Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M30 Muži / 50 km (1979 až 1993), M40 Muži / 50 km (1969 až 1978), M50 Muži / 50 km (1959 až 1968), M60 Muži / 50 km (1958 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 M40 Ježek Václav ('77) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:23:02.4  
2. 1256 M40 Horák Martin ('77) RockMachine Cyklomax RockMachine Cyklomax 01:23:02.6 00:00:00.2
3. 5 M30 Jobánek Jan ('83) MERIDA BIKING TEAM 01:23:02.7 00:00:00.3
4. 3 M30 Zlámalík Martin ('82) 01:23:03.1 00:00:00.7
5. 2 M40 Hruška Jan ('75) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:23:03.4 00:00:01.0
6. 1243 M30 Vokrouhlík Tomáš ('81) Factor Bike Team Factor Bike Team 01:23:03.4 00:00:01.0
7. 1258 M30 Bambula Ondřej ('87) Budvar Tábor Budvar Tábor 01:25:44.3 00:02:41.9
8. 27 M40 Kejval Luboš ('76) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:25:44.7 00:02:42.3
9. 180 M30 Bubílek Michal ('86) Bike Ranch 01:25:45.0 00:02:42.6
10. 304 M30 Galandák Vít ('85) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:25:45.3 00:02:42.9
11. 1260 M30 Menger David ('88) Budvar Tábor Budvar Tábor 01:25:53.2 00:02:50.8
12. 38 M30 Šulc Ladislav ('85) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:25:53.3 00:02:50.9
13. 1259 M30 Bambula Stanislav ('83) Budvar Tábor Budvar Tábor 01:25:54.6 00:02:52.2
14. 596 M30 Kalaš Ondřej ('87) DT-Specialized 01:25:55.9 00:02:53.5
15. 591 M30 Kugler Zbyněk ('81) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:26:01.5 00:02:59.1
16. 1253 M60 Špolc Milan ('58) 01:26:19.4 00:03:17.0
17. 166 M30 Svoboda Jan ('88) SK ZAMBERK TESSUTI SPORT 01:28:28.0 00:05:25.6
18. 1242 M30 Bína Martin ('83) Factor Bike Team Factor Bike Team 01:28:28.1 00:05:25.7
19. 1254 M30 Musil Jaroslav ('89) Budvar Tábor Budvar Tábor 01:30:01.5 00:06:59.1
20. 40 M30 Černý Jan ('82) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:30:01.9 00:06:59.5
21. 18 M50 Svoboda Petr ('63) Author Author 01:30:02.0 00:06:59.6
22. 28 M40 Landa František ('74) Author Author 01:30:02.9 00:07:00.5
23. 1007 M50 Soušek Josef ('66) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:30:03.7 00:07:01.3
24. 1252 M60 Kocián Václav ('58) Author Author 01:30:05.4 00:07:03.0
25. 30 M40 Vít Pavel ('71) AxitDoldy Náchod AxitDoldy Náchod 01:30:07.4 00:07:05.0
26. 204 M40 Chroustovský Štěpán ('74) Author Author 01:30:09.6 00:07:07.2
27. 626 M30 Sládek Marcel ('86) RockMachine Cyklomax RockMachine Cyklomax 01:30:15.4 00:07:13.0
28. 669 M40 Matějka Jan ('76) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:30:15.9 00:07:13.5
29. 16 M40 Kramár David ('76) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:30:39.0 00:07:36.6
30. 974 M30 Zima Ota ('84) Ski a Bike Centrum Radotín MTB team Ski a Bike Centrum Radotín MTB team 01:30:41.7 00:07:39.3
31. 1274 M50 Ščučka Radek ('64) Ski Paudera Ski Paudera 01:30:42.1 00:07:39.7
32. 805 M50 Paudera Vladimír ('62) Ski Paudera Ski Paudera 01:30:42.6 00:07:40.2
33. 1082 M50 Šorm Jiří ('63) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:30:45.9 00:07:43.5
34. 1095 M30 Šťastný Jan ('85) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:31:23.8 00:08:21.4
35. 14 M40 Sedláček Michal ('75) Author Author 01:31:25.1 00:08:22.7
36. 1020 M30 Kubáč Jan ('89) 01:32:52.7 00:09:50.3
37. 310 M40 Pinkava Eda ('71) Sportful.cenytisku.cz Sportful.cenytisku.cz 01:32:53.8 00:09:51.4
38. 1234 M30 Volny Jindra ('82) ELEVEN-AGNESI ELEVEN-AGNESI 01:32:54.2 00:09:51.8
39. 52 M50 Hýsek Pavel ('65) Author Cyklos Bouška PAC 01:32:55.0 00:09:52.6
40. 1097 M30 Šťastný Michal ('85) 01:32:56.4 00:09:54.0
41. 449 M40 Jirásko Ladislav ('78) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:32:56.6 00:09:54.2
42. 1096 M60 Šťastný Jiří ('55) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:32:56.9 00:09:54.5
43. 46 M40 Hruška Jan ('69) KC Kooperativa 01:32:57.3 00:09:54.9
44. 1245 M50 Kleiner Robert ('66) ELEVEN-AGNESI ELEVEN-AGNESI 01:32:58.6 00:09:56.2
45. 1193 M40 Vencovský Michal ('77) Ski Paudera Ski Paudera 01:32:58.9 00:09:56.5
46. 943 M30 Rys Jaroslav ('83) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:32:58.9 00:09:56.5
47. 20 M40 Trmata Šťepán ('78) Continental Teves Continental Teves 01:32:59.2 00:09:56.8
48. 316 M50 Gunther Petr ('68) cyklotrenink.com hobby team 01:33:03.2 00:10:00.8
49. 377 M50 Holub Vlastislav ('61) Ski Paudera Ski Paudera 01:33:08.5 00:10:06.1
50. 133 M30 Benda Michal ('83) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:33:09.4 00:10:07.0
51. 422 M50 Janouš Petr ('67) KC Pivovar Vratislavice 01:33:11.1 00:10:08.7
52. 744 M30 Němec Ondra ('87) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:33:11.5 00:10:09.1
53. 17 M40 Skyba Zdeněk ('71) Continental sport team Continental sport team 01:33:11.7 00:10:09.3
54. 53 M50 Zvolský Roman ('65) KESSL K.Vary 01:33:12.1 00:10:09.7
55. 72 M40 Kolář Pavel ('77) 01:33:12.1 00:10:09.7
56. 79 M60 Svárovský Stanislav ('54) 01:33:13.0 00:10:10.6
57. 41 M50 Zdeněk Richard ('66) Sokol Kbely 01:33:22.5 00:10:20.1
58. 35 M40 Matulík René ('71) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 01:33:26.9 00:10:24.5
59. 1279 M40 Bušek Marek ('73) MF +Lidovky 01:34:06.8 00:11:04.4
60. 58 M40 Hájek Vlastimil ('74) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:35:42.2 00:12:39.8
61. 719 M50 Müller Petr ('64) SKP Nymburk SKP Nymburk 01:35:42.6 00:12:40.2
62. 426 M40 Janů Martin ('76) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:35:44.1 00:12:41.7
63. 97 M30 Brdlík Pavel ('84) Stevens 01:35:44.2 00:12:41.8
64. 931 M30 Roubal Martin ('84) AUTHOR MASTERS 01:35:45.3 00:12:42.9
65. 24 M40 Balatka Martin ('73) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:35:45.6 00:12:43.2
66. 696 M30 Mikule Ondřej ('88) Cyklo ski Žitník 01:35:47.6 00:12:45.2
67. 93 M30 Víšek Roman ('87) SK OMT Pardubice 01:35:49.5 00:12:47.1
68. 823 M30 Pelc Stanislav ('83) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:35:50.7 00:12:48.3
69. 64 M30 Volf Michal ('82) G10 01:35:53.1 00:12:50.7
70. 81 M40 Výborný Martin ('76) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:35:55.2 00:12:52.8
71. 71 M40 Istenčin Lukáš ('77) Sportservis Montana Kolín topesto.com mtb team 01:35:57.2 00:12:54.8
72. 650 M40 Málek Josef ('74) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 01:36:02.8 00:13:00.4
73. 698 M50 Míl Jiří ('66) Author Author 01:36:11.7 00:13:09.3
74. 352 M30 Heřt Martin ('90) BIKE LIVE CLUB BIKE LIVE CLUB 01:36:11.8 00:13:09.4
75. 94 M40 Zelený Aleš ('74) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 01:36:22.0 00:13:19.6
76. 83 M50 Výbora Jiří ('65) ELEVEN-AGNESI ELEVEN-AGNESI 01:36:30.1 00:13:27.7
77. 56 M60 Anderle Josef ('51) 01:36:30.5 00:13:28.1
78. 50 M30 Tribula Marek ('79) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:36:32.8 00:13:30.4
79. 1228 M40 Vokoun Jan ('74) Klub Lannutti 01:36:32.9 00:13:30.5
80. 294 M40 Frank Petr ('78) OCELOVÍ LETCI OCELOVÍ LETCI 01:36:33.5 00:13:31.1
81. 67 M30 Závodní Lukáš ('79) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 01:36:34.5 00:13:32.1
82. 91 M60 Soják Petr ('55) KC Kooperativa 01:36:38.0 00:13:35.6
83. 26 M40 Kopuletý Milan ('77) Author Author 01:37:25.7 00:14:23.3
84. 48 M40 Arwold Zdeněk ('73) Haven.Ck Haven.Ck 01:37:26.5 00:14:24.1
85. 554 M30 Krause David ('90) Cykloservis Petr Cykloservis Petr 01:37:30.9 00:14:28.5
86. 1240 M40 Šimice Robert ('77) Hannah Hannah 01:37:38.1 00:14:35.7
87. 868 M30 Čížek Jan ('84) AxitDoldy 01:37:38.9 00:14:36.5
88. 10 M40 Pernička Radek ('76) Continental sport team Continental sport team 01:37:39.5 00:14:37.1
89. 227 M40 Černý Robert ('70) Lawi Crazy Team Lawi Crazy Team 01:38:01.8 00:14:59.4
90. 37 M40 Kalusek Jiří ('70) Author Author 01:38:02.5 00:15:00.1
91. 298 M30 Frühbauer Aleš ('82) Author Author 01:38:03.2 00:15:00.8
92. 114 M40 Barbier Frederic ('76) DHL DHL ITS MTB Team 01:38:04.3 00:15:01.9
93. 415 M30 Jakubička Tomáš ('84) SKI klub jablonec 01:38:07.8 00:15:05.4
94. 1159 M40 Urbanec David ('70) Faurecia Bakov 01:38:09.1 00:15:06.7
95. 283 M50 Fiala Zbyněk ('64) 01:38:10.2 00:15:07.8
96. 988 M40 Sluka Jaroslav ('71) Kouklas Team 01:38:11.3 00:15:08.9
97. 1196 M40 Veselka Zdeněk ('74) Spinning Hradec Králové Spinning Hradec Králové 01:38:12.3 00:15:09.9
98. 376 M30 Holub Václav ('83) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:38:20.3 00:15:17.9
99. 1241 M40 Hejduk Stanislav ('77) Factor Bike Team Factor Bike Team 01:38:20.5 00:15:18.1
100. 88 M30 Švábek Jan ('93) Cyklomaraton Jičín 01:38:21.1 00:15:18.7
101. 1123 M40 Šviha Pavel ('77) Maraton centrum Jičín 01:38:22.5 00:15:20.1
102. 12 M50 Kraváček Jiří ('68) Continental sport team Continental sport team 01:38:23.4 00:15:21.0
