Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. SPINNING-MB 2 Ježek Václav, Pánek Patrik, Hladík Josef 04:26:03.7  
2. Author Sedláček Michal, Svoboda Petr, Kalousek Jiří 04:33:30.7 00:07:27.0
3. MTB TEAM PŘÍCHOVICE Kubíček František, Balatka Martin, Černý Jan 04:34:25.0 00:08:21.3
4. RockMachine-Cyklomax Horák Martin, Bublová Ilona, Sušánka Jan 04:34:57.6 00:08:53.9
5. ČS-MTB Zerzaň Pavel, Dítě Radek, Jansová Tereza 04:36:04.2 00:10:00.5
6. Cyklo Stratílek Litomyšl Svoboda Jan, Matulík René, Závodní Lukáš 04:36:20.4 00:10:16.7
7. ELEVEN/X-IONT Nicke Tomas, Kleiner Robert, Čuříková Lucia 04:38:58.6 00:12:54.9
8. Merida XCR Ševčík Martin, Vančuřík Pavel, Sklář Marcel 04:40:23.7 00:14:20.0
9. SpinFit Liberec Kejval Luboš, Drda Ladislav, Tichý Jaromír 04:43:25.8 00:17:22.1
10. Kouklas Team Šikl Petr, Šlejhar Pavel, Neubauer Marek 04:48:35.5 00:22:31.8
11. Poštovní spořitelna Spáčil David, Kouřimský Pavel, Johannis Ondřej 04:52:33.5 00:26:29.8
12. SPINNING-MB 4 Tribula Marek, Kristek Daniel, Bonhard Tomáš 05:03:16.5 00:37:12.8
13. SPINNING-MB Hájek Vlastimil, Myška Jan, Hašlar Přemysl 05:04:46.3 00:38:42.6
14. autocombi team Novotný Jaroslav, Patera Vojtěch, Kamenář Petr 05:04:48.5 00:38:44.8
15. ApolloDoldy Náchod Vít Pavel, Podvalská Jana, Vodička Miroslav 05:06:26.9 00:40:23.2
16. Continental sport team Skyba Zdeněk, Vaculík Radim, Zábojník Aleš 05:06:28.3 00:40:24.6
17. Ramar Team Neubauer Radim, Vosyka Richard, Vosyková Jana 05:08:24.4 00:42:20.7
18. Hradecký Spinning klub Komberec Aleš, Romportl Jaroslav, Novák Petr 05:09:24.4 00:43:20.7
19. Bike team Kralupy Šoljak Jiří, Chomát Martin, Procházková Michaela 05:10:36.0 00:44:32.3
20. SPINNING-MB 3 Perlík Miroslav, Šulc Ladislav, Kotrouš Miroslav 05:12:28.5 00:46:24.8
21. The Power Of AC Šuška Martin, Hejna Pavel, Stránský Leo 05:18:01.5 00:51:57.8
22. Jedla Team Novák Miloš, Jedlička Petr, Sigler Jaroslav 05:24:03.0 00:57:59.3
23. autocombi team 2 Břinčil Zbyněk, Pěgřímek Milan, Velimský David 05:24:56.4 00:58:52.7
24. Lipnoman Zdvihal Lukáš, Pešek Tomáš, Poláček Miroslav 05:25:55.1 00:59:51.4
25. Oceloví letci Frank Petr, Žáčková Jana, Víšek Zdeněk 05:26:22.4 01:00:18.7
26. The Wings of Kbely Kuchař Martin, Kondras Pavel, Majliš Roman 05:27:38.0 01:01:34.3
27. SKP PP PRAHA Veber Josef, Svoboda Pavel, Janoušek Martin 05:33:16.5 01:07:12.8
28. SVJ Teplice Beneš Jiří, Janovská Petra, Blažek Ladislav 05:33:17.4 01:07:13.7
29. Rychnov Filip Libor, Plocek Luboš, Mareš Karel 05:33:50.4 01:07:46.7
30. Faurecia Hnilička Martin, Fejfar Jiří, Heidmann Alexander 05:33:51.0 01:07:47.3
31. ŠTJ Klauz Jiří, Klauz Tomáš, Klauzová Šárka 05:34:41.6 01:08:37.9
32. Weizen B. Habr Jiří, Habr Jan, Melichárek Leoš 05:34:48.1 01:08:44.4
33. eleven Janda Milan, Louda Jakub, Ježek Zdeněk 05:35:27.2 01:09:23.5
