Výsledková listina Author 50 Český ráj

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy / 50 km (1994 a mladší), Z19-29 Ženy / 50 km (1983 až 1993), Z30-39 Ženy / 50 km (1973 až 1982), Z40-49 Ženy / 50 km (1963 až 1972), Z50+ Ženy / 50 km (1962 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 41 Z30-39 Erbenová Helena ('79) ELEVEN team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:40:51.1  
2. 724 Z30-39 Prochazková Michaela ('78) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:41:35.5 00:00:44.4
3. 1269 Z30-39 Tlamková Petra ('82) BMC Cycling Team 01:42:56.4 00:02:05.3
4. 22 Z30-39 Hladíková Jana ('73) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:43:33.4 00:02:42.3
5. 55 Z30-39 Cibulková Lenka ('80) LAWI TEAM Lawi Team 01:46:30.6 00:05:39.5
6. 40 Z30-39 Černá Pavlína ('80) ELEVEN team Příchovice Eleven Team Příchovice 01:48:15.0 00:07:23.9
7. 14 Z19-29 Vlášková Lucie ('87) Kellys Bike Ranch Team KL SPORT Most 01:48:43.1 00:07:52.0
8. 162 Z40-49 Bušková Leona ('72) TOYOTA Dolák MTB tým TOYOTA Dolák MTB tým 01:49:39.4 00:08:48.3
9. 488 Z19-29 Kuchařová Markéta ('84) MTBO ČZU Praha 01:52:39.9 00:11:48.8
10. 505 Z40-49 Žáčková Jana ('67) Dexter BSK Racing 01:53:41.6 00:12:50.5
11. 441 Z30-39 Kopecká Ivana ('78) Good Time´s Cyklo Team Děčín Good Time´s Cyklo Team Děčín 01:53:48.9 00:12:57.8
12. 981 Z50+ Vozáková Vladimíra ('60) BRONEC SPORT Jablonec n. N. 01:54:30.2 00:13:39.1
13. 864 Z30-39 Škvorová Lenka ('79) Cyklotrenink.com 01:54:33.7 00:13:42.6
14. 1245 Z19-29 Barešová Nikola ('00) Kellys Bike Ranch Team Kellys Bike Ranch Team 01:54:46.2 00:13:55.1
15. 1228 Z40-49 Dlabová Zuzana ('69) ELEVEN team Příchovice 01:55:03.4 00:14:12.3
16. 1046 Z30-39 Zavoralová Štěpánka ('79) Altima Bohemia MTB 01:55:21.4 00:14:30.3
17. 399 Z19-29 Zadáková Klára ('88) Czech Team Radlice 01:56:00.1 00:15:09.0
18. 458 Z30-39 Kovářová Petra ('73) CS Stodůlky 01:56:13.7 00:15:22.6
19. 875 Z30-39 Španihelová Katarína ('81) CykloFIT Liberec MTB team 01:56:32.2 00:15:41.1
20. 1250 Z30-39 Charvátová Kateřina ('76) AC SPARTA PRAHA B 01:58:47.1 00:17:56.0
21. 255 Z19-29 Fabiánová Iva ('87) Nutrend – HSK cycling team Nutrend – HSK cycling team 01:59:32.5 00:18:41.4
22. 946 Z40-49 Vejrostová Romana ('65) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:03:12.0 00:22:20.9
23. 136 Z40-49 Blažková Lucie ('70) Carla Dvůr Králové 02:03:36.2 00:22:45.1
24. 644 Z30-39 Papežíková Veronika ('77) Vibroušův víkendový spolek 02:03:52.4 00:23:01.3
25. 57 Z19-29 Kratochvílová Eva ('89) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 02:06:20.9 00:25:29.8
