Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z30 Ženy / 50 km (1979 až 1993), Z40 Ženy / 50 km (1969 až 1978), Z50 Ženy / 50 km (1959 až 1968), Z60 Ženy / 50 km (1958 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 906 Z30 Nováková Pavla ('81) Merida biking team II Merida biking team II 01:39:59.4  
2. 462 Z30 Kábrtová Jana ('82) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:40:33.7 00:00:34.3
3. 666 Z30 Martinková Jana ('80) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:44:57.9 00:04:58.5
4. 235 Z30 Čuříková Lucia ('80) ELEVEN-AGNESI ELEVEN-AGNESI 01:47:17.8 00:07:18.4
5. 1182 Z40 Vávrová Zuzana ('69) Adamec Chlazení 01:48:10.3 00:08:10.9
6. 145 Z50 Bílková Ludiše ('62) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 01:51:13.2 00:11:13.8
7. 861 Z30 Pochobradská Klára ('81) respiro tým 01:51:19.0 00:11:19.6
8. 445 Z30 Jindrová Daniela Vilma ('80) Adamec Chlazení 01:51:33.0 00:11:33.6
9. 261 Z40 Dutá Lenka ('76) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 01:53:03.2 00:13:03.8
10. 544 Z40 Punčochářová Dita ('77) 01:54:16.5 00:14:17.1
11. 528 Z30 Kosinová Veronika ('83) MTB TEAM PŘÍCHOVICE MTB TEAM PŘÍCHOVICE 01:55:03.4 00:15:04.0
12. 795 Z30 Pajkrtová Michaela ('79) Fokus Optik 3L Racing 01:55:19.7 00:15:20.3
13. 743 Z30 Křtěnová Michaela ('81) Regal Bike Teplice 01:55:47.2 00:15:47.8
14. 1162 Z50 Žáčková Jana ('67) OCELOVÍ LETCI OCELOVÍ LETCI 01:56:01.2 00:16:01.8
15. 588 Z40 Kuchařová Hana ('78) The Wings of Kbely 01:57:26.5 00:17:27.1
16. 156 Z40 Blažková Lucie ('70) Bike Stars Vrchlabí 01:57:56.9 00:17:57.5
17. 1169 Z30 Vančurová Radka ('83) 02:00:45.7 00:20:46.3
18. 821 Z30 Pelantová Eliška ('86) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 02:00:50.2 00:20:50.8
19. 690 Z30 Mikesková Lucie ('83) 02:01:36.4 00:21:37.0
20. 308 Z30 Gartnerová Jitka ('80) Factor Bike Team Factor Hobby Team 02:03:05.9 00:23:06.5
21. 209 Z30 Cimbalníková Eva ('85) 02:03:06.3 00:23:06.9
22. 130 Z30 Bedřichová Alena ('89) SSP Pičín 02:03:37.9 00:23:38.5
23. 964 Z30 Skálová Petra ('84) CK Mladá Vožice CK Mladá Vožice 02:04:08.7 00:24:09.3
24. 278 Z40 Ferdinandova Jana ('77) 02:04:46.8 00:24:47.4
25. 221 Z40 Klapková Monika ('70) 02:04:47.8 00:24:48.4
26. 1056 Z50 Ševčíková Zuzana ('60) 02:05:36.9 00:25:37.5
27. 51 Z60 Zahulová Světlna ('58) KC Kooperativa KNKN 02:05:39.5 00:25:40.1
28. 561 Z40 Krebsová Dana ('78) Author Author 02:06:14.1 00:26:14.7
29. 365 Z30 Hlubůčková Gusta ('84) 02:06:14.3 00:26:14.9
30. 628 Z30 Loňková Lenka ('79) 02:06:43.9 00:26:44.5
31. 1125 Z40 Švihová Kačka ('78) Maraton centrum Jičín 02:07:45.4 00:27:46.0
32. 87 Z30 Švábková Lenka ('87) Cyklomaraton Jičín 02:07:54.0 00:27:54.6
33. 826 Z30 Pěničková Jitka ('82) Author Author 02:08:01.5 00:28:02.1
