3
44. 58 M40 Šikl Petr ('74) Kouklas Team Kouklas Team 01:35:24.7 00:13:10.3
45. 39 M50 Drda Ladislav ('65) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:35:25.0 00:13:10.6
46. 66 M40 Hruška Jan ('69) KC Kooperativa 01:35:26.3 00:13:11.9
47. 45 M40 Šlejhar Pavel ('72) Kouklas Team Kouklas Team 01:35:32.3 00:13:17.9
48. 52 M60 Janouch Miroslav ('56) KC Kooperativa 01:35:35.5 00:13:21.1
49. 20 M30 Tribula Marek ('79) SPINNING-MB SPINNING-MB 4 01:35:46.6 00:13:32.2
50. 74 M40 Tichý Jaromír ('77) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:35:53.4 00:13:39.0
51. 426 M50 Hýsek Pavel ('65) SPA 01:36:20.5 00:14:06.1
52. 319 M50 Zvolský Roman ('65) KESSL K.Vary 01:36:25.4 00:14:11.0
53. 988 M40 Skyba Zdeněk ('71) Continental sport team 01:36:30.0 00:14:15.6
54. 1035 M30 Sušánka Jan ('85) RockMachine-Cyklomax RockMachine-Cyklomax 01:36:53.0 00:14:38.6
55. 41 M60 Anderle Josef ('51) cyklocentrum Vondráček K.Vary 01:37:04.3 00:14:49.9
56. 30 M30 Sládek Marcel ('86) RockMachine-Cyklomax RockMachine-Cyklomax 01:37:21.5 00:15:07.1
57. 331 M40 Hájek Vlastimil ('74) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:37:27.0 00:15:12.6
58. 259 M30 Nový Tomáš ('89) Budvar Tábor SPINNING-MB 2 01:37:27.2 00:15:12.8
59. 410 M40 Šanda Miloslav ('74) USC Drtikol USC Drtikol 01:37:27.6 00:15:13.2
60. 13 M40 Perlík Miroslav ('72) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 01:37:29.5 00:15:15.1
60. 985 M40 Sklář Marcel ('74) XCR Svorada Merida XCR 01:37:29.5 00:15:15.1
61. 1072 M40 Šimice Robert ('77) 01:37:31.1 00:15:16.7
62. 21 M30 Kouřimský Pavel ('85) Poštovní spořitelna 01:37:31.7 00:15:17.3
63. 53 M30 Volf Michal ('82) G10 01:37:31.8 00:15:17.4
64. 44 M30 Záleský Tomáš ('82) 01:37:37.6 00:15:23.2
65. 767 M30 Neubauer Marek ('83) Kouklas Team Kouklas Team 01:37:38.5 00:15:24.1
66. 79 M30 Závodní Lukáš ('79) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:37:38.8 00:15:24.4
67. 29 M40 Cibulka Petr ('76) Author 01:37:40.5 00:15:26.1
68. 1131 M30 Šuška Martin ('82) The Power Of AC 01:37:40.7 00:15:26.3
69. 816 M50 Zdeněk Richard ('66) MEGI BIKE TEAM 01:37:43.1 00:15:28.7
70. 36 M40 Istenčin Lukáš ('77) Sportservis MONTANA Kolín 01:37:45.4 00:15:31.0
71. 62 M40 Kolář Pavel ('77) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:37:48.6 00:15:34.2
72. 971 M40 Veber Josef ('75) SKP PP PRAHA SKP PP PRAHA 01:37:50.1 00:15:35.7
73. 92 M40 Tůma Pavel ('68) INS atelier Náchod 01:37:54.8 00:15:40.4
74. 1098 M30 Šoljak Jiří ('80) Bike team Kralupy 01:38:00.3 00:15:45.9
75. 680 M40 Malý Jaroslav ('72) Crazy Team Spinning Crazy Team 01:38:04.8 00:15:50.4
76. 68 M60 Vosyka Richard ('54) Ramar Team Ramar Team 01:38:05.2 00:15:50.8
77. 506 M30 Kinkor Ondra ('88) VeloUni 01:38:09.7 00:15:55.3
78. 46 M60 Svárovský Stanislav ('54) 01:38:10.8 00:15:56.4
79. 908 M50 Kubrycht Miloš ('67) Cyklomax HK Cyklomax HK 01:38:42.9 00:16:28.5
80. 1184 M30 Vaníček Vojtěch ('85) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 01:38:54.7 00:16:40.3
81. 627 M30 Lacina Jan ('80) PRODOLI racing Team 01:38:58.2 00:16:43.8
82. 19 M40 Kristek Daniel ('77) SPINNING-MB SPINNING-MB 4 01:39:03.2 00:16:48.8
83. 312 M40 Fuks Robert ('71) Bike Live Club 01:39:06.5 00:16:52.1
84. 35 M40 Páv Miroslav ('75) Author 01:39:07.9 00:16:53.5
85. 89 M40 Rozinek Filip ('73) Kouklas Team Kouklas Team 01:39:08.5 00:16:54.1
86. 502 M60 Kepl Stanislav ('51) KC Cyklomax R.M. KC Cyklomax R.M. 01:39:14.7 00:17:00.3
87. 70 M30 Jindřišek Ondřej ('83) 01:39:15.1 00:17:00.7
88. 90 M60 Soják Petr ('55) KC Kooperativa 01:39:15.5 00:17:01.1
89. 1056 M40 Šebesta Vladimír ('77) Animal Bikers 01:39:15.8 00:17:01.4
90. 727 M40 Moravec Marek ('68) Snails 01:39:23.8 00:17:09.4
91. 83 M40 Zelený Aleš ('74) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:39:38.7 00:17:24.3
92. 1176 M30 Vágner Ladislav ('81) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:39:38.9 00:17:24.5
93. 95 M50 Ježek Jiří ('62) J.D.J. TEAM 01:39:48.9 00:17:34.5
94. 61 M30 Brdlík Pavel ('84) Stevens MB Stevens MB 01:39:50.4 00:17:36.0
95. 511 M40 Klauz Jiří ('72) ŠTJ 01:39:57.4 00:17:43.0
96. 105 M40 Aust Martin ('73) XSTREAM RACING TEAM 01:40:15.7 00:18:01.3
97. 1261 M30 Poříz Lukáš ('88) Auto-Combi Team 01:40:16.0 00:18:01.6
98. 541 M30 Komberec Aleš ('79) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:40:16.8 00:18:02.4
99. 140 M40 Beneš Jiří ('76) SVJ Teplice 01:40:17.7 00:18:03.3
100. 790 M40 Novotný Jaroslav ('77) autocombi Kutná Hora autocombi team 01:40:19.8 00:18:05.4
101. 451 M30 Jeník Martin ('89) Klub Lannutti Most 01:40:22.7 00:18:08.3
102. 307 M30 Frank Petr ('78) Oceloví letci Oceloví letci 01:40:24.0 00:18:09.6
103. 9 M30 Mrkos Stanislav ('89) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:40:30.6 00:18:16.2
104. 994 M40 Sluka Jaroslav ('71) 01:40:35.2 00:18:20.8
105. 661 M40 Lukeš Martin ('71) FK Jaroměř 01:40:38.0 00:18:23.6
106. 358 M30 Hejna Pavel ('81) The Power Of AC 01:40:40.1 00:18:25.7
107. 75 M50 Výbora Jiří ('65) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:40:56.1 00:18:41.7
108. 608 M40 Kuchař Martin ('69) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 01:40:58.5 00:18:44.1
109. 1245 M40 Kopuletý Milan ('77) Author 01:40:59.1 00:18:44.7
110. 335 M60 Hampl Jaroslav ('54) KC Kooperativa 01:41:02.0 00:18:47.6
111. 861 M40 Petrželka Pavel ('68) 01:41:03.5 00:18:49.1
112. 472 M30 Johannis Ondřej ('78) Poštovní spořitelna 01:41:11.9 00:18:57.5
113. 1047 M50 Svoboda Jiří ('66) T-Mobile MTB Team 01:41:45.2 00:19:30.8
114. 1244 M40 Vagner Daniel ('73) Top Ten Factor Teplice Top Ten Factor Teplice 01:41:46.3 00:19:31.9
115. 1219 M30 Vobora Pavel ('84) Allroad cycling team MB 01:41:52.9 00:19:38.5
116. 80 M50 Rejman Leoš ('66) CRAZY SPINNING TEAM MB CRAZY SPINNING TEAM MB 01:41:54.8 00:19:40.4
117. 64 M40 Novosad David ('75) Author 01:42:07.1 00:19:52.7
118. 648 M40 Liška Lukáš ('76) 01:42:11.6 00:19:57.2
119. 828 M30 Patera Vojtěch ('83) autocombi Kutná Hora autocombi team 01:42:11.9 00:19:57.5
120. 1175 M40 Vaculík Radim ('76) Continental sport team 01:42:12.7 00:19:58.3
121. 377 M30 Hodboď Jan ('83) X SKI MARATHON TEAM X SKI MARATHON TEAM 01:42:13.0 00:19:58.6
122. 1009 M50 Soukup Petr ('66) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:42:13.4 00:19:59.0
123. 729 M30 Morgenstern Jakub ('81) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 01:42:13.8 00:19:59.4
124. 489 M40 Kamenář Petr ('71) autocombi Kutná Hora autocombi team 01:42:16.8 00:20:02.4
125. 97 M60 Salamon Miloš ('55) Zentiva Zentiva 01:42:39.0 00:20:24.6
126. 305 M40 Foukal Libor ('77) 01:42:40.1 00:20:25.7
127. 1265 M50 Tkačík Pavel ('62) Delphin Sub Česká Lípa 01:42:41.5 00:20:27.1
128. 1180 M60 Šenk Jaroslav ('55) Author 01:42:49.7 00:20:35.3
129. 733 M40 Mráz Antonín ('72) Adventura race team 01:42:56.7 00:20:42.3
130. 770 M40 Nevesely David ('76) 01:42:57.3 00:20:42.9
131. 273 M30 Baumgärtel Lutz ('80) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:43:03.8 00:20:49.4
132. 605 M30 Kubíček Michal ('84) 01:43:05.5 00:20:51.1
133. 488 M50 Zídka Vojtěch ('60) L.B.C.international club Nové Město nad Metují 01:43:06.0 00:20:51.6
134. 474 M50 Jurečka Jiří ('66) 01:43:07.2 00:20:52.8
135. 779 M50 Novák Miloš ('60) Jedla Team Jedla Team 01:43:15.5 00:21:01.1
136. 207 M30 Chomát Martin ('83) Bike team Kralupy Bike team Kralupy 01:43:16.5 00:21:02.1
137. 947 M40 Romportl Jaroslav ('77) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:43:20.1 00:21:05.7
138. 691 M50 Markuci Jiri ('67) Introvert MTB Borislav 01:43:22.7 00:21:08.3
139. 1126 M50 Šulc Ladislav ('60) 01:43:29.7 00:21:15.3
140. 138 M30 Bělohlávek Jan ('80) PSAC Semčice PSAC Semčice 01:43:30.4 00:21:16.0
141. 576 M50 Kratěna Josef ('58) 01:43:31.5 00:21:17.1
142. 741 M40 Myška Jan ('72) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:43:38.9 00:21:24.5
143. 556 M50 Kotůček Pavel ('61) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:43:39.3 00:21:24.9
143. 1182 M50 Vaner Jiří ('63) Biketeam Linie fitness 01:43:39.3 00:21:24.9
144. 503 M40 Kerda Dušan ('74) 01:43:39.9 00:21:25.5
