Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M18 Muži / 50 km (1993 a mladší), M30 Muži / 50 km (1981 až 1992), M40 Muži / 50 km (1971 až 1980), M50 Muži / 50 km (1961 až 1970), M60 Muži / 50 km (1960 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 2 M30 Bubílek Michal ('86) Kellys Bikeranch 01:27:49.9  
2. 1 M30 Bína Martin ('83) Cyklo Team Budvar Tábor Cyklo Team Budvar Tábor 01:28:24.5 00:00:34.6
3. 3 M30 Bambula Ondřej ('87) Cyklo Team Budvar Tábor Cyklo Team Budvar Tábor 01:28:31.9 00:00:42.0
4. 575 M30 Novota Jan ('81) Fun Bike Team Ústí nad Labem SKI PAUDERA 01:28:35.3 00:00:45.4
5. 1074 M40 Trunschka Tomáš ('80) Caffe Nannini.cz 01:28:40.9 00:00:51.0
6. 1016 M30 Polnický Radek ('92) Empella Czech team 01:30:53.5 00:03:03.6
7. 8 M30 Bambula Stanislav ('83) Cyklo Team Budvar Tábor Cyklo Team Budvar Tábor 01:32:49.4 00:04:59.5
8. 31 M50 Svoboda Petr ('63) Author 01:32:50.3 00:05:00.4
9. 524 M30 Mikule Ondřej ('88) CYKLO SKI J. Žitník 01:32:55.0 00:05:05.1
10. 9 M50 Paudera Vladimír ('62) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:32:57.2 00:05:07.3
11. 1006 M40 Machek Ivo ('78) Merida Biking Team žádný 01:33:05.5 00:05:15.6
12. 1072 M50 Šimera Petr ('66) Caffe Nannini.cz 01:33:08.4 00:05:18.5
13. 37 M30 Šťastný Michal ('85) 01:33:09.1 00:05:19.2
14. 6 M50 Hruška Jan ('69) KC Kooperativa 01:33:09.5 00:05:19.6
15. 32 M40 Tondr David ('79) Lawi crazy team Lawi crazy team 01:33:09.6 00:05:19.7
16. 25 M30 Vít Jakub ('90) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:33:18.0 00:05:28.1
17. 22 M30 Krause David ('90) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:33:19.0 00:05:29.1
18. 542 M30 Mráček Pavel ('83) SOSTÝM Praha 01:33:28.1 00:05:38.2
19. 692 M60 Řezníček Julius ('54) KUR SPORT 01:33:30.5 00:05:40.6
20. 17 M40 Kadečka Jan ('78) Author 01:34:18.2 00:06:28.3
21. 68 M40 Zeman Aleš ('80) Factor bike team Factor bike team 01:34:22.0 00:06:32.1
22. 679 M18 Řehák Vít ('94) Maraton centrum Jičín Maraton centrum Jičín 01:34:25.0 00:06:35.1
23. 23 M30 Bičík Robert ('86) CykloHELIOS CykloHELIOS 01:34:28.9 00:06:39.0
24. 10 M50 Holub Vlastislav ('61) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:34:32.6 00:06:42.7
25. 26 M50 Drda Ladislav ('65) CykloTrenink 01:34:33.7 00:06:43.8
26. 58 M30 Novák Jan ('85) Loser Team 01:34:35.2 00:06:45.3
27. 46 M60 Vosyka Richard ('54) Hermann 01:34:35.5 00:06:45.6
28. 45 M18 Švábek Jan ('93) Maraton centrum Jičín Maraton centrum Jičín 01:34:36.4 00:06:46.5
29. 433 M40 Kryška Pavel ('73) DUKLA PRAHA 01:34:37.5 00:06:47.6
30. 441 M30 Kubíček Michal ('84) ALPINE PRO Author team 01:34:37.8 00:06:47.9
31. 53 M30 Vobora Pavel ('84) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 01:34:39.2 00:06:49.3
32. 16 M50 Zvolský Roman ('65) Factor bike team 01:34:40.7 00:06:50.8
33. 300 M60 Hrubý Tomáš ('60) 01:34:42.6 00:06:52.7
34. 1029 M60 Svárovský Stanislav ('54) KC Kooperativa 01:37:23.4 00:09:33.5
35. 110 M30 Bican Petr ('81) Binodöza Bike Team 01:37:43.0 00:09:53.1
36. 278 M50 Hofman Jiří ('64) CykloTrenink 01:37:49.1 00:09:59.2
37. 309 M50 Hýsek Pavel ('65) Author Cyklos Bouška Jablonec nad Nisou 01:37:55.8 00:10:05.9
38. 319 M40 Janků Miloš ('78) kupkolo.cz 01:38:06.0 00:10:16.1
39. 98 M40 Barbier Frederic ('76) 01:38:20.7 00:10:30.8
40. 434 M40 Kuba Petr ('73) 01:38:23.0 00:10:33.1
41. 459 M40 Lajdar Tomáš ('73) SCA 01:38:30.0 00:10:40.1
42. 242 M40 Granát David ('72) RockMachine Cyklomax 01:38:54.9 00:11:05.0
43. 545 M50 Müller Petr ('64) SKP Nymburk SKP Nymburk 01:38:55.0 00:11:05.1
44. 290 M40 Horák Jan ('75) SAC Atmos Bělá p.B. 01:38:57.6 00:11:07.7
45. 1035 M30 Krčma Michal ('24) OD Morava 01:38:58.3 00:11:08.4
46. 625 M40 Petr Ladislav ('71) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:39:04.9 00:11:15.0
47. 21 M50 Janouš Petr ('67) 01:39:07.9 00:11:18.0
48. 1070 M50 Mosig Uwe ('20) Sebnitzer 01:39:11.1 00:11:21.2
49. 43 M50 Kuchař Martin ('69) Sokol Kbely Cycling Team 01:39:12.3 00:11:22.4
50. 721 M30 Sázavský Jan ('82) CykloHELIOS CykloHELIOS 01:39:15.5 00:11:25.6
51. 330 M50 Jirman Jiří ('70) AMK Vyskeř bikers 01:39:18.8 00:11:28.9
52. 511 M40 Matoušek Michal ('71) Factor bike team Factor bike team 01:39:20.8 00:11:30.9
53. 214 M40 Falta Jiří ('80) Gasso team 01:39:24.6 00:11:34.7
54. 669 M50 Pulda Vašek ('69) BC Sport Semily 01:39:28.8 00:11:38.9
55. 28 M50 Černý Robert ('70) Lawi crazy team 01:39:50.9 00:12:01.0
56. 38 M50 Fiala Zbyněk ('64) Team Louny Team Louny 01:40:29.1 00:12:39.2
57. 743 M60 Soják Petr ('55) KC Kooperativa 01:40:35.2 00:12:45.3
58. 39 M50 Polák Kamil ('68) 01:40:40.2 00:12:50.3
59. 48 M50 Sejnoha Michal ('66) 01:40:43.0 00:12:53.1
60. 70 M50 Výbora Jiří ('65) eleven - BMC eleven - BMC 01:40:43.0 00:12:53.1
61. 1045 M50 Ščučka Radek ('64) SKI PAUDERA 01:40:43.8 00:12:53.9
62. 268 M30 Hejdrych Martin ('85) 01:40:46.7 00:12:56.8
63. 47 M60 Tichý František ('58) 01:40:47.0 00:12:57.1
64. 787 M50 Šesták Martin ('69) 01:40:49.7 00:12:59.8
65. 49 M40 Sluka Jaroslav ('71) ELEVEN-PowerTap 01:41:17.1 00:13:27.2
66. 35 M30 Volf Michal ('82) CykloHELIOS 01:41:28.4 00:13:38.5
67. 1063 M40 Škaloud Martin ('76) 01:41:41.7 00:13:51.8
68. 948 M30 Zavřel Petr ('81) Binodöza bike team Binodöza Bike Team 01:41:44.5 00:13:54.6
69. 496 M40 Marek Jaroslav ('76) Autocombi team Kutná Hora 01:41:49.8 00:13:59.9
70. 1056 M40 Mikuláš Martin ('73) 01:41:50.7 00:14:00.8
71. 167 M30 Černý Radan ('82) 01:41:51.5 00:14:01.6
72. 60 M50 Kadlec Petr ('62) SSC Železný Brod SSC Železný Brod 01:41:52.0 00:14:02.1
73. 59 M40 Páv Miroslav ('75) Author 01:42:02.9 00:14:13.0
74. 472 M40 Loukotka Milan ('75) SAC Atmos Bělá p.B. 01:42:04.6 00:14:14.7
75. 1101 M60 Kočiš Josef ('60) 01:42:05.3 00:14:15.4
76. 1023 M50 Kubrycht Miloš ('67) RockMachine Cyklomax 01:42:08.6 00:14:18.7
77. 937 M50 Zábojník Alda ('68) Continental sport team 01:42:09.0 00:14:19.1
78. 212 M50 Fajt Jan ('70) Merida Biking Team 01:42:10.9 00:14:21.0
79. 966 M40 Zikmund Jan ('79) 01:42:12.3 00:14:22.4
80. 96 M40 Pešek Tomáš ('76) Lipnoman Lipnoman 01:42:12.6 00:14:22.7
81. 80 M50 Kouble Luboš ('70) WAKANTANKA 01:42:17.9 00:14:28.0
82. 84 M40 Vokurka Petr ('71) Rigi Bike Mladá Boleslav Rigi Bike Mladá Boleslav 01:42:19.4 00:14:29.5
83. 83 M40 Vokurka Pavel ('75) Rigi Bike Mladá Boleslav Rigi Bike Mladá Boleslav 01:42:19.9 00:14:30.0
84. 66 M40 Beneš Jiří ('76) Factor bike team 01:42:20.2 00:14:30.3
85. 64 M30 Havlíček Petr ('82) FORT CYKLO ŠPICAR JILEMNICE 01:42:22.3 00:14:32.4
86. 65 M50 Tišer Robert ('62) SpinFit Liberec 01:42:23.0 00:14:33.1
87. 694 M50 Řídký František ('68) AZ papír 01:42:23.9 00:14:34.0
88. 869 M40 Tříska Lukáš ('77) 01:42:33.3 00:14:43.4
89. 51 M50 Klinger Pavel ('64) Zásada 01:42:34.8 00:14:44.9
90. 844 M30 Šuška Martin ('82) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 01:43:00.0 00:15:10.1
91. 69 M40 Malý Jaroslav ('72) LAWI Team LAWI Team 01:43:05.6 00:15:15.7
92. 641 M50 Piskač Luděk ('62) 01:43:08.4 00:15:18.5
93. 41 M40 Kafka Libor ('79) BC Sport Semily 01:43:46.0 00:15:56.1
94. 780 M40 Sytař Tomáš ('74) ELEVEN-PowerTap 01:43:49.7 00:15:59.8
95. 1082 M30 Jindřišek Ondřej ('83) 01:43:52.4 00:16:02.5
96. 428 M40 Krkoška David ('78) 01:43:57.1 00:16:07.2
97. 801 M30 Šíp Jiří ('81) Cyklo Staněk 01:44:02.0 00:16:12.1
