Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích M18 Muži / 50 km (1994 a mladší), M19-29 Muži / 50 km (1983 až 1993), M30-39 Muži / 50 km (1973 až 1982), M40-49 Muži / 50 km (1963 až 1972), M50-59 Muži / 50 km (1953 až 1962), M60+ Muži / 50 km (1952 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 M30-39 Ježek Václav ('77) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 1 01:25:44.5  
2. 25 M30-39 Hruška Jan ('75) TOYOTA Dolák MTB tým 01:25:44.6 00:00:00.1
3. 2 M30-39 Dlask Petr ('76) Madeta Fitness / Specialized Madeta Fitness / Specialized 01:25:47.0 00:00:02.5
4. 3 M19-29 Bubílek Michal ('86) Kellys Bike Ranch Team Kellys Bike Ranch Team 01:25:49.4 00:00:04.9
5. 47 M30-39 Hejduk Stanislav ('77) Madeta Fitness / Specialized Madeta Fitness / Specialized 01:25:55.1 00:00:10.6
6. 24 M19-29 Strož Jan ('89) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 1 01:26:41.7 00:00:57.2
7. 11 M19-29 Klouček František ('85) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 01:27:51.1 00:02:06.6
8. 30 M40-49 Netík Ivo ('72) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 01:30:43.5 00:04:59.0
9. 29 M30-39 Matějka Jan ('76) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:30:43.9 00:04:59.4
10. 38 M19-29 Splítek Martin ('88) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 1 01:30:44.7 00:05:00.2
11. 1048 M19-29 Strnad Aleš ('86) ELEVEN TEST TEAM Eleven Team Příchovice 01:30:45.0 00:05:00.5
12. 1222 M19-29 Lomakin Aleksandr ('83) 01:30:54.3 00:05:09.8
13. 33 M30-39 Krkoška David ('78) Cyklotrenink.com 01:30:59.8 00:05:15.3
14. 39 M19-29 Strnad Jiří ('84) ELEVEN team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:31:03.7 00:05:19.2
15. 1030 M30-39 Holub Josef ('79) Alltraining - Lawi racing team 01:31:10.4 00:05:25.9
16. 28 M19-29 Mikule Ondřej ('88) CYKLO SKI Žitník Cyklo ski J. Žitník 01:31:17.5 00:05:33.0
17. 26 M19-29 Plesník Michal ('84) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 1 01:33:39.4 00:07:54.9
18. 1096 M30-39 Janků Miloš ('78) KUPKOLO.cz 01:33:40.7 00:07:56.2
19. 35 M30-39 Turner Martin ('78) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 01:33:41.3 00:07:56.8
20. 1276 M19-29 Šťastný Michal ('85) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:33:41.4 00:07:56.9
21. 48 M19-29 Svoboda Tomáš ('93) Madeta Fitness / Specialized Madeta Fitness / Specialized 01:33:44.4 00:07:59.9
22. 36 M40-49 Svoboda Petr ('63) Author 01:33:44.5 00:08:00.0
23. 34 M19-29 Řehák Martin ('91) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 01:33:45.5 00:08:01.0
24. 1093 M30-39 Čapek Jan ('73) SK Skovelo neslyšících Olomouc 01:33:45.9 00:08:01.4
25. 21 M40-49 Míl Jiří ('66) AUTHOR JMC Sport Klub 01:33:46.3 00:08:01.8
26. 5 M30-39 Kyzivat Vladimír ('82) Johnson Controls AŠ MB 01:33:46.8 00:08:02.3
27. 70 M30-39 Hájek Vlastimil ('74) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 01:33:47.3 00:08:02.8
28. 62 M19-29 Čížek Jan ('84) AXIT axit 01:33:48.3 00:08:03.8
29. 84 M30-39 Neubauer Radim ('77) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:33:48.9 00:08:04.4
30. 31 M50-59 Kocián Václav ('58) Author Masters 01:33:48.9 00:08:04.4
31. 37 M30-39 Kuba Petr ('73) bikegallery bikegallery 01:33:49.3 00:08:04.8
32. 1050 M40-49 Hruška Jan ('69) KC Kooperativa 01:33:50.4 00:08:05.9
33. 43 M40-49 Polák Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:33:50.6 00:08:06.1
34. 1272 M19-29 Pína Ondřej ('84) AXIT DOLDY 01:33:54.2 00:08:09.7
35. 971 M19-29 Vobora Pavel ('84) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 01:33:57.5 00:08:13.0
36. 63 M40-49 Vít Pavel ('71) AXIT axit 01:34:00.0 00:08:15.5
37. 50 M19-29 Vidner Štěpán ('85) Triatlon Sportklub Praha Cyklo ski J. Žitník 01:34:01.4 00:08:16.9
38. 1100 M30-39 Knyttl Jan ('78) CYCLING TEAM SOKOL KBELY Cycling Team Sokol Kbely 01:34:12.0 00:08:27.5
39. 44 M19-29 Kubíček Michal ('84) Cyklo ski J. Žitník Cyklo ski J. Žitník 01:34:12.8 00:08:28.3
40. 514 M19-29 Louda František ('88) 01:35:28.6 00:09:44.1
41. 1092 M19-29 Toman Lukáš ('91) CK CARLA KUPKOLO CK CARLA KUPKOLO 01:36:27.6 00:10:43.1
42. 59 M19-29 Pelc Stanislav ('83) ELEVEN team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:36:28.3 00:10:43.8
43. 1277 M30-39 Kobr Otakar ('74) Merida Biking Team 01:36:30.3 00:10:45.8
44. 20 M19-29 Vlášek Michal ('89) Kellys Bike Ranch Team Kellys Bike Ranch Team 01:36:32.2 00:10:47.7
45. 1274 M50-59 Šťastný Jiří ('55) 01:36:32.2 00:10:47.7
46. 81 M30-39 Šinkovský Roman ('76) 01:36:33.2 00:10:48.7
47. 232 M19-29 Doškář Jakub ('88) Explosion Sport 01:36:36.1 00:10:51.6
48. 56 M50-59 Vosyka Richard ('54) Hermann - Irsap Hermann - Irsap 01:36:41.0 00:10:56.5
49. 7 M50-59 Majerčík Ondřej ('61) 01:36:41.2 00:10:56.7
50. 71 M18 Řešátko Jiří ('94) ELEVEN team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:36:41.4 00:10:56.9
51. 1078 M40-49 Toman Luboš ('69) CK CARLA KUPKOLO CK CARLA KUPKOLO 01:36:43.7 00:10:59.2
52. 76 M18 Swárovský Pavel ('94) BeManiax 01:36:44.9 00:11:00.4
53. 244 M40-49 Durdil Radek ('68) Ski Paudera 01:36:45.3 00:11:00.8
54. 1257 M19-29 Baran Krzysztof ('88) 01:36:45.6 00:11:01.1
55. 844 M40-49 Zdeněk Richard ('66) CYCLING TEAM SOKOL KBELY 01:37:04.4 00:11:19.9
56. 32 M30-39 Kryška Pavel ('73) bikegallery bikegallery 01:37:04.7 00:11:20.2
57. 902 M19-29 Tichý Tomáš ('84) i-trenink.com 01:37:12.9 00:11:28.4
58. 27 M40-49 Hýsek Pavel ('65) AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM 01:37:38.5 00:11:54.0
59. 502 M30-39 Doucha Aleš ('82) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 01:37:58.2 00:12:13.7
60. 826 M30-39 Sušír Radek ('79) Evropa 2 01:38:41.4 00:12:56.9
61. 993 M30-39 Bušek Marek ('73) BTT Libochovice 01:38:44.6 00:13:00.1
62. 77 M30-39 Sytař Tomáš ('74) Alltraining.cz 01:38:45.5 00:13:01.0
63. 1259 M19-29 Štarman Michal ('90) herma Hermann - Irsap 01:38:50.7 00:13:06.2
64. 42 M40-49 Soušek Josef ('66) Cyklotrenink.com 01:38:55.5 00:13:11.0
65. 732 M40-49 Matoušek Michal ('71) KL SPORT Most KL SPORT Most 01:39:04.6 00:13:20.1
66. 19 M40-49 Čermák Pavel ('65) Author Masters 01:39:11.1 00:13:26.6
67. 67 M50-59 Holub Vlastislav ('61) Ski Paudera 01:39:33.1 00:13:48.6
68. 221 M30-39 Dejdar Zdeněk ('80) RCR BIKE TEAM RCR BIKE TEAM 01:39:52.0 00:14:07.5
69. 65 M30-39 David Karel ('76) AXIT axit 01:39:52.9 00:14:08.4
70. 1270 M19-29 Truhlář Luboš ('87) TRISPORT TEAM TRISPORT TEAM 01:40:02.2 00:14:17.7
71. 157 M18 Brož ml. Jiří ('95) EUROFOAM SPORT TEAM 01:40:02.4 00:14:17.9
72. 910 M30-39 Tondr David ('79) 01:40:19.2 00:14:34.7
73. 1249 M40-49 Charvát Martin ('71) AC Sparta Praha 01:40:22.3 00:14:37.8
74. 716 M30-39 Přichystal Lukáš ('81) PM Bike Židlochovice 01:40:29.2 00:14:44.7
75. 336 M19-29 Holan Pavel ('85) 01:40:33.4 00:14:48.9
76. 17 M30-39 Kafka Libor ('79) BC Sport Semily 01:40:38.8 00:14:54.3
77. 1060 M30-39 Mráček Petr ('73) 01:40:39.6 00:14:55.1
78. 60 M40-49 Klinger Pavel ('64) 01:40:41.7 00:14:57.2
79. 741 M30-39 Zlámal Tomáš ('79) NUTREND 01:40:43.0 00:14:58.5
80. 68 M30-39 Mikuláš Martin ('73) 01:40:47.0 00:15:02.5
81. 45 M50-59 Šenk Jaroslav ('55) Author Masters 01:40:53.1 00:15:08.6
82. 546 M30-39 Martinek Jaromir ('74) R2 Team 01:40:58.2 00:15:13.7
83. 97 M19-29 Bříško David ('83) 01:41:03.6 00:15:19.1
84. 260 M30-39 Falta Jirka ('80) GASSO TEAM 01:41:54.5 00:16:10.0
85. 492 M40-49 Kučera Radek ('72) 01:41:58.7 00:16:14.2
86. 1258 M30-39 Pišl David ('76) Fantazie Bike Team 01:42:00.4 00:16:15.9
87. 942 M30-39 Veis Zdeněk ('76) 01:42:02.6 00:16:18.1
88. 704 M19-29 Polnický Radek ('92) Jirapo-Giant 01:42:06.1 00:16:21.6
89. 133 M40-49 Binter Dalibor ('64) Všelibice 01:42:15.8 00:16:31.3
90. 590 M19-29 Mráček Pavel ('83) Derfl Kola Derfl Kola 01:42:28.2 00:16:43.7
91. 678 M19-29 Pilát Tomáš ('89) Piráti Piráti 01:42:32.2 00:16:47.7
92. 429 M30-39 Kohout Pavel ('75) 01:42:32.4 00:16:47.9
93. 64 M30-39 Beneš Petr ('78) Nutrend – HSK cycling team Nutrend – HSK cycling team 01:42:40.4 00:16:55.9
94. 1039 M40-49 Kubrycht Miloš ('67) RockMachine Cyklomax 01:42:52.0 00:17:07.5
