Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z30 Ženy / 50 km (1980 až 1994), Z40 Ženy / 50 km (1970 až 1979), Z50 Ženy / 50 km (1960 až 1969), Z60 Ženy / 50 km (1959 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 259 Z30 Hanušová Barbora ('87) Bikeranch Praha 01:44:40.3  
2. 972 Z30 Vlášková Lucie ('87) Merida Bikeranch 01:48:34.8 00:03:54.5
3. 78 Z40 Dutá Lenka ('76) Alpine-Pro Author Team 01:50:11.3 00:05:31.0
4. 994 Z30 Slováčková Hana ('81) Nutrend 01:51:05.2 00:06:24.9
5. 833 Z50 Vávrová Zuzana ('69) Eleven Power Tap 01:52:26.4 00:07:46.1
6. 587 Z40 Pajkrtová Michaela ('79) Fokus Optik 3L Racing 01:53:34.3 00:08:54.0
7. 931 Z30 Dörrová Veronika ('85) 01:54:30.8 00:09:50.5
8. 825 Z30 Vančurová Radka ('83) ENERVIT team Enervit team 01:56:58.1 00:12:17.8
9. 1000 Z40 Müllerová Ivana ('73) LO Mladá Boleslav 01:58:04.7 00:13:24.4
10. 141 Z40 Blažková Lucie ('70) Bikestars Vrchlabí 01:58:48.3 00:14:08.0
11. 893 Z30 Krtičková Petra ('86) Cyklo Stratílek Litomyšl 02:01:07.6 00:16:27.3
12. 803 Z30 Tauchmanová Jaroslava ('81) Cyklo-klub Obora Cyklo-klub Obora 2 02:01:14.0 00:16:33.7
13. 913 Z40 Hejtmánková Petra ('78) Adventura Race Team 02:02:32.0 00:17:51.7
14. 477 Z40 Loňková Lenka ('79) Vinohradské Šlapky 02:03:36.3 00:18:56.0
15. 97 Z50 Vejrostová Romana ('65) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:04:50.6 00:20:10.3
16. 242 Z30 Gartnerová Jitka ('80) FACTOR BIKE TEAM 02:05:11.1 00:20:30.8
17. 360 Z60 Kadlecová Hana ('59) KENT 02:05:30.8 00:20:50.5
18. 879 Z40 Krebsová Dana ('78) Author 02:06:20.0 00:21:39.7
19. 848 Z40 Šístková Helga ('77) 02:07:42.8 00:23:02.5
20. 398 Z40 Komárková Zuzana ('79) 02:09:02.5 00:24:22.2
21. 26 Z40 Zajícová Lucie ('75) 02:09:09.1 00:24:28.8
22. 264 Z50 Havalcová Hana ('62) Bike team Podskalí Z50 02:09:17.3 00:24:37.0
23. 567 Z30 Nováková Kateřina ('87) 02:09:19.2 00:24:38.9
24. 876 Z30 Rubešová Michala ('90) 02:10:00.1 00:25:19.8
25. 737 Z30 Strouhalová Veronika ('85) Cycling-Point Cycling-Point 02:10:28.7 00:25:48.4
26. 659 Z40 Procházková Martina ('76) CYKLO SKI Žitník Draci 02:12:07.9 00:27:27.6
27. 720 Z50 Fryčová Ladislava ('69) 02:12:09.3 00:27:29.0
28. 545 Z30 Najmanová Kateřina ('83) CK Vesec I and my bike 02:14:00.3 00:29:20.0
29. 290 Z30 Holá Markéta ('90) 02:14:22.2 00:29:41.9
30. 568 Z40 Novotná Lenka ('79) 02:15:56.4 00:31:16.1
31. 144 Z30 Bornová Lucie ('88) Bike team Podskalí Beta:) 02:16:29.8 00:31:49.5
32. 606 Z50 Pejřilová Šárka ('65) 02:16:40.1 00:31:59.8
33. 577 Z60 Olšáková Blanka ('58) Bike RPO Mladá Boleslav 02:18:26.9 00:33:46.6
34. 998 Z40 Lehká Gabriela ('72) Gasso Gasso 02:18:33.1 00:33:52.8
35. 273 Z40 Helclová Barbora ('75) H-club 02:18:46.4 00:34:06.1
36. 177 Z30 Čiperová Lucie ('81) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:19:09.4 00:34:29.1
