Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M30 Muži / 50 km (1980 až 1994), M40 Muži / 50 km (1970 až 1979), M50 Muži / 50 km (1960 až 1969), M60 Muži / 50 km (1959 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 M40 Hruška Jan ('75) CYKLOTRENINK.com CYKLOTRENINK.com 01:26:45.4  
2. 9 M30 Bubílek Michal ('86) Merida Bikeranch 01:27:41.3 00:00:55.9
3. 1051 M30 Bambula Ondřej ('87) CT Budvar Tábor CT Budvar Tábor 01:30:17.7 00:03:32.3
4. 794 M40 Šubrt Jan ('72) bike and surf 01:30:21.8 00:03:36.4
5. 2 M30 Bína Martin ('83) CT Budvar Tábor CT Budvar Tábor 01:30:22.1 00:03:36.7
6. 29 M40 Kramar David ('76) Cycling-Point Cycling-Point 01:30:23.2 00:03:37.8
7. 98 M30 Holub Václav ('83) CK Mladá Vožice 01:30:26.4 00:03:41.0
8. 3 M30 Bambula Stanislav ('83) CT Budvar Tábor CT Budvar Tábor 01:30:28.5 00:03:43.1
9. 66 M30 Mikule Ondřej ('88) CYKLO SKI Žitník CYKLO SKI Žitník 01:30:34.3 00:03:48.9
9. 597 M50 Paudera Vladimír ('62) Ski Paudera Ski Paudera 01:30:34.3 00:03:48.9
10. 49 M50 Holub Vlastislav ('61) Ski Paudera Ski Paudera 01:30:57.2 00:04:11.8
11. 1054 M30 Musil Jaroslav ('89) CT Budvar Tábor 01:31:32.7 00:04:47.3
12. 917 M50 Soušek Josef ('66) CYKLOTRENINK.com CYKLOTRENINK.com 01:33:35.7 00:06:50.3
13. 523 M50 Míl Jiří ('66) AxitDoldy Náchod AxitDoldy Náchod 01:33:36.2 00:06:50.8
14. 31 M50 Ščuka Radek ('64) Ski Paudera Ski Paudera 01:33:37.4 00:06:52.0
15. 129 M50 Beneš Jiří ('69) CYKLOTRENINK.com CYKLOTRENINK.com 01:33:41.1 00:06:55.7
16. 54 M50 Zvolský Roman ('65) FACTOR BIKE TEAM 01:33:41.6 00:06:56.2
17. 914 M30 Šťastný Michal ('85) Alpine-Pro Author Team 01:33:42.9 00:06:57.5
18. 171 M40 Černý Milan ('78) Ski a Bike centrum Radotín Ski a Bike centrum Radotín 01:33:43.4 00:06:58.0
19. 1059 M40 Bušek Marek ('73) BTT Libochovice (MAFRA) 01:33:44.5 00:06:59.1
20. 955 M40 Tomáš David ('71) CYKLOTRENINK.com 01:33:48.0 00:07:02.6
21. 331 M50 Janouš Petr ('67) KC Pivovar Vratislavice 01:33:55.9 00:07:10.5
22. 85 M30 Krause David ('90) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:34:11.8 00:07:26.4
23. 92 M30 Bičík Robert ('86) HELIOS HELIOS 01:34:13.0 00:07:27.6
24. 579 M30 Šťastný Jan ('85) CYKLOTRENINK.com CYKLOTRENINK.com 01:34:37.2 00:07:51.8
25. 63 M30 Vít Jakub ('90) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:37:00.0 00:10:14.6
26. 926 M50 Drda Ladislav ('65) SpinFit Liberec 01:37:04.0 00:10:18.6
27. 30 M30 Zima Ota ('84) Bike centrum Radotín Bike centrum Radotín 01:37:26.4 00:10:41.0
28. 886 M40 Landa František ('74) Author 01:37:28.4 00:10:43.0
29. 1046 M40 Rechtík Jiří ('75) CKK Znojmo 01:37:31.4 00:10:46.0
30. 946 M60 Svárovský Stanislav ('54) KC Kooperativa 01:38:00.5 00:11:15.1
31. 883 M50 Svoboda Petr ('63) Author 01:38:29.6 00:11:44.2
32. 554 M40 Neubauer Radim ('77) Ramar Stevens Ramar Team 01:38:29.9 00:11:44.5
32. 856 M40 Prokop Michal ('19) 01:38:29.9 00:11:44.5
33. 91 M30 Frühbauer Aleš ('82) 01:38:31.2 00:11:45.8
34. 754 M40 Šanda Miloslav ('74) USC Drtikol USC Drtikol 01:38:38.7 00:11:53.3
35. 69 M30 Volf Michal ('82) 01:38:44.6 00:11:59.2
36. 396 M30 Komárek Josef ('80) 01:38:56.1 00:12:10.7
37. 867 M40 Šimek Pavel ('71) CYKLOTRENINK.com CYKLOTRENINK.com 01:39:34.2 00:12:48.8
38. 95 M50 Fiala Zbyněk ('64) Team Louny Team Louny 01:40:40.3 00:13:54.9
39. 439 M50 Kubeš Petr ('64) KC Kooperativa 01:41:17.7 00:14:32.3
40. 973 M40 Hodek Radomír ('72) 01:42:12.0 00:15:26.6
41. 361 M40 Kafka Libor ('79) BC Sport Semily 01:42:13.3 00:15:27.9
42. 839 M50 Nováček Karel ('68) Bike&ski Bakajda Bakov n. Jizerou 01:42:24.5 00:15:39.1
43. 443 M50 Kuchař Martin ('69) Sokol Kbely 01:42:44.3 00:15:58.9
44. 127 M50 Benda Pavel ('68) BIKE TEAM TPCA BIKE TEAM TPCA 01:42:48.6 00:16:03.2
45. 342 M30 Jindřišek Ondřej ('83) 01:42:49.5 00:16:04.1
46. 847 M60 Vosyka Richard ('54) Ramar Stevens Ramar Team 01:42:50.2 00:16:04.8
47. 404 M30 Kořínek Miroslav ('87) Cyklo-klub Obora Cyklo-klub Obora 1 01:42:50.7 00:16:05.3
48. 912 M40 Mráz Antonín ('72) Adventura Race Team 01:42:55.3 00:16:09.9
49. 96 M40 Sluka Jaroslav ('71) Kouklas Team Kouklas Team 01:43:02.6 00:16:17.2
50. 94 M40 Urbanec David ('70) Faurecia Bakov 01:43:14.1 00:16:28.7
51. 381 M50 Klinger Pavel ('64) 01:43:54.7 00:17:09.3
52. 286 M30 Hodboď Jan ('83) Cyklo-klub Obora Cyklo-klub Obora 1 01:44:03.4 00:17:18.0
53. 52 M30 Vobora Pavel ('84) Allroad Cycling Team MB 01:44:04.2 00:17:18.8
54. 100 M40 Hašlar Přemysl ('75) Rigi Bike Rigi Bike 01:44:04.3 00:17:18.9
55. 600 M30 Pavlát Martin ('88) 01:44:04.5 00:17:19.1
56. 300 M40 Horák Jan ('75) SAC Bělá p.B. 01:44:08.3 00:17:22.9
57. 715 M40 Smolík Jiří ('74) Maraton centrum Jičín 01:44:08.7 00:17:23.3
58. 564 M30 Novák Jan ('85) Cyklo Erben Mělník 01:44:09.2 00:17:23.8
59. 906 M40 Páv Miroslav ('75) Author 01:44:10.3 00:17:24.9
60. 358 M50 Kadlec Petr ('62) SSC Železný Brod 01:44:10.6 00:17:25.2
61. 744 M50 Svoboda Jiří ('66) T-Mobile MTB team T-Mobile MTB Team 01:44:19.0 00:17:33.6
62. 456 M40 Kvasnička Daniel ('78) HKNMPSM 01:44:32.9 00:17:47.5
63. 453 M30 Kunc Ladislav ('90) AxitDoldy Náchod AxitDoldy Náchod 01:44:33.7 00:17:48.3
64. 1050 M30 Hlavíček Petr ('82) Fort Cyklo Špicar Jilemnice 01:44:34.2 00:17:48.8
65. 807 M50 Tiser Robert ('62) Spinfit Liberec 01:44:34.8 00:17:49.4
66. 967 M40 Beneš Jiří ('76) FACTOR BIKE TEAM FACTOR BIKE TEAM 01:44:35.9 00:17:50.5
67. 20 M30 Zeman Aleš ('80) 01:44:45.6 00:18:00.2
68. 496 M40 Malý Jaroslav ('72) Lawi crazy team Lawi crazy team 01:44:54.9 00:18:09.5
69. 989 M50 Výbora Jiří ('65) Eleven Power Tap 01:45:18.3 00:18:32.9
70. 1048 M50 Piskač Luděk ('62) 01:45:18.6 00:18:33.2
71. 1006 M30 Novák Jiří ('81) 01:45:30.8 00:18:45.4
72. 986 M40 Jirman Jiří ('70) AMK Vyskeř bikers 01:46:00.1 00:19:14.7
73. 1015 M40 Liška Petr ('79) Dektrade 01:46:00.4 00:19:15.0
74. 995 M40 Kotlaba Radim ('75) Czech Outdoor Club 01:46:22.6 00:19:37.2
75. 119 M30 Bašta Martin ('80) Veslaři 01:46:25.5 00:19:40.1
76. 470 M60 Lidický Zdenek ('57) Slavie K.Vary 01:46:35.1 00:19:49.7
77. 584 M50 Ovad Roman ('63) 01:46:38.9 00:19:53.5
78. 615 M30 Petr Lukáš ('93) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:46:45.4 00:20:00.0
79. 1001 M40 Kouble Luboš ('70) Eleven Power Tap Eleven Power Tap 01:46:58.1 00:20:12.7
80. 370 M40 Kastner Jiří ('76) KASTY MTB TEAM KASTY MTB TEAM 01:47:03.2 00:20:17.8
81. 539 M60 Mrklas Luboš ('59) Cyklo club 2001 01:47:03.6 00:20:18.2
82. 47 M40 Vokurka Pavel ('75) Pohůdka Team 01:47:04.5 00:20:19.1
83. 882 M40 Kocman Petr ('70) Author 01:47:06.8 00:20:21.4
84. 132 M40 Beran Martin ('76) 01:47:47.1 00:21:01.7
85. 8 M40 Zikmund Jan ('79) 01:47:53.6 00:21:08.2
86. 798 M30 Švec Peter ('81) Cyklo-klub Obora Cyklo-klub Obora 1 01:48:00.2 00:21:14.8
87. 696 M40 Saska Josef ('70) ITchallenge ITchallenge 01:48:02.0 00:21:16.6
88. 992 M50 Šnajdr Jiří ('60) 01:48:08.9 00:21:23.5
89. 475 M40 Liška Lukáš ('76) Lipnoman 01:48:10.7 00:21:25.3
90. 480 M40 Loukotka Milan ('75) SAC Bělá p.B. 01:48:13.3 00:21:27.9
91. 291 M50 Holeček Karel ('67) 01:48:20.3 00:21:34.9