95. 66 M40-49 Ledecký Radek ('66) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:42:54.8 00:17:10.3
96. 1053 M40-49 Štěrba Roman ('68) HC Lovosice 01:43:18.0 00:17:33.5
97. 1239 M30-39 Tyxa Jan ('76) 01:43:19.3 00:17:34.8
98. 261 M50-59 Feige Miroslav ('56) PAC Jablonec 01:43:24.6 00:17:40.1
99. 631 M30-39 Nýdrle Miloslav ('77) ELEVEN TEST TEAM ELEVEN TEST TEAM 01:43:27.2 00:17:42.7
100. 567 M19-29 Menšík Jakub ('89) SSC Železný Brod 01:43:28.4 00:17:43.9
101. 854 M30-39 Šimonek Jan ('80) SKP Nymburk 01:43:28.6 00:17:44.1
102. 424 M19-29 Klusoň Petr ('93) Lewron (Ewa Farna) 01:43:34.4 00:17:49.9
103. 1070 M30-39 Lajdar Tomáš ('73) BeManiax 01:43:38.3 00:17:53.8
104. 1032 M40-49 Komárek Miloslav ('68) CK Kolokrám Alea 01:43:42.4 00:17:57.9
105. 920 M40-49 Vacek Vlastislav ('64) 01:43:49.5 00:18:05.0
106. 922 M19-29 Vais Vojtěch ('93) RIGI-BIKE Mladá Boleslav 01:43:52.1 00:18:07.6
107. 82 M40-49 Jirka Jan ('72) R2 Team 01:43:59.7 00:18:15.2
108. 80 M40-49 Kubeš Petr ('64) KC Kooperativa PAC Jablonec n/N 01:44:01.8 00:18:17.3
109. 154 M19-29 Brož Filip ('89) Nutrend – HSK cycling team Nutrend – HSK cycling team 01:44:08.7 00:18:24.2
110. 1020 M60+ Smitka Ladislav ('52) Šroubárna Turnov 01:44:26.1 00:18:41.6
111. 265 M30-39 Filip Martin ('77) 01:44:28.0 00:18:43.5
112. 951 M40-49 Velímský David ('71) Autocombi team Kutná Hora 01:44:29.8 00:18:45.3
113. 224 M40-49 Dlab Jaroslav ('69) SSC Železný Brod 01:44:31.6 00:18:47.1
114. 1204 M40-49 Urbanec David ('70) ELEVEN TEST TEAM ELEVEN TEST TEAM 01:44:33.9 00:18:49.4
115. 130 M30-39 Beran Martin ('76) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:44:34.1 00:18:49.6
116. 331 M30-39 Hnyk Pavel ('82) 01:44:52.1 00:19:07.6
117. 436 M40-49 Kolman Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:44:55.7 00:19:11.2
118. 228 M19-29 Dolenský Miloslav ('84) 01:44:59.4 00:19:14.9
119. 200 M40-49 Černý Robert ('70) Lawi Team 01:45:01.7 00:19:17.2
120. 649 M40-49 Paulík Martin ('66) Jizerské pekárny 01:45:08.8 00:19:24.3
121. 448 M30-39 Kos Antonín ('82) alltraining Lawi 01:45:14.3 00:19:29.8
122. 440 M30-39 Kopčan Michal ('78) 01:45:21.0 00:19:36.5
123. 1017 M50-59 Kadlec Petr ('62) SSC Železný Brod Šroubárna Turnov 01:45:24.2 00:19:39.7
124. 735 M40-49 Raiter Radek ('71) Kolokrám Starý páky 01:45:29.2 00:19:44.7
125. 327 M19-29 Hlína Tomáš ('85) Uran bike team Příbram Uran bike team Příbram 01:45:34.0 00:19:49.5
126. 253 M19-29 Zeman David ('92) CykloFIT Liberec MTB team CykloFIT Liberec MTB team 01:45:34.6 00:19:50.1
127. 1026 M19-29 Luňák Milan ('85) Koloobchod.cz 01:45:44.1 00:19:59.6
128. 439 M30-39 Koňařík Milan ('78) 2k bike Odry 01:45:45.0 00:20:00.5
129. 690 M40-49 Zvánovec Tomáš ('70) ALWIL 01:45:51.3 00:20:06.8
130. 468 M30-39 Zikmund Jan ('79) 01:45:57.0 00:20:12.5
131. 1051 M40-49 Výbora Jiří ('65) ELEVEN TEST TEAM ELEVEN TEST TEAM 01:45:59.2 00:20:14.7
132. 583 M40-49 Morkes David ('72) 01:46:00.0 00:20:15.5
133. 900 M40-49 Taussig Jan ('64) 01:46:00.8 00:20:16.3
134. 141 M50-59 Boháč Zdeněk ('59) EMCO 1 01:46:07.9 00:20:23.4
135. 472 M30-39 Křepelka Marek ('74) 01:46:08.0 00:20:23.5
136. 18 M50-59 Jícha Roman ('56) BBC Zaječov BBC Zaječov 01:46:20.3 00:20:35.8
137. 383 M19-29 Jindřišek Ondřej ('83) Hrabačov 01:46:24.3 00:20:39.8
138. 94 M30-39 Fux Martin ('76) 01:46:27.5 00:20:43.0
139. 730 M40-49 Ptáčník Václav ('64) CS Stodůlky 01:46:40.0 00:20:55.5
140. 61 M30-39 Šíp Jiří ('81) 01:46:40.6 00:20:56.1
141. 621 M19-29 Novák Martin ('92) 01:46:49.1 00:21:04.6
142. 995 M40-49 Macháček Dušan ('66) 01:46:52.3 00:21:07.8
143. 469 M40-49 Kraus Jan ('65) PAC Jablonec 01:46:53.0 00:21:08.5
144. 1227 M40-49 Boháč Dušan ('72) KL Sport Děčín 01:46:57.3 00:21:12.8
145. 688 M50-59 Piskač Luděk ('62) 01:46:58.0 00:21:13.5
146. 263 M19-29 Fejfárek Tomáš ('83) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 01:46:59.5 00:21:15.0
147. 144 M50-59 Bouška Karel ('62) Magic Veterans 01:47:01.8 00:21:17.3
148. 1049 M30-39 Hromádko Tomáš ('73) ELEVEN TEST TEAM ELEVEN TEST TEAM 01:47:05.1 00:21:20.6
149. 752 M40-49 Řídký František ('68) Dimosport 01:47:05.6 00:21:21.1
150. 394 M30-39 Jodas Antonín ('77) 01:47:10.9 00:21:26.4
151. 606 M30-39 Němec Michal ('75) 01:47:11.4 00:21:26.9
152. 1244 M40-49 Bazeš Martin ('72) MagicVeterans MagicVeterans 01:47:14.3 00:21:29.8
153. 190 M40-49 Čechura Jiří ('64) 01:47:26.1 00:21:41.6
154. 487 M40-49 Kubíček Zdeněk ('72) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM Cyklo ski J. Žitník 01:47:38.1 00:21:53.6
155. 544 M40-49 Martin Šnebergr ('69) Kola Šilhavý 01:47:38.9 00:21:54.4
156. 771 M50-59 Sedlák Milan ('61) MODŘANY Power Ski Paudera 01:47:40.9 00:21:56.4
157. 480 M30-39 Krykorka Pavel ('78) 01:47:47.2 00:22:02.7
158. 623 M30-39 Novosad Martin ('79) Ško-energo Teplárna 01:47:49.8 00:22:05.3
159. 693 M40-49 Podskalský Radovan ('67) 01:48:01.4 00:22:16.9
160. 749 M40-49 Repáň Miloš ('63) 01:48:09.1 00:22:24.6
161. 13 M30-39 Görög Viktor ('76) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:48:14.4 00:22:29.9
162. 313 M30-39 Hejtmánek Robert ('77) Bike Svratka 01:48:18.0 00:22:33.5
163. 984 M19-29 Vrána Petr ('83) 01:48:20.2 00:22:35.7
164. 763 M18 Rydval Filip ('96) ŠSK Lučany nad Nisou 01:48:22.9 00:22:38.4
165. 553 M30-39 Matějec Hynek ('82) Jehlanka.cz Cyklo ski J. Žitník 01:48:29.0 00:22:44.5
166. 247 M40-49 Dvořák Luboš ('65) Ergo Liberec 01:48:32.0 00:22:47.5
167. 892 M30-39 Žitný Michal ('79) 01:48:34.9 00:22:50.4
168. 610 M30-39 Neveselý David ('76) 01:48:38.6 00:22:54.1
169. 83 M19-29 Koucký Josef ('88) CHKO Český ráj 01:48:40.2 00:22:55.7
170. 952 M40-49 Venglář Jiří ('67) 01:48:43.8 00:22:59.3
171. 647 M40-49 Paroulek Jaroslav ('70) 01:48:44.7 00:23:00.2
172. 164 M40-49 Carboch Pavel ('69) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 01:48:45.5 00:23:01.0
173. 650 M30-39 Páv Miroslav ('75) 01:48:50.2 00:23:05.7
174. 664 M50-59 Peřina Jiří ('58) 01:48:51.1 00:23:06.6
175. 748 M19-29 Repáň Jiří ('93) 01:48:55.0 00:23:10.5
176. 58 M50-59 Tiser Robert ('62) CykloFIT Liberec MTB team CykloFIT Liberec MTB team 01:48:57.1 00:23:12.6
177. 407 M18 Kamínek Petr ('95) 01:48:59.9 00:23:15.4
178. 366 M30-39 Janda Petr ('82) Komikoni 01:49:00.3 00:23:15.8
179. 612 M40-49 Nezkusil Leoš ('69) PAC Jablonec 01:49:04.0 00:23:19.5
180. 198 M50-59 Černý Jan ('56) 01:49:12.6 00:23:28.1
181. 959 M30-39 Vigner Luděk ('81) 01:49:19.2 00:23:34.7
182. 408 M19-29 Kamínek Václav ('92) 01:49:19.5 00:23:35.0
183. 362 M40-49 Jambor Luděk ('63) Alltraining.cz 01:49:27.7 00:23:43.2
184. 474 M30-39 Krištof Miroslav ('76) ALWIL 01:49:35.8 00:23:51.3
185. 1265 M30-39 Rezek Petr ('74) Kona Cycling Point 01:49:40.8 00:23:56.3
186. 116 M19-29 Bareš Vladislav ('86) EMCO 1 01:49:44.5 00:24:00.0
187. 1263 M30-39 Pekárek Petr ('78) Preciosa Bike Team Preciosa Bike Team 01:49:46.9 00:24:02.4
188. 159 M30-39 Bureš David ('78) Merida Biking Team 01:49:49.6 00:24:05.1
189. 1225 M30-39 Hrubý Petr ('76) 01:49:52.3 00:24:07.8
190. 607 M40-49 Német Vladimír Német ('65) Bohemie Nový Bor Starý páky 01:50:14.6 00:24:30.1
191. 296 M30-39 Švorc Radek ('73) Maraton centrum Jičín 01:50:23.6 00:24:39.1
192. 943 M18 Vejda Michal ('94) RCR BIKE TEAM rcr bike team 01:50:30.0 00:24:45.5
193. 126 M19-29 Bělecký Petr ('85) 01:50:52.3 00:25:07.8
194. 171 M50-59 Chmelař Petr ('56) Cyklo veselák Prodoli 01:51:06.9 00:25:22.4
195. 1223 M30-39 Zajíc Jakub ('73) SILVINI SKI TRAB team SILVINI SKI TRAB team 01:51:18.4 00:25:33.9
196. 438 M50-59 Komínek Stanislav ('61) BBC Zaječov 01:51:19.3 00:25:34.8
197. 723 M30-39 Procházka Zdeněk ('76) Sportclub Bílina Sportclub Bílina 01:51:31.5 00:25:47.0
198. 348 M40-49 Hruška Tomáš ('71) RCR BIKE TEAM RCR BIKE TEAM 01:51:40.9 00:25:56.4
199. 833 M40-49 Svoboda Tomáš ('68) 01:51:45.9 00:26:01.4
200. 871 M50-59 Šnajdr Jiří ('60) Coonduptuck COON d´UP TUCK Bike Team 01:51:46.9 00:26:02.4
201. 174 M19-29 Chrumko Adam ('90) 01:51:54.2 00:26:09.7
202. 609 M30-39 Žahour Petr ('75) Liščí pacička Liščí pacička 01:51:54.4 00:26:09.9
203. 237 M19-29 Drobník Lukáš ('85) AC Sparta Praha 01:51:59.3 00:26:14.8
