Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z30 Ženy / 50 km (1978 až 1992), Z40 Ženy / 50 km (1968 až 1977), Z50 Ženy / 50 km (1958 až 1967), Z60 Ženy / 50 km (1957 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 54 Z40 Bublová Ilona ('77) RockMachine-Cyklomax RockMachine-Cyklomax 01:35:41.6  
2. 237 Z30 Čuříková Lucia ('80) ELEVEN/X-IONT ELEVEN/X-IONT 01:38:17.4 00:02:35.8
3. 88 Z40 Nedomlelová Alice ('69) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:39:09.3 00:03:27.7
4. 1021 Z30 Nováková Pavla ('81) Merida Biking Team 2 01:43:41.6 00:08:00.0
5. 424 Z30 Jansová Tereza ('85) ČS-MTB ČS-MTB 01:44:01.9 00:08:20.3
6. 887 Z40 Podvalská Jana ('75) ApolloDoldy Náchod ApolloDoldy Náchod 01:44:39.2 00:08:57.6
7. 1254 Z30 Martínková Jana ('80) 01:45:58.8 00:10:17.2
8. 917 Z30 Procházková Michaela ('78) Bike team Kralupy Bike team Kralupy 01:49:19.2 00:13:37.6
9. 157 Z50 Bílková Ludiše ('62) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:50:15.2 00:14:33.6
10. 168 Z50 Žáčková Jana ('67) Oceloví letci Oceloví letci 01:52:08.2 00:16:26.6
11. 1267 Z30 Nekvindová Jana ('90) 01:52:18.2 00:16:36.6
12. 400 Z30 Hosáková Kateřina ('90) Hervis Duratec Team 01:52:36.0 00:16:54.4
13. 1065 Z40 Ševčíková Zuzana ('68) 01:52:47.9 00:17:06.3
14. 134 Z30 Bejdáková Jitka ('78) Ironman Team Sudoměř 01:56:10.8 00:20:29.2
15. 442 Z40 Janovská Petra ('73) SVJ Teplice 01:56:18.2 00:20:36.6
16. 1186 Z30 Váňová Petra ('79) PSAC Semčice PSAC Semčice 01:56:55.4 00:21:13.8
17. 487 Z50 Kalčíková Hana ('63) KC Klabava KC Klabava 01:57:03.8 00:21:22.2
18. 1277 Z30 Krtíčková Petra ('86) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:57:06.4 00:21:24.8
19. 459 Z30 Jindrová Daniela Wilma ('80) Biketeam Linie fitness 01:57:08.6 00:21:27.0
20. 1085 Z30 Škaloudová Lenka ('79) Rafan bike riders 01:57:32.8 00:21:51.2
21. 81 Z30 Vosyková Jana ('84) Ramar Team Ramar Team 01:57:40.8 00:21:59.2
22. 925 Z40 Punčochářová Dita ('77) 01:58:24.5 00:22:42.9
23. 740 Z40 Müllerová Ivana ('73) LO Mladá Boleslav 02:01:01.8 00:25:20.2
24. 944 Z50 Rindtová Eva ('65) 02:01:02.4 00:25:20.8
25. 267 Z40 Dutá Lenka ('76) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 02:02:01.5 00:26:19.9
26. 843 Z50 Pejřilová Šárka ('65) 02:02:02.9 00:26:21.3
27. 439 Z60 Janouchová Jiřina ('55) KC Kooperativa 02:02:26.8 00:26:45.2
28. 650 Z30 Loňková Lenka ('79) 02:02:40.6 00:26:59.0
29. 845 Z30 Pelantová Eliška ('86) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 02:03:51.0 00:28:09.4
30. 709 Z30 Mikesková Lucie ('83) 02:04:03.4 00:28:21.8