92. 450 M40 Kulhánek Petr ('75) POISON BIKE TEAM PRAHA 01:48:25.0 00:21:39.6
93. 1027 M50 Boháček Vladimír ('68) PSAC Semčice PSAC Semčice 01:48:26.2 00:21:40.8
94. 572 M50 Nový Jaroslav ('66) 01:48:26.4 00:21:41.0
95. 611 M40 Pešek Tomáš ('76) Lipnoman 01:48:29.0 00:21:43.6
96. 878 M50 Křesťan Miloš ('68) Author 01:48:49.1 00:22:03.7
97. 956 M30 Doškář Jakub ('88) 01:48:49.6 00:22:04.2
97. 36 M30 Vrána Petr ('83) spinning mb - alpine pro 01:48:49.6 00:22:04.2
98. 334 M40 Jarec Radim ('78) 01:48:50.1 00:22:04.7
99. 748 M30 Swárovský Pavel ('94) SWARPA 01:48:51.5 00:22:06.1
100. 502 M50 Mareš Karel ('68) 01:48:53.1 00:22:07.7
101. 397 M50 Komárek Miloslav ('68) 01:49:08.2 00:22:22.8
102. 350 M40 Jodas Antonín ('77) 01:49:14.1 00:22:28.7
103. 352 M30 Juris Bohumil ('84) CYKLOSPORT STANĚK CYKLOSPORT STANĚK 01:49:17.3 00:22:31.9
103. 716 M60 Sobel Bohumír ('59) 01:49:17.3 00:22:31.9
104. 1033 M40 Oktábec Radek ('72) Blue Eleven Eleven Agnesi 01:49:20.4 00:22:35.0
105. 87 M60 Vejvoda Lubomír ('59) 01:49:20.8 00:22:35.4
106. 369 M30 Kastner Jan ('86) KASTY MTB TEAM KASTY MTB TEAM 01:49:22.0 00:22:36.6
107. 595 M40 Paroulek Jaroslav ('70) SKP N YMBURK 01:49:22.7 00:22:37.3
108. 190 M40 Dlouhý Petr ('70) 01:49:27.5 00:22:42.1
109. 969 M40 Šafář Pavel ('70) 01:49:28.5 00:22:43.1
110. 474 M40 Lipenský Jiří ('78) 01:49:28.7 00:22:43.3
111. 613 M40 Petr Ladislav ('71) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:49:31.0 00:22:45.6
112. 53 M40 Antoš Miroslav ('79) 01:49:36.3 00:22:50.9
113. 460 M30 Landkammer Ondřej ('87) cyklobulf hrobce 01:49:39.6 00:22:54.2
114. 682 M40 Rücker Pavel ('76) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 01:49:41.8 00:22:56.4
115. 805 M40 Teplý Ondřej ('78) 01:49:46.9 00:23:01.5
116. 968 M40 Zacha Tomáš ('76) 01:49:52.5 00:23:07.1
117. 892 M50 Hurych Libor ('68) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:49:56.4 00:23:11.0
118. 387 M40 Kohout Pavel ('75) Active Sport Jaroměř 01:49:59.4 00:23:14.0
119. 687 M30 Rychlý Michal ('94) AMK Biker AMK Biker 01:50:04.8 00:23:19.4
120. 513 M60 Matoušek Otta ('55) ITchallenge ITchallenge 01:50:10.7 00:23:25.3
121. 759 M60 Šenkýř Ivan ('51) ELEKTRO ŠaV s.r.o. ELEKTRO Š a V s.r.o. 01:50:14.8 00:23:29.4
122. 915 M50 Obermajer Karel ('64) 01:50:16.8 00:23:31.4
123. 783 M40 Štajnc Milan ('73) Jihlavské Bajky Jihlavské Bajky 01:50:18.7 00:23:33.3
124. 313 M40 Hromádko Aleš ('79) Nekro Team 01:50:22.4 00:23:37.0
125. 11 M40 Hrstka Antonín ('71) 01:50:32.6 00:23:47.2
126. 849 M40 Pospíšil Vít ('70) Lyžaři 01:50:33.9 00:23:48.5
127. 810 M60 Jícha Roman ('56) BBC Zaječov 01:50:38.9 00:23:53.5
128. 524 M30 Míl Milan ('80) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 01:50:50.0 00:24:04.6
129. 657 M40 Procházka Martin ('76) H-club 01:50:55.3 00:24:09.9
130. 215 M40 Mihalečko Dušan ('78) Cykloservis 01:51:06.8 00:24:21.4
131. 427 M40 Kříž Pavel ('76) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 01:51:07.5 00:24:22.1
132. 181 M40 Čtverák Jaroslav ('79) 01:51:15.6 00:24:30.2
133. 806 M30 Thůma Jakub ('81) 01:51:21.3 00:24:35.9
134. 79 M40 Hoferek Karel ('71) Rigi Bike Rigi Bike 01:51:25.9 00:24:40.5
134. 488 M30 Lžičař Jan ('92) 01:51:25.9 00:24:40.5
135. 578 M40 Ondráček Kamil ('75) 01:51:26.9 00:24:41.5
136. 672 M30 Repáň Jan ('84) 01:51:27.2 00:24:41.8
137. 978 M40 Hlaváč Dalibor ('74) Czech Outdoor Club 01:51:28.4 00:24:43.0
138. 185 M50 Dlab Jaroslav ('69) kozi horka 01:51:31.8 00:24:46.4
139. 400 M50 Konvička Michal ('64) 01:51:32.3 00:24:46.9
140. 365 M40 Karafiát Tomáš ('71) JK cyklo o.s. 01:51:33.4 00:24:48.0
141. 117 M30 Bartoš Ondřej ('82) 01:51:36.2 00:24:50.8
142. 88 M50 Bonhard Tomáš ('64) Rigi Bike Rigi Bike 01:51:37.4 00:24:52.0
143. 642 M30 Poláček Petr ('88) 01:51:47.5 00:25:02.1
144. 373 M50 Kauška Petr ('66) 01:51:50.7 00:25:05.3
145. 196 M50 Doležal Jan ('63) Ško-Energo Teplárna 01:51:52.3 00:25:06.9
146. 518 M50 Mikolášek Petr ('64) Ško-Energo Ško-Energo 01:51:52.4 00:25:07.0
147. 762 M60 Šimek Evžen ('57) 01:51:58.2 00:25:12.8
148. 548 M60 Navrátil Josef ('58) 01:51:58.8 00:25:13.4
149. 159 M60 Chmelař Petr ('56) Cyklo-klub Veselák Prodoli Racing 01:52:00.1 00:25:14.7
150. 484 M50 Lukavec Jiří ('64) 01:52:00.7 00:25:15.3
151. 139 M50 Binter Dalibor ('64) Všelibice Všelibice 01:52:01.1 00:25:15.7
152. 580 M50 Otáhal Jaroslav ('69) 01:52:14.3 00:25:28.9
153. 666 M40 Řeháček Miloš ('74) 01:52:15.4 00:25:30.0
154. 417 M50 Kratochvíl Martin ('68) AMK Vyskeř bikers 01:52:17.2 00:25:31.8
155. 787 M40 Štěpán Jaroslav ('70) Spinfit Liberec 01:52:22.4 00:25:37.0
156. 182 M30 Čurda Miroslav ('80) 01:52:24.2 00:25:38.8
157. 569 M40 Novotny Jan ('74) Maraton centrum Jičín 01:52:25.0 00:25:39.6
158. 89 M40 Černý Robert ('70) Lawi crazy team Lawi crazy team 01:52:27.9 00:25:42.5
159. 624 M30 Pilát Tomáš ('89) Bike team Podskalí Alfa:) 01:52:34.6 00:25:49.2
160. 741 M50 Svárovský Miloš ('65) Sokol Ořešín Ořešínští draci 01:52:39.0 00:25:53.6
161. 420 M50 Kraus Jan ('65) PAC 01:52:44.7 00:25:59.3
162. 552 M40 Němec Jan ('78) Kolohnáti Kolohnáti 01:52:46.8 00:26:01.4
163. 950 M30 Honzajk Petr ('84) 01:52:48.3 00:26:02.9
164. 731 M60 Stohwasser Richard ('55) JK cyklo o.s. 01:52:59.6 00:26:14.2
165. 942 M50 Bouška Karel ('62) 01:53:07.7 00:26:22.3
166. 224 M30 Farský Martin ('88) 01:53:08.6 00:26:23.2
167. 56 M40 Vlček Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:53:09.2 00:26:23.8
168. 76 M40 Veselý Daniel ('74) Spinfit Liberec 01:53:15.3 00:26:29.9
169. 99 M50 Marek Petr ('68) 01:53:17.7 00:26:32.3
170. 314 M30 Hron Jan ('84) 01:53:20.5 00:26:35.1
171. 820 M50 Vacek Vlastislav ('64) 01:53:21.4 00:26:36.0
172. 641 M40 Poláček Miroslav ('75) Lipnoman 01:53:23.1 00:26:37.7
173. 465 M40 Lenoch Miloš ('71) Vinohradské Šlapky 01:53:26.1 00:26:40.7
174. 371 M30 Zvědínek Radek ('84) 01:53:26.4 00:26:41.0
175. 411 M30 Kovář Miroslav ('81) OK Sparta Praha 01:53:29.9 00:26:44.5
176. 827 M40 Zvanovec Tomáš ('70) Alwil Biketeam Fitness Linie 01:53:39.0 00:26:53.6
177. 514 M40 Mazač Michal ('77) 01:53:40.0 00:26:54.6
178. 678 M50 Řídký František ('68) AZ papír Znojmo 01:53:40.6 00:26:55.2
179. 910 M40 Kašpar Karel ('74) Adventura Race Team 01:53:42.2 00:26:56.8
180. 638 M50 Pokorny Petr ('61) FACTOR BIKE TEAM 01:53:53.4 00:27:08.0
181. 891 M50 Klaban Jaroslav ('61) Cyklo Stratílek Litomyšl 01:53:53.7 00:27:08.3
182. 646 M40 Pospíšil Tomáš ('78) T-Mobile MTB team T-Mobile MTB Team 01:53:57.8 00:27:12.4
183. 853 M40 Nýdrle Miloslav ('77) 01:53:59.2 00:27:13.8
184. 608 M60 Peřina Jiří ('58) 01:54:06.0 00:27:20.6
185. 280 M30 Hlaváč Milan ('80) CYKLOSPORT STANĚK CYKLOSPORT STANĚK 01:54:21.2 00:27:35.8
186. 24 M50 Zapadlo Martin ('66) 01:54:34.4 00:27:49.0
187. 633 M40 Pleštil Viktor ('70) 01:54:36.0 00:27:50.6
188. 688 M50 Rychlý Milan ('69) AMK Biker AMK Biker 01:54:38.7 00:27:53.3
189. 689 M50 Rydval Tomáš ('68) 01:54:38.8 00:27:53.4
190. 218 M60 Dvořák Jiří ('58) 01:55:23.8 00:28:38.4
191. 250 M30 Hagen Jiří ('82) BIKE TEAM TPCA BIKE TEAM TPCA 01:55:37.2 00:28:51.8
192. 18 M40 Zeman Marek ('75) 01:55:37.7 00:28:52.3
