Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. SPINNING MB - ALPINE PRO Ježek Václav, Galandák Vít, Šulc Ladislav 04:14:41.0  
2. Budvar Tábor Bambula Ondřej, Menger David, Bambula Stanislav 04:17:32.1 00:02:51.1
3. Cyklotrenink.com Hruška Jan, Kugler Zbyněk, Soušek Josef 04:19:08.6 00:04:27.6
4. Factor Bike Team Vokrouhlík Tomáš, Bína Martin, Hejduk Stanislav 04:29:52.0 00:15:11.0
5. Author Svoboda Petr, Landa František, Kocián Václav 04:30:10.3 00:15:29.3
6. Ski Paudera Ščučka Radek, Paudera Vladimír, Vencovský Michal 04:34:23.6 00:19:42.6
7. MTB TEAM PŘÍCHOVICE Černý Jan, Benda Michal, Němec Ondra 04:36:22.8 00:21:41.8
8. SpinFit Liberec Kejval Luboš, Šorm Jiří, Drda Ladislav 04:39:48.6 00:25:07.6
9. ELEVEN-AGNESI Volny Jindra, Kleiner Robert, Výbora Jiří 04:42:22.9 00:27:41.9
10. Cyklo Stratílek Litomyšl Matulík René, Málek Josef, Zelený Aleš 04:45:51.7 00:31:10.7
11. Continental sport team Skyba Zdeněk, Pernička Radek, Kraváček Jiří 04:49:14.6 00:34:33.6
12. CK Mladá Vožice Janů Martin, Holub Václav, Balík Rostislav 04:56:52.9 00:42:11.9
13. Lawi Crazy Team Černý Robert, Malý Jaroslav, Rejman Leoš 05:06:36.2 00:51:55.2
14. Spinning Hradec Králové Veselka Zdeněk, Jedlička Petr, Hemelík Pavel 05:07:55.4 00:53:14.4
15. OCELOVÍ LETCI Frank Petr, Pinďák Jiří, Víšek Zdeněk 05:20:20.7 01:05:39.7
16. Faurecia Bakov Urbanec David, Kysela Jan, Kittler Jan 05:24:22.8 01:09:41.8
17. Bike team Fitness Linie Vaner Jiří, Míl Jiří, Vaner Josef 05:26:13.3 01:11:32.3
18. Weizen B. Habr Jan, Habr Jiří, Melichárek Leoš 05:28:53.0 01:14:12.0
19. Hradecký spinning klub Romportl Jaroslav, Novák Petr, Šplíchal Josef 05:29:43.7 01:15:02.7
20. Factor Hobby Team Zelený Ondřej, Hruška Petr, Blažek Ladislav 05:32:45.5 01:18:04.5
21. Vinohradské šlapky Bittner Miroslav, Lenoch Miloš, Lenz Martin 05:32:57.3 01:18:16.3
22. bruti liberec Lukeš Martin, Franc Pavel, Plhal Vít 05:33:45.4 01:19:04.4
23. DHL ITS MTB Team Barbier Frederic, Soukup Zdenek, Dvořák Zdeněk 05:34:40.0 01:19:59.0
24. Adventura race team Kašpar Karel, Suldovský Slávek, Bauer Tomáš 05:40:41.5 01:26:00.5
25. USC Drtikol Šanda Miloslav, Novotný Jiří, Pišl Petr 05:43:15.3 01:28:34.3
26. The Wings of Kbely Mazurek Martin, Kondras Pavel, Kuchař Martin 05:46:58.4 01:32:17.4
27. DHL MTB Team Halač Petr, Matějček Petr, Moučka Přemysl 05:49:31.7 01:34:50.7
28. Lipnoman Poláček Miroslav, Zmatlik Petr, Jandová Zuzana 05:51:09.8 01:36:28.8
29. Conti Hofman Jiří, Drozd Tomáš, Urban Pavel 05:51:53.1 01:37:12.1
30. Bike tuning team Rudná Valenta Tomáš, Losenský Pavel, Veselý Lukáš 05:53:10.1 01:38:29.1
31. AMK Vyskeř bikers Jirman Jiří, Kratochvíl Martin, Jirmanová Hana 05:53:37.9 01:38:56.9
32. topesto.com mtb team Istenčin Lukáš, Basař Ondřej, Vnuková Jaroslava 05:56:47.2 01:42:06.2