26. 548 Z18 Marvanová Markéta ('95) Czech Team Radlice CK KAMIKAZZE.COM 02:06:32.9 00:25:41.8
27. 367 Z30-39 Jandusová Hana ('74) 02:09:11.8 00:28:20.7
28. 334 Z19-29 Holá Markéta ('90) 02:09:41.8 00:28:50.7
29. 784 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:11:33.8 00:30:42.7
30. 315 Z30-39 Helclová Barbora ('75) H-Club 02:11:46.8 00:30:55.7
31. 208 Z50+ Čiháková Iva ('57) 02:11:51.8 00:31:00.7
32. 793 Z30-39 Smíšková Jitka ('79) 02:12:48.2 00:31:57.1
33. 404 Z50+ Kadlecová Hana ('59) 02:14:21.4 00:33:30.3
34. 1018 Z30-39 Vávrová Lenka ('73) Šroubárna Turnov 02:14:38.4 00:33:47.3
35. 970 Z50+ Vnuková Jaroslava ('51) Dexter BSK Racing 02:14:48.1 00:33:57.0
36. 1055 Z18 Boháčová Jana ('98) KLsport Děčín KLsport Děčín 02:15:15.1 00:34:24.0
37. 135 Z40-49 Blažková Denisa ('68) 02:15:23.1 00:34:32.0
38. 107 Z19-29 Bajerová Eliška ('90) 02:16:28.7 00:35:37.6
39. 172 Z19-29 Chmelařová Zuzana ('87) 02:16:38.0 00:35:46.9
40. 1267 Z50+ Matějčková Ludmila ('58) JK Rumburk JK Rumburk 02:17:28.3 00:36:37.2
41. 974 Z19-29 Vojtěchová Petra ('89) Piráti Piráti 02:18:07.5 00:37:16.4
42. 167 Z18 Kotěšovcová Anna ('96) TriSki Horní Počernice 02:19:23.7 00:38:32.6
43. 483 Z19-29 Kubánková Šárka ('84) 02:21:11.6 00:40:20.5
44. 695 Z19-29 Pokorná Pavlína ('88) 02:21:43.5 00:40:52.4
45. 122 Z19-29 Bedřichová Alena ('89) SPP Pičín 02:21:54.4 00:41:03.3
46. 1077 Z40-49 Hošková Stanislava ('69) 02:22:00.4 00:41:09.3
47. 862 Z19-29 Šišková Eva ('84) 02:23:16.6 00:42:25.5
48. 566 Z19-29 Melková Martina ('84) Mauritius.cz 02:25:03.0 00:44:11.9
49. 387 Z19-29 Jirkovská Alena ('84) EMCO 3 02:25:07.7 00:44:16.6
50. 195 Z19-29 Čermáková Lucie ('85) 02:25:51.8 00:45:00.7
51. 1101 Z18 Pospíšilová Klára ('99) ČKL Harrachov 02:27:01.8 00:46:10.7
52. 302 Z19-29 Hansíková Jana ('89) 02:27:53.4 00:47:02.3
53. 1031 Z30-39 Komárková Zuzana ('79) CK Kolokrám Alea 02:28:14.3 00:47:23.2
54. 897 Z19-29 Švecová Jana ('86) 02:29:34.3 00:48:43.2
55. 524 Z18 Machová Barbora ('96) EMCO 3 02:29:57.8 00:49:06.7
56. 1086 Z50+ Havalcová Hana ('62) 02:30:05.0 00:49:13.9
57. 896 Z40-49 Švamberková Hana ('68) BBC Zaječov 02:30:22.4 00:49:31.3
58. 653 Z30-39 Pávová Jana ('77) 02:31:42.6 00:50:51.5
59. 1102 Z18 Šulcová Martina ('98) ČKL Harrachov 02:32:24.0 00:51:32.9
60. 386 Z30-39 Jirešová Kateřina ('76) 02:32:55.9 00:52:04.8
61. 706 Z18 Popová Tereza ('98) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:33:59.2 00:53:08.1
62. 987 Z30-39 Výborná Andrea ('78) Hrozivý DODO 02:34:01.6 00:53:10.5
63. 1067 Z40-49 Fryčová Ladislava ('69) 02:37:19.5 00:56:28.4
64. 311 Z30-39 Havlikova Jana ('77) 02:37:30.7 00:56:39.6
65. 818 Z40-49 Stránská Václava ('65) 02:40:09.9 00:59:18.8