193. 662 M50 Ptáčník Václav ('64) 01:55:43.2 00:28:57.8
194. 871 M30 Matějec Hynek ('82) cykloserver.cz T-Mobile MTB Team 01:55:46.8 00:29:01.4
195. 241 M50 Gábriš Jan ('63) JAMAHO 01:55:52.2 00:29:06.8
196. 821 M40 Valeš Jan ('79) 01:56:07.7 00:29:22.3
197. 732 M50 Strádal Jan ('69) 01:56:13.4 00:29:28.0
198. 186 M60 Dlab Petr ('45) Eleven Power Tap 01:56:16.1 00:29:30.7
199. 954 M30 Novák Jan ('87) Bicycle cafe 01:56:24.5 00:29:39.1
199. 854 M40 Vopravil David ('75) Rychlý péra Rychlý péra 01:56:24.5 00:29:39.1
200. 979 M30 Zikmund Tomáš ('86) cyklobulf hrobce 01:56:24.9 00:29:39.5
201. 106 M40 Arlet Tomáš ('71) 01:56:26.7 00:29:41.3
202. 704 M50 Sklenář Roman ('64) 01:56:28.2 00:29:42.8
203. 648 M30 Potoček Martin ('80) 01:56:40.8 00:29:55.4
204. 599 M60 Pavelka Jan ('52) CK Pivovar Vratislavice 01:56:46.5 00:30:01.1
205. 165 M50 Čechura Jiří ('64) HP 01:56:46.6 00:30:01.2
206. 319 M30 Hübner Pavel ('87) ELEKTRO ŠaV s.r.o. ELEKTRO Š a V s.r.o. 01:56:50.2 00:30:04.8
207. 335 M60 Jaroslav Šimek ('55) 01:56:52.6 00:30:07.2
208. 236 M50 Frank Marek ('67) SKP N YMBURK 01:57:05.1 00:30:19.7
209. 1011 M40 Tvrdý Radek ('74) Palermo Štětí 01:57:06.4 00:30:21.0
210. 230 M40 Fidler Jaroslav ('73) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 01:57:07.6 00:30:22.2
211. 274 M60 Helmich Mirek ('57) 01:57:11.5 00:30:26.1
212. 570 M40 Novotný Jiří ('71) USC Drtikol 01:57:16.3 00:30:30.9
213. 166 M60 Čermák Jan ('59) 01:57:22.1 00:30:36.7
214. 240 M50 Solnička Tomáš 40 40 01:57:25.6 00:30:40.2
215. 801 M40 Tahal Zdeněk ('71) 01:57:26.1 00:30:40.7
216. 410 M40 Koudela Roman ('73) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 01:57:26.5 00:30:41.1
217. 874 M60 Procházka Milan ('48) SKP Česká Lípa CO Rohas 01:57:26.7 00:30:41.3
218. 74 M30 Veselý Michal ('80) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 01:57:27.2 00:30:41.8
219. 237 M50 František Drábek ('66) 01:57:29.3 00:30:43.9
220. 614 M40 Petr Luděk ('70) 01:57:31.1 00:30:45.7
221. 674 M50 Repáň Miloš ('63) 01:57:36.3 00:30:50.9
222. 760 M40 Ševčík Petr ('73) 01:57:37.5 00:30:52.1
223. 32 M50 Weinfurter Milan ('64) Alpine-Pro Author Team 01:57:39.3 00:30:53.9
224. 937 M30 Hušek Břetislav ('80) 01:57:45.1 00:30:59.7
225. 225 M30 Fejfar Jiří ('80) 01:57:55.2 00:31:09.8
226. 309 M30 Hrábek Lukáš ('84) 01:58:01.5 00:31:16.1
227. 793 M30 Šubr Jan ('86) poharyhorice.cz poharyhorice.cz 01:58:01.8 00:31:16.4
228. 362 M50 Kancnýř Aleš ('66) Lawi crazy team Lawi crazy team 01:58:03.6 00:31:18.2
229. 865 M40 Dufek Karel ('73) 01:58:11.6 00:31:26.2
230. 509 M40 Máša Daniel ('74) 01:58:25.0 00:31:39.6
231. 546 M60 Nalos Daniel ('49) 01:58:32.2 00:31:46.8
232. 380 M60 Klimeš Vlastimil ('56) 01:58:36.1 00:31:50.7
233. 161 M40 Chudoba Jan ('76) Cyklo Erben Mělník 01:58:37.5 00:31:52.1
234. 461 M50 Langer Josef ('60) BBC Zaječov 01:58:38.6 00:31:53.2
235. 763 M40 Šimek Karel ('73) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:58:40.0 00:31:54.6
236. 156 M30 Chalabala Pavel ('80) 01:58:40.9 00:31:55.5
237. 936 M30 Perlík Tomáš ('84) 01:58:41.2 00:31:55.8
238. 717 M50 Sobel Miloš ('66) SK Donocykl Vysoké Mýto 01:58:41.6 00:31:56.2
239. 1017 M30 Chramosil Jakub ('92) 01:58:43.0 00:31:57.6
240. 540 M40 Mrzena Jindřich ('70) 01:58:43.6 00:31:58.2
241. 563 M40 Blažek Jan ('73) Bikestars Vrchlabí 01:58:48.3 00:32:02.9
242. 251 M30 Hájek Jaroslav ('81) BC Sport Semily 01:58:48.6 00:32:03.2
243. 1021 M30 Kala Jiří ('87) 01:58:49.2 00:32:03.8
244. 510 M50 Matějček Petr ('68) 01:58:57.0 00:32:11.6
245. 278 M60 Hetzer Jiří ('58) 01:58:59.8 00:32:14.4
246. 941 M50 Doškář Zdenek ('61) 01:59:00.4 00:32:15.0
247. 138 M40 Žahour Petr ('75) Liška 01:59:16.2 00:32:30.8
248. 660 M30 Pšenička Jakub ('85) G.S. Mercedes-Benz Selle Italia 01:59:17.1 00:32:31.7
249. 990 M40 Palounek Michal ('77) Bike&ski Bakajda Bakov n. Jizerou Emerge 01:59:23.0 00:32:37.6
250. 909 M30 Procházka Vít ('80) Adventura Race Team 01:59:27.8 00:32:42.4
251. 725 M40 Spudich Jiří ('78) 01:59:32.5 00:32:47.1
252. 110 M50 Bakalář Marek ('64) 01:59:36.6 00:32:51.2
253. 287 M40 Hodboď Jiří ('78) Cyklo-klub Obora Cyklo-klub Obora 2 01:59:38.6 00:32:53.2
254. 959 M50 Pastuch Aleš ('61) Eleven Power Tap 01:59:44.0 00:32:58.6
255. 267 M60 Havlík Václav ('50) Merkato 01:59:44.2 00:32:58.8
256. 751 M40 Sytař Tomáš ('74) 01:59:44.7 00:32:59.3
257. 1026 M30 Řešátko Jiří ('94) SWSL 01:59:45.1 00:32:59.7
258. 75 M30 Veselý Ivo ('88) 01:59:45.6 00:33:00.2
259. 974 M30 Hájek Stanislav ('82) 01:59:47.0 00:33:01.6
260. 656 M40 Procházka Jan ('76) CYKLO SKI Žitník Draci 01:59:49.7 00:33:04.3
261. 320 M40 Hujer Petr ('77) 01:59:57.6 00:33:12.2
262. 728 M50 Stejskal Karel ('69) Záhořanská klika o.s. 02:00:07.1 00:33:21.7
263. 288 M40 Wurm Pavel ('73) Hakuma Matata 02:00:08.8 00:33:23.4
264. 490 M40 Macek Daniel ('79) 02:00:08.9 00:33:23.5
265. 150 M60 Brdlík Vladimír ('57) SDH 02:00:09.0 00:33:23.6
266. 726 M40 Stárek Tomáš ('73) Faktor Bike Hobby Team 02:00:15.7 00:33:30.3
267. 399 M50 Komínek Stanislav ('61) BBC Zaječov 02:00:18.5 00:33:33.1
268. 761 M40 Šilhavý Josef ('78) 02:00:19.6 00:33:34.2
269. 923 M40 Čečrle Stanislav ('71) 02:00:27.2 00:33:41.8
270. 943 M40 Šilhán Lukáš ('79) 02:00:29.2 00:33:43.8
271. 62 M40 Vít Jan ('78) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:00:35.9 00:33:50.5
272. 875 M60 Soukup Pavel ('52) SKP Česká Lípa CO Rohas 02:00:38.8 00:33:53.4
273. 537 M40 Mrázek Jan ('73) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 02:01:01.3 00:34:15.9
274. 252 M50 Hájek Martin ('68) 02:01:05.2 00:34:19.8
275. 153 M40 Brož Josef ('73) Lipnoman 02:01:11.1 00:34:25.7
276. 263 M30 Hataš Jan ('81) 02:01:11.6 00:34:26.2
277. 727 M30 Stejskal Jan ('93) Záhořanská klika o.s. 02:01:13.6 00:34:28.2
278. 279 M50 Hlava Jiří ('64) 02:01:14.9 00:34:29.5
279. 908 M40 Sláma Jan ('75) Author 02:01:17.1 00:34:31.7
280. 1029 M50 Beránek Aleš ('68) 02:01:18.2 00:34:32.8
281. 828 M50 Vanický Miroslav ('65) SKP N YMBURK 02:01:18.7 00:34:33.3
282. 428 M40 Krkoška David ('78) 02:01:19.4 00:34:34.0
283. 472 M30 Limberský Tomáš ('83) Troscy-club 02:01:23.5 00:34:38.1
284. 1062 M40 Obermajer Jan ('79) Clowns 02:01:26.6 00:34:41.2
285. 938 M30 Hruška Jiří ('81) 02:01:27.8 00:34:42.4
286. 673 M30 Repáň Jiří ('93) 02:01:30.2 00:34:44.8
287. 817 M60 Ulahel Miroslav ('59) FACTOR BIKE TEAM 02:01:31.9 00:34:46.5
288. 188 M40 Dlesk Jan ('79) D-K-V Group Hradec Králové 02:01:37.3 00:34:51.9
289. 503 M50 Marko Jan ('67) KubašokBT KubašokBT 02:01:38.7 00:34:53.3
290. 34 M50 Výborný Miroslav ('69) HROZIVY DODO 02:01:42.1 00:34:56.7
291. 113 M40 Balák Martin ('70) Favorit Brno 02:01:42.7 00:34:57.3
292. 328 M40 Jaček Martin ('77) Dezotým 02:01:43.2 00:34:57.8
293. 884 M50 Šlehuber Martin ('69) Author 02:01:46.1 00:35:00.7
294. 644 M30 Politzer Tomáš ('80) 02:01:55.0 00:35:09.6
295. 784 M60 Šťastný Miroslav ('55) 02:01:58.0 00:35:12.6
296. 292 M30 Holina Karel ('81) 02:01:58.5 00:35:13.1
297. 1044 M50 Drábek Roman ('68) POISON BIKE TEAM PRAHA 02:02:05.1 00:35:19.7
