Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. Cyklo Team Budvar Tábor Bína Martin, Bambula Ondřej, Bambula Stanislav 04:29:45.8  
2. SKI PAUDERA Novota Jan, Paudera Vladimír, Holub Vlastislav 04:36:05.1 00:06:19.3
3. cykloservispetr.cz Vít Jakub, Krause David, Petr Ladislav 04:45:41.9 00:15:56.1
4. CykloHELIOS Bičík Robert, Sázavský Jan, Volf Michal 04:55:12.8 00:25:27.0
5. Maraton centrum Jičín Řehák Vít, Švábek Jan, Švábek Karel 04:55:41.6 00:25:55.8
6. Lawi crazy team Tondr David, Černý Robert, Kancnýř Aleš 05:05:28.0 00:35:42.2
7. Factor bike team Zeman Aleš, Matoušek Michal, Duchoslav Josef 05:10:19.6 00:40:33.8
8. Binodöza Bike Team Bican Petr, Zavřel Petr, Dörrová Veronika 05:15:29.5 00:45:43.7
9. ALLROAD Cycling Team MB Vobora Pavel, Šuška Martin, Pleštil Vratislav 05:15:32.8 00:45:47.0
10. CykloTrenink Martínková Jana, Kubáčová Jana, Dongres Miroslav 05:24:46.1 00:55:00.3
11. Cyklo Stratílek Litomyšl Komárek Miloslav, Sisr František, Klaban Jaroslav 05:24:47.5 00:55:01.7
12. Ořešínští draci Pezlar Lukáš, Svárovský Miloš, Stehlík Jan 05:34:09.8 01:04:24.0
13. Loser Team Novák Jan, Endler Vít, Raukner Petr 05:37:25.1 01:07:39.3
14. BBC Zaječov Jícha Roman, Komínek Stanislav, Langer Josef 05:39:52.5 01:10:06.7
15. Lipnoman Pešek Tomáš, Poláček Miroslav, Jandová Zuzana 05:43:44.4 01:13:58.6
16. Coon d´UP Tuck Šnajdr Jiří, Vejvoda Lubomír, Šenkýř Ivan 05:43:51.6 01:14:05.8
17. Čudáci Mrklas Luboš, Petr Jiří, Švarc Pavel 05:48:15.9 01:18:30.1
18. BIKE TEAM Újezd nad Lesy Rákosník Jiří, Carboch Pavel, Šíbal Jindřich 05:51:03.6 01:21:17.8
19. Liščí pacička Žahour Petr, Špíšek Radek, Vostatek Petr 05:54:20.0 01:24:34.2
20. Splašený trubky Nechanický Stanislav, Lukáš Jakub, Nedomlel Petr 06:01:21.5 01:31:35.7
21. Záhořanská klika Stejskal Jan, Bartsch Tomáš, Stejskal Karel 06:05:13.1 01:35:27.3
22. Rigi Bike Mladá Boleslav Vokurka Petr, Vokurka Pavel, Hašlarová Alena 06:05:32.1 01:35:46.3
23. HP Čechura Jiří, Řehoř Hynek, Vejvoda Michal 06:09:46.5 01:40:00.7
24. žádný Machek Ivo, Pilát Michal, Budějský Miroslav 06:12:13.4 01:42:27.6
25. Apple bike Linhart Petr, Markup Jan, Kabát Roman 06:15:36.9 01:45:51.1
26. VodoPro Jakubů Pavel, Maršál Jiří, Koldovský Petr 06:17:12.3 01:47:26.5
27. Hrochi Melichárek Leoš, Nademlýnský Viktor, Vrba Michal 06:26:23.9 01:56:38.1
28. DKV group Hradec Králové Kaniščev Michal, Pilař Jan, Ryba Pavel 06:27:38.5 01:57:52.7
29. Teplárna Novosad Martin, Bobek František, Sekáč Miloš 06:30:21.7 02:00:35.9
30. KS Force Košnář Jan, Duban Lukáš, Košnářová Lenka 06:30:23.2 02:00:37.4
31. Všelibice Binter Dalibor, Flanderka Jaroslav, Flanderka Martin 06:32:04.4 02:02:18.6
32. Dezo tým Jaček Martin, Myška Jiří, Růžička Jan 06:33:03.8 02:03:18.0
33. Trosky Dvořák Michal, Dvořák Bohumil, Holubová Markéta 06:34:38.7 02:04:52.9
34. Vazouni Šembera Jan, Vincík David, Černý Zdeněk 06:37:07.7 02:07:21.9
35. Faurecia Fejfar Jiří, Procházka Zdeněk, Louda Miroslav 06:38:21.5 02:08:35.7
36. AZ papír Řídký František, Krejčí Miloslav, Benko Štěpán 06:42:04.8 02:12:19.0
37. Hospůdka Karolína Praha Kovář Michal, Sklenář Vladimír, Punčochářová Dita 06:43:38.2 02:13:52.4
38. Reality Pintner Pintner Petr, Gosza Petr, Janošík Miroslav 06:45:23.0 02:15:37.2
39. SWSL Swárovský Pavel, Rolencová Lucie, Rolencová Alena 06:47:48.2 02:18:02.4
40. Pakobylka team Lupač Michal, Dolanský Jiří, Makrlík Libor 06:48:00.6 02:18:14.8
41. SPEEDTEAM Stránský Leo, Luft Bedřich, Strmiska Václav 06:48:29.8 02:18:44.0
42. Jihlavské bajky Kocourek Jan, Brož Jiří, Brožová Iva 06:50:48.9 02:21:03.1
43. Klára Pitrová Klára, Mrkáček Zdeněk, Mocek Jan 06:52:45.6 02:22:59.8
44. Cyklo Děčín Hála Miroslav, Brňák Jan, Brňák Jan 06:55:46.6 02:26:00.8
45. SKP AKADEMIA PRAHA Sadílek Zdeněk, Švarc Miloslav, Krejčová Lucie 06:59:40.2 02:29:54.4
46. NEWMY Novák Pavel, Doner Radek, Novák Vladimír 07:13:23.2 02:43:37.4
47. Obvyklí podezřelí Netolický David, Florík David, Klimešová Kristýna 07:15:19.0 02:45:33.2
48. Povodí Labe Kaipr Milan, Řehák Luděk, Mareš Miroslav 07:15:47.4 02:46:01.6
49. DETESK cyklo team Sameš Pavel, Zemanová Kateřina, Hušek Martin 07:16:21.0 02:46:35.2
50. H-club Helclová Barbora, Hadač Jakub, Klusáček Jan 07:16:52.2 02:47:06.4
51. X-Treme CIPs Nykodým Michal, Lužný Jiří, Králik Stanislav 07:38:39.2 03:08:53.4
52. SpinBIke club K Reif Ivo, Reif Jan, Reifová Hana 08:15:57.9 03:46:12.1
53. rychla trojka Votava Filip, Šplíchal Milan, Votava Martin 08:23:31.8 03:53:46.0