145. 10 M40 Hašlar Přemysl ('75) SPINNING-MB 01:43:40.4 00:21:26.0
146. 1226 M40 Vokurka Pavel ('75) Pohůdka team 01:43:40.8 00:21:26.4
147. 452 M30 Jeřábek Miroslav ('82) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:44:26.4 00:22:12.0
148. 1094 M50 Šnajdr Jiří ('60) Elektro Š a V Elektrikáři 01:44:33.7 00:22:19.3
149. 82 M40 Zelený František ('77) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:44:37.4 00:22:23.0
150. 512 M40 Klauz Tomáš ('76) ŠTJ 01:44:48.9 00:22:34.5
151. 775 M40 Novák Arnošt ('73) MASTERCAM Loko Praha 01:44:53.3 00:22:38.9
152. 365 M40 Herynek Tomáš ('70) 01:44:59.9 00:22:45.5
153. 1150 M50 Tišer Robert ('62) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:45:00.7 00:22:46.3
154. 683 M40 Marek Jaroslav ('76) autocombi Kutná Hora autocombi team 01:45:01.6 00:22:47.2
155. 180 M40 Břinčil Zbyněk ('71) autocombi Kutná Hora autocombi team 2 01:45:02.3 00:22:47.9
156. 1018 M40 Kouble Luboš ('70) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:45:07.3 00:22:52.9
157. 1025 M60 Strachota Vasil ('57) 01:45:11.4 00:22:57.0
158. 839 M40 Pěgřímek Milan ('68) autocombi Kutná Hora autocombi team 2 01:45:12.5 00:22:58.1
159. 98 M40 Černý Robert ('70) CRAZY SPINNING TEAM MB 01:45:14.8 00:23:00.4
160. 399 M60 Hosák Milan ('57) Bike Live Club 01:45:16.8 00:23:02.4
161. 1014 M40 Srb Martin ('77) Author Test Team Author Test Team 01:45:19.2 00:23:04.8
162. 266 M30 Dušánek Jiří ('80) DAP-PROVMEX TEAM 01:45:21.7 00:23:07.3
163. 252 M40 Doškář Martin ('74) Kouklas Team 01:45:25.4 00:23:11.0
164. 885 M50 Podskalský Radovan ('67) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:45:31.7 00:23:17.3
165. 350 M30 Hátle David ('81) MTB Team Hořice 01:45:32.7 00:23:18.3
166. 1187 M40 Zdvihal Lukáš ('77) Lipnoman Lipnoman 01:45:33.8 00:23:19.4
167. 781 M40 Novák Petr ('77) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:45:47.5 00:23:33.1
168. 349 M30 Cindr Martin ('83) 01:45:54.1 00:23:39.7
169. 78 M30 Vrána Petr ('83) 01:46:14.7 00:24:00.3
170. 606 M40 Kubíček Zdeněk ('72) Sokol Podlázky 01:46:16.6 00:24:02.2
171. 329 M60 Hájek Stanislav ('45) Kosmonosy Kosmonosy 01:46:23.6 00:24:09.2
172. 17 M30 Šulc Ladislav ('85) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 01:46:48.3 00:24:33.9
173. 470 M40 Jodas Antonín ('77) 01:46:52.9 00:24:38.5
174. 94 M40 Vítek Bohuslav ('76) Author 01:46:53.6 00:24:39.2
175. 1203 M30 Bárta Miroslav ('86) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:47:13.2 00:24:58.8
176. 1105 M40 Šplíchal Josef ('75) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:47:15.2 00:25:00.8
177. 630 M30 Landkammer Ondřej ('87) Cyklobulf Hrobce 01:47:17.0 00:25:02.6
178. 111 M50 Švábek Karel ('65) Maratoncentrum Jc Tvrdé jádro vývoje 01:47:18.6 00:25:04.2
179. 757 M60 Nechanicky Radim ('55) 01:47:19.5 00:25:05.1
179. 852 M40 Pešek Tomáš ('76) Lipnoman Lipnoman 01:47:19.5 00:25:05.1
180. 638 M40 Ledvina Martin ('72) Crazy Team Spinning Crazy Team 01:47:19.7 00:25:05.3
181. 1020 M40 Steinochr Petr ('74) 01:47:23.6 00:25:09.2
182. 435 M40 Janda Milan ('75) eleven eleven 01:47:25.3 00:25:10.9
183. 889 M40 Pokorný Jan ('74) CAV Benátkyn/Jiz. RockMachine-Cyklomax 01:47:29.2 00:25:14.8
184. 566 M30 Rak Jakub ('89) 01:47:33.2 00:25:18.8
185. 325 M40 Habr Jiří ('73) Weizen B. Weizen B. 01:47:35.2 00:25:20.8
186. 825 M60 Pařík Miroslav ('56) 01:47:44.0 00:25:29.6
187. 60 M40 Zábojník Aleš ('68) Continental sport team 01:47:45.6 00:25:31.2
188. 384 M30 Holubec Pavel ('83) 01:47:51.4 00:25:37.0
189. 393 M40 Horák Jan ('75) SAC Bělá pod Bezdězem 01:47:53.2 00:25:38.8
190. 1008 M40 Souček Karel ('70) ACTIVE sport Jaroměř ACTIVE Sport Jaroměř 01:47:54.3 00:25:39.9
191. 857 M40 Petr Luděk ('70) 01:47:57.2 00:25:42.8
192. 874 M50 Piskač Luděk ('62) 01:48:03.7 00:25:49.3
193. 1191 M50 Vavřich František ('61) Ubytovna Musil !! 01:48:06.9 00:25:52.5
194. 341 M50 Hanyš Oldřich ('59) Sokol Frýdštejn 01:48:07.5 00:25:53.1
195. 16 M50 Kotrouš Miroslav ('65) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 01:48:10.7 00:25:56.3
196. 479 M40 Kačírek David ('77) 01:48:21.8 00:26:07.4
197. 23 M50 Bonhard Tomáš ('64) SPINNING-MB SPINNING-MB 4 01:48:26.7 00:26:12.3
198. 290 M40 Fiala Viktor ('75) 01:48:27.5 00:26:13.1
199. 1248 M30 Mansfeld Jiří ('78) VBC Mšeno VBC Mšeno 01:48:29.0 00:26:14.6
200. 696 M50 Matoušek Lubor ('67) 01:48:32.9 00:26:18.5
201. 868 M30 Pilát Tomáš ('89) Bike Team Podskalí 01:48:36.2 00:26:21.8
202. 63 M40 Wolf David ('72) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:48:42.2 00:26:27.8
203. 736 M40 Mrkvička Jiří ('70) Adventura race team 01:48:43.4 00:26:29.0
204. 529 M40 Kohout Pavel ('75) 01:48:44.1 00:26:29.7
205. 582 M60 Krbušek David ('56) 01:48:44.5 00:26:30.1
206. 155 M50 Hemelík Pavel ('67) 01:48:45.1 00:26:30.7
207. 965 M40 Rychlý Milan ('69) Aždodnateam AMK Vyskeř bikers 01:48:48.3 00:26:33.9
208. 113 M40 Bakrlík Vladimír ('73) Rafan bike riders 01:48:49.6 00:26:35.2
208. 116 M30 Baloga Daniel ('79) Rafan bike riders 01:48:49.6 00:26:35.2
209. 446 M30 Jarec Radim ('78) 01:48:50.5 00:26:36.1
210. 693 M50 Klein Antonín ('60) 01:49:00.7 00:26:46.3
211. 578 M50 Kraus Jan ('65) PAC 01:49:07.0 00:26:52.6
212. 1068 M40 Šille Jaromír ('70) topesto.com mtb team 01:49:10.3 00:26:55.9
213. 301 M50 Fleiberk Luboš ('58) 01:49:16.9 00:27:02.5
214. 694 M40 Mátl Jan ('74) 01:49:17.6 00:27:03.2
215. 366 M50 Hetzer Jiří ('58) 01:49:18.9 00:27:04.5
215. 1139 M60 Šviha Vlastimil ('54) Maratoncentrum Jc 01:49:18.9 00:27:04.5
216. 450 M50 Jedlička Petr ('60) 01:49:20.9 00:27:06.5
217. 625 M30 Kvasnička Daniel ('78) ALL*2000 Liberec 01:49:21.8 00:27:07.4
218. 1159 M40 Telecký Michal ('72) 01:49:22.6 00:27:08.2
219. 853 M40 Pešina Radek ('74) 01:49:23.7 00:27:09.3
220. 330 M40 Hájek Stanislav ('70) City Bikers 01:49:29.2 00:27:14.8
221. 803 M40 Oktábec Radek ('72) SPA 01:49:29.9 00:27:15.5
222. 1222 M50 Vodička Miroslav ('60) ApolloDoldy Náchod ApolloDoldy Náchod 01:49:34.0 00:27:19.6
223. 449 M60 Jedlička Petr ('56) Jedla Team Jedla Team 01:49:34.7 00:27:20.3
224. 145 M30 Beňo Tomáš ('83) Beno Team 01:49:35.2 00:27:20.8
225. 808 M40 Ondráček Kamil ('75) 01:49:38.5 00:27:24.1
226. 421 M60 Huml jiří ('56) 01:49:42.9 00:27:28.5
227. 824 M30 Pára Jiří ('78) Poštovní spořitelna 01:49:46.5 00:27:32.1
228. 231 M50 Petráň Jan ('63) Scania Apache Kolín 01:49:54.0 00:27:39.6
229. 292 M40 Filip Libor ('71) Rychnov 01:49:55.3 00:27:40.9
230. 364 M60 Urban Vladimír ('49) 01:49:56.3 00:27:41.9
231. 147 M40 Beran Martin ('76) AMK Bezno 01:49:56.6 00:27:42.2
232. 139 M40 Beneš David ('77) 01:50:02.1 00:27:47.7
233. 222 M40 Novotný Jiří ('71) USC Drtikol 01:50:08.1 00:27:53.7
234. 1054 M30 Šebek Jiří ('84) 01:50:08.3 00:27:53.9
235. 280 M40 Fajt Jan ('70) 01:50:10.1 00:27:55.7
236. 465 M40 Jirman Jiří ('70) AMK Vyskeř bikers 01:50:12.4 00:27:58.0
237. 376 M30 Hnilička Martin ('81) Faurecia 01:50:13.6 00:27:59.2
237. 544 M30 Kondras Pavel ('81) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 01:50:13.6 00:27:59.2
238. 172 M30 Boubín Jan ('89) 01:50:34.7 00:28:20.3
239. 199 M50 Cepek Karel ('67) 01:50:42.3 00:28:27.9
240. 1256 M40 Bejdák Jan ('75) SportsArt FITNESS 01:50:55.0 00:28:40.6
241. 652 M30 Louda Jakub ('79) eleven 01:50:59.0 00:28:44.6
242. 160 M50 Binter Dalibor ('64) Všelibice Všelibice 01:51:00.4 00:28:46.0
243. 285 M30 Fejfar Jiří ('80) Faurecia 01:51:00.9 00:28:46.5
244. 598 M40 Mazač Michal ('77) VOMIT 01:51:02.2 00:28:47.8
245. 1134 M50 Hendrych Pavel ('65) 01:51:04.5 00:28:50.1
246. 1071 M60 Šimek Jaroslav ('55) 01:51:05.3 00:28:50.9
247. 1127 M40 Šulc Luboš ('76) Pavlišov 01:51:09.4 00:28:55.0
248. 1026 M40 Strádal Jan ('69) 01:51:10.4 00:28:56.0
249. 793 M30 Novotny Josef ('83) 01:51:11.3 00:28:56.9
250. 543 M50 Komínek Stanislav ('61) 01:51:11.6 00:28:57.2
251. 981 M50 Sigler Jaroslav ('66) Jedla Team Jedla Team 01:51:12.8 00:28:58.4
252. 1109 M30 Šťastný Filip ('78) 01:51:12.9 00:28:58.5
253. 590 M60 Žalský Šlechtislav ('42) Realistav Brno 01:51:14.1 00:28:59.7
254. 673 M40 Maděra Martin ('77) Rafan bike riders 01:51:17.0 00:29:02.6
255. 1074 M30 Šimon Dušan ('79) Bike & ski Bakajda Bakov Bikers 01:51:18.1 00:29:03.7