103. 39 M40 Zdvihal Lukáš ('77) Lipnoman 01:38:26.6 00:15:24.2
104. 60 M40 Šanda Miloslav ('74) USC Drtikol USC Drtikol 01:38:49.1 00:15:46.7
105. 96 M50 Ježek Jiří ('62) J.D.J. TEAM 01:38:54.7 00:15:52.3
106. 74 M50 Tůma Pavel ('68) INS atelier Náchod 01:38:55.6 00:15:53.2
107. 90 M30 Jindřišek Ondřej ('83) Hrabačov 01:39:06.6 00:16:04.2
108. 165 M30 Boubín Jan ('89) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:39:15.9 00:16:13.5
109. 23 M40 Novák Tomáš ('73) Author Author 01:39:16.1 00:16:13.7
110. 214 M30 Čapek Jan ('86) B.S.O. 01:39:38.4 00:16:36.0
111. 1028 M60 Svoboda Miroslav ('52) Sokol Kbely 01:39:40.6 00:16:38.2
112. 140 M40 Beran Michal ('76) 01:39:52.0 00:16:49.6
113. 160 M40 Myška Jan ('72) 01:40:00.3 00:16:57.9
114. 500 M40 Kocman Petr ('70) Author Author 01:40:24.3 00:17:21.9
115. 433 M60 Jedlička Petr ('56) Spinning Hradec Králové Spinning Hradec Králové 01:40:24.6 00:17:22.2
116. 291 M40 Foukal Libor ('77) Sport Complex Club Břeclav 01:40:31.4 00:17:29.0
117. 760 M40 Nováček Petr ('71) SKP Rohas Česká Lípa 01:40:33.1 00:17:30.7
118. 1208 M30 Vít Jakub ('90) Cykloservis Petr Cykloservis Petr 01:40:35.5 00:17:33.1
119. 764 M50 Novák Lukáš ('66) Cyklotrenink.com 01:41:06.4 00:18:04.0
120. 148 M40 Bittner Miroslav ('73) Vinohradské Šlapky Vinohradské šlapky 01:41:22.0 00:18:19.6
121. 100 M40 Hašlar Přemysl ('75) Pohůdka Team Pohůdka Team 01:41:22.1 00:18:19.7
122. 84 M30 Vrána Petr ('83) 01:41:35.8 00:18:33.4
123. 608 M30 Laburda Tomáš ('88) SCV Blatná 01:41:36.1 00:18:33.7
124. 418 M40 Janda Milan ('75) 01:41:46.7 00:18:44.3
125. 1071 M40 Škaloud Martin ('76) 01:41:47.3 00:18:44.9
126. 606 M30 Kysela Jan ('80) Faurecia Bakov 01:41:48.8 00:18:46.4
127. 512 M30 Kolmaš Vojtěch ('79) Dimp Giant Dimp Giant 01:41:50.0 00:18:47.6
128. 7 M50 Zábojník Aleš ('68) Continental sport team Continental sport team 01:41:50.7 00:18:48.3
129. 745 M50 Němota Pavel ('67) Dimp Giant Dimp Giant 01:42:16.8 00:19:14.4
130. 302 M40 Fuks Robert ('71) BIKE LIVE CLUB 01:42:29.0 00:19:26.6
131. 77 M60 Vosyka Richard ('54) RAMAR 01:42:36.9 00:19:34.5
132. 603 M40 Kvasnička Daniel ('78) HKNMPSM 01:42:37.3 00:19:34.9
133. 29 M40 Zelený František ('77) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 01:42:40.4 00:19:38.0
134. 472 M30 Kafka Libor ('79) KČC BC Sport Semily 01:42:45.3 00:19:42.9
135. 467 M50 Kadlec Petr ('62) SSC Železný Brod SSC Železný Brod 01:42:46.9 00:19:44.5
136. 113 M40 Balík Rostislav ('78) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:42:48.5 00:19:46.1
137. 329 M60 Hampl Jaromír ('54) KC Kooperativa 01:42:56.2 00:19:53.8
138. 908 M50 Průcha Vladimír ('59) 01:43:14.4 00:20:12.0
139. 45 M50 Drda Ladislav ('65) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:43:18.0 00:20:15.6
140. 175 M30 Bříško David ('83) 01:43:18.1 00:20:15.7
141. 590 M30 Kučera Matouš ('83) Author Author 01:43:18.3 00:20:15.9
142. 711 M40 Morkes David ('72) 01:43:20.1 00:20:17.7
143. 1089 M50 Špreňar Miloš ('63) AxitDoldy Náchod AxitDoldy Náchod 01:43:25.0 00:20:22.6
144. 98 M40 Klauz Jiří ('72) 01:43:27.5 00:20:25.1
145. 652 M40 Malý Jaroslav ('72) Lawi Crazy Team Lawi Crazy Team 01:43:27.8 00:20:25.4
146. 536 M40 Kouble Luboš ('70) 01:43:34.2 00:20:31.8
147. 480 M40 Kareš Petr ('69) 01:43:44.0 00:20:41.6
148. 762 M30 Novák Jan ('85) 01:43:45.9 00:20:43.5
149. 1146 M40 Tucek Martin ('75) 01:43:46.6 00:20:44.2
150. 633 M40 Lukeš Martin ('71) JKF Jaroměř bruti liberec 01:43:47.5 00:20:45.1
151. 317 M40 Habr Jan ('78) Weizen B. Weizen B. 01:44:07.5 00:21:05.1
152. 159 M50 Boháček Vladimír ('68) PSAC Semčice PSAC Semčice 01:44:10.2 00:21:07.8
153. 708 M40 Chmelík Jiří ('75) 01:44:10.2 00:21:07.8
154. 1257 M60 Hrubec Milan ('54) 01:44:17.2 00:21:14.8
155. 1025 M50 Svoboda Jiří ('66) T-Mobile MTB Team 01:44:18.6 00:21:16.2
156. 1017 M30 Strnad Michal ('89) RBS RBS 01:44:18.7 00:21:16.3
157. 594 M40 Kulhánek Petr ('75) 01:44:18.8 00:21:16.4
158. 106 M30 Bacovský Václav ('83) 01:44:19.0 00:21:16.6
159. 946 M60 Salamon Miloš ('55) Zentiva 01:44:37.4 00:21:35.0
160. 32 M40 Zelený Ondřej ('77) Factor Hobby Team Factor Hobby Team 01:44:37.7 00:21:35.3
161. 456 M40 Jodas Antonín ('77) 01:44:41.9 00:21:39.5
162. 639 M50 Mach Radovan ('66) 01:44:42.4 00:21:40.0
163. 513 M50 Komárek Miloslav ('68) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 01:44:43.3 00:21:40.9
164. 788 M40 Oswald Jan ('69) 01:44:43.4 00:21:41.0
165. 169 M50 Bouška Karel ('62) 01:44:44.2 00:21:41.8
166. 368 M50 Hofman Jiří ('64) Conti Conti 01:44:44.6 00:21:42.2
167. 994 M40 Smolík Jiří ('74) 01:44:45.5 00:21:43.1
168. 416 M60 Jakubička Tomáš ('58) Sokol Železný Brod 01:44:54.7 00:21:52.3
169. 772 M40 Novosad David ('75) Author Author 01:44:59.2 00:21:56.8
170. 95 M30 Vagner Vladimír ('81) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:45:05.3 00:22:02.9
171. 920 M50 Rejman Leoš ('66) Lawi Crazy Team Lawi Crazy Team 01:45:06.6 00:22:04.2
172. 132 M30 Bělohlávek Jan ('80) PSAC Semčice PSAC Semčice 01:45:07.2 00:22:04.8
173. 683 M40 Mervart Václav ('70) TC Dobruška 01:45:07.8 00:22:05.4
174. 339 M30 Havlíček Petr ('82) 01:45:15.2 00:22:12.8
175. 312 M40 Gorog Viktor ('76) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:45:19.8 00:22:17.4
176. 804 M40 Paroulek Jaroslav ('70) SKP Nymburk SKP Nymburk 01:45:21.9 00:22:19.5
177. 1064 M40 Šimek Pavel ('71) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:45:31.7 00:22:29.3
178. 1220 M50 Vodička Miroslav ('60) AxitDoldy Náchod 01:45:31.8 00:22:29.4
179. 989 M40 Sluka Luboš ('72) 01:45:33.2 00:22:30.8
180. 549 M60 Kratěna Josef ('58) 01:45:33.6 00:22:31.2
181. 929 M40 Romportl Jaroslav ('77) Hradecký spinning klub 01:45:34.8 00:22:32.4
182. 542 M40 Kovář Aleš ('73) 01:45:36.8 00:22:34.4
183. 1010 M50 Pinta Martin ('68) Koppa 01:45:41.0 00:22:38.6
184. 1255 M30 Nový Tomáš ('89) Budvar Tábor Budvar Tábor 01:45:45.2 00:22:42.8
185. 829 M50 Podskalský Radovan ('67) 01:45:48.4 00:22:46.0
186. 347 M30 Hejdrych Martin ('85) Bart Team 01:45:54.2 00:22:51.8
187. 391 M60 Hosák Milan ('57) BIKE LIVE CLUB BIKE LIVE CLUB 01:46:00.6 00:22:58.2
188. 452 M40 Jirman Jiří ('70) AMK Vyskeř bikers 01:46:01.2 00:22:58.8
189. 385 M40 Horký Aleš ('75) My vás taky ještě neznáme 01:46:12.9 00:23:10.5
190. 1180 M50 Vavřich František ('61) Fitmuška 01:46:19.5 00:23:17.1
191. 783 M40 Oktábec Radek ('72) BIKE SPORT CZ 01:46:29.8 00:23:27.4
192. 962 M40 Skála Jakub ('73) Factor Bike Team 01:46:34.7 00:23:32.3
193. 31 M30 Zeman Aleš ('80) 01:46:49.9 00:23:47.5
194. 860 M30 Plíhal Pavel ('87) 01:46:59.4 00:23:57.0
195. 972 M30 Skoupil Ondřej ('80) 01:47:00.0 00:23:57.6
196. 1151 M40 Turner Martin ('78) SK Chlistov 01:47:03.9 00:24:01.5
197. 996 M30 Sobotka Jiří ('88) Factor Hobby Team 01:47:05.6 00:24:03.2
198. 485 M40 Kašpar Karel ('74) Adventura race team Adventura race team 01:47:10.2 00:24:07.8
199. 656 M40 Marek Jaroslav ('76) Autocombi Kutná Hora Autocombi Kutná Hora 01:47:16.8 00:24:14.4
200. 1171 M50 Vaner Jiří ('63) Bike team Fitness Linie Bike team Fitness Linie 01:47:18.1 00:24:15.7
201. 428 M30 Joura Jan ('90) 01:47:18.7 00:24:16.3
202. 817 M50 Pěgřímekl Milan ('68) Autocombi Kutná Hora 01:47:21.1 00:24:18.7
203. 174 M40 Břinčil Zbyněk ('71) Autocombi Kutná Hora Autocombi Kutná Hora 01:47:22.6 00:24:20.2
204. 697 M30 Míl Jiří ('80) Bike team Fitness Linie Bike team Fitness Linie 01:47:42.3 00:24:39.9
205. 1021 M50 Suldovský Slávek ('65) Adventura race team Adventura race team 01:47:46.9 00:24:44.5
206. 272 M40 Fajt Jan ('70) 01:47:52.5 00:24:50.1
207. 566 M50 Křesťan Miloš ('68) Author Author 01:47:55.6 00:24:53.2
208. 1079 M50 Šnajdr Jiří ('60) 01:47:57.2 00:24:54.8
209. 662 M30 Renfus Tomáš ('91) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:48:00.5 00:24:58.1
210. 767 M40 Novák Petr ('77) Hradecký spinning klub Hradecký spinning klub 01:48:03.2 00:25:00.8
211. 1268 M30 Žemlička Jakub ('82) 01:48:06.2 00:25:03.8
212. 122 M30 Basař Ondřej ('83) topesto.com mtb team topesto.com mtb team 01:48:08.2 00:25:05.8
213. 987 M40 Slivka Jan ('76) Triatlon Sport Stupno 01:48:11.1 00:25:08.7
214. 59 M40 Zachoval Dan ('76) 01:48:11.8 00:25:09.4
215. 1003 M50 Soukup Petr ('66) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:48:15.1 00:25:12.7
216. 503 M50 Kočiš Josef ('60) 01:48:19.9 00:25:17.5
217. 1212 M40 Vítek Bohuslav ('76) Author Author 01:48:25.1 00:25:22.7
218. 534 M50 Kotouš Miroslav ('65) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:48:27.5 00:25:25.1
219. 850 M50 Pinďák Jiří ('60) OCELOVÍ LETCI OCELOVÍ LETCI 01:48:44.7 00:25:42.3
220. 1046 M60 Šebesta Vladimír ('49) Animal Bikers 01:48:44.7 00:25:42.3