298. 690 M40 Sadílek Zdeněk ('72) SKP PP PRAHA SKP PP PRAHA 02:02:12.2 00:35:26.8
298. 734 M50 Stránský Leo ('68) Nekro Team 02:02:12.2 00:35:26.8
299. 516 M30 Michal Tuček ('80) grid a spol a.s. 02:02:12.4 00:35:27.0
300. 67 M40 Vídeňský Petr ('74) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:02:14.2 00:35:28.8
301. 200 M40 Donát Radek ('79) 02:02:16.9 00:35:31.5
302. 312 M30 Hrnčál Martin ('88) 02:02:18.5 00:35:33.1
303. 219 M30 Dvořák Michal ('81) Trosky 02:02:18.8 00:35:33.4
304. 348 M60 Jirouš Josef ('56) JK cyklo o.s. 02:02:19.7 00:35:34.3
305. 885 M50 Steinhauser Zdeněk ('63) Author 02:02:20.5 00:35:35.1
306. 83 M50 Venglář Jiří ('67) 02:02:27.5 00:35:42.1
307. 984 M50 Vohánka Libor ('65) KO-SKI Team 02:02:30.4 00:35:45.0
308. 126 M40 Benda Otmar ('73) OK MTB TEAM Pardubice 02:02:30.5 00:35:45.1
309. 980 M50 Soukal František ('62) 02:02:36.5 00:35:51.1
310. 451 M40 Kulhánek Petr ('75) 02:02:38.1 00:35:52.7
311. 339 M50 Jícha Oldřich ('69) KubašokBT KubašokBT 02:02:43.3 00:35:57.9
312. 55 M40 Vlk Vojtěch ('75) 40 02:02:47.7 00:36:02.3
313. 140 M50 Novák Jan ('69) 40 40 02:02:49.4 00:36:04.0
314. 1042 M30 Hlava Luboš ('80) 02:02:50.4 00:36:05.0
315. 835 M50 Vejrosta Zdeněk ('61) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:02:50.7 00:36:05.3
316. 952 M30 Schiefert Michal ('84) Bikestars Vrchlabí 02:02:54.2 00:36:08.8
317. 222 M30 Falta Jiří ('80) GASSO Team 02:03:09.1 00:36:23.7
318. 84 M40 Velecký Viktor ('76) 02:03:10.1 00:36:24.7
319. 459 M50 Landkammer Karel ('61) cyklobulf hrobce 02:03:18.7 00:36:33.3
320. 700 M40 Sekrt Michal ('70) 02:03:21.1 00:36:35.7
321. 333 M30 Janšta Josef ('84) 02:03:22.5 00:36:37.1
322. 963 M40 Kučera Frantšek ('76) 02:03:28.9 00:36:43.5
323. 976 M50 Dvořák Luboš ('65) 02:03:29.7 00:36:44.3
324. 814 M40 Turan Michal ('75) Patria Direct Patria Direct 02:03:32.9 00:36:47.5
325. 33 M50 Vykopal Přemek ('60) Záhořanská klika o.s. 02:03:33.9 00:36:48.5
326. 481 M30 Lubas Matouš ('91) SSC Železný Brod 02:03:34.0 00:36:48.6
327. 454 M50 Kunc Petr ('67) Jiskra Adršpach Jiskra Adršpach 02:03:36.8 00:36:51.4
328. 164 M40 Cinibulk Josef ('72) TJ Zentiva 02:03:37.6 00:36:52.2
329. 594 M60 Pařík Miroslav ('56) ACC Mladá Boleslav 02:03:37.9 00:36:52.5
330. 114 M40 Bambuch Tomáš ('79) TRONIC Team 02:03:38.7 00:36:53.3
331. 627 M30 Pilik Jan ('85) RBS 02:03:44.4 00:36:59.0
332. 832 M40 Vávra Vladimír ('76) Fatfighters Pocernice 02:03:44.8 00:36:59.4
333. 824 M60 Vančura Miloš ('54) Nymburk Nymburk 02:03:47.3 00:37:01.9
334. 468 M40 Kopiště Jiří ('74) Patria Direct Patria Direct 02:03:47.9 00:37:02.5
335. 413 M40 Kozel František ('76) 02:03:50.2 00:37:04.8
336. 960 M40 Duchoslav Josef ('79) FACTOR BIKE TEAM 02:03:50.7 00:37:05.3
337. 1043 M50 Hájek Jaroslav ('68) POISON BIKE TEAM PRAHA 02:03:54.5 00:37:09.1
338. 543 M40 Myška Jiří ('78) Dezotým 02:04:08.8 00:37:23.4
339. 486 M60 Lulek Jiří ('54) Jiskra Adršpach Jiskra Adršpach 02:04:10.9 00:37:25.5
340. 630 M40 Pisl Petr ('72) USC Drtikol USC Drtikol 02:04:21.8 00:37:36.4
341. 424 M40 Krejčí Jan ('70) CK Posázaví 02:04:33.6 00:37:48.2
342. 253 M60 Hájek Stanislav ('57) 02:04:33.9 00:37:48.5
343. 596 M40 Patka Miroslav ('77) SKI Polevsko 02:04:37.4 00:37:52.0
344. 1024 M60 Kraus František ('49) Spppičín 02:04:38.7 00:37:53.3
345. 668 M40 Řehoř Hynek ('78) HP 02:04:42.9 00:37:57.5
346. 512 M40 Horák David ('70) Van den Bergovi 02:04:51.1 00:38:05.7
347. 778 M50 Šotola Petr ('65) 02:04:53.2 00:38:07.8
348. 804 M30 Tejnor Jan ('81) 02:04:55.7 00:38:10.3
349. 922 M40 Váňa Petr ('70) 02:04:58.1 00:38:12.7
350. 429 M40 Kropáček Jan ('75) Mužský 2009 02:04:58.9 00:38:13.5
351. 102 M30 Albrecht Dušan ('83) 02:05:06.0 00:38:20.6
352. 581 M30 Otta Roman ('84) 02:05:12.9 00:38:27.5
353. 549 M30 Nečásek Jakub ('89) 02:05:18.2 00:38:32.8
354. 574 M50 Obršál Jaroslav ('67) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:05:22.2 00:38:36.8
355. 374 M40 Kavulok Lukáš ('79) 02:05:28.1 00:38:42.7
356. 957 M50 Šípek Miroslav ('65) BIKE TEAM TPCA BIKE TEAM TPCA 02:05:33.1 00:38:47.7
357. 408 M40 Košnář Jan ('79) 02:05:40.4 00:38:55.0
358. 498 M40 Marek David ('76) Patria Direct 02:05:50.0 00:39:04.6
359. 147 M40 Brada Petr ('70) 02:05:52.4 00:39:07.0
360. 711 M30 Slanina Miroslav ('84) 02:05:55.8 00:39:10.4
361. 1008 M30 Ihnát Tomáš ('92) Cyklokampo Turnov 02:05:57.6 00:39:12.2
362. 257 M40 Hanuš Martin ('79) Morava 02:06:22.9 00:39:37.5
363. 323 M50 Hykl Jaroslav ('61) Empex Plzeň 02:06:27.8 00:39:42.4
364. 293 M40 Holman Leoš ('70) BIKE TEAM TPCA BIKE TEAM TPCA 02:06:31.3 00:39:45.9
365. 265 M60 Havalec Štefan ('57) Bike team Podskali M60 02:06:32.5 00:39:47.1
366. 551 M40 Nekolný Petr ('72) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 02:06:33.0 00:39:47.6
367. 364 M40 Kaniščev Michal ('71) D-K-V Group Hradec Králové 02:06:36.3 00:39:50.9
368. 538 M50 Mrklas Jiří ('61) 02:06:42.4 00:39:57.0
369. 45 M40 Volman Václav ('73) CYKLO SKI Žitník Draci 02:06:43.3 00:39:57.9
370. 582 M30 Otta Vladimír ('81) 02:06:45.8 00:40:00.4
371. 971 M60 Mayer Josef ('56) Slavoj BK Litoměřice 02:06:47.5 00:40:02.1
372. 178 M50 Čivrný Jiří ('62) 02:06:50.5 00:40:05.1
373. 964 M40 Zmatlik Petr ('74) 02:06:56.3 00:40:10.9
374. 180 M30 Čtrnáctý Václav ('80) 02:07:00.7 00:40:15.3
375. 304 M60 Horský Roman ('57) USC Drtikol USC Drtikol 02:07:07.1 00:40:21.7
376. 128 M40 Beneš Daniel ('76) Cicabeny MTB Team 02:07:08.2 00:40:22.8
377. 628 M40 Pintner Petr ('73) 02:07:16.9 00:40:31.5
378. 217 M40 Dvořák Bohumil ('76) Trosky 02:07:25.5 00:40:40.1
379. 586 M50 Pacholík Petr ('60) 02:07:30.3 00:40:44.9
380. 869 M60 Houda Miroslav ('53) 02:07:31.6 00:40:46.2
381. 430 M40 Krotil Pavel ('73) 02:07:33.3 00:40:47.9
382. 28 M30 Westfal Radek ('82) 02:07:38.8 00:40:53.4
383. 925 M30 Majliš Roman ('81) The Wings of Kbely 02:07:42.4 00:40:57.0
384. 438 M60 Kubera Lubomír ('54) 02:07:43.5 00:40:58.1
385. 532 M40 Moravec Petr ('74) 02:07:45.1 00:40:59.7
386. 1047 M40 Loudát David ('75) 02:07:46.4 00:41:01.0
387. 769 M30 Škula Petr ('80) 02:07:46.9 00:41:01.5
388. 866 M50 Růžička Antonín ('64) SCOTT SCANIA 02:07:57.4 00:41:12.0
389. 868 M50 Bláha Milan ('69) 02:07:57.7 00:41:12.3
390. 528 M30 Mlejnek Tomáš ('83) CYKLO SKI Žitník 02:07:58.9 00:41:13.5
391. 796 M60 Švamberk Jiří ('59) BBC Zaječov 02:08:00.3 00:41:14.9
392. 208 M40 Karban Martin ('70) 02:08:03.3 00:41:17.9
393. 301 M40 Horecký Jan ('75) Faktor Bike Hobby Team 02:08:16.4 00:41:31.0
394. 536 M50 Moučka Přemysl ('63) 02:08:16.5 00:41:31.1
395. 294 M40 Holoubek Jiří ('70) Jihlavské Bajky Jihlavské Bajky 02:08:18.9 00:41:33.5
396. 423 M40 Krbec Pavel ('73) 02:08:22.6 00:41:37.2
397. 71 M30 Vích Ondřej ('93) 02:08:24.2 00:41:38.8
398. 276 M50 Hetman Vladimír ('67) BIKE TEAM TPCA 02:08:24.8 00:41:39.4
399. 730 M40 Stohr Libor ('77) Klusáček team 02:08:25.3 00:41:39.9
400. 41 M40 Vosáhlo Pavel ('75) 02:08:35.4 00:41:50.0
401. 403 M40 Korejs Pavel ('77) Prodoli Racing 02:08:37.8 00:41:52.4
402. 603 M50 Pazderník Stanislav ('62) Eleven Agnesi 02:08:39.3 00:41:53.9