204. 215 M30-39 Čurda Miroslav ('80) 01:52:07.2 00:26:22.7
205. 340 M19-29 Hrábek Lukáš ('84) 01:52:17.0 00:26:32.5
206. 51 M30-39 Fuksa Ladislav ('79) 01:52:28.5 00:26:44.0
207. 799 M30-39 Somr Jaroslav ('73) 01:52:36.9 00:26:52.4
208. 280 M40-49 Gábriš Jan ('63) JAMAHO 01:52:39.4 00:26:54.9
209. 569 M30-39 Michl Jan ('74) Vibroušův víkendový spolek 01:52:42.6 00:26:58.1
210. 289 M19-29 Goga Martin ('83) Pobďa Team 01:52:42.9 00:26:58.4
211. 893 M30-39 Šuška Martin ('82) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 01:52:45.9 00:27:01.4
212. 1221 M18 Preněk Ondřej ('96) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 01:52:46.5 00:27:02.0
213. 218 M30-39 Wurm Filip ('76) Alltraining.cz alltraining Lawi 01:52:47.0 00:27:02.5
214. 414 M40-49 Kauška Petr ('66) MTB team Hodkovice 01:52:48.5 00:27:04.0
215. 1253 M30-39 Pém Tomáš ('77) K K 01:52:49.2 00:27:04.7
216. 168 M30-39 Chalupecký Tomáš ('78) 01:52:56.7 00:27:12.2
217. 764 M19-29 Rylich Vojtěch ('91) SDH Dneboh 01:52:58.3 00:27:13.8
218. 286 M40-49 Gittler Vladislav ('68) 01:53:06.4 00:27:21.9
219. 1085 M50-59 Pelnář Jiří ('58) 01:53:10.0 00:27:25.5
220. 1025 M40-49 Luňák st. Milan ('66) Koloobchod.cz 01:53:12.8 00:27:28.3
221. 660 M19-29 Pelc Jiří ('84) ZEMA KV - Jenišov 01:53:17.7 00:27:33.2
222. 191 M19-29 Čečelský Jakub ('92) SDH Dneboh 01:53:18.2 00:27:33.7
223. 156 M40-49 Brož Vítězslav ('70) Alltraining.cz 01:53:27.9 00:27:43.4
224. 627 M40-49 Novotný Jirka ('71) USC Drtikol USC Drtikol 01:53:32.3 00:27:47.8
225. 1009 M50-59 Boháč Milan ('61) WINKHAUS EM TECHNIK TEAM EMCO 1 01:53:36.1 00:27:51.6
226. 547 M19-29 Maruška Miroslav ('84) 01:53:41.1 00:27:56.6
227. 848 M30-39 Šilhavý Josef ('78) Alltraining.cz 01:53:42.2 00:27:57.7
228. 634 M40-49 Ondráček Karel ('69) Hořice 01:53:43.0 00:27:58.5
229. 677 M19-29 Pilát Ondřej ('89) Piráti Piráti 01:53:45.5 00:28:01.0
230. 104 M40-49 Aust Tomáš ('70) Starý páky 01:53:46.3 00:28:01.8
231. 935 M30-39 Vaniš Marek ('79) www.inlinesport.cz 01:53:57.5 00:28:13.0
232. 666 M40-49 Peterka Martin ('71) Autocombi team Kutná Hora 01:53:57.5 00:28:13.0
233. 185 M30-39 Čech Jaroslav ('76) 01:54:03.0 00:28:18.5
234. 314 M50-59 Hekrle František ('60) RCR BIKE TEAM 01:54:05.6 00:28:21.1
235. 1058 M40-49 Sluka Martin ('71) MTB team Hodkovice 01:54:06.7 00:28:22.2
236. 419 M30-39 Kliment Jan ('82) Agresivní hlemýždi 01:54:07.2 00:28:22.7
237. 161 M19-29 Bursa Miroslav ('83) 01:54:07.9 00:28:23.4
238. 304 M30-39 Harant Radek ('78) 01:54:10.7 00:28:26.2
239. 240 M30-39 Duchoslav Josef ('79) CK KAMIKAZZE.COM CK KAMIKAZZE.COM 01:54:11.8 00:28:27.3
240. 806 M40-49 Spielvogel Karel ('71) 01:54:13.4 00:28:28.9
241. 285 M18 Gerla Lukáš ('95) RCR BIKE TEAM rcr bike team 01:54:15.0 00:28:30.5
242. 651 M60+ Pavlas Josef ('52) 01:54:18.0 00:28:33.5
243. 323 M19-29 Zikmund Tomáš ('86) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 01:54:23.7 00:28:39.2
244. 728 M40-49 Provazník Jaroslav ('71) 01:54:24.5 00:28:40.0
245. 845 M60+ Šenkýř Ivan ('51) Coonduptuck COON d´UP TUCK Bike Team 01:54:25.8 00:28:41.3
246. 1234 M30-39 Kulovaný Adam ('76) 01:54:27.0 00:28:42.5
247. 298 M30-39 Hajný Jaroslav ('77) Adventura Race team 01:54:36.8 00:28:52.3
248. 790 M40-49 Slavík Vladimír ('64) 01:54:36.9 00:28:52.4
249. 976 M30-39 Volman Václav ('73) CYKLO SKI Žitník Draci 01:54:37.9 00:28:53.4
250. 146 M40-49 Brada Petr ('70) 01:54:39.3 00:28:54.8
251. 1019 M40-49 Vávra Jaroslav ('70) Šroubárna Turnov 01:54:40.5 00:28:56.0
252. 320 M40-49 Herceg Fridrich ('65) 01:54:41.1 00:28:56.6
253. 390 M30-39 Jirouš David ('81) Hannah Hannah 01:54:43.4 00:28:58.9
254. 988 M19-29 Žižka David ('89) eleven cycling team eleven cycling team 01:54:45.6 00:29:01.1
255. 944 M19-29 Vejrosta Jan ('91) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:54:53.6 00:29:09.1
256. 225 M19-29 Dobias Jiri ('85) Piráti 01:54:55.7 00:29:11.2
257. 391 M50-59 Jirouš Josef ('56) JK cyklo 01:54:59.5 00:29:15.0
258. 284 M40-49 Gerla Luboš ('69) RCR BIKE TEAM rcr bike team 01:55:00.8 00:29:16.3
259. 633 M40-49 Oncirk Vlastimil ('70) 01:55:06.1 00:29:21.6
260. 450 M30-39 Koskuba Josef ('74) Cyklo City Team Lovosice 01:55:10.1 00:29:25.6
261. 443 M19-29 Kopecký Lukáš ('89) 01:55:11.1 00:29:26.6
262. 178 M30-39 Chvátal Daniel ('75) 01:55:11.2 00:29:26.7
263. 985 M18 Vrátný Michal ('95) rcr bike team 01:55:11.3 00:29:26.8
264. 526 M40-49 Mahovský Libor ('71) Ligum Team 01:55:13.8 00:29:29.3
265. 363 M40-49 Janča Stanislav ('66) 01:55:14.5 00:29:30.0
266. 963 M30-39 Vít Jan ('78) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:55:15.4 00:29:30.9
267. 1045 M19-29 Kopecký Jan ('83) Altima Bohemia MTB 01:55:22.3 00:29:37.8
268. 207 M30-39 Čihák Milan ('73) XCT Hospůdka Karolína 01:55:24.4 00:29:39.9
269. 842 M40-49 Šembera Jan ('68) VAZOUNI 01:55:26.4 00:29:41.9
270. 209 M30-39 Číla Michal ('77) 01:55:32.1 00:29:47.6
271. 119 M40-49 Baško Karel ('71) 01:55:32.7 00:29:48.2
272. 345 M40-49 Hrouda Robert ('70) 01:55:32.8 00:29:48.3
273. 148 M50-59 Brdlík Vladimír ('57) SDH Solec-Malobratřice SDH Solec-Malobratřice 01:55:40.9 00:29:56.4
274. 537 M40-49 Mareš David ('70) 01:55:44.1 00:29:59.6
275. 421 M50-59 Klimeš Vlastimil ('56) 01:55:44.8 00:30:00.3
276. 291 M40-49 Granát David ('72) RockMachine Cyklomax 01:55:47.1 00:30:02.6
277. 1035 M40-49 Bradáč Daniel ('72) ultramarine.cz 01:55:51.5 00:30:07.0
278. 457 M30-39 Koubík Jan ('76) Czech Team Radlice 01:55:58.1 00:30:13.6
279. 243 M30-39 Dufek Karel ('73) 01:56:03.3 00:30:18.8
280. 1001 M30-39 Havelka Roman ('75) RoHo 01:56:12.8 00:30:28.3
281. 1034 M19-29 Stáně František ('88) Cyklo City Team Lovosice 01:56:15.9 00:30:31.4
282. 791 M19-29 Slezák Martin ('84) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 01:56:19.0 00:30:34.5
283. 106 M40-49 Bajer Václav ('66) 01:56:19.6 00:30:35.1
284. 75 M40-49 Kopeček Jiří ('63) SKI Paudera Staré Splavy 01:56:21.9 00:30:37.4
285. 958 M19-29 Vigner Leoš ('88) 01:56:24.3 00:30:39.8
286. 226 M30-39 Dolejš Miloš ('74) 01:56:27.7 00:30:43.2
287. 738 M40-49 Rauchfuss Marek ('69) CK MTB Maraton Hlinsko 01:56:40.8 00:30:56.3
288. 192 M30-39 Čejp Jiří ('79) 01:56:41.7 00:30:57.2
289. 278 M30-39 Zajíc Josef ('76) lepus.cz lepus.cz 01:56:46.3 00:31:01.8
290. 638 M19-29 Otta Roman ('84) BKS Benešov u Semil 01:56:46.5 00:31:02.0
291. 560 M30-39 Matys Jan ('80) VIRTUAL Cup 01:56:47.3 00:31:02.8
292. 463 M30-39 Krajňák Peter ('77) CykloFIT Liberec MTB team 01:56:50.1 00:31:05.6
293. 496 M19-29 Kunc Jiří ('91) 01:56:52.3 00:31:07.8
294. 262 M30-39 Feigl Tomáš ('77) Slavoj Drábovka 01:56:52.4 00:31:07.9
295. 877 M19-29 Špiláček Dominik ('83) Genesia 01:56:53.7 00:31:09.2
296. 196 M40-49 Zeman Igor ('64) www.inlinesport.cz 01:56:58.8 00:31:14.3
297. 182 M30-39 Cocher Vít ('79) 01:57:02.5 00:31:18.0
298. 342 M30-39 Hradiský David ('73) 01:57:03.7 00:31:19.2
299. 1264 M30-39 Linhart Zbyněk ('80) 01:57:08.5 00:31:24.0
300. 1275 M50-59 Varhaník Zdeněk ('61) 01:57:11.6 00:31:27.1
301. 153 M40-49 Brož Antonín ('67) 01:57:13.9 00:31:29.4
302. 1104 M50-59 Berger Milan ('60) Maraton centrum Jičín 01:57:27.1 00:31:42.6
303. 622 M40-49 Novák Pavel ('72) 01:57:50.8 00:32:06.3
304. 1098 M60+ Hájek Stanislav ('45) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 2 01:57:51.9 00:32:07.4
305. 901 M30-39 Tejnor Jan ('81) 01:57:52.4 00:32:07.9
306. 335 M30-39 Holan Jiří ('77) 01:57:56.3 00:32:11.8
307. 810 M40-49 Stehlík Jan ('68) Ořešínští draci 01:58:00.0 00:32:15.5
308. 499 M19-29 Kužel Pavel ('93) 01:58:00.1 00:32:15.6
309. 220 M30-39 Dědina Ondřej ('79) MIBCON MIBCON 01:58:05.8 00:32:21.3
310. 673 M30-39 Pibyl Petr ('77) OK MTB Team Pardubice 01:58:06.2 00:32:21.7
311. 129 M19-29 Beneš Vojtěch ('90) 01:58:11.4 00:32:26.9
312. 948 M50-59 Vejvoda Lubomír ('59) COON d´UP TUCK Bike Team 01:58:12.2 00:32:27.7
313. 789 M40-49 Slavík Petr ('66) 01:58:12.6 00:32:28.1
314. 1072 M50-59 Fryč Vlastimil ('60) 01:58:13.4 00:32:28.9
315. 711 M40-49 Prchlík Roman ('71) 01:58:20.4 00:32:35.9
316. 462 M30-39 Krajíček Jiří ('75) 01:58:26.4 00:32:41.9
317. 1076 M30-39 Černý Zdeněk ('73) 01:58:31.8 00:32:47.3