221. 589 M40 Kučera František ('76) 01:48:52.7 00:25:50.3
222. 518 M50 Konvička Michal ('64) 01:49:10.2 00:26:07.8
223. 1066 M30 Šimon Dušan ('79) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou Bike Team Bakajda 01:49:12.6 00:26:10.2
224. 349 M50 Hemelík Pavel ('67) Spinning Hradec Králové Spinning Hradec Králové 01:49:18.5 00:26:16.1
225. 332 M40 Hanuš Rostislav ('70) 01:49:25.2 00:26:22.8
226. 289 M30 Foltán Jan ('91) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:49:34.2 00:26:31.8
227. 873 M40 Poláček Miroslav ('75) Lipnoman Lipnoman 01:49:34.2 00:26:31.8
228. 1019 M40 Sudík Vít ('71) 01:49:36.3 00:26:33.9
229. 1102 M40 Štěpán Jaroslav ('70) 01:49:39.9 00:26:37.5
230. 400 M30 Hromádko Aleš ('79) The Power of AC 01:49:51.4 00:26:49.0
231. 15 M50 Kundrata Libor ('67) Continental sport team Continental sport team 01:49:52.6 00:26:50.2
232. 44 M50 Švábek Karel ('65) Cyklomaraton Jičín 01:49:54.2 00:26:51.8
233. 1204 M50 Vidner Jan ('67) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:49:56.2 00:26:53.8
234. 318 M40 Habr Jiří ('73) Weizen B. Weizen B. 01:49:58.8 00:26:56.4
235. 1124 M60 Šviha Vlastimil ('54) Maraton centrum Jičín 01:50:10.4 00:27:08.0
236. 846 M30 Pilát Tomáš ('89) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 01:50:23.6 00:27:21.2
237. 797 M40 Palounek Michal ('77) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou Bike Team Bakajda 01:50:23.8 00:27:21.4
238. 1091 M30 Šreier Jiří ('82) Author Author 01:50:24.0 00:27:21.6
239. 1092 M40 Štajnc Milan ('73) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 01:50:31.6 00:27:29.2
240. 617 M40 Lenoch Miloš ('71) Vinohradské Šlapky Vinohradské šlapky 01:50:50.7 00:27:48.3
241. 417 M50 Janata Hynek ('68) 01:50:52.0 00:27:49.6
242. 640 M30 Machek David ('79) 01:50:52.5 00:27:50.1
243. 196 M60 Chmelař Petr ('56) RD cycles Prodoli racing team 01:50:53.6 00:27:51.2
244. 853 M50 Piskač Luděk ('62) 01:50:54.6 00:27:52.2
245. 738 M60 Nechanicky Radim ('55) 01:50:55.3 00:27:52.9
246. 135 M40 Beneš Jiří ('76) 01:50:55.7 00:27:53.3
247. 681 M30 Mencl Jiří ('84) 01:50:58.4 00:27:56.0
248. 1153 M40 Zmatlik Petr ('74) Lipnoman Lipnoman 01:51:04.5 00:28:02.1
249. 4 M50 Svoboda Ivan ('64) Continental sport team Continental sport team 01:51:05.1 00:28:02.7
250. 68 M40 Cibulka Petr ('76) Author Author 01:51:09.7 00:28:07.3
251. 484 M40 Kastner Jiří ('76) Author Author 01:51:09.7 00:28:07.3
252. 255 M40 Drozd Tomáš ('76) Conti Conti 01:51:11.7 00:28:09.3
253. 353 M40 Herynek Tomáš ('70) 01:51:11.9 00:28:09.5
254. 838 M40 Petr Luděk ('70) 01:51:11.9 00:28:09.5
255. 1172 M50 Vaner Josef ('68) Bike team Fitness Linie Bike team Fitness Linie 01:51:12.9 00:28:10.5
256. 1223 M50 Vojtěch Pavel ('64) 01:51:32.5 00:28:30.1
257. 436 M40 Jeništa Jiří ('75) 01:51:43.0 00:28:40.6
258. 361 M30 Hlaváč Milan ('80) 01:51:43.7 00:28:41.3
259. 345 M50 Hedrych Pavel ('65) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:51:46.5 00:28:44.1
260. 9 M40 Vaculík Radim ('76) Continental sport team Continental sport team 01:52:06.0 00:29:03.6
261. 356 M60 Hetzer Jiří ('58) 01:52:07.8 00:29:05.4
262. 658 M50 Marek Petr ('68) 01:52:08.4 00:29:06.0
263. 632 M50 Lukavec Jiří ('64) 01:52:09.6 00:29:07.2
264. 880 M40 Pospíšil Vít ('70) Lyžaři 01:52:10.2 00:29:07.8
265. 837 M50 Petr Jiří ('68) Fitness centrumLípa 01:52:10.4 00:29:08.0
266. 320 M40 Hájek Kamil ('71) 01:52:10.7 00:29:08.3
267. 833 M40 Pešek Tomáš ('76) Lipnoman 01:52:15.2 00:29:12.8
268. 147 M50 Binter Dalibor ('64) Všelibice Všelibice 01:52:15.3 00:29:12.9
269. 323 M60 Hájek Stanislav ('45) Kosmonosy 01:52:21.1 00:29:18.7
270. 405 M50 Hruška Petr ('64) Factor Bike team Factor Hobby Team 01:52:25.9 00:29:23.5
271. 248 M60 Žalský Šlechtislav ('42) 01:52:26.9 00:29:24.5
272. 487 M50 Kauška Petr ('66) 01:52:29.3 00:29:26.9
273. 809 M60 Pavelka Jan ('52) CK Pivovar Vratislavice 01:52:30.5 00:29:28.1
274. 965 M50 Skaunic Michal ('66) 01:52:31.0 00:29:28.6
275. 841 M50 Pezlar Lukáš ('68) 01:52:31.6 00:29:29.2
276. 326 M40 Halač Petr ('69) DHL MTB Team 01:52:34.3 00:29:31.9
277. 11 M40 Hrstka Antonín ('71) 01:52:42.3 00:29:39.9
278. 1086 M50 Špalek Miroslav ('59) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:52:43.5 00:29:41.1
279. 635 M40 Lyžbicki Ivo ('75) Budvar z Luštěnic 01:52:43.6 00:29:41.2
280. 1272 M40 Hrdlička Martin ('69) 01:52:44.1 00:29:41.7
281. 505 M40 Kohout Pavel ('75) Active Sport Jaroměř 01:52:59.6 00:29:57.2
282. 311 M40 Ginzel Petr ('72) 01:53:01.2 00:29:58.8
283. 470 M30 Kadlec Zdeněk ('88) SCV Blatná 01:53:07.3 00:30:04.9
284. 402 M50 Hrubý Stanislav ('67) 01:53:14.2 00:30:11.8
285. 1192 M40 Vencl Petr ('72) rigi-bike 01:53:15.1 00:30:12.7
286. 1230 M40 Vokurka Pavel ('75) Pohůdka Team 01:53:24.4 00:30:22.0
287. 266 M40 Dytrych Tomas ('70) 01:53:38.9 00:30:36.5
288. 216 M50 Čechura Jiří ('64) 01:53:44.0 00:30:41.6
289. 108 M50 Bajer Václav ('66) 01:53:48.0 00:30:45.6
290. 676 M30 Mazurek Martin ('80) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 01:53:53.5 00:30:51.1
291. 292 M30 Franc Pavel ('86) bruti liberec 01:53:54.5 00:30:52.1
292. 199 M30 Chomát Martin ('83) bike team kralupy bike team kralupy 01:54:02.0 00:30:59.6
293. 210 M40 Cinibulk Josef ('72) Zentiva 01:54:03.6 00:31:01.2
294. 921 M50 Repáň Miloš ('63) 01:54:04.4 00:31:02.0
295. 1141 M30 Zikmund Jan ('79) 01:54:07.2 00:31:04.8
296. 459 M40 Jursík Martin ('72) Autocombi Kutná Hora 01:54:11.5 00:31:09.1
297. 671 M50 Matoušek Lubor ('67) 01:54:13.7 00:31:11.3
298. 610 M40 Zeman Marek ('75) Vicomt Cobram team 01:54:14.7 00:31:12.3
299. 1164 M40 Valenta Tomáš ('73) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 01:54:17.1 00:31:14.7
300. 629 M40 Losenský Pavel ('77) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 01:54:17.3 00:31:14.9
301. 553 M50 Kraus Zdeněk ('62) Spinning Hradec Králové Spinning Hradec Králové 01:54:18.8 00:31:16.4
302. 667 M40 Mastík Tomáš ('78) Auto Mastík MTB team 01:54:27.7 00:31:25.3
303. 1000 M30 Solil Pavel ('83) 01:54:28.2 00:31:25.8
304. 668 M50 Matějček Petr ('68) DHL MTB Team 01:54:34.5 00:31:32.1
305. 1004 M40 Soukup Zdenek ('71) DHL ITS MTB Team 01:54:36.3 00:31:33.9
306. 680 M40 Melichárek Leoš ('71) Weizen B. 01:54:46.7 00:31:44.3
307. 275 M30 Farský Martin ('88) 01:54:53.1 00:31:50.7
308. 598 M30 Kurka Lukáš ('80) Bike Team K-C Jaroměř 01:54:53.6 00:31:51.2
309. 435 M30 Jelínek Petr ('86) BAC BAKAKO ZV80 01:54:55.6 00:31:53.2
310. 1207 M60 Víšek Zdeněk ('53) OCELOVÍ LETCI OCELOVÍ LETCI 01:55:02.5 00:32:00.1
311. 655 M40 Marek David ('76) 01:55:09.7 00:32:07.3
312. 1053 M60 Šenkýř Ivan ('51) 01:55:11.6 00:32:09.2
313. 407 M40 Hujer Petr ('77) ELEVEN-AGNESI 01:55:15.0 00:32:12.6
314. 913 M50 Rachota Jaroslav ('59) SK Sklopísek Střeleč 01:55:18.1 00:32:15.7
315. 350 M50 Herceg Fridrych ('65) 01:55:18.7 00:32:16.3
316. 409 M60 Huml Jiří ('56) 01:55:18.9 00:32:16.5
317. 956 M30 Semrád Jakub ('84) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:55:20.1 00:32:17.7
318. 1088 M50 Špora Petr ('64) 01:55:23.2 00:32:20.8
319. 844 M30 Pilát Ondřej ('89) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 01:55:25.1 00:32:22.7
320. 54 M50 Zahradník Pavel ('60) SK Sklopísek Střeleč 01:55:28.6 00:32:26.2
321. 1063 M40 Šimek Karel ('73) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:55:38.9 00:32:36.5
322. 516 M30 Kondras Pavel ('81) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 01:55:39.0 00:32:36.6
323. 152 M30 Blaško David ('81) Factor Bike Team Bike team Fitness Linie 01:55:39.4 00:32:37.0
324. 736 M60 Navrátil Josef ('58) Všelibice 01:55:39.9 00:32:37.5
325. 155 M50 Blažek Ladislav ('62) Factor Bike Team Factor Hobby Team 01:55:41.9 00:32:39.5
326. 1083 M50 Šotola Petr ('65) 01:55:42.4 00:32:40.0
327. 483 M50 Kaspar Jiří ('64) SPINNING MB - ALPINE PRO 01:55:42.8 00:32:40.4
328. 1011 M60 Stohwasser Richard ('55) JK cyklo o.s. 01:55:43.1 00:32:40.7
329. 455 M50 Jírů Jan ('66) Auto Mastík MTB team 01:55:44.2 00:32:41.8
330. 1191 M40 Velímský David ('71) Autocombi Kutná Hora 01:55:54.6 00:32:52.2
331. 161 M50 Bonhard Tomáš ('64) rigi-bike rigi-bike 01:55:59.1 00:32:56.7
332. 101 M30 Adámek Václav ('80) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:55:59.7 00:32:57.3
333. 1270 M30 Plhal Vít ('81) bruti liberec 01:56:03.4 00:33:01.0
334. 1087 M40 Šplíchal Josef ('75) Hradecký spinning klub 01:56:05.7 00:33:03.3
335. 766 M30 Novák Pavel ('81) 01:56:06.2 00:33:03.8
336. 1149 M60 Tůma Zdeněk ('57) DBS Maraton 83 01:56:11.3 00:33:08.9
337. 691 M50 Mikolášek Petr ('64) Ško - Energo 01:56:12.4 00:33:10.0
338. 1189 M50 Vejvoda Lubomír ('59) 01:56:13.6 00:33:11.2
339. 1037 M30 Sychra Jiří ('87) 01:56:17.7 00:33:15.3