256. 296 M50 Fišar Jan ('65) KAH Vrchlabí KAH Vrchlabí 01:51:18.8 00:29:04.4
257. 1189 M50 Vávra Radovan ('66) 01:51:19.4 00:29:05.0
258. 879 M50 Plocek Luboš ('66) Rychnov 01:51:21.0 00:29:06.6
259. 1037 M50 Svárovský Miloš ('65) Ořešínský drak 01:51:47.9 00:29:33.5
260. 726 M40 Mokrejš Jaromír ('69) 01:51:49.7 00:29:35.3
261. 1183 M40 Vaner Josef ('68) Conocophillips 01:51:50.6 00:29:36.2
262. 686 M40 Marek Petr ('68) 01:51:57.6 00:29:43.2
263. 175 M40 Brada Radek ('76) 01:51:59.2 00:29:44.8
264. 235 M40 Čurda Martin ('68) 01:52:00.3 00:29:45.9
265. 173 M30 Brada Michal ('79) 01:52:00.6 00:29:46.2
266. 324 M30 Habr Jan ('78) Weizen B. Weizen B. 01:52:01.0 00:29:46.6
267. 411 M40 Hrdlička Martin ('69) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:52:02.2 00:29:47.8
268. 93 M40 Vorlíček Marek ('77) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:52:04.7 00:29:50.3
269. 579 M50 Kraus Zdeněk ('62) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:52:06.7 00:29:52.3
270. 670 M30 Machatý Radek ('78) MTBC Manitou sokol Chrudim 01:52:11.0 00:29:56.6
271. 212 M50 Chumlen Luboš ('65) 01:52:12.1 00:29:57.7
272. 343 M60 Harcuba Petr ('53) SpinFit Liberec 01:52:15.3 00:30:00.9
273. 527 M50 Kočiš Josef ('60) 01:52:28.4 00:30:14.0
273. 755 M50 Navrátil Josef ('58) 01:52:28.4 00:30:14.0
274. 884 M60 Podsedníček Rudolf ('43) Bike RPO Ml. Boleslav 01:52:32.7 00:30:18.3
275. 688 M40 Mareš Karel ('68) Rychnov 01:52:34.1 00:30:19.7
276. 355 M30 Heidmann Alexander ('80) Faurecia 01:52:36.5 00:30:22.1
276. 640 M40 Lenoch Miloš ('71) 01:52:36.5 00:30:22.1
277. 897 M50 Popel Karel ('60) 01:52:45.5 00:30:31.1
278. 1078 M40 Šimůnek Dušan ('76) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:52:53.9 00:30:39.5
279. 891 M40 Poláček Miroslav ('75) Lipnoman Lipnoman 01:53:01.8 00:30:47.4
280. 246 M50 Doležal Jan ('63) ŠKO-ENERGO Teplárna 01:53:02.6 00:30:48.2
281. 1084 M40 Škaloud Martin ('76) Rafan bike riders 01:53:05.3 00:30:50.9
282. 862 M60 Nicke Reiner ('56) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:53:10.8 00:30:56.4
283. 647 M30 Linhart Martin ('78) 01:53:14.1 00:30:59.7
284. 158 M50 Hrubý Stanislav ('67) 01:53:18.5 00:31:04.1
285. 924 M50 Pultar Radek ('64) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:53:18.9 00:31:04.5
286. 291 M30 Fidler Milan ('78) 01:53:20.0 00:31:05.6
287. 284 M40 Feist Jaroslav ('69) 01:53:22.6 00:31:08.2
288. 283 M40 Feigl Tomáš ('77) 01:53:23.6 00:31:09.2
289. 616 M30 Kunc Ladislav ('90) TJ Jiskra Adršpach 01:53:33.8 00:31:19.4
290. 1212 M60 Víšek Zdeněk ('53) Oceloví letci Oceloví letci 01:53:50.2 00:31:35.8
291. 920 M30 Pšenička Jakub ('85) G.S.Mercedes-Benz Selle Italia OVB 01:53:52.0 00:31:37.6
292. 516 M40 Klust Robert ('73) 01:53:53.7 00:31:39.3
293. 928 M50 Rachota Jaroslav ('59) SK Sklopísek Střeleč 01:53:55.5 00:31:41.1
294. 701 M30 Mazurek Martin ('80) Pernštejn tým 01:53:56.9 00:31:42.5
295. 115 M40 Balák Martin ('70) Favorit brno 01:53:58.4 00:31:44.0
296. 1005 M30 Solil Pavel ('83) 01:53:58.7 00:31:44.3
297. 149 M40 Bergman Aleš ('71) Faurecia 01:54:01.3 00:31:46.9
298. 102 M30 Albrecht Dušan ('83) Spinning Plzeň 01:54:01.6 00:31:47.2
299. 204 M60 Chmelař Petr ('56) 01:54:08.5 00:31:54.1
300. 901 M30 Pospíšil Tomáš ('78) T-Mobile MTB Team 01:54:10.6 00:31:56.2
301. 219 M40 Cibulka Roman ('71) 01:54:13.8 00:31:59.4
302. 1207 M40 Holman Leoš ('70) Hokl Club 01:54:14.7 00:32:00.3
303. 948 M40 Romportl Zdeněk ('76) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 01:54:17.2 00:32:02.8
304. 1140 M40 Švorc Radek ('73) ŠKO-ENERGO Hakaři 01:54:22.3 00:32:07.9
305. 525 M60 Kočárek Pavel ('54) KC Klabava KC Klabava 01:54:25.4 00:32:11.0
306. 1197 M40 Velimský David ('71) autocombi Kutná Hora autocombi team 2 01:54:41.6 00:32:27.2
307. 359 M60 Helmich Miroslav ('57) VeloUni 01:54:42.6 00:32:28.2
308. 1142 M30 Taege Fabian ('78) Faurecia 01:54:43.0 00:32:28.6
309. 674 M40 Mairich Vít ('72) 01:54:43.7 00:32:29.3
310. 342 M40 Harant Jan ('74) 01:54:55.3 00:32:40.9
311. 704 M40 Melichárek Leoš ('71) Weizen B. 01:55:11.9 00:32:57.5
312. 1120 M40 Šťovíček Pavel ('70) Maratoncentrum Jc 01:55:12.6 00:32:58.2
313. 190 M50 Bulva Milan ('62) 01:55:24.6 00:33:10.2
314. 482 M40 Kadič Martin ('73) 01:55:28.4 00:33:14.0
314. 784 M60 Novák Zdeněk ('54) 01:55:28.4 00:33:14.0
315. 351 M40 Havelka Roman ('75) 01:55:28.8 00:33:14.4
316. 73 M40 Krýcha Miroslav ('75) Sentinel Team 01:55:33.1 00:33:18.7
317. 458 M60 Jícha Roman ('56) 01:55:35.4 00:33:21.0
318. 798 M40 Nývlt Jiří ('70) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 01:55:36.5 00:33:22.1
319. 912 M40 Zemánek Milan ('68) Conocophillips 01:55:37.7 00:33:23.3
320. 38 M30 Přikryl Vladimír ('83) X SKI MARATHON TEAM X SKI MARATHON TEAM 01:55:41.2 00:33:26.8
321. 854 M40 Peterka Martin ('71) autocombi Kutná Hora autocombi team 2 01:55:48.1 00:33:33.7
322. 215 M40 Chvojka Dominik ('75) 01:55:49.0 00:33:34.6
323. 838 M40 Pěchouček Zdeněk ('69) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 01:55:50.8 00:33:36.4
324. 614 M40 Kuklík Karel ('75) 01:55:51.3 00:33:36.9
325. 628 M50 Laibl Vladimír ('61) 01:55:52.9 00:33:38.5
326. 423 M40 Hykyš Vladimír ('76) H & H Králové 01:55:57.9 00:33:43.5
327. 1155 M30 Tomáš Jaroslav ('81) 01:55:58.0 00:33:43.6
328. 360 M50 Herceg Fridrych ('65) 01:55:58.2 00:33:43.8
329. 96 M30 Voříšek Mirko ('88) SK BP Lumen Úpice 01:55:58.3 00:33:43.9
330. 315 M50 Gamba Robert ('62) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:56:00.3 00:33:45.9
331. 613 M60 Kugler Jan ('55) 01:56:03.6 00:33:49.2
332. 841 M50 Pejřil Vladimír ('59) 01:56:04.9 00:33:50.5
333. 510 M40 Klaus Tomáš ('76) 01:56:08.7 00:33:54.3
334. 112 M50 Bakalář Marek ('64) 01:56:09.6 00:33:55.2
335. 373 M40 Hlaváček Tomáš ('73) MTB NEBÁKOV 01:56:17.5 00:34:03.1
336. 55 M50 Zahradník Pavel ('60) SK Sklopísek Střeleč 01:56:18.2 00:34:03.8
337. 260 M40 Dražek Tomáš ('75) 01:56:22.6 00:34:08.2
338. 268 M40 Dutý Radek ('72) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:56:23.5 00:34:09.1
339. 904 M40 Poupě František ('77) PoPoVo Team 01:56:25.4 00:34:11.0
340. 676 M30 Majliš Roman ('81) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 01:56:25.9 00:34:11.5
341. 434 M40 Janata Hynek ('68) 01:56:28.7 00:34:14.3
342. 379 M40 Hoferek Karel ('71) Stevens Bike MB 01:56:29.7 00:34:15.3
343. 420 M40 Hujer Petr ('77) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:56:31.5 00:34:17.1
344. 1231 M40 Volman Václav ('73) Draci 01:56:36.8 00:34:22.4
345. 40 M40 Pacek Vlastimil ('70) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:56:37.1 00:34:22.7
346. 448 M40 Javůrek Zdeněk ('74) ŠKO-ENERGO Hakaři 01:56:40.6 00:34:26.2
347. 163 M50 Blažek Ladislav ('62) SVJ Teplice 01:56:41.5 00:34:27.1
348. 955 M40 Rous Tomáš ('69) 01:56:41.8 00:34:27.4
349. 313 M50 Gábriš Jan ('63) 01:56:42.3 00:34:27.9
350. 1223 M50 Vohánka Libor ('65) 01:56:44.9 00:34:30.5
351. 1061 M60 Šejna Vladimír ('45) Na kole ze Stodoly 01:56:52.0 00:34:37.6
352. 441 M40 Janoušek Petr ('70) 01:56:58.3 00:34:43.9
353. 130 M40 Bečka Pavel ('69) 01:56:58.4 00:34:44.0
354. 538 M30 Kolmaš Vojtěch ('79) Mongoose MTB Team Mongoose MTB Team 01:56:58.9 00:34:44.5
355. 185 M50 Brychta Tomáš ('63) 01:56:59.4 00:34:45.0
356. 71 M40 Vyšinský Martin ('75) Horokolo Jundrov - Shönox 01:57:00.1 00:34:45.7
357. 1044 M40 Svoboda Pavel ('74) SKP PP PRAHA 01:57:01.2 00:34:46.8
358. 583 M40 Krč Daniel ('76) 01:57:02.1 00:34:47.7
359. 457 M40 Ježek Zdeněk ('75) eleven eleven 01:57:02.9 00:34:48.5
360. 1077 M60 Šimůnek Antonín ('53) 01:57:05.3 00:34:50.9
361. 524 M30 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf Hrobce 01:57:07.7 00:34:53.3
362. 542 M40 Komenda Kamil ('72) Kulda Bike Team 01:57:09.0 00:34:54.6
363. 264 M40 Duchoň David ('71) GiTy 01:57:11.9 00:34:57.5
364. 537 M40 Koleňák Vlastik ('77) Maniac Pedals Maniac Pedals 01:57:12.4 00:34:58.0
365. 829 M40 Zeman Marek ('75) Vicomt Cobram Team 01:57:13.4 00:34:59.0
366. 692 M40 Matějček Petr ('68) DHL MTB Team DHL MTB Team 01:57:16.2 00:35:01.8
367. 491 M40 Kápička Jaroslav ('75) 01:57:20.4 00:35:06.0