98. 838 M40 Šturm Pavel ('74) Hermann Irsap 01:44:05.6 00:16:15.7
99. 1102 M40 Zlámal Tomáš ('79) 01:44:06.0 00:16:16.1
100. 677 M40 Řeháček Miloš ('74) 01:44:07.4 00:16:17.5
101. 879 M50 Vacek Vlastislav ('64) 01:44:08.4 00:16:18.5
102. 34 M40 Šanda Miloslav ('74) USC Drtikol 01:44:10.2 00:16:20.3
103. 674 M50 Rákosník Jiří ('69) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 01:44:10.6 00:16:20.7
104. 386 M50 Komárek Miloslav ('68) Author Cyklo Stratílek Litomyšl 01:44:18.0 00:16:28.1
105. 1071 M40 Veselý Mikoslav ('68) KL Sport Most 01:44:19.2 00:16:29.3
106. 77 M60 Lidický Zdenek ('57) Slavie K.Vary 01:44:24.0 00:16:34.1
107. 195 M50 Drábek František ('66) Škoda auto 01:44:38.0 00:16:48.1
108. 116 M50 Binter Dalibor ('64) Všelibice 01:44:39.2 00:16:49.3
109. 1038 M50 Saska Josef ('70) 01:44:41.3 00:16:51.4
110. 301 M40 Hruša Jan ('78) 01:44:51.5 00:17:01.6
111. 251 M30 Hašek Jan ('83) Factor bike team CykloHELIOS 01:45:05.7 00:17:15.8
112. 163 M30 Čermák Miloslav ('82) 01:45:16.3 00:17:26.4
113. 5 M60 Anderle Josef ('51) 01:46:32.6 00:18:42.7
114. 585 M40 Obrázek Petr ('75) 01:46:35.2 00:18:45.3
115. 962 M50 Zvánovec Tomáš ('70) ALWIL Trade 01:46:36.4 00:18:46.5
116. 44 M50 Švábek Karel ('65) Maraton centrum Jičín Maraton centrum Jičín 01:46:40.2 00:18:50.3
117. 777 M18 Swárovský Pavel ('94) ELEVEN-PowerTap SWSL 01:46:42.0 00:18:52.1
118. 790 M40 Šilhán Lukáš ('79) Inox bike team 01:46:47.8 00:18:57.9
119. 335 M40 Jodas Antonín ('77) 01:46:58.5 00:19:08.6
120. 685 M50 Rejman Leoš ('66) 01:47:11.9 00:19:22.0
121. 856 M40 Švorc Radek ('73) Maraton centrum Jičín 01:47:15.3 00:19:25.4
122. 410 M40 Kovář Michal ('71) Hospůdka Karolína Praha 01:47:18.2 00:19:28.3
123. 94 M50 Boháček Vladimír ('68) PSAC Semčice PSAC Semčice 01:47:24.7 00:19:34.8
124. 796 M40 Šimek Karel ('73) MTB KČT Kralupy 01:47:24.9 00:19:35.0
125. 418 M50 Kraus Jan ('65) 01:47:25.0 00:19:35.1
126. 170 M60 Čihák Lubomír ('53) 01:47:25.8 00:19:35.9
127. 27 M40 Kysela Jan ('80) Emerge B&S Bakajda 01:47:50.0 00:20:00.1
128. 236 M50 Gábriš Jan ('63) JAMAHO 01:47:52.3 00:20:02.4
129. 442 M40 Kubíček Zdeněk ('72) ALPINE PRO Author team 01:48:00.0 00:20:10.1
130. 583 M40 Nýdrle Miloslav ('77) 01:48:01.8 00:20:11.9
131. 602 M40 Patka Miroslav ('77) Factor bike team 01:48:01.9 00:20:12.0
132. 327 M60 Jícha Roman ('56) BBC Zaječov 01:48:02.1 00:20:12.2
133. 703 M40 Romportl Jaroslav ('77) HSK -cycling team 01:48:15.2 00:20:25.3
134. 590 M50 Otáhal Jaroslav ('69) 01:48:24.6 00:20:34.7
135. 89 M60 Šnajdr Jiří ('60) Coon d´UP Tuck Group Coon d´UP Tuck 01:48:30.0 00:20:40.1
136. 600 M50 Paroulek Jaroslav ('70) SKP Nymburk 01:48:31.5 00:20:41.6
137. 661 M40 Procházka Jan ('76) CYKLO SKI J. Žitník Draci 01:48:32.1 00:20:42.2
138. 617 M60 Peřina Jiří ('58) 01:48:33.5 00:20:43.6
139. 622 M40 Peterka Martin ('71) Bebe klub Auto-Combi team 01:48:37.3 00:20:47.4
140. 932 M40 Vyhlídal Jiří ('80) 01:48:40.0 00:20:50.1
141. 1037 M40 Slivka Jan ('76) 01:48:40.0 00:20:50.1
142. 1052 M30 Štarman Michal ('90) Hermann Irsap Hermann - Irsap 01:48:41.9 00:20:52.0
143. 538 M40 Morkes David ('72) 01:48:44.5 00:20:54.6
144. 123 M50 Bouška Karel ('62) 01:48:51.1 00:21:01.2
145. 356 M40 Kašpar Karel ('74) Author 01:48:52.6 00:21:02.7
146. 18 M50 Sisr František ('67) Author Cyklo Stratílek Litomyšl 01:48:58.4 00:21:08.5
147. 193 M30 Doškář Jakub ('88) 01:49:03.6 00:21:13.7
148. 152 M60 Chmelař Petr ('56) Prodoli racing team Prodoli Remerx 01:49:12.0 00:21:22.1
149. 828 M30 Šreier Jiří ('82) Author 01:49:12.9 00:21:23.0
150. 728 M50 Skalický Michael ('68) Klub sportů Pardubice 01:49:13.0 00:21:23.1
151. 552 M60 Nechanický Radim ('55) 01:49:13.7 00:21:23.8
152. 633 M50 Pezlar Lukáš ('68) Ořešínští draci 01:49:27.8 00:21:37.9
153. 432 M40 Krykorka Pavel ('78) 01:49:28.0 00:21:38.1
154. 108 M40 Beran Martin ('76) AMK Bezno 01:49:38.2 00:21:48.3
155. 11 M40 Hrstka Antonín ('71) 01:49:45.3 00:21:55.4
156. 466 M40 Lenoch Miloš ('71) Vinohradské šlapky Vinohradské šlapky 01:49:46.0 00:21:56.1
157. 1009 M40 Poláček Miroslav ('75) Lipnoman Lipnoman 01:49:47.6 00:21:57.7
158. 797 M40 Šimonek Jan ('80) 01:49:48.9 00:21:59.0
159. 972 M40 Hrdlička Marcel ('72) 01:50:57.7 00:23:07.8
160. 773 M50 Svárovský Miloš ('65) Sokol Ořešín Ořešínští draci 01:50:58.0 00:23:08.1
161. 205 M30 Dvořák Miroslav ('81) DravecBikeRacingTeam 01:51:05.0 00:23:15.1
162. 101 M50 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 01:51:06.0 00:23:16.1
163. 952 M40 Zeman Marek ('75) 01:51:07.4 00:23:17.5
164. 772 M40 Suchomel Milan ('75) Bikestars Vrchlabí 01:51:11.7 00:23:21.8
165. 994 M50 Hájek Martin ('68) 01:51:18.7 00:23:28.8
166. 388 M50 Komínek Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:51:19.5 00:23:29.6
167. 99 M30 Vrána Petr ('83) 01:51:20.0 00:23:30.1
168. 597 M60 Pařík Miroslav ('56) ACC Mladá Boleslav 01:51:26.3 00:23:36.4
169. 19 M50 Klaban Jaroslav ('61) Author Cyklo Stratílek Litomyšl 01:51:31.1 00:23:41.2
170. 791 M40 Šilhavý Josef ('78) 01:51:38.2 00:23:48.3
171. 273 M40 Hlaváč Milan ('80) kamax biketeam 01:51:41.8 00:23:51.9
172. 239 M40 Ginzel Petr ('72) Vinohradské šlapky 01:51:45.6 00:23:55.7
173. 303 M40 Hruška Tomáš ('71) 01:51:46.0 00:23:56.1
174. 362 M50 Kauška Petr ('66) 01:51:49.1 00:23:59.2
175. 963 M40 Žahour Petr ('75) Liščí pacička 01:51:56.9 00:24:07.0
176. 908 M40 Veselý Daniel ('74) SpinFit Liberec 01:51:59.1 00:24:09.2
177. 1083 M18 Josef Jakub ('94) Tri - Ski Horní Počernice 01:51:59.7 00:24:09.8
178. 757 M30 Steiner Petr ('85) 01:52:10.9 00:24:21.0
179. 713 M50 Rydval Tomáš ('68) ELEVEN-PowerTap Bike team - Smržovka 01:52:18.6 00:24:28.7
180. 426 M40 Krištof Miroslav ('76) ALWIL Trade 01:52:22.9 00:24:33.0
181. 203 M50 Dvořák Luboš ('65) 01:52:26.6 00:24:36.7
182. 351 M50 Kancnýř Aleš ('66) Lawi crazy team Lawi crazy team 01:52:27.5 00:24:37.6
183. 909 M30 Veselý Ivo ('88) 01:52:28.0 00:24:38.1
184. 1053 M50 Štarman Michal ('65) Hermann - Irsap 01:52:28.5 00:24:38.6
185. 513 M40 Mazač Michal ('77) 01:52:29.6 00:24:39.7
186. 147 M50 Carboch Pavel ('69) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 01:52:37.4 00:24:47.5
187. 277 M40 Hodboď Jiří ('78) Cyklo-klub Obora 01:52:38.7 00:24:48.8
188. 1105 M40 Arlet Tomáš ('71) 01:52:39.2 00:24:49.3
189. 179 M40 Čtverák Jaroslav ('79) 01:52:40.5 00:24:50.6
190. 740 M60 Smitka Ladislav ('52) KPBKÚ Mělník 01:52:43.3 00:24:53.4
191. 588 M40 Ondráček Kamil ('75) 01:52:50.1 00:25:00.2
192. 144 M40 Buka Tomáš ('80) 01:52:52.6 00:25:02.7
193. 903 M40 Velecký Viktor ('76) 01:52:52.9 00:25:03.0
194. 531 M50 Moc Jiří ('70) Škoda auto 01:53:08.8 00:25:18.9
195. 391 M30 Havránek Pavel ('83) Etnatlon 01:53:18.3 00:25:28.4
196. 473 M30 Lubas Matouš ('91) SSC Železný Brod SSC Železný Brod 01:53:20.1 00:25:30.2
197. 1007 M60 Dongres Miroslav ('56) CykloTrenink CykloTrenink 01:53:21.0 00:25:31.1
198. 1008 M60 Mrklas Luboš ('59) Cyklo klub 2000 Čudáci 01:53:21.9 00:25:32.0
199. 1066 M30 Havlíček Jakub ('81) 01:53:22.1 00:25:32.2
200. 759 M18 Stejskal Jan ('93) Záhořanská klika Záhořanská klika 01:53:43.4 00:25:53.5
201. 756 M50 Stehlík Jan ('68) Ořešínští draci 01:53:44.0 00:25:54.1
202. 1079 M50 Kozák Jan ('62) Vinohradské šlapky 01:53:44.8 00:25:54.9
203. 886 M50 Váňa Petr ('70) 01:53:45.0 00:25:55.1