403. 1012 M60 Vavřač Josef ('51) DBS Maraton 83 02:08:45.3 00:41:59.9
404. 996 M60 Novák Jaroslav ('53) 02:08:47.8 00:42:02.4
405. 765 M30 Šíp Jiří ('81) CYKLOSPORT STANĚK CYKLOSPORT STANĚK 02:08:52.7 00:42:07.3
406. 650 M40 Poupě František ('77) 02:08:56.8 00:42:11.4
407. 723 M40 Soukup Jan ('73) 02:08:57.3 00:42:11.9
408. 618 M60 Petřina Stanislav ('41) SK Otvovice 02:09:00.0 00:42:14.6
409. 440 M50 Kubíček Jiří ('68) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:09:02.5 00:42:17.1
410. 389 M30 Kolář Jan ('80) 02:09:03.0 00:42:17.6
411. 680 M50 Roule Jan ('69) Hrozivý DODO 02:09:04.6 00:42:19.2
412. 985 M40 Janíček Lukáš ('76) Slovacka Slavia UH Czech outdoor club 02:09:06.4 00:42:21.0
413. 162 M40 Cihlář Petr ('73) Cicabeny MTB Team 02:09:14.4 00:42:29.0
414. 462 M40 Lebeda David ('73) 02:09:18.3 00:42:32.9
414. 566 M30 Novák Pavel ('81) NEWMY NEWMY 02:09:18.3 00:42:32.9
415. 841 M40 Hakl Antonín ('72) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 02:09:18.6 00:42:33.2
416. 785 M50 Šťastný Pavel ('68) FACTOR BIKE TEAM Hobby team 02:09:20.2 00:42:34.8
417. 705 M50 Sklenář Vladimír ('63) Hospůdka Karolína Hospůdka Karolína 02:09:25.2 00:42:39.8
418. 517 M40 Mika Marcel ('73) 02:09:26.0 00:42:40.6
419. 409 M60 Koubek Ladislav ('53) HAKAKOLA HAKAKOLA 02:09:35.3 00:42:49.9
420. 665 M50 Randuška Roman ('64) 02:09:35.4 00:42:50.0
421. 872 M30 Volný Jindra ('82) cykloserver.cz Trinnity.cz 02:09:50.5 00:43:05.1
422. 721 M40 Sorád Petr ('70) 02:09:51.4 00:43:06.0
423. 332 M60 Jansa Jiří ('57) 02:10:03.5 00:43:18.1
424. 327 M50 Hyška Vlastimil ('67) 02:10:10.8 00:43:25.4
425. 752 M30 Šafařík Miroslav ('81) Trosky 02:10:12.9 00:43:27.5
426. 405 M60 Kormanak Pavel ('58) 02:10:14.3 00:43:28.9
427. 818 M50 Ulbrich Jiří ('65) FACTOR BIKE TEAM Hobby team 02:10:16.6 00:43:31.2
428. 254 M60 Hajzler Karel ('58) Lawi crazy team Lawi crazy team 02:10:20.4 00:43:35.0
429. 636 M50 Podskalský Radovan ('67) 02:10:22.2 00:43:36.8
430. 622 M40 Pilař Jan ('75) D-K-V Group Hradec Králové 02:10:22.8 00:43:37.4
431. 1010 M40 Plevka Michal ('77) 02:10:23.3 00:43:37.9
432. 340 M50 Tomšík Jan 40 40 02:10:24.0 00:43:38.6
433. 812 M40 Třešňák Tomáš ('76) 02:10:24.5 00:43:39.1
434. 781 M40 Špíšek Radek ('75) Liška 02:10:26.1 00:43:40.7
435. 458 M50 Laibl Vladimír ('61) 02:10:29.5 00:43:44.1
436. 862 M50 Havlíček Martin ('63) 02:10:31.1 00:43:45.7
437. 560 M50 Nováček Daniel ('69) arenaracingteam 02:10:34.0 00:43:48.6
438. 70 M50 Vích Pavel ('64) MTB Robousy 02:10:34.9 00:43:49.5
439. 149 M60 Brdlík Jiří ('59) 02:10:36.1 00:43:50.7
440. 68 M50 Vičar Marek ('69) 02:10:39.2 00:43:53.8
441. 525 M40 Miškov Pavel ('76) 02:10:41.3 00:43:55.9
442. 609 M50 Peřina Milan ('64) 02:10:55.5 00:44:10.1
443. 392 M40 Kolátor Aleš ('72) 02:10:57.2 00:44:11.8
444. 894 M60 Vaňous Josef ('58) Cyklo Stratílek Litomyšl 02:10:57.7 00:44:12.3
445. 317 M60 Hruša Karel ('43) 02:11:04.1 00:44:18.7
446. 356 M50 Kadič Jan ('69) JAMAHO 02:11:11.8 00:44:26.4
447. 130 M40 Beneš Petr ('73) Ramar Stevens 02:11:17.9 00:44:32.5
448. 507 M40 Maršík Jindřich ('74) 02:11:19.4 00:44:34.0
449. 845 M50 Kasal Milan ('64) veteran club 02:11:21.4 00:44:36.0
450. 378 M40 Kittler Martin ('79) Faurecia Bakov 02:11:22.2 00:44:36.8
450. 562 M30 Novák Jan ('93) 02:11:22.2 00:44:36.8
451. 357 M40 Kadič Martin ('73) JAMAHO 02:11:30.1 00:44:44.7
452. 37 M60 Vrána Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:11:31.9 00:44:46.5
453. 612 M30 Peths Jan ('81) Kulda Bike Team 02:11:37.4 00:44:52.0
454. 634 M30 Podhorný Jakub ('82) Bonobo Cycling Team 02:11:44.2 00:44:58.8
455. 391 M30 Kolář Václav ('91) 02:11:46.5 00:45:01.1
456. 425 M50 Krejčí Miloslav ('66) AZ papír Znojmo 02:11:48.5 00:45:03.1
457. 449 M40 Kuklík David ('75) 02:11:49.3 00:45:03.9
458. 192 M40 Dolejš Jan ('78) Hrozivý DODO HROZIVY DODO 02:11:49.7 00:45:04.3
459. 142 M60 Bobek František ('56) Ško-Energo Teplárna 02:11:55.8 00:45:10.4
460. 631 M40 Zoubek Petr ('74) 02:12:05.1 00:45:19.7
461. 478 M40 Lorenz Jiří ('78) 02:12:06.7 00:45:21.3
462. 970 M30 Kolařík Jan ('89) 02:12:14.3 00:45:28.9
463. 379 M50 Klepl Robert ('69) KubašokBT KubašokBT 02:12:16.9 00:45:31.5
464. 152 M50 Brož Jiří ('67) Jihlavské Bajky Jihlavské Bajky 02:12:17.2 00:45:31.8
465. 272 M30 Heidmann Alexander ('80) 02:12:19.3 00:45:33.9
466. 367 M40 Karnick Roland ('74) 02:12:21.0 00:45:35.6
467. 1002 M30 Čáslava David ('81) 02:12:21.6 00:45:36.2
468. 1045 M50 Čech Jiří ('66) 02:12:36.5 00:45:51.1
469. 118 M40 Baško Karel ('71) SK Požáry 02:12:43.4 00:45:58.0
470. 418 M40 Kratochvíl Pavel ('76) 02:12:43.6 00:45:58.2
471. 530 M60 Mocák Jaroslav ('58) 02:12:46.5 00:46:01.1
472. 43 M30 Vondrouš Jakub ('80) STS Chvojkovice Brod 02:13:04.8 00:46:19.4
473. 210 M40 Duban Lukáš ('75) Veslaři 02:13:08.7 00:46:23.3
474. 834 M30 Vejrosta Jan ('91) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:13:12.7 00:46:27.3
475. 388 M40 Koláček Jiří ('78) Klusáček team 02:13:15.8 00:46:30.4
476. 183 M40 Daniel Tomáš ('70) Morava 02:13:18.6 00:46:33.2
477. 233 M30 Flanderka Martin ('94) Všelibice Všelibice 02:13:19.0 00:46:33.6
478. 916 M40 Hradiský David ('73) 02:13:24.0 00:46:38.6
479. 521 M60 Mikula Jiří ('54) 02:13:26.6 00:46:41.2
480. 175 M50 Červenka Petr ('67) SPP Pičín 02:13:30.4 00:46:45.0
481. 635 M50 Podhorný Pavel ('60) Bonobo Cycling Team 02:13:35.3 00:46:49.9
482. 987 M60 Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslab 02:13:45.1 00:46:59.7
483. 209 M30 Drašnar Lukáš ('82) 02:13:47.0 00:47:01.6
484. 1013 M30 Arlt Martin ('90) 02:13:47.6 00:47:02.2
485. 977 M40 Mlch Petr ('75) HROZIVY DODO 02:13:49.4 00:47:04.0
486. 1009 M30 Dostrašil Jiří ('83) 02:13:49.9 00:47:04.5
487. 809 M50 Tlučhoř Petr ('63) 02:13:54.3 00:47:08.9
488. 749 M40 Swárovský Pavel ('70) SWARPA 02:13:54.9 00:47:09.5
489. 436 M50 Kubata Josef ('62) SPP Pičín 02:14:00.4 00:47:15.0
490. 452 M30 Kunášek Václav ('80) Kolohnáti 02:14:03.0 00:47:17.6
491. 351 M30 Jodas Martin ('80) Kona Kula 02:14:39.0 00:47:53.6
492. 632 M40 Plch Jan ('73) 02:14:39.3 00:47:53.9
493. 757 M40 Šedivý Rastislav ('72) 02:14:40.5 00:47:55.1
494. 663 M30 Pták Pavel ('80) 02:14:41.2 00:47:55.8
495. 623 M30 Pilát Ondřej ('89) Bike team Podskalí Alfa:) 02:14:46.1 00:48:00.7
496. 307 M40 Houška Michal ('78) 02:14:48.1 00:48:02.7
497. 40 M40 Vostruha Jaroslav ('76) 02:14:48.5 00:48:03.1
498. 920 M40 Vostruha Jiří ('76) 02:14:48.7 00:48:03.3
499. 197 M40 Doležal Miloslav ('71) 02:14:53.9 00:48:08.5
500. 676 M40 Šobr Jiří ('74) 02:14:54.5 00:48:09.1
501. 712 M60 Slavík Otomar ('58) Hokok Kladno Hokok Kladno 02:14:56.0 00:48:10.6
502. 1031 M40 Herzog Martin ('76) 02:15:02.1 00:48:16.7
503. 852 M40 Nikodým Jan ('75) 02:15:05.2 00:48:19.8
504. 121 M40 Bednář Josef ('71) Margl Bike Team 02:15:05.7 00:48:20.3
505. 999 M50 Chramosil Tomáš ('66) 02:15:07.5 00:48:22.1
506. 706 M50 Skoda Pavel ('68) 02:15:21.1 00:48:35.7
507. 1025 M40 Pospíšil Martin ('73) PERITAS PERITAS 02:15:36.8 00:48:51.4
508. 492 M50 Mach Jiří ('65) Ško-Energo Infrastruktura 02:15:43.3 00:48:57.9