34. 733 Z30 Najmanová Kateřina ('83) Ško - Energo Infrastruktura 02:08:32.7 00:28:33.3
35. 819 Z50 Pejřilová Šárka ('65) 02:09:27.2 00:29:27.8
36. 876 Z30 Polmová Markéta ('81) HKNMPSM 02:09:28.9 00:29:29.5
37. 421 Z60 Janouchová Jiřina ('55) KC Kooperativa 02:09:31.6 00:29:32.2
38. 69 Z40 Wolfová Sylva ('70) SPINNING MB - ALPINE PRO SPINNING MB - ALPINE PRO 02:09:32.7 00:29:33.3
39. 419 Z30 Jandová Zuzana ('79) Lipnoman Lipnoman 02:10:31.1 00:30:31.7
40. 384 Z40 Horká Anna ('78) My vás taky ještě neznáme 02:10:35.1 00:30:35.7
41. 771 Z30 Nováková Kateřina ('87) 02:10:56.8 00:30:57.4
42. 453 Z40 Jirmanová Hana ('70) AMK Vyskeř bikers 02:11:03.9 00:31:04.5
43. 364 Z50 Hlaváčová Iva ('61) OCELOVÍ LETCI OCELOVÍ LETCI 02:11:30.5 00:31:31.1
44. 881 Z40 Pospíšilová Eva ('72) Lyžaři 02:11:30.7 00:31:31.3
45. 439 Z30 Jeřábková Irena ('80) Adventura race team Adventura race team 02:11:54.7 00:31:55.3
46. 1264 Z60 Olšáková Blanka ('58) Bike RPO Mladá Boleslav 02:11:56.2 00:31:56.8
47. 1187 Z50 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:12:05.0 00:32:05.6
48. 686 Z50 Michels Katja ('68) Cyklomaraton Jičín 02:12:28.7 00:32:29.3
49. 539 Z40 Koudelková Eva ('75) Eleven 02:12:39.5 00:32:40.1
50. 816 Z50 Pechová Dana ('61) 02:12:41.9 00:32:42.5
51. 109 Z30 Bajerová Eliška ('90) 02:13:39.0 00:33:39.6
52. 102 Z40 Adamičková Leona ('76) 02:14:03.9 00:34:04.5
53. 1094 Z40 Štajnerová Markéta ('73) 02:14:13.0 00:34:13.6
54. 471 Z50 Kadlecová Hana ('59) KENT 02:14:52.4 00:34:53.0
55. 1033 Z50 Svobodová Marcela ('68) T-Mobile MTB Team 02:15:08.3 00:35:08.9
56. 975 Z30 Slabá Jitka ('85) Cykloserver Cykloserver 02:17:00.2 00:37:00.8
57. 1281 Z30 Kaniščevová Krystína ('93) D-K-V Group Hradec KrálovĂ© 02:17:50.9 00:37:51.5
58. 904 Z40 Procházková Martina ('76) Draci 02:18:03.7 00:38:04.3
59. 1100 Z30 Štefánková Markéta ('79) 02:19:47.3 00:39:47.9
60. 572 Z40 Kroupová Vendula ('73) Vinohradské Šlapky Vinohradské šlapky 02:20:02.4 00:40:03.0
61. 355 Z30 Hettová Kristína ('88) STS Chvojkovice Brod 02:22:20.6 00:42:21.2
62. 734 Z30 Najmanová Zuzana ('86) MTB Libochovice 02:22:26.5 00:42:27.1
63. 646 Z50 Madarová Radmila ('60) Centralbike 02:23:54.8 00:43:55.4
64. 661 Z30 Marková Marcela ('79) 02:25:12.5 00:45:13.1
65. 641 Z40 Machová Jana ('77) 02:26:02.1 00:46:02.7
66. 33 Z30 Pitrová Klára ('79) 02:27:19.2 00:47:19.8
67. 644 Z40 Macurová Klára ('75) Animal Bikers 02:27:53.5 00:47:54.1
68. 756 Z30 Nová Jitka ('81) 02:28:29.2 00:48:29.8
69. 401 Z40 Hrubá Petra ('73) 02:28:40.1 00:48:40.7
70. 73 Z30 Wojanová Valerie ('82) Adventura race team Adventura race team 02:28:59.8 00:49:00.4
71. 116 Z40 Barochova Ivana ('73) 02:29:25.5 00:49:26.1
72. 1173 Z40 Vaníková Martina ('78) 02:29:26.3 00:49:26.9