340. 112 M30 Balík Petr ('80) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 01:56:21.7 00:33:19.3
341. 360 M40 Hlaváč Dalibor ('74) Czech Outdoor Club 01:56:23.9 00:33:21.5
342. 926 M50 Řídký František ('68) 01:56:24.9 00:33:22.5
343. 168 M50 Bouška František ('67) 01:56:31.9 00:33:29.5
344. 550 M50 Kratochvíl Martin ('68) AMK Vyskeř bikers 01:56:32.8 00:33:30.4
345. 983 M50 Slavík Vladimír ('64) CK Česana MB 01:56:37.2 00:33:34.8
346. 245 M50 Doležal Jan ('63) Ško - Energo Teplárna 01:56:38.8 00:33:36.4
347. 19 M40 Šťovíček Pavel ('70) Continental Teves Continental Teves 01:56:45.3 00:33:42.9
348. 1165 M40 Valica Jiří ('74) 01:56:46.2 00:33:43.8
349. 939 M30 Rychlý Michal ('94) 01:56:50.8 00:33:48.4
350. 818 M50 Pejřil Vladimír ('59) 01:56:59.6 00:33:57.2
351. 242 M50 Dohnal Martin ('64) PROTObike.cz 01:57:00.0 00:33:57.6
352. 808 M40 Pávek Martin ('71) 01:57:05.1 00:34:02.7
353. 599 M40 Kurka Václav ('75) 01:57:25.2 00:34:22.8
354. 587 M40 Kuchař Martin ('69) The Wings of Kbely 01:57:25.9 00:34:23.5
355. 276 M50 Fediuk Štěpán ('65) 01:57:26.5 00:34:24.1
356. 6 M50 Novák Zdeněk ('66) Continental sport team Continental sport team 01:57:29.9 00:34:27.5
357. 346 M30 Heidmann Alexander ('80) 01:57:40.1 00:34:37.7
358. 827 M60 Peřina Jiří ('58) 01:57:40.8 00:34:38.4
359. 942 M50 Rydval Tomáš ('68) swarpa 01:57:40.9 00:34:38.5
360. 218 M50 Čermák Jan ('59) JK cyklo o.s. 01:57:41.7 00:34:39.3
361. 303 M50 Gábriš Jan ('63) JAMAHO 01:57:44.9 00:34:42.5
362. 675 M40 Mazač Michal ('77) vomit Holice 01:57:51.6 00:34:49.2
363. 202 M40 Chroust Ladislav ('69) FUN BIKE TEAM 01:57:58.1 00:34:55.7
364. 601 M30 Kutal Jiří ('86) 01:58:18.4 00:35:16.0
365. 348 M60 Helmich Miroslav ('57) VeloUni 01:58:19.1 00:35:16.7
366. 217 M30 Čejp Jiří ('79) Kolohnáti 01:58:29.1 00:35:26.7
367. 254 M40 Dražek Tomáš ('75) 01:58:44.8 00:35:42.4
368. 334 M40 Turner Robert ('69) CKKV Praha 01:58:55.6 00:35:53.2
369. 647 M30 Majliš Roman ('81) The Wings of Kbely 01:59:02.3 00:35:59.9
370. 178 M40 Brož Josef ('73) 01:59:04.5 00:36:02.1
371. 1040 M40 Šafář Pavel ('70) 01:59:05.9 00:36:03.5
372. 995 M50 Sobel Miloš ('66) SK Donocykl Vysoké Mýto 01:59:07.2 00:36:04.8
373. 1156 M40 Ulman Radek ('71) 01:59:15.3 00:36:12.9
374. 815 M40 Pěchouček Zdeněk ('69) BAC BAKAKO ZV80 01:59:16.4 00:36:14.0
375. 742 M40 Němec Jan ('78) 01:59:21.0 00:36:18.6
376. 1048 M30 Šeda Jiří ('80) 01:59:23.9 00:36:21.5
377. 919 M40 Reil David ('77) 01:59:24.0 00:36:21.6
378. 1233 M40 Volman Václav ('73) Draci 01:59:33.6 00:36:31.2
379. 1060 M40 Šilhavý Josef ('78) 01:59:34.6 00:36:32.2
380. 1029 M40 Svoboda Pavel ('76) 01:59:35.5 00:36:33.1
381. 256 M40 Duban Lukáš ('75) 01:59:40.9 00:36:38.5
382. 1118 M40 Vosáhlo Pavel ('75) Vicomt Cobram team 01:59:43.7 00:36:41.3
383. 682 M30 Mencl Miloš ('81) 01:59:55.3 00:36:52.9
384. 835 M40 Peterka Martin ('71) Autocombi Kutná Hora 02:00:02.2 00:36:59.8
385. 338 M40 Havelka Roman ('75) 02:00:04.3 00:37:01.9
386. 1128 M40 Taege Fabian ('78) 02:00:05.0 00:37:02.6
387. 515 M50 Komínek Stanislav ('61) 02:00:06.8 00:37:04.4
388. 372 M40 Holman Leoš ('70) SK Městec Králové 02:00:16.5 00:37:14.1
389. 776 M40 Novotný Jiří ('71) USC Drtikol USC Drtikol 02:00:17.6 00:37:15.2
390. 1132 M50 Petráň Jan ('63) Scott Scania 02:00:17.9 00:37:15.5
391. 321 M50 Hájek Petr ('65) 02:00:18.2 00:37:15.8
392. 924 M30 Řezka Petr ('81) HK Pardubice The Wings of Kbely 02:00:29.3 00:37:26.9
393. 167 M30 Bouma Marcel ('81) Budvar z Luštěnic 02:00:34.6 00:37:32.2
394. 1201 M40 Vích Martin ('75) 02:00:36.8 00:37:34.4
395. 749 M40 Nesnídal Jan ('74) 02:00:38.1 00:37:35.7
396. 836 M40 Petr Jalový ('75) Prasklej řetěz Prasklej řetěz 02:00:40.2 00:37:37.8
397. 1069 M30 Šíp Jiří ('81) 02:00:41.6 00:37:39.2
398. 1113 M40 Šulc Robert ('74) 02:00:43.9 00:37:41.5
399. 262 M40 Dutý Radek ('72) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 02:00:44.0 00:37:41.6
400. 499 M30 Kobrč Jiří ('80) TriClub Dobruška 02:00:44.2 00:37:41.8
401. 618 M40 Lenz Martin ('74) Vinohradské Šlapky Vinohradské šlapky 02:00:44.6 00:37:42.2
402. 192 M50 Chára Miroslav ('66) 02:00:44.9 00:37:42.5
403. 1250 M40 Duchoň David ('71) GiTy GiTy 02:00:45.1 00:37:42.7
404. 249 M30 Donát Radek ('79) 02:00:53.3 00:37:50.9
405. 371 M30 Holina Karel ('81) 02:00:54.5 00:37:52.1
406. 75 M50 Weinfurter Milan ('64) 02:00:55.6 00:37:53.2
407. 565 M40 Kressl Josef ('73) 02:01:00.3 00:37:57.9
408. 1139 M40 Třešňák Tomáš ('76) 02:01:00.6 00:37:58.2
409. 66 M40 Pacek Vlastimil ('70) 02:01:00.9 00:37:58.5
410. 851 M40 Pintner Petr ('73) 02:01:01.4 00:37:59.0
411. 899 M40 Procházka Jan ('76) Draci 02:01:02.3 00:37:59.9
412. 139 M40 Beran Martin ('76) Agro Moto Bezno Agro Moto Bezno 02:01:08.1 00:38:05.7
413. 134 M40 Beneš Daniel ('76) 02:01:11.4 00:38:09.0
414. 1126 M40 Švorc Radek ('73) Ško - Energo Infrastruktura I. 02:01:14.7 00:38:12.3
415. 1122 M30 Švejdar Pavel ('79) Bike Team Promat Lovčice Bike Team Promat Lovčice 02:01:15.1 00:38:12.7
416. 307 M40 Gapko Martin ('71) rigi-bike 02:01:15.8 00:38:13.4
417. 1014 M50 Stránský Leo ('68) The Power of AC 02:01:24.0 00:38:21.6
418. 1154 M50 Ulahel Miroslav ('59) Factor Hobby Team 02:01:26.8 00:38:24.4
419. 340 M60 Havlík Václav ('50) Merkato 02:01:28.1 00:38:25.7
420. 99 M40 Novák Jan ('69) Česana Boys 02:01:30.0 00:38:27.6
421. 849 M30 Pilik Jan ('85) RBS RBS 02:01:31.9 00:38:29.5
422. 170 M40 Brada Petr ('70) 02:01:41.2 00:38:38.8
423. 476 M40 Kaniščev Roman ('70) D-K-V Group Hradec Králové 02:01:42.7 00:38:40.3
424. 1283 M50 Hlava Jiří ('64) 02:01:44.8 00:38:42.4
425. 265 M40 Dvořák Zdeněk ('70) DHL ITS MTB Team 02:01:59.4 00:38:57.0
426. 241 M30 Dlesk Jan ('79) D-K-V Group Hradec Králové 02:02:03.7 00:39:01.3
427. 173 M60 Brdlík Vladimír ('57) 02:02:14.4 00:39:12.0
428. 1051 M30 Šefl Martin ('81) 02:02:17.7 00:39:15.3
429. 284 M40 Fidler Jaroslav ('73) Bike Team K-C Jaroměř 02:02:22.5 00:39:20.1
430. 715 M50 Moučka Přemysl ('63) DHL MTB Team 02:02:22.9 00:39:20.5
431. 685 M50 Michels Karsten ('67) Cyklomaraton Jičín 02:02:30.3 00:39:27.9
432. 478 M40 Karban Martin ('70) 02:02:31.0 00:39:28.6
433. 431 M40 Javůrek Zdeněk ('74) Ško - Energo Infrastruktura I. 02:02:33.5 00:39:31.1
434. 779 M30 Obermajer Jan ('79) Clowns 02:02:37.0 00:39:34.6
435. 502 M40 Kočí Ladislav ('72) DAP- Provmex 02:02:44.6 00:39:42.2
436. 679 M30 Melichar Stanislav ('83) 02:02:45.2 00:39:42.8
437. 501 M40 Kocour Josef ('73) The Wings of Kbely 02:02:55.7 00:39:53.3
438. 979 M60 Slabý Václav ('56) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 02:03:07.3 00:40:04.9
439. 891 M40 Prendký Roman ('71) 02:03:20.8 00:40:18.4
440. 179 M30 Brychta František ('85) 02:03:21.6 00:40:19.2
441. 716 M40 Mrázek Jan ('73) 02:03:22.6 00:40:20.2
442. 1024 M40 Svoboda Jakub ('69) 02:03:23.7 00:40:21.3
443. 551 M60 Kraus František ('49) SPP Pičín 02:03:27.9 00:40:25.5
444. 129 M50 Bedřich Pavel ('65) SSP Pičín 02:03:38.0 00:40:35.6
445. 801 M50 Páral Vlastimil ('67) 02:03:38.6 00:40:36.2
446. 1185 M50 Vejrosta Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:39.9 00:40:37.5
447. 1203 M40 Vídeňský Petr ('74) 02:03:39.9 00:40:37.5
448. 1075 M30 Šlesingr František ('79) DHL MTB Team 02:03:40.9 00:40:38.5
449. 1108 M40 Štorek Jaroslav ('69) 02:03:45.5 00:40:43.1
450. 466 M40 Kadič Martin ('73) JAMAHO 02:03:46.3 00:40:43.9
451. 1202 M50 Vích Pavel ('64) 02:03:48.7 00:40:46.3
452. 80 M40 Výborný Miroslav ('69) Hrozivý DODO 02:03:51.1 00:40:48.7
453. 968 M50 Sklenář Roman ('64) 02:03:52.0 00:40:49.6
454. 1109 M30 Zikmund Tomáš ('86) cyklobulf hrobce 02:03:57.0 00:40:54.6
455. 1199 M30 Veselý Michal ('80) 02:04:06.8 00:41:04.4
456. 854 M40 Pišl Petr ('72) USC Drtikol 02:04:08.6 00:41:06.2
457. 297 M30 Fritsch Miroslav ('81) 02:04:10.9 00:41:08.5
458. 720 M30 Müller Petr ('93) 02:04:11.8 00:41:09.4
459. 532 M30 Košnář Jan ('79) 02:04:12.7 00:41:10.3
460. 1057 M30 Šibrava Pavel ('79) 02:04:15.2 00:41:12.8
461. 699 M30 Míl Milan ('80) Bike Team K-C Jaroměř 02:04:24.9 00:41:22.5
462. 493 M40 Kittler Jan ('78) Faurecia Bakov 02:04:24.9 00:41:22.5
463. 251 M40 Doškář Martin ('74) Kouklas 02:04:31.3 00:41:28.9
464. 1112 M40 Šulc Petr ('78) INS atelier Náchod INS atelier Náchod 02:04:33.9 00:41:31.5
465. 1111 M40 Šulc Luboš ('76) team-pavlišov 02:04:34.1 00:41:31.7
466. 694 M60 Mikula Jiří ('54) 02:04:34.4 00:41:32.0
467. 315 M50 Grubner Miroslav ('65) SPP Pičín 02:04:34.8 00:41:32.4
468. 922 M50 Řepka Zdeněk ('60) 02:04:34.8 00:41:32.4
469. 238 M40 Denemark Tomas ('76) DHL ITS MTB Team 02:04:35.4 00:41:33.0
470. 1198 M30 Veselý Lukáš ('81) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 02:04:35.7 00:41:33.3
471. 794 M50 Pacholík Petr ('60) 02:04:36.8 00:41:34.4