318. 1097 M19-29 Havel Miroslav ('86) 01:59:00.4 00:33:15.9
319. 1216 M19-29 Šemlej Tomáš ('93) 01:59:04.3 00:33:19.8
320. 669 M18 Petrilak Petr ('95) www.katkasiti.cz 01:59:04.8 00:33:20.3
321. 982 M19-29 Vrána Jan ('87) Rokytnice nad Jizerou 01:59:07.4 00:33:22.9
322. 246 M50-59 Dvořák Jiří ('58) 01:59:07.6 00:33:23.1
323. 109 M40-49 Balák Martin ('70) Favorit Brno 01:59:07.9 00:33:23.4
324. 903 M30-39 Zachoval Daniel ('76) 01:59:10.0 00:33:25.5
325. 177 M40-49 Chumlen Luboš ('65) 01:59:16.9 00:33:32.4
326. 417 M40-49 Kletečka Jaroslav ('69) Ško-energo Teplárna 01:59:30.7 00:33:46.2
327. 292 M30-39 Gregor Luboš ('73) 01:59:31.4 00:33:46.9
328. 828 M40-49 Svoboda Bedřich ('64) 01:59:32.1 00:33:47.6
329. 481 M30-39 Kryl Jan ('80) Áčkaři 01:59:33.5 00:33:49.0
330. 918 M40-49 Úředníček Svatopluk ('67) Moravská Sekce 01:59:37.0 00:33:52.5
331. 1022 M30-39 Karban Ivo ('74) europa 2 Europa 2 01:59:37.9 00:33:53.4
332. 687 M30-39 Pírko Pavel ('74) EMCO 01:59:39.9 00:33:55.4
333. 341 M40-49 Hradecký Jaroslav ('63) OK Doksy 01:59:40.9 00:33:56.4
334. 504 M19-29 Lauryn Tomáš ('86) SK Cyklo-RD 01:59:45.0 00:34:00.5
335. 306 M30-39 Oplt Aleš ('82) 01:59:48.3 00:34:03.8
336. 406 M40-49 Kaiser Richard ('65) 01:59:48.6 00:34:04.1
337. 428 M40-49 Kočí Ladislav ('72) 01:59:50.9 00:34:06.4
338. 248 M30-39 Dvořák Michal ('78) 01:59:58.4 00:34:13.9
339. 815 M50-59 Stohwasser Richard ('55) JK cyklo 01:59:59.8 00:34:15.3
340. 52 M30-39 Juračka Pavel ('78) 02:00:02.1 00:34:17.6
341. 977 M50-59 Vopava Daniel ('62) 02:00:02.5 00:34:18.0
342. 446 M30-39 Koprnický Luboš ('73) SDH Solec-Malobratřice 02:00:03.8 00:34:19.3
343. 351 M50-59 Huml Jiří ('56) VELOSPORT Domažlice 02:00:04.4 00:34:19.9
344. 217 M40-49 Dařbujan Petr ('69) VIRTUAL Cup 02:00:05.0 00:34:20.5
345. 782 M40-49 Sklenář Vladimír ('63) Hospůdka Karolína 02:00:07.2 00:34:22.7
346. 802 M50-59 Soukal František ('62) 02:00:10.6 00:34:26.1
347. 589 M30-39 Moulis Dalibor ('73) 02:00:11.1 00:34:26.6
348. 682 M40-49 Pilnaj Leoš ('67) Áčkaři 02:00:12.6 00:34:28.1
349. 254 M30-39 Erbert Leoš ('80) SDH Solec-Malobratřice SDH Solec-Malobratřice 02:00:18.2 00:34:33.7
350. 576 M30-39 Miškov Pavel ('76) 02:00:31.6 00:34:47.1
351. 671 M30-39 Petrus Pavel ('74) 02:00:34.2 00:34:49.7
352. 662 M30-39 Pelikán Martin ('73) 02:00:36.5 00:34:52.0
353. 229 M40-49 Doležal Jan ('63) Ško-energo Teplárna 02:00:42.7 00:34:58.2
354. 193 M50-59 Čermák Jan ('59) JK cyklo 02:00:44.0 00:34:59.5
355. 561 M50-59 Mayerová Josef ('56) Slavoj BK Litoměřice 02:01:00.1 00:35:15.6
356. 846 M40-49 Ševčík Libor ('66) Mauritius Mauritius.cz 02:01:04.2 00:35:19.7
357. 998 M40-49 Popek Radek ('69) 02:01:10.2 00:35:25.7
358. 807 M40-49 Zlámal Aleš ('72) Josyma Tomíno 02:01:17.4 00:35:32.9
359. 698 M50-59 Pokorný Petr ('61) 02:01:17.9 00:35:33.4
360. 479 M30-39 Krušina Jan ('77) ÁČKAŘI 02:01:17.9 00:35:33.4
361. 1254 M30-39 Jelínek Ondřej ('77) K-Team Roudnice 02:01:19.9 00:35:35.4
362. 722 M30-39 Procházka Vít ('80) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:01:27.4 00:35:42.9
363. 753 M60+ Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav 02:01:31.7 00:35:47.2
364. 295 M50-59 Hájek Stanislav ('57) 02:01:33.3 00:35:48.8
365. 1226 M30-39 Sochor Martin ('75) 02:01:34.1 00:35:49.6
366. 1236 M30-39 Wetzler Petr ('81) 02:01:36.4 00:35:51.9
367. 1094 M19-29 Novák Jan ('93) 02:01:36.5 00:35:52.0
368. 273 M40-49 Frank Marek ('67) CK Nymburk 02:01:36.7 00:35:52.2
369. 719 M30-39 Procházka Jan ('76) CYKLO SKI Žitník Draci 02:01:37.6 00:35:53.1
370. 824 M19-29 Zvěřina Milan ('87) 02:01:44.6 00:36:00.1
371. 562 M30-39 mazač michal ('77) 02:01:46.8 00:36:02.3
372. 510 M40-49 Linhart Petr ('71) 02:01:50.6 00:36:06.1
373. 603 M50-59 Nedorost Antonín ('62) 02:01:52.2 00:36:07.7
374. 945 M50-59 Vejrosta Zdeněk ('61) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:01:52.4 00:36:07.9
375. 710 M30-39 Právec Jiří ('76) 02:01:52.4 00:36:07.9
376. 484 M50-59 Kubát Martin ('62) 02:01:55.4 00:36:10.9
377. 595 M40-49 Mrňávek Roman ('63) 02:01:56.4 00:36:11.9
378. 940 M40-49 Vavřina Jiří ('66) 02:01:56.5 00:36:12.0
379. 1213 M18 Dolhy Jakub ('94) BEHR tým BEHR tým 02:01:56.7 00:36:12.2
380. 549 M30-39 Marx Petr ('79) 02:02:01.7 00:36:17.2
381. 100 M30-39 Abrt Jan ('76) CykloFIT Liberec MTB team CykloFIT Liberec MTB team 02:02:03.0 00:36:18.5
382. 620 M30-39 Novák Lukáš ('82) 02:02:03.0 00:36:18.5
383. 934 M40-49 Vanický Miroslav ('65) CK Nymburk 02:02:04.7 00:36:20.2
384. 899 M30-39 Tarabáš Robert ('76) 02:02:07.0 00:36:22.5
385. 272 M30-39 Franc Miroslav ('81) 02:02:08.9 00:36:24.4
386. 118 M30-39 Barvínek Ladislav ('77) RCR BIKE TEAM RCR BIKE TEAM 02:02:12.2 00:36:27.7
387. 674 M50-59 Pidrman Miroslav ('53) BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:02:17.9 00:36:33.4
388. 426 M19-29 Knittel Tomáš ('84) 02:02:20.0 00:36:35.5
389. 990 M40-49 Štěpán Jaroslav ('70) Spinfit Liberec 02:02:21.0 00:36:36.5
390. 855 M50-59 Šimůnek Antonín ('53) CykloPešek Hradec Králové 02:02:27.3 00:36:42.8
391. 563 M60+ Mázl Miroslav ('47) Sp MTB Vrchlabí 02:02:27.7 00:36:43.2
392. 1079 M30-39 Dykast Robert ('76) CK MTB Maraton Hlinsko 02:02:32.4 00:36:47.9
393. 652 M30-39 Pavlina Michal ('82) 02:02:34.3 00:36:49.8
394. 830 M30-39 Svoboda Jan ('81) 02:02:37.3 00:36:52.8
395. 1207 M30-39 Skoupý Jan ('81) Hansbike 02:02:39.8 00:36:55.3
396. 453 M30-39 Košnář Jan ('79) KS Force 02:02:39.9 00:36:55.4
397. 373 M30-39 Jarec Radim ('78) 02:02:52.7 00:37:08.2
398. 377 M40-49 Jeník Martin ('71) 02:02:54.3 00:37:09.8
399. 554 M19-29 Matějíček Michal ('87) 02:03:03.1 00:37:18.6
400. 199 M40-49 Černý Michal ('67) Ligum Team 02:03:03.8 00:37:19.3
401. 1089 M40-49 Kakos Jan ('64) 02:03:06.4 00:37:21.9
402. 729 M30-39 Pršala Pavel ('77) 02:03:10.5 00:37:26.0
403. 832 M30-39 Svoboda Robert ('77) 02:03:11.2 00:37:26.7
404. 176 M30-39 Chudoba Jan ('76) Cyklo Erben Team Mělník 02:03:12.2 00:37:27.7
405. 645 M50-59 Pařík Miroslav ('56) ACC Mladá Boleslav 02:03:13.6 00:37:29.1
406. 418 M50-59 Klika Michal ('62) 02:03:24.4 00:37:39.9
407. 123 M30-39 Bek Daniel ('75) 02:03:25.2 00:37:40.7
408. 257 M40-49 Fajt Jan ('70) Merida Biking Team 02:03:30.3 00:37:45.8
409. 699 M30-39 Pokorný Petr ('74) 02:03:33.3 00:37:48.8
410. 543 M30-39 Maršík Jindřich ('74) Váha ví Hadi 02:03:40.8 00:37:56.3
411. 227 M18 Dolejš Ondřej ('98) 02:03:41.0 00:37:56.5
412. 186 M40-49 Čech Pavel ('71) 02:03:42.7 00:37:58.2
413. 898 M60+ Švorc Jan ('48) 02:03:47.2 00:38:02.7
414. 686 M60+ Pírko Ivan ('41) EMCO 02:03:55.6 00:38:11.1
415. 809 M40-49 Staropražský Tomáš ('69) 02:04:00.5 00:38:16.0
416. 707 M30-39 Poslt Tomáš ('75) Bike Team Kosořice Bike Team Kosořice 02:04:03.6 00:38:19.1
417. 819 M40-49 Stránský Leo ('68) Sokol Ořešín Ořešínští draci 02:04:09.1 00:38:24.6
418. 405 M30-39 Ziebiker Robert ('78) 02:04:13.4 00:38:28.9
419. 785 M18 Skoupý Tomáš ('94) Eleven Team Příchovice 02:04:19.2 00:38:34.7
420. 301 M40-49 Hamouz Michal ('71) 02:04:25.1 00:38:40.6
421. 672 M30-39 Petsch Jaroslav ('75) vebrovyboudy.com 02:04:28.8 00:38:44.3
422. 310 M60+ Havlík Václav ('50) Merkato Ořešínští draci 02:04:42.1 00:38:57.6
423. 765 M30-39 Rysl Tomáš ('81) TJ Zentiva 02:04:45.6 00:39:01.1
424. 358 M30-39 Jahoda Martin ('80) EMCO 2 02:04:50.0 00:39:05.5
425. 433 M40-49 Kolátor Aleš ('72) MTB MEL 02:04:51.1 00:39:06.6
426. 814 M40-49 Steklý Josef ('71) 02:04:58.4 00:39:13.9
427. 356 M30-39 Jaček Martin ('77) Dezotým 02:05:04.1 00:39:19.6
428. 183 M30-39 Culek Bohumil ('74) 02:05:05.5 00:39:21.0
429. 1208 M40-49 Prazny Michal ('72) 02:05:15.5 00:39:31.0
430. 788 M50-59 Slavík Otomar ('58) Hokok Kladno Hokok Kladno 02:05:16.8 00:39:32.3
431. 138 M19-29 Blecha Michal ('91) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:05:20.8 00:39:36.3
432. 527 M30-39 Žák Stanislav ('73) 02:05:22.6 00:39:38.1
433. 916 M40-49 Uhlíř Pavel ('66) 02:05:24.5 00:39:40.0
434. 1000 M40-49 Novák Jan ('69) RoHo 02:05:24.6 00:39:40.1
435. 508 M40-49 Leszkow Martin ('72) 02:05:26.2 00:39:41.7
436. 490 M40-49 Kučera Petr ('65) Nezmar 02:05:28.8 00:39:44.3