204. 551 M60 Navrátil Josef ('58) DMA 01:53:47.6 00:25:57.7
205. 654 M40 Pospíšil Tomáš ('78) T-Mobile MTB Team T-Mobile MTB Team 01:53:48.5 00:25:58.6
206. 202 M60 Dvořák Jiří ('58) 01:53:55.3 00:26:05.4
207. 161 M50 Čechura Jiří ('64) HP 01:53:56.5 00:26:06.6
208. 109 M60 Berger Milan ('60) Maraton centrum Jičín 01:53:58.0 00:26:08.1
209. 904 M40 Velímský David ('71) Autocombi team Kutná Hora Autocombi team Kutná Hora 2 01:54:00.0 00:26:10.1
210. 997 M40 Cakl Roman ('71) 01:54:03.5 00:26:13.6
211. 982 M40 Tošnar Pavel ('76) 01:54:03.6 00:26:13.7
212. 283 M60 Holeček Petr ('59) 01:54:14.8 00:26:24.9
213. 619 M30 Pešata Vladimír ('82) 01:54:15.0 00:26:25.1
214. 374 M40 Kocourek Jan ('76) JK cyklo Jihlavské bajky 01:54:15.5 00:26:25.6
215. 802 M50 Šípek Miroslav ('65) BIKE TEAM TPCA Kolín 01:54:16.5 00:26:26.6
216. 640 M40 Pintner Petr ('73) Reality Pintner Reality Pintner 01:54:35.0 00:26:45.1
217. 876 M60 Urban Vladimír ('49) 01:54:36.0 00:26:46.1
218. 591 M30 Otta Roman ('84) 01:55:00.4 00:27:10.5
219. 61 M50 Svoboda Jiří ('66) Trisport team 01:55:05.5 00:27:15.6
220. 766 M50 Stránský Leo ('68) SPEEDTEAM 01:55:14.4 00:27:24.5
221. 79 M18 Petr Lukáš ('93) cykloservispetr.cz cykloservispetr.cz 01:55:15.0 00:27:25.1
222. 350 M30 Kamínek Václav ('92) 01:55:16.0 00:27:26.1
223. 451 M30 Kulda Jiří ('86) 01:55:16.0 00:27:26.1
224. 934 M30 Westfal Radek ('82) 01:55:26.0 00:27:36.1
225. 453 M30 Kutal Jiří ('86) 01:55:29.5 00:27:39.6
226. 349 M60 Kamenár Evžen ('50) Author 01:55:30.0 00:27:40.1
227. 901 M60 Vejvoda Lubomír ('59) Coon d´UP Tuck 01:55:39.5 00:27:49.6
228. 1051 M50 Videman Martin ('66) 01:55:40.0 00:27:50.1
229. 745 M60 Souček Miloslav ('60) Veterán klub Liberec 01:55:40.2 00:27:50.3
230. 355 M50 Kasal Milan ('64) 01:55:41.0 00:27:51.1
231. 956 M30 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf 01:55:42.0 00:27:52.1
232. 751 M30 Sova Jan ('81) Smichoff Hil Smichoff Hil 01:55:43.0 00:27:53.1
233. 712 M50 Rychlý Milan ('69) Vyskeř 01:55:50.0 00:28:00.1
234. 1004 M40 Wurm Filip ('76) 01:55:51.0 00:28:01.1
235. 1059 M50 Podskalský Radovan ('67) 01:55:52.2 00:28:02.3
236. 307 M50 Hykl Jaroslav ('61) Empex Plzeň 01:55:53.5 00:28:03.6
237. 156 M40 Cinibulk Josef ('72) TJ Zentiva 01:56:00.0 00:28:10.1
238. 978 M40 Spudich Jiří ('78) 01:56:00.1 00:28:10.2
239. 232 M30 Fruhbauer Václav ('88) 01:56:07.8 00:28:17.9
240. 624 M50 Petr Jiří ('68) Čudáci 01:56:16.4 00:28:26.5
241. 221 M30 Fisenko Ondřej ('92) 01:56:18.0 00:28:28.1
242. 857 M50 Švorc Zdeněk ('65) Maraton centrum Jičín 01:56:23.9 00:28:34.0
243. 204 M30 Dvořák Michal ('81) Trosky 01:56:24.0 00:28:34.1
244. 553 M30 Nechanický Stanislav ('83) Splašený trubky 01:56:25.5 00:28:35.6
245. 375 M40 Kohout Pavel ('75) 01:56:28.0 00:28:38.1
246. 1042 M50 Fišer Pavel ('66) BC Sport Semily 01:56:34.2 00:28:44.3
247. 197 M40 Duchoslav Josef ('79) Factor bike team Factor bike team 01:56:36.8 00:28:46.9
248. 998 M50 Hruška Petr ('64) Factor Hobby Team 01:56:37.0 00:28:47.1
249. 1012 M40 Vlk Vojtěch ('75) 01:56:38.0 00:28:48.1
250. 762 M60 Stohwasser Richard ('55) JK cyklo 01:57:00.3 00:29:10.4
251. 95 M50 Nový Jaroslav ('66) 01:57:01.2 00:29:11.3
252. 326 M40 Jeřábek Tomáš ('73) Vinohradské šlapky 01:57:06.1 00:29:16.2
253. 282 M60 Holeček Pavel ('59) 01:57:11.1 00:29:21.2
254. 500 M40 Mareš Pavel ('75) HK Vyšehrad 01:57:12.0 00:29:22.1
255. 1001 M30 Cerman Vladimír ('83) 01:57:13.0 00:29:23.1
256. 113 M40 Bignell Brendan ('71) BarCap IT 01:57:15.0 00:29:25.1
257. 208 M40 Endler Vít ('76) Loser Team 01:57:25.9 00:29:36.0
258. 201 M18 Dvořák Jakub ('93) SK ROVER 01:57:26.3 00:29:36.4
259. 824 M40 Špíšek Radek ('75) Liščí pacička 01:57:27.0 00:29:37.1
260. 126 M50 Brada Petr ('70) 01:57:28.3 00:29:38.4
261. 517 M40 Melichárek Leoš ('71) Hrochi 01:57:34.4 00:29:44.5
262. 999 M40 Hoffelner Jan ('74) 01:57:35.0 00:29:45.1
263. 390 M50 Konvička Michal ('64) 01:57:45.2 00:29:55.3
264. 648 M50 Pokorný Petr ('61) Factor Bike Team 01:57:50.0 00:30:00.1
265. 935 M40 Zaal Pavel ('75) SKC Brno SKC Brno 01:57:50.2 00:30:00.3
266. 782 M50 Šaffek Vít ('65) 01:57:50.5 00:30:00.6
267. 716 M40 Sadílek Zdeněk ('72) SKP AKADEMIA PRAHA SKP AKADEMIA PRAHA 01:57:52.2 00:30:02.3
268. 644 M30 Pleštil Vratislav ('81) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 01:57:53.6 00:30:03.7
269. 215 M40 Feigl Tomáš ('77) 01:57:55.9 00:30:06.0
270. 887 M60 Vančura Miloš ('54) Nymburk 01:57:57.2 00:30:07.3
271. 180 M40 Čurda Miroslav ('80) 01:57:57.4 00:30:07.5
272. 90 M30 Batala Jan ('85) 01:57:58.1 00:30:08.2
273. 700 M50 Roleček Milan ('64) 01:58:06.9 00:30:17.0
274. 371 M40 Knápek Jan ('80) 01:58:11.1 00:30:21.2
275. 340 M30 Kačírek Jan ('87) Cyklo Děčín 01:58:16.0 00:30:26.1
276. 404 M40 Košnář Jan ('79) KS Force 01:58:17.6 00:30:27.7
277. 86 M30 Bartsch Tomáš ('88) Zahořanská Klika Zahořanská Klika 01:58:35.7 00:30:45.8
278. 851 M40 Švarc Pavel ('77) Čudáci 01:58:37.6 00:30:47.7
279. 76 M30 Bartoš Jan ('81) 01:58:38.3 00:30:48.4
280. 485 M40 Macháček Petr ('72) Punk Bike Service 01:58:39.0 00:30:49.1
281. 920 M40 Vlček Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:58:40.0 00:30:50.1
282. 346 M30 Kafluk Miloš ('83) 01:58:43.2 00:30:53.3
283. 711 M18 Rychlý Michal ('94) Vyskeř 01:58:46.7 00:30:56.8
284. 763 M50 Strádal Jan ('69) 01:58:48.6 00:30:58.7
285. 14 M50 Abraham Tomáš ('69) 01:58:50.9 00:31:01.0
286. 508 M50 Matějček Petr ('68) DHL MTB Team 01:58:55.9 00:31:06.0
287. 422 M30 Krejčí Jan ('92) 01:59:00.5 00:31:10.6
288. 690 M50 Repáň Miloš ('63) 01:59:13.2 00:31:23.3
289. 969 M40 Bek Jan ('71) 01:59:15.7 00:31:25.8
290. 738 M50 Slavík Vladimír ('64) CK Česana MB 01:59:19.0 00:31:29.1
291. 985 M50 Marvan Josef ('66) 01:59:23.0 00:31:33.1
292. 849 M50 Švarc Michal ('66) Draci 01:59:24.0 00:31:34.1
293. 800 M40 Šindelka Karel ('74) 01:59:30.4 00:31:40.5
294. 561 M40 Němec Jan ('78) Kolohnáti 01:59:33.2 00:31:43.3
295. 729 M50 Sklenář Roman ('64) 01:59:41.0 00:31:51.1
296. 1089 M50 Novakovský Michal ('66) 01:59:46.0 00:31:56.1
297. 1081 M40 Potoček Martin ('80) 01:59:47.0 00:31:57.1
298. 975 M40 Webb Mike ('78) Barcap IT 01:59:48.0 00:31:58.1
299. 317 M30 Janda Petr ('82) 01:59:49.0 00:31:59.1
300. 296 M30 Hrábek Lukáš ('84) 01:59:50.0 00:32:00.1
301. 476 M30 Lukáš Jakub ('83) Splašený trubky 01:59:52.0 00:32:02.1
302. 421 M50 Krejčí Jan ('70) CK Posázaví 02:00:00.1 00:32:10.2
303. 737 M60 Slavík Otomar ('58) Hokok Kladno Hokok Kladno 02:00:02.7 00:32:12.8
304. 153 M30 Chomát Martin ('83) MTB KČT Kralupy 02:00:03.0 00:32:13.1
305. 257 M40 Havelka Roman ('75) ROMAPAŠI 02:00:03.5 00:32:13.6
306. 228 M50 Frank Marek ('67) 02:00:04.0 00:32:14.1
307. 905 M50 Venglář Jiří ('67) 02:00:11.1 00:32:21.2
308. 519 M30 Michal Petr ('83) 02:00:15.0 00:32:25.1
309. 216 M40 Fejfar Jiří ('80) Faurecia Faurecia 02:00:16.6 00:32:26.7
310. 316 M40 Jakubů Pavel ('79) VodoPro 02:00:23.0 00:32:33.1
311. 172 M40 Čihák Milan ('73) Hospůdka Karolína (Hostivař) 02:00:24.4 00:32:34.5
312. 1025 M30 Čáslava David ('81) 02:00:25.4 00:32:35.5
313. 752 M40 Spielvogel Karel ('71) 02:00:30.0 00:32:40.1
314. 717 M40 Salač Martin ('77) 02:00:30.2 00:32:40.3
315. 462 M60 Langer Josef ('60) BBC Zaječov 02:00:30.9 00:32:41.0
316. 286 M30 Holina Karel ('81) 02:00:37.0 00:32:47.1