31. 769 Z30 Neumanová Hana ('78) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 02:06:23.5 00:30:41.9
32. 317 Z30 Gartnerová Jitka ('80) 02:07:47.1 00:32:05.5
33. 690 Z30 Marková Michaela ('84) 02:08:06.3 00:32:24.7
34. 513 Z40 Klauzová Šárka ('77) ŠTJ 02:09:55.3 00:34:13.7
35. 836 Z40 Pavlů Veronika ('69) 02:10:45.6 00:35:04.0
36. 679 Z30 Malečková Jana ('78) 02:10:58.8 00:35:17.2
37. 254 Z30 Doušová Vlasta ('78) 02:11:11.4 00:35:29.8
38. 632 Z50 Langerová Martina ('63) 02:11:12.7 00:35:31.1
39. 133 Z30 Bedřichová Alena ('89) SPP Pičín 02:11:34.3 00:35:52.7
40. 1122 Z30 Najmanová Kateřina ('83) 02:11:34.8 00:35:53.2
41. 436 Z30 Jandová Zuzana ('79) Lipnoman Lipnoman 02:11:39.6 00:35:58.0
42. 931 Z50 Raková Hana ('62) Bike Team Podskalí 02:11:49.8 00:36:08.2
43. 818 Z30 Pajkrtová Michaela ('79) 02:11:50.1 00:36:08.5
44. 1196 Z50 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:11:57.3 00:36:15.7
45. 347 Z30 Harvancová Linda ('80) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 02:12:38.5 00:36:56.9
46. 560 Z40 Koudelková Eva ('75) eleven eleven 02:13:26.2 00:37:44.6
47. 427 Z50 Hýsková Jitka ('65) 02:14:13.1 00:38:31.5
48. 374 Z50 Hlaváčová Iva ('61) Oceloví letci Oceloví letci 02:14:27.0 00:38:45.4
49. 142 Z30 Benešová Gabriela ('78) SVJ Teplice 02:14:29.2 00:38:47.6
50. 977 Z30 Pálková Miroslava ('78) 02:14:57.1 00:39:15.5
51. 916 Z40 Procházková Martina ('76) Draci 02:15:43.9 00:40:02.3
52. 553 Z40 Kotačková Daniela ('71) 02:16:19.3 00:40:37.7
53. 1185 Z30 Vaníková Martina ('78) 02:17:45.6 00:42:04.0
54. 1100 Z30 Šoltysová Hana ('85) České Buchty 02:18:15.2 00:42:33.6
55. 456 Z30 Bajerova Michaela ('79) 02:18:18.4 00:42:36.8
56. 1040 Z40 Svobodová Marcela ('68) T-Mobile MTB Team 02:19:11.2 00:43:29.6
57. 340 Z30 Hanušová Lucie ('81) 02:19:48.1 00:44:06.5
58. 586 Z30 Krejčíková Helena ('79) 02:19:55.4 00:44:13.8
59. 123 Z30 Bartošíková Ivana ('81) Red Devils 02:20:40.7 00:44:59.1
60. 200 Z30 Chaloupecká Anna ('85) 02:21:57.6 00:46:16.0
61. 1010 Z30 Soukupová Eliška ('80) Faurecia 02:21:58.0 00:46:16.4
62. 57 Z40 Zadražilová Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec 02:23:23.2 00:47:41.6
63. 1199 Z40 Krejcarová Lenka ('72) 02:23:25.9 00:47:44.3
64. 159 Z50 Bímová Ladislava ('62) Adventura race team 02:24:12.5 00:48:30.9
65. 109 Z50 Bačkovská Markéta ('65) 02:24:15.8 00:48:34.2
66. 1000 Z30 Gemrotová Zuzana ('79) 02:24:17.0 00:48:35.4
67. 1033 Z30 Suchánková Valerie ('81) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:24:50.8 00:49:09.2