368. 179 M60 Brdlík Vladimír ('57) 01:57:21.0 00:35:06.6
369. 945 M40 Řídký František ('68) 01:57:21.9 00:35:07.5
370. 822 M30 Žid Vladimír ('79) 01:57:27.3 00:35:12.9
371. 136 M40 Bejdl Robert ('70) 01:57:27.4 00:35:13.0
372. 930 M40 Rákosník Jiří ('69) 01:57:28.1 00:35:13.7
373. 713 M60 Mikula Jiří ('54) 01:57:29.7 00:35:15.3
374. 833 M40 Pávek Martin ('71) 01:57:32.8 00:35:18.4
375. 872 M40 Pintner Petr ('73) 01:57:34.1 00:35:19.7
376. 1162 M30 Žaloudek Ondřej ('82) Rafan bike riders 01:57:35.5 00:35:21.1
377. 1101 M60 Šourek Radim ('56) 01:57:36.8 00:35:22.4
378. 811 M60 Otruba Jan ('44) Oceloví letci 01:57:40.2 00:35:25.8
379. 662 M60 Lulek Jiří ('54) TJ Jiskra Adršpach 01:57:44.6 00:35:30.2
380. 1129 M40 Seidl Vlastimil ('75) Kunratice 01:57:46.0 00:35:31.6
381. 28 M50 Prokop Josef ('60) Author 01:57:50.7 00:35:36.3
382. 1259 M50 Slavík Vladimír ('64) 01:57:51.6 00:35:37.2
383. 1279 M40 Čeřovský Aleš ('73) Lipnoman Lipnoman 01:57:52.2 00:35:37.8
384. 223 M40 Cinibulk Josef ('72) Zentiva 01:57:53.4 00:35:39.0
385. 860 M60 Petrov,Petrov jr. Michal,Michal ('57) Bike team Kralupy Bike team Kralupy 01:58:12.2 00:35:57.8
386. 303 M30 Foltán Jan ('91) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:58:14.1 00:35:59.7
387. 205 M50 Novák Ivo ('62) Žaket Žaket 01:58:14.9 00:36:00.5
388. 298 M40 Fišer Martin ('74) Poštovní spořitelna 01:58:18.4 00:36:04.0
389. 101 M40 Abraham Tomáš ('69) Kouklas Team Kouklas Team 01:58:22.3 00:36:07.9
390. 1178 M50 Vančura Milan ('58) Author 01:58:24.5 00:36:10.1
391. 440 M40 Janoušek Martin ('73) SKP PP PRAHA SKP PP PRAHA 01:58:25.2 00:36:10.8
392. 970 M40 Sadílek Zdeněk ('72) SKP PP PRAHA SKP PP PRAHA 01:58:25.3 00:36:10.9
393. 899 M40 Pospíšil Pavel ('76) Red Devils 01:58:27.4 00:36:13.0
394. 425 M50 Hynek Slavomír ('63) 01:58:28.0 00:36:13.6
395. 1198 M40 Vencl Petr ('72) Restaurace START 01:58:30.0 00:36:15.6
396. 316 M40 Gapko Martin ('71) Restaurace START 01:58:30.2 00:36:15.8
397. 1007 M40 Sorád Petr ('70) 01:58:34.9 00:36:20.5
398. 1204 M30 Veselý Michal ('80) 01:58:41.1 00:36:26.7
399. 1019 M40 Stehlík Jan ('68) 01:58:41.6 00:36:27.2
400. 915 M40 Procházka Petr ('74) 01:58:45.7 00:36:31.3
401. 275 M50 Dvorský Ladislav ('67) 01:58:45.8 00:36:31.4
402. 1086 M50 Škopík Libor ('65) Maniac Pedals Maniac Pedals 01:58:48.1 00:36:33.7
403. 240 M40 Dědek Milan ('77) H & H Králové 01:58:49.8 00:36:35.4
404. 913 M40 Procházka Jan ('76) Draci 01:58:57.4 00:36:43.0
405. 1080 M30 Šíp Jiří ('81) 01:58:59.7 00:36:45.3
406. 371 M40 Hlaváč David ('75) Kulda Bike Team 01:59:06.2 00:36:51.8
407. 1046 M40 Svoboda Tomáš ('71) REGAL bike 01:59:11.5 00:36:57.1
408. 337 M50 Handl Jindřich ('67) Rychnov 01:59:13.4 00:36:59.0
409. 796 M40 Wurm Pavel 01:59:14.5 00:37:00.1
410. 363 M30 Heřman Stanisalv ('82) Poštovní spořitelna 01:59:21.1 00:37:06.7
411. 261 M60 Drobňák Milan ('57) Maniac Pedals Maniac Pedals 01:59:22.0 00:37:07.6
412. 867 M30 Pilát Ondřej ('89) Bike team Podskalí 01:59:22.5 00:37:08.1
413. 1161 M40 Třešňák Tomáš ('76) 01:59:24.3 00:37:09.9
414. 117 M50 Banýr Milan ('66) 01:59:28.8 00:37:14.4
415. 32 M40 Kocman Petr ('70) Author 01:59:29.0 00:37:14.6
416. 354 M60 Havlík Václav ('50) Merkato 01:59:29.9 00:37:15.5
417. 888 M50 Podzimek Josef ('63) SPINNING-MB SPINNING-MB 01:59:30.5 00:37:16.1
418. 1107 M40 Šrámek Petr ('68) Rychnov 01:59:34.4 00:37:20.0
419. 1029 M40 Stránský Leo ('68) The Power Of AC 01:59:40.7 00:37:26.3
420. 124 M30 Basař Ondřej ('83) topesto.com mtb team Topesto.com mtb team 01:59:42.4 00:37:28.0
421. 258 M40 Drahoš Milan ('75) 01:59:43.6 00:37:29.2
422. 1067 M30 Šilhavý Josef ('78) 01:59:45.4 00:37:31.0
423. 748 M40 Nagy Libor ('68) eleven eleven 01:59:47.1 00:37:32.7
424. 785 M50 Novák Zdeněk ('66) Continental sport team 01:59:47.8 00:37:33.4
425. 508 M30 Kittler Jan ('78) Faurecia 01:59:48.6 00:37:34.2
426. 447 M30 Javůrek Michal ('78) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 02:00:00.8 00:37:46.4
427. 526 M40 Kočí Ladislav ('72) DAP-PROVMEX TEAM 02:00:01.8 00:37:47.4
428. 804 M60 Olša František ('51) OPP Olša 02:00:04.0 00:37:49.6
429. 286 M30 Ferkl Michal ('81) Faurecia 02:00:05.0 00:37:50.6
430. 322 M30 Grolmus Ondrej ('80) 02:00:11.7 00:37:57.3
431. 997 M30 Smažák Radim ml. ('90) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:00:13.3 00:37:58.9
432. 996 M50 Smažák Radim ('66) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:00:13.5 00:37:59.1
433. 585 M50 Krejčí Miloslav ('66) 02:00:14.1 00:37:59.7
434. 545 M30 Kopec Michael ('80) Kulda Bike Team 02:00:29.1 00:38:14.7
435. 1119 M40 Štorek Jaroslav ('69) 02:00:31.7 00:38:17.3
436. 1093 M40 Šnajdr Jan ('72) Volksbank Bike Team 02:00:38.9 00:38:24.5
437. 797 M50 Nykodým Josef ('66) MTBC Manitou sokol Chrudim 02:00:41.6 00:38:27.2
438. 1102 M50 Špalek Miroslav ('59) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:00:45.6 00:38:31.2
439. 370 M30 Macek Daniel ('79) 02:00:48.1 00:38:33.7
440. 914 M60 Procházka Jan ('56) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:00:56.5 00:38:42.1
441. 886 M50 Podskalský Zbyněk ('59) 02:00:56.8 00:38:42.4
442. 1240 M40 Pátek Aleš ('74) GiTy 02:00:58.3 00:38:43.9
443. 609 M50 Kučera Pavel ('66) CK Pedál 02:00:58.4 00:38:44.0
444. 486 M40 Kálal Marek ('73) 02:00:58.9 00:38:44.5
445. 894 M50 Poledňák Jaromír ('60) 02:00:59.8 00:38:45.4
446. 949 M30 Rosek Jan ('83) 02:01:00.7 00:38:46.3
447. 663 M30 Lulek Petr ('87) TJ Jiskra Adršpach 02:01:01.5 00:38:47.1
448. 398 M40 Hornát Milan ('70) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 02:01:03.7 00:38:49.3
449. 104 M30 Augustin Petr ('79) Faurecia 02:01:07.5 00:38:53.1
450. 484 M40 Kafuněk David ('71) 02:01:12.1 00:38:57.7
450. 629 M50 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce 02:01:12.1 00:38:57.7
451. 810 M40 Ondřej Martin ('76) Křemílek 02:01:12.7 00:38:58.3
452. 671 M40 Machů Jiří ('71) 02:01:17.0 00:39:02.6
453. 218 M40 Zítko Erich ('70) 02:01:21.3 00:39:06.9
454. 1108 M40 Štajnc Milan ('73) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:01:22.5 00:39:08.1
455. 277 M30 Erbert Leoš ('80) SDH Solec - Malobratřice 02:01:23.9 00:39:09.5
456. 1206 M40 Vích Martin ('75) 02:01:53.2 00:39:38.8
457. 744 M60 Nachtigal Jiří ('57) KC Klabava KC Klabava 02:01:58.0 00:39:43.6
458. 664 M30 Lžičař Jiří ('90) 3J 02:01:58.8 00:39:44.4
459. 408 M40 Hradiský Zdeněk ('74) 02:02:01.7 00:39:47.3
460. 631 M50 Lang Jan ('59) Stera Pardubice 02:02:05.5 00:39:51.1
461. 5 M40 Zavrtálek Martin ('71) 02:02:06.7 00:39:52.3
462. 817 M50 Pacholík Petr ('60) 02:02:08.2 00:39:53.8
463. 909 M40 Prejza Michal ('74) 02:02:10.4 00:39:56.0
464. 1114 M40 Štěpán Jaroslav ('70) 02:02:10.8 00:39:56.4
465. 568 M50 Král Miroslav ('61) eleven eleven 02:02:12.0 00:39:57.6
466. 819 M40 Palounek Michal ('77) Emerge Emerge 02:02:13.1 00:39:58.7
467. 1089 M30 Šlesingr František ('79) DHL MTB Team DHL MTB Team 02:02:25.4 00:40:11.0
468. 209 M50 Christoph Jaroslav ('64) Rychnov 02:02:31.5 00:40:17.1
469. 383 M40 Holoubek Jiří ('70) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:02:32.3 00:40:17.9
470. 871 M50 Pinďák Jiří ('60) Oceloví letci Oceloví letci 02:02:37.1 00:40:22.7
471. 604 M50 Kubeša Jiří ('59) 02:02:38.4 00:40:24.0
472. 710 M50 Mikolášek Petr ('64) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:02:46.1 00:40:31.7
473. 681 M30 Mařan Jiří ('83) 02:02:46.6 00:40:32.2
474. 119 M50 Bárta Josef ('66) SK BP Lumen Úpice 02:02:49.5 00:40:35.1
475. 1083 M40 Široký Roman ('74) Cyklo Stratílek Litomyšl 02:02:51.2 00:40:36.8
476. 849 M50 Peřina Jiří ('58) 02:02:52.9 00:40:38.5
477. 1208 M50 Vidner Jan ('67) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:02:54.0 00:40:39.6
478. 1210 M60 Vimmer Rudolf ('44) 02:02:54.9 00:40:40.5
479. 297 M50 Fišer Ladislav ('64) B&B Club Turnov 02:02:55.6 00:40:41.2
480. 984 M50 Skaunic Michal ('66) 02:02:58.7 00:40:44.3
481. 1242 M40 Mihalečko Dušan ('77) Cykloservis Cykloservis 02:03:02.5 00:40:48.1
482. 898 M30 Popovský Martin ('89) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 02:03:08.9 00:40:54.5
483. 783 M30 Novák Tomáš ('80) 02:03:10.3 00:40:55.9