472. 611 M50 Landkammer Karel ('61) cyklobulf hrobce 02:04:40.1 00:41:37.7
473. 637 M40 Macek Miroslav ('69) T-Mobile MTB Team 02:04:44.3 00:41:41.9
474. 454 M60 Jirouš Josef ('56) 02:04:46.6 00:41:44.2
475. 807 M40 Paulus Zdeněk ('77) Prasklej řetěz Prasklej řetěz 02:04:54.3 00:41:51.9
476. 1062 M40 Hornát Milan ('70) ELEVEN-AGNESI ELEVEN-AGNESI 02:04:56.3 00:41:53.9
477. 1200 M60 Veverka Miloš ('56) SK Sklopísek Střeleč 02:04:56.8 00:41:54.4
478. 978 M30 Slabý Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:57.7 00:41:55.3
479. 42 M60 Zbořil Jiří ('51) Factor Bike Team Factor Hobby Team 02:04:59.9 00:41:57.5
480. 1085 M60 Šourek Radim ('56) 02:05:01.0 00:41:58.6
481. 879 M40 Pospíšil Tomáš ('78) T-Mobile MTB Team 02:05:01.7 00:41:59.3
482. 673 M50 Matuska Valer ('61) 02:05:04.8 00:42:02.4
483. 47 M50 Zálešák Antonín ('66) 02:05:06.0 00:42:03.6
484. 1067 M30 Šimon Jan ('86) 02:05:06.5 00:42:04.1
485. 784 M40 Oncirk Vlastimil ('70) Cykloteam Ostrov 02:05:06.7 00:42:04.3
486. 702 M40 Mistaler Jakub ('78) 02:05:07.3 00:42:04.9
487. 1127 M50 Švorc Zdeněk ('65) 02:05:10.4 00:42:08.0
488. 814 M60 Pech Pavel ('54) SPP Pičín 02:05:11.1 00:42:08.7
489. 1013 M40 Strádal Jan ('69) 02:05:13.2 00:42:10.8
490. 600 M60 Kušnír Jiří ('58) JK cyklo o.s. 02:05:13.8 00:42:11.4
491. 185 M60 Bystriansky Josef ('54) 02:05:18.6 00:42:16.2
492. 408 M40 Hulán Petr ('76) RB Racing Team 02:05:31.7 00:42:29.3
493. 414 M40 Jaček Martin ('77) Dezotým 02:05:32.4 00:42:30.0
494. 205 M40 Chudoba Jan ('76) 02:05:32.8 00:42:30.4
495. 709 M40 Mokrejš Jaromír ('69) 02:05:34.4 00:42:32.0
496. 1178 M40 Vávra Vladimír ('76) Patria Direct 02:05:38.1 00:42:35.7
497. 390 M60 Horský Roman ('57) USC Drtikol 02:05:38.6 00:42:36.2
498. 280 M30 Ferkl Tomáš ('82) 02:05:42.3 00:42:39.9
499. 124 M30 Bauer Tomáš ('83) Adventura race team Adventura race team 02:05:44.4 00:42:42.0
500. 1209 M40 Vít Jan ('78) Bike Team K-C Jaroměř 02:05:59.2 00:42:56.8
501. 874 M30 Polák Martin ('79) BAC BAKAKO ZV80 02:06:00.7 00:42:58.3
502. 597 M40 Zítka Jakub ('72) Sport Český ráj 02:06:12.0 00:43:09.6
503. 870 M50 Pokorný Petr ('61) Factor Bike Team 02:06:39.8 00:43:37.4
504. 65 M40 Wurm Pavel ('73) Leazy Turtles 02:06:43.1 00:43:40.7
505. 737 M40 Něbesky Bohouš ('73) TPCA-team 02:06:49.1 00:43:46.7
506. 495 M40 Klepl Robert ('69) Kubašok BT 02:06:50.6 00:43:48.2
507. 557 M60 Krbůšek David ('56) 02:07:20.7 00:44:18.3
508. 92 M40 Šebesta Vladimír ('77) Animal Bikers 02:07:32.3 00:44:29.9
509. 306 M50 Gamba Robert ('62) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 02:07:36.7 00:44:34.3
510. 136 M40 Beneš Petr ('73) RAMAR 02:07:40.1 00:44:37.7
511. 510 M30 Kolda Pavel ('90) BAC BAKAKO ZV80 02:07:41.8 00:44:39.4
512. 949 M40 Samohyl Václav ('76) 02:07:42.7 00:44:40.3
513. 177 M50 Brož Jiří ('67) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:07:43.9 00:44:41.5
514. 723 M30 Musílek Petr ('85) Adventura race team Adventura race team 02:07:54.6 00:44:52.2
515. 1221 M50 Vohánka Libor ('65) 02:07:55.1 00:44:52.7
516. 1273 M40 Kozel franta ('76) 02:07:56.4 00:44:54.0
517. 1015 M50 Strasser Karel ('62) 02:07:57.6 00:44:55.2
518. 834 M30 Peták Šimon ('81) RB Racing Team 02:07:58.0 00:44:55.6
519. 811 M30 Pavlík Michal ('82) My vás taky ještě neznáme 02:07:58.5 00:44:56.1
520. 237 M50 Dechťar Martin ('68) 02:07:58.8 00:44:56.4
521. 120 M30 Bartoš Ondřej ('82) 02:08:13.8 00:45:11.4
522. 172 M50 Brdlík Jiří ('59) 02:08:13.8 00:45:11.4
523. 1147 M30 Tuček Michal ('80) GRID a spol 02:08:14.1 00:45:11.7
524. 164 M40 Boubal David ('73) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 02:08:20.9 00:45:18.5
525. 1215 M60 Vízek Jiří ('50) 02:08:23.8 00:45:21.4
526. 85 M60 Vrána Josef ('58) 02:08:33.4 00:45:31.0
527. 13 M30 Tyl Pavel ('80) Continental sport team Continental sport team 02:08:36.9 00:45:34.5
528. 78 M50 Vykopal Přemek ('60) Záhořanská klika MTB o.s. 02:08:38.7 00:45:36.3
529. 264 M60 Dvořák Jiří ('58) 02:08:41.6 00:45:39.2
530. 383 M40 Horecký Jan ('75) Leazy Turtles 02:08:42.2 00:45:39.8
531. 1036 M30 Swárovský Pavel ('94) ŠSK Lučany n. N. swarpa 02:08:48.4 00:45:46.0
532. 465 M40 Kadič Jan ('69) JAMAHO 02:08:52.8 00:45:50.4
533. 1072 M30 Škeřík Marcel ('79) DHL ITS MTB Team 02:08:58.8 00:45:56.4
534. 285 M50 Fišer Ladislav ('64) B&B Turnov 02:09:00.7 00:45:58.3
535. 144 M40 Bican Břetislav ('72) Prasklej řetěz Prasklej řetěz 02:09:01.9 00:45:59.5
536. 61 M40 Zacha Tomáš ('76) 02:09:05.1 00:46:02.7
537. 1261 M50 Růžička Antonín ('64) 02:09:05.7 00:46:03.3
538. 780 M50 Obršál Jaroslav ('67) Bike Team K-C Jaroměř 02:09:08.1 00:46:05.7
539. 469 M50 Kadlec Roman ('66) www.isance.cz 02:09:09.3 00:46:06.9
540. 482 M40 Karnick Roland ('74) 02:09:21.4 00:46:19.0
541. 688 M30 Mičulka Marek ('83) TPCA-team 02:09:23.1 00:46:20.7
542. 208 M40 Cihlář Petr ('73) The Birds 02:09:26.6 00:46:24.2
543. 982 M50 Slavík Radek ('66) 02:09:27.8 00:46:25.4
544. 269 M30 Erbert Leoš ('80) SDH Solec - Malobratřice 02:09:28.1 00:46:25.7
545. 1190 M40 Velán Roman ('74) SK Josefův Důl 02:09:33.3 00:46:30.9
546. 559 M50 Ptáčník Václav ('64) 02:09:40.1 00:46:37.7
547. 207 M50 Těšínský Milan ('65) 02:09:42.7 00:46:40.3
548. 1179 M60 Vavřač Josef ('51) Elektro Š a V s.r.o. 02:09:48.3 00:46:45.9
549. 663 M40 Maršík Jindřich ('74) Cykloteam Ostrov 02:09:50.1 00:46:47.7
550. 832 M30 Pesničák Jan ('79) SNS Smržovka - www.sns.cz 02:09:56.9 00:46:54.5
551. 430 M40 Javůrek Michal ('78) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 02:10:02.3 00:46:59.9
552. 1035 M40 Swárovský Pavel ('70) swarpa 02:10:02.3 00:46:59.9
553. 831 M50 Peruth Petr ('67) 02:10:07.4 00:47:05.0
554. 627 M40 Liška Peter ('78) 02:10:18.3 00:47:15.9
555. 119 M50 Barták Rony Mirek ('64) Modřany 02:10:26.6 00:47:24.2
556. 186 M40 Cakl Roman ('71) 02:10:27.9 00:47:25.5
557. 375 M40 Holub Martin ('77) ALPINE PRO ALPINE PRO II. 02:10:28.3 00:47:25.9
558. 858 M50 Planička Pavel ('65) 02:10:32.6 00:47:30.2
559. 712 M30 Mothejzík Jindřich ('80) Factor Hobby Team 02:10:33.4 00:47:31.0
560. 322 M60 Hájek Stanislav ('57) 02:10:34.0 00:47:31.6
561. 1077 M40 Šmíd Miroslav ('71) 02:10:34.8 00:47:32.4
562. 825 M40 Pelda Karel ('71) 02:10:36.3 00:47:33.9
563. 757 M40 Nováček Daniel ('69) 02:10:38.2 00:47:35.8
564. 247 M30 Doležal Tomáš ('79) 02:10:39.5 00:47:37.1
565. 335 M30 Hátle Filip ('90) 02:10:46.3 00:47:43.9
566. 1130 M30 Tejnor Jan ('81) 02:10:56.0 00:47:53.6
567. 399 M30 Hrnčál Martin ('88) 02:10:56.2 00:47:53.8
568. 1099 M50 Šťastný Pavel ('68) 02:10:57.5 00:47:55.1
569. 1073 M30 Škop Vojtěch ('89) ustavníelita 02:10:58.8 00:47:56.4
570. 1098 M60 Šťastný Miroslav ('55) 02:10:59.6 00:47:57.2
571. 290 M60 Foltýn Zdeněk ('50) Na kole ze stodoly Na kole ze stodoly 02:11:00.1 00:47:57.7
572. 1133 M50 Tlučhoř Petr ('63) www.isance.cz 02:11:01.0 00:47:58.6
573. 509 M40 Kolátor Aleš ('72) 02:11:02.2 00:47:59.8
574. 319 M30 Hagen Jiří ('82) TPCA-team 02:11:16.5 00:48:14.1
575. 1093 M40 Štajner Pavel ('72) 02:11:26.3 00:48:23.9
576. 212 M40 Čábelka Jiří ('75) DHL ITS MTB Team 02:11:29.4 00:48:27.0
577. 730 M40 Nágr Zdeněk ('69) 02:11:33.0 00:48:30.6
578. 489 M30 Kavulok Lukáš ('79) 02:11:33.4 00:48:31.0
579. 1078 M40 Šnajdr Jan ('72) Volksbank Bike Team 02:11:35.6 00:48:33.2
580. 444 M60 Jícha Roman ('56) 02:11:41.5 00:48:39.1
581. 379 M40 Holzbach Tomáš ('78) Leazy Turtles 02:11:42.0 00:48:39.6
582. 753 M40 Nikodým Jan ('75) Leazy Turtles 02:11:42.0 00:48:39.6
583. 615 M40 Lederer Martin ('74) 02:11:44.3 00:48:41.9
584. 211 M40 Cvrček Jiří ('73) 02:11:45.4 00:48:43.0
585. 915 M50 Randuška Roman ('64) 02:11:46.3 00:48:43.9
586. 1174 M60 Vaňous Josef ('58) Cyklo Stratílek Litomyšl Cyklo Stratílek Litomyšl 02:11:46.6 00:48:44.2
587. 865 M50 Podlipný Miloslav ('60) 02:11:50.2 00:48:47.8
588. 233 M30 Čtverák Jaroslav ('79) 02:11:52.2 00:48:49.8
589. 941 M40 Rychtera Vladislav ('70) Prasklej řetěz Prasklej řetěz 02:11:52.9 00:48:50.5
590. 150 M30 Blahák Jiří ('86) 02:11:53.6 00:48:51.2
591. 869 M50 Podzimek Josef ('63) Loudaví vrabčáci 02:11:55.6 00:48:53.2
592. 25 M50 Prokop Josef ('60) Author Author 02:12:01.6 00:48:59.2
593. 1110 M30 Šubr Jan ('86) MTB team Hořice 02:12:04.1 00:49:01.7
594. 813 M60 Pech Antonín ('50) 02:12:06.1 00:49:03.7
595. 614 M40 Lebeda David ('73) 02:12:24.9 00:49:22.5
596. 1266 M40 Podhaiský Petr ('78) 02:12:27.9 00:49:25.5
597. 535 M60 Koubek Ladislav ('53) HAKAKOLA HAKAKOLA 02:12:29.1 00:49:26.7
598. 1267 M30 Berger Lukáš ('83) 02:12:29.5 00:49:27.1
599. 273 M30 Fajta Jaroslav ('79) 02:12:30.0 00:49:27.6
600. 619 M40 Levý Miroslav ('72) Cykloklub FTN Cykloklub FTN 02:12:30.9 00:49:28.5
601. 281 M50 Fiala Jiří ('67) 02:12:31.4 00:49:29.0