437. 416 M50-59 Klein Antonín ('60) Nezmar 02:05:29.9 00:39:45.4
438. 233 M30-39 Drábek Lukáš ('79) Hannah 02:05:47.6 00:40:03.1
439. 559 M60+ Matys Jan ('51) 02:05:47.7 00:40:03.2
440. 1041 M30-39 Preusler Rudolf ('81) Šroubárna Turnov 02:05:49.1 00:40:04.6
441. 396 M40-49 Joklíl Tomáš ('64) EUROSEAL 02:05:54.4 00:40:09.9
442. 1066 M30-39 Sláma Petr ('73) 02:05:59.0 00:40:14.5
443. 619 M40-49 Vičar Marek ('69) 02:06:04.4 00:40:19.9
444. 486 M40-49 Kubíček Jiří ('68) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:06:07.5 00:40:23.0
445. 180 M30-39 Zámečník Rene ('79) 02:06:07.9 00:40:23.4
446. 1252 M40-49 Pém Přemysl ('71) K-Team Roudnice 02:06:13.4 00:40:28.9
447. 630 M19-29 Nový Petr ('89) 02:06:16.1 00:40:31.6
448. 497 M40-49 Kunc Petr ('67) Jiskra Adršpach 02:06:17.9 00:40:33.4
449. 1087 M19-29 Rak Jakub ('89) 02:06:19.7 00:40:35.2
450. 886 M30-39 Štěpán Martin ('75) 2k bike Odry 02:06:28.2 00:40:43.7
451. 108 M40-49 Bajzík Štefan ('64) 02:06:31.0 00:40:46.5
452. 856 M50-59 Šimůnek Petr ('60) 02:06:31.4 00:40:46.9
453. 895 M50-59 Švamberk Jiří ('59) BBC Zaječov 02:06:34.1 00:40:49.6
454. 422 M40-49 Zábraha Petr ('72) 02:06:37.6 00:40:53.1
455. 742 M30-39 Řehoř Hynek ('78) HP 02:06:37.8 00:40:53.3
456. 857 M50-59 Šindelář Jiří ('60) 02:06:45.7 00:41:01.2
457. 675 M40-49 Pikner Tomáš ('69) SK Načešická 02:06:47.2 00:41:02.7
458. 924 M19-29 Valenta Libor ('85) 02:06:50.2 00:41:05.7
459. 1210 M30-39 Pulec Robert ('76) 02:06:51.0 00:41:06.5
460. 250 M40-49 Dvořák Oldřich ('70) 02:07:01.3 00:41:16.8
461. 661 M40-49 Pelda Karel ('71) 02:07:09.2 00:41:24.7
462. 328 M19-29 Hlíza David ('92) 02:07:10.8 00:41:26.3
463. 214 M30-39 Čtverák Jaroslav ('79) 02:07:12.1 00:41:27.6
464. 930 M50-59 Vančura Miloš ('54) HISPORT TEAM 02:07:12.3 00:41:27.8
465. 667 M40-49 Petráň Jan ('63) 02:07:12.9 00:41:28.4
466. 739 M40-49 Rédl Ivo ('63) LTC Slaný 02:07:19.8 00:41:35.3
467. 1040 M30-39 Brouček Jan ('75) Šroubárna Turnov 02:07:26.6 00:41:42.1
468. 181 M40-49 Cinibulk Josef ('72) TJ Zentiva 02:07:27.9 00:41:43.4
469. 950 M30-39 Vejvoda Tomáš ('74) Genesia 02:07:29.0 00:41:44.5
470. 708 M30-39 Pospíšil Martin ('73) 02:07:33.5 00:41:49.0
471. 1088 M60+ Klikar Alois ('48) BeManiax 02:07:35.2 00:41:50.7
472. 731 M40-49 Pták Josef ('69) 02:07:35.3 00:41:50.8
473. 1047 M50-59 Novák Jaroslav ('53) Šroubárna Turnov 02:07:36.5 00:41:52.0
474. 767 M40-49 Ryšavý Jaroslav ('65) 02:07:40.2 00:41:55.7
475. 506 M40-49 Lein Petr ('69) BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:07:40.5 00:41:56.0
476. 685 M30-39 Pintner Petr ('73) Reality Pintner 02:07:44.6 00:42:00.1
477. 155 M40-49 Brož Jiří ('67) Jihlavské bajky 02:07:46.1 00:42:01.6
478. 210 M60+ Číla Pavel ('49) 02:07:46.1 00:42:01.6
479. 837 M40-49 Syrovátka Jiří ('69) 02:07:56.4 00:42:11.9
480. 160 M19-29 Bureš Michal ('85) 02:07:58.0 00:42:13.5
481. 274 M50-59 Freimann Ivo ('59) 02:08:03.2 00:42:18.7
482. 937 M30-39 Vávra Petr ('75) 02:08:09.8 00:42:25.3
483. 588 M19-29 Moučka Tomáš ('83) Bike Team Ždírec 02:08:15.4 00:42:30.9
484. 587 M30-39 Mottl Zbyněk ('73) CATUS Bike Team 02:08:16.0 00:42:31.5
485. 636 M40-49 Opravil Leoš ('70) 02:08:23.4 00:42:38.9
486. 939 M30-39 Vavřich Stanislav ('77) 02:08:28.4 00:42:43.9
487. 643 M19-29 Panoch Lukáš ('88) Cyklo City Team Lovosice 02:08:43.8 00:42:59.3
488. 694 M40-49 Pohanka Václav ('69) Dr.Avci 02:08:44.5 00:43:00.0
489. 184 M19-29 Čapek Roman ('85) Josyma Tomíno 02:08:51.7 00:43:07.2
490. 925 M40-49 Valeš Pavel ('65) 02:09:00.0 00:43:15.5
491. 714 M18 Přibyl Michal ('96) 02:09:04.1 00:43:19.6
492. 878 M30-39 Špíšek Radek ('75) Liščí pacička Liščí pacička 02:09:04.8 00:43:20.3
493. 287 M40-49 Gizela Marek ('70) Josyma Tomíno 02:09:05.1 00:43:20.6
494. 500 M19-29 Kužel Tomáš ('90) 02:09:08.2 00:43:23.7
495. 545 M40-49 Martinec Roman ('71) 02:09:08.2 00:43:23.7
496. 1215 M40-49 Šemlej Vladimír ('71) 02:09:12.5 00:43:28.0
497. 778 M30-39 Skalický Zbyšek ('78) pakobylka PAKOBYLKA team 02:09:12.7 00:43:28.2
498. 271 M50-59 Frána Zdeněk ('61) 02:09:12.7 00:43:28.2
499. 489 M30-39 Kučera Petr ('73) 02:09:14.5 00:43:30.0
500. 212 M19-29 Čivrný Jiří ('90) 02:09:15.3 00:43:30.8
501. 444 M30-39 Kopecký Milan ('74) 02:09:24.7 00:43:40.2
502. 169 M40-49 Chára Miroslav ('66) 02:09:25.1 00:43:40.6
503. 1256 M19-29 Hájek Alexander ('88) K-Team roudnice nad Labem 02:09:30.4 00:43:45.9
504. 840 M50-59 Šavel Zdeněk ('56) 02:09:34.1 00:43:49.6
505. 1024 M30-39 Hušek Martin ('79) 02:09:34.8 00:43:50.3
506. 919 M60+ Uttendorfský Vladislav ('50) 02:09:35.3 00:43:50.8
507. 655 M30-39 Peč Jan ('81) MIBCON MIBCON 02:09:42.7 00:43:58.2
508. 665 M40-49 Peřina Milan ('64) 02:09:51.9 00:44:07.4
509. 346 M30-39 Hrubec Martin ('73) 02:09:57.5 00:44:13.0
510. 572 M50-59 Zeman Vladimír ('60) CykloFIT Liberec MTB team CykloFIT Liberec MTB team 02:10:00.8 00:44:16.3
511. 795 M60+ Sochacký Miloslav ('45) 02:10:01.6 00:44:17.1
512. 968 M19-29 Vítek Vojtěch ('89) 02:10:19.8 00:44:35.3
513. 143 M30-39 Borek Miroslav ('78) RCR BIKE TEAM 02:10:23.8 00:44:39.3
514. 350 M40-49 Hubený Vladimír ('66) 02:10:41.8 00:44:57.3
515. 850 M40-49 Šimáně Libor ('63) 02:10:41.8 00:44:57.3
516. 736 M40-49 Randuška Roman ('64) 02:10:52.1 00:45:07.6
517. 473 M30-39 Kressl Josef ('73) 02:10:55.4 00:45:10.9
518. 147 M30-39 Brada Radek ('76) STi Team 02:10:57.6 00:45:13.1
519. 574 M19-29 Miler Vít ('87) EMCO 3 02:10:59.2 00:45:14.7
520. 804 M30-39 Soumar Jiří ('76) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 02:10:59.2 00:45:14.7
521. 1211 M30-39 Kyjonka Radim ('75) BEHR tým BEHR tým 02:11:01.6 00:45:17.1
522. 983 M50-59 Vrána Josef ('58) Rokytnice nad Jizerou 02:11:13.7 00:45:29.2
523. 758 M30-39 Rubeš Jan ('75) pakobylka 02:11:14.3 00:45:29.8
524. 140 M50-59 Bobek František ('56) Ško-energo Teplárna 02:11:16.1 00:45:31.6
525. 234 M40-49 Zvonař Jaroslav ('72) 02:11:16.3 00:45:31.8
526. 803 M50-59 Soukup Jan ('58) EMCO 1 02:11:20.1 00:45:35.6
527. 558 M40-49 Matůš Miloš ('72) 02:11:21.1 00:45:36.6
528. 979 M50-59 Voříšek Václav ('53) 02:11:30.8 00:45:46.3
529. 309 M40-49 Havlik Richard ('63) Černí koně 02:11:46.5 00:46:02.0
530. 525 M30-39 Madej Tomáš ('82) Todupe bike team 02:11:46.7 00:46:02.2
531. 907 M30-39 Tomek Martin ('73) 02:11:48.1 00:46:03.6
532. 874 M50-59 Šourek Radim ('56) 02:11:53.2 00:46:08.7
533. 668 M40-49 Petrilak Petr ('71) www.katkasiti.cz 02:12:11.4 00:46:26.9
534. 197 M40-49 Černý Jan ('70) 02:12:12.2 00:46:27.7
535. 882 M50-59 Šťastný Miroslav ('55) 02:12:12.8 00:46:28.3
536. 1229 M30-39 Jelínek Daniel ('73) Preciosa Bike Team Preciosa Bike Team 02:12:18.6 00:46:34.1
537. 1246 M30-39 Brezinsky Vladislav ('75) 02:12:20.5 00:46:36.0
538. 905 M40-49 Tlučhoř Petr ('63) 02:12:26.4 00:46:41.9
539. 860 M40-49 Šír Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:12:27.8 00:46:43.3
540. 1218 M30-39 Charousek David ('72) 02:12:29.6 00:46:45.1
541. 378 M30-39 Ježek Filip ('79) 02:12:31.2 00:46:46.7
542. 843 M40-49 Šenberk Jiří ('70) 02:12:37.8 00:46:53.3
543. 134 M40-49 Blažek Jan ('69) 02:12:39.7 00:46:55.2
544. 654 M50-59 Pech Pavel ('54) SPP Pičín 02:12:40.0 00:46:55.5
545. 211 M50-59 Čivrný Jiří ('62) 02:12:41.8 00:46:57.3
546. 410 M40-49 Kaniščev Roman ('70) D-K-V Group Hradec Králové 02:12:45.8 00:47:01.3
547. 822 M40-49 Strnad Petr ('63) 02:12:47.0 00:47:02.5
548. 646 M50-59 Pařízek Petr ('62) 02:12:49.2 00:47:04.7
549. 591 M40-49 Mráz Antonín ('72) Adventura Race team 02:12:50.2 00:47:05.7
550. 413 M50-59 Kašťák Vlastimil ('62) 02:12:57.2 00:47:12.7
551. 639 M40-49 Otto Přemysl ('65) 02:13:00.9 00:47:16.4
552. 1069 M40-49 Rojek Jan ('72) apple bike kladno apple bike kladno 02:13:10.4 00:47:25.9
553. 542 M40-49 Markup Jan ('70) apple bike kladno apple bike kladno 02:13:11.4 00:47:26.9
554. 605 M30-39 Němec Jan ('78) 02:13:20.0 00:47:35.5
555. 459 M30-39 Kozel František ('76) 02:13:20.1 00:47:35.6
556. 586 M40-49 Mottl Martin ('67) 02:13:24.5 00:47:40.0
557. 772 M40-49 Sekáč Miloš ('70) Ško-energo Teplárna 02:13:30.0 00:47:45.5
558. 931 M50-59 Vančura Miloš ('62) MTB team Brudra 02:13:30.2 00:47:45.7