509. 745 M60 Svoboda Pavel ('57) 02:15:51.4 00:49:06.0
510. 843 M40 Kauška Pavel ('74) 02:15:51.6 00:49:06.2
511. 195 M30 Dolenský Miloslav ('84) 02:15:53.1 00:49:07.7
512. 297 M40 Homolka Ondřej ('77) MTB WARRIORS MTB WARRIORS 02:15:53.4 00:49:08.0
512. 767 M50 Šír Milan ('64) 02:15:53.4 00:49:08.0
513. 792 M50 Štorek Jaroslav ('69) 02:15:55.1 00:49:09.7
514. 1014 M40 Homoliak Ivan ('71) Palermo Štětí 02:15:55.4 00:49:10.0
515. 686 M50 Ryba Pavel ('67) D-K-V Group Hradec Králové 02:15:55.7 00:49:10.3
516. 664 M30 Rak Jan ('87) Bike team Podskalí Bike team Podskalí 02:15:56.4 00:49:11.0
517. 527 M40 Mlejnek Radan ('79) CYKLO SKI Žitník 02:16:01.7 00:49:16.3
518. 341 M40 Jindra Milan ('78) 02:16:12.0 00:49:26.6
519. 316 M50 Hrubý Stanislav ('67) BBC Zaječov BBC Zaječov 02:16:15.2 00:49:29.8
520. 349 M40 Jiroušek Pavel ('77) 02:16:18.7 00:49:33.3
521. 296 M40 Holzbach Tomáš ('78) Faktor Bike Hobby Team 02:16:21.4 00:49:36.0
522. 1049 M40 Štichauer Zdeněk ('78) 02:16:25.4 00:49:40.0
523. 116 M50 Banýr Milan ('66) 02:16:28.4 00:49:43.0
524. 73 M30 Vích Martin ('85) 02:16:30.0 00:49:44.6
525. 1032 M40 Volf Zdeněk ('77) Patria Direct Patria Direct 02:16:36.9 00:49:51.5
526. 583 M50 Otto Přemysl ('65) 02:16:50.1 00:50:04.7
527. 386 M40 Kocian Martin ('72) Vinohradské Šlapky 02:17:07.8 00:50:22.4
528. 1060 M30 Šťastný Marek ('81) 02:17:11.6 00:50:26.2
529. 202 M40 Dostál Richard ('71) Jihlavské Bajky 02:17:19.0 00:50:33.6
530. 740 M60 Surynek Alois ('54) 02:17:20.3 00:50:34.9
531. 395 M40 Koliska Martin ('77) Faurecia Bakov 02:17:23.2 00:50:37.8
532. 151 M50 Brnka Vašek ('66) 02:17:28.1 00:50:42.7
533. 598 M50 Paulát Jirka ('68) 02:17:29.3 00:50:43.9
534. 918 M50 Mariën Pierre ('61) Faurecia Bakov 02:17:30.9 00:50:45.5
535. 604 M60 Pech Pavel ('54) SPP Pičín SPP Pičín 02:17:38.9 00:50:53.5
536. 203 M40 Dráb Zbyšek ('76) 02:17:40.3 00:50:54.9
537. 695 M40 Samohyl Václav ('76) 02:17:43.2 00:50:57.8
538. 160 M60 Chroust Miroslav ('55) Velouni 02:17:46.7 00:51:01.3
539. 416 M50 Král Vladimír ('60) 02:17:50.2 00:51:04.8
540. 281 M40 Hlaváček Jaroslav ('73) 02:17:54.3 00:51:08.9
541. 550 M50 Nedbal Radek ('69) 02:18:00.3 00:51:14.9
542. 193 M40 Dolejš Pavel ('74) Hrozivý DODO 02:18:03.0 00:51:17.6
543. 284 M50 Hlobil Zdeněk ('61) TRONIC Team 02:18:09.5 00:51:24.1
544. 533 M40 Morávek Mojmír ('70) poharyhorice.cz 02:18:19.4 00:51:34.0
545. 782 M30 Špringl Radim ('80) Domácí borec 02:18:27.7 00:51:42.3
546. 508 M50 Martínek Vladimír ('69) 02:18:28.9 00:51:43.5
547. 158 M60 Chlupsa Jan ('24) Veloservis Havlíčkův Brod 02:18:32.4 00:51:47.0
548. 739 M40 Sumera Martin ('79) 02:18:34.1 00:51:48.7
549. 683 M50 Rulc Jaroslav ('65) 02:18:36.0 00:51:50.6
550. 571 M30 Novotný Vojtěch ('92) 02:18:50.4 00:52:05.0
551. 677 M40 Richtrmoc Petr ('79) 02:18:51.4 00:52:06.0
552. 12 M60 Mocek Jan ('52) CHKO Český ráj 02:18:55.7 00:52:10.3
553. 830 M30 Kudera Martin ('90) 02:18:58.1 00:52:12.7
554. 289 M40 Hokr Marcel ('79) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:19:09.7 00:52:24.3
555. 402 M40 Korecký Petr ('77) 02:19:09.9 00:52:24.5
556. 25 M40 Zákora Pavel ('76) 02:19:10.3 00:52:24.9
557. 483 M50 Luft Bedřich ('65) Nekro Team 02:19:13.1 00:52:27.7
558. 685 M50 Rumler Ladislav ('62) 02:19:24.8 00:52:39.4
559. 736 M50 Strnad Petr ('63) FACTOR BIKE TEAM 02:19:28.3 00:52:42.9
560. 61 M30 Vítek Aleš ('84) 02:19:29.1 00:52:43.7
561. 431 M60 Krouský Václav ('59) 02:19:30.4 00:52:45.0
562. 605 M60 Pejřil Vladimír ('59) 02:19:41.7 00:52:56.3
563. 535 M50 Mottl Martin ('67) 02:19:44.3 00:52:58.9
563. 640 M40 Pokorný Tomáš ('72) 02:19:44.3 00:52:58.9
564. 966 M30 Bitman Luboš ('82) 02:19:47.8 00:53:02.4
565. 302 M40 Horníček Vladimír ('78) 02:19:50.0 00:53:04.6
566. 652 M40 Přibyl Jiří ('74) 02:19:51.2 00:53:05.8
567. 261 M50 Haspl Viktor ('69) 02:19:52.4 00:53:07.0
568. 953 M40 Šíp Jan ('75) 02:19:56.3 00:53:10.9
569. 1028 M50 Šimáně Libor ('63) 02:19:57.1 00:53:11.7
570. 283 M30 Hlína Tomáš ('85) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 02:20:01.0 00:53:15.6
571. 214 M40 Dumek Pavel ('78) NEWMY NEWMY 02:20:13.3 00:53:27.9
572. 774 M40 Šmíd Miroslav ('71) 02:20:26.8 00:53:41.4
573. 921 M50 Pultar Jaromír ('68) 02:20:29.8 00:53:44.4
574. 270 M50 Havlín Marek ('69) 02:20:33.6 00:53:48.2
575. 245 M30 Gosza Petr ('94) 02:20:34.4 00:53:49.0
576. 561 M50 Novák Jan ('63) 02:20:36.2 00:53:50.8
577. 697 M50 Schiefert Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:20:53.9 00:54:08.5
578. 607 M40 Pelda Karel ('71) 02:21:06.2 00:54:20.8
579. 232 M60 Flanderka Jaroslav ('58) Všelibice Všelibice 02:21:24.0 00:54:38.6
580. 136 M30 Berný Martin ('80) 02:21:31.2 00:54:45.8
581. 702 M40 Simota Jan ('78) 02:21:45.7 00:55:00.3
582. 802 M40 Tarabáš Robert ('76) 02:21:46.6 00:55:01.2
583. 60 M40 Vitmajer Vladimír ('76) Faurecia Bakov 02:21:48.4 00:55:03.0
584. 444 M50 Vávra Josef ('67) Ško-Energo Infrastruktura 02:21:50.5 00:55:05.1
585. 133 M50 Beránek Vladimír ('69) 02:21:52.5 00:55:07.1
585. 1003 M60 Štípek Miroslav ('55) AŽDODNATEAM 02:21:52.5 00:55:07.1
586. 639 M40 Pokorný Petr ('74) 02:21:53.0 00:55:07.6
587. 948 M40 Moravec Tomáš ('74) 02:21:53.3 00:55:07.9
588. 786 M30 Štefan Ivan ('80) 02:21:57.1 00:55:11.7
589. 919 M30 Mariën Govert ('92) Faurecia Bakov 02:21:59.1 00:55:13.7
590. 924 M60 Vinš Oldřich ('51) 02:22:00.2 00:55:14.8
591. 544 M40 Nagy Pavel ('70) 02:22:03.5 00:55:18.1
592. 982 M50 Šír Vladimír ('66) KO-SKI Team KO-SKI Team 02:22:04.4 00:55:19.0
593. 122 M50 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 02:22:05.8 00:55:20.4
594. 326 M40 Hyška Jiří ('72) 02:22:06.6 00:55:21.2
595. 928 M40 Studený Zdeněk ('74) Faktor Bike Hobby Team 02:22:10.6 00:55:25.2
596. 39 M40 Votapek Daniel ('74) T-Mobile MTB team T-Mobile MTB Team 02:22:11.5 00:55:26.1
597. 353 M60 Zounek Jan ('58) 02:22:13.0 00:55:27.6
598. 368 M50 Kárník Václav ('60) 02:22:25.7 00:55:40.3
599. 363 M60 Kaniščev Boris ('55) D-K-V Group Hradec Králové 02:22:30.4 00:55:45.0
600. 16 M40 Zíka Milan ('72) HROZIVY DODO 02:22:31.0 00:55:45.6
601. 266 M50 Havlík Pavel ('65) 02:22:31.5 00:55:46.1
602. 756 M60 Šavel Zdeněk ('56) 02:22:43.6 00:55:58.2
603. 247 M40 Gregor Luboš ('73) 02:22:48.6 00:56:03.2
604. 743 M50 Svoboda Jakub ('69) 02:22:49.5 00:56:04.1
605. 354 M40 Kácha Bohuslav ('78) 02:22:59.6 00:56:14.2
606. 1007 M50 Houček Jaroslav ('68) Čuřil boys 02:23:00.1 00:56:14.7
607. 593 M40 Papaj Petr ('79) 02:23:00.7 00:56:15.3
608. 249 M40 Hadač Jakub ('76) H-club 02:23:02.5 00:56:17.1
609. 366 M40 Karel Josef ('79) 02:23:13.8 00:56:28.4
610. 710 M30 Slabý Martin ('82) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:23:13.9 00:56:28.5
611. 390 M40 Kolář Petr ('70) 02:23:52.4 00:57:07.0
612. 1057 M60 Loukota Luděk ('58) 02:24:02.7 00:57:17.3
613. 675 M30 Řeřicha Petr ('95) 02:24:11.3 00:57:25.9
614. 86 M40 Vejvoda Michal ('76) HP 02:24:13.5 00:57:28.1
615. 176 M50 Čihák Martin ('69) Vazouni 02:24:14.4 00:57:29.0
616. 1022 M30 Baumann Karel ('82) 02:24:18.8 00:57:33.4
616. 558 M40 Nosek Jan ('73) 02:24:18.8 00:57:33.4