602. 893 M50 Převorovský František ('66) The Wings of Kbely 02:12:32.2 00:49:29.8
603. 279 M30 Ferkl Michal ('81) Faurecia Bakov 02:12:34.9 00:49:32.5
604. 882 M30 Pospíšl Ondřej ('87) 02:12:39.7 00:49:37.3
605. 1236 M40 Vondra Martin ('78) 02:12:48.4 00:49:46.0
606. 1183 M50 Večl Michal ('65) 02:13:07.9 00:50:05.5
607. 127 M40 Bechr David ('78) 02:13:09.5 00:50:07.1
608. 933 M40 Rozehnal Jaroslav ('72) 02:13:10.1 00:50:07.7
609. 1119 M50 Švamberk Jiří ('59) 02:13:11.9 00:50:09.5
610. 153 M30 Blažej Martin ('80) BAC BAKAKO ZV80 02:13:28.0 00:50:25.6
611. 562 M50 Krejčí Miloslav ('66) 02:13:32.3 00:50:29.9
612. 234 M30 Čurda Miroslav ('80) 02:13:34.6 00:50:32.2
613. 595 M30 Kunášek Václav ('80) Kolohnáti 02:13:41.5 00:50:39.1
614. 695 M30 Mikula Martin ('85) 02:14:08.2 00:51:05.8
615. 1211 M50 Vít Vlastimil ('68) SK Sedlonj Agency 02:14:09.1 00:51:06.7
616. 999 M30 Solár Adam ('79) Tronic Team 02:14:09.7 00:51:07.3
617. 773 M30 Novosad Martin ('79) Ško - Energo Teplárna 02:14:11.1 00:51:08.7
618. 755 M40 Nosek Jan ('73) 02:14:24.3 00:51:21.9
619. 593 M30 Kukla Tomáš ('81) Kolohnáti 02:14:25.2 00:51:22.8
620. 1039 M40 Synek Ladislav ('78) 02:14:30.9 00:51:28.5
621. 935 M50 Rumler Ladislav ('62) 02:14:32.9 00:51:30.5
622. 973 M50 Skovajsa Bronislav ('68) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 02:14:33.0 00:51:30.6
623. 928 M50 Roleček Milan ('64) 02:14:36.4 00:51:34.0
624. 727 M50 Nádhera Petr ('67) nádhera bike 02:14:40.5 00:51:38.1
625. 750 M40 Nevola Petr ('78) RB Racing Team 02:14:46.5 00:51:44.1
626. 492 M50 Kimla Jan ('68) 02:14:47.8 00:51:45.4
627. 367 M50 Hoffmann Michal ('67) 02:14:48.3 00:51:45.9
628. 1181 M40 Vavřich Stanislav ('77) 02:14:51.3 00:51:48.9
629. 343 M40 Havrlant Pavel ('70) 02:14:54.0 00:51:51.6
630. 828 M50 Peřina Milan ('64) 02:14:55.6 00:51:53.2
631. 1076 M40 Šmíd Jan ('74) 02:14:56.3 00:51:53.9
632. 1044 M60 Šavel Zdeněk ('56) 02:15:04.8 00:52:02.4
633. 981 M60 Slavík Otomar ('58) ESA Active ESA active 02:15:07.9 00:52:05.5
634. 884 M40 Pouch Tomáš ('72) 02:15:24.3 00:52:21.9
635. 363 M40 Hlaváček Tomáš ('73) MTB NEBÁKOV 02:15:24.5 00:52:22.1
636. 514 M40 Komárek Miloš ('74) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 02:15:25.2 00:52:22.8
637. 1117 M40 Vostruha Jiří ('76) 02:15:34.5 00:52:32.1
638. 111 M40 Balák Martin ('70) Favorit Brno 02:15:40.2 00:52:37.8
639. 1205 M60 Vinš Oldřich ('51) 02:15:40.8 00:52:38.4
640. 1138 M50 Trehšl Richard ('65) Ško - Energo Teplárna 02:15:42.4 00:52:40.0
641. 1054 M40 Ševcovic Jan ('77) 02:15:54.9 00:52:52.5
642. 1157 M40 Urban Pavel ('76) Conti Conti 02:15:56.8 00:52:54.4
643. 411 M50 Hykl Jaroslav ('61) 02:15:58.8 00:52:56.4
644. 246 M60 Doležal Oldřich ('50) KC Kooperativa 02:16:01.4 00:52:59.0
645. 1262 M30 Forejt Michal ('94) 02:16:08.8 00:53:06.4
646. 1186 M30 Vejrosta Jan ('91) 02:16:13.5 00:53:11.1
647. 1176 M40 Pražák Karel ('74) 02:16:27.2 00:53:24.8
648. 313 M40 Boubal Jaromír ('72) Adventura race team Adventura race team 02:16:30.3 00:53:27.9
649. 785 M40 Ondráček Kamil ('75) 02:16:37.2 00:53:34.8
650. 722 M40 Musil Radek ('78) Clowns 02:16:37.9 00:53:35.5
651. 604 M60 Kvasnička Pavel ('48) ALL2000 Liberec 02:16:39.1 00:53:36.7
652. 224 M40 Černý Jan ('70) 02:16:39.7 00:53:37.3
653. 181 M60 Budějský Miroslav ('53) 02:16:39.9 00:53:37.5
654. 577 M50 Kruse Roderic ('64) 02:16:40.1 00:53:37.7
655. 354 M50 Hetman Vladimír ('67) TPCA-team 02:16:40.8 00:53:38.4
656. 966 M40 Sklár Peter ('76) 02:16:52.8 00:53:50.4
657. 1168 M60 Vančura Miloš ('54) 02:17:02.5 00:54:00.1
658. 369 M50 Holeček Karel ('67) 02:17:02.7 00:54:00.3
659. 1009 M30 Spurný Jiří ('91) 02:17:04.4 00:54:02.0
660. 545 M50 Krahulík Tomáš ('65) 02:17:08.0 00:54:05.6
661. 1030 M60 Svoboda Pavel ('57) 02:17:09.8 00:54:07.4
662. 574 M60 Krupička Vladimír ('52) SK Sklopísek Střeleč 02:17:11.1 00:54:08.7
663. 337 M50 Havelka Miroslav ('64) My vás taky ještě neznáme 02:17:15.8 00:54:13.4
664. 583 M60 Kubera Luboš ('54) 02:17:21.6 00:54:19.2
665. 118 M30 Bárta Tomáš ('89) SK SRCH 02:17:32.7 00:54:30.3
666. 475 M40 Kaniščev Michal ('71) D-K-V Group Hradec Králové 02:17:51.7 00:54:49.3
667. 689 M30 Míka Petr ('79) 02:17:52.5 00:54:50.1
668. 789 M30 Otta Roman ('84) 02:17:53.2 00:54:50.8
669. 889 M40 Prejza Michal ('74) 02:17:59.6 00:54:57.2
670. 157 M60 Bobek František ('56) Ško - Energo 02:18:01.7 00:54:59.3
671. 548 M40 Královič Marek ('71) 02:18:26.6 00:55:24.2
672. 636 M30 Macek Daniel ('79) 02:18:33.1 00:55:30.7
673. 912 M40 Raboch Tomáš ('78) TJ Sokol Měchenice - Triatlon 02:18:34.0 00:55:31.6
674. 731 M40 Nagy Pavel ('70) 02:18:37.0 00:55:34.6
675. 724 M40 Myška Jiří ('78) Dezotým 02:18:52.4 00:55:50.0
676. 573 M50 Krouský Václav ('59) 02:18:55.1 00:55:52.7
677. 895 M40 Přibyl Jiří ('74) 02:19:01.6 00:55:59.2
678. 1120 M40 Švarc Miloslav ('75) 02:19:08.8 00:56:06.4
679. 917 M60 Reif Ivo ('50) SpinBike Club K SpinBike Club K 02:19:16.7 00:56:14.3
680. 443 M40 Ježek Zdeněk ('75) Eleven 02:19:19.2 00:56:16.8
681. 219 M40 Čermák Libor ('72) 02:19:20.8 00:56:18.4
682. 547 M50 Král Petr ('63) www.isance.cz 02:19:21.8 00:56:19.4
683. 792 M30 Pacal ml. Petr ('82) 02:19:24.4 00:56:22.0
684. 582 M50 Kubata Josef ('62) 02:19:24.8 00:56:22.4
685. 793 M60 Pacal st. Petr ('56) 02:19:25.0 00:56:22.6
686. 203 M60 Chroust Miroslav ('55) 02:19:25.3 00:56:22.9
687. 961 M60 Sixta Bedřich ('51) 02:19:36.4 00:56:34.0
688. 1116 M40 Vostruha Jaroslav ('76) 02:19:40.9 00:56:38.5
689. 887 M30 Povejšil Tomáš ('89) ustavníelita 02:19:42.2 00:56:39.8
690. 527 M60 Kormaňák Pavel ('58) 02:19:43.7 00:56:41.3
691. 86 M40 Páv Miroslav ('75) Author Author 02:19:49.0 00:56:46.6
692. 859 M50 Plášil Petr ('66) no swiss 02:19:50.3 00:56:47.9
693. 607 M40 Kytlic Martin ('73) 02:19:53.4 00:56:51.0
694. 1114 M30 Šulc Rostislav ('91) 02:19:55.9 00:56:53.5
695. 228 M40 Čeřovský Aleš ('73) Lipnoman Lipnoman 02:19:57.3 00:56:54.9
696. 1090 M30 Špringl Radim ('80) 02:20:02.5 00:57:00.1
697. 759 M50 Nováček Karel ('68) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 02:20:23.1 00:57:20.7
698. 288 M30 Flanderka Martin ('94) Všelibice Všelibice 02:20:27.3 00:57:24.9
699. 1144 M40 Trojan Jiří ('70) Sentinel Team 02:20:28.7 00:57:26.3
700. 864 M50 Podhorný Pavel ('60) 02:20:29.3 00:57:26.9
701. 342 M40 Havlín Tomáš ('75) DHL MTB Team 02:20:30.9 00:57:28.5
702. 230 M50 Virajzingr Ivan ('65) 02:20:32.3 00:57:29.9
703. 1237 M40 Vondra Tomáš ('73) Black Valley Ski & Snb Team 02:20:33.5 00:57:31.1
704. 191 M40 Chalupa Zdeněk ('76) o.s. Bike tuning team Rudná Bike tuning team Rudná 02:20:44.1 00:57:41.7
705. 195 M40 Chmelař Martin ('72) 02:21:09.5 00:58:07.1
706. 923 M30 Novotný Jiří ('86) Sentinel Team 02:21:10.7 00:58:08.3
707. 659 M30 Mareš David ('93) 02:21:11.2 00:58:08.8
708. 907 M50 Proněk Jarmil ('66) 02:21:29.7 00:58:27.3
709. 934 M40 Rücker Pavel ('76) Bike Team K-C Jaroměř 02:21:40.5 00:58:38.1
710. 117 M60 Bárta Luboš ('58) 02:21:41.4 00:58:39.0
711. 1155 M50 Ulbrich Jiří ('65) Factor Bike team 02:21:45.7 00:58:43.3
712. 878 M40 Pospíšil Martin ('73) 02:21:52.7 00:58:50.3
713. 932 M40 Roule Jan ('69) Hrozivý DODO 02:22:02.8 00:59:00.4
714. 930 M40 Rosůlek Lukáš ('75) tunelteam 02:22:07.8 00:59:05.4
715. 1002 M40 Sorád Petr ('70) 02:22:07.9 00:59:05.5
716. 410 M50 Hvožda Vladimír ('60) Valašští Kondoři 02:22:19.0 00:59:16.6
717. 425 M40 Janů Lumír ('72) 02:22:20.9 00:59:18.5
718. 479 M30 Karel Josef ('82) KALILI 02:22:24.4 00:59:22.0
719. 1217 M40 Vlček Jiří ('74) 02:22:25.4 00:59:23.0
720. 1150 M30 Tunkl Jan ('86) BTT Libochovice 02:22:26.4 00:59:24.0
721. 142 M40 Bergman Aleš ('71) Faurecia Bakov 02:22:28.5 00:59:26.1
722. 252 M40 Drábek Michal ('77) Faurecia Bakov 02:22:30.3 00:59:27.9
723. 244 M30 Dolenský Miloslav ('84) 02:22:37.0 00:59:34.6
724. 959 M40 Simota Jan ('78) 02:22:43.6 00:59:41.2
725. 852 M30 Tulc Jiří ('84) Velo Kuba Lázně Bělohrad 02:22:55.0 00:59:52.6
726. 888 M50 Vávra Josef ('67) Ško - Energo Infrastruktura I. 02:23:03.8 01:00:01.4
727. 752 M40 Bednář Josef ('71) 02:23:05.7 01:00:03.3
728. 1232 M40 Volf Jan ('73) Bart Team 02:23:08.0 01:00:05.6
729. 1263 M40 Matuna Roman ('77) Bart Team 02:23:08.0 01:00:05.6
730. 748 M40 Neprášek Karel ('74) Bike Team Promat Lovčice Bike Team Promat Lovčice 02:23:10.1 01:00:07.7
731. 1213 M40 Vitmajer Vladimír ('76) Faurecia Bakov 02:23:11.9 01:00:09.5
732. 1026 M50 Svoboda Jiří ('64) 02:23:13.4 01:00:11.0
733. 584 M40 Kubínek Václav ('72) 02:23:20.4 01:00:18.0
734. 1001 M60 Solil Stanislav ('58) 02:23:23.0 01:00:20.6
735. 457 M30 Jodas Martin ('80) KONA KONA 02:23:25.9 01:00:23.5
736. 447 M30 Jirásek Jan ('88) Cyklo Kaňkovský Olomouc Cyklo Kaňkovský Olomouc 02:23:26.8 01:00:24.4