484. 840 M50 Pejřil Petr ('60) 02:03:11.7 00:40:57.3
485. 195 M60 Bystriansky Josef ('54) 02:03:12.4 00:40:58.0
486. 467 M60 Jirouš Josef ('56) 02:03:12.8 00:40:58.4
487. 805 M60 Kraus František ('49) SPP Pičín Gambrinus team Pičín 02:03:13.6 00:40:59.2
488. 344 M30 Hartman Jakub ('89) Bike Freaks 02:03:16.0 00:41:01.6
489. 43 M50 Zálešák Antonín ('66) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:03:19.1 00:41:04.7
490. 756 M40 Nechanický Milan ('69) ŠKO-ENERGO Hakaři 02:03:20.4 00:41:06.0
491. 11 M30 Jirásko Ladislav ('78) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 02:03:21.7 00:41:07.3
492. 15 M50 Křivánek Tomáš ('66) SPINNING-MB SPINNING-MB 3 02:03:22.4 00:41:08.0
493. 257 M40 Drahorád Pavel ('74) 02:03:23.0 00:41:08.6
494. 734 M40 Mrázek Jan ('73) 02:03:30.0 00:41:15.6
495. 385 M40 Holý Aleš ('75) Hradecký Spinning klub Hradecký Spinning klub 02:03:33.1 00:41:18.7
496. 477 M30 Kácha Bohuslav ('78) 02:03:40.5 00:41:26.1
497. 1228 M40 Volf Jan ('73) Bart Team 02:03:47.5 00:41:33.1
498. 1091 M40 Šmíd Miroslav ('71) 02:03:50.3 00:41:35.9
499. 883 M50 Podlipný Miloslav ('60) 02:03:53.3 00:41:38.9
500. 574 M50 Krámský Radek ('65) PAC 02:03:59.8 00:41:45.4
501. 1160 M50 Trehšl Richard ('65) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:04:00.0 00:41:45.6
502. 754 M50 Pazderník Stanislav ('62) 02:04:04.4 00:41:50.0
503. 656 M40 Loukotka Milan ('75) SAC Bělá pod Bezdězem 02:04:30.0 00:42:15.6
504. 1230 M40 Volf Václav ('73) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:04:30.1 00:42:15.7
505. 599 M60 Krupička Vladimír ('52) SK Sklopísek Střeleč 02:04:32.5 00:42:18.1
506. 84 M40 Vosáhlo Pavel ('75) Vicomt Cobram Team 02:04:35.8 00:42:21.4
507. 941 M30 Rendl Václav ('82) 02:04:37.7 00:42:23.3
508. 528 M30 Kodrle Michal ('78) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 02:04:38.7 00:42:24.3
509. 265 M50 Dudík Lubomír ('61) 02:04:47.1 00:42:32.7
510. 182 M40 Brož Josef ('73) 02:04:49.8 00:42:35.4
511. 1003 M40 Soják Jiří ('77) The Power Of AC 02:04:53.6 00:42:39.2
512. 1232 M30 Frýba David ('77) 02:04:55.8 00:42:41.4
513. 765 M50 Němota Pavel ('67) Mongoose MTB Team 02:04:56.4 00:42:42.0
514. 665 M50 Lžičař Jiří ('58) 3J 02:05:04.4 00:42:50.0
515. 1195 M50 Vejrosta Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:11.3 00:42:56.9
516. 895 M40 Poloczek Martin ('73) IKK KJ Brno 02:05:12.3 00:42:57.9
517. 1057 M60 Šebesta Vladimír ('49) Animal Bikers 02:05:22.1 00:43:07.7
518. 1205 M60 Veverka Miloš ('56) SK Sklopísek Střeleč 02:05:27.4 00:43:13.0
519. 161 M30 Blahák Jiří ('86) 02:05:44.8 00:43:30.4
520. 979 M40 Sekrt Michal ('70) 02:05:49.2 00:43:34.8
521. 454 M40 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 02:05:49.5 00:43:35.1
522. 1066 M30 Ševic Pavel ('88) Cykloserver 02:05:50.3 00:43:35.9
523. 6 M40 Zálešák Zbyněk ('72) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:05:53.8 00:43:39.4
524. 635 M40 Lapeš Jaromír ('76) 02:05:54.1 00:43:39.7
525. 181 M50 Brož Jiří ('67) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:05:54.4 00:43:40.0
526. 773 M40 Nováček Daniel ('69) arena servis liberec 02:05:54.6 00:43:40.2
527. 310 M30 Fritsch Miroslav ('81) 02:05:55.0 00:43:40.6
527. 771 M40 Nevrkla Vladimír ('73) arena servis liberec 02:05:55.0 00:43:40.6
528. 228 M40 Čechura Ladislav ('71) 02:05:57.5 00:43:43.1
529. 641 M40 Lenz Martin ('74) 02:05:59.4 00:43:45.0
530. 1138 M40 Švarc Miloslav ('75) SKP PP PRAHA 02:06:02.7 00:43:48.3
531. 1016 M30 Srb Pavel ('86) 02:06:08.5 00:43:54.1
532. 233 M50 Chára Miroslav ('66) 02:06:14.2 00:43:59.8
532. 588 M40 Kressl Josef ('73) 02:06:14.2 00:43:59.8
533. 933 M50 Randuška Roman ('64) 02:06:17.0 00:44:02.6
534. 642 M40 Levý Miroslav ('72) Cykloklub FTN 02:06:18.8 00:44:04.4
535. 558 M60 Koubek Ladislav ('53) HAKAKOLA HAKAKOLA 02:06:23.8 00:44:09.4
536. 801 M50 Okluský Miroslav ('63) Author 02:06:27.9 00:44:13.5
536. 1087 M30 Šlégl Jiří ('92) Sokol Podlázky 02:06:27.9 00:44:13.5
537. 251 M40 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:06:36.2 00:44:21.8
538. 463 M40 Jirásko Petr ('76) Bart Team 02:06:37.1 00:44:22.7
539. 372 M30 Hlaváč Milan ('80) 02:06:39.0 00:44:24.6
540. 1136 M50 Švamberk Jiří ('59) 02:06:40.9 00:44:26.5
541. 961 M50 Rumler Ladislav ('62) 02:06:47.1 00:44:32.7
542. 602 M30 Krušinský Libor ('80) GiTy 02:06:48.7 00:44:34.3
543. 1262 M50 Bláha Radek ('65) 02:06:56.4 00:44:42.0
544. 1081 M40 Šíp Libor ('73) 02:07:00.8 00:44:46.4
545. 795 M40 Novotný Tomáš ('70) 02:07:01.1 00:44:46.7
546. 308 M40 Fridrich Jan ('70) 02:07:03.1 00:44:48.7
547. 445 M40 Janů Lumír ('72) Fitness Centrum Lípa 02:07:14.3 00:44:59.9
548. 702 M40 Melchert Pavel ('72) 02:07:15.6 00:45:01.2
549. 600 M50 Kruse Roderic ('64) 02:07:16.3 00:45:01.9
550. 428 M40 Icha Jan ('76) 02:07:31.9 00:45:17.5
551. 555 M60 Rosenfeldt Robert ('51) Česana 02:07:35.6 00:45:21.2
552. 26 M40 Křesťan Miloš ('68) Author 02:07:36.6 00:45:22.2
553. 746 M50 Nádhera Petr ('67) Nádhera bike 02:07:44.2 00:45:29.8
554. 1151 M50 Tlučhoř Petr ('63) 02:07:44.9 00:45:30.5
555. 276 M50 Dzan Ladislav ('64) 02:07:49.9 00:45:35.5
556. 1252 M40 Derich Michal ('75) GiTy 02:07:53.4 00:45:39.0
557. 225 M40 Čadek Michal ('70) 02:07:56.1 00:45:41.7
558. 494 M40 Karnick Roland ('74) Faurecia 02:08:00.5 00:45:46.1
559. 1141 M50 Švorc Zdeněk ('65) Staré Hrady Staré Hrady 02:08:04.3 00:45:49.9
560. 505 M40 Kimla Jan ('68) 02:08:10.8 00:45:56.4
561. 167 M40 Bomboš Martin ('77) Kořenov 02:08:12.6 00:45:58.2
562. 386 M30 Holzbach Tomáš ('78) Lazy Turtles Lazy Turtles 02:08:17.5 00:46:03.1
563. 1144 M40 Tahal Zdeněk ('71) 02:08:25.0 00:46:10.6
564. 813 M50 Outrata Prokop ('64) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:08:29.6 00:46:15.2
565. 289 M30 Fiala Věroslav ('84) 02:08:29.8 00:46:15.4
566. 1110 M60 Šťastný Miroslav ('55) 02:08:36.0 00:46:21.6
567. 353 M40 Havlík Radek ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:08:36.8 00:46:22.4
568. 1024 M40 Stonjek Tomaš ('76) H & H Králové 02:08:37.0 00:46:22.6
569. 669 M40 Macháček Roman ('76) 02:08:38.9 00:46:24.5
570. 1082 M50 Šír Milan ('64) 02:08:41.8 00:46:27.4
571. 1167 M40 Turner Robert ('69) 02:08:42.6 00:46:28.2
572. 714 M30 Mikula Martin ('85) 02:08:44.1 00:46:29.7
573. 667 M40 Macek Miroslav ('69) T-Mobile MTB Team 02:08:44.7 00:46:30.3
574. 634 M40 Lankaš Jaroslav ('75) H & H Králové 02:08:45.1 00:46:30.7
575. 717 M30 Mistaler Jakub ('78) 02:08:46.5 00:46:32.1
576. 666 M50 Vávra Josef ('67) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:08:48.5 00:46:34.1
577. 592 M30 Kříva Tomáš ('79) 02:08:48.6 00:46:34.2
578. 1041 M50 Svoboda Jiří ('64) Poštovní spořitelna 02:08:49.4 00:46:35.0
579. 617 M50 Kunc Petr ('67) TJ Jiskra Adršpach 02:08:52.1 00:46:37.7
580. 937 M40 Reissig Jaroslav ('72) Red Devils 02:08:53.1 00:46:38.7
581. 1201 M40 Verner Jiří ('74) 02:08:56.6 00:46:42.2
582. 369 M40 Hladík Jan ('76) 02:09:04.8 00:46:50.4
583. 633 M40 Laňka Petr ('75) 02:09:07.7 00:46:53.3
584. 269 M30 Dvořáček Jan ('84) Faurecia 02:09:08.9 00:46:54.5
585. 837 M60 Pech Pavel ('54) 02:09:10.4 00:46:56.0
586. 1147 M30 Tichý Radek ('81) 02:09:11.3 00:46:56.9
587. 256 M40 Drahoňovský Karel ('76) SK Sklopísek Střeleč 02:09:13.8 00:46:59.4
588. 24 M40 Görög Viktor ('76) SPINNING-MB SPINNING-MB 4 02:09:26.9 00:47:12.5
589. 437 M40 Janeček Vladimír ('76) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:09:28.0 00:47:13.6
590. 728 M40 Morávek Radek ('75) SK Sklopísek Střeleč 02:09:30.0 00:47:15.6
591. 684 M40 Marek Luboš ('73) 02:09:31.8 00:47:17.4
592. 318 M40 Gondkovský Pavol ('73) IKK KJ Brno 02:09:33.3 00:47:18.9
593. 1004 M30 Solár Adam ('79) Tronic Team 02:09:44.6 00:47:30.2
594. 778 M50 Novák Jan ('63) Vostrehrany.com 02:09:45.1 00:47:30.7
595. 382 M30 Holina Karel ('81) 02:09:51.9 00:47:37.5
596. 552 M40 Koros Jiří ('73) Kiss Delta 02:10:10.9 00:47:56.5
597. 497 M30 Kašpar Ondřej ('84) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:10:12.1 00:47:57.7
598. 1123 M30 Šubr Jan ('86) MTB team Hořice 02:10:14.1 00:47:59.7
599. 299 M40 Fišer Václav ('72) 02:10:14.6 00:48:00.2