617. 170 M40 Černý Jan ('70) 02:24:23.0 00:57:37.6
618. 669 M60 Reif Ivo ('50) SpinBike club K 02:24:23.9 00:57:38.5
619. 239 M50 Frühbauer Luboš ('61) 02:24:24.5 00:57:39.1
620. 246 M40 Graman Michal ('77) 02:24:28.3 00:57:42.9
621. 383 M40 Klůz Zdeněk ('76) Faurecia Bakov 02:24:33.9 00:57:48.5
622. 260 M40 Hartman Pavel ('73) 02:24:42.0 00:57:56.6
623. 753 M50 Šaffek Vít ('65) 02:24:55.4 00:58:10.0
624. 857 M50 Prekschl Milan ('61) 02:25:10.4 00:58:25.0
625. 703 M50 Sklenář Peter ('63) 02:25:23.2 00:58:37.8
626. 811 M50 Trehšl Richard ('65) Ško-Energo Teplárna 02:25:25.1 00:58:39.7
627. 620 M50 Petrov Alexandr ('61) Bonobo Cycling Team 02:25:28.6 00:58:43.2
628. 844 M40 Šístek Radek ('76) 02:25:34.1 00:58:48.7
629. 772 M40 Šmíd Jan ('74) 02:25:35.4 00:58:50.0
630. 201 M40 Donner Radek ('74) NEWMY NEWMY 02:25:37.7 00:58:52.3
631. 343 M30 Jirásek Jan ('88) van Gansewinkel 02:25:43.1 00:58:57.7
632. 500 M30 Mareš David ('93) 02:25:58.8 00:59:13.4
633. 108 M30 Babík Michal ('80) 02:26:00.1 00:59:14.7
634. 504 M40 Marks Vladimír ('76) Lawi crazy team 02:26:11.9 00:59:26.5
635. 435 M40 Krušina Rostislav ('76) 02:26:12.8 00:59:27.4
636. 722 M40 Soukup František ('73) 02:26:13.3 00:59:27.9
637. 422 M40 Krbec Pavel ('75) 02:26:20.6 00:59:35.2
638. 692 M50 Saleta Luboš ('64) AZ papír Znojmo 02:26:22.9 00:59:37.5
639. 927 M40 Jeník Martin ('71) 02:26:30.0 00:59:44.6
640. 80 M50 Veselka Daniel ('68) 02:26:30.3 00:59:44.9
641. 191 M40 Dolanský Jiří ('74) Tři čtyř team 02:26:51.2 01:00:05.8
642. 105 M40 Anděl František ('72) 02:26:53.0 01:00:07.6
643. 466 M40 Lenz Martin ('74) Vinohradské Šlapky 02:26:55.1 01:00:09.7
644. 735 M60 Strmiska Václav ('52) Nekro Team 02:27:01.0 01:00:15.6
645. 229 M30 Fiala Jiří ('94) 02:27:19.6 01:00:34.2
646. 228 M50 Fiala Jiří ('67) 02:27:19.9 01:00:34.5
647. 667 M50 Řehák Luděk ('65) 02:28:00.8 01:01:15.4
648. 57 M40 Vladimír Novák ('79) NEWMY NEWMY 02:28:06.2 01:01:20.8
649. 944 M30 Křížek Tomáš ('88) 02:28:13.6 01:01:28.2
650. 426 M40 Krenc Tomáš ('74) 02:28:15.4 01:01:30.0
651. 945 M40 Dragoun Radek ('70) 02:28:15.7 01:01:30.3
652. 199 M40 Doležal Petr ('79) 02:28:23.9 01:01:38.5
653. 382 M40 Klusáček Jan ('76) 02:28:32.0 01:01:46.6
654. 58 M50 Vízek Roman ('65) 02:28:33.7 01:01:48.3
655. 1034 M40 Plaček Kamil ('73) 02:28:48.0 01:02:02.6
656. 489 M60 Lžičař Jiří ('58) 02:28:51.8 01:02:06.4
657. 385 M30 Kněžínek Jan ('82) Bonobo Cycling Team 02:28:58.1 01:02:12.7
658. 911 M40 Frydryšek Luděk ('77) Adventura Race Team 02:28:58.6 01:02:13.2
659. 44 M40 Vomáčko Václav ('71) Maraton centrum Jičín 02:30:01.2 01:03:15.8
660. 346 M40 Jirků Rostislav ('77) BIKE TEAM TPCA BIKE TEAM TPCA 02:30:04.0 01:03:18.6
661. 487 M40 Lupač Michal ('75) Tři čtyř team 02:30:04.7 01:03:19.3
662. 93 M40 Vejskal Václav ('70) 02:30:05.6 01:03:20.2
663. 338 M30 Jetleb Miroslav ('86) 02:30:07.0 01:03:21.6
664. 198 M60 Doležal Oldřich ('50) KC Kooperativa 02:30:07.3 01:03:21.9
665. 212 M50 Duda Jan ('64) Morava 02:30:11.1 01:03:25.7
666. 788 M40 Štěpánek Tomáš ('70) 02:30:16.8 01:03:31.4
667. 947 M40 Plesar Daniel ('71) 02:30:18.6 01:03:33.2
668. 1035 M50 Bláha Radek ('65) 02:30:30.3 01:03:44.9
669. 42 M50 Vorlíček Petr ('62) 02:30:35.2 01:03:49.8
670. 189 M60 Dlesk Zdeněk ('52) D-K-V Group Hradec Králové 02:30:53.3 01:04:07.9
671. 679 M40 Rosulek Lukas ('75) Tunelteam - MTB division 02:30:58.3 01:04:12.9
672. 576 M50 Oktábec Karel ('66) 02:31:15.4 01:04:30.0
673. 211 M30 Dubský Tomáš ('85) BIKE Team K-C Jaroměř Bike Team K-C Jaroměř 02:31:17.1 01:04:31.7
674. 258 M50 Hanuš Petr ('64) 02:31:18.2 01:04:32.8
675. 112 M50 Balada Bedřich ('64) 02:31:18.3 01:04:32.9
676. 823 M40 Valta Tomáš ('75) 02:31:28.2 01:04:42.8
677. 1063 M60 Dvořák Jaroslav ('53) 02:31:29.6 01:04:44.2
678. 463 M30 Lédl Lukáš ('80) 02:31:32.6 01:04:47.2
679. 701 M40 Senft Patrik ('76) 02:31:33.8 01:04:48.4
680. 82 M40 Verner Jiří ('75) D-K-V Group Hradec Králové 02:31:52.2 01:05:06.8
681. 173 M60 Čertok Roman ('56) 02:31:53.2 01:05:07.8
682. 826 M60 Vaněk Josef ('46) cykloveteran club novy bor 02:32:17.7 01:05:32.3
683. 65 M60 Vimmer Rudolf ('44) 02:32:20.0 01:05:34.6
684. 220 M50 Dzan Ladislav ('64) 02:32:24.0 01:05:38.6
685. 262 M30 Želechovský Josef ('91) Všelibice Všelibice 02:32:26.3 01:05:40.9
686. 1020 M50 Kala Jiří ('62) sweetsexteam 02:32:27.4 01:05:42.0
687. 975 M40 Borovský Michal ('70) 02:32:31.0 01:05:45.6
688. 684 M30 Rulc Michal ('93) 02:32:50.7 01:06:05.3
689. 401 M40 Kordač Petr ('70) 02:32:54.8 01:06:09.4
690. 693 M40 Salvet Tomáš ('78) 02:33:34.6 01:06:49.2
691. 758 M50 Šembera Jan ('68) Vazouni 02:33:39.6 01:06:54.2
692. 497 M40 Manďák Jindra ('76) 02:33:47.6 01:07:02.2
693. 515 M30 Melichar Stanislav ('83) NEWMY NEWMY 02:33:58.2 01:07:12.8
694. 172 M50 Černý Zdeněk ('60) Vazouni 02:34:00.1 01:07:14.7
695. 983 M50 Petric Pavel ('64) KO-SKI Team 02:34:20.6 01:07:35.2
696. 445 M60 Kudera Petr ('59) 02:34:37.5 01:07:52.1
697. 415 M50 Král Petr ('63) 02:34:37.6 01:07:52.2
698. 359 M50 Kadlec Roman ('66) 02:34:38.0 01:07:52.6
699. 1056 M50 Sláma Jiří ('62) 02:34:54.5 01:08:09.1
700. 993 M30 Havel Tomáš ('80) 02:34:59.5 01:08:14.1
701. 616 M40 Petříček Lukáš ('76) 02:35:00.8 01:08:15.4
702. 479 M50 Louda Miroslav ('65) Faurecia Bakov 02:35:12.2 01:08:26.8
703. 256 M40 Hanuš Jan ('77) 02:35:22.4 01:08:37.0
704. 649 M60 Poupě František ('51) 02:35:42.5 01:08:57.1
705. 708 M30 Skotnica Vojtěch ('92) 02:35:58.0 01:09:12.6
706. 707 M50 Skotnica Igor ('63) 02:35:58.6 01:09:13.2
707. 877 M30 Bodnár David ('91) Čuřil boys 02:36:17.4 01:09:32.0
708. 1004 M60 Zacha Stanislav ('56) FILMFEST Sport Team 02:36:35.7 01:09:50.3
709. 330 M40 Janošík Miroslav ('72) 02:36:56.7 01:10:11.3
710. 531 M40 Brzek Jan ('79) 02:36:58.0 01:10:12.6
711. 322 M60 Huml Jiří ('56) VELOSPORT Domažlice 02:37:02.4 01:10:17.0
712. 661 M60 Pšenička Miroslav ('55) 02:37:03.9 01:10:18.5
713. 522 M30 Mikula Martin ('85) 02:37:15.8 01:10:30.4
714. 1037 M60 Kolářík Pavel ('54) Ražice 02:37:45.6 01:11:00.2
715. 441 M40 Kubínek Václav ('72) 02:37:50.1 01:11:04.7
716. 822 M30 Valoušek Martin ('80) 02:37:55.5 01:11:10.1
717. 935 M40 Bureš Rudolf ('70) 02:37:57.6 01:11:12.2
718. 1061 M50 Kalina Hugo ('64) 02:38:00.3 01:11:14.9
719. 131 M40 Benko Štěpán ('73) AZ papír Znojmo 02:38:07.8 01:11:22.4
720. 376 M60 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu 02:38:08.4 01:11:23.0
721. 493 M60 Macoun David ('58) Lawi crazy team 02:38:18.1 01:11:32.7
722. 344 M60 Jirásek Otokar ('56) van Gansewinkel 02:38:23.7 01:11:38.3
723. 733 M50 Straka Jiří ('65) 02:39:05.6 01:12:20.2
724. 221 M40 Fajta Jaroslav ('79) 02:39:25.3 01:12:39.9
725. 742 M40 Sviták Petr ('71) 02:39:33.7 01:12:48.3
726. 124 M40 Bělka David ('72) 02:39:36.7 01:12:51.3
727. 494 M60 Malačka Zdeněk ('56) AZ papír Znojmo 02:39:39.3 01:12:53.9
728. 10 M40 Zikmund Aleš ('79) 02:39:42.2 01:12:56.8
729. 643 M40 Poliak Petr ('70) 02:40:00.8 01:13:15.4
730. 482 M40 Ludický Tomáš ('73) 02:40:05.2 01:13:19.8
731. 718 M60 Sochor Frantisek ('54) 02:40:16.2 01:13:30.8