37. 412 Z40 Kovářová Petra ('73) 02:19:11.5 00:34:31.2
38. 38 Z30 Votřelová Růžena ('82) Trosky 02:19:55.5 00:35:15.2
39. 988 Z30 Turinková Hana ('83) 02:20:36.7 00:35:56.4
40. 64 Z40 Vinterová Lucie ('79) Patria Direct Patria Direct 02:20:57.2 00:36:16.9
41. 123 Z30 Bedřichová Alena ('89) SPP Pičín 02:22:03.4 00:37:23.1
42. 997 Z40 Meixnerová Kateřina ('76) 02:22:06.3 00:37:26.0
43. 271 Z40 Havlínová Alena ('78) 02:22:08.0 00:37:27.7
44. 35 Z40 Výborná Andrea ('78) HROZIVY DODO 02:22:14.3 00:37:34.0
45. 797 Z50 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:23:14.7 00:38:34.4
46. 372 Z50 Kašparová Pavla ('66) 02:23:55.1 00:39:14.8
47. 770 Z40 Škvorová Lenka ('79) 02:24:03.2 00:39:22.9
48. 506 Z30 Maršálková Eva ('80) Inženýrky + zbytek :) 02:24:20.8 00:39:40.5
49. 282 Z30 Hlavatá Andrea ('87) 02:24:25.4 00:39:45.1
50. 243 Z30 Gašparová Petra ('81) Inženýrky + zbytek :) 02:24:26.4 00:39:46.1
51. 345 Z40 Jirásková Tereza ('78) 02:24:41.5 00:40:01.2
52. 469 Z40 Liďáková Lucie ('77) Patria Direct Patria Direct 02:24:49.2 00:40:08.9
53. 295 Z30 Holubová Markéta ('82) Trosky 02:25:18.2 00:40:37.9
54. 269 Z30 Havlíková Pavlína ('89) 02:25:20.6 00:40:40.3
55. 134 Z40 Beránková Jana ('78) 02:26:20.1 00:41:39.8
56. 713 Z50 Slavíková Jitka ('62) Hokok Kladno Hokok Kladno 02:26:35.2 00:41:54.9
57. 226 Z30 Fejglová Jitka ('81) 02:26:40.3 00:42:00.0
58. 529 Z40 Mlynarczyková Marcela ('77) Lawi crazy team Lawi crazy team 02:26:47.0 00:42:06.7
59. 779 Z30 Šotolová Kateřina ('92) 02:27:17.0 00:42:36.7
60. 850 Z40 Pospíšilová Eva ('72) Lyžaři 02:27:38.9 00:42:58.6
61. 729 Z50 Stejskalová Pavlína ('67) Uran Bike Team Příbram Uran Bike Team Příbram 02:28:52.9 00:44:12.6
62. 991 Z50 Rolencová Alena ('68) 02:29:18.9 00:44:38.6
63. 213 Z50 Dudová Jarmila ('65) Morava 02:30:09.5 00:45:29.2
64. 277 Z30 Hettová Kristína ('88) Čudáci 02:31:01.1 00:46:20.8
65. 125 Z30 Bémová Jitka ('84) 02:31:06.9 00:46:26.6
66. 962 Z30 Rolencová Lucie ('92) 02:31:27.0 00:46:46.7
67. 949 Z40 Tušová Petra ('76) 02:32:09.1 00:47:28.8
68. 932 Z30 Pelcová Markéta ('82) 02:32:48.4 00:48:08.1
69. 929 Z40 Vaněčková Ivana ('79) 02:34:14.0 00:49:33.7
70. 476 Z40 Lišková Adéla ('76) Lipnoman 02:34:44.0 00:50:03.7
71. 621 Z40 Picková Zuzana ('78) 02:35:18.3 00:50:38.0
72. 446 Z50 Kuderová Šárka ('64) 02:35:20.3 00:50:40.0
73. 1030 Z30 Průchová Klára ('80) 02:36:40.7 00:52:00.4
74. 311 Z40 Hrbková Jiřina ('77) 02:36:59.3 00:52:19.0
75. 681 Z40 Roulová Petra ('75) HROZIVY DODO 02:37:44.5 00:53:04.2
76. 829 Z40 Vaníková Martina ('78) 02:38:06.9 00:53:26.6
77. 836 Z30 Vejrostová Lenka ('88) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:40:51.3 00:56:11.0
78. 169 Z40 Černovská Lída ('75) Hakuma Matata 02:42:07.8 00:57:27.5