737. 463 M40 Kácha Bohuslav ('78) 02:23:28.6 01:00:26.2
738. 540 M30 Kout Jiří ('80) BAC BAKAKO ZV80 02:24:09.0 01:01:06.6
739. 1016 M30 Strnad Karel ('79) BAC BAKAKO ZV80 02:24:10.8 01:01:08.4
740. 107 M50 Bačák Milan ('62) 02:24:12.6 01:01:10.2
741. 259 M30 Dubský Tomáš ('85) Bike Team K-C Jaroměř 02:24:14.1 01:01:11.7
742. 1170 M60 Vaněk Josef ('46) 02:24:17.2 01:01:14.8
743. 543 M50 Kozák Petr ('61) SK Sklopísek Střeleč 02:24:22.0 01:01:19.6
744. 803 M50 Pařízek Petr ('62) 02:24:22.8 01:01:20.4
745. 1070 M50 Šír Milan ('64) 02:24:25.3 01:01:22.9
746. 154 M40 Blažek Jan ('73) Bike Stars Vrchlabí 02:24:26.4 01:01:24.0
747. 890 M50 Prekschl Milan ('61) 02:24:27.4 01:01:25.0
748. 651 M50 Kindl Milan ('66) The Wings of Kbely 02:24:30.4 01:01:28.0
749. 710 M40 Moravec Tomáš ('74) 02:24:32.9 01:01:30.5
750. 855 M40 Pivoňka Dušan ('72) Vicomt Cobram team 02:24:33.7 01:01:31.3
751. 34 M50 Zeman Josef ('64) 02:24:43.2 01:01:40.8
752. 194 M50 Chlupsa Jan ('59) Velsoservis Havlíčkův Brod Velsoservis Havlíčkův Brod 02:24:45.4 01:01:43.0
753. 563 M30 Krejčí Miroslav ('84) 02:24:45.5 01:01:43.1
754. 612 M60 Lašťovka Pavel ('57) Tronic Team 02:25:02.1 01:01:59.7
755. 820 M40 Pěkný Jiří ('75) Bike Team Promat Lovčice Bike Team Promat Lovčice 02:25:03.6 01:02:01.2
756. 954 M60 Sedlák Jiří ('52) 02:25:14.9 01:02:12.5
757. 952 M50 Schiefert Petr ('62) 02:25:23.2 01:02:20.8
758. 631 M40 Ludický Tomáš ('73) 02:25:40.7 01:02:38.3
759. 229 M50 Červenka Petr ('67) SPP Pičín 02:25:56.1 01:02:53.7
760. 751 M30 Nikl Martin ('89) RBS RBS 02:25:58.8 01:02:56.4
761. 1167 M40 Zíka Milan ('72) Hrozivý DODO 02:25:59.7 01:02:57.3
762. 1115 M60 Šulc Vladimír ('55) 02:26:03.6 01:03:01.2
763. 1280 M40 Kasík Čeněk ('74) 02:26:16.4 01:03:14.0
764. 523 M40 Kordač Petr ('70) sasi team 02:26:23.6 01:03:21.2
765. 556 M60 Zounek Jan ('58) 02:26:25.7 01:03:23.3
766. 200 M60 Chovan Ján ('55) 02:26:36.9 01:03:34.5
767. 1197 M40 Veselý Dan ('74) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 02:26:47.7 01:03:45.3
768. 1032 M40 Svoboda Radek ('72) 02:26:57.3 01:03:54.9
769. 351 M50 Herdegen Petr ('59) Cykloklub FTN 02:27:06.7 01:04:04.3
770. 782 M50 Oktábec Karel ('66) 02:27:09.1 01:04:06.7
771. 687 M30 Mičulka Jan ('90) SK Srch 02:27:10.4 01:04:08.0
772. 677 M30 Melezínek Adam ('94) 02:27:12.6 01:04:10.2
773. 678 M40 Melezínek Jiří ('70) 02:27:14.4 01:04:12.0
774. 714 M50 Mottl Martin ('67) 02:27:15.5 01:04:13.1
775. 605 M40 Kynych Pavel ('74) Budvar z Luštěnic 02:27:23.0 01:04:20.6
776. 990 M30 Smekal Radim ('82) 02:27:24.2 01:04:21.8
777. 43 M40 Zatloukal Tomáš ('72) 02:27:39.7 01:04:37.3
778. 1018 M50 Strnad Petr ('63) 02:28:01.3 01:04:58.9
779. 726 M30 Nádhera Jiří ('93) JKF nádhera bike 02:28:01.7 01:04:59.3
780. 287 M60 Flanderka Jaroslav ('58) Všelibice Všelibice 02:28:04.0 01:05:01.6
781. 131 M40 Bělka David ('72) 02:28:09.2 01:05:06.8
782. 299 M50 Fryč Jaroslav ('66) 02:28:10.4 01:05:08.0
783. 474 M60 Kaniščev Boris ('55) D-K-V Group Hradec Králové 02:28:11.3 01:05:08.9
784. 1061 M50 Šimáně Libor ('63) 02:28:12.6 01:05:10.2
785. 839 M40 Petříček Lukáš ('76) 02:28:17.8 01:05:15.4
786. 704 M60 Mocák Jaroslav ('58) 02:28:18.8 01:05:16.4
787. 1188 M40 Vejskal Václav ('70) 02:28:20.6 01:05:18.2
788. 110 M50 Balada Bedřich ('64) 02:28:33.4 01:05:31.0
789. 301 M40 Frydryšek Luděk ('77) Adventura race team Adventura race team 02:28:37.5 01:05:35.1
790. 373 M40 Holoubek Jiří ('70) Jihlavské bajky Jihlavské bajky 02:28:38.9 01:05:36.5
791. 592 M40 Kukačka Petr ('78) 02:29:22.7 01:06:20.3
792. 1080 M40 Šole Milan ('72) 02:29:24.0 01:06:21.6
793. 115 M50 Baroch Leoš ('67) Cyklo ski Žitník Cyklo ski Žitník 02:29:24.7 01:06:22.3
794. 896 M60 Přibyl Václav ('53) 02:29:27.6 01:06:25.2
795. 126 M40 Bavor Jan ('74) Faurecia Bakov 02:29:35.2 01:06:32.8
796. 386 M40 Horníček Vladimír ('78) 02:29:44.4 01:06:42.0
797. 263 M40 Dvořák Jan ('77) 02:30:03.9 01:07:01.5
798. 963 M60 Skalický Petr ('56) 02:30:14.2 01:07:11.8
799. 630 M50 Louda Miroslav ('65) Faurecia Bakov 02:30:15.4 01:07:13.0
800. 802 M40 Pařil Jaroslav ('74) 02:30:19.2 01:07:16.8
801. 856 M30 Plachý Karel ('85) 02:31:23.2 01:08:20.8
802. 799 M60 Papaj Jaroslav ('54) 02:31:32.0 01:08:29.6
803. 392 M40 Hošek Jiří ('72) SKP PP Praha SKP PP Praha 02:31:47.5 01:08:45.1
804. 945 M40 Sadílek Zdeněk ('72) SKP PP Praha SKP PP Praha 02:31:47.9 01:08:45.5
805. 336 M50 Havelka Jiří ('65) 02:31:49.7 01:08:47.3
806. 507 M60 Kolář Jan ('58) 02:31:53.5 01:08:51.1
807. 49 M40 Zákora Pavel ('76) 02:31:54.1 01:08:51.7
808. 305 M30 Gamba Lukáš ('84) SpinFit Liberec 02:31:59.6 01:08:57.2
809. 729 M50 Nágr Pavel ('66) 02:32:01.3 01:08:58.9
810. 187 M50 Calpaš Dušan ('60) 02:32:01.7 01:08:59.3
811. 806 M50 Paulát Jiří ('68) 02:32:04.2 01:09:01.8
812. 672 M40 Matoušek Mirek ('78) Lamy 02:32:05.4 01:09:03.0
813. 250 M40 Donner Radek ('74) 02:32:05.8 01:09:03.4
814. 438 M40 Dembowski Filip ('75) 02:32:08.7 01:09:06.3
815. 741 M40 Nekolný Petr ('72) 02:32:39.9 01:09:37.5
816. 491 M30 Kidles Vojta ('80) 02:32:43.6 01:09:41.2
817. 585 M60 Kubišta Karel ('45) www.dverenemcova.cz www.dverenemcova.cz 02:32:43.6 01:09:41.2
818. 103 M30 Alinče Radek ('81) 02:32:45.1 01:09:42.7
819. 448 M60 Jirásek Otokar ('56) Cyklo Kaňkovský Olomouc Cyklo Kaňkovský Olomouc 02:32:45.7 01:09:43.3
820. 1142 M40 Trnka Antonín ('73) The Wings of Kbely 02:32:52.7 01:09:50.3
821. 143 M30 Berný Martin ('80) 02:32:55.2 01:09:52.8
822. 1050 M30 Šeda Ondřej ('91) 02:33:08.1 01:10:05.7
823. 546 M40 Král Jaroslav ('73) 02:33:36.0 01:10:33.6
824. 692 M40 Mikuda František ('78) 02:33:36.0 01:10:33.6
825. 1195 M50 Veselka Daniel ('68) 02:33:36.7 01:10:34.3
826. 645 M60 Maďar Jozef ('56) 02:33:44.6 01:10:42.2
827. 1023 M60 Strmiska Václav ('52) The Power of AC 02:33:56.5 01:10:54.1
828. 538 M40 Koudela Roman ('73) 02:33:58.6 01:10:56.2
829. 282 M50 Fiala Miroslav ('63) SK Sedlonj Agency 02:34:13.9 01:11:11.5
830. 886 M40 Deboswý Tomáš ('69) 02:34:14.0 01:11:11.6
831. 992 M30 Smíšovský Karel ('79) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 02:34:21.1 01:11:18.7
832. 1277 M30 Král Václav SK Kaznejov 02:34:40.5 01:11:38.1
833. 564 M40 Krenc Tomáš ('74) 02:34:59.0 01:11:56.6
834. 625 M60 Linke Slávek ('39) KRB - LIAZ 02:35:08.8 01:12:06.4
835. 902 M40 Procházka Martin ('76) H-club 02:35:12.3 01:12:09.9
836. 497 M40 Klusáček Jan ('76) 02:35:13.8 01:12:11.4
837. 1161 M40 Vácha Lukáš ('77) 02:35:18.0 01:12:15.6
838. 568 M60 Kříž Josef ('53) Na kole ze stodoly 02:35:19.4 01:12:17.0
839. 947 M50 Saleta Luboš ('64) 02:35:21.1 01:12:18.7
840. 643 M60 Macoun David ('58) 02:35:35.3 01:12:32.9
841. 1027 M50 Svoboda Ladislav ('65) 02:35:42.6 01:12:40.2
842. 1238 M50 Vondráček Jiří ('61) Author Author 02:35:43.0 01:12:40.6
843. 1276 M60 Studénka René ('54) 02:36:17.5 01:13:15.1
844. 524 M40 Korejs Pavel ('77) 02:36:18.4 01:13:16.0
845. 521 M40 Kopecký Milan ('74) 02:36:39.6 01:13:37.2
846. 657 M40 Marek Luboš ('73) 02:36:50.9 01:13:48.5
847. 901 M50 Procházka Jiří ('63) 02:36:51.8 01:13:49.4
848. 104 M40 Augustin Filip ('69) 02:37:01.8 01:13:59.4
849. 420 M40 Janošík Miroslav ('72) 02:37:02.6 01:14:00.2
850. 274 M60 Faltus Václav ('45) ESA Active ESA active 02:37:32.0 01:14:29.6
851. 222 M50 Černohlávek Petr ('68) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 02:37:36.0 01:14:33.6
852. 937 M50 Ryba Pavel ('67) D-K-V Group Hradec Králové 02:37:36.9 01:14:34.5
853. 1105 M60 Štorch Bohuslav ('42) 02:37:54.2 01:14:51.8
854. 660 M40 Mareš Jiří ('73) 02:38:03.8 01:15:01.4
855. 62 M60 Zacha Stanislav ('56) 02:38:04.9 01:15:02.5
856. 490 M60 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 02:38:06.0 01:15:03.6
857. 1282 M50 Tuček Pavel ('63) 02:38:07.7 01:15:05.3
858. 393 M40 Houška Michal ('78) 02:38:13.9 01:15:11.5
859. 1222 M50 Vohnický Jiří ('64) 02:38:14.7 01:15:12.3
860. 57 M40 Zahradník Jan ('78) Tronic Team 02:38:23.7 01:15:21.3
861. 1158 M40 Urban Petr ('78) Tronic Team 02:38:23.7 01:15:21.3
862. 506 M40 Kohout Pavel ('76) 02:38:24.3 01:15:21.9
863. 413 M50 Hynek Slavomír ('63) 02:38:33.0 01:15:30.6
864. 394 M60 Hoznour Jiří ('54) 02:38:34.8 01:15:32.4
865. 441 M60 Ježek Ivan ('52) 02:39:10.4 01:16:08.0
866. 1081 M60 Šoltys Karel ('54) Sentinel Team 02:39:11.3 01:16:08.9
867. 295 M60 František Poupě ('51) 02:39:16.7 01:16:14.3
868. 840 M40 Petrilak Petr ('71) 02:40:08.3 01:17:05.9
869. 268 M30 Endler Jiří ('81) D-K-V Group Hradec Králové D-K-V Group Hradec Králové 02:40:16.2 01:17:13.8
870. 1194 M40 Verner Jiří ('75) 02:40:16.2 01:17:13.8
871. 395 M40 Hrabák Jakub ('73) Scott Kladno 02:40:44.3 01:17:41.9
872. 769 M30 Novák Vladimír ('79) 02:40:45.1 01:17:42.7
873. 971 M30 Skotnica Vojtěch ('92) 02:40:48.9 01:17:46.5