731. 90 M60 Vejvoda František ('44) Galaxy Platan Tálín 02:40:16.2 01:13:30.8
732. 637 M30 Pokorný Lukáš ('84) 02:40:46.1 01:14:00.7
733. 394 M30 Koldinský Jan ('85) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:40:51.3 01:14:05.9
734. 864 M50 Havlík Richard ('63) 02:40:52.5 01:14:07.1
735. 187 M60 Dlesk František ('49) D-K-V Group Hradec Králové 02:40:58.1 01:14:12.7
736. 13 M40 Hoření Aleš ('74) Správa CHKO 02:41:00.0 01:14:14.6
737. 308 M60 Hoznour Jiří ('54) 02:41:05.9 01:14:20.5
738. 467 M40 Lesage Martin ('72) Záhořanská klika o.s. 02:41:08.5 01:14:23.1
739. 447 M40 Kuhn Luboš ('70) 02:41:12.0 01:14:26.6
740. 457 M40 Kynych Pavel ('74) 02:41:15.5 01:14:30.1
741. 1058 M50 Macourek Petr ('68) 02:41:28.1 01:14:42.7
742. 19 M50 Zeman Josef ('64) 02:41:29.2 01:14:43.8
743. 432 M40 Krsička Pavel ('71) 02:41:39.1 01:14:53.7
744. 244 M40 Gavelčík Kamil ('74) 02:41:45.7 01:15:00.3
745. 714 M40 Směták Petr ('76) 02:42:04.3 01:15:18.9
746. 934 M50 Házi Tibor ('68) 02:42:06.7 01:15:21.3
747. 207 M30 Drapalík Josef ('85) 02:42:35.9 01:15:50.5
748. 791 M60 Štorch Bohuslav ('42) 02:42:48.7 01:16:03.3
749. 59 M60 Vízek Jiří ('50) 02:42:50.8 01:16:05.4
750. 384 M30 Knápek Jan ('80) 02:43:05.8 01:16:20.4
751. 471 M60 Limberský Petr ('53) AŽDODNATEAM 02:43:07.5 01:16:22.1
752. 557 M50 Nikodem Jiří ('67) 02:43:08.5 01:16:23.1
753. 1038 M50 Vojtěchovský Petr ('69) 02:43:08.7 01:16:23.3
754. 501 M40 Mareš Jiří ('73) 02:43:40.5 01:16:55.1
755. 542 M40 Mysliveček Karel ('73) 02:43:41.9 01:16:56.5
756. 653 M60 Přibyl Václav ('53) 02:43:55.1 01:17:09.7
757. 795 M40 Šulek Josef ('79) 02:43:57.4 01:17:12.0
758. 115 M30 Bakeš Petr ('83) CYKLO SKI Žitník 02:44:03.5 01:17:18.1
759. 958 M50 Špingl Jiří ('61) AŽDODNATEAM 02:44:16.0 01:17:30.6
760. 1052 M50 Krzyszek Peter ('64) 02:44:19.9 01:17:34.5
761. 305 M40 Hošek Jiří ('72) SKP PP PRAHA 02:44:44.2 01:17:58.8
762. 873 M40 Kulhánek Pavel ('74) 02:44:56.2 01:18:10.8
763. 204 M40 Drábek Michal ('77) Faurecia Bakov 02:45:30.7 01:18:45.3
764. 285 M30 Hnilička Martin ('81) Faurecia Bakov 02:45:38.8 01:18:53.4
765. 789 M60 Štěrba Lubomír ('51) 02:46:17.4 01:19:32.0
766. 575 M40 Ocelák Radovan ('70) 02:46:20.0 01:19:34.6
767. 709 M30 Skrbek David ('82) 02:47:20.5 01:20:35.1
768. 234 M50 Florek Rostislav ('67) 02:47:26.1 01:20:40.7
769. 719 M60 Sochor Petr ('51) 02:48:22.7 01:21:37.3
770. 120 M40 Baťka Otakar ('78) 02:48:26.2 01:21:40.8
771. 407 M60 Košnář Bohuslav ('44) 02:48:28.5 01:21:43.1
772. 318 M50 Hubený Vladimír ('66) 02:48:33.2 01:21:47.8
773. 135 M40 Berný Jan ('77) 02:49:36.9 01:22:51.5
774. 22 M40 Zedek Petr ('79) Faurecia Bakov 02:50:01.8 01:23:16.4
775. 590 M40 Panuš Milan ('70) 02:50:13.2 01:23:27.8
776. 773 M60 Šmíd Karel ('58) 02:50:19.0 01:23:33.6
777. 299 M40 Hora Jiří ('71) 02:50:34.9 01:23:49.5
778. 858 M50 Pejřil Petr ('60) 02:51:12.4 01:24:27.0
779. 205 M30 Drapalík Jan ('80) 02:51:18.0 01:24:32.6
780. 658 M40 Procházka Miroslav ('73) 02:52:31.3 01:25:45.9
781. 813 M40 Trübenekr Petr ('73) Faurecia Bakov 02:52:32.5 01:25:47.1
782. 148 M30 Braun Tomáš ('89) 02:52:49.8 01:26:04.4
783. 5 M40 Zívr Jaroslav ('77) Inženýrky + zbytek :) 02:53:11.7 01:26:26.3
784. 419 M30 Kratochvíl Petr ('82) 02:53:12.0 01:26:26.6
785. 324 M50 Hynek Slavomír ('63) 02:53:24.7 01:26:39.3
786. 1036 M40 Kočandrle Ondřej ('73) 02:53:54.4 01:27:09.0
787. 573 M60 Nový Jiří ('58) 02:53:58.5 01:27:13.1
788. 589 M40 Panchartek Petr ('70) Faktor Bike Hobby Team 02:54:13.3 01:27:27.9
789. 592 M60 Papaj Jaroslav ('54) 02:54:17.2 01:27:31.8
790. 625 M50 Pilát Tomáš ('61) Bike team Podskalí Beta:) 02:54:48.9 01:28:03.5
791. 145 M40 Bořuta Petr ('73) TRONIC Team 02:55:02.0 01:28:16.6
792. 939 M40 Rojík Tomáš ('70) GAY & LESBIENS 02:55:30.3 01:28:44.9
793. 831 M40 Vávra Petr ('74) 02:55:35.0 01:28:49.6
794. 1023 M40 Strnad Tomáš ('79) 02:55:36.9 01:28:51.5
795. 534 M60 Mottl Antonín ('37) 02:55:40.6 01:28:55.2
796. 206 M60 Drapalík Jaromír ('55) 02:56:06.8 01:29:21.4
797. 7 M60 Zikmund Vlastimil ('50) 02:56:18.1 01:29:32.7
798. 223 M60 Faltus Václav ('45) Hokok Kladno Hokok Kladno 02:56:43.7 01:29:58.3
799. 816 M40 Tyšer Martin ('75) 02:56:44.2 01:29:58.8
800. 750 M40 Sýkora Michal ('75) 02:57:16.7 01:30:31.3
801. 1019 M40 Hubáček Aleš ('73) 02:57:26.8 01:30:41.4
802. 519 M40 Mikuda František ('78) 02:58:28.6 01:31:43.2
803. 414 M50 Kožušník Oldřich ('66) 02:58:38.8 01:31:53.4
804. 495 M40 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 02:59:12.9 01:32:27.5
805. 1053 M50 Herrmann Petr ('66) 02:59:14.7 01:32:29.3
806. 819 M40 Ušák Marcel ('79) 02:59:24.2 01:32:38.8
807. 764 M40 Šimon František ('75) 02:59:43.1 01:32:57.7
808. 694 M30 Samler Michal ('85) Faurecia Bakov 03:00:02.6 01:33:17.2
809. 437 M30 Kubera Jan ('80) 03:00:28.2 01:33:42.8
810. 1040 M30 Vokáč Michal ('94) 03:02:53.2 01:36:07.8
811. 940 M50 Nebeský Tomáš ('69) 03:02:54.0 01:36:08.6
812. 51 M60 Vodička Dušan ('57) 03:02:55.4 01:36:10.0
813. 1055 M60 Harant Pavel ('51) 03:03:16.5 01:36:31.1
814. 808 M40 Tláskal Jovan ('75) D-K-V Group Hradec Králové 03:03:25.4 01:36:40.0
815. 899 M30 Nepraš Jakub ('80) Author 03:03:32.4 01:36:47.0
816. 900 M30 Nepraš Martin ('82) Author 03:03:33.1 01:36:47.7
817. 901 M40 Brabec Petr ('75) Author 03:03:33.6 01:36:48.2
818. 903 M40 Krajíček Jiří ('75) Author 03:03:34.2 01:36:48.8
819. 904 M40 Čepa Petr ('74) Author 03:03:34.4 01:36:49.0
820. 235 M30 Forst Šimon ('92) 03:04:30.0 01:37:44.6
821. 588 M30 Palan František ('92) 03:04:30.4 01:37:45.0
822. 48 M40 Vojtíšek Erik ('74) 03:04:32.1 01:37:46.7
823. 1039 M50 Onderka Jozef ('66) 03:05:34.5 01:38:49.1
824. 255 M40 Hamouz Libor ('75) 03:07:06.1 01:40:20.7
825. 671 M40 Remeš Michal ('71) 03:07:45.5 01:41:00.1
826. 227 M30 Ferkl Tomáš ('82) 03:07:47.5 01:41:02.1
827. 556 M30 Nikl Pertr ('94) RBS 03:08:05.6 01:41:20.2
828. 555 M30 Nikl Martin ('89) RBS 03:08:05.8 01:41:20.4
829. 799 M40 Švejda Karel ('76) 03:08:26.8 01:41:41.4
830. 464 M60 Lédl Zděnek ('53) 03:09:06.0 01:42:20.6
831. 541 M50 Mužák Petr ('67) 03:09:11.2 01:42:25.8
832. 167 M50 Černohlávek Petr ('68) 03:09:46.5 01:43:01.1
833. 184 M60 Dibelka Jiří ('50) Jiskra Adršpach Jiskra Adršpach 03:10:06.5 01:43:21.1
834. 306 M60 Houdek Josef ('54) 03:10:21.3 01:43:35.9
835. 601 M30 Pavlina Michal ('82) ESA active 03:10:47.5 01:44:02.1
836. 137 M50 Želechovský Josef ('67) Všelibice Všelibice 03:16:03.4 01:49:18.0
837. 375 M40 Khin Tomáš ('77) 03:17:02.2 01:50:16.8
838. 421 M50 Kraušner Jiří ('67) Faurecia Bakov 03:18:10.3 01:51:24.9
839. 485 M60 Lukeš Jaroslav ('50) 03:18:31.1 01:51:45.7
840. 738 M60 Suchý Mirek ('56) 03:20:19.4 01:53:34.0
841. 329 M40 Jakubec Martin ('73) Bike Team Podskalí 03:26:07.2 01:59:21.8
842. 755 M30 Šavel Martin ('84) 03:26:15.0 01:59:29.6
843. 298 M60 Homolka Zdeněk ('48) 03:27:24.9 02:00:39.5
844. 310 M40 Hraše David ('70) Faurecia Bakov 03:35:31.7 02:08:46.3
845. 238 M40 Frölich Marek ('74) Faurecia Bakov 03:44:55.4 02:18:10.0
846. 842 M40 Bursík Benedikt ('73) 03:45:23.1 02:18:37.7
847. 1016 M40 Urban Pavel ('73) 03:52:11.2 02:25:25.8