Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy / 50 km (1993 a mladší), Z30 Ženy / 50 km (1981 až 1992), Z40 Ženy / 50 km (1971 až 1980), Z50 Ženy / 50 km (1961 až 1970), Z60 Ženy / 50 km (1960 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 7 Z40 Procházková Michaela ('78) Bike team Kralupy Bike team Kralupy 01:40:52.1  
2. 1065 Z40 Loubková Ivana ('80) TT CYKLORENOVA CVIKOV 01:42:53.8 00:02:01.7
3. 506 Z40 Martínková Jana ('80) CykloTrenink CykloTrenink 01:44:13.5 00:03:21.4
4. 97 Z30 Vlášková Lucie ('87) Kellys Bikeranch Team 01:44:20.9 00:03:28.8
5. 435 Z40 Kubáčová Jana ('80) CykloTrenink CykloTrenink 01:47:11.6 00:06:19.5
6. 594 Z40 Pajkrtová Michaela ('79) Fokus Optik 3L Racing 01:47:13.3 00:06:21.2
7. 1093 Z30 Jandusová Šárka ('81) SKI PAUDERA 01:48:53.0 00:08:00.9
8. 1013 Z30 Vančurová Radka ('83) Vinohradské šlapky 01:51:47.0 00:10:54.9
9. 967 Z30 Slováčková Hana ('81) 01:52:24.3 00:11:32.2
10. 13 Z40 Dutá Lenka ('76) ALPINE PRO Author team 01:52:38.9 00:11:46.8
11. 1073 Z40 Batelová Ivana ('75) nannini-cafe café nannini 01:54:21.5 00:13:29.4
12. 839 Z40 Šturmová Ida ('77) Hermann Irsap 01:54:21.6 00:13:29.5
13. 191 Z30 Dörrová Veronika ('85) Binodöza Bike Team 01:56:02.0 00:15:09.9
14. 895 Z50 Vávrová Zuzana ('69) Eleven BMC 01:57:32.2 00:16:40.1
15. 119 Z50 Blažková Lucie ('70) Bikestars Vrchlabí 01:58:33.1 00:17:41.0
16. 805 Z40 Škvorová Lenka ('79) 01:59:06.4 00:18:14.3
17. 786 Z60 Šenkýř Ivan ('51) Coon d´UP Tuck Group Coon d´UP Tuck 01:59:42.1 00:18:50.0
18. 819 Z30 Šoltysová Lenka ('81) 02:02:43.0 00:21:50.9
19. 899 Z50 Vejrostová Romana ('65) MTB KČT Kralupy 02:04:20.8 00:23:28.7
20. 173 Z60 Čiháková Iva ('57) 02:05:00.0 00:24:07.9
21. 666 Z40 Procházková Martina ('76) CYKLO SKI J. Žitník Draci 02:05:02.0 00:24:09.9
22. 941 Z30 Zadáková Klára ('88) 02:05:23.8 00:24:31.7
23. 1048 Z30 Jirmusová Lucie ('84) Cyklo Erben 02:05:48.1 00:24:56.0
24. 387 Z40 Komárková Zuzana ('79) Author Cyklo Stratílek Litomyšl 02:07:40.1 00:26:48.0
25. 237 Z40 Gartnerová Jitka ('80) Factor Hobby Team 02:08:15.1 00:27:23.0
26. 943 Z60 Zahulová Světlana ('58) KC Kooperativa 02:08:30.0 00:27:37.9
27. 55 Z40 Fabiánová Pavla ('80) Author 02:09:20.7 00:28:28.6
28. 944 Z40 Zajícová Lucie ('75) 02:10:04.5 00:29:12.4
29. 613 Z30 Pekárnová Klára ('92) X&Y 02:10:38.3 00:29:46.2
30. 501 Z40 Marková Marcela ('79) Autocombi team Kutná Hora 02:10:40.2 00:29:48.1
31. 1010 Z40 Jandová Zuzana ('79) Lipnoman Lipnoman 02:11:44.2 00:30:52.1
32. 30 Z40 Pitrová Klára ('79) Český ráj Klára 02:12:26.7 00:31:34.6
33. 788 Z50 Ševčíková Zuzana ('68) Bike team Kralupy 02:12:53.1 00:32:01.0
34. 1033 Z40 Kotková Miroslava ('73) Spinfit Liberec 02:13:05.0 00:32:12.9
35. 1032 Z40 Štajnerová Markéta ('73) 02:13:06.0 00:32:13.9
36. 266 Z40 Havlínová Alena ('78) 02:13:25.4 00:32:33.3
37. 942 Z30 Zahradová Pavlína ('84) ALLROAD Cycling Team MB No.1 02:13:47.0 00:32:54.9
