Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. Nissan Dolák Fojtík Jan, Hruška Jan, Fojtík Ondřej 04:30:35.4  
2. KELLYS BIKERANCH TEAM Bubílek Michal, Kohoutek Michal, Vlášek Michal 04:31:54.4 00:01:19.0
3. ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 Jiránek Tomáš, Matějka Jan, Kopáč Dalibor 04:35:24.4 00:04:49.0
4. ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 1 Ježek Václav, Klouček František, Hejduk Stanislav 04:36:42.1 00:06:06.7
5. CYKLO SKI J.Žitník Mikule Ondřej, Zeman Aleš, Kubíček Michal 04:43:41.9 00:13:06.5
6. KC Kooperativa SG Jablonec n. N. Nesvadba Jan, Sáblík Lukáš, Vlček Michal 04:44:09.8 00:13:34.4
7. Rubena Birell Specialized Cycling Team Kaněra Michal, Dlask Petr, Kalašová Karolína 04:45:24.2 00:14:48.8
8. ELEVEN team Příchovice Strnad Aleš, Pelc Stanislav, Řešátko Jiří 04:46:34.0 00:15:58.6
9. Author Masters Kunčický Radim, Kocián Václav, Šenk Jaroslav 04:47:48.5 00:17:13.1
10. SKI PAUDERA Paudera Vladimír, Holub Vlastislav, Ščučka Radek 04:50:35.4 00:20:00.0
11. ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 3 Boubín Jan, Hladík Josef, Hájek Vlastimil 04:52:35.7 00:22:00.3
12. Author Svoboda Petr, Šinkovský Roman, Roubal Martin 04:57:41.6 00:27:06.2
13. Hermann Irsap Vosyka Richard, Neubauer Radim, Štarman Michal 04:58:38.5 00:28:03.1
14. Emerge Šulc Jakub, Novák Jindra, Šimon Dušan 04:59:34.7 00:28:59.3
15. cykloservispetr.cz Krause David, Vít Jakub, Heřt Martin 04:59:38.0 00:29:02.6
16. PAC Kubeš Petr, Klinger Pavel, Nezkusil Leoš 05:11:17.4 00:40:42.0
17. INOX BIKE TEAM Hušek Břetislav, Šilhán Lukáš, Nýdrle Miloslav 05:16:36.9 00:46:01.5
18. Cyklo Stratílek Litomyšl Josef Málek Aleš Zelený, Zelený František, Klaban Jaroslav 05:21:39.6 00:51:04.2
19. BBC Zaječov Jícha Roman, Komínek Stanislav, Langer Josef 05:29:13.8 00:58:38.4
20. KONA Cycling Point Gonda Pavel, Štěpánová Karla, Oplt Libor 05:29:37.6 00:59:02.2
21. Cyklo Děčín Boháč Dušan, Metela Ondřej, Hála Miroslav 05:34:33.8 01:03:58.4
22. AZpapír Řídký František, Varhaník Zdeněk, Krejčí Miloslav 05:35:55.3 01:05:19.9
23. BIKE TEAM Újezd nad Lesy Rákosník Jiří, Carboch Pavel, Pidrman Miroslav 05:35:58.2 01:05:22.8
24. Emco Čechlovský Milan, Pírko Pavel, Pírko Ivan 05:44:25.5 01:13:50.1
25. Piráti Pilát Tomáš, Pilát Ondřej, Rak Jan 05:45:02.0 01:14:26.6
26. Ergo Liberec Cakl Roman, Kapeš Ivan, Novák Milan 05:50:04.7 01:19:29.3
27. Uran bike team Příbram Hlína Tomáš, Koudela Roman, Veselý Michal 05:52:02.2 01:21:26.8
28. Teplárna Novosad Martin, Doležal Jan, Kraft Milan 05:56:51.2 01:26:15.8
29. T-Mobile MTB Team Svoboda Jiří, Pospíšil Tomáš, Svobodová Marcela 05:57:11.0 01:26:35.6
30. Preciosa Bike Team Patka Miroslav, Brzák Pavel, Jelínek Daniel 05:58:35.4 01:28:00.0
31. Liščí pacička Žahour Petr, Špíšek Radek, Havlík Petr 06:01:08.4 01:30:33.0
32. Allianz Mazač Michal, Rubeš Jan, Machalický Zbyněk 06:05:01.4 01:34:26.0
33. KČT MTB Kralupy Vejrosta Zdeněk, Vejrosta Jan, Vejrostová Romana 06:07:05.5 01:36:30.1
34. BC Sport Semily Kafka Libor, Pulda Vašek, Fišer Pavel 06:13:02.7 01:42:27.3
35. HP Kresta Jan, Řehoř Hynek, Vejvoda Michal 06:13:20.5 01:42:45.1
36. Hrozivy Dodo Roule Jan, Dolejš Jan, Dolejš Pavel 06:15:30.6 01:44:55.2
37. Apple bike Kladno Linhart Petr, Markup Jan, Rojek Jan 06:17:08.3 01:46:32.9
38. Hřebena Novák Petr, Lustig Viktor, Petráň Václav 06:20:27.2 01:49:51.8
39. DETESK cycklo team Sameš Pavel, Hušek Martin, Zemanová Kateřina 06:25:18.9 01:54:43.5
40. Vazouni Šembera Jan, Vincík Radek, Vincík David 06:27:21.3 01:56:45.9
41. FUJU Team Juračka Pavel, Janko Michal, Fuksa Ladislav 06:27:52.1 01:57:16.7
42. JAMAHO Gábriš Jan, Kadič Jan, Kadič Martin 06:28:12.3 01:57:36.9
43. PAKOBYLKA team Lupač Michal, Skalický Zbyšek, Váňa Jaroslav 06:34:41.5 02:04:06.1
44. Trosky Dvořák Michal, Šafařík Miroslav, Šafaříková Růžena 06:37:19.8 02:06:44.4
45. Jihlavské bajky Brož ml. Jiří, Brož Jiří, Dostál Richard 06:41:04.5 02:10:29.1
46. Kidokai Jisl Richard, Jisl Jarda, Jisl Jan 06:42:23.3 02:11:47.9
47. Factor Hobby Team Procházka Zdeněk, Langer Andrej, Purchart Zdeněk 06:54:04.7 02:23:29.3
48. H-Club Vacátko Josef, Helclová Barbora, Hadač Jakub 06:55:16.0 02:24:40.6
49. Všelibice Binter Dalibor, Křížek Petr, Flanderka Martin 07:00:35.2 02:29:59.8
50. DNDNZ Donner Radek, Dumek Pavel, Zadák Tomáš 07:07:41.6 02:37:06.2
51. D-K-V Group Hradec Králové Dlesk Jan, Kaniščev Michal, Kaniščev Boris 07:10:27.7 02:39:52.3
52. Cyklobulf Hrobce Landkammer Ondřej, Landkammer Karel, Vobecká Zdeňka 07:17:16.6 02:46:41.2
53. Goroteam Lukáč Jan, Kubánková Šárka, Svoboda Václav 07:57:07.1 03:26:31.7
54. Faurecia Kudrna Roman, Střelec Michal, Koliska Martin 08:17:39.3 03:47:03.9