317. 392 M40 Kopčan Michal ('78) 02:00:38.0 00:32:48.1
318. 63 M40 Babický Josef ('77) 02:00:38.8 00:32:48.9
319. 155 M40 Chudoba Jan ('76) Factor bike team 02:00:39.0 00:32:49.1
320. 494 M30 Malý Martin ('82) 02:00:39.3 00:32:49.4
321. 312 M40 Jaček Martin ('77) Dezo tým 02:00:43.2 00:32:53.3
322. 554 M30 Nečásek Jakub ('89) 02:00:46.9 00:32:57.0
323. 574 M40 Novosad Martin ('79) Ško-Energo Teplárna 02:00:48.0 00:32:58.1
324. 629 M40 Petrilak Petr ('71) ELEVEN-PowerTap 02:00:49.5 00:32:59.6
325. 194 M50 Doškář Zdenek ('61) 02:00:50.6 00:33:00.7
326. 750 M40 Soumar Jiří ('76) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 02:00:52.1 00:33:02.2
327. 525 M50 Milan Peřina ('64) 02:00:53.0 00:33:03.1
328. 397 M40 Korejs Pavel ('77) Prodoli racing team 02:00:59.5 00:33:09.6
329. 1011 M50 Bláha Milan ('69) 02:01:00.3 00:33:10.4
330. 627 M50 Petráň Jan ('63) 02:01:07.1 00:33:17.2
331. 835 M40 Štolc Jiří ('71) 02:01:07.9 00:33:18.0
332. 680 M40 Řehoř Hynek ('78) HP 02:01:08.0 00:33:18.1
333. 898 M50 Vejrosta Zdeněk ('61) MTB KČT Kralupy 02:01:16.7 00:33:26.8
334. 468 M40 Linhart Petr ('71) Apple bike 02:01:17.5 00:33:27.6
335. 1057 M50 Novotný Petr ('61) Novis TK Praha 02:01:18.1 00:33:28.2
336. 509 M30 Matěna Jan ('81) 02:01:19.8 00:33:29.9
337. 1050 M40 Malenka Aleš ('74) 02:01:24.1 00:33:34.2
338. 615 M40 Pelda Karel ('71) 02:01:24.8 00:33:34.9
339. 883 M50 Valla Roman ('66) 02:01:25.9 00:33:36.0
340. 395 M40 Kopecký Radek ('75) 02:01:26.0 00:33:36.1
341. 104 M40 Benda Otmar ('73) OK MTB TEAM Pardubice OK MTB TEAM Pardubice 02:01:29.3 00:33:39.4
342. 102 M40 Běhal Jiří ('79) 02:01:30.0 00:33:40.1
343. 806 M50 Šlehuber Martin ('69) Author 02:01:46.3 00:33:56.4
344. 605 M60 Pavelka Jan ('52) CK Pivovar Vratislavice 02:01:50.0 00:34:00.1
345. 822 M60 Šourek Radim ('56) 02:01:59.6 00:34:09.7
346. 398 M50 Kořenek Antonín ('70) Bike team Zlaté Hory 02:02:01.0 00:34:11.1
347. 189 M60 Doležal Oldřich ('50) KC Kooperativa 02:02:11.1 00:34:21.2
348. 503 M30 Maršál Jiří ('83) VodoPro 02:02:14.0 00:34:24.1
349. 593 M60 Pacholík Petr ('60) 02:02:15.1 00:34:25.2
350. 297 M40 Hradiský David ('73) 02:02:18.0 00:34:28.1
351. 543 M50 Mrklas Jiří ('61) mihoko radlo 02:02:20.8 00:34:30.9
352. 910 M30 Vích Martin ('85) Bebe klub 02:02:30.1 00:34:40.2
353. 860 M30 Tejnor Jan ('81) 02:02:32.1 00:34:42.2
354. 270 M60 Helmich Mirek ('57) Černí koně 02:02:34.0 00:34:44.1
355. 138 M50 Brož Antonín ('67) 02:02:35.0 00:34:45.1
356. 621 M40 Pešina Radek ('74) 02:02:36.0 00:34:46.1
357. 412 M40 Kozel František ('76) 02:02:37.0 00:34:47.1
358. 570 M40 Novák Pavel ('72) 02:02:40.0 00:34:50.1
359. 569 M60 Novák Jaroslav ('53) 02:02:41.0 00:34:51.1
360. 162 M50 Čečrle Václav ('70) 02:02:42.0 00:34:52.1
361. 881 M30 Václavík Michal ('92) BC Sport Semily 02:02:42.5 00:34:52.6
362. 1026 M40 Pavelka Michal ('77) 02:02:47.0 00:34:57.1
363. 563 M30 Netolický David ('83) Obvyklí podezřelí 02:02:58.0 00:35:08.1
364. 294 M40 Hovorka Tomáš ('76) 02:03:00.1 00:35:10.2
365. 785 M50 Šembera Jan ('68) Vazouni 02:03:03.3 00:35:13.4
366. 897 M30 Vejrosta Jan ('91) MTB KČT Kralupy 02:03:04.0 00:35:14.1
367. 749 M40 Soukup Martin ('76) 02:03:06.8 00:35:16.9
368. 130 M60 Brdlík Vladimír ('57) 02:03:07.8 00:35:17.9
369. 1041 M40 Dolejš Pavel ('74) Hrozivý DODO 02:03:08.1 00:35:18.2
370. 1068 M50 Houček Jaroslav ('68) Liščí Pacička 02:03:28.1 00:35:38.2
371. 1055 M50 Zimola Pavel ('63) 02:03:29.0 00:35:39.1
372. 209 M40 Erbert Leoš ('80) SDH Solec - Malobratřice SDH Solec - Malobratřice 02:03:30.0 00:35:40.1
373. 285 M60 Holíček Josef ('56) Moravští Lyžníci 02:03:32.0 00:35:42.1
374. 183 M60 Dlab Petr ('45) Eleven BMC 02:03:57.3 00:36:07.4
375. 429 M60 Krouský Václav ('59) 02:03:58.0 00:36:08.1
376. 360 M40 Kaucký Jiří ('77) 02:03:59.0 00:36:09.1
377. 400 M60 Kormaňák Pavel ('58) 02:04:00.5 00:36:10.6
378. 655 M40 Právec Jiří ('76) 02:04:02.0 00:36:12.1
379. 287 M50 Holman Leoš ('70) BIKE TEAM TPCA Kolín 02:04:06.0 00:36:16.1
380. 536 M40 Moravec Petr ('74) 02:04:06.2 00:36:16.3
381. 996 M40 Taimar Jiří ('73) SKP PP PRAHA 02:04:07.1 00:36:17.2
382. 423 M50 Krejčí Miloslav ('66) AZ papír 02:04:08.8 00:36:18.9
383. 968 M40 Steklý Josef ('71) MTB Sedliště 02:04:10.7 00:36:20.8
384. 913 M40 Vilím Ludvík ('72) 02:04:13.3 00:36:23.4
385. 174 M40 Číla Michal ('77) Milovice Milovice 02:04:14.0 00:36:24.1
386. 333 M60 Jirouš Josef ('56) JK cyklo 02:04:18.7 00:36:28.8
387. 925 M40 Vostatek Petr ('74) Liščí pacička 02:04:56.1 00:37:06.2
388. 547 M40 Myška Jiří ('78) Dezo tým 02:05:00.0 00:37:10.1
389. 646 M50 Pohanka Václav ('69) 02:05:01.0 00:37:11.1
390. 676 M50 Rédl Ivo ('63) LTC Slaný 02:05:01.5 00:37:11.6
391. 246 M30 Hála Miroslav ('85) Cyklo Děčín 02:05:02.0 00:37:12.1
392. 620 M40 Pešina Lukáš ('78) 02:05:02.0 00:37:12.1
393. 1062 M40 Šťastný Radek ('77) Contiveloklub Jičín 02:05:02.0 00:37:12.1
394. 959 M60 Zolman Petr ('60) Barakuda diving 02:05:02.1 00:37:12.2
395. 557 M30 Nedomlel Petr ('83) Splašený trubky 02:05:04.0 00:37:14.1
396. 891 M50 Vanický Miroslav ('65) SKP Nymburk 02:05:04.2 00:37:14.3
397. 315 M50 Jakš Martin ('66) Bike team Jablonec 02:05:05.0 00:37:15.1
398. 923 M50 Vohánka Libor ('65) 02:05:06.8 00:37:16.9
399. 460 M50 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce 02:05:08.0 00:37:18.1
400. 885 M40 Valta Tomáš ('75) 02:05:09.0 00:37:19.1
401. 185 M60 Dobry Jiří ('58) 02:05:09.9 00:37:20.0
402. 746 M50 Soukal František ('62) 02:05:17.6 00:37:27.7
403. 533 M30 Mocák Jaroslav ('83) 02:05:20.8 00:37:30.9
404. 730 M50 Sklenář Vladimír ('63) Hospůdka Karolína Praha 02:05:21.0 00:37:31.1
405. 675 M40 Raukner Petr ('80) Loser Team 02:05:24.0 00:37:34.1
406. 958 M40 Zlatuška Martin ('76) www.kvetfantazie.cz 02:05:34.6 00:37:44.7
407. 117 M30 Blahák Jiří ('86) 02:05:35.4 00:37:45.5
408. 798 M60 Šimůnek Antonín ('53) CykloPešek Hradec Králové 02:05:38.7 00:37:48.8
409. 365 M40 Kittler Martin ('79) Faurecia 02:05:39.0 00:37:49.1
410. 527 M40 Miškov Pavel ('76) 02:05:48.8 00:37:58.9
411. 244 M60 Hájek Stanislav ('57) CONTRA BIKE K.HORA 02:05:53.7 00:38:03.8
412. 855 M40 Šverma Jiří ('76) 02:05:53.9 00:38:04.0
413. 630 M60 Petřina Stanislav ('41) SK Otvovice 02:05:54.0 00:38:04.1
414. 984 M40 Blažek Zdenek ('73) 02:06:10.2 00:38:20.3
415. 521 M30 Mičulka Marek ('83) BIKE TEAM TPCA Kolín 02:06:15.5 00:38:25.6
416. 829 M60 Šťastný Miroslav ('55) 02:06:16.0 00:38:26.1
417. 635 M60 Pidrman Miroslav ('53) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEMA Újezd nad Lesy 02:06:17.0 00:38:27.1
418. 850 M40 Švarc Miloslav ('75) SKP AKADEMIA PRAHA SKP AKADEMIA PRAHA 02:06:18.0 00:38:28.1
419. 419 M40 Krbec Pavel ('73) 02:06:20.0 00:38:30.1
420. 1000 M50 Novák Milan ('67) 02:06:25.0 00:38:35.1
421. 831 M50 Štěpán Jaroslav ('70) SpinFit Liberec 02:06:32.0 00:38:42.1
422. 1034 M40 Stancoci Martin ('73) 02:06:34.0 00:38:44.1
423. 502 M50 Markup Jan ('70) Apple bike 02:07:07.4 00:39:17.5
424. 758 M50 Steinhauser Zdeněk ('63) Author 02:07:08.4 00:39:18.5
425. 140 M50 Brož Vítězslav ('70) 02:07:08.7 00:39:18.8
426. 858 M40 Tahal Zdeněk ('71) 02:07:09.1 00:39:19.2
427. 353 M40 Kaniščev Michal ('71) DKV group Hradec Králové 02:07:09.9 00:39:20.0
428. 341 M40 Kadaně Tomáš ('71) 02:07:10.4 00:39:20.5