73. 700 Z40 Mílová Veronika ('77) Bike team Fitness Linie Bike team Fitness Linie 02:30:12.6 00:50:13.2
74. 8 Z30 Doležalová Maja ('82) Continental sport team Continental sport team 02:31:34.4 00:51:35.0
75. 830 Z50 Zvolská Alena ('65) KESSL K.Vary 02:32:07.0 00:52:07.6
76. 1218 Z60 Vnuková Jaroslava ('51) topesto.com mtb team topesto.com mtb team 02:32:41.8 00:52:42.4
77. 450 Z40 Jirásková Tereza ('78) 02:32:48.1 00:52:48.7
78. 602 Z40 Kutěnová Michaela ('77) 02:32:50.3 00:52:50.9
79. 525 Z30 Korelová Andrea ('88) 02:33:11.2 00:53:11.8
80. 684 Z30 Michálková Ivana ('86) 02:33:52.6 00:53:53.2
81. 223 Z40 Černovská Ludmila ('75) Leazy Turtles 02:34:38.8 00:54:39.4
82. 333 Z40 Lidaková Lucie ('77) 02:34:39.7 00:54:40.3
83. 958 Z40 Kovářová Petra ('73) 02:35:05.3 00:55:05.9
84. 960 Z30 Sittová Kateřina ('79) Lyžaři Lyžaři 02:36:22.2 00:56:22.8
85. 520 Z40 Kopecká Ivana ('78) 02:36:38.6 00:56:39.2
86. 1143 Z40 Dostálová Jitka ('76) Dezotým 02:37:30.3 00:57:30.9
87. 967 Z40 Sklárová Jana ('75) 02:37:31.1 00:57:31.7
88. 885 Z30 Pouchová Lucie ('81) Cykloserver Cykloserver 02:37:54.7 00:57:55.3
89. 620 Z40 Lexova Simona ('73) 02:38:16.7 00:58:17.3
90. 1034 Z40 Swárovská Marie ('70) swarpa 02:38:57.7 00:58:58.3
91. 341 Z40 Havlíková Jana ('77) Zoufalé bikerky Zoufalé bikerky 02:39:00.8 00:59:01.4
92. 1152 Z30 Tvrdíková Alena ('83) 02:39:04.2 00:59:04.8
93. 775 Z50 Novotná Miloslava ('60) 02:39:10.4 00:59:11.0
94. 847 Z30 Pilátová Gabriela ('87) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 02:39:19.3 00:59:19.9
95. 918 Z60 Reifová Hana ('55) SpinBike Club K SpinBike Club K 02:40:37.4 01:00:38.0
96. 721 Z50 Müllerová Blanka ('61) 02:40:51.8 01:00:52.4
97. 693 Z30 Mikudová Jindřiška ('81) 02:40:52.5 01:00:53.1
98. 141 Z40 Beránková Jana ('78) 02:40:54.4 01:00:55.0
99. 732 Z60 Najmanová Alena ('55) Ško - Energo Infrastruktura 02:42:32.9 01:02:33.5
100. 1065 Z60 Šimková Stanislava ('49) Cykloklub FTN 02:43:55.4 01:03:56.0
101. 581 Z30 Kubánková Pavlína ('89) 02:45:05.0 01:05:05.6
102. 642 Z30 Macichová Daniela ('79) The Wings of Kbely The Wings of Kbely 02:45:47.8 01:05:48.4
103. 300 Z40 Fryčová Ladislava ('69) 02:45:49.9 01:05:50.5
104. 477 Z30 Kápičková Petra ('80) 02:45:56.1 01:05:56.7
105. 634 Z40 Lysonkova Dagmar ('74) 02:46:00.8 01:06:01.4
106. 576 Z40 Krupková Kristýna ('78) 02:47:53.7 01:07:54.3
107. 163 Z40 Bořutová Eva ('78) Tronic Team 02:50:52.2 01:10:52.8
108. 754 Z40 Nohynková Pavla ('72) 02:52:28.8 01:12:29.4
109. 378 Z40 Holubová Jitka ('77) ALPINE PRO ALPINE PRO II. 02:52:29.8 01:12:30.4
110. 624 Z30 Linhartová Romana ('82) 02:52:58.2 01:12:58.8
111. 774 Z30 Novotná Lenka ('79) 02:53:28.5 01:13:29.1
112. 728 Z50 Nádherová Hana ('68) JKF nádhera bike 02:57:26.1 01:17:26.7