38. 888 Z40 Vaněčková Ivana ('79) 02:15:10.1 00:34:18.0
39. 493 Z40 Malečková Jana ('78) 02:16:04.1 00:35:12.0
40. 612 Z50 Pejřilová Šárka ('65) 02:16:45.1 00:35:53.0
41. 535 Z30 Mocová Michaela ('92) X&Y 02:17:14.6 00:36:22.5
42. 249 Z40 Hanáková Renáta ('72) Liščí pacička 02:17:36.0 00:36:43.9
43. 616 Z30 Pelikánová Tereza ('87) Loser Team 02:18:20.2 00:37:28.1
44. 954 Z40 Zemanová Kateřina ('72) DETESK cyklo team 02:19:31.6 00:38:39.5
45. 358 Z50 Kašparová Pavla ('66) 02:19:44.0 00:38:51.9
46. 234 Z50 Fryčová Ladislava ('69) 02:21:34.4 00:40:42.3
47. 118 Z50 Blažková Denisa ('68) 02:22:18.2 00:41:26.1
48. 405 Z40 Košnářová Lenka ('79) KS Force 02:22:23.4 00:41:31.3
49. 587 Z60 Olšáková Blanka ('58) Bike RPO Mladá Boleslav 02:23:04.7 00:42:12.6
50. 921 Z60 Vnuková Jaroslava ('51) TOPESTO 02:23:05.6 00:42:13.5
51. 269 Z40 Helclová Barbora ('75) H-club 02:23:10.0 00:42:17.9
52. 258 Z40 Havelková Pavla ('79) ROMAPAŠI 02:23:42.9 00:42:50.8
53. 487 Z40 Machová Jana ('77) 02:24:15.0 00:43:22.9
54. 847 Z50 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:25:42.0 00:44:49.9
55. 445 Z30 Kučerová Eva ('83) Splašený trubky 02:26:10.0 00:45:17.9
56. 288 Z30 Holubová Markéta ('82) Trosky 02:27:44.2 00:46:52.1
57. 62 Z40 Aubrechtová Petra ('71) HSK-cycling team 02:27:51.6 00:46:59.5
58. 706 Z40 Roulová Petra ('75) 02:27:59.7 00:47:07.6
59. 206 Z40 Dvořáková Veronika ('78) Trosky 02:28:50.7 00:47:58.6
60. 544 Z30 Mudrochová Petra ('87) CykloHELIOS CykloHELIOS 02:29:03.1 00:48:11.0
61. 393 Z40 Kopecká Ivana ('78) 02:30:00.5 00:49:08.4
62. 702 Z30 Rolencová Lucie ('92) SWSL Lučany SWSL 02:30:25.9 00:49:33.8
63. 701 Z50 Rolencová Alena ('68) SWSL Lučany SWSL 02:30:40.3 00:49:48.2
64. 133 Z30 Břízová Pavla ('86) 02:30:51.2 00:49:59.1
65. 457 Z50 Kutilova Regina ('68) 02:33:03.6 00:52:11.5
66. 263 Z40 Havlíková Běla ('74) 02:33:16.1 00:52:24.0
67. 812 Z40 Šmídová Michaela ('76) 02:34:28.9 00:53:36.8
68. 279 Z30 Holá Markéta ('90) 02:35:21.6 00:54:29.5
69. 122 Z30 Bornová Lucie ('88) 02:37:04.0 00:56:11.9
70. 280 Z40 Holá Radka ('74) 02:37:06.0 00:56:13.9
71. 448 Z50 Kuderová Šárka ('64) 02:37:07.7 00:56:15.6
72. 550 Z40 Nagyová Jana ('71) 02:37:17.7 00:56:25.6
73. 599 Z50 Pařízková Radka ('64) 02:37:19.3 00:56:27.2
74. 610 Z40 Pecušová Lenka ('75) Apple bike 02:37:34.7 00:56:42.6
75. 313 Z40 Jačková Jitka ('76) Dezo tým 02:38:10.1 00:57:18.0
76. 953 Z50 Zemanová Jitka ('67) 02:38:30.2 00:57:38.1
77. 660 Z60 Příhodová Radka ('59) 02:38:37.9 00:57:45.8
78. 755 Z30 Stašová Kateřina ('84) 02:38:58.0 00:58:05.9
79. 872 Z40 Tušová Petra ('76) 02:39:09.7 00:58:17.6
80. 631 Z18 Petřinová Kateřina ('93) SK Otvovice 02:39:38.2 00:58:46.1
81. 576 Z60 Novotná Miloslava ('60) Bike Frýdlant 02:40:46.7 00:59:54.6
82. 523 Z30 Mikudová Jindřiška ('81) 02:40:50.1 00:59:58.0
83. 252 Z40 Hašlarová Alena ('78) Rigi Bike Mladá Boleslav Rigi Bike Mladá Boleslav 02:40:52.8 01:00:00.7