429. 338 M40 Kabát Roman ('72) Apple bike 02:07:12.0 00:39:22.1
430. 478 M40 Lupač Michal ('75) Pakobylka team 02:07:28.3 00:39:38.4
431. 24 M50 Hurych Libor ('68) Author Cyklo Stratílek Litomyšl 02:07:30.4 00:39:40.5
432. 670 M40 Pulec Robert ('76) 02:07:31.0 00:39:41.1
433. 804 M50 Škoda Pavel ('68) Mihoko 02:07:32.0 00:39:42.1
434. 618 M30 Perlík Tomáš ('84) 02:07:32.3 00:39:42.4
435. 245 M60 Hajzler Karel ('58) Lawi crazy team Lawi crazy team 02:07:34.6 00:39:44.7
436. 892 M60 Vaňous Josef ('58) Author Cyklo Stratílek Litomyšl 02:07:35.3 00:39:45.4
437. 628 M40 Petříček Lukáš ('76) 02:07:36.0 00:39:46.1
438. 324 M40 Janů Lumír ('72) Čudáci 02:07:48.9 00:39:59.0
439. 990 M40 Prade Robert ('71) OUTshop.cz Bike Team 02:07:50.1 00:40:00.2
440. 986 M50 Cikán Luboš ('67) 02:08:10.2 00:40:20.3
441. 725 M50 Sekrt Michal ('70) 02:08:12.9 00:40:23.0
442. 814 M30 Šnajdr Jan ('92) 02:08:15.3 00:40:25.4
443. 689 M18 Repáň Jiří ('93) 02:08:16.4 00:40:26.5
444. 516 M40 Melichar Josef ('72) 02:08:20.2 00:40:30.3
445. 636 M40 Pilař Jan ('75) DKV group Hradec Králové DKV group Hradec Králové 02:08:21.0 00:40:31.1
446. 874 M50 Ulbrich Jiří ('65) Factor Hobby Team 02:08:31.0 00:40:41.1
447. 484 M40 Macháček Jakub ('74) Punk Bike Service 02:08:31.3 00:40:41.4
448. 366 M50 Kletečka Jaroslav ('69) 02:08:32.2 00:40:42.3
449. 845 M40 Švadlena Petr ('73) 02:08:34.0 00:40:44.1
450. 129 M60 Brdlík Jiří ('59) 02:08:35.4 00:40:45.5
451. 699 M40 Rojek Jan ('72) Apple bike 02:08:36.6 00:40:46.7
452. 634 M18 Pezlar Vojtěch ('97) 02:08:40.2 00:40:50.3
453. 1021 M50 Vondráš Jan ('64) 02:08:41.0 00:40:51.1
454. 767 M50 Stránský Michal ('65) 02:08:42.1 00:40:52.2
455. 821 M40 Šoukal Vít ('79) DAMA Sport Šumperk 02:08:43.2 00:40:53.3
456. 1058 M50 Ševčík Libor ('66) Mauritius.cz 02:08:47.3 00:40:57.4
457. 720 M40 Samohyl Václav ('76) 02:09:02.6 00:41:12.7
458. 226 M30 Fofoňka Martin ('82) 02:09:13.1 00:41:23.2
459. 608 M60 Pech Pavel ('54) SPP Gambrinus Pičín SPP Gambrinus Pičín 02:09:17.5 00:41:27.6
460. 367 M60 Klikar Alois ('48) SCA 02:09:26.4 00:41:36.5
461. 528 M40 Mlejnek Radan ('79) Cyklo ski Žitník Cyklo ski Žitník 02:09:30.1 00:41:40.2
462. 159 M50 Čech Jiří ('66) 02:09:36.4 00:41:46.5
463. 196 M40 Duban Lukáš ('75) KS Force 02:09:42.2 00:41:52.3
464. 1046 M40 Klecan Ondřej ('73) TJ Zentiva 02:09:45.0 00:41:55.1
465. 846 M60 Švamberk Jiří ('59) BBC Zaječov 02:09:46.4 00:41:56.5
466. 973 M40 Ledvina Martin ('72) 02:09:52.3 00:42:02.4
467. 87 M40 Baško Karel ('71) 02:10:01.2 00:42:11.3
468. 177 M30 Čivrný Jiří ('90) 02:10:02.7 00:42:12.8
469. 381 M30 Kolařík Jan ('89) 02:10:10.2 00:42:20.3
470. 323 M30 Janšta Josef ('84) 02:10:12.3 00:42:22.4
471. 142 M40 Brůžek Michal ('74) Author 02:10:16.1 00:42:26.2
472. 332 M30 Jirouš David ('81) 02:10:27.2 00:42:37.3
473. 200 M40 Dvořák Bohumil ('76) Trosky 02:10:30.5 00:42:40.6
474. 364 M50 Kimla Jan ('68) 02:10:40.1 00:42:50.2
475. 565 M50 Nováček Dan ('69) 02:10:41.0 00:42:51.1
476. 993 M40 Novotný Tomáš ('75) 02:10:42.1 00:42:52.2
477. 744 M50 Sorád Petr ('70) 02:10:45.3 00:42:55.4
478. 731 M50 Karban Martin ('70) 02:10:51.2 00:43:01.3
479. 120 M60 Bobek František ('56) Ško-Energo Teplárna 02:11:05.1 00:43:15.2
480. 568 M18 Novák Jan ('93) 02:11:06.2 00:43:16.3
481. 439 M60 Kubera Lubomír ('54) skoky praha 02:11:06.8 00:43:16.9
482. 480 M30 Lžičař Martin ('82) 02:11:07.0 00:43:17.1
483. 877 M40 Urban Vladimír ('78) 02:11:07.7 00:43:17.8
484. 145 M40 Bydžovský Milan ('77) 02:11:08.2 00:43:18.3
485. 334 M40 Jiroušek Pavel ('77) 02:11:09.2 00:43:19.3
486. 748 M40 Soukup Jan ('73) 02:11:12.3 00:43:22.4
487. 166 M30 Černý Lukáš ('82) 02:11:16.5 00:43:26.6
488. 259 M50 Havlík Pavel ('65) 02:11:30.0 00:43:40.1
489. 707 M18 Rulc Michal ('93) 02:11:31.2 00:43:41.3
490. 896 M50 Včelák Martin ('69) 02:11:35.9 00:43:46.0
491. 637 M40 Pilát Michal ('78) neorganizován žádný 02:11:37.4 00:43:47.5
492. 348 M50 Kaiser Richard ('65) 02:11:38.9 00:43:49.0
493. 256 M50 Havelka Jiří ('65) 02:11:42.5 00:43:52.6
494. 1036 M30 Veselý Jan ('90) Windsport bike team Liberec 02:11:49.5 00:43:59.6
495. 1094 M30 Volny Jindra ('82) 02:11:56.7 00:44:06.8
496. 871 M60 Turek Zdeněk ('53) 02:12:00.7 00:44:10.8
497. 548 M40 Nademlýnský Viktor ('80) Hrochi 02:12:05.3 00:44:15.4
498. 710 M50 Ryba Pavel ('67) DKV group Hradec Králové 02:12:07.6 00:44:17.7
499. 302 M60 Hruša Karel ('43) 02:12:11.5 00:44:21.6
500. 135 M18 Brňák Jan ('96) Cyklo Děčín Cyklo Děčín 02:12:13.6 00:44:23.7
501. 137 M50 Brouk Petr ('66) 02:12:16.5 00:44:26.6
502. 497 M40 Marek Vojtěch ('74) 02:12:18.5 00:44:28.6
503. 408 M60 Koubek Ladislav ('53) HAKAKOLA HAKAKOLA 1 02:12:18.7 00:44:28.8
504. 325 M40 Jeník Martin ('71) 02:12:20.4 00:44:30.5
505. 444 M40 Kučera Petr ('73) 02:12:25.7 00:44:35.8
506. 235 M30 Frýdek Roman ('81) 02:12:28.8 00:44:38.9
507. 825 M40 Šplíchal Josef ('75) HSK -cycling team 02:12:29.7 00:44:39.8
508. 1107 M30 Pšenička Jakub ('85) G.S.Mercedes-Benz Selle Italia 02:12:43.7 00:44:53.8
509. 229 M50 Franta Pavel ('63) 02:12:45.6 00:44:55.7
510. 572 M40 Novák Petr ('73) 02:12:52.1 00:45:02.2
511. 955 M40 Zíka Milan ('72) Hrozivý DODO 02:12:52.9 00:45:03.0
512. 383 M40 Kolátor Aleš ('72) 02:12:53.2 00:45:03.3
513. 760 M50 Stejskal Karel ('69) Záhořanská klika Záhořanská klika 02:12:54.0 00:45:04.1
514. 281 M40 Holeček Martin ('77) Čudáci 02:12:54.7 00:45:04.8
515. 697 M60 Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav 02:12:58.0 00:45:08.1
516. 1069 M40 Havlíček jaroslav ('72) 02:13:00.4 00:45:10.5
517. 775 M60 Svoboda Pavel ('57) skoky praha 02:13:03.7 00:45:13.8
518. 930 M60 Vrána Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:13:10.0 00:45:20.1
519. 368 M60 Kliment Jaromír ('57) 02:13:12.5 00:45:22.6
520. 607 M30 Pavlina Michal ('82) 02:13:14.4 00:45:24.5
521. 556 M60 Nedomlel Libor ('55) Splašený trubky 02:13:15.0 00:45:25.1
522. 146 M60 Bystrianský Josef ('54) VeloPešek Pardubice 02:13:40.0 00:45:50.1
523. 250 M40 Hančar Jiří ('76) Bike Frýdlant 02:13:42.7 00:45:52.8
524. 665 M40 Procházka Zdeněk ('76) Factor Hobby Team Faurecia 02:13:44.2 00:45:54.3
525. 357 M40 Kašpar Miroslav ('72) 02:13:48.6 00:45:58.7
526. 653 M40 Pospísil Martin ('73) Peritas 02:13:50.1 00:46:00.2
527. 54 M30 Albrecht Dušan ('83) 02:13:52.9 00:46:03.0
528. 708 M50 Rumler Ladislav ('62) 02:14:12.2 00:46:22.3
529. 789 M40 Šíbal Jindřich ('76) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:14:15.6 00:46:25.7
530. 1005 M40 Carboch Petr ('73) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:14:22.2 00:46:32.3
531. 198 M50 Dudík Lubomír ('61) VW brouk servis 02:14:28.9 00:46:39.0
532. 385 M30 Koldovský Petr ('83) VodoPro 02:14:35.3 00:46:45.4
533. 915 M18 Vincík David ('94) Vazouni 02:14:40.0 00:46:50.1
534. 407 M60 Kotlář Milan ('55) MORAVŠTÍ LYŽNÍCI 02:14:41.0 00:46:51.1
535. 902 M40 Vejvoda Michal ('76) HP 02:14:42.0 00:46:52.1
536. 241 M40 Graman Michal ('77) 02:14:43.2 00:46:53.3
537. 719 M30 Sameš Pavel ('85) DETESK cyklo team 02:14:43.2 00:46:53.3
538. 347 M60 Kaipr Milan ('57) Povodí Labe 02:14:43.4 00:46:53.5
539. 927 M40 Vostruha Jiří ('76) 02:14:43.5 00:46:53.6
540. 379 M30 Kolář Václav ('91) X&Y 02:14:45.0 00:46:55.1
541. 1060 M50 Jisl Richard ('67) KIDOKAI Jablonec 02:14:46.8 00:46:56.9