559. 1243 M40-49 Šmidoch Petr ('68) Trimo 02:13:31.5 00:47:47.0
560. 1081 M40-49 Šmítek Robert ('71) pakobylka PAKOBYLKA team 02:13:37.2 00:47:52.7
561. 713 M30-39 Pribyl Jiri ('78) pakobylka PAKOBYLKA team 02:13:37.5 00:47:53.0
562. 681 M19-29 Pilik Jan ('85) 02:13:40.7 00:47:56.2
563. 372 M50-59 Januj Petr ('60) 02:13:43.6 00:47:59.1
564. 642 M40-49 Palík René ('70) 02:13:45.1 00:48:00.6
565. 700 M40-49 pokorný Tomáš ('72) Zdonín 02:13:47.0 00:48:02.5
566. 485 M50-59 Kubata Josef ('62) SPP Pičín 02:13:50.4 00:48:05.9
567. 955 M30-39 Vídeňský Petr ('74) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:13:52.4 00:48:07.9
568. 202 M19-29 Červinka Jakub ('93) 02:13:52.4 00:48:07.9
569. 1029 M18 Valda Antonín ('99) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:13:58.8 00:48:14.3
570. 670 M40-49 Petrus Jiří ('69) 02:14:01.6 00:48:17.1
571. 374 M30-39 Jaroslav Abt ('73) 02:14:03.0 00:48:18.5
572. 616 M40-49 Nováček Daniel ('69) 02:14:14.9 00:48:30.4
573. 347 M60+ Hruša Karel ('43) 02:14:16.5 00:48:32.0
574. 792 M40-49 Smíšek Martin ('70) 02:14:17.1 00:48:32.6
575. 534 M30-39 Malinský Michal ('78) 02:14:17.3 00:48:32.8
576. 1201 M30-39 Plevka Michal ('77) 02:14:19.7 00:48:35.2
577. 1075 M18 Bím Jiří ('95) 02:14:29.3 00:48:44.8
578. 756 M30-39 Romportl Jaroslav ('77) Nutrend – HSK cycling team 02:14:34.5 00:48:50.0
579. 223 M19-29 Divila Tomáš ('90) 02:14:41.2 00:48:56.7
580. 823 M30-39 Strnad Petr ('78) 02:14:44.9 00:49:00.4
581. 978 M19-29 Bitman Jan ('86) 02:14:49.9 00:49:05.4
582. 912 M50-59 Tuček Jaroslav ('61) 02:15:06.3 00:49:21.8
583. 923 M30-39 Valach Jan ('79) 02:15:10.3 00:49:25.8
584. 786 M30-39 Skřek Pavel ('82) EMCO 3 02:15:12.2 00:49:27.7
585. 975 M30-39 Vojtíšek Karel ('77) 02:15:16.3 00:49:31.8
586. 1008 M30-39 Němec Zdeněk ('78) 02:15:23.2 00:49:38.7
587. 420 M50-59 Kliment Jaromír ('57) Agresivní hlemýždi 02:15:28.5 00:49:44.0
588. 1233 M18 Jisl Jan ('96) Kidokai Jablonec 02:15:44.4 00:49:59.9
589. 1255 M19-29 Kaňka Karel ('87) 02:15:45.5 00:50:01.0
590. 1105 M40-49 Bříza Radek ('72) 02:15:48.0 00:50:03.5
591. 800 M40-49 Sorad Petr ('70) 02:15:52.1 00:50:07.6
592. 99 M30-39 Drašar Marek ('80) Jiskra Jaroměř - Potocký 02:15:52.8 00:50:08.3
593. 880 M30-39 Špringl Radim ('80) 02:15:57.4 00:50:12.9
594. 913 M50-59 Turek Zdeněk ('53) 02:16:04.2 00:50:19.7
595. 165 M30-39 Carboch Petr ('73) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:16:04.6 00:50:20.1
596. 203 M40-49 Červinka Jan ('64) 02:16:05.1 00:50:20.6
597. 891 M40-49 Štorek Jaroslav ('69) 02:16:19.1 00:50:34.6
598. 933 M40-49 Vaněk Pavel ('66) 02:16:48.1 00:51:03.6
599. 747 M40-49 Řepa Jan ('67) SK DNF VIRTUAL Cup 02:16:52.0 00:51:07.5
600. 986 M19-29 Vrublovský Pavel ('83) lepus.cz lepus.cz 02:16:56.8 00:51:12.3
601. 382 M30-39 Jindřich Martin ('74) 02:17:05.3 00:51:20.8
602. 817 M30-39 Straka Tomáš ('73) VIRTUAL Cup 02:17:06.5 00:51:22.0
603. 709 M30-39 Potůček Vojtěch ('76) 02:17:07.7 00:51:23.2
604. 956 M40-49 Vidim Tomáš ('71) 02:17:09.8 00:51:25.3
605. 876 M30-39 Špejzl Luďek ('74) EMCO 3 02:17:11.0 00:51:26.5
606. 235 M30-39 Drátovník Jaroslav ('76) 02:17:11.8 00:51:27.3
607. 1043 M50-59 Budějský Miroslav ('53) 02:17:11.9 00:51:27.4
608. 523 M40-49 Machalický Zbyněk ('63) ALLIANZ ALLIANZ 02:17:13.2 00:51:28.7
609. 759 M30-39 Rubeš Pavel ('77) pakobylka 02:17:15.0 00:51:30.5
610. 640 M30-39 Ouzký Miroslav ('76) Freepluh Survival Team 02:17:21.9 00:51:37.4
611. 352 M30-39 Hylena Martin ('79) VIRTUAL Cup 02:17:25.3 00:51:40.8
612. 1214 M30-39 Černý Lukáš ('82) 02:17:29.0 00:51:44.5
613. 703 M40-49 Poliak Petr ('70) 02:17:32.2 00:51:47.7
614. 568 M30-39 Menšík Tomáš ('76) 02:17:42.0 00:51:57.5
615. 992 M40-49 Šindelář Miloš ('67) 02:17:43.3 00:51:58.8
616. 881 M19-29 Šťastný Michal ('83) 02:17:58.3 00:52:13.8
617. 294 M30-39 Hadač Jakub ('76) H-Club 02:18:01.5 00:52:17.0
618. 101 M40-49 Anděl František ('72) 02:18:03.7 00:52:19.2
619. 364 M30-39 Janda David ('78) 02:18:08.0 00:52:23.5
620. 491 M40-49 Kučera Radek ('72) 02:18:11.9 00:52:27.4
621. 522 M18 Mach Ondřej ('94) EMCO 3 02:18:24.0 00:52:39.5
622. 1095 M40-49 Novák Jan ('63) 02:18:25.2 00:52:40.7
623. 556 M19-29 Matějka Michal ('86) 02:18:27.3 00:52:42.8
624. 326 M30-39 Hlaváček Tomáš ('73) MTB NEBÁKOV 02:18:30.7 00:52:46.2
625. 201 M50-59 Černý Zdeněk ('60) VAZOUNI 02:18:40.9 00:52:56.4
626. 565 M40-49 Meca Vladimír ('67) 2k bike Odry 02:18:40.9 00:52:56.4
627. 811 M40-49 Steinmetz Jiří ('72) 02:18:54.9 00:53:10.4
628. 277 M50-59 Frühbauer Luboš ('61) 02:19:00.6 00:53:16.1
629. 535 M19-29 Zavoral David ('92) Cyklo-oddíl Valerie Krásné Valerie Krásná IV 02:19:17.1 00:53:32.6
630. 307 M40-49 Havlík Pavel ('65) 02:19:20.3 00:53:35.8
631. 776 M30-39 Servít Jaroslav ('78) 02:19:32.8 00:53:48.3
632. 1084 M30-39 Vítek David ('79) 02:19:39.0 00:53:54.5
633. 518 M30-39 Lupínek Marcel ('77) 02:19:39.8 00:53:55.3
634. 1220 M30-39 Tesař Petr ('76) Preciosa Bike Team 02:19:51.7 00:54:07.2
635. 1068 M40-49 Panuš Milan ('70) 02:19:53.8 00:54:09.3
636. 137 M40-49 Blecha Josef ('66) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:20:03.9 00:54:19.4
637. 511 M60+ Linhart Zbyněk ('52) 02:20:09.2 00:54:24.7
638. 115 M40-49 Barchánek Ivan ('65) 02:20:17.1 00:54:32.6
639. 85 M19-29 Jemelík Vojtěch ('92) CHKO Český ráj 02:20:23.9 00:54:39.4
640. 745 M60+ Renč Jaroslav ('52) 02:20:26.1 00:54:41.6
641. 611 M30-39 Nevrkla Vladimír ('73) 02:20:27.0 00:54:42.5
642. 494 M40-49 Kůla Tomáš ('69) Josyma Tomíno 02:20:28.2 00:54:43.7
643. 1057 M30-39 Král David ('76) USC Drtikol 02:20:30.5 00:54:46.0
644. 501 M50-59 Landkammer Karel ('61) Cyklobulf Hrobce Cyklobulf Hrobce 02:20:30.7 00:54:46.2
645. 110 M40-49 Bali-Jenčík Martin ('71) Team Louny Team Louny 02:20:32.6 00:54:48.1
646. 213 M60+ Zabloudil Josef ('52) 02:20:40.4 00:54:55.9
647. 379 M30-39 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:20:49.7 00:55:05.2
648. 593 M40-49 Mráz Pavel ('67) EMCO 3 02:20:53.0 00:55:08.5
649. 873 M30-39 Šorf Martin ('79) 02:21:05.9 00:55:21.4
650. 256 M30-39 Fajman Jaroslav ('79) 02:21:06.5 00:55:22.0
651. 1080 M30-39 Janulik Marek ('82) MIBCON MIBCON 02:21:09.4 00:55:24.9
652. 989 M30-39 Weidenthaler Lukáš ('80) MTB team Brudra 02:21:16.7 00:55:32.2
653. 825 M60+ Sušír Ladislav ('46) 02:21:24.9 00:55:40.4
654. 658 M30-39 Pekař Jaroslav ('81) 02:21:25.5 00:55:41.0
655. 316 M50-59 Helmich Mirek ('57) Černí koně 02:21:28.6 00:55:44.1
656. 936 M40-49 Vašíček Jaroslav ('66) 02:21:31.5 00:55:47.0
657. 760 M50-59 Rumler Ladislav ('62) 02:21:33.5 00:55:49.0
658. 158 M30-39 Buka Tomáš ('80) 02:21:42.1 00:55:57.6
659. 615 M40-49 Nosek Stanislav ('72) Město Hořice 02:21:50.4 00:56:05.9
660. 283 M30-39 Gavelčík Kamil ('74) 02:21:54.8 00:56:10.3
661. 121 M40-49 Bedřich Pavel ('65) SPP Pičín 02:21:54.9 00:56:10.4
662. 773 M40-49 Sekrt Michal ('70) 02:22:09.0 00:56:24.5
663. 437 M30-39 Komárek Luboš ('81) 02:22:11.0 00:56:26.5
664. 972 M30-39 Vodička Michal ('73) 02:22:22.3 00:56:37.8
665. 317 M40-49 Hendlinger Aleš ('68) MTB team Brudra 02:22:26.1 00:56:41.6
666. 691 M30-39 Pleštil Vratislav ('81) ALLROAD Cycling Team MB ALLROAD Cycling Team MB 02:22:26.8 00:56:42.3
667. 245 M50-59 Dušek Evžen ('61) CK Nymburk 02:22:48.9 00:57:04.4
668. 1268 M30-39 Ťoupalík Luboš ('76) 02:22:58.8 00:57:14.3
669. 538 M30-39 Mareš Jiří ('73) 02:23:07.2 00:57:22.7
670. 231 M30-39 Donner Radek ('74) 02:23:07.2 00:57:22.7
671. 797 M60+ Sochor Petr ('51) Moravští lyžníci 02:23:09.6 00:57:25.1
672. 796 M50-59 Sochor František ('54) Moravští lyžníci 02:23:11.7 00:57:27.2
673. 264 M30-39 Fidler Jaroslav ('73) Bike Team KC Jaroměř Bike Team KC Jaroměř 02:23:15.5 00:57:31.0
674. 447 M50-59 Kormanak Pavel ('58) 02:23:24.7 00:57:40.2
675. 608 M50-59 Zounek Jan ('58) 02:23:25.3 00:57:40.8
676. 517 M30-39 Lupač Michal ('75) PAKOBYLKA team 02:23:34.9 00:57:50.4
677. 513 M40-49 Lochman Petr ('69) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 02:23:38.3 00:57:53.8
678. 718 M18 Procházka David ('97) EMCO 3 02:23:46.6 00:58:02.1
679. 388 M19-29 Jirkovský Václav ('84) EMCO 3 02:23:50.4 00:58:05.9