68. 221 Z40 Cibulková Jana ('71) 02:24:57.5 00:49:15.9
69. 738 Z40 Mühlová Hana ('77) SK Sklopísek Střeleč 02:25:01.6 00:49:20.0
70. 1257 Z30 Kalčíková Jana ('83) Kunratice 02:26:14.7 00:50:33.1
71. 507 Z40 Kirstová Pavlína ('68) 02:27:09.2 00:51:27.6
72. 869 Z30 Pilátová Gabriela ('87) Bike Team Podskalí 02:27:38.2 00:51:56.6
73. 469 Z40 Jizbová Markéta ('75) 02:29:34.3 00:53:52.7
74. 1097 Z40 Šoleová Šárka ('73) 02:29:52.7 00:54:11.1
75. 815 Z30 Paboučková Iva ('84) 02:29:56.1 00:54:14.5
76. 966 Z50 Kadlecová Hana ('59) KENT KENT 02:30:55.6 00:55:14.0
77. 762 Z50 Němcová Šárka ('66) www.dverenemcova.cz www.dverenemcova.cz 02:31:08.6 00:55:27.0
78. 492 Z30 Karfíková Lenka ('82) 02:32:00.8 00:56:19.2
79. 751 Z40 Nagyová Jana ('71) 02:32:04.1 00:56:22.5
80. 789 Z50 Novotná Miloslava ('60) České Buchty 02:32:44.2 00:57:02.6
81. 643 Z40 Lexová Simona ('73) 02:33:53.5 00:58:11.9
82. 637 Z30 Lašťovková Petra ('84) Tronic Team 02:34:24.9 00:58:43.3
83. 936 Z60 Reifová Hana ('55) SpinBike Club K SpinBike Club K 02:34:32.4 00:58:50.8
84. 253 Z30 Doškářová Jitka ('78) 02:35:55.4 01:00:13.8
85. 611 Z30 Kudrnová Tereza ('79) 02:35:57.6 01:00:16.0
86. 186 Z30 Bubeníčková Veronika ('86) SPINNING-MB SPINNING - MB BABY 02:36:26.3 01:00:44.7
87. 242 Z40 Detzová Dana ('74) 02:37:00.6 01:01:19.0
88. 1048 Z30 Szakálová Petra ('79) 02:37:05.1 01:01:23.5
89. 786 Z50 Nováková Jitka ('59) 02:39:17.3 01:03:35.7
90. 772 Z30 Niederlová Rita ('79) 02:40:44.9 01:05:03.3
91. 623 Z40 Kutílková Lenka ('71) JZD Zánik Podhořany 02:41:18.6 01:05:37.0
92. 326 Z30 Hačecká Miroslava ('85) Faurecia 02:41:29.9 01:05:48.3
93. 963 Z40 Rychlá Linda ('77) 02:42:20.6 01:06:39.0
94. 752 Z60 Najmanová Alena ('55) ŠKO-ENERGO Infrastruktura 02:42:39.7 01:06:58.1
95. 498 Z30 Kašparová Radka ('90) BAC BAKAKO ZV80 BAC BAKAKO ZV80 02:44:17.3 01:08:35.7
96. 725 Z50 Mocáková Yvona ('60) 02:45:30.5 01:09:48.9
97. 712 Z30 Mikudová Jindřiška ('81) 02:45:30.6 01:09:49.0
98. 336 Z30 Hamplová Zuzana ('81) Adventura race team 02:45:45.7 01:10:04.1
99. 1173 Z50 Urbánková Jitka ('64) České Buchty 02:45:58.0 01:10:16.4
100. 747 Z40 Nádherová Hana ('68) JKF Nádhera bike 02:46:30.9 01:10:49.3
101. 201 Z30 Chaloupková Jana ('82) 02:47:42.5 01:12:00.9
102. 619 Z30 Kůrkova Jana ('80) 02:48:27.5 01:12:45.9
103. 170 Z30 Bořutová Eva ('78) Tronic Team 02:48:38.6 01:12:57.0
104. 1027 Z50 Stránská Václava ('65) 02:48:58.9 01:13:17.3
105. 870 Z50 Pilátová Jana ('62) Bike Team Podskalí 02:50:05.0 01:14:23.4
106. 1218 Z60 Vnuková Jaroslava ('51) Topesto.com mtb team 02:51:30.7 01:15:49.1