542. 611 M60 Pejřil Vladimír ('59) 02:14:51.1 00:47:01.2
543. 373 M40 Kocian Martin ('72) Vinohradské šlapky Vinohradské šlapky 02:14:54.0 00:47:04.1
544. 912 M50 Vích Pavel ('64) 02:14:55.5 00:47:05.6
545. 830 M50 Šťastný Pavel ('68) Factor Bike Team 02:15:00.2 00:47:10.3
546. 454 M30 Kutílek Jakub ('91) 02:15:01.7 00:47:11.8
547. 188 M40 Doležal Miloslav ('71) 02:15:05.0 00:47:15.1
548. 1075 M50 Vilikus Jan ('70) 02:15:06.0 00:47:16.1
549. 231 M50 Frühbauer Luboš ('61) 02:15:06.7 00:47:16.8
550. 1085 M30 Možík Jakub ('84) 02:15:09.8 00:47:19.9
551. 532 M60 Mocák Jaroslav ('58) 02:15:12.4 00:47:22.5
552. 139 M50 Brož Jiří ('67) Jihlavské bajky 02:15:18.1 00:47:28.2
553. 529 M30 Mlejnek Tomáš ('83) Cyklo ski Žitník Cyklo ski Žitník 02:15:20.4 00:47:30.5
554. 884 M40 Valouch Petr ('75) 02:15:23.2 00:47:33.3
555. 726 M40 Shánělec Lukáš ('76) Lipnoman Lipnoman 02:15:37.0 00:47:47.1
556. 765 M30 Stránský Ladislav ('84) 02:15:40.4 00:47:50.5
557. 470 M40 Louda Lukáš ('80) 02:15:50.6 00:48:00.7
558. 81 M18 Bartošek Martin ('96) 02:15:56.6 00:48:06.7
559. 815 M50 Šnajdr Pavel ('64) 02:15:58.7 00:48:08.8
560. 649 M40 Pokorný Tomáš ('72) 02:15:59.1 00:48:09.2
561. 1078 M18 Ludvík Michal ('93) BC Sport Semily BC Sport Semily 02:16:00.4 00:48:10.5
562. 1095 M40 Bednář Petr ('78) 02:16:01.0 00:48:11.1
563. 560 M40 Nedvěd Miroslav ('71) 02:16:01.4 00:48:11.5
564. 73 M50 Banýr Milan ('66) 02:16:11.3 00:48:21.4
565. 446 M30 Kudera Martin ('90) 02:16:12.9 00:48:23.0
566. 817 M40 Šobr Jíří ('74) 02:16:20.0 00:48:30.1
567. 983 M60 Ulahel Miroslav ('59) Factor bike team 02:16:24.2 00:48:34.3
568. 541 M50 Moučka Přemysl ('63) DHL MTB Team 02:16:26.8 00:48:36.9
569. 111 M40 Palounek Michal ('77) Emerge B&S Bakajda 02:16:28.0 00:48:38.1
570. 642 M30 Plachý Karel ('85) 02:16:29.9 00:48:40.0
571. 623 M50 Petr Drozný ('62) 02:16:41.1 00:48:51.2
572. 931 M40 Vrba Michal ('80) Hrochi 02:16:44.2 00:48:54.3
573. 598 M50 Pařízek Petr ('62) 02:16:46.6 00:48:56.7
574. 784 M60 Šavel Zdeněk ('56) 02:17:00.8 00:49:10.9
575. 638 M40 Pilecký Michal ('71) 02:17:01.5 00:49:11.6
576. 859 M40 Tarabáš Robert ('76) 02:17:09.2 00:49:19.3
577. 693 M40 Richtrmoc Petr ('79) 02:17:10.4 00:49:20.5
578. 768 M50 Strejc Marcel ('68) Apple bike 02:17:12.0 00:49:22.1
579. 42 M50 Nováček Karel ('68) Bike&ski Bakajda BnJ 02:17:13.1 00:49:23.2
580. 741 M60 Sochor František ('54) Moravští Lyžníci 02:17:19.0 00:49:29.1
581. 970 M50 Růžička Antonín ('64) SCANIA 02:17:20.1 00:49:30.2
582. 132 M60 Bříza Pavel ('57) 02:17:38.1 00:49:48.2
583. 770 M50 Strnad Petr ('63) Factor bike team 02:17:48.9 00:49:59.0
584. 1047 M40 Beroušek Pavel ('75) 02:17:49.9 00:50:00.0
585. 276 M30 Hlína Tomáš ('85) Uran bike team Příbram Uran bike team Příbram 02:17:50.2 00:50:00.3
586. 74 M40 Bárta Jan ('75) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:17:58.7 00:50:08.8
587. 837 M50 Štorek Jaroslav ('69) 02:18:19.9 00:50:30.0
588. 450 M40 Kuklík Radek ('78) 02:18:21.4 00:50:31.5
589. 724 M50 Sekáč Miloš ('70) Ško-Energo Teplárna 02:18:28.6 00:50:38.7
590. 987 M50 Voborník Miroslav ('70) 02:18:32.8 00:50:42.9
591. 331 M40 Jirotka Václav ('72) Apple bike 02:18:40.9 00:50:51.0
592. 184 M40 Dlesk Jan ('79) DKV group Hradec Králové D-K-V Group Hradec Králové 02:18:43.2 00:50:53.3
593. 727 M40 Simota Jan ('78) 02:18:44.8 00:50:54.9
594. 911 M18 Vích Ondřej ('93) Bebe klub 02:18:46.2 00:50:56.3
595. 732 M50 Dechťar martin ('68) 02:18:46.6 00:50:56.7
596. 255 M40 Háva Slavomír ('79) 02:18:48.3 00:50:58.4
597. 406 M40 Košťál Martin ('79) 02:18:52.0 00:51:02.1
598. 359 M50 Kašťák Vlastimil ('62) TJ Zentiva 02:18:57.5 00:51:07.6
599. 571 M30 Novák Pavel ('81) NEWMY 02:18:59.9 00:51:10.0
600. 186 M40 Dolanský Jiří ('74) Pakobylka team 02:19:11.8 00:51:21.9
601. 540 M50 Mottl Martin ('67) 02:19:19.7 00:51:29.8
602. 168 M60 Černý Zdeněk ('60) Vazouni 02:19:24.4 00:51:34.5
603. 916 M50 Vincík Radek ('68) Vazouni 02:19:25.3 00:51:35.4
604. 175 M60 Číla Pavel ('49) Praha 8 02:19:27.8 00:51:37.9
605. 181 M40 Dalibor Jaromír ('78) 02:19:28.5 00:51:38.6
606. 394 M50 Kopecký Karel ('70) 02:19:32.4 00:51:42.5
607. 165 M50 Černý Jaroslav ('68) 02:19:33.6 00:51:43.7
608. 440 M30 Kubíček Jaroslav ('82) 02:19:35.9 00:51:46.0
609. 465 M50 Lein Petr ('69) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEMA Újezd nad Lesy 02:19:39.0 00:51:49.1
610. 579 M40 Novotný Petr ('73) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:19:41.5 00:51:51.6
611. 723 M30 Schlápota Michal ('83) 02:19:42.7 00:51:52.8
612. 526 M40 Miller Václav ('77) 02:19:43.4 00:51:53.5
613. 260 M40 Havlík Petr ('71) 02:19:46.7 00:51:56.8
614. 40 M60 Mrkáček Zdeněk ('56) Český ráj Klára 02:19:48.0 00:51:58.1
615. 926 M40 Vostruha Jaroslav ('76) 02:20:06.7 00:52:16.8
616. 100 M50 Vávra Josef ('67) Ško-Energo Infrastruktura 02:20:12.0 00:52:22.1
617. 980 M40 Flégl Martin ('79) PFF - team 02:20:19.3 00:52:29.4
618. 227 M30 Frák Tomáš ('81) DravecBikeRacingTeam 02:20:21.1 00:52:31.2
619. 20 M60 Mocek Jan ('52) Český ráj Klára 02:20:30.9 00:52:41.0
620. 1044 M50 Vančura Jiří ('62) Vazouni 02:20:40.1 00:52:50.2
621. 584 M40 Nykodým Michal ('78) X-Treme CIPs 02:20:50.8 00:53:00.9
622. 211 M40 Fajman Jaroslav ('79) 02:20:51.1 00:53:01.2
623. 190 M40 Doner Radek ('74) NEWMY 02:20:51.7 00:53:01.8
624. 793 M50 Šimáně Libor ('63) 02:20:56.0 00:53:06.1
625. 946 M50 Zavázal Martin ('70) 02:21:19.8 00:53:29.9
626. 489 M50 Makrlík Libor ('70) Pakobylka team 02:21:20.5 00:53:30.6
627. 976 M60 Štipek Miroslav ('55) 02:21:23.5 00:53:33.6
628. 592 M50 Otto Přemysl ('65) 02:21:24.9 00:53:35.0
629. 449 M40 Kuklík David ('75) 02:21:25.4 00:53:35.5
630. 1064 M50 Kesner Radek ('70) 02:21:26.0 00:53:36.1
631. 889 M50 Vaněk Peter ('62) MTB KČT Kralupy 02:21:27.6 00:53:37.7
632. 321 M30 Janota Marcel ('81) Faurecia 02:21:28.0 00:53:38.1
633. 261 M50 Havlík Richard ('63) SK Universe 02:21:41.9 00:53:52.0
634. 293 M40 Houška Michal ('78) 02:21:45.5 00:53:55.6
635. 971 M40 Martinec Adam ('75) 02:21:48.7 00:53:58.8
636. 377 M40 Kolář Jan ('80) 02:22:06.3 00:54:16.4
637. 149 M40 Chaloupecký Jiří ('76) 02:22:13.2 00:54:23.3
638. 864 M50 Tlučhoř Petr ('63) 02:22:20.7 00:54:30.8
639. 803 M50 Šír Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:22:25.6 00:54:35.7
640. 643 M40 Plch Jan ('73) 02:22:31.0 00:54:41.1
641. 498 M18 Mareš David ('93) 02:22:33.4 00:54:43.5
642. 564 M50 Nevím Aleš ('70) 02:22:35.5 00:54:45.6
643. 78 M40 Bartoš Milan ('71) DKV group Hradec Králové 02:22:36.1 00:54:46.2
644. 1076 M30 Vilikus Jakub ('91) 02:22:38.5 00:54:48.6
645. 437 M50 Kubata Josef ('62) SPP Gambrinus Pičín 02:22:41.9 00:54:52.0
646. 1040 M40 Korbelský Libor ('74) 02:22:45.4 00:54:55.5
647. 875 M18 Ulip Jan ('93) 02:22:50.9 00:55:01.0
648. 919 M40 Vitmajer Vladimír ('76) Faurecia 02:23:04.1 00:55:14.2
649. 799 M60 Šimůnek Petr ('60) 02:23:12.2 00:55:22.3
650. 492 M40 Malát Jiří ('80) 02:23:18.5 00:55:28.6
651. 240 M18 Gosza Petr ('94) Reality Pintner Reality Pintner 02:23:26.9 00:55:37.0
652. 794 M50 Šimáně Pavel ('65) 02:23:30.1 00:55:40.2
653. 223 M60 Flanderka Jaroslav ('58) Všelibice 02:23:42.5 00:55:52.6
654. 224 M18 Flanderka Martin ('94) Všelibice 02:23:42.7 00:55:52.8
655. 827 M40 Špringl Radim ('80) TJ Sokol Lokální závodník 02:24:03.4 00:56:13.5