680. 238 M50-59 Drozný Petr ('62) 02:23:59.4 00:58:14.9
681. 330 M18 Hněvsa Ondřej ('97) 02:24:01.7 00:58:17.2
682. 1028 M30-39 Valda Petr ('73) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:24:02.3 00:58:17.8
683. 482 M40-49 Kuba Libor ('67) 02:24:17.5 00:58:33.0
684. 1235 M30-39 Březina Tomáš ('80) SMS motokrosu Praha 02:24:19.8 00:58:35.3
685. 1036 M40-49 Kolář Petr ('70) 02:24:30.6 00:58:46.1
686. 684 M30-39 Pinta Petr ('74) 02:24:31.3 00:58:46.8
687. 149 M60+ Březina Aleš ('51) Oldtimer Nepo 02:24:33.5 00:58:49.0
688. 769 M50-59 Schiefert Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:24:36.8 00:58:52.3
689. 117 M30-39 Bartoš Mirek ('78) 02:24:43.8 00:58:59.3
690. 241 M40-49 Duda Jan ('64) Moravská Sekce 02:24:54.8 00:59:10.3
691. 1248 M30-39 Bečvář Robert ('79) Merida Biking Team 02:24:57.2 00:59:12.7
692. 376 M30-39 Jelínek Pavel ('74) Bike Team Ždírec 02:25:03.1 00:59:18.6
693. 1205 M40-49 Šafář Pavel ('70) 02:25:04.7 00:59:20.2
694. 1011 M30-39 Hybler David ('76) 02:25:08.0 00:59:23.5
695. 737 M30-39 Raška Tomáš ('78) 02:25:14.7 00:59:30.2
696. 455 M40-49 Košťál Oto ('71) 02:25:25.0 00:59:40.5
697. 216 M40-49 Daňhel Tomáš ('70) Moravská Sekce 02:25:26.1 00:59:41.6
698. 1042 M40-49 Pecuš Dušan ('72) apple bike kladno apple bike kladno 02:25:39.0 00:59:54.5
699. 626 M60+ Novotný František ('52) Josyma Tomíno 02:25:43.6 00:59:59.1
700. 1232 M40-49 Jisl Richard ('67) Koloběžky Kidokai 02:25:47.1 01:00:02.6
701. 103 M30-39 Antoš Petr ('76) PRAGUE´S SNAILS 02:25:48.7 01:00:04.2
702. 1033 M40-49 Chlapec Petr ('72) 02:25:49.7 01:00:05.2
703. 128 M30-39 Beneš Jan ('74) PRAGUE´S SNAILS 02:25:50.1 01:00:05.6
704. 1015 M30-39 Vráblík Filip ('78) 02:25:53.3 01:00:08.8
705. 964 M30-39 Zabloudil Josef ('75) 02:25:58.3 01:00:13.8
706. 1260 M30-39 Břicháček Ladislav ('76) A Amatér 02:26:31.2 01:00:46.7
707. 329 M40-49 Hněvsa Jindřich ('64) 02:26:33.3 01:00:48.8
708. 696 M40-49 Pokorný Luboš ('70) Zdonín 02:26:53.5 01:01:09.0
709. 163 M40-49 Bydžovský Pavel ('66) 02:26:56.0 01:01:11.5
710. 1003 M30-39 Hájek Tomáš ('73) RoHo 02:26:57.1 01:01:12.6
711. 1103 M40-49 Pospíšil Vít ('70) ČKL Harrachov 02:27:01.7 01:01:17.2
712. 1237 M30-39 Kreuter Michal ('74) Mangaloo 02:27:03.2 01:01:18.7
713. 370 M19-29 Janšta Josef ('84) 02:27:11.4 01:01:26.9
714. 604 M40-49 Nedvěd Miroslav ('71) 02:27:12.1 01:01:27.6
715. 961 M30-39 Viščor Jakub ('79) 02:27:24.2 01:01:39.7
716. 206 M40-49 Čihák Martin ('69) VAZOUNI 02:27:27.5 01:01:43.0
717. 932 M60+ Vaněk josef ('46) ČKV 1880 Nový Bor 02:27:29.4 01:01:44.9
718. 1090 M40-49 Hajník Filip ('72) RoHo 02:27:33.4 01:01:48.9
719. 841 M40-49 Šedivý Rastislav ('72) 02:27:40.5 01:01:56.0
720. 582 M18 Morávek Zdeněk ('96) 02:27:44.0 01:01:59.5
721. 581 M40-49 Morávek Mojmír ('70) 02:27:44.0 01:01:59.5
722. 866 M30-39 Šmejkal Karel ('76) 02:27:55.8 01:02:11.3
723. 953 M30-39 Verner Jiří ('75) D-K-V Group Hradec Králové 02:27:58.2 01:02:13.7
724. 288 M50-59 Goga Ivan ('60) Pobďa Team 02:27:59.7 01:02:15.2
725. 452 M50-59 Košek Ivan ('61) 02:28:21.8 01:02:37.3
726. 1073 M40-49 Zítka Jakub ('72) Český Ráj Outdoor Sports 02:28:44.9 01:03:00.4
727. 1261 M30-39 Kopiště Jiří ('74) 02:28:55.6 01:03:11.1
728. 911 M30-39 Třešňák Tomáš ('76) 02:28:59.3 01:03:14.8
729. 398 M19-29 Jupa Lukáš ('93) 02:29:00.2 01:03:15.7
730. 794 M40-49 Sobotka Vladimír ('63) Josyma Tomíno 02:29:04.7 01:03:20.2
731. 997 M60+ Kvasnička Pavel ('48) ALL2000 02:29:38.1 01:03:53.6
732. 1242 M40-49 Bělka David ('72) MTB HANZ 02:29:40.1 01:03:55.6
733. 721 M30-39 Procházka Miroslav ('73) 02:29:43.7 01:03:59.2
734. 516 M50-59 Lulek Jiří ('54) Jiskra Adršpach 02:29:46.7 01:04:02.2
735. 648 M40-49 Paulát Jirka ('68) 02:29:57.2 01:04:12.7
736. 175 M50-59 Chuchler Hugo ('58) Strong boys 02:30:05.1 01:04:20.6
737. 868 M40-49 Šmíd Miroslav ('71) 02:30:06.5 01:04:22.0
738. 726 M60+ Prokopec Pavel ('52) 02:30:07.9 01:04:23.4
739. 906 M30-39 Tománek Jan ('82) 02:30:08.8 01:04:24.3
740. 267 M18 Flídr Zbyněk ('94) 02:30:10.2 01:04:25.7
741. 252 M40-49 Dzan Ladislav ('64) 02:30:15.5 01:04:31.0
742. 403 M30-39 Kadič Martin ('73) JAMAHO 02:30:31.6 01:04:47.1
743. 853 M50-59 Šimon Petr ('57) EMCO 02:30:32.4 01:04:47.9
744. 105 M50-59 Bačák Milan ('62) HC Lovosice 02:30:36.5 01:04:52.0
745. 1266 M60+ Podsedníček Rudolf ('43) Bike RPO Mladá Boleslav 02:30:43.2 01:04:58.7
746. 344 M30-39 Hříbal Milan ('74) 02:30:48.4 01:05:03.9
747. 461 M30-39 Kraft Milan ('74) Ško-energo Infrastruktura 02:30:53.4 01:05:08.9
748. 1209 M30-39 Lisner Vít ('73) 02:31:03.2 01:05:18.7
749. 540 M19-29 Mařík Jan ('87) 02:31:24.1 01:05:39.6
750. 641 M50-59 Pacholík Petr ('60) 02:31:28.5 01:05:44.0
751. 805 M30-39 Sova Jan ('81) Smichoff Winterberger 02:31:39.4 01:05:54.9
752. 1014 M19-29 Bičiště Václav ('85) 02:31:55.7 01:06:11.2
753. 1247 M30-39 Nagy Jan ('75) 02:32:10.8 01:06:26.3
754. 258 M30-39 Fajta Jaroslav ('79) 02:32:16.6 01:06:32.1
755. 761 M30-39 Růžek Zdeněk ('80) EMCO 3 02:32:17.1 01:06:32.6
756. 954 M40-49 Vích Pavel ('64) 02:32:19.4 01:06:34.9
757. 1271 M40-49 Suk Vláďa ('66) 02:32:22.8 01:06:38.3
758. 808 M30-39 Stach Tomáš ('76) 02:32:22.8 01:06:38.3
759. 188 M40-49 Čechlovský Milan ('71) EMCO 3 02:32:59.3 01:07:14.8
760. 847 M30-39 Šilhan Jan ('78) 02:33:08.9 01:07:24.4
761. 801 M30-39 Souček Martin ('74) 02:33:21.5 01:07:37.0
762. 727 M18 Provazník Jakub ('97) 02:33:36.8 01:07:52.3
763. 551 M19-29 Mašín Pavel ('90) 02:33:38.4 01:07:53.9
764. 1230 M50-59 Moudrý Karel ('62) SweetSexTeam SweetSexTeam 02:33:42.2 01:07:57.7
765. 949 M30-39 Vejvoda Michal ('76) HP 02:33:47.2 01:08:02.7
766. 705 M40-49 Pop Petr ('71) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:33:58.0 01:08:13.5
767. 102 M30-39 Zadák Tomáš ('78) 02:34:08.4 01:08:23.9
768. 464 M40-49 Král Petr ('63) 02:34:10.0 01:08:25.5
769. 780 M40-49 Sklenář Peter ('63) 02:34:10.5 01:08:26.0
770. 259 M19-29 Faktor Jiří ('85) MTB team Brudra 02:34:18.0 01:08:33.5
771. 279 M19-29 Fuksa Petr ('90) Josyma Tomíno 02:34:19.6 01:08:35.1
772. 170 M50-59 Chmelař Martin ('62) 02:34:26.5 01:08:42.0
773. 585 M18 Mottl Jiří ('96) 02:34:31.1 01:08:46.6
774. 338 M40-49 Houček Jaroslav ('68) Liščí pacička Liščí pacička 02:34:51.9 01:09:07.4
775. 142 M50-59 Bohuňovský Luboš ('61) Cykloplaz 02:35:00.1 01:09:15.6
776. 909 M50-59 Tomíček František ('56) 02:35:17.9 01:09:33.4
777. 1023 M40-49 Matuška Václav ('66) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:35:31.0 01:09:46.5
778. 914 M60+ Tyxa Vaclav ('45) 02:35:31.7 01:09:47.2
779. 757 M40-49 Roule Jan ('69) Hrozivý DODO 02:35:40.7 01:09:56.2
780. 596 M19-29 Nagy Matyáš ('89) 02:35:42.8 01:09:58.3
781. 343 M30-39 Hrdina Lukáš ('77) 02:35:43.0 01:09:58.5
782. 577 M50-59 Mocák Jaroslav ('58) 02:35:56.5 01:10:12.0
783. 166 M40-49 Cestr Tomáš ('67) 02:36:04.1 01:10:19.6
784. 395 M30-39 Jodas Martin ('80) Kona 02:36:15.2 01:10:30.7
785. 829 M30-39 Svoboda Jan ('73) HP 02:36:18.4 01:10:33.9
786. 1231 M30-39 Jisl Jaroslav ('73) Koloběžky Kidokai 02:36:27.4 01:10:42.9
787. 904 M30-39 Tlapák Petr ('76) 02:36:32.4 01:10:47.9
788. 550 M50-59 Mašín Miloš ('61) 02:36:39.3 01:10:54.8
789. 787 M30-39 Slabý Martin ('82) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:36:41.8 01:10:57.3
790. 1016 M18 Vaněk Vítězslav ('97) MTB KČT Kralupy 02:36:42.2 01:10:57.7
791. 360 M50-59 Jahoda Zdeněk ('55) EMCO 3 02:36:50.7 01:11:06.2
792. 733 M40-49 Radiměřský Petr ('67) 02:37:02.9 01:11:18.4
793. 325 M30-39 Hlaváček Jaroslav ('73) 02:37:08.3 01:11:23.8
794. 579 M40-49 Mocker Milan ('64) HO Grünmock Niedergrund 02:37:10.8 01:11:26.3
795. 281 M19-29 Gamba Lukáš ('84) CykloFIT Liberec MTB team CykloFIT Liberec MTB team 02:37:20.7 01:11:36.2
796. 617 M40-49 Nováček Karel ('68) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 02:37:20.9 01:11:36.4
797. 430 M40-49 Kolačný Milan ('68) Ligum Team 02:37:21.1 01:11:36.6
798. 532 M40-49 Malásek Petr ('64) 02:37:39.0 01:11:54.5
799. 766 M19-29 Ryšavý Jan ('93) 02:37:48.2 01:12:03.7
800. 689 M40-49 Píša Jiří ('72) 02:37:57.3 01:12:12.8