107. 485 Z40 Kafuňková Jana ('75) 02:53:36.9 01:17:55.3
108. 655 Z50 Loudová Lada ('65) 02:53:46.8 01:18:05.2
109. 129 Z30 Bébová Alena ('79) 02:54:21.3 01:18:39.7
110. 1113 Z40 Štefkovičová Eva ('75) 02:56:22.8 01:20:41.2
111. 412 Z30 Hrdličková Alice ('80) MCM MCM 02:56:47.8 01:21:06.2
112. 903 Z30 Pouchová Lucie ('81) 02:58:05.0 01:22:23.4
113. 1165 Z40 Truksová Lenka ('73) 02:59:54.5 01:24:12.9
114. 309 Z40 Fridrichová Kamila ('74) SKI MB 03:00:00.6 01:24:19.0
115. 263 Z30 Dúbravčíková Marika ('81) 03:02:42.3 01:27:00.7
116. 906 Z60 Poupětová Ludmila ('51) PoPoVo Team 03:07:55.1 01:32:13.5
117. 1092 Z50 Šmídová Helena ('63) 03:09:42.9 01:34:01.3
118. 1050 Z50 Šantorová Věra ('63) 03:10:30.1 01:34:48.5
119. 523 Z60 Kocandová Eva ('55) 03:10:31.9 01:34:50.3
120. 394 Z30 Horáková Jitka ('78) Faurecia 03:11:01.5 01:35:19.9
121. 206 Z30 Chmelíková Radka ('79) Author 03:11:10.5 01:35:28.9
122. 192 Z30 Burianová Michaela ('80) Author 03:11:10.7 01:35:29.1
123. 918 Z50 Procházková Zlata ('63) GiTy 03:12:35.0 01:36:53.4
124. 788 Z30 Novotná Eva ('81) 03:14:25.2 01:38:43.6
125. 847 Z30 Pelcová Markéta ('82) 03:14:26.1 01:38:44.5
126. 177 Z30 Braunová Martina ('79) Adrenalin Team 03:20:29.7 01:44:48.1
127. 480 Z30 Kadeřávková Petra ('84) Faurecia 03:23:50.0 01:48:08.4
128. 272 Z30 Dvořáková Drahomíra ('78) 03:24:29.8 01:48:48.2
129. 274 Z40 Dvořáková Zdenka ('76) 03:24:52.0 01:49:10.4
130. 907 Z40 Pouzarová Kateřina ('75) 03:24:52.3 01:49:10.7
131. 1135 Z30 Švagrová Štěpánka ('84) 03:26:31.3 01:50:49.7
132. 880 Z30 Pocová Barbora ('85) Faurecia 03:30:11.3 01:54:29.7
133. 348 Z30 Harvánková Eva ('81) 03:30:14.0 01:54:32.4
134. 1060 Z30 Šebková Radana ('78) 03:30:14.9 01:54:33.3
135. 501 Z30 Kebrtová Vladimíra ('80) 03:31:57.6 01:56:16.0
136. 876 Z30 Plačková Dana ('82) Author 03:34:10.4 01:58:28.8
137. 500 Z40 Kebrtová Lenka ('77) 03:34:11.8 01:58:30.2
138. 430 Z50 Zemanová Jitka ('67) 03:34:58.8 01:59:17.2
139. 1146 Z30 Tesařová Šárka ('80) Author 03:36:05.8 02:00:24.2
140. 294 Z40 Filková Zuzana ('76) 03:37:38.8 02:01:57.2
141. 241 Z60 Dejlová Alena ('48) Poštovní spořitelna 03:40:07.2 02:04:25.6
142. 848 Z60 Pendlová Alena ('54) Poštovní spořitelna 03:40:11.0 02:04:29.4
143. 563 Z30 Kovaříková Jitka ('80) 03:41:46.3 02:06:04.7
144. 1275 Z30 Brožová Ivana ('87) 03:44:34.7 02:08:53.1
145. 645 Z60 Limberská Alžběta ('54) Aždodnateam 03:45:26.1 02:09:44.5
146. 1274 Z40 Štenglová Jitka ('77) 03:49:17.1 02:13:35.5
147. 1116 Z60 Štěrbová Marianna ('50) 03:56:41.3 02:20:59.7