33. KČT MTB Kralupy Šimek Karel, Vejrosta Zdeněk, Slabý Martin 06:04:16.5 01:49:35.5
34. My vás taky ještě neznáme Horký Aleš, Pavlík Michal, Horká Anna 06:04:46.5 01:50:05.5
35. Všelibice Binter Dalibor, Navrátil Josef, Flanderka Martin 06:08:22.5 01:53:41.5
36. JAMAHO Gábriš Jan, Kadič Martin, Kadič Jan 06:10:24.0 01:55:43.0
37. RBS Strnad Michal, Pilik Jan, Nikl Martin 06:11:49.4 01:57:08.4
38. Bike Team K-C Jaroměř Fidler Jaroslav, Míl Milan, Vít Jan 06:12:46.6 01:58:05.6
39. Prasklej řetěz Petr Jalový, Paulus Zdeněk, Bican Břetislav 06:14:36.4 01:59:55.4
40. swarpa Rydval Tomáš, Swárovský Pavel, Swárovský Pavel 06:16:31.6 02:01:50.6
41. Vicomt Cobram team Zeman Marek, Vosáhlo Pavel, Pivoňka Dušan 06:18:32.1 02:03:51.1
42. Draci Volman Václav, Procházka Jan, Procházková Martina 06:18:39.6 02:03:58.6
43. Bike team Podskalí Pilát Tomáš, Pilát Ondřej, Smíšovský Karel 06:20:09.8 02:05:28.8
44. Budvar z Luštěnic Lyžbicki Ivo, Bouma Marcel, Kynych Pavel 06:20:41.2 02:06:00.2
45. The Power of AC Hromádko Aleš, Stránský Leo, Strmiska Václav 06:25:11.9 02:10:30.9
46. Teplárna Doležal Jan, Novosad Martin, Trehšl Richard 06:26:32.3 02:11:51.3
47. Infrastruktura I. Švorc Radek, Javůrek Zdeněk, Vávra Josef 06:26:52.0 02:12:11.0
48. Jihlavské bajky Štajnc Milan, Brož Jiří, Holoubek Jiří 06:26:54.4 02:12:13.4
49. Leazy Turtles Wurm Pavel, Horecký Jan, Holzbach Tomáš 06:27:07.3 02:12:26.3
50. TPCA-team Něbesky Bohouš, Mičulka Marek, Hagen Jiří 06:27:28.7 02:12:47.7
51. RB Racing Team Hulán Petr, Peták Šimon, Nevola Petr 06:28:16.2 02:13:35.2
52. Bart Team Hejdrych Martin, Volf Jan, Matuna Roman 06:32:10.2 02:17:29.2
53. www.isance.cz Kadlec Roman, Tlučhoř Petr, Král Petr 06:39:32.1 02:24:51.1
54. D-K-V Group Hradec Králové Dlesk Jan, Kaniščev Michal, Kaniščev Boris 06:48:06.7 02:33:25.7
55. Bike Team Promat Lovčice Švejdar Pavel, Neprášek Karel, Pěkný Jiří 06:49:28.8 02:34:47.8
56. Hrozivý DODO Výborný Miroslav, Roule Jan, Zíka Milan 06:51:53.6 02:37:12.6
57. Dezotým Jaček Martin, Myška Jiří, Dostálová Jitka 07:01:55.1 02:47:14.1
58. Tronic Team Solár Adam, Lašťovka Pavel, Zahradník Jan 07:17:35.5 03:02:54.5
59. Sentinel Team Trojan Jiří, Novotný Jiří, Šoltys Karel 07:20:50.7 03:06:09.7
60. nádhera bike Nádhera Petr, Nádhera Jiří, Nádherová Hana 07:40:08.3 03:25:27.3
61. ESA active Slavík Otomar, Faltus Václav, Pavlina Michal 07:41:06.0 03:26:25.0
62. no swiss Plášil Petr, Franěk Miroslav, Vojtíšek Antonin 08:09:34.0 03:54:53.0
63. Valašští Kondoři Hvožda Vladimír, Vašek Jiří, Koudela Oldřich 08:17:59.6 04:03:18.6
64. sasi team Kordač Petr, Baťka Otakar, Karfíková Lenka 08:19:47.8 04:05:06.8
65. Novo Kladno Gregor Luboš, Pokorný Petr, Poliak Petr 08:29:06.7 04:14:25.7