656. 114 M50 Bihari František ('63) 02:24:07.3 00:56:17.4
657. 352 M60 Kaniščev Boris ('55) DKV group Hradec Králové DKV group Hradec Králové 02:24:07.7 00:56:17.8
658. 882 M30 Valenta Libor ('85) 02:24:10.5 00:56:20.6
659. 463 M40 Lankaš Jaroslav ('75) 02:24:16.3 00:56:26.4
660. 938 M30 Zacha Leoš ('85) FILMFEST Sport Team 02:24:18.4 00:56:28.5
661. 471 M50 Louda Miroslav ('65) Faurecia 02:24:20.7 00:56:30.8
662. 262 M60 Havlík Václav ('50) Merkato 02:24:37.9 00:56:48.0
663. 722 M50 Schiefert Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:24:44.9 00:56:55.0
664. 1022 M40 Janáček Tomáš ('73) worth doing that? 02:24:58.3 00:57:08.4
665. 861 M40 Teska Tomáš ('78) 02:25:00.6 00:57:10.7
666. 481 M40 Macek Jan ('76) Lipnoman 02:25:01.2 00:57:11.3
667. 243 M40 Hadač Jakub ('76) H-club 02:25:03.6 00:57:13.7
668. 979 M40 Procházka Jiří ('71) PFF - team 02:25:04.0 00:57:14.1
669. 687 M60 Renč Jaroslav ('52) 02:25:08.1 00:57:18.2
670. 949 M50 Zbraněk Aleš ('68) 02:25:08.4 00:57:18.5
671. 559 M30 Nedorostová Tereza ('88) 02:25:38.2 00:57:48.3
672. 609 M40 Pecuš Dušan ('72) Apple bike 02:25:49.2 00:57:59.3
673. 651 M50 Poloček Petr ('69) 02:25:51.2 00:58:01.3
674. 747 M40 Soukup František ('73) 02:25:53.1 00:58:03.2
675. 940 M30 Zachr Václav ('82) VodoPro 02:26:04.3 00:58:14.4
676. 928 M18 Votava Filip ('93) rychla trojka 02:26:11.7 00:58:21.8
677. 1061 M40 Jisl Jaroslav ('73) KIDOKAI Jablonec 02:26:17.6 00:58:27.7
678. 522 M40 Mikuda František ('78) 02:26:19.4 00:58:29.5
679. 475 M50 Luft Bedřich ('65) SPEEDTEAM 02:26:24.8 00:58:34.9
680. 647 M50 Pokorný Luboš ('70) Zdonín 02:26:28.0 00:58:38.1
681. 416 M40 Král Vojtěch ('80) Hrochi 02:26:30.1 00:58:40.2
682. 354 M40 Karkoš Milan ('78) 02:26:34.8 00:58:44.9
683. 900 M50 Vejskal Václav ('70) 02:26:35.3 00:58:45.4
684. 657 M40 Přibyl Jiří ('74) 02:26:41.0 00:58:51.1
685. 438 M40 Kubelka Filip ('73) 02:26:41.2 00:58:51.3
686. 199 M50 Dušek Evžen ('61) 02:26:48.6 00:58:58.7
687. 769 M60 Strmiska Václav ('52) SPEEDTEAM 02:26:50.6 00:59:00.7
688. 1067 M60 Snížek Jaromír ('42) Poděbrady 02:26:55.6 00:59:05.7
689. 658 M40 Přibyl Miroslav ('75) 02:27:02.8 00:59:12.9
690. 121 M40 Borka Vít ('71) 02:27:03.6 00:59:13.7
691. 169 M60 Čertok Roman ('56) 02:27:07.9 00:59:18.0
692. 709 M40 Růžička Jan ('76) Dezo tým 02:27:20.6 00:59:30.7
693. 320 M40 Janošík Miroslav ('72) Reality Pintner 02:27:21.1 00:59:31.2
694. 668 M60 Pšenička Miroslav ('55) 02:27:22.0 00:59:32.1
695. 917 M30 Vítek Aleš ('84) 02:27:28.9 00:59:39.0
696. 143 M60 Budějský Miroslav ('53) neorganizován žádný 02:27:30.5 00:59:40.6
697. 71 M50 Bajer Petr ('68) Lázně Bělohrad 02:27:34.3 00:59:44.4
698. 378 M50 Kolář Petr ('70) 02:27:41.3 00:59:51.4
699. 639 M40 Pinta Petr ('74) 02:27:46.8 00:59:56.9
700. 567 M50 Novák Jan ('63) 02:27:47.5 00:59:57.6
701. 486 M50 Machalický Zbyněk ('63) studio DESIREÉ 02:27:56.6 01:00:06.7
702. 586 M50 Ocelák Radovan ('70) 02:28:03.8 01:00:13.9
703. 91 M30 Baumann Karel ('82) 02:28:16.2 01:00:26.3
704. 678 M50 Řehák Luděk ('65) Povodí Labe 02:28:19.2 01:00:29.3
705. 518 M40 Mendl Jiří ('77) 02:28:35.2 01:00:45.3
706. 667 M60 Prokopec Pavel ('52) 02:28:36.1 01:00:46.2
707. 370 M40 Klusáček Jan ('76) H-club 02:28:38.6 01:00:48.7
708. 289 M40 Hora Jiří ('71) 02:28:42.0 01:00:52.1
709. 663 M40 Procházka Martin ('76) H-club 02:28:42.6 01:00:52.7
710. 873 M40 Tyšer Martin ('75) 02:28:44.8 01:00:54.9
711. 488 M60 Macoun David ('58) Crazy Team MB 02:28:47.6 01:00:57.7
712. 960 M40 Zoubek Petr ('74) 02:28:48.1 01:00:58.2
713. 248 M40 Hanak Martin ('75) Liščí pacička 02:29:02.3 01:01:12.4
714. 662 M50 Procházka Jiří ('63) Hrochi 02:29:03.4 01:01:13.5
715. 534 M50 Mocker Milan ('64) HO Grunmock Dolní Žleb 02:29:22.1 01:01:32.2
716. 684 M40 Reil David ('77) 02:29:30.3 01:01:40.4
717. 447 M60 Kudera Petr ('59) 02:29:39.7 01:01:49.8
718. 1088 M40 Valoušek martin ('80) 02:29:40.0 01:01:50.1
719. 870 M40 Trnka Antonín ('73) 02:29:53.7 01:02:03.8
720. 977 M50 Špingl Jiří ('61) 02:30:01.2 01:02:11.3
721. 389 M40 Koníř Milan ('73) 02:30:18.0 01:02:28.1
722. 961 M60 Zounek Jan ('58) 02:30:20.5 01:02:30.6
723. 225 M30 Florík David ('88) Obvyklí podezřelí 02:30:22.7 01:02:32.8
724. 914 M60 Vimmer Rudolf ('44) 02:30:38.4 01:02:48.5
725. 848 M18 Švarc Matěj ('96) Draci 02:30:40.2 01:02:50.3
726. 376 M40 Koláček Jiří ('78) 02:30:51.3 01:03:01.4
727. 537 M50 Morávek Mojmír ('70) poharyhorice.cz 02:30:59.0 01:03:09.1
728. 840 M30 Šubr Jan ('86) poharyhorice.cz poharyhorice.cz 02:31:30.1 01:03:40.2
729. 474 M40 Ludický Tomáš ('73) MTB HANZ 02:31:54.4 01:04:04.5
730. 1104 M40 Rus Michal ('77) Author 02:32:00.1 01:04:10.2
731. 427 M40 Křížek Petr ('72) Všelibice 02:32:02.0 01:04:12.1
732. 217 M60 Festa Zdeněk ('58) 02:32:05.5 01:04:15.6
733. 253 M30 Hatle Jakub ('88) Lázně Bělohrad 02:32:06.9 01:04:17.0
734. 372 M40 Knypl Jaroslav ('74) 02:32:15.4 01:04:25.5
735. 443 M40 Kubínek Václav ('72) 02:32:22.0 01:04:32.1
736. 479 M40 Lužný Jiří ('74) X-Treme CIPs 02:32:24.4 01:04:34.5
737. 106 M40 Beneš Petr ('73) RAMAR 02:32:30.0 01:04:40.1
738. 704 M40 Rosůlek Lukáš ('75) 02:32:35.3 01:04:45.4
739. 499 M60 Mareš Miroslav ('53) Povodí Labe 02:32:44.8 01:04:54.9
740. 981 M50 Svítil Jan ('69) 02:32:49.2 01:04:59.3
741. 813 M40 Šnajdr Jan ('72) Volksbank Bike Team 02:33:03.5 01:05:13.6
742. 222 M50 Fisenko Petr ('63) 02:33:04.0 01:05:14.1
743. 603 M50 Paulát Jirka ('68) 02:33:08.6 01:05:18.7
744. 178 M40 Čtrnáctý Václav ('80) 02:33:10.9 01:05:21.0
745. 573 M40 Novák Vladimír ('79) NEWMY 02:33:31.6 01:05:41.7
746. 271 M50 Hendlinger Aleš ('68) 02:33:35.4 01:05:45.5
747. 402 M50 Kostelecký Petr ('68) 02:33:39.3 01:05:49.4
748. 933 M40 Vymětal Roman ('79) 02:33:45.1 01:05:55.2
749. 57 M40 Anděl František ('72) 02:34:00.3 01:06:10.4
750. 431 M60 Krýcha Miroslav ('45) Bike Frýdlant 02:34:16.5 01:06:26.6
751. 742 M60 Sochor Petr ('51) Moravští Lyžníci 02:34:19.4 01:06:29.5
752. 328 M30 Jirásek Jan ('88) Mapei Cyklo Kaňkovský Mapei Cyklo Kaňkovský 02:34:19.7 01:06:29.8
753. 604 M50 Niederle Pavel ('68) 02:34:20.0 01:06:30.1
754. 735 M40 Skrbek Jiří ('79) 02:34:32.1 01:06:42.2
755. 939 M60 Zacha Stanislav ('56) FILMFEST Sport Team 02:34:44.2 01:06:54.3
756. 992 M40 Plesar Daniel ('71) 02:35:00.9 01:07:11.0
757. 863 M40 Ticháček Martin ('75) 02:35:01.8 01:07:11.9
758. 894 M40 Vávra Petr ('74) 02:35:04.1 01:07:14.2
759. 467 M60 Limberský Petr ('53) AŽDODNATEAM 02:35:04.3 01:07:14.4
760. 945 M50 Zajíček Martin ('69) 02:35:04.5 01:07:14.6
761. 1084 M40 Kostolný Miro ('77) 02:35:30.5 01:07:40.6
762. 105 M40 Beneš Jan ('75) 02:35:40.2 01:07:50.3
763. 906 M40 Verner Jiří ('75) D-K-V Group Hradec Králové 02:36:05.0 01:08:15.1
764. 1039 M50 Zikmund Tomáš ('69) 02:36:06.7 01:08:16.8
765. 238 M40 Gavelčík Kamil ('74) 02:36:24.0 01:08:34.1
766. 733 M18 Skoupý Tomáš ('94) 02:36:33.2 01:08:43.3
767. 918 M60 Vítek Miloslav ('55) 02:36:44.4 01:08:54.5
768. 176 M50 Čivrný Jiří ('62) 02:36:55.1 01:09:05.2
769. 715 M50 Ryšavý Jaroslav ('65) 02:37:05.6 01:09:15.7
770. 425 M40 Krenc Tomáš ('74) 02:37:13.4 01:09:23.5
771. 127 M50 Braun Libor ('65) Sportovní klub Inpos Sportovní klub Inpos 02:37:40.7 01:09:50.8
772. 314 M40 Jakl Michal ('73) 02:37:50.3 01:10:00.4
773. 1003 M40 Zeman Petr ('71) 02:37:59.0 01:10:09.1