84. 795 Z50 Šimáňová Ladislava ('69) 02:41:00.1 01:00:08.0
85. 141 Z50 Brožová Iva ('69) Jihlavské bajky 02:41:15.3 01:00:23.2
86. 369 Z30 Klimešová Kristýna ('86) Obvyklí podezřelí 02:41:58.3 01:01:06.2
87. 299 Z40 Hrubá Petra ('73) Obvyklí podezřelí 02:42:01.8 01:01:09.7
88. 1028 Z40 Huncovská Lucie ('10) 02:44:10.9 01:03:18.8
89. 148 Z30 Chaloupecká Anna ('85) 02:45:07.8 01:04:15.7
90. 792 Z40 Šimandlová Klára ('72) 02:47:07.2 01:06:15.1
91. 384 Z40 Kolátorová Pavlína ('72) 02:48:17.6 01:07:25.5
92. 291 Z18 Horová Tereza ('96) 02:49:59.2 01:09:07.1
93. 683 Z60 Reifová Hana ('55) SpinBIke club K SpinBIke club K 02:50:15.8 01:09:23.7
94. 1015 Z40 Durajová Zuzana ('80) 02:50:53.4 01:10:01.3
95. 671 Z40 Punčochářová Dita ('77) Hospůdka Karolína Praha 02:50:59.0 01:10:06.9
96. 512 Z50 Matoušková Hana ('68) DETESK cyklo team 02:51:08.0 01:10:15.9
97. 601 Z40 Pastoreková Marcela ('76) 02:51:42.1 01:10:50.0
98. 1043 Z18 Křesťanová Romana ('93) Author 02:53:06.6 01:12:14.5
99. 264 Z40 Havlíková Jana ('77) 02:53:42.1 01:12:50.0
100. 1090 Z40 Tůmová Lucie ('77) 02:54:32.7 01:13:40.6
101. 298 Z40 Hrbková Jiřina ('77) 02:54:51.1 01:13:59.0
102. 424 Z40 Krejčová Lucie ('79) SKP AKADEMIA PRAHA SKP AKADEMIA PRAHA 02:55:30.0 01:14:37.9
103. 115 Z50 Bímová Lenka ('64) 02:55:46.8 01:14:54.7
104. 936 Z40 Zabloudilová Edita ('77) 02:58:11.7 01:17:19.6
105. 514 Z40 Mazourková Ilona ('76) HP 02:58:20.6 01:17:28.5
106. 507 Z40 Mášová Jana ('76) 03:01:31.5 01:20:39.4
107. 1091 Z30 Novakovská Michaela ('60) 03:02:03.9 01:21:11.8
108. 456 Z40 Kutílková Lenka ('71) 03:02:45.6 01:21:53.5
109. 810 Z30 Šmídová Gabriela ('84) 03:03:39.3 01:22:47.2
110. 82 Z60 Bártová Irena ('59) 03:04:18.9 01:23:26.8
111. 33 Z40 Ježková Radka ('78) Author 03:04:25.0 01:23:32.9
112. 88 Z40 Chmelíková Radka ('79) Author 03:04:57.1 01:24:05.0
113. 265 Z30 Havlíková Pavlína ('89) 03:04:59.2 01:24:07.1
114. 85 Z30 Bártová Vendula ('87) 03:05:00.8 01:24:08.7
115. 991 Z30 Secká Markéta ('85) 03:05:09.0 01:24:16.9
116. 878 Z50 Urbánková Jitka ('64) Bike Frýdlant 03:06:00.6 01:25:08.5
117. 1087 Z50 Makalová Dargmar ('66) 03:06:09.3 01:25:17.2
118. 310 Z40 Ilizi Jana ('79) 03:07:29.8 01:26:37.7
119. 739 Z40 Smíšková Jitka ('79) 03:10:56.5 01:30:04.4
120. 151 Z40 Chlupová Denisa ('73) 03:11:30.7 01:30:38.6
121. 318 Z40 Seifertová Daniela ('77) 03:11:32.5 01:30:40.4
122. 409 Z30 Kouřilová Lenka ('82) 03:18:18.2 01:37:26.1
123. 1086 Z30 Kresslová Lucie ('81) 03:19:15.3 01:38:23.2
124. 862 Z40 Tesková Jana ('76) Obvyklí podezřelí 03:20:14.5 01:39:22.4
125. 382 Z40 Kolaříková Jolana ('74) Obvyklí podezřelí 03:20:15.3 01:39:23.2
126. 566 Z18 Nováčková Tereza ('94) Bike&ski Bakajda BnJ 03:20:43.4 01:39:51.3
127. 614 Z30 Pelcová Markéta ('82) 03:23:51.2 01:42:59.1
128. 811 Z50 Šmídová Helena ('63) 03:24:16.0 01:43:23.9
129. 1092 Z50 Singulová Jitka ('66) 03:50:44.0 02:09:51.9