34. Adventura race team Mráz Antonín, Mrkvička Jiří, Kašpar Karel 05:42:17.8 01:16:14.1
35. BAC BAKAKO ZV80 Vaníček Vojtěch, Pěchouček Zdeněk, Kašpar Ondřej 05:44:57.6 01:18:53.9
36. KC Klabava Kočárek Pavel, Kalčíková Hana, Nachtigal Jiří 05:53:27.2 01:27:23.5
37. Infrastruktura Morgenstern Jakub, Mikolášek Petr, Vávra Josef 05:53:48.4 01:27:44.7
38. Hakaři Švorc Radek, Javůrek Zdeněk, Nechanický Milan 05:54:23.3 01:28:19.6
39. Maniac Pedals Koleňák Vlastik, Škopík Libor, Drobňák Milan 05:55:22.5 01:29:18.8
40. Kulda Bike Team Komenda Kamil, Hlaváč David, Kopec Michael 05:56:44.3 01:30:40.6
41. Conocophillips Vaner Josef, Zemánek Milan, Volák Jiří 05:58:05.8 01:32:02.1
42. Bike Team Podskalí Pilát Tomáš, Pilát Ondřej, Raková Hana 05:59:48.5 01:33:44.8
43. H & H Králové Hykyš Vladimír, Dědek Milan, Stonjek Tomaš 06:03:24.7 01:37:21.0
44. GiTy Duchoň David, Pátek Aleš, Krušinský Libor 06:04:58.9 01:38:55.2
45. Jihlavské bajky Štajnc Milan, Holoubek Jiří, Brož Jiří 06:09:49.2 01:43:45.5
46. Draci Volman Václav, Procházka Jan, Procházková Martina 06:11:18.1 01:45:14.4
47. Vicomt Cobram Team Zeman Marek, Vosáhlo Pavel, Klátik Zdenko 06:15:14.0 01:49:10.3
48. SPINNING - MB BABY Dutá Lenka, Pelantová Eliška, Harvancová Linda 06:18:31.0 01:52:27.3
49. arena servis liberec Nováček Daniel, Nevrkla Vladimír, Paulát Jiří 06:26:49.5 02:00:45.8
50. Teplárna Doležal Jan, Trehšl Richard, Rančák Robert 06:27:47.8 02:01:44.1
51. Red Devils Pospíšil Pavel, Reissig Jaroslav, Bartošíková Ivana 06:28:01.2 02:01:57.5
52. KČT MTB Kralupy Vejrosta Zdeněk, Vejrostová Romana, Vejrosta Jan 06:33:07.4 02:07:03.7
53. Bakov Bikers Šimon Dušan, Rulc Martin, Rulc Jaroslav 06:42:18.4 02:16:14.7
54. Česana Rosenfeldt Robert, Rýzner Gustav, Schallnat Carsten 06:46:44.5 02:20:40.8
55. DHL MTB Team Matějček Petr, Šlesingr František, Moucka Premysl 06:47:30.6 02:21:26.9
56. Všelibice Binter Dalibor, Flanderka Jaroslav, Sadílek Josef 06:48:41.4 02:22:37.7
57. PoPoVo Team Poupě František, Voráček Pavel, Poupě František 06:53:53.3 02:27:49.6
58. Sentinel Team Krýcha Miroslav, Novotný Jiří, Šoltys Karel 06:54:09.5 02:28:05.8
59. Tronic Team Solár Adam, Lašťovka Pavel, Lašťovková Petra 07:02:24.7 02:36:21.0
60. www.dverenemcova.cz Němec Miroslav, Kubišta Tomáš, Němcová Šárka 07:04:43.5 02:38:39.8
61. Nádhera bike Nádhera Petr, Nádhera Jiří, Nádherová Hana 07:19:06.8 02:53:03.1
62. Adrenalin Team Šeps Stanislav, Jiřička Lubomír, Jirouš Jaroslav 07:33:10.0 03:07:06.3
63. České Buchty Šoltysová Hana, Novotná Miloslava, Urbánková Jitka 07:36:57.4 03:10:53.7
64. JZD Zánik Podhořany Kutílek Jakub, Kutílek Pavel, Kutílková Lenka 07:40:49.6 03:14:45.9
65. OVB Pšenička Jakub, Žert Jakub, Koritnák Daniel 07:51:43.5 03:25:39.8
66. MCM Urban Pavel, Urban Petr, Hrdličková Alice 08:19:43.2 03:53:39.5
67. Galaxie Tůma Pavel, Hořejší Stanislav, Robauš Martin 08:31:50.0 04:05:46.3