801. 460 M30-39 Weidisch Martin ('75) 02:37:57.7 01:12:13.2
802. 521 M50-59 Mach Jiří ('56) EMCO 02:38:04.8 01:12:20.3
803. 1052 M40-49 Jodas Karel ('72) 02:38:19.8 01:12:35.3
804. 573 M50-59 Miler Jiří ('59) EMCO 3 02:38:33.6 01:12:49.1
805. 369 M40-49 Janošík Miroslav ('72) Reality Pintner 02:38:38.1 01:12:53.6
806. 1056 M40-49 Dostál Richard ('71) Jihlavské bajky 02:38:48.0 01:13:03.5
807. 555 M40-49 Kožnar Ivo ('64) VIRTUAL Cup 02:39:07.0 01:13:22.5
808. 1251 M50-59 Formánek Jiří ('54) 02:39:19.0 01:13:34.5
809. 125 M60+ Beka Josef ('49) 02:39:21.1 01:13:36.6
810. 600 M18 Nedbal Martin ('98) 02:39:31.8 01:13:47.3
811. 601 M40-49 Nedbal Radek ('69) 02:39:33.9 01:13:49.4
812. 1241 M30-39 Březina Lukáš ('81) 02:39:48.3 01:14:03.8
813. 632 M40-49 Ocelák Radovan ('70) 02:40:39.3 01:14:54.8
814. 921 M40-49 Vágner Miloš ('63) Genesia 02:40:53.5 01:15:09.0
815. 531 M40-49 Makrlík Libor ('70) pakobylka PAKOBYLKA team 02:40:55.4 01:15:10.9
816. 275 M60+ Fríbl Zdeněk ('52) Ligum Team 02:41:10.2 01:15:25.7
817. 112 M30-39 Barák Libor ('74) 02:41:27.1 01:15:42.6
818. 917 M30-39 Urban Vladimír ('78) 02:41:30.7 01:15:46.2
819. 1240 M30-39 Zoubek Petr ('74) 02:42:02.1 01:16:17.6
820. 132 M30-39 Binder Pavel ('75) 02:42:02.8 01:16:18.3
821. 476 M40-49 Krsička Pavel ('71) 02:42:05.9 01:16:21.4
822. 597 M40-49 Nagy Pavel ('70) 02:42:08.0 01:16:23.5
823. 319 M30-39 Herbrych Jaroslav ('75) VIRTUAL Cup 02:42:08.2 01:16:23.7
824. 746 M50-59 René Studénka ('54) Cyklo RD 02:42:20.8 01:16:36.3
825. 312 M40-49 Hejtmánek Karel ('71) 02:42:23.7 01:16:39.2
826. 451 M40-49 Kostelecký Petr ('68) 02:42:41.5 01:16:57.0
827. 820 M40-49 Střelec Jindřich ('67) Ligum Team 02:42:45.3 01:17:00.8
828. 683 M19-29 Pilz Václav ('85) Ligum Team 02:42:54.9 01:17:10.4
829. 960 M60+ Vimmer Rudolf ('44) 02:43:18.0 01:17:33.5
830. 324 M40-49 Hlásek Pavel ('68) 02:43:19.4 01:17:34.9
831. 332 M40-49 Hoffman Vladimír ('66) 02:43:35.6 01:17:51.1
832. 552 M19-29 Mašín Petr ('88) 02:43:37.8 01:17:53.3
833. 762 M19-29 Rybička Pavel ('83) 02:43:50.6 01:18:06.1
834. 465 M30-39 Krátký Jan ('79) MTB team Brudra 02:43:54.8 01:18:10.3
835. 889 M18 Štolc Jakub ('00) 02:43:56.9 01:18:12.4
836. 890 M40-49 Štolc Jiří ('71) 02:43:58.9 01:18:14.4
837. 1002 M30-39 Izakovič Petr ('76) RoHo 02:44:11.7 01:18:27.2
838. 509 M50-59 Limberský Petr ('53) AŽDODNATEAM 02:44:40.8 01:18:56.3
839. 712 M30-39 Přibyl Jiří ('74) 02:44:41.3 01:18:56.8
840. 1044 M30-39 Horský Dušan ('73) 02:44:56.1 01:19:11.6
841. 865 M30-39 Šlehofer Lukáš ('79) VIRTUAL Cup 02:45:15.8 01:19:31.3
842. 187 M40-49 Čech Vlastislav ('69) Moravská Sekce 02:45:22.0 01:19:37.5
843. 365 M50-59 Zavoral Petr ('60) Cyklo-oddíl Valerie Krásné Valerie Krásná IV 02:45:48.1 01:20:03.6
844. 179 M40-49 Chvojka Josef ('71) 02:45:51.7 01:20:07.2
845. 1013 M30-39 Rokos Pavel ('79) 02:46:21.1 01:20:36.6
846. 282 M50-59 Gamba Robert ('62) CykloFIT Liberec MTB team CykloFIT Liberec MTB team 02:46:37.2 01:20:52.7
847. 781 M40-49 Sklenář Tomáš ('64) 02:48:06.0 01:22:21.5
848. 529 M50-59 Makal Vladimír ('62) 02:48:20.0 01:22:35.5
849. 575 M18 Miroszka Jan ('95) 02:48:27.9 01:22:43.4
850. 872 M50-59 Šoltys Karel ('54) 02:48:44.2 01:22:59.7
851. 409 M50-59 Kaniščev Boris ('55) D-K-V Group Hradec Králové D-K-V Group Hradec Králové 02:48:53.0 01:23:08.5
852. 400 M30-39 Kácha Bohuslav ('78) 02:48:54.6 01:23:10.1
853. 1202 M30-39 Šťastný Jaroslav ('77) 02:49:40.6 01:23:56.1
854. 629 M30-39 Novotný Petr ('73) BIKE TEAM Újezd nad Lesy BIKE TEAM Újezd nad Lesy 02:50:23.9 01:24:39.4
855. 599 M40-49 Nečas Martin ('72) 02:51:15.8 01:25:31.3
856. 734 M18 Radiměřský Tomáš ('94) 02:51:43.3 01:25:58.8
857. 434 M40-49 Kolator Petr ('65) SkiTrab Mara 02:51:48.0 01:26:03.5
858. 1203 M30-39 Čáslava David ('80) 02:51:56.6 01:26:12.1
859. 613 M19-29 Nikl Martin ('89) 02:51:58.0 01:26:13.5
860. 515 M30-39 Lukáč Jan ('82) 02:51:58.1 01:26:13.6
861. 744 M30-39 Rejnek Jaroslav ('79) Liščí pacička 02:52:25.2 01:26:40.7
862. 305 M30-39 Hartman Pavel ('73) 02:53:00.6 01:27:16.1
863. 120 M30-39 Baumann Karel ('82) 02:53:03.6 01:27:19.1
864. 628 M50-59 Novotný Petr ('59) 02:53:05.9 01:27:21.4
865. 339 M50-59 Hoznour Jiří ('54) 02:53:07.2 01:27:22.7
866. 1091 M19-29 Janeček Robin ('85) 02:53:32.0 01:27:47.5
867. 401 M40-49 Kadečka Michal ('72) 02:53:43.6 01:27:59.1
868. 967 M50-59 Vitek Miloslav ('55) FitPraha.cz 02:53:59.4 01:28:14.9
869. 1027 M50-59 Frýba Jaroslav ('57) 02:54:47.5 01:29:03.0
870. 415 M50-59 Kicov Boris ('57) Oslici z Pirinu Oslici z Pirinu 02:55:10.5 01:29:26.0
871. 151 M40-49 Brnka Václav ('66) Oslici z Pirinu 02:55:11.4 01:29:26.9
872. 1061 M30-39 Myška Jiří ('78) 02:55:15.9 01:29:31.4
873. 1106 M30-39 Janeček Vladimír ('76) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:56:09.8 01:30:25.3
874. 290 M50-59 Ženatý Emil ('62) 02:56:12.4 01:30:27.9
875. 813 M40-49 Stejskal Přemysl ('63) 02:56:24.4 01:30:39.9
876. 821 M40-49 Zeman Petr ('71) 02:56:43.6 01:30:59.1
877. 774 M18 Sekrt Michal ('96) 02:56:49.6 01:31:05.1
878. 239 M30-39 Dubský Pavel ('76) Josyma Tomíno 02:57:44.9 01:32:00.4
879. 965 M19-29 Vítek Aleš ('84) FitPraha.cz 02:57:47.1 01:32:02.6
880. 775 M40-49 Semelka Martin ('71) 02:58:51.2 01:33:06.7
881. 1212 M40-49 Dolhy Petr ('69) BEHR tým BEHR tým 02:59:11.9 01:33:27.4
882. 839 M19-29 Šavel Martin ('84) 02:59:22.9 01:33:38.4
883. 883 M30-39 Štefan Ivan ('80) 03:01:01.0 01:35:16.5
884. 270 M50-59 Frajer Miloš ('58) 03:02:44.0 01:36:59.5
885. 466 M30-39 Kratochvil Jan ('80) 03:02:51.1 01:37:06.6
886. 947 M40-49 Vejskal Václav ('70) 03:02:52.1 01:37:07.6
887. 308 M30-39 Havlík Radek ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 03:02:55.4 01:37:10.9
888. 692 M50-59 Podlipný Miloš ('62) 03:04:04.3 01:38:19.8
889. 926 M50-59 Váňa Aleš ('59) EMCO 3 03:04:14.4 01:38:29.9
890. 928 M30-39 Váňa Michal ('82) EMCO 3 03:04:14.8 01:38:30.3
891. 557 M50-59 Mates Ruolf ('55) FitPraha.cz 03:04:30.0 01:38:45.5
892. 475 M40-49 Křížek Petr ('72) Všelibice 03:04:49.3 01:39:04.8
893. 1071 M40-49 Janoušek Roman ('68) 03:04:53.1 01:39:08.6
894. 996 M30-39 Mrákota Jiří ('78) 03:07:33.1 01:41:48.6
895. 679 M50-59 Pilát Tomáš ('61) Piráti 03:09:41.8 01:43:57.3
896. 533 M30-39 Malát Jiří ('77) Quake 3 Arena 03:10:31.9 01:44:47.4
897. 219 M30-39 Davídek Radim ('76) apple bike kladno apple bike kladno 03:10:49.1 01:45:04.6
898. 592 M18 Mráz Filip ('94) EMCO 3 03:11:12.1 01:45:27.6
899. 173 M50-59 Chroust Miroslav ('55) FC Lobkovice 03:11:15.8 01:45:31.3
900. 111 M30-39 Baltazár Peter ('79) VIRTUAL Cup 03:11:42.1 01:45:57.6
901. 1012 M50-59 Rokos Oldřich ('54) 03:12:00.9 01:46:16.4
902. 863 M30-39 Škárka Martin ('77) Genesia 03:12:37.5 01:46:53.0
903. 969 M30-39 Zíka Tomáš ('76) 03:13:03.4 01:47:18.9
904. 584 M60+ Mottl Antonín ('37) 03:13:37.8 01:47:53.3
905. 222 M60+ Dibelka Jiří ('50) Jiskra Adršpach 03:17:01.9 01:51:17.4
906. 470 M30-39 Krbec Pavel ('75) 03:17:02.4 01:51:17.9
907. 867 M50-59 Šmíd Karel ('58) 03:19:53.4 01:54:08.9
908. 754 M40-49 Rojík Tomáš ('70) Gay & Lesbiens 03:24:42.4 01:58:57.9
909. 1082 M40-49 Reshetar Oleksandr ('72) 03:24:42.8 01:58:58.3
910. 1217 M40-49 Červinka Petr ('68) 03:25:39.0 01:59:54.5
911. 1005 M18 Grusz Marek ('01) Valy Valy 03:25:44.3 01:59:59.8
912. 467 M30-39 Kratochvil Martin ('81) 03:25:57.5 02:00:13.0
913. 571 M30-39 Mikuda František ('78) 03:27:09.0 02:01:24.5
914. 614 M18 Nikl Petr ('94) 03:28:09.9 02:02:25.4
915. 1278 M50-59 Hrych Vladislav ('19) 03:34:30.1 02:08:45.6
916. 1074 M40-49 Kraus Václav ('63) 03:36:39.3 02:10:54.8
917. 831 M30-39 Svoboda Petr ('75) 03:37:01.9 02:11:17.4
918. 300 M30-39 Hamouz Libor ('75) 03:37:12.7 02:11:28.2
919. 702 M18 Polák Adam ('02) Čudáci 03:37:16.8 02:11:32.3
920. 371 M40-49 Janů Lumír ('72) Čudáci 03:37:18.7 02:11:34.2
921. 478 M40-49 Kruncl Miroslav ('72) 03:37:19.6 02:11:35.1
922. 427 M30-39 Knotek Tomáš ('75) D-K-V Group Hradec Králové 03:37:28.8 02:11:44.3
923. 293 M19-29 Grym David ('91) 03:47:20.7 02:21:36.2
924. 353 M40-49 Hyska Vlastimil ('67) 03:55:15.0 02:29:30.5
925. 927 M19-29 Váňa Martin ('87) EMCO 3 04:09:50.9 02:44:06.4