600. 409 M40 Hraše David ('70) Faurecia 02:10:16.7 00:48:02.3
601. 987 M40 Skočdopol František ('72) 02:10:25.3 00:48:10.9
602. 954 M40 Roule Jan ('69) Tkačevova letka 02:10:25.5 00:48:11.1
603. 1263 M50 Frühbauer Luboš ('61) 02:10:29.4 00:48:15.0
604. 668 M50 Mach Jiří ('65) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:10:30.5 00:48:16.1
605. 1227 M40 Volák Jiří ('70) Conocophillips 02:10:37.5 00:48:23.1
606. 496 M40 Kašpar Karel ('74) Adventura race team 02:10:37.7 00:48:23.3
607. 4 M40 Zbraněk Aleš ('68) H & H Králové 02:10:40.4 00:48:26.0
608. 281 M30 Fajta Jaroslav ('79) 02:10:41.0 00:48:26.6
609. 850 M50 Peřina Milan ('64) 02:10:44.2 00:48:29.8
610. 121 M50 Barták Rony Mirek ('64) S.K.Meteor Kačerov Praha 02:10:58.6 00:48:44.2
611. 151 M50 Bernard Arnošt ('61) Velo Kuba Bike Team v Lukach 02:11:07.4 00:48:53.0
612. 1213 M30 Vítek David ('79) 02:11:23.3 00:49:08.9
613. 1063 M30 Šeps Stanislav ('78) Adrenalin Team 02:11:26.3 00:49:11.9
614. 1247 M40 Zacha Tomáš ('76) Continental sport team 02:11:31.0 00:49:16.6
615. 132 M50 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 02:11:36.6 00:49:22.2
616. 306 M50 Fous Miloslav ('65) PSK Union Praha 02:11:45.4 00:49:31.0
617. 248 M40 Domaček Marek ('75) H & H Králové 02:11:51.8 00:49:37.4
618. 882 M50 Podhorný Pavel ('60) 02:11:53.8 00:49:39.4
619. 806 M40 Olša Tomáš ('77) OPP Olša 02:11:54.6 00:49:40.2
620. 122 M30 Bártík Jan ('81) 02:11:55.1 00:49:40.7
621. 387 M40 Homolka Ondřej ('77) 02:11:55.5 00:49:41.1
622. 935 M60 Reif Ivo ('50) SpinBike Club K SpinBike Club K 02:11:56.3 00:49:41.9
623. 1052 M60 Šavel Zdeněk ('56) 02:11:56.5 00:49:42.1
624. 174 M40 Brada Petr ('70) 02:11:59.4 00:49:45.0
625. 141 M40 Beneš Petr ('73) Ramar Team 02:11:59.6 00:49:45.2
626. 956 M40 Rozsypal Petr ('77) 02:12:02.0 00:49:47.6
627. 976 M50 Schiefert Petr ('62) 02:12:09.6 00:49:55.2
628. 481 M40 Kadič Jan ('69) 02:12:10.5 00:49:56.1
629. 211 M40 Chudoba Jan ('76) 02:12:13.6 00:49:59.2
630. 703 M40 Melezínek Jiří ('70) 02:12:20.6 00:50:06.2
631. 536 M30 Kolda Pavel ('90) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:12:21.7 00:50:07.3
632. 404 M40 Hrabák Jakub ('73) 02:12:24.2 00:50:09.8
633. 131 M40 Bednář Josef ('71) Margl Bike Team 02:12:34.3 00:50:19.9
634. 460 M30 Jirásek Jan ('88) Cyklo Kaňkovský Olomouc 02:12:36.1 00:50:21.7
635. 1133 M30 Novák Jakub ('89) Continental sport team 02:12:36.9 00:50:22.5
636. 532 M30 Kolář Jan ('80) 02:12:38.9 00:50:24.5
637. 1192 M50 Večl Michal ('65) 02:12:39.8 00:50:25.4
638. 721 M30 Mlejnek Radan ('79) 02:13:14.1 00:50:59.7
639. 509 M40 Klátik Zdenko ('76) Vicomt Cobram Team 02:13:24.8 00:51:10.4
640. 559 M40 Koudela Roman ('73) 02:13:36.0 00:51:21.6
641. 443 M30 Jansa Jakub ('78) 02:13:36.6 00:51:22.2
642. 764 M50 Němeček Jiří ('63) 02:13:36.9 00:51:22.5
643. 184 M30 Brychta František ('85) 02:13:37.4 00:51:23.0
644. 188 M40 Buchar Jaroslav ('73) 02:13:41.7 00:51:27.3
645. 214 M60 Chvalina Jan ('56) Jim Beam Team 02:13:43.1 00:51:28.7
646. 162 M30 Jindra Milan ('78) 02:13:43.6 00:51:29.2
647. 321 M40 Grof Martin ('75) Oracle 02:13:46.6 00:51:32.2
648. 346 M50 Hartman Jiří ('67) Faurecia 02:13:47.5 00:51:33.1
649. 422 M30 Hykyš Ivo ('79) H & H Králové 02:13:51.2 00:51:36.8
650. 672 M50 Macoun David ('58) 02:14:13.0 00:51:58.6
651. 444 M40 Rýzner Gustav ('73) Česana 02:14:13.7 00:51:59.3
652. 548 M40 Korejs Pavel ('77) 02:14:14.8 00:52:00.4
653. 288 M50 Fiala Jiří ('67) 02:14:16.5 00:52:02.1
654. 761 M40 Nekolný Petr ('72) 02:14:24.3 00:52:09.9
655. 1103 M40 Špatina Ondřej ('77) Conocophillips 02:14:24.9 00:52:10.5
656. 72 M40 Výborný Miroslav ('69) Tkačevova letka 02:14:32.0 00:52:17.6
657. 603 M50 Kubata Josef ('62) 02:14:32.5 00:52:18.1
658. 196 M50 Calpaš Dušan ('60) 02:14:33.0 00:52:18.6
659. 1271 M40 Tomek Martin ('73) 02:14:34.5 00:52:20.1
660. 392 M50 Horáček Oldřich ('63) 02:14:37.7 00:52:23.3
661. 878 M50 Plechatý Miloš ('65) 02:14:37.8 00:52:23.4
662. 989 M50 Slaboch Pavel ('65) 02:14:38.9 00:52:24.5
663. 760 M40 Hakl Antonín ('72) 02:14:45.9 00:52:31.5
664. 230 M40 Čermák Libor ('72) 02:14:49.7 00:52:35.3
665. 763 M40 Němec Miroslav ('68) www.dverenemcova.cz www.dverenemcova.cz 02:14:50.5 00:52:36.1
666. 293 M60 Filip Miroslav ('56) 02:14:53.1 00:52:38.7
667. 978 M60 Sedlák Jiří ('52) RK Blansko 02:14:56.5 00:52:42.1
668. 831 M40 Paulát Jiří ('68) arena servis liberec 02:14:59.9 00:52:45.5
669. 960 M30 Rulc Martin ('90) Bakov Bikers 02:15:01.2 00:52:46.8
670. 1076 M40 Šimonek Daniel ('74) Vicomt Cobram Team 02:15:02.1 00:52:47.7
671. 431 M40 Jaček Martin ('77) 02:15:09.2 00:52:54.8
672. 300 M50 Flanderka Jaroslav ('58) Všelibice Všelibice 02:15:09.9 00:52:55.5
673. 1055 M50 Šebek Roman ('64) 02:15:21.1 00:53:06.7
674. 610 M50 Kučera Petr ('65) Poštovní spořitelna 02:15:21.9 00:53:07.5
675. 320 M40 Gregor Luboš ('73) 02:15:25.4 00:53:11.0
675. 890 M40 Pokorný Petr ('74) 02:15:25.4 00:53:11.0
676. 1194 M30 Vejrosta Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:15:58.8 00:53:44.4
677. 1031 M40 Stříteský Jaroslav ('70) 02:15:59.9 00:53:45.5
678. 388 M60 Homolka Zdeněk ('48) 02:16:03.8 00:53:49.4
679. 992 M60 Slavík Josef ('51) 02:16:04.4 00:53:50.0
680. 1281 M40 Beneš Daniel ('76) 02:16:04.8 00:53:50.4
681. 1181 M50 Kašpar Jiří ('65) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:16:17.7 00:54:03.3
682. 332 M50 Halberstat Petr ('61) SpinBike Club K 02:16:18.5 00:54:04.1
683. 1006 M50 Solil Stanislav ('58) 02:16:22.5 00:54:08.1
684. 1280 M40 Cihlář Petr ('73) 02:16:23.7 00:54:09.3
685. 1051 M30 Šavel Martin ('84) 02:16:24.1 00:54:09.7
686. 1128 M30 Šulc Petr ('78) Pavlišov 02:16:24.8 00:54:10.4
687. 893 M50 Polanský Jan ('64) SKI MB 02:16:25.9 00:54:11.5
688. 126 M30 Baťka Otakar ('78) 02:16:27.3 00:54:12.9
689. 1095 M60 Tůma Zdeněk ('57) 02:17:05.7 00:54:51.3
690. 247 M30 Doležal Zdeněk ('78) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:17:05.8 00:54:51.4
691. 338 M40 Hanuš Jan ('77) 02:17:14.8 00:55:00.4
692. 1145 M40 Tarabáš Robert ('76) 02:17:16.9 00:55:02.5
693. 250 M30 Dostál Marek ('79) 02:17:22.9 00:55:08.5
694. 562 M30 Kout Jiří ('80) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:17:32.3 00:55:17.9
695. 493 M40 Karlík Jiří ('68) 02:17:32.6 00:55:18.2
695. 601 M40 Krušina Rostislav ('76) 02:17:32.6 00:55:18.2
696. 792 M30 Novotný Jiří ('86) Sentinel Team 02:17:42.0 00:55:27.6
697. 1132 M30 Švábek Jan ('93) Maratoncentrum Jc 02:17:47.4 00:55:33.0
698. 245 M40 Dolejš Michal ('73) Bike Jezevec Bike Jezevec 02:17:48.8 00:55:34.4
699. 821 M40 Pánek Daniel ('76) 02:18:01.2 00:55:46.8
700. 929 M50 Rada Milan ('59) 02:18:09.7 00:55:55.3
701. 621 M30 Kutílek Jakub ('91) JZD Zánik Podhořany 02:18:13.2 00:55:58.8
702. 636 M60 Lašťovka Pavel ('57) Tronic Team 02:18:15.2 00:56:00.8
703. 972 M50 Saleta Luboš ('64) 02:18:15.6 00:56:01.2
704. 1106 M30 Špringl Radim ('80) 02:18:22.4 00:56:08.0
705. 1264 M60 Chmelík Jan ('35) 02:18:23.9 00:56:09.5
706. 1111 M50 Štefan Petr ('63) 02:18:24.8 00:56:10.4
707. 983 M60 Sixta Bedřich ('51) 02:18:35.4 00:56:21.0
708. 1270 M30 Kubišta Tomáš ('93) www.dverenemcova.cz www.dverenemcova.cz 02:18:44.4 00:56:30.0
709. 722 M30 Mlejnek Tomáš ('83) 02:18:47.4 00:56:33.0
710. 1215 M40 Vlček Jan ('76) 02:19:05.1 00:56:50.7
711. 540 M40 Kolpak Viktor ('72) 02:19:09.7 00:56:55.3
712. 1049 M50 Šafář Petr ('61) 02:19:12.4 00:56:58.0
713. 339 M50 Hanuš Petr ('64) 02:19:14.4 00:57:00.0
714. 791 M50 Dlask Libor 02:19:18.6 00:57:04.2
715. 490 M40 Kameník David ('77) 02:19:24.0 00:57:09.6
716. 982 M30 Simota Jan ('78) 02:19:45.6 00:57:31.2
717. 951 M40 Rosůlek Lukáš ('75) Tunelteam 02:19:47.0 00:57:32.6
718. 910 M50 Prekschl Milan ('61) 02:19:51.1 00:57:36.7
719. 774 M40 Nováček Karel ('68) 02:19:52.5 00:57:38.1
720. 255 M40 Drábek Michal ('77) Faurecia 02:19:53.3 00:57:38.9
721. 922 M50 Ptáčník Václav ('64) 02:19:54.2 00:57:39.8
722. 1090 M50 Šmíd Karel ('58) 02:19:58.4 00:57:44.0
723. 1152 M50 Tobiaš Ladislav ('66) H & H Králové 02:20:01.2 00:57:46.8
724. 698 M30 Maxa Radek ('81) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:20:02.0 00:57:47.6
725. 220 M30 Cibulka Tomáš ('91) 02:20:02.6 00:57:48.2