874. 969 M50 Skotnica Igor ('63) 02:40:50.3 01:17:47.9
875. 578 M40 Krušina Rostislav ('76) 02:40:53.6 01:17:51.2
876. 1103 M60 Štěrba Lubomír ('51) 02:41:05.2 01:18:02.8
877. 508 M30 Kolařík Roman ('80) VeloUni 02:41:06.9 01:18:04.5
878. 1249 M60 Kolařík Karel ('56) 02:41:07.8 01:18:05.4
879. 171 M50 Braun Václav ('65) 02:41:08.6 01:18:06.2
880. 123 M40 Baťka Otakar ('78) sasi team 02:41:10.5 01:18:08.1
881. 344 M50 Hawel Zdenek ('61) 02:41:12.0 01:18:09.6
882. 63 M50 Želechovský Josef ('67) Všelibice Všelibice 02:41:25.7 01:18:23.3
883. 366 M30 Hnilička Martin ('81) Faurecia Bakov 02:41:28.8 01:18:26.4
884. 872 M40 Pokorný Tomáš ('72) 02:41:33.8 01:18:31.4
885. 866 M50 Podlipný Miloš ('62) 02:41:34.4 01:18:32.0
886. 665 M30 Zikmund Aleš ('79) 02:41:41.6 01:18:39.2
887. 1219 M40 Vodička Michal ('73) 02:41:42.3 01:18:39.9
888. 1235 M40 Vomáčko Václav ('71) Maraton centrum Jičín 02:42:21.5 01:19:19.1
889. 1229 M40 Vokrouhlík Pavel ('76) Lamy 02:42:31.6 01:19:29.2
890. 232 M30 Čtrnáctý Václav ('80) 02:42:35.6 01:19:33.2
891. 717 M40 Mrkus Jiří ('74) Ško - Energo Infrastruktura I. 02:42:39.6 01:19:37.2
892. 670 M60 Matouš Vlastimil ('58) 02:43:16.0 01:20:13.6
893. 1045 M30 Šebek Jan ('82) 02:44:18.2 01:21:15.8
894. 1022 M60 Sutner Osvald ('51) Na kole ze stodoly Na kole ze stodoly 02:45:07.4 01:22:05.0
895. 271 M40 Fadrhons Tomáš ('78) Faurecia Bakov 02:45:10.4 01:22:08.0
896. 703 M40 Moc Michal ('76) Faurecia Bakov 02:45:11.1 01:22:08.7
897. 705 M30 Mocker Jakub ('87) HO Grünmock Dolní Žleb 02:45:31.4 01:22:29.0
898. 998 M60 Sochor Petr ('51) 02:45:44.6 01:22:42.2
899. 412 M60 Hynek Luboš ('37) 02:45:45.5 01:22:43.1
900. 1074 M30 Škvorová Gabriela ('82) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 02:45:47.8 01:22:45.4
901. 586 M30 Kubišta Tomáš ('93) www.dverenemcova.cz www.dverenemcova.cz 02:45:51.7 01:22:49.3
902. 286 M30 Flanderka Jan ('89) Všelibice Všelibice 02:45:55.5 01:22:53.1
903. 486 M50 Kašťák Vlastimil ('62) Zentiva 02:46:01.4 01:22:59.0
904. 997 M60 Sochor František ('54) 02:46:06.5 01:23:04.1
905. 370 M60 Holíček Josef ('56) 02:46:07.5 01:23:05.1
906. 980 M40 Sláma Jan ('75) Author Author 02:46:29.9 01:23:27.5
907. 747 M30 Nepraš Martin ('82) Author Author 02:46:31.3 01:23:28.9
908. 746 M30 Nepraš Jakub ('80) Author Author 02:46:32.5 01:23:30.1
909. 331 M50 Hanuš Petr ('64) 02:46:44.4 01:23:42.0
910. 314 M40 Gregor Luboš ('73) Novo Kladno 02:46:51.7 01:23:49.3
911. 871 M40 Pokorný Petr ('74) Novo Kladno 02:46:51.7 01:23:49.3
912. 621 M40 Linhart Jiří ('71) 02:46:53.3 01:23:50.9
913. 791 M40 Pohanka Milan ('76) Maniac pedals 02:47:37.0 01:24:34.6
914. 293 M40 Franěk Miroslav ('71) no swiss 02:47:37.7 01:24:35.3
915. 461 M60 Kabrna Miroslav ('52) Ško - Energo Teplárna 02:47:51.5 01:24:49.1
916. 984 M30 Pavlina Michal ('82) ESA Active ESA active 02:48:26.1 01:25:23.7
917. 843 M40 Pilař Jan ('75) D-K-V Group Hradec Králové 02:48:44.1 01:25:41.7
918. 1166 M40 Valtera Radek ('74) Faurecia Bakov 02:49:18.0 01:26:15.6
919. 575 M30 Krupka David ('80) 02:50:07.0 01:27:04.6
920. 1145 M40 Trübenekr Petr ('73) Faurecia Bakov 02:50:46.9 01:27:44.5
921. 162 M40 Bořuta Petr ('73) Tronic Team 02:50:53.2 01:27:50.8
922. 325 M30 Hála Ladislav ('80) Bike Team Promat Lovčice Bike Team Promat Lovčice 02:51:17.9 01:28:15.5
923. 1038 M40 Sýkora Michal ('75) 02:52:57.4 01:29:55.0
924. 623 M40 Linhart Martin ('75) 02:52:59.1 01:29:56.7
925. 993 M40 Smolař Matěj ('74) Lipnoman 02:53:00.0 01:29:57.6
926. 1177 M40 Vávra Petr ('74) 02:53:02.5 01:30:00.1
927. 616 M60 Lédl Zdeněk ('53) 02:53:05.5 01:30:03.1
928. 357 M50 Ženatý Emil ('62) 02:53:06.6 01:30:04.2
929. 735 M40 Nárovec Tomáš ('73) 02:53:27.0 01:30:24.6
930. 1225 M40 Vojtěchovský Petr ('69) 02:53:42.6 01:30:40.2
931. 1047 M30 Šebestián Petr ('82) 02:53:43.4 01:30:41.0
932. 653 M40 Manďák Jindřich ('76) 02:54:22.7 01:31:20.3
933. 713 M60 Mottl Antonín ('37) 02:54:40.0 01:31:37.6
934. 781 M40 Ocelák Radovan ('70) 02:54:45.7 01:31:43.3
935. 875 M40 Poliak Petr ('70) Novo Kladno 02:55:23.3 01:32:20.9
936. 389 M50 Horsky Jaroslav ('60) 02:56:24.3 01:33:21.9
937. 309 M40 Gavelčík Kamil ('74) 02:57:08.5 01:34:06.1
938. 1175 M50 Vašek Jiří ('65) Valašští Kondoři 02:57:17.9 01:34:15.5
939. 442 M30 Ježek Pavel ('82) 02:57:25.1 01:34:22.7
940. 648 M60 Malačka Zdeněk ('56) 02:57:39.1 01:34:36.7
941. 1031 M40 Svoboda Petr ('75) 02:57:43.2 01:34:40.8
942. 1148 M40 Tuhý Tomáš ('75) 02:57:45.4 01:34:43.0
943. 267 M50 Dzan Ladislav ('64) 02:57:54.8 01:34:52.4
944. 537 M60 Koudela Oldřich ('55) Valašští Kondoři 02:58:22.7 01:35:20.3
945. 763 M40 Vortel Jiří ('69) 02:58:31.1 01:35:28.7
946. 770 M30 Želechovský Josef ('91) Všelibice Všelibice 03:00:13.6 01:37:11.2
947. 358 M50 Hink Jaromír ('63) Kondice 03:00:15.8 01:37:13.4
948. 555 M50 Kraušner Jiří ('67) Faurecia Bakov 03:02:05.0 01:39:02.6
949. 1227 M40 Vojtíšek Antonin ('71) no swiss 03:02:06.0 01:39:03.6
950. 936 M40 Růžička David ('75) Faurecia Bakov 03:02:28.3 01:39:25.9
951. 176 M50 Brnka Vašek ('66) 03:02:35.5 01:39:33.1
952. 786 M30 Ondráček Tomáš ('83) 03:03:11.3 01:40:08.9
953. 36 M30 Zedek Petr ('79) Faurecia Bakov 03:04:16.2 01:41:13.8
954. 158 M40 Boček Martin ('71) Dr Bok 03:04:23.5 01:41:21.1
955. 950 M60 Saska Josef ('52) Ško - Energo Teplárna 03:04:29.5 01:41:27.1
956. 1239 M30 Vondrouš Jakub ('80) Faurecia Bakov 03:04:30.6 01:41:28.2
957. 916 M60 Řehůřek Miloslav ('50) 03:05:06.2 01:42:03.8
958. 948 M40 Samler Michal ('85) Faurecia Bakov 03:05:07.4 01:42:05.0
959. 277 M30 Fejfar Jiří ('80) Faurecia Bakov 03:06:44.5 01:43:42.1
960. 398 M40 Hrdlička Václav ('77) 03:07:01.1 01:43:58.7
961. 226 M50 Černý Karel ('68) 03:08:05.8 01:45:03.4
962. 863 M30 Počta Josef ('79) 03:08:24.3 01:45:21.9
963. 768 M50 Novák Petr ('61) 03:08:48.5 01:45:46.1
964. 473 M40 Kalvach Martin ('75) 03:08:48.9 01:45:46.5
965. 778 M50 Nožička Jaroslav ('68) Leazy Turtles 03:11:57.7 01:48:55.3
966. 1137 M30 Trávník Zdenek ('81) 03:12:35.4 01:49:33.0
967. 1043 M30 Šavel Martin ('84) 03:14:18.7 01:51:16.3
968. 105 M30 Augustin Petr ('79) Faurecia Bakov 03:14:24.2 01:51:21.8
969. 822 M30 Pelc Martin ('81) 03:14:35.3 01:51:32.9
970. 1049 M50 Šeda Michal ('66) 03:16:21.9 01:53:19.5
971. 327 M40 Halíř Radovan ('69) 03:16:44.2 01:53:41.8
972. 396 M40 Hraše David ('70) Faurecia Bakov 03:16:52.8 01:53:50.4
973. 213 M30 Čáp Pavel ('82) Tronic Team 03:17:41.1 01:54:38.7
974. 359 M40 Hladik Martin ('70) no swiss 03:18:03.3 01:55:00.9
975. 201 M40 Chromik Radim ('78) 03:18:35.7 01:55:33.3
976. 427 M60 Jaroslav Lukeš ('50) 03:19:09.5 01:56:07.1
977. 927 M40 Rojík Tomáš ('70) Gay and Lesbians 03:20:06.4 01:57:04.0
978. 910 M50 Pultar Jaromír ('68) 03:20:06.5 01:57:04.1
979. 526 M40 Korityák Daniel ('69) 03:20:09.6 01:57:07.2
980. 701 M50 Minarik Richard ('62) Valašští Kondoři 03:20:33.7 01:57:31.3
981. 330 M40 Hanuš Jan ('77) 03:21:18.0 01:58:15.6
982. 877 M40 Pospíšil Jan ('75) 03:21:21.3 01:58:18.9
983. 182 M40 Bureš Pavel ('71) 03:21:47.7 01:58:45.3
984. 382 M40 Hora Jiří ('71) Mužský 2008 03:23:56.9 02:00:54.5
985. 380 M40 Homolka Ondřej ('77) Euler Hermes CZ 03:24:18.7 02:01:16.3
986. 253 M50 Drastil Milan ('60) 03:25:19.9 02:02:17.5
987. 22 M60 Mocek Jan ('52) 03:25:20.9 02:02:18.5
988. 1042 M30 Kubera Jan ('80) 03:25:22.3 02:02:19.9
989. 460 M30 Kabátník Martin ('85) Faurecia Bakov 03:28:42.8 02:05:40.4
990. 451 M40 Jirec Radek ('71) 03:29:11.0 02:06:08.6
991. 231 M40 Čížek Marek ('76) Faurecia Bakov 03:29:15.4 02:06:13.0
992. 649 M40 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:31:06.5 02:08:04.1
993. 381 M60 Homolka Zdeněk ('48) 03:32:08.2 02:09:05.8
994. 798 M40 Panchartek Petr ('70) DAP- Provmex 03:34:48.4 02:11:46.0
995. 707 M30 Mocker Vít ('91) HO Grünmock Dolní Žleb 03:36:45.9 02:13:43.5
996. 706 M50 Mocker Milan ('64) HO Grünmock Dolní Žleb 03:36:46.6 02:13:44.2
997. 1121 M40 Švejda Karel ('76) 03:44:25.9 02:21:23.5
998. 970 M60 Skotnica Ivo ('41) 03:49:04.3 02:26:01.9
999. 1140 M40 Trmal Michal ('73) Faurecia Bakov 03:49:24.1 02:26:21.7
1000. 468 M30 Kadlec Petr ('82) Faurecia Bakov 03:49:24.2 02:26:21.8
1001. 494 M60 Klement Martin ('49) 03:50:33.1 02:27:30.7
1002. 580 M30 Adam Jiří ('80) 03:50:58.7 02:27:56.3
1003. 739 M40 Nejezchleba Pavel ('71) Faurecia Bakov 03:53:25.6 02:30:23.2
1004. 845 M50 Pilát Tomáš ('61) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 03:53:27.9 02:30:25.5
1005. 511 M40 Koliska Martin ('77) Faurecia Bakov 03:57:06.4 02:34:04.0
1006. 765 M40 Novák Ota ('71) Faurecia Bakov 03:57:06.6 02:34:04.2
1007. 674 M40 Matys Jaroslav ('75) Faurecia Bakov 03:57:07.2 02:34:04.8
1008. 184 M40 Bursik Benedikt ('73) Novo Kladno 04:14:49.6 02:51:47.2