79. 325 Z30 Hýsková Barbora ('91) 02:45:37.4 01:00:57.1
80. 268 Z40 Havlikova Jana ('77) 02:46:03.2 01:01:22.9
81. 6 Z40 Zíková Kamila ('75) 02:48:43.2 01:04:02.9
82. 951 Z40 Pančochová Klára ('79) SKI TEAM ČS 02:49:25.7 01:04:45.4
83. 775 Z30 Šmídová Gabriela ('84) 02:50:19.0 01:05:38.7
84. 505 Z40 Marksová Karolína ('75) Lawi crazy team 02:50:23.1 01:05:42.8
85. 303 Z30 Horová Tereza ('96) 02:50:34.0 01:05:53.7
86. 961 Z40 Lisá Sylva ('75) 02:50:57.0 01:06:16.7
87. 859 Z50 Pejřilová Iveta ('65) 02:51:12.5 01:06:32.2
88. 698 Z30 Secká Markéta ('85) 02:51:38.1 01:06:57.8
89. 406 Z30 Kosovcová Kristýna ('81) MTB WARRIORS MTB WARRIORS 02:51:53.4 01:07:13.1
90. 591 Z40 Panušová Radka ('73) 02:52:34.2 01:07:53.9
91. 157 Z30 Chaloupecká Anna ('85) 02:53:33.8 01:08:53.5
92. 17 Z50 Zemanová Jitka ('67) 02:53:55.7 01:09:15.4
93. 619 Z30 Petřinová Kateřina ('93) SK Otvovice 02:54:17.8 01:09:37.5
94. 626 Z50 Pilátová Jana ('62) Bike team Podskalí Beta:) 02:54:48.9 01:10:08.6
95. 15 Z30 Zikešová Tereza ('85) 02:54:57.7 01:10:17.4
96. 231 Z30 Filounková Ilona ('85) 02:54:59.0 01:10:18.7
97. 146 Z40 Bořutová Eva ('78) TRONIC Team 02:54:59.8 01:10:19.5
98. 654 Z60 Příhodová Radka ('59) 02:55:11.0 01:10:30.7
99. 520 Z30 Mikudová Jindřiška ('81) 02:55:14.5 01:10:34.2
100. 321 Z40 Humečková Renáta ('71) 02:56:02.4 01:11:22.1
101. 699 Z40 Sedláčková Ludmila ('77) 02:58:37.4 01:13:57.1
102. 766 Z60 Šípová Jaroslava ('53) 02:59:17.5 01:14:37.2
103. 776 Z40 Šmídová Michaela ('76) 03:01:07.9 01:16:27.6
104. 897 Z40 Chmelíková Radka ('79) Author 03:03:31.5 01:18:51.2
105. 898 Z40 Ježková Radka ('78) Author 03:03:32.1 01:18:51.8
106. 393 Z40 Kolátorová Pavlína ('72) 03:03:44.6 01:19:04.3
107. 846 Z40 Mazourková Ilona ('76) 03:05:39.1 01:20:58.8
108. 442 Z30 Kubrtová Klára ('87) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 03:05:51.9 01:21:11.6
109. 837 Z30 Neumanová Renata ('84) 03:05:53.7 01:21:13.4
110. 790 Z60 Štěrbová Marianna ('50) 03:07:20.2 01:22:39.9
111. 336 Z40 Jebavá Radka ('73) 03:07:42.6 01:23:02.3
112. 81 Z40 Veselá Petra ('79) 03:12:15.6 01:27:35.3
113. 559 Z50 Nová Věra ('62) 03:12:19.7 01:27:39.4
114. 724 Z30 Soukupová Eliška ('80) Faurecia Bakov 03:15:03.8 01:30:23.5
115. 889 Z30 Plačková Dana ('82) Author 03:15:05.0 01:30:24.7
116. 1018 Z40 Ondruchová Lenka ('79) 03:17:01.2 01:32:20.9
117. 747 Z40 Swárovská Marie ('70) SWARPA 03:18:40.4 01:34:00.1
118. 194 Z60 Dolenská Oldřiška ('59) 03:19:02.2 01:34:21.9
119. 23 Z40 Zátopková Monika ('76) Bike Team Podskalí 03:24:12.3 01:39:32.0
120. 168 Z40 Černohlávková Ivana ('70) 03:29:36.8 01:44:56.5
121. 355 Z30 Kadeřávková Petra ('84) Faurecia Bakov 03:35:32.5 01:50:52.2
122. 651 Z60 Poupětová Ludmila ('51) 03:43:06.1 01:58:25.8