774. 157 M40 Culek Bohumil ('74) 02:38:01.2 01:10:11.3
775. 171 M50 Čihák Martin ('69) Vazouni 02:38:12.1 01:10:22.2
776. 75 M60 Bárta Luboš ('58) 02:38:14.4 01:10:24.5
777. 836 M60 Štorch Bohuslav ('42) 02:38:22.3 01:10:32.4
778. 342 M40 Kadečka Michal ('72) 02:38:23.1 01:10:33.2
779. 495 M40 Manďák Jindřich ('76) 02:38:24.0 01:10:34.1
780. 1096 M50 Bláha Radek ('65) 02:38:27.2 01:10:37.3
781. 103 M40 Bělka David ('72) MTB HANZ 02:38:30.4 01:10:40.5
782. 134 M50 Brňák Jan ('68) Cyklo Děčín Cyklo Děčín 02:38:31.0 01:10:41.1
783. 673 M30 Rak Jan ('87) 02:38:32.0 01:10:42.1
784. 112 M30 Bígl Lukáš ('91) 02:38:35.6 01:10:45.7
785. 154 M60 Chroust Miroslav ('55) FC Lobkovice 02:38:36.9 01:10:47.0
786. 681 M60 Reif Ivo ('50) SpinBIke club K SpinBIke club K 02:38:51.7 01:11:01.8
787. 295 M60 Hoznour Jiří ('54) 02:39:03.0 01:11:13.1
788. 549 M50 Nagy Pavel ('70) 02:39:03.0 01:11:13.1
789. 951 M50 Zeman Josef ('64) 02:39:10.0 01:11:20.1
790. 656 M50 Prekschl Milan ('61) 02:39:13.4 01:11:23.5
791. 213 M40 Fajta Jaroslav ('79) 02:39:19.7 01:11:29.8
792. 868 M40 Trešňák Tomáš ('76) 02:39:25.0 01:11:35.1
793. 734 M30 Skrbek David ('82) 02:39:49.8 01:11:59.9
794. 339 M40 Kácha Bohuslav ('78) 02:40:06.0 01:12:16.1
795. 415 M50 Král Petr ('63) 02:40:13.3 01:12:23.4
796. 577 M30 Novotný Jiří ('86) Bike Frýdlant 02:40:45.0 01:12:55.1
797. 842 M60 Šulc Karel ('41) 02:40:49.7 01:12:59.8
798. 150 M40 Chaloupka Michal ('77) 02:40:57.6 01:13:07.7
799. 818 M60 Šoltys Karel ('54) Bike Frýdlant 02:41:02.0 01:13:12.1
800. 305 M50 Hubený Vladimír ('66) 02:41:06.5 01:13:16.6
801. 922 M40 Vodička Michal ('73) 02:41:11.2 01:13:21.3
802. 691 M18 Řeřicha Petr ('95) 02:41:25.3 01:13:35.4
803. 218 M50 Fiala Jiří ('67) 02:41:30.4 01:13:40.5
804. 1054 M60 Bubeníček Jan ('56) 02:41:32.4 01:13:42.5
805. 267 M50 Hawel Zdenek ('61) 02:41:37.7 01:13:47.8
806. 306 M40 Hušek Martin ('79) DETESK cyklo team 02:42:06.2 01:14:16.3
807. 414 M40 Král Jaroslav ('73) 02:42:10.8 01:14:20.9
808. 714 M18 Ryšavý Jan ('93) 02:42:14.3 01:14:24.4
809. 1106 M50 Gamba Robert ('62) SpinFit Liberec SpinFit Liberec 02:42:20.6 01:14:30.7
810. 192 M40 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky 02:42:23.9 01:14:34.0
811. 672 M50 Purchart Zdeněk ('67) Factor Hobby Team 02:42:48.5 01:14:58.6
812. 626 M40 Petráček Aleš ('74) DETESK cyklo team 02:42:55.5 01:15:05.6
813. 322 M60 Janský Michael ('58) 02:42:57.4 01:15:07.5
814. 808 M60 Šmíd Karel ('58) 02:43:09.8 01:15:19.9
815. 420 M40 Krbec Pavel ('75) Hrozivý DODO 02:43:47.2 01:15:57.3
816. 219 M18 Fiala Jiří ('94) 02:44:49.5 01:16:59.6
817. 867 M50 Trehšl Richard ('65) Ško-Energo Teplárna 02:45:10.8 01:17:20.9
818. 417 M40 Králik Stanislav ('74) X-Treme CIPs 02:45:24.0 01:17:34.1
819. 1031 M40 Štajner Pavel ('72) 02:45:50.1 01:18:00.2
820. 682 M18 Reif Jan ('93) SpinBIke club K SpinBIke club K 02:46:50.4 01:19:00.5
821. 413 M40 Krajčoviech Pavol ('73) 02:46:58.6 01:19:08.7
822. 510 M60 Matouš Vlastimil ('58) 02:48:18.8 01:20:28.9
823. 1097 M60 Kaplan Václav ('59) 02:49:14.4 01:21:24.5
824. 820 M40 Šop Pavel ('72) 02:49:42.2 01:21:52.3
825. 832 M50 Štěpánek Tomáš ('70) 02:49:58.3 01:22:08.4
826. 430 M40 Krsička Pavel ('71) 02:51:04.3 01:23:14.4
827. 272 M60 Herdegen Petr ('59) Cykloklub FTN 02:51:17.1 01:23:27.2
828. 595 M60 Papaj Jaroslav ('54) 02:51:42.4 01:23:52.5
829. 136 M50 Brnka Václav ('66) 02:51:48.0 01:23:58.1
830. 558 M30 Nedorost Tomáš ('87) 02:51:53.0 01:24:03.1
831. 645 M50 Podlipný Miloš ('62) 02:52:06.9 01:24:17.0
832. 36 M40 Abrt Jan ('76) 02:52:10.8 01:24:20.9
833. 160 M50 Čech Milan ('63) Vazouni 02:52:15.0 01:24:25.1
834. 1080 M60 Dvořák Jaroslav ('53) 02:52:29.3 01:24:39.4
835. 880 M40 Vácha Lukáš ('77) 02:52:32.4 01:24:42.5
836. 363 M60 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu 02:52:43.8 01:24:53.9
837. 1020 M50 Konrád Radek ('67) 02:53:03.7 01:25:13.8
838. 771 M50 Suchánek František ('63) 02:53:04.7 01:25:14.8
839. 1077 M50 Patočka Pavel ('67) 02:53:05.0 01:25:15.1
840. 15 M50 Křesťan Miloš ('68) Author 02:53:14.7 01:25:24.8
841. 826 M50 Šplíchal Milan ('62) rychla trojka 02:53:30.1 01:25:40.2
842. 403 M60 Košnář Bohuslav ('44) 02:54:36.2 01:26:46.3
843. 606 M60 Pavelka Milan ('59) 02:55:00.1 01:27:10.2
844. 107 M40 Benko Štěpán ('73) AZ papír 02:55:32.1 01:27:42.2
845. 581 M60 Nový Jiří ('58) 02:55:36.7 01:27:46.8
846. 308 M50 Hynek Slavomír ('63) 02:55:47.0 01:27:57.1
847. 555 M50 Nedbal Radek ('69) 02:56:48.5 01:28:58.6
848. 274 M40 Hlaváček Jaroslav ('73) 02:56:49.3 01:28:59.4
849. 505 M50 Martínek Vladimír ('69) 02:56:49.4 01:28:59.5
850. 854 M40 Švejda Karel ('76) 02:56:56.9 01:29:07.0
851. 539 M60 Mottl Antonín ('37) 02:56:57.8 01:29:07.9
852. 124 M60 Brabač Pavel ('60) Oslici z Pirinu 02:57:23.0 01:29:33.1
853. 1049 M30 Tabořík jiří ('86) 02:57:48.8 01:29:58.9
854. 461 M40 Langer Andrej ('76) 02:58:01.5 01:30:11.6
855. 843 M40 Šuma Martin ('76) 02:58:11.4 01:30:21.5
856. 778 M60 Sýkora Jan ('51) Oslici z Pirinu 02:58:14.3 01:30:24.4
857. 329 M60 Jirásek Otokar ('56) Mapei Cyklo Kaňkovský Mapei Cyklo Kaňkovský 03:00:54.6 01:33:04.7
858. 182 M50 Štrejn Martin ('64) 03:01:13.5 01:33:23.6
859. 455 M50 Kutílek Pavel ('69) 03:02:46.0 01:34:56.1
860. 659 M60 Přibyl Václav ('53) 03:03:00.4 01:35:10.5
861. 783 M30 Šavel Martin ('84) 03:03:33.6 01:35:43.7
862. 929 M50 Votava Martin ('63) rychla trojka 03:03:50.0 01:36:00.1
863. 562 M40 Nepraš Jakub ('80) Author 03:04:57.4 01:37:07.5
864. 736 M40 Sláma Jan ('75) Author 03:04:58.0 01:37:08.1
865. 125 M40 Brabec Petr ('75) Author 03:04:59.1 01:37:09.2
866. 311 M40 Ilizi Petr ('75) 03:07:29.8 01:39:39.9
867. 596 M50 Pardubský Jan ('63) Povodí Labe 03:08:56.1 01:41:06.2
868. 254 M60 Háva Jiří ('47) 03:09:27.2 01:41:37.3
869. 247 M40 Hamouz Libor ('75) 03:09:41.0 01:41:51.1
870. 776 M40 Svoboda Petr ('75) 03:09:48.0 01:41:58.1
871. 546 M50 Mužák Petr ('67) 03:09:57.0 01:42:07.1
872. 469 M40 Lorenz Jiří ('78) 03:11:33.8 01:43:43.9
873. 399 M50 Korityák Daniel ('69) 03:11:40.1 01:43:50.2
874. 947 M30 Závodník Jan ('85) 03:11:42.2 01:43:52.3
875. 284 M40 Holeček Vratislav ('74) 03:12:27.4 01:44:37.5
876. 490 M60 Malačka Zdeněk ('56) AZ papír 03:13:16.9 01:45:27.0
877. 292 M40 Hošek Jiří ('72) SKP AKADEMIA PRAHA SKP AKADEMIA PRAHA 03:16:08.3 01:48:18.4
878. 1018 M50 Svatoň Vratislav ('70) 03:16:08.5 01:48:18.6
879. 852 M40 Švec Karel ('78) Strašnické šlapky 03:16:20.9 01:48:31.0
880. 491 M40 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:17:02.5 01:49:12.6
881. 964 M50 Žbirka Michal ('64) 03:17:54.2 01:50:04.3
882. 1030 M60 Bobek Oldřich ('50) 03:19:11.2 01:51:21.3
883. 304 M40 Hubacek Ales ('73) 03:19:35.7 01:51:45.8
884. 686 M40 Remeš Michal ('71) 03:21:17.3 01:53:27.4
885. 589 M30 Ondráček Tomáš ('83) 03:21:45.4 01:53:55.5
886. 833 M60 Štěrba Lubomír ('51) 03:23:24.8 01:55:34.9
887. 761 M40 Stöhr Libor ('77) 03:24:42.8 01:56:52.9
888. 477 M60 Lukeš Jaroslav ('50) 03:25:05.0 01:57:15.1
889. 131 M40 Breu Lukáš ('80) 03:25:06.1 01:57:16.2
890. 1017 M40 Petsch Jaroslav ('75) 03:39:22.4 02:11:32.5
891. 1019 M50 Singule Vladislav ('68) 03:49:59.9 02:22:10.0
892. 220 M30 Fiedler Radek ('89) 04:06:17.6 02:38:27.7
893. 452 M40 Kurka Václav ('74) 04:09:23.8 02:41:33.9
894. 337 M30 Juklová Andrea ('85) 04:09:24.1 02:41:34.2