66. 1224 Z30-39 Havlíková Běla ('74) Liščí pacička Liščí pacička 02:40:14.9 00:59:23.8
67. 530 Z40-49 Makalová Dagmar ('66) 02:41:15.0 01:00:23.9
68. 957 Z18 Vidimová Barbora ('96) TriSki Horní Počernice 02:43:07.8 01:02:16.7
69. 194 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 02:43:19.4 01:02:28.3
70. 318 Z40-49 Hendlingerová Radka ('64) MTB team Brudra 02:43:36.3 01:02:45.2
71. 598 Z40-49 Nagyová Jana ('71) 02:44:42.0 01:03:50.9
72. 361 Z19-29 Jahodová Lucie ('83) EMCO 3 02:45:07.2 01:04:16.1
73. 1262 Z30-39 Krejčová Peter ('77) Preciosa Bike Team Preciosa Bike Team 02:45:13.2 01:04:22.1
74. 449 Z40-49 Kracíková Hana ('72) 02:46:19.5 01:05:28.4
75. 512 Z19-29 Linková Martina ('84) EMCO 3 02:46:22.5 01:05:31.4
76. 454 Z30-39 Košnářová Lenka ('79) KS Force 02:46:57.2 01:06:06.1
77. 783 Z40-49 Sklenářová Markéta ('70) 02:48:09.0 01:07:17.9
78. 625 Z50+ Novotná Miloslava ('60) 02:48:46.8 01:07:55.7
79. 859 Z18 Zábrahová Pavla ('94) 02:48:53.4 01:08:02.3
80. 717 Z50+ Příhodová Radka ('59) 02:52:48.8 01:11:57.7
81. 564 Z30-39 Mazourkova Ilona ('76) 02:54:03.8 01:13:12.7
82. 541 Z19-29 Maříková Markéta ('85) 02:56:28.7 01:15:37.6
83. 908 Z19-29 Tomešková Jitka ('84) Moravská Sekce 02:58:16.5 01:17:25.4
84. 1007 Z30-39 Poláková Alice ('79) 03:03:23.0 01:22:31.9
85. 578 Z30-39 Mochalová Lucie ('82) 03:03:25.3 01:22:34.2
86. 139 Z30-39 Bobčíková Petra ('76) 03:04:26.6 01:23:35.5
87. 618 Z18 Nováčková Tereza ('94) Bike&ski Bakajda Bakov nad Jizerou 03:07:31.2 01:26:40.1
88. 836 Z40-49 Swárovská Marie ('70) 03:08:34.3 01:27:43.2
89. 680 Z50+ Pilátová Jana ('62) Piráti 03:09:39.4 01:28:48.3
90. 980 Z50+ Vostrá Ludmila ('58) MTB Stránka 03:11:16.6 01:30:25.5
91. 869 Z19-29 Šmídová Gabriela ('84) 03:19:49.2 01:38:58.1
92. 435 Z40-49 Kolátorová Pavlína ('72) MTB MEL 03:20:07.3 01:39:16.2
93. 333 Z40-49 Hofmannová Markéta ('70) 03:25:50.5 01:44:59.4
94. 1004 Z40-49 Gruszová Monika ('71) Valy Valy 03:25:55.0 01:45:03.9
95. 1083 Z19-29 Tomášková Petra ('87) 03:27:04.7 01:46:13.6
96. 266 Z30-39 Filková Zuzana ('76) 03:29:16.1 01:48:25.0
97. 375 Z50+ Jechoux Miroslava ('55) Moravská Sekce 03:34:38.6 01:53:47.5
98. 539 Z19-29 Marešová Jana ('83) 03:37:00.8 01:56:09.7
99. 1206 Z19-29 Petrlová Jarmila ('84) Moravská Sekce 03:40:39.6 01:59:48.5
100. 189 Z40-49 Čechová Iva ('72) Moravská Sekce 03:40:40.6 01:59:49.5
101. 397 Z19-29 Juklová Andrea ('85) 03:45:05.0 02:04:13.9
102. 637 Z40-49 Orlová Kateřina ('72) MTB team Brudra 03:51:27.2 02:10:36.1
103. 354 Z18 Hyskova Lucie ('96) 03:55:18.8 02:14:27.7
104. 236 Z18 Drdová Kateřina ('94) EMCO 3 04:09:30.8 02:28:39.7