113. 89 Z30 Vrabcová Petra ('83) RBS RBS 02:58:04.0 01:18:04.6
114. 121 Z50 Bártová Irena ('59) 02:59:24.7 01:19:25.3
115. 842 Z40 Picková Zuzana ('78) 02:59:25.1 01:19:25.7
116. 189 Z30 Chaloupecká Anna ('85) 03:00:03.8 01:20:04.4
117. 824 Z30 Pelcová Markéta ('82) 03:00:27.5 01:20:28.1
118. 522 Z50 Zemanová Jitka ('67) 03:00:32.8 01:20:33.4
119. 529 Z40 Kosová Alice ('71) 03:04:07.8 01:24:08.4
120. 1005 Z30 Soukupová Eliška ('80) Faurecia Bakov 03:04:16.2 01:24:16.8
121. 897 Z30 Příhodová Klára ('88) 03:05:24.8 01:25:25.4
122. 1006 Z40 Soukupová Eva ('78) 03:06:59.4 01:27:00.0
123. 220 Z40 Černá Jitka ('70) 03:08:03.6 01:28:04.2
124. 206 Z30 Churáčková Lucie ('85) Faurecia Bakov 03:08:18.0 01:28:18.6
125. 1160 Z50 Urbánková Jitka ('64) 03:08:35.2 01:28:35.8
126. 898 Z50 Příhodová Radka ('59) 03:09:30.1 01:29:30.7
127. 183 Z30 Burianová Michaela ('80) Author Author 03:11:12.7 01:31:13.3
128. 198 Z30 Chmelíková Radka ('79) Author Author 03:11:12.7 01:31:13.3
129. 985 Z40 Slezáčková Monika ('78) 03:12:05.4 01:32:06.0
130. 481 Z30 Karfíková Lenka ('82) sasi team 03:12:13.7 01:32:14.3
131. 1216 Z50 Vlasáková Radka ('66) Leazy Turtles 03:12:50.2 01:32:50.8
132. 560 Z40 Krčmová Kateřina ('78) Faurecia Bakov 03:19:25.8 01:39:26.4
133. 1226 Z40 Vojtíková Radka ('77) Faurecia Bakov 03:22:02.3 01:42:02.9
134. 388 Z30 Horová Tereza ('96) Mužský 2008 03:23:55.7 01:43:56.3
135. 530 Z30 Kosovcová Kristýna ('81) Euler Hermes CZ 03:24:19.0 01:44:19.6
136. 848 Z50 Pilátová Jana ('62) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 03:29:12.8 01:49:13.4
137. 991 Z30 Smíšovská Veronika ('79) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 03:29:13.0 01:49:13.6
138. 1269 Z30 Pospíšilová Klárka ('99) 03:30:46.6 01:50:47.2
139. 239 Z50 Dibďáková Jarmila ('61) 03:30:48.5 01:50:49.1
140. 128 Z50 Bečicová Jana ('66) 03:31:14.1 01:51:14.7
141. 1101 Z50 Štenclová Magdaléna ('60) 03:32:15.4 01:52:16.0
142. 1104 Z60 Štěrbová Marianna ('50) 03:33:13.8 01:53:14.4
143. 464 Z30 Kadeřávková Petra ('84) Faurecia Bakov 03:33:47.5 01:53:48.1
144. 892 Z40 Přeučilová Olga ('77) Faurecia Bakov 03:34:12.5 01:54:13.1
145. 1059 Z40 Šilhanová Lenka ('71) 03:37:48.7 01:57:49.3
146. 1055 Z30 Ševčíková Tereza ('90) 03:44:00.1 02:04:00.7
147. 609 Z30 Tachecí Petra ('81) 03:50:58.4 02:10:59.0
148. 812 Z50 Pavlíková Ludmila ('59) 03:51:00.7 02:11:01.3
149. 1131 Z40 Tichá Pavlína ('72) 03:53:22.5 02:13:23.1
150. 740 Z40 Nejezchlebová Eva ('76) 03:53:23.5 02:13:24.1
151. 1214 Z40 Vitoslavská Dana ('78) Faurecia Bakov 03:54:31.1 02:14:31.7
152. 76 Z40 Vyleťalová Markéta ('76) 03:59:16.5 02:19:17.1
153. 440 Z40 Jeřábková Laďka ('78) 03:59:19.2 02:19:19.8
154. 1008 Z60 Spurná Zdena ('57) 04:12:31.1 02:32:31.7
155. 151 Z60 Blanářová Vlasta ('55) 04:33:59.4 02:54:00.0