726. 178 M50 Brdlík Jiří ('59) 02:20:14.5 00:58:00.1
727. 311 M40 Frydryšek Luděk ('77) Adventura race team 02:20:17.7 00:58:03.3
728. 892 M30 Polák Martin ('79) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:20:23.6 00:58:09.2
729. 1229 M30 Volf Stanislav ('79) 02:20:48.2 00:58:33.8
730. 967 M30 Ryszawy Jiří ('82) Adventura race team 02:21:03.7 00:58:49.3
731. 877 M30 Platoš Filip ('82) 02:21:05.6 00:58:51.2
732. 569 M50 Král Petr ('63) Furgons 02:21:38.4 00:59:24.0
733. 589 M50 Zounek Jan ('58) 02:21:48.5 00:59:34.1
734. 357 M30 Hejkal Petr ('82) 02:21:50.8 00:59:36.4
735. 108 M50 Bačák Milan ('62) 02:21:51.0 00:59:36.6
736. 1221 M40 Vodička Michal ('73) 02:22:15.0 01:00:00.6
737. 415 M50 Hrubeš Václav ('65) 02:22:27.0 01:00:12.6
738. 993 M40 Slezák Jaroslav ('69) 02:22:30.4 01:00:16.0
739. 1209 M50 Vilkner Petr ('62) 02:22:31.2 01:00:16.8
740. 483 M50 Kadlec Roman ('66) Michelin MTB team Furgons 02:22:36.7 01:00:22.3
741. 1260 M60 Vaněk Josef ('00) 02:22:56.2 01:00:41.8
742. 270 M30 Dvořák Marek ('93) 02:23:07.1 01:00:52.7
743. 531 M40 Koláček Patrik ('70) GiTy 02:23:09.8 01:00:55.4
744. 1042 M50 Svoboda Ladislav ('65) 02:23:14.7 01:01:00.3
745. 731 M50 Mottl Martin ('67) 02:23:14.9 01:01:00.5
746. 1117 M60 Štípek Miroslav ('55) Aždodnateam 02:23:24.2 01:01:09.8
747. 1143 M40 Taege Sebastian ('74) Faurecia 02:23:25.3 01:01:10.9
748. 323 M60 Gruber Václav ('53) 02:23:37.9 01:01:23.5
749. 127 M30 Bauer Tomáš ('83) 02:24:02.7 01:01:48.3
750. 1170 M50 Ulbrich Jiří ('65) 02:24:05.7 01:01:51.3
751. 282 M40 Feigl Jan ('73) 02:24:09.6 01:01:55.2
752. 304 M60 Foltýn Zdeněk ('50) Na kole ze stodoly 02:24:17.6 01:02:03.2
753. 624 M60 Kvasnička Alois ('48) ALL*2000 Liberec 02:24:24.9 01:02:10.5
754. 110 M30 Bajer Jiří ('80) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:24:42.4 01:02:28.0
755. 827 M50 Pařízek Petr ('62) 02:24:46.4 01:02:32.0
756. 154 M30 Berný Martin ('80) 02:24:48.3 01:02:33.9
757. 565 M50 Kozák Petr ('61) SK Sklopísek Střeleč 02:24:49.5 01:02:35.1
758. 745 M30 Nádhera Jiří ('92) JKF Nádhera bike 02:24:51.7 01:02:37.3
759. 975 M30 Schallnat Carsten ('78) Česana 02:24:55.2 01:02:40.8
760. 986 M50 Sklenář Roman ('64) 02:25:01.6 01:02:47.2
761. 594 M40 Křivský Petr ('72) 02:25:02.1 01:02:47.7
762. 859 M40 Petrilak Petr ('71) 02:25:02.2 01:02:47.8
763. 361 M50 Herdegen Petr ('59) 02:25:08.1 01:02:53.7
764. 927 M40 Puš Roman ('75) Spinning Plzeň 02:25:11.7 01:02:57.3
765. 106 M30 Bachman Milan ('80) Kellys Racing Team 02:25:19.3 01:03:04.9
766. 76 M40 Maroušek Luboš ('72) Hermann - Lucky Bike Hermann - Lucky Bike 02:25:21.7 01:03:07.3
767. 980 M40 Sekula Zdeněk ('74) 02:25:25.4 01:03:11.0
768. 682 M50 Mareček Radek ('65) 02:25:33.6 01:03:19.2
769. 699 M40 Mazač Martin ('75) VOMIT 02:25:33.8 01:03:19.4
770. 1028 M40 Stránský Jiří ('76) 02:25:35.4 01:03:21.0
771. 176 M50 Braun Václav ('65) 02:25:38.9 01:03:24.5
772. 1073 M50 Šiml Marek ('67) 02:25:41.5 01:03:27.1
773. 495 M30 Kašpar Jan ('80) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:25:53.7 01:03:39.3
774. 591 M50 Zeman Josef ('64) 02:26:08.1 01:03:53.7
775. 1032 M60 Studénka René ('54) 02:26:10.4 01:03:56.0
776. 724 M50 Mocák Jaroslav ('58) 02:26:17.4 01:04:03.0
777. 279 M30 Fadrhons Tomáš ('78) Faurecia 02:26:22.0 01:04:07.6
778. 723 M40 Moc Michal ('76) Faurecia 02:26:22.1 01:04:07.7
779. 999 M30 Smíšovský Karel ('79) Bike Team Podskalí 02:26:45.0 01:04:30.6
780. 706 M40 Míchal Martin ('69) 02:26:45.4 01:04:31.0
781. 800 M40 Ocelák Radovan ('70) 02:26:57.1 01:04:42.7
782. 846 M30 Pelc Martin ('81) 02:27:09.7 01:04:55.3
783. 739 M40 Krejcar Rudolf ('72) 02:27:11.9 01:04:57.5
784. 166 M60 Bohuslav Košnář ('44) 02:27:23.6 01:05:09.2
785. 114 M50 Balada Bedřich ('64) 02:27:27.9 01:05:13.5
786. 1096 M40 Šole Milan ('72) 02:27:33.6 01:05:19.2
787. 530 M30 Koláček Jiří ('78) Red Devils 02:27:36.1 01:05:21.7
788. 535 M30 Kolařík Roman ('80) VeloUni 02:27:39.0 01:05:24.6
789. 504 M30 Kidles Vojtěch ('80) Praha 2 02:27:40.6 01:05:26.2
790. 1237 M40 Vopravil Pavel ('70) 02:27:41.1 01:05:26.7
791. 718 M50 Míšelnický Petr ('61) 02:27:42.2 01:05:27.8
792. 646 M60 Limberský Petr ('53) Aždodnateam 02:27:45.0 01:05:30.6
793. 943 M40 Soukup Pavel ('77) 02:27:59.0 01:05:44.6
794. 626 M40 Kynych Pavel ('74) 02:28:06.2 01:05:51.8
795. 950 M30 Zedek Petr ('79) Faurecia 02:28:12.2 01:05:57.8
796. 438 M40 Janošík Miroslav ('72) 02:28:15.3 01:06:00.9
797. 1238 M40 Voráček Pavel ('77) PoPoVo Team 02:28:33.7 01:06:19.3
798. 1036 M60 Sutner Osvald ('51) Na kole ze stodoly 02:28:34.0 01:06:19.6
799. 210 M60 Chroust Miroslav ('55) 02:28:39.8 01:06:25.4
800. 719 M30 Mitáček Jan ('81) Red Devils 02:28:44.3 01:06:29.9
801. 595 M60 Kříž Josef ('53) Na kole ze stodoly 02:28:47.7 01:06:33.3
802. 905 M60 Poupě František ('51) PoPoVo Team 02:28:54.2 01:06:39.8
803. 156 M50 Bíl Jan ('59) SPPCT 2006 \"Ojetiny\" 02:29:08.8 01:06:54.4
804. 749 M40 Nagy Norbert ('74) GiTy 02:29:23.4 01:07:09.0
805. 995 M30 Smažák David ('92) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:29:25.3 01:07:10.9
806. 1193 M40 Vegricht Radek ('73) 02:29:56.9 01:07:42.5
807. 735 M40 Mrkus jiří ('74) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:29:58.1 01:07:43.7
808. 403 M60 Hoznour Jiří ('54) Poštovní spořitelna 02:29:58.9 01:07:44.5
809. 302 M40 Daněk Petr ('74) 02:30:02.9 01:07:48.5
810. 675 M40 Majer Karel ('73) 02:30:07.0 01:07:52.6
811. 171 M40 Boubal Miroslav ('72) Adventura race team 02:30:23.9 01:08:09.5
812. 345 M60 Hartman Jiří ('57) 02:30:44.6 01:08:30.2
813. 932 M40 Rančák Robert ('75) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:30:45.2 01:08:30.8
814. 593 M50 Ženatý Emil ('62) 02:30:50.9 01:08:36.5
815. 596 M40 Kropáček Jakub ('74) 02:30:56.7 01:08:42.3
816. 1124 M60 Šulc Karel ('41) Sokol Frýdštejn 02:30:58.0 01:08:43.6
817. 776 M40 Novák Ivo ('68) Maniac Pedals 02:31:03.5 01:08:49.1
818. 476 M60 Kabrna Miroslav ('52) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:31:30.1 01:09:15.7
819. 391 M40 Hora Jiří ('71) 02:31:51.9 01:09:37.5
820. 1011 M50 Soumar Vladimír ('60) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:31:59.8 01:09:45.4
821. 750 M40 Nagy Pavel ('70) 02:32:04.1 01:09:49.7
822. 687 M40 Mareš Jiří ('73) 02:32:05.5 01:09:51.1
823. 473 M30 Jura Richard ('79) 02:32:06.9 01:09:52.5
824. 1255 M60 Velda Pavel ('53) 02:32:09.0 01:09:54.6
825. 1236 M40 Němeček Stanislav ('74) 02:32:15.4 01:10:01.0
826. 1225 M40 Vokřál Jiří ('70) 02:32:19.0 01:10:04.6
827. 236 M30 Čurda Miroslav ('80) 02:32:20.3 01:10:05.9
828. 580 M40 Krbec Pavel ('73) 02:32:31.3 01:10:16.9
829. 607 M60 Kubišta Karel ('45) www.dverenemcova.cz www.dverenemcova.cz 02:32:35.0 01:10:20.6
830. 1163 M40 Trojan Jiří ('70) 02:32:44.6 01:10:30.2
831. 705 M50 Mešina Peter ('64) 02:32:48.6 01:10:34.2
832. 217 M60 Chyba Radan ('55) 02:32:49.9 01:10:35.5
833. 135 M50 Bejdl Petr ('66) 02:33:27.7 01:11:13.3
834. 461 M60 Jirásek Otokar ('56) Cyklo Kaňkovský Olomouc 02:33:29.2 01:11:14.8
835. 1166 M30 Tůma Pavel ('79) Galaxie 02:33:43.5 01:11:29.1
836. 551 M50 Kormanak Pavel ('58) 02:33:51.5 01:11:37.1
837. 165 M40 Böhm Zdeněk ('77) Alpine Pro Alpine Pro 02:34:35.7 01:12:21.3
838. 1171 M30 Urban Pavel ('81) MCM MCM 02:34:37.9 01:12:23.5
839. 1079 M30 Šindelář Ondřej ('79) SPINNING-MB SPINNING-MB 02:34:53.8 01:12:39.4
840. 234 M60 Čertok Roman ('56) 02:34:54.8 01:12:40.4
841. 921 M60 Pšenička Miroslav ('55) 02:34:57.1 01:12:42.7
842. 518 M40 Koblížek Stanislav ('76) 02:35:02.3 01:12:47.9
843. 395 M40 Horecký Jan ('75) Lazy Turtles 02:35:03.3 01:12:48.9
844. 873 M40 Písecký Aleš ('75) 02:35:33.7 01:13:19.3
845. 814 M40 Ovčačík Jiří ('72) Maniac Pedals Maniac Pedals 02:35:56.4 01:13:42.0
846. 50 M30 Zajíček Stanislav ('89) 02:35:57.1 01:13:42.7
847. 103 M30 Alinče Radek ('81) 02:35:58.2 01:13:43.8
848. 959 M50 Rulc Jaroslav ('65) Bakov Bikers 02:35:59.1 01:13:44.7
849. 1246 M60 Zacha Stanislav ('56) Continental sport team 02:36:24.8 01:14:10.4
850. 125 M50 Bašus Petr ('62) 02:36:30.1 01:14:15.7
851. 743 M30 Myška Jiří ('78) 02:36:58.0 01:14:43.6
852. 1118 M60 Štorch Bohuslav ('42) 02:37:05.5 01:14:51.1
853. 534 M40 Kolář Petr ('70) Vostrehrany.com 02:37:07.9 01:14:53.5
854. 695 M50 Matouš Vlastimil ('58) 02:37:35.8 01:15:21.4
855. 1177 M40 Vanča Radim ('72) 02:37:41.4 01:15:27.0
856. 964 M60 Rychlík Jan ('55) 02:38:29.6 01:16:15.2
857. 711 M30 Mikuda František ('78) 02:38:31.3 01:16:16.9
858. 584 M30 Krčka Bobeš ('84) 02:38:32.1 01:16:17.7
859. 193 M40 Bursík Benedikt ('73) 02:38:44.0 01:16:29.6
860. 471 M30 Jodas Martin ('80) Kona Kula 02:38:44.8 01:16:30.4
861. 651 M40 Losenský Pavel ('77) 02:38:50.1 01:16:35.7
862. 1168 M50 Tyrychtr Milan ('64) SK Sklopísek Střeleč 02:38:50.9 01:16:36.5
863. 858 M40 Petříček Lukáš ('76) arena servis liberec 02:39:20.6 01:17:06.2
864. 794 M40 Novotný Robert ('76) 02:39:27.6 01:17:13.2
865. 875 M40 Pivoňka Dušan ('72) Vicomt Cobram Team 02:39:42.9 01:17:28.5
866. 327 M60 Hájek Oldřich ('48) 02:39:53.0 01:17:38.6
867. 547 M40 Kopecký Petr ('69) 02:40:28.5 01:18:14.1
868. 464 M50 Jiřička Lubomír ('65) Adrenalin Team 02:40:51.8 01:18:37.4
869. 466 M40 Jirouš Jaroslav ('74) Adrenalin Team 02:40:51.9 01:18:37.5
870. 1099 M60 Šoltys Karel ('54) Sentinel Team 02:40:54.4 01:18:40.0
871. 900 M40 Pospíšil Radek ('71) Adrenalin Team 02:40:57.0 01:18:42.6
872. 753 M40 Nárovec Tomáš ('73) 02:40:57.5 01:18:43.1
873. 622 M40 Kutílek Pavel ('69) JZD Zánik Podhořany 02:41:17.8 01:19:03.4
874. 934 M30 Rattay Tomáš ('80) 02:41:23.5 01:19:09.1
875. 1224 M40 Vojtěchovský Petr ('69) 02:41:30.6 01:19:16.2
876. 969 M40 Sadílek Josef ('71) Všelibice Všelibice 02:42:31.1 01:20:16.7
877. 462 M40 Halíř Radovan ('69) 02:42:55.9 01:20:41.5
878. 533 M50 Kolář Martin ('67) Scania Apache Hobby Team 02:43:01.8 01:20:47.4
879. 730 M60 Mottl Antonín ('37) 02:43:02.7 01:20:48.3
880. 820 M40 Panchartek Petr ('70) DAP-PROVMEX TEAM 02:43:13.7 01:20:59.3
881. 866 M60 Pilát Miroslav ('50) 02:43:22.3 01:21:07.9
882. 202 M40 Chalupa Zdeněk ('76) 02:43:39.4 01:21:25.0
883. 1030 M50 Stříbrný Michal ('58) 02:43:40.9 01:21:26.5
884. 902 M40 Pouch Tomáš ('72) 02:43:49.1 01:21:34.7
885. 539 M40 Kolner Pavel ('74) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:44:50.2 01:22:35.8
886. 923 M40 Pultar Jaromír ('68) 02:44:54.7 01:22:40.3
887. 1058 M30 Šebestián Petr ('82) 02:45:22.0 01:23:07.6
888. 25 M30 Vopravil Lukáš ('79) Adventura race team 02:45:45.7 01:23:31.3
889. 402 M30 Hovorka Michal ('78) 02:46:01.1 01:23:46.7
890. 47 M60 Zakouřil Jiří ('57) 02:46:06.1 01:23:51.7
891. 940 M40 Remar Luboš ('77) SKP PP PRAHA 02:46:38.8 01:24:24.4
892. 896 M50 Pomazal Alexandr ('66) Oracle 02:47:36.8 01:25:22.4
893. 732 M50 Moucka Premysl ('63) DHL MTB Team DHL MTB Team 02:47:49.0 01:25:34.6
894. 1233 M60 Vomáčka Jaromír ('54) 02:47:50.9 01:25:36.5
895. 144 M60 Beňo Lubomír ('57) Beno Team 02:48:17.2 01:26:02.8
896. 1172 M30 Urban Petr ('78) MCM MCM 02:48:17.5 01:26:03.1
897. 85 M40 Vortel Jiří ('69) 02:48:28.5 01:26:14.1
898. 169 M40 Bořuta Petr ('73) Tronic Team 02:48:39.3 01:26:24.9
899. 396 M30 Hořejší Stanislav ('83) Galaxie 02:48:53.3 01:26:38.9
900. 835 M60 Pavlas Bořivoj ('51) 02:49:01.6 01:26:47.2
901. 881 M30 Počta Josef ('79) 02:49:34.0 01:27:19.6
902. 654 M50 Louda Miroslav ('65) Faurecia 02:50:38.5 01:28:24.1
903. 243 M60 Dibelka Jiří ('50) TJ Jiskra Adršpach 02:50:47.4 01:28:33.0
904. 401 M40 Hošek Jiří ('72) SKP PP PRAHA SKP PP PRAHA 02:51:38.6 01:29:24.2
905. 478 M30 Kačer Martin ('80) Kiss Delta 02:51:47.2 01:29:32.8
906. 799 M40 Obermaier Jiří ('73) 02:52:39.9 01:30:25.5
907. 865 M40 Pilař Jan ('75) 02:52:45.2 01:30:30.8
908. 1200 M40 Verner Jiří ('75) D-K-V Group Hradec Králové 02:52:46.4 01:30:32.0
909. 851 M30 Žert Jakub ('85) OVB 02:52:57.9 01:30:43.5
910. 287 M30 Fiala Jan ('82) Faurecia 02:53:01.8 01:30:47.4
911. 653 M50 Louda Miloslav ('61) 02:53:23.1 01:31:08.7
912. 974 M60 Saska Josef ('52) ŠKO-ENERGO Teplárna 02:53:35.6 01:31:21.2
913. 419 M40 Hubner Petr ('75) Alpine Pro Alpine Pro 02:53:45.7 01:31:31.3
914. 708 M30 Mičulka Jan ('90) SK SRCH 02:54:06.0 01:31:51.6
915. 191 M50 Burian Ladislav ('61) SK SRCH 02:54:06.4 01:31:52.0
916. 1174 M40 Vácha Lukáš ('77) 02:54:23.7 01:32:09.3
917. 952 M40 Roth Zdeněk ('71) 02:54:25.8 01:32:11.4
918. 475 M30 Kabátník Martin ('85) Faurecia 02:54:38.2 01:32:23.8
919. 77 M40 Vrba Pavel ('71) Adrenalin Team 02:54:47.7 01:32:33.3
920. 432 M40 Jakubec Martin ('73) Bike team Podskalí 02:55:39.8 01:33:25.4
921. 238 M40 Dašek Libor ('71) 02:55:40.9 01:33:26.5
922. 716 M50 Milata Zdeněk ('65) 02:56:15.4 01:34:01.0
923. 416 M50 Hrubý Petr ('63) 02:56:30.0 01:34:15.6
924. 227 M50 Čech Jiří ('66) 02:56:36.8 01:34:22.4
925. 1022 M50 Stindl Petr ('66) 02:57:25.5 01:35:11.1
926. 1053 M40 Šebek David ('71) 02:57:27.6 01:35:13.2
927. 1211 M50 Vinkler Karel ('62) 02:58:17.5 01:36:03.1
928. 561 M60 Kouřimský Karel ('50) Poštovní spořitelna 02:58:22.9 01:36:08.5
929. 86 M40 Vornhagen Axel ('68) 02:59:54.6 01:37:40.2
930. 216 M30 Chyba Honza ('80) 03:00:39.6 01:38:25.2
931. 677 M60 Malačka Zdeněk ('56) 03:00:45.1 01:38:30.7
932. 143 M40 Benko Štěpán ('73) 03:00:45.2 01:38:30.8
933. 660 M60 Lukeš Jaroslav ('50) 03:03:30.4 01:41:16.0
934. 991 M40 Sláma Jan ('75) Author 03:04:07.9 01:41:53.5
935. 567 M40 Krajíček Jiří ('75) Author 03:04:08.0 01:41:53.6
936. 550 M40 Koritnák Daniel ('69) OVB 03:04:53.6 01:42:39.2
937. 942 M60 Resl Karel ('48) Adrenalin Team 03:05:16.2 01:43:01.8
938. 823 M60 Papaj Jaroslav ('54) 03:06:01.7 01:43:47.3
939. 183 M50 Brumlich Roman ('63) 03:06:27.1 01:44:12.7
940. 418 M40 Hubáček Aleš ('73) Oracle 03:07:57.5 01:45:43.1
941. 678 M40 Malát Jiří ('77) Quake 3 Arena 03:08:22.2 01:46:07.8
942. 809 M30 Ondráček Tomáš ('83) 03:08:35.4 01:46:21.0
943. 649 M40 Lochman Miroslav ('74) 03:08:55.7 01:46:41.3
944. 946 M40 Robauš Martin ('73) Galaxie 03:09:13.2 01:46:58.8
945. 615 M40 Kulhavý Roman ('70) Poštovní spořitelna 03:09:41.2 01:47:26.8
946. 1043 M50 Svoboda Michal ('66) Poštovní spořitelna 03:09:41.3 01:47:26.9
947. 1269 M40 Šulc Radek ('74) 03:11:51.4 01:49:37.0
948. 758 M40 Nedvěd František ('69) GiTy 03:12:35.7 01:50:21.3
949. 759 M40 Nedvěd Jan ('69) GiTy 03:12:35.9 01:50:21.5
950. 367 M50 Hink Jaromír ('63) Kondice 03:13:33.4 01:51:19.0
951. 1158 M50 Tošovský Vladimír ('61) 03:13:42.1 01:51:27.7
952. 1234 M40 Vomáčko Václav ('71) Faurecia 03:14:11.4 01:51:57.0
953. 780 M40 Novák Ota ('71) Faurecia 03:14:12.1 01:51:57.7
954. 1137 M40 Švarc Jiří ('69) GiTy 03:14:28.9 01:52:14.5
955. 515 M60 Klíma Miroslav ('55) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 03:15:20.5 01:53:06.1
956. 549 M30 Kořínek Petr ('78) 03:15:20.8 01:53:06.4
957. 417 M40 Hruška Pavel ('76) 03:15:21.0 01:53:06.6
958. 1157 M30 Tošovský Tomáš ('88) 03:16:32.0 01:54:17.6
959. 826 M50 Pařík Václav ('63) GiTy 03:17:34.2 01:55:19.8
960. 521 M60 Kocanda Miroslav ('52) 03:19:36.0 01:57:21.6
961. 1188 M40 Vávra Petr ('74) 03:22:31.4 02:00:17.0
962. 953 M40 Rouaud Johann ('77) Faurecia 03:23:10.8 02:00:56.4
963. 587 M40 Krenc Tomáš ('74) 03:24:33.2 02:02:18.8
964. 334 M40 Hamouz Libor ('75) 03:29:51.2 02:07:36.8
965. 1045 M40 Svoboda Petr ('75) 03:29:51.3 02:07:36.9
966. 146 M30 Beran Jaroslav ('85) 03:30:11.2 02:07:56.8
967. 990 M30 Slabý Luděk ('80) Faurecia 03:30:43.2 02:08:28.8
968. 1153 M40 Toman David ('71) 03:31:20.0 02:09:05.6
969. 249 M60 Donát Martin ('51) Poštovní spořitelna 03:32:21.8 02:10:07.4
970. 522 M30 Kocanda Pavel ('78) 03:34:11.8 02:11:57.4
971. 1115 M60 Štěrba Lubomír ('51) 03:41:14.4 02:19:00.0
972. 863 M40 Pičman Martin ('72) CTRL-ALT-DEL 03:43:44.8 02:21:30.4
973. 49 M40 Zakopal Erich ('76) CTRL-ALT-DEL 03:43:47.1 02:21:32.7
974. 1220 M30 Vodhánel Jakub 03:44:09.0 02:21:54.6
975. 152 M40 Bernát Tomáš ('75) Poštovní spořitelna 03:45:04.9 02:22:50.5
976. 571 M40 Král Roman ('75) Poštovní spořitelna 03:45:06.8 02:22:52.4
977. 1273 M40 Štengl Václav ('76) 03:49:15.4 02:27:01.0
978. 573 M40 Králík Milan ('75) Faurecia 03:52:52.9 02:30:38.5
979. 570 M40 Král Petr ('75) Poštovní spořitelna 03:55:02.3 02:32:47.9
980. 208 M30 Chrastina Roman ('80) Continental sport team 03:58:46.0 02:36:31.6
981. 414 M30 Hronek Libor ('82) 04:01